Školní turnaje

Letošní ročník má omezení 4 týmů za školu v každé kategorii. Proto doporučujeme uspořádat právě školní turnaj, na kterém se nejen vyberou ti nejlepší reprezentanti, ale zároveň si tak může zahrát více studentů, než na našich oficiálních turnajích.

Abychom vám organizaci školního turaje co nejvíce ulehčili, naplánovali jsme pro vás 2 online workshopy. Na ty může každá škola poslat studenty, které vyškolíme a předáme jim naše zkušenosti s organizováním a managementem. V rámci workshopu jim i poradíme, jak organizovat turnaje, co dělat a čemu se vyhnout. 

Termíny workshopů:
pondělí 2. října 16:30 - 16:30
neděle 8. října 16:30 - 16:30

Materiály

Pro hladký průběh školních turnajů jsme pro vás připravili Balíček k organizaci školních turnajů, ve kterém najdete všechny potřebné materiály včetně užitečné příručky.

Byli bychom rádi, aby právě tito studenti zorganizovali na své škole školní kolo a svoje nově nabyté zkušenosti rovnou otestovali. Pro školní turnaje jsme v harmonogramu letošního ročníku vymezili prostor mezi 9. a 20. říjnem, kde se nebudou s ničím jiným křížit. Turnaj můžete ale uspořádat v jakémkoliv jiném termínu až do uzávěrky přihlašování 20. října.

Přihlášení