Kdo jsou naši partneři?

Spolupořadatel
Hlavní partner
Pořadatel
Hlavní partner finále
Partneři finále
Masarykova univerzita
Spolupořadatel – prostě ten, bez kterého by to nešlo. 10 fakult, 155 studijních programů, přes 30 000 studentů – to je Masarykova univerzita v Brně. Studovat na ní můžete širokou škálu oborů z oblasti společenských, humanitních i přírodních věd. Ať už vás zajímá historie, biologie, politologie, sport, medicína, matematika, lingvistika, psychologie, IT, ekonomie, pedagogika nebo třeba geologie, MUNI je škola pro vás. Mile vás překvapí individuální přístup ke každému studentovi – MUNI umožňuje sestavení vlastního rozvrhu, nabízí ohromné množství volitelných předmětů napříč všemi fakultami a v nepřeberném množství studentských spolků si jednoduše vybere každý.
Education.cz
Přemýšlíte o studiu v zahraničí, ale nevíte, čím začít? Je pro vás těžké vybrat si v nepřeberném množství možností? Education.cz je tu pro vás. Vzdělávací experti vám doporučí vhodné školy a provedou vás celým přijímacím procesem. Na veškeré vaše otázky odpoví tým českých i zahraničních konzultantů. Pomocí komplexního programu EduPlán můžete najít své silné stránky, stanovit si cíle a naplánovat svou cestu za vzděláním. Education.cz se zaměřuje především na jazykové schopnosti, pracovní zkušenosti, přípravu na přijímačky a podporuje seberealizaci studentů. Zároveň klade důraz na soft skills – kombinaci společenských a komunikačních schopností a charakterových rysů, které vedou k lepším pracovním výsledkům. Individuální přístup a výstupy na míru jsou samozřejmostí. Education.cz pomáhá svou prací studentům k úspěchu a svým partnerstvím pIšQworkám k uskutečnění.
Student Cyber Games
Student Cyber Games jsme my. Zapsaný spolek, parta kamarádů, zkušený tým přibližně 30 studentů z celé České republiky a dokonce i několika statečných ze Slovenska. Baví nás dělat něco navíc, a tak už od roku 2003 organizujeme soutěže pro naše vrstevníky. Začalo to třemi ročníky ve hře Starcraft a následovaly projekty pIšQworky a Prezentiáda. Na projektech pracujeme většinou online, ale nejraději se potkáváme osobně na našich pravidelných akcích. Navzájem si předáváme know-how na interních workshopech, ladíme projekty na simulaci, prohlubujeme vztahy na teambuildingu nebo slavíme úspěchy na afterparty. Naše soutěže jsou pro nás prostě mnohem víc než dobrovolnictví nebo zajímavá položka v životopisu. Hlavní sídlo máme v Brně. Milujeme hry, dobrý jídlo a úspěšné projekty. Umíme složit 6000 plakátů za jedno odpoledne. Chceš se o nás dozvědět ještě něco? Napiš nám!
Czechitas
Partner pIšQworek CZECHITAS je opravdu speciální. Jejich první myšlenkou bylo vzdělávat ženy, aby získaly práci v oboru IT, a dnes to již posunuly o krok dál a vzdělávají tak i děti a mládež. Představují informační technologie hravou formou, při kterých si pořádně procvičíte Vaše logické myšlení. Zakládají se na tom, že zájem o technologie a chuť neustále se učit budou v budoucnu klíčové dovednosti na trhu práce. Máš zájem o IT nebo jsi o něm nikdy neslyšel a chtěl by ses naučit něco nového? Neváhej kontaktovat právě CZECHITAS a přihlas se do kurzu! V prostorách Czechitas proběhne Grandfinále jednotlivců.
TEPfactor
V zábavním centru TEPfactor, partnera pIšQworek, prověříte svou týmovou spolupráci, zručnost, sílu, užijete si zábavu i adrenalin a potrápíte své mozkové závity. Je to perfektní místo pro rodinné výlety, firemní teambuilding i pro zábavu s přáteli. Vydejte se do útrob pirátské jeskyně, kde na vás čeká 25 zapeklitých úkolů, nebo vykročte po stopách dobrodruhů na slapské jezero ve velké šifrovací hře. Určitě koukněte na webovky TEPfactoru a prohlédněte si třeba jejich galerii, nebo za nimi vyražte přímo do Chotilska.
Albi
Zábavné společenské hry pro celou rodinu, milé, vtipné a nápadité dárky nebo praktické doplňky. To vše a ještě mnohem více najdete v síti značkových prodejen Albi. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Více informací najdete na www.albi.cz.
Papírny Brno
S produkty největšího českého výrobce papírenského zboží a partnera pIšQworek jste se už pravděpodobně setkali a možná o tom ani nevíte. Papírny Brno zásobují svými sešity, bloky, skicáky nebo zápisníky spoustu umělců, školáků i kanceláří po celé ČR. Kromě toho taky nabízejí polygrafické služby – vazba vaší oblíbené knihy nebo plakát oblíbené kapely možná pochází právě z brněnských papíren. Jistě vás potěší, že většina produktů se vyrábí z recyklovaných materiálů. V červenci představily Papírny Brno prémiovou značku Paper Factory, která vytváří originální zápisníky, diáře nebo náčrtníky. Tyto produkty reagují na potřebu lidí vrátit se po více než roce digitální komunikace zpátky k tradičním poznámkám, na potřebu vrátit se do skutečného světa. Mají být hravé a inspirativní – proto se Papírny Brno spojily s výtvarnicí Petrou Vávrovou, která vytvořila kosmické designy, ze kterých si vybere opravdu každý.
RSJ
Dalším partnerem je finanční skupina RSJ, která obchoduje na světových burzách a investuje do klíčových odvětví 21. století – do IT, biotechnologií, zdravých potravin, obnovitelných zdrojů a do oblasti life sciences. Působí na burze v Londýně, Chicagu a Frankfurtu nad Mohanem, a to převážně jako tzv. market maker. To znamená, že akcionáři na burzách zároveň nakupují i prodávají, a tím zvyšují možnost zobchodování pro ostatní obchodníky. Kromě operací na finančních trzích skupina RSJ taky podporuje neziskovky s celospolečenským významem. Za účelem jejich systémové podpory vznikla Nadace RSJ, která se zaměřuje hlavně na vzdělávání – cílem je vytvářet inspirativní prostředí, ve kterém můžou děti naplno rozvíjet svou osobnost, intelekt a nadání. RSJ Foundation taky podporuje rozvoj mladých lidí v akademických oborech blízkých činnosti RSJ – v matematice, informatice a ekonomii.
Ámos vision
Partner pIšQworek společnost ÁMOS vision si klade za cíl podpořit oblast vzdělávání pomocí chytře aplikovaných technologií. Za tímto účelem umisťuje do škol své dotykové multimediální panely. Služby ÁMOSu využívá přes 120 000 žáků z více než 200 škol. Portál ÁMOS umožňuje efektivní komunikaci mezi vedením školy, žáky, rodiči, zaměstnanci i návštěvníky. S jeho pomocí se okamžitě dostanete k aktualitám, rozvrhu, suplování, seznamu akcí i ke školnímu řádu. Zároveň podporuje zobrazování fotek, obrázků, dokumentů, videí i webových stránek. Žáci se na něm například dozví, jak poskytnout první pomoc, jak se chovat jako účastník provozu nebo jak se bezpečně chovat na internetu.
Psaní hravě
Přísaháme, že text o tomto partnerovi pIšQworek byl napsán všemi deseti! Projekt Psaní Hravě si klade za cíl zlepšit úroveň digitální gramotnosti tím, že pomáhá lidem psát všemi deseti – jednoduše, zábavně a online. Ve školách je k dispozici pro učitele a žáky ve verzi „Psaní Hravě pro školy“. V současnosti je kurz dostupný v české (Psaní Hravě pro školy), slovenské (Písanie Hravo pre školy) a anglické variantě (TType for schools). Kurz je také uzpůsoben pro žáky s SPÚ a se zrakovým postižením, včetně nevidomých.
Knihy pre každého
Slovenským partnerem pIšQworek jsou KNIHY PRE KAŽDÉHO. Mají široký výběr knih, od odborné literatury až po knihy pro malé děti. Jestli hledáte nějakou knihu a nemůžete ji nikde najít, KNIHY PRE KAŽDÉHO váš problém vyřeší.
MERCHYOU
Následujícím partnerem pIšQworek je MERCHYOU. Distribucí a potiskem se zabývají již více než 10 let. Tisknou textil nejen pro kapely, ale také módní značky, firmy, sportovní týmy, reklamní agentury, blogery, youtubery či influencery. Poradí vám s výběrem značky vhodného textilu a s celkovým řešením designu, barevnosti a druhem tisku, aby odpovídal požadovanému účelu.
FedEx
FedEx je partnerem soutěže.
Rekola
Společnost Rekola zajišťuje 24/7 sdílená kola v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích a v Bratislavě. Stačí stáhnout Rekola apku a najít kolo v některé z růžových zón - a můžete jet! První čtyři jízdy jsou zdarma, tak je určitě vyzkoušejte. Bikesharing je eco-friendly služba, která umožňuje levný a zdravý pohyb městem. Ať už jste vášnivý, nebo spíš příležitostný cyklista, růžová Rekola si jednoduše zamilujete. Jsou všude, dostupná hned po načtení QR kódu a můžete je kdykoli zaparkovat v některé zóně, aby je mohl použít někdo další. Růžový bikesharing pro růžovou budoucnost!
IQ park IDEON
IQ park je zábavní park nacházející se v kulturním a společenském centru IDEON v samotném centru Pardubic.

V jeho prostorách naleznete nejmodernější atrakce využívající virtuální realitu, dále pak sportovní a pohybové simulátory či vědomostní kvízy.
Nenech to být
Nenech to být je webová a mobilní aplikace fungující na principu online schránky důvěry. Aktuálně nás používá již přes 1 800 škol v Česku a děti skrze nás poslaly téměř 5 000 upozornění na šikanu. Kromě provozování schránky důvěry se také zaměřujeme na preventivní a osvětové aktivity v oblasti šikany a dalšího rizikového chování.
OrgPad
OrgPad je česká webová aplikace, která se dá jednou větou popsat jako „nástroj na pokročilé myšlenkové mapy“. Dá se v něm vytvářet všechno od interaktivních uměleckých děl až po životopisy. Limit je pouze vaše kreativita.
TESCAN
TESCAN ORSAY HOLDING je dalším partnerem pIšQworek a jedním z pěti největších globálních výrobců vědeckých přístrojů pro výzkum v mikro- a nanoměřítku. Jejich vlajkovou lodí jsou skenovací elektronové mikroskopy (SEM), které se využívají v přírodních a technických oborech.
Boombon
BOOMBON tě nakopne rychlou a efektivní energií, která se vejde do kapsy od košile. Ať už potřebuješ udržet pozornost za volantem, získat energii na náročný sportovní výkon nebo zvýšit soustředění při práci a studiu, dej si BOOMBON, energy bonbon.
Mensa
Mensa je mezinárodní organizace založená roku 1946 v Oxfordu, která sdružuje lidi s IQ mezi horními dvěma procenty populace. Mensa České republiky byla založena v roce 1991 a od té doby se věnuje mnoha aktivitám pro své členy i širokou veřejnost. Mezi nejdůležitější patří dlouhodobá spolupráce se školami v oblasti práce s nadanými dětmi, Mensa provádí testování IQ veřejnosti, zřizuje Kluby nadaných dětí, pořádá letní tábory a jiné akce pro děti a jako jediná Mensa na světě zřídila vlastní Mensa gymnázium – osmileté gymnázium pro nadané studenty. Mimo jiné také pořádá Logickou olympiádu pro děti od 4 do 20 let.
Pražský šachový svaz
Hlavní posláním Pražského šachového svazu je péče o komplexní rozvoj šachu jako sportovní disciplíny ve všech jeho formách na území Prahy, péče o důstojnou reprezentaci pražského šachu na národním a mezinárodním poli a péče o propagaci a popularizaci šachu jako mimořádného způsobu rozvoje lidské osobnosti. Pražský šachový svaz ve spolupráci se šachovými oddíly usiluje o vedení mládeže k pozitivním občanským postojům a zdravému způsobu života a bojuje proti užívání nedovolených prostředků ve sportu.
Hunter Games
Hraj únikové hry... venku! Venkovní únikové hry, táborové bojovky, hledání pokladu, geolokační hry a teambuilding pro firmy. Bez nutnosti rezervace a s neomezeným počtem hráčů.

Hrami tě provede naše mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení na Google Play nebo AppStore.

Vyber si své dobrodružství na www.hunter.games.