Chci se přihlásit

Do souteže se za každou školu může přihlásit libovolný počet týmů. Pro přihlášení je potřeba zvolit si zodpovědnou osobu na škole (např. třídní učitel, zástupce ředitele, učitel matematiky) a vyplnit potřebné údaje do přihlášky. V přihlášce si můžete vybrat turnaj podle vašich časových preferencí a možností. Samozřejmě do té doby než se termín zaplní. 

Pro výběr těch nejlepších reprezentantů z vaší školy doporučujeme před přihlášením do soutěže uspořádat školní turnaj. Pokud si nevíte rady s tím, jak turnaj zorganizovat, můžete využít naší nabídky vyučit svého vlastního organizátora na našich workshopech v Praze a Brně. Dozví se mnoho užitečného o managementu a organizovaní, konkrétně pak pIšQworek. Možností je také na váš školní turnaj vyslat našeho organizátora či nechat průběh čistě na vás.

Startovné do pIšQworek činí 180 Kč za tým a zahrnuje jednu vstupenku zdarma do souteže jednotlivců.

!!Pokud vám nejde při přihlašování vybrat škola, zkuste použít jiný prohlížeč. Jestli bude problém přetrvávat, zašlete nám veškeré přihlašovací informace (včetně fakturačních údajů) na hegenbart@scg.cz!!

Přihlašování skončilo

Jednotlivci

Zcela poprvé děláme pIšQworky i pro samostatné jednotky. Vyzkoušíš herní platformu, získáš jiný pohled na soutěž, zvýšíš své šance na výhru... Ale pozor! Nejen, že si kromě týmu můžeš zasoutěžit sám, ale můžeš mít dokonce za sebou i maturitu. Kategorie Veteráni neurčuje, jestli jsi student či pracující. Jediným limitem je věk 26 let, včetně. 

Startovné obou kategorií činí 50 Kč. Jednotlivci, kteří zároveň soutěží v týmu, mají zlevněné startovné na 30 Kč.