Online

30. 11. 2021 (Regionální finále)

  • Kdy: 30. 11. v 15:00
  • Postupujících: 3
  • Kraj: Praha
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 30. 11. 17:44

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Připosránci 6 14 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Slovák 0 2 Adam Gryč 17:44 Detail
1. Pavel Komora 0 2 Jiří Nepraš 17:44 Detail
1. Jonáš Matůš 0 2 Jiří Dusbaba 17:44 Detail
1. Tomáš Zedník 0 2 Adam Koiš 17:44 Detail
1. Matěj Zatloukal 2 0 Martin Šebesta 17:44 Detail
2. Jonáš Matůš 0 2 Jiří Dusbaba 17:46 Detail
2. Matěj Zatloukal 0 2 Martin Šebesta 17:47 Detail
2. Tomáš Zedník 2 0 Adam Koiš 17:49 Detail
2. Pavel Komora 0 2 Jiří Nepraš 17:50 Detail
2. Miroslav Slovák 2 0 Adam Gryč 17:58 Detail
Mensa A 8 12 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Tadeáš Tkadlec 17:44 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Jan Ptáček 17:44 Detail
1. Adam Celecký 2 0 Tadeáš Horn 17:44 Detail
1. Kryštof Pravda 0 2 Michal Šetka 17:44 Detail
1. Ema Šmerdová 0 2 Martin Mlejnecký 17:44 Detail
2. Petr Mach 2 0 Tadeáš Tkadlec 17:48 Detail
2. Zbyněk Vávra 0 2 Jan Ptáček 17:48 Detail
2. Adam Celecký 0 2 Tadeáš Horn 17:49 Detail
2. Ema Šmerdová 0 2 Martin Mlejnecký 17:52 Detail
2. Kryštof Pravda 0 2 Michal Šetka 17:58 Detail
Štola A 18 2 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Dosedla 2 0 Vojtěch Tvrdík 17:44 Detail
1. Matouš Šafránek 2 0 Vojtěch Kadeřábek 17:44 Detail
1. Mikuláš Králíček 2 0 Vít Strmiska 17:44 Detail
1. Šimon Rada 2 0 Václav Muroň 17:44 Detail
1. Barbora Brnadová 2 0 Vojtěch Procházka 17:44 Detail
2. Petr Dosedla 2 0 Vojtěch Tvrdík 17:51 Detail
2. Mikuláš Králíček 2 0 Vít Strmiska 17:51 Detail
2. Barbora Brnadová 2 0 Vojtěch Procházka 17:52 Detail
2. Matouš Šafránek 2 0 Vojtěch Kadeřábek 17:56 Detail
2. Šimon Rada 0 2 Václav Muroň 17:58 Detail
Dráčci 4 16 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Machalíková 2 0 Tadeáš Wůdy 17:44 Detail
1. Jakub Mošovský 0 2 Denis Mňouček 17:44 Detail
1. Lukáš Nguyen 0 2 Vašek Novák 17:44 Detail
1. Roman Kurhan 0 2 Jan Melichar 17:44 Detail
1. Kamil Hammendi 0 2 David Hora 17:44 Detail
2. Alena Machalíková 2 0 Tadeáš Wůdy 17:46 Detail
2. Jakub Mošovský 0 2 Denis Mňouček 17:49 Detail
2. Kamil Hammendi 0 2 David Hora 17:50 Detail
2. Roman Kurhan 0 2 Jan Melichar 17:50 Detail
2. Lukáš Nguyen 0 2 Vašek Novák 17:51 Detail
KEKW 12 8 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 0 2 Šimon Petrák 17:44 Detail
1. Jáchym Mraček 2 0 Lukáš Kohoutek 17:44 Detail
1. Ondřej Ulrich 2 0 Tomáš Tichý 17:44 Detail
1. Lukáš Baňař 2 0 Karel Hojný 17:44 Detail
1. Kristián Mraček 0 2 Tomáš Stukbauer 17:44 Detail
2. Lukáš Baňař 0 2 Karel Hojný 17:49 Detail
2. Ondřej Ulrich 2 0 Tomáš Tichý 17:50 Detail
2. Libor Krejčíř 0 2 Šimon Petrák 17:52 Detail
2. Kristián Mraček 2 0 Tomáš Stukbauer 17:52 Detail
2. Jáchym Mraček 2 0 Lukáš Kohoutek 17:52 Detail
Armáda krále Davida 8 12 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. David Mach 2 0 Filip Toman 17:44 Detail
1. Jakub Svatuška 0 2 Jakub Salinger 17:44 Detail
1. Karel Hamala 2 0 Albert Bakoč 17:44 Detail
1. Štěpán Bezděk 0 2 Ondřej Tulach 17:44 Detail
1. Dominik Vančura 0 2 Kateřina Přibylová 17:44 Detail
2. Dominik Vančura 2 0 Kateřina Přibylová 17:47 Detail
2. Karel Hamala 0 2 Albert Bakoč 17:47 Detail
2. David Mach 2 0 Filip Toman 17:49 Detail
2. Jakub Svatuška 0 2 Jakub Salinger 17:52 Detail
2. Štěpán Bezděk 0 2 Ondřej Tulach 17:56 Detail
Frikadelle 4 16 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Daniela Hušková 17:44 Detail
1. Adam Winkelhöfer 0 2 Tobiáš Luft 17:44 Detail
1. Daniel Milota 0 2 Matěj Novotný 17:44 Detail
1. Jan Seidl 0 2 Šimon Burda 17:44 Detail
1. Tadeáš Klečka 0 2 Jakub Tesárek 17:44 Detail
2. Daniel Milota 0 2 Matěj Novotný 17:47 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Jakub Tesárek 17:47 Detail
2. Filip Krejza 0 2 Daniela Hušková 17:47 Detail
2. Adam Winkelhöfer 2 0 Tobiáš Luft 17:47 Detail
2. Jan Seidl 0 2 Šimon Burda 17:49 Detail
Štola D 10 10 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Akrman 2 0 Jiří Hrubant 17:44 Detail
1. Václav Tichý 2 0 Jan Krejsa 17:44 Detail
1. Jan Tregler 2 0 David Bálek 17:44 Detail
1. Vítek Špachta 0 2 Vojtěch Kozel 17:44 Detail
1. Kryštof Basch 0 2 Sabina Müllerová 17:44 Detail
2. Jan Tregler 2 0 David Bálek 17:47 Detail
2. Kryštof Basch 0 2 Sabina Müllerová 17:47 Detail
2. Václav Akrman 2 0 Jiří Hrubant 17:47 Detail
2. Václav Tichý 0 2 Jan Krejsa 17:49 Detail
2. Vítek Špachta 0 2 Vojtěch Kozel 17:50 Detail
Tlupa Sigma Samců 14 6 5 v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 2 0 Anna Sládečková 17:44 Detail
1. Ondřej Hák 2 0 Vladimír Bára 17:44 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 2 0 Adrian Smrček 17:44 Detail
1. Vít Juřík 2 0 Matyáš Melichar 17:44 Detail
1. Tobiáš Svačina 2 0 Jiří Bradáč 17:44 Detail
2. Marek Chvojka 0 2 Anna Sládečková 17:47 Detail
2. Vít Juřík 2 0 Matyáš Melichar 17:49 Detail
2. Ondřej Hák 0 2 Vladimír Bára 17:52 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 2 0 Adrian Smrček 17:53 Detail
2. Tobiáš Svačina 0 2 Jiří Bradáč 17:58 Detail
Mensa C 16 4 Black hole Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Kateřina Voldřichová 17:44 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Kryštof Novotný 17:44 Detail
1. Tomáš Hilšer 0 2 Martin Bartůněk 17:44 Detail
1. Martin Truksa 2 0 Miroslav Mlynka 17:44 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Matyáš Kovalda 17:44 Detail
2. Martin Dedek 2 0 Kateřina Voldřichová 17:46 Detail
2. Adam Dedek 2 0 Kryštof Novotný 17:47 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Matyáš Kovalda 17:48 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Martin Bartůněk 17:49 Detail
2. Martin Truksa 2 0 Miroslav Mlynka 17:56 Detail
FÝKUZ 18 2 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Aksel Vartazaryan 17:44 Detail
1. Jiří Kočí 0 2 Jan Krupa 17:44 Detail
1. Pavel Hráský 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 17:44 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Alexandr El Tohami 17:44 Detail
1. Klára Stehlíková 2 0 Matěj Pleticha 17:44 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Jan Krupa 17:49 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Aksel Vartazaryan 17:52 Detail
2. Pavel Hráský 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 17:53 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Matěj Pleticha 17:55 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Alexandr El Tohami 17:59 Detail
Neškrtnem si 6 14 GEKOM 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Bartoš 2 0 Martin Cholenský 17:44 Detail
1. Vojtěch Černý 0 2 Tobiáš Kello 17:44 Detail
1. Jindřich Havránek 0 2 Matthew David Muzikář 17:44 Detail
1. Ondřej Koval 0 2 Daniel Skoumal 17:44 Detail
1. Luboš Vlásek 2 0 Jan Mikuda 17:44 Detail
2. Jindřich Havránek 0 2 Matthew David Muzikář 17:47 Detail
2. Matyáš Bartoš 2 0 Martin Cholenský 17:49 Detail
2. Vojtěch Černý 0 2 Tobiáš Kello 17:49 Detail
2. Ondřej Koval 0 2 Daniel Skoumal 17:50 Detail
2. Luboš Vlásek 0 2 Jan Mikuda 17:53 Detail
Čičmundové 6 14 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Menšík 0 2 Anna Neubauerová 17:44 Detail
1. Barbora Kratochvilová 0 2 Alina Kuramšina 17:44 Detail
1. Michaela Pelikánová 0 2 Filip Mík 17:44 Detail
1. Petr Květoň 0 2 Matouš Vodenka 17:44 Detail
1. Josef Medal 0 2 Anna Matějčková 17:44 Detail
2. Michaela Pelikánová 2 0 Filip Mík 17:47 Detail
2. Barbora Kratochvilová 2 0 Alina Kuramšina 17:49 Detail
2. Petr Květoň 2 0 Matouš Vodenka 17:49 Detail
2. Martin Menšík 0 2 Anna Neubauerová 17:53 Detail
2. Josef Medal 0 2 Anna Matějčková 17:58 Detail
PLUSKA 18 2 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 2 0 Jitka Fišerová 17:44 Detail
1. Marie Varyšová 2 0 Vojtěch Mészáros 17:44 Detail
1. Matěj Melč 2 0 Jakub Baník 17:44 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Jan Brambůrek 17:44 Detail
1. Karolína Bulvová 0 2 Tobiáš Netušil 17:44 Detail
2. Karolína Bulvová 2 0 Tobiáš Netušil 17:48 Detail
2. Lukáš Jelen 2 0 Jitka Fišerová 17:53 Detail
2. Adéla Pekárnová 2 0 Jan Brambůrek 17:53 Detail
2. Marie Varyšová 2 0 Vojtěch Mészáros 17:53 Detail
2. Matěj Melč 2 0 Jakub Baník 17:53 Detail
Ještěři z temných světů 6 14 Mašťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 0 2 Jan Váňa 17:44 Detail
1. Martin Vagner 0 2 Matěj Zábranský 17:44 Detail
1. Martin Vojta 0 2 Matůš Púll 17:44 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Hugo Kleibl 17:44 Detail
1. Michal Staněk 0 2 Mark Salame 17:44 Detail
2. Martin Vagner 0 2 Matěj Zábranský 17:45 Detail
2. Michal Staněk 2 0 Mark Salame 17:46 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Hugo Kleibl 17:48 Detail
2. Petr Karlík 2 0 Jan Váňa 17:48 Detail
2. Martin Vojta 2 0 Matůš Púll 17:49 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 14 106 42 116
2. PT Zoufalci 10 84 39 73
3. Křižáci 10 82 42 82
4. Připosránci 10 78 38 75
5. Štola A 10 74 38 66
6. KEKW 9 76 43 69
7. Kolečko 9 76 37 65
8. LegenTZD R. 8 86 30 38
9. Mensa A 8 82 44 60
10. Dráčci 8 74 36 46
11. Tlupa Sigma Samců 8 70 37 44
12. Mensa B 8 68 39 54
13. FÝKUZ 7 78 34 31
14. Armáda krále Davida 7 76 38 40
15. Bráník Clique 7 74 32 42
16. Štola D 7 72 39 49
17. Mensa C 7 72 35 45
18. Medvídci 7 70 38 47
19. GEKOM 1 7 68 37 43
20. Štola A 6 76 29 24
21. PLUSKA 6 68 27 18
22. Frikadelle 6 66 40 36
23. 5 v řadě 6 60 28 14
24. Black hole 6 58 40 34
25. Mašťáci 5 58 25 13
26. Čičmundové 4 58 32 10
27. Národní hrdinové 4 50 30 18
28. Neškrtnem si 3 54 29 11
29. Ještěři z temných světů 2 38 32 2
30. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 1 48 24 3

Začátek: 30. 11. 17:13

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Štola A 2 18 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Dosedla 0 2 Adam Gryč 17:13 Detail
1. Matouš Šafránek 0 2 Jiří Nepraš 17:13 Detail
1. Mikuláš Králíček 2 0 Jiří Dusbaba 17:13 Detail
1. Šimon Rada 0 2 Adam Koiš 17:13 Detail
1. Barbora Brnadová 0 2 Martin Šebesta 17:13 Detail
2. Šimon Rada 0 2 Adam Koiš 17:18 Detail
2. Matouš Šafránek 0 2 Jiří Nepraš 17:19 Detail
2. Mikuláš Králíček 0 2 Jiří Dusbaba 17:20 Detail
2. Barbora Brnadová 0 2 Martin Šebesta 17:20 Detail
2. Petr Dosedla 0 2 Adam Gryč 17:21 Detail
Připosránci 12 8 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Slovák 2 0 Tadeáš Wůdy 17:13 Detail
1. Pavel Komora 2 0 Denis Mňouček 17:13 Detail
1. Jonáš Matůš 0 2 Vašek Novák 17:13 Detail
1. Tomáš Zedník 0 2 Jan Melichar 17:13 Detail
1. Matěj Zatloukal 2 0 David Hora 17:13 Detail
2. Jonáš Matůš 0 2 Vašek Novák 17:15 Detail
2. Miroslav Slovák 2 0 Tadeáš Wůdy 17:15 Detail
2. Matěj Zatloukal 2 0 David Hora 17:17 Detail
2. Tomáš Zedník 2 0 Jan Melichar 17:17 Detail
2. Pavel Komora 0 2 Denis Mňouček 17:18 Detail
PT Zoufalci 10 10 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Vojtěch Tvrdík 17:13 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Vojtěch Kadeřábek 17:13 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Vít Strmiska 17:13 Detail
1. Michal Šetka 0 2 Václav Muroň 17:13 Detail
1. Martin Mlejnecký 0 2 Vojtěch Procházka 17:13 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Vojtěch Kadeřábek 17:15 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Václav Muroň 17:18 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Vojtěch Tvrdík 17:20 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Vojtěch Procházka 17:25 Detail
2. Tadeáš Horn 0 2 Vít Strmiska 17:25 Detail
Mensa A 16 4 Black hole Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Kateřina Voldřichová 17:13 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Kryštof Novotný 17:13 Detail
1. Adam Celecký 2 0 Martin Bartůněk 17:13 Detail
1. Kryštof Pravda 2 0 Miroslav Mlynka 17:13 Detail
1. Ema Šmerdová 2 0 Matyáš Kovalda 17:13 Detail
2. Ema Šmerdová 2 0 Matyáš Kovalda 17:15 Detail
2. Zbyněk Vávra 0 2 Kryštof Novotný 17:15 Detail
2. Adam Celecký 2 0 Martin Bartůněk 17:16 Detail
2. Petr Mach 0 2 Kateřina Voldřichová 17:18 Detail
2. Kryštof Pravda 2 0 Miroslav Mlynka 17:22 Detail
KEKW 10 10 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 Filip Toman 17:13 Detail
1. Jáchym Mraček 2 0 Jakub Salinger 17:13 Detail
1. Ondřej Ulrich 0 2 Albert Bakoč 17:13 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Ondřej Tulach 17:13 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 Kateřina Přibylová 17:13 Detail
2. Jáchym Mraček 2 0 Jakub Salinger 17:16 Detail
2. Lukáš Baňař 0 2 Ondřej Tulach 17:17 Detail
2. Kristián Mraček 2 0 Kateřina Přibylová 17:19 Detail
2. Libor Krejčíř 0 2 Filip Toman 17:20 Detail
2. Ondřej Ulrich 0 2 Albert Bakoč 17:25 Detail
Dráčci 12 8 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Machalíková 0 2 Daniela Hušková 17:13 Detail
1. Jakub Mošovský 2 0 Tobiáš Luft 17:13 Detail
1. Lukáš Nguyen 2 0 Matěj Novotný 17:13 Detail
1. Roman Kurhan 2 0 Šimon Burda 17:13 Detail
1. Kamil Hammendi 0 2 Jakub Tesárek 17:13 Detail
2. Jakub Mošovský 2 0 Tobiáš Luft 17:15 Detail
2. Roman Kurhan 2 0 Šimon Burda 17:16 Detail
2. Alena Machalíková 0 2 Daniela Hušková 17:17 Detail
2. Lukáš Nguyen 0 2 Matěj Novotný 17:19 Detail
2. Kamil Hammendi 2 0 Jakub Tesárek 17:19 Detail
Tlupa Sigma Samců 6 14 Armáda krále Davida Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 0 2 David Mach 17:13 Detail
1. Ondřej Hák 0 2 Jakub Svatuška 17:13 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 2 0 Karel Hamala 17:13 Detail
1. Vít Juřík 2 0 Štěpán Bezděk 17:13 Detail
1. Tobiáš Svačina 2 0 Dominik Vančura 17:13 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 0 2 Karel Hamala 17:15 Detail
2. Marek Chvojka 0 2 David Mach 17:20 Detail
2. Tobiáš Svačina 0 2 Dominik Vančura 17:24 Detail
2. Ondřej Hák 0 2 Jakub Svatuška 17:25 Detail
2. Vít Juřík 0 2 Štěpán Bezděk 17:26 Detail
FÝKUZ 6 14 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 0 2 Šimon Petrák 17:13 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Lukáš Kohoutek 17:13 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Tomáš Tichý 17:13 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Karel Hojný 17:13 Detail
1. Klára Stehlíková 0 2 Tomáš Stukbauer 17:13 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Karel Hojný 17:17 Detail
2. Klára Stehlíková 0 2 Tomáš Stukbauer 17:17 Detail
2. Pavel Hráský 0 2 Tomáš Tichý 17:18 Detail
2. Jiří Kočí 0 2 Lukáš Kohoutek 17:19 Detail
2. Vojtěch Stehlík 0 2 Šimon Petrák 17:21 Detail
Štola D 12 8 GEKOM 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Akrman 2 0 Martin Cholenský 17:13 Detail
1. Václav Tichý 0 2 Tobiáš Kello 17:13 Detail
1. Jan Tregler 0 2 Matthew David Muzikář 17:13 Detail
1. Vítek Špachta 0 2 Daniel Skoumal 17:13 Detail
1. Kryštof Basch 2 0 Jan Mikuda 17:13 Detail
2. Kryštof Basch 0 2 Jan Mikuda 17:18 Detail
2. Jan Tregler 2 0 Matthew David Muzikář 17:18 Detail
2. Václav Tichý 2 0 Tobiáš Kello 17:19 Detail
2. Václav Akrman 2 0 Martin Cholenský 17:22 Detail
2. Vítek Špachta 2 0 Daniel Skoumal 17:23 Detail
Frikadelle 12 8 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Anna Neubauerová 17:13 Detail
1. Adam Winkelhöfer 2 0 Alina Kuramšina 17:13 Detail
1. Daniel Milota 0 2 Filip Mík 17:13 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Matouš Vodenka 17:13 Detail
1. Tadeáš Klečka 0 2 Anna Matějčková 17:13 Detail
2. Adam Winkelhöfer 2 0 Alina Kuramšina 17:16 Detail
2. Filip Krejza 0 2 Anna Neubauerová 17:16 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Anna Matějčková 17:16 Detail
2. Daniel Milota 2 0 Filip Mík 17:17 Detail
2. Jan Seidl 2 0 Matouš Vodenka 17:18 Detail
PLUSKA 4 16 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 2 0 Jiří Hrubant 17:13 Detail
1. Marie Varyšová 0 2 Jan Krejsa 17:13 Detail
1. Matěj Melč 2 0 David Bálek 17:13 Detail
1. Adéla Pekárnová 0 2 Vojtěch Kozel 17:13 Detail
1. Karolína Bulvová 0 2 Sabina Müllerová 17:13 Detail
2. Karolína Bulvová 0 2 Sabina Müllerová 17:14 Detail
2. Adéla Pekárnová 0 2 Vojtěch Kozel 17:16 Detail
2. Matěj Melč 0 2 David Bálek 17:18 Detail
2. Marie Varyšová 0 2 Jan Krejsa 17:20 Detail
2. Lukáš Jelen 0 2 Jiří Hrubant 17:21 Detail
Čičmundové 6 14 5 v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Menšík 0 2 Anna Sládečková 17:13 Detail
1. Barbora Kratochvilová 2 0 Vladimír Bára 17:13 Detail
1. Michaela Pelikánová 2 0 Adrian Smrček 17:13 Detail
1. Petr Květoň 0 2 Matyáš Melichar 17:13 Detail
1. Josef Medal 0 2 Jiří Bradáč 17:13 Detail
2. Michaela Pelikánová 0 2 Adrian Smrček 17:15 Detail
2. Josef Medal 2 0 Jiří Bradáč 17:16 Detail
2. Martin Menšík 0 2 Anna Sládečková 17:16 Detail
2. Petr Květoň 0 2 Matyáš Melichar 17:16 Detail
2. Barbora Kratochvilová 0 2 Vladimír Bára 17:19 Detail
Mensa C 12 8 Mašťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Jan Váňa 17:13 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Matěj Zábranský 17:13 Detail
1. Tomáš Hilšer 0 2 Matůš Púll 17:13 Detail
1. Martin Truksa 2 0 Hugo Kleibl 17:13 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Mark Salame 17:13 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Mark Salame 17:14 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Matůš Púll 17:15 Detail
2. Adam Dedek 2 0 Matěj Zábranský 17:16 Detail
2. Martin Dedek 0 2 Jan Váňa 17:23 Detail
2. Martin Truksa 0 2 Hugo Kleibl 17:25 Detail
Neškrtnem si 8 12 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Bartoš 2 0 Aksel Vartazaryan 17:13 Detail
1. Vojtěch Černý 0 2 Jan Krupa 17:13 Detail
1. Jindřich Havránek 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 17:13 Detail
1. Ondřej Koval 2 0 Alexandr El Tohami 17:13 Detail
1. Luboš Vlásek 2 0 Matěj Pleticha 17:13 Detail
2. Jindřich Havránek 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 17:16 Detail
2. Luboš Vlásek 0 2 Matěj Pleticha 17:19 Detail
2. Vojtěch Černý 0 2 Jan Krupa 17:20 Detail
2. Ondřej Koval 0 2 Alexandr El Tohami 17:22 Detail
2. Matyáš Bartoš 0 2 Aksel Vartazaryan 17:24 Detail
Ještěři z temných světů 12 8 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 2 0 Jitka Fišerová 17:13 Detail
1. Martin Vagner 2 0 Vojtěch Mészáros 17:13 Detail
1. Martin Vojta 2 0 Jakub Baník 17:13 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Jan Brambůrek 17:13 Detail
1. Michal Staněk 0 2 Tobiáš Netušil 17:13 Detail
2. Michal Staněk 0 2 Tobiáš Netušil 17:15 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Jan Brambůrek 17:19 Detail
2. Martin Vojta 2 0 Jakub Baník 17:21 Detail
2. Petr Karlík 2 0 Jitka Fišerová 17:21 Detail
2. Martin Vagner 2 0 Vojtěch Mészáros 17:21 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 12 92 27 80
2. Připosránci 10 72 27 67
3. Mensa A 8 74 32 56
4. PT Zoufalci 8 72 28 53
5. Dráčci 8 70 22 38
6. Křižáci 8 66 30 56
7. Mensa B 8 66 28 50
8. Štola A 8 56 24 42
9. Armáda krále Davida 7 68 25 36
10. KEKW 7 64 28 41
11. Kolečko 7 64 27 41
12. Medvídci 7 62 23 37
13. LegenTZD R. 6 70 19 22
14. Bráník Clique 6 64 21 25
15. Štola D 6 62 26 30
16. Frikadelle 6 62 25 29
17. Tlupa Sigma Samců 6 56 27 28
18. Black hole 6 54 32 32
19. 5 v řadě 6 54 18 14
20. FÝKUZ 5 60 24 17
21. Mensa C 5 56 24 24
22. GEKOM 1 5 54 24 31
23. Štola A 4 62 20 12
24. Čičmundové 4 52 24 10
25. PLUSKA 4 50 22 16
26. Národní hrdinové 4 48 21 14
27. Neškrtnem si 3 48 17 7
28. Mašťáci 3 44 18 9
29. Ještěři z temných světů 2 32 21 2
30. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 1 46 16 3

Začátek: 30. 11. 16:50

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Black hole 4 16 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 0 2 Adam Gryč 16:50 Detail
1. Kryštof Novotný 0 2 Jiří Nepraš 16:50 Detail
1. Martin Bartůněk 0 2 Jiří Dusbaba 16:50 Detail
1. Miroslav Mlynka 0 2 Adam Koiš 16:50 Detail
1. Matyáš Kovalda 0 2 Martin Šebesta 16:50 Detail
2. Martin Bartůněk 0 2 Jiří Dusbaba 16:52 Detail
2. Matyáš Kovalda 2 0 Martin Šebesta 16:54 Detail
2. Kryštof Novotný 0 2 Jiří Nepraš 16:54 Detail
2. Miroslav Mlynka 0 2 Adam Koiš 16:54 Detail
2. Kateřina Voldřichová 2 0 Adam Gryč 16:54 Detail
Mensa A 8 12 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 0 2 Miroslav Slovák 16:50 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Pavel Komora 16:50 Detail
1. Adam Celecký 2 0 Jonáš Matůš 16:50 Detail
1. Kryštof Pravda 0 2 Tomáš Zedník 16:50 Detail
1. Ema Šmerdová 0 2 Matěj Zatloukal 16:50 Detail
2. Adam Celecký 2 0 Jonáš Matůš 16:52 Detail
2. Ema Šmerdová 0 2 Matěj Zatloukal 16:53 Detail
2. Zbyněk Vávra 0 2 Pavel Komora 16:53 Detail
2. Kryštof Pravda 2 0 Tomáš Zedník 16:54 Detail
2. Petr Mach 0 2 Miroslav Slovák 16:55 Detail
Tlupa Sigma Samců 8 12 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 0 2 Petr Dosedla 16:50 Detail
1. Ondřej Hák 0 2 Matouš Šafránek 16:50 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 2 0 Mikuláš Králíček 16:50 Detail
1. Vít Juřík 0 2 Šimon Rada 16:50 Detail
1. Tobiáš Svačina 0 2 Barbora Brnadová 16:50 Detail
2. Ondřej Hák 0 2 Matouš Šafránek 16:53 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Barbora Brnadová 16:54 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 2 0 Mikuláš Králíček 16:54 Detail
2. Marek Chvojka 2 0 Petr Dosedla 16:57 Detail
2. Vít Juřík 0 2 Šimon Rada 16:58 Detail
KEKW 6 14 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 Tadeáš Wůdy 16:50 Detail
1. Jáchym Mraček 0 2 Denis Mňouček 16:50 Detail
1. Ondřej Ulrich 0 2 Vašek Novák 16:50 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Jan Melichar 16:50 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 David Hora 16:50 Detail
2. Ondřej Ulrich 0 2 Vašek Novák 16:55 Detail
2. Lukáš Baňař 0 2 Jan Melichar 16:55 Detail
2. Kristián Mraček 0 2 David Hora 16:55 Detail
2. Jáchym Mraček 0 2 Denis Mňouček 16:56 Detail
2. Libor Krejčíř 2 0 Tadeáš Wůdy 16:58 Detail
Dráčci 8 12 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Machalíková 2 0 Vojtěch Tvrdík 16:50 Detail
1. Jakub Mošovský 2 0 Vojtěch Kadeřábek 16:50 Detail
1. Lukáš Nguyen 0 2 Vít Strmiska 16:50 Detail
1. Roman Kurhan 0 2 Václav Muroň 16:50 Detail
1. Kamil Hammendi 0 2 Vojtěch Procházka 16:50 Detail
2. Kamil Hammendi 2 0 Vojtěch Procházka 16:54 Detail
2. Jakub Mošovský 0 2 Vojtěch Kadeřábek 16:54 Detail
2. Alena Machalíková 0 2 Vojtěch Tvrdík 16:55 Detail
2. Lukáš Nguyen 2 0 Vít Strmiska 17:01 Detail
2. Roman Kurhan 0 2 Václav Muroň 17:04 Detail
PT Zoufalci 14 6 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 0 2 Šimon Petrák 16:50 Detail
1. Jan Ptáček 2 0 Lukáš Kohoutek 16:50 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Tomáš Tichý 16:50 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Karel Hojný 16:50 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Tomáš Stukbauer 16:50 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Tomáš Stukbauer 16:54 Detail
2. Michal Šetka 0 2 Karel Hojný 16:55 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Lukáš Kohoutek 16:55 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Šimon Petrák 16:56 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Tomáš Tichý 16:57 Detail
Štola D 8 12 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Akrman 0 2 Filip Toman 16:50 Detail
1. Václav Tichý 0 2 Jakub Salinger 16:50 Detail
1. Jan Tregler 2 0 Albert Bakoč 16:50 Detail
1. Vítek Špachta 2 0 Ondřej Tulach 16:50 Detail
1. Kryštof Basch 0 2 Kateřina Přibylová 16:50 Detail
2. Václav Akrman 0 2 Filip Toman 16:52 Detail
2. Václav Tichý 0 2 Jakub Salinger 16:54 Detail
2. Kryštof Basch 0 2 Kateřina Přibylová 16:55 Detail
2. Vítek Špachta 2 0 Ondřej Tulach 16:57 Detail
2. Jan Tregler 2 0 Albert Bakoč 17:04 Detail
Čičmundové 6 14 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Menšík 0 2 Daniela Hušková 16:50 Detail
1. Barbora Kratochvilová 0 2 Tobiáš Luft 16:50 Detail
1. Michaela Pelikánová 0 2 Matěj Novotný 16:50 Detail
1. Petr Květoň 2 0 Šimon Burda 16:50 Detail
1. Josef Medal 2 0 Jakub Tesárek 16:50 Detail
2. Michaela Pelikánová 0 2 Matěj Novotný 16:51 Detail
2. Martin Menšík 0 2 Daniela Hušková 16:52 Detail
2. Petr Květoň 2 0 Šimon Burda 16:53 Detail
2. Barbora Kratochvilová 0 2 Tobiáš Luft 16:53 Detail
2. Josef Medal 0 2 Jakub Tesárek 17:04 Detail
FÝKUZ 12 8 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Anna Neubauerová 16:50 Detail
1. Jiří Kočí 0 2 Alina Kuramšina 16:50 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Filip Mík 16:50 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Matouš Vodenka 16:50 Detail
1. Klára Stehlíková 2 0 Anna Matějčková 16:50 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Alina Kuramšina 16:55 Detail
2. Klára Stehlíková 0 2 Anna Matějčková 16:59 Detail
2. Kryštof Urban 0 2 Matouš Vodenka 17:01 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Anna Neubauerová 17:03 Detail
2. Pavel Hráský 2 0 Filip Mík 17:03 Detail
Frikadelle 10 10 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Jiří Hrubant 16:50 Detail
1. Adam Winkelhöfer 0 2 Jan Krejsa 16:50 Detail
1. Daniel Milota 2 0 David Bálek 16:50 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Vojtěch Kozel 16:50 Detail
1. Tadeáš Klečka 0 2 Sabina Müllerová 16:50 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Sabina Müllerová 16:54 Detail
2. Daniel Milota 2 0 David Bálek 16:55 Detail
2. Adam Winkelhöfer 0 2 Jan Krejsa 16:56 Detail
2. Filip Krejza 0 2 Jiří Hrubant 16:58 Detail
2. Jan Seidl 2 0 Vojtěch Kozel 17:01 Detail
Mensa C 8 12 GEKOM 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Martin Cholenský 16:50 Detail
1. Adam Dedek 0 2 Tobiáš Kello 16:50 Detail
1. Tomáš Hilšer 0 2 Matthew David Muzikář 16:50 Detail
1. Martin Truksa 0 2 Daniel Skoumal 16:50 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Jan Mikuda 16:50 Detail
2. Tomáš Hilšer 2 0 Matthew David Muzikář 16:52 Detail
2. Adam Dedek 0 2 Tobiáš Kello 16:52 Detail
2. Martin Dedek 0 2 Martin Cholenský 16:54 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Jan Mikuda 16:55 Detail
2. Martin Truksa 0 2 Daniel Skoumal 16:56 Detail
Armáda krále Davida 14 6 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. David Mach 2 0 Aksel Vartazaryan 16:50 Detail
1. Jakub Svatuška 0 2 Jan Krupa 16:50 Detail
1. Karel Hamala 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 16:50 Detail
1. Štěpán Bezděk 0 2 Alexandr El Tohami 16:50 Detail
1. Dominik Vančura 2 0 Matěj Pleticha 16:50 Detail
2. Dominik Vančura 2 0 Matěj Pleticha 16:53 Detail
2. Karel Hamala 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 16:53 Detail
2. Štěpán Bezděk 0 2 Alexandr El Tohami 16:58 Detail
2. Jakub Svatuška 2 0 Jan Krupa 17:00 Detail
2. David Mach 2 0 Aksel Vartazaryan 17:03 Detail
Mašťáci 6 14 Neškrtnem si Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 0 2 Matyáš Bartoš 16:50 Detail
1. Matěj Zábranský 0 2 Vojtěch Černý 16:50 Detail
1. Matůš Púll 2 0 Jindřich Havránek 16:50 Detail
1. Hugo Kleibl 0 2 Ondřej Koval 16:50 Detail
1. Mark Salame 0 2 Luboš Vlásek 16:50 Detail
2. Mark Salame 0 2 Luboš Vlásek 16:53 Detail
2. Jan Váňa 0 2 Matyáš Bartoš 16:53 Detail
2. Matůš Púll 2 0 Jindřich Havránek 16:55 Detail
2. Hugo Kleibl 2 0 Ondřej Koval 16:55 Detail
2. Matěj Zábranský 0 2 Vojtěch Černý 16:55 Detail
5 v řadě 14 6 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Sládečková 2 0 Jitka Fišerová 16:50 Detail
1. Vladimír Bára 2 0 Vojtěch Mészáros 16:50 Detail
1. Adrian Smrček 0 2 Jakub Baník 16:50 Detail
1. Matyáš Melichar 0 2 Jan Brambůrek 16:50 Detail
1. Jiří Bradáč 2 0 Tobiáš Netušil 16:50 Detail
2. Jiří Bradáč 2 0 Tobiáš Netušil 16:53 Detail
2. Adrian Smrček 2 0 Jakub Baník 16:53 Detail
2. Matyáš Melichar 0 2 Jan Brambůrek 16:54 Detail
2. Anna Sládečková 2 0 Jitka Fišerová 16:58 Detail
2. Vladimír Bára 2 0 Vojtěch Mészáros 16:59 Detail
PLUSKA 16 4 Ještěři z temných světů Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 2 0 Petr Karlík 16:50 Detail
1. Marie Varyšová 2 0 Martin Vagner 16:50 Detail
1. Matěj Melč 2 0 Martin Vojta 16:50 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Daniel Radovan Ondrák 16:50 Detail
1. Karolína Bulvová 2 0 Michal Staněk 16:50 Detail
2. Marie Varyšová 2 0 Martin Vagner 16:54 Detail
2. Matěj Melč 2 0 Martin Vojta 16:55 Detail
2. Lukáš Jelen 0 2 Petr Karlík 16:55 Detail
2. Adéla Pekárnová 0 2 Daniel Radovan Ondrák 16:56 Detail
2. Karolína Bulvová 2 0 Michal Staněk 17:02 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 10 74 18 58
2. Připosránci 8 60 15 37
3. Křižáci 8 58 17 44
4. Štola A 8 54 15 38
5. PT Zoufalci 7 62 15 32
6. Mensa B 7 56 16 34
7. LegenTZD R. 6 62 11 22
8. Mensa A 6 58 23 38
9. Dráčci 6 58 13 16
10. KEKW 6 54 21 34
11. Kolečko 6 54 14 27
12. Black hole 6 50 19 25
13. Tlupa Sigma Samců 6 50 18 20
14. FÝKUZ 5 54 17 13
15. Armáda krále Davida 5 54 16 18
16. Medvídci 5 48 14 19
17. GEKOM 1 5 46 17 23
18. Štola A 4 54 12 12
19. Štola D 4 50 19 20
20. Frikadelle 4 50 18 14
21. Bráník Clique 4 48 13 13
22. Čičmundové 4 46 15 6
23. PLUSKA 4 46 12 8
24. 5 v řadě 4 40 11 2
25. Mensa C 3 44 16 16
26. Neškrtnem si 3 40 12 7
27. Mašťáci 3 36 11 7
28. Národní hrdinové 2 36 13 8
29. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 1 38 11 3
30. Ještěři z temných světů 0 20 15 0

Začátek: 30. 11. 16:18

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Tlupa Sigma Samců 4 16 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 0 2 Adam Gryč 16:18 Detail
1. Ondřej Hák 0 2 Jiří Nepraš 16:18 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 0 2 Jiří Dusbaba 16:18 Detail
1. Vít Juřík 0 2 Adam Koiš 16:18 Detail
1. Tobiáš Svačina 2 0 Martin Šebesta 16:18 Detail
2. Marek Chvojka 0 2 Adam Gryč 16:21 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 0 2 Jiří Dusbaba 16:21 Detail
2. Vít Juřík 0 2 Adam Koiš 16:22 Detail
2. Ondřej Hák 0 2 Jiří Nepraš 16:25 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Martin Šebesta 16:31 Detail
Black hole 10 10 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 0 2 Miroslav Slovák 16:18 Detail
1. Kryštof Novotný 2 0 Pavel Komora 16:18 Detail
1. Martin Bartůněk 2 0 Jonáš Matůš 16:18 Detail
1. Miroslav Mlynka 2 0 Tomáš Zedník 16:18 Detail
1. Matyáš Kovalda 0 2 Matěj Zatloukal 16:18 Detail
2. Matyáš Kovalda 0 2 Matěj Zatloukal 16:21 Detail
2. Kateřina Voldřichová 0 2 Miroslav Slovák 16:25 Detail
2. Kryštof Novotný 2 0 Pavel Komora 16:26 Detail
2. Miroslav Mlynka 0 2 Tomáš Zedník 16:30 Detail
2. Martin Bartůněk 2 0 Jonáš Matůš 16:34 Detail
Mensa A 12 8 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Vojtěch Tvrdík 16:18 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Vojtěch Kadeřábek 16:18 Detail
1. Adam Celecký 2 0 Vít Strmiska 16:18 Detail
1. Kryštof Pravda 0 2 Václav Muroň 16:18 Detail
1. Ema Šmerdová 2 0 Vojtěch Procházka 16:18 Detail
2. Zbyněk Vávra 0 2 Vojtěch Kadeřábek 16:21 Detail
2. Ema Šmerdová 0 2 Vojtěch Procházka 16:21 Detail
2. Adam Celecký 2 0 Vít Strmiska 16:25 Detail
2. Kryštof Pravda 0 2 Václav Muroň 16:26 Detail
2. Petr Mach 2 0 Vojtěch Tvrdík 16:28 Detail
Štola D 8 12 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Akrman 2 0 Tadeáš Wůdy 16:18 Detail
1. Václav Tichý 0 2 Denis Mňouček 16:18 Detail
1. Jan Tregler 0 2 Vašek Novák 16:18 Detail
1. Vítek Špachta 0 2 Jan Melichar 16:18 Detail
1. Kryštof Basch 2 0 David Hora 16:18 Detail
2. Kryštof Basch 2 0 David Hora 16:21 Detail
2. Václav Akrman 0 2 Tadeáš Wůdy 16:21 Detail
2. Jan Tregler 0 2 Vašek Novák 16:22 Detail
2. Václav Tichý 0 2 Denis Mňouček 16:24 Detail
2. Vítek Špachta 2 0 Jan Melichar 16:27 Detail
KEKW 14 6 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 Anna Neubauerová 16:18 Detail
1. Jáchym Mraček 2 0 Alina Kuramšina 16:18 Detail
1. Ondřej Ulrich 2 0 Filip Mík 16:18 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Matouš Vodenka 16:18 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 Anna Matějčková 16:18 Detail
2. Jáchym Mraček 2 0 Alina Kuramšina 16:24 Detail
2. Ondřej Ulrich 0 2 Filip Mík 16:24 Detail
2. Libor Krejčíř 0 2 Anna Neubauerová 16:25 Detail
2. Lukáš Baňař 2 0 Matouš Vodenka 16:28 Detail
2. Kristián Mraček 2 0 Anna Matějčková 16:28 Detail
Dráčci 12 8 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Machalíková 0 2 Filip Toman 16:18 Detail
1. Jakub Mošovský 2 0 Jakub Salinger 16:18 Detail
1. Lukáš Nguyen 0 2 Albert Bakoč 16:18 Detail
1. Roman Kurhan 2 0 Ondřej Tulach 16:18 Detail
1. Kamil Hammendi 2 0 Kateřina Přibylová 16:18 Detail
2. Lukáš Nguyen 2 0 Albert Bakoč 16:20 Detail
2. Kamil Hammendi 0 2 Kateřina Přibylová 16:22 Detail
2. Roman Kurhan 2 0 Ondřej Tulach 16:23 Detail
2. Jakub Mošovský 0 2 Jakub Salinger 16:30 Detail
2. Alena Machalíková 2 0 Filip Toman 16:30 Detail
Frikadelle 8 12 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Petr Dosedla 16:18 Detail
1. Adam Winkelhöfer 0 2 Matouš Šafránek 16:18 Detail
1. Daniel Milota 2 0 Mikuláš Králíček 16:18 Detail
1. Jan Seidl 0 2 Šimon Rada 16:18 Detail
1. Tadeáš Klečka 2 0 Barbora Brnadová 16:18 Detail
2. Jan Seidl 2 0 Šimon Rada 16:22 Detail
2. Daniel Milota 0 2 Mikuláš Králíček 16:23 Detail
2. Filip Krejza 0 2 Petr Dosedla 16:23 Detail
2. Adam Winkelhöfer 0 2 Matouš Šafránek 16:27 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Barbora Brnadová 16:27 Detail
Mensa C 8 12 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 0 2 Šimon Petrák 16:19 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Lukáš Kohoutek 16:19 Detail
1. Tomáš Hilšer 0 2 Tomáš Tichý 16:19 Detail
1. Martin Truksa 0 2 Karel Hojný 16:19 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Tomáš Stukbauer 16:19 Detail
2. Martin Truksa 2 0 Karel Hojný 16:20 Detail
2. Adam Dedek 0 2 Lukáš Kohoutek 16:21 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Tomáš Tichý 16:22 Detail
2. Martin Dedek 0 2 Šimon Petrák 16:27 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Tomáš Stukbauer 16:28 Detail
PT Zoufalci 14 6 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Jiří Hrubant 16:19 Detail
1. Jan Ptáček 2 0 Jan Krejsa 16:19 Detail
1. Tadeáš Horn 0 2 David Bálek 16:19 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Vojtěch Kozel 16:19 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Sabina Müllerová 16:19 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 0 2 Jiří Hrubant 16:20 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 David Bálek 16:23 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Sabina Müllerová 16:23 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Jan Krejsa 16:25 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Vojtěch Kozel 16:27 Detail
PLUSKA 2 18 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 0 2 Daniela Hušková 16:19 Detail
1. Marie Varyšová 0 2 Tobiáš Luft 16:19 Detail
1. Matěj Melč 2 0 Matěj Novotný 16:19 Detail
1. Adéla Pekárnová 0 2 Šimon Burda 16:19 Detail
1. Karolína Bulvová 0 2 Jakub Tesárek 16:19 Detail
2. Matěj Melč 0 2 Matěj Novotný 16:19 Detail
2. Lukáš Jelen 0 2 Daniela Hušková 16:20 Detail
2. Karolína Bulvová 0 2 Jakub Tesárek 16:22 Detail
2. Marie Varyšová 0 2 Tobiáš Luft 16:24 Detail
2. Adéla Pekárnová 0 2 Šimon Burda 16:25 Detail
FÝKUZ 10 10 GEKOM 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 0 2 Martin Cholenský 16:19 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Tobiáš Kello 16:19 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Matthew David Muzikář 16:19 Detail
1. Kryštof Urban 0 2 Daniel Skoumal 16:19 Detail
1. Klára Stehlíková 2 0 Jan Mikuda 16:19 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Martin Cholenský 16:21 Detail
2. Kryštof Urban 0 2 Daniel Skoumal 16:21 Detail
2. Pavel Hráský 2 0 Matthew David Muzikář 16:24 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Jan Mikuda 16:25 Detail
2. Jiří Kočí 0 2 Tobiáš Kello 16:26 Detail
Čičmundové 14 6 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Menšík 2 0 Aksel Vartazaryan 16:19 Detail
1. Barbora Kratochvilová 2 0 Jan Krupa 16:19 Detail
1. Michaela Pelikánová 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 16:19 Detail
1. Petr Květoň 2 0 Alexandr El Tohami 16:19 Detail
1. Josef Medal 2 0 Matěj Pleticha 16:19 Detail
2. Martin Menšík 0 2 Aksel Vartazaryan 16:20 Detail
2. Josef Medal 2 0 Matěj Pleticha 16:22 Detail
2. Michaela Pelikánová 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 16:24 Detail
2. Barbora Kratochvilová 0 2 Jan Krupa 16:25 Detail
2. Petr Květoň 2 0 Alexandr El Tohami 16:29 Detail
Mašťáci 12 8 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 2 0 Jitka Fišerová 16:19 Detail
1. Matěj Zábranský 0 2 Vojtěch Mészáros 16:19 Detail
1. Matůš Púll 2 0 Jakub Baník 16:19 Detail
1. Hugo Kleibl 2 0 Jan Brambůrek 16:19 Detail
1. Mark Salame 0 2 Tobiáš Netušil 16:19 Detail
2. Mark Salame 0 2 Tobiáš Netušil 16:19 Detail
2. Hugo Kleibl 2 0 Jan Brambůrek 16:22 Detail
2. Jan Váňa 2 0 Jitka Fišerová 16:22 Detail
2. Matěj Zábranský 0 2 Vojtěch Mészáros 16:25 Detail
2. Matůš Púll 2 0 Jakub Baník 16:25 Detail
Armáda krále Davida 14 6 Neškrtnem si Zobrazit/Skrýt detail
1. David Mach 2 0 Matyáš Bartoš 16:19 Detail
1. Jakub Svatuška 0 2 Vojtěch Černý 16:19 Detail
1. Karel Hamala 2 0 Jindřich Havránek 16:19 Detail
1. Štěpán Bezděk 2 0 Ondřej Koval 16:19 Detail
1. Dominik Vančura 0 2 Luboš Vlásek 16:19 Detail
2. Štěpán Bezděk 2 0 Ondřej Koval 16:23 Detail
2. Karel Hamala 2 0 Jindřich Havránek 16:24 Detail
2. Jakub Svatuška 2 0 Vojtěch Černý 16:25 Detail
2. Dominik Vančura 0 2 Luboš Vlásek 16:25 Detail
2. David Mach 2 0 Matyáš Bartoš 16:26 Detail
5 v řadě 16 4 Ještěři z temných světů Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Sládečková 2 0 Petr Karlík 16:19 Detail
1. Vladimír Bára 0 2 Martin Vagner 16:19 Detail
1. Adrian Smrček 0 2 Martin Vojta 16:19 Detail
1. Matyáš Melichar 2 0 Daniel Radovan Ondrák 16:19 Detail
1. Jiří Bradáč 2 0 Michal Staněk 16:19 Detail
2. Vladimír Bára 2 0 Martin Vagner 16:21 Detail
2. Jiří Bradáč 2 0 Michal Staněk 16:21 Detail
2. Adrian Smrček 2 0 Martin Vojta 16:21 Detail
2. Anna Sládečková 2 0 Petr Karlík 16:22 Detail
2. Matyáš Melichar 2 0 Daniel Radovan Ondrák 16:31 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 8 58 12 42
2. Mensa A 6 50 11 26
3. Dráčci 6 50 5 12
4. KEKW 6 48 10 26
5. Připosránci 6 48 6 21
6. Black hole 6 46 8 19
7. Křižáci 6 44 9 24
8. Tlupa Sigma Samců 6 42 8 16
9. Štola A 6 42 7 20
10. PT Zoufalci 5 48 7 14
11. Mensa B 5 44 10 22
12. Medvídci 5 42 6 15
13. LegenTZD R. 4 48 5 6
14. Štola A 4 46 7 8
15. Štola D 4 42 9 16
16. Kolečko 4 42 8 12
17. Čičmundové 4 40 7 6
18. FÝKUZ 3 42 9 3
19. Armáda krále Davida 3 40 11 8
20. Frikadelle 3 40 10 8
21. Bráník Clique 3 38 8 9
22. Mensa C 3 36 9 11
23. GEKOM 1 3 34 12 15
24. Mašťáci 3 30 7 7
25. Národní hrdinové 2 30 7 4
26. PLUSKA 2 30 6 4
27. 5 v řadě 2 26 7 0
28. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 1 32 7 1
29. Neškrtnem si 1 26 7 1
30. Ještěři z temných světů 0 16 9 0

Začátek: 30. 11. 15:53

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Mensa A 8 12 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Adam Gryč 15:53 Detail
1. Zbyněk Vávra 0 2 Jiří Nepraš 15:53 Detail
1. Adam Celecký 2 0 Jiří Dusbaba 15:53 Detail
1. Kryštof Pravda 0 2 Adam Koiš 15:53 Detail
1. Ema Šmerdová 2 0 Martin Šebesta 15:53 Detail
2. Ema Šmerdová 2 0 Martin Šebesta 15:55 Detail
2. Zbyněk Vávra 0 2 Jiří Nepraš 15:56 Detail
2. Petr Mach 0 2 Adam Gryč 15:57 Detail
2. Adam Celecký 0 2 Jiří Dusbaba 16:00 Detail
2. Kryštof Pravda 0 2 Adam Koiš 16:03 Detail
Štola D 8 12 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Akrman 0 2 Vojtěch Tvrdík 15:53 Detail
1. Václav Tichý 2 0 Vojtěch Kadeřábek 15:53 Detail
1. Jan Tregler 2 0 Vít Strmiska 15:53 Detail
1. Vítek Špachta 0 2 Václav Muroň 15:53 Detail
1. Kryštof Basch 2 0 Vojtěch Procházka 15:53 Detail
2. Kryštof Basch 2 0 Vojtěch Procházka 15:56 Detail
2. Václav Akrman 0 2 Vojtěch Tvrdík 15:56 Detail
2. Václav Tichý 0 2 Vojtěch Kadeřábek 15:59 Detail
2. Jan Tregler 0 2 Vít Strmiska 16:00 Detail
2. Vítek Špachta 0 2 Václav Muroň 16:09 Detail
Tlupa Sigma Samců 12 8 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 0 2 Šimon Petrák 15:53 Detail
1. Ondřej Hák 2 0 Lukáš Kohoutek 15:53 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 2 0 Tomáš Tichý 15:53 Detail
1. Vít Juřík 0 2 Karel Hojný 15:53 Detail
1. Tobiáš Svačina 2 0 Tomáš Stukbauer 15:53 Detail
2. Marek Chvojka 0 2 Šimon Petrák 15:57 Detail
2. Ondřej Hák 2 0 Lukáš Kohoutek 15:57 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Tomáš Stukbauer 15:58 Detail
2. Vít Juřík 2 0 Karel Hojný 16:00 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 0 2 Tomáš Tichý 16:03 Detail
Frikadelle 6 14 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Miroslav Slovák 15:53 Detail
1. Adam Winkelhöfer 2 0 Pavel Komora 15:53 Detail
1. Daniel Milota 2 0 Jonáš Matůš 15:53 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Tomáš Zedník 15:53 Detail
1. Tadeáš Klečka 0 2 Matěj Zatloukal 15:53 Detail
2. Daniel Milota 0 2 Jonáš Matůš 15:55 Detail
2. Jan Seidl 0 2 Tomáš Zedník 15:56 Detail
2. Adam Winkelhöfer 0 2 Pavel Komora 15:57 Detail
2. Filip Krejza 0 2 Miroslav Slovák 15:57 Detail
2. Tadeáš Klečka 0 2 Matěj Zatloukal 15:58 Detail
Black hole 12 8 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 2 0 Jiří Hrubant 15:53 Detail
1. Kryštof Novotný 0 2 Jan Krejsa 15:53 Detail
1. Martin Bartůněk 2 0 David Bálek 15:53 Detail
1. Miroslav Mlynka 0 2 Vojtěch Kozel 15:53 Detail
1. Matyáš Kovalda 2 0 Sabina Müllerová 15:53 Detail
2. Matyáš Kovalda 2 0 Sabina Müllerová 15:55 Detail
2. Kryštof Novotný 0 2 Jan Krejsa 15:57 Detail
2. Martin Bartůněk 0 2 David Bálek 15:58 Detail
2. Miroslav Mlynka 2 0 Vojtěch Kozel 15:58 Detail
2. Kateřina Voldřichová 2 0 Jiří Hrubant 16:00 Detail
PT Zoufalci 10 10 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Filip Toman 15:53 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Jakub Salinger 15:53 Detail
1. Tadeáš Horn 0 2 Albert Bakoč 15:53 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Ondřej Tulach 15:53 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Kateřina Přibylová 15:53 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Albert Bakoč 15:57 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Jakub Salinger 15:58 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 0 2 Filip Toman 16:01 Detail
2. Martin Mlejnecký 0 2 Kateřina Přibylová 16:01 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Ondřej Tulach 16:01 Detail
Čičmundové 8 12 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Menšík 2 0 Petr Dosedla 15:53 Detail
1. Barbora Kratochvilová 0 2 Matouš Šafránek 15:53 Detail
1. Michaela Pelikánová 0 2 Mikuláš Králíček 15:53 Detail
1. Petr Květoň 0 2 Šimon Rada 15:53 Detail
1. Josef Medal 2 0 Barbora Brnadová 15:53 Detail
2. Martin Menšík 0 2 Petr Dosedla 15:55 Detail
2. Michaela Pelikánová 0 2 Mikuláš Králíček 15:55 Detail
2. Petr Květoň 2 0 Šimon Rada 15:57 Detail
2. Barbora Kratochvilová 0 2 Matouš Šafránek 15:59 Detail
2. Josef Medal 2 0 Barbora Brnadová 16:01 Detail
KEKW 14 6 GEKOM 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 Martin Cholenský 15:53 Detail
1. Jáchym Mraček 2 0 Tobiáš Kello 15:53 Detail
1. Ondřej Ulrich 0 2 Matthew David Muzikář 15:53 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Daniel Skoumal 15:53 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 Jan Mikuda 15:53 Detail
2. Kristián Mraček 2 0 Jan Mikuda 15:55 Detail
2. Lukáš Baňař 0 2 Daniel Skoumal 15:56 Detail
2. Ondřej Ulrich 2 0 Matthew David Muzikář 15:57 Detail
2. Jáchym Mraček 2 0 Tobiáš Kello 16:01 Detail
2. Libor Krejčíř 2 0 Martin Cholenský 16:02 Detail
Dráčci 14 6 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Machalíková 0 2 Aksel Vartazaryan 15:53 Detail
1. Jakub Mošovský 2 0 Jan Krupa 15:53 Detail
1. Lukáš Nguyen 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 15:53 Detail
1. Roman Kurhan 2 0 Alexandr El Tohami 15:53 Detail
1. Kamil Hammendi 2 0 Matěj Pleticha 15:53 Detail
2. Kamil Hammendi 2 0 Matěj Pleticha 15:56 Detail
2. Jakub Mošovský 0 2 Jan Krupa 15:56 Detail
2. Alena Machalíková 0 2 Aksel Vartazaryan 15:56 Detail
2. Lukáš Nguyen 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 15:58 Detail
2. Roman Kurhan 2 0 Alexandr El Tohami 15:59 Detail
Mensa C 12 8 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Daniela Hušková 15:53 Detail
1. Adam Dedek 0 2 Tobiáš Luft 15:53 Detail
1. Tomáš Hilšer 2 0 Matěj Novotný 15:53 Detail
1. Martin Truksa 0 2 Šimon Burda 15:53 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Jakub Tesárek 15:53 Detail
2. Martin Dedek 2 0 Daniela Hušková 15:56 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Matěj Novotný 15:57 Detail
2. Adam Dedek 2 0 Tobiáš Luft 15:58 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Jakub Tesárek 15:58 Detail
2. Martin Truksa 0 2 Šimon Burda 16:01 Detail
Armáda krále Davida 8 12 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. David Mach 2 0 Tadeáš Wůdy 15:53 Detail
1. Jakub Svatuška 0 2 Denis Mňouček 15:53 Detail
1. Karel Hamala 0 2 Vašek Novák 15:53 Detail
1. Štěpán Bezděk 0 2 Jan Melichar 15:53 Detail
1. Dominik Vančura 2 0 David Hora 15:53 Detail
2. Dominik Vančura 2 0 David Hora 15:55 Detail
2. Karel Hamala 0 2 Vašek Novák 15:56 Detail
2. David Mach 2 0 Tadeáš Wůdy 16:00 Detail
2. Jakub Svatuška 0 2 Denis Mňouček 16:00 Detail
2. Štěpán Bezděk 0 2 Jan Melichar 16:00 Detail
Mašťáci 2 18 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 0 2 Anna Neubauerová 15:53 Detail
1. Matěj Zábranský 0 2 Alina Kuramšina 15:53 Detail
1. Matůš Púll 2 0 Filip Mík 15:53 Detail
1. Hugo Kleibl 0 2 Matouš Vodenka 15:53 Detail
1. Mark Salame 0 2 Anna Matějčková 15:53 Detail
2. Hugo Kleibl 0 2 Matouš Vodenka 15:57 Detail
2. Mark Salame 0 2 Anna Matějčková 16:00 Detail
2. Matěj Zábranský 0 2 Alina Kuramšina 16:00 Detail
2. Matůš Púll 0 2 Filip Mík 16:04 Detail
2. Jan Váňa 0 2 Anna Neubauerová 16:04 Detail
Neškrtnem si 10 10 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Bartoš 2 0 Jitka Fišerová 15:53 Detail
1. Vojtěch Černý 2 0 Vojtěch Mészáros 15:53 Detail
1. Jindřich Havránek 0 2 Jakub Baník 15:53 Detail
1. Ondřej Koval 2 0 Jan Brambůrek 15:53 Detail
1. Luboš Vlásek 0 2 Tobiáš Netušil 15:53 Detail
2. Jindřich Havránek 0 2 Jakub Baník 15:55 Detail
2. Luboš Vlásek 0 2 Tobiáš Netušil 15:57 Detail
2. Vojtěch Černý 0 2 Vojtěch Mészáros 16:04 Detail
2. Matyáš Bartoš 2 0 Jitka Fišerová 16:05 Detail
2. Ondřej Koval 2 0 Jan Brambůrek 16:09 Detail
PLUSKA 16 4 5 v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 0 2 Anna Sládečková 15:53 Detail
1. Marie Varyšová 2 0 Vladimír Bára 15:53 Detail
1. Matěj Melč 2 0 Adrian Smrček 15:53 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Matyáš Melichar 15:53 Detail
1. Karolína Bulvová 2 0 Jiří Bradáč 15:53 Detail
2. Karolína Bulvová 2 0 Jiří Bradáč 15:55 Detail
2. Matěj Melč 0 2 Adrian Smrček 15:55 Detail
2. Lukáš Jelen 2 0 Anna Sládečková 15:57 Detail
2. Marie Varyšová 2 0 Vladimír Bára 16:00 Detail
2. Adéla Pekárnová 2 0 Matyáš Melichar 16:03 Detail
FÝKUZ 20 0 Ještěři z temných světů Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Petr Karlík 15:53 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Martin Vagner 15:53 Detail
1. Pavel Hráský 2 0 Martin Vojta 15:53 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Daniel Radovan Ondrák 15:53 Detail
1. Klára Stehlíková 2 0 Michal Staněk 15:53 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Petr Karlík 15:55 Detail
2. Pavel Hráský 2 0 Martin Vojta 15:56 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Daniel Radovan Ondrák 16:00 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Martin Vagner 16:00 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Michal Staněk 16:02 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 6 42 4 20
2. Tlupa Sigma Samců 6 38 2 10
3. Připosránci 5 38 3 13
4. Mensa B 5 36 4 17
5. Black hole 5 36 3 13
6. Štola A 4 40 1 4
7. Mensa A 4 38 4 8
8. Dráčci 4 38 2 4
9. Štola D 4 34 4 12
10. KEKW 4 34 4 12
11. Kolečko 4 34 3 10
12. Křižáci 4 32 3 8
13. Štola A 4 30 2 8
14. PT Zoufalci 3 34 4 4
15. Frikadelle 3 32 4 8
16. Bráník Clique 3 32 3 5
17. Medvídci 3 30 1 3
18. Mensa C 3 28 3 7
19. FÝKUZ 2 32 4 0
20. LegenTZD R. 2 30 3 2
21. PLUSKA 2 28 2 0
22. Čičmundové 2 26 4 2
23. GEKOM 1 2 24 4 8
24. Národní hrdinové 2 24 3 4
25. Armáda krále Davida 1 26 4 5
26. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 1 24 2 1
27. Neškrtnem si 1 20 2 1
28. Mašťáci 1 18 3 3
29. Ještěři z temných světů 0 12 4 0
30. 5 v řadě 0 10 3 0

Začátek: 30. 11. 15:27

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Frikadelle 10 10 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Filip Toman 15:27 Detail
1. Adam Winkelhöfer 2 0 Jakub Salinger 15:27 Detail
1. Daniel Milota 0 2 Albert Bakoč 15:27 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Ondřej Tulach 15:27 Detail
1. Tadeáš Klečka 2 0 Kateřina Přibylová 15:27 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Kateřina Přibylová 15:28 Detail
2. Daniel Milota 2 0 Albert Bakoč 15:28 Detail
2. Filip Krejza 0 2 Filip Toman 15:30 Detail
2. Adam Winkelhöfer 0 2 Jakub Salinger 15:35 Detail
2. Jan Seidl 0 2 Ondřej Tulach 15:39 Detail
KEKW 4 16 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 0 2 Adam Gryč 15:27 Detail
1. Jáchym Mraček 0 2 Jiří Nepraš 15:27 Detail
1. Ondřej Ulrich 0 2 Jiří Dusbaba 15:27 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Adam Koiš 15:27 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 Martin Šebesta 15:27 Detail
2. Ondřej Ulrich 0 2 Jiří Dusbaba 15:30 Detail
2. Lukáš Baňař 0 2 Adam Koiš 15:31 Detail
2. Jáchym Mraček 0 2 Jiří Nepraš 15:33 Detail
2. Kristián Mraček 2 0 Martin Šebesta 15:37 Detail
2. Libor Krejčíř 0 2 Adam Gryč 15:39 Detail
Mensa A 12 8 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Tadeáš Wůdy 15:27 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Denis Mňouček 15:27 Detail
1. Adam Celecký 0 2 Vašek Novák 15:27 Detail
1. Kryštof Pravda 0 2 Jan Melichar 15:27 Detail
1. Ema Šmerdová 2 0 David Hora 15:27 Detail
2. Petr Mach 2 0 Tadeáš Wůdy 15:30 Detail
2. Ema Šmerdová 2 0 David Hora 15:31 Detail
2. Adam Celecký 0 2 Vašek Novák 15:32 Detail
2. Zbyněk Vávra 2 0 Denis Mňouček 15:35 Detail
2. Kryštof Pravda 0 2 Jan Melichar 15:36 Detail
Black hole 10 10 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 2 0 Vojtěch Tvrdík 15:27 Detail
1. Kryštof Novotný 0 2 Vojtěch Kadeřábek 15:27 Detail
1. Martin Bartůněk 2 0 Vít Strmiska 15:27 Detail
1. Miroslav Mlynka 0 2 Václav Muroň 15:27 Detail
1. Matyáš Kovalda 0 2 Vojtěch Procházka 15:27 Detail
2. Kryštof Novotný 2 0 Vojtěch Kadeřábek 15:31 Detail
2. Kateřina Voldřichová 0 2 Vojtěch Tvrdík 15:32 Detail
2. Martin Bartůněk 0 2 Vít Strmiska 15:33 Detail
2. Miroslav Mlynka 2 0 Václav Muroň 15:33 Detail
2. Matyáš Kovalda 2 0 Vojtěch Procházka 15:34 Detail
Štola D 12 8 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Akrman 2 0 Anna Neubauerová 15:27 Detail
1. Václav Tichý 2 0 Alina Kuramšina 15:27 Detail
1. Jan Tregler 2 0 Filip Mík 15:27 Detail
1. Vítek Špachta 2 0 Matouš Vodenka 15:27 Detail
1. Kryštof Basch 2 0 Anna Matějčková 15:27 Detail
2. Kryštof Basch 2 0 Anna Matějčková 15:29 Detail
2. Jan Tregler 0 2 Filip Mík 15:30 Detail
2. Václav Tichý 0 2 Alina Kuramšina 15:30 Detail
2. Václav Akrman 0 2 Anna Neubauerová 15:32 Detail
2. Vítek Špachta 0 2 Matouš Vodenka 15:33 Detail
Tlupa Sigma Samců 14 6 GEKOM 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 0 2 Martin Cholenský 15:27 Detail
1. Ondřej Hák 2 0 Tobiáš Kello 15:27 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 2 0 Matthew David Muzikář 15:27 Detail
1. Vít Juřík 0 2 Daniel Skoumal 15:27 Detail
1. Tobiáš Svačina 2 0 Jan Mikuda 15:27 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 2 0 Matthew David Muzikář 15:29 Detail
2. Ondřej Hák 2 0 Tobiáš Kello 15:30 Detail
2. Marek Chvojka 2 0 Martin Cholenský 15:32 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Jan Mikuda 15:33 Detail
2. Vít Juřík 0 2 Daniel Skoumal 15:41 Detail
Mensa C 6 14 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Miroslav Slovák 15:27 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Pavel Komora 15:27 Detail
1. Tomáš Hilšer 0 2 Jonáš Matůš 15:27 Detail
1. Martin Truksa 0 2 Tomáš Zedník 15:27 Detail
1. Filip Prokop 0 2 Matěj Zatloukal 15:27 Detail
2. Martin Truksa 0 2 Tomáš Zedník 15:30 Detail
2. Adam Dedek 2 0 Pavel Komora 15:31 Detail
2. Filip Prokop 0 2 Matěj Zatloukal 15:32 Detail
2. Martin Dedek 0 2 Miroslav Slovák 15:32 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Jonáš Matůš 15:35 Detail
Armáda krále Davida 8 12 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. David Mach 0 2 Šimon Petrák 15:27 Detail
1. Jakub Svatuška 2 0 Lukáš Kohoutek 15:27 Detail
1. Karel Hamala 0 2 Tomáš Tichý 15:27 Detail
1. Štěpán Bezděk 2 0 Karel Hojný 15:27 Detail
1. Dominik Vančura 2 0 Tomáš Stukbauer 15:27 Detail
2. Štěpán Bezděk 0 2 Karel Hojný 15:29 Detail
2. Dominik Vančura 2 0 Tomáš Stukbauer 15:30 Detail
2. Jakub Svatuška 0 2 Lukáš Kohoutek 15:31 Detail
2. Karel Hamala 0 2 Tomáš Tichý 15:32 Detail
2. David Mach 0 2 Šimon Petrák 15:35 Detail
Mašťáci 6 14 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 0 2 Jiří Hrubant 15:27 Detail
1. Matěj Zábranský 0 2 Jan Krejsa 15:27 Detail
1. Matůš Púll 2 0 David Bálek 15:27 Detail
1. Hugo Kleibl 2 0 Vojtěch Kozel 15:27 Detail
1. Mark Salame 0 2 Sabina Müllerová 15:27 Detail
2. Mark Salame 0 2 Sabina Müllerová 15:27 Detail
2. Matůš Púll 2 0 David Bálek 15:29 Detail
2. Hugo Kleibl 0 2 Vojtěch Kozel 15:31 Detail
2. Jan Váňa 0 2 Jiří Hrubant 15:35 Detail
2. Matěj Zábranský 0 2 Jan Krejsa 15:39 Detail
FÝKUZ 6 14 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 0 2 Petr Dosedla 15:27 Detail
1. Jiří Kočí 0 2 Matouš Šafránek 15:27 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Mikuláš Králíček 15:27 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Šimon Rada 15:27 Detail
1. Klára Stehlíková 0 2 Barbora Brnadová 15:27 Detail
2. Kryštof Urban 0 2 Šimon Rada 15:28 Detail
2. Jiří Kočí 0 2 Matouš Šafránek 15:30 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Petr Dosedla 15:32 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Barbora Brnadová 15:38 Detail
2. Pavel Hráský 0 2 Mikuláš Králíček 15:38 Detail
Čičmundové 12 8 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Menšík 2 0 Jitka Fišerová 15:27 Detail
1. Barbora Kratochvilová 0 2 Vojtěch Mészáros 15:27 Detail
1. Michaela Pelikánová 0 2 Jakub Baník 15:27 Detail
1. Petr Květoň 2 0 Jan Brambůrek 15:27 Detail
1. Josef Medal 0 2 Tobiáš Netušil 15:27 Detail
2. Michaela Pelikánová 0 2 Jakub Baník 15:28 Detail
2. Martin Menšík 2 0 Jitka Fišerová 15:29 Detail
2. Josef Medal 2 0 Tobiáš Netušil 15:30 Detail
2. Petr Květoň 2 0 Jan Brambůrek 15:30 Detail
2. Barbora Kratochvilová 2 0 Vojtěch Mészáros 15:32 Detail
PLUSKA 6 14 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 0 2 Aksel Vartazaryan 15:27 Detail
1. Marie Varyšová 0 2 Jan Krupa 15:27 Detail
1. Matěj Melč 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 15:27 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Alexandr El Tohami 15:27 Detail
1. Karolína Bulvová 0 2 Matěj Pleticha 15:27 Detail
2. Marie Varyšová 2 0 Jan Krupa 15:30 Detail
2. Matěj Melč 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 15:31 Detail
2. Lukáš Jelen 0 2 Aksel Vartazaryan 15:32 Detail
2. Karolína Bulvová 0 2 Matěj Pleticha 15:35 Detail
2. Adéla Pekárnová 2 0 Alexandr El Tohami 15:36 Detail
PT Zoufalci 16 4 5 v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Anna Sládečková 15:27 Detail
1. Jan Ptáček 2 0 Vladimír Bára 15:27 Detail
1. Tadeáš Horn 0 2 Adrian Smrček 15:27 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Matyáš Melichar 15:27 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Jiří Bradáč 15:27 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Vladimír Bára 15:29 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Adrian Smrček 15:30 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Jiří Bradáč 15:31 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Anna Sládečková 15:32 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Matyáš Melichar 15:37 Detail
Dráčci 16 4 Ještěři z temných světů Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Machalíková 2 0 Petr Karlík 15:27 Detail
1. Jakub Mošovský 2 0 Martin Vagner 15:27 Detail
1. Lukáš Nguyen 2 0 Martin Vojta 15:27 Detail
1. Roman Kurhan 2 0 Daniel Radovan Ondrák 15:27 Detail
1. Kamil Hammendi 2 0 Michal Staněk 15:27 Detail
2. Jakub Mošovský 2 0 Martin Vagner 15:28 Detail
2. Lukáš Nguyen 0 2 Martin Vojta 15:29 Detail
2. Alena Machalíková 2 0 Petr Karlík 15:31 Detail
2. Roman Kurhan 0 2 Daniel Radovan Ondrák 15:32 Detail
2. Kamil Hammendi 2 0 Michal Staněk 15:34 Detail
Neškrtnem si 4 16 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Bartoš 0 2 Daniela Hušková 15:27 Detail
1. Vojtěch Černý 0 2 Tobiáš Luft 15:27 Detail
1. Jindřich Havránek 0 2 Matěj Novotný 15:27 Detail
1. Ondřej Koval 2 0 Šimon Burda 15:27 Detail
1. Luboš Vlásek 2 0 Jakub Tesárek 15:27 Detail
2. Jindřich Havránek 0 2 Matěj Novotný 15:28 Detail
2. Vojtěch Černý 0 2 Tobiáš Luft 15:29 Detail
2. Matyáš Bartoš 0 2 Daniela Hušková 15:31 Detail
2. Ondřej Koval 0 2 Šimon Burda 15:32 Detail
2. Luboš Vlásek 0 2 Jakub Tesárek 15:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 4 30 0 4
2. Mensa A 4 30 0 4
3. Štola D 4 26 0 8
4. Tlupa Sigma Samců 4 26 0 4
5. Frikadelle 3 26 0 7
6. Mensa B 3 24 0 7
7. Bráník Clique 3 24 0 3
8. Black hole 3 24 0 3
9. Kolečko 3 24 0 3
10. Připosránci 3 24 0 3
11. Medvídci 3 22 0 3
12. PT Zoufalci 2 24 0 0
13. Dráčci 2 24 0 0
14. LegenTZD R. 2 22 0 0
15. Štola A 2 22 0 0
16. KEKW 2 20 0 4
17. Křižáci 2 20 0 4
18. GEKOM 1 2 18 0 4
19. Štola A 2 18 0 0
20. Národní hrdinové 2 18 0 0
21. Čičmundové 2 18 0 0
22. Armáda krále Davida 1 18 0 3
23. Mensa C 1 16 0 3
24. Mašťáci 1 16 0 3
25. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 0 14 0 0
26. PLUSKA 0 12 0 0
27. Ještěři z temných světů 0 12 0 0
28. FÝKUZ 0 12 0 0
29. Neškrtnem si 0 10 0 0
30. 5 v řadě 0 6 0 0

Začátek: 30. 11. 15:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Národní hrdinové 4 16 Frikadelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Aksel Vartazaryan 2 0 Filip Krejza 15:00 Detail
1. Jan Krupa 0 2 Adam Winkelhöfer 15:00 Detail
1. Maximilián Vavřinec Sichrovský 0 2 Daniel Milota 15:00 Detail
1. Alexandr El Tohami 0 2 Jan Seidl 15:00 Detail
1. Matěj Pleticha 2 0 Tadeáš Klečka 15:00 Detail
2. Aksel Vartazaryan 0 2 Filip Krejza 15:03 Detail
2. Jan Krupa 0 2 Adam Winkelhöfer 15:04 Detail
2. Matěj Pleticha 0 2 Tadeáš Klečka 15:04 Detail
2. Maximilián Vavřinec Sichrovský 0 2 Daniel Milota 15:04 Detail
2. Alexandr El Tohami 0 2 Jan Seidl 15:13 Detail
<­error_404> 14 6 FÝKUZ Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 2 0 Vojtěch Stehlík 15:00 Detail
1. Jiří Nepraš 0 2 Jiří Kočí 15:00 Detail
1. Jiří Dusbaba 2 0 Pavel Hráský 15:00 Detail
1. Adam Koiš 2 0 Kryštof Urban 15:00 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Klára Stehlíková 15:00 Detail
2. Jiří Nepraš 2 0 Jiří Kočí 15:03 Detail
2. Adam Gryč 2 0 Vojtěch Stehlík 15:04 Detail
2. Jiří Dusbaba 2 0 Pavel Hráský 15:05 Detail
2. Adam Koiš 2 0 Kryštof Urban 15:06 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Klára Stehlíková 15:11 Detail
5 v řadě 2 18 Mensa A Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Sládečková 0 2 Petr Mach 15:00 Detail
1. Vladimír Bára 0 2 Zbyněk Vávra 15:00 Detail
1. Adrian Smrček 0 2 Adam Celecký 15:00 Detail
1. Matyáš Melichar 0 2 Kryštof Pravda 15:00 Detail
1. Jiří Bradáč 2 0 Ema Šmerdová 15:00 Detail
2. Adrian Smrček 0 2 Adam Celecký 15:02 Detail
2. Jiří Bradáč 0 2 Ema Šmerdová 15:02 Detail
2. Anna Sládečková 0 2 Petr Mach 15:04 Detail
2. Vladimír Bára 0 2 Zbyněk Vávra 15:04 Detail
2. Matyáš Melichar 0 2 Kryštof Pravda 15:05 Detail
Mensa B 14 6 Čičmundové Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Tvrdík 2 0 Martin Menšík 15:00 Detail
1. Vojtěch Kadeřábek 0 2 Barbora Kratochvilová 15:00 Detail
1. Vít Strmiska 2 0 Michaela Pelikánová 15:00 Detail
1. Václav Muroň 2 0 Petr Květoň 15:00 Detail
1. Vojtěch Procházka 0 2 Josef Medal 15:00 Detail
2. Vít Strmiska 0 2 Michaela Pelikánová 15:01 Detail
2. Václav Muroň 2 0 Petr Květoň 15:01 Detail
2. Vojtěch Kadeřábek 2 0 Barbora Kratochvilová 15:03 Detail
2. Vojtěch Procházka 2 0 Josef Medal 15:04 Detail
2. Vojtěch Tvrdík 2 0 Martin Menšík 15:15 Detail
Bráník Clique 10 10 Mensa C Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Hrubant 2 0 Martin Dedek 15:00 Detail
1. Jan Krejsa 2 0 Adam Dedek 15:00 Detail
1. David Bálek 2 0 Tomáš Hilšer 15:00 Detail
1. Vojtěch Kozel 0 2 Martin Truksa 15:00 Detail
1. Sabina Müllerová 0 2 Filip Prokop 15:00 Detail
2. Sabina Müllerová 0 2 Filip Prokop 15:02 Detail
2. Jiří Hrubant 0 2 Martin Dedek 15:03 Detail
2. David Bálek 2 0 Tomáš Hilšer 15:04 Detail
2. Vojtěch Kozel 2 0 Martin Truksa 15:11 Detail
2. Jan Krejsa 0 2 Adam Dedek 15:12 Detail
Štola A 4 16 KEKW Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Dosedla 2 0 Libor Krejčíř 15:00 Detail
1. Matouš Šafránek 2 0 Jáchym Mraček 15:00 Detail
1. Mikuláš Králíček 0 2 Ondřej Ulrich 15:00 Detail
1. Šimon Rada 0 2 Lukáš Baňař 15:00 Detail
1. Barbora Brnadová 0 2 Kristián Mraček 15:00 Detail
2. Matouš Šafránek 0 2 Jáchym Mraček 15:03 Detail
2. Šimon Rada 0 2 Lukáš Baňař 15:07 Detail
2. Mikuláš Králíček 0 2 Ondřej Ulrich 15:10 Detail
2. Petr Dosedla 0 2 Libor Krejčíř 15:13 Detail
2. Barbora Brnadová 0 2 Kristián Mraček 15:13 Detail
LegenTZD R. 6 14 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Hušková 0 2 Václav Akrman 15:00 Detail
1. Tobiáš Luft 0 2 Václav Tichý 15:00 Detail
1. Matěj Novotný 0 2 Jan Tregler 15:00 Detail
1. Šimon Burda 0 2 Vítek Špachta 15:00 Detail
1. Jakub Tesárek 0 2 Kryštof Basch 15:00 Detail
2. Daniela Hušková 2 0 Václav Akrman 15:02 Detail
2. Matěj Novotný 2 0 Jan Tregler 15:02 Detail
2. Šimon Burda 2 0 Vítek Špachta 15:03 Detail
2. Jakub Tesárek 0 2 Kryštof Basch 15:08 Detail
2. Tobiáš Luft 0 2 Václav Tichý 15:08 Detail
KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 6 14 Black hole Zobrazit/Skrýt detail
1. Jitka Fišerová 0 2 Kateřina Voldřichová 15:00 Detail
1. Vojtěch Mészáros 2 0 Kryštof Novotný 15:00 Detail
1. Jakub Baník 2 0 Martin Bartůněk 15:00 Detail
1. Jan Brambůrek 0 2 Miroslav Mlynka 15:00 Detail
1. Tobiáš Netušil 0 2 Matyáš Kovalda 15:00 Detail
2. Vojtěch Mészáros 2 0 Kryštof Novotný 15:01 Detail
2. Jitka Fišerová 0 2 Kateřina Voldřichová 15:02 Detail
2. Jan Brambůrek 0 2 Miroslav Mlynka 15:02 Detail
2. Jakub Baník 0 2 Martin Bartůněk 15:04 Detail
2. Tobiáš Netušil 0 2 Matyáš Kovalda 15:08 Detail
Kolečko 14 6 PLUSKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Toman 0 2 Lukáš Jelen 15:00 Detail
1. Jakub Salinger 2 0 Marie Varyšová 15:00 Detail
1. Albert Bakoč 2 0 Matěj Melč 15:00 Detail
1. Ondřej Tulach 2 0 Adéla Pekárnová 15:00 Detail
1. Kateřina Přibylová 2 0 Karolína Bulvová 15:00 Detail
2. Albert Bakoč 0 2 Matěj Melč 15:01 Detail
2. Kateřina Přibylová 2 0 Karolína Bulvová 15:02 Detail
2. Jakub Salinger 2 0 Marie Varyšová 15:03 Detail
2. Filip Toman 2 0 Lukáš Jelen 15:11 Detail
2. Ondřej Tulach 0 2 Adéla Pekárnová 15:14 Detail
Medvídci 10 10 Mašťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Petrák 0 2 Jan Váňa 15:00 Detail
1. Lukáš Kohoutek 2 0 Matěj Zábranský 15:00 Detail
1. Tomáš Tichý 2 0 Matůš Púll 15:00 Detail
1. Karel Hojný 2 0 Hugo Kleibl 15:00 Detail
1. Tomáš Stukbauer 0 2 Mark Salame 15:00 Detail
2. Šimon Petrák 0 2 Jan Váňa 15:03 Detail
2. Tomáš Stukbauer 0 2 Mark Salame 15:03 Detail
2. Karel Hojný 2 0 Hugo Kleibl 15:04 Detail
2. Lukáš Kohoutek 0 2 Matěj Zábranský 15:05 Detail
2. Tomáš Tichý 2 0 Matůš Púll 15:07 Detail
Křižáci 12 8 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 0 2 Tadeáš Tkadlec 15:00 Detail
1. Denis Mňouček 0 2 Jan Ptáček 15:00 Detail
1. Vašek Novák 2 0 Tadeáš Horn 15:00 Detail
1. Jan Melichar 2 0 Michal Šetka 15:00 Detail
1. David Hora 2 0 Martin Mlejnecký 15:00 Detail
2. David Hora 2 0 Martin Mlejnecký 15:01 Detail
2. Tadeáš Wůdy 0 2 Tadeáš Tkadlec 15:04 Detail
2. Jan Melichar 2 0 Michal Šetka 15:05 Detail
2. Denis Mňouček 0 2 Jan Ptáček 15:05 Detail
2. Vašek Novák 2 0 Tadeáš Horn 15:08 Detail
GEKOM 1 12 8 Dráčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Cholenský 2 0 Alena Machalíková 15:00 Detail
1. Tobiáš Kello 0 2 Jakub Mošovský 15:00 Detail
1. Matthew David Muzikář 2 0 Lukáš Nguyen 15:00 Detail
1. Daniel Skoumal 2 0 Roman Kurhan 15:00 Detail
1. Jan Mikuda 2 0 Kamil Hammendi 15:00 Detail
2. Tobiáš Kello 2 0 Jakub Mošovský 15:01 Detail
2. Jan Mikuda 0 2 Kamil Hammendi 15:03 Detail
2. Martin Cholenský 0 2 Alena Machalíková 15:04 Detail
2. Daniel Skoumal 0 2 Roman Kurhan 15:05 Detail
2. Matthew David Muzikář 2 0 Lukáš Nguyen 15:06 Detail
Připosránci 10 10 Armáda krále Davida Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Slovák 0 2 David Mach 15:00 Detail
1. Pavel Komora 0 2 Jakub Svatuška 15:00 Detail
1. Jonáš Matůš 0 2 Karel Hamala 15:00 Detail
1. Tomáš Zedník 2 0 Štěpán Bezděk 15:00 Detail
1. Matěj Zatloukal 2 0 Dominik Vančura 15:00 Detail
2. Tomáš Zedník 0 2 Štěpán Bezděk 15:02 Detail
2. Miroslav Slovák 2 0 David Mach 15:04 Detail
2. Pavel Komora 2 0 Jakub Svatuška 15:06 Detail
2. Jonáš Matůš 0 2 Karel Hamala 15:07 Detail
2. Matěj Zatloukal 2 0 Dominik Vančura 15:08 Detail
Ještěři z temných světů 8 12 Tlupa Sigma Samců Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 0 2 Marek Chvojka 15:00 Detail
1. Martin Vagner 2 0 Ondřej Hák 15:00 Detail
1. Martin Vojta 0 2 Kostiantyn Iagupov 15:00 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Vít Juřík 15:00 Detail
1. Michal Staněk 0 2 Tobiáš Svačina 15:00 Detail
2. Michal Staněk 0 2 Tobiáš Svačina 15:03 Detail
2. Petr Karlík 2 0 Marek Chvojka 15:04 Detail
2. Martin Vagner 2 0 Ondřej Hák 15:04 Detail
2. Martin Vojta 2 0 Kostiantyn Iagupov 15:05 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Vít Juřík 15:06 Detail
Štola A 14 6 Neškrtnem si Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Neubauerová 2 0 Matyáš Bartoš 15:00 Detail
1. Alina Kuramšina 0 2 Vojtěch Černý 15:00 Detail
1. Filip Mík 2 0 Jindřich Havránek 15:00 Detail
1. Matouš Vodenka 2 0 Ondřej Koval 15:00 Detail
1. Anna Matějčková 2 0 Luboš Vlásek 15:00 Detail
2. Alina Kuramšina 2 0 Vojtěch Černý 15:03 Detail
2. Matouš Vodenka 2 0 Ondřej Koval 15:06 Detail
2. Anna Matějčková 0 2 Luboš Vlásek 15:07 Detail
2. Anna Neubauerová 2 0 Matyáš Bartoš 15:09 Detail
2. Filip Mík 0 2 Jindřich Havránek 15:13 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mensa A 2 18 0 0
2. Frikadelle 2 16 0 0
3. KEKW 2 16 0 0
4. <­error_404> 2 14 0 0
5. Mensa B 2 14 0 0
6. Štola D 2 14 0 0
7. Black hole 2 14 0 0
8. Kolečko 2 14 0 0
9. Štola A 2 14 0 0
10. GEKOM 1 2 12 0 0
11. Křižáci 2 12 0 0
12. Tlupa Sigma Samců 2 12 0 0
13. Mensa C 1 10 0 1
14. Medvídci 1 10 0 1
15. Armáda krále Davida 1 10 0 1
16. Bráník Clique 1 10 0 1
17. Mašťáci 1 10 0 1
18. Připosránci 1 10 0 1
19. PT Zoufalci 0 8 0 0
20. Ještěři z temných světů 0 8 0 0
21. Dráčci 0 8 0 0
22. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 0 6 0 0
23. PLUSKA 0 6 0 0
24. Neškrtnem si 0 6 0 0
25. FÝKUZ 0 6 0 0
26. Čičmundové 0 6 0 0
27. LegenTZD R. 0 6 0 0
28. Štola A 0 4 0 0
29. Národní hrdinové 0 4 0 0
30. 5 v řadě 0 2 0 0