Už máte pIšQworkové tričko?

29.10.2008 | Richard Malovič | Ostatní

Stali jsme se svědky zajímavého rozhovoru! Křížek se svěřoval kolečku, jak se mu líbí pIšQworkové tričko. Kolečko nadšeně přitakalo, že by dalo cokoliv za to, aby ho mohlo mít také.

 

Teď vážně. Mnozí z Vás se ptali po tričkách, která nosí při turnajích naši pořadatelé. Jsme opravdu rádi, že se Vám tak líbí. Upřímně řečeno, nám taky :) Proto si je teď můžete pořídit, abyste měli vzpomínku na tuto jedinečnou soutěž.
 

Nabízíme ho ve dvojím provedení, dámská verze je v červené barvě a pro pány zde máme modrou. Trička si můžete prohlédnout na přiložených obrázcích - dámské v akci a pánské v akci a pod článkem.

Cena jednoho trička je 229 Kč, k ceně je potřeba připočítat náklady na poštovné cca 50-60 Kč dle velikosti objednávky, v Brně je možné vyzvednout trička osobně po domluvě v sídle sdružení.
Doba dodání by neměla překročit 14 dní, pokud ano, individuálně Vás informujeme.

Výtěžek použijeme čistě k tomu, aby mohly být pIšQworky ještě lepší, než jsou!

 

Pokud se Vám naše trička líbí nebo prostě jen chcete podpořit chod akce, neváhejte a objednávejte emailem na info@scg.cz.

Do předmětu zprávy uveďte slovo „trička“. V těle zprávy uveďte Vaše jméno, adresu, telefon, velikost a typ trička (pánské/dámské).


pIsQworkypIsQworky

 

Jste připraveni pokračovat v záplavě republiky křížky a kolečky? :-)