Turnaje

Turnaje soutěže pIšQworky probíhají na čtyřech úrovních. Některé školy pořádají před začátkem oblastních turnajů své vlastní školní turnaje, které můžete zorganizovat i vy, a vyberou z nich nejlepší reprezentanty školy. První oficiální úrovní soutěže jsou pak oblastní turnaje, které pořádáme ve velkých městech po celé České republice a na Slovensku. Letos se soutěžící utkají od 4. do 22. listopadu na 103 oblastních turnajích a vítězové postoupí na turnaje krajské, které se konají v týdnu od 25. listopadu. Nejlepší týmy z krajských turnajů čeká grandfinále v Brně, které se odehraje 6. prosince 2019 na FSS Masarykovy univerzity.

Na detailu turnaje si můžete zobrazit všechny důležité údaje o daném turnaji a po jeho odehrání tu naleznete i zpětnou vazbu, report a fotografie. V případě otázek ohledně soutěže neváhejte využít kontakty na naše organizátory. Další důležité informace o turnajích najdete v podrobných pravidlech soutěže.

Křížkem nebo kolečkem pět v řadě? Pro gymnazisty z Berouna žádný problém a slaví už potřetí

Titul pro mistra pIšQworek přilákal do Brna nejlepších dvacet čtyři pětičlenných týmů z Česka a Slovenska. Už po dvanácté poměřili ti nejlepší z nejlepších své schopnosti na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Letošní Grandfinále pIšQworek připadlo na první prosincový pátek, který se stal šťastným pro gymnazisty z Berouna, kteří si připsali třetí triumf v historii této soutěže.

Číst dál   
NaCl nedosáhlo pH7

Šestnáct týmu z Ústeckého kraje se 29. 11. sešlo v prostorách gymnázia a střední odborné školy dr. Václava Šmejkala, aby se utkali o hodnotné ceny a postup na brněnské grandfinale.

Číst dál   
Král je mrtev, ať žije Tým ve freshi!

Psalo se 28. 11. 2019 a škola Biskupské gymnázium J. N. Neumanna se hemžila cizími tvářemi. Kdo jsou? Co tu chtějí? Přišli dokázat, že v Jižních Čechách není lepší tým, než jsou oni. Takové přízvisko může ale získat pouze jeden.

Číst dál   

Všechny novinky z turnajů   

Oblastní turnaje

Krajské turnaje

Grandfinále