Kdo jsou naši partneři?

Pořadatel
Spolupořadatel
Powered by
Komunitní partner
Partneři
Naše další soutěže
Partneři finále
Student Cyber Games
Student Cyber Games jsme my. Zapsaný spolek, parta kamarádů, zkušený tým přibližně 30 studentů z celé České republiky a dokonce i několika statečných ze Slovenska. Baví nás dělat něco navíc, a tak už od roku 2003 organizujeme soutěže pro naše vrstevníky. Začalo to třemi ročníky ve hře Starcraft a následovaly projekty pIšQworky a Prezentiáda. Na projektech pracujeme většinou online, ale nejraději se potkáváme osobně na našich pravidelných akcích. Navzájem si předáváme know-how na interních workshopech, ladíme projekty na simulaci, prohlubujeme vztahy na teambuildingu nebo slavíme úspěchy na afterparty. Naše soutěže jsou pro nás prostě mnohem víc než dobrovolnictví nebo zajímavá položka v životopisu. Hlavní sídlo máme v Brně. Milujeme hry, dobrý jídlo a úspěšné projekty. Umíme složit 6000 plakátů za jedno odpoledne. Chceš se o nás dozvědět ještě něco? Napiš nám!
Masarykova univerzita
Spolupořadatel – prostě ten, bez kterého by to nešlo. 10 fakult, 155 studijních programů, přes 30 000 studentů – to je Masarykova univerzita v Brně. Studovat na ní můžete širokou škálu oborů z oblasti společenských, humanitních i přírodních věd. Ať už vás zajímá historie, biologie, politologie, sport, medicína, matematika, lingvistika, psychologie, IT, ekonomie, pedagogika nebo třeba geologie, MUNI je škola pro vás. Mile vás překvapí individuální přístup ke každému studentovi – MUNI umožňuje sestavení vlastního rozvrhu, nabízí ohromné množství volitelných předmětů napříč všemi fakultami a v nepřeberném množství studentských spolků si jednoduše vybere každý.
Freelo
Freelo je online aplikace pro snadnou organizaci práce v týmu. Díky Freelu celá firma ví, co má dělat, termíny nekloužou, informace se neztrácejí. Jsme nejdoporučovanější český nástroj pro pracovní komunikaci.
Kudykampus
KudyKampus je neformálně vzdělávací program pro mladé od 14 do 26 let. Program se skládá ze sady jednodenních inspirativních setkání účastníka s odborníky z firem, organizací a institucí. Setkání probíhají v malých skupinkách, aby byl zajištěn individuální přístup ke každému z účastníků. KudyKampus nabízí široké pole oborů, které jsou rozděleny do čtyř oblastí - Svět budoucnosti, Společenské změny, Byznys a kariéra a Komunikace a umění. Zároveň můžeš získat možnost konzultace s osobním koučem, který tě může podpořit při hledání kariérní a životní cesty.
TEPfactor
V zábavním centru TEPfactor, partnera pIšQworek, prověříte svou týmovou spolupráci, zručnost, sílu, užijete si zábavu i adrenalin a potrápíte své mozkové závity. Je to perfektní místo pro rodinné výlety, firemní teambuilding i pro zábavu s přáteli. Vydejte se do útrob pirátské jeskyně, kde na vás čeká 25 zapeklitých úkolů, nebo vykročte po stopách dobrodruhů na slapské jezero ve velké šifrovací hře. Určitě koukněte na webovky TEPfactoru a prohlédněte si třeba jejich galerii, nebo za nimi vyražte přímo do Chotilska.
Ámos vision
Partner pIšQworek společnost ÁMOS vision si klade za cíl podpořit oblast vzdělávání pomocí chytře aplikovaných technologií. Za tímto účelem umisťuje do škol své dotykové multimediální panely. Služby ÁMOSu využívá přes 120 000 žáků z více než 200 škol. Portál ÁMOS umožňuje efektivní komunikaci mezi vedením školy, žáky, rodiči, zaměstnanci i návštěvníky. S jeho pomocí se okamžitě dostanete k aktualitám, rozvrhu, suplování, seznamu akcí i ke školnímu řádu. Zároveň podporuje zobrazování fotek, obrázků, dokumentů, videí i webových stránek. Žáci se na něm například dozví, jak poskytnout první pomoc, jak se chovat jako účastník provozu nebo jak se bezpečně chovat na internetu.
Papírny Brno
S produkty největšího českého výrobce papírenského zboží a partnera pIšQworek jste se už pravděpodobně setkali a možná o tom ani nevíte. Papírny Brno zásobují svými sešity, bloky, skicáky nebo zápisníky spoustu umělců, školáků i kanceláří po celé ČR. Kromě toho taky nabízejí polygrafické služby – vazba vaší oblíbené knihy nebo plakát oblíbené kapely možná pochází právě z brněnských papíren. Jistě vás potěší, že většina produktů se vyrábí z recyklovaných materiálů. V červenci představily Papírny Brno prémiovou značku Paper Factory, která vytváří originální zápisníky, diáře nebo náčrtníky. Tyto produkty reagují na potřebu lidí vrátit se po více než roce digitální komunikace zpátky k tradičním poznámkám, na potřebu vrátit se do skutečného světa. Mají být hravé a inspirativní – proto se Papírny Brno spojily s výtvarnicí Petrou Vávrovou, která vytvořila kosmické designy, ze kterých si vybere opravdu každý.
Get Out Fun
Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, se spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit. Mobilní aplikace Get Out Fun je multifunkční zábavně-vzdělávací nástroj, který propojuje virtuální realitu s realitou kolem nás. Rozvíjí myšlení i orientaci a zábavnou formou prověřuje znalosti (nejen) našeho okolí. Se svým týmem zažijete nezapomenutelná dobrodružství při své cestě za vítězstvím!
Mercuria Laser Game
Vyrazte za aktivní zábavou do Mer­curia Laser Game – největší laser game sítě v ČR. Adrenalin při laserové střílečce parádně odplaví z hlavy všechny starosti, žízeň po hře zaženete na baru ať už limčou, pivem nebo čímkoliv, co Vám zrovna napadne. A pokud ještě nebude mít dost, určitě se zabavíte v arkádovém centru, které je součástí všech zábavných center Mer­curia Laser Game.
Tour de App
Tour de App je nová soutěž pro žáky středních škol, které zajímá nejen programování, ale také řízení projektu nebo práce s klienty. Cílem je zúžit propast, kterou musí žáci se zájemem o vývoj aplikací překonat, aby byli schopní v oboru plnohodnotně fungovat. Týmy tří žáků pracují ve třech soutěžních kolech na jednom projektu, a to v realistickém prostředí, ve kterém se nemusí bát nijak zásadních následků, pokud se něco pokazí. V Nominačním kole vytvoří podle zadání aplikaci se základními funkcemi a rozhraním. V Soutěžním kole tým komunikuje se svým klientem. Podle jeho požadavků aplikaci dále upravují, přidávají jí funkcionalitu a testují. Grandfinále se podobá hackathonu, jeho přesná podoba je tedy trochu překvapením.
Prezentiáda
Jak už název napovídá, na Prezentiádě se soutěží v prezentování. Proč SCG vůbec soutěž v prezentování pořádá? Protože prezentovat budeme celý život - my i naši soutěžící, ale málokoho z nás k prezentování vedli už na škole. Na Prezentiádě soutěží dvou a tříčlenné týmy v oddělených kategoriích pro ZŠ a SŠ a prezentují námi zadaná témata. Soutěž se vyhlašuje na konci ledna a krajská kola i finále se konají v dubnu.
Mattoni
Mattoni 1873 je tradiční český producent minerálních vod s dlouhou a úspěšnou historií. Společnost s ikonickým červeným orlem ve znaku začínala jako rodinný podnik zaměřený stáčení minerálních vod z okolí Karlových Varů. Postupem času přibrala Mattoni pod svá křídla další značky minerálních vod v Česku i na Moravě a také velké mezinárodní značky. Postupně také rozšířila svoje působení do dalších evropských zemí. Dnes je Mattoni 1873 jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších značek na českém trhu s širokou nabídkou produktů domácnosti a také pro gastro provozy.
TESCAN GROUP
TESCAN GROUP je dalším partnerem pIšQworek a jedním z pěti největších globálních výrobců vědeckých přístrojů pro výzkum v mikro- a nanoměřítku. Jejich vlajkovou lodí jsou skenovací elektronové mikroskopy (SEM), které se využívají v přírodních a technických oborech.
Glitr
Glitr je veřejně dostupná mobilní aplikace, ve které jsou vytvořeny vzdělávací hry pro druhý stupeň základních škol. Žáci při hraní únikové hry využívají mobilní zařízení k výuce, sebepoznání a práci v kolektivu. Vzděláním je provází příběh hry v mobilní aplikaci, který je vybízí k řešení mnoha logických a vědomostních úkolů. Pomocí her od Glitru si osvojí využití chytrého zařízení ke vzdělání v rámci her v přírodě nebo v budově školy. Pedagog má díky chytrému systému dokonalý přehled nad svými skupinami.
Psaní Hravě
Projekt Psaní Hravě si klade za cíl zlepšit úroveň digitální gramotnosti tím, že pomáhá učitelům naučit sebe a své žáky psát všemi deseti - jednoduše, zábavně a online. Ve školách pomáhá učitelům žáky tuto dovednost naučit s online nástrojem Psaní Hravě pro školy. V současnosti je kurz dostupný v české (Psaní Hravě pro školy), slovenské (Písanie Hravo pre školy) a anglické variantě (TType for schools).
Enforum
Enforum je moderní eventový prostor v Karlíně. Naše prostory jsou ideální pro firemní akce, hybridní semináře, konference, školení, workshop nebo pro turnaj v piškvorkách.
Pražský šachový svaz
Hlavní posláním Pražského šachového svazu je péče o komplexní rozvoj šachu jako sportovní disciplíny ve všech jeho formách na území Prahy, péče o důstojnou reprezentaci pražského šachu na národním a mezinárodním poli a péče o propagaci a popularizaci šachu jako mimořádného způsobu rozvoje lidské osobnosti. Pražský šachový svaz ve spolupráci se šachovými oddíly usiluje o vedení mládeže k pozitivním občanským postojům a zdravému způsobu života a bojuje proti užívání nedovolených prostředků ve sportu.