Oblastní turnaj Mohelnice

21.10.2008 | Ondřej Fiala | Soutěžní kola

Dnes, 21. října, proběhl oblastní turnaj na Obchodní akademii v Mohelnici. Jaký byl jeho průběh, výsledky a celková atmosféra se dozvíte právě zde.

pic. 1Dne 21. října 2008 se uskutečnil oblastní turnaj v piškvorkách - "pIšQworky" ve spolupráci občanského sdružení Student Cyber Games a Obchodní akademie Mohelnice.

Z celkem 5 přihlášených týmů dorazily čtyři. Průběh turnaje byl velmi dramatický, ale zároveň ve sportovním duchu fair play. Všechny zápasy byly velmi těsné, ale samozřejmě jsme se dočkali i velmi jednostranných zápasů. Týmy napjatě bojovaly až do posledního křížku a kolečka, ale vítěz vzešel jen jeden. Za stavu 8:8 bojoval v poslední partii o vítězství Jakub Vepřík z týmu OAM Forever proti Miroslavu Hojnému z týmu Hovada za přihlížení všech ostatních účastníků turnaje. Pohár pro vítěze zůstal díky vítězství Jakuba Vepříka v Mohelnici.

Turnaj proběhl bez vážnějších problémů za dozoru krajského a 3 oblastních koordinátorů, kteří nepodcenili přípravu a byli schopni problémy operativně a efektivně řešit.

Vítězný tým OAM Forever:

Kapitán Tomáš Schwarz, Petra Helebrandová, Jan Nedělník, Ivo Krahulec a Jakub Vepřík

 

pic. 2Obsazení prvních 3 míst:

1. OAM Forever z OA Mohelnice

2. Hovada z OA Mohelnice

3. Pekelné veverky z GJO Litovel

 

Vítězům gratulujeme a společně se těšíme na účast v krajském kole, které se uskuteční v Olomouci.

 

 

 

 

 

 

Galerie fotek:
http://pisqworky.cz/galerie/view/id/92

 

XO