Vítězná hláška soutěže o tričko

19.11.2016 | Michal Červený | Ostatní

Před Oblastními turnaji jsme vyhlásili soutěž o tričko. Chtěli jsme po vás, abyste nám zasílali vtipné hlášky z turnajových klání. Zde ta podle nás nejlepší:

Byli jsme prvním rokem na Gymnáziu ve Velkých Pavlovicích a řekli jsme si, že se zúčastníme každé soutěže. Jako první byla soutěž v piškvorkách. Řekla jsem: "Když už to hrajeme ve fyzice, tak si to můžeme zahrát i v rámci soutěže, ne?" Sestavili jsme tým a přišlo do tuhého... Bylo 10 minut před soutěží, všichni nachystaní, a najednou jsem se dívala, a uvědomila si, že nemáme pátého člena. S naším štěstím (bohužel) se naší spolužačce udělalo zle a nemohla přijít. Na autobus čekal jeden náš spolužák, sice nebyl chytrý, ale potřebovali jsme nějakého člena z naší třídy. On na to "kývl" a šli jsme soutěžit. Dostali jsme do rukou papíry a on řekl:

"A CO SE TU VLASTĚ HRAJE?"

Všichni dostali záchvat smíchu.

Soutěž jsme sice nevyhráli, ale přihlásili jsme se další rok, kdy to také nevyšlo, ale letos jsme postoupili! Už se na vás moc těšíme!

Sarah Horáková, tercie Gymnázium Velké Pavlovice