Poháry, pohárky a trofeje

12.11.2008 | Jana Počtová | Partneři

Symbol radosti, vítězství, obdivu, úcty a jásání. Zlatá Niké či wimbledonský talíř. Medaile či vavřínové věnce. Nic jiného není takovým symbolem výhry a radosti z vítězství, jako je tomu u toho kousku třpytivého kovu. Nejinak by tomu mělo být u trofejí pIšQworkových!

 

Ano, vítězi náleží krásná upomínka, aby se vědělo, kdo je v dané oblasti pišqworkovým mistrem. Křížek a kolečko to dokazuje na první pohled.
Že by ale krajští přeborníci zůstali nedoceněni? V žádném případě! Odměnou bude krásný elegantní kus skla pro první tři týmy z každého kraje.

Největší (a to doslova) trofeje se budou rozdávat samozřejmě na celorepublikovém grandfinále 21. listopadu na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně. Tým s nejlepší piškvorkovou strategií si odnese více než půlmetrový pohár, který klidně může naplnit šampaňským (pokud už hráčům bylo 18 :)) Samozřejmě nezapomeneme ani na stříbrný a bronzový tým.

Spoustu cen jsme už rozdali, spousta jich ještě na majitele čeká. Jsou už ale celé netrpělivé, v rukách kterého týmu skončí. A abyste si uměli udělat představu, jak taková „spousta“ vypadá, máme pro vás exkluzivní obrázek ze zákulisí…

Až jsme skoro litovali, že nemůžeme vyhrát. Každý si chtěl cenu aspoň potěžkat, aby si zkusil, jaké to je. Krásný pocit :)

 

finale pohary                      pIsQworky pohary

 

logo Jan Kabourek


A to nejlepší jsme si nechali na konec. Kdo za to vlastně může? Všechny ceny pro vás vyrobil pan Jan Kabourek, výrobce sportovních trofejí ze Zlína. Za deset let, co se touto činností zabývá, mu pod rukama prošlo 40–50 tisíc pohárů! Jeho trofeje můžete vidět každoročně například při vyhlašování nejlepšího sportovce města Zlína a na většině sportovních a společenských akcích ve zlínském regionu.