Online

29. 11. 2021 (Regionální finále)

  • Kdy: 29. 11. v 14:00
  • Postupujících: 6
  • Kraj: Slovenská republika
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 29. 11. 16:51

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Eta boľ 10 10 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Tibor Horcsin 16:51 Detail
1. Hana Štrkolcová 2 0 Balázs Nagy 16:51 Detail
1. Dario Mikuš 2 0 Erik Bari 16:51 Detail
1. Paulína Šebeková 0 2 Richárd Onda 16:51 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 János Kóbori 16:51 Detail
2. Adam Berkeš 0 2 János Kóbori 16:56 Detail
2. Dario Mikuš 0 2 Erik Bari 16:57 Detail
2. Paulína Šebeková 0 2 Richárd Onda 16:58 Detail
2. Barbora Piatková 0 2 Tibor Horcsin 16:59 Detail
2. Hana Štrkolcová 2 0 Balázs Nagy 17:01 Detail
Unterwassermani 16 4 Mimo a Riadne Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Matúš Molčan 16:51 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Vanessa Viršíková 16:51 Detail
1. Timea Hoangová 0 2 Matúš Farkaš 16:51 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Jakub Skaloš 16:51 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Timotej Košecký 16:51 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Timotej Košecký 16:55 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Vanessa Viršíková 16:56 Detail
2. Tomáš Hamrák 2 0 Jakub Skaloš 16:57 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Matúš Molčan 17:01 Detail
2. Timea Hoangová 0 2 Matúš Farkaš 17:01 Detail
BIM 2 18 2 MATELA Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Furdík 2 0 Tomáš Barica 16:51 Detail
1. Richard Turčan 2 0 Natália Nagyová 16:51 Detail
1. Adrián Gyerpal 2 0 Ester Prostredná 16:51 Detail
1. Matej Medveď 0 2 Matej Horvát 16:51 Detail
1. Fedor Iurtaev 2 0 Marek Mihalko 16:51 Detail
2. Adrián Gyerpal 2 0 Ester Prostredná 16:54 Detail
2. Matej Medveď 2 0 Matej Horvát 16:54 Detail
2. Richard Turčan 2 0 Natália Nagyová 16:59 Detail
2. Matej Furdík 2 0 Tomáš Barica 17:01 Detail
2. Fedor Iurtaev 2 0 Marek Mihalko 17:01 Detail
Elektrické zariadenia 4 16 X - Force Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandra Vendžúrová 0 2 Dárius Krestian 16:51 Detail
1. Gabriel Rapant 0 2 Dávid Pazderák 16:51 Detail
1. Katarína Lukáčová 0 2 Eliáš Keruľ - Kmec 16:51 Detail
1. Paula Lukáčová 2 0 Ján Hamko 16:51 Detail
1. David Červeňan 2 0 Klára Mária Urigová 16:51 Detail
2. Gabriel Rapant 0 2 Dávid Pazderák 16:59 Detail
2. Katarína Lukáčová 0 2 Eliáš Keruľ - Kmec 17:00 Detail
2. Alexandra Vendžúrová 0 2 Dárius Krestian 17:01 Detail
2. David Červeňan 0 2 Klára Mária Urigová 17:01 Detail
2. Paula Lukáčová 0 2 Ján Hamko 17:01 Detail
Svarta änkor 16 4 Velos pod peros Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 2 0 Martin Baran 16:51 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Pavol Griger 16:51 Detail
1. Lukáš Soták 2 0 Matej Čuchta 16:51 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Sebastián Krištof 16:51 Detail
1. Paulína Dujavová 0 2 Kristián Krištof 16:51 Detail
2. Paulína Dujavová 2 0 Kristián Krištof 16:54 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Martin Baran 16:54 Detail
2. Maximilián Kohút 2 0 Sebastián Krištof 16:55 Detail
2. Lukáš Soták 2 0 Matej Čuchta 16:58 Detail
2. Tomáš Virba 2 0 Pavol Griger 17:00 Detail
TB4 TEAM 20 0 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 2 0 Tibor Pelegrin 16:51 Detail
1. Filip Leško 2 0 Rastislav Pintér 16:51 Detail
1. Ondrej Lopatník 2 0 Boleslav Hrabinský 16:51 Detail
1. Jakub Antolík 2 0 Lukáš Medvec 16:51 Detail
1. Daniel Benco 2 0 Damián Kaszycki 16:51 Detail
2. Filip Leško 2 0 Rastislav Pintér 16:52 Detail
2. Dominik Nalevanko 2 0 Tibor Pelegrin 16:53 Detail
2. Daniel Benco 2 0 Damián Kaszycki 16:53 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Lukáš Medvec 16:57 Detail
2. Ondrej Lopatník 2 0 Boleslav Hrabinský 17:02 Detail
Bifľoši 10 10 KHUMROBA Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 0 2 Benjamín Deák 16:51 Detail
1. Veronika Jakabová 2 0 Miroslav Pavlíček 16:51 Detail
1. Denis Kandráč 0 2 Dávid Főző 16:51 Detail
1. Ján Stupák 2 0 Erik Komendát 16:51 Detail
1. Ondrej Králik 2 0 Matúš Štefanik 16:51 Detail
2. Veronika Jakabová 0 2 Miroslav Pavlíček 16:54 Detail
2. Oliver Seman 2 0 Benjamín Deák 16:55 Detail
2. Denis Kandráč 0 2 Dávid Főző 17:01 Detail
2. Ján Stupák 0 2 Erik Komendát 17:04 Detail
2. Ondrej Králik 2 0 Matúš Štefanik 17:06 Detail
Gympaba OXOX 16 4 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Andrej Belan 2 0 Lukáš Kurray 16:51 Detail
1. Juraj Marcinka 0 2 Timotej Fides 16:51 Detail
1. Matej Baník 2 0 Petra Vinarčíková 16:51 Detail
1. Martin Lazar 2 0 Karolína Kernerová 16:51 Detail
1. Mikuláš Kvasnica 0 2 Dominika Durišová 16:51 Detail
2. Matej Baník 2 0 Petra Vinarčíková 16:54 Detail
2. Andrej Belan 2 0 Lukáš Kurray 16:55 Detail
2. Martin Lazar 2 0 Karolína Kernerová 16:55 Detail
2. Mikuláš Kvasnica 2 0 Dominika Durišová 16:57 Detail
2. Juraj Marcinka 2 0 Timotej Fides 17:02 Detail
TB2 TEAM 0 20 ALFA Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 0 2 Juraj Pečalka 16:51 Detail
1. Marcel Hric 0 2 Samuel Randa 16:51 Detail
1. Samuel Tomič 0 2 Lea Demjanovičová 16:51 Detail
1. Mark Oros 0 2 Vanesa Čerňanová 16:51 Detail
1. Filip Deák 0 2 Dominika Obrtancová 16:51 Detail
2. Mark Oros 0 2 Vanesa Čerňanová 16:52 Detail
2. Samuel Tomič 0 2 Lea Demjanovičová 16:52 Detail
2. Stanislav Krajňák 0 2 Juraj Pečalka 16:54 Detail
2. Filip Deák 0 2 Dominika Obrtancová 16:54 Detail
2. Marcel Hric 0 2 Samuel Randa 16:55 Detail
Prepáčte 12 8 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Barilla 2 0 Natália Hatalová 16:51 Detail
1. Filip Farkašovský 2 0 Katherine Anna Kuzma 16:51 Detail
1. Pavol Farkašovský 0 2 Matej Grega 16:51 Detail
1. Matej Lauko 0 2 Peter Marhefka 16:51 Detail
1. Marianna Livorová 0 2 Peter Zelený 16:51 Detail
2. Filip Farkašovský 2 0 Katherine Anna Kuzma 16:53 Detail
2. Matej Lauko 2 0 Peter Marhefka 16:53 Detail
2. Samuel Barilla 2 0 Natália Hatalová 16:55 Detail
2. Marianna Livorová 0 2 Peter Zelený 16:55 Detail
2. Pavol Farkašovský 2 0 Matej Grega 16:56 Detail
Najlepší 8 12 Guličky a krížik Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 2 0 Barbora Steinhüblová 16:51 Detail
1. Lukáš Strapec 0 2 Stella Steinhüblová 16:51 Detail
1. Vivien Kubacká 0 2 Marína Oravcová 16:51 Detail
1. Michal V. Bobok 2 0 Michaela Pešková 16:51 Detail
1. Boris Chlebana 2 0 Dominik Voštinár 16:51 Detail
2. Boris Chlebana 0 2 Dominik Voštinár 16:53 Detail
2. Vivien Kubacká 0 2 Marína Oravcová 16:53 Detail
2. Michal V. Bobok 0 2 Michaela Pešková 16:54 Detail
2. Dominik Murin 2 0 Barbora Steinhüblová 16:55 Detail
2. Lukáš Strapec 0 2 Stella Steinhüblová 16:56 Detail
Žabky 4 16 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Harbutová 0 2 Michaela Sekeraková 16:51 Detail
1. Daniela Pápežová 0 2 Nikola Nemčíková 16:51 Detail
1. Adam Blažko 0 2 Nikola Švecová 16:51 Detail
1. Matej Výboh 0 2 Peter Šichula 16:51 Detail
1. Hugo Gál 0 2 Lívia Malicherová 16:51 Detail
2. Daniela Pápežová 2 0 Nikola Nemčíková 16:53 Detail
2. Hugo Gál 0 2 Lívia Malicherová 16:53 Detail
2. Zuzana Harbutová 0 2 Michaela Sekeraková 16:55 Detail
2. Adam Blažko 2 0 Nikola Švecová 16:55 Detail
2. Matej Výboh 0 2 Peter Šichula 16:59 Detail
JuDaOnKaPe 16 4 Modré gorilly Zobrazit/Skrýt detail
1. Dario Mráz 2 0 Daniel Klešč 16:51 Detail
1. Ondrej Szarka 2 0 Dávid Valach 16:51 Detail
1. Juraj Szarka 2 0 Ondrej Valas 16:51 Detail
1. Peter Ondrej Václavek 0 2 Juraj Javorský 16:51 Detail
1. Kamil Magula 2 0 Sebastián Zumrik 16:51 Detail
2. Juraj Szarka 2 0 Ondrej Valas 16:53 Detail
2. Dario Mráz 2 0 Daniel Klešč 16:53 Detail
2. Ondrej Szarka 2 0 Dávid Valach 16:53 Detail
2. Peter Ondrej Václavek 0 2 Juraj Javorský 16:58 Detail
2. Kamil Magula 2 0 Sebastián Zumrik 17:00 Detail
Jardova Grupa 14 6 Dopraváci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Gašperák 2 0 Rastislav Takács 16:51 Detail
1. Vladimír Kopyčár 2 0 Patrik Csocso 16:51 Detail
1. Nikolaj Lorenc 0 2 Filip Hamara 16:51 Detail
1. Denis Šopor 2 0 Lukáš Priščák 16:51 Detail
1. Mathias Tekel 2 0 Dávid Klein 16:51 Detail
2. Jaroslav Gašperák 2 0 Rastislav Takács 16:54 Detail
2. Mathias Tekel 2 0 Dávid Klein 16:55 Detail
2. Nikolaj Lorenc 0 2 Filip Hamara 16:55 Detail
2. Denis Šopor 2 0 Lukáš Priščák 17:00 Detail
2. Vladimír Kopyčár 0 2 Patrik Csocso 17:04 Detail
GBAS on top 20 0 GÉEMKA2.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Málik 2 0 Samuel Čellár 16:51 Detail
1. Kristián Humeník 2 0 Richard Laboš 16:51 Detail
1. Michal Pecha 2 0 Samuel Vredík 16:51 Detail
1. Juraj Patierik 2 0 Jaroslav Švonavec 16:51 Detail
1. Matúš Jurčák 2 0 Michal Grendel 16:51 Detail
2. Jakub Málik 2 0 Samuel Čellár 16:59 Detail
2. Matúš Jurčák 2 0 Michal Grendel 17:00 Detail
2. Juraj Patierik 2 0 Jaroslav Švonavec 17:00 Detail
2. Kristián Humeník 2 0 Richard Laboš 17:00 Detail
2. Michal Pecha 2 0 Samuel Vredík 17:00 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Limitless 12 98 51 119
2. Unterwassermani 12 90 42 97
3. BIM 2 11 106 40 75
4. Eta boľ 11 86 48 97
5. Svarta änkor 10 94 40 62
6. X - Force 10 82 36 66
7. TB4 TEAM 9 90 31 50
8. Mimo a Riadne 9 78 41 62
9. Elektrické zariadenia 8 82 44 56
10. ALFA 8 82 35 40
11. Gympaba OXOX 8 82 33 40
12. Velos pod peros 8 80 42 60
13. Bifľoši 8 72 30 46
14. MATELA 8 62 32 34
15. KHUMROBA 7 64 36 38
16. Guličky a krížik 7 56 35 32
17. JuDaOnKaPe 6 80 32 18
18. Prepáčte 6 70 31 26
19. TB TEAM 6 60 43 36
20. My Hero Academia 6 60 32 20
21. BNVVPP 6 58 32 22
22. Jardova Grupa 5 66 22 16
23. PÍ škoty 5 56 34 24
24. GBAS on top 5 56 22 14
25. TB2 TEAM 5 54 38 34
26. Najlepší 4 54 36 28
27. Žabky 3 56 31 9
28. Dopraváci 3 54 32 9
29. Modré gorilly 2 48 22 10
30. GÉEMKA2.A 2 24 29 4

Začátek: 29. 11. 16:23

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
BIM 2 8 12 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Furdík 0 2 Tibor Horcsin 16:23 Detail
1. Richard Turčan 2 0 Balázs Nagy 16:23 Detail
1. Adrián Gyerpal 2 0 Erik Bari 16:23 Detail
1. Matej Medveď 0 2 Richárd Onda 16:23 Detail
1. Fedor Iurtaev 0 2 János Kóbori 16:23 Detail
2. Adrián Gyerpal 2 0 Erik Bari 16:24 Detail
2. Matej Medveď 2 0 Richárd Onda 16:30 Detail
2. Matej Furdík 0 2 Tibor Horcsin 16:30 Detail
2. Fedor Iurtaev 0 2 János Kóbori 16:33 Detail
2. Richard Turčan 0 2 Balázs Nagy 16:38 Detail
Unterwassermani 10 10 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Barbora Piatková 16:23 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Hana Štrkolcová 16:23 Detail
1. Timea Hoangová 0 2 Dario Mikuš 16:23 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Paulína Šebeková 16:23 Detail
1. Maroš Schewczuk 0 2 Adam Berkeš 16:23 Detail
2. Šimon Hrušovský 0 2 Hana Štrkolcová 16:26 Detail
2. Tomáš Hamrák 2 0 Paulína Šebeková 16:27 Detail
2. Timea Hoangová 0 2 Dario Mikuš 16:27 Detail
2. Maroš Schewczuk 0 2 Adam Berkeš 16:30 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Barbora Piatková 16:32 Detail
Mimo a Riadne 10 10 Velos pod peros Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Martin Baran 16:23 Detail
1. Vanessa Viršíková 2 0 Pavol Griger 16:23 Detail
1. Matúš Farkaš 2 0 Matej Čuchta 16:23 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Sebastián Krištof 16:23 Detail
1. Timotej Košecký 0 2 Kristián Krištof 16:23 Detail
2. Timotej Košecký 0 2 Kristián Krištof 16:26 Detail
2. Vanessa Viršíková 0 2 Pavol Griger 16:28 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Sebastián Krištof 16:29 Detail
2. Matúš Farkaš 0 2 Matej Čuchta 16:31 Detail
2. Matúš Molčan 0 2 Martin Baran 16:33 Detail
MATELA 10 10 TB4 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 0 2 Dominik Nalevanko 16:23 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Filip Leško 16:23 Detail
1. Ester Prostredná 2 0 Ondrej Lopatník 16:23 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Jakub Antolík 16:23 Detail
1. Marek Mihalko 2 0 Daniel Benco 16:23 Detail
2. Matej Horvát 0 2 Jakub Antolík 16:25 Detail
2. Ester Prostredná 2 0 Ondrej Lopatník 16:27 Detail
2. Tomáš Barica 0 2 Dominik Nalevanko 16:28 Detail
2. Natália Nagyová 0 2 Filip Leško 16:29 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Daniel Benco 16:33 Detail
Elektrické zariadenia 14 6 ALFA Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandra Vendžúrová 2 0 Juraj Pečalka 16:23 Detail
1. Gabriel Rapant 2 0 Samuel Randa 16:23 Detail
1. Katarína Lukáčová 0 2 Lea Demjanovičová 16:23 Detail
1. Paula Lukáčová 2 0 Vanesa Čerňanová 16:23 Detail
1. David Červeňan 2 0 Dominika Obrtancová 16:23 Detail
2. David Červeňan 2 0 Dominika Obrtancová 16:25 Detail
2. Katarína Lukáčová 0 2 Lea Demjanovičová 16:27 Detail
2. Paula Lukáčová 0 2 Vanesa Čerňanová 16:29 Detail
2. Alexandra Vendžúrová 2 0 Juraj Pečalka 16:29 Detail
2. Gabriel Rapant 2 0 Samuel Randa 16:30 Detail
X - Force 14 6 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 2 0 Tibor Pelegrin 16:23 Detail
1. Dávid Pazderák 2 0 Rastislav Pintér 16:23 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Boleslav Hrabinský 16:23 Detail
1. Ján Hamko 2 0 Lukáš Medvec 16:23 Detail
1. Klára Mária Urigová 0 2 Damián Kaszycki 16:23 Detail
2. Dárius Krestian 0 2 Tibor Pelegrin 16:29 Detail
2. Klára Mária Urigová 2 0 Damián Kaszycki 16:29 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Lukáš Medvec 16:30 Detail
2. Dávid Pazderák 2 0 Rastislav Pintér 16:32 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 0 2 Boleslav Hrabinský 16:34 Detail
Svarta änkor 18 2 Guličky a krížik Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 2 0 Barbora Steinhüblová 16:23 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Stella Steinhüblová 16:23 Detail
1. Lukáš Soták 2 0 Marína Oravcová 16:23 Detail
1. Maximilián Kohút 2 0 Michaela Pešková 16:23 Detail
1. Paulína Dujavová 2 0 Dominik Voštinár 16:23 Detail
2. Tomáš Virba 2 0 Stella Steinhüblová 16:25 Detail
2. Paulína Dujavová 0 2 Dominik Voštinár 16:25 Detail
2. Maximilián Kohút 2 0 Michaela Pešková 16:27 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Barbora Steinhüblová 16:31 Detail
2. Lukáš Soták 2 0 Marína Oravcová 16:33 Detail
TB2 TEAM 6 14 Bifľoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 0 2 Oliver Seman 16:23 Detail
1. Marcel Hric 0 2 Veronika Jakabová 16:23 Detail
1. Samuel Tomič 2 0 Denis Kandráč 16:23 Detail
1. Mark Oros 0 2 Ján Stupák 16:23 Detail
1. Filip Deák 2 0 Ondrej Králik 16:23 Detail
2. Stanislav Krajňák 0 2 Oliver Seman 16:26 Detail
2. Samuel Tomič 0 2 Denis Kandráč 16:27 Detail
2. Filip Deák 2 0 Ondrej Králik 16:29 Detail
2. Marcel Hric 0 2 Veronika Jakabová 16:31 Detail
2. Mark Oros 0 2 Ján Stupák 16:37 Detail
Gympaba OXOX 18 2 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Andrej Belan 2 0 Michaela Sekeraková 16:23 Detail
1. Juraj Marcinka 2 0 Nikola Nemčíková 16:23 Detail
1. Matej Baník 2 0 Nikola Švecová 16:23 Detail
1. Martin Lazar 2 0 Peter Šichula 16:23 Detail
1. Mikuláš Kvasnica 2 0 Lívia Malicherová 16:23 Detail
2. Andrej Belan 0 2 Michaela Sekeraková 16:25 Detail
2. Martin Lazar 2 0 Peter Šichula 16:27 Detail
2. Matej Baník 2 0 Nikola Švecová 16:27 Detail
2. Mikuláš Kvasnica 2 0 Lívia Malicherová 16:27 Detail
2. Juraj Marcinka 2 0 Nikola Nemčíková 16:28 Detail
JuDaOnKaPe 8 12 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Dario Mráz 2 0 Lukáš Kurray 16:23 Detail
1. Ondrej Szarka 0 2 Timotej Fides 16:23 Detail
1. Juraj Szarka 2 0 Petra Vinarčíková 16:23 Detail
1. Peter Ondrej Václavek 0 2 Karolína Kernerová 16:23 Detail
1. Kamil Magula 2 0 Dominika Durišová 16:23 Detail
2. Kamil Magula 0 2 Dominika Durišová 16:24 Detail
2. Dario Mráz 0 2 Lukáš Kurray 16:25 Detail
2. Peter Ondrej Václavek 0 2 Karolína Kernerová 16:25 Detail
2. Juraj Szarka 0 2 Petra Vinarčíková 16:27 Detail
2. Ondrej Szarka 2 0 Timotej Fides 16:35 Detail
Najlepší 4 16 KHUMROBA Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 0 2 Benjamín Deák 16:23 Detail
1. Lukáš Strapec 0 2 Miroslav Pavlíček 16:23 Detail
1. Vivien Kubacká 0 2 Dávid Főző 16:23 Detail
1. Michal V. Bobok 2 0 Erik Komendát 16:23 Detail
1. Boris Chlebana 0 2 Matúš Štefanik 16:23 Detail
2. Michal V. Bobok 0 2 Erik Komendát 16:25 Detail
2. Dominik Murin 0 2 Benjamín Deák 16:25 Detail
2. Vivien Kubacká 2 0 Dávid Főző 16:25 Detail
2. Lukáš Strapec 0 2 Miroslav Pavlíček 16:28 Detail
2. Boris Chlebana 0 2 Matúš Štefanik 16:30 Detail
Žabky 8 12 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Harbutová 0 2 Natália Hatalová 16:23 Detail
1. Daniela Pápežová 0 2 Katherine Anna Kuzma 16:23 Detail
1. Adam Blažko 0 2 Matej Grega 16:23 Detail
1. Matej Výboh 0 2 Peter Marhefka 16:23 Detail
1. Hugo Gál 0 2 Peter Zelený 16:23 Detail
2. Adam Blažko 2 0 Matej Grega 16:26 Detail
2. Matej Výboh 0 2 Peter Marhefka 16:26 Detail
2. Hugo Gál 2 0 Peter Zelený 16:27 Detail
2. Zuzana Harbutová 2 0 Natália Hatalová 16:28 Detail
2. Daniela Pápežová 2 0 Katherine Anna Kuzma 16:31 Detail
GBAS on top 10 10 Dopraváci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Málik 2 0 Rastislav Takács 16:23 Detail
1. Kristián Humeník 2 0 Patrik Csocso 16:23 Detail
1. Michal Pecha 0 2 Filip Hamara 16:23 Detail
1. Juraj Patierik 0 2 Lukáš Priščák 16:23 Detail
1. Matúš Jurčák 0 2 Dávid Klein 16:23 Detail
2. Matúš Jurčák 2 0 Dávid Klein 16:24 Detail
2. Michal Pecha 0 2 Filip Hamara 16:25 Detail
2. Juraj Patierik 0 2 Lukáš Priščák 16:26 Detail
2. Kristián Humeník 2 0 Patrik Csocso 16:26 Detail
2. Jakub Málik 2 0 Rastislav Takács 16:28 Detail
Prepáčte 20 0 GÉEMKA2.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Barilla 2 0 Samuel Čellár 16:23 Detail
1. Filip Farkašovský 2 0 Richard Laboš 16:23 Detail
1. Pavol Farkašovský 2 0 Samuel Vredík 16:23 Detail
1. Matej Lauko 2 0 Jaroslav Švonavec 16:23 Detail
1. Marianna Livorová 2 0 Michal Grendel 16:23 Detail
2. Pavol Farkašovský 2 0 Samuel Vredík 16:31 Detail
2. Matej Lauko 2 0 Jaroslav Švonavec 16:31 Detail
2. Filip Farkašovský 2 0 Richard Laboš 16:31 Detail
2. Marianna Livorová 2 0 Michal Grendel 16:31 Detail
2. Samuel Barilla 2 0 Samuel Čellár 16:31 Detail
Jardova Grupa 10 10 Modré gorilly Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Gašperák 2 0 Daniel Klešč 16:23 Detail
1. Vladimír Kopyčár 0 2 Dávid Valach 16:23 Detail
1. Nikolaj Lorenc 2 0 Ondrej Valas 16:23 Detail
1. Denis Šopor 0 2 Juraj Javorský 16:23 Detail
1. Mathias Tekel 0 2 Sebastián Zumrik 16:23 Detail
2. Nikolaj Lorenc 0 2 Ondrej Valas 16:24 Detail
2. Denis Šopor 2 0 Juraj Javorský 16:25 Detail
2. Mathias Tekel 0 2 Sebastián Zumrik 16:28 Detail
2. Vladimír Kopyčár 2 0 Dávid Valach 16:31 Detail
2. Jaroslav Gašperák 2 0 Daniel Klešč 16:31 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Limitless 11 88 34 94
2. Eta boľ 10 76 30 69
3. Unterwassermani 10 74 30 69
4. BIM 2 9 88 30 56
5. Mimo a Riadne 9 74 26 52
6. Elektrické zariadenia 8 78 28 48
7. Svarta änkor 8 78 25 34
8. Velos pod peros 8 76 27 48
9. X - Force 8 66 25 42
10. MATELA 8 60 19 32
11. TB4 TEAM 7 70 21 34
12. Bifľoši 7 62 18 29
13. Gympaba OXOX 6 66 23 24
14. ALFA 6 62 27 26
15. TB TEAM 6 60 28 28
16. KHUMROBA 6 54 25 22
17. BNVVPP 6 54 18 18
18. TB2 TEAM 5 54 28 30
19. PÍ škoty 5 48 22 20
20. Guličky a krížik 5 44 28 23
21. JuDaOnKaPe 4 64 26 10
22. Prepáčte 4 58 25 16
23. Najlepší 4 46 24 22
24. My Hero Academia 4 44 22 10
25. Žabky 3 52 20 7
26. Jardova Grupa 3 52 15 8
27. Dopraváci 3 48 23 7
28. GBAS on top 3 36 16 8
29. Modré gorilly 2 44 12 6
30. GÉEMKA2.A 2 24 18 4

Začátek: 29. 11. 15:54

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
BIM 2 10 10 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Furdík 0 2 Barbora Piatková 15:54 Detail
1. Richard Turčan 2 0 Hana Štrkolcová 15:54 Detail
1. Adrián Gyerpal 2 0 Dario Mikuš 15:54 Detail
1. Matej Medveď 2 0 Paulína Šebeková 15:54 Detail
1. Fedor Iurtaev 0 2 Adam Berkeš 15:54 Detail
2. Matej Furdík 2 0 Barbora Piatková 15:57 Detail
2. Fedor Iurtaev 2 0 Adam Berkeš 15:59 Detail
2. Adrián Gyerpal 0 2 Dario Mikuš 16:00 Detail
2. Matej Medveď 0 2 Paulína Šebeková 16:00 Detail
2. Richard Turčan 0 2 Hana Štrkolcová 16:02 Detail
Svarta änkor 6 14 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 0 2 Tibor Horcsin 15:54 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Balázs Nagy 15:54 Detail
1. Lukáš Soták 0 2 Erik Bari 15:54 Detail
1. Maximilián Kohút 2 0 Richárd Onda 15:54 Detail
1. Paulína Dujavová 2 0 János Kóbori 15:54 Detail
2. Paulína Dujavová 0 2 János Kóbori 15:58 Detail
2. Mário Lipták 0 2 Tibor Horcsin 15:59 Detail
2. Lukáš Soták 0 2 Erik Bari 16:01 Detail
2. Tomáš Virba 0 2 Balázs Nagy 16:05 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Richárd Onda 16:07 Detail
Unterwassermani 12 8 JuDaOnKaPe Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 0 2 Dario Mráz 15:54 Detail
1. Šimon Hrušovský 0 2 Ondrej Szarka 15:54 Detail
1. Timea Hoangová 0 2 Juraj Szarka 15:54 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Peter Ondrej Václavek 15:54 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Kamil Magula 15:54 Detail
2. Timea Hoangová 2 0 Juraj Szarka 15:57 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Kamil Magula 15:57 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Dario Mráz 16:00 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Ondrej Szarka 16:00 Detail
2. Tomáš Hamrák 0 2 Peter Ondrej Václavek 16:01 Detail
X - Force 4 16 Velos pod peros Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 0 2 Martin Baran 15:54 Detail
1. Dávid Pazderák 2 0 Pavol Griger 15:54 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 0 2 Matej Čuchta 15:54 Detail
1. Ján Hamko 0 2 Sebastián Krištof 15:54 Detail
1. Klára Mária Urigová 0 2 Kristián Krištof 15:54 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 0 2 Matej Čuchta 16:01 Detail
2. Klára Mária Urigová 0 2 Kristián Krištof 16:06 Detail
2. Ján Hamko 0 2 Sebastián Krištof 16:06 Detail
2. Dárius Krestian 2 0 Martin Baran 16:07 Detail
2. Dávid Pazderák 0 2 Pavol Griger 16:07 Detail
TB4 TEAM 8 12 ALFA Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 0 2 Juraj Pečalka 15:54 Detail
1. Filip Leško 2 0 Samuel Randa 15:54 Detail
1. Ondrej Lopatník 0 2 Lea Demjanovičová 15:54 Detail
1. Jakub Antolík 0 2 Vanesa Čerňanová 15:54 Detail
1. Daniel Benco 2 0 Dominika Obrtancová 15:54 Detail
2. Filip Leško 2 0 Samuel Randa 15:57 Detail
2. Ondrej Lopatník 2 0 Lea Demjanovičová 15:57 Detail
2. Dominik Nalevanko 0 2 Juraj Pečalka 15:58 Detail
2. Jakub Antolík 0 2 Vanesa Čerňanová 15:59 Detail
2. Daniel Benco 0 2 Dominika Obrtancová 16:00 Detail
Mimo a Riadne 18 2 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Lukáš Kurray 15:54 Detail
1. Vanessa Viršíková 2 0 Timotej Fides 15:54 Detail
1. Matúš Farkaš 0 2 Petra Vinarčíková 15:54 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Karolína Kernerová 15:54 Detail
1. Timotej Košecký 2 0 Dominika Durišová 15:54 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Karolína Kernerová 15:57 Detail
2. Matúš Farkaš 2 0 Petra Vinarčíková 15:59 Detail
2. Timotej Košecký 2 0 Dominika Durišová 15:59 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Timotej Fides 16:00 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Lukáš Kurray 16:01 Detail
TB2 TEAM 6 14 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 0 2 Tibor Pelegrin 15:54 Detail
1. Marcel Hric 0 2 Rastislav Pintér 15:54 Detail
1. Samuel Tomič 0 2 Boleslav Hrabinský 15:54 Detail
1. Mark Oros 0 2 Lukáš Medvec 15:54 Detail
1. Filip Deák 2 0 Damián Kaszycki 15:54 Detail
2. Marcel Hric 0 2 Rastislav Pintér 15:57 Detail
2. Stanislav Krajňák 0 2 Tibor Pelegrin 15:58 Detail
2. Samuel Tomič 0 2 Boleslav Hrabinský 15:58 Detail
2. Filip Deák 2 0 Damián Kaszycki 16:02 Detail
2. Mark Oros 2 0 Lukáš Medvec 16:06 Detail
MATELA 12 8 Najlepší Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 2 0 Dominik Murin 15:54 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Lukáš Strapec 15:54 Detail
1. Ester Prostredná 2 0 Vivien Kubacká 15:54 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Michal V. Bobok 15:54 Detail
1. Marek Mihalko 0 2 Boris Chlebana 15:54 Detail
2. Matej Horvát 0 2 Michal V. Bobok 15:57 Detail
2. Ester Prostredná 2 0 Vivien Kubacká 15:58 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Boris Chlebana 16:00 Detail
2. Tomáš Barica 2 0 Dominik Murin 16:00 Detail
2. Natália Nagyová 0 2 Lukáš Strapec 16:06 Detail
KHUMROBA 4 16 Elektrické zariadenia Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Deák 0 2 Alexandra Vendžúrová 15:54 Detail
1. Miroslav Pavlíček 0 2 Gabriel Rapant 15:54 Detail
1. Dávid Főző 0 2 Katarína Lukáčová 15:54 Detail
1. Erik Komendát 0 2 Paula Lukáčová 15:54 Detail
1. Matúš Štefanik 0 2 David Červeňan 15:54 Detail
2. Erik Komendát 2 0 Paula Lukáčová 15:56 Detail
2. Benjamín Deák 2 0 Alexandra Vendžúrová 15:57 Detail
2. Miroslav Pavlíček 0 2 Gabriel Rapant 15:58 Detail
2. Matúš Štefanik 0 2 David Červeňan 16:04 Detail
2. Dávid Főző 0 2 Katarína Lukáčová 16:05 Detail
Guličky a krížik 12 8 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 2 0 Natália Hatalová 15:54 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Katherine Anna Kuzma 15:54 Detail
1. Marína Oravcová 0 2 Matej Grega 15:54 Detail
1. Michaela Pešková 0 2 Peter Marhefka 15:54 Detail
1. Dominik Voštinár 0 2 Peter Zelený 15:54 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Katherine Anna Kuzma 15:57 Detail
2. Dominik Voštinár 2 0 Peter Zelený 15:57 Detail
2. Michaela Pešková 2 0 Peter Marhefka 15:58 Detail
2. Marína Oravcová 2 0 Matej Grega 15:58 Detail
2. Barbora Steinhüblová 0 2 Natália Hatalová 16:04 Detail
Prepáčte 6 14 Bifľoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Barilla 0 2 Oliver Seman 15:54 Detail
1. Filip Farkašovský 2 0 Veronika Jakabová 15:54 Detail
1. Pavol Farkašovský 0 2 Denis Kandráč 15:54 Detail
1. Matej Lauko 2 0 Ján Stupák 15:54 Detail
1. Marianna Livorová 0 2 Ondrej Králik 15:54 Detail
2. Pavol Farkašovský 0 2 Denis Kandráč 15:57 Detail
2. Samuel Barilla 0 2 Oliver Seman 15:58 Detail
2. Marianna Livorová 0 2 Ondrej Králik 16:00 Detail
2. Matej Lauko 2 0 Ján Stupák 16:02 Detail
2. Filip Farkašovský 0 2 Veronika Jakabová 16:03 Detail
GÉEMKA2.A 0 20 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Čellár 0 2 Michaela Sekeraková 15:54 Detail
1. Richard Laboš 0 2 Nikola Nemčíková 15:54 Detail
1. Samuel Vredík 0 2 Nikola Švecová 15:54 Detail
1. Jaroslav Švonavec 0 2 Peter Šichula 15:54 Detail
1. Michal Grendel 0 2 Lívia Malicherová 15:54 Detail
2. Samuel Čellár 0 2 Michaela Sekeraková 16:03 Detail
2. Jaroslav Švonavec 0 2 Peter Šichula 16:03 Detail
2. Samuel Vredík 0 2 Nikola Švecová 16:03 Detail
2. Richard Laboš 0 2 Nikola Nemčíková 16:03 Detail
2. Michal Grendel 0 2 Lívia Malicherová 16:03 Detail
Gympaba OXOX 12 8 Dopraváci Zobrazit/Skrýt detail
1. Andrej Belan 2 0 Rastislav Takács 15:54 Detail
1. Juraj Marcinka 0 2 Patrik Csocso 15:54 Detail
1. Matej Baník 2 0 Filip Hamara 15:54 Detail
1. Martin Lazar 0 2 Lukáš Priščák 15:54 Detail
1. Mikuláš Kvasnica 0 2 Dávid Klein 15:54 Detail
2. Martin Lazar 2 0 Lukáš Priščák 15:56 Detail
2. Matej Baník 2 0 Filip Hamara 15:57 Detail
2. Mikuláš Kvasnica 2 0 Dávid Klein 15:57 Detail
2. Andrej Belan 0 2 Rastislav Takács 15:59 Detail
2. Juraj Marcinka 2 0 Patrik Csocso 16:01 Detail
Modré gorilly 4 16 Žabky Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 0 2 Zuzana Harbutová 15:54 Detail
1. Dávid Valach 0 2 Daniela Pápežová 15:54 Detail
1. Ondrej Valas 0 2 Adam Blažko 15:54 Detail
1. Juraj Javorský 0 2 Matej Výboh 15:54 Detail
1. Sebastián Zumrik 2 0 Hugo Gál 15:54 Detail
2. Ondrej Valas 0 2 Adam Blažko 15:56 Detail
2. Sebastián Zumrik 0 2 Hugo Gál 15:57 Detail
2. Daniel Klešč 0 2 Zuzana Harbutová 15:57 Detail
2. Juraj Javorský 0 2 Matej Výboh 15:59 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Daniela Pápežová 16:00 Detail
Jardova Grupa 10 10 GBAS on top Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Gašperák 0 2 Jakub Málik 15:55 Detail
1. Vladimír Kopyčár 2 0 Kristián Humeník 15:55 Detail
1. Nikolaj Lorenc 2 0 Michal Pecha 15:55 Detail
1. Denis Šopor 2 0 Juraj Patierik 15:55 Detail
1. Mathias Tekel 0 2 Matúš Jurčák 15:55 Detail
2. Mathias Tekel 0 2 Matúš Jurčák 15:56 Detail
2. Jaroslav Gašperák 0 2 Jakub Málik 15:57 Detail
2. Nikolaj Lorenc 2 0 Michal Pecha 15:57 Detail
2. Denis Šopor 0 2 Juraj Patierik 16:00 Detail
2. Vladimír Kopyčár 2 0 Kristián Humeník 16:05 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. BIM 2 9 80 16 45
2. Limitless 9 76 21 63
3. Eta boľ 9 66 17 47
4. Unterwassermani 9 64 17 51
5. Mimo a Riadne 8 64 14 36
6. Velos pod peros 7 66 16 31
7. MATELA 7 50 10 21
8. Elektrické zariadenia 6 64 19 28
9. Svarta änkor 6 60 19 24
10. TB4 TEAM 6 60 13 22
11. ALFA 6 56 16 22
12. TB TEAM 6 54 18 22
13. X - Force 6 52 15 22
14. TB2 TEAM 5 48 18 27
15. Bifľoši 5 48 11 13
16. Guličky a krížik 5 42 15 17
17. JuDaOnKaPe 4 56 16 8
18. Gympaba OXOX 4 48 15 10
19. Najlepší 4 42 16 14
20. My Hero Academia 4 42 12 8
21. BNVVPP 4 42 10 8
22. KHUMROBA 4 38 18 12
23. Žabky 3 44 13 4
24. PÍ škoty 3 36 15 11
25. Jardova Grupa 2 42 10 5
26. Prepáčte 2 38 16 8
27. Dopraváci 2 38 15 2
28. GBAS on top 2 26 10 3
29. GÉEMKA2.A 2 24 12 2
30. Modré gorilly 1 34 7 2

Začátek: 29. 11. 15:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Unterwassermani 10 10 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Tibor Horcsin 15:30 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Balázs Nagy 15:30 Detail
1. Timea Hoangová 0 2 Erik Bari 15:30 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Richárd Onda 15:30 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 János Kóbori 15:30 Detail
2. Tomáš Hamrák 0 2 Richárd Onda 15:34 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 János Kóbori 15:35 Detail
2. Lukáš Hrušovský 0 2 Tibor Horcsin 15:38 Detail
2. Šimon Hrušovský 0 2 Balázs Nagy 15:38 Detail
2. Timea Hoangová 0 2 Erik Bari 15:41 Detail
Svarta änkor 4 16 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 0 2 Barbora Piatková 15:30 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Hana Štrkolcová 15:30 Detail
1. Lukáš Soták 0 2 Dario Mikuš 15:30 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Paulína Šebeková 15:30 Detail
1. Paulína Dujavová 0 2 Adam Berkeš 15:30 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Barbora Piatková 15:32 Detail
2. Maximilián Kohút 0 2 Paulína Šebeková 15:32 Detail
2. Tomáš Virba 0 2 Hana Štrkolcová 15:33 Detail
2. Lukáš Soták 0 2 Dario Mikuš 15:34 Detail
2. Paulína Dujavová 0 2 Adam Berkeš 15:36 Detail
BIM 2 14 6 Elektrické zariadenia Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Furdík 2 0 Alexandra Vendžúrová 15:30 Detail
1. Richard Turčan 0 2 Gabriel Rapant 15:30 Detail
1. Adrián Gyerpal 2 0 Katarína Lukáčová 15:30 Detail
1. Matej Medveď 2 0 Paula Lukáčová 15:30 Detail
1. Fedor Iurtaev 0 2 David Červeňan 15:30 Detail
2. Richard Turčan 2 0 Gabriel Rapant 15:32 Detail
2. Adrián Gyerpal 2 0 Katarína Lukáčová 15:32 Detail
2. Matej Medveď 2 0 Paula Lukáčová 15:32 Detail
2. Matej Furdík 2 0 Alexandra Vendžúrová 15:39 Detail
2. Fedor Iurtaev 0 2 David Červeňan 15:39 Detail
TB2 TEAM 10 10 Velos pod peros Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 2 0 Martin Baran 15:30 Detail
1. Marcel Hric 0 2 Pavol Griger 15:30 Detail
1. Samuel Tomič 0 2 Matej Čuchta 15:30 Detail
1. Mark Oros 2 0 Sebastián Krištof 15:30 Detail
1. Filip Deák 0 2 Kristián Krištof 15:30 Detail
2. Mark Oros 0 2 Sebastián Krištof 15:32 Detail
2. Stanislav Krajňák 2 0 Martin Baran 15:33 Detail
2. Samuel Tomič 0 2 Matej Čuchta 15:33 Detail
2. Marcel Hric 2 0 Pavol Griger 15:37 Detail
2. Filip Deák 2 0 Kristián Krištof 15:39 Detail
TB4 TEAM 14 6 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 0 2 Lukáš Kurray 15:30 Detail
1. Filip Leško 2 0 Timotej Fides 15:30 Detail
1. Ondrej Lopatník 0 2 Petra Vinarčíková 15:30 Detail
1. Jakub Antolík 2 0 Karolína Kernerová 15:30 Detail
1. Daniel Benco 2 0 Dominika Durišová 15:30 Detail
2. Daniel Benco 2 0 Dominika Durišová 15:32 Detail
2. Ondrej Lopatník 2 0 Petra Vinarčíková 15:32 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Karolína Kernerová 15:32 Detail
2. Dominik Nalevanko 2 0 Lukáš Kurray 15:35 Detail
2. Filip Leško 0 2 Timotej Fides 15:41 Detail
Mimo a Riadne 12 8 ALFA Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Juraj Pečalka 15:30 Detail
1. Vanessa Viršíková 0 2 Samuel Randa 15:30 Detail
1. Matúš Farkaš 2 0 Lea Demjanovičová 15:30 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Vanesa Čerňanová 15:30 Detail
1. Timotej Košecký 0 2 Dominika Obrtancová 15:30 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Juraj Pečalka 15:31 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Vanesa Čerňanová 15:32 Detail
2. Timotej Košecký 0 2 Dominika Obrtancová 15:32 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Samuel Randa 15:34 Detail
2. Matúš Farkaš 0 2 Lea Demjanovičová 15:36 Detail
X - Force 18 2 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 2 0 Natália Hatalová 15:30 Detail
1. Dávid Pazderák 2 0 Katherine Anna Kuzma 15:30 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Matej Grega 15:30 Detail
1. Ján Hamko 2 0 Peter Marhefka 15:30 Detail
1. Klára Mária Urigová 0 2 Peter Zelený 15:30 Detail
2. Klára Mária Urigová 2 0 Peter Zelený 15:32 Detail
2. Dárius Krestian 2 0 Natália Hatalová 15:32 Detail
2. Dávid Pazderák 2 0 Katherine Anna Kuzma 15:32 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Peter Marhefka 15:38 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Matej Grega 15:43 Detail
MATELA 12 8 Dopraváci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 0 2 Rastislav Takács 15:30 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Patrik Csocso 15:30 Detail
1. Ester Prostredná 2 0 Filip Hamara 15:30 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Lukáš Priščák 15:30 Detail
1. Marek Mihalko 0 2 Dávid Klein 15:30 Detail
2. Tomáš Barica 0 2 Rastislav Takács 15:32 Detail
2. Natália Nagyová 2 0 Patrik Csocso 15:33 Detail
2. Matej Horvát 2 0 Lukáš Priščák 15:33 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Dávid Klein 15:35 Detail
2. Ester Prostredná 2 0 Filip Hamara 15:36 Detail
KHUMROBA 14 6 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Deák 2 0 Michaela Sekeraková 15:30 Detail
1. Miroslav Pavlíček 0 2 Nikola Nemčíková 15:30 Detail
1. Dávid Főző 2 0 Nikola Švecová 15:30 Detail
1. Erik Komendát 0 2 Peter Šichula 15:30 Detail
1. Matúš Štefanik 0 2 Lívia Malicherová 15:30 Detail
2. Miroslav Pavlíček 2 0 Nikola Nemčíková 15:31 Detail
2. Dávid Főző 2 0 Nikola Švecová 15:32 Detail
2. Matúš Štefanik 2 0 Lívia Malicherová 15:32 Detail
2. Benjamín Deák 2 0 Michaela Sekeraková 15:34 Detail
2. Erik Komendát 2 0 Peter Šichula 15:37 Detail
GÉEMKA2.A 4 16 JuDaOnKaPe Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Čellár 0 2 Dario Mráz 15:30 Detail
1. Richard Laboš 0 2 Ondrej Szarka 15:30 Detail
1. Samuel Vredík 0 2 Juraj Szarka 15:30 Detail
1. Jaroslav Švonavec 2 0 Peter Ondrej Václavek 15:30 Detail
1. Michal Grendel 0 2 Kamil Magula 15:30 Detail
2. Jaroslav Švonavec 2 0 Peter Ondrej Václavek 15:36 Detail
2. Richard Laboš 0 2 Ondrej Szarka 15:38 Detail
2. Samuel Čellár 0 2 Dario Mráz 15:38 Detail
2. Samuel Vredík 0 2 Juraj Szarka 15:38 Detail
2. Michal Grendel 0 2 Kamil Magula 15:38 Detail
Prepáčte 6 14 Najlepší Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Barilla 2 0 Dominik Murin 15:30 Detail
1. Filip Farkašovský 0 2 Lukáš Strapec 15:30 Detail
1. Pavol Farkašovský 0 2 Vivien Kubacká 15:30 Detail
1. Matej Lauko 2 0 Michal V. Bobok 15:30 Detail
1. Marianna Livorová 0 2 Boris Chlebana 15:30 Detail
2. Samuel Barilla 2 0 Dominik Murin 15:31 Detail
2. Marianna Livorová 0 2 Boris Chlebana 15:33 Detail
2. Matej Lauko 0 2 Michal V. Bobok 15:35 Detail
2. Pavol Farkašovský 0 2 Vivien Kubacká 15:36 Detail
2. Filip Farkašovský 0 2 Lukáš Strapec 15:41 Detail
Gympaba OXOX 8 12 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Andrej Belan 0 2 Tibor Pelegrin 15:30 Detail
1. Juraj Marcinka 2 0 Rastislav Pintér 15:30 Detail
1. Matej Baník 0 2 Boleslav Hrabinský 15:30 Detail
1. Martin Lazar 0 2 Lukáš Medvec 15:30 Detail
1. Mikuláš Kvasnica 0 2 Damián Kaszycki 15:30 Detail
2. Mikuláš Kvasnica 0 2 Damián Kaszycki 15:32 Detail
2. Matej Baník 2 0 Boleslav Hrabinský 15:38 Detail
2. Andrej Belan 0 2 Tibor Pelegrin 15:39 Detail
2. Martin Lazar 2 0 Lukáš Medvec 15:39 Detail
2. Juraj Marcinka 2 0 Rastislav Pintér 15:42 Detail
Guličky a krížik 14 6 Žabky Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 2 0 Zuzana Harbutová 15:30 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Daniela Pápežová 15:30 Detail
1. Marína Oravcová 0 2 Adam Blažko 15:30 Detail
1. Michaela Pešková 2 0 Matej Výboh 15:30 Detail
1. Dominik Voštinár 2 0 Hugo Gál 15:30 Detail
2. Marína Oravcová 0 2 Adam Blažko 15:31 Detail
2. Michaela Pešková 2 0 Matej Výboh 15:34 Detail
2. Dominik Voštinár 0 2 Hugo Gál 15:35 Detail
2. Barbora Steinhüblová 2 0 Zuzana Harbutová 15:35 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Daniela Pápežová 15:37 Detail
Jardova Grupa 6 14 Bifľoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Gašperák 0 2 Oliver Seman 15:30 Detail
1. Vladimír Kopyčár 2 0 Veronika Jakabová 15:30 Detail
1. Nikolaj Lorenc 0 2 Denis Kandráč 15:30 Detail
1. Denis Šopor 0 2 Ján Stupák 15:30 Detail
1. Mathias Tekel 0 2 Ondrej Králik 15:30 Detail
2. Nikolaj Lorenc 2 0 Denis Kandráč 15:31 Detail
2. Mathias Tekel 0 2 Ondrej Králik 15:32 Detail
2. Vladimír Kopyčár 2 0 Veronika Jakabová 15:33 Detail
2. Denis Šopor 0 2 Ján Stupák 15:34 Detail
2. Jaroslav Gašperák 0 2 Oliver Seman 15:36 Detail
Modré gorilly 10 10 GBAS on top Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 0 2 Jakub Málik 15:30 Detail
1. Dávid Valach 0 2 Kristián Humeník 15:30 Detail
1. Ondrej Valas 0 2 Michal Pecha 15:30 Detail
1. Juraj Javorský 0 2 Juraj Patierik 15:30 Detail
1. Sebastián Zumrik 2 0 Matúš Jurčák 15:30 Detail
2. Sebastián Zumrik 2 0 Matúš Jurčák 15:31 Detail
2. Ondrej Valas 0 2 Michal Pecha 15:31 Detail
2. Juraj Javorský 2 0 Juraj Patierik 15:32 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Kristián Humeník 15:33 Detail
2. Daniel Klešč 2 0 Jakub Málik 15:34 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. BIM 2 8 70 8 28
2. Eta boľ 8 56 7 30
3. Limitless 7 62 12 41
4. Unterwassermani 7 52 9 29
5. Svarta änkor 6 54 6 16
6. TB4 TEAM 6 52 6 14
7. X - Force 6 48 7 18
8. Mimo a Riadne 6 46 8 24
9. Velos pod peros 5 50 8 15
10. TB2 TEAM 5 42 9 25
11. MATELA 5 38 5 9
12. Elektrické zariadenia 4 48 13 16
13. JuDaOnKaPe 4 48 8 6
14. ALFA 4 44 10 10
15. TB TEAM 4 40 9 6
16. BNVVPP 4 40 4 8
17. KHUMROBA 4 34 8 6
18. Najlepší 4 34 7 10
19. Bifľoši 3 34 7 5
20. Guličky a krížik 3 30 8 5
21. PÍ škoty 3 28 7 7
22. Gympaba OXOX 2 36 10 6
23. Prepáčte 2 32 9 8
24. Dopraváci 2 30 9 2
25. GÉEMKA2.A 2 24 8 2
26. My Hero Academia 2 22 10 2
27. Jardova Grupa 1 32 5 1
28. Modré gorilly 1 30 4 1
29. Žabky 1 28 8 1
30. GBAS on top 1 16 8 1

Začátek: 29. 11. 14:57

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Elektrické zariadenia 6 14 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandra Vendžúrová 0 2 Barbora Piatková 14:57 Detail
1. Gabriel Rapant 0 2 Hana Štrkolcová 14:57 Detail
1. Katarína Lukáčová 0 2 Dario Mikuš 14:57 Detail
1. Paula Lukáčová 0 2 Paulína Šebeková 14:57 Detail
1. David Červeňan 0 2 Adam Berkeš 14:57 Detail
2. Gabriel Rapant 0 2 Hana Štrkolcová 15:01 Detail
2. Katarína Lukáčová 2 0 Dario Mikuš 15:02 Detail
2. Paula Lukáčová 0 2 Paulína Šebeková 15:02 Detail
2. David Červeňan 2 0 Adam Berkeš 15:05 Detail
2. Alexandra Vendžúrová 2 0 Barbora Piatková 15:05 Detail
Mimo a Riadne 4 16 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 0 2 Tibor Horcsin 14:57 Detail
1. Vanessa Viršíková 0 2 Balázs Nagy 14:57 Detail
1. Matúš Farkaš 0 2 Erik Bari 14:57 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Richárd Onda 14:57 Detail
1. Timotej Košecký 0 2 János Kóbori 14:57 Detail
2. Timotej Košecký 0 2 János Kóbori 14:59 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Richárd Onda 15:02 Detail
2. Matúš Farkaš 0 2 Erik Bari 15:07 Detail
2. Matúš Molčan 0 2 Tibor Horcsin 15:11 Detail
2. Vanessa Viršíková 0 2 Balázs Nagy 15:12 Detail
Svarta änkor 16 4 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 2 0 Michaela Sekeraková 14:57 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Nikola Nemčíková 14:57 Detail
1. Lukáš Soták 2 0 Nikola Švecová 14:57 Detail
1. Maximilián Kohút 0 2 Peter Šichula 14:57 Detail
1. Paulína Dujavová 0 2 Lívia Malicherová 14:57 Detail
2. Tomáš Virba 2 0 Nikola Nemčíková 14:58 Detail
2. Maximilián Kohút 2 0 Peter Šichula 14:59 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Michaela Sekeraková 15:00 Detail
2. Lukáš Soták 2 0 Nikola Švecová 15:00 Detail
2. Paulína Dujavová 2 0 Lívia Malicherová 15:00 Detail
Unterwassermani 14 6 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Tibor Pelegrin 14:57 Detail
1. Šimon Hrušovský 0 2 Rastislav Pintér 14:57 Detail
1. Timea Hoangová 2 0 Boleslav Hrabinský 14:57 Detail
1. Tomáš Hamrák 0 2 Lukáš Medvec 14:57 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Damián Kaszycki 14:57 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Damián Kaszycki 15:00 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Rastislav Pintér 15:04 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Tibor Pelegrin 15:04 Detail
2. Tomáš Hamrák 2 0 Lukáš Medvec 15:05 Detail
2. Timea Hoangová 0 2 Boleslav Hrabinský 15:12 Detail
TB4 TEAM 6 14 TB2 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 0 2 Stanislav Krajňák 14:57 Detail
1. Filip Leško 2 0 Marcel Hric 14:57 Detail
1. Ondrej Lopatník 0 2 Samuel Tomič 14:57 Detail
1. Jakub Antolík 0 2 Mark Oros 14:57 Detail
1. Daniel Benco 0 2 Filip Deák 14:57 Detail
2. Filip Leško 2 0 Marcel Hric 15:00 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Mark Oros 15:01 Detail
2. Dominik Nalevanko 0 2 Stanislav Krajňák 15:02 Detail
2. Daniel Benco 0 2 Filip Deák 15:03 Detail
2. Ondrej Lopatník 0 2 Samuel Tomič 15:03 Detail
BIM 2 20 0 KHUMROBA Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Furdík 2 0 Benjamín Deák 14:57 Detail
1. Richard Turčan 2 0 Miroslav Pavlíček 14:57 Detail
1. Adrián Gyerpal 2 0 Dávid Főző 14:57 Detail
1. Matej Medveď 2 0 Erik Komendát 14:57 Detail
1. Fedor Iurtaev 2 0 Matúš Štefanik 14:57 Detail
2. Matej Medveď 2 0 Erik Komendát 15:00 Detail
2. Adrián Gyerpal 2 0 Dávid Főző 15:00 Detail
2. Richard Turčan 2 0 Miroslav Pavlíček 15:02 Detail
2. Fedor Iurtaev 2 0 Matúš Štefanik 15:03 Detail
2. Matej Furdík 2 0 Benjamín Deák 15:06 Detail
Prepáčte 6 14 Velos pod peros Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Barilla 2 0 Martin Baran 14:57 Detail
1. Filip Farkašovský 2 0 Pavol Griger 14:57 Detail
1. Pavol Farkašovský 0 2 Matej Čuchta 14:57 Detail
1. Matej Lauko 0 2 Sebastián Krištof 14:57 Detail
1. Marianna Livorová 2 0 Kristián Krištof 14:57 Detail
2. Matej Lauko 0 2 Sebastián Krištof 14:59 Detail
2. Pavol Farkašovský 0 2 Matej Čuchta 15:00 Detail
2. Marianna Livorová 0 2 Kristián Krištof 15:00 Detail
2. Samuel Barilla 0 2 Martin Baran 15:01 Detail
2. Filip Farkašovský 0 2 Pavol Griger 15:04 Detail
BNVVPP 14 6 GÉEMKA2.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Kurray 0 2 Samuel Čellár 14:57 Detail
1. Timotej Fides 2 0 Richard Laboš 14:57 Detail
1. Petra Vinarčíková 2 0 Samuel Vredík 14:57 Detail
1. Karolína Kernerová 0 2 Jaroslav Švonavec 14:57 Detail
1. Dominika Durišová 2 0 Michal Grendel 14:57 Detail
2. Lukáš Kurray 2 0 Samuel Čellár 15:00 Detail
2. Karolína Kernerová 0 2 Jaroslav Švonavec 15:02 Detail
2. Petra Vinarčíková 2 0 Samuel Vredík 15:05 Detail
2. Dominika Durišová 2 0 Michal Grendel 15:05 Detail
2. Timotej Fides 2 0 Richard Laboš 15:06 Detail
Najlepší 4 16 ALFA Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 0 2 Juraj Pečalka 14:57 Detail
1. Lukáš Strapec 0 2 Samuel Randa 14:57 Detail
1. Vivien Kubacká 0 2 Lea Demjanovičová 14:57 Detail
1. Michal V. Bobok 0 2 Vanesa Čerňanová 14:57 Detail
1. Boris Chlebana 2 0 Dominika Obrtancová 14:57 Detail
2. Michal V. Bobok 2 0 Vanesa Čerňanová 14:58 Detail
2. Vivien Kubacká 0 2 Lea Demjanovičová 14:59 Detail
2. Boris Chlebana 0 2 Dominika Obrtancová 15:02 Detail
2. Dominik Murin 0 2 Juraj Pečalka 15:02 Detail
2. Lukáš Strapec 0 2 Samuel Randa 15:02 Detail
X - Force 14 6 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 2 0 Andrej Belan 14:57 Detail
1. Dávid Pazderák 0 2 Juraj Marcinka 14:57 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Matej Baník 14:57 Detail
1. Ján Hamko 2 0 Martin Lazar 14:57 Detail
1. Klára Mária Urigová 2 0 Mikuláš Kvasnica 14:57 Detail
2. Klára Mária Urigová 0 2 Mikuláš Kvasnica 14:58 Detail
2. Dávid Pazderák 2 0 Juraj Marcinka 14:59 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Matej Baník 15:04 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Martin Lazar 15:04 Detail
2. Dárius Krestian 0 2 Andrej Belan 15:07 Detail
Jardova Grupa 8 12 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Gašperák 0 2 Natália Hatalová 14:57 Detail
1. Vladimír Kopyčár 0 2 Katherine Anna Kuzma 14:57 Detail
1. Nikolaj Lorenc 2 0 Matej Grega 14:57 Detail
1. Denis Šopor 0 2 Peter Marhefka 14:57 Detail
1. Mathias Tekel 0 2 Peter Zelený 14:57 Detail
2. Mathias Tekel 2 0 Peter Zelený 14:59 Detail
2. Nikolaj Lorenc 0 2 Matej Grega 14:59 Detail
2. Jaroslav Gašperák 2 0 Natália Hatalová 15:00 Detail
2. Denis Šopor 0 2 Peter Marhefka 15:02 Detail
2. Vladimír Kopyčár 2 0 Katherine Anna Kuzma 15:08 Detail
MATELA 16 4 Žabky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 0 2 Zuzana Harbutová 14:57 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Daniela Pápežová 14:57 Detail
1. Ester Prostredná 2 0 Adam Blažko 14:57 Detail
1. Matej Horvát 2 0 Matej Výboh 14:57 Detail
1. Marek Mihalko 2 0 Hugo Gál 14:57 Detail
2. Natália Nagyová 2 0 Daniela Pápežová 14:58 Detail
2. Ester Prostredná 2 0 Adam Blažko 14:58 Detail
2. Tomáš Barica 2 0 Zuzana Harbutová 14:59 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Hugo Gál 14:59 Detail
2. Matej Horvát 0 2 Matej Výboh 15:03 Detail
Modré gorilly 8 12 Dopraváci Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 0 2 Rastislav Takács 14:57 Detail
1. Dávid Valach 2 0 Patrik Csocso 14:57 Detail
1. Ondrej Valas 0 2 Filip Hamara 14:57 Detail
1. Juraj Javorský 0 2 Lukáš Priščák 14:57 Detail
1. Sebastián Zumrik 0 2 Dávid Klein 14:57 Detail
2. Sebastián Zumrik 2 0 Dávid Klein 15:00 Detail
2. Daniel Klešč 0 2 Rastislav Takács 15:02 Detail
2. Juraj Javorský 0 2 Lukáš Priščák 15:02 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Patrik Csocso 15:04 Detail
2. Ondrej Valas 2 0 Filip Hamara 15:07 Detail
GBAS on top 2 18 JuDaOnKaPe Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Málik 0 2 Dario Mráz 14:57 Detail
1. Kristián Humeník 0 2 Ondrej Szarka 14:57 Detail
1. Michal Pecha 0 2 Juraj Szarka 14:57 Detail
1. Juraj Patierik 0 2 Peter Ondrej Václavek 14:57 Detail
1. Matúš Jurčák 0 2 Kamil Magula 14:57 Detail
2. Michal Pecha 0 2 Juraj Szarka 14:58 Detail
2. Kristián Humeník 0 2 Ondrej Szarka 14:59 Detail
2. Juraj Patierik 0 2 Peter Ondrej Václavek 14:59 Detail
2. Matúš Jurčák 2 0 Kamil Magula 15:04 Detail
2. Jakub Málik 0 2 Dario Mráz 15:06 Detail
Guličky a krížik 10 10 Bifľoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 0 2 Oliver Seman 14:57 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Veronika Jakabová 14:57 Detail
1. Marína Oravcová 2 0 Denis Kandráč 14:57 Detail
1. Michaela Pešková 2 0 Ján Stupák 14:57 Detail
1. Dominik Voštinár 0 2 Ondrej Králik 14:57 Detail
2. Dominik Voštinár 0 2 Ondrej Králik 14:58 Detail
2. Marína Oravcová 2 0 Denis Kandráč 14:59 Detail
2. Barbora Steinhüblová 0 2 Oliver Seman 15:00 Detail
2. Michaela Pešková 0 2 Ján Stupák 15:02 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Veronika Jakabová 15:02 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. BIM 2 6 56 2 12
2. Limitless 6 52 4 22
3. Svarta änkor 6 50 2 16
4. Unterwassermani 6 42 2 16
5. Eta boľ 6 40 2 14
6. Elektrické zariadenia 4 42 4 10
7. Velos pod peros 4 40 2 6
8. TB4 TEAM 4 38 2 6
9. ALFA 4 36 2 4
10. BNVVPP 4 34 2 8
11. Mimo a Riadne 4 34 2 8
12. TB2 TEAM 4 32 4 12
13. X - Force 4 30 2 8
14. MATELA 3 26 3 5
15. PÍ škoty 3 26 2 5
16. JuDaOnKaPe 2 32 4 0
17. TB TEAM 2 28 6 0
18. Gympaba OXOX 2 28 4 6
19. Prepáčte 2 26 4 8
20. Dopraváci 2 22 4 0
21. Najlepší 2 20 4 2
22. KHUMROBA 2 20 4 0
23. GÉEMKA2.A 2 20 4 0
24. My Hero Academia 2 16 4 2
25. Jardova Grupa 1 26 2 1
26. Žabky 1 22 3 1
27. Bifľoši 1 20 2 1
28. Guličky a krížik 1 16 4 1
29. Modré gorilly 0 20 2 0
30. GBAS on top 0 6 2 0

Začátek: 29. 11. 14:26

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Elektrické zariadenia 18 2 TB2 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandra Vendžúrová 0 2 Stanislav Krajňák 14:26 Detail
1. Gabriel Rapant 2 0 Marcel Hric 14:26 Detail
1. Katarína Lukáčová 2 0 Samuel Tomič 14:26 Detail
1. Paula Lukáčová 2 0 Mark Oros 14:26 Detail
1. David Červeňan 2 0 Filip Deák 14:26 Detail
2. Gabriel Rapant 2 0 Marcel Hric 14:30 Detail
2. Alexandra Vendžúrová 2 0 Stanislav Krajňák 14:30 Detail
2. Paula Lukáčová 2 0 Mark Oros 14:31 Detail
2. Katarína Lukáčová 2 0 Samuel Tomič 14:34 Detail
2. David Červeňan 2 0 Filip Deák 14:37 Detail
TB4 TEAM 20 0 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 2 0 Michaela Sekeraková 14:26 Detail
1. Filip Leško 2 0 Nikola Nemčíková 14:26 Detail
1. Ondrej Lopatník 2 0 Nikola Švecová 14:26 Detail
1. Jakub Antolík 2 0 Peter Šichula 14:26 Detail
1. Daniel Benco 2 0 Lívia Malicherová 14:26 Detail
2. Dominik Nalevanko 2 0 Michaela Sekeraková 14:29 Detail
2. Filip Leško 2 0 Nikola Nemčíková 14:31 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Peter Šichula 14:31 Detail
2. Ondrej Lopatník 2 0 Nikola Švecová 14:40 Detail
2. Daniel Benco 2 0 Lívia Malicherová 14:41 Detail
X - Force 4 16 Limitless Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Krestian 0 2 Tibor Horcsin 14:26 Detail
1. Dávid Pazderák 0 2 Balázs Nagy 14:26 Detail
1. Eliáš Keruľ - Kmec 2 0 Erik Bari 14:26 Detail
1. Ján Hamko 0 2 Richárd Onda 14:26 Detail
1. Klára Mária Urigová 0 2 János Kóbori 14:26 Detail
2. Ján Hamko 2 0 Richárd Onda 14:28 Detail
2. Dávid Pazderák 0 2 Balázs Nagy 14:28 Detail
2. Dárius Krestian 0 2 Tibor Horcsin 14:31 Detail
2. Eliáš Keruľ - Kmec 0 2 Erik Bari 14:32 Detail
2. Klára Mária Urigová 0 2 János Kóbori 14:34 Detail
Svarta änkor 20 0 GÉEMKA2.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Lipták 2 0 Samuel Čellár 14:26 Detail
1. Tomáš Virba 2 0 Richard Laboš 14:26 Detail
1. Lukáš Soták 2 0 Samuel Vredík 14:26 Detail
1. Maximilián Kohút 2 0 Jaroslav Švonavec 14:26 Detail
1. Paulína Dujavová 2 0 Michal Grendel 14:26 Detail
2. Tomáš Virba 2 0 Richard Laboš 14:28 Detail
2. Maximilián Kohút 2 0 Jaroslav Švonavec 14:31 Detail
2. Paulína Dujavová 2 0 Michal Grendel 14:32 Detail
2. Lukáš Soták 2 0 Samuel Vredík 14:34 Detail
2. Mário Lipták 2 0 Samuel Čellár 14:34 Detail
Unterwassermani 14 6 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Andrej Belan 14:26 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Juraj Marcinka 14:26 Detail
1. Timea Hoangová 2 0 Matej Baník 14:26 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Martin Lazar 14:26 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Mikuláš Kvasnica 14:26 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Juraj Marcinka 14:29 Detail
2. Maroš Schewczuk 0 2 Mikuláš Kvasnica 14:31 Detail
2. Lukáš Hrušovský 0 2 Andrej Belan 14:33 Detail
2. Tomáš Hamrák 0 2 Martin Lazar 14:35 Detail
2. Timea Hoangová 2 0 Matej Baník 14:37 Detail
Prepáčte 8 12 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Barilla 2 0 Barbora Piatková 14:26 Detail
1. Filip Farkašovský 2 0 Hana Štrkolcová 14:26 Detail
1. Pavol Farkašovský 0 2 Dario Mikuš 14:26 Detail
1. Matej Lauko 2 0 Paulína Šebeková 14:26 Detail
1. Marianna Livorová 0 2 Adam Berkeš 14:26 Detail
2. Marianna Livorová 0 2 Adam Berkeš 14:29 Detail
2. Samuel Barilla 0 2 Barbora Piatková 14:29 Detail
2. Filip Farkašovský 0 2 Hana Štrkolcová 14:31 Detail
2. Matej Lauko 2 0 Paulína Šebeková 14:32 Detail
2. Pavol Farkašovský 0 2 Dario Mikuš 14:33 Detail
BIM 2 18 2 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Furdík 2 0 Tibor Pelegrin 14:26 Detail
1. Richard Turčan 2 0 Rastislav Pintér 14:26 Detail
1. Adrián Gyerpal 2 0 Boleslav Hrabinský 14:26 Detail
1. Matej Medveď 2 0 Lukáš Medvec 14:26 Detail
1. Fedor Iurtaev 2 0 Damián Kaszycki 14:26 Detail
2. Matej Medveď 2 0 Lukáš Medvec 14:29 Detail
2. Richard Turčan 2 0 Rastislav Pintér 14:32 Detail
2. Adrián Gyerpal 2 0 Boleslav Hrabinský 14:34 Detail
2. Matej Furdík 2 0 Tibor Pelegrin 14:38 Detail
2. Fedor Iurtaev 0 2 Damián Kaszycki 14:41 Detail
Mimo a Riadne 14 6 JuDaOnKaPe Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 0 2 Dario Mráz 14:26 Detail
1. Vanessa Viršíková 0 2 Ondrej Szarka 14:26 Detail
1. Matúš Farkaš 2 0 Juraj Szarka 14:26 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Peter Ondrej Václavek 14:26 Detail
1. Timotej Košecký 2 0 Kamil Magula 14:26 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Peter Ondrej Václavek 14:27 Detail
2. Vanessa Viršíková 0 2 Ondrej Szarka 14:29 Detail
2. Matúš Farkaš 2 0 Juraj Szarka 14:30 Detail
2. Timotej Košecký 2 0 Kamil Magula 14:34 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Dario Mráz 14:38 Detail
Modré gorilly 6 14 ALFA Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 0 2 Juraj Pečalka 14:26 Detail
1. Dávid Valach 2 0 Samuel Randa 14:26 Detail
1. Ondrej Valas 0 2 Lea Demjanovičová 14:26 Detail
1. Juraj Javorský 2 0 Vanesa Čerňanová 14:26 Detail
1. Sebastián Zumrik 0 2 Dominika Obrtancová 14:26 Detail
2. Ondrej Valas 0 2 Lea Demjanovičová 14:27 Detail
2. Juraj Javorský 0 2 Vanesa Čerňanová 14:28 Detail
2. Daniel Klešč 0 2 Juraj Pečalka 14:32 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Samuel Randa 14:35 Detail
2. Sebastián Zumrik 0 2 Dominika Obrtancová 14:42 Detail
MATELA 10 10 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 2 0 Natália Hatalová 14:26 Detail
1. Natália Nagyová 0 2 Katherine Anna Kuzma 14:26 Detail
1. Ester Prostredná 0 2 Matej Grega 14:26 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Peter Marhefka 14:26 Detail
1. Marek Mihalko 2 0 Peter Zelený 14:26 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Peter Zelený 14:29 Detail
2. Natália Nagyová 2 0 Katherine Anna Kuzma 14:29 Detail
2. Tomáš Barica 0 2 Natália Hatalová 14:31 Detail
2. Matej Horvát 2 0 Peter Marhefka 14:34 Detail
2. Ester Prostredná 0 2 Matej Grega 14:37 Detail
Guličky a krížik 0 20 Velos pod peros Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 0 2 Martin Baran 14:26 Detail
1. Stella Steinhüblová 0 2 Pavol Griger 14:26 Detail
1. Marína Oravcová 0 2 Matej Čuchta 14:26 Detail
1. Michaela Pešková 0 2 Sebastián Krištof 14:26 Detail
1. Dominik Voštinár 0 2 Kristián Krištof 14:26 Detail
2. Michaela Pešková 0 2 Sebastián Krištof 14:29 Detail
2. Dominik Voštinár 0 2 Kristián Krištof 14:31 Detail
2. Marína Oravcová 0 2 Matej Čuchta 14:31 Detail
2. Stella Steinhüblová 0 2 Pavol Griger 14:34 Detail
2. Barbora Steinhüblová 0 2 Martin Baran 14:38 Detail
BNVVPP 12 8 Dopraváci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Kurray 2 0 Rastislav Takács 14:26 Detail
1. Timotej Fides 2 0 Patrik Csocso 14:26 Detail
1. Petra Vinarčíková 2 0 Filip Hamara 14:26 Detail
1. Karolína Kernerová 0 2 Lukáš Priščák 14:26 Detail
1. Dominika Durišová 0 2 Dávid Klein 14:26 Detail
2. Dominika Durišová 0 2 Dávid Klein 14:27 Detail
2. Timotej Fides 2 0 Patrik Csocso 14:30 Detail
2. Petra Vinarčíková 0 2 Filip Hamara 14:30 Detail
2. Karolína Kernerová 2 0 Lukáš Priščák 14:30 Detail
2. Lukáš Kurray 2 0 Rastislav Takács 14:34 Detail
GBAS on top 4 16 KHUMROBA Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Málik 0 2 Benjamín Deák 14:26 Detail
1. Kristián Humeník 0 2 Miroslav Pavlíček 14:26 Detail
1. Michal Pecha 2 0 Dávid Főző 14:26 Detail
1. Juraj Patierik 0 2 Erik Komendát 14:26 Detail
1. Matúš Jurčák 0 2 Matúš Štefanik 14:26 Detail
2. Juraj Patierik 0 2 Erik Komendát 14:27 Detail
2. Kristián Humeník 2 0 Miroslav Pavlíček 14:28 Detail
2. Jakub Málik 0 2 Benjamín Deák 14:28 Detail
2. Michal Pecha 0 2 Dávid Főző 14:29 Detail
2. Matúš Jurčák 0 2 Matúš Štefanik 14:30 Detail
Najlepší 12 8 Bifľoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 0 2 Oliver Seman 14:26 Detail
1. Lukáš Strapec 2 0 Veronika Jakabová 14:26 Detail
1. Vivien Kubacká 0 2 Denis Kandráč 14:26 Detail
1. Michal V. Bobok 0 2 Ján Stupák 14:26 Detail
1. Boris Chlebana 0 2 Ondrej Králik 14:26 Detail
2. Lukáš Strapec 2 0 Veronika Jakabová 14:28 Detail
2. Boris Chlebana 2 0 Ondrej Králik 14:29 Detail
2. Dominik Murin 2 0 Oliver Seman 14:30 Detail
2. Michal V. Bobok 2 0 Ján Stupák 14:31 Detail
2. Vivien Kubacká 2 0 Denis Kandráč 14:34 Detail
Jardova Grupa 10 10 Žabky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Gašperák 2 0 Zuzana Harbutová 14:26 Detail
1. Vladimír Kopyčár 2 0 Daniela Pápežová 14:26 Detail
1. Nikolaj Lorenc 2 0 Adam Blažko 14:26 Detail
1. Denis Šopor 2 0 Matej Výboh 14:26 Detail
1. Mathias Tekel 0 2 Hugo Gál 14:26 Detail
2. Mathias Tekel 0 2 Hugo Gál 14:28 Detail
2. Jaroslav Gašperák 0 2 Zuzana Harbutová 14:29 Detail
2. Vladimír Kopyčár 2 0 Daniela Pápežová 14:30 Detail
2. Nikolaj Lorenc 0 2 Adam Blažko 14:30 Detail
2. Denis Šopor 0 2 Matej Výboh 14:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Limitless 4 36 0 6
2. Elektrické zariadenia 4 36 0 4
3. BIM 2 4 36 0 4
4. Svarta änkor 4 34 0 8
5. TB4 TEAM 4 32 0 6
6. Mimo a Riadne 4 30 0 4
7. Unterwassermani 4 28 0 8
8. Eta boľ 4 26 0 4
9. Velos pod peros 2 26 0 0
10. Gympaba OXOX 2 22 0 2
11. TB TEAM 2 22 0 0
12. Prepáčte 2 20 0 4
13. KHUMROBA 2 20 0 0
14. ALFA 2 20 0 0
15. BNVVPP 2 20 0 0
16. TB2 TEAM 2 18 0 4
17. X - Force 2 16 0 0
18. Najlepší 2 16 0 0
19. GÉEMKA2.A 2 14 0 0
20. My Hero Academia 2 12 0 2
21. Jardova Grupa 1 18 0 1
22. Žabky 1 18 0 1
23. PÍ škoty 1 14 0 1
24. MATELA 1 10 0 1
25. JuDaOnKaPe 0 14 0 0
26. Modré gorilly 0 12 0 0
27. Dopraváci 0 10 0 0
28. Bifľoši 0 10 0 0
29. Guličky a krížik 0 6 0 0
30. GBAS on top 0 4 0 0

Začátek: 29. 11. 14:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Bifľoši 2 18 Elektrické zariadenia Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 0 2 Alexandra Vendžúrová 14:00 Detail
1. Veronika Jakabová 0 2 Gabriel Rapant 14:00 Detail
1. Denis Kandráč 0 2 Katarína Lukáčová 14:00 Detail
1. Ján Stupák 0 2 Paula Lukáčová 14:00 Detail
1. Ondrej Králik 0 2 David Červeňan 14:00 Detail
2. Denis Kandráč 0 2 Katarína Lukáčová 14:03 Detail
2. Ján Stupák 2 0 Paula Lukáčová 14:03 Detail
2. Ondrej Králik 0 2 David Červeňan 14:10 Detail
2. Oliver Seman 0 2 Alexandra Vendžúrová 14:12 Detail
2. Veronika Jakabová 0 2 Gabriel Rapant 14:12 Detail
My Hero Academia 12 8 Jardova Grupa Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Sekeraková 2 0 Jaroslav Gašperák 14:00 Detail
1. Nikola Nemčíková 0 2 Vladimír Kopyčár 14:00 Detail
1. Nikola Švecová 0 2 Nikolaj Lorenc 14:00 Detail
1. Peter Šichula 2 0 Denis Šopor 14:00 Detail
1. Lívia Malicherová 2 0 Mathias Tekel 14:00 Detail
2. Peter Šichula 2 0 Denis Šopor 14:01 Detail
2. Nikola Švecová 2 0 Nikolaj Lorenc 14:02 Detail
2. Lívia Malicherová 2 0 Mathias Tekel 14:04 Detail
2. Michaela Sekeraková 0 2 Jaroslav Gašperák 14:05 Detail
2. Nikola Nemčíková 0 2 Vladimír Kopyčár 14:07 Detail
GÉEMKA2.A 14 6 Modré gorilly Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Čellár 2 0 Daniel Klešč 14:00 Detail
1. Richard Laboš 2 0 Dávid Valach 14:00 Detail
1. Samuel Vredík 2 0 Ondrej Valas 14:00 Detail
1. Jaroslav Švonavec 2 0 Juraj Javorský 14:00 Detail
1. Michal Grendel 0 2 Sebastián Zumrik 14:00 Detail
2. Michal Grendel 2 0 Sebastián Zumrik 14:03 Detail
2. Jaroslav Švonavec 2 0 Juraj Javorský 14:03 Detail
2. Samuel Vredík 2 0 Ondrej Valas 14:03 Detail
2. Richard Laboš 0 2 Dávid Valach 14:03 Detail
2. Samuel Čellár 0 2 Daniel Klešč 14:04 Detail
Limitless 20 0 MATELA Zobrazit/Skrýt detail
1. Tibor Horcsin 2 0 Tomáš Barica 14:00 Detail
1. Balázs Nagy 2 0 Natália Nagyová 14:00 Detail
1. Erik Bari 2 0 Ester Prostredná 14:00 Detail
1. Richárd Onda 2 0 Matej Horvát 14:00 Detail
1. János Kóbori 2 0 Marek Mihalko 14:00 Detail
2. Richárd Onda 2 0 Matej Horvát 14:04 Detail
2. János Kóbori 2 0 Marek Mihalko 14:04 Detail
2. Balázs Nagy 2 0 Natália Nagyová 14:06 Detail
2. Tibor Horcsin 2 0 Tomáš Barica 14:06 Detail
2. Erik Bari 2 0 Ester Prostredná 14:16 Detail
ALFA 6 14 Svarta änkor Zobrazit/Skrýt detail
1. Juraj Pečalka 2 0 Mário Lipták 14:00 Detail
1. Samuel Randa 0 2 Tomáš Virba 14:00 Detail
1. Lea Demjanovičová 0 2 Lukáš Soták 14:00 Detail
1. Vanesa Čerňanová 0 2 Maximilián Kohút 14:00 Detail
1. Dominika Obrtancová 0 2 Paulína Dujavová 14:00 Detail
2. Vanesa Čerňanová 0 2 Maximilián Kohút 14:02 Detail
2. Lea Demjanovičová 0 2 Lukáš Soták 14:02 Detail
2. Juraj Pečalka 2 0 Mário Lipták 14:04 Detail
2. Samuel Randa 2 0 Tomáš Virba 14:07 Detail
2. Dominika Obrtancová 0 2 Paulína Dujavová 14:11 Detail
JuDaOnKaPe 8 12 X - Force Zobrazit/Skrýt detail
1. Dario Mráz 2 0 Dárius Krestian 14:00 Detail
1. Ondrej Szarka 2 0 Dávid Pazderák 14:00 Detail
1. Juraj Szarka 2 0 Eliáš Keruľ - Kmec 14:00 Detail
1. Peter Ondrej Václavek 0 2 Ján Hamko 14:00 Detail
1. Kamil Magula 0 2 Klára Mária Urigová 14:00 Detail
2. Ondrej Szarka 2 0 Dávid Pazderák 14:02 Detail
2. Juraj Szarka 0 2 Eliáš Keruľ - Kmec 14:03 Detail
2. Kamil Magula 0 2 Klára Mária Urigová 14:05 Detail
2. Peter Ondrej Václavek 0 2 Ján Hamko 14:05 Detail
2. Dario Mráz 0 2 Dárius Krestian 14:05 Detail
Velos pod peros 6 14 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Baran 0 2 Lukáš Hrušovský 14:00 Detail
1. Pavol Griger 0 2 Šimon Hrušovský 14:00 Detail
1. Matej Čuchta 2 0 Timea Hoangová 14:00 Detail
1. Sebastián Krištof 2 0 Tomáš Hamrák 14:00 Detail
1. Kristián Krištof 0 2 Maroš Schewczuk 14:00 Detail
2. Matej Čuchta 0 2 Timea Hoangová 14:02 Detail
2. Martin Baran 0 2 Lukáš Hrušovský 14:02 Detail
2. Pavol Griger 0 2 Šimon Hrušovský 14:03 Detail
2. Kristián Krištof 0 2 Maroš Schewczuk 14:03 Detail
2. Sebastián Krištof 2 0 Tomáš Hamrák 14:08 Detail
PÍ škoty 4 16 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Hatalová 0 2 Andrej Belan 14:00 Detail
1. Katherine Anna Kuzma 0 2 Juraj Marcinka 14:00 Detail
1. Matej Grega 0 2 Matej Baník 14:00 Detail
1. Peter Marhefka 0 2 Martin Lazar 14:00 Detail
1. Peter Zelený 0 2 Mikuláš Kvasnica 14:00 Detail
2. Peter Zelený 2 0 Mikuláš Kvasnica 14:01 Detail
2. Katherine Anna Kuzma 0 2 Juraj Marcinka 14:02 Detail
2. Natália Hatalová 0 2 Andrej Belan 14:02 Detail
2. Matej Grega 2 0 Matej Baník 14:03 Detail
2. Peter Marhefka 0 2 Martin Lazar 14:04 Detail
Eta boľ 14 6 Guličky a krížik Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Barbora Steinhüblová 14:00 Detail
1. Hana Štrkolcová 0 2 Stella Steinhüblová 14:00 Detail
1. Dario Mikuš 0 2 Marína Oravcová 14:00 Detail
1. Paulína Šebeková 2 0 Michaela Pešková 14:00 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 Dominik Voštinár 14:00 Detail
2. Hana Štrkolcová 2 0 Stella Steinhüblová 14:02 Detail
2. Adam Berkeš 2 0 Dominik Voštinár 14:04 Detail
2. Dario Mikuš 2 0 Marína Oravcová 14:04 Detail
2. Paulína Šebeková 0 2 Michaela Pešková 14:05 Detail
2. Barbora Piatková 2 0 Barbora Steinhüblová 14:10 Detail
Dopraváci 2 18 BIM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Rastislav Takács 0 2 Matej Furdík 14:00 Detail
1. Patrik Csocso 0 2 Richard Turčan 14:00 Detail
1. Filip Hamara 0 2 Adrián Gyerpal 14:00 Detail
1. Lukáš Priščák 0 2 Matej Medveď 14:00 Detail
1. Dávid Klein 0 2 Fedor Iurtaev 14:00 Detail
2. Dávid Klein 2 0 Fedor Iurtaev 14:02 Detail
2. Patrik Csocso 0 2 Richard Turčan 14:02 Detail
2. Filip Hamara 0 2 Adrián Gyerpal 14:05 Detail
2. Lukáš Priščák 0 2 Matej Medveď 14:06 Detail
2. Rastislav Takács 0 2 Matej Furdík 14:08 Detail
BNVVPP 8 12 Prepáčte Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Kurray 0 2 Samuel Barilla 14:00 Detail
1. Timotej Fides 2 0 Filip Farkašovský 14:00 Detail
1. Petra Vinarčíková 0 2 Pavol Farkašovský 14:00 Detail
1. Karolína Kernerová 2 0 Matej Lauko 14:00 Detail
1. Dominika Durišová 0 2 Marianna Livorová 14:00 Detail
2. Petra Vinarčíková 2 0 Pavol Farkašovský 14:00 Detail
2. Lukáš Kurray 0 2 Samuel Barilla 14:01 Detail
2. Dominika Durišová 0 2 Marianna Livorová 14:03 Detail
2. Karolína Kernerová 0 2 Matej Lauko 14:03 Detail
2. Timotej Fides 2 0 Filip Farkašovský 14:13 Detail
TB TEAM 20 0 GBAS on top Zobrazit/Skrýt detail
1. Tibor Pelegrin 2 0 Jakub Málik 14:00 Detail
1. Rastislav Pintér 2 0 Kristián Humeník 14:00 Detail
1. Boleslav Hrabinský 2 0 Michal Pecha 14:00 Detail
1. Lukáš Medvec 2 0 Juraj Patierik 14:00 Detail
1. Damián Kaszycki 2 0 Matúš Jurčák 14:00 Detail
2. Damián Kaszycki 2 0 Matúš Jurčák 14:01 Detail
2. Boleslav Hrabinský 2 0 Michal Pecha 14:02 Detail
2. Tibor Pelegrin 2 0 Jakub Málik 14:03 Detail
2. Lukáš Medvec 2 0 Juraj Patierik 14:06 Detail
2. Rastislav Pintér 2 0 Kristián Humeník 14:10 Detail
Najlepší 4 16 TB2 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 0 2 Stanislav Krajňák 14:00 Detail
1. Lukáš Strapec 2 0 Marcel Hric 14:00 Detail
1. Vivien Kubacká 2 0 Samuel Tomič 14:00 Detail
1. Michal V. Bobok 0 2 Mark Oros 14:00 Detail
1. Boris Chlebana 0 2 Filip Deák 14:00 Detail
2. Boris Chlebana 0 2 Filip Deák 14:02 Detail
2. Michal V. Bobok 0 2 Mark Oros 14:03 Detail
2. Dominik Murin 0 2 Stanislav Krajňák 14:06 Detail
2. Vivien Kubacká 0 2 Samuel Tomič 14:11 Detail
2. Lukáš Strapec 0 2 Marcel Hric 14:15 Detail
KHUMROBA 4 16 Mimo a Riadne Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Deák 0 2 Matúš Molčan 14:00 Detail
1. Miroslav Pavlíček 0 2 Vanessa Viršíková 14:00 Detail
1. Dávid Főző 2 0 Matúš Farkaš 14:00 Detail
1. Erik Komendát 0 2 Jakub Skaloš 14:00 Detail
1. Matúš Štefanik 0 2 Timotej Košecký 14:00 Detail
2. Miroslav Pavlíček 0 2 Vanessa Viršíková 14:04 Detail
2. Benjamín Deák 0 2 Matúš Molčan 14:04 Detail
2. Matúš Štefanik 2 0 Timotej Košecký 14:05 Detail
2. Erik Komendát 0 2 Jakub Skaloš 14:06 Detail
2. Dávid Főző 0 2 Matúš Farkaš 14:11 Detail
Žabky 8 12 TB4 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Harbutová 0 2 Dominik Nalevanko 14:00 Detail
1. Daniela Pápežová 0 2 Filip Leško 14:00 Detail
1. Adam Blažko 2 0 Ondrej Lopatník 14:00 Detail
1. Matej Výboh 0 2 Jakub Antolík 14:00 Detail
1. Hugo Gál 2 0 Daniel Benco 14:00 Detail
2. Daniela Pápežová 2 0 Filip Leško 14:01 Detail
2. Hugo Gál 0 2 Daniel Benco 14:01 Detail
2. Matej Výboh 0 2 Jakub Antolík 14:02 Detail
2. Adam Blažko 0 2 Ondrej Lopatník 14:08 Detail
2. Zuzana Harbutová 2 0 Dominik Nalevanko 14:09 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Limitless 2 20 0 0
2. TB TEAM 2 20 0 0
3. Elektrické zariadenia 2 18 0 0
4. BIM 2 2 18 0 0
5. TB2 TEAM 2 16 0 0
6. Gympaba OXOX 2 16 0 0
7. Mimo a Riadne 2 16 0 0
8. Svarta änkor 2 14 0 0
9. Unterwassermani 2 14 0 0
10. GÉEMKA2.A 2 14 0 0
11. Eta boľ 2 14 0 0
12. My Hero Academia 2 12 0 0
13. Prepáčte 2 12 0 0
14. TB4 TEAM 2 12 0 0
15. X - Force 2 12 0 0
16. JuDaOnKaPe 0 8 0 0
17. Jardova Grupa 0 8 0 0
18. BNVVPP 0 8 0 0
19. Žabky 0 8 0 0
20. Modré gorilly 0 6 0 0
21. Guličky a krížik 0 6 0 0
22. ALFA 0 6 0 0
23. Velos pod peros 0 6 0 0
24. PÍ škoty 0 4 0 0
25. KHUMROBA 0 4 0 0
26. Najlepší 0 4 0 0
27. Dopraváci 0 2 0 0
28. Bifľoši 0 2 0 0
29. MATELA 0 0 0 0
30. GBAS on top 0 0 0 0