Pišqworková mánie začala oblastním kolem i na Chomutovsku!

21.10.2008 | Gabriel Wilda | Soutěžní kola

Údlice, 21. 10. 2008 – Dnes o půl deváté ráno vypukl na OŠ a SOU v Údlicích na Chomutovsku boj o piškvorkářskou čest! Celkem se zúčastnilo 7 týmů, které byly posléze rozděleny do 2 skupin. Z vítězství se po suverénním výkonu radoval tým z chomutovské Střední průmyslové školy.

V základní skupině se hrálo na body a tak ti, kterým se podařilo ukořistit cenné bodíky pro svůj tým mohli později měřit síly s těmi papírově slabšími. Kolem půl dvanácté dopoledne začaly již boje playoff, kdy pouze jediná prohra vyřadila celý tým z turnaje. Doslova excelentně si v této fázi vedli borci ze Střední průmyslové školy v Chomutově hrající v sestavě Luboš Pieter, Jan Kindl, Josef Černý, Tomáš Bláha, Than Tran Tien, kteří poráželi jeden tým za druhým a bez ztráty bodu tak postoupili až do finále. V něm se utkali se studenty Gymnázia Chomutov, kteří po dramatickém skoro 45 minut trvajícím boji nezvládli nápor soupeře a podlehli mu. Obsadili tak nakonec krásné druhé místo. Třetí pozici pak obsadili jejich kolegové z druhého týmu.

První dva týmy postupují do krajského finále, které se bude konat 14. listopadu. Celou akci hostila Obchodní Akademie, SOŠG a SOU, které patří velký dík.Konečné pořadí:

1. Střední Průmyslová Škola Chomutov
2. Gymnázium Chomutov
3. Gymnázium Chomutov

 

Všem zúčastněným děkujeme !

udlice 2008

 

 

 

XO