Na Ústecku se pokračovalo turnajem v Teplicích

23.10.2008 | Gabriel Wilda | Soutěžní kola

Již třetí turnajový den v Ústeckém kráji máme za sebou, tentokrát se oblastní turnaj v piškvorkách odehrál na Obchodní akademii v Teplicích. A my Vám samozřejmě přinášíme podrobnou reportáž a pár fotek...

 

V půl deváté ráno se opět začaly plnit herní archy kolečky a křížky. Celkem se na oblastní turnaj v Teplicích dostavilo 8 týmů. Ty byly jako obvykle rozřazeny do skupin. Ve skupině A proti sobě nastoupila družstva Střední průmyslové školy v Teplicích (2 týmy), hostitelské OA Teplice (3 týmy) a Gymnázia Teplice. Gymnazisté se bohužel dostavili pouze ve třech a tak pro ně byl turnaj dost těžký.

Skupinu A ovládl celek ze Střední průmyslové školy v Teplicích, podle postupového klíče však musely do play off postoupit týmy dva, a tak se druhým postupujícím stal celek domácích - OA Teplice.

Skupinu B s přehledem vyhráli borci z Gymnázia Duchcov a mohli se tak radovat z postupu do play off, druhým postupujícím týmem se stali studenti ze stejné školy (druhý tým).

Kolem poledne již byl připraven "pavouk" a mohlo se začít hrát o postup do krajského kola (koná se 11. listopadu v Ústí nad Labem). O půl hodiny později již bylo jasné, že se ve finále utkají celky Gymnázia Duchcov a Střední průmyslové školy v Teplicích. Do boje o třetí, bohužel nepostupové, místo se dostaly týmy Obchodní akademie Teplice a druhá pětice Gymnázia Duchcov. V boji o třetí místo se jako lepší tým ukázali studenti z Gymnázia Duchcov, o to větší pak byla jejich radost, když jejich spolužáci vyhráli celý turnaj. Tímto jim gratulujeme a těšíme se na shledanou v Ústí nad Labem na krajském finále!

Konečné pořadí:

1. Gymnázium Duchcov

2. Střední průmyslová škola Teplice

3. Gymnázium Duchcov


vítězové oblastního turnaje v Teplicích, borci z Gymnázia Duchcov, gratulujeme!

 

Galerie:

http://www.pisqworky.cz/galerie/view/id/38