Infarktový závěr na Jižní Moravě

05.11.2008 | Roman Kusák | Soutěžní kola

Břeclav, 5. 11.2008 – Na SOŠP Edvarda Beneše a SOU Břeclav se dnes konalo poslední oblastní kolo pro Jižní Moravu.

Celkem se tohoto kola zúčastnilo 7 týmů, kromě 3 domácích také 2 z Obchodní akademie Břeclav a 2 dokonce z Gymnázia TGM v Hustopečích u Brna. Nejsilnějším týmem se nakonec ukázalo být družstvo Skapanci z SOŠP Edvarda Beneše a SOU Břeclav, zastupující právě součást SOU Sovadinova. Toto družstvo postupuje do krajského kolo, konaného 13. listopadu na stejné škole jako dnešní turnaj. Na dalších, bohužel již nepostupových místech, se umístily týmy Moraváci a Průmyslováci z SOŠP Edvarda Beneše.

 

Turnaj proběhl hladce a již ve skupině byla vidět velká vyrovnanost týmů, protože ani po odehrání zápasů nebylo jasné, které týmy postoupí a tudíž muselo dojít k rozstřelu. Hráči si pochvalovali příjemně strávené dopoledne a vítězný tým chce dobře reprezentovat svoji školu. Vítězům turnaje gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Chceme též poděkovat pořadatelské škole, že nám poskytla perfektní zázemí pro uspořádání turnaje.

 

1.místo – SOŠP Edvarda Beneše a SOU Břeclav – Skapanci (Dalibor Koliba, Martin Studýnka, Jan Kurzer, Lukáš Riška a Jan Kokrhel)

2.místo – SOŠP Edvarda Beneše a SOU Břeclav – Moraváci (Martin Vrzal, Petr Mikudík, Jiří Oblouk, Lukáš Masařík, Mirek Strýček)

3.místo - SOŠP Edvarda Beneše a SOU Břeclav – Průmyslováci (Tomáš Ondráček, Petr Konečný, Vojtěch Rohrer, Kamil Procházka, Michaela Procházková a Jirka Abrahám)