Trénujte pIšQworky online

22.10.2008 | Robert Šefr | Tipy a triky

Na našem webu můžete již několik dnů trénovat pIšQworky po internetu s nejrůznějšími hráči z celého světa, ale i s kamarády z týmu nebo ze školy. Vše je velmi jednoduché, stačí kliknout na obrázek s nápisem „pIšQworky online“ v pravém panelu a můžete se ponořit do křížkokolečkového světa.

 

pic. 1

"Kolečka se připravují k výsadku v očekávání bitvy s nepřátelskými křížky. Velitel upravuje taktiku a chystá se na svém stanovišti. Zatím se ovšem stále čeká na vyzyvatele z řad křižáků. Dorazí brzy...?"


Po kliknutí na obrázek se dostanete na stránku se samotnou hrou. Dole napíšete svoji přezdívku, následně kliknete na tlačítko „Rychlý start“, aplikace vám najde volného soupeře a můžete hrát. Doporučujeme sledovat časový limit na jednotlivé tahy, ať zbytečně své tahy nevynecháváte.

 


"Generalita noc před bitvou vymýšlela strategie, plány, bitevní možnosti.Budou efektivní, nebo nevinná kolečka padnou za oběť všedrťícím křížkům...?"


Ve hře můžete posílat zprávy soupeři, můžete tak probírat nejrůznější taktiky a vyměňovat si zkušenosti. Nebo se prostě jen bavit zatímco čekáte až váš soupeř nakreslí svůj symbol.


"Někoho napadlo natáhnout komunikační linku k soupřeově generalitě. Kdo by ale marnil čas konverzací, když se jednotky rozmisťují na pole a vyčkávají na další rozkazy..."


Pokud chcete hrát s nějakým kamarádem, vyberte místo rychlého startu „Vyzvat kamaráda“. Program vám nabídne odkaz, který pošlete kamarádovi. Ten ho otevře a hra vás přenese do společné hry. Není nic jednoduššího.


"Armáda koleček pod vedením, nyní již bývalého, přítele, leží v troskách. Vítěz si užívá opojný pocit nad bitevním polem..."


Při tréninku nezapomínejte, že hra se nedrží přesně pravidel naší akce. Start ve hře je úplně obyčejný, ale příležitostnému trénování nebo prostému odreagování to určitě nevadí. Doufáme, že se vám hra bude líbit a potěší vás možnost si na webu přímo zahrát.


"Bitva se nedrží žádných pravidel, omezení a milost se nevede, jen ten nejsilnější vyhraje. VENI, VIDI, PISQWORKY..."


Na závěr malá technická poznámka. Pro hraní musíte mít nainstalovaný ve svém prohlížeči Flash player, bez kterého hru nelze spustit. Pokud jej nemáte, můžete jej stáhnout z oficiálních stránek zde.