Liberecké klání v pišqworkách

22.10.2008 | Martin Šmoldas | Soutěžní kola

Přinášíme zde průbežný report z dnešního turnaj v Liberci, který se odehrává na Gymnáziu F.X.Šaldy.Využijte možnost a podívejte se již teď na předpokládané favority.

pic. 1Liberec, 22. 10. 2008 – Liberecké Gymnázium F.X. Šaldy se dnešním dnem stalo hostitelem okresního turnaje v piškvorkách. Dostavilo se sem hned 8 reprezentačních týmu, převážně z libereckých škol a blízkého okolí. Boje však ještě nejsou u konce, jména vítězů tedy budou známa až v pozdějších odpoledních hodinách. Zatím jsou horkými favority tým „Stavaři 2“ ze Střední průmyslové školy stavební v Liberci a „Šamani“ z Obchodní akademie v Liberci. Týmy, které zvítězí v tomto lítém boji křížků a koleček, pak dále postoupí do krajského kola, které se bude konat v České Lípě na Gymnáziu Č.L.

Studenti se v těchto chvílích snaží ze všech sil zvítězit a získat tak pro sebe a své spoluhráče postupové místo a uznání všech ostatních. Turnaj zatím probíhá bez větších komplikací, soutěžící spolupracují a vše se chýlí ke zdárnému konci. Zasloužili se o to nejen pořadatelé z občanského sdružení Student Cyber Games, ale především oblastní koordinátor Štěpán Křeček, kterému patří naše díky.

Kompletní výsledky turnaje jsou dostupné na http://www.pisqworky.cz/.

Občanské sdružení Student Cyber Games bylo založeno v roce 2003 a do povědomí veřejnosti vstoupilo především organizací středoškolských her v počítačové hře Starcraft: Broodwar. Dnes v rámci SCG spolupracuje několik desítek studentů z celé České republiky pod vedením výkonného výboru sídlícího v Brně.


1. místo
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a VOŠ
LIBEREC B (Martin Škopan, Tomáš Zajíc, Jan Hlaváček, Pavel Havelka, David Hácha)

2. místo Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a VOŠ
LIBEREC A (Vojtěch Mizera, Duc Hanh Le Viet, Tomáš Háva, Tomáš Budnikov, Branislav Šimko)

3. místo Gymnázium F.X. Šaldy
GFX1 (Denisa Hlinková, Jiří Erhart, Patrick Kusebauch, Petr Lenkvík, Tomáš Rec)

4. místo Střední odborná škola a Gymnázium
Ulejváci (Jia Lun Cao, Vojtěch Hubka, Tomáš Sedláček, Lukáš Dutý, Tomáš Brýda)

Galerie:

http://pisqworky.cz/galerie/view/id/42

XO