Pro média

Sekce „Pro média“ je určena všem zástupcům tradičních i online médií, kteří mají zájem informovat o projektu pIšQworky 2022 a přispět tak svým dílem k podpoře alternativního školského soutěžení v České republice.

V průběhu soutěže zde budou zveřejňovány tiskové zprávy. Reportáže z jednotlivých turnajů naleznete v sekci Turnaje a Novinky. Články i fotografie jsou volně k použití.

Časté dotazy novinářů

Kde a kdy nejdřív najdu reportáže ze soutěže?

Hned po skončení turnajů najdete reportáže a fotky ze všech klání v sekci novinky. Fotky i informace můžete převzít a volně použít. pIšQworky rovněž mají svou stránku na Facebooku a Instagramu, kde se objevují jak fotky a důležité informace, kde se mohou hráči otagovat, tak odkazy na zajímavé články a informace související se soutěží.

Koho mám na místě kontaktovat?

Nejlépe místní organizátory, kontakt na ně naleznete v sekci Kontakty.

Je možné na turnajích dělat rozhovory?

Samozřejmě, rozhovor vám zajistíme s koordinátorem a vítězi soutěže. Na Krajských turnajích a Grandfinále najdete zajímavé hosty z různých společností a sdružení. Jen se domluvte s organizátory na místě, aby soutěžící měli pro rozhovor čas.

Kde se dozvím více informací?

Pokud na našem webu nenaleznete to, co hledáte, neváhejte kontaktovat zástupce vedoucí marketingového oddělení pro kontakt s médii: Petra Tomášková (+420 722 102 727, tomaskova@scg.cz).