) Informace o online turnajích - pIšQworky

Informace o online turnajích

13.10.2021 | Radek Hegenbart | Organizace

Vzhledem k častým dotazům na průběh Online turnajů a záležitostí okolo nich, nám přišlo vhodné všechno tak nějak hromadně upřesnit. Pokud si tedy nejste jistí s čímkoliv, co se týče OT, tohle je článek pro vás!

Registrace a termíny

Začneme od začátku, a to registrací. Při registraci máte možnost vybrat si preferované termíny, které nejsou nějak závazné. To znamená časy a dny, které by vám jako týmu vyhovovaly. Počítejte s tím, že takový turnaj může zabrat nanejvýše okolo 5 hodin

My z těchto časů vybereme ty nejpopulárnější a z nich vytvoříme nabídku, ze které si po ukončení přihlašování budete moci vybrat pevný termín. Termíny jsou pro každý tým individuální, a to i pokud jste z jedné školy!

Pokud vám při registraci nejde vybrat škola, vyzkoušejte jiný prohlížeč či zařízení. Pokud ani to nepomůže, pošlete nám veškeré přihlašovací informace (včetně fakturačních údajů) na e-mail hegenbart@scg.cz.

Placení

Startovné pro týmy je 180 Kč nebo 7 € pro slovenské týmy. Na e-mail, který jste při přihlašování vyplnili do fakturačních údajů, vám přijde faktura za každý tým zvlášť. Fakturu je třeba uhradit nejpozději do 26. 10.

V rámci startovného na soutěž týmů máte nárok na jedno místo v soutěži jednotlivců zdarma a slevu pro všechny členy týmu (startovné se slevou bude 30 Kč nebo 1 €). Toto startovné zdarma a slevu mohou využít pouze členové týmu! Po přihlášení by vám měl přijít e-mail, ve kterém najdete informace o tom, jak tyto slevy využít.

Pokud máte problém s placením nebo fakturou, napište nám na e-mail info@scg.cz.

Online kola

Před samotnými koly si budete moct vybrat termín. Přijde vám e-mail, ve kterém bude odkaz a instrukce, jak se v ten daný termín dostat do hry. Celý turnaj bude probíhat ve webové aplikaci, tedy ve vašem prohlížeči.

Co se týče samotného hraní, nejlepší bude, pokud jednotliví členové týmu budou spolu v místnosti, nebo třeba v hovoru na dálku. Každý musí mít vlastní zařízení, ideálně počítač/notebook, ale fungovat by měl i tablet nebo telefon v případě nouze.

Průběh turnaje bude velice podobný offline pIšQworkám. Tým bude vždy hrát proti jinému týmu v reálném čase. Nejdříve se bude soutěžit ve skupinách. Následně budou týmy postupovat do play-off (pavouk). Pokud během hraní nastane nějaký problém, bude k dispozici technická podpora, na kterou se budete moci obrátit.


Pokud si stále něčím nejste jistí, nebojte se zeptat, rádi vám vše vysvětlíme. Doufáme, že si pIšQworky užijete a přejeme hodně štěstí!