Oblastní turnaj - Mendelovo Gymnázium Opava

22.10.2008 | Petr Křupala | Soutěžní kola

Opava, 22. 10. 2008 - Mendelovo Gymnázium v Opavě se dnes proměnilo v bitevní pole ve hraní piškvorek. Do turnaje se přihlásilo celkem 8 týmů ze 4 škol, a tak byly rozděleny do 2 skupin po 4 týmech.

pic. 1Skupinu A jasně ovládli Buldoci ve složení: Bohm, Šťastný, Do, Kudla a Drabina z Průmyslové školy v Krnově. Bez jediné prohry postoupili z prvního místa. V play-off se jim ale přestalo dařit, a tak se museli nakonec spokojit až se 3 místem. Ve skupině B se hrálo od samého začátku takticky a s rozvahou. Tým s názvem Křižáci ve složení Binar, Pacík, Hvězda, Hylš, Vítek z pořadatelské školy MGO měl vyrovnané výsledky a po zásluze obsadil 2. místo a postoupil tak do krajského kola. Skupinu B i celý turnaj ovládl tým nesoucí název AAAAAA ve složení : Koščáková, Bilík, Dluhoš, Horný a Lenert taktéž z pořadatelské školy. Hladkým průběhem a vítězstvím jak ve skupině, tak i v celém turnaji bez jediné porážky si právem vybojoval první místo a postup do krajského kola.

1.místo - AAAAAA - Koščáková, Bilík, Dluhoš, Horný a Lenert

2.místo - Křižáci - Binar, Pacík, Hvězda, Hylš, Vítek

3. místo - Buldoci - Bohm, Šťastný, Do, Kudla a Drabina z Průmyslové školy v Krnově

 

Tímto bychom chtěli týmům poděkovat za skvělou atmosféru, kterou po colou dobu turnaje udržovaly. Také nesmíme zapomenout na pořadatelskou školu MGO, bez které by se dnešní turnaj nemohl vůbec uskutečnit, a hlavně děvčatům, která po celou dobu pomáhala s organizací.

 

 

Galerie fotek:
http://pisqworky.cz/galerie/view/id/107

 

XO