Pro média

Sekce „Pro média“ je určena všem zástupcům tradičních i on-line médií, kteří mají zájem informovat o projektu pIšQworky 2021, a přispět tak svým dílem k podpoře alternativního školského soutěžení v České republice.

V průběhu soutěže zde budou zveřejňovány tiskové zprávy. Reportáže z jednotlivých turnajů naleznete v sekci Turnaje a Novinky. Články i fotografie jsou volně k použití.

Tiskové zprávy z projektu

Otázky médií

Kde a kdy nejdřív najdu reportáže ze soutěže?

Hned po skončení turnajů najdete reportáže a fotky ze všech klání v sekci novinky. Fotky i informace můžete převzít a volně použít. pIšQworky rovněž mají svou stránku na Facebooku, kde se objevují jak fotky a důležité informace, kde se mohou hráči otagovat, tak odkazy na zajímavé články a informace související se soutěží.

Koho mám na místě kontaktovat?

Nejlépe naše letošní koordinátory, kontakt na ně naleznete v sekci Kontakty.

Mohu dělat rozhovor?

Samozřejmě, rozhovor vám zajistíme s koordinátorem a vítězi soutěže. Na Regionálních turnajích a Grandfinále zajímaví hosté z různých společností a sdružení.

Kde se dozvím více informací?

Pokud na našem webu nenaleznete to, co hledáte, neváhejte kontaktovat vedoucí marketingového oddělení: Petru Tomáškovou (+420 722 102 727, tomaskova@scg.cz).