Mějte XO(bě) blíž. XO spojují.

23.09.2019 | Petra Plachá | Organizace

Je tu září a s ním přichází už dvanáctý ročník soutěže pIšQworky. I letos se můžete ucházet v Brně o titul mistrů v piškvorkách. Cesta je sice dlouhá a každý bude chtít vyhrát, ale už teď si můžete být jisti, že budete mít XO(bě) blíž a nebudete jen sedět v lavicích. Co nás tedy letos čeká, jaká jsou základní pravidla a na co se můžete těšit?

Kdo se může zúčastnit?

Soutěžit může každý středoškolák a žák druhého stupně základní školy. Pokud splňuješ tuto podmínku, dál na ničem jiném nezáleží. Pravidla nejsou složitá, stačí mít chuť soutěžit a umět namalovat kolečko a křížek. V pětičlenném týmu si procvičíš schopnost taktizovat a logicky myslet. V neposlední řadě potkáš nové kamarády a třeba se probojuješ až do grandfinále v Brně. 

Nutnou podmínkou účasti je registrovat svůj tým do 25. 10. 2019.

 

Čím jsou pIšQworky odlišné od těch, které hrajeme při hodinách?

Úkolem je nakreslit pět křížků nebo koleček jakýmkoliv směrem a porazit tak soupeře. To zůstává stejné. Na pIšQworkách ale hrajeme na trochu profesionálnější úrovni, a tak na oblastních turnajích začínáme metodou SWAP1, o které se můžete dozvědět v pravidlech. Také vám ji pro jistotu osvětlíme i na turnajích.

 

Co si mám obléct na turnaj?

I letos pro vás máme připravená naše XO trička. Jsou podobná, jako mají naši koordinátoři a navíc se super piškvorkovým potiskem. Objednávat můžete už teď, ať o tuhle skvělou možnost nepřijdete.

 

Můžete se tak opět těšit na nezapomenutelný ročník, který nebude jenom o napínavých soubojích, ale také přátelství a procvičování logických dovedností. Kromě nehynoucí slávy se mohou soutěžící těšit i na skvělé ceny, ale letos půjde hlavně o to, že XO spojují. 

Pokud chceš vědět, co se v pIšQworkách děje nebo se chceš podívat na fotky soubojů, při kterých budou padat kolečka a křížky, tak nezapomeň sledovat náš Facebook a Instagram, kde se dozvíš vše podstatné. A pokud tě zajímá i příběh naší pIšQworky, tak tu můžeš sledovat na Instagramu.

 

Řekni svým spložákům, sestavte tým, přihlaste se a užijte si dvanáctý ročník soutěže pIšQworky, díky kterému budete mít XO(bě) blíž!