V Havlíčkově Brodě se ukázali Křižáci, ovšem Kulatej kříž je porazil.

01.11.2023 | Tomáš Holčák | Soutěžní kola

Ve středu 1. listopadu se v Havlíčkově Brodě odehrál nesmírně napínavý pIšQworkový turnaj, který zanechal v paměti účastníků nezapomenutelné okamžiky. Deset týmů se utkalo v boji o pIšQworkovou slávu. Jako vítěz odjel tým Kulatej kříž z Gymnázia Ledeč nad Sázavou.

V průběhu turnaje se na hřišti střídala nervozita a klid, což dávalo události jedinečný nádech. Kromě vtipných jmen týmů hráči překvapili svými dovednostmi a strategiemi. Zvláštní atmosféra turnaje připomínala ty "klidné" chvíle během školních hodin, kdy se píše čtvrtletka z matiky. Na konci turnaje se tým Kulatej Kříž radoval z vítězství, ale nešlo přehlédnout odvahu a bojovný duch všech týmů, včetně Rakeťáků, Křižáků, Legend a Brumbálů. Každý zúčastněný tým si odnesl nejen zážitky, ale i nové přátelství a spoustu smíchu. Obvykle se potkají křížky a kolečka, ale zde bojovali křížky proti křížkům, ovšem jen jeden mohl zvítězit.

Na Krajský turnaj postupují první 4 týmy, ostatním budeme držet palce příští podzim!

1. místo Kulatej kříž (Gymnázium, SOŠ a VOŠ, Ledeč nad Sázavou) ve složení: Šimon Sláma, Matěj Gabko, Jakub Kopřiva
2. místo Křižáci (Základní škola, Havlíčkův Brod) ve složení: Pavel Suchý, Adam Peroutka, Nelli Sláviková
3. místo LEGENDY (Základní škola a Mateřská škola, Česká Bělá) ve složení: Pavla Fikarová, David Vacek, Tereza Schovancová
Přejít na detail turnaje