Chci se přihlásit

Do soutěže se za každou školu mohou přihlásit 4 týmy v každé kategorii. Pro přihlášení je potřeba zvolit si zodpovědnou osobu na škole (např. třídní učitel, zástupce ředitele, učitel matematiky) a vyplnit potřebné údaje do přihlášky.

Pro výběr těch nejlepších reprezentantů z vaší školy doporučujeme před přihlášením do soutěže uspořádat školní turnaj. Pokud si nevíte rady s tím, jak turnaj zorganizovat, můžete využít naší nabídky vyučit svého vlastního organizátora na našich offline workshopech v Praze, Brně, Ostravě nebo na online workshopu. Dozví se mnoho užitečného o managementu a organizovaní, konkrétně pak pIšQworek. Možností je také na váš školní turnaj vyslat našeho organizátora, nebo vzít turnaj do vlastních rukou.

Startovné do pIšQworek činí 250 Kč za tým středních škol a 150 Kč za tým základních škol a zahrnuje právě jednu vstupenku zdarma do souteže jednotlivců.

Soutěž je v plném proudu. Přihlásit tým bude možné zase za rok, v září.

Přihlašování skončilo

Jednotlivci

Druhým rokem děláme pIšQworky i pro samostatné jednotky. Vyzkoušíš herní platformu, získáš jiný pohled na soutěž, zvýšíš své šance na výhru… Ale pozor! Nejen, že si kromě týmu můžeš zasoutěžit sám, můžeš mít dokonce za sebou i maturitu. Kategorie Veteráni neurčuje, jestli jsi student či pracující. Jediným limitem je věk 26 let včetně. 

Startovné obou kategorií činí 50 Kč. Každý přihlášený tým má právě jedno startovné zdarma.