Online

26. 11. 2021 (Regionální finále)

  • Kdy: 26. 11. v 09:00
  • Postupujících: 3
  • Kraj: Plzeňský
  • Organizátor: Tomáš Vaňata

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 26. 11. 11:56

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
1048576 4 16 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Soukup 0 2 Štěpán Drda 11:56 Detail
1. Martin Král 0 2 Jindřich Matoušek 11:56 Detail
1. Ondřej Frána 0 2 Alexander Marn 11:56 Detail
1. Jan Jirák 0 2 Theodor Kutý 11:56 Detail
1. Jakub Hejna 0 2 Hugo Tůma 11:56 Detail
2. Martin Král 0 2 Jindřich Matoušek 11:59 Detail
2. Ondřej Frána 2 0 Alexander Marn 12:03 Detail
2. Jan Jirák 0 2 Theodor Kutý 12:06 Detail
2. Jakub Hejna 2 0 Hugo Tůma 12:07 Detail
2. Petr Soukup 0 2 Štěpán Drda 12:08 Detail
Krotitelé Melounů 12 8 ŠOPPSký salát Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 2 0 Jan Pekárek 11:56 Detail
1. Samuel Kokoška 0 2 Albert Pechoč 11:56 Detail
1. František Viták 0 2 Ondřej Sukdol 11:56 Detail
1. Miroslav Silovský 2 0 Martin Opelka 11:56 Detail
1. Zdeněk Fikrle 2 0 Petr Šíma 11:56 Detail
2. Zdeněk Fikrle 0 2 Petr Šíma 11:58 Detail
2. Miroslav Silovský 0 2 Martin Opelka 12:00 Detail
2. Samuel Kokoška 2 0 Albert Pechoč 12:05 Detail
2. Petr Hladík 2 0 Jan Pekárek 12:05 Detail
2. František Viták 2 0 Ondřej Sukdol 12:09 Detail
Pišqoti 8 12 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Stuchlík 0 2 Michal Svoboda 11:56 Detail
1. Jan Marek 2 0 Samson Koudelka 11:56 Detail
1. Filip Janovský 0 2 Kryštof Caesar 11:56 Detail
1. Tomáš Polánek 0 2 Manuel Asatryan 11:56 Detail
1. Jan Veselý 0 2 Johana Smržová 11:56 Detail
2. Filip Janovský 2 0 Kryštof Caesar 12:00 Detail
2. Jan Veselý 0 2 Johana Smržová 12:05 Detail
2. Jan Stuchlík 0 2 Michal Svoboda 12:07 Detail
2. Jan Marek 2 0 Samson Koudelka 12:09 Detail
2. Tomáš Polánek 2 0 Manuel Asatryan 12:11 Detail
Olivový PišKoti 10 10 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 0 2 Jakub Dušek 11:56 Detail
1. Jan Prokeš 2 0 David Wimmer 11:56 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 0 2 Stanislav Dědič 11:56 Detail
1. Šimon Doležal 0 2 Adam Petroušek 11:56 Detail
1. František Ouška 0 2 Josef Sedláček 11:56 Detail
2. Jan Prokeš 2 0 David Wimmer 11:57 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 2 0 Stanislav Dědič 11:59 Detail
2. František Ouška 0 2 Josef Sedláček 11:59 Detail
2. Šimon Doležal 2 0 Adam Petroušek 12:01 Detail
2. Adam Fojt 2 0 Jakub Dušek 12:05 Detail
Lentilky 14 6 Dvouelko bráníček Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Pechová 0 2 Vojtěch Chroust 11:56 Detail
1. Klára Pechová 2 0 Michael Mečl 11:56 Detail
1. Jan Slavětínský 2 0 David Kohout 11:56 Detail
1. Anna Krásnická 2 0 Jakub Šindelář 11:56 Detail
1. Jan Šupitar 0 2 Ondřej Presl 11:56 Detail
2. Anna Krásnická 2 0 Jakub Šindelář 11:58 Detail
2. Michaela Pechová 0 2 Vojtěch Chroust 11:58 Detail
2. Jan Slavětínský 2 0 David Kohout 12:01 Detail
2. Jan Šupitar 2 0 Ondřej Presl 12:07 Detail
2. Klára Pechová 2 0 Michael Mečl 12:08 Detail
Gomokutilové 12 8 level: Blondýna Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Lenka Prokešová 11:56 Detail
1. Marek Vácal 2 0 Ema Trsová 11:56 Detail
1. Jan Naxera 0 2 Eliška Havelková 11:56 Detail
1. Daniel Vočadlo 2 0 Daniela Beníšková 11:56 Detail
1. Martin Kocourek 2 0 Štěpánka Kněžínková 11:56 Detail
2. Martin Kocourek 0 2 Štěpánka Kněžínková 12:00 Detail
2. Alan Karlíček 0 2 Lenka Prokešová 12:00 Detail
2. Jan Naxera 0 2 Eliška Havelková 12:02 Detail
2. Marek Vácal 2 0 Ema Trsová 12:03 Detail
2. Daniel Vočadlo 2 0 Daniela Beníšková 12:03 Detail
Farma zvířat 10 10 ULTRAMEGASEXYBORCI Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kojan 0 2 Martin Všetička 11:56 Detail
1. Matěj Kučera 0 2 Pavel Žalud 11:56 Detail
1. Ondřej Bureš 0 2 Jana Truongová 11:56 Detail
1. Matyáš Melichar 2 0 Tobiáš Roháč 11:56 Detail
1. Jindřich Šimáček 2 0 Jaroslav Šroub 11:56 Detail
2. Jindřich Šimáček 2 0 Jaroslav Šroub 11:58 Detail
2. Matyáš Melichar 2 0 Tobiáš Roháč 11:59 Detail
2. František Kojan 0 2 Martin Všetička 12:02 Detail
2. Matěj Kučera 2 0 Pavel Žalud 12:02 Detail
2. Ondřej Bureš 0 2 Jana Truongová 12:03 Detail
GymPTáci 16 4 Berušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 2 0 Sára Kaprová 11:56 Detail
1. Jakub Vojík 2 0 Anna Hulmáková 11:56 Detail
1. Jana Škulinová 2 0 Matěj Mladý 11:56 Detail
1. Tomáš Jelínek 0 2 Ondřej Kaucký 11:56 Detail
1. František Vozábal 2 0 Jan Hostek 11:56 Detail
2. Josef Pavlič 2 0 Sára Kaprová 11:57 Detail
2. František Vozábal 2 0 Jan Hostek 11:58 Detail
2. Jakub Vojík 2 0 Anna Hulmáková 12:02 Detail
2. Jana Škulinová 2 0 Matěj Mladý 12:04 Detail
2. Tomáš Jelínek 0 2 Ondřej Kaucký 12:05 Detail
BerXOušky 14 6 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Magdaléna Fialová 2 0 Norbert Hauser 11:56 Detail
1. Tomáš Řeboun 0 2 Ondřej Tomášek 11:56 Detail
1. Eliška Suchá 2 0 Simon Frusthofer 11:56 Detail
1. Matěj Flígr 2 0 Ondřej Velek 11:56 Detail
1. Šimon Housar 0 2 Tomáš Jirásek 11:56 Detail
2. Tomáš Řeboun 0 2 Ondřej Tomášek 11:58 Detail
2. Šimon Housar 2 0 Tomáš Jirásek 11:59 Detail
2. Matěj Flígr 2 0 Ondřej Velek 11:59 Detail
2. Eliška Suchá 2 0 Simon Frusthofer 12:00 Detail
2. Magdaléna Fialová 2 0 Norbert Hauser 12:00 Detail
Kolečky a křížka (OX) 12 8 PAVILON OPIC Zobrazit/Skrýt detail
1. Cyril Teichmann 2 0 Lukáš Zeman 11:56 Detail
1. Vojtěch Tomšíček 2 0 Michal Špiler 11:56 Detail
1. Tomáš Krejčík 2 0 Radek Tomšík 11:56 Detail
1. David Košťák 0 2 Long Dinh Thanh 11:56 Detail
1. Yassin Kassl 0 2 Marek Koča 11:56 Detail
2. Vojtěch Tomšíček 2 0 Michal Špiler 11:57 Detail
2. David Košťák 0 2 Long Dinh Thanh 11:58 Detail
2. Yassin Kassl 2 0 Marek Koča 11:59 Detail
2. Cyril Teichmann 0 2 Lukáš Zeman 12:00 Detail
2. Tomáš Krejčík 2 0 Radek Tomšík 12:03 Detail
Mýto 4 16 Titáni Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Trojan 0 2 Jakub Soukup 11:56 Detail
1. Martin Herman 0 2 Adam Boček 11:56 Detail
1. Petr Beneš 2 0 Vojtěch Peroutka 11:56 Detail
1. Ondřej Bachyně 0 2 Matouš Kumpoldt 11:56 Detail
1. Matyáš Klepáč 0 2 Miroslav Zikmund 11:56 Detail
2. Martin Herman 0 2 Adam Boček 11:57 Detail
2. Vojtěch Trojan 0 2 Jakub Soukup 11:57 Detail
2. Matyáš Klepáč 0 2 Miroslav Zikmund 12:00 Detail
2. Ondřej Bachyně 0 2 Matouš Kumpoldt 12:00 Detail
2. Petr Beneš 2 0 Vojtěch Peroutka 12:02 Detail
Libadotaji 16 4 Si(NO3)4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 2 0 Petr Novák 11:56 Detail
1. Barbora Suchanová 2 0 Lukáš Veselý 11:56 Detail
1. Dominik Padyšák 2 0 Ondřej Brož 11:56 Detail
1. Libuše Hamadejová 2 0 Matyáš Ćouza 11:56 Detail
1. Jiří Sýkora 2 0 David Metelec 11:56 Detail
2. Barbora Suchanová 2 0 Lukáš Veselý 11:58 Detail
2. Jiří Sýkora 0 2 David Metelec 12:01 Detail
2. Dominik Padyšák 0 2 Ondřej Brož 12:02 Detail
2. Libuše Hamadejová 2 0 Matyáš Ćouza 12:06 Detail
2. Tadeáš Janeček 2 0 Petr Novák 12:08 Detail
Piškvoti 12 8 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Teplý 0 2 Václav Benedikt 11:56 Detail
1. Tomáš Pokorný 0 2 Viktorie Macáková 11:56 Detail
1. Tereza Steinová 0 2 Elisabeth Bastiánová 11:56 Detail
1. Johanka Fiedlerová 0 2 Štěpán Šimek 11:56 Detail
1. Hedvika Dolejší 2 0 Karel Král 11:56 Detail
2. Ondřej Teplý 2 0 Václav Benedikt 11:57 Detail
2. Hedvika Dolejší 2 0 Karel Král 11:59 Detail
2. Tomáš Pokorný 2 0 Viktorie Macáková 12:00 Detail
2. Tereza Steinová 2 0 Elisabeth Bastiánová 12:04 Detail
2. Johanka Fiedlerová 2 0 Štěpán Šimek 12:08 Detail
GLP 0 20 Studenti ISSTE Sokolov Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Lindner 0 2 André Schwarz 11:56 Detail
1. Pavel Frank 0 2 Tomáš Kotek 11:56 Detail
1. Eva Trejbalová 0 2 Jaromír Janáček 11:56 Detail
1. David Pešek 0 2 Jan Přibyl 11:56 Detail
1. David Novák 0 2 Jan Hoang 11:56 Detail
2. Martin Lindner 0 2 André Schwarz 12:04 Detail
2. David Pešek 0 2 Jan Přibyl 12:04 Detail
2. Eva Trejbalová 0 2 Jaromír Janáček 12:04 Detail
2. David Novák 0 2 Jan Hoang 12:04 Detail
2. Pavel Frank 0 2 Tomáš Kotek 12:04 Detail
Útočné helikoptéry 0 20 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 Zdeněk Holeček 11:56 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Leoš Keila 11:56 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Jan Vyšín 11:56 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Jiří Karl 11:56 Detail
1. Ian Moura de Andreade 0 2 Adéla Jiříčková 11:56 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Leoš Keila 12:04 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Jan Vyšín 12:04 Detail
2. Ian Moura de Andreade 0 2 Adéla Jiříčková 12:04 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 Zdeněk Holeček 12:04 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Jiří Karl 12:04 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Ploty Lišov 13 90 45 117
2. Krotitelé Melounů 12 84 48 106
3. Kryštof Caesar 11 100 40 73
4. Lentilky 10 88 38 62
5. Mléčný řez 9 88 37 55
6. 1048576 9 84 38 63
7. ŠOPPSký salát 9 84 35 53
8. Pišqoti 9 80 37 62
9. Gomokutilové 9 80 36 57
10. Olivový PišKoti 9 76 47 75
11. BerXOušky 8 84 29 32
12. GymPTáci 8 82 36 42
13. ULTRAMEGASEXYBORCI 8 70 33 47
14. Titáni 7 76 37 41
15. Kolečky a křížka (OX) 7 74 27 29
16. Farma zvířat 6 74 35 31
17. Studenti ISSTE Sokolov 6 74 30 22
18. level: Blondýna 6 72 37 32
19. Libadotaji 6 66 38 36
20. Dvouelko bráníček 6 62 40 34
21. Lerchováci 6 62 34 30
22. Blek 5 68 32 18
23. Piškvoti 5 66 27 16
24. PAVILON OPIC 5 64 39 22
25. Berušky 5 58 33 27
26. Mýto 5 58 30 23
27. Si(NO3)4 5 54 32 35
28. Jak za mlada 4 62 23 4
29. GLP 1 10 28 1
30. Útočné helikoptéry 1 10 28 1

Začátek: 26. 11. 11:23

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Krotitelé Melounů 6 14 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 0 2 Štěpán Drda 11:23 Detail
1. Samuel Kokoška 0 2 Jindřich Matoušek 11:23 Detail
1. František Viták 0 2 Alexander Marn 11:23 Detail
1. Miroslav Silovský 2 0 Theodor Kutý 11:23 Detail
1. Zdeněk Fikrle 2 0 Hugo Tůma 11:23 Detail
2. Petr Hladík 2 0 Štěpán Drda 11:27 Detail
2. Samuel Kokoška 0 2 Jindřich Matoušek 11:27 Detail
2. František Viták 0 2 Alexander Marn 11:28 Detail
2. Miroslav Silovský 0 2 Theodor Kutý 11:33 Detail
2. Zdeněk Fikrle 0 2 Hugo Tůma 11:34 Detail
1048576 10 10 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Soukup 0 2 Michal Svoboda 11:23 Detail
1. Martin Král 2 0 Samson Koudelka 11:23 Detail
1. Ondřej Frána 0 2 Kryštof Caesar 11:23 Detail
1. Jan Jirák 2 0 Manuel Asatryan 11:23 Detail
1. Jakub Hejna 2 0 Johana Smržová 11:23 Detail
2. Petr Soukup 2 0 Michal Svoboda 11:26 Detail
2. Jakub Hejna 0 2 Johana Smržová 11:34 Detail
2. Martin Král 0 2 Samson Koudelka 11:35 Detail
2. Ondřej Frána 0 2 Kryštof Caesar 11:35 Detail
2. Jan Jirák 2 0 Manuel Asatryan 11:36 Detail
Pišqoti 10 10 ŠOPPSký salát Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Stuchlík 2 0 Jan Pekárek 11:23 Detail
1. Jan Marek 2 0 Albert Pechoč 11:23 Detail
1. Filip Janovský 0 2 Ondřej Sukdol 11:23 Detail
1. Tomáš Polánek 0 2 Martin Opelka 11:23 Detail
1. Jan Veselý 2 0 Petr Šíma 11:23 Detail
2. Filip Janovský 0 2 Ondřej Sukdol 11:29 Detail
2. Jan Marek 0 2 Albert Pechoč 11:29 Detail
2. Tomáš Polánek 2 0 Martin Opelka 11:30 Detail
2. Jan Veselý 2 0 Petr Šíma 11:30 Detail
2. Jan Stuchlík 0 2 Jan Pekárek 11:37 Detail
Olivový PišKoti 12 8 ULTRAMEGASEXYBORCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 0 2 Martin Všetička 11:23 Detail
1. Jan Prokeš 2 0 Pavel Žalud 11:23 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 2 0 Jana Truongová 11:23 Detail
1. Šimon Doležal 2 0 Tobiáš Roháč 11:23 Detail
1. František Ouška 0 2 Jaroslav Šroub 11:23 Detail
2. František Ouška 2 0 Jaroslav Šroub 11:24 Detail
2. Jan Prokeš 2 0 Pavel Žalud 11:27 Detail
2. Šimon Doležal 0 2 Tobiáš Roháč 11:30 Detail
2. Adam Fojt 0 2 Martin Všetička 11:32 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 2 0 Jana Truongová 11:32 Detail
Lentilky 12 8 level: Blondýna Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Pechová 0 2 Lenka Prokešová 11:23 Detail
1. Klára Pechová 2 0 Ema Trsová 11:23 Detail
1. Jan Slavětínský 0 2 Eliška Havelková 11:23 Detail
1. Anna Krásnická 2 0 Daniela Beníšková 11:23 Detail
1. Jan Šupitar 2 0 Štěpánka Kněžínková 11:23 Detail
2. Klára Pechová 2 0 Ema Trsová 11:27 Detail
2. Anna Krásnická 0 2 Daniela Beníšková 11:32 Detail
2. Michaela Pechová 0 2 Lenka Prokešová 11:32 Detail
2. Jan Šupitar 2 0 Štěpánka Kněžínková 11:33 Detail
2. Jan Slavětínský 2 0 Eliška Havelková 11:36 Detail
Mléčný řez 16 4 Titáni Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dušek 2 0 Jakub Soukup 11:23 Detail
1. David Wimmer 2 0 Adam Boček 11:23 Detail
1. Stanislav Dědič 2 0 Vojtěch Peroutka 11:23 Detail
1. Adam Petroušek 2 0 Matouš Kumpoldt 11:23 Detail
1. Josef Sedláček 0 2 Miroslav Zikmund 11:23 Detail
2. Stanislav Dědič 2 0 Vojtěch Peroutka 11:25 Detail
2. David Wimmer 2 0 Adam Boček 11:26 Detail
2. Josef Sedláček 2 0 Miroslav Zikmund 11:27 Detail
2. Jakub Dušek 2 0 Jakub Soukup 11:27 Detail
2. Adam Petroušek 0 2 Matouš Kumpoldt 11:36 Detail
Gomokutilové 16 4 PAVILON OPIC Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Lukáš Zeman 11:23 Detail
1. Marek Vácal 2 0 Michal Špiler 11:23 Detail
1. Jan Naxera 2 0 Radek Tomšík 11:23 Detail
1. Daniel Vočadlo 2 0 Long Dinh Thanh 11:23 Detail
1. Martin Kocourek 0 2 Marek Koča 11:23 Detail
2. Martin Kocourek 2 0 Marek Koča 11:25 Detail
2. Daniel Vočadlo 2 0 Long Dinh Thanh 11:27 Detail
2. Marek Vácal 2 0 Michal Špiler 11:27 Detail
2. Alan Karlíček 0 2 Lukáš Zeman 11:31 Detail
2. Jan Naxera 2 0 Radek Tomšík 11:37 Detail
GymPTáci 18 2 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 2 0 Zdeněk Holeček 11:23 Detail
1. Jakub Vojík 0 2 Leoš Keila 11:23 Detail
1. Jana Škulinová 2 0 Jan Vyšín 11:23 Detail
1. Tomáš Jelínek 2 0 Jiří Karl 11:23 Detail
1. František Vozábal 2 0 Adéla Jiříčková 11:23 Detail
2. Jana Škulinová 2 0 Jan Vyšín 11:24 Detail
2. František Vozábal 2 0 Adéla Jiříčková 11:24 Detail
2. Tomáš Jelínek 2 0 Jiří Karl 11:26 Detail
2. Jakub Vojík 2 0 Leoš Keila 11:32 Detail
2. Josef Pavlič 2 0 Zdeněk Holeček 11:33 Detail
BerXOušky 14 6 Studenti ISSTE Sokolov Zobrazit/Skrýt detail
1. Magdaléna Fialová 0 2 André Schwarz 11:23 Detail
1. Tomáš Řeboun 0 2 Tomáš Kotek 11:23 Detail
1. Eliška Suchá 2 0 Jaromír Janáček 11:23 Detail
1. Matěj Flígr 2 0 Jan Přibyl 11:23 Detail
1. Šimon Housar 2 0 Jan Hoang 11:23 Detail
2. Eliška Suchá 2 0 Jaromír Janáček 11:25 Detail
2. Tomáš Řeboun 0 2 Tomáš Kotek 11:25 Detail
2. Šimon Housar 2 0 Jan Hoang 11:26 Detail
2. Matěj Flígr 2 0 Jan Přibyl 11:27 Detail
2. Magdaléna Fialová 2 0 André Schwarz 11:27 Detail
Libadotaji 4 16 Dvouelko bráníček Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 2 0 Vojtěch Chroust 11:23 Detail
1. Barbora Suchanová 0 2 Michael Mečl 11:23 Detail
1. Dominik Padyšák 2 0 David Kohout 11:23 Detail
1. Libuše Hamadejová 0 2 Jakub Šindelář 11:23 Detail
1. Jiří Sýkora 0 2 Ondřej Presl 11:23 Detail
2. Jiří Sýkora 0 2 Ondřej Presl 11:25 Detail
2. Tadeáš Janeček 0 2 Vojtěch Chroust 11:28 Detail
2. Dominik Padyšák 0 2 David Kohout 11:28 Detail
2. Libuše Hamadejová 0 2 Jakub Šindelář 11:30 Detail
2. Barbora Suchanová 0 2 Michael Mečl 11:35 Detail
Mýto 10 10 Si(NO3)4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Trojan 0 2 Petr Novák 11:23 Detail
1. Martin Herman 2 0 Lukáš Veselý 11:23 Detail
1. Petr Beneš 0 2 Ondřej Brož 11:23 Detail
1. Ondřej Bachyně 2 0 Matyáš Ćouza 11:23 Detail
1. Matyáš Klepáč 0 2 David Metelec 11:23 Detail
2. Vojtěch Trojan 2 0 Petr Novák 11:25 Detail
2. Ondřej Bachyně 0 2 Matyáš Ćouza 11:26 Detail
2. Petr Beneš 2 0 Ondřej Brož 11:27 Detail
2. Matyáš Klepáč 0 2 David Metelec 11:28 Detail
2. Martin Herman 2 0 Lukáš Veselý 11:30 Detail
Kolečky a křížka (OX) 10 10 Berušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Cyril Teichmann 0 2 Sára Kaprová 11:23 Detail
1. Vojtěch Tomšíček 2 0 Anna Hulmáková 11:23 Detail
1. Tomáš Krejčík 2 0 Matěj Mladý 11:23 Detail
1. David Košťák 0 2 Ondřej Kaucký 11:23 Detail
1. Yassin Kassl 2 0 Jan Hostek 11:23 Detail
2. Cyril Teichmann 0 2 Sára Kaprová 11:25 Detail
2. Vojtěch Tomšíček 0 2 Anna Hulmáková 11:25 Detail
2. Tomáš Krejčík 0 2 Matěj Mladý 11:26 Detail
2. Yassin Kassl 2 0 Jan Hostek 11:26 Detail
2. David Košťák 2 0 Ondřej Kaucký 11:27 Detail
Piškvoti 6 14 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Teplý 2 0 Norbert Hauser 11:23 Detail
1. Tomáš Pokorný 0 2 Ondřej Tomášek 11:23 Detail
1. Tereza Steinová 0 2 Simon Frusthofer 11:23 Detail
1. Johanka Fiedlerová 2 0 Ondřej Velek 11:23 Detail
1. Hedvika Dolejší 0 2 Tomáš Jirásek 11:23 Detail
2. Ondřej Teplý 0 2 Norbert Hauser 11:25 Detail
2. Tomáš Pokorný 0 2 Ondřej Tomášek 11:25 Detail
2. Johanka Fiedlerová 0 2 Ondřej Velek 11:26 Detail
2. Tereza Steinová 0 2 Simon Frusthofer 11:27 Detail
2. Hedvika Dolejší 2 0 Tomáš Jirásek 11:35 Detail
Útočné helikoptéry 0 20 Farma zvířat Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 František Kojan 11:23 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Matěj Kučera 11:23 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Ondřej Bureš 11:23 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Matyáš Melichar 11:23 Detail
1. Ian Moura de Andreade 0 2 Jindřich Šimáček 11:23 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 František Kojan 11:31 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Matěj Kučera 11:31 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Ondřej Bureš 11:31 Detail
2. Ian Moura de Andreade 0 2 Jindřich Šimáček 11:31 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Matyáš Melichar 11:31 Detail
GLP 0 20 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Lindner 0 2 Václav Benedikt 11:23 Detail
1. Pavel Frank 0 2 Viktorie Macáková 11:23 Detail
1. Eva Trejbalová 0 2 Elisabeth Bastiánová 11:23 Detail
1. David Pešek 0 2 Štěpán Šimek 11:23 Detail
1. David Novák 0 2 Karel Král 11:23 Detail
2. Eva Trejbalová 0 2 Elisabeth Bastiánová 11:31 Detail
2. David Novák 0 2 Karel Král 11:31 Detail
2. Martin Lindner 0 2 Václav Benedikt 11:31 Detail
2. Pavel Frank 0 2 Viktorie Macáková 11:34 Detail
2. David Pešek 0 2 Štěpán Šimek 11:35 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Ploty Lišov 11 74 30 80
2. Krotitelé Melounů 10 72 32 74
3. Kryštof Caesar 9 88 27 47
4. 1048576 9 80 21 49
5. ŠOPPSký salát 9 76 23 47
6. Pišqoti 9 72 24 52
7. Mléčný řez 8 78 22 38
8. Lentilky 8 74 28 44
9. Olivový PišKoti 8 66 35 62
10. Gomokutilové 7 68 24 35
11. ULTRAMEGASEXYBORCI 7 60 24 37
12. BerXOušky 6 70 20 18
13. GymPTáci 6 66 28 28
14. level: Blondýna 6 64 25 26
15. Dvouelko bráníček 6 56 27 26
16. Farma zvířat 5 64 25 21
17. Kolečky a křížka (OX) 5 62 19 16
18. Blek 5 62 19 13
19. Titáni 5 60 27 25
20. PAVILON OPIC 5 56 27 17
21. Mýto 5 54 22 23
22. Berušky 5 54 21 25
23. Si(NO3)4 5 50 22 27
24. Studenti ISSTE Sokolov 4 54 21 16
25. Jak za mlada 4 54 14 4
26. Libadotaji 4 50 33 26
27. Lerchováci 4 42 24 22
28. Piškvoti 3 54 19 6
29. Útočné helikoptéry 1 10 19 1
30. GLP 1 10 18 1

Začátek: 26. 11. 10:57

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Olivový PišKoti 6 14 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 2 0 Petr Hladík 10:57 Detail
1. Jan Prokeš 2 0 Samuel Kokoška 10:57 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 0 2 František Viták 10:57 Detail
1. Šimon Doležal 0 2 Miroslav Silovský 10:57 Detail
1. František Ouška 0 2 Zdeněk Fikrle 10:57 Detail
2. Jan Prokeš 0 2 Samuel Kokoška 11:00 Detail
2. Šimon Doležal 2 0 Miroslav Silovský 11:02 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 0 2 František Viták 11:03 Detail
2. František Ouška 0 2 Zdeněk Fikrle 11:04 Detail
2. Adam Fojt 0 2 Petr Hladík 11:04 Detail
Lentilky 8 12 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Pechová 0 2 Štěpán Drda 10:57 Detail
1. Klára Pechová 2 0 Jindřich Matoušek 10:57 Detail
1. Jan Slavětínský 0 2 Alexander Marn 10:57 Detail
1. Anna Krásnická 0 2 Theodor Kutý 10:57 Detail
1. Jan Šupitar 0 2 Hugo Tůma 10:57 Detail
2. Klára Pechová 0 2 Jindřich Matoušek 11:01 Detail
2. Anna Krásnická 2 0 Theodor Kutý 11:02 Detail
2. Michaela Pechová 2 0 Štěpán Drda 11:02 Detail
2. Jan Šupitar 2 0 Hugo Tůma 11:03 Detail
2. Jan Slavětínský 0 2 Alexander Marn 11:10 Detail
PAVILON OPIC 4 16 ŠOPPSký salát Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Zeman 0 2 Jan Pekárek 10:57 Detail
1. Michal Špiler 0 2 Albert Pechoč 10:57 Detail
1. Radek Tomšík 0 2 Ondřej Sukdol 10:57 Detail
1. Long Dinh Thanh 2 0 Martin Opelka 10:57 Detail
1. Marek Koča 2 0 Petr Šíma 10:57 Detail
2. Michal Špiler 0 2 Albert Pechoč 10:59 Detail
2. Lukáš Zeman 0 2 Jan Pekárek 11:01 Detail
2. Long Dinh Thanh 0 2 Martin Opelka 11:05 Detail
2. Radek Tomšík 0 2 Ondřej Sukdol 11:06 Detail
2. Marek Koča 0 2 Petr Šíma 11:08 Detail
GymPTáci 4 16 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 0 2 Michal Svoboda 10:57 Detail
1. Jakub Vojík 0 2 Samson Koudelka 10:57 Detail
1. Jana Škulinová 0 2 Kryštof Caesar 10:57 Detail
1. Tomáš Jelínek 0 2 Manuel Asatryan 10:57 Detail
1. František Vozábal 0 2 Johana Smržová 10:57 Detail
2. František Vozábal 2 0 Johana Smržová 11:00 Detail
2. Jakub Vojík 2 0 Samson Koudelka 11:06 Detail
2. Jana Škulinová 0 2 Kryštof Caesar 11:07 Detail
2. Tomáš Jelínek 0 2 Manuel Asatryan 11:08 Detail
2. Josef Pavlič 0 2 Michal Svoboda 11:08 Detail
Dvouelko bráníček 2 18 1048576 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chroust 0 2 Petr Soukup 10:57 Detail
1. Michael Mečl 0 2 Martin Král 10:57 Detail
1. David Kohout 0 2 Ondřej Frána 10:57 Detail
1. Jakub Šindelář 0 2 Jan Jirák 10:57 Detail
1. Ondřej Presl 0 2 Jakub Hejna 10:57 Detail
2. Michael Mečl 0 2 Martin Král 11:02 Detail
2. David Kohout 0 2 Ondřej Frána 11:03 Detail
2. Jakub Šindelář 0 2 Jan Jirák 11:05 Detail
2. Vojtěch Chroust 0 2 Petr Soukup 11:05 Detail
2. Ondřej Presl 2 0 Jakub Hejna 11:08 Detail
Libadotaji 4 16 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 0 2 Jan Stuchlík 10:57 Detail
1. Barbora Suchanová 0 2 Jan Marek 10:57 Detail
1. Dominik Padyšák 0 2 Filip Janovský 10:57 Detail
1. Libuše Hamadejová 0 2 Tomáš Polánek 10:57 Detail
1. Jiří Sýkora 0 2 Jan Veselý 10:57 Detail
2. Barbora Suchanová 0 2 Jan Marek 11:02 Detail
2. Dominik Padyšák 0 2 Filip Janovský 11:04 Detail
2. Jiří Sýkora 2 0 Jan Veselý 11:04 Detail
2. Libuše Hamadejová 0 2 Tomáš Polánek 11:04 Detail
2. Tadeáš Janeček 2 0 Jan Stuchlík 11:04 Detail
Mléčný řez 14 6 Gomokutilové Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dušek 0 2 Alan Karlíček 10:57 Detail
1. David Wimmer 2 0 Marek Vácal 10:57 Detail
1. Stanislav Dědič 2 0 Jan Naxera 10:57 Detail
1. Adam Petroušek 2 0 Daniel Vočadlo 10:57 Detail
1. Josef Sedláček 0 2 Martin Kocourek 10:57 Detail
2. Josef Sedláček 2 0 Martin Kocourek 11:00 Detail
2. Stanislav Dědič 2 0 Jan Naxera 11:00 Detail
2. Jakub Dušek 2 0 Alan Karlíček 11:03 Detail
2. David Wimmer 2 0 Marek Vácal 11:07 Detail
2. Adam Petroušek 0 2 Daniel Vočadlo 11:12 Detail
Mýto 8 12 ULTRAMEGASEXYBORCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Trojan 0 2 Martin Všetička 10:57 Detail
1. Martin Herman 2 0 Pavel Žalud 10:57 Detail
1. Petr Beneš 2 0 Jana Truongová 10:57 Detail
1. Ondřej Bachyně 2 0 Tobiáš Roháč 10:57 Detail
1. Matyáš Klepáč 0 2 Jaroslav Šroub 10:57 Detail
2. Matyáš Klepáč 0 2 Jaroslav Šroub 11:01 Detail
2. Vojtěch Trojan 0 2 Martin Všetička 11:02 Detail
2. Martin Herman 2 0 Pavel Žalud 11:02 Detail
2. Petr Beneš 0 2 Jana Truongová 11:06 Detail
2. Ondřej Bachyně 0 2 Tobiáš Roháč 11:07 Detail
Piškvoti 8 12 level: Blondýna Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Teplý 0 2 Lenka Prokešová 10:57 Detail
1. Tomáš Pokorný 0 2 Ema Trsová 10:57 Detail
1. Tereza Steinová 2 0 Eliška Havelková 10:57 Detail
1. Johanka Fiedlerová 2 0 Daniela Beníšková 10:57 Detail
1. Hedvika Dolejší 2 0 Štěpánka Kněžínková 10:57 Detail
2. Ondřej Teplý 0 2 Lenka Prokešová 10:59 Detail
2. Tereza Steinová 0 2 Eliška Havelková 10:59 Detail
2. Johanka Fiedlerová 0 2 Daniela Beníšková 11:05 Detail
2. Hedvika Dolejší 0 2 Štěpánka Kněžínková 11:06 Detail
2. Tomáš Pokorný 2 0 Ema Trsová 11:07 Detail
Titáni 18 2 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Soukup 0 2 Zdeněk Holeček 10:57 Detail
1. Adam Boček 2 0 Leoš Keila 10:57 Detail
1. Vojtěch Peroutka 2 0 Jan Vyšín 10:57 Detail
1. Matouš Kumpoldt 2 0 Jiří Karl 10:57 Detail
1. Miroslav Zikmund 2 0 Adéla Jiříčková 10:57 Detail
2. Adam Boček 2 0 Leoš Keila 10:58 Detail
2. Miroslav Zikmund 2 0 Adéla Jiříčková 11:00 Detail
2. Jakub Soukup 2 0 Zdeněk Holeček 11:01 Detail
2. Matouš Kumpoldt 2 0 Jiří Karl 11:01 Detail
2. Vojtěch Peroutka 2 0 Jan Vyšín 11:02 Detail
Berušky 14 6 Si(NO3)4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 2 0 Petr Novák 10:57 Detail
1. Anna Hulmáková 2 0 Lukáš Veselý 10:57 Detail
1. Matěj Mladý 2 0 Ondřej Brož 10:57 Detail
1. Ondřej Kaucký 2 0 Matyáš Ćouza 10:57 Detail
1. Jan Hostek 2 0 David Metelec 10:57 Detail
2. Sára Kaprová 2 0 Petr Novák 11:00 Detail
2. Jan Hostek 0 2 David Metelec 11:00 Detail
2. Anna Hulmáková 0 2 Lukáš Veselý 11:03 Detail
2. Ondřej Kaucký 2 0 Matyáš Ćouza 11:04 Detail
2. Matěj Mladý 0 2 Ondřej Brož 11:05 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 16 4 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 2 0 Václav Benedikt 10:57 Detail
1. Tomáš Kotek 2 0 Viktorie Macáková 10:57 Detail
1. Jaromír Janáček 2 0 Elisabeth Bastiánová 10:57 Detail
1. Jan Přibyl 0 2 Štěpán Šimek 10:57 Detail
1. Jan Hoang 2 0 Karel Král 10:57 Detail
2. Jaromír Janáček 2 0 Elisabeth Bastiánová 10:59 Detail
2. André Schwarz 0 2 Václav Benedikt 11:01 Detail
2. Jan Hoang 2 0 Karel Král 11:01 Detail
2. Tomáš Kotek 2 0 Viktorie Macáková 11:04 Detail
2. Jan Přibyl 2 0 Štěpán Šimek 11:04 Detail
Farma zvířat 10 10 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kojan 0 2 Norbert Hauser 10:57 Detail
1. Matěj Kučera 2 0 Ondřej Tomášek 10:57 Detail
1. Ondřej Bureš 0 2 Simon Frusthofer 10:57 Detail
1. Matyáš Melichar 2 0 Ondřej Velek 10:57 Detail
1. Jindřich Šimáček 0 2 Tomáš Jirásek 10:57 Detail
2. František Kojan 0 2 Norbert Hauser 11:00 Detail
2. Ondřej Bureš 0 2 Simon Frusthofer 11:00 Detail
2. Matyáš Melichar 2 0 Ondřej Velek 11:00 Detail
2. Jindřich Šimáček 2 0 Tomáš Jirásek 11:01 Detail
2. Matěj Kučera 2 0 Ondřej Tomášek 11:02 Detail
Útočné helikoptéry 0 20 Kolečky a křížka (OX) Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 Cyril Teichmann 10:57 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Vojtěch Tomšíček 10:57 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Tomáš Krejčík 10:57 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 David Košťák 10:57 Detail
1. Ian Moura de Andreade 0 2 Yassin Kassl 10:57 Detail
2. Ian Moura de Andreade 0 2 Yassin Kassl 11:06 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 Cyril Teichmann 11:06 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Tomáš Krejčík 11:06 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Vojtěch Tomšíček 11:06 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 David Košťák 11:06 Detail
BerXOušky 20 0 GLP Zobrazit/Skrýt detail
1. Magdaléna Fialová 2 0 Martin Lindner 10:57 Detail
1. Tomáš Řeboun 2 0 Pavel Frank 10:57 Detail
1. Eliška Suchá 2 0 Eva Trejbalová 10:57 Detail
1. Matěj Flígr 2 0 David Pešek 10:57 Detail
1. Šimon Housar 2 0 David Novák 10:57 Detail
2. Tomáš Řeboun 2 0 Pavel Frank 11:06 Detail
2. Eliška Suchá 2 0 Eva Trejbalová 11:06 Detail
2. Magdaléna Fialová 2 0 Martin Lindner 11:06 Detail
2. Šimon Housar 2 0 David Novák 11:06 Detail
2. Matěj Flígr 2 0 David Pešek 11:06 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 10 66 17 60
2. Ploty Lišov 9 60 16 46
3. Kryštof Caesar 8 78 12 26
4. 1048576 8 70 12 30
5. ŠOPPSký salát 8 66 13 32
6. Pišqoti 8 62 13 35
7. ULTRAMEGASEXYBORCI 7 52 16 35
8. Lentilky 6 62 20 28
9. Mléčný řez 6 62 15 24
10. level: Blondýna 6 56 13 20
11. Olivový PišKoti 6 54 25 41
12. Titáni 5 56 16 21
13. PAVILON OPIC 5 52 19 17
14. Gomokutilové 5 52 15 21
15. BerXOušky 4 56 11 6
16. Kolečky a křížka (OX) 4 52 11 9
17. GymPTáci 4 48 20 14
18. Studenti ISSTE Sokolov 4 48 11 11
19. Libadotaji 4 46 24 20
20. Berušky 4 44 15 16
21. Mýto 4 44 14 10
22. Dvouelko bráníček 4 40 20 16
23. Lerchováci 4 40 16 18
24. Si(NO3)4 4 40 12 16
25. Piškvoti 3 48 14 6
26. Blek 3 48 11 5
27. Farma zvířat 3 44 18 15
28. Jak za mlada 2 34 12 2
29. GLP 1 10 12 1
30. Útočné helikoptéry 1 10 9 1

Začátek: 26. 11. 10:28

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Lentilky 8 12 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Pechová 0 2 Petr Hladík 10:28 Detail
1. Klára Pechová 0 2 Samuel Kokoška 10:28 Detail
1. Jan Slavětínský 2 0 František Viták 10:28 Detail
1. Anna Krásnická 2 0 Miroslav Silovský 10:28 Detail
1. Jan Šupitar 0 2 Zdeněk Fikrle 10:28 Detail
2. Anna Krásnická 2 0 Miroslav Silovský 10:30 Detail
2. Michaela Pechová 2 0 Petr Hladík 10:32 Detail
2. Klára Pechová 0 2 Samuel Kokoška 10:32 Detail
2. Jan Šupitar 0 2 Zdeněk Fikrle 10:33 Detail
2. Jan Slavětínský 0 2 František Viták 10:34 Detail
Olivový PišKoti 10 10 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 0 2 Jan Stuchlík 10:28 Detail
1. Jan Prokeš 0 2 Jan Marek 10:28 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 2 0 Filip Janovský 10:28 Detail
1. Šimon Doležal 0 2 Tomáš Polánek 10:28 Detail
1. František Ouška 2 0 Jan Veselý 10:28 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 2 0 Filip Janovský 10:30 Detail
2. Adam Fojt 2 0 Jan Stuchlík 10:32 Detail
2. František Ouška 0 2 Jan Veselý 10:34 Detail
2. Jan Prokeš 2 0 Jan Marek 10:36 Detail
2. Šimon Doležal 0 2 Tomáš Polánek 10:38 Detail
Mléčný řez 8 12 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dušek 2 0 Štěpán Drda 10:28 Detail
1. David Wimmer 2 0 Jindřich Matoušek 10:28 Detail
1. Stanislav Dědič 0 2 Alexander Marn 10:28 Detail
1. Adam Petroušek 2 0 Theodor Kutý 10:28 Detail
1. Josef Sedláček 0 2 Hugo Tůma 10:28 Detail
2. David Wimmer 2 0 Jindřich Matoušek 10:30 Detail
2. Jakub Dušek 0 2 Štěpán Drda 10:35 Detail
2. Josef Sedláček 0 2 Hugo Tůma 10:37 Detail
2. Adam Petroušek 0 2 Theodor Kutý 10:39 Detail
2. Stanislav Dědič 0 2 Alexander Marn 10:41 Detail
GymPTáci 8 12 1048576 Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 2 0 Petr Soukup 10:28 Detail
1. Jakub Vojík 0 2 Martin Král 10:28 Detail
1. Jana Škulinová 0 2 Ondřej Frána 10:28 Detail
1. Tomáš Jelínek 0 2 Jan Jirák 10:28 Detail
1. František Vozábal 0 2 Jakub Hejna 10:28 Detail
2. Tomáš Jelínek 2 0 Jan Jirák 10:31 Detail
2. Jakub Vojík 0 2 Martin Král 10:34 Detail
2. Jana Škulinová 2 0 Ondřej Frána 10:36 Detail
2. František Vozábal 0 2 Jakub Hejna 10:37 Detail
2. Josef Pavlič 2 0 Petr Soukup 10:41 Detail
Dvouelko bráníček 2 18 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chroust 0 2 Michal Svoboda 10:28 Detail
1. Michael Mečl 0 2 Samson Koudelka 10:28 Detail
1. David Kohout 0 2 Kryštof Caesar 10:28 Detail
1. Jakub Šindelář 0 2 Manuel Asatryan 10:28 Detail
1. Ondřej Presl 0 2 Johana Smržová 10:28 Detail
2. David Kohout 0 2 Kryštof Caesar 10:32 Detail
2. Ondřej Presl 2 0 Johana Smržová 10:32 Detail
2. Michael Mečl 0 2 Samson Koudelka 10:36 Detail
2. Jakub Šindelář 0 2 Manuel Asatryan 10:38 Detail
2. Vojtěch Chroust 0 2 Michal Svoboda 10:39 Detail
Libadotaji 6 14 ŠOPPSký salát Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 0 2 Jan Pekárek 10:28 Detail
1. Barbora Suchanová 2 0 Albert Pechoč 10:28 Detail
1. Dominik Padyšák 0 2 Ondřej Sukdol 10:28 Detail
1. Libuše Hamadejová 0 2 Martin Opelka 10:28 Detail
1. Jiří Sýkora 0 2 Petr Šíma 10:28 Detail
2. Tadeáš Janeček 2 0 Jan Pekárek 10:34 Detail
2. Libuše Hamadejová 0 2 Martin Opelka 10:34 Detail
2. Dominik Padyšák 0 2 Ondřej Sukdol 10:35 Detail
2. Jiří Sýkora 2 0 Petr Šíma 10:36 Detail
2. Barbora Suchanová 0 2 Albert Pechoč 10:36 Detail
PAVILON OPIC 14 6 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Zeman 2 0 Zdeněk Holeček 10:28 Detail
1. Michal Špiler 2 0 Leoš Keila 10:28 Detail
1. Radek Tomšík 2 0 Jan Vyšín 10:28 Detail
1. Long Dinh Thanh 0 2 Jiří Karl 10:28 Detail
1. Marek Koča 2 0 Adéla Jiříčková 10:28 Detail
2. Lukáš Zeman 0 2 Zdeněk Holeček 10:31 Detail
2. Marek Koča 2 0 Adéla Jiříčková 10:31 Detail
2. Long Dinh Thanh 0 2 Jiří Karl 10:32 Detail
2. Michal Špiler 2 0 Leoš Keila 10:33 Detail
2. Radek Tomšík 2 0 Jan Vyšín 10:34 Detail
Titáni 6 14 ULTRAMEGASEXYBORCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Soukup 2 0 Martin Všetička 10:28 Detail
1. Adam Boček 0 2 Pavel Žalud 10:28 Detail
1. Vojtěch Peroutka 0 2 Jana Truongová 10:28 Detail
1. Matouš Kumpoldt 0 2 Tobiáš Roháč 10:28 Detail
1. Miroslav Zikmund 0 2 Jaroslav Šroub 10:28 Detail
2. Miroslav Zikmund 0 2 Jaroslav Šroub 10:31 Detail
2. Adam Boček 0 2 Pavel Žalud 10:34 Detail
2. Vojtěch Peroutka 2 0 Jana Truongová 10:36 Detail
2. Matouš Kumpoldt 0 2 Tobiáš Roháč 10:40 Detail
2. Jakub Soukup 2 0 Martin Všetička 10:44 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 6 14 Gomokutilové Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 2 0 Alan Karlíček 10:28 Detail
1. Tomáš Kotek 0 2 Marek Vácal 10:28 Detail
1. Jaromír Janáček 0 2 Jan Naxera 10:28 Detail
1. Jan Přibyl 2 0 Daniel Vočadlo 10:28 Detail
1. Jan Hoang 0 2 Martin Kocourek 10:28 Detail
2. Tomáš Kotek 0 2 Marek Vácal 10:30 Detail
2. Jan Hoang 0 2 Martin Kocourek 10:30 Detail
2. Jaromír Janáček 0 2 Jan Naxera 10:32 Detail
2. Jan Přibyl 0 2 Daniel Vočadlo 10:34 Detail
2. André Schwarz 2 0 Alan Karlíček 10:35 Detail
Berušky 6 14 level: Blondýna Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 0 2 Lenka Prokešová 10:28 Detail
1. Anna Hulmáková 2 0 Ema Trsová 10:28 Detail
1. Matěj Mladý 0 2 Eliška Havelková 10:28 Detail
1. Ondřej Kaucký 0 2 Daniela Beníšková 10:28 Detail
1. Jan Hostek 0 2 Štěpánka Kněžínková 10:28 Detail
2. Anna Hulmáková 2 0 Ema Trsová 10:29 Detail
2. Sára Kaprová 2 0 Lenka Prokešová 10:29 Detail
2. Matěj Mladý 0 2 Eliška Havelková 10:35 Detail
2. Ondřej Kaucký 0 2 Daniela Beníšková 10:35 Detail
2. Jan Hostek 0 2 Štěpánka Kněžínková 10:39 Detail
BerXOušky 8 12 Si(NO3)4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Magdaléna Fialová 2 0 Petr Novák 10:28 Detail
1. Tomáš Řeboun 0 2 Lukáš Veselý 10:28 Detail
1. Eliška Suchá 2 0 Ondřej Brož 10:28 Detail
1. Matěj Flígr 0 2 Matyáš Ćouza 10:28 Detail
1. Šimon Housar 0 2 David Metelec 10:28 Detail
2. Tomáš Řeboun 0 2 Lukáš Veselý 10:30 Detail
2. Eliška Suchá 2 0 Ondřej Brož 10:31 Detail
2. Šimon Housar 2 0 David Metelec 10:31 Detail
2. Magdaléna Fialová 0 2 Petr Novák 10:32 Detail
2. Matěj Flígr 0 2 Matyáš Ćouza 10:33 Detail
Mýto 14 6 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Trojan 2 0 Václav Benedikt 10:28 Detail
1. Martin Herman 0 2 Viktorie Macáková 10:28 Detail
1. Petr Beneš 2 0 Elisabeth Bastiánová 10:28 Detail
1. Ondřej Bachyně 0 2 Štěpán Šimek 10:28 Detail
1. Matyáš Klepáč 2 0 Karel Král 10:28 Detail
2. Matyáš Klepáč 2 0 Karel Král 10:30 Detail
2. Petr Beneš 2 0 Elisabeth Bastiánová 10:30 Detail
2. Vojtěch Trojan 2 0 Václav Benedikt 10:30 Detail
2. Ondřej Bachyně 0 2 Štěpán Šimek 10:33 Detail
2. Martin Herman 2 0 Viktorie Macáková 10:33 Detail
Piškvoti 20 0 GLP Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Teplý 2 0 Martin Lindner 10:28 Detail
1. Tomáš Pokorný 2 0 Pavel Frank 10:28 Detail
1. Tereza Steinová 2 0 Eva Trejbalová 10:28 Detail
1. Johanka Fiedlerová 2 0 David Pešek 10:28 Detail
1. Hedvika Dolejší 2 0 David Novák 10:28 Detail
2. Tomáš Pokorný 2 0 Pavel Frank 10:36 Detail
2. Johanka Fiedlerová 2 0 David Pešek 10:36 Detail
2. Ondřej Teplý 2 0 Martin Lindner 10:36 Detail
2. Hedvika Dolejší 2 0 David Novák 10:36 Detail
2. Tereza Steinová 2 0 Eva Trejbalová 10:36 Detail
Farma zvířat 10 10 Kolečky a křížka (OX) Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kojan 0 2 Cyril Teichmann 10:28 Detail
1. Matěj Kučera 0 2 Vojtěch Tomšíček 10:28 Detail
1. Ondřej Bureš 2 0 Tomáš Krejčík 10:28 Detail
1. Matyáš Melichar 2 0 David Košťák 10:28 Detail
1. Jindřich Šimáček 0 2 Yassin Kassl 10:28 Detail
2. Matyáš Melichar 2 0 David Košťák 10:29 Detail
2. František Kojan 0 2 Cyril Teichmann 10:32 Detail
2. Matěj Kučera 2 0 Vojtěch Tomšíček 10:32 Detail
2. Ondřej Bureš 2 0 Tomáš Krejčík 10:34 Detail
2. Jindřich Šimáček 0 2 Yassin Kassl 10:34 Detail
Útočné helikoptéry 0 20 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 Norbert Hauser 10:28 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Ondřej Tomášek 10:28 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Simon Frusthofer 10:28 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Ondřej Velek 10:28 Detail
1. Ian Moura de Andreade 0 2 Tomáš Jirásek 10:28 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Ondřej Tomášek 10:36 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Ondřej Velek 10:36 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Simon Frusthofer 10:36 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 Norbert Hauser 10:36 Detail
2. Ian Moura de Andreade 0 2 Tomáš Jirásek 10:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 8 52 11 44
2. Ploty Lišov 7 48 8 30
3. Kryštof Caesar 6 62 6 14
4. Lentilky 6 54 9 22
5. 1048576 6 52 7 18
6. ŠOPPSký salát 6 50 8 20
7. Olivový PišKoti 6 48 12 29
8. Pišqoti 6 46 7 22
9. PAVILON OPIC 5 48 9 15
10. Gomokutilové 5 46 5 11
11. ULTRAMEGASEXYBORCI 5 40 9 19
12. Mléčný řez 4 48 8 10
13. GymPTáci 4 44 10 12
14. level: Blondýna 4 44 6 8
15. Libadotaji 4 42 12 16
16. Dvouelko bráníček 4 38 10 12
17. Lerchováci 4 38 9 14
18. Mýto 4 36 4 8
19. Si(NO3)4 4 34 6 8
20. Piškvoti 3 40 6 4
21. Titáni 3 38 10 9
22. Blek 2 38 8 2
23. BerXOušky 2 36 9 4
24. Farma zvířat 2 34 10 8
25. Studenti ISSTE Sokolov 2 32 7 5
26. Kolečky a křížka (OX) 2 32 6 4
27. Berušky 2 30 8 8
28. Jak za mlada 2 30 6 2
29. GLP 1 10 8 1
30. Útočné helikoptéry 1 10 4 1

Začátek: 26. 11. 09:58

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Olivový PišKoti 10 10 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 0 2 Štěpán Drda 09:58 Detail
1. Jan Prokeš 0 2 Jindřich Matoušek 09:58 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 2 0 Alexander Marn 09:58 Detail
1. Šimon Doležal 2 0 Theodor Kutý 09:58 Detail
1. František Ouška 0 2 Hugo Tůma 09:58 Detail
2. Adam Fojt 2 0 Štěpán Drda 10:01 Detail
2. Šimon Doležal 0 2 Theodor Kutý 10:03 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 2 0 Alexander Marn 10:08 Detail
2. Jan Prokeš 0 2 Jindřich Matoušek 10:11 Detail
2. František Ouška 2 0 Hugo Tůma 10:12 Detail
Lentilky 14 6 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Pechová 0 2 Zdeněk Holeček 09:58 Detail
1. Klára Pechová 2 0 Leoš Keila 09:58 Detail
1. Jan Slavětínský 2 0 Jan Vyšín 09:58 Detail
1. Anna Krásnická 2 0 Jiří Karl 09:58 Detail
1. Jan Šupitar 2 0 Adéla Jiříčková 09:58 Detail
2. Jan Šupitar 0 2 Adéla Jiříčková 09:59 Detail
2. Klára Pechová 2 0 Leoš Keila 10:00 Detail
2. Anna Krásnická 2 0 Jiří Karl 10:00 Detail
2. Michaela Pechová 0 2 Zdeněk Holeček 10:02 Detail
2. Jan Slavětínský 2 0 Jan Vyšín 10:05 Detail
Krotitelé Melounů 12 8 Gomokutilové Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 2 0 Alan Karlíček 09:58 Detail
1. Samuel Kokoška 0 2 Marek Vácal 09:58 Detail
1. František Viták 0 2 Jan Naxera 09:58 Detail
1. Miroslav Silovský 2 0 Daniel Vočadlo 09:58 Detail
1. Zdeněk Fikrle 2 0 Martin Kocourek 09:58 Detail
2. Samuel Kokoška 2 0 Marek Vácal 10:01 Detail
2. Miroslav Silovský 0 2 Daniel Vočadlo 10:01 Detail
2. Petr Hladík 2 0 Alan Karlíček 10:04 Detail
2. Zdeněk Fikrle 2 0 Martin Kocourek 10:04 Detail
2. František Viták 0 2 Jan Naxera 10:09 Detail
Dvouelko bráníček 6 14 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chroust 2 0 Jan Stuchlík 09:58 Detail
1. Michael Mečl 0 2 Jan Marek 09:58 Detail
1. David Kohout 0 2 Filip Janovský 09:58 Detail
1. Jakub Šindelář 2 0 Tomáš Polánek 09:58 Detail
1. Ondřej Presl 0 2 Jan Veselý 09:58 Detail
2. David Kohout 2 0 Filip Janovský 10:00 Detail
2. Ondřej Presl 0 2 Jan Veselý 10:02 Detail
2. Vojtěch Chroust 0 2 Jan Stuchlík 10:03 Detail
2. Jakub Šindelář 0 2 Tomáš Polánek 10:03 Detail
2. Michael Mečl 0 2 Jan Marek 10:06 Detail
Mléčný řez 12 8 level: Blondýna Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dušek 0 2 Lenka Prokešová 09:58 Detail
1. David Wimmer 2 0 Ema Trsová 09:58 Detail
1. Stanislav Dědič 2 0 Eliška Havelková 09:58 Detail
1. Adam Petroušek 0 2 Daniela Beníšková 09:58 Detail
1. Josef Sedláček 0 2 Štěpánka Kněžínková 09:58 Detail
2. Jakub Dušek 0 2 Lenka Prokešová 10:03 Detail
2. Josef Sedláček 2 0 Štěpánka Kněžínková 10:03 Detail
2. David Wimmer 2 0 Ema Trsová 10:04 Detail
2. Stanislav Dědič 2 0 Eliška Havelková 10:07 Detail
2. Adam Petroušek 2 0 Daniela Beníšková 10:13 Detail
GymPTáci 14 6 Si(NO3)4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 2 0 Petr Novák 09:58 Detail
1. Jakub Vojík 2 0 Lukáš Veselý 09:58 Detail
1. Jana Škulinová 2 0 Ondřej Brož 09:58 Detail
1. Tomáš Jelínek 0 2 Matyáš Ćouza 09:58 Detail
1. František Vozábal 2 0 David Metelec 09:58 Detail
2. Jana Škulinová 2 0 Ondřej Brož 10:00 Detail
2. Josef Pavlič 2 0 Petr Novák 10:01 Detail
2. Jakub Vojík 0 2 Lukáš Veselý 10:02 Detail
2. Tomáš Jelínek 2 0 Matyáš Ćouza 10:08 Detail
2. František Vozábal 0 2 David Metelec 10:08 Detail
ULTRAMEGASEXYBORCI 10 10 PAVILON OPIC Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Všetička 0 2 Lukáš Zeman 09:58 Detail
1. Pavel Žalud 0 2 Michal Špiler 09:58 Detail
1. Jana Truongová 2 0 Radek Tomšík 09:58 Detail
1. Tobiáš Roháč 2 0 Long Dinh Thanh 09:58 Detail
1. Jaroslav Šroub 0 2 Marek Koča 09:58 Detail
2. Pavel Žalud 0 2 Michal Špiler 10:00 Detail
2. Jana Truongová 2 0 Radek Tomšík 10:01 Detail
2. Jaroslav Šroub 0 2 Marek Koča 10:01 Detail
2. Martin Všetička 2 0 Lukáš Zeman 10:02 Detail
2. Tobiáš Roháč 2 0 Long Dinh Thanh 10:08 Detail
BerXOušky 4 16 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Magdaléna Fialová 0 2 Michal Svoboda 09:58 Detail
1. Tomáš Řeboun 0 2 Samson Koudelka 09:58 Detail
1. Eliška Suchá 2 0 Kryštof Caesar 09:58 Detail
1. Matěj Flígr 0 2 Manuel Asatryan 09:58 Detail
1. Šimon Housar 0 2 Johana Smržová 09:58 Detail
2. Eliška Suchá 0 2 Kryštof Caesar 10:01 Detail
2. Matěj Flígr 0 2 Manuel Asatryan 10:04 Detail
2. Tomáš Řeboun 0 2 Samson Koudelka 10:07 Detail
2. Magdaléna Fialová 2 0 Michal Svoboda 10:08 Detail
2. Šimon Housar 0 2 Johana Smržová 10:10 Detail
Libadotaji 18 2 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 2 0 Václav Benedikt 09:58 Detail
1. Barbora Suchanová 2 0 Viktorie Macáková 09:58 Detail
1. Dominik Padyšák 2 0 Elisabeth Bastiánová 09:58 Detail
1. Libuše Hamadejová 0 2 Štěpán Šimek 09:58 Detail
1. Jiří Sýkora 2 0 Karel Král 09:58 Detail
2. Libuše Hamadejová 2 0 Štěpán Šimek 10:00 Detail
2. Jiří Sýkora 2 0 Karel Král 10:01 Detail
2. Dominik Padyšák 2 0 Elisabeth Bastiánová 10:02 Detail
2. Barbora Suchanová 2 0 Viktorie Macáková 10:07 Detail
2. Tadeáš Janeček 2 0 Václav Benedikt 10:07 Detail
Farma zvířat 8 12 ŠOPPSký salát Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kojan 0 2 Jan Pekárek 09:58 Detail
1. Matěj Kučera 2 0 Albert Pechoč 09:58 Detail
1. Ondřej Bureš 0 2 Ondřej Sukdol 09:58 Detail
1. Matyáš Melichar 2 0 Martin Opelka 09:58 Detail
1. Jindřich Šimáček 2 0 Petr Šíma 09:58 Detail
2. Matěj Kučera 2 0 Albert Pechoč 10:03 Detail
2. Matyáš Melichar 0 2 Martin Opelka 10:04 Detail
2. František Kojan 0 2 Jan Pekárek 10:04 Detail
2. Ondřej Bureš 0 2 Ondřej Sukdol 10:07 Detail
2. Jindřich Šimáček 0 2 Petr Šíma 10:11 Detail
Titáni 14 6 Berušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Soukup 2 0 Sára Kaprová 09:58 Detail
1. Adam Boček 0 2 Anna Hulmáková 09:58 Detail
1. Vojtěch Peroutka 0 2 Matěj Mladý 09:58 Detail
1. Matouš Kumpoldt 0 2 Ondřej Kaucký 09:58 Detail
1. Miroslav Zikmund 2 0 Jan Hostek 09:58 Detail
2. Miroslav Zikmund 2 0 Jan Hostek 10:00 Detail
2. Adam Boček 2 0 Anna Hulmáková 10:01 Detail
2. Matouš Kumpoldt 2 0 Ondřej Kaucký 10:01 Detail
2. Vojtěch Peroutka 2 0 Matěj Mladý 10:08 Detail
2. Jakub Soukup 2 0 Sára Kaprová 10:12 Detail
Kolečky a křížka (OX) 4 16 1048576 Zobrazit/Skrýt detail
1. Cyril Teichmann 0 2 Petr Soukup 09:58 Detail
1. Vojtěch Tomšíček 0 2 Martin Král 09:58 Detail
1. Tomáš Krejčík 2 0 Ondřej Frána 09:58 Detail
1. David Košťák 2 0 Jan Jirák 09:58 Detail
1. Yassin Kassl 0 2 Jakub Hejna 09:58 Detail
2. Tomáš Krejčík 0 2 Ondřej Frána 10:02 Detail
2. Vojtěch Tomšíček 0 2 Martin Král 10:02 Detail
2. Cyril Teichmann 0 2 Petr Soukup 10:02 Detail
2. Yassin Kassl 0 2 Jakub Hejna 10:02 Detail
2. David Košťák 0 2 Jan Jirák 10:02 Detail
Piškvoti 10 10 Studenti ISSTE Sokolov Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Teplý 0 2 André Schwarz 09:58 Detail
1. Tomáš Pokorný 0 2 Tomáš Kotek 09:58 Detail
1. Tereza Steinová 0 2 Jaromír Janáček 09:58 Detail
1. Johanka Fiedlerová 0 2 Jan Přibyl 09:58 Detail
1. Hedvika Dolejší 2 0 Jan Hoang 09:58 Detail
2. Ondřej Teplý 2 0 André Schwarz 10:00 Detail
2. Johanka Fiedlerová 2 0 Jan Přibyl 10:01 Detail
2. Hedvika Dolejší 0 2 Jan Hoang 10:02 Detail
2. Tereza Steinová 2 0 Jaromír Janáček 10:03 Detail
2. Tomáš Pokorný 2 0 Tomáš Kotek 10:05 Detail
Mýto 12 8 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Trojan 0 2 Norbert Hauser 09:58 Detail
1. Martin Herman 2 0 Ondřej Tomášek 09:58 Detail
1. Petr Beneš 2 0 Simon Frusthofer 09:58 Detail
1. Ondřej Bachyně 2 0 Ondřej Velek 09:58 Detail
1. Matyáš Klepáč 2 0 Tomáš Jirásek 09:58 Detail
2. Ondřej Bachyně 0 2 Ondřej Velek 09:59 Detail
2. Petr Beneš 2 0 Simon Frusthofer 10:00 Detail
2. Vojtěch Trojan 2 0 Norbert Hauser 10:01 Detail
2. Matyáš Klepáč 0 2 Tomáš Jirásek 10:01 Detail
2. Martin Herman 0 2 Ondřej Tomášek 10:08 Detail
GLP 10 10 Útočné helikoptéry Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Lindner 0 2 Tereza Žáková 09:58 Detail
1. Pavel Frank 0 2 Tereza Chromcová 09:58 Detail
1. Eva Trejbalová 0 2 Mert Türkcan 09:58 Detail
1. David Pešek 0 2 Sebastian Šebo 09:58 Detail
1. David Novák 0 2 Ian Moura de Andreade 09:58 Detail
2. David Pešek 2 0 Sebastian Šebo 10:06 Detail
2. David Novák 2 0 Ian Moura de Andreade 10:06 Detail
2. Pavel Frank 2 0 Tereza Chromcová 10:06 Detail
2. Eva Trejbalová 2 0 Mert Türkcan 10:06 Detail
2. Martin Lindner 2 0 Tereza Žáková 10:06 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Lentilky 6 46 3 14
2. Krotitelé Melounů 6 40 3 20
3. Olivový PišKoti 5 38 4 17
4. Ploty Lišov 5 36 4 21
5. Pišqoti 5 36 3 15
6. Kryštof Caesar 4 44 2 6
7. Mléčný řez 4 40 2 6
8. 1048576 4 40 1 4
9. Libadotaji 4 36 4 12
10. Dvouelko bráníček 4 36 2 8
11. ŠOPPSký salát 4 36 2 6
12. GymPTáci 4 36 2 4
13. Lerchováci 4 32 4 10
14. PAVILON OPIC 3 34 3 5
15. Gomokutilové 3 32 3 7
16. Titáni 3 32 3 7
17. ULTRAMEGASEXYBORCI 3 26 3 7
18. level: Blondýna 2 30 3 2
19. BerXOušky 2 28 3 4
20. Studenti ISSTE Sokolov 2 26 1 2
21. Berušky 2 24 3 4
22. Jak za mlada 2 24 2 2
23. Si(NO3)4 2 22 4 2
24. Mýto 2 22 2 0
25. Farma zvířat 1 24 4 5
26. Kolečky a křížka (OX) 1 22 2 2
27. Piškvoti 1 20 4 2
28. GLP 1 10 3 1
29. Útočné helikoptéry 1 10 2 1
30. Blek 0 18 4 0

Začátek: 26. 11. 09:32

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Olivový PišKoti 12 8 ŠOPPSký salát Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 2 0 Jan Pekárek 09:32 Detail
1. Jan Prokeš 2 0 Albert Pechoč 09:32 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 2 0 Ondřej Sukdol 09:32 Detail
1. Šimon Doležal 0 2 Martin Opelka 09:32 Detail
1. František Ouška 0 2 Petr Šíma 09:32 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 0 2 Ondřej Sukdol 09:34 Detail
2. František Ouška 2 0 Petr Šíma 09:35 Detail
2. Šimon Doležal 2 0 Martin Opelka 09:39 Detail
2. Jan Prokeš 0 2 Albert Pechoč 09:39 Detail
2. Adam Fojt 2 0 Jan Pekárek 09:41 Detail
Lentilky 16 4 ULTRAMEGASEXYBORCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Pechová 2 0 Martin Všetička 09:32 Detail
1. Klára Pechová 2 0 Pavel Žalud 09:32 Detail
1. Jan Slavětínský 0 2 Jana Truongová 09:32 Detail
1. Anna Krásnická 2 0 Tobiáš Roháč 09:32 Detail
1. Jan Šupitar 2 0 Jaroslav Šroub 09:32 Detail
2. Michaela Pechová 2 0 Martin Všetička 09:36 Detail
2. Klára Pechová 2 0 Pavel Žalud 09:37 Detail
2. Anna Krásnická 0 2 Tobiáš Roháč 09:41 Detail
2. Jan Slavětínský 2 0 Jana Truongová 09:42 Detail
2. Jan Šupitar 2 0 Jaroslav Šroub 09:46 Detail
Krotitelé Melounů 12 8 Kryštof Caesar Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 2 0 Michal Svoboda 09:32 Detail
1. Samuel Kokoška 0 2 Samson Koudelka 09:32 Detail
1. František Viták 2 0 Kryštof Caesar 09:32 Detail
1. Miroslav Silovský 0 2 Manuel Asatryan 09:32 Detail
1. Zdeněk Fikrle 2 0 Johana Smržová 09:32 Detail
2. Zdeněk Fikrle 2 0 Johana Smržová 09:35 Detail
2. Petr Hladík 2 0 Michal Svoboda 09:37 Detail
2. František Viták 0 2 Kryštof Caesar 09:38 Detail
2. Samuel Kokoška 0 2 Samson Koudelka 09:40 Detail
2. Miroslav Silovský 2 0 Manuel Asatryan 09:44 Detail
Libadotaji 6 14 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 0 2 Štěpán Drda 09:32 Detail
1. Barbora Suchanová 2 0 Jindřich Matoušek 09:32 Detail
1. Dominik Padyšák 2 0 Alexander Marn 09:32 Detail
1. Libuše Hamadejová 0 2 Theodor Kutý 09:32 Detail
1. Jiří Sýkora 0 2 Hugo Tůma 09:32 Detail
2. Barbora Suchanová 0 2 Jindřich Matoušek 09:34 Detail
2. Libuše Hamadejová 0 2 Theodor Kutý 09:34 Detail
2. Tadeáš Janeček 2 0 Štěpán Drda 09:39 Detail
2. Dominik Padyšák 0 2 Alexander Marn 09:40 Detail
2. Jiří Sýkora 0 2 Hugo Tůma 09:41 Detail
Dvouelko bráníček 16 4 Si(NO3)4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chroust 2 0 Petr Novák 09:32 Detail
1. Michael Mečl 2 0 Lukáš Veselý 09:32 Detail
1. David Kohout 2 0 Ondřej Brož 09:32 Detail
1. Jakub Šindelář 2 0 Matyáš Ćouza 09:32 Detail
1. Ondřej Presl 2 0 David Metelec 09:32 Detail
2. David Kohout 2 0 Ondřej Brož 09:34 Detail
2. Jakub Šindelář 0 2 Matyáš Ćouza 09:34 Detail
2. Michael Mečl 2 0 Lukáš Veselý 09:35 Detail
2. Ondřej Presl 0 2 David Metelec 09:37 Detail
2. Vojtěch Chroust 2 0 Petr Novák 09:40 Detail
Mléčný řez 8 12 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dušek 0 2 Zdeněk Holeček 09:32 Detail
1. David Wimmer 2 0 Leoš Keila 09:32 Detail
1. Stanislav Dědič 0 2 Jan Vyšín 09:32 Detail
1. Adam Petroušek 0 2 Jiří Karl 09:32 Detail
1. Josef Sedláček 2 0 Adéla Jiříčková 09:32 Detail
2. Jakub Dušek 2 0 Zdeněk Holeček 09:34 Detail
2. Josef Sedláček 0 2 Adéla Jiříčková 09:35 Detail
2. Adam Petroušek 0 2 Jiří Karl 09:36 Detail
2. Stanislav Dědič 2 0 Jan Vyšín 09:36 Detail
2. David Wimmer 0 2 Leoš Keila 09:41 Detail
BerXOušky 6 14 Gomokutilové Zobrazit/Skrýt detail
1. Magdaléna Fialová 0 2 Alan Karlíček 09:32 Detail
1. Tomáš Řeboun 0 2 Marek Vácal 09:32 Detail
1. Eliška Suchá 2 0 Jan Naxera 09:32 Detail
1. Matěj Flígr 0 2 Daniel Vočadlo 09:32 Detail
1. Šimon Housar 2 0 Martin Kocourek 09:32 Detail
2. Magdaléna Fialová 0 2 Alan Karlíček 09:34 Detail
2. Matěj Flígr 0 2 Daniel Vočadlo 09:35 Detail
2. Tomáš Řeboun 0 2 Marek Vácal 09:35 Detail
2. Eliška Suchá 0 2 Jan Naxera 09:36 Detail
2. Šimon Housar 2 0 Martin Kocourek 09:45 Detail
Titáni 8 12 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Soukup 2 0 Jan Stuchlík 09:32 Detail
1. Adam Boček 0 2 Jan Marek 09:32 Detail
1. Vojtěch Peroutka 0 2 Filip Janovský 09:32 Detail
1. Matouš Kumpoldt 2 0 Tomáš Polánek 09:32 Detail
1. Miroslav Zikmund 0 2 Jan Veselý 09:32 Detail
2. Matouš Kumpoldt 2 0 Tomáš Polánek 09:33 Detail
2. Adam Boček 0 2 Jan Marek 09:37 Detail
2. Miroslav Zikmund 0 2 Jan Veselý 09:39 Detail
2. Vojtěch Peroutka 2 0 Filip Janovský 09:39 Detail
2. Jakub Soukup 0 2 Jan Stuchlík 09:42 Detail
Farma zvířat 6 14 level: Blondýna Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kojan 0 2 Lenka Prokešová 09:32 Detail
1. Matěj Kučera 2 0 Ema Trsová 09:32 Detail
1. Ondřej Bureš 2 0 Eliška Havelková 09:32 Detail
1. Matyáš Melichar 0 2 Daniela Beníšková 09:32 Detail
1. Jindřich Šimáček 0 2 Štěpánka Kněžínková 09:32 Detail
2. Matěj Kučera 0 2 Ema Trsová 09:34 Detail
2. Ondřej Bureš 0 2 Eliška Havelková 09:35 Detail
2. Matyáš Melichar 2 0 Daniela Beníšková 09:36 Detail
2. František Kojan 0 2 Lenka Prokešová 09:41 Detail
2. Jindřich Šimáček 0 2 Štěpánka Kněžínková 09:45 Detail
GymPTáci 14 6 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 2 0 Norbert Hauser 09:32 Detail
1. Jakub Vojík 0 2 Ondřej Tomášek 09:32 Detail
1. Jana Škulinová 2 0 Simon Frusthofer 09:32 Detail
1. Tomáš Jelínek 2 0 Ondřej Velek 09:32 Detail
1. František Vozábal 2 0 Tomáš Jirásek 09:32 Detail
2. Josef Pavlič 0 2 Norbert Hauser 09:33 Detail
2. František Vozábal 0 2 Tomáš Jirásek 09:34 Detail
2. Jakub Vojík 2 0 Ondřej Tomášek 09:35 Detail
2. Tomáš Jelínek 2 0 Ondřej Velek 09:37 Detail
2. Jana Škulinová 2 0 Simon Frusthofer 09:42 Detail
GLP 0 20 PAVILON OPIC Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Lindner 0 2 Lukáš Zeman 09:32 Detail
1. Pavel Frank 0 2 Michal Špiler 09:32 Detail
1. Eva Trejbalová 0 2 Radek Tomšík 09:32 Detail
1. David Pešek 0 2 Long Dinh Thanh 09:32 Detail
1. David Novák 0 2 Marek Koča 09:32 Detail
2. Eva Trejbalová 0 2 Radek Tomšík 09:40 Detail
2. Pavel Frank 0 2 Michal Špiler 09:40 Detail
2. David Novák 0 2 Marek Koča 09:40 Detail
2. David Pešek 0 2 Long Dinh Thanh 09:40 Detail
2. Martin Lindner 0 2 Lukáš Zeman 09:40 Detail
Piškvoti 4 16 1048576 Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Teplý 0 2 Petr Soukup 09:32 Detail
1. Tomáš Pokorný 0 2 Martin Král 09:32 Detail
1. Tereza Steinová 2 0 Ondřej Frána 09:32 Detail
1. Johanka Fiedlerová 0 2 Jan Jirák 09:32 Detail
1. Hedvika Dolejší 0 2 Jakub Hejna 09:32 Detail
2. Ondřej Teplý 0 2 Petr Soukup 09:34 Detail
2. Tereza Steinová 0 2 Ondřej Frána 09:35 Detail
2. Hedvika Dolejší 0 2 Jakub Hejna 09:35 Detail
2. Johanka Fiedlerová 2 0 Jan Jirák 09:37 Detail
2. Tomáš Pokorný 0 2 Martin Král 09:37 Detail
Kolečky a křížka (OX) 10 10 Studenti ISSTE Sokolov Zobrazit/Skrýt detail
1. Cyril Teichmann 0 2 André Schwarz 09:32 Detail
1. Vojtěch Tomšíček 0 2 Tomáš Kotek 09:32 Detail
1. Tomáš Krejčík 2 0 Jaromír Janáček 09:32 Detail
1. David Košťák 2 0 Jan Přibyl 09:32 Detail
1. Yassin Kassl 0 2 Jan Hoang 09:32 Detail
2. David Košťák 0 2 Jan Přibyl 09:34 Detail
2. Tomáš Krejčík 0 2 Jaromír Janáček 09:35 Detail
2. Vojtěch Tomšíček 2 0 Tomáš Kotek 09:36 Detail
2. Cyril Teichmann 2 0 André Schwarz 09:37 Detail
2. Yassin Kassl 2 0 Jan Hoang 09:38 Detail
Útočné helikoptéry 0 20 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 Václav Benedikt 09:32 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Viktorie Macáková 09:32 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Elisabeth Bastiánová 09:32 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Štěpán Šimek 09:32 Detail
1. Ian Moura de Andreade 0 2 Karel Král 09:32 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Viktorie Macáková 09:40 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Elisabeth Bastiánová 09:40 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 Václav Benedikt 09:40 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Štěpán Šimek 09:40 Detail
2. Ian Moura de Andreade 0 2 Karel Král 09:40 Detail
Mýto 6 14 Berušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Trojan 0 2 Sára Kaprová 09:32 Detail
1. Martin Herman 2 0 Anna Hulmáková 09:32 Detail
1. Petr Beneš 2 0 Matěj Mladý 09:32 Detail
1. Ondřej Bachyně 0 2 Ondřej Kaucký 09:32 Detail
1. Matyáš Klepáč 0 2 Jan Hostek 09:32 Detail
2. Ondřej Bachyně 0 2 Ondřej Kaucký 09:34 Detail
2. Vojtěch Trojan 0 2 Sára Kaprová 09:35 Detail
2. Matyáš Klepáč 2 0 Jan Hostek 09:35 Detail
2. Martin Herman 0 2 Anna Hulmáková 09:37 Detail
2. Petr Beneš 0 2 Matěj Mladý 09:43 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Lentilky 4 32 0 4
2. Dvouelko bráníček 4 30 0 6
3. Olivový PišKoti 4 28 0 8
4. Krotitelé Melounů 4 28 0 8
5. Ploty Lišov 4 26 0 8
6. Lerchováci 4 26 0 4
7. Gomokutilové 3 24 0 5
8. Pišqoti 3 22 0 3
9. Kryštof Caesar 2 28 0 0
10. Mléčný řez 2 28 0 0
11. BerXOušky 2 24 0 4
12. PAVILON OPIC 2 24 0 0
13. ŠOPPSký salát 2 24 0 0
14. 1048576 2 24 0 0
15. level: Blondýna 2 22 0 2
16. GymPTáci 2 22 0 0
17. Jak za mlada 2 22 0 0
18. Libadotaji 2 18 0 4
19. Berušky 2 18 0 0
20. ULTRAMEGASEXYBORCI 2 16 0 4
21. Si(NO3)4 2 16 0 2
22. Titáni 1 18 0 3
23. Kolečky a křížka (OX) 1 18 0 1
24. Farma zvířat 1 16 0 3
25. Studenti ISSTE Sokolov 1 16 0 1
26. Piškvoti 0 10 0 0
27. Blek 0 10 0 0
28. Mýto 0 10 0 0
29. GLP 0 0 0 0
30. Útočné helikoptéry 0 0 0 0

Začátek: 26. 11. 09:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
level: Blondýna 8 12 ULTRAMEGASEXYBORCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Prokešová 2 0 Martin Všetička 09:00 Detail
1. Ema Trsová 2 0 Pavel Žalud 09:00 Detail
1. Eliška Havelková 0 2 Jana Truongová 09:00 Detail
1. Daniela Beníšková 0 2 Tobiáš Roháč 09:00 Detail
1. Štěpánka Kněžínková 0 2 Jaroslav Šroub 09:00 Detail
2. Štěpánka Kněžínková 0 2 Jaroslav Šroub 09:01 Detail
2. Eliška Havelková 0 2 Jana Truongová 09:04 Detail
2. Ema Trsová 2 0 Pavel Žalud 09:05 Detail
2. Lenka Prokešová 0 2 Martin Všetička 09:06 Detail
2. Daniela Beníšková 2 0 Tobiáš Roháč 09:11 Detail
Ploty Lišov 12 8 GymPTáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Drda 0 2 Josef Pavlič 09:00 Detail
1. Jindřich Matoušek 0 2 Jakub Vojík 09:00 Detail
1. Alexander Marn 2 0 Jana Škulinová 09:00 Detail
1. Theodor Kutý 2 0 Tomáš Jelínek 09:00 Detail
1. Hugo Tůma 0 2 František Vozábal 09:00 Detail
2. Theodor Kutý 2 0 Tomáš Jelínek 09:03 Detail
2. Alexander Marn 2 0 Jana Škulinová 09:05 Detail
2. Jindřich Matoušek 2 0 Jakub Vojík 09:07 Detail
2. Hugo Tůma 2 0 František Vozábal 09:09 Detail
2. Štěpán Drda 0 2 Josef Pavlič 09:12 Detail
PAVILON OPIC 4 16 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Zeman 0 2 Petr Hladík 09:00 Detail
1. Michal Špiler 0 2 Samuel Kokoška 09:00 Detail
1. Radek Tomšík 0 2 František Viták 09:00 Detail
1. Long Dinh Thanh 0 2 Miroslav Silovský 09:00 Detail
1. Marek Koča 2 0 Zdeněk Fikrle 09:00 Detail
2. Radek Tomšík 0 2 František Viták 09:05 Detail
2. Michal Špiler 0 2 Samuel Kokoška 09:06 Detail
2. Lukáš Zeman 0 2 Petr Hladík 09:08 Detail
2. Long Dinh Thanh 0 2 Miroslav Silovský 09:08 Detail
2. Marek Koča 2 0 Zdeněk Fikrle 09:08 Detail
Berušky 4 16 Olivový PišKoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 2 0 Adam Fojt 09:00 Detail
1. Anna Hulmáková 0 2 Jan Prokeš 09:00 Detail
1. Matěj Mladý 0 2 Aleš Manuel Papáček 09:00 Detail
1. Ondřej Kaucký 0 2 Šimon Doležal 09:00 Detail
1. Jan Hostek 0 2 František Ouška 09:00 Detail
2. Jan Hostek 0 2 František Ouška 09:02 Detail
2. Sára Kaprová 0 2 Adam Fojt 09:04 Detail
2. Ondřej Kaucký 2 0 Šimon Doležal 09:04 Detail
2. Anna Hulmáková 0 2 Jan Prokeš 09:05 Detail
2. Matěj Mladý 0 2 Aleš Manuel Papáček 09:14 Detail
Gomokutilové 10 10 Titáni Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Jakub Soukup 09:00 Detail
1. Marek Vácal 2 0 Adam Boček 09:00 Detail
1. Jan Naxera 0 2 Vojtěch Peroutka 09:00 Detail
1. Daniel Vočadlo 0 2 Matouš Kumpoldt 09:00 Detail
1. Martin Kocourek 2 0 Miroslav Zikmund 09:00 Detail
2. Marek Vácal 2 0 Adam Boček 09:02 Detail
2. Daniel Vočadlo 2 0 Matouš Kumpoldt 09:03 Detail
2. Alan Karlíček 0 2 Jakub Soukup 09:06 Detail
2. Martin Kocourek 0 2 Miroslav Zikmund 09:06 Detail
2. Jan Naxera 0 2 Vojtěch Peroutka 09:08 Detail
Blek 4 16 Lentilky Zobrazit/Skrýt detail
1. Norbert Hauser 0 2 Michaela Pechová 09:00 Detail
1. Ondřej Tomášek 0 2 Klára Pechová 09:00 Detail
1. Simon Frusthofer 0 2 Jan Slavětínský 09:00 Detail
1. Ondřej Velek 0 2 Anna Krásnická 09:00 Detail
1. Tomáš Jirásek 2 0 Jan Šupitar 09:00 Detail
2. Ondřej Velek 0 2 Anna Krásnická 09:01 Detail
2. Ondřej Tomášek 0 2 Klára Pechová 09:01 Detail
2. Simon Frusthofer 0 2 Jan Slavětínský 09:03 Detail
2. Norbert Hauser 0 2 Michaela Pechová 09:03 Detail
2. Tomáš Jirásek 2 0 Jan Šupitar 09:08 Detail
Kryštof Caesar 20 0 GLP Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Svoboda 2 0 Martin Lindner 09:00 Detail
1. Samson Koudelka 2 0 Pavel Frank 09:00 Detail
1. Kryštof Caesar 2 0 Eva Trejbalová 09:00 Detail
1. Manuel Asatryan 2 0 David Pešek 09:00 Detail
1. Johana Smržová 2 0 David Novák 09:00 Detail
2. Johana Smržová 2 0 David Novák 09:08 Detail
2. Samson Koudelka 2 0 Pavel Frank 09:08 Detail
2. Manuel Asatryan 2 0 David Pešek 09:08 Detail
2. Michal Svoboda 2 0 Martin Lindner 09:08 Detail
2. Kryštof Caesar 2 0 Eva Trejbalová 09:08 Detail
Lerchováci 14 6 Piškvoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Holeček 2 0 Ondřej Teplý 09:00 Detail
1. Leoš Keila 2 0 Tomáš Pokorný 09:00 Detail
1. Jan Vyšín 2 0 Tereza Steinová 09:00 Detail
1. Jiří Karl 2 0 Johanka Fiedlerová 09:00 Detail
1. Adéla Jiříčková 2 0 Hedvika Dolejší 09:00 Detail
2. Zdeněk Holeček 2 0 Ondřej Teplý 09:01 Detail
2. Jiří Karl 0 2 Johanka Fiedlerová 09:01 Detail
2. Jan Vyšín 2 0 Tereza Steinová 09:02 Detail
2. Leoš Keila 0 2 Tomáš Pokorný 09:04 Detail
2. Adéla Jiříčková 0 2 Hedvika Dolejší 09:04 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 6 14 Dvouelko bráníček Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 2 0 Vojtěch Chroust 09:00 Detail
1. Tomáš Kotek 2 0 Michael Mečl 09:00 Detail
1. Jaromír Janáček 0 2 David Kohout 09:00 Detail
1. Jan Přibyl 0 2 Jakub Šindelář 09:00 Detail
1. Jan Hoang 0 2 Ondřej Presl 09:00 Detail
2. André Schwarz 0 2 Vojtěch Chroust 09:02 Detail
2. Jaromír Janáček 2 0 David Kohout 09:03 Detail
2. Tomáš Kotek 0 2 Michael Mečl 09:07 Detail
2. Jan Hoang 0 2 Ondřej Presl 09:08 Detail
2. Jan Přibyl 0 2 Jakub Šindelář 09:09 Detail
1048576 8 12 Libadotaji Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Soukup 2 0 Tadeáš Janeček 09:00 Detail
1. Martin Král 2 0 Barbora Suchanová 09:00 Detail
1. Ondřej Frána 0 2 Dominik Padyšák 09:00 Detail
1. Jan Jirák 0 2 Libuše Hamadejová 09:00 Detail
1. Jakub Hejna 0 2 Jiří Sýkora 09:00 Detail
2. Martin Král 2 0 Barbora Suchanová 09:01 Detail
2. Petr Soukup 0 2 Tadeáš Janeček 09:03 Detail
2. Ondřej Frána 0 2 Dominik Padyšák 09:06 Detail
2. Jakub Hejna 0 2 Jiří Sýkora 09:06 Detail
2. Jan Jirák 2 0 Libuše Hamadejová 09:08 Detail
Si(NO3)4 12 8 Kolečky a křížka (OX) Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Novák 0 2 Cyril Teichmann 09:00 Detail
1. Lukáš Veselý 0 2 Vojtěch Tomšíček 09:00 Detail
1. Ondřej Brož 2 0 Tomáš Krejčík 09:00 Detail
1. Matyáš Ćouza 2 0 David Košťák 09:00 Detail
1. David Metelec 0 2 Yassin Kassl 09:00 Detail
2. Matyáš Ćouza 2 0 David Košťák 09:02 Detail
2. David Metelec 0 2 Yassin Kassl 09:02 Detail
2. Lukáš Veselý 2 0 Vojtěch Tomšíček 09:02 Detail
2. Ondřej Brož 2 0 Tomáš Krejčík 09:02 Detail
2. Petr Novák 2 0 Cyril Teichmann 09:03 Detail
Pišqoti 10 10 Farma zvířat Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Stuchlík 2 0 František Kojan 09:00 Detail
1. Jan Marek 2 0 Matěj Kučera 09:00 Detail
1. Filip Janovský 0 2 Ondřej Bureš 09:00 Detail
1. Tomáš Polánek 0 2 Matyáš Melichar 09:00 Detail
1. Jan Veselý 2 0 Jindřich Šimáček 09:00 Detail
2. Jan Stuchlík 0 2 František Kojan 09:03 Detail
2. Jan Marek 2 0 Matěj Kučera 09:04 Detail
2. Filip Janovský 0 2 Ondřej Bureš 09:04 Detail
2. Tomáš Polánek 0 2 Matyáš Melichar 09:07 Detail
2. Jan Veselý 2 0 Jindřich Šimáček 09:12 Detail
Jak za mlada 2 18 BerXOušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Benedikt 0 2 Magdaléna Fialová 09:00 Detail
1. Viktorie Macáková 0 2 Tomáš Řeboun 09:00 Detail
1. Elisabeth Bastiánová 2 0 Eliška Suchá 09:00 Detail
1. Štěpán Šimek 0 2 Matěj Flígr 09:00 Detail
1. Karel Král 0 2 Šimon Housar 09:00 Detail
2. Viktorie Macáková 0 2 Tomáš Řeboun 09:04 Detail
2. Karel Král 0 2 Šimon Housar 09:05 Detail
2. Štěpán Šimek 0 2 Matěj Flígr 09:06 Detail
2. Václav Benedikt 0 2 Magdaléna Fialová 09:09 Detail
2. Elisabeth Bastiánová 0 2 Eliška Suchá 09:09 Detail
Útočné helikoptéry 0 20 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 Jakub Dušek 09:00 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 David Wimmer 09:00 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Stanislav Dědič 09:00 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Adam Petroušek 09:00 Detail
1. Ian Moura de Andreade 0 2 Josef Sedláček 09:00 Detail
2. Ian Moura de Andreade 0 2 Josef Sedláček 09:08 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Adam Petroušek 09:08 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 David Wimmer 09:08 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 Jakub Dušek 09:08 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Stanislav Dědič 09:08 Detail
ŠOPPSký salát 16 4 Mýto Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Pekárek 0 2 Vojtěch Trojan 09:00 Detail
1. Albert Pechoč 2 0 Martin Herman 09:00 Detail
1. Ondřej Sukdol 2 0 Petr Beneš 09:00 Detail
1. Martin Opelka 2 0 Ondřej Bachyně 09:00 Detail
1. Petr Šíma 2 0 Matyáš Klepáč 09:00 Detail
2. Albert Pechoč 0 2 Martin Herman 09:02 Detail
2. Petr Šíma 2 0 Matyáš Klepáč 09:03 Detail
2. Ondřej Sukdol 2 0 Petr Beneš 09:03 Detail
2. Jan Pekárek 2 0 Vojtěch Trojan 09:05 Detail
2. Martin Opelka 2 0 Ondřej Bachyně 09:06 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Kryštof Caesar 2 20 0 0
2. Mléčný řez 2 20 0 0
3. BerXOušky 2 18 0 0
4. Olivový PišKoti 2 16 0 0
5. Lentilky 2 16 0 0
6. ŠOPPSký salát 2 16 0 0
7. Krotitelé Melounů 2 16 0 0
8. Lerchováci 2 14 0 0
9. Dvouelko bráníček 2 14 0 0
10. Libadotaji 2 12 0 0
11. Si(NO3)4 2 12 0 0
12. ULTRAMEGASEXYBORCI 2 12 0 0
13. Ploty Lišov 2 12 0 0
14. Gomokutilové 1 10 0 1
15. Farma zvířat 1 10 0 1
16. Titáni 1 10 0 1
17. Pišqoti 1 10 0 1
18. level: Blondýna 0 8 0 0
19. GymPTáci 0 8 0 0
20. 1048576 0 8 0 0
21. Kolečky a křížka (OX) 0 8 0 0
22. Piškvoti 0 6 0 0
23. Studenti ISSTE Sokolov 0 6 0 0
24. PAVILON OPIC 0 4 0 0
25. Berušky 0 4 0 0
26. Blek 0 4 0 0
27. Mýto 0 4 0 0
28. Jak za mlada 0 2 0 0
29. GLP 0 0 0 0
30. Útočné helikoptéry 0 0 0 0