10 důvodů, proč se přihlásit do XO

06.10.2021 | Adel Štěpán | Tipy a triky

Pořád váháte, jestli dát XO šanci? Už váhat nemusíte. Máme pro vás 10 důvodů, proč si pIšQworky jednoduše zamilujete.

1. XO spojují

pIšQworek se každoročně účastní přes 6 000 lidí. Pokaždé jsme svědky vzniku nových přátelství i shledání starých známých. Někdy je to hořké, jindy zase sladké. Však to znáte. pIšQworky jsou prostě xoxo.

2. IQ & work

Tahle slova nejsou v názvu pIšQworek zašifrovaná jen tak. Na našich turnajích můžete ukázat, jak vám to pálí a kolik práce jste dali do tréninku. Samotný talent k výhře prostě nestačí.

3. Jeden za všechny, všichni za jednoho

pIšQworky od samého začátku stojí na týmové spolupráci. Téměř žádná činnost v našich životech se neobejde bez zapojení dalších lidí. Účastí na XO tak můžete zjistit, jestli jste spíš lídr, pracant nebo flákač – a s tímhle zjištěním pak dál pracovat.

4. Nepodařilo se sestavit tým? Žádný problém!

Jednou z letošních novinek je soutěž jednotlivců, a to do 26 let. Své síly tak můžou poměřit i osamělí jezdci, vlci samotáři, nebo XO veteráni. Tohle je příležitost jako žádná jiná!

5. Šachy lite

Piškvorky, podobně jako hra králů, podporují analytické myšlení, prostorovou představivost a schopnost předvídat. Pro účast v pIšQworkách, největším českém a slovenském turnaji, ale rozhodně nemusíte být žádní velmistři. Stačí umět nakreslit křížek a kolečko.

6. Soutěživost vítána

Soutěživci jsou na pIšQworkách v extázi. Během jednoho dne si mohou poměřit své… síly se spoustou dalších týmů a ukázat ostatním, kdo má ten největší… mozek. Na turnajích často pozorujeme krásné momenty plné směsi emocí, kdy divoké karty porážejí favority, nebo kdy se prohraný zápas během pár chvil obrací.

7. Hrajeme o skvělé ceny!

Na letošním ročníku pIšQworek se můžete těšit na letenky od společnosti Kiwi.com, na předplatné pro bikesharingovou službu Rekola, na poukazy na pobyt v zábavním centru TEPfactor a na mnoho dalších cen od našich partnerů. Jejich seznam najdete na webu pIšQworek.

8. Mentosky, mentosky všude

Nic nenakopne pIšQworkáře tak jako balení čerstvých mentosek. A že jich na turnajích máme spoustu! Dokonce jsme zaslechli, že některé týmy se účastní jen kvůli mentoskám. Ale o tom nikomu ani muk!

9. Nepostradatelný skill

Kromě vycvičeného klikání, které si osvojíte v online kole, naučíte se bravurně kroužkovat a křížkovat. To se na testy i do voleb nesmírně hodí!

10. Srandy kopec

Co dodat... Hromadu legrace zažijou soutěžící, ale i organizátoři. A svět bude hned hezčí, ne?