Kdo jsou naši partneři?

Spolupořadatel
Pořadatel
Hlavní partner finále
Masarykova univerzita
10 fakult. 400 studijních programů. Přes 30 000 studentů. Masarykova univerzita je druhou největší vysokou školou v Česku. Studovat na ní můžete širokou škálu oborů z oblasti společenských, humanitních i přírodních věd. Ať už vás zajímá historie, biologie, politologie, sport, medicína, matematika, lingvistika, psychologie, IT, ekonomie, pedagogika nebo třeba geologie, MUNI je škola pro vás. Mile vás překvapí individuální přístup ke každému studentovi - MUNI umožňuje sestavení vlastního rozvrhu, nabízí ohromné množství volitelných předmětů napříč všemi fakultami a v nepřeberném množství studentských spolků si jednoduše vybere každý. Co by byla Masarykova univerzita bez Brna! Brno bylo v roce 2019 vyhlášeno šestým nejlepším studentským městem na světě. Tato moravská metropole nabízí spoustu příležitostí a její osobitost vás prostě dostane (ať už o to stojíte, nebo ne).
Student Cyber Games, z. s.
Student Cyber Games jsme my. Zapsaný spolek, parta kamarádů, zkušený tým přibližně 30 studentů z celé České republiky a dokonce i několika statečných ze Slovenska. Baví nás dělat něco navíc, a tak už od roku 2003 organizujeme soutěže pro naše vrstevníky. Začalo to třemi ročníky ve hře Starcraft a následovaly projekty pIšQworky a Prezentiáda. Na projektech pracujeme většinou online, ale nejraději se potkáváme osobně na našich pravidelných akcích. Navzájem si předáváme know-how na interních workshopech, ladíme projekty na simulaci, prohlubujeme vztahy na teambuildingu nebo slavíme úspěchy na afterparty. Naše soutěže jsou pro nás prostě mnohem víc než dobrovolnictví nebo zajímavá položka v životopisu. Hlavní sídlo máme v Brně. Milujeme hry, dobrý jídlo a úspěšné projekty. Umíme složit 6000 plakátů za jedno odpoledne. Chceš se o nás dozvědět ještě něco? Napiš nám!
ZKD Sušice
Firma ZKD Sušice zajišťuje převážně potraviny v Západních Čechách. S dlouholetou tradicí prosperuje ve městě, které nabízí silnou konkurenci. Pro naše pIšQworkáře zajistilo ZKD Sušice občerstvení na Regionálních finále i na Grandfinále.
Mentos
Mentos. Co dodat? Mentos… Taky teď cítíte na jazyku svěží chuť máty? Nebo citronu? Jahody? Melounu? Limetky? Ať už jsou vaše preference jakékoli, z palety mentosek si stopro vyberete! Jako každý rok se na ně můžete těšit na všech našich prezenčních turnajích. Co by to bylo za pIšQworky, kdyby se na nich soutěžící nemohli nadopovat mentoskami? A na jaké příchutě se můžete na naší soutěži těšit? To vám zatím nepovíme! Přihlaste se a na turnajích uvidíte sami!
TEPfactor
V zábavním centru TEPfactor prověříte svou týmovou spolupráci, zručnost, sílu, užijete si zábavu i adrenalin a potrápíte své mozkové závity. Je to perfektní místo pro rodinné výlety, firemní teambuilding i pro zábavu s přáteli. Vydejte se do útrob pirátské jeskyně, kde na vás čeká 25 zapeklitých úkolů, nebo vykročte po stopách dobrodruhů na slapské jezero ve velké šifrovací hře. Určitě koukněte na webovky TEPfactoru a prohlédněte si třeba jejich galerii. Je to fakt pecka.
RSJ
Finanční skupina RSJ obchoduje na světových burzách a investuje do klíčových odvětví 21. století - do IT, biotechnologií, zdravých potravin, obnovitelných zdrojů a do oblasti life sciences. Působí na burze v Londýně, Chicagu a Frankfurtu nad Mohanem a to převážně jako tzv. market maker. To znamená, že akcionáři na burzách zároveň nakupují i prodávají a tím zvyšují možnost zobchodování pro ostatní obchodníky. Kromě operací na finančních trzích skupina RSJ taky podporuje neziskovky s celospolečenským významem. Za účelem jejich systémové podpory vznikla Nadace RSJ, která se zaměřuje hlavně na vzdělávání - cílem je vytvářet inspirativní prostředí, ve kterém můžou děti naplno rozvíjet svou osobnost, intelekt a nadání. RSJ Foundation taky podporuje rozvoj mladých lidí v akademických oborech blízkých činnosti RSJ - v matematice, informatice a ekonomii.
Papírny Brno
S produkty největšího českého výrobce papírenského zboží jste se pravděpodobně setkali a možná o tom ani nevíte. Papírny Brno zásobují svými sešity, bloky, skicáky nebo zápisníky spoustu umělců, školáků i kanceláří po celé ČR. Kromě toho taky nabízejí polygrafické služby - vazba vaší oblíbené knihy nebo plakát oblíbené kapely možná pochází právě z brněnských papíren. Jistě vás potěší, že většina produktů se vyrábí z recyklovaných materiálů. V červenci představily Papírny Brno prémiovou značku Paper Factory, která vytváří originální zápisníky, diáře nebo náčrtníky. Tyto produkty reagují na potřebu lidí vrátit se po více než roce digitální komunikace zpátky k tradičním poznámkám, na potřebu vrátit se do skutečného světa. Mají být hravé a inspirativní - proto se Papírny Brno spojily s výtvarnicí Petrou Vávrovou, která vytvořila kosmické designy, ze kterých si vybere opravdu každý.
ÁMOS vision
Společnost ÁMOS vision si klade za cíl podpořit oblast vzdělávání pomocí chytře aplikovaných technologií. Za tímto účelem umisťuje do škol své dotykové multimediální panely. Služby ÁMOSu využívá přes 120 000 žáků z více než 200 škol. Portál ÁMOS umožňuje efektivní komunikaci mezi vedením školy, žáky, rodiči, zaměstnanci i návštěvníky. S jeho pomocí se okamžitě dostanete k aktualitám, rozvrhu, suplování, seznamu akcí i ke školnímu řádu. Zároveň podporuje zobrazování fotek, obrázků, dokumentů, videí i webových stránek. Žáci se na něm například dozví, jak poskytnout první pomoc, jak se chovat jako účastník provozu nebo jak se bezpečně chovat na internetu. Během podzimu se na obrazovkách ÁMOSu objeví taky pIšQworky. Tak mějte oči otevřené a určitě si s někým zahrajte!
Education.cz
Přemýšlíte o studiu v zahraničí, ale nevíte, čím začít? Je pro vás těžké vybrat si v nepřeberném množství možností? Education.cz je tu pro vás. Vzdělávací experti vám doporučí vhodné školy a provedou vás celým přijímacím procesem. Na veškeré vaše otázky odpoví tým českých i zahraničních konzultantů. Pomocí komplexního programu EduPlán můžete najít své silné stránky, stanovit si cíle a naplánovat svou cestu za vzděláním. Education.cz se zaměřuje především na jazykové schopnosti, pracovní zkušenosti, přípravu na přijímačky a podporuje seberealizaci studentů. Zároveň klade důraz na soft skills - kombinaci společenských a komunikačních schopností a charakterových rysů, které vedou k lepším pracovním výsledkům. Individuální přístup a výstupy na míru jsou samozřejmostí.
Rekola
Společnost Rekola zajišťuje 24/7 sdílená kola v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích a v Bratislavě. Stačí stáhnout Rekola apku a najít kolo v některé z růžových zón - a můžete jet! První čtyři jízdy jsou zdarma, tak je určitě vyzkoušejte. Bikesharing je eco-friendly služba, která umožňuje levný a zdravý pohyb městem. Ať už jste vášnivý, nebo spíš příležitostný cyklista, růžová Rekola si jednoduše zamilujete. Jsou všude, dostupná hned po načtení QR kódu a můžete je kdykoli zaparkovat v některé zóně, aby je mohl použít někdo další. Růžový bikesharing pro růžovou budoucnost!
Psaní Hravě
Projekt Psaní Hravě si klade za cíl zlepšit úroveň digitální gramotnosti tím, že pomáhá učitelům naučit sebe a své žáky psát všemi deseti - jednoduše, zábavně a online. Ve školách pomáhá učitelům žáky tuto dovednost naučit s online nástrojem Psaní Hravě pro školy. V současnosti je kurz dostupný v české (Psaní Hravě pro školy), slovenské (Písanie Hravo pre školy) a anglické variantě (TType for schools).
enforum event space
Nový a moderní eventový prostor v Karlíně. Naše prostory jsou ideální pro firemní akce, hybridní semináře, konference, školení, workshop nebo pro turnaj v piškvorkách.
Kiwi.com
“... jednoduše pomáhá zjistit, kam můžete letět v rámci svého rozpočtu.” - The New York Times Společnost Kiwi.com pomáhá cestovatelům z celého světa s výběrem letenek - efektivně, pohodlně, s důrazem na co nejnižší cenu. Do jejich vyhledávače prostě zadáte výchozí město, cílovou destinace, upravíte své časové preference a je to. Zaplaví vás nepřeberné množství letů nejrůznějších společností, ze kterých si stopro vyberete ideální variantu. Až budete příště shánět letenky, vzpomeňte si na Kiwi.com. A určitě mrkněte na jejich web. Ale pozor - nemůžeme zaručit, že vás při prohlížení extra levných nabídek nepřepadne cestovní horečka!
Foxconn
Světový výrobce společnost Foxconn je globálním lídrem v poskytování kompletních IT řešení, produkci spotřební elektroniky a výrobě komponent pro komunikační a elektronická zařízení. Mezi její zákazníky patří renomované společnosti světového významu.
Mensa ČR
Mensa je mezinárodní organizace, která sdružuje nadprůměrně inteligentní lidi napříč kulturami, bez rozdílu rasy a náboženského vyznání. Jejím cílem je využití inteligence ve prospěch lidstva - podporuje výzkum znaků a využití inteligence, vytváří stimulující prostředí pro své členy a umožňuje jejich seberealizaci. Mensa ČR má něco přes 6 000 členů a její celosvětová organizace spojuje asi 130 000 lidí. Členem Mensy se může stát kdokoli starší 14 let, kdo v jejich testu inteligence dosáhl IQ 130. To jsou cca 2 % populace. Takže jestli chcete zkusit své štěstí a dostat certifikát, určitě mrkněte na jejich web, kde zjistíte nejbližsí termín testování.