Turnaje týmů

Turnaje týmové části soutěže pIšQworky probíhají na čtyřech úrovních. Některé školy pořádají před začátkem oblastních turnajů své vlastní školní turnaje, které můžete zorganizovat i vy, a vyberou z nich nejlepší reprezentanty školy. První oficiální úrovní soutěže jsou pak Oblastní turnaje, které pořádáme ve velkých městech po celé České republice a na Slovensku. Letos se soutěžící utkají od 31. října do 18. listopadu na 192 oblastních turnajích a vítězové postoupí na Krajské turnaje, které se konají od 21. listopadu do 2. prosince. Nejlepší týmy z Krajských turnajů čeká Grandfinále v Brně, které se odehraje 8. prosince (základní školy) a 9. prosince (střední školy) na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

Turnaje jednotlivců

Jednotlivci se letos opět utkají online. Turnaje budou probíhat na dvou úrovních, První úroveň od 28. října do 1. listopadu a Druhá úroveň od 4. listopadu do 5. listopadu. Soutěžící budou v obou úrovních hrát v tzv. švýcarském systému. Těch nejlepších 32 hráčů z každé kategorie se nakonec utká naživo 11. listopadu na Grandfinále v Praze.

 

Na detailu turnaje si můžete zobrazit všechny důležité údaje o daném turnaji a po jeho odehrání tu naleznete i report a fotografie. V případě otázek ohledně soutěže neváhejte využít kontakty na naše organizátory. Další důležité informace o turnajích najdete v podrobných pravidlech soutěže.

Časté otázky a odpovědi najdete i zde.

Harmonogram TÝMY

 • v průběhu října Školní kola
 • 28. října Uzávěrka přihlášek
 • 31. 10. – 18. 11. Oblastní turnaje
 • 21. 11. – 2. 12. Krajské turnaje
 • 8. prosince Grandfinále JUNIOR
 • 9. prosince Grandfinále HLAVNÍ SOUTĚŽ

 

Harmonogram JEDNOTLIVCI

 • 21. října Uzávěrka přihlášek
 • 24. října Vyhlášení počtu turnajů a kapacity
 • 28. 10. – 1. 11. První úroveň (online)
 • 4. 11. – 5. 11. Druhá úroveň (online)
 • 11. listopadu Grandfinále v Praze

Rýmařov jako hnízdo pIšQworkářů. Výherce jednotlivců dovedl svůj tým Stephenson 2–18 k vítězství
První grandfinálový den ověnčil vavřínem vítězný tým GML Œ, páteční taktiky svých středoškolských soupeřů nejlépe prokoukli Stephenson 2–18 z Gymnázia a Střední odborné školy Rýmařov. Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity se tak podruhé v tomto týdnu stala bojištěm nadupaných piškvorkářů. Posledními odehranými tahy soutěžící obrazně zakončili 14. ročník pIšQworek.
Číst dál   
Konkurence 655 týmů? Pro vítězný tým kategorie základních škol GML Œ brnkačka!
Po dlouhých třech letech se na půdu Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně vrátilo Grandfinále pIšQworek. Netradičně dvoudenní finále otevřely svými turnaji týmy základních škol. Kam se nakonec poveze putovní pohár?
Číst dál   

Další novinky z turnajů   

 

Seznam oblastních turnajů /

Seznam krajských turnajů /

Střední školy Grandfinále

Základní školy Grandfinále