Jednotlivci

Soutěžení v týmu nemusí být pro všechny. Proto již třetím rokem pořádáme souběžně s týmovou soutěží i soutěž jednotlivců. Ta narozdíl od kasických turnajů probíhá online na naší platformě. Soutěžící jsou rozděleni do dvou kategorií – Kadeti a Veteráni

Po uzavření přihlašování dostanou soutěžící na výběr z několika termínů, kdy se budou moci online turnaje zůčastnit. Nejúspěšnější se pak stejným způsobem přihlásí a zúčastní druhé úrovně

Z každé kategorie postoupí 32 nejlepších, kteří se 1. prosince sejdou v Praze na Grandfinále, kde se utkají o titul nejlepšího Kadeta a Veterána. 

Komunikačním kanálem během celé soutěže Jednotlivců bude náš Discord, ke kterému se přede hrou přihlásí všichni soutěžící.

Harmonogram

20. 10.   Uzávěrka přihlášek

27. 10. – 1. 11.   Výběr termínů

3. – 8. 11.   První úroveň

9. 11. – 13. 11. Výběr termínů

15. – 19. 11.   Druhá úroveň

1. 12.   Grandfinále v Praze

Kadeti

Mezi Kadety patří studenti druhého stupně ZŠ a . Tudíž pokud není spolupráce s ostatními zrovna tvůj šálek kafe, nebo naopak je to pro tebe v týmu nuda, registruj se jako Kadet! Startovné je 55,- za soutěžícího. Účastníkům v soutěži týmů po registraci přijde slevový kód, který mohou využít právě mezi Kadety.

Veteráni

Kategorie Veteránů vznikla s jediným cílem – zavzpomínat na staré dobré časy ve školních lavicích. Jediným omezením pro přihlášení je horní věková hranice 26 let (včetně). Startovné je 55,- za soutěžícího. Takže pokud si chceš s pIšQworkymi zavzpomínat na střední, přihlas se a bojuj o postup do Grandfinále!