pIšQworkový Ježíšek

03.12.2009 | Jana Počtová | Ostatní

Krajské turnaje jsou sice v plném proudu, ale uprostřed lítých bojů vánoční atmosféra začíná dopadat na i na pIšQworky. Kolečka se schovávají do lineckého těsta a křížky si broukají koledy. A náš Ježíšek se rozhodl, že bude obdarovávat všechny hodné školy ještě před Vánocemi.

Už víte, jak strávíte poslední školní dny v tomto roce? Máme pro vás návrh. Uspořádejte si předvánoční turnaje v pIšQworkách a my vás vybavíme linery od Centropenu a bitevními paparénami. A teď větička jako vystřižená z reklamy: Nabídka platí pouze do vyčerpání zásob!

Požádejte svého učitele, aby napsal žádost o materiály na info@scg.cz, do předmětu napsal Vánoce a do těla zprávy připsal údaje o předpokládaném počtu účastníků turnaje, adresu a jméno, na které mají být materiály doručeny. O ostatní se postará naše andělská služba a vy si budete moci zahrát nejoblíbenější studentskou hru s originální výbavou.

Napište Ježíškovi ještě dnes!

 

P.S. Uzávěrka přáníček je o půlnoci před finále, tedy 10. 12. 2009 ve 24:00, pozdější žádosti už Ježíšek kvůli předvánočnímu shonu nebude moct uspokojit.