Pro média

Sekce „Pro média“ je určena všem zástupcům tradičních i on-line médií, kteří mají zájem informovat o projektu pIšQworky 2019, a přispět tak svým dílem k podpoře alternativního školského soutěžení v České republice.

V průběhu soutěže zde budou zveřejňovány celostátní tiskové zprávy. Reportáže z jednotlivých turnajů a fotografie naleznete v sekci Turnaje. Články i fotografie jsou volně k použití.

Tiskové zprávy z projektu

Otázky médií

Kde a kdy nejdřív najdu reportáže ze soutěže?

Hned po skončení turnajů najdete reportáže a fotky ze všech klání v sekci novinky. Fotky i informace můžete převzít a volně použít. pIšQworky rovněž mají svou stránku na Facebooku, kde se objevují jak fotky z turnajů, kde se mohou hráči otagovat, tak odkazy na zajímavé články a informace související se soutěží.

Koho mám na místě kontaktovat?

Našeho krajského koordinátora, dáme vám na něj kontakt.

Mohu udělat fotky, popř. rozhovor?

Samozřejmě fotky dělat můžete, rozhovor vám zajistíme s krajským koordinátorem a vítězi soutěže. Na některých kláních budou i starostové, hejtmani a další zajímaví hosté.

Kdy mám dorazit na turnaj, abych viděl to nejzajímavější?

Nejlepší čas je kolem 10:30 a pak až po poledni, kdy se vyhlašují vítězové.

Kde se dozvím více informací?

Pokud na našem webu nenaleznete to, co hledáte, neváhejte kontaktovat vedoucí marketingového oddělení: Petru Plachou (+420 722 482 974, placha@scg.cz)