Mutanti vs. Nuly na samém západě Čech

04.11.2008 | Michal Meluzín | Soutěžní kola

Tachov, 4. 11. 2008 - Je to neuvěřitelné ale je to tak!! PIšQworková mánie nevynechala ani západní kout naší milované republiky a jejímu běsnění tak neodolal ani Tachov.

pic. 1Hostitelem posledního z oblastních turnajů pIšQworek v kraji Plzeňském se stalo Gymnázium v Tachově. V pondělí 3. listopadu se právě zde utkali další nadšení křižáci a kolečkáři o poslední postupové místo na krajský turnaj, jehož dějištěm bude 14. listopadu Obchodní akademie v Plzni.

 

Po urputných bitvách, ze kterých se přítomným dámám podlamovala kolena a pánům se ježily zbytky vlasů na lebkách, se turnajového vítězství dočkal tým Pišqáci, úspěšně reprezentující domácí Gymnázium. Pětice ve složení: Thanh Olga Do Thi Huyen, Petra Sejrková, Karel Šilhavý, Ondřej Horský a František Veselý se tak mohla právem radovat nejen ze svých kvalitních výkonů, ale také ze zisku vítězné trofeje. Podaří se jim k této trofeji přidat bratříčka na kole krajském?

 

 

Výsledky:

1. místo: Pisqaci (Gymnázium Tachov): Huyen Di Thi Olga, Sejrkova Petra, Šilhavý Karel, Veselý František, Fonar Alexej

2. místo: Piskvitym (OA Sokolov): Martin Utíkal, Eva Pacholíková, Katarína Hlaváčková, Kamila Kračková, Mario Wnek

3. místo: Tachovaci (Gymnázium Tachov): Chu Trung, Linda Kaciašvilíková, Veronika Mühlhausová, Maruška Kašparová, Zuzana Klierová

 

 

Galerie:

http://pisqworky.cz/galerie/view/id/91