Uzávěrka přihlášek prodloužena do pátku 6. listopadu!

02.11.2009 | Richard Malovič | Organizace

Za poslední dva dny přišel organizátorům opravdu velký počet registrací do soutěže a taktéž dorazilo množství žádostí o pozdější přihlášení. Po celodenních úvahách a zvažování organizačních důsledků se pořadatelský tým těsně před půlnocí rozhodl posunout termín přihlašování do pátku 6. 11. 2009. Doufáme, že tak budou uspokojeni všichni zájemci o soutěž pIšQworky 2009.

Cílem projektu je zpřístupnit soutěž co největšímu počtu škol a studentů. Často dostáváme skutečně důvodné omluvy, které je nutno brát v potaz a jen ztěží je můžeme ignorovat. Jako nejčastější důvody jsou uváděny organizační průtahy, podzimní prázdniny a další, vážnější. Žádosti již nebylo možné řešit individuálně a proto jsme se rozhodli o obecně platné opatření.

"Soutěž je dobře připravena, takže si můžeme dovolit tento odklad. V žádném případě neohrozí plánovanou organizaci a vše proběhne tak, jak bylo plánováno," ujišťuje všechny hlavní organizátor soutěže Roman Cholasta.

Taktéž ti, kteří již přihlásili své týmy, mohou doplnit další, pokud ještě neobsadili kvótu tří týmů ze své školy.

"Věříme, že jsme potěšili nejednu středoškolskou duši a studenti se tak letos budou opravdu těšit zpátky po prázdninách do školy. Třeba proto, že se přeci jen budou moci přihlásit do pIšQworkové soutěže, ačkoliv v úterý šli ze školy již s malou nadějí," dodává Roman Cholasta.

Přihlášky nadále vkládejte prostřednictvím elektronického formuláře na našich webových stránkách. Návod, jak se přihlásit, můžete najít zde. V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat své krajské koordinátory (viz. kontakty), k dispozici Vám budou i o prázdninách.

Jako vedoucí projektu přeji všem soutěžícím a pedagogům aby se stihli přihlásit a do soutěže mnoho úspěchů a hlavně zábavy s křížky a kolečky.


Richard Malovič
koordinátor projektu