Jaké ceny pro tebe v pIšQworkách chystáme?

07.10.2021 | Laura Prachárová | Partneři

Když soutěžíš, mnohdy se nezamýšlíš jenom nad svou účastí, ale obvykle věříš i ve svou výhru. Ta však není spojena čistě s pocitem vítězství, nýbrž i s cenami, které s ní přichází.

Už od léta náš obchodní tým pilně pracuje na tom, abyste si mohli z jednotlivých kol soutěže odnést pěkné ceny. Nyní již nastal ten pravý čas ti ukázat, na co se můžeš těšit.

Začneme Regionálními koly!

Skvostné ceny nečekají pouze na vítězný tým a onoho jednoho nejúspěšnějšího hráče. Ceny si totiž můžeš odvézt již z Regionálních kol. O jaké ceny půjde?

Vzhledem k tomu, že již po mnoho let spolupracujeme s Masarykovou univerzitou, získáš určitě mnoho drobností právě s jejím logem. Naším stálým partnerem je taktéž zábavní park TEPfactor, který nám daroval několik poukazů, které na tebe čekají právě už na Regionálních kolech. Můžeš se těšit na spoustu sladkostí od Mentos, deskovky od Albi, testování Mensy ČR nebo třeba sešity od Papíren Brno. Budeš si taky moct užít předplatné na Rekola nebo licenci na Psaní hravě – to už ale budeš muset zabrat na vítězné příčky!

A co vítězové?

Vítězové získají na finále nejen várku sladkostí a zajímavých cen od výše zmíněných firem, ale první tři příčky se mohou těšit na cestovatelský zážitek – dostanou totiž letenky od Kiwi.com! Vítěz dokonce získá Eduplán od Education.cz

To ale není vše. Urputně hledáme další partnery, kteří by nám poskytli do soutěže hodnotné ceny. Takže je určitě na co se ještě těšit.