Do Trutnova zavítala piškvorková mánie

22.10.2008 | Matěj Chmelík | Soutěžní kola

Trutnov, 22. 10. 2008 - Na Gymnáziu Trutnov dnes vypukla piškvorková bitva mezi 7 týmy ze 4 škol (3 z Gymnázia Trutnov, 2 z Gymnázia a SOŠ Hostinné, 1 z Lesnické akademi Trutnov a 1 z Obchodní akademie Trutnov). V oblastním kole se mezi sebou utkaly o dvě postupová místa do kola krajského. Jako třetí skončili "Škvoři" (Gymnázium Trutnov), druhé místo vybojoval tým "Vidláci" a vítězství si odvezl tým "The loosers" (oba z Gymnázia a SOŠ Hostinné).

Pořadatelská škola Gymnázium Trutnov, které také děkujeme, nám poskytla k odehrání turnaje jídelnu, ve které měli hráči dostatek místa ke klidnému odehrání turnaje. Týmy se rozlosovaly do dvou skupin (Skupina A po 4 týmech a Skupina B po 3 týmech), z každé pak postoupily dva nejúspěšnější celky do pavouku systémem A1-B2, A2-B1. Semifinále skončilo těsnými výsledky a ve finále se utkaly týmy "The Loosers" a "Vidláci" (oba z Gymnázia a SOŠ Hostinné). O třetí místo bojovaly týmy "Škvoři" a "Dráčata" (oba z Gymnázia Trutnov) a nakonec jej vybojoval tým "Škvoři", na druhém místě skončil tým "Vidláci" a vítězství si odkřížkovali a odkroužkovali žáci z týmu "The Loosers". Všem zúčastněným týmům a především pořadatelské škole děkujeme.

Postupující týmy do krajského finále:
1. místo - The Loosers - Eliška Bucharová (kapitán), Diana Dam, Ondřej Kubíček, Lukáš Marek, Martin Klug, Petr Lesák (náhradník), Lucie Čičáková (náhradník)
2. místo - Vidláci - Michal Krempaský (kapitán) , Vojtěch Šifta, Ondřej Stránský, Ondřej Krempaský, Jaroslav Sogel, Michal Čejka (náhradník), Jan Klíma (náhradník)
3. místo (náhradník) - Škvoři - Tomáš Halamka (kapitán), Jan Chráska, Jan Pěnčík, Eva Kostelecká, Jan Kosař

Vítězům gratulujeme a postupujícím týmům přejeme hodně štěstí v krajském kole!

 

 

Galerie fotek:
http://pisqworky.cz/galerie/view/id/120

XO