Fantastické souboje na Mikulášském náměstí

18.11.2023 | Jakub Churavý | Soutěžní kola

Oblastní turnaj středních škol v pIšQworkách přinesl nezapomenutelný den plný soutěžního ducha a vášně. Konal se 15. listopadu na Gymnáziu Mikulášské náměstí v Plzni, kde se sešlo celkem 11 soutěžních týmů.

Den plný pIšQworek začal slavnostním zahájením turnaje v devět hodin ráno. V té chvíli se hráči a fanoušci sešli za bouřlivého aplausu a nadšení. Po uvítání následovalo rozdělení týmů do skupin, kde se týmy utkaly v soubojích "každý s každým." Z této základní skupiny postoupili do play-off vždy ty nejlepší týmy.

Celý den byl poznamenán napínavými souboji, nadšením, občasným zklamáním, ale hlavně spoustou humoru a dobré nálady. Atmosféra v Plzni byla stále přátelská a klidná, přestože na herních deskách probíhaly dramatické souboje. Věříme, že účastníci tohoto turnaje si celý den užili a odnesli si s sebou spoustu vzrušujících zážitků a nezapomenutelných okamžiků.

1. místo Hustokrutopřísňáci (Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany) ve složení: Martin Celunda, Adam Huňáček, Barbora Stryalová, Antoním Mužík, Václav Kraus
2. místo Mokráč (Gymnázium, Plzeň) ve složení: Tomáš Řeboun, Eliška Suchá, Magdalena Fialová, Šimon Housar, David Matas
3. místo Downi (Gymnázium, Plzeň) ve složení: Filip Tran, Daniel Nejezchleba, Lukáš Parvonič, Josef Zíka, Jakub Toupal
Přejít na detail turnaje