Pišqworky zavítaly do Uherského Hradiště

05.11.2008 | Jan Kaucký | Soutěžní kola

Uherské Hradište, 5. 11. 2008 - Napínavou bitvu v piškvorkách zažilo dnes i Uherské Hradiště v rámci oblastního kola série turnajů pišqworky 2008.

pic. 1Dnešního piškvorkového turnaje na Střední průmyslové a hotelové škole v Uherském Hradišti se zúčastnilo 10 týmů z pěti škol - 3 domácí týmy ze SŠPH, 2 týmy ze SOŠ zemědělské Staré město, 2 týmy ze SŠ MESIT,o.p.s z Uherského hradiště, 2 týmy ze SOŠ technické UH a 1 tým ze SOU nábytkářké Koryna, s.r.o. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ve kterých odehrály 4 zápasy. Po základní části postoupilo 8 nejúspěšnějších týmů do vyřazovací části, ve které se utkaly o 4 postupová místa na krajský turnaj, který se koná 12. listopadu ve Zlíně.

Ve vyřazovací části se vedly vyrovnané a napínavé souboje a vzešli z nich tito vítězové:

1 místo - tým TY!! - Hiep Vu Minh, Jan Zdeněk, David Wunderlich, Martin Štěrba, Ondřej Kadlčík ze SŠ průmyslové a hotelové UH

2 místo - tým PROČ? - Cyril Koníček, Martin Orava, Dalibor Selucký, Robin Tomášů, Jan Gál také ze SŠPH UH

3 místo - tým SOŠT 1 - Martin Bušo, Roman Mikulčík, Alan Olšák, Pavel Pavlinec, Tomáš Kusenda ze SOŠ technická UH

Do krajského kola první 3 týmy doprovodí i tým , který skončil na 4 místě - SOŠT 2 - Petr Koláček, Lubomír Strachota, Radim Zetocha, Pavel Pikner, Milan Jakvid, také ze SOŠ technická UH.

Turnaj proběhl v rámci pravidel "fair play" pod vedením organizátorů ze Student Cyber Games.

Kompletní výsledky turnaje jsou dostupné na www.pisqworky.cz  

Občanské sdružení Student Cyber Games bylo založeno v roce 2003 a do povědomí veřejnosti vstoupilo především organizací středoškolských her v počítačové hře Starcraft: Broodwar. Dnes v rámci SCG spolupracuje několik desítek studentů z celé České republiky pod vedením výkonného výboru sídlícího v Brně.

 

Galerie:

http://pisqworky.cz/galerie/view/id/94

 

XO