Online

30. 11. 2021 (Regionální finále)

  • Kdy: 30. 11. v 11:00
  • Postupujících: 3
  • Kraj: Moravskoslezský
  • Organizátor: Tomáš Vaňata

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 30. 11. 13:55

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Wait for it 12 8 Křižáci naposled Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 2 0 Ondřej Kopecký 13:55 Detail
1. Šimon Nádvorník 0 2 Kryštof Klvaňa 13:55 Detail
1. Aleš Kovář 0 2 Tereza Zápotocká 13:55 Detail
1. Petr Hladký 0 2 Lukáš Zeman 13:55 Detail
1. Tomáš Petrek 2 0 Filip Kúdelka 13:55 Detail
2. Petr Hladký 2 0 Lukáš Zeman 13:58 Detail
2. Šimon Nádvorník 2 0 Kryštof Klvaňa 14:01 Detail
2. Tomáš Petrek 0 2 Filip Kúdelka 14:05 Detail
2. Aleš Kovář 2 0 Tereza Zápotocká 14:08 Detail
2. Erik Gruss 2 0 Ondřej Kopecký 14:08 Detail
Zapadlíci 10 10 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 0 2 Petr Kaufmann 13:55 Detail
1. Oliver Hyvnar 0 2 Jakub Škopík 13:55 Detail
1. Jiří Matýsek 0 2 Jakub Lang 13:55 Detail
1. Pavel Kerekeš 0 2 Matěj Foldyna 13:55 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Petr Volčík 13:55 Detail
2. Pavel Kerekeš 2 0 Matěj Foldyna 14:00 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Petr Volčík 14:01 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Petr Kaufmann 14:01 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Jakub Lang 14:10 Detail
2. Oliver Hyvnar 0 2 Jakub Škopík 14:10 Detail
Gypri 12 8 5HIL Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Vychodil 2 0 Nikolas Pippal 13:55 Detail
1. Pavel Martinů 0 2 Radovan Šolle 13:55 Detail
1. Jakub Küffer 2 0 Jan Flajšar 13:55 Detail
1. Natálie Gapková 2 0 Adam Brozda 13:55 Detail
1. Anna Lambertová 0 2 Josef Procházka 13:55 Detail
2. Pavel Martinů 0 2 Radovan Šolle 13:58 Detail
2. Anna Lambertová 0 2 Josef Procházka 13:58 Detail
2. Natálie Gapková 2 0 Adam Brozda 14:04 Detail
2. Jakub Küffer 2 0 Jan Flajšar 14:05 Detail
2. Filip Vychodil 2 0 Nikolas Pippal 14:07 Detail
Pišqworkoví andílci 10 10 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Kubala 2 0 Ondřej Matoušek 13:55 Detail
1. Pavlína Grossová 0 2 Lukáš Tabery 13:55 Detail
1. Adam Belej 2 0 Albert Žilka 13:55 Detail
1. Adam Nuc 2 0 Lucie Vrbová 13:55 Detail
1. Magdalena Švancarová 0 2 Martin Fródl 13:55 Detail
2. Pavlína Grossová 0 2 Lukáš Tabery 13:57 Detail
2. Magdalena Švancarová 0 2 Martin Fródl 13:59 Detail
2. Adam Nuc 2 0 Lucie Vrbová 14:00 Detail
2. Adam Belej 0 2 Albert Žilka 14:01 Detail
2. Pavel Kubala 2 0 Ondřej Matoušek 14:06 Detail
Pokročilý 6 14 Gomokáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Bubeník 0 2 Kryštof Šimčák 13:55 Detail
1. Matyáš Vojtášek 2 0 Marek Klein 13:55 Detail
1. Jiří Filipčík 0 2 Tomáš Hotárek 13:55 Detail
1. Šimon Krátký 0 2 Tobiáš Návrat 13:55 Detail
1. Matouš krátký 2 0 Vojtěch Bernátek 13:55 Detail
2. Ondřej Bubeník 0 2 Kryštof Šimčák 13:58 Detail
2. Šimon Krátký 0 2 Tobiáš Návrat 14:00 Detail
2. Jiří Filipčík 0 2 Tomáš Hotárek 14:02 Detail
2. Matouš krátký 0 2 Vojtěch Bernátek 14:03 Detail
2. Matyáš Vojtášek 2 0 Marek Klein 14:05 Detail
Pepa Faker Božek 4 16 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 0 2 Daniel Antoš 13:55 Detail
1. Martin Černý 0 2 Eliška Slípková 13:55 Detail
1. Petr Lipus 0 2 Vojtěch Gregořica 13:55 Detail
1. Adam Opiol 0 2 Matěj Kotrba 13:55 Detail
1. Petr Buják 0 2 Jakub Vícha 13:55 Detail
2. Petr Buják 2 0 Jakub Vícha 13:58 Detail
2. Martin Černý 0 2 Eliška Slípková 13:59 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Vojtěch Gregořica 14:00 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Daniel Antoš 14:02 Detail
2. Adam Opiol 0 2 Matěj Kotrba 14:05 Detail
Quarta 8 12 Piková oliheň Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 0 2 Ondřej Sopuch 13:55 Detail
1. Martin Petrík 2 0 Ondřej Vladyka 13:55 Detail
1. Anna Kubátová 0 2 Lucie Kolářová 13:55 Detail
1. Antonín Orság 0 2 Kristýna Le 13:55 Detail
1. Patrik Zouhar 2 0 Adéla Krčová 13:55 Detail
2. Martin Petrík 0 2 Ondřej Vladyka 13:59 Detail
2. Anna Kubátová 2 0 Lucie Kolářová 14:00 Detail
2. Patrik Zouhar 2 0 Adéla Krčová 14:01 Detail
2. Antonín Orság 0 2 Kristýna Le 14:01 Detail
2. Josef Černý 0 2 Ondřej Sopuch 14:06 Detail
DALGONA 0 20 ? Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 0 2 Jakub Skopal 13:55 Detail
1. Hana Brožková 0 2 Jiří Rypl 13:55 Detail
1. Vit Říha 0 2 Vít Pfleger 13:55 Detail
1. Karolína Jarolímová 0 2 Kristýna Buchwaldová 13:55 Detail
1. Klaudie Glaicová 0 2 Tereza Holasová 13:55 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Jiří Rypl 13:57 Detail
2. Vit Říha 0 2 Vít Pfleger 13:57 Detail
2. Karolína Jarolímová 0 2 Kristýna Buchwaldová 13:57 Detail
2. Huyen Cao Minh 0 2 Jakub Skopal 14:01 Detail
2. Klaudie Glaicová 0 2 Tereza Holasová 14:01 Detail
Křížky apokalypsy 18 2 Jističi Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxim Hrabčík 2 0 Ondřej Houska 13:55 Detail
1. Šimon Horenský 2 0 Jakub Sněhota 13:55 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Vojtěch Chovanec 13:55 Detail
1. Míša Baník 0 2 Lumír Ivanský 13:55 Detail
1. Stanislav Müller 2 0 Martin Kulas 13:55 Detail
2. Míša Baník 2 0 Lumír Ivanský 13:57 Detail
2. Stanislav Müller 2 0 Martin Kulas 13:57 Detail
2. Šimon Horenský 2 0 Jakub Sněhota 13:57 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Vojtěch Chovanec 13:58 Detail
2. Maxim Hrabčík 2 0 Ondřej Houska 14:03 Detail
PORG Ostrava juniors 10 10 Hamšík a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Tran Anh Quan 0 2 Milan Hamšík 13:55 Detail
1. Park Haeseong 2 0 Patrik Gruss 13:55 Detail
1. Lukáš Novák 2 0 Mirek Hájek 13:55 Detail
1. Tomáš Mikula 2 0 Marek Furiš 13:55 Detail
1. Santina Maya Frenn 0 2 Pavel Biras 13:55 Detail
2. Tomáš Mikula 0 2 Marek Furiš 13:57 Detail
2. Lukáš Novák 2 0 Mirek Hájek 14:00 Detail
2. Santina Maya Frenn 2 0 Pavel Biras 14:00 Detail
2. Park Haeseong 0 2 Patrik Gruss 14:03 Detail
2. Tran Anh Quan 0 2 Milan Hamšík 14:10 Detail
Stavebka 2 16 4 SOSPO Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 2 0 Marek Moudrý 13:55 Detail
1. Veronika Boháčová 0 2 Michael Fink 13:55 Detail
1. Jakub Hahn 2 0 Nikola Botková 13:55 Detail
1. Klára Fabiánová 2 0 Tereza Kašpárková 13:55 Detail
1. Adam Faika 2 0 David Vaverka 13:55 Detail
2. Veronika Boháčová 2 0 Michael Fink 13:58 Detail
2. Jakub Hahn 2 0 Nikola Botková 13:59 Detail
2. Klára Fabiánová 2 0 Tereza Kašpárková 14:00 Detail
2. Adam Faika 0 2 David Vaverka 14:00 Detail
2. Petr Laco 2 0 Marek Moudrý 14:03 Detail
(J)elita národa 20 0 SK PIŠKVORÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Janalík 2 0 Lucie Mácová 13:55 Detail
1. Jan Bura 2 0 Natálie Brázdová 13:55 Detail
1. Bára Holubová 2 0 Nikola Brázdová 13:55 Detail
1. Matyáš Borák 2 0 Adam Sedláček 13:55 Detail
1. Filip Rada 2 0 Pavel Špunar 13:55 Detail
2. Filip Rada 2 0 Pavel Špunar 14:04 Detail
2. Bára Holubová 2 0 Nikola Brázdová 14:04 Detail
2. Jan Bura 2 0 Natálie Brázdová 14:04 Detail
2. Matyáš Borák 2 0 Adam Sedláček 14:04 Detail
2. Josef Janalík 2 0 Lucie Mácová 14:04 Detail
GymplOvy 4 16 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 0 2 Anna Julie Wittmannová 13:55 Detail
1. Daniela Indráková 0 2 Klára Barešová 13:55 Detail
1. Helena Krzyžánková 0 2 Michael Kvapil 13:55 Detail
1. David Běhálek 2 0 David Svoboda 13:55 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Jonáš Strnad 13:55 Detail
2. David Běhálek 0 2 David Svoboda 13:57 Detail
2. Helena Krzyžánková 0 2 Michael Kvapil 13:57 Detail
2. Patrik Rajca 0 2 Jonáš Strnad 13:58 Detail
2. Daniela Indráková 2 0 Klára Barešová 14:00 Detail
2. Tereza Kidoňová 0 2 Anna Julie Wittmannová 14:01 Detail
NEVHA 6 14 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Riedl 0 2 Nela Gronichová 13:55 Detail
1. Lukáš Dominik 0 2 Julie Buchtová 13:55 Detail
1. Jan Hájek 0 2 Adriana Kameníčková 13:55 Detail
1. František Pazdera 2 0 Anežka Doleželová 13:55 Detail
1. Jakub Šimeček 0 2 Ludmila Sládková 13:55 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Nela Gronichová 13:56 Detail
2. Jakub Šimeček 0 2 Ludmila Sládková 13:56 Detail
2. Lukáš Dominik 0 2 Julie Buchtová 13:56 Detail
2. František Pazdera 0 2 Anežka Doleželová 13:58 Detail
2. Jan Hájek 2 0 Adriana Kameníčková 13:59 Detail
Fofíkovci 0 20 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 0 2 Michał Małysz 13:55 Detail
1. Martin Fof 0 2 Sebastian Przeczek 13:55 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Jakub Galuszka 13:55 Detail
1. Jakub Hronek 0 2 Samuel Skotnica 13:55 Detail
1. Marek Chwistek 0 2 Jan Skotnica 13:55 Detail
2. Adam Pavelka 0 2 Michał Małysz 14:04 Detail
2. Martin Fof 0 2 Sebastian Przeczek 14:04 Detail
2. Michal Pavlíček 0 2 Jakub Galuszka 14:04 Detail
2. Jakub Hronek 0 2 Samuel Skotnica 14:04 Detail
2. Marek Chwistek 0 2 Jan Skotnica 14:04 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Wait for it 14 100 44 118
2. Klepeťáci 10 94 43 75
3. Zapadlíci 10 88 44 85
4. Gypri 10 84 33 60
5. Křižáci naposled 10 82 42 78
6. Kinda SUS 9 80 39 64
7. Náhrobní křížky 9 80 39 63
8. Piková oliheň 9 78 38 55
9. Gomokáři 9 74 45 72
10. Křížky apokalypsy 8 88 32 28
11. ? 8 86 38 46
12. 5HIL 8 74 33 40
13. Pišqworkoví andílci 8 68 32 47
14. Stavebka 2 7 74 31 39
15. (J)elita národa 7 72 33 29
16. Pokročilý 7 70 39 45
17. Křížci 6 76 22 14
18. Eloffle 6 74 31 20
19. Hamšík a spol 6 72 35 36
20. Pepa Faker Božek 6 68 30 28
21. Quarta 6 66 42 39
22. PORG Ostrava juniors 6 62 36 40
23. DALGONA 6 50 33 31
24. TEAM Z 5 58 30 22
25. Jističi 5 54 35 32
26. NEVHA 4 64 31 10
27. SOSPO 4 60 33 21
28. GymplOvy 4 46 30 12
29. Fofíkovci 3 42 35 9
30. SK PIŠKVORÁCI 0 16 27 0

Začátek: 30. 11. 13:27

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Wait for it 12 8 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 2 0 Petr Kaufmann 13:27 Detail
1. Šimon Nádvorník 0 2 Jakub Škopík 13:27 Detail
1. Aleš Kovář 2 0 Jakub Lang 13:27 Detail
1. Petr Hladký 0 2 Matěj Foldyna 13:27 Detail
1. Tomáš Petrek 2 0 Petr Volčík 13:27 Detail
2. Petr Hladký 0 2 Matěj Foldyna 13:30 Detail
2. Aleš Kovář 2 0 Jakub Lang 13:31 Detail
2. Erik Gruss 2 0 Petr Kaufmann 13:32 Detail
2. Tomáš Petrek 2 0 Petr Volčík 13:32 Detail
2. Šimon Nádvorník 0 2 Jakub Škopík 13:38 Detail
Křižáci naposled 12 8 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kopecký 2 0 Daniel Antoš 13:27 Detail
1. Kryštof Klvaňa 2 0 Eliška Slípková 13:27 Detail
1. Tereza Zápotocká 2 0 Vojtěch Gregořica 13:27 Detail
1. Lukáš Zeman 0 2 Matěj Kotrba 13:27 Detail
1. Filip Kúdelka 2 0 Jakub Vícha 13:27 Detail
2. Tereza Zápotocká 0 2 Vojtěch Gregořica 13:31 Detail
2. Kryštof Klvaňa 2 0 Eliška Slípková 13:31 Detail
2. Lukáš Zeman 0 2 Matěj Kotrba 13:35 Detail
2. Ondřej Kopecký 2 0 Daniel Antoš 13:36 Detail
2. Filip Kúdelka 0 2 Jakub Vícha 13:43 Detail
Zapadlíci 18 2 Gomokáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Kryštof Šimčák 13:27 Detail
1. Oliver Hyvnar 2 0 Marek Klein 13:27 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Tomáš Hotárek 13:27 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Tobiáš Návrat 13:27 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Vojtěch Bernátek 13:27 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Tomáš Hotárek 13:29 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Marek Klein 13:31 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Vojtěch Bernátek 13:34 Detail
2. Pavel Kerekeš 0 2 Tobiáš Návrat 13:35 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Kryštof Šimčák 13:43 Detail
DALGONA 0 20 5HIL Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 0 2 Nikolas Pippal 13:27 Detail
1. Hana Brožková 0 2 Radovan Šolle 13:27 Detail
1. Vit Říha 0 2 Jan Flajšar 13:27 Detail
1. Karolína Jarolímová 0 2 Adam Brozda 13:27 Detail
1. Klaudie Glaicová 0 2 Josef Procházka 13:27 Detail
2. Vit Říha 0 2 Jan Flajšar 13:30 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Radovan Šolle 13:31 Detail
2. Huyen Cao Minh 0 2 Nikolas Pippal 13:31 Detail
2. Klaudie Glaicová 0 2 Josef Procházka 13:35 Detail
2. Karolína Jarolímová 0 2 Adam Brozda 13:37 Detail
Gypri 12 8 ? Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Vychodil 2 0 Jakub Skopal 13:27 Detail
1. Pavel Martinů 0 2 Jiří Rypl 13:27 Detail
1. Jakub Küffer 0 2 Vít Pfleger 13:27 Detail
1. Natálie Gapková 2 0 Kristýna Buchwaldová 13:27 Detail
1. Anna Lambertová 2 0 Tereza Holasová 13:27 Detail
2. Natálie Gapková 2 0 Kristýna Buchwaldová 13:30 Detail
2. Pavel Martinů 0 2 Jiří Rypl 13:31 Detail
2. Jakub Küffer 2 0 Vít Pfleger 13:32 Detail
2. Filip Vychodil 2 0 Jakub Skopal 13:32 Detail
2. Anna Lambertová 0 2 Tereza Holasová 13:33 Detail
Quarta 8 12 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 2 0 Ondřej Matoušek 13:27 Detail
1. Martin Petrík 0 2 Lukáš Tabery 13:27 Detail
1. Anna Kubátová 2 0 Albert Žilka 13:27 Detail
1. Antonín Orság 2 0 Lucie Vrbová 13:27 Detail
1. Patrik Zouhar 0 2 Martin Fródl 13:27 Detail
2. Antonín Orság 0 2 Lucie Vrbová 13:29 Detail
2. Martin Petrík 0 2 Lukáš Tabery 13:30 Detail
2. Josef Černý 0 2 Ondřej Matoušek 13:33 Detail
2. Anna Kubátová 2 0 Albert Žilka 13:36 Detail
2. Patrik Zouhar 0 2 Martin Fródl 13:38 Detail
(J)elita národa 6 14 Pišqworkoví andílci Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Janalík 0 2 Pavel Kubala 13:27 Detail
1. Jan Bura 2 0 Pavlína Grossová 13:27 Detail
1. Bára Holubová 2 0 Adam Belej 13:27 Detail
1. Matyáš Borák 0 2 Adam Nuc 13:27 Detail
1. Filip Rada 0 2 Magdalena Švancarová 13:27 Detail
2. Josef Janalík 0 2 Pavel Kubala 13:29 Detail
2. Bára Holubová 2 0 Adam Belej 13:29 Detail
2. Jan Bura 0 2 Pavlína Grossová 13:29 Detail
2. Matyáš Borák 0 2 Adam Nuc 13:31 Detail
2. Filip Rada 0 2 Magdalena Švancarová 13:36 Detail
Pokročilý 14 6 Jističi Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Bubeník 0 2 Ondřej Houska 13:27 Detail
1. Matyáš Vojtášek 2 0 Jakub Sněhota 13:27 Detail
1. Jiří Filipčík 2 0 Vojtěch Chovanec 13:27 Detail
1. Šimon Krátký 2 0 Lumír Ivanský 13:27 Detail
1. Matouš krátký 2 0 Martin Kulas 13:27 Detail
2. Šimon Krátký 0 2 Lumír Ivanský 13:30 Detail
2. Ondřej Bubeník 2 0 Ondřej Houska 13:32 Detail
2. Jiří Filipčík 2 0 Vojtěch Chovanec 13:33 Detail
2. Matyáš Vojtášek 2 0 Jakub Sněhota 13:37 Detail
2. Matouš krátký 0 2 Martin Kulas 13:40 Detail
Stavebka 2 6 14 Piková oliheň Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 2 0 Ondřej Sopuch 13:27 Detail
1. Veronika Boháčová 2 0 Ondřej Vladyka 13:27 Detail
1. Jakub Hahn 0 2 Lucie Kolářová 13:27 Detail
1. Klára Fabiánová 0 2 Kristýna Le 13:27 Detail
1. Adam Faika 2 0 Adéla Krčová 13:27 Detail
2. Adam Faika 0 2 Adéla Krčová 13:29 Detail
2. Klára Fabiánová 0 2 Kristýna Le 13:30 Detail
2. Jakub Hahn 0 2 Lucie Kolářová 13:31 Detail
2. Petr Laco 0 2 Ondřej Sopuch 13:32 Detail
2. Veronika Boháčová 0 2 Ondřej Vladyka 13:32 Detail
Pepa Faker Božek 12 8 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 0 2 Nela Gronichová 13:27 Detail
1. Martin Černý 2 0 Julie Buchtová 13:27 Detail
1. Petr Lipus 0 2 Adriana Kameníčková 13:27 Detail
1. Adam Opiol 2 0 Anežka Doleželová 13:27 Detail
1. Petr Buják 2 0 Ludmila Sládková 13:27 Detail
2. Petr Buják 0 2 Ludmila Sládková 13:29 Detail
2. Adam Opiol 2 0 Anežka Doleželová 13:30 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Nela Gronichová 13:31 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Adriana Kameníčková 13:35 Detail
2. Martin Černý 2 0 Julie Buchtová 13:36 Detail
Křížky apokalypsy 14 6 SOSPO Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxim Hrabčík 0 2 Marek Moudrý 13:27 Detail
1. Šimon Horenský 0 2 Michael Fink 13:27 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Nikola Botková 13:27 Detail
1. Míša Baník 2 0 Tereza Kašpárková 13:27 Detail
1. Stanislav Müller 2 0 David Vaverka 13:27 Detail
2. Stanislav Müller 2 0 David Vaverka 13:29 Detail
2. Maxim Hrabčík 2 0 Marek Moudrý 13:29 Detail
2. Šimon Horenský 2 0 Michael Fink 13:30 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Nikola Botková 13:31 Detail
2. Míša Baník 0 2 Tereza Kašpárková 13:32 Detail
PORG Ostrava juniors 10 10 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Tran Anh Quan 2 0 Anna Julie Wittmannová 13:27 Detail
1. Park Haeseong 2 0 Klára Barešová 13:27 Detail
1. Lukáš Novák 0 2 Michael Kvapil 13:27 Detail
1. Tomáš Mikula 2 0 David Svoboda 13:27 Detail
1. Santina Maya Frenn 0 2 Jonáš Strnad 13:27 Detail
2. Tomáš Mikula 0 2 David Svoboda 13:30 Detail
2. Park Haeseong 0 2 Klára Barešová 13:32 Detail
2. Lukáš Novák 0 2 Michael Kvapil 13:33 Detail
2. Santina Maya Frenn 2 0 Jonáš Strnad 13:34 Detail
2. Tran Anh Quan 2 0 Anna Julie Wittmannová 13:37 Detail
Fofíkovci 0 20 Hamšík a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 0 2 Milan Hamšík 13:28 Detail
1. Martin Fof 0 2 Patrik Gruss 13:28 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Mirek Hájek 13:28 Detail
1. Jakub Hronek 0 2 Marek Furiš 13:28 Detail
1. Marek Chwistek 0 2 Pavel Biras 13:28 Detail
2. Michal Pavlíček 0 2 Mirek Hájek 13:36 Detail
2. Adam Pavelka 0 2 Milan Hamšík 13:36 Detail
2. Jakub Hronek 0 2 Marek Furiš 13:36 Detail
2. Martin Fof 0 2 Patrik Gruss 13:36 Detail
2. Marek Chwistek 0 2 Pavel Biras 13:36 Detail
NEVHA 16 4 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Riedl 2 0 Michał Małysz 13:28 Detail
1. Lukáš Dominik 2 0 Sebastian Przeczek 13:28 Detail
1. Jan Hájek 2 0 Jakub Galuszka 13:28 Detail
1. František Pazdera 2 0 Samuel Skotnica 13:28 Detail
1. Jakub Šimeček 0 2 Jan Skotnica 13:28 Detail
2. Jakub Šimeček 2 0 Jan Skotnica 13:28 Detail
2. Jan Hájek 2 0 Jakub Galuszka 13:29 Detail
2. Lukáš Dominik 0 2 Sebastian Przeczek 13:30 Detail
2. František Pazdera 2 0 Samuel Skotnica 13:31 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Michał Małysz 13:32 Detail
GymplOvy 12 8 SK PIŠKVORÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 0 2 Lucie Mácová 13:28 Detail
1. Daniela Indráková 0 2 Natálie Brázdová 13:28 Detail
1. Helena Krzyžánková 2 0 Nikola Brázdová 13:28 Detail
1. David Běhálek 0 2 Adam Sedláček 13:28 Detail
1. Patrik Rajca 2 0 Pavel Špunar 13:28 Detail
2. Patrik Rajca 2 0 Pavel Špunar 13:29 Detail
2. Tereza Kidoňová 2 0 Lucie Mácová 13:29 Detail
2. Daniela Indráková 0 2 Natálie Brázdová 13:30 Detail
2. David Běhálek 2 0 Adam Sedláček 13:31 Detail
2. Helena Krzyžánková 2 0 Nikola Brázdová 13:31 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Wait for it 12 88 29 82
2. Křižáci naposled 10 74 26 61
3. Klepeťáci 9 84 27 55
4. Zapadlíci 9 78 28 61
5. Gypri 8 72 22 39
6. Náhrobní křížky 8 70 26 47
7. 5HIL 8 66 22 38
8. Piková oliheň 7 66 26 35
9. Kinda SUS 7 64 31 50
10. Pokročilý 7 64 26 43
11. Gomokáři 7 60 33 50
12. Pišqworkoví andílci 7 58 18 30
13. Křížky apokalypsy 6 70 22 14
14. ? 6 66 28 28
15. Pepa Faker Božek 6 64 19 24
16. Quarta 6 58 27 33
17. DALGONA 6 50 21 27
18. Hamšík a spol 5 62 25 24
19. Stavebka 2 5 58 22 25
20. PORG Ostrava juniors 5 52 25 26
21. Jističi 5 52 24 28
22. (J)elita národa 5 52 24 25
23. Křížci 4 62 15 6
24. Eloffle 4 58 23 11
25. NEVHA 4 58 22 6
26. SOSPO 4 56 21 18
27. GymplOvy 4 42 22 8
28. Fofíkovci 3 42 24 8
29. TEAM Z 3 38 20 12
30. SK PIŠKVORÁCI 0 16 16 0

Začátek: 30. 11. 13:02

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Wait for it 16 4 ? Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 2 0 Jakub Skopal 13:02 Detail
1. Šimon Nádvorník 2 0 Jiří Rypl 13:02 Detail
1. Aleš Kovář 2 0 Vít Pfleger 13:02 Detail
1. Petr Hladký 2 0 Kristýna Buchwaldová 13:02 Detail
1. Tomáš Petrek 2 0 Tereza Holasová 13:02 Detail
2. Petr Hladký 0 2 Kristýna Buchwaldová 13:06 Detail
2. Aleš Kovář 2 0 Vít Pfleger 13:07 Detail
2. Tomáš Petrek 0 2 Tereza Holasová 13:10 Detail
2. Šimon Nádvorník 2 0 Jiří Rypl 13:16 Detail
2. Erik Gruss 2 0 Jakub Skopal 13:18 Detail
Klepeťáci 14 6 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Ondřej Matoušek 13:02 Detail
1. Jakub Škopík 0 2 Lukáš Tabery 13:02 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Albert Žilka 13:02 Detail
1. Matěj Foldyna 2 0 Lucie Vrbová 13:02 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Martin Fródl 13:02 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Lucie Vrbová 13:04 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Martin Fródl 13:04 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Ondřej Matoušek 13:05 Detail
2. Jakub Lang 0 2 Albert Žilka 13:07 Detail
2. Jakub Škopík 0 2 Lukáš Tabery 13:18 Detail
Zapadlíci 10 10 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 0 2 Daniel Antoš 13:02 Detail
1. Oliver Hyvnar 0 2 Eliška Slípková 13:02 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Vojtěch Gregořica 13:02 Detail
1. Pavel Kerekeš 0 2 Matěj Kotrba 13:02 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Jakub Vícha 13:02 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Vojtěch Gregořica 13:04 Detail
2. Pavel Kerekeš 0 2 Matěj Kotrba 13:05 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Daniel Antoš 13:08 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Jakub Vícha 13:08 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Eliška Slípková 13:09 Detail
Křižáci naposled 14 6 Piková oliheň Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kopecký 2 0 Ondřej Sopuch 13:02 Detail
1. Kryštof Klvaňa 2 0 Ondřej Vladyka 13:02 Detail
1. Tereza Zápotocká 0 2 Lucie Kolářová 13:02 Detail
1. Lukáš Zeman 2 0 Kristýna Le 13:02 Detail
1. Filip Kúdelka 2 0 Adéla Krčová 13:02 Detail
2. Kryštof Klvaňa 2 0 Ondřej Vladyka 13:04 Detail
2. Filip Kúdelka 2 0 Adéla Krčová 13:06 Detail
2. Ondřej Kopecký 2 0 Ondřej Sopuch 13:06 Detail
2. Lukáš Zeman 0 2 Kristýna Le 13:08 Detail
2. Tereza Zápotocká 0 2 Lucie Kolářová 13:11 Detail
Quarta 10 10 Gypri Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 0 2 Filip Vychodil 13:02 Detail
1. Martin Petrík 0 2 Pavel Martinů 13:02 Detail
1. Anna Kubátová 2 0 Jakub Küffer 13:02 Detail
1. Antonín Orság 0 2 Natálie Gapková 13:02 Detail
1. Patrik Zouhar 2 0 Anna Lambertová 13:02 Detail
2. Martin Petrík 0 2 Pavel Martinů 13:05 Detail
2. Patrik Zouhar 2 0 Anna Lambertová 13:08 Detail
2. Josef Černý 2 0 Filip Vychodil 13:09 Detail
2. Antonín Orság 2 0 Natálie Gapková 13:09 Detail
2. Anna Kubátová 0 2 Jakub Küffer 13:11 Detail
Křížky apokalypsy 8 12 Gomokáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxim Hrabčík 0 2 Kryštof Šimčák 13:02 Detail
1. Šimon Horenský 2 0 Marek Klein 13:02 Detail
1. Šimon Rousek 0 2 Tomáš Hotárek 13:02 Detail
1. Míša Baník 0 2 Tobiáš Návrat 13:02 Detail
1. Stanislav Müller 2 0 Vojtěch Bernátek 13:02 Detail
2. Šimon Rousek 0 2 Tomáš Hotárek 13:03 Detail
2. Šimon Horenský 2 0 Marek Klein 13:05 Detail
2. Míša Baník 0 2 Tobiáš Návrat 13:05 Detail
2. Stanislav Müller 2 0 Vojtěch Bernátek 13:06 Detail
2. Maxim Hrabčík 0 2 Kryštof Šimčák 13:18 Detail
PORG Ostrava juniors 8 12 5HIL Zobrazit/Skrýt detail
1. Tran Anh Quan 0 2 Nikolas Pippal 13:02 Detail
1. Park Haeseong 2 0 Radovan Šolle 13:02 Detail
1. Lukáš Novák 2 0 Jan Flajšar 13:02 Detail
1. Tomáš Mikula 0 2 Adam Brozda 13:02 Detail
1. Santina Maya Frenn 0 2 Josef Procházka 13:02 Detail
2. Lukáš Novák 2 0 Jan Flajšar 13:03 Detail
2. Santina Maya Frenn 0 2 Josef Procházka 13:07 Detail
2. Park Haeseong 0 2 Radovan Šolle 13:07 Detail
2. Tran Anh Quan 2 0 Nikolas Pippal 13:07 Detail
2. Tomáš Mikula 0 2 Adam Brozda 13:11 Detail
(J)elita národa 10 10 Jističi Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Janalík 2 0 Ondřej Houska 13:02 Detail
1. Jan Bura 0 2 Jakub Sněhota 13:02 Detail
1. Bára Holubová 0 2 Vojtěch Chovanec 13:02 Detail
1. Matyáš Borák 2 0 Lumír Ivanský 13:02 Detail
1. Filip Rada 2 0 Martin Kulas 13:02 Detail
2. Matyáš Borák 2 0 Lumír Ivanský 13:04 Detail
2. Jan Bura 0 2 Jakub Sněhota 13:04 Detail
2. Bára Holubová 0 2 Vojtěch Chovanec 13:05 Detail
2. Josef Janalík 0 2 Ondřej Houska 13:06 Detail
2. Filip Rada 2 0 Martin Kulas 13:07 Detail
Pokročilý 10 10 Stavebka 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Bubeník 2 0 Petr Laco 13:02 Detail
1. Matyáš Vojtášek 2 0 Veronika Boháčová 13:02 Detail
1. Jiří Filipčík 0 2 Jakub Hahn 13:02 Detail
1. Šimon Krátký 2 0 Klára Fabiánová 13:02 Detail
1. Matouš krátký 0 2 Adam Faika 13:02 Detail
2. Šimon Krátký 2 0 Klára Fabiánová 13:05 Detail
2. Jiří Filipčík 0 2 Jakub Hahn 13:07 Detail
2. Ondřej Bubeník 0 2 Petr Laco 13:09 Detail
2. Matyáš Vojtášek 2 0 Veronika Boháčová 13:11 Detail
2. Matouš krátký 0 2 Adam Faika 13:16 Detail
DALGONA 12 8 Hamšík a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 2 0 Milan Hamšík 13:02 Detail
1. Hana Brožková 0 2 Patrik Gruss 13:02 Detail
1. Vit Říha 2 0 Mirek Hájek 13:02 Detail
1. Karolína Jarolímová 0 2 Marek Furiš 13:02 Detail
1. Klaudie Glaicová 2 0 Pavel Biras 13:02 Detail
2. Karolína Jarolímová 2 0 Marek Furiš 13:03 Detail
2. Huyen Cao Minh 2 0 Milan Hamšík 13:03 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Patrik Gruss 13:06 Detail
2. Vit Říha 0 2 Mirek Hájek 13:11 Detail
2. Klaudie Glaicová 2 0 Pavel Biras 13:11 Detail
Fofíkovci 0 20 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 0 2 Nela Gronichová 13:02 Detail
1. Martin Fof 0 2 Julie Buchtová 13:02 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Adriana Kameníčková 13:02 Detail
1. Jakub Hronek 0 2 Anežka Doleželová 13:02 Detail
1. Marek Chwistek 0 2 Ludmila Sládková 13:02 Detail
2. Adam Pavelka 0 2 Nela Gronichová 13:10 Detail
2. Martin Fof 0 2 Julie Buchtová 13:10 Detail
2. Jakub Hronek 0 2 Anežka Doleželová 13:10 Detail
2. Marek Chwistek 0 2 Ludmila Sládková 13:10 Detail
2. Michal Pavlíček 0 2 Adriana Kameníčková 13:10 Detail
Pišqworkoví andílci 12 8 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Kubala 2 0 Jan Riedl 13:02 Detail
1. Pavlína Grossová 2 0 Lukáš Dominik 13:02 Detail
1. Adam Belej 2 0 Jan Hájek 13:02 Detail
1. Adam Nuc 0 2 František Pazdera 13:02 Detail
1. Magdalena Švancarová 0 2 Jakub Šimeček 13:02 Detail
2. Adam Belej 2 0 Jan Hájek 13:03 Detail
2. Pavel Kubala 2 0 Jan Riedl 13:04 Detail
2. Pavlína Grossová 0 2 Lukáš Dominik 13:04 Detail
2. Adam Nuc 0 2 František Pazdera 13:04 Detail
2. Magdalena Švancarová 2 0 Jakub Šimeček 13:04 Detail
SOSPO 10 10 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Michał Małysz 13:02 Detail
1. Michael Fink 0 2 Sebastian Przeczek 13:02 Detail
1. Nikola Botková 2 0 Jakub Galuszka 13:02 Detail
1. Tereza Kašpárková 0 2 Samuel Skotnica 13:02 Detail
1. David Vaverka 2 0 Jan Skotnica 13:02 Detail
2. Tereza Kašpárková 0 2 Samuel Skotnica 13:04 Detail
2. Michael Fink 0 2 Sebastian Przeczek 13:05 Detail
2. David Vaverka 2 0 Jan Skotnica 13:06 Detail
2. Marek Moudrý 2 0 Michał Małysz 13:06 Detail
2. Nikola Botková 0 2 Jakub Galuszka 13:08 Detail
Pepa Faker Božek 12 8 GymplOvy Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 0 2 Tereza Kidoňová 13:02 Detail
1. Martin Černý 2 0 Daniela Indráková 13:02 Detail
1. Petr Lipus 0 2 Helena Krzyžánková 13:02 Detail
1. Adam Opiol 2 0 David Běhálek 13:02 Detail
1. Petr Buják 0 2 Patrik Rajca 13:02 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Tereza Kidoňová 13:04 Detail
2. Petr Buják 2 0 Patrik Rajca 13:06 Detail
2. Martin Černý 2 0 Daniela Indráková 13:06 Detail
2. Adam Opiol 2 0 David Běhálek 13:06 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Helena Krzyžánková 13:10 Detail
SK PIŠKVORÁCI 0 20 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Mácová 0 2 Anna Julie Wittmannová 13:02 Detail
1. Natálie Brázdová 0 2 Klára Barešová 13:02 Detail
1. Nikola Brázdová 0 2 Michael Kvapil 13:02 Detail
1. Adam Sedláček 0 2 David Svoboda 13:02 Detail
1. Pavel Špunar 0 2 Jonáš Strnad 13:02 Detail
2. Nikola Brázdová 0 2 Michael Kvapil 13:03 Detail
2. Pavel Špunar 0 2 Jonáš Strnad 13:04 Detail
2. Natálie Brázdová 0 2 Klára Barešová 13:04 Detail
2. Lucie Mácová 0 2 Anna Julie Wittmannová 13:05 Detail
2. Adam Sedláček 0 2 David Svoboda 13:09 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Wait for it 10 76 18 56
2. Klepeťáci 9 76 15 41
3. Křižáci naposled 8 62 14 35
4. Zapadlíci 7 60 19 39
5. Gomokáři 7 58 20 40
6. Kinda SUS 7 56 19 44
7. Gypri 6 60 14 25
8. Náhrobní křížky 6 58 17 29
9. ? 6 58 15 22
10. Quarta 6 50 17 27
11. DALGONA 6 50 11 18
12. 5HIL 6 46 11 16
13. Piková oliheň 5 52 18 21
14. Stavebka 2 5 52 13 21
15. Pokročilý 5 50 18 25
16. Jističi 5 46 16 24
17. (J)elita národa 5 46 15 23
18. Pišqworkoví andílci 5 44 11 14
19. Křížky apokalypsy 4 56 16 6
20. Křížci 4 54 8 6
21. Pepa Faker Božek 4 52 12 8
22. SOSPO 4 50 13 12
23. PORG Ostrava juniors 4 42 17 18
24. Eloffle 3 48 16 6
25. Hamšík a spol 3 42 18 16
26. Fofíkovci 3 42 15 6
27. TEAM Z 3 34 14 12
28. NEVHA 2 42 15 0
29. GymplOvy 2 30 14 8
30. SK PIŠKVORÁCI 0 8 10 0

Začátek: 30. 11. 12:32

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Wait for it 14 6 Gomokáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 2 0 Kryštof Šimčák 12:32 Detail
1. Šimon Nádvorník 2 0 Marek Klein 12:32 Detail
1. Aleš Kovář 2 0 Tomáš Hotárek 12:32 Detail
1. Petr Hladký 2 0 Tobiáš Návrat 12:32 Detail
1. Tomáš Petrek 0 2 Vojtěch Bernátek 12:32 Detail
2. Aleš Kovář 2 0 Tomáš Hotárek 12:35 Detail
2. Petr Hladký 0 2 Tobiáš Návrat 12:36 Detail
2. Tomáš Petrek 2 0 Vojtěch Bernátek 12:36 Detail
2. Šimon Nádvorník 2 0 Marek Klein 12:39 Detail
2. Erik Gruss 0 2 Kryštof Šimčák 12:47 Detail
Klepeťáci 12 8 Piková oliheň Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Ondřej Sopuch 12:32 Detail
1. Jakub Škopík 0 2 Ondřej Vladyka 12:32 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Lucie Kolářová 12:32 Detail
1. Matěj Foldyna 0 2 Kristýna Le 12:32 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Adéla Krčová 12:32 Detail
2. Jakub Škopík 0 2 Ondřej Vladyka 12:34 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Adéla Krčová 12:38 Detail
2. Petr Kaufmann 0 2 Ondřej Sopuch 12:41 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Kristýna Le 12:42 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Lucie Kolářová 12:48 Detail
Křižáci naposled 10 10 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kopecký 2 0 Ondřej Matoušek 12:32 Detail
1. Kryštof Klvaňa 0 2 Lukáš Tabery 12:32 Detail
1. Tereza Zápotocká 2 0 Albert Žilka 12:32 Detail
1. Lukáš Zeman 0 2 Lucie Vrbová 12:32 Detail
1. Filip Kúdelka 0 2 Martin Fródl 12:32 Detail
2. Ondřej Kopecký 2 0 Ondřej Matoušek 12:35 Detail
2. Lukáš Zeman 2 0 Lucie Vrbová 12:36 Detail
2. Tereza Zápotocká 2 0 Albert Žilka 12:37 Detail
2. Filip Kúdelka 0 2 Martin Fródl 12:43 Detail
2. Kryštof Klvaňa 0 2 Lukáš Tabery 12:44 Detail
Pokročilý 8 12 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Bubeník 0 2 Daniel Antoš 12:32 Detail
1. Matyáš Vojtášek 2 0 Eliška Slípková 12:32 Detail
1. Jiří Filipčík 0 2 Vojtěch Gregořica 12:32 Detail
1. Šimon Krátký 0 2 Matěj Kotrba 12:32 Detail
1. Matouš krátký 2 0 Jakub Vícha 12:32 Detail
2. Matouš krátký 2 0 Jakub Vícha 12:38 Detail
2. Ondřej Bubeník 0 2 Daniel Antoš 12:41 Detail
2. Jiří Filipčík 0 2 Vojtěch Gregořica 12:41 Detail
2. Matyáš Vojtášek 2 0 Eliška Slípková 12:43 Detail
2. Šimon Krátký 0 2 Matěj Kotrba 12:44 Detail
Zapadlíci 18 2 5HIL Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Nikolas Pippal 12:32 Detail
1. Oliver Hyvnar 2 0 Radovan Šolle 12:32 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Jan Flajšar 12:32 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Adam Brozda 12:32 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Josef Procházka 12:32 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Jan Flajšar 12:35 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Josef Procházka 12:35 Detail
2. Pavel Kerekeš 2 0 Adam Brozda 12:36 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Radovan Šolle 12:37 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Nikolas Pippal 12:40 Detail
PORG Ostrava juniors 4 16 ? Zobrazit/Skrýt detail
1. Tran Anh Quan 0 2 Jakub Skopal 12:32 Detail
1. Park Haeseong 0 2 Jiří Rypl 12:32 Detail
1. Lukáš Novák 2 0 Vít Pfleger 12:32 Detail
1. Tomáš Mikula 2 0 Kristýna Buchwaldová 12:32 Detail
1. Santina Maya Frenn 0 2 Tereza Holasová 12:32 Detail
2. Lukáš Novák 0 2 Vít Pfleger 12:35 Detail
2. Tran Anh Quan 0 2 Jakub Skopal 12:35 Detail
2. Park Haeseong 0 2 Jiří Rypl 12:35 Detail
2. Tomáš Mikula 0 2 Kristýna Buchwaldová 12:39 Detail
2. Santina Maya Frenn 0 2 Tereza Holasová 12:43 Detail
Fofíkovci 4 16 Gypri Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 2 0 Filip Vychodil 12:32 Detail
1. Martin Fof 0 2 Pavel Martinů 12:32 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Jakub Küffer 12:32 Detail
1. Jakub Hronek 0 2 Natálie Gapková 12:32 Detail
1. Marek Chwistek 0 2 Anna Lambertová 12:32 Detail
2. Martin Fof 0 2 Pavel Martinů 12:34 Detail
2. Adam Pavelka 2 0 Filip Vychodil 12:34 Detail
2. Michal Pavlíček 0 2 Jakub Küffer 12:38 Detail
2. Marek Chwistek 0 2 Anna Lambertová 12:39 Detail
2. Jakub Hronek 0 2 Natálie Gapková 12:40 Detail
(J)elita národa 10 10 Stavebka 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Janalík 0 2 Petr Laco 12:32 Detail
1. Jan Bura 0 2 Veronika Boháčová 12:32 Detail
1. Bára Holubová 2 0 Jakub Hahn 12:32 Detail
1. Matyáš Borák 0 2 Klára Fabiánová 12:32 Detail
1. Filip Rada 0 2 Adam Faika 12:32 Detail
2. Jan Bura 2 0 Veronika Boháčová 12:34 Detail
2. Josef Janalík 0 2 Petr Laco 12:34 Detail
2. Bára Holubová 2 0 Jakub Hahn 12:34 Detail
2. Filip Rada 2 0 Adam Faika 12:36 Detail
2. Matyáš Borák 2 0 Klára Fabiánová 12:46 Detail
Quarta 16 4 Hamšík a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 2 0 Milan Hamšík 12:32 Detail
1. Martin Petrík 2 0 Patrik Gruss 12:32 Detail
1. Anna Kubátová 2 0 Mirek Hájek 12:32 Detail
1. Antonín Orság 2 0 Marek Furiš 12:32 Detail
1. Patrik Zouhar 2 0 Pavel Biras 12:32 Detail
2. Antonín Orság 2 0 Marek Furiš 12:33 Detail
2. Martin Petrík 0 2 Patrik Gruss 12:34 Detail
2. Josef Černý 2 0 Milan Hamšík 12:38 Detail
2. Anna Kubátová 0 2 Mirek Hájek 12:42 Detail
2. Patrik Zouhar 2 0 Pavel Biras 12:42 Detail
Pepa Faker Božek 8 12 Jističi Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 2 0 Ondřej Houska 12:32 Detail
1. Martin Černý 2 0 Jakub Sněhota 12:32 Detail
1. Petr Lipus 0 2 Vojtěch Chovanec 12:32 Detail
1. Adam Opiol 0 2 Lumír Ivanský 12:32 Detail
1. Petr Buják 0 2 Martin Kulas 12:32 Detail
2. Martin Černý 0 2 Jakub Sněhota 12:36 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Vojtěch Chovanec 12:36 Detail
2. Petr Buják 0 2 Martin Kulas 12:36 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Ondřej Houska 12:37 Detail
2. Adam Opiol 2 0 Lumír Ivanský 12:39 Detail
Křížky apokalypsy 16 4 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxim Hrabčík 0 2 Michał Małysz 12:32 Detail
1. Šimon Horenský 2 0 Sebastian Przeczek 12:32 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Jakub Galuszka 12:32 Detail
1. Míša Baník 2 0 Samuel Skotnica 12:32 Detail
1. Stanislav Müller 2 0 Jan Skotnica 12:32 Detail
2. Šimon Horenský 2 0 Sebastian Przeczek 12:34 Detail
2. Stanislav Müller 2 0 Jan Skotnica 12:36 Detail
2. Míša Baník 2 0 Samuel Skotnica 12:36 Detail
2. Šimon Rousek 0 2 Jakub Galuszka 12:37 Detail
2. Maxim Hrabčík 2 0 Michał Małysz 12:38 Detail
DALGONA 12 8 NEVHA Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 2 0 Jan Riedl 12:32 Detail
1. Hana Brožková 0 2 Lukáš Dominik 12:32 Detail
1. Vit Říha 0 2 Jan Hájek 12:32 Detail
1. Karolína Jarolímová 2 0 František Pazdera 12:32 Detail
1. Klaudie Glaicová 2 0 Jakub Šimeček 12:32 Detail
2. Huyen Cao Minh 2 0 Jan Riedl 12:33 Detail
2. Klaudie Glaicová 2 0 Jakub Šimeček 12:34 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Lukáš Dominik 12:34 Detail
2. Vit Říha 2 0 Jan Hájek 12:34 Detail
2. Karolína Jarolímová 0 2 František Pazdera 12:36 Detail
SOSPO 16 4 GymplOvy Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Tereza Kidoňová 12:32 Detail
1. Michael Fink 2 0 Daniela Indráková 12:32 Detail
1. Nikola Botková 2 0 Helena Krzyžánková 12:32 Detail
1. Tereza Kašpárková 0 2 David Běhálek 12:32 Detail
1. David Vaverka 2 0 Patrik Rajca 12:32 Detail
2. David Vaverka 2 0 Patrik Rajca 12:36 Detail
2. Tereza Kašpárková 0 2 David Běhálek 12:37 Detail
2. Marek Moudrý 2 0 Tereza Kidoňová 12:38 Detail
2. Michael Fink 2 0 Daniela Indráková 12:41 Detail
2. Nikola Botková 2 0 Helena Krzyžánková 12:43 Detail
Pišqworkoví andílci 12 8 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Kubala 2 0 Anna Julie Wittmannová 12:32 Detail
1. Pavlína Grossová 0 2 Klára Barešová 12:32 Detail
1. Adam Belej 0 2 Michael Kvapil 12:32 Detail
1. Adam Nuc 2 0 David Svoboda 12:32 Detail
1. Magdalena Švancarová 0 2 Jonáš Strnad 12:32 Detail
2. Adam Belej 2 0 Michael Kvapil 12:35 Detail
2. Adam Nuc 2 0 David Svoboda 12:36 Detail
2. Pavel Kubala 2 0 Anna Julie Wittmannová 12:36 Detail
2. Magdalena Švancarová 2 0 Jonáš Strnad 12:36 Detail
2. Pavlína Grossová 0 2 Klára Barešová 12:37 Detail
SK PIŠKVORÁCI 4 16 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Mácová 0 2 Nela Gronichová 12:32 Detail
1. Natálie Brázdová 0 2 Julie Buchtová 12:32 Detail
1. Nikola Brázdová 2 0 Adriana Kameníčková 12:32 Detail
1. Adam Sedláček 2 0 Anežka Doleželová 12:32 Detail
1. Pavel Špunar 0 2 Ludmila Sládková 12:32 Detail
2. Pavel Špunar 0 2 Ludmila Sládková 12:33 Detail
2. Nikola Brázdová 0 2 Adriana Kameníčková 12:33 Detail
2. Natálie Brázdová 0 2 Julie Buchtová 12:34 Detail
2. Lucie Mácová 0 2 Nela Gronichová 12:35 Detail
2. Adam Sedláček 0 2 Anežka Doleželová 12:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Wait for it 8 60 9 34
2. Klepeťáci 7 62 9 28
3. ? 6 54 6 16
4. Náhrobní křížky 6 52 8 25
5. Zapadlíci 6 50 10 28
6. Křižáci naposled 6 48 8 19
7. Kinda SUS 6 46 9 28
8. Gypri 5 50 7 17
9. Gomokáři 5 46 11 26
10. Piková oliheň 5 46 7 16
11. Quarta 5 40 8 18
12. Křížky apokalypsy 4 48 8 4
13. Stavebka 2 4 42 7 10
14. Pokročilý 4 40 10 12
15. DALGONA 4 38 6 9
16. (J)elita národa 4 36 9 15
17. Jističi 4 36 8 12
18. PORG Ostrava juniors 4 34 9 10
19. 5HIL 4 34 6 8
20. Fofíkovci 3 42 10 6
21. SOSPO 3 40 7 7
22. Hamšík a spol 3 34 10 13
23. Pišqworkoví andílci 3 32 7 5
24. Pepa Faker Božek 2 40 8 4
25. NEVHA 2 34 6 0
26. Křížci 2 34 4 0
27. TEAM Z 2 24 10 4
28. GymplOvy 2 22 7 4
29. Eloffle 1 28 8 4
30. SK PIŠKVORÁCI 0 8 5 0

Začátek: 30. 11. 12:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Wait for it 16 4 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 2 0 Ondřej Bubeník 12:00 Detail
1. Šimon Nádvorník 0 2 Matyáš Vojtášek 12:00 Detail
1. Aleš Kovář 2 0 Jiří Filipčík 12:00 Detail
1. Petr Hladký 0 2 Šimon Krátký 12:00 Detail
1. Tomáš Petrek 2 0 Matouš krátký 12:00 Detail
2. Aleš Kovář 2 0 Jiří Filipčík 12:03 Detail
2. Erik Gruss 2 0 Ondřej Bubeník 12:04 Detail
2. Petr Hladký 2 0 Šimon Krátký 12:04 Detail
2. Tomáš Petrek 2 0 Matouš krátký 12:12 Detail
2. Šimon Nádvorník 2 0 Matyáš Vojtášek 12:16 Detail
Klepeťáci 10 10 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 0 2 Daniel Antoš 12:00 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Eliška Slípková 12:00 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Vojtěch Gregořica 12:00 Detail
1. Matěj Foldyna 0 2 Matěj Kotrba 12:00 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Jakub Vícha 12:00 Detail
2. Petr Volčík 0 2 Jakub Vícha 12:01 Detail
2. Matěj Foldyna 0 2 Matěj Kotrba 12:04 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Vojtěch Gregořica 12:05 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Daniel Antoš 12:08 Detail
2. Jakub Škopík 0 2 Eliška Slípková 12:14 Detail
Fofíkovci 8 12 Piková oliheň Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 0 2 Ondřej Sopuch 12:00 Detail
1. Martin Fof 2 0 Ondřej Vladyka 12:00 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Lucie Kolářová 12:00 Detail
1. Jakub Hronek 0 2 Kristýna Le 12:00 Detail
1. Marek Chwistek 0 2 Adéla Krčová 12:00 Detail
2. Adam Pavelka 2 0 Ondřej Sopuch 12:04 Detail
2. Marek Chwistek 2 0 Adéla Krčová 12:08 Detail
2. Martin Fof 0 2 Ondřej Vladyka 12:09 Detail
2. Michal Pavlíček 2 0 Lucie Kolářová 12:09 Detail
2. Jakub Hronek 0 2 Kristýna Le 12:10 Detail
(J)elita národa 2 18 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Janalík 2 0 Ondřej Matoušek 12:00 Detail
1. Jan Bura 0 2 Lukáš Tabery 12:00 Detail
1. Bára Holubová 0 2 Albert Žilka 12:00 Detail
1. Matyáš Borák 0 2 Lucie Vrbová 12:00 Detail
1. Filip Rada 0 2 Martin Fródl 12:00 Detail
2. Bára Holubová 0 2 Albert Žilka 12:02 Detail
2. Jan Bura 0 2 Lukáš Tabery 12:03 Detail
2. Filip Rada 0 2 Martin Fródl 12:11 Detail
2. Matyáš Borák 0 2 Lucie Vrbová 12:12 Detail
2. Josef Janalík 0 2 Ondřej Matoušek 12:16 Detail
Křižáci naposled 12 8 Hamšík a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kopecký 0 2 Milan Hamšík 12:00 Detail
1. Kryštof Klvaňa 0 2 Patrik Gruss 12:00 Detail
1. Tereza Zápotocká 0 2 Mirek Hájek 12:00 Detail
1. Lukáš Zeman 2 0 Marek Furiš 12:00 Detail
1. Filip Kúdelka 0 2 Pavel Biras 12:00 Detail
2. Lukáš Zeman 2 0 Marek Furiš 12:04 Detail
2. Filip Kúdelka 2 0 Pavel Biras 12:07 Detail
2. Ondřej Kopecký 2 0 Milan Hamšík 12:08 Detail
2. Tereza Zápotocká 2 0 Mirek Hájek 12:11 Detail
2. Kryštof Klvaňa 2 0 Patrik Gruss 12:16 Detail
Gypri 8 12 Gomokáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Vychodil 0 2 Kryštof Šimčák 12:00 Detail
1. Pavel Martinů 0 2 Marek Klein 12:00 Detail
1. Jakub Küffer 0 2 Tomáš Hotárek 12:00 Detail
1. Natálie Gapková 2 0 Tobiáš Návrat 12:00 Detail
1. Anna Lambertová 2 0 Vojtěch Bernátek 12:00 Detail
2. Natálie Gapková 0 2 Tobiáš Návrat 12:05 Detail
2. Pavel Martinů 0 2 Marek Klein 12:06 Detail
2. Filip Vychodil 0 2 Kryštof Šimčák 12:07 Detail
2. Jakub Küffer 2 0 Tomáš Hotárek 12:09 Detail
2. Anna Lambertová 2 0 Vojtěch Bernátek 12:11 Detail
Pepa Faker Božek 6 14 ? Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 0 2 Jakub Skopal 12:00 Detail
1. Martin Černý 0 2 Jiří Rypl 12:00 Detail
1. Petr Lipus 0 2 Vít Pfleger 12:00 Detail
1. Adam Opiol 2 0 Kristýna Buchwaldová 12:00 Detail
1. Petr Buják 2 0 Tereza Holasová 12:00 Detail
2. Petr Buják 0 2 Tereza Holasová 12:02 Detail
2. Petr Lipus 0 2 Vít Pfleger 12:03 Detail
2. Adam Opiol 0 2 Kristýna Buchwaldová 12:06 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Jakub Skopal 12:07 Detail
2. Martin Černý 2 0 Jiří Rypl 12:08 Detail
GymplOvy 6 14 5HIL Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 0 2 Nikolas Pippal 12:00 Detail
1. Daniela Indráková 0 2 Radovan Šolle 12:00 Detail
1. Helena Krzyžánková 2 0 Jan Flajšar 12:00 Detail
1. David Běhálek 2 0 Adam Brozda 12:00 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Josef Procházka 12:00 Detail
2. Helena Krzyžánková 0 2 Jan Flajšar 12:02 Detail
2. Patrik Rajca 0 2 Josef Procházka 12:03 Detail
2. Daniela Indráková 0 2 Radovan Šolle 12:03 Detail
2. David Běhálek 0 2 Adam Brozda 12:05 Detail
2. Tereza Kidoňová 2 0 Nikolas Pippal 12:07 Detail
Křížky apokalypsy 8 12 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxim Hrabčík 0 2 Jakub Vlček 12:01 Detail
1. Šimon Horenský 2 0 Oliver Hyvnar 12:01 Detail
1. Šimon Rousek 0 2 Jiří Matýsek 12:01 Detail
1. Míša Baník 0 2 Pavel Kerekeš 12:01 Detail
1. Stanislav Müller 2 0 Tomáš Dořičák 12:01 Detail
2. Šimon Horenský 2 0 Oliver Hyvnar 12:02 Detail
2. Šimon Rousek 0 2 Jiří Matýsek 12:05 Detail
2. Stanislav Müller 2 0 Tomáš Dořičák 12:09 Detail
2. Míša Baník 0 2 Pavel Kerekeš 12:09 Detail
2. Maxim Hrabčík 0 2 Jakub Vlček 12:10 Detail
Pišqworkoví andílci 6 14 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Kubala 0 2 Tran Anh Quan 12:01 Detail
1. Pavlína Grossová 0 2 Park Haeseong 12:01 Detail
1. Adam Belej 0 2 Lukáš Novák 12:01 Detail
1. Adam Nuc 0 2 Tomáš Mikula 12:01 Detail
1. Magdalena Švancarová 0 2 Santina Maya Frenn 12:01 Detail
2. Magdalena Švancarová 0 2 Santina Maya Frenn 12:02 Detail
2. Adam Belej 2 0 Lukáš Novák 12:03 Detail
2. Pavlína Grossová 0 2 Park Haeseong 12:03 Detail
2. Pavel Kubala 2 0 Tran Anh Quan 12:07 Detail
2. Adam Nuc 2 0 Tomáš Mikula 12:13 Detail
Stavebka 2 14 6 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 0 2 Anna Julie Wittmannová 12:01 Detail
1. Veronika Boháčová 2 0 Klára Barešová 12:01 Detail
1. Jakub Hahn 2 0 Michael Kvapil 12:01 Detail
1. Klára Fabiánová 2 0 David Svoboda 12:01 Detail
1. Adam Faika 2 0 Jonáš Strnad 12:01 Detail
2. Adam Faika 0 2 Jonáš Strnad 12:04 Detail
2. Klára Fabiánová 2 0 David Svoboda 12:04 Detail
2. Veronika Boháčová 2 0 Klára Barešová 12:05 Detail
2. Petr Laco 0 2 Anna Julie Wittmannová 12:06 Detail
2. Jakub Hahn 2 0 Michael Kvapil 12:09 Detail
DALGONA 10 10 Jističi Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 2 0 Ondřej Houska 12:01 Detail
1. Hana Brožková 2 0 Jakub Sněhota 12:01 Detail
1. Vit Říha 0 2 Vojtěch Chovanec 12:01 Detail
1. Karolína Jarolímová 0 2 Lumír Ivanský 12:01 Detail
1. Klaudie Glaicová 2 0 Martin Kulas 12:01 Detail
2. Vit Říha 0 2 Vojtěch Chovanec 12:02 Detail
2. Karolína Jarolímová 0 2 Lumír Ivanský 12:03 Detail
2. Huyen Cao Minh 2 0 Ondřej Houska 12:05 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Jakub Sněhota 12:07 Detail
2. Klaudie Glaicová 2 0 Martin Kulas 12:09 Detail
Quarta 12 8 SOSPO Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 2 0 Marek Moudrý 12:01 Detail
1. Martin Petrík 0 2 Michael Fink 12:01 Detail
1. Anna Kubátová 2 0 Nikola Botková 12:01 Detail
1. Antonín Orság 2 0 Tereza Kašpárková 12:01 Detail
1. Patrik Zouhar 2 0 David Vaverka 12:01 Detail
2. Patrik Zouhar 2 0 David Vaverka 12:01 Detail
2. Antonín Orság 0 2 Tereza Kašpárková 12:02 Detail
2. Martin Petrík 2 0 Michael Fink 12:03 Detail
2. Josef Černý 0 2 Marek Moudrý 12:04 Detail
2. Anna Kubátová 0 2 Nikola Botková 12:13 Detail
TEAM Z 14 6 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Michał Małysz 2 0 Nela Gronichová 12:01 Detail
1. Sebastian Przeczek 2 0 Julie Buchtová 12:01 Detail
1. Jakub Galuszka 2 0 Adriana Kameníčková 12:01 Detail
1. Samuel Skotnica 2 0 Anežka Doleželová 12:01 Detail
1. Jan Skotnica 0 2 Ludmila Sládková 12:01 Detail
2. Michał Małysz 2 0 Nela Gronichová 12:01 Detail
2. Jan Skotnica 0 2 Ludmila Sládková 12:02 Detail
2. Samuel Skotnica 2 0 Anežka Doleželová 12:03 Detail
2. Jakub Galuszka 0 2 Adriana Kameníčková 12:04 Detail
2. Sebastian Przeczek 2 0 Julie Buchtová 12:05 Detail
NEVHA 18 2 SK PIŠKVORÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Riedl 2 0 Lucie Mácová 12:01 Detail
1. Lukáš Dominik 2 0 Natálie Brázdová 12:01 Detail
1. Jan Hájek 2 0 Nikola Brázdová 12:01 Detail
1. František Pazdera 2 0 Adam Sedláček 12:01 Detail
1. Jakub Šimeček 2 0 Pavel Špunar 12:01 Detail
2. Lukáš Dominik 2 0 Natálie Brázdová 12:01 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Lucie Mácová 12:01 Detail
2. Jakub Šimeček 2 0 Pavel Špunar 12:03 Detail
2. František Pazdera 0 2 Adam Sedláček 12:04 Detail
2. Jan Hájek 2 0 Nikola Brázdová 12:06 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Wait for it 6 46 4 20
2. Klepeťáci 5 50 4 16
3. Náhrobní křížky 5 42 3 13
4. Gomokáři 5 40 3 17
5. Křižáci naposled 5 38 3 13
6. Piková oliheň 5 38 3 11
7. ? 4 38 2 8
8. Kinda SUS 4 34 3 12
9. Pokročilý 4 32 4 12
10. Zapadlíci 4 32 4 12
11. 5HIL 4 32 2 8
12. PORG Ostrava juniors 4 30 1 2
13. Fofíkovci 3 38 5 5
14. Gypri 3 34 3 7
15. Stavebka 2 3 32 2 4
16. Hamšík a spol 3 30 3 9
17. (J)elita národa 3 26 5 7
18. Quarta 3 24 4 6
19. Pepa Faker Božek 2 32 4 4
20. Křížky apokalypsy 2 32 4 0
21. DALGONA 2 26 2 3
22. NEVHA 2 26 2 0
23. Jističi 2 24 3 5
24. TEAM Z 2 20 4 0
25. GymplOvy 2 18 4 0
26. SOSPO 1 24 3 1
27. Pišqworkoví andílci 1 20 4 1
28. Eloffle 1 20 3 2
29. Křížci 0 18 2 0
30. SK PIŠKVORÁCI 0 4 2 0

Začátek: 30. 11. 11:29

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pepa Faker Božek 8 12 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 0 2 Ondřej Bubeník 11:29 Detail
1. Martin Černý 0 2 Matyáš Vojtášek 11:29 Detail
1. Petr Lipus 2 0 Jiří Filipčík 11:29 Detail
1. Adam Opiol 0 2 Šimon Krátký 11:29 Detail
1. Petr Buják 0 2 Matouš krátký 11:29 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Jiří Filipčík 11:31 Detail
2. Adam Opiol 2 0 Šimon Krátký 11:32 Detail
2. Petr Buják 2 0 Matouš krátký 11:32 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Ondřej Bubeník 11:35 Detail
2. Martin Černý 0 2 Matyáš Vojtášek 11:44 Detail
Fofíkovci 10 10 Náhrobní křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 2 0 Ondřej Matoušek 11:29 Detail
1. Martin Fof 0 2 Lukáš Tabery 11:29 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Albert Žilka 11:29 Detail
1. Jakub Hronek 0 2 Lucie Vrbová 11:29 Detail
1. Marek Chwistek 2 0 Martin Fródl 11:29 Detail
2. Adam Pavelka 2 0 Ondřej Matoušek 11:32 Detail
2. Marek Chwistek 2 0 Martin Fródl 11:33 Detail
2. Michal Pavlíček 2 0 Albert Žilka 11:34 Detail
2. Martin Fof 0 2 Lukáš Tabery 11:35 Detail
2. Jakub Hronek 0 2 Lucie Vrbová 11:36 Detail
Wait for it 12 8 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Gruss 2 0 Jakub Vlček 11:29 Detail
1. Šimon Nádvorník 0 2 Oliver Hyvnar 11:29 Detail
1. Aleš Kovář 2 0 Jiří Matýsek 11:29 Detail
1. Petr Hladký 2 0 Pavel Kerekeš 11:29 Detail
1. Tomáš Petrek 0 2 Tomáš Dořičák 11:29 Detail
2. Šimon Nádvorník 2 0 Oliver Hyvnar 11:32 Detail
2. Aleš Kovář 2 0 Jiří Matýsek 11:33 Detail
2. Petr Hladký 0 2 Pavel Kerekeš 11:36 Detail
2. Tomáš Petrek 0 2 Tomáš Dořičák 11:39 Detail
2. Erik Gruss 2 0 Jakub Vlček 11:40 Detail
Gypri 10 10 Hamšík a spol Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Vychodil 2 0 Milan Hamšík 11:29 Detail
1. Pavel Martinů 0 2 Patrik Gruss 11:29 Detail
1. Jakub Küffer 2 0 Mirek Hájek 11:29 Detail
1. Natálie Gapková 0 2 Marek Furiš 11:29 Detail
1. Anna Lambertová 0 2 Pavel Biras 11:29 Detail
2. Natálie Gapková 2 0 Marek Furiš 11:32 Detail
2. Filip Vychodil 0 2 Milan Hamšík 11:33 Detail
2. Anna Lambertová 2 0 Pavel Biras 11:34 Detail
2. Jakub Küffer 2 0 Mirek Hájek 11:35 Detail
2. Pavel Martinů 0 2 Patrik Gruss 11:36 Detail
Klepeťáci 20 0 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Tran Anh Quan 11:29 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Park Haeseong 11:29 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Lukáš Novák 11:29 Detail
1. Matěj Foldyna 2 0 Tomáš Mikula 11:29 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Santina Maya Frenn 11:29 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Santina Maya Frenn 11:33 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Lukáš Novák 11:36 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Tran Anh Quan 11:36 Detail
2. Jakub Škopík 2 0 Park Haeseong 11:36 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Tomáš Mikula 11:45 Detail
DALGONA 6 14 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 0 2 Daniel Antoš 11:29 Detail
1. Hana Brožková 0 2 Eliška Slípková 11:29 Detail
1. Vit Říha 2 0 Vojtěch Gregořica 11:29 Detail
1. Karolína Jarolímová 0 2 Matěj Kotrba 11:29 Detail
1. Klaudie Glaicová 0 2 Jakub Vícha 11:29 Detail
2. Karolína Jarolímová 0 2 Matěj Kotrba 11:32 Detail
2. Klaudie Glaicová 2 0 Jakub Vícha 11:33 Detail
2. Vit Říha 0 2 Vojtěch Gregořica 11:38 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Eliška Slípková 11:39 Detail
2. Huyen Cao Minh 2 0 Daniel Antoš 11:42 Detail
Křižáci naposled 16 4 Eloffle Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kopecký 2 0 Anna Julie Wittmannová 11:29 Detail
1. Kryštof Klvaňa 2 0 Klára Barešová 11:29 Detail
1. Tereza Zápotocká 2 0 Michael Kvapil 11:29 Detail
1. Lukáš Zeman 2 0 David Svoboda 11:29 Detail
1. Filip Kúdelka 2 0 Jonáš Strnad 11:29 Detail
2. Ondřej Kopecký 2 0 Anna Julie Wittmannová 11:34 Detail
2. Tereza Zápotocká 2 0 Michael Kvapil 11:35 Detail
2. Lukáš Zeman 2 0 David Svoboda 11:35 Detail
2. Kryštof Klvaňa 0 2 Klára Barešová 11:40 Detail
2. Filip Kúdelka 0 2 Jonáš Strnad 11:40 Detail
(J)elita národa 14 6 SOSPO Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Janalík 2 0 Marek Moudrý 11:29 Detail
1. Jan Bura 2 0 Michael Fink 11:29 Detail
1. Bára Holubová 2 0 Nikola Botková 11:29 Detail
1. Matyáš Borák 2 0 Tereza Kašpárková 11:29 Detail
1. Filip Rada 2 0 David Vaverka 11:29 Detail
2. Jan Bura 2 0 Michael Fink 11:32 Detail
2. Josef Janalík 0 2 Marek Moudrý 11:32 Detail
2. Bára Holubová 0 2 Nikola Botková 11:32 Detail
2. Filip Rada 2 0 David Vaverka 11:36 Detail
2. Matyáš Borák 0 2 Tereza Kašpárková 11:38 Detail
Pišqworkoví andílci 4 16 Piková oliheň Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Kubala 0 2 Ondřej Sopuch 11:29 Detail
1. Pavlína Grossová 0 2 Ondřej Vladyka 11:29 Detail
1. Adam Belej 0 2 Lucie Kolářová 11:29 Detail
1. Adam Nuc 0 2 Kristýna Le 11:29 Detail
1. Magdalena Švancarová 0 2 Adéla Krčová 11:29 Detail
2. Pavel Kubala 0 2 Ondřej Sopuch 11:31 Detail
2. Adam Belej 2 0 Lucie Kolářová 11:33 Detail
2. Adam Nuc 0 2 Kristýna Le 11:36 Detail
2. Magdalena Švancarová 2 0 Adéla Krčová 11:36 Detail
2. Pavlína Grossová 0 2 Ondřej Vladyka 11:45 Detail
Quarta 2 18 Gomokáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 0 2 Kryštof Šimčák 11:29 Detail
1. Martin Petrík 2 0 Marek Klein 11:29 Detail
1. Anna Kubátová 0 2 Tomáš Hotárek 11:29 Detail
1. Antonín Orság 0 2 Tobiáš Návrat 11:29 Detail
1. Patrik Zouhar 0 2 Vojtěch Bernátek 11:29 Detail
2. Martin Petrík 0 2 Marek Klein 11:33 Detail
2. Patrik Zouhar 0 2 Vojtěch Bernátek 11:33 Detail
2. Antonín Orság 0 2 Tobiáš Návrat 11:34 Detail
2. Anna Kubátová 0 2 Tomáš Hotárek 11:36 Detail
2. Josef Černý 0 2 Kryštof Šimčák 11:43 Detail
NEVHA 6 14 5HIL Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Riedl 0 2 Nikolas Pippal 11:29 Detail
1. Lukáš Dominik 0 2 Radovan Šolle 11:29 Detail
1. Jan Hájek 2 0 Jan Flajšar 11:29 Detail
1. František Pazdera 2 0 Adam Brozda 11:29 Detail
1. Jakub Šimeček 0 2 Josef Procházka 11:29 Detail
2. Lukáš Dominik 0 2 Radovan Šolle 11:31 Detail
2. Jan Riedl 2 0 Nikolas Pippal 11:32 Detail
2. Jan Hájek 0 2 Jan Flajšar 11:32 Detail
2. Jakub Šimeček 0 2 Josef Procházka 11:35 Detail
2. František Pazdera 0 2 Adam Brozda 11:39 Detail
Křížky apokalypsy 18 2 SK PIŠKVORÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxim Hrabčík 2 0 Lucie Mácová 11:29 Detail
1. Šimon Horenský 2 0 Natálie Brázdová 11:29 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Nikola Brázdová 11:29 Detail
1. Míša Baník 0 2 Adam Sedláček 11:29 Detail
1. Stanislav Müller 2 0 Pavel Špunar 11:29 Detail
2. Šimon Horenský 2 0 Natálie Brázdová 11:30 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Nikola Brázdová 11:31 Detail
2. Stanislav Müller 2 0 Pavel Špunar 11:31 Detail
2. Maxim Hrabčík 2 0 Lucie Mácová 11:32 Detail
2. Míša Baník 2 0 Adam Sedláček 11:32 Detail
TEAM Z 4 16 ? Zobrazit/Skrýt detail
1. Michał Małysz 0 2 Jakub Skopal 11:29 Detail
1. Sebastian Przeczek 0 2 Jiří Rypl 11:29 Detail
1. Jakub Galuszka 0 2 Vít Pfleger 11:29 Detail
1. Samuel Skotnica 2 0 Kristýna Buchwaldová 11:29 Detail
1. Jan Skotnica 0 2 Tereza Holasová 11:29 Detail
2. Jakub Galuszka 0 2 Vít Pfleger 11:31 Detail
2. Sebastian Przeczek 0 2 Jiří Rypl 11:31 Detail
2. Jan Skotnica 0 2 Tereza Holasová 11:34 Detail
2. Samuel Skotnica 0 2 Kristýna Buchwaldová 11:34 Detail
2. Michał Małysz 2 0 Jakub Skopal 11:36 Detail
Stavebka 2 10 10 Jističi Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 0 2 Ondřej Houska 11:29 Detail
1. Veronika Boháčová 2 0 Jakub Sněhota 11:29 Detail
1. Jakub Hahn 2 0 Vojtěch Chovanec 11:29 Detail
1. Klára Fabiánová 0 2 Lumír Ivanský 11:29 Detail
1. Adam Faika 0 2 Martin Kulas 11:29 Detail
2. Adam Faika 0 2 Martin Kulas 11:32 Detail
2. Veronika Boháčová 2 0 Jakub Sněhota 11:32 Detail
2. Klára Fabiánová 2 0 Lumír Ivanský 11:32 Detail
2. Jakub Hahn 2 0 Vojtěch Chovanec 11:32 Detail
2. Petr Laco 0 2 Ondřej Houska 11:43 Detail
GymplOvy 12 8 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 0 2 Nela Gronichová 11:29 Detail
1. Daniela Indráková 2 0 Julie Buchtová 11:29 Detail
1. Helena Krzyžánková 2 0 Adriana Kameníčková 11:29 Detail
1. David Běhálek 0 2 Anežka Doleželová 11:29 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Ludmila Sládková 11:29 Detail
2. Tereza Kidoňová 2 0 Nela Gronichová 11:32 Detail
2. Patrik Rajca 2 0 Ludmila Sládková 11:32 Detail
2. Daniela Indráková 0 2 Julie Buchtová 11:32 Detail
2. David Běhálek 2 0 Anežka Doleželová 11:34 Detail
2. Helena Krzyžánková 2 0 Adriana Kameníčková 11:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Klepeťáci 4 40 0 8
2. Wait for it 4 30 0 4
3. Pokročilý 4 28 0 8
4. Fofíkovci 3 30 0 3
5. Gomokáři 3 28 0 5
6. Piková oliheň 3 26 0 5
7. Gypri 3 26 0 5
8. Křižáci naposled 3 26 0 5
9. Náhrobní křížky 3 24 0 7
10. (J)elita národa 3 24 0 5
11. Kinda SUS 3 24 0 3
12. Hamšík a spol 3 22 0 5
13. Pepa Faker Božek 2 26 0 0
14. Křížky apokalypsy 2 24 0 0
15. ? 2 24 0 0
16. Zapadlíci 2 20 0 4
17. 5HIL 2 18 0 0
18. PORG Ostrava juniors 2 16 0 0
19. GymplOvy 2 12 0 0
20. Stavebka 2 1 18 0 1
21. DALGONA 1 16 0 1
22. SOSPO 1 16 0 1
23. Eloffle 1 14 0 1
24. Jističi 1 14 0 1
25. Pišqworkoví andílci 1 14 0 1
26. Quarta 1 12 0 3
27. Křížci 0 12 0 0
28. NEVHA 0 8 0 0
29. TEAM Z 0 6 0 0
30. SK PIŠKVORÁCI 0 2 0 0

Začátek: 30. 11. 11:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kinda SUS 10 10 Quarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Antoš 2 0 Josef Černý 11:00 Detail
1. Eliška Slípková 2 0 Martin Petrík 11:00 Detail
1. Vojtěch Gregořica 0 2 Anna Kubátová 11:00 Detail
1. Matěj Kotrba 2 0 Antonín Orság 11:00 Detail
1. Jakub Vícha 0 2 Patrik Zouhar 11:00 Detail
2. Matěj Kotrba 0 2 Antonín Orság 11:02 Detail
2. Eliška Slípková 0 2 Martin Petrík 11:02 Detail
2. Vojtěch Gregořica 2 0 Anna Kubátová 11:03 Detail
2. Daniel Antoš 2 0 Josef Černý 11:03 Detail
2. Jakub Vícha 0 2 Patrik Zouhar 11:07 Detail
NEVHA 2 18 Pepa Faker Božek Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Riedl 0 2 Arian Mustafa 11:00 Detail
1. Lukáš Dominik 0 2 Martin Černý 11:00 Detail
1. Jan Hájek 0 2 Petr Lipus 11:00 Detail
1. František Pazdera 0 2 Adam Opiol 11:00 Detail
1. Jakub Šimeček 0 2 Petr Buják 11:00 Detail
2. Jan Riedl 0 2 Arian Mustafa 11:01 Detail
2. Lukáš Dominik 0 2 Martin Černý 11:01 Detail
2. Jakub Šimeček 0 2 Petr Buják 11:02 Detail
2. František Pazdera 0 2 Adam Opiol 11:03 Detail
2. Jan Hájek 2 0 Petr Lipus 11:07 Detail
5HIL 4 16 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Pippal 0 2 Ondřej Bubeník 11:00 Detail
1. Radovan Šolle 0 2 Matyáš Vojtášek 11:00 Detail
1. Jan Flajšar 0 2 Jiří Filipčík 11:00 Detail
1. Adam Brozda 0 2 Šimon Krátký 11:00 Detail
1. Josef Procházka 2 0 Matouš krátký 11:00 Detail
2. Jan Flajšar 0 2 Jiří Filipčík 11:03 Detail
2. Josef Procházka 0 2 Matouš krátký 11:04 Detail
2. Radovan Šolle 0 2 Matyáš Vojtášek 11:04 Detail
2. Nikolas Pippal 0 2 Ondřej Bubeník 11:05 Detail
2. Adam Brozda 2 0 Šimon Krátký 11:09 Detail
Náhrobní křížky 14 6 Křížky apokalypsy Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Matoušek 2 0 Maxim Hrabčík 11:00 Detail
1. Lukáš Tabery 2 0 Šimon Horenský 11:00 Detail
1. Albert Žilka 2 0 Šimon Rousek 11:00 Detail
1. Lucie Vrbová 2 0 Míša Baník 11:00 Detail
1. Martin Fródl 0 2 Stanislav Müller 11:00 Detail
2. Lukáš Tabery 2 0 Šimon Horenský 11:01 Detail
2. Martin Fródl 0 2 Stanislav Müller 11:02 Detail
2. Lucie Vrbová 2 0 Míša Baník 11:03 Detail
2. Albert Žilka 0 2 Šimon Rousek 11:08 Detail
2. Ondřej Matoušek 2 0 Maxim Hrabčík 11:14 Detail
Eloffle 10 10 DALGONA Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Julie Wittmannová 0 2 Huyen Cao Minh 11:00 Detail
1. Klára Barešová 2 0 Hana Brožková 11:00 Detail
1. Michael Kvapil 0 2 Vit Říha 11:00 Detail
1. David Svoboda 0 2 Karolína Jarolímová 11:00 Detail
1. Jonáš Strnad 0 2 Klaudie Glaicová 11:00 Detail
2. Michael Kvapil 2 0 Vit Říha 11:01 Detail
2. Jonáš Strnad 2 0 Klaudie Glaicová 11:04 Detail
2. David Svoboda 0 2 Karolína Jarolímová 11:04 Detail
2. Anna Julie Wittmannová 2 0 Huyen Cao Minh 11:06 Detail
2. Klára Barešová 2 0 Hana Brožková 11:08 Detail
SK PIŠKVORÁCI 0 20 Fofíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Mácová 0 2 Adam Pavelka 11:00 Detail
1. Natálie Brázdová 0 2 Martin Fof 11:00 Detail
1. Nikola Brázdová 0 2 Michal Pavlíček 11:00 Detail
1. Adam Sedláček 0 2 Jakub Hronek 11:00 Detail
1. Pavel Špunar 0 2 Marek Chwistek 11:00 Detail
2. Nikola Brázdová 0 2 Michal Pavlíček 11:02 Detail
2. Lucie Mácová 0 2 Adam Pavelka 11:03 Detail
2. Pavel Špunar 0 2 Marek Chwistek 11:04 Detail
2. Natálie Brázdová 0 2 Martin Fof 11:05 Detail
2. Adam Sedláček 0 2 Jakub Hronek 11:10 Detail
? 8 12 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Skopal 0 2 Jakub Vlček 11:00 Detail
1. Jiří Rypl 2 0 Oliver Hyvnar 11:00 Detail
1. Vít Pfleger 2 0 Jiří Matýsek 11:00 Detail
1. Kristýna Buchwaldová 0 2 Pavel Kerekeš 11:00 Detail
1. Tereza Holasová 0 2 Tomáš Dořičák 11:00 Detail
2. Jiří Rypl 2 0 Oliver Hyvnar 11:03 Detail
2. Jakub Skopal 2 0 Jakub Vlček 11:03 Detail
2. Kristýna Buchwaldová 0 2 Pavel Kerekeš 11:05 Detail
2. Tereza Holasová 0 2 Tomáš Dořičák 11:05 Detail
2. Vít Pfleger 0 2 Jiří Matýsek 11:05 Detail
Piková oliheň 10 10 (J)elita národa Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Sopuch 0 2 Josef Janalík 11:00 Detail
1. Ondřej Vladyka 0 2 Jan Bura 11:00 Detail
1. Lucie Kolářová 2 0 Bára Holubová 11:00 Detail
1. Kristýna Le 2 0 Matyáš Borák 11:00 Detail
1. Adéla Krčová 0 2 Filip Rada 11:00 Detail
2. Ondřej Sopuch 2 0 Josef Janalík 11:01 Detail
2. Kristýna Le 2 0 Matyáš Borák 11:03 Detail
2. Ondřej Vladyka 2 0 Jan Bura 11:03 Detail
2. Adéla Krčová 0 2 Filip Rada 11:05 Detail
2. Lucie Kolářová 0 2 Bára Holubová 11:06 Detail
Jističi 4 16 Gypri Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Houska 0 2 Filip Vychodil 11:00 Detail
1. Jakub Sněhota 0 2 Pavel Martinů 11:00 Detail
1. Vojtěch Chovanec 0 2 Jakub Küffer 11:00 Detail
1. Lumír Ivanský 0 2 Natálie Gapková 11:00 Detail
1. Martin Kulas 0 2 Anna Lambertová 11:00 Detail
2. Jakub Sněhota 0 2 Pavel Martinů 11:01 Detail
2. Lumír Ivanský 0 2 Natálie Gapková 11:03 Detail
2. Martin Kulas 2 0 Anna Lambertová 11:04 Detail
2. Vojtěch Chovanec 0 2 Jakub Küffer 11:05 Detail
2. Ondřej Houska 2 0 Filip Vychodil 11:07 Detail
SOSPO 10 10 Pišqworkoví andílci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Pavel Kubala 11:00 Detail
1. Michael Fink 2 0 Pavlína Grossová 11:00 Detail
1. Nikola Botková 0 2 Adam Belej 11:00 Detail
1. Tereza Kašpárková 0 2 Adam Nuc 11:00 Detail
1. David Vaverka 0 2 Magdalena Švancarová 11:00 Detail
2. David Vaverka 2 0 Magdalena Švancarová 11:01 Detail
2. Marek Moudrý 2 0 Pavel Kubala 11:01 Detail
2. Nikola Botková 0 2 Adam Belej 11:02 Detail
2. Tereza Kašpárková 0 2 Adam Nuc 11:03 Detail
2. Michael Fink 2 0 Pavlína Grossová 11:03 Detail
Křížci 4 16 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Gronichová 2 0 Tran Anh Quan 11:00 Detail
1. Julie Buchtová 0 2 Park Haeseong 11:00 Detail
1. Adriana Kameníčková 0 2 Lukáš Novák 11:00 Detail
1. Anežka Doleželová 0 2 Tomáš Mikula 11:00 Detail
1. Ludmila Sládková 0 2 Santina Maya Frenn 11:00 Detail
2. Adriana Kameníčková 0 2 Lukáš Novák 11:02 Detail
2. Julie Buchtová 0 2 Park Haeseong 11:02 Detail
2. Nela Gronichová 0 2 Tran Anh Quan 11:05 Detail
2. Ludmila Sládková 0 2 Santina Maya Frenn 11:06 Detail
2. Anežka Doleželová 2 0 Tomáš Mikula 11:08 Detail
TEAM Z 2 18 Wait for it Zobrazit/Skrýt detail
1. Michał Małysz 0 2 Erik Gruss 11:00 Detail
1. Sebastian Przeczek 0 2 Šimon Nádvorník 11:00 Detail
1. Jakub Galuszka 0 2 Aleš Kovář 11:00 Detail
1. Samuel Skotnica 0 2 Petr Hladký 11:00 Detail
1. Jan Skotnica 0 2 Tomáš Petrek 11:00 Detail
2. Michał Małysz 0 2 Erik Gruss 11:01 Detail
2. Samuel Skotnica 0 2 Petr Hladký 11:02 Detail
2. Jan Skotnica 0 2 Tomáš Petrek 11:02 Detail
2. Sebastian Przeczek 2 0 Šimon Nádvorník 11:02 Detail
2. Jakub Galuszka 0 2 Aleš Kovář 11:03 Detail
Hamšík a spol 12 8 Stavebka 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Milan Hamšík 2 0 Petr Laco 11:00 Detail
1. Patrik Gruss 0 2 Veronika Boháčová 11:00 Detail
1. Mirek Hájek 0 2 Jakub Hahn 11:00 Detail
1. Marek Furiš 2 0 Klára Fabiánová 11:00 Detail
1. Pavel Biras 2 0 Adam Faika 11:00 Detail
2. Marek Furiš 2 0 Klára Fabiánová 11:02 Detail
2. Mirek Hájek 0 2 Jakub Hahn 11:05 Detail
2. Pavel Biras 0 2 Adam Faika 11:06 Detail
2. Milan Hamšík 2 0 Petr Laco 11:07 Detail
2. Patrik Gruss 2 0 Veronika Boháčová 11:08 Detail
GymplOvy 0 20 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 0 2 Petr Kaufmann 11:00 Detail
1. Daniela Indráková 0 2 Jakub Škopík 11:00 Detail
1. Helena Krzyžánková 0 2 Jakub Lang 11:00 Detail
1. David Běhálek 0 2 Matěj Foldyna 11:00 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Petr Volčík 11:00 Detail
2. Patrik Rajca 0 2 Petr Volčík 11:01 Detail
2. David Běhálek 0 2 Matěj Foldyna 11:01 Detail
2. Tereza Kidoňová 0 2 Petr Kaufmann 11:04 Detail
2. Daniela Indráková 0 2 Jakub Škopík 11:06 Detail
2. Helena Krzyžánková 0 2 Jakub Lang 11:06 Detail
Gomokáři 10 10 Křižáci naposled Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Šimčák 2 0 Ondřej Kopecký 11:00 Detail
1. Marek Klein 0 2 Kryštof Klvaňa 11:00 Detail
1. Tomáš Hotárek 0 2 Tereza Zápotocká 11:00 Detail
1. Tobiáš Návrat 0 2 Lukáš Zeman 11:00 Detail
1. Vojtěch Bernátek 2 0 Filip Kúdelka 11:00 Detail
2. Marek Klein 0 2 Kryštof Klvaňa 11:03 Detail
2. Tomáš Hotárek 2 0 Tereza Zápotocká 11:04 Detail
2. Vojtěch Bernátek 2 0 Filip Kúdelka 11:04 Detail
2. Tobiáš Návrat 0 2 Lukáš Zeman 11:08 Detail
2. Kryštof Šimčák 2 0 Ondřej Kopecký 11:15 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Fofíkovci 2 20 0 0
2. Klepeťáci 2 20 0 0
3. Pepa Faker Božek 2 18 0 0
4. Wait for it 2 18 0 0
5. Pokročilý 2 16 0 0
6. Gypri 2 16 0 0
7. PORG Ostrava juniors 2 16 0 0
8. Náhrobní křížky 2 14 0 0
9. Hamšík a spol 2 12 0 0
10. Zapadlíci 2 12 0 0
11. Kinda SUS 1 10 0 1
12. Eloffle 1 10 0 1
13. (J)elita národa 1 10 0 1
14. Pišqworkoví andílci 1 10 0 1
15. Gomokáři 1 10 0 1
16. Quarta 1 10 0 1
17. DALGONA 1 10 0 1
18. Piková oliheň 1 10 0 1
19. SOSPO 1 10 0 1
20. Křižáci naposled 1 10 0 1
21. ? 0 8 0 0
22. Stavebka 2 0 8 0 0
23. Křížky apokalypsy 0 6 0 0
24. 5HIL 0 4 0 0
25. Jističi 0 4 0 0
26. Křížci 0 4 0 0
27. NEVHA 0 2 0 0
28. TEAM Z 0 2 0 0
29. SK PIŠKVORÁCI 0 0 0 0
30. GymplOvy 0 0 0 0