Online

25. 11. 2021 (Regionální finále)

  • Kdy: 25. 11. v 14:00
  • Postupujících: 3
  • Kraj: Pardubický
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 25. 11. 17:12

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
XOXO 20 0 XO Tým Filouškova koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0  Filip Záleský "C" 17:12 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Jan Sýkora „A“ 17:12 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Dominik Horák „A“ 17:12 Detail
1. Denis Lipták 2 0 Matěj Krása 17:12 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Samuel Jan Svoboda 17:12 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Jan Sýkora „A“ 17:14 Detail
2. Denis Lipták 2 0 Matěj Krása 17:14 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Dominik Horák „A“ 17:15 Detail
2. Jan Chadim 2 0  Filip Záleský "C" 17:15 Detail
2. Jakub Holán 2 0 Samuel Jan Svoboda 17:19 Detail
sorrykodič: fujkodič 2 10 10 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Koděra 0 2 Daniel Zeman 17:12 Detail
1. Jakub Sekan 0 2 Ondřej Šimek 17:12 Detail
1. Maxmilián Tůma 2 0 Štěpán Víša 17:12 Detail
1. Anna-Marie Rohová 2 0 MIchal Málek 17:12 Detail
1. Magdaléna Malenová 0 2 Lucie Zemanová 17:12 Detail
2. Jakub Sekan 0 2 Ondřej Šimek 17:14 Detail
2. Maxmilián Tůma 2 0 Štěpán Víša 17:16 Detail
2. Anna-Marie Rohová 2 0 MIchal Málek 17:22 Detail
2. Magdaléna Malenová 2 0 Lucie Zemanová 17:24 Detail
2. Jakub Koděra 0 2 Daniel Zeman 17:25 Detail
Dostali se do finále 10 10 Slepci Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Petr Vejrosta 17:12 Detail
1. Tomáš Koudela 2 0 Radek Fňukal 17:12 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Matěj Pelikán 17:12 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Radim Prášil 17:12 Detail
1. Jan Příhoda 2 0 Lukáš Kříž 17:12 Detail
2. Radek Roub 0 2 Petr Vejrosta 17:15 Detail
2. Martin Vlček 2 0 Matěj Pelikán 17:17 Detail
2. Jan Příhoda 0 2 Lukáš Kříž 17:18 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Radim Prášil 17:20 Detail
2. Tomáš Koudela 0 2 Radek Fňukal 17:21 Detail
Conatus 6 14 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vrtěna 0 2 Jáchym Krampera 17:12 Detail
1. Jan Ducháček 0 2 Erik Žejdlík 17:12 Detail
1. Marek Šimek 0 2 František Vojta 17:12 Detail
1. Tomáš Látal 0 2 Šimon Nováček 17:12 Detail
1. Mikuláš Ingr 2 0 Kateřina Svobodová 17:12 Detail
2. Mikuláš Ingr 0 2 Kateřina Svobodová 17:17 Detail
2. Marek Šimek 0 2 František Vojta 17:18 Detail
2. Jakub Vrtěna 2 0 Jáchym Krampera 17:20 Detail
2. Jan Ducháček 0 2 Erik Žejdlík 17:23 Detail
2. Tomáš Látal 2 0 Šimon Nováček 17:24 Detail
Pacijeborec 8 12 Matematika Jindra Petáková Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Rawsthorne 0 2 Patrik Radiměřský 17:12 Detail
1. Eliška Stárková 0 2 Šimon Rousek 17:12 Detail
1. Aneta Kolářová 2 0 Dominik Jána 17:12 Detail
1. Šimon Dvořáček 0 2 Eliška Peňázová 17:12 Detail
1. Markéta Novotná 0 2 Matyáš Júza 17:12 Detail
2. Šimon Dvořáček 2 0 Eliška Peňázová 17:14 Detail
2. Aneta Kolářová 2 0 Dominik Jána 17:14 Detail
2. Daniel Rawsthorne 0 2 Patrik Radiměřský 17:15 Detail
2. Eliška Stárková 2 0 Šimon Rousek 17:17 Detail
2. Markéta Novotná 0 2 Matyáš Júza 17:19 Detail
WEISSTÝM 14 6 XO Dašák Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dedek 2 0 Matěj Kourek 17:12 Detail
1. Daniel Jiří Hanzlík 0 2 Vojtěch Kučera 17:12 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Daniel Mezera 17:12 Detail
1. David Weishaupt 0 2 Eva Macková 17:12 Detail
1. Lukáš Kaisrlík 2 0 Vojtěch Kuhn 17:12 Detail
2. Lukáš Kaisrlík 2 0 Vojtěch Kuhn 17:16 Detail
2. Daniel Jiří Hanzlík 0 2 Vojtěch Kučera 17:16 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Daniel Mezera 17:18 Detail
2. Vojtěch Dedek 2 0 Matěj Kourek 17:18 Detail
2. David Weishaupt 2 0 Eva Macková 17:24 Detail
Pyshkworkeři 8 12 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Andrlík 0 2 Jakub Mašek 17:12 Detail
1. Stanislav Grubhoffer 2 0 Samuel Štohanzl 17:12 Detail
1. Aneta Kastnerová 2 0 Filip Němec 17:12 Detail
1. Dominik Šmíd 0 2 Petr Pelikán 17:12 Detail
1. Aleš Jílek 0 2 Vojtěch Kadlec 17:12 Detail
2. Aleš Jílek 0 2 Vojtěch Kadlec 17:16 Detail
2. Stanislav Grubhoffer 2 0 Samuel Štohanzl 17:16 Detail
2. Jakub Andrlík 0 2 Jakub Mašek 17:17 Detail
2. Aneta Kastnerová 2 0 Filip Němec 17:18 Detail
2. Dominik Šmíd 0 2 Petr Pelikán 17:21 Detail
K. I. H. P. 12 8 3+2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 2 0 Kateřina Mimrová 17:12 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Emilie Řezáčová 17:12 Detail
1. Filip Zbořil 0 2 Lucie Morávková 17:12 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Jakub Pirkl 17:12 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Jakub Kulhánek 17:12 Detail
2. Sebastián Brodský 2 0 Kateřina Mimrová 17:13 Detail
2. Filip Zbořil 0 2 Lucie Morávková 17:14 Detail
2. Vilém Sedláček 2 0 Jakub Kulhánek 17:15 Detail
2. Ondřej Mikišek 2 0 Emilie Řezáčová 17:17 Detail
2. Matyáš Zmydloch 0 2 Jakub Pirkl 17:21 Detail
(Z)bylo nás pět 6 14 GJR1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jamie Rawsthorne 2 0 Michal Smetana 17:12 Detail
1. Jan Sebránek 0 2 Šimon Tefr 17:12 Detail
1. Lucie Uchytilová 0 2 Vojtěch Gregovský 17:12 Detail
1. Natálie Vašíčková 0 2 Lucie Boňatovská 17:12 Detail
1. Marek Pištora 2 0 Kristýna Beranová 17:12 Detail
2. Lucie Uchytilová 0 2 Vojtěch Gregovský 17:15 Detail
2. Natálie Vašíčková 0 2 Lucie Boňatovská 17:16 Detail
2. Jamie Rawsthorne 0 2 Michal Smetana 17:17 Detail
2. Jan Sebránek 0 2 Šimon Tefr 17:17 Detail
2. Marek Pištora 2 0 Kristýna Beranová 17:19 Detail
Haťapaťa 0 20 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Pelíšek 0 2 Adam Potoček 17:12 Detail
1. Jakub Žižka 0 2 Josef Příkazský 17:12 Detail
1. Filip Blažka 0 2 Jakub Hajný 17:12 Detail
1. Vojtěch Anderle 0 2 Martin Bis 17:12 Detail
1. Vojtěch Matoušek 0 2 Ondřej Lindr 17:12 Detail
2. Vojtěch Anderle 0 2 Martin Bis 17:20 Detail
2. Filip Blažka 0 2 Jakub Hajný 17:20 Detail
2. Antonín Pelíšek 0 2 Adam Potoček 17:20 Detail
2. Jakub Žižka 0 2 Josef Příkazský 17:20 Detail
2. Vojtěch Matoušek 0 2 Ondřej Lindr 17:20 Detail
KOJOTI 6 14 PrD Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Vacek 2 0 Jan Řehoř 17:12 Detail
1. Dan Jirsa 2 0 Martin Hein 17:12 Detail
1. Michal Man 0 2 Adam Prášil 17:12 Detail
1. Jakub Jan Antonů 0 2 Daniel Dušek 17:12 Detail
1. Oldřich Šenk 2 0 Martin Blaha 17:12 Detail
2. Oldřich Šenk 0 2 Martin Blaha 17:14 Detail
2. Jakub Jan Antonů 0 2 Daniel Dušek 17:15 Detail
2. Dan Jirsa 0 2 Martin Hein 17:16 Detail
2. Petr Vacek 0 2 Jan Řehoř 17:17 Detail
2. Michal Man 0 2 Adam Prášil 17:17 Detail
Nakouslí Ledoví Saláti 2 18 GéJednaBé Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Hrnčíř 2 0 Quan Le Hoang Anh 17:12 Detail
1. Aleš Moravec 0 2 Boleslav Peřina 17:12 Detail
1. Daniel Kubík 0 2 Ester Kachlíková 17:12 Detail
1. Pavel Tomšík 0 2 Jan Brožek 17:12 Detail
1. David Mitana 0 2 Matěj Kaňka 17:12 Detail
2. Aleš Moravec 0 2 Boleslav Peřina 17:14 Detail
2. David Mitana 0 2 Matěj Kaňka 17:14 Detail
2. Antonín Hrnčíř 0 2 Quan Le Hoang Anh 17:17 Detail
2. Daniel Kubík 0 2 Ester Kachlíková 17:17 Detail
2. Pavel Tomšík 0 2 Jan Brožek 17:18 Detail
Gymnázium Jevíčko 0 20 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Táborský 0 2 Samuel Šafář 17:12 Detail
1. Oliver Marsh 0 2 Vít Mitáš 17:12 Detail
1. Adam Komárek 0 2 Jan Marek 17:12 Detail
1. Dan Mičík 0 2 Atila Beneš 17:12 Detail
1. Michael Sychra 0 2 Kryštof Klepárník 17:12 Detail
2. Michael Sychra 0 2 Kryštof Klepárník 17:20 Detail
2. Jan Táborský 0 2 Samuel Šafář 17:21 Detail
2. Adam Komárek 0 2 Jan Marek 17:21 Detail
2. Dan Mičík 0 2 Atila Beneš 17:21 Detail
2. Oliver Marsh 0 2 Vít Mitáš 17:21 Detail
Volní radikálové 0 20 P. P. S. K. A. Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Zábranský 0 2 Petr Podolský 17:12 Detail
1. Tomáš Bořil 0 2 Lukáš Poul 17:12 Detail
1. Hugo Škorpík 0 2 Nela Marková 17:12 Detail
1. Matyáš Procházka 0 2 Lukáš Hronovský 17:12 Detail
1. Petr Budzinski 0 2 Daniel Klimt 17:12 Detail
2. Hugo Škorpík 0 2 Nela Marková 17:16 Detail
2. Tomáš Bořil 0 2 Lukáš Poul 17:20 Detail
2. Matyáš Procházka 0 2 Lukáš Hronovský 17:20 Detail
2. Dominik Zábranský 0 2 Petr Podolský 17:21 Detail
2. Petr Budzinski 0 2 Daniel Klimt 17:21 Detail
Endoplazmatické retikulum 20 0 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Vítková 2 0 Anna Langerová 17:12 Detail
1. Terezie Machová 2 0 Jiří Krahula 17:12 Detail
1. Leona Musilová 2 0 Jan Kamlar 17:12 Detail
1. Barbora Koukalová 2 0 Pavel Diviš 17:12 Detail
1. Eva Vítková 2 0 Tomáš Tichý 17:12 Detail
2. Leona Musilová 2 0 Jan Kamlar 17:20 Detail
2. Eva Vítková 2 0 Tomáš Tichý 17:20 Detail
2. Terezie Machová 2 0 Jiří Krahula 17:20 Detail
2. Lucie Vítková 2 0 Anna Langerová 17:21 Detail
2. Barbora Koukalová 2 0 Pavel Diviš 17:21 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 12 116 44 94
2. Kjóto 10 92 44 82
3. Dostali se do finále 10 88 43 80
4. SQUIDS 10 84 39 65
5. sorrykodič: fujkodič 2 10 78 42 79
6. XO Tým Filouškova koťátka 10 74 42 78
7. Slepci 9 78 41 64
8. WEISSTÝM 9 74 46 66
9. SPVM 9 74 37 59
10. Matematika Jindra Petáková 9 70 41 69
11. GJR1 8 80 33 40
12. K. I. H. P. 8 64 33 41
13. Úprkovy křížky 7 82 26 30
14. GéJednaBé 7 78 32 33
15. XO Dašák 7 78 32 29
16. Pyshkworkeři 7 76 42 52
17. PrD 7 74 34 38
18. Conatus 7 68 38 41
19. Pacijeborec 7 66 38 37
20. P. P. S. K. A. 6 74 32 18
21. 3+2 6 70 35 28
22. Gymnázium Polička - Kvarta 6 66 23 26
23. Haťapaťa 6 64 38 30
24. (Z)bylo nás pět 5 66 37 23
25. KOJOTI 4 54 29 13
26. Gymnázium Jevíčko 4 48 28 20
27. Endoplazmatické retikulum 3 58 26 8
28. Volní radikálové 3 36 35 15
29. Nakouslí Ledoví Saláti 2 42 33 12
30. S křížkem po funuse 2 28 27 4

Začátek: 25. 11. 16:33

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Dostali se do finále 10 10 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Daniel Zeman 16:33 Detail
1. Tomáš Koudela 2 0 Ondřej Šimek 16:33 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Štěpán Víša 16:33 Detail
1. Ondřej Král 2 0 MIchal Málek 16:33 Detail
1. Jan Příhoda 2 0 Lucie Zemanová 16:33 Detail
2. Ondřej Král 0 2 MIchal Málek 16:35 Detail
2. Jan Příhoda 0 2 Lucie Zemanová 16:37 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Štěpán Víša 16:38 Detail
2. Radek Roub 0 2 Daniel Zeman 16:40 Detail
2. Tomáš Koudela 2 0 Ondřej Šimek 16:40 Detail
XOXO 18 2 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Jáchym Krampera 16:33 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Erik Žejdlík 16:33 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 František Vojta 16:33 Detail
1. Denis Lipták 0 2 Šimon Nováček 16:33 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Kateřina Svobodová 16:33 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 František Vojta 16:35 Detail
2. Jakub Holán 2 0 Kateřina Svobodová 16:37 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Jáchym Krampera 16:37 Detail
2. Denis Lipták 2 0 Šimon Nováček 16:38 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Erik Žejdlík 16:42 Detail
WEISSTÝM 6 14 XO Tým Filouškova koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dedek 0 2  Filip Záleský "C" 16:33 Detail
1. Daniel Jiří Hanzlík 2 0 Jan Sýkora „A“ 16:33 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Dominik Horák „A“ 16:33 Detail
1. David Weishaupt 0 2 Matěj Krása 16:33 Detail
1. Lukáš Kaisrlík 0 2 Samuel Jan Svoboda 16:33 Detail
2. David Weishaupt 0 2 Matěj Krása 16:35 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Dominik Horák „A“ 16:37 Detail
2. Vojtěch Dedek 0 2  Filip Záleský "C" 16:38 Detail
2. Daniel Jiří Hanzlík 0 2 Jan Sýkora „A“ 16:38 Detail
2. Lukáš Kaisrlík 0 2 Samuel Jan Svoboda 16:42 Detail
sorrykodič: fujkodič 2 14 6 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Koděra 2 0 Jakub Mašek 16:33 Detail
1. Jakub Sekan 2 0 Samuel Štohanzl 16:33 Detail
1. Maxmilián Tůma 2 0 Filip Němec 16:33 Detail
1. Anna-Marie Rohová 2 0 Petr Pelikán 16:33 Detail
1. Magdaléna Malenová 0 2 Vojtěch Kadlec 16:33 Detail
2. Maxmilián Tůma 0 2 Filip Němec 16:37 Detail
2. Jakub Koděra 2 0 Jakub Mašek 16:38 Detail
2. Magdaléna Malenová 2 0 Vojtěch Kadlec 16:38 Detail
2. Anna-Marie Rohová 0 2 Petr Pelikán 16:43 Detail
2. Jakub Sekan 2 0 Samuel Štohanzl 16:48 Detail
Haťapaťa 8 12 Slepci Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Pelíšek 2 0 Petr Vejrosta 16:33 Detail
1. Jakub Žižka 2 0 Radek Fňukal 16:33 Detail
1. Filip Blažka 0 2 Matěj Pelikán 16:33 Detail
1. Vojtěch Anderle 0 2 Radim Prášil 16:33 Detail
1. Vojtěch Matoušek 0 2 Lukáš Kříž 16:33 Detail
2. Antonín Pelíšek 2 0 Petr Vejrosta 16:36 Detail
2. Jakub Žižka 2 0 Radek Fňukal 16:39 Detail
2. Filip Blažka 0 2 Matěj Pelikán 16:41 Detail
2. Vojtěch Matoušek 0 2 Lukáš Kříž 16:41 Detail
2. Vojtěch Anderle 0 2 Radim Prášil 16:41 Detail
Pyshkworkeři 10 10 Matematika Jindra Petáková Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Andrlík 0 2 Patrik Radiměřský 16:33 Detail
1. Stanislav Grubhoffer 0 2 Šimon Rousek 16:33 Detail
1. Aneta Kastnerová 0 2 Dominik Jána 16:33 Detail
1. Dominik Šmíd 2 0 Eliška Peňázová 16:33 Detail
1. Aleš Jílek 2 0 Matyáš Júza 16:33 Detail
2. Dominik Šmíd 2 0 Eliška Peňázová 16:35 Detail
2. Jakub Andrlík 0 2 Patrik Radiměřský 16:35 Detail
2. Aneta Kastnerová 0 2 Dominik Jána 16:37 Detail
2. Aleš Jílek 2 0 Matyáš Júza 16:37 Detail
2. Stanislav Grubhoffer 2 0 Šimon Rousek 16:42 Detail
Pacijeborec 12 8 PrD Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Rawsthorne 2 0 Jan Řehoř 16:33 Detail
1. Eliška Stárková 2 0 Martin Hein 16:33 Detail
1. Aneta Kolářová 0 2 Adam Prášil 16:33 Detail
1. Šimon Dvořáček 2 0 Daniel Dušek 16:33 Detail
1. Markéta Novotná 0 2 Martin Blaha 16:33 Detail
2. Aneta Kolářová 0 2 Adam Prášil 16:35 Detail
2. Markéta Novotná 2 0 Martin Blaha 16:35 Detail
2. Daniel Rawsthorne 2 0 Jan Řehoř 16:37 Detail
2. Eliška Stárková 2 0 Martin Hein 16:37 Detail
2. Šimon Dvořáček 0 2 Daniel Dušek 16:39 Detail
Conatus 12 8 GéJednaBé Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vrtěna 2 0 Quan Le Hoang Anh 16:33 Detail
1. Jan Ducháček 0 2 Boleslav Peřina 16:33 Detail
1. Marek Šimek 0 2 Ester Kachlíková 16:33 Detail
1. Tomáš Látal 2 0 Jan Brožek 16:33 Detail
1. Mikuláš Ingr 2 0 Matěj Kaňka 16:33 Detail
2. Jakub Vrtěna 2 0 Quan Le Hoang Anh 16:35 Detail
2. Marek Šimek 0 2 Ester Kachlíková 16:38 Detail
2. Jan Ducháček 0 2 Boleslav Peřina 16:38 Detail
2. Tomáš Látal 2 0 Jan Brožek 16:43 Detail
2. Mikuláš Ingr 2 0 Matěj Kaňka 16:49 Detail
(Z)bylo nás pět 6 14 XO Dašák Zobrazit/Skrýt detail
1. Jamie Rawsthorne 0 2 Matěj Kourek 16:33 Detail
1. Jan Sebránek 0 2 Vojtěch Kučera 16:33 Detail
1. Lucie Uchytilová 0 2 Daniel Mezera 16:33 Detail
1. Natálie Vašíčková 0 2 Eva Macková 16:33 Detail
1. Marek Pištora 2 0 Vojtěch Kuhn 16:33 Detail
2. Lucie Uchytilová 2 0 Daniel Mezera 16:34 Detail
2. Marek Pištora 0 2 Vojtěch Kuhn 16:36 Detail
2. Natálie Vašíčková 0 2 Eva Macková 16:37 Detail
2. Jan Sebránek 2 0 Vojtěch Kučera 16:44 Detail
2. Jamie Rawsthorne 0 2 Matěj Kourek 16:45 Detail
K. I. H. P. 12 8 P. P. S. K. A. Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 0 2 Petr Podolský 16:33 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Lukáš Poul 16:33 Detail
1. Filip Zbořil 2 0 Nela Marková 16:33 Detail
1. Matyáš Zmydloch 0 2 Lukáš Hronovský 16:33 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Daniel Klimt 16:33 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Nela Marková 16:34 Detail
2. Ondřej Mikišek 2 0 Lukáš Poul 16:36 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Petr Podolský 16:37 Detail
2. Vilém Sedláček 2 0 Daniel Klimt 16:38 Detail
2. Matyáš Zmydloch 2 0 Lukáš Hronovský 16:41 Detail
Gymnázium Jevíčko 4 16 3+2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Táborský 0 2 Kateřina Mimrová 16:33 Detail
1. Oliver Marsh 0 2 Emilie Řezáčová 16:33 Detail
1. Adam Komárek 2 0 Lucie Morávková 16:33 Detail
1. Dan Mičík 0 2 Jakub Pirkl 16:33 Detail
1. Michael Sychra 2 0 Jakub Kulhánek 16:33 Detail
2. Adam Komárek 0 2 Lucie Morávková 16:35 Detail
2. Dan Mičík 0 2 Jakub Pirkl 16:36 Detail
2. Michael Sychra 0 2 Jakub Kulhánek 16:36 Detail
2. Oliver Marsh 0 2 Emilie Řezáčová 16:38 Detail
2. Jan Táborský 0 2 Kateřina Mimrová 16:41 Detail
Volní radikálové 0 20 GJR1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Zábranský 0 2 Michal Smetana 16:33 Detail
1. Tomáš Bořil 0 2 Šimon Tefr 16:33 Detail
1. Hugo Škorpík 0 2 Vojtěch Gregovský 16:33 Detail
1. Matyáš Procházka 0 2 Lucie Boňatovská 16:33 Detail
1. Petr Budzinski 0 2 Kristýna Beranová 16:33 Detail
2. Dominik Zábranský 0 2 Michal Smetana 16:41 Detail
2. Petr Budzinski 0 2 Kristýna Beranová 16:41 Detail
2. Matyáš Procházka 0 2 Lucie Boňatovská 16:41 Detail
2. Hugo Škorpík 0 2 Vojtěch Gregovský 16:41 Detail
2. Tomáš Bořil 0 2 Šimon Tefr 16:41 Detail
Nakouslí Ledoví Saláti 4 16 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Hrnčíř 0 2 Adam Potoček 16:33 Detail
1. Aleš Moravec 0 2 Josef Příkazský 16:33 Detail
1. Daniel Kubík 0 2 Jakub Hajný 16:33 Detail
1. Pavel Tomšík 0 2 Martin Bis 16:33 Detail
1. David Mitana 0 2 Ondřej Lindr 16:33 Detail
2. David Mitana 0 2 Ondřej Lindr 16:34 Detail
2. Daniel Kubík 2 0 Jakub Hajný 16:34 Detail
2. Aleš Moravec 0 2 Josef Příkazský 16:35 Detail
2. Antonín Hrnčíř 0 2 Adam Potoček 16:35 Detail
2. Pavel Tomšík 2 0 Martin Bis 16:36 Detail
KOJOTI 20 0 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Vacek 2 0 Anna Langerová 16:33 Detail
1. Dan Jirsa 2 0 Jiří Krahula 16:33 Detail
1. Michal Man 2 0 Jan Kamlar 16:33 Detail
1. Jakub Jan Antonů 2 0 Pavel Diviš 16:33 Detail
1. Oldřich Šenk 2 0 Tomáš Tichý 16:33 Detail
2. Jakub Jan Antonů 2 0 Pavel Diviš 16:41 Detail
2. Dan Jirsa 2 0 Jiří Krahula 16:41 Detail
2. Oldřich Šenk 2 0 Tomáš Tichý 16:41 Detail
2. Michal Man 2 0 Jan Kamlar 16:41 Detail
2. Petr Vacek 2 0 Anna Langerová 16:42 Detail
Endoplazmatické retikulum 8 12 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Vítková 0 2 Samuel Šafář 16:33 Detail
1. Terezie Machová 2 0 Vít Mitáš 16:33 Detail
1. Leona Musilová 0 2 Jan Marek 16:33 Detail
1. Barbora Koukalová 2 0 Atila Beneš 16:33 Detail
1. Eva Vítková 2 0 Kryštof Klepárník 16:33 Detail
2. Barbora Koukalová 2 0 Atila Beneš 16:34 Detail
2. Terezie Machová 0 2 Vít Mitáš 16:37 Detail
2. Leona Musilová 0 2 Jan Marek 16:38 Detail
2. Eva Vítková 0 2 Kryštof Klepárník 16:38 Detail
2. Lucie Vítková 0 2 Samuel Šafář 16:39 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 10 96 26 58
2. XO Tým Filouškova koťátka 10 74 27 68
3. Kjóto 9 82 29 63
4. Dostali se do finále 9 78 28 62
5. sorrykodič: fujkodič 2 9 68 29 59
6. SQUIDS 8 70 28 46
7. Slepci 8 68 27 46
8. XO Dašák 7 72 21 29
9. Pyshkworkeři 7 68 28 45
10. SPVM 7 62 26 41
11. Conatus 7 62 23 31
12. WEISSTÝM 7 60 35 45
13. Matematika Jindra Petáková 7 58 33 51
14. Pacijeborec 7 58 25 33
15. GJR1 6 66 25 26
16. Haťapaťa 6 64 27 22
17. 3+2 6 62 24 20
18. K. I. H. P. 6 52 19 21
19. Úprkovy křížky 5 62 17 12
20. PrD 5 60 29 28
21. (Z)bylo nás pět 5 60 25 19
22. GéJednaBé 5 60 23 21
23. P. P. S. K. A. 4 54 24 12
24. Gymnázium Jevíčko 4 48 20 12
25. KOJOTI 4 48 17 9
26. Gymnázium Polička - Kvarta 4 46 17 12
27. Volní radikálové 3 36 23 13
28. Nakouslí Ledoví Saláti 2 40 20 8
29. S křížkem po funuse 2 28 22 4
30. Endoplazmatické retikulum 1 38 19 4

Začátek: 25. 11. 16:01

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Dostali se do finále 10 10 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Jáchym Krampera 16:01 Detail
1. Tomáš Koudela 2 0 Erik Žejdlík 16:01 Detail
1. Martin Vlček 0 2 František Vojta 16:01 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Šimon Nováček 16:01 Detail
1. Jan Příhoda 2 0 Kateřina Svobodová 16:01 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Kateřina Svobodová 16:04 Detail
2. Tomáš Koudela 0 2 Erik Žejdlík 16:04 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Šimon Nováček 16:04 Detail
2. Radek Roub 0 2 Jáchym Krampera 16:06 Detail
2. Martin Vlček 0 2 František Vojta 16:12 Detail
XOXO 20 0 WEISSTÝM Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Vojtěch Dedek 16:01 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Daniel Jiří Hanzlík 16:01 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Tomáš Novák 16:01 Detail
1. Denis Lipták 2 0 David Weishaupt 16:01 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Lukáš Kaisrlík 16:01 Detail
2. Jakub Holán 2 0 Lukáš Kaisrlík 16:03 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Vojtěch Dedek 16:04 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Tomáš Novák 16:05 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Daniel Jiří Hanzlík 16:06 Detail
2. Denis Lipták 2 0 David Weishaupt 16:11 Detail
XO Tým Filouškova koťátka 12 8 Pyshkworkeři Zobrazit/Skrýt detail
1.  Filip Záleský "C" 0 2 Jakub Andrlík 16:01 Detail
1. Jan Sýkora „A“ 0 2 Stanislav Grubhoffer 16:01 Detail
1. Dominik Horák „A“ 2 0 Aneta Kastnerová 16:01 Detail
1. Matěj Krása 2 0 Dominik Šmíd 16:01 Detail
1. Samuel Jan Svoboda 0 2 Aleš Jílek 16:01 Detail
2. Matěj Krása 2 0 Dominik Šmíd 16:05 Detail
2. Dominik Horák „A“ 2 0 Aneta Kastnerová 16:06 Detail
2.  Filip Záleský "C" 0 2 Jakub Andrlík 16:08 Detail
2. Jan Sýkora „A“ 2 0 Stanislav Grubhoffer 16:08 Detail
2. Samuel Jan Svoboda 2 0 Aleš Jílek 16:13 Detail
Pacijeborec 2 18 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Rawsthorne 0 2 Daniel Zeman 16:01 Detail
1. Eliška Stárková 2 0 Ondřej Šimek 16:01 Detail
1. Aneta Kolářová 0 2 Štěpán Víša 16:01 Detail
1. Šimon Dvořáček 0 2 MIchal Málek 16:01 Detail
1. Markéta Novotná 0 2 Lucie Zemanová 16:01 Detail
2. Eliška Stárková 0 2 Ondřej Šimek 16:03 Detail
2. Aneta Kolářová 0 2 Štěpán Víša 16:05 Detail
2. Šimon Dvořáček 0 2 MIchal Málek 16:05 Detail
2. Markéta Novotná 0 2 Lucie Zemanová 16:05 Detail
2. Daniel Rawsthorne 0 2 Daniel Zeman 16:06 Detail
GéJednaBé 6 14 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 0 2 Jakub Mašek 16:01 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Samuel Štohanzl 16:01 Detail
1. Ester Kachlíková 0 2 Filip Němec 16:01 Detail
1. Jan Brožek 2 0 Petr Pelikán 16:01 Detail
1. Matěj Kaňka 0 2 Vojtěch Kadlec 16:01 Detail
2. Matěj Kaňka 2 0 Vojtěch Kadlec 16:04 Detail
2. Ester Kachlíková 0 2 Filip Němec 16:07 Detail
2. Jan Brožek 0 2 Petr Pelikán 16:09 Detail
2. Boleslav Peřina 0 2 Samuel Štohanzl 16:12 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 0 2 Jakub Mašek 16:12 Detail
sorrykodič: fujkodič 2 12 8 XO Dašák Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Koděra 2 0 Matěj Kourek 16:01 Detail
1. Jakub Sekan 2 0 Vojtěch Kučera 16:01 Detail
1. Maxmilián Tůma 2 0 Daniel Mezera 16:01 Detail
1. Anna-Marie Rohová 0 2 Eva Macková 16:01 Detail
1. Magdaléna Malenová 0 2 Vojtěch Kuhn 16:01 Detail
2. Magdaléna Malenová 2 0 Vojtěch Kuhn 16:11 Detail
2. Maxmilián Tůma 0 2 Daniel Mezera 16:14 Detail
2. Jakub Sekan 2 0 Vojtěch Kučera 16:14 Detail
2. Jakub Koděra 2 0 Matěj Kourek 16:16 Detail
2. Anna-Marie Rohová 0 2 Eva Macková 16:17 Detail
Conatus 6 14 Matematika Jindra Petáková Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vrtěna 2 0 Patrik Radiměřský 16:01 Detail
1. Jan Ducháček 0 2 Šimon Rousek 16:01 Detail
1. Marek Šimek 0 2 Dominik Jána 16:01 Detail
1. Tomáš Látal 2 0 Eliška Peňázová 16:01 Detail
1. Mikuláš Ingr 0 2 Matyáš Júza 16:01 Detail
2. Jakub Vrtěna 0 2 Patrik Radiměřský 16:04 Detail
2. Tomáš Látal 2 0 Eliška Peňázová 16:04 Detail
2. Marek Šimek 0 2 Dominik Jána 16:05 Detail
2. Jan Ducháček 0 2 Šimon Rousek 16:06 Detail
2. Mikuláš Ingr 0 2 Matyáš Júza 16:08 Detail
3+2 6 14 Slepci Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 0 2 Petr Vejrosta 16:01 Detail
1. Emilie Řezáčová 0 2 Radek Fňukal 16:01 Detail
1. Lucie Morávková 0 2 Matěj Pelikán 16:01 Detail
1. Jakub Pirkl 2 0 Radim Prášil 16:01 Detail
1. Jakub Kulhánek 2 0 Lukáš Kříž 16:01 Detail
2. Lucie Morávková 0 2 Matěj Pelikán 16:04 Detail
2. Emilie Řezáčová 2 0 Radek Fňukal 16:08 Detail
2. Jakub Pirkl 0 2 Radim Prášil 16:09 Detail
2. Kateřina Mimrová 0 2 Petr Vejrosta 16:09 Detail
2. Jakub Kulhánek 0 2 Lukáš Kříž 16:15 Detail
GJR1 8 12 Haťapaťa Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Smetana 0 2 Antonín Pelíšek 16:01 Detail
1. Šimon Tefr 0 2 Jakub Žižka 16:01 Detail
1. Vojtěch Gregovský 0 2 Filip Blažka 16:01 Detail
1. Lucie Boňatovská 2 0 Vojtěch Anderle 16:01 Detail
1. Kristýna Beranová 0 2 Vojtěch Matoušek 16:01 Detail
2. Kristýna Beranová 2 0 Vojtěch Matoušek 16:03 Detail
2. Michal Smetana 0 2 Antonín Pelíšek 16:05 Detail
2. Vojtěch Gregovský 2 0 Filip Blažka 16:06 Detail
2. Lucie Boňatovská 2 0 Vojtěch Anderle 16:12 Detail
2. Šimon Tefr 0 2 Jakub Žižka 16:15 Detail
PrD 14 6 Volní radikálové Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Řehoř 2 0 Dominik Zábranský 16:01 Detail
1. Martin Hein 0 2 Tomáš Bořil 16:01 Detail
1. Adam Prášil 2 0 Hugo Škorpík 16:01 Detail
1. Daniel Dušek 0 2 Matyáš Procházka 16:01 Detail
1. Martin Blaha 0 2 Petr Budzinski 16:01 Detail
2. Jan Řehoř 2 0 Dominik Zábranský 16:04 Detail
2. Martin Blaha 2 0 Petr Budzinski 16:04 Detail
2. Martin Hein 2 0 Tomáš Bořil 16:04 Detail
2. Daniel Dušek 2 0 Matyáš Procházka 16:04 Detail
2. Adam Prášil 2 0 Hugo Škorpík 16:08 Detail
(Z)bylo nás pět 20 0 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Jamie Rawsthorne 2 0 Anna Langerová 16:01 Detail
1. Jan Sebránek 2 0 Jiří Krahula 16:01 Detail
1. Lucie Uchytilová 2 0 Jan Kamlar 16:01 Detail
1. Natálie Vašíčková 2 0 Pavel Diviš 16:01 Detail
1. Marek Pištora 2 0 Tomáš Tichý 16:01 Detail
2. Jan Sebránek 2 0 Jiří Krahula 16:10 Detail
2. Lucie Uchytilová 2 0 Jan Kamlar 16:10 Detail
2. Marek Pištora 2 0 Tomáš Tichý 16:10 Detail
2. Jamie Rawsthorne 2 0 Anna Langerová 16:10 Detail
2. Natálie Vašíčková 2 0 Pavel Diviš 16:10 Detail
K. I. H. P. 10 10 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 2 0 Adam Potoček 16:01 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Josef Příkazský 16:01 Detail
1. Filip Zbořil 0 2 Jakub Hajný 16:01 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Martin Bis 16:01 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Ondřej Lindr 16:01 Detail
2. Matyáš Zmydloch 2 0 Martin Bis 16:03 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Adam Potoček 16:04 Detail
2. Ondřej Mikišek 0 2 Josef Příkazský 16:05 Detail
2. Vilém Sedláček 2 0 Ondřej Lindr 16:06 Detail
2. Filip Zbořil 0 2 Jakub Hajný 16:09 Detail
Nakouslí Ledoví Saláti 6 14 P. P. S. K. A. Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Hrnčíř 0 2 Petr Podolský 16:01 Detail
1. Aleš Moravec 2 0 Lukáš Poul 16:01 Detail
1. Daniel Kubík 2 0 Nela Marková 16:01 Detail
1. Pavel Tomšík 2 0 Lukáš Hronovský 16:01 Detail
1. David Mitana 0 2 Daniel Klimt 16:01 Detail
2. David Mitana 0 2 Daniel Klimt 16:05 Detail
2. Daniel Kubík 0 2 Nela Marková 16:06 Detail
2. Antonín Hrnčíř 0 2 Petr Podolský 16:06 Detail
2. Aleš Moravec 0 2 Lukáš Poul 16:09 Detail
2. Pavel Tomšík 0 2 Lukáš Hronovský 16:11 Detail
Gymnázium Jevíčko 12 8 Endoplazmatické retikulum Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Táborský 2 0 Lucie Vítková 16:01 Detail
1. Oliver Marsh 2 0 Terezie Machová 16:01 Detail
1. Adam Komárek 2 0 Leona Musilová 16:01 Detail
1. Dan Mičík 2 0 Barbora Koukalová 16:01 Detail
1. Michael Sychra 2 0 Eva Vítková 16:01 Detail
2. Dan Mičík 2 0 Barbora Koukalová 16:04 Detail
2. Oliver Marsh 0 2 Terezie Machová 16:04 Detail
2. Michael Sychra 0 2 Eva Vítková 16:06 Detail
2. Jan Táborský 0 2 Lucie Vítková 16:07 Detail
2. Adam Komárek 0 2 Leona Musilová 16:07 Detail
KOJOTI 10 10 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Vacek 0 2 Samuel Šafář 16:01 Detail
1. Dan Jirsa 0 2 Vít Mitáš 16:01 Detail
1. Michal Man 2 0 Jan Marek 16:01 Detail
1. Jakub Jan Antonů 0 2 Atila Beneš 16:01 Detail
1. Oldřich Šenk 2 0 Kryštof Klepárník 16:01 Detail
2. Jakub Jan Antonů 2 0 Atila Beneš 16:04 Detail
2. Petr Vacek 0 2 Samuel Šafář 16:06 Detail
2. Dan Jirsa 2 0 Vít Mitáš 16:06 Detail
2. Oldřich Šenk 0 2 Kryštof Klepárník 16:07 Detail
2. Michal Man 2 0 Jan Marek 16:09 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 8 78 17 40
2. Kjóto 8 72 16 38
3. Dostali se do finále 8 68 19 47
4. SQUIDS 8 68 17 41
5. XO Tým Filouškova koťátka 8 60 18 44
6. SPVM 7 56 15 35
7. WEISSTÝM 7 54 23 42
8. sorrykodič: fujkodič 2 7 54 17 36
9. Pyshkworkeři 6 58 17 32
10. Slepci 6 56 16 26
11. Haťapaťa 6 56 16 18
12. Matematika Jindra Petáková 6 48 21 36
13. XO Dašák 5 58 12 13
14. (Z)bylo nás pět 5 54 15 14
15. PrD 5 52 17 24
16. GéJednaBé 5 52 13 17
17. Conatus 5 50 15 17
18. Pacijeborec 5 46 16 17
19. GJR1 4 46 18 16
20. P. P. S. K. A. 4 46 14 8
21. 3+2 4 46 14 8
22. Gymnázium Jevíčko 4 44 10 8
23. K. I. H. P. 4 40 9 9
24. Úprkovy křížky 3 46 12 6
25. Volní radikálové 3 36 15 13
26. Nakouslí Ledoví Saláti 2 36 11 4
27. Gymnázium Polička - Kvarta 2 34 11 6
28. S křížkem po funuse 2 28 14 4
29. KOJOTI 2 28 11 3
30. Endoplazmatické retikulum 1 30 11 2

Začátek: 25. 11. 15:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Dostali se do finále 10 10 WEISSTÝM Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Vojtěch Dedek 15:30 Detail
1. Tomáš Koudela 0 2 Daniel Jiří Hanzlík 15:30 Detail
1. Martin Vlček 0 2 Tomáš Novák 15:30 Detail
1. Ondřej Král 0 2 David Weishaupt 15:30 Detail
1. Jan Příhoda 0 2 Lukáš Kaisrlík 15:30 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Lukáš Kaisrlík 15:34 Detail
2. Tomáš Koudela 2 0 Daniel Jiří Hanzlík 15:36 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Tomáš Novák 15:38 Detail
2. Radek Roub 2 0 Vojtěch Dedek 15:39 Detail
2. Ondřej Král 2 0 David Weishaupt 15:44 Detail
sorrykodič: fujkodič 2 6 14 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Koděra 0 2 Jáchym Krampera 15:30 Detail
1. Jakub Sekan 2 0 Erik Žejdlík 15:30 Detail
1. Maxmilián Tůma 0 2 František Vojta 15:30 Detail
1. Anna-Marie Rohová 0 2 Šimon Nováček 15:30 Detail
1. Magdaléna Malenová 2 0 Kateřina Svobodová 15:30 Detail
2. Magdaléna Malenová 0 2 Kateřina Svobodová 15:36 Detail
2. Jakub Sekan 0 2 Erik Žejdlík 15:40 Detail
2. Maxmilián Tůma 0 2 František Vojta 15:41 Detail
2. Jakub Koděra 2 0 Jáchym Krampera 15:42 Detail
2. Anna-Marie Rohová 0 2 Šimon Nováček 15:43 Detail
GJR1 6 14 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Smetana 0 2 Daniel Zeman 15:30 Detail
1. Šimon Tefr 0 2 Ondřej Šimek 15:30 Detail
1. Vojtěch Gregovský 2 0 Štěpán Víša 15:30 Detail
1. Lucie Boňatovská 2 0 MIchal Málek 15:30 Detail
1. Kristýna Beranová 2 0 Lucie Zemanová 15:30 Detail
2. Lucie Boňatovská 0 2 MIchal Málek 15:32 Detail
2. Michal Smetana 0 2 Daniel Zeman 15:33 Detail
2. Kristýna Beranová 0 2 Lucie Zemanová 15:34 Detail
2. Šimon Tefr 0 2 Ondřej Šimek 15:36 Detail
2. Vojtěch Gregovský 0 2 Štěpán Víša 15:41 Detail
Pacijeborec 10 10 XO Dašák Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Rawsthorne 0 2 Matěj Kourek 15:30 Detail
1. Eliška Stárková 2 0 Vojtěch Kučera 15:30 Detail
1. Aneta Kolářová 0 2 Daniel Mezera 15:30 Detail
1. Šimon Dvořáček 2 0 Eva Macková 15:30 Detail
1. Markéta Novotná 0 2 Vojtěch Kuhn 15:30 Detail
2. Markéta Novotná 2 0 Vojtěch Kuhn 15:32 Detail
2. Eliška Stárková 2 0 Vojtěch Kučera 15:32 Detail
2. Daniel Rawsthorne 2 0 Matěj Kourek 15:33 Detail
2. Aneta Kolářová 0 2 Daniel Mezera 15:38 Detail
2. Šimon Dvořáček 0 2 Eva Macková 15:39 Detail
XO Tým Filouškova koťátka 16 4 Slepci Zobrazit/Skrýt detail
1.  Filip Záleský "C" 2 0 Petr Vejrosta 15:30 Detail
1. Jan Sýkora „A“ 2 0 Radek Fňukal 15:30 Detail
1. Dominik Horák „A“ 2 0 Matěj Pelikán 15:30 Detail
1. Matěj Krása 0 2 Radim Prášil 15:30 Detail
1. Samuel Jan Svoboda 2 0 Lukáš Kříž 15:30 Detail
2. Matěj Krása 2 0 Radim Prášil 15:35 Detail
2. Jan Sýkora „A“ 2 0 Radek Fňukal 15:36 Detail
2.  Filip Záleský "C" 2 0 Petr Vejrosta 15:37 Detail
2. Dominik Horák „A“ 0 2 Matěj Pelikán 15:38 Detail
2. Samuel Jan Svoboda 2 0 Lukáš Kříž 15:41 Detail
XOXO 18 2 Matematika Jindra Petáková Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 0 2 Patrik Radiměřský 15:30 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Šimon Rousek 15:30 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Dominik Jána 15:30 Detail
1. Denis Lipták 2 0 Eliška Peňázová 15:30 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Matyáš Júza 15:30 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Šimon Rousek 15:33 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Dominik Jána 15:34 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Patrik Radiměřský 15:36 Detail
2. Denis Lipták 2 0 Eliška Peňázová 15:36 Detail
2. Jakub Holán 2 0 Matyáš Júza 15:39 Detail
PrD 6 14 Pyshkworkeři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Řehoř 2 0 Jakub Andrlík 15:30 Detail
1. Martin Hein 0 2 Stanislav Grubhoffer 15:30 Detail
1. Adam Prášil 2 0 Aneta Kastnerová 15:30 Detail
1. Daniel Dušek 0 2 Dominik Šmíd 15:30 Detail
1. Martin Blaha 0 2 Aleš Jílek 15:30 Detail
2. Martin Blaha 0 2 Aleš Jílek 15:32 Detail
2. Daniel Dušek 0 2 Dominik Šmíd 15:33 Detail
2. Martin Hein 0 2 Stanislav Grubhoffer 15:34 Detail
2. Adam Prášil 2 0 Aneta Kastnerová 15:35 Detail
2. Jan Řehoř 0 2 Jakub Andrlík 15:39 Detail
Conatus 14 6 Volní radikálové Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vrtěna 2 0 Dominik Zábranský 15:30 Detail
1. Jan Ducháček 2 0 Tomáš Bořil 15:30 Detail
1. Marek Šimek 0 2 Hugo Škorpík 15:30 Detail
1. Tomáš Látal 2 0 Matyáš Procházka 15:30 Detail
1. Mikuláš Ingr 2 0 Petr Budzinski 15:30 Detail
2. Mikuláš Ingr 0 2 Petr Budzinski 15:32 Detail
2. Marek Šimek 0 2 Hugo Škorpík 15:33 Detail
2. Jakub Vrtěna 2 0 Dominik Zábranský 15:34 Detail
2. Jan Ducháček 2 0 Tomáš Bořil 15:39 Detail
2. Tomáš Látal 2 0 Matyáš Procházka 15:46 Detail
(Z)bylo nás pět 6 14 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Jamie Rawsthorne 2 0 Jakub Mašek 15:30 Detail
1. Jan Sebránek 0 2 Samuel Štohanzl 15:30 Detail
1. Lucie Uchytilová 2 0 Filip Němec 15:30 Detail
1. Natálie Vašíčková 0 2 Petr Pelikán 15:30 Detail
1. Marek Pištora 0 2 Vojtěch Kadlec 15:30 Detail
2. Lucie Uchytilová 0 2 Filip Němec 15:32 Detail
2. Natálie Vašíčková 0 2 Petr Pelikán 15:33 Detail
2. Jan Sebránek 2 0 Samuel Štohanzl 15:34 Detail
2. Marek Pištora 0 2 Vojtěch Kadlec 15:35 Detail
2. Jamie Rawsthorne 0 2 Jakub Mašek 15:37 Detail
GéJednaBé 16 4 P. P. S. K. A. Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 2 0 Petr Podolský 15:30 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Lukáš Poul 15:30 Detail
1. Ester Kachlíková 2 0 Nela Marková 15:30 Detail
1. Jan Brožek 2 0 Lukáš Hronovský 15:30 Detail
1. Matěj Kaňka 2 0 Daniel Klimt 15:30 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Lukáš Hronovský 15:34 Detail
2. Ester Kachlíková 0 2 Nela Marková 15:35 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 0 2 Petr Podolský 15:35 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 Lukáš Poul 15:36 Detail
2. Matěj Kaňka 2 0 Daniel Klimt 15:39 Detail
Gymnázium Jevíčko 4 16 Haťapaťa Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Táborský 2 0 Antonín Pelíšek 15:30 Detail
1. Oliver Marsh 0 2 Jakub Žižka 15:30 Detail
1. Adam Komárek 0 2 Filip Blažka 15:30 Detail
1. Dan Mičík 0 2 Vojtěch Anderle 15:30 Detail
1. Michael Sychra 0 2 Vojtěch Matoušek 15:30 Detail
2. Michael Sychra 0 2 Vojtěch Matoušek 15:32 Detail
2. Adam Komárek 2 0 Filip Blažka 15:35 Detail
2. Oliver Marsh 0 2 Jakub Žižka 15:37 Detail
2. Dan Mičík 0 2 Vojtěch Anderle 15:40 Detail
2. Jan Táborský 0 2 Antonín Pelíšek 15:41 Detail
3+2 16 4 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 2 0 Adam Potoček 15:30 Detail
1. Emilie Řezáčová 2 0 Josef Příkazský 15:30 Detail
1. Lucie Morávková 2 0 Jakub Hajný 15:30 Detail
1. Jakub Pirkl 2 0 Martin Bis 15:30 Detail
1. Jakub Kulhánek 2 0 Ondřej Lindr 15:30 Detail
2. Kateřina Mimrová 0 2 Adam Potoček 15:33 Detail
2. Jakub Kulhánek 0 2 Ondřej Lindr 15:34 Detail
2. Lucie Morávková 2 0 Jakub Hajný 15:34 Detail
2. Emilie Řezáčová 2 0 Josef Příkazský 15:36 Detail
2. Jakub Pirkl 2 0 Martin Bis 15:37 Detail
K. I. H. P. 14 6 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 2 0 Anna Langerová 15:30 Detail
1. Ondřej Mikišek 2 0 Jiří Krahula 15:30 Detail
1. Filip Zbořil 2 0 Jan Kamlar 15:30 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Pavel Diviš 15:30 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Tomáš Tichý 15:30 Detail
2. Matyáš Zmydloch 0 2 Pavel Diviš 15:31 Detail
2. Ondřej Mikišek 2 0 Jiří Krahula 15:33 Detail
2. Vilém Sedláček 0 2 Tomáš Tichý 15:34 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Jan Kamlar 15:35 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Anna Langerová 15:39 Detail
Nakouslí Ledoví Saláti 16 4 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Hrnčíř 0 2 Samuel Šafář 15:30 Detail
1. Aleš Moravec 2 0 Vít Mitáš 15:30 Detail
1. Daniel Kubík 2 0 Jan Marek 15:30 Detail
1. Pavel Tomšík 2 0 Atila Beneš 15:30 Detail
1. David Mitana 0 2 Kryštof Klepárník 15:30 Detail
2. Pavel Tomšík 2 0 Atila Beneš 15:32 Detail
2. David Mitana 2 0 Kryštof Klepárník 15:33 Detail
2. Aleš Moravec 2 0 Vít Mitáš 15:35 Detail
2. Daniel Kubík 2 0 Jan Marek 15:42 Detail
2. Antonín Hrnčíř 2 0 Samuel Šafář 15:45 Detail
KOJOTI 10 10 Endoplazmatické retikulum Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Vacek 2 0 Lucie Vítková 15:30 Detail
1. Dan Jirsa 2 0 Terezie Machová 15:30 Detail
1. Michal Man 2 0 Leona Musilová 15:30 Detail
1. Jakub Jan Antonů 0 2 Barbora Koukalová 15:30 Detail
1. Oldřich Šenk 0 2 Eva Vítková 15:30 Detail
2. Dan Jirsa 0 2 Terezie Machová 15:32 Detail
2. Michal Man 2 0 Leona Musilová 15:33 Detail
2. Petr Vacek 2 0 Lucie Vítková 15:34 Detail
2. Oldřich Šenk 0 2 Eva Vítková 15:34 Detail
2. Jakub Jan Antonů 0 2 Barbora Koukalová 15:39 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Dostali se do finále 7 58 8 31
2. SQUIDS 7 58 6 23
3. WEISSTÝM 7 54 11 33
4. XOXO 6 58 7 18
5. Kjóto 6 54 10 22
6. Pyshkworkeři 6 50 8 24
7. XO Tým Filouškova koťátka 6 48 8 24
8. XO Dašák 5 50 5 11
9. GéJednaBé 5 46 5 11
10. Pacijeborec 5 44 9 17
11. Conatus 5 44 8 13
12. SPVM 5 42 10 21
13. sorrykodič: fujkodič 2 5 42 10 18
14. Haťapaťa 4 44 8 6
15. Slepci 4 42 8 12
16. 3+2 4 40 7 6
17. GJR1 4 38 9 10
18. Matematika Jindra Petáková 4 34 12 22
19. PrD 3 38 11 17
20. (Z)bylo nás pět 3 34 11 8
21. Volní radikálové 3 30 10 9
22. K. I. H. P. 3 30 6 5
23. Úprkovy křížky 2 36 6 2
24. P. P. S. K. A. 2 32 10 2
25. Gymnázium Jevíčko 2 32 7 4
26. Nakouslí Ledoví Saláti 2 30 7 2
27. S křížkem po funuse 2 28 8 4
28. Gymnázium Polička - Kvarta 1 24 6 3
29. Endoplazmatické retikulum 1 22 6 1
30. KOJOTI 1 18 7 1

Začátek: 25. 11. 14:58

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Dostali se do finále 16 4 Matematika Jindra Petáková Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Patrik Radiměřský 14:58 Detail
1. Tomáš Koudela 2 0 Šimon Rousek 14:58 Detail
1. Martin Vlček 2 0 Dominik Jána 14:58 Detail
1. Ondřej Král 0 2 Eliška Peňázová 14:58 Detail
1. Jan Příhoda 2 0 Matyáš Júza 14:58 Detail
2. Radek Roub 2 0 Patrik Radiměřský 14:59 Detail
2. Ondřej Král 0 2 Eliška Peňázová 15:00 Detail
2. Martin Vlček 2 0 Dominik Jána 15:02 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Matyáš Júza 15:04 Detail
2. Tomáš Koudela 2 0 Šimon Rousek 15:09 Detail
WEISSTÝM 12 8 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dedek 0 2 Daniel Zeman 14:58 Detail
1. Daniel Jiří Hanzlík 2 0 Ondřej Šimek 14:58 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Štěpán Víša 14:58 Detail
1. David Weishaupt 2 0 MIchal Málek 14:58 Detail
1. Lukáš Kaisrlík 0 2 Lucie Zemanová 14:58 Detail
2. Vojtěch Dedek 0 2 Daniel Zeman 15:01 Detail
2. Lukáš Kaisrlík 0 2 Lucie Zemanová 15:01 Detail
2. Daniel Jiří Hanzlík 2 0 Ondřej Šimek 15:02 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Štěpán Víša 15:08 Detail
2. David Weishaupt 2 0 MIchal Málek 15:09 Detail
sorrykodič: fujkodič 2 10 10 Pyshkworkeři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Koděra 2 0 Jakub Andrlík 14:58 Detail
1. Jakub Sekan 0 2 Stanislav Grubhoffer 14:58 Detail
1. Maxmilián Tůma 2 0 Aneta Kastnerová 14:58 Detail
1. Anna-Marie Rohová 0 2 Dominik Šmíd 14:58 Detail
1. Magdaléna Malenová 2 0 Aleš Jílek 14:58 Detail
2. Maxmilián Tůma 2 0 Aneta Kastnerová 14:59 Detail
2. Anna-Marie Rohová 0 2 Dominik Šmíd 15:01 Detail
2. Magdaléna Malenová 0 2 Aleš Jílek 15:07 Detail
2. Jakub Sekan 0 2 Stanislav Grubhoffer 15:09 Detail
2. Jakub Koděra 2 0 Jakub Andrlík 15:13 Detail
(Z)bylo nás pět 4 16 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Jamie Rawsthorne 0 2 Jáchym Krampera 14:58 Detail
1. Jan Sebránek 0 2 Erik Žejdlík 14:58 Detail
1. Lucie Uchytilová 0 2 František Vojta 14:58 Detail
1. Natálie Vašíčková 0 2 Šimon Nováček 14:58 Detail
1. Marek Pištora 0 2 Kateřina Svobodová 14:58 Detail
2. Natálie Vašíčková 2 0 Šimon Nováček 15:00 Detail
2. Lucie Uchytilová 0 2 František Vojta 15:01 Detail
2. Jan Sebránek 0 2 Erik Žejdlík 15:04 Detail
2. Marek Pištora 2 0 Kateřina Svobodová 15:06 Detail
2. Jamie Rawsthorne 0 2 Jáchym Krampera 15:08 Detail
PrD 8 12 Slepci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Řehoř 2 0 Petr Vejrosta 14:58 Detail
1. Martin Hein 0 2 Radek Fňukal 14:58 Detail
1. Adam Prášil 2 0 Matěj Pelikán 14:58 Detail
1. Daniel Dušek 0 2 Radim Prášil 14:58 Detail
1. Martin Blaha 2 0 Lukáš Kříž 14:58 Detail
2. Jan Řehoř 0 2 Petr Vejrosta 15:00 Detail
2. Martin Hein 0 2 Radek Fňukal 15:01 Detail
2. Adam Prášil 2 0 Matěj Pelikán 15:01 Detail
2. Martin Blaha 0 2 Lukáš Kříž 15:01 Detail
2. Daniel Dušek 0 2 Radim Prášil 15:04 Detail
GéJednaBé 10 10 Volní radikálové Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 2 0 Dominik Zábranský 14:58 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Tomáš Bořil 14:58 Detail
1. Ester Kachlíková 0 2 Hugo Škorpík 14:58 Detail
1. Jan Brožek 2 0 Matyáš Procházka 14:58 Detail
1. Matěj Kaňka 2 0 Petr Budzinski 14:58 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Matyáš Procházka 15:01 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 0 2 Dominik Zábranský 15:03 Detail
2. Boleslav Peřina 0 2 Tomáš Bořil 15:04 Detail
2. Matěj Kaňka 0 2 Petr Budzinski 15:06 Detail
2. Ester Kachlíková 0 2 Hugo Škorpík 15:13 Detail
Pacijeborec 14 6 3+2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Rawsthorne 0 2 Kateřina Mimrová 14:58 Detail
1. Eliška Stárková 2 0 Emilie Řezáčová 14:58 Detail
1. Aneta Kolářová 2 0 Lucie Morávková 14:58 Detail
1. Šimon Dvořáček 2 0 Jakub Pirkl 14:58 Detail
1. Markéta Novotná 2 0 Jakub Kulhánek 14:58 Detail
2. Šimon Dvořáček 0 2 Jakub Pirkl 15:00 Detail
2. Aneta Kolářová 2 0 Lucie Morávková 15:00 Detail
2. Daniel Rawsthorne 0 2 Kateřina Mimrová 15:01 Detail
2. Markéta Novotná 2 0 Jakub Kulhánek 15:01 Detail
2. Eliška Stárková 2 0 Emilie Řezáčová 15:04 Detail
Conatus 10 10 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vrtěna 2 0 Jakub Mašek 14:58 Detail
1. Jan Ducháček 0 2 Samuel Štohanzl 14:58 Detail
1. Marek Šimek 0 2 Filip Němec 14:58 Detail
1. Tomáš Látal 2 0 Petr Pelikán 14:58 Detail
1. Mikuláš Ingr 0 2 Vojtěch Kadlec 14:58 Detail
2. Jakub Vrtěna 2 0 Jakub Mašek 15:00 Detail
2. Tomáš Látal 0 2 Petr Pelikán 15:01 Detail
2. Mikuláš Ingr 2 0 Vojtěch Kadlec 15:01 Detail
2. Marek Šimek 0 2 Filip Němec 15:02 Detail
2. Jan Ducháček 2 0 Samuel Štohanzl 15:06 Detail
XOXO 14 6 P. P. S. K. A. Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Petr Podolský 14:58 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Lukáš Poul 14:58 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Nela Marková 14:58 Detail
1. Denis Lipták 0 2 Lukáš Hronovský 14:58 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Daniel Klimt 14:58 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Nela Marková 15:00 Detail
2. Denis Lipták 0 2 Lukáš Hronovský 15:01 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Lukáš Poul 15:01 Detail
2. Jakub Holán 0 2 Daniel Klimt 15:02 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Petr Podolský 15:06 Detail
Gymnázium Jevíčko 8 12 GJR1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Táborský 2 0 Michal Smetana 14:58 Detail
1. Oliver Marsh 0 2 Šimon Tefr 14:58 Detail
1. Adam Komárek 2 0 Vojtěch Gregovský 14:58 Detail
1. Dan Mičík 0 2 Lucie Boňatovská 14:58 Detail
1. Michael Sychra 0 2 Kristýna Beranová 14:58 Detail
2. Dan Mičík 0 2 Lucie Boňatovská 14:59 Detail
2. Adam Komárek 2 0 Vojtěch Gregovský 15:00 Detail
2. Michael Sychra 0 2 Kristýna Beranová 15:01 Detail
2. Oliver Marsh 0 2 Šimon Tefr 15:02 Detail
2. Jan Táborský 2 0 Michal Smetana 15:05 Detail
XO Tým Filouškova koťátka 12 8 Haťapaťa Zobrazit/Skrýt detail
1.  Filip Záleský "C" 2 0 Antonín Pelíšek 14:58 Detail
1. Jan Sýkora „A“ 2 0 Jakub Žižka 14:58 Detail
1. Dominik Horák „A“ 2 0 Filip Blažka 14:58 Detail
1. Matěj Krása 2 0 Vojtěch Anderle 14:58 Detail
1. Samuel Jan Svoboda 0 2 Vojtěch Matoušek 14:58 Detail
2. Jan Sýkora „A“ 2 0 Jakub Žižka 15:00 Detail
2. Samuel Jan Svoboda 0 2 Vojtěch Matoušek 15:00 Detail
2. Dominik Horák „A“ 0 2 Filip Blažka 15:01 Detail
2.  Filip Záleský "C" 0 2 Antonín Pelíšek 15:01 Detail
2. Matěj Krása 2 0 Vojtěch Anderle 15:05 Detail
KOJOTI 2 18 XO Dašák Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Vacek 0 2 Matěj Kourek 14:58 Detail
1. Dan Jirsa 0 2 Vojtěch Kučera 14:58 Detail
1. Michal Man 0 2 Daniel Mezera 14:58 Detail
1. Jakub Jan Antonů 0 2 Eva Macková 14:58 Detail
1. Oldřich Šenk 0 2 Vojtěch Kuhn 14:58 Detail
2. Jakub Jan Antonů 0 2 Eva Macková 15:02 Detail
2. Oldřich Šenk 0 2 Vojtěch Kuhn 15:02 Detail
2. Dan Jirsa 0 2 Vojtěch Kučera 15:02 Detail
2. Michal Man 0 2 Daniel Mezera 15:03 Detail
2. Petr Vacek 2 0 Matěj Kourek 15:08 Detail
Nakouslí Ledoví Saláti 8 12 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Hrnčíř 0 2 Anna Langerová 14:58 Detail
1. Aleš Moravec 0 2 Jiří Krahula 14:58 Detail
1. Daniel Kubík 0 2 Jan Kamlar 14:58 Detail
1. Pavel Tomšík 0 2 Pavel Diviš 14:58 Detail
1. David Mitana 0 2 Tomáš Tichý 14:58 Detail
2. Pavel Tomšík 2 0 Pavel Diviš 15:00 Detail
2. Antonín Hrnčíř 0 2 Anna Langerová 15:01 Detail
2. Aleš Moravec 2 0 Jiří Krahula 15:08 Detail
2. David Mitana 2 0 Tomáš Tichý 15:09 Detail
2. Daniel Kubík 2 0 Jan Kamlar 15:13 Detail
Endoplazmatické retikulum 2 18 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Vítková 0 2 Adam Potoček 14:58 Detail
1. Terezie Machová 0 2 Josef Příkazský 14:58 Detail
1. Leona Musilová 2 0 Jakub Hajný 14:58 Detail
1. Barbora Koukalová 0 2 Martin Bis 14:58 Detail
1. Eva Vítková 0 2 Ondřej Lindr 14:58 Detail
2. Barbora Koukalová 0 2 Martin Bis 15:00 Detail
2. Lucie Vítková 0 2 Adam Potoček 15:01 Detail
2. Leona Musilová 0 2 Jakub Hajný 15:03 Detail
2. Eva Vítková 0 2 Ondřej Lindr 15:03 Detail
2. Terezie Machová 0 2 Josef Příkazský 15:05 Detail
K. I. H. P. 10 10 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 0 2 Samuel Šafář 14:58 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Vít Mitáš 14:58 Detail
1. Filip Zbořil 2 0 Jan Marek 14:58 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Atila Beneš 14:58 Detail
1. Vilém Sedláček 0 2 Kryštof Klepárník 14:58 Detail
2. Matyáš Zmydloch 2 0 Atila Beneš 14:59 Detail
2. Ondřej Mikišek 2 0 Vít Mitáš 14:59 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Jan Marek 15:02 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Samuel Šafář 15:05 Detail
2. Vilém Sedláček 0 2 Kryštof Klepárník 15:05 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Dostali se do finále 6 48 2 16
2. WEISSTÝM 6 44 3 18
3. SQUIDS 5 44 3 9
4. sorrykodič: fujkodič 2 5 36 4 16
5. Kjóto 4 40 4 8
6. XOXO 4 40 3 10
7. XO Dašák 4 40 0 0
8. Slepci 4 38 3 8
9. Pyshkworkeři 4 36 3 14
10. Pacijeborec 4 34 2 8
11. Matematika Jindra Petáková 4 32 4 14
12. XO Tým Filouškova koťátka 4 32 4 12
13. GJR1 4 32 2 6
14. PrD 3 32 4 13
15. GéJednaBé 3 30 3 7
16. Conatus 3 30 3 5
17. SPVM 3 28 4 11
18. (Z)bylo nás pět 3 28 4 6
19. Volní radikálové 3 24 3 7
20. Úprkovy křížky 2 32 2 0
21. P. P. S. K. A. 2 28 4 0
22. Haťapaťa 2 28 4 0
23. Gymnázium Jevíčko 2 28 3 4
24. 3+2 2 24 4 0
25. S křížkem po funuse 2 22 4 0
26. Gymnázium Polička - Kvarta 1 20 3 1
27. K. I. H. P. 1 16 4 1
28. Nakouslí Ledoví Saláti 0 14 4 0
29. Endoplazmatické retikulum 0 12 2 0
30. KOJOTI 0 8 4 0

Začátek: 25. 11. 14:26

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Dostali se do finále 16 4 Haťapaťa Zobrazit/Skrýt detail
1. Radek Roub 2 0 Antonín Pelíšek 14:26 Detail
1. Tomáš Koudela 0 2 Jakub Žižka 14:26 Detail
1. Martin Vlček 2 0 Filip Blažka 14:26 Detail
1. Ondřej Král 2 0 Vojtěch Anderle 14:26 Detail
1. Jan Příhoda 2 0 Vojtěch Matoušek 14:26 Detail
2. Tomáš Koudela 2 0 Jakub Žižka 14:30 Detail
2. Martin Vlček 0 2 Filip Blažka 14:32 Detail
2. Radek Roub 2 0 Antonín Pelíšek 14:33 Detail
2. Jan Příhoda 2 0 Vojtěch Matoušek 14:33 Detail
2. Ondřej Král 2 0 Vojtěch Anderle 14:37 Detail
XOXO 8 12 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 0 2 Daniel Zeman 14:26 Detail
1. Adam Peňáz 0 2 Ondřej Šimek 14:26 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Štěpán Víša 14:26 Detail
1. Denis Lipták 0 2 MIchal Málek 14:26 Detail
1. Jakub Holán 2 0 Lucie Zemanová 14:26 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 0 2 Štěpán Víša 14:28 Detail
2. Denis Lipták 2 0 MIchal Málek 14:30 Detail
2. Jakub Holán 0 2 Lucie Zemanová 14:32 Detail
2. Jan Chadim 0 2 Daniel Zeman 14:33 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Ondřej Šimek 14:37 Detail
sorrykodič: fujkodič 2 14 6 Slepci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Koděra 2 0 Petr Vejrosta 14:26 Detail
1. Jakub Sekan 2 0 Radek Fňukal 14:26 Detail
1. Maxmilián Tůma 0 2 Matěj Pelikán 14:26 Detail
1. Anna-Marie Rohová 2 0 Radim Prášil 14:26 Detail
1. Magdaléna Malenová 0 2 Lukáš Kříž 14:26 Detail
2. Magdaléna Malenová 0 2 Lukáš Kříž 14:31 Detail
2. Anna-Marie Rohová 2 0 Radim Prášil 14:36 Detail
2. Jakub Koděra 2 0 Petr Vejrosta 14:39 Detail
2. Jakub Sekan 2 0 Radek Fňukal 14:39 Detail
2. Maxmilián Tůma 2 0 Matěj Pelikán 14:40 Detail
WEISSTÝM 16 4 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dedek 2 0 Jakub Mašek 14:26 Detail
1. Daniel Jiří Hanzlík 2 0 Samuel Štohanzl 14:26 Detail
1. Tomáš Novák 2 0 Filip Němec 14:26 Detail
1. David Weishaupt 2 0 Petr Pelikán 14:26 Detail
1. Lukáš Kaisrlík 0 2 Vojtěch Kadlec 14:26 Detail
2. Daniel Jiří Hanzlík 2 0 Samuel Štohanzl 14:29 Detail
2. Lukáš Kaisrlík 2 0 Vojtěch Kadlec 14:29 Detail
2. Tomáš Novák 2 0 Filip Němec 14:31 Detail
2. Vojtěch Dedek 2 0 Jakub Mašek 14:32 Detail
2. David Weishaupt 0 2 Petr Pelikán 14:32 Detail
XO Tým Filouškova koťátka 6 14 Matematika Jindra Petáková Zobrazit/Skrýt detail
1.  Filip Záleský "C" 0 2 Patrik Radiměřský 14:26 Detail
1. Jan Sýkora „A“ 0 2 Šimon Rousek 14:26 Detail
1. Dominik Horák „A“ 0 2 Dominik Jána 14:26 Detail
1. Matěj Krása 2 0 Eliška Peňázová 14:26 Detail
1. Samuel Jan Svoboda 0 2 Matyáš Júza 14:26 Detail
2. Dominik Horák „A“ 0 2 Dominik Jána 14:30 Detail
2. Matěj Krása 0 2 Eliška Peňázová 14:30 Detail
2. Jan Sýkora „A“ 0 2 Šimon Rousek 14:32 Detail
2.  Filip Záleský "C" 2 0 Patrik Radiměřský 14:32 Detail
2. Samuel Jan Svoboda 2 0 Matyáš Júza 14:34 Detail
(Z)bylo nás pět 10 10 Pyshkworkeři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jamie Rawsthorne 2 0 Jakub Andrlík 14:26 Detail
1. Jan Sebránek 0 2 Stanislav Grubhoffer 14:26 Detail
1. Lucie Uchytilová 2 0 Aneta Kastnerová 14:26 Detail
1. Natálie Vašíčková 2 0 Dominik Šmíd 14:26 Detail
1. Marek Pištora 0 2 Aleš Jílek 14:26 Detail
2. Natálie Vašíčková 0 2 Dominik Šmíd 14:28 Detail
2. Lucie Uchytilová 2 0 Aneta Kastnerová 14:32 Detail
2. Marek Pištora 0 2 Aleš Jílek 14:33 Detail
2. Jamie Rawsthorne 2 0 Jakub Andrlík 14:34 Detail
2. Jan Sebránek 0 2 Stanislav Grubhoffer 14:37 Detail
PrD 10 10 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Řehoř 2 0 Jáchym Krampera 14:26 Detail
1. Martin Hein 2 0 Erik Žejdlík 14:26 Detail
1. Adam Prášil 0 2 František Vojta 14:26 Detail
1. Daniel Dušek 0 2 Šimon Nováček 14:26 Detail
1. Martin Blaha 0 2 Kateřina Svobodová 14:26 Detail
2. Jan Řehoř 2 0 Jáchym Krampera 14:28 Detail
2. Daniel Dušek 2 0 Šimon Nováček 14:30 Detail
2. Martin Hein 0 2 Erik Žejdlík 14:36 Detail
2. Martin Blaha 2 0 Kateřina Svobodová 14:37 Detail
2. Adam Prášil 0 2 František Vojta 14:42 Detail
Gymnázium Jevíčko 8 12 Volní radikálové Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Táborský 2 0 Dominik Zábranský 14:26 Detail
1. Oliver Marsh 0 2 Tomáš Bořil 14:26 Detail
1. Adam Komárek 0 2 Hugo Škorpík 14:26 Detail
1. Dan Mičík 2 0 Matyáš Procházka 14:26 Detail
1. Michael Sychra 0 2 Petr Budzinski 14:26 Detail
2. Michael Sychra 0 2 Petr Budzinski 14:28 Detail
2. Jan Táborský 2 0 Dominik Zábranský 14:29 Detail
2. Oliver Marsh 0 2 Tomáš Bořil 14:29 Detail
2. Adam Komárek 2 0 Hugo Škorpík 14:30 Detail
2. Dan Mičík 0 2 Matyáš Procházka 14:40 Detail
Pacijeborec 14 6 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Rawsthorne 2 0 Anna Langerová 14:26 Detail
1. Eliška Stárková 2 0 Jiří Krahula 14:26 Detail
1. Aneta Kolářová 2 0 Jan Kamlar 14:26 Detail
1. Šimon Dvořáček 0 2 Pavel Diviš 14:26 Detail
1. Markéta Novotná 2 0 Tomáš Tichý 14:26 Detail
2. Markéta Novotná 2 0 Tomáš Tichý 14:27 Detail
2. Aneta Kolářová 2 0 Jan Kamlar 14:29 Detail
2. Daniel Rawsthorne 0 2 Anna Langerová 14:31 Detail
2. Šimon Dvořáček 2 0 Pavel Diviš 14:32 Detail
2. Eliška Stárková 0 2 Jiří Krahula 14:34 Detail
Conatus 16 4 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vrtěna 0 2 Samuel Šafář 14:26 Detail
1. Jan Ducháček 2 0 Vít Mitáš 14:26 Detail
1. Marek Šimek 2 0 Jan Marek 14:26 Detail
1. Tomáš Látal 2 0 Atila Beneš 14:26 Detail
1. Mikuláš Ingr 2 0 Kryštof Klepárník 14:26 Detail
2. Tomáš Látal 2 0 Atila Beneš 14:28 Detail
2. Marek Šimek 2 0 Jan Marek 14:29 Detail
2. Jan Ducháček 2 0 Vít Mitáš 14:34 Detail
2. Mikuláš Ingr 2 0 Kryštof Klepárník 14:34 Detail
2. Jakub Vrtěna 0 2 Samuel Šafář 14:39 Detail
KOJOTI 6 14 P. P. S. K. A. Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Vacek 0 2 Petr Podolský 14:26 Detail
1. Dan Jirsa 0 2 Lukáš Poul 14:26 Detail
1. Michal Man 2 0 Nela Marková 14:26 Detail
1. Jakub Jan Antonů 0 2 Lukáš Hronovský 14:26 Detail
1. Oldřich Šenk 2 0 Daniel Klimt 14:26 Detail
2. Oldřich Šenk 0 2 Daniel Klimt 14:28 Detail
2. Michal Man 0 2 Nela Marková 14:28 Detail
2. Dan Jirsa 0 2 Lukáš Poul 14:31 Detail
2. Jakub Jan Antonů 0 2 Lukáš Hronovský 14:33 Detail
2. Petr Vacek 2 0 Petr Podolský 14:38 Detail
K. I. H. P. 6 14 GJR1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 0 2 Michal Smetana 14:26 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Šimon Tefr 14:26 Detail
1. Filip Zbořil 0 2 Vojtěch Gregovský 14:26 Detail
1. Matyáš Zmydloch 0 2 Lucie Boňatovská 14:26 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Kristýna Beranová 14:26 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Vojtěch Gregovský 14:29 Detail
2. Matyáš Zmydloch 0 2 Lucie Boňatovská 14:29 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Michal Smetana 14:35 Detail
2. Ondřej Mikišek 0 2 Šimon Tefr 14:35 Detail
2. Vilém Sedláček 2 0 Kristýna Beranová 14:37 Detail
Nakouslí Ledoví Saláti 4 16 XO Dašák Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Hrnčíř 0 2 Matěj Kourek 14:26 Detail
1. Aleš Moravec 2 0 Vojtěch Kučera 14:26 Detail
1. Daniel Kubík 0 2 Daniel Mezera 14:26 Detail
1. Pavel Tomšík 0 2 Eva Macková 14:26 Detail
1. David Mitana 2 0 Vojtěch Kuhn 14:26 Detail
2. Pavel Tomšík 0 2 Eva Macková 14:28 Detail
2. Aleš Moravec 0 2 Vojtěch Kučera 14:29 Detail
2. David Mitana 0 2 Vojtěch Kuhn 14:30 Detail
2. Daniel Kubík 0 2 Daniel Mezera 14:36 Detail
2. Antonín Hrnčíř 0 2 Matěj Kourek 14:41 Detail
GéJednaBé 14 6 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 0 2 Adam Potoček 14:26 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Josef Příkazský 14:26 Detail
1. Ester Kachlíková 2 0 Jakub Hajný 14:26 Detail
1. Jan Brožek 2 0 Martin Bis 14:26 Detail
1. Matěj Kaňka 2 0 Ondřej Lindr 14:26 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Martin Bis 14:29 Detail
2. Ester Kachlíková 0 2 Jakub Hajný 14:31 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 Josef Příkazský 14:31 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 2 0 Adam Potoček 14:32 Detail
2. Matěj Kaňka 0 2 Ondřej Lindr 14:34 Detail
Endoplazmatické retikulum 6 14 3+2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Vítková 0 2 Kateřina Mimrová 14:26 Detail
1. Terezie Machová 2 0 Emilie Řezáčová 14:26 Detail
1. Leona Musilová 0 2 Lucie Morávková 14:26 Detail
1. Barbora Koukalová 0 2 Jakub Pirkl 14:26 Detail
1. Eva Vítková 0 2 Jakub Kulhánek 14:26 Detail
2. Lucie Vítková 0 2 Kateřina Mimrová 14:29 Detail
2. Eva Vítková 0 2 Jakub Kulhánek 14:30 Detail
2. Terezie Machová 0 2 Emilie Řezáčová 14:31 Detail
2. Leona Musilová 2 0 Lucie Morávková 14:33 Detail
2. Barbora Koukalová 2 0 Jakub Pirkl 14:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Dostali se do finále 4 32 0 8
2. Kjóto 4 32 0 4
3. WEISSTÝM 4 32 0 4
4. Matematika Jindra Petáková 4 28 0 8
5. sorrykodič: fujkodič 2 4 26 0 8
6. SQUIDS 3 28 0 3
7. Pyshkworkeři 3 26 0 7
8. PrD 3 24 0 7
9. (Z)bylo nás pět 3 24 0 3
10. XOXO 2 26 0 4
11. Slepci 2 26 0 0
12. P. P. S. K. A. 2 22 0 0
13. XO Dašák 2 22 0 0
14. XO Tým Filouškova koťátka 2 20 0 4
15. Pacijeborec 2 20 0 0
16. Conatus 2 20 0 0
17. GJR1 2 20 0 0
18. Haťapaťa 2 20 0 0
19. GéJednaBé 2 20 0 0
20. Gymnázium Jevíčko 2 20 0 0
21. SPVM 2 18 0 4
22. 3+2 2 18 0 0
23. Volní radikálové 2 14 0 4
24. Úprkovy křížky 0 14 0 0
25. S křížkem po funuse 0 10 0 0
26. Gymnázium Polička - Kvarta 0 10 0 0
27. Endoplazmatické retikulum 0 10 0 0
28. Nakouslí Ledoví Saláti 0 6 0 0
29. KOJOTI 0 6 0 0
30. K. I. H. P. 0 6 0 0

Začátek: 25. 11. 14:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Volní radikálové 2 18 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Zábranský 0 2 Jan Chadim 14:00 Detail
1. Tomáš Bořil 0 2 Adam Peňáz 14:00 Detail
1. Hugo Škorpík 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 14:00 Detail
1. Matyáš Procházka 2 0 Denis Lipták 14:00 Detail
1. Petr Budzinski 0 2 Jakub Holán 14:00 Detail
2. Petr Budzinski 0 2 Jakub Holán 14:01 Detail
2. Dominik Zábranský 0 2 Jan Chadim 14:02 Detail
2. Hugo Škorpík 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 14:03 Detail
2. Matyáš Procházka 0 2 Denis Lipták 14:05 Detail
2. Tomáš Bořil 0 2 Adam Peňáz 14:06 Detail
3+2 4 16 Dostali se do finále Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 0 2 Radek Roub 14:00 Detail
1. Emilie Řezáčová 0 2 Tomáš Koudela 14:00 Detail
1. Lucie Morávková 2 0 Martin Vlček 14:00 Detail
1. Jakub Pirkl 0 2 Ondřej Král 14:00 Detail
1. Jakub Kulhánek 0 2 Jan Příhoda 14:00 Detail
2. Kateřina Mimrová 0 2 Radek Roub 14:01 Detail
2. Jakub Pirkl 0 2 Ondřej Král 14:01 Detail
2. Emilie Řezáčová 0 2 Tomáš Koudela 14:03 Detail
2. Lucie Morávková 2 0 Martin Vlček 14:03 Detail
2. Jakub Kulhánek 0 2 Jan Příhoda 14:08 Detail
Kjóto 20 0 KOJOTI Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 2 0 Petr Vacek 14:00 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Dan Jirsa 14:00 Detail
1. Štěpán Víša 2 0 Michal Man 14:00 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Jakub Jan Antonů 14:00 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Oldřich Šenk 14:00 Detail
2. MIchal Málek 2 0 Jakub Jan Antonů 14:01 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Petr Vacek 14:02 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 Michal Man 14:03 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Dan Jirsa 14:04 Detail
2. Lucie Zemanová 2 0 Oldřich Šenk 14:05 Detail
SPVM 14 6 Pacijeborec Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Mašek 0 2 Daniel Rawsthorne 14:00 Detail
1. Samuel Štohanzl 2 0 Eliška Stárková 14:00 Detail
1. Filip Němec 2 0 Aneta Kolářová 14:00 Detail
1. Petr Pelikán 2 0 Šimon Dvořáček 14:00 Detail
1. Vojtěch Kadlec 2 0 Markéta Novotná 14:00 Detail
2. Vojtěch Kadlec 0 2 Markéta Novotná 14:01 Detail
2. Jakub Mašek 0 2 Daniel Rawsthorne 14:03 Detail
2. Filip Němec 2 0 Aneta Kolářová 14:05 Detail
2. Samuel Štohanzl 2 0 Eliška Stárková 14:08 Detail
2. Petr Pelikán 2 0 Šimon Dvořáček 14:09 Detail
Slepci 20 0 K. I. H. P. Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Vejrosta 2 0 Sebastián Brodský 14:00 Detail
1. Radek Fňukal 2 0 Ondřej Mikišek 14:00 Detail
1. Matěj Pelikán 2 0 Filip Zbořil 14:00 Detail
1. Radim Prášil 2 0 Matyáš Zmydloch 14:00 Detail
1. Lukáš Kříž 2 0 Vilém Sedláček 14:00 Detail
2. Matěj Pelikán 2 0 Filip Zbořil 14:02 Detail
2. Radim Prášil 2 0 Matyáš Zmydloch 14:06 Detail
2. Lukáš Kříž 2 0 Vilém Sedláček 14:06 Detail
2. Radek Fňukal 2 0 Ondřej Mikišek 14:09 Detail
2. Petr Vejrosta 2 0 Sebastián Brodský 14:10 Detail
Pyshkworkeři 16 4 Conatus Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Andrlík 0 2 Jakub Vrtěna 14:00 Detail
1. Stanislav Grubhoffer 2 0 Jan Ducháček 14:00 Detail
1. Aneta Kastnerová 2 0 Marek Šimek 14:00 Detail
1. Dominik Šmíd 2 0 Tomáš Látal 14:00 Detail
1. Aleš Jílek 2 0 Mikuláš Ingr 14:00 Detail
2. Stanislav Grubhoffer 2 0 Jan Ducháček 14:02 Detail
2. Aneta Kastnerová 0 2 Marek Šimek 14:04 Detail
2. Aleš Jílek 2 0 Mikuláš Ingr 14:04 Detail
2. Jakub Andrlík 2 0 Jakub Vrtěna 14:04 Detail
2. Dominik Šmíd 2 0 Tomáš Látal 14:12 Detail
P. P. S. K. A. 8 12 sorrykodič: fujkodič 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Podolský 0 2 Jakub Koděra 14:00 Detail
1. Lukáš Poul 0 2 Jakub Sekan 14:00 Detail
1. Nela Marková 0 2 Maxmilián Tůma 14:00 Detail
1. Lukáš Hronovský 0 2 Anna-Marie Rohová 14:00 Detail
1. Daniel Klimt 0 2 Magdaléna Malenová 14:00 Detail
2. Lukáš Hronovský 2 0 Anna-Marie Rohová 14:03 Detail
2. Petr Podolský 2 0 Jakub Koděra 14:03 Detail
2. Daniel Klimt 2 0 Magdaléna Malenová 14:05 Detail
2. Lukáš Poul 0 2 Jakub Sekan 14:05 Detail
2. Nela Marková 2 0 Maxmilián Tůma 14:10 Detail
S křížkem po funuse 4 16 WEISSTÝM Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Langerová 0 2 Vojtěch Dedek 14:00 Detail
1. Jiří Krahula 0 2 Daniel Jiří Hanzlík 14:00 Detail
1. Jan Kamlar 0 2 Tomáš Novák 14:00 Detail
1. Pavel Diviš 2 0 David Weishaupt 14:00 Detail
1. Tomáš Tichý 2 0 Lukáš Kaisrlík 14:00 Detail
2. Anna Langerová 0 2 Vojtěch Dedek 14:05 Detail
2. Pavel Diviš 0 2 David Weishaupt 14:05 Detail
2. Tomáš Tichý 0 2 Lukáš Kaisrlík 14:06 Detail
2. Jiří Krahula 0 2 Daniel Jiří Hanzlík 14:06 Detail
2. Jan Kamlar 0 2 Tomáš Novák 14:08 Detail
Matematika Jindra Petáková 14 6 GéJednaBé Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Radiměřský 2 0 Quan Le Hoang Anh 14:00 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Boleslav Peřina 14:00 Detail
1. Dominik Jána 0 2 Ester Kachlíková 14:00 Detail
1. Eliška Peňázová 2 0 Jan Brožek 14:00 Detail
1. Matyáš Júza 2 0 Matěj Kaňka 14:00 Detail
2. Šimon Rousek 0 2 Boleslav Peřina 14:00 Detail
2. Eliška Peňázová 0 2 Jan Brožek 14:01 Detail
2. Patrik Radiměřský 2 0 Quan Le Hoang Anh 14:03 Detail
2. Dominik Jána 2 0 Ester Kachlíková 14:05 Detail
2. Matyáš Júza 2 0 Matěj Kaňka 14:07 Detail
Gymnázium Polička - Kvarta 6 14 (Z)bylo nás pět Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Šafář 2 0 Jamie Rawsthorne 14:00 Detail
1. Vít Mitáš 0 2 Jan Sebránek 14:00 Detail
1. Jan Marek 0 2 Lucie Uchytilová 14:00 Detail
1. Atila Beneš 0 2 Natálie Vašíčková 14:00 Detail
1. Kryštof Klepárník 2 0 Marek Pištora 14:00 Detail
2. Atila Beneš 0 2 Natálie Vašíčková 14:02 Detail
2. Kryštof Klepárník 0 2 Marek Pištora 14:02 Detail
2. Samuel Šafář 2 0 Jamie Rawsthorne 14:03 Detail
2. Jan Marek 0 2 Lucie Uchytilová 14:03 Detail
2. Vít Mitáš 0 2 Jan Sebránek 14:07 Detail
GJR1 6 14 XO Tým Filouškova koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Smetana 0 2  Filip Záleský "C" 14:00 Detail
1. Šimon Tefr 0 2 Jan Sýkora „A“ 14:00 Detail
1. Vojtěch Gregovský 0 2 Dominik Horák „A“ 14:00 Detail
1. Lucie Boňatovská 0 2 Matěj Krása 14:00 Detail
1. Kristýna Beranová 2 0 Samuel Jan Svoboda 14:00 Detail
2. Lucie Boňatovská 0 2 Matěj Krása 14:01 Detail
2. Kristýna Beranová 2 0 Samuel Jan Svoboda 14:02 Detail
2. Vojtěch Gregovský 0 2 Dominik Horák „A“ 14:03 Detail
2. Šimon Tefr 2 0 Jan Sýkora „A“ 14:05 Detail
2. Michal Smetana 0 2  Filip Záleský "C" 14:13 Detail
XO Dašák 6 14 PrD Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Kourek 0 2 Jan Řehoř 14:00 Detail
1. Vojtěch Kučera 0 2 Martin Hein 14:00 Detail
1. Daniel Mezera 0 2 Adam Prášil 14:00 Detail
1. Eva Macková 0 2 Daniel Dušek 14:00 Detail
1. Vojtěch Kuhn 0 2 Martin Blaha 14:00 Detail
2. Vojtěch Kuhn 0 2 Martin Blaha 14:01 Detail
2. Eva Macková 2 0 Daniel Dušek 14:02 Detail
2. Matěj Kourek 2 0 Jan Řehoř 14:02 Detail
2. Vojtěch Kučera 2 0 Martin Hein 14:03 Detail
2. Daniel Mezera 0 2 Adam Prášil 14:04 Detail
Haťapaťa 16 4 Endoplazmatické retikulum Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Pelíšek 2 0 Lucie Vítková 14:00 Detail
1. Jakub Žižka 2 0 Terezie Machová 14:00 Detail
1. Filip Blažka 0 2 Leona Musilová 14:00 Detail
1. Vojtěch Anderle 2 0 Barbora Koukalová 14:00 Detail
1. Vojtěch Matoušek 2 0 Eva Vítková 14:00 Detail
2. Jakub Žižka 2 0 Terezie Machová 14:02 Detail
2. Antonín Pelíšek 2 0 Lucie Vítková 14:02 Detail
2. Vojtěch Anderle 2 0 Barbora Koukalová 14:03 Detail
2. Vojtěch Matoušek 0 2 Eva Vítková 14:04 Detail
2. Filip Blažka 2 0 Leona Musilová 14:07 Detail
SQUIDS 18 2 Nakouslí Ledoví Saláti Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Krampera 2 0 Antonín Hrnčíř 14:00 Detail
1. Erik Žejdlík 2 0 Aleš Moravec 14:00 Detail
1. František Vojta 2 0 Daniel Kubík 14:00 Detail
1. Šimon Nováček 2 0 Pavel Tomšík 14:00 Detail
1. Kateřina Svobodová 0 2 David Mitana 14:00 Detail
2. František Vojta 2 0 Daniel Kubík 14:02 Detail
2. Jáchym Krampera 2 0 Antonín Hrnčíř 14:02 Detail
2. Erik Žejdlík 2 0 Aleš Moravec 14:02 Detail
2. Kateřina Svobodová 2 0 David Mitana 14:03 Detail
2. Šimon Nováček 2 0 Pavel Tomšík 14:06 Detail
Úprkovy křížky 8 12 Gymnázium Jevíčko Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Potoček 0 2 Jan Táborský 14:00 Detail
1. Josef Příkazský 2 0 Oliver Marsh 14:00 Detail
1. Jakub Hajný 0 2 Adam Komárek 14:00 Detail
1. Martin Bis 2 0 Dan Mičík 14:00 Detail
1. Ondřej Lindr 2 0 Michael Sychra 14:00 Detail
2. Martin Bis 0 2 Dan Mičík 14:03 Detail
2. Josef Příkazský 2 0 Oliver Marsh 14:03 Detail
2. Adam Potoček 0 2 Jan Táborský 14:04 Detail
2. Ondřej Lindr 0 2 Michael Sychra 14:04 Detail
2. Jakub Hajný 0 2 Adam Komárek 14:08 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Kjóto 2 20 0 0
2. Slepci 2 20 0 0
3. XOXO 2 18 0 0
4. SQUIDS 2 18 0 0
5. Dostali se do finále 2 16 0 0
6. WEISSTÝM 2 16 0 0
7. Haťapaťa 2 16 0 0
8. Pyshkworkeři 2 16 0 0
9. Matematika Jindra Petáková 2 14 0 0
10. (Z)bylo nás pět 2 14 0 0
11. PrD 2 14 0 0
12. SPVM 2 14 0 0
13. XO Tým Filouškova koťátka 2 14 0 0
14. sorrykodič: fujkodič 2 2 12 0 0
15. Gymnázium Jevíčko 2 12 0 0
16. P. P. S. K. A. 0 8 0 0
17. Úprkovy křížky 0 8 0 0
18. Pacijeborec 0 6 0 0
19. GJR1 0 6 0 0
20. GéJednaBé 0 6 0 0
21. Gymnázium Polička - Kvarta 0 6 0 0
22. XO Dašák 0 6 0 0
23. Conatus 0 4 0 0
24. 3+2 0 4 0 0
25. S křížkem po funuse 0 4 0 0
26. Endoplazmatické retikulum 0 4 0 0
27. Volní radikálové 0 2 0 0
28. Nakouslí Ledoví Saláti 0 2 0 0
29. KOJOTI 0 0 0 0
30. K. I. H. P. 0 0 0 0