Grandfinále

  • Kdy: 03. 12. v 08:30
  • Organizátor: Adam Štěpán

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 3. 12. 13:40

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
XOXO 2 18 GML À Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 0 2 Jakub Horák 13:40 Detail
1. Adam Peňáz 0 2 Semir Arabo 13:40 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 0 2 Matyáš Zavadil 13:40 Detail
1. Denis Lipták 0 2 Viet Tiep Bui 13:40 Detail
1. Jakub Holán 0 2 Jakub Sepši 13:40 Detail
2. Adam Peňáz 0 2 Semir Arabo 13:41 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 0 2 Matyáš Zavadil 13:42 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Jakub Horák 13:44 Detail
2. Jakub Holán 0 2 Jakub Sepši 13:44 Detail
2. Denis Lipták 0 2 Viet Tiep Bui 13:48 Detail
MGSZŠVOŠZV 6 14 DPOX7 Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 0 2 Lukáš Kraus 13:40 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Petr Fojt 13:40 Detail
1. Petr Kunhart 0 2 Andrea Černá 13:40 Detail
1. Tomáš Svoboda 0 2 Tomáš Dyntr 13:40 Detail
1. Daniela Husová 0 2 Jakub Svoboda 13:40 Detail
2. Daniela Husová 0 2 Jakub Svoboda 13:46 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Lukáš Kraus 13:49 Detail
2. Štěpán Husa 0 2 Petr Fojt 13:53 Detail
2. Petr Kunhart 0 2 Andrea Černá 13:54 Detail
2. Tomáš Svoboda 2 0 Tomáš Dyntr 13:54 Detail
Vtipnější a originálnější 14 6 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Lukáš Hrušovský 13:40 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Šimon Hrušovský 13:40 Detail
1. Šimon Peroutka 2 0 Timea Hoangová 13:40 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Tomáš Hamrák 13:40 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 Maroš Schewczuk 13:40 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Šimon Hrušovský 13:44 Detail
2. Rostislav Malý 0 2 Maroš Schewczuk 13:49 Detail
2. Matouš Raška 2 0 Tomáš Hamrák 13:49 Detail
2. Šimon Peroutka 2 0 Timea Hoangová 13:51 Detail
2. Libor Sýkora 2 0 Lukáš Hrušovský 13:56 Detail
Křižáci 12 8 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 2 0 Tadeáš Tkadlec 13:40 Detail
1. Denis Mňouček 2 0 Jan Ptáček 13:40 Detail
1. Vašek Novák 0 2 Tadeáš Horn 13:40 Detail
1. Jan Melichar 0 2 Michal Šetka 13:40 Detail
1. David Hora 0 2 Martin Mlejnecký 13:40 Detail
2. Vašek Novák 2 0 Tadeáš Horn 13:43 Detail
2. Tadeáš Wůdy 2 0 Tadeáš Tkadlec 13:45 Detail
2. Jan Melichar 2 0 Michal Šetka 13:47 Detail
2. Denis Mňouček 2 0 Jan Ptáček 13:49 Detail
2. David Hora 0 2 Martin Mlejnecký 13:54 Detail
Wait for it 10 10 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 0 2 Tibor Horcsin 13:40 Detail
1. Šimon Nádvorník 2 0 Balázs Nagy 13:40 Detail
1. Aleš Kovář 2 0 Erik Bari 13:40 Detail
1. Petr Hladký 0 2 Richárd Onda 13:40 Detail
1. Tomáš Petrek 0 2 János Kóbori 13:40 Detail
2. Petr Hladký 0 2 Richárd Onda 13:42 Detail
2. Aleš Kovář 2 0 Erik Bari 13:46 Detail
2. Erik Gruss 2 0 Tibor Horcsin 13:47 Detail
2. Šimon Nádvorník 2 0 Balázs Nagy 13:51 Detail
2. Tomáš Petrek 0 2 János Kóbori 13:53 Detail
Eta boľ 6 14 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 0 2 Jakub Vlček 13:40 Detail
1. Hana Štrkolcová 2 0 Oliver Hyvnar 13:40 Detail
1. Dario Mikuš 0 2 Jiří Matýsek 13:40 Detail
1. Paulína Šebeková 0 2 Pavel Kerekeš 13:40 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 Tomáš Dořičák 13:40 Detail
2. Dario Mikuš 0 2 Jiří Matýsek 13:41 Detail
2. Hana Štrkolcová 0 2 Oliver Hyvnar 13:43 Detail
2. Barbora Piatková 0 2 Jakub Vlček 13:51 Detail
2. Adam Berkeš 0 2 Tomáš Dořičák 13:54 Detail
2. Paulína Šebeková 2 0 Pavel Kerekeš 13:55 Detail
X - Force 16 4 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 2 0 Matej Furdík 13:40 Detail
1. Dávid Pazderák 2 0 Richard Turčan 13:40 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Adrián Gyerpal 13:40 Detail
1. Ján Hamko 2 0 Matej Medveď 13:40 Detail
1. Klára Mária Urigová 2 0 Fedor Iurtaev 13:40 Detail
2. Klára Mária Urigová 2 0 Fedor Iurtaev 13:44 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Matej Medveď 13:44 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Adrián Gyerpal 13:46 Detail
2. Dárius Krestian 0 2 Matej Furdík 13:55 Detail
2. Dávid Pazderák 0 2 Richard Turčan 13:55 Detail
ňuňáci 6 14 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Beránková 0 2 Petr Kaufmann 13:40 Detail
1. Šimon Prouza 2 0 Jakub Škopík 13:40 Detail
1. Josef Šlechta 0 2 Jakub Lang 13:40 Detail
1. Lukáš Rybáček 0 2 Matěj Foldyna 13:40 Detail
1. Kilian Hrázský 2 0 Petr Volčík 13:40 Detail
2. Jana Beránková 2 0 Petr Kaufmann 13:41 Detail
2. Kilian Hrázský 0 2 Petr Volčík 13:42 Detail
2. Josef Šlechta 0 2 Jakub Lang 13:42 Detail
2. Šimon Prouza 0 2 Jakub Škopík 13:44 Detail
2. Lukáš Rybáček 0 2 Matěj Foldyna 13:48 Detail
Kjóto 4 16 WinGUH Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 2 0 Lenka Janíková 13:40 Detail
1. Ondřej Šimek 0 2 Tomáš Tuhý 13:40 Detail
1. Štěpán Víša 0 2 Daniela Černušková 13:40 Detail
1. MIchal Málek 0 2 Jan Riedl 13:40 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Jakub Krchňáček 13:40 Detail
2. Štěpán Víša 0 2 Daniela Černušková 13:42 Detail
2. Daniel Zeman 0 2 Lenka Janíková 13:45 Detail
2. Lucie Zemanová 0 2 Jakub Krchňáček 13:46 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Jan Riedl 13:46 Detail
2. Ondřej Šimek 0 2 Tomáš Tuhý 13:55 Detail
Kryštof Caesar 6 14 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Svoboda 0 2 Petr Hladík 13:40 Detail
1. Samson Koudelka 2 0 Samuel Kokoška 13:40 Detail
1. Kryštof Caesar 0 2 František Viták 13:40 Detail
1. Manuel Asatryan 0 2 Miroslav Silovský 13:40 Detail
1. Johana Smržová 0 2 Zdeněk Fikrle 13:40 Detail
2. Kryštof Caesar 0 2 František Viták 13:42 Detail
2. Michal Svoboda 0 2 Petr Hladík 13:43 Detail
2. Johana Smržová 2 0 Zdeněk Fikrle 13:45 Detail
2. Manuel Asatryan 0 2 Miroslav Silovský 13:46 Detail
2. Samson Koudelka 2 0 Samuel Kokoška 13:50 Detail
<­error_404> 0 20 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 0 2 Štěpán Drda 13:40 Detail
1. Jiří Nepraš 0 2 Jindřich Matoušek 13:40 Detail
1. Jiří Dusbaba 0 2 Alexander Marn 13:40 Detail
1. Adam Koiš 0 2 Theodor Kutý 13:40 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Hugo Tůma 13:40 Detail
2. Jiří Dusbaba 0 2 Alexander Marn 13:48 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Hugo Tůma 13:48 Detail
2. Adam Gryč 0 2 Štěpán Drda 13:48 Detail
2. Jiří Nepraš 0 2 Jindřich Matoušek 13:48 Detail
2. Adam Koiš 0 2 Theodor Kutý 13:48 Detail
Dostali se do finále 8 12 Svarta änkor Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Mário Lipták 13:40 Detail
1. Tomáš Koudela 2 0 Tomáš Virba 13:40 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Lukáš Soták 13:40 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Maximilián Kohút 13:40 Detail
1. Jan Příhoda 0 2 Paulína Dujavová 13:40 Detail
2. Jan Příhoda 0 2 Paulína Dujavová 13:42 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Maximilián Kohút 13:42 Detail
2. Radek Roub 0 2 Mário Lipták 13:42 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Lukáš Soták 13:43 Detail
2. Tomáš Koudela 2 0 Tomáš Virba 13:44 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. DPOX7 13 90 58 105
2. GML À 12 110 54 103
3. XOXO 12 104 61 102
4. Vtipnější a originálnější 12 90 58 107
5. Křižáci 11 90 60 105
6. Unterwassermani 10 98 44 42
7. MGSZŠVOŠZV 10 94 51 62
8. Limitless 10 92 53 61
9. X - Force 9 88 43 61
10. PT Zoufalci 9 86 51 51
11. Zapadlíci 9 82 47 63
12. Wait for it 9 80 55 80
13. Klepeťáci 8 86 55 65
14. Eta boľ 8 76 48 44
15. WinGUH 7 80 42 40
16. BIM 2 7 74 53 47
17. Krotitelé Melounů 7 72 47 42
18. Kjóto 6 76 47 34
19. ňuňáci 6 76 36 12
20. Ploty Lišov 6 68 35 15
21. Kryštof Caesar 5 58 41 28
22. Svarta änkor 4 64 40 17
23. Dostali se do finále 2 54 42 12
24. <­error_404> 0 32 57 0

Začátek: 3. 12. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
XOXO 10 10 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Tibor Horcsin 13:00 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Balázs Nagy 13:00 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Erik Bari 13:00 Detail
1. Denis Lipták 2 0 Richárd Onda 13:00 Detail
1. Jakub Holán 0 2 János Kóbori 13:00 Detail
2. Jakub Holán 0 2 János Kóbori 13:04 Detail
2. Denis Lipták 0 2 Richárd Onda 13:05 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Erik Bari 13:07 Detail
2. Jan Chadim 0 2 Tibor Horcsin 13:09 Detail
2. Adam Peňáz 0 2 Balázs Nagy 13:09 Detail
GML À 8 12 DPOX7 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Horák 2 0 Lukáš Kraus 13:00 Detail
1. Semir Arabo 0 2 Petr Fojt 13:00 Detail
1. Matyáš Zavadil 0 2 Andrea Černá 13:00 Detail
1. Viet Tiep Bui 0 2 Tomáš Dyntr 13:00 Detail
1. Jakub Sepši 0 2 Jakub Svoboda 13:00 Detail
2. Viet Tiep Bui 0 2 Tomáš Dyntr 13:06 Detail
2. Semir Arabo 2 0 Petr Fojt 13:12 Detail
2. Jakub Horák 2 0 Lukáš Kraus 13:13 Detail
2. Jakub Sepši 0 2 Jakub Svoboda 13:15 Detail
2. Matyáš Zavadil 2 0 Andrea Černá 13:16 Detail
PT Zoufalci 6 14 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 0 2 Lukáš Hrušovský 13:00 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Šimon Hrušovský 13:00 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Timea Hoangová 13:00 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Tomáš Hamrák 13:00 Detail
1. Martin Mlejnecký 0 2 Maroš Schewczuk 13:00 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Timea Hoangová 13:01 Detail
2. Michal Šetka 0 2 Tomáš Hamrák 13:02 Detail
2. Martin Mlejnecký 0 2 Maroš Schewczuk 13:03 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Šimon Hrušovský 13:04 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 0 2 Lukáš Hrušovský 13:05 Detail
Vtipnější a originálnější 10 10 Wait for it Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Erik Gruss 13:00 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Šimon Nádvorník 13:00 Detail
1. Šimon Peroutka 0 2 Aleš Kovář 13:00 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Petr Hladký 13:00 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 Tomáš Petrek 13:00 Detail
2. Matouš Raška 0 2 Petr Hladký 13:03 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Šimon Nádvorník 13:06 Detail
2. Šimon Peroutka 0 2 Aleš Kovář 13:08 Detail
2. Rostislav Malý 2 0 Tomáš Petrek 13:09 Detail
2. Libor Sýkora 2 0 Erik Gruss 13:14 Detail
MGSZŠVOŠZV 12 8 X - Force Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 2 0 Dárius Krestian 13:00 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Dávid Pazderák 13:00 Detail
1. Petr Kunhart 2 0 Eliáš Keruľ - Kmec 13:00 Detail
1. Tomáš Svoboda 0 2 Ján Hamko 13:00 Detail
1. Daniela Husová 2 0 Klára Mária Urigová 13:00 Detail
2. David Halmazňa 0 2 Dárius Krestian 13:02 Detail
2. Daniela Husová 2 0 Klára Mária Urigová 13:10 Detail
2. Štěpán Husa 0 2 Dávid Pazderák 13:11 Detail
2. Petr Kunhart 2 0 Eliáš Keruľ - Kmec 13:13 Detail
2. Tomáš Svoboda 0 2 Ján Hamko 13:15 Detail
Eta boľ 8 12 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 0 2 Tadeáš Wůdy 13:00 Detail
1. Hana Štrkolcová 0 2 Denis Mňouček 13:00 Detail
1. Dario Mikuš 0 2 Vašek Novák 13:00 Detail
1. Paulína Šebeková 2 0 Jan Melichar 13:00 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 David Hora 13:00 Detail
2. Adam Berkeš 2 0 David Hora 13:04 Detail
2. Paulína Šebeková 0 2 Jan Melichar 13:04 Detail
2. Hana Štrkolcová 0 2 Denis Mňouček 13:07 Detail
2. Dario Mikuš 2 0 Vašek Novák 13:07 Detail
2. Barbora Piatková 0 2 Tadeáš Wůdy 13:14 Detail
Zapadlíci 10 10 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Matej Furdík 13:00 Detail
1. Oliver Hyvnar 0 2 Richard Turčan 13:00 Detail
1. Jiří Matýsek 0 2 Adrián Gyerpal 13:00 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Matej Medveď 13:00 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Fedor Iurtaev 13:00 Detail
2. Tomáš Dořičák 0 2 Fedor Iurtaev 13:03 Detail
2. Oliver Hyvnar 0 2 Richard Turčan 13:05 Detail
2. Pavel Kerekeš 0 2 Matej Medveď 13:08 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Adrián Gyerpal 13:09 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Matej Furdík 13:09 Detail
WinGUH 6 14 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Janíková 0 2 Petr Kaufmann 13:00 Detail
1. Tomáš Tuhý 0 2 Jakub Škopík 13:00 Detail
1. Daniela Černušková 0 2 Jakub Lang 13:00 Detail
1. Jan Riedl 2 0 Matěj Foldyna 13:00 Detail
1. Jakub Krchňáček 2 0 Petr Volčík 13:00 Detail
2. Jakub Krchňáček 0 2 Petr Volčík 13:03 Detail
2. Daniela Černušková 0 2 Jakub Lang 13:05 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Matěj Foldyna 13:05 Detail
2. Tomáš Tuhý 0 2 Jakub Škopík 13:10 Detail
2. Lenka Janíková 0 2 Petr Kaufmann 13:12 Detail
Kjóto 18 2 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 0 2 Štěpán Drda 13:00 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Jindřich Matoušek 13:00 Detail
1. Štěpán Víša 2 0 Alexander Marn 13:00 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Theodor Kutý 13:00 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Hugo Tůma 13:00 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 Alexander Marn 13:02 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Štěpán Drda 13:05 Detail
2. Lucie Zemanová 2 0 Hugo Tůma 13:06 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Jindřich Matoušek 13:07 Detail
2. MIchal Málek 2 0 Theodor Kutý 13:11 Detail
Dostali se do finále 10 10 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Petr Hladík 13:00 Detail
1. Tomáš Koudela 2 0 Samuel Kokoška 13:00 Detail
1. Martin Vlček 0 2 František Viták 13:00 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Miroslav Silovský 13:00 Detail
1. Jan Příhoda 0 2 Zdeněk Fikrle 13:00 Detail
2. Tomáš Koudela 0 2 Samuel Kokoška 13:02 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Zdeněk Fikrle 13:04 Detail
2. Radek Roub 2 0 Petr Hladík 13:07 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Miroslav Silovský 13:07 Detail
2. Martin Vlček 0 2 František Viták 13:09 Detail
<­error_404> 0 20 ňuňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 0 2 Jana Beránková 13:00 Detail
1. Jiří Nepraš 0 2 Šimon Prouza 13:00 Detail
1. Jiří Dusbaba 0 2 Josef Šlechta 13:00 Detail
1. Adam Koiš 0 2 Lukáš Rybáček 13:00 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Kilian Hrázský 13:00 Detail
2. Adam Gryč 0 2 Jana Beránková 13:08 Detail
2. Jiří Nepraš 0 2 Šimon Prouza 13:08 Detail
2. Jiří Dusbaba 0 2 Josef Šlechta 13:08 Detail
2. Adam Koiš 0 2 Lukáš Rybáček 13:08 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Kilian Hrázský 13:08 Detail
Svarta änkor 8 12 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 0 2 Michal Svoboda 13:00 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Samson Koudelka 13:00 Detail
1. Lukáš Soták 0 2 Kryštof Caesar 13:00 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Manuel Asatryan 13:00 Detail
1. Paulína Dujavová 2 0 Johana Smržová 13:00 Detail
2. Paulína Dujavová 2 0 Johana Smržová 13:02 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Manuel Asatryan 13:04 Detail
2. Lukáš Soták 2 0 Kryštof Caesar 13:05 Detail
2. Tomáš Virba 0 2 Samson Koudelka 13:10 Detail
2. Mário Lipták 0 2 Michal Svoboda 13:10 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 12 102 42 87
2. DPOX7 11 76 40 71
3. GML À 10 92 37 73
4. Unterwassermani 10 92 28 38
5. MGSZŠVOŠZV 10 88 33 50
6. Vtipnější a originálnější 10 76 43 80
7. Limitless 9 82 36 44
8. Křižáci 9 78 48 83
9. PT Zoufalci 9 78 34 41
10. Wait for it 8 70 39 62
11. Eta boľ 8 70 36 40
12. X - Force 7 72 32 43
13. BIM 2 7 70 37 35
14. Zapadlíci 7 68 34 35
15. Klepeťáci 6 72 43 42
16. Kjóto 6 72 36 30
17. ňuňáci 6 70 22 8
18. WinGUH 5 64 29 26
19. Krotitelé Melounů 5 58 33 24
20. Kryštof Caesar 5 52 28 20
21. Ploty Lišov 4 48 27 11
22. Svarta änkor 2 52 32 9
23. Dostali se do finále 2 46 33 10
24. <­error_404> 0 32 49 0

Začátek: 3. 12. 12:20

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GML À 14 6 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Horák 2 0 Lukáš Hrušovský 12:20 Detail
1. Semir Arabo 2 0 Šimon Hrušovský 12:20 Detail
1. Matyáš Zavadil 2 0 Timea Hoangová 12:20 Detail
1. Viet Tiep Bui 2 0 Tomáš Hamrák 12:20 Detail
1. Jakub Sepši 0 2 Maroš Schewczuk 12:20 Detail
2. Semir Arabo 0 2 Šimon Hrušovský 12:25 Detail
2. Viet Tiep Bui 2 0 Tomáš Hamrák 12:28 Detail
2. Jakub Horák 2 0 Lukáš Hrušovský 12:29 Detail
2. Matyáš Zavadil 2 0 Timea Hoangová 12:33 Detail
2. Jakub Sepši 0 2 Maroš Schewczuk 12:34 Detail
<­error_404> 8 12 DPOX7 Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 0 2 Lukáš Kraus 12:20 Detail
1. Jiří Nepraš 0 2 Petr Fojt 12:20 Detail
1. Jiří Dusbaba 0 2 Andrea Černá 12:20 Detail
1. Adam Koiš 2 0 Tomáš Dyntr 12:20 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Jakub Svoboda 12:20 Detail
2. Jiří Dusbaba 0 2 Andrea Černá 12:24 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Jakub Svoboda 12:25 Detail
2. Jiří Nepraš 2 0 Petr Fojt 12:28 Detail
2. Adam Gryč 2 0 Lukáš Kraus 12:31 Detail
2. Adam Koiš 2 0 Tomáš Dyntr 12:35 Detail
XOXO 16 4 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Tadeáš Wůdy 12:20 Detail
1. Adam Peňáz 0 2 Denis Mňouček 12:20 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Vašek Novák 12:20 Detail
1. Denis Lipták 2 0 Jan Melichar 12:20 Detail
1. Jakub Holán 2 0 David Hora 12:20 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Vašek Novák 12:22 Detail
2. Jan Chadim 0 2 Tadeáš Wůdy 12:24 Detail
2. Jakub Holán 2 0 David Hora 12:26 Detail
2. Denis Lipták 2 0 Jan Melichar 12:30 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Denis Mňouček 12:34 Detail
Vtipnější a originálnější 12 8 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Tibor Horcsin 12:20 Detail
1. Dominik Zábran 0 2 Balázs Nagy 12:20 Detail
1. Šimon Peroutka 2 0 Erik Bari 12:20 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Richárd Onda 12:20 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 János Kóbori 12:20 Detail
2. Šimon Peroutka 2 0 Erik Bari 12:24 Detail
2. Rostislav Malý 2 0 János Kóbori 12:28 Detail
2. Matouš Raška 0 2 Richárd Onda 12:28 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Balázs Nagy 12:32 Detail
2. Libor Sýkora 2 0 Tibor Horcsin 12:34 Detail
PT Zoufalci 10 10 X - Force Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Dárius Krestian 12:20 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Dávid Pazderák 12:20 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Eliáš Keruľ - Kmec 12:20 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Ján Hamko 12:20 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Klára Mária Urigová 12:20 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 0 2 Dárius Krestian 12:26 Detail
2. Tadeáš Horn 0 2 Eliáš Keruľ - Kmec 12:29 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Dávid Pazderák 12:32 Detail
2. Martin Mlejnecký 0 2 Klára Mária Urigová 12:33 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Ján Hamko 12:33 Detail
Eta boľ 12 8 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Matej Furdík 12:20 Detail
1. Hana Štrkolcová 2 0 Richard Turčan 12:20 Detail
1. Dario Mikuš 0 2 Adrián Gyerpal 12:20 Detail
1. Paulína Šebeková 0 2 Matej Medveď 12:20 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 Fedor Iurtaev 12:20 Detail
2. Adam Berkeš 2 0 Fedor Iurtaev 12:23 Detail
2. Barbora Piatková 0 2 Matej Furdík 12:27 Detail
2. Paulína Šebeková 2 0 Matej Medveď 12:27 Detail
2. Hana Štrkolcová 0 2 Richard Turčan 12:28 Detail
2. Dario Mikuš 2 0 Adrián Gyerpal 12:32 Detail
Kjóto 4 16 Wait for it Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 2 0 Erik Gruss 12:20 Detail
1. Ondřej Šimek 0 2 Šimon Nádvorník 12:20 Detail
1. Štěpán Víša 0 2 Aleš Kovář 12:20 Detail
1. MIchal Málek 0 2 Petr Hladký 12:20 Detail
1. Lucie Zemanová 0 2 Tomáš Petrek 12:20 Detail
2. Ondřej Šimek 0 2 Šimon Nádvorník 12:21 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Petr Hladký 12:23 Detail
2. Štěpán Víša 0 2 Aleš Kovář 12:23 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Erik Gruss 12:29 Detail
2. Lucie Zemanová 0 2 Tomáš Petrek 12:31 Detail
MGSZŠVOŠZV 14 6 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 2 0 Petr Kaufmann 12:20 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Jakub Škopík 12:20 Detail
1. Petr Kunhart 0 2 Jakub Lang 12:20 Detail
1. Tomáš Svoboda 0 2 Matěj Foldyna 12:20 Detail
1. Daniela Husová 2 0 Petr Volčík 12:20 Detail
2. Daniela Husová 2 0 Petr Volčík 12:24 Detail
2. Tomáš Svoboda 2 0 Matěj Foldyna 12:26 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Petr Kaufmann 12:30 Detail
2. Štěpán Husa 0 2 Jakub Škopík 12:33 Detail
2. Petr Kunhart 2 0 Jakub Lang 12:35 Detail
Zapadlíci 16 4 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Petr Hladík 12:20 Detail
1. Oliver Hyvnar 2 0 Samuel Kokoška 12:20 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 František Viták 12:20 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Miroslav Silovský 12:20 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Zdeněk Fikrle 12:20 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Samuel Kokoška 12:23 Detail
2. Pavel Kerekeš 0 2 Miroslav Silovský 12:23 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Petr Hladík 12:27 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 František Viták 12:28 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Zdeněk Fikrle 12:29 Detail
WinGUH 12 8 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Janíková 2 0 Michal Svoboda 12:20 Detail
1. Tomáš Tuhý 0 2 Samson Koudelka 12:20 Detail
1. Daniela Černušková 2 0 Kryštof Caesar 12:20 Detail
1. Jan Riedl 0 2 Manuel Asatryan 12:20 Detail
1. Jakub Krchňáček 0 2 Johana Smržová 12:20 Detail
2. Jakub Krchňáček 2 0 Johana Smržová 12:24 Detail
2. Lenka Janíková 2 0 Michal Svoboda 12:29 Detail
2. Daniela Černušková 2 0 Kryštof Caesar 12:29 Detail
2. Tomáš Tuhý 0 2 Samson Koudelka 12:32 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Manuel Asatryan 12:34 Detail
Svarta änkor 8 12 ňuňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 0 2 Jana Beránková 12:20 Detail
1. Tomáš Virba 0 2 Šimon Prouza 12:20 Detail
1. Lukáš Soták 2 0 Josef Šlechta 12:20 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Lukáš Rybáček 12:20 Detail
1. Paulína Dujavová 2 0 Kilian Hrázský 12:20 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Lukáš Rybáček 12:22 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Jana Beránková 12:23 Detail
2. Lukáš Soták 2 0 Josef Šlechta 12:24 Detail
2. Tomáš Virba 0 2 Šimon Prouza 12:29 Detail
2. Paulína Dujavová 0 2 Kilian Hrázský 12:31 Detail
Dostali se do finále 8 12 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Štěpán Drda 12:20 Detail
1. Tomáš Koudela 0 2 Jindřich Matoušek 12:20 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Alexander Marn 12:20 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Theodor Kutý 12:20 Detail
1. Jan Příhoda 0 2 Hugo Tůma 12:20 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Hugo Tůma 12:22 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Alexander Marn 12:23 Detail
2. Tomáš Koudela 2 0 Jindřich Matoušek 12:23 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Theodor Kutý 12:24 Detail
2. Radek Roub 0 2 Štěpán Drda 12:26 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 11 92 28 65
2. GML À 10 84 22 58
3. PT Zoufalci 9 72 23 39
4. Vtipnější a originálnější 9 66 30 61
5. DPOX7 9 64 24 41
6. Unterwassermani 8 78 14 14
7. MGSZŠVOŠZV 8 76 22 32
8. Limitless 8 72 21 24
9. Eta boľ 8 62 21 28
10. Křižáci 7 66 33 55
11. X - Force 7 64 17 35
12. Wait for it 7 60 23 40
13. BIM 2 6 60 29 26
14. Zapadlíci 6 58 25 26
15. WinGUH 5 58 18 18
16. Klepeťáci 4 58 32 31
17. Kjóto 4 54 26 14
18. ňuňáci 4 50 18 6
19. Krotitelé Melounů 4 48 28 22
20. Ploty Lišov 4 46 19 9
21. Kryštof Caesar 3 40 24 15
22. Svarta änkor 2 44 22 8
23. Dostali se do finále 1 36 24 3
24. <­error_404> 0 32 34 0

Začátek: 3. 12. 11:40

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
<­error_404> 4 16 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 0 2 Lukáš Hrušovský 11:40 Detail
1. Jiří Nepraš 2 0 Šimon Hrušovský 11:40 Detail
1. Jiří Dusbaba 0 2 Timea Hoangová 11:40 Detail
1. Adam Koiš 2 0 Tomáš Hamrák 11:40 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Maroš Schewczuk 11:40 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Maroš Schewczuk 11:45 Detail
2. Adam Koiš 0 2 Tomáš Hamrák 11:48 Detail
2. Jiří Dusbaba 0 2 Timea Hoangová 11:51 Detail
2. Adam Gryč 0 2 Lukáš Hrušovský 11:52 Detail
2. Jiří Nepraš 0 2 Šimon Hrušovský 11:52 Detail
GML À 16 4 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Horák 2 0 Tibor Horcsin 11:40 Detail
1. Semir Arabo 2 0 Balázs Nagy 11:40 Detail
1. Matyáš Zavadil 0 2 Erik Bari 11:40 Detail
1. Viet Tiep Bui 2 0 Richárd Onda 11:40 Detail
1. Jakub Sepši 2 0 János Kóbori 11:40 Detail
2. Viet Tiep Bui 0 2 Richárd Onda 11:43 Detail
2. Matyáš Zavadil 2 0 Erik Bari 11:45 Detail
2. Jakub Horák 2 0 Tibor Horcsin 11:48 Detail
2. Jakub Sepši 2 0 János Kóbori 11:51 Detail
2. Semir Arabo 2 0 Balázs Nagy 11:54 Detail
Vtipnější a originálnější 10 10 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Jan Chadim 11:40 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Adam Peňáz 11:40 Detail
1. Šimon Peroutka 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 11:40 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Denis Lipták 11:40 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 Jakub Holán 11:40 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Adam Peňáz 11:46 Detail
2. Šimon Peroutka 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 11:47 Detail
2. Libor Sýkora 0 2 Jan Chadim 11:48 Detail
2. Matouš Raška 2 0 Denis Lipták 11:51 Detail
2. Rostislav Malý 2 0 Jakub Holán 11:51 Detail
Křižáci 16 4 Wait for it Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 2 0 Erik Gruss 11:40 Detail
1. Denis Mňouček 2 0 Šimon Nádvorník 11:40 Detail
1. Vašek Novák 2 0 Aleš Kovář 11:40 Detail
1. Jan Melichar 2 0 Petr Hladký 11:40 Detail
1. David Hora 0 2 Tomáš Petrek 11:40 Detail
2. David Hora 2 0 Tomáš Petrek 11:43 Detail
2. Jan Melichar 2 0 Petr Hladký 11:43 Detail
2. Vašek Novák 0 2 Aleš Kovář 11:44 Detail
2. Denis Mňouček 2 0 Šimon Nádvorník 11:45 Detail
2. Tadeáš Wůdy 2 0 Erik Gruss 11:47 Detail
Krotitelé Melounů 8 12 DPOX7 Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 0 2 Lukáš Kraus 11:40 Detail
1. Samuel Kokoška 2 0 Petr Fojt 11:40 Detail
1. František Viták 2 0 Andrea Černá 11:40 Detail
1. Miroslav Silovský 2 0 Tomáš Dyntr 11:40 Detail
1. Zdeněk Fikrle 0 2 Jakub Svoboda 11:40 Detail
2. Miroslav Silovský 0 2 Tomáš Dyntr 11:44 Detail
2. Zdeněk Fikrle 0 2 Jakub Svoboda 11:47 Detail
2. Petr Hladík 0 2 Lukáš Kraus 11:47 Detail
2. Samuel Kokoška 2 0 Petr Fojt 11:47 Detail
2. František Viták 0 2 Andrea Černá 11:52 Detail
Eta boľ 12 8 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Petr Kaufmann 11:40 Detail
1. Hana Štrkolcová 0 2 Jakub Škopík 11:40 Detail
1. Dario Mikuš 2 0 Jakub Lang 11:40 Detail
1. Paulína Šebeková 0 2 Matěj Foldyna 11:40 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 Petr Volčík 11:40 Detail
2. Dario Mikuš 2 0 Jakub Lang 11:43 Detail
2. Paulína Šebeková 2 0 Matěj Foldyna 11:44 Detail
2. Barbora Piatková 2 0 Petr Kaufmann 11:47 Detail
2. Hana Štrkolcová 0 2 Jakub Škopík 11:51 Detail
2. Adam Berkeš 0 2 Petr Volčík 11:52 Detail
Kjóto 8 12 X - Force Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 2 0 Dárius Krestian 11:40 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Dávid Pazderák 11:40 Detail
1. Štěpán Víša 0 2 Eliáš Keruľ - Kmec 11:40 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Ján Hamko 11:40 Detail
1. Lucie Zemanová 0 2 Klára Mária Urigová 11:40 Detail
2. Lucie Zemanová 0 2 Klára Mária Urigová 11:44 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Dávid Pazderák 11:44 Detail
2. Štěpán Víša 0 2 Eliáš Keruľ - Kmec 11:47 Detail
2. Daniel Zeman 0 2 Dárius Krestian 11:48 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Ján Hamko 11:53 Detail
Zapadlíci 4 16 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 0 2 Tadeáš Tkadlec 11:40 Detail
1. Oliver Hyvnar 2 0 Jan Ptáček 11:40 Detail
1. Jiří Matýsek 0 2 Tadeáš Horn 11:40 Detail
1. Pavel Kerekeš 0 2 Michal Šetka 11:40 Detail
1. Tomáš Dořičák 0 2 Martin Mlejnecký 11:40 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Jan Ptáček 11:45 Detail
2. Jiří Matýsek 0 2 Tadeáš Horn 11:47 Detail
2. Tomáš Dořičák 0 2 Martin Mlejnecký 11:49 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Tadeáš Tkadlec 11:52 Detail
2. Pavel Kerekeš 0 2 Michal Šetka 11:52 Detail
Svarta änkor 6 14 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 0 2 Matej Furdík 11:40 Detail
1. Tomáš Virba 0 2 Richard Turčan 11:40 Detail
1. Lukáš Soták 2 0 Adrián Gyerpal 11:40 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Matej Medveď 11:40 Detail
1. Paulína Dujavová 0 2 Fedor Iurtaev 11:40 Detail
2. Tomáš Virba 0 2 Richard Turčan 11:44 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Matej Medveď 11:44 Detail
2. Paulína Dujavová 2 0 Fedor Iurtaev 11:44 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Matej Furdík 11:51 Detail
2. Lukáš Soták 0 2 Adrián Gyerpal 11:51 Detail
MGSZŠVOŠZV 18 2 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 2 0 Štěpán Drda 11:40 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Jindřich Matoušek 11:40 Detail
1. Petr Kunhart 0 2 Alexander Marn 11:40 Detail
1. Tomáš Svoboda 2 0 Theodor Kutý 11:40 Detail
1. Daniela Husová 2 0 Hugo Tůma 11:40 Detail
2. Daniela Husová 2 0 Hugo Tůma 11:43 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Štěpán Drda 11:47 Detail
2. Tomáš Svoboda 2 0 Theodor Kutý 11:47 Detail
2. Štěpán Husa 2 0 Jindřich Matoušek 11:52 Detail
2. Petr Kunhart 2 0 Alexander Marn 11:53 Detail
WinGUH 12 8 ňuňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Janíková 2 0 Jana Beránková 11:40 Detail
1. Tomáš Tuhý 0 2 Šimon Prouza 11:40 Detail
1. Daniela Černušková 2 0 Josef Šlechta 11:40 Detail
1. Jan Riedl 0 2 Lukáš Rybáček 11:40 Detail
1. Jakub Krchňáček 2 0 Kilian Hrázský 11:40 Detail
2. Tomáš Tuhý 2 0 Šimon Prouza 11:41 Detail
2. Daniela Černušková 2 0 Josef Šlechta 11:43 Detail
2. Jan Riedl 0 2 Lukáš Rybáček 11:44 Detail
2. Jakub Krchňáček 0 2 Kilian Hrázský 11:50 Detail
2. Lenka Janíková 2 0 Jana Beránková 11:52 Detail
Dostali se do finále 10 10 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Michal Svoboda 11:40 Detail
1. Tomáš Koudela 0 2 Samson Koudelka 11:40 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Kryštof Caesar 11:40 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Manuel Asatryan 11:40 Detail
1. Jan Příhoda 2 0 Johana Smržová 11:40 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Johana Smržová 11:43 Detail
2. Radek Roub 0 2 Michal Svoboda 11:46 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Manuel Asatryan 11:48 Detail
2. Martin Vlček 2 0 Kryštof Caesar 11:48 Detail
2. Tomáš Koudela 0 2 Samson Koudelka 11:48 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 9 76 17 41
2. Unterwassermani 8 72 7 14
3. GML À 8 70 14 42
4. Limitless 8 64 12 24
5. PT Zoufalci 8 62 12 24
6. Křižáci 7 62 21 45
7. Vtipnější a originálnější 7 54 19 37
8. DPOX7 7 52 18 37
9. MGSZŠVOŠZV 6 62 13 16
10. X - Force 6 54 10 18
11. BIM 2 6 52 15 18
12. Eta boľ 6 50 13 16
13. Wait for it 5 44 16 24
14. Klepeťáci 4 52 19 25
15. Kjóto 4 50 16 10
16. Krotitelé Melounů 4 44 18 16
17. Zapadlíci 4 42 16 10
18. WinGUH 3 46 10 6
19. Kryštof Caesar 3 32 16 13
20. ňuňáci 2 38 13 2
21. Svarta änkor 2 36 18 6
22. Ploty Lišov 2 34 13 5
23. Dostali se do finále 1 28 17 3
24. <­error_404> 0 24 24 0

Začátek: 3. 12. 11:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
<­error_404> 4 16 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 2 0 Jan Chadim 11:00 Detail
1. Jiří Nepraš 2 0 Adam Peňáz 11:00 Detail
1. Jiří Dusbaba 2 0 Nguyen Thinh Huy Hoang 11:00 Detail
1. Adam Koiš 2 0 Denis Lipták 11:00 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Jakub Holán 11:00 Detail
2. Jiří Nepraš 2 0 Adam Peňáz 11:04 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Jakub Holán 11:04 Detail
2. Adam Koiš 2 0 Denis Lipták 11:05 Detail
2. Jiří Dusbaba 2 0 Nguyen Thinh Huy Hoang 11:07 Detail
2. Adam Gryč 0 2 Jan Chadim 11:09 Detail
Křižáci 10 10 DPOX7 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 2 0 Lukáš Kraus 11:00 Detail
1. Denis Mňouček 2 0 Petr Fojt 11:00 Detail
1. Vašek Novák 0 2 Andrea Černá 11:00 Detail
1. Jan Melichar 0 2 Tomáš Dyntr 11:00 Detail
1. David Hora 0 2 Jakub Svoboda 11:00 Detail
2. Jan Melichar 0 2 Tomáš Dyntr 11:02 Detail
2. Vašek Novák 2 0 Andrea Černá 11:05 Detail
2. Tadeáš Wůdy 2 0 Lukáš Kraus 11:08 Detail
2. Denis Mňouček 2 0 Petr Fojt 11:11 Detail
2. David Hora 0 2 Jakub Svoboda 11:11 Detail
GML À 14 6 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Horák 2 0 Matej Furdík 11:00 Detail
1. Semir Arabo 2 0 Richard Turčan 11:00 Detail
1. Matyáš Zavadil 0 2 Adrián Gyerpal 11:00 Detail
1. Viet Tiep Bui 2 0 Matej Medveď 11:00 Detail
1. Jakub Sepši 2 0 Fedor Iurtaev 11:00 Detail
2. Jakub Horák 2 0 Matej Furdík 11:04 Detail
2. Jakub Sepši 2 0 Fedor Iurtaev 11:07 Detail
2. Viet Tiep Bui 0 2 Matej Medveď 11:09 Detail
2. Matyáš Zavadil 2 0 Adrián Gyerpal 11:10 Detail
2. Semir Arabo 0 2 Richard Turčan 11:15 Detail
Krotitelé Melounů 4 16 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 0 2 Tibor Horcsin 11:00 Detail
1. Samuel Kokoška 2 0 Balázs Nagy 11:00 Detail
1. František Viták 0 2 Erik Bari 11:00 Detail
1. Miroslav Silovský 0 2 Richárd Onda 11:00 Detail
1. Zdeněk Fikrle 0 2 János Kóbori 11:00 Detail
2. Miroslav Silovský 0 2 Richárd Onda 11:04 Detail
2. Zdeněk Fikrle 0 2 János Kóbori 11:04 Detail
2. František Viták 0 2 Erik Bari 11:08 Detail
2. Samuel Kokoška 2 0 Balázs Nagy 11:09 Detail
2. Petr Hladík 0 2 Tibor Horcsin 11:15 Detail
Vtipnější a originálnější 12 8 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Petr Kaufmann 11:00 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Jakub Škopík 11:00 Detail
1. Šimon Peroutka 0 2 Jakub Lang 11:00 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Matěj Foldyna 11:00 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 Petr Volčík 11:00 Detail
2. Libor Sýkora 2 0 Petr Kaufmann 11:02 Detail
2. Rostislav Malý 2 0 Petr Volčík 11:04 Detail
2. Šimon Peroutka 0 2 Jakub Lang 11:04 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Jakub Škopík 11:04 Detail
2. Matouš Raška 2 0 Matěj Foldyna 11:10 Detail
Kjóto 6 14 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 0 2 Lukáš Hrušovský 11:00 Detail
1. Ondřej Šimek 0 2 Šimon Hrušovský 11:00 Detail
1. Štěpán Víša 2 0 Timea Hoangová 11:00 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Tomáš Hamrák 11:00 Detail
1. Lucie Zemanová 0 2 Maroš Schewczuk 11:00 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 Timea Hoangová 11:02 Detail
2. Daniel Zeman 0 2 Lukáš Hrušovský 11:04 Detail
2. Lucie Zemanová 0 2 Maroš Schewczuk 11:04 Detail
2. Ondřej Šimek 0 2 Šimon Hrušovský 11:05 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Tomáš Hamrák 11:08 Detail
MGSZŠVOŠZV 8 12 Wait for it Zobrazit/Skrýt detail
1. David Halmazňa 0 2 Erik Gruss 11:00 Detail
1. Štěpán Husa 2 0 Šimon Nádvorník 11:00 Detail
1. Petr Kunhart 0 2 Aleš Kovář 11:00 Detail
1. Tomáš Svoboda 2 0 Petr Hladký 11:00 Detail
1. Daniela Husová 0 2 Tomáš Petrek 11:00 Detail
2. Daniela Husová 0 2 Tomáš Petrek 11:02 Detail
2. Štěpán Husa 2 0 Šimon Nádvorník 11:08 Detail
2. Petr Kunhart 0 2 Aleš Kovář 11:09 Detail
2. Tomáš Svoboda 0 2 Petr Hladký 11:12 Detail
2. David Halmazňa 2 0 Erik Gruss 11:13 Detail
Zapadlíci 14 6 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 0 2 Štěpán Drda 11:00 Detail
1. Oliver Hyvnar 0 2 Jindřich Matoušek 11:00 Detail
1. Jiří Matýsek 0 2 Alexander Marn 11:00 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Theodor Kutý 11:00 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Hugo Tůma 11:00 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Jindřich Matoušek 11:01 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Štěpán Drda 11:02 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Alexander Marn 11:04 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Hugo Tůma 11:11 Detail
2. Pavel Kerekeš 2 0 Theodor Kutý 11:14 Detail
Svarta änkor 8 12 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 0 2 Tadeáš Tkadlec 11:00 Detail
1. Tomáš Virba 0 2 Jan Ptáček 11:00 Detail
1. Lukáš Soták 2 0 Tadeáš Horn 11:00 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Michal Šetka 11:00 Detail
1. Paulína Dujavová 2 0 Martin Mlejnecký 11:00 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Michal Šetka 11:05 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Tadeáš Tkadlec 11:05 Detail
2. Paulína Dujavová 0 2 Martin Mlejnecký 11:09 Detail
2. Lukáš Soták 0 2 Tadeáš Horn 11:12 Detail
2. Tomáš Virba 2 0 Jan Ptáček 11:12 Detail
Eta boľ 12 8 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Michal Svoboda 11:00 Detail
1. Hana Štrkolcová 0 2 Samson Koudelka 11:00 Detail
1. Dario Mikuš 0 2 Kryštof Caesar 11:00 Detail
1. Paulína Šebeková 2 0 Manuel Asatryan 11:00 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 Johana Smržová 11:00 Detail
2. Barbora Piatková 2 0 Michal Svoboda 11:03 Detail
2. Dario Mikuš 2 0 Kryštof Caesar 11:06 Detail
2. Adam Berkeš 0 2 Johana Smržová 11:06 Detail
2. Paulína Šebeková 2 0 Manuel Asatryan 11:08 Detail
2. Hana Štrkolcová 0 2 Samson Koudelka 11:13 Detail
WinGUH 8 12 X - Force Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Janíková 0 2 Dárius Krestian 11:00 Detail
1. Tomáš Tuhý 2 0 Dávid Pazderák 11:00 Detail
1. Daniela Černušková 2 0 Eliáš Keruľ - Kmec 11:00 Detail
1. Jan Riedl 0 2 Ján Hamko 11:00 Detail
1. Jakub Krchňáček 0 2 Klára Mária Urigová 11:00 Detail
2. Tomáš Tuhý 0 2 Dávid Pazderák 11:04 Detail
2. Lenka Janíková 0 2 Dárius Krestian 11:07 Detail
2. Daniela Černušková 0 2 Eliáš Keruľ - Kmec 11:10 Detail
2. Jakub Krchňáček 2 0 Klára Mária Urigová 11:11 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Ján Hamko 11:13 Detail
Dostali se do finále 6 14 ňuňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Jana Beránková 11:00 Detail
1. Tomáš Koudela 0 2 Šimon Prouza 11:00 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Josef Šlechta 11:00 Detail
1. Ondřej Král 0 2 Lukáš Rybáček 11:00 Detail
1. Jan Příhoda 0 2 Kilian Hrázský 11:00 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Josef Šlechta 11:03 Detail
2. Tomáš Koudela 0 2 Šimon Prouza 11:04 Detail
2. Radek Roub 2 0 Jana Beránková 11:04 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Kilian Hrázský 11:04 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Lukáš Rybáček 11:04 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 8 66 8 26
2. Limitless 8 60 4 18
3. Unterwassermani 6 56 6 12
4. GML À 6 54 8 20
5. PT Zoufalci 6 46 6 12
6. Vtipnější a originálnější 6 44 9 24
7. Křižáci 5 46 11 25
8. DPOX7 5 40 11 25
9. Wait for it 5 40 8 20
10. Klepeťáci 4 44 11 19
11. MGSZŠVOŠZV 4 44 9 8
12. Kjóto 4 42 7 8
13. X - Force 4 42 4 6
14. BIM 2 4 38 11 14
15. Zapadlíci 4 38 7 6
16. Eta boľ 4 38 6 4
17. Krotitelé Melounů 4 36 8 10
18. Ploty Lišov 2 32 6 3
19. Svarta änkor 2 30 10 6
20. ňuňáci 2 30 8 0
21. Kryštof Caesar 2 22 8 8
22. WinGUH 1 34 8 2
23. <­error_404> 0 20 14 0
24. Dostali se do finále 0 18 10 0

Začátek: 3. 12. 10:20

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
XOXO 18 2 DPOX7 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Lukáš Kraus 10:20 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Petr Fojt 10:20 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Andrea Černá 10:20 Detail
1. Denis Lipták 0 2 Tomáš Dyntr 10:20 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Jakub Svoboda 10:20 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Lukáš Kraus 10:26 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Andrea Černá 10:26 Detail
2. Denis Lipták 2 0 Tomáš Dyntr 10:27 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Petr Fojt 10:28 Detail
2. Jakub Holán 2 0 Jakub Svoboda 10:33 Detail
<­error_404> 4 16 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 2 0 Tibor Horcsin 10:20 Detail
1. Jiří Nepraš 2 0 Balázs Nagy 10:20 Detail
1. Jiří Dusbaba 2 0 Erik Bari 10:20 Detail
1. Adam Koiš 2 0 Richárd Onda 10:20 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 János Kóbori 10:20 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 János Kóbori 10:22 Detail
2. Jiří Dusbaba 0 2 Erik Bari 10:25 Detail
2. Adam Koiš 2 0 Richárd Onda 10:26 Detail
2. Jiří Nepraš 2 0 Balázs Nagy 10:27 Detail
2. Adam Gryč 2 0 Tibor Horcsin 10:32 Detail
GML À 10 10 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Horák 2 0 Petr Hladík 10:20 Detail
1. Semir Arabo 2 0 Samuel Kokoška 10:20 Detail
1. Matyáš Zavadil 0 2 František Viták 10:20 Detail
1. Viet Tiep Bui 0 2 Miroslav Silovský 10:20 Detail
1. Jakub Sepši 2 0 Zdeněk Fikrle 10:20 Detail
2. Viet Tiep Bui 0 2 Miroslav Silovský 10:26 Detail
2. Jakub Horák 2 0 Petr Hladík 10:29 Detail
2. Semir Arabo 0 2 Samuel Kokoška 10:31 Detail
2. Matyáš Zavadil 2 0 František Viták 10:31 Detail
2. Jakub Sepši 0 2 Zdeněk Fikrle 10:33 Detail
Klepeťáci 10 10 Wait for it Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 0 2 Erik Gruss 10:20 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Šimon Nádvorník 10:20 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Aleš Kovář 10:20 Detail
1. Matěj Foldyna 0 2 Petr Hladký 10:20 Detail
1. Petr Volčík 0 2 Tomáš Petrek 10:20 Detail
2. Petr Volčík 0 2 Tomáš Petrek 10:24 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Petr Hladký 10:26 Detail
2. Jakub Škopík 0 2 Šimon Nádvorník 10:28 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Erik Gruss 10:30 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Aleš Kovář 10:34 Detail
BIM 2 14 6 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Furdík 0 2 Štěpán Drda 10:20 Detail
1. Richard Turčan 2 0 Jindřich Matoušek 10:20 Detail
1. Adrián Gyerpal 2 0 Alexander Marn 10:20 Detail
1. Matej Medveď 0 2 Theodor Kutý 10:20 Detail
1. Fedor Iurtaev 2 0 Hugo Tůma 10:20 Detail
2. Fedor Iurtaev 0 2 Hugo Tůma 10:22 Detail
2. Adrián Gyerpal 2 0 Alexander Marn 10:28 Detail
2. Richard Turčan 2 0 Jindřich Matoušek 10:28 Detail
2. Matej Furdík 2 0 Štěpán Drda 10:32 Detail
2. Matej Medveď 2 0 Theodor Kutý 10:33 Detail
Vtipnější a originálnější 12 8 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Tadeáš Tkadlec 10:20 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Jan Ptáček 10:20 Detail
1. Šimon Peroutka 2 0 Tadeáš Horn 10:20 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Michal Šetka 10:20 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 Martin Mlejnecký 10:20 Detail
2. Dominik Zábran 2 0 Jan Ptáček 10:23 Detail
2. Libor Sýkora 2 0 Tadeáš Tkadlec 10:24 Detail
2. Šimon Peroutka 0 2 Tadeáš Horn 10:25 Detail
2. Rostislav Malý 2 0 Martin Mlejnecký 10:27 Detail
2. Matouš Raška 0 2 Michal Šetka 10:33 Detail
Svarta änkor 2 18 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 0 2 Lukáš Hrušovský 10:20 Detail
1. Tomáš Virba 0 2 Šimon Hrušovský 10:20 Detail
1. Lukáš Soták 0 2 Timea Hoangová 10:20 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Tomáš Hamrák 10:20 Detail
1. Paulína Dujavová 0 2 Maroš Schewczuk 10:20 Detail
2. Tomáš Virba 0 2 Šimon Hrušovský 10:23 Detail
2. Paulína Dujavová 0 2 Maroš Schewczuk 10:24 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Tomáš Hamrák 10:24 Detail
2. Mário Lipták 0 2 Lukáš Hrušovský 10:27 Detail
2. Lukáš Soták 2 0 Timea Hoangová 10:35 Detail
Křižáci 14 6 MGSZŠVOŠZV Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 2 0 David Halmazňa 10:20 Detail
1. Denis Mňouček 2 0 Štěpán Husa 10:20 Detail
1. Vašek Novák 2 0 Petr Kunhart 10:20 Detail
1. Jan Melichar 0 2 Tomáš Svoboda 10:20 Detail
1. David Hora 0 2 Daniela Husová 10:20 Detail
2. Tadeáš Wůdy 2 0 David Halmazňa 10:24 Detail
2. Denis Mňouček 2 0 Štěpán Husa 10:24 Detail
2. Vašek Novák 2 0 Petr Kunhart 10:25 Detail
2. Jan Melichar 0 2 Tomáš Svoboda 10:29 Detail
2. David Hora 2 0 Daniela Husová 10:31 Detail
Kjóto 18 2 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 2 0 Michal Svoboda 10:20 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Samson Koudelka 10:20 Detail
1. Štěpán Víša 2 0 Kryštof Caesar 10:20 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Manuel Asatryan 10:20 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Johana Smržová 10:20 Detail
2. Lucie Zemanová 2 0 Johana Smržová 10:25 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Michal Svoboda 10:27 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Samson Koudelka 10:28 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 Kryštof Caesar 10:31 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Manuel Asatryan 10:33 Detail
WinGUH 8 12 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Janíková 2 0 Jakub Vlček 10:20 Detail
1. Tomáš Tuhý 2 0 Oliver Hyvnar 10:20 Detail
1. Daniela Černušková 0 2 Jiří Matýsek 10:20 Detail
1. Jan Riedl 2 0 Pavel Kerekeš 10:20 Detail
1. Jakub Krchňáček 0 2 Tomáš Dořičák 10:20 Detail
2. Jan Riedl 0 2 Pavel Kerekeš 10:27 Detail
2. Daniela Černušková 0 2 Jiří Matýsek 10:29 Detail
2. Jakub Krchňáček 0 2 Tomáš Dořičák 10:33 Detail
2. Lenka Janíková 0 2 Jakub Vlček 10:33 Detail
2. Tomáš Tuhý 2 0 Oliver Hyvnar 10:36 Detail
Dostali se do finále 6 14 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Barbora Piatková 10:20 Detail
1. Tomáš Koudela 0 2 Hana Štrkolcová 10:20 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Dario Mikuš 10:20 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Paulína Šebeková 10:20 Detail
1. Jan Příhoda 0 2 Adam Berkeš 10:20 Detail
2. Radek Roub 0 2 Barbora Piatková 10:21 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Paulína Šebeková 10:23 Detail
2. Jan Příhoda 0 2 Adam Berkeš 10:24 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Dario Mikuš 10:26 Detail
2. Tomáš Koudela 2 0 Hana Štrkolcová 10:29 Detail
X - Force 18 2 ňuňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 2 0 Jana Beránková 10:20 Detail
1. Dávid Pazderák 0 2 Šimon Prouza 10:20 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Josef Šlechta 10:20 Detail
1. Ján Hamko 2 0 Lukáš Rybáček 10:20 Detail
1. Klára Mária Urigová 2 0 Kilian Hrázský 10:20 Detail
2. Dárius Krestian 2 0 Jana Beránková 10:23 Detail
2. Dávid Pazderák 2 0 Šimon Prouza 10:23 Detail
2. Klára Mária Urigová 2 0 Kilian Hrázský 10:27 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Lukáš Rybáček 10:27 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Josef Šlechta 10:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 6 50 4 20
2. Limitless 6 44 0 8
3. Unterwassermani 4 42 2 4
4. GML À 4 40 4 12
5. Křižáci 4 36 4 16
6. Klepeťáci 4 36 3 11
7. Kjóto 4 36 2 4
8. MGSZŠVOŠZV 4 36 2 4
9. PT Zoufalci 4 34 2 4
10. Vtipnější a originálnější 4 32 4 8
11. BIM 2 4 32 3 10
12. Krotitelé Melounů 4 32 2 8
13. DPOX7 4 30 4 16
14. Wait for it 3 28 4 8
15. X - Force 2 30 2 0
16. Eta boľ 2 26 4 0
17. Ploty Lišov 2 26 2 3
18. Zapadlíci 2 24 3 2
19. Svarta änkor 2 22 4 6
20. Kryštof Caesar 2 14 4 4
21. WinGUH 1 26 2 2
22. <­error_404> 0 16 4 0
23. ňuňáci 0 16 4 0
24. Dostali se do finále 0 12 4 0

Začátek: 3. 12. 09:40

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Vtipnější a originálnější 6 14 DPOX7 Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Sýkora 2 0 Lukáš Kraus 09:40 Detail
1. Dominik Zábran 2 0 Petr Fojt 09:40 Detail
1. Šimon Peroutka 0 2 Andrea Černá 09:40 Detail
1. Matouš Raška 0 2 Tomáš Dyntr 09:40 Detail
1. Rostislav Malý 0 2 Jakub Svoboda 09:40 Detail
2. Dominik Zábran 0 2 Petr Fojt 09:45 Detail
2. Rostislav Malý 0 2 Jakub Svoboda 09:52 Detail
2. Šimon Peroutka 0 2 Andrea Černá 09:53 Detail
2. Libor Sýkora 2 0 Lukáš Kraus 09:54 Detail
2. Matouš Raška 0 2 Tomáš Dyntr 09:55 Detail
<­error_404> 6 14 MGSZŠVOŠZV Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 2 0 David Halmazňa 09:40 Detail
1. Jiří Nepraš 2 0 Štěpán Husa 09:40 Detail
1. Jiří Dusbaba 2 0 Petr Kunhart 09:40 Detail
1. Adam Koiš 2 0 Tomáš Svoboda 09:40 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Daniela Husová 09:40 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Daniela Husová 09:44 Detail
2. Jiří Nepraš 2 0 Štěpán Husa 09:46 Detail
2. Jiří Dusbaba 2 0 Petr Kunhart 09:46 Detail
2. Adam Gryč 2 0 David Halmazňa 09:48 Detail
2. Adam Koiš 2 0 Tomáš Svoboda 09:48 Detail
GML À 10 10 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Horák 2 0 Petr Kaufmann 09:40 Detail
1. Semir Arabo 0 2 Jakub Škopík 09:40 Detail
1. Matyáš Zavadil 2 0 Jakub Lang 09:40 Detail
1. Viet Tiep Bui 0 2 Matěj Foldyna 09:40 Detail
1. Jakub Sepši 2 0 Petr Volčík 09:40 Detail
2. Viet Tiep Bui 0 2 Matěj Foldyna 09:42 Detail
2. Jakub Horák 2 0 Petr Kaufmann 09:43 Detail
2. Jakub Sepši 0 2 Petr Volčík 09:48 Detail
2. Matyáš Zavadil 2 0 Jakub Lang 09:49 Detail
2. Semir Arabo 0 2 Jakub Škopík 09:54 Detail
XOXO 16 4 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Matej Furdík 09:40 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Richard Turčan 09:40 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Adrián Gyerpal 09:40 Detail
1. Denis Lipták 2 0 Matej Medveď 09:40 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Fedor Iurtaev 09:40 Detail
2. Jakub Holán 2 0 Fedor Iurtaev 09:44 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Matej Furdík 09:44 Detail
2. Denis Lipták 0 2 Matej Medveď 09:45 Detail
2. Adam Peňáz 0 2 Richard Turčan 09:51 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Adrián Gyerpal 09:55 Detail
Křižáci 8 12 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 2 0 Tibor Horcsin 09:40 Detail
1. Denis Mňouček 0 2 Balázs Nagy 09:40 Detail
1. Vašek Novák 2 0 Erik Bari 09:40 Detail
1. Jan Melichar 0 2 Richárd Onda 09:40 Detail
1. David Hora 0 2 János Kóbori 09:40 Detail
2. Denis Mňouček 0 2 Balázs Nagy 09:42 Detail
2. Jan Melichar 0 2 Richárd Onda 09:43 Detail
2. David Hora 2 0 János Kóbori 09:44 Detail
2. Vašek Novák 0 2 Erik Bari 09:45 Detail
2. Tadeáš Wůdy 2 0 Tibor Horcsin 09:51 Detail
Svarta änkor 10 10 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 2 0 Štěpán Drda 09:40 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Jindřich Matoušek 09:40 Detail
1. Lukáš Soták 0 2 Alexander Marn 09:40 Detail
1. Maximilián Kohút 2 0 Theodor Kutý 09:40 Detail
1. Paulína Dujavová 2 0 Hugo Tůma 09:40 Detail
2. Paulína Dujavová 0 2 Hugo Tůma 09:41 Detail
2. Tomáš Virba 2 0 Jindřich Matoušek 09:45 Detail
2. Lukáš Soták 0 2 Alexander Marn 09:45 Detail
2. Mário Lipták 0 2 Štěpán Drda 09:46 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Theodor Kutý 09:50 Detail
WinGUH 8 12 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Janíková 0 2 Petr Hladík 09:40 Detail
1. Tomáš Tuhý 0 2 Samuel Kokoška 09:40 Detail
1. Daniela Černušková 2 0 František Viták 09:40 Detail
1. Jan Riedl 2 0 Miroslav Silovský 09:40 Detail
1. Jakub Krchňáček 2 0 Zdeněk Fikrle 09:40 Detail
2. Lenka Janíková 0 2 Petr Hladík 09:42 Detail
2. Jakub Krchňáček 0 2 Zdeněk Fikrle 09:44 Detail
2. Tomáš Tuhý 0 2 Samuel Kokoška 09:47 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Miroslav Silovský 09:53 Detail
2. Daniela Černušková 0 2 František Viták 09:54 Detail
Zapadlíci 8 12 Wait for it Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 0 2 Erik Gruss 09:40 Detail
1. Oliver Hyvnar 0 2 Šimon Nádvorník 09:40 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Aleš Kovář 09:40 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Petr Hladký 09:40 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Tomáš Petrek 09:40 Detail
2. Pavel Kerekeš 0 2 Petr Hladký 09:42 Detail
2. Oliver Hyvnar 0 2 Šimon Nádvorník 09:43 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Tomáš Petrek 09:46 Detail
2. Jiří Matýsek 0 2 Aleš Kovář 09:47 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Erik Gruss 09:52 Detail
Dostali se do finále 2 18 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 0 2 Lukáš Hrušovský 09:40 Detail
1. Tomáš Koudela 0 2 Šimon Hrušovský 09:40 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Timea Hoangová 09:40 Detail
1. Ondřej Král 0 2 Tomáš Hamrák 09:40 Detail
1. Jan Příhoda 0 2 Maroš Schewczuk 09:40 Detail
2. Tomáš Koudela 0 2 Šimon Hrušovský 09:43 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Tomáš Hamrák 09:44 Detail
2. Jan Příhoda 0 2 Maroš Schewczuk 09:44 Detail
2. Radek Roub 2 0 Lukáš Hrušovský 09:52 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Timea Hoangová 09:53 Detail
Kjóto 12 8 ňuňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 2 0 Jana Beránková 09:40 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Šimon Prouza 09:40 Detail
1. Štěpán Víša 0 2 Josef Šlechta 09:40 Detail
1. MIchal Málek 0 2 Lukáš Rybáček 09:40 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Kilian Hrázský 09:40 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Lukáš Rybáček 09:44 Detail
2. Lucie Zemanová 0 2 Kilian Hrázský 09:44 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Jana Beránková 09:45 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Šimon Prouza 09:49 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 Josef Šlechta 09:49 Detail
Eta boľ 8 12 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 0 2 Tadeáš Tkadlec 09:40 Detail
1. Hana Štrkolcová 2 0 Jan Ptáček 09:40 Detail
1. Dario Mikuš 2 0 Tadeáš Horn 09:40 Detail
1. Paulína Šebeková 0 2 Michal Šetka 09:40 Detail
1. Adam Berkeš 0 2 Martin Mlejnecký 09:40 Detail
2. Hana Štrkolcová 2 0 Jan Ptáček 09:46 Detail
2. Barbora Piatková 2 0 Tadeáš Tkadlec 09:46 Detail
2. Paulína Šebeková 0 2 Michal Šetka 09:47 Detail
2. Adam Berkeš 0 2 Martin Mlejnecký 09:49 Detail
2. Dario Mikuš 0 2 Tadeáš Horn 09:49 Detail
X - Force 8 12 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 0 2 Michal Svoboda 09:40 Detail
1. Dávid Pazderák 2 0 Samson Koudelka 09:40 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Kryštof Caesar 09:40 Detail
1. Ján Hamko 2 0 Manuel Asatryan 09:40 Detail
1. Klára Mária Urigová 0 2 Johana Smržová 09:40 Detail
2. Klára Mária Urigová 0 2 Johana Smržová 09:46 Detail
2. Dávid Pazderák 0 2 Samson Koudelka 09:49 Detail
2. Dárius Krestian 0 2 Michal Svoboda 09:50 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Manuel Asatryan 09:52 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 0 2 Kryštof Caesar 09:52 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 4 32 0 4
2. MGSZŠVOŠZV 4 30 0 0
3. DPOX7 4 28 0 8
4. Limitless 4 28 0 4
5. PT Zoufalci 4 26 0 0
6. GML À 3 30 0 7
7. Klepeťáci 3 26 0 3
8. Krotitelé Melounů 3 22 0 4
9. Unterwassermani 2 24 0 0
10. Křižáci 2 22 0 4
11. Svarta änkor 2 20 0 5
12. Ploty Lišov 2 20 0 3
13. Vtipnější a originálnější 2 20 0 0
14. BIM 2 2 18 0 4
15. Kjóto 2 18 0 0
16. Wait for it 2 18 0 0
17. Kryštof Caesar 2 12 0 0
18. WinGUH 1 18 0 2
19. ňuňáci 0 14 0 0
20. <­error_404> 0 12 0 0
21. X - Force 0 12 0 0
22. Eta boľ 0 12 0 0
23. Zapadlíci 0 12 0 0
24. Dostali se do finále 0 6 0 0

Začátek: 3. 12. 09:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
DPOX7 14 6 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Kraus 2 0 Daniel Zeman 09:00 Detail
1. Petr Fojt 2 0 Ondřej Šimek 09:00 Detail
1. Andrea Černá 2 0 Štěpán Víša 09:00 Detail
1. Tomáš Dyntr 2 0 MIchal Málek 09:00 Detail
1. Jakub Svoboda 2 0 Lucie Zemanová 09:00 Detail
2. Petr Fojt 0 2 Ondřej Šimek 09:02 Detail
2. Tomáš Dyntr 0 2 MIchal Málek 09:03 Detail
2. Andrea Černá 2 0 Štěpán Víša 09:06 Detail
2. Jakub Svoboda 2 0 Lucie Zemanová 09:09 Detail
2. Lukáš Kraus 0 2 Daniel Zeman 09:11 Detail
PT Zoufalci 14 6 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 0 2 Adam Gryč 09:00 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Jiří Nepraš 09:00 Detail
1. Tadeáš Horn 0 2 Jiří Dusbaba 09:00 Detail
1. Michal Šetka 0 2 Adam Koiš 09:00 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Martin Šebesta 09:00 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Martin Šebesta 09:04 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 0 2 Adam Gryč 09:04 Detail
2. Tadeáš Horn 0 2 Jiří Dusbaba 09:06 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Jiří Nepraš 09:07 Detail
2. Michal Šetka 0 2 Adam Koiš 09:10 Detail
Wait for it 6 14 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 2 0 Matej Furdík 09:00 Detail
1. Šimon Nádvorník 0 2 Richard Turčan 09:00 Detail
1. Aleš Kovář 0 2 Adrián Gyerpal 09:00 Detail
1. Petr Hladký 2 0 Matej Medveď 09:00 Detail
1. Tomáš Petrek 2 0 Fedor Iurtaev 09:00 Detail
2. Petr Hladký 0 2 Matej Medveď 09:04 Detail
2. Šimon Nádvorník 0 2 Richard Turčan 09:04 Detail
2. Tomáš Petrek 0 2 Fedor Iurtaev 09:05 Detail
2. Aleš Kovář 0 2 Adrián Gyerpal 09:06 Detail
2. Erik Gruss 0 2 Matej Furdík 09:14 Detail
Kryštof Caesar 0 20 GML À Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Svoboda 0 2 Jakub Horák 09:00 Detail
1. Samson Koudelka 0 2 Semir Arabo 09:00 Detail
1. Kryštof Caesar 0 2 Matyáš Zavadil 09:00 Detail
1. Manuel Asatryan 0 2 Viet Tiep Bui 09:00 Detail
1. Johana Smržová 0 2 Jakub Sepši 09:00 Detail
2. Michal Svoboda 0 2 Jakub Horák 09:04 Detail
2. Johana Smržová 0 2 Jakub Sepši 09:05 Detail
2. Manuel Asatryan 0 2 Viet Tiep Bui 09:12 Detail
2. Kryštof Caesar 0 2 Matyáš Zavadil 09:12 Detail
2. Samson Koudelka 0 2 Semir Arabo 09:13 Detail
Ploty Lišov 10 10 WinGUH Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Drda 2 0 Lenka Janíková 09:00 Detail
1. Jindřich Matoušek 0 2 Tomáš Tuhý 09:00 Detail
1. Alexander Marn 2 0 Daniela Černušková 09:00 Detail
1. Theodor Kutý 0 2 Jan Riedl 09:00 Detail
1. Hugo Tůma 2 0 Jakub Krchňáček 09:00 Detail
2. Theodor Kutý 0 2 Jan Riedl 09:04 Detail
2. Alexander Marn 2 0 Daniela Černušková 09:05 Detail
2. Hugo Tůma 0 2 Jakub Krchňáček 09:09 Detail
2. Jindřich Matoušek 0 2 Tomáš Tuhý 09:09 Detail
2. Štěpán Drda 2 0 Lenka Janíková 09:10 Detail
Zapadlíci 4 16 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Jan Chadim 09:00 Detail
1. Oliver Hyvnar 0 2 Adam Peňáz 09:00 Detail
1. Jiří Matýsek 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 09:00 Detail
1. Pavel Kerekeš 0 2 Denis Lipták 09:00 Detail
1. Tomáš Dořičák 0 2 Jakub Holán 09:00 Detail
2. Oliver Hyvnar 0 2 Adam Peňáz 09:01 Detail
2. Jiří Matýsek 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 09:03 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Jan Chadim 09:03 Detail
2. Pavel Kerekeš 0 2 Denis Lipták 09:04 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Jakub Holán 09:08 Detail
Limitless 16 4 Dostali se do finále Zobrazit/Skrýt detail
1. Tibor Horcsin 2 0 Radek Roub 09:00 Detail
1. Balázs Nagy 2 0 Tomáš Koudela 09:00 Detail
1. Erik Bari 0 2 Martin Vlček 09:00 Detail
1. Richárd Onda 2 0 Ondřej Král 09:00 Detail
1. János Kóbori 2 0 Jan Příhoda 09:00 Detail
2. Erik Bari 2 0 Martin Vlček 09:02 Detail
2. Richárd Onda 2 0 Ondřej Král 09:03 Detail
2. János Kóbori 2 0 Jan Příhoda 09:03 Detail
2. Balázs Nagy 2 0 Tomáš Koudela 09:11 Detail
2. Tibor Horcsin 0 2 Radek Roub 09:15 Detail
ňuňáci 6 14 Vtipnější a originálnější Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Beránková 0 2 Libor Sýkora 09:00 Detail
1. Šimon Prouza 0 2 Dominik Zábran 09:00 Detail
1. Josef Šlechta 2 0 Šimon Peroutka 09:00 Detail
1. Lukáš Rybáček 2 0 Matouš Raška 09:00 Detail
1. Kilian Hrázský 2 0 Rostislav Malý 09:00 Detail
2. Šimon Prouza 0 2 Dominik Zábran 09:04 Detail
2. Josef Šlechta 0 2 Šimon Peroutka 09:05 Detail
2. Lukáš Rybáček 0 2 Matouš Raška 09:07 Detail
2. Jana Beránková 0 2 Libor Sýkora 09:07 Detail
2. Kilian Hrázský 0 2 Rostislav Malý 09:13 Detail
Unterwassermani 6 14 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 0 2 Tadeáš Wůdy 09:00 Detail
1. Šimon Hrušovský 0 2 Denis Mňouček 09:00 Detail
1. Timea Hoangová 0 2 Vašek Novák 09:00 Detail
1. Tomáš Hamrák 0 2 Jan Melichar 09:00 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 David Hora 09:00 Detail
2. Šimon Hrušovský 0 2 Denis Mňouček 09:03 Detail
2. Timea Hoangová 0 2 Vašek Novák 09:03 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 David Hora 09:03 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Tadeáš Wůdy 09:05 Detail
2. Tomáš Hamrák 0 2 Jan Melichar 09:06 Detail
Eta boľ 4 16 MGSZŠVOŠZV Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 0 2 David Halmazňa 09:00 Detail
1. Hana Štrkolcová 2 0 Štěpán Husa 09:00 Detail
1. Dario Mikuš 2 0 Petr Kunhart 09:00 Detail
1. Paulína Šebeková 0 2 Tomáš Svoboda 09:00 Detail
1. Adam Berkeš 0 2 Daniela Husová 09:00 Detail
2. Dario Mikuš 0 2 Petr Kunhart 09:02 Detail
2. Adam Berkeš 0 2 Daniela Husová 09:03 Detail
2. Barbora Piatková 0 2 David Halmazňa 09:03 Detail
2. Paulína Šebeková 0 2 Tomáš Svoboda 09:07 Detail
2. Hana Štrkolcová 0 2 Štěpán Husa 09:09 Detail
Krotitelé Melounů 10 10 Svarta änkor Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 2 0 Mário Lipták 09:00 Detail
1. Samuel Kokoška 0 2 Tomáš Virba 09:00 Detail
1. František Viták 2 0 Lukáš Soták 09:00 Detail
1. Miroslav Silovský 2 0 Maximilián Kohút 09:00 Detail
1. Zdeněk Fikrle 0 2 Paulína Dujavová 09:00 Detail
2. Miroslav Silovský 2 0 Maximilián Kohút 09:02 Detail
2. Petr Hladík 2 0 Mário Lipták 09:03 Detail
2. František Viták 0 2 Lukáš Soták 09:05 Detail
2. Samuel Kokoška 0 2 Tomáš Virba 09:05 Detail
2. Zdeněk Fikrle 0 2 Paulína Dujavová 09:10 Detail
X - Force 4 16 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 0 2 Petr Kaufmann 09:00 Detail
1. Dávid Pazderák 0 2 Jakub Škopík 09:00 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Jakub Lang 09:00 Detail
1. Ján Hamko 0 2 Matěj Foldyna 09:00 Detail
1. Klára Mária Urigová 0 2 Petr Volčík 09:00 Detail
2. Klára Mária Urigová 0 2 Petr Volčík 09:04 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Matěj Foldyna 09:08 Detail
2. Dárius Krestian 0 2 Petr Kaufmann 09:09 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 0 2 Jakub Lang 09:10 Detail
2. Dávid Pazderák 0 2 Jakub Škopík 09:15 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. GML À 2 20 0 0
2. Limitless 2 16 0 0
3. Klepeťáci 2 16 0 0
4. XOXO 2 16 0 0
5. MGSZŠVOŠZV 2 16 0 0
6. DPOX7 2 14 0 0
7. Vtipnější a originálnější 2 14 0 0
8. PT Zoufalci 2 14 0 0
9. BIM 2 2 14 0 0
10. Křižáci 2 14 0 0
11. Svarta änkor 1 10 0 1
12. Ploty Lišov 1 10 0 1
13. Krotitelé Melounů 1 10 0 1
14. WinGUH 1 10 0 1
15. Kjóto 0 6 0 0
16. <­error_404> 0 6 0 0
17. Unterwassermani 0 6 0 0
18. Wait for it 0 6 0 0
19. ňuňáci 0 6 0 0
20. Dostali se do finále 0 4 0 0
21. X - Force 0 4 0 0
22. Eta boľ 0 4 0 0
23. Zapadlíci 0 4 0 0
24. Kryštof Caesar 0 0 0 0