Online

24. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 24. 11. v 17:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Slovenská republika
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 24. 11. 20:01

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Mimo a Riadne 16 4 JRD Podunajské Biskupice Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Matej Vinc 20:01 Detail
1. Vanessa Viršíková 2 0 Silvia Vrbovská 20:01 Detail
1. Matúš Farkaš 0 2 Matúš Ďurian 20:01 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Martin Kotrč 20:01 Detail
1. Timotej Košecký 2 0 Andrej Zlúky 20:01 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Martin Kotrč 20:03 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Silvia Vrbovská 20:04 Detail
2. Timotej Košecký 0 2 Andrej Zlúky 20:04 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Matej Vinc 20:05 Detail
2. Matúš Farkaš 2 0 Matúš Ďurian 20:08 Detail
MATELA 14 6 Inkognito Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 2 0 Richard Kellner 20:01 Detail
1. Natália Nagyová 0 2 Branislav Ječim 20:01 Detail
1. Ester Prostredná 2 0 Alexandra Sscholczová 20:01 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Martin Bendík 20:01 Detail
1. Marek Mihalko 2 0 Martin Švec 20:01 Detail
2. Matej Horvát 2 0 Martin Bendík 20:03 Detail
2. Tomáš Barica 2 0 Richard Kellner 20:05 Detail
2. Ester Prostredná 0 2 Alexandra Sscholczová 20:05 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Martin Švec 20:08 Detail
2. Natália Nagyová 2 0 Branislav Ječim 20:15 Detail
Svetlušky 6 14 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Varšo 2 0 Michaela Sekeraková 20:01 Detail
1. Lucian Dančo 0 2 Nikola Nemčíková 20:01 Detail
1. Matej Čeman 2 0 Nikola Švecová 20:01 Detail
1. Martin Čeman 0 2 Peter Šichula 20:01 Detail
1. Marian Méri 0 2 Lívia Malicherová 20:01 Detail
2. Michal Varšo 0 2 Michaela Sekeraková 20:03 Detail
2. Martin Čeman 0 2 Peter Šichula 20:04 Detail
2. Matej Čeman 0 2 Nikola Švecová 20:05 Detail
2. Marian Méri 0 2 Lívia Malicherová 20:05 Detail
2. Lucian Dančo 2 0 Nikola Nemčíková 20:06 Detail
TB4 TEAM 14 6 BETA Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 2 0 Sabína Obrtancová 20:01 Detail
1. Filip Leško 2 0 Marek Pobiják 20:01 Detail
1. Ondrej Lopatník 0 2 Anna Mária Remeková 20:01 Detail
1. Jakub Antolík 0 2 Daniela Burgerová 20:01 Detail
1. Daniel Benco 2 0 Katarína Valkovičová 20:01 Detail
2. Filip Leško 2 0 Marek Pobiják 20:04 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Daniela Burgerová 20:06 Detail
2. Ondrej Lopatník 0 2 Anna Mária Remeková 20:08 Detail
2. Daniel Benco 2 0 Katarína Valkovičová 20:11 Detail
2. Dominik Nalevanko 2 0 Sabína Obrtancová 20:15 Detail
Eta boľ 12 8 lopejskí draci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Jakub Hazucha 20:01 Detail
1. Hana Štrkolcová 0 2 Michal Katona 20:01 Detail
1. Dario Mikuš 2 0 Marek Ambróz 20:01 Detail
1. Paulína Šebeková 0 2 Jakub Butora 20:01 Detail
1. Adam Berkeš 0 2 Maroš Longauer 20:01 Detail
2. Paulína Šebeková 0 2 Jakub Butora 20:02 Detail
2. Dario Mikuš 2 0 Marek Ambróz 20:03 Detail
2. Adam Berkeš 2 0 Maroš Longauer 20:04 Detail
2. Hana Štrkolcová 2 0 Michal Katona 20:06 Detail
2. Barbora Piatková 2 0 Jakub Hazucha 20:09 Detail
Škrabo9 14 6 Škrabo8 Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristína Kucbelová 2 0 Matej Pobeha 20:01 Detail
1. Paulína Pukáčová 2 0 Dávid Ďaďo 20:01 Detail
1. Bronislava Lášticová 0 2 Dominika Rosinkská 20:01 Detail
1. Sebastián Dobija 2 0 Anna Blažeňáková 20:01 Detail
1. Tomáš Púček 2 0 Tomáš Berbille 20:01 Detail
2. Bronislava Lášticová 2 0 Dominika Rosinkská 20:04 Detail
2. Tomáš Púček 2 0 Tomáš Berbille 20:04 Detail
2. Kristína Kucbelová 0 2 Matej Pobeha 20:05 Detail
2. Paulína Pukáčová 2 0 Dávid Ďaďo 20:06 Detail
2. Sebastián Dobija 0 2 Anna Blažeňáková 20:07 Detail
o ou 10 10 Pyšyšvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Matrtajová 2 0 Martina Kotrčová 20:01 Detail
1. Stela Černáková 0 2 Martina Mikušová 20:01 Detail
1. Tabita Mikušová 0 2 Andrej Kuzma 20:01 Detail
1. Lucia Bieliková 2 0 Oto Motyčka 20:01 Detail
1. Naďa Bellová 0 2 Samuel Chorvát 20:01 Detail
2. Stela Černáková 0 2 Martina Mikušová 20:03 Detail
2. Naďa Bellová 2 0 Samuel Chorvát 20:05 Detail
2. Tabita Mikušová 0 2 Andrej Kuzma 20:07 Detail
2. Lucia Bieliková 2 0 Oto Motyčka 20:07 Detail
2. Ema Matrtajová 2 0 Martina Kotrčová 20:09 Detail
Horalka 10 10 Športovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Žirko 0 2 Oliver Svorad 20:01 Detail
1. Adam Lacuška 0 2 Erik Mikuláš 20:01 Detail
1. Peter Vladimír Lupták 2 0 Michal Frečka 20:01 Detail
1. Krisztián Mészáros 2 0 Alex Rybárik 20:01 Detail
1. Šimon Pazič 0 2 Samuel Garaj 20:01 Detail
2. Krisztián Mészáros 2 0 Alex Rybárik 20:03 Detail
2. Peter Vladimír Lupták 2 0 Michal Frečka 20:03 Detail
2. Adam Lacuška 2 0 Erik Mikuláš 20:04 Detail
2. Dominik Žirko 0 2 Oliver Svorad 20:07 Detail
2. Šimon Pazič 0 2 Samuel Garaj 20:09 Detail
Riadne a mimo 20 0 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristián Holík 2 0 Zuzana Bartošová 20:01 Detail
1. Bruno Zvonár 2 0 Andrea Ivaničová 20:01 Detail
1. Adam Donoval 2 0 Bibiana Dobrocká 20:01 Detail
1. Max Horanský 2 0 Mirka Kováčová 20:01 Detail
1. Samuel Holík 2 0 Kevin Spodniak 20:01 Detail
2. Kristián Holík 2 0 Zuzana Bartošová 20:05 Detail
2. Max Horanský 2 0 Mirka Kováčová 20:09 Detail
2. Samuel Holík 2 0 Kevin Spodniak 20:09 Detail
2. Adam Donoval 2 0 Bibiana Dobrocká 20:09 Detail
2. Bruno Zvonár 2 0 Andrea Ivaničová 20:09 Detail
Bánováci 6 14 1gympel Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofia Kyselová 0 2 Emma Hurajtová 20:01 Detail
1. Tomáš Garbár 2 0 Ester Leila Langrová 20:01 Detail
1. Michal Haščík 0 2 Kristián Košár 20:01 Detail
1. Simona Brončeková 0 2 Stanislav Korytko 20:01 Detail
1. Natália Ďubeková 0 2 Ondrej Pilát 20:01 Detail
2. Michal Haščík 0 2 Kristián Košár 20:03 Detail
2. Natália Ďubeková 2 0 Ondrej Pilát 20:04 Detail
2. Simona Brončeková 0 2 Stanislav Korytko 20:04 Detail
2. Sofia Kyselová 0 2 Emma Hurajtová 20:05 Detail
2. Tomáš Garbár 2 0 Ester Leila Langrová 20:06 Detail
Šmouulinky 12 8 Škola pre deti Zobrazit/Skrýt detail
1. Laura Kochelková 0 2 Patrícia Molčanová 20:01 Detail
1. Táňa Brachnobá 2 0 Philip Ivan Levrinc 20:01 Detail
1. Zoe Vojdová 2 0 Ava Lovecká 20:01 Detail
1. Eva Töröková 0 2 Hana Siebertová 20:01 Detail
1. Anna Zemiarová 2 0 Ondrej Baláž 20:01 Detail
2. Eva Töröková 0 2 Hana Siebertová 20:03 Detail
2. Laura Kochelková 0 2 Patrícia Molčanová 20:04 Detail
2. Táňa Brachnobá 2 0 Philip Ivan Levrinc 20:09 Detail
2. Zoe Vojdová 2 0 Ava Lovecká 20:09 Detail
2. Anna Zemiarová 2 0 Ondrej Baláž 20:09 Detail
Frzne 16 4 FISHY Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jano 2 0 Michal Méhes 20:01 Detail
1. Šimon Lukáč 2 0 Andrej Koprda 20:01 Detail
1. Jakub Konečný 0 2 Dávid Faragó 20:01 Detail
1. Patrik Olexa 2 0 Timotej Ivan Tóth 20:01 Detail
1. Martin Šrenkel 0 2 Lucia Méhesová 20:01 Detail
2. Jakub Konečný 2 0 Dávid Faragó 20:09 Detail
2. Martin Šrenkel 2 0 Lucia Méhesová 20:09 Detail
2. Šimon Lukáč 2 0 Andrej Koprda 20:09 Detail
2. Martin Jano 2 0 Michal Méhes 20:09 Detail
2. Patrik Olexa 2 0 Timotej Ivan Tóth 20:09 Detail
Juniori 16 4 Gympaba XOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Katarína Hvizdošová 2 0 Filip Bulla 20:01 Detail
1. Karolína Kozáková 2 0 Jozef Demjan 20:01 Detail
1. Jakub Szentkereszty 2 0 Daniel Koppel 20:01 Detail
1. Emanuel Kollár 0 2 Lukáš Slovák 20:01 Detail
1. Samuel Skalský 0 2 Jakub Urbanovič 20:01 Detail
2. Samuel Skalský 2 0 Jakub Urbanovič 20:09 Detail
2. Emanuel Kollár 2 0 Lukáš Slovák 20:09 Detail
2. Jakub Szentkereszty 2 0 Daniel Koppel 20:09 Detail
2. Karolína Kozáková 2 0 Jozef Demjan 20:09 Detail
2. Katarína Hvizdošová 2 0 Filip Bulla 20:09 Detail
Gonyarmy 2 18 KúlTím sk Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Pavuk 0 2 Daniel Zrebný 20:01 Detail
1. Samuel Šfefanko 2 0 Nathanael Serra 20:01 Detail
1. Martin Bačo 0 2 Alexandra Bučová 20:01 Detail
1. Sebastian Migaľ 0 2 Sára Šamajová 20:01 Detail
1. Nikolas Volesko 0 2 Miriam Holášová 20:01 Detail
2. Samuel Šfefanko 0 2 Nathanael Serra 20:09 Detail
2. Nikolas Volesko 0 2 Miriam Holášová 20:09 Detail
2. Martin Bačo 0 2 Alexandra Bučová 20:09 Detail
2. Sebastian Migaľ 0 2 Sára Šamajová 20:09 Detail
2. Martin Pavuk 0 2 Daniel Zrebný 20:10 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Gambiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Adam Tancoš 20:01 Detail
1. Karel Eben 0 2 Šimon Fedič 20:01 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Erik Oboril 20:01 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Laura Farkašová 20:01 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Richard Pajunk 20:01 Detail
2. Marek Voděnka 2 0 Richard Pajunk 20:09 Detail
2. Karel Eben 2 0 Šimon Fedič 20:09 Detail
2. Nikolas Flamel 2 0 Adam Tancoš 20:09 Detail
2. Simon Hubelník 2 0 Erik Oboril 20:09 Detail
2. Čeněk Ziegler 2 0 Laura Farkašová 20:09 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mimo a Riadne 14 108 42 118
2. MATELA 11 90 42 86
3. Eta boľ 10 88 44 86
4. TB4 TEAM 10 86 42 76
5. My Hero Academia 10 84 37 66
6. Inkognito 10 76 46 82
7. JRD Podunajské Biskupice 9 88 38 56
8. Škrabo9 9 78 41 67
9. o ou 8 90 38 54
10. Riadne a mimo 8 88 37 45
11. BETA 8 78 42 54
12. Svetlušky 8 72 33 39
13. Horalka 7 80 30 30
14. lopejskí draci 7 76 42 43
15. 1gympel 7 74 35 36
16. Pyšyšvorky 7 66 41 48
17. Športovci 6 72 32 30
18. Škrabo8 6 70 37 40
19. KúlTím sk 6 70 28 23
20. Frzne 6 64 26 20
21. Šmouulinky 6 60 34 30
22. Juniori 6 60 28 23
23. Škola pre deti 5 66 28 18
24. Bánováci 5 56 33 24
25. Včeličky 5 44 36 24
26. FISHY 4 40 27 12
27. Sociálně Cementní Gambleři 3 48 20 9
28. Gympaba XOX 3 46 22 9
29. Gambiti 3 42 23 9
30. Gonyarmy 3 40 24 9

Začátek: 24. 11. 19:33

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Mimo a Riadne 12 8 BETA Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Sabína Obrtancová 19:33 Detail
1. Vanessa Viršíková 2 0 Marek Pobiják 19:33 Detail
1. Matúš Farkaš 0 2 Anna Mária Remeková 19:33 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Daniela Burgerová 19:33 Detail
1. Timotej Košecký 2 0 Katarína Valkovičová 19:33 Detail
2. Matúš Farkaš 2 0 Anna Mária Remeková 19:35 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Marek Pobiják 19:35 Detail
2. Timotej Košecký 0 2 Katarína Valkovičová 19:36 Detail
2. Jakub Skaloš 0 2 Daniela Burgerová 19:37 Detail
2. Matúš Molčan 0 2 Sabína Obrtancová 19:38 Detail
Eta boľ 8 12 Inkognito Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Richard Kellner 19:33 Detail
1. Hana Štrkolcová 0 2 Branislav Ječim 19:33 Detail
1. Dario Mikuš 0 2 Alexandra Sscholczová 19:33 Detail
1. Paulína Šebeková 2 0 Martin Bendík 19:33 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 Martin Švec 19:33 Detail
2. Barbora Piatková 0 2 Richard Kellner 19:35 Detail
2. Adam Berkeš 2 0 Martin Švec 19:36 Detail
2. Dario Mikuš 0 2 Alexandra Sscholczová 19:36 Detail
2. Paulína Šebeková 0 2 Martin Bendík 19:36 Detail
2. Hana Štrkolcová 0 2 Branislav Ječim 19:42 Detail
MATELA 12 8 lopejskí draci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 2 0 Jakub Hazucha 19:33 Detail
1. Natália Nagyová 0 2 Michal Katona 19:33 Detail
1. Ester Prostredná 2 0 Marek Ambróz 19:33 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Jakub Butora 19:33 Detail
1. Marek Mihalko 0 2 Maroš Longauer 19:33 Detail
2. Matej Horvát 0 2 Jakub Butora 19:36 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Maroš Longauer 19:36 Detail
2. Natália Nagyová 2 0 Michal Katona 19:37 Detail
2. Ester Prostredná 2 0 Marek Ambróz 19:38 Detail
2. Tomáš Barica 2 0 Jakub Hazucha 19:41 Detail
JRD Podunajské Biskupice 14 6 o ou Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Vinc 2 0 Ema Matrtajová 19:33 Detail
1. Silvia Vrbovská 2 0 Stela Černáková 19:33 Detail
1. Matúš Ďurian 0 2 Tabita Mikušová 19:33 Detail
1. Martin Kotrč 0 2 Lucia Bieliková 19:33 Detail
1. Andrej Zlúky 2 0 Naďa Bellová 19:33 Detail
2. Andrej Zlúky 2 0 Naďa Bellová 19:34 Detail
2. Matej Vinc 2 0 Ema Matrtajová 19:36 Detail
2. Silvia Vrbovská 0 2 Stela Černáková 19:37 Detail
2. Martin Kotrč 2 0 Lucia Bieliková 19:38 Detail
2. Matúš Ďurian 2 0 Tabita Mikušová 19:43 Detail
Riadne a mimo 8 12 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristián Holík 2 0 Michaela Sekeraková 19:33 Detail
1. Bruno Zvonár 2 0 Nikola Nemčíková 19:33 Detail
1. Adam Donoval 2 0 Nikola Švecová 19:33 Detail
1. Max Horanský 0 2 Peter Šichula 19:33 Detail
1. Samuel Holík 0 2 Lívia Malicherová 19:33 Detail
2. Bruno Zvonár 0 2 Nikola Nemčíková 19:35 Detail
2. Kristián Holík 2 0 Michaela Sekeraková 19:35 Detail
2. Samuel Holík 0 2 Lívia Malicherová 19:35 Detail
2. Max Horanský 0 2 Peter Šichula 19:37 Detail
2. Adam Donoval 0 2 Nikola Švecová 19:41 Detail
TB4 TEAM 16 4 Pyšyšvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 0 2 Martina Kotrčová 19:33 Detail
1. Filip Leško 2 0 Martina Mikušová 19:33 Detail
1. Ondrej Lopatník 2 0 Andrej Kuzma 19:33 Detail
1. Jakub Antolík 2 0 Oto Motyčka 19:33 Detail
1. Daniel Benco 2 0 Samuel Chorvát 19:33 Detail
2. Dominik Nalevanko 2 0 Martina Kotrčová 19:34 Detail
2. Filip Leško 2 0 Martina Mikušová 19:35 Detail
2. Daniel Benco 2 0 Samuel Chorvát 19:36 Detail
2. Ondrej Lopatník 0 2 Andrej Kuzma 19:37 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Oto Motyčka 19:39 Detail
Svetlušky 12 8 Škola pre deti Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Varšo 0 2 Patrícia Molčanová 19:33 Detail
1. Lucian Dančo 2 0 Philip Ivan Levrinc 19:33 Detail
1. Matej Čeman 2 0 Ava Lovecká 19:33 Detail
1. Martin Čeman 0 2 Hana Siebertová 19:33 Detail
1. Marian Méri 2 0 Ondrej Baláž 19:33 Detail
2. Martin Čeman 0 2 Hana Siebertová 19:36 Detail
2. Michal Varšo 0 2 Patrícia Molčanová 19:39 Detail
2. Lucian Dančo 2 0 Philip Ivan Levrinc 19:41 Detail
2. Marian Méri 2 0 Ondrej Baláž 19:41 Detail
2. Matej Čeman 2 0 Ava Lovecká 19:41 Detail
Škrabo9 12 8 1gympel Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristína Kucbelová 2 0 Emma Hurajtová 19:33 Detail
1. Paulína Pukáčová 2 0 Ester Leila Langrová 19:33 Detail
1. Bronislava Lášticová 0 2 Kristián Košár 19:33 Detail
1. Sebastián Dobija 0 2 Stanislav Korytko 19:33 Detail
1. Tomáš Púček 2 0 Ondrej Pilát 19:33 Detail
2. Bronislava Lášticová 2 0 Kristián Košár 19:34 Detail
2. Kristína Kucbelová 0 2 Emma Hurajtová 19:34 Detail
2. Paulína Pukáčová 0 2 Ester Leila Langrová 19:34 Detail
2. Sebastián Dobija 2 0 Stanislav Korytko 19:36 Detail
2. Tomáš Púček 2 0 Ondrej Pilát 19:36 Detail
Horalka 16 4 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Žirko 2 0 Zuzana Bartošová 19:33 Detail
1. Adam Lacuška 2 0 Andrea Ivaničová 19:33 Detail
1. Peter Vladimír Lupták 2 0 Bibiana Dobrocká 19:33 Detail
1. Krisztián Mészáros 2 0 Mirka Kováčová 19:33 Detail
1. Šimon Pazič 0 2 Kevin Spodniak 19:33 Detail
2. Peter Vladimír Lupták 2 0 Bibiana Dobrocká 19:34 Detail
2. Dominik Žirko 2 0 Zuzana Bartošová 19:35 Detail
2. Adam Lacuška 2 0 Andrea Ivaničová 19:41 Detail
2. Krisztián Mészáros 2 0 Mirka Kováčová 19:41 Detail
2. Šimon Pazič 0 2 Kevin Spodniak 19:42 Detail
Bánováci 10 10 Športovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofia Kyselová 0 2 Oliver Svorad 19:33 Detail
1. Tomáš Garbár 2 0 Erik Mikuláš 19:33 Detail
1. Michal Haščík 2 0 Michal Frečka 19:33 Detail
1. Simona Brončeková 0 2 Alex Rybárik 19:33 Detail
1. Natália Ďubeková 0 2 Samuel Garaj 19:33 Detail
2. Natália Ďubeková 0 2 Samuel Garaj 19:34 Detail
2. Simona Brončeková 2 0 Alex Rybárik 19:35 Detail
2. Sofia Kyselová 0 2 Oliver Svorad 19:35 Detail
2. Michal Haščík 2 0 Michal Frečka 19:36 Detail
2. Tomáš Garbár 2 0 Erik Mikuláš 19:37 Detail
Šmouulinky 6 14 Škrabo8 Zobrazit/Skrýt detail
1. Laura Kochelková 0 2 Matej Pobeha 19:33 Detail
1. Táňa Brachnobá 0 2 Dávid Ďaďo 19:33 Detail
1. Zoe Vojdová 2 0 Dominika Rosinkská 19:33 Detail
1. Eva Töröková 0 2 Anna Blažeňáková 19:33 Detail
1. Anna Zemiarová 2 0 Tomáš Berbille 19:33 Detail
2. Eva Töröková 0 2 Anna Blažeňáková 19:34 Detail
2. Laura Kochelková 0 2 Matej Pobeha 19:35 Detail
2. Anna Zemiarová 0 2 Tomáš Berbille 19:35 Detail
2. Zoe Vojdová 2 0 Dominika Rosinkská 19:41 Detail
2. Táňa Brachnobá 0 2 Dávid Ďaďo 19:41 Detail
Juniori 10 10 KúlTím sk Zobrazit/Skrýt detail
1. Katarína Hvizdošová 0 2 Daniel Zrebný 19:33 Detail
1. Karolína Kozáková 0 2 Nathanael Serra 19:33 Detail
1. Jakub Szentkereszty 2 0 Alexandra Bučová 19:33 Detail
1. Emanuel Kollár 2 0 Sára Šamajová 19:33 Detail
1. Samuel Skalský 0 2 Miriam Holášová 19:33 Detail
2. Karolína Kozáková 2 0 Nathanael Serra 19:35 Detail
2. Jakub Szentkereszty 2 0 Alexandra Bučová 19:35 Detail
2. Emanuel Kollár 2 0 Sára Šamajová 19:35 Detail
2. Katarína Hvizdošová 0 2 Daniel Zrebný 19:38 Detail
2. Samuel Skalský 0 2 Miriam Holášová 19:41 Detail
Frzne 16 4 Gambiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jano 2 0 Adam Tancoš 19:33 Detail
1. Šimon Lukáč 2 0 Šimon Fedič 19:33 Detail
1. Jakub Konečný 2 0 Erik Oboril 19:33 Detail
1. Patrik Olexa 2 0 Laura Farkašová 19:33 Detail
1. Martin Šrenkel 2 0 Richard Pajunk 19:33 Detail
2. Martin Jano 2 0 Adam Tancoš 19:41 Detail
2. Jakub Konečný 0 2 Erik Oboril 19:41 Detail
2. Patrik Olexa 2 0 Laura Farkašová 19:41 Detail
2. Šimon Lukáč 2 0 Šimon Fedič 19:41 Detail
2. Martin Šrenkel 0 2 Richard Pajunk 19:41 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 8 12 FISHY Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Michal Méhes 19:33 Detail
1. Karel Eben 0 2 Andrej Koprda 19:33 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Dávid Faragó 19:33 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Timotej Ivan Tóth 19:33 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Lucia Méhesová 19:33 Detail
2. Simon Hubelník 2 0 Dávid Faragó 19:41 Detail
2. Nikolas Flamel 2 0 Michal Méhes 19:41 Detail
2. Karel Eben 2 0 Andrej Koprda 19:41 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Lucia Méhesová 19:41 Detail
2. Čeněk Ziegler 2 0 Timotej Ivan Tóth 19:41 Detail
Gonyarmy 10 10 Gympaba XOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Pavuk 0 2 Filip Bulla 19:33 Detail
1. Samuel Šfefanko 0 2 Jozef Demjan 19:33 Detail
1. Martin Bačo 0 2 Daniel Koppel 19:33 Detail
1. Sebastian Migaľ 0 2 Lukáš Slovák 19:33 Detail
1. Nikolas Volesko 0 2 Jakub Urbanovič 19:33 Detail
2. Martin Pavuk 2 0 Filip Bulla 19:41 Detail
2. Samuel Šfefanko 2 0 Jozef Demjan 19:41 Detail
2. Nikolas Volesko 2 0 Jakub Urbanovič 19:41 Detail
2. Martin Bačo 2 0 Daniel Koppel 19:41 Detail
2. Sebastian Migaľ 2 0 Lukáš Slovák 19:41 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mimo a Riadne 12 92 31 92
2. Inkognito 10 70 31 70
3. JRD Podunajské Biskupice 9 84 24 50
4. MATELA 9 76 28 59
5. Eta boľ 8 76 32 56
6. BETA 8 72 29 48
7. TB4 TEAM 8 72 28 50
8. My Hero Academia 8 70 22 38
9. Svetlušky 8 66 21 37
10. o ou 7 80 25 33
11. lopejskí draci 7 68 27 37
12. Škrabo9 7 64 29 45
13. Horalka 6 70 21 22
14. Riadne a mimo 6 68 29 33
15. Škrabo8 6 64 25 30
16. Pyšyšvorky 6 56 28 30
17. Športovci 5 62 21 17
18. 1gympel 5 60 25 20
19. Škola pre deti 5 58 19 12
20. Bánováci 5 50 25 23
21. Včeličky 5 44 23 16
22. KúlTím sk 4 52 20 15
23. Šmouulinky 4 48 26 18
24. Frzne 4 48 21 10
25. Juniori 4 44 21 15
26. FISHY 4 36 18 10
27. Gympaba XOX 3 42 13 7
28. Gonyarmy 3 38 13 7
29. Sociálně Cementní Gambleři 2 38 17 6
30. Gambiti 2 32 17 6

Začátek: 24. 11. 19:07

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
BETA 8 12 Inkognito Zobrazit/Skrýt detail
1. Sabína Obrtancová 2 0 Richard Kellner 19:07 Detail
1. Marek Pobiják 0 2 Branislav Ječim 19:07 Detail
1. Anna Mária Remeková 0 2 Alexandra Sscholczová 19:07 Detail
1. Daniela Burgerová 0 2 Martin Bendík 19:07 Detail
1. Katarína Valkovičová 2 0 Martin Švec 19:07 Detail
2. Anna Mária Remeková 0 2 Alexandra Sscholczová 19:09 Detail
2. Daniela Burgerová 0 2 Martin Bendík 19:13 Detail
2. Katarína Valkovičová 2 0 Martin Švec 19:14 Detail
2. Marek Pobiják 0 2 Branislav Ječim 19:15 Detail
2. Sabína Obrtancová 2 0 Richard Kellner 19:17 Detail
Mimo a Riadne 16 4 Svetlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Michal Varšo 19:07 Detail
1. Vanessa Viršíková 2 0 Lucian Dančo 19:07 Detail
1. Matúš Farkaš 2 0 Matej Čeman 19:07 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Martin Čeman 19:07 Detail
1. Timotej Košecký 0 2 Marian Méri 19:07 Detail
2. Timotej Košecký 2 0 Marian Méri 19:08 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Martin Čeman 19:08 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Lucian Dančo 19:09 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Michal Varšo 19:09 Detail
2. Matúš Farkaš 0 2 Matej Čeman 19:11 Detail
MATELA 14 6 TB4 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 2 0 Dominik Nalevanko 19:07 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Filip Leško 19:07 Detail
1. Ester Prostredná 0 2 Ondrej Lopatník 19:07 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Jakub Antolík 19:07 Detail
1. Marek Mihalko 2 0 Daniel Benco 19:07 Detail
2. Matej Horvát 0 2 Jakub Antolík 19:09 Detail
2. Tomáš Barica 2 0 Dominik Nalevanko 19:09 Detail
2. Ester Prostredná 2 0 Ondrej Lopatník 19:11 Detail
2. Natália Nagyová 2 0 Filip Leško 19:11 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Daniel Benco 19:15 Detail
Škrabo9 8 12 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristína Kucbelová 0 2 Barbora Piatková 19:07 Detail
1. Paulína Pukáčová 2 0 Hana Štrkolcová 19:07 Detail
1. Bronislava Lášticová 0 2 Dario Mikuš 19:07 Detail
1. Sebastián Dobija 2 0 Paulína Šebeková 19:07 Detail
1. Tomáš Púček 0 2 Adam Berkeš 19:07 Detail
2. Kristína Kucbelová 0 2 Barbora Piatková 19:08 Detail
2. Bronislava Lášticová 2 0 Dario Mikuš 19:08 Detail
2. Tomáš Púček 0 2 Adam Berkeš 19:09 Detail
2. Paulína Pukáčová 2 0 Hana Štrkolcová 19:11 Detail
2. Sebastián Dobija 0 2 Paulína Šebeková 19:11 Detail
JRD Podunajské Biskupice 20 0 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Vinc 2 0 Zuzana Bartošová 19:07 Detail
1. Silvia Vrbovská 2 0 Andrea Ivaničová 19:07 Detail
1. Matúš Ďurian 2 0 Bibiana Dobrocká 19:07 Detail
1. Martin Kotrč 2 0 Mirka Kováčová 19:07 Detail
1. Andrej Zlúky 2 0 Kevin Spodniak 19:07 Detail
2. Matúš Ďurian 2 0 Bibiana Dobrocká 19:08 Detail
2. Martin Kotrč 2 0 Mirka Kováčová 19:10 Detail
2. Matej Vinc 2 0 Zuzana Bartošová 19:11 Detail
2. Andrej Zlúky 2 0 Kevin Spodniak 19:15 Detail
2. Silvia Vrbovská 2 0 Andrea Ivaničová 19:15 Detail
Bánováci 6 14 lopejskí draci Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofia Kyselová 2 0 Jakub Hazucha 19:07 Detail
1. Tomáš Garbár 2 0 Michal Katona 19:07 Detail
1. Michal Haščík 0 2 Marek Ambróz 19:07 Detail
1. Simona Brončeková 0 2 Jakub Butora 19:07 Detail
1. Natália Ďubeková 0 2 Maroš Longauer 19:07 Detail
2. Simona Brončeková 0 2 Jakub Butora 19:08 Detail
2. Natália Ďubeková 0 2 Maroš Longauer 19:09 Detail
2. Michal Haščík 0 2 Marek Ambróz 19:09 Detail
2. Tomáš Garbár 0 2 Michal Katona 19:10 Detail
2. Sofia Kyselová 2 0 Jakub Hazucha 19:14 Detail
Pyšyšvorky 12 8 1gympel Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Kotrčová 2 0 Emma Hurajtová 19:07 Detail
1. Martina Mikušová 2 0 Ester Leila Langrová 19:07 Detail
1. Andrej Kuzma 0 2 Kristián Košár 19:07 Detail
1. Oto Motyčka 0 2 Stanislav Korytko 19:07 Detail
1. Samuel Chorvát 2 0 Ondrej Pilát 19:07 Detail
2. Oto Motyčka 2 0 Stanislav Korytko 19:08 Detail
2. Martina Mikušová 2 0 Ester Leila Langrová 19:09 Detail
2. Andrej Kuzma 0 2 Kristián Košár 19:09 Detail
2. Samuel Chorvát 2 0 Ondrej Pilát 19:09 Detail
2. Martina Kotrčová 0 2 Emma Hurajtová 19:12 Detail
KúlTím sk 2 18 o ou Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zrebný 0 2 Ema Matrtajová 19:07 Detail
1. Nathanael Serra 2 0 Stela Černáková 19:07 Detail
1. Alexandra Bučová 0 2 Tabita Mikušová 19:07 Detail
1. Sára Šamajová 0 2 Lucia Bieliková 19:07 Detail
1. Miriam Holášová 0 2 Naďa Bellová 19:07 Detail
2. Daniel Zrebný 0 2 Ema Matrtajová 19:08 Detail
2. Alexandra Bučová 0 2 Tabita Mikušová 19:09 Detail
2. Miriam Holášová 0 2 Naďa Bellová 19:09 Detail
2. Sára Šamajová 0 2 Lucia Bieliková 19:09 Detail
2. Nathanael Serra 0 2 Stela Černáková 19:12 Detail
Škrabo8 10 10 Riadne a mimo Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Pobeha 2 0 Kristián Holík 19:07 Detail
1. Dávid Ďaďo 2 0 Bruno Zvonár 19:07 Detail
1. Dominika Rosinkská 0 2 Adam Donoval 19:07 Detail
1. Anna Blažeňáková 2 0 Max Horanský 19:07 Detail
1. Tomáš Berbille 0 2 Samuel Holík 19:07 Detail
2. Dominika Rosinkská 0 2 Adam Donoval 19:08 Detail
2. Tomáš Berbille 0 2 Samuel Holík 19:08 Detail
2. Dávid Ďaďo 0 2 Bruno Zvonár 19:09 Detail
2. Anna Blažeňáková 2 0 Max Horanský 19:11 Detail
2. Matej Pobeha 2 0 Kristián Holík 19:11 Detail
Frzne 4 16 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jano 0 2 Michaela Sekeraková 19:07 Detail
1. Šimon Lukáč 2 0 Nikola Nemčíková 19:07 Detail
1. Jakub Konečný 0 2 Nikola Švecová 19:07 Detail
1. Patrik Olexa 0 2 Peter Šichula 19:07 Detail
1. Martin Šrenkel 0 2 Lívia Malicherová 19:07 Detail
2. Patrik Olexa 0 2 Peter Šichula 19:08 Detail
2. Martin Jano 0 2 Michaela Sekeraková 19:08 Detail
2. Šimon Lukáč 2 0 Nikola Nemčíková 19:09 Detail
2. Martin Šrenkel 0 2 Lívia Malicherová 19:15 Detail
2. Jakub Konečný 0 2 Nikola Švecová 19:15 Detail
Šmouulinky 12 8 Športovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Laura Kochelková 0 2 Oliver Svorad 19:07 Detail
1. Táňa Brachnobá 0 2 Erik Mikuláš 19:07 Detail
1. Zoe Vojdová 2 0 Michal Frečka 19:07 Detail
1. Eva Töröková 2 0 Alex Rybárik 19:07 Detail
1. Anna Zemiarová 2 0 Samuel Garaj 19:07 Detail
2. Anna Zemiarová 2 0 Samuel Garaj 19:08 Detail
2. Táňa Brachnobá 0 2 Erik Mikuláš 19:09 Detail
2. Zoe Vojdová 2 0 Michal Frečka 19:09 Detail
2. Eva Töröková 2 0 Alex Rybárik 19:13 Detail
2. Laura Kochelková 0 2 Oliver Svorad 19:15 Detail
Juniori 10 10 Škola pre deti Zobrazit/Skrýt detail
1. Katarína Hvizdošová 0 2 Patrícia Molčanová 19:07 Detail
1. Karolína Kozáková 2 0 Philip Ivan Levrinc 19:07 Detail
1. Jakub Szentkereszty 2 0 Ava Lovecká 19:07 Detail
1. Emanuel Kollár 0 2 Hana Siebertová 19:07 Detail
1. Samuel Skalský 2 0 Ondrej Baláž 19:07 Detail
2. Katarína Hvizdošová 0 2 Patrícia Molčanová 19:09 Detail
2. Emanuel Kollár 0 2 Hana Siebertová 19:10 Detail
2. Jakub Szentkereszty 2 0 Ava Lovecká 19:14 Detail
2. Karolína Kozáková 2 0 Philip Ivan Levrinc 19:14 Detail
2. Samuel Skalský 0 2 Ondrej Baláž 19:14 Detail
FISHY 6 14 Horalka Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Méhes 0 2 Dominik Žirko 19:07 Detail
1. Andrej Koprda 0 2 Adam Lacuška 19:07 Detail
1. Dávid Faragó 0 2 Peter Vladimír Lupták 19:07 Detail
1. Timotej Ivan Tóth 0 2 Krisztián Mészáros 19:07 Detail
1. Lucia Méhesová 2 0 Šimon Pazič 19:07 Detail
2. Michal Méhes 2 0 Dominik Žirko 19:09 Detail
2. Dávid Faragó 0 2 Peter Vladimír Lupták 19:14 Detail
2. Andrej Koprda 0 2 Adam Lacuška 19:14 Detail
2. Timotej Ivan Tóth 0 2 Krisztián Mészáros 19:14 Detail
2. Lucia Méhesová 2 0 Šimon Pazič 19:15 Detail
Gambiti 10 10 Gympaba XOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Tancoš 0 2 Filip Bulla 19:07 Detail
1. Šimon Fedič 0 2 Jozef Demjan 19:07 Detail
1. Erik Oboril 0 2 Daniel Koppel 19:07 Detail
1. Laura Farkašová 0 2 Lukáš Slovák 19:07 Detail
1. Richard Pajunk 0 2 Jakub Urbanovič 19:07 Detail
2. Richard Pajunk 2 0 Jakub Urbanovič 19:14 Detail
2. Adam Tancoš 2 0 Filip Bulla 19:14 Detail
2. Šimon Fedič 2 0 Jozef Demjan 19:14 Detail
2. Erik Oboril 2 0 Daniel Koppel 19:14 Detail
2. Laura Farkašová 2 0 Lukáš Slovák 19:14 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Gonyarmy Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 2 0 Martin Pavuk 19:07 Detail
1. Karel Eben 2 0 Samuel Šfefanko 19:07 Detail
1. Simon Hubelník 2 0 Martin Bačo 19:07 Detail
1. Čeněk Ziegler 2 0 Sebastian Migaľ 19:07 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 Nikolas Volesko 19:07 Detail
2. Karel Eben 0 2 Samuel Šfefanko 19:14 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Sebastian Migaľ 19:14 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Martin Bačo 19:14 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Martin Pavuk 19:14 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Nikolas Volesko 19:14 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mimo a Riadne 10 80 19 64
2. Eta boľ 8 68 18 42
3. BETA 8 64 17 42
4. Inkognito 8 58 21 50
5. o ou 7 74 12 23
6. JRD Podunajské Biskupice 7 70 17 32
7. MATELA 7 64 19 41
8. lopejskí draci 7 60 13 29
9. Riadne a mimo 6 60 15 23
10. My Hero Academia 6 58 13 20
11. TB4 TEAM 6 56 19 32
12. Svetlušky 6 54 13 21
13. Pyšyšvorky 6 52 16 24
14. Škrabo9 5 52 19 27
15. 1gympel 5 52 15 16
16. Škola pre deti 5 50 9 11
17. Včeličky 5 40 12 11
18. Horalka 4 54 13 8
19. Športovci 4 52 13 10
20. Škrabo8 4 50 19 16
21. Šmouulinky 4 42 17 12
22. Bánováci 4 40 17 14
23. KúlTím sk 3 42 16 9
24. Juniori 3 34 16 9
25. Frzne 2 32 15 4
26. Gympaba XOX 2 32 7 4
27. Sociálně Cementní Gambleři 2 30 12 4
28. Gambiti 2 28 10 4
29. Gonyarmy 2 28 7 4
30. FISHY 2 24 12 4

Začátek: 24. 11. 18:44

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Mimo a Riadne 16 4 Inkognito Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Richard Kellner 18:44 Detail
1. Vanessa Viršíková 0 2 Branislav Ječim 18:44 Detail
1. Matúš Farkaš 2 0 Alexandra Sscholczová 18:44 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Martin Bendík 18:44 Detail
1. Timotej Košecký 2 0 Martin Švec 18:44 Detail
2. Timotej Košecký 2 0 Martin Švec 18:45 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Richard Kellner 18:49 Detail
2. Matúš Farkaš 0 2 Alexandra Sscholczová 18:49 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Branislav Ječim 18:52 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Martin Bendík 18:55 Detail
BETA 12 8 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Sabína Obrtancová 0 2 Barbora Piatková 18:44 Detail
1. Marek Pobiják 2 0 Hana Štrkolcová 18:44 Detail
1. Anna Mária Remeková 0 2 Dario Mikuš 18:44 Detail
1. Daniela Burgerová 0 2 Paulína Šebeková 18:44 Detail
1. Katarína Valkovičová 2 0 Adam Berkeš 18:44 Detail
2. Marek Pobiják 2 0 Hana Štrkolcová 18:46 Detail
2. Anna Mária Remeková 2 0 Dario Mikuš 18:46 Detail
2. Sabína Obrtancová 2 0 Barbora Piatková 18:49 Detail
2. Katarína Valkovičová 2 0 Adam Berkeš 18:52 Detail
2. Daniela Burgerová 0 2 Paulína Šebeková 18:53 Detail
Škrabo9 4 16 TB4 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristína Kucbelová 2 0 Dominik Nalevanko 18:44 Detail
1. Paulína Pukáčová 0 2 Filip Leško 18:44 Detail
1. Bronislava Lášticová 0 2 Ondrej Lopatník 18:44 Detail
1. Sebastián Dobija 0 2 Jakub Antolík 18:44 Detail
1. Tomáš Púček 0 2 Daniel Benco 18:44 Detail
2. Bronislava Lášticová 0 2 Ondrej Lopatník 18:45 Detail
2. Paulína Pukáčová 0 2 Filip Leško 18:45 Detail
2. Tomáš Púček 2 0 Daniel Benco 18:46 Detail
2. Sebastián Dobija 0 2 Jakub Antolík 18:47 Detail
2. Kristína Kucbelová 0 2 Dominik Nalevanko 18:47 Detail
MATELA 10 10 o ou Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 0 2 Ema Matrtajová 18:44 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Stela Černáková 18:44 Detail
1. Ester Prostredná 0 2 Tabita Mikušová 18:44 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Lucia Bieliková 18:44 Detail
1. Marek Mihalko 2 0 Naďa Bellová 18:44 Detail
2. Tomáš Barica 2 0 Ema Matrtajová 18:46 Detail
2. Matej Horvát 2 0 Lucia Bieliková 18:46 Detail
2. Natália Nagyová 0 2 Stela Černáková 18:47 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Naďa Bellová 18:50 Detail
2. Ester Prostredná 0 2 Tabita Mikušová 18:53 Detail
Bánováci 4 16 Svetlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofia Kyselová 0 2 Michal Varšo 18:44 Detail
1. Tomáš Garbár 0 2 Lucian Dančo 18:44 Detail
1. Michal Haščík 0 2 Matej Čeman 18:44 Detail
1. Simona Brončeková 0 2 Martin Čeman 18:44 Detail
1. Natália Ďubeková 0 2 Marian Méri 18:44 Detail
2. Michal Haščík 0 2 Matej Čeman 18:45 Detail
2. Simona Brončeková 0 2 Martin Čeman 18:46 Detail
2. Natália Ďubeková 2 0 Marian Méri 18:46 Detail
2. Sofia Kyselová 2 0 Michal Varšo 18:46 Detail
2. Tomáš Garbár 0 2 Lucian Dančo 18:48 Detail
JRD Podunajské Biskupice 10 10 Riadne a mimo Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Vinc 0 2 Kristián Holík 18:44 Detail
1. Silvia Vrbovská 0 2 Bruno Zvonár 18:44 Detail
1. Matúš Ďurian 2 0 Adam Donoval 18:44 Detail
1. Martin Kotrč 0 2 Max Horanský 18:44 Detail
1. Andrej Zlúky 2 0 Samuel Holík 18:44 Detail
2. Matúš Ďurian 2 0 Adam Donoval 18:46 Detail
2. Matej Vinc 0 2 Kristián Holík 18:47 Detail
2. Silvia Vrbovská 0 2 Bruno Zvonár 18:47 Detail
2. Martin Kotrč 2 0 Max Horanský 18:47 Detail
2. Andrej Zlúky 2 0 Samuel Holík 18:54 Detail
KúlTím sk 6 14 1gympel Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zrebný 0 2 Emma Hurajtová 18:44 Detail
1. Nathanael Serra 0 2 Ester Leila Langrová 18:44 Detail
1. Alexandra Bučová 0 2 Kristián Košár 18:44 Detail
1. Sára Šamajová 0 2 Stanislav Korytko 18:44 Detail
1. Miriam Holášová 2 0 Ondrej Pilát 18:44 Detail
2. Alexandra Bučová 0 2 Kristián Košár 18:45 Detail
2. Nathanael Serra 0 2 Ester Leila Langrová 18:45 Detail
2. Sára Šamajová 2 0 Stanislav Korytko 18:45 Detail
2. Miriam Holášová 2 0 Ondrej Pilát 18:46 Detail
2. Daniel Zrebný 0 2 Emma Hurajtová 18:49 Detail
Škrabo8 6 14 lopejskí draci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Pobeha 2 0 Jakub Hazucha 18:44 Detail
1. Dávid Ďaďo 2 0 Michal Katona 18:44 Detail
1. Dominika Rosinkská 0 2 Marek Ambróz 18:44 Detail
1. Anna Blažeňáková 0 2 Jakub Butora 18:44 Detail
1. Tomáš Berbille 0 2 Maroš Longauer 18:44 Detail
2. Dominika Rosinkská 0 2 Marek Ambróz 18:45 Detail
2. Tomáš Berbille 0 2 Maroš Longauer 18:45 Detail
2. Anna Blažeňáková 0 2 Jakub Butora 18:46 Detail
2. Dávid Ďaďo 0 2 Michal Katona 18:47 Detail
2. Matej Pobeha 2 0 Jakub Hazucha 18:52 Detail
Frzne 8 12 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jano 0 2 Zuzana Bartošová 18:44 Detail
1. Šimon Lukáč 2 0 Andrea Ivaničová 18:44 Detail
1. Jakub Konečný 0 2 Bibiana Dobrocká 18:44 Detail
1. Patrik Olexa 2 0 Mirka Kováčová 18:44 Detail
1. Martin Šrenkel 2 0 Kevin Spodniak 18:44 Detail
2. Martin Jano 0 2 Zuzana Bartošová 18:45 Detail
2. Šimon Lukáč 2 0 Andrea Ivaničová 18:52 Detail
2. Martin Šrenkel 0 2 Kevin Spodniak 18:52 Detail
2. Patrik Olexa 0 2 Mirka Kováčová 18:52 Detail
2. Jakub Konečný 0 2 Bibiana Dobrocká 18:52 Detail
Šmouulinky 6 14 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Laura Kochelková 0 2 Michaela Sekeraková 18:44 Detail
1. Táňa Brachnobá 0 2 Nikola Nemčíková 18:44 Detail
1. Zoe Vojdová 2 0 Nikola Švecová 18:44 Detail
1. Eva Töröková 0 2 Peter Šichula 18:44 Detail
1. Anna Zemiarová 2 0 Lívia Malicherová 18:44 Detail
2. Anna Zemiarová 2 0 Lívia Malicherová 18:45 Detail
2. Eva Töröková 0 2 Peter Šichula 18:46 Detail
2. Táňa Brachnobá 0 2 Nikola Nemčíková 18:46 Detail
2. Laura Kochelková 0 2 Michaela Sekeraková 18:46 Detail
2. Zoe Vojdová 0 2 Nikola Švecová 18:46 Detail
Pyšyšvorky 14 6 Horalka Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Kotrčová 0 2 Dominik Žirko 18:44 Detail
1. Martina Mikušová 2 0 Adam Lacuška 18:44 Detail
1. Andrej Kuzma 2 0 Peter Vladimír Lupták 18:44 Detail
1. Oto Motyčka 0 2 Krisztián Mészáros 18:44 Detail
1. Samuel Chorvát 2 0 Šimon Pazič 18:44 Detail
2. Martina Kotrčová 2 0 Dominik Žirko 18:46 Detail
2. Oto Motyčka 2 0 Krisztián Mészáros 18:46 Detail
2. Martina Mikušová 0 2 Adam Lacuška 18:46 Detail
2. Andrej Kuzma 2 0 Peter Vladimír Lupták 18:47 Detail
2. Samuel Chorvát 2 0 Šimon Pazič 18:52 Detail
Juniori 6 14 Športovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Katarína Hvizdošová 0 2 Oliver Svorad 18:44 Detail
1. Karolína Kozáková 2 0 Erik Mikuláš 18:44 Detail
1. Jakub Szentkereszty 2 0 Michal Frečka 18:44 Detail
1. Emanuel Kollár 0 2 Alex Rybárik 18:44 Detail
1. Samuel Skalský 0 2 Samuel Garaj 18:44 Detail
2. Jakub Szentkereszty 0 2 Michal Frečka 18:45 Detail
2. Katarína Hvizdošová 0 2 Oliver Svorad 18:46 Detail
2. Karolína Kozáková 2 0 Erik Mikuláš 18:47 Detail
2. Samuel Skalský 0 2 Samuel Garaj 18:50 Detail
2. Emanuel Kollár 0 2 Alex Rybárik 18:52 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 6 14 Škola pre deti Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Patrícia Molčanová 18:44 Detail
1. Karel Eben 2 0 Philip Ivan Levrinc 18:44 Detail
1. Simon Hubelník 2 0 Ava Lovecká 18:44 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Hana Siebertová 18:44 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 Ondrej Baláž 18:44 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Ondrej Baláž 18:52 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Ava Lovecká 18:52 Detail
2. Karel Eben 0 2 Philip Ivan Levrinc 18:52 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Patrícia Molčanová 18:52 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Hana Siebertová 18:52 Detail
FISHY 14 6 Gympaba XOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Méhes 2 0 Filip Bulla 18:44 Detail
1. Andrej Koprda 2 0 Jozef Demjan 18:44 Detail
1. Dávid Faragó 2 0 Daniel Koppel 18:44 Detail
1. Timotej Ivan Tóth 2 0 Lukáš Slovák 18:44 Detail
1. Lucia Méhesová 2 0 Jakub Urbanovič 18:44 Detail
2. Andrej Koprda 0 2 Jozef Demjan 18:52 Detail
2. Dávid Faragó 0 2 Daniel Koppel 18:52 Detail
2. Michal Méhes 2 0 Filip Bulla 18:52 Detail
2. Timotej Ivan Tóth 0 2 Lukáš Slovák 18:52 Detail
2. Lucia Méhesová 2 0 Jakub Urbanovič 18:52 Detail
Gambiti 10 10 Gonyarmy Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Tancoš 2 0 Martin Pavuk 18:44 Detail
1. Šimon Fedič 2 0 Samuel Šfefanko 18:44 Detail
1. Erik Oboril 2 0 Martin Bačo 18:44 Detail
1. Laura Farkašová 2 0 Sebastian Migaľ 18:44 Detail
1. Richard Pajunk 2 0 Nikolas Volesko 18:44 Detail
2. Adam Tancoš 0 2 Martin Pavuk 18:52 Detail
2. Šimon Fedič 0 2 Samuel Šfefanko 18:52 Detail
2. Laura Farkašová 0 2 Sebastian Migaľ 18:52 Detail
2. Richard Pajunk 0 2 Nikolas Volesko 18:52 Detail
2. Erik Oboril 0 2 Martin Bačo 18:52 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mimo a Riadne 8 64 10 40
2. BETA 8 56 8 34
3. Eta boľ 6 56 11 26
4. TB4 TEAM 6 50 10 28
5. Svetlušky 6 50 7 18
6. Inkognito 6 46 10 24
7. o ou 5 56 7 13
8. MATELA 5 50 10 23
9. JRD Podunajské Biskupice 5 50 9 17
10. Riadne a mimo 5 50 7 11
11. lopejskí draci 5 46 8 15
12. Škrabo9 5 44 9 17
13. 1gympel 5 44 9 14
14. Včeličky 5 40 5 9
15. Športovci 4 44 8 6
16. My Hero Academia 4 42 9 12
17. Pyšyšvorky 4 40 8 10
18. Škola pre deti 4 40 5 4
19. Bánováci 4 34 8 12
20. Škrabo8 3 40 11 10
21. KúlTím sk 3 40 9 7
22. Horalka 2 40 9 2
23. Šmouulinky 2 30 9 4
24. Frzne 2 28 8 2
25. Juniori 2 24 9 2
26. FISHY 2 18 6 2
27. Gympaba XOX 1 22 5 1
28. Sociálně Cementní Gambleři 1 20 9 1
29. Gambiti 1 18 6 1
30. Gonyarmy 1 18 4 1

Začátek: 24. 11. 18:18

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Riadne a mimo 8 12 Inkognito Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristián Holík 2 0 Richard Kellner 18:18 Detail
1. Bruno Zvonár 2 0 Branislav Ječim 18:18 Detail
1. Adam Donoval 0 2 Alexandra Sscholczová 18:18 Detail
1. Max Horanský 0 2 Martin Bendík 18:18 Detail
1. Samuel Holík 0 2 Martin Švec 18:18 Detail
2. Max Horanský 2 0 Martin Bendík 18:19 Detail
2. Adam Donoval 0 2 Alexandra Sscholczová 18:19 Detail
2. Samuel Holík 0 2 Martin Švec 18:20 Detail
2. Kristián Holík 2 0 Richard Kellner 18:23 Detail
2. Bruno Zvonár 0 2 Branislav Ječim 18:28 Detail
MATELA 4 16 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 0 2 Barbora Piatková 18:18 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Hana Štrkolcová 18:18 Detail
1. Ester Prostredná 0 2 Dario Mikuš 18:18 Detail
1. Matej Horvát 0 2 Paulína Šebeková 18:18 Detail
1. Marek Mihalko 0 2 Adam Berkeš 18:18 Detail
2. Ester Prostredná 0 2 Dario Mikuš 18:19 Detail
2. Matej Horvát 0 2 Paulína Šebeková 18:20 Detail
2. Tomáš Barica 0 2 Barbora Piatková 18:20 Detail
2. Marek Mihalko 0 2 Adam Berkeš 18:22 Detail
2. Natália Nagyová 2 0 Hana Štrkolcová 18:23 Detail
BETA 12 8 Škrabo8 Zobrazit/Skrýt detail
1. Sabína Obrtancová 0 2 Matej Pobeha 18:18 Detail
1. Marek Pobiják 2 0 Dávid Ďaďo 18:18 Detail
1. Anna Mária Remeková 0 2 Dominika Rosinkská 18:18 Detail
1. Daniela Burgerová 2 0 Anna Blažeňáková 18:18 Detail
1. Katarína Valkovičová 2 0 Tomáš Berbille 18:18 Detail
2. Marek Pobiják 2 0 Dávid Ďaďo 18:20 Detail
2. Anna Mária Remeková 0 2 Dominika Rosinkská 18:20 Detail
2. Katarína Valkovičová 2 0 Tomáš Berbille 18:20 Detail
2. Daniela Burgerová 2 0 Anna Blažeňáková 18:20 Detail
2. Sabína Obrtancová 0 2 Matej Pobeha 18:22 Detail
Škrabo9 10 10 lopejskí draci Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristína Kucbelová 2 0 Jakub Hazucha 18:18 Detail
1. Paulína Pukáčová 2 0 Michal Katona 18:18 Detail
1. Bronislava Lášticová 0 2 Marek Ambróz 18:18 Detail
1. Sebastián Dobija 0 2 Jakub Butora 18:18 Detail
1. Tomáš Púček 0 2 Maroš Longauer 18:18 Detail
2. Sebastián Dobija 0 2 Jakub Butora 18:19 Detail
2. Bronislava Lášticová 2 0 Marek Ambróz 18:20 Detail
2. Tomáš Púček 0 2 Maroš Longauer 18:21 Detail
2. Paulína Pukáčová 2 0 Michal Katona 18:24 Detail
2. Kristína Kucbelová 2 0 Jakub Hazucha 18:25 Detail
Mimo a Riadne 14 6 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Michaela Sekeraková 18:18 Detail
1. Vanessa Viršíková 2 0 Nikola Nemčíková 18:18 Detail
1. Matúš Farkaš 2 0 Nikola Švecová 18:18 Detail
1. Jakub Skaloš 0 2 Peter Šichula 18:18 Detail
1. Timotej Košecký 2 0 Lívia Malicherová 18:18 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Nikola Nemčíková 18:20 Detail
2. Timotej Košecký 0 2 Lívia Malicherová 18:20 Detail
2. Matúš Farkaš 2 0 Nikola Švecová 18:20 Detail
2. Jakub Skaloš 0 2 Peter Šichula 18:21 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Michaela Sekeraková 18:22 Detail
Svetlušky 10 10 1gympel Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Varšo 0 2 Emma Hurajtová 18:18 Detail
1. Lucian Dančo 2 0 Ester Leila Langrová 18:18 Detail
1. Matej Čeman 0 2 Kristián Košár 18:18 Detail
1. Martin Čeman 2 0 Stanislav Korytko 18:18 Detail
1. Marian Méri 2 0 Ondrej Pilát 18:18 Detail
2. Matej Čeman 0 2 Kristián Košár 18:19 Detail
2. Lucian Dančo 2 0 Ester Leila Langrová 18:20 Detail
2. Michal Varšo 0 2 Emma Hurajtová 18:21 Detail
2. Martin Čeman 0 2 Stanislav Korytko 18:21 Detail
2. Marian Méri 2 0 Ondrej Pilát 18:21 Detail
Frzne 0 20 o ou Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jano 0 2 Ema Matrtajová 18:18 Detail
1. Šimon Lukáč 0 2 Stela Černáková 18:18 Detail
1. Jakub Konečný 0 2 Tabita Mikušová 18:18 Detail
1. Patrik Olexa 0 2 Lucia Bieliková 18:18 Detail
1. Martin Šrenkel 0 2 Naďa Bellová 18:18 Detail
2. Martin Jano 0 2 Ema Matrtajová 18:18 Detail
2. Patrik Olexa 0 2 Lucia Bieliková 18:20 Detail
2. Šimon Lukáč 0 2 Stela Černáková 18:22 Detail
2. Martin Šrenkel 0 2 Naďa Bellová 18:25 Detail
2. Jakub Konečný 0 2 Tabita Mikušová 18:25 Detail
TB4 TEAM 14 6 Športovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 0 2 Oliver Svorad 18:18 Detail
1. Filip Leško 2 0 Erik Mikuláš 18:18 Detail
1. Ondrej Lopatník 2 0 Michal Frečka 18:18 Detail
1. Jakub Antolík 2 0 Alex Rybárik 18:18 Detail
1. Daniel Benco 0 2 Samuel Garaj 18:18 Detail
2. Ondrej Lopatník 2 0 Michal Frečka 18:19 Detail
2. Filip Leško 2 0 Erik Mikuláš 18:22 Detail
2. Daniel Benco 2 0 Samuel Garaj 18:22 Detail
2. Dominik Nalevanko 0 2 Oliver Svorad 18:25 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Alex Rybárik 18:25 Detail
Bánováci 12 8 Škola pre deti Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofia Kyselová 0 2 Patrícia Molčanová 18:18 Detail
1. Tomáš Garbár 2 0 Philip Ivan Levrinc 18:18 Detail
1. Michal Haščík 2 0 Ava Lovecká 18:18 Detail
1. Simona Brončeková 0 2 Hana Siebertová 18:18 Detail
1. Natália Ďubeková 2 0 Ondrej Baláž 18:18 Detail
2. Sofia Kyselová 0 2 Patrícia Molčanová 18:19 Detail
2. Simona Brončeková 0 2 Hana Siebertová 18:20 Detail
2. Natália Ďubeková 2 0 Ondrej Baláž 18:26 Detail
2. Michal Haščík 2 0 Ava Lovecká 18:26 Detail
2. Tomáš Garbár 2 0 Philip Ivan Levrinc 18:26 Detail
JRD Podunajské Biskupice 12 8 Pyšyšvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Vinc 2 0 Martina Kotrčová 18:18 Detail
1. Silvia Vrbovská 0 2 Martina Mikušová 18:18 Detail
1. Matúš Ďurian 2 0 Andrej Kuzma 18:18 Detail
1. Martin Kotrč 0 2 Oto Motyčka 18:18 Detail
1. Andrej Zlúky 2 0 Samuel Chorvát 18:18 Detail
2. Matej Vinc 2 0 Martina Kotrčová 18:19 Detail
2. Matúš Ďurian 2 0 Andrej Kuzma 18:19 Detail
2. Andrej Zlúky 2 0 Samuel Chorvát 18:20 Detail
2. Martin Kotrč 0 2 Oto Motyčka 18:22 Detail
2. Silvia Vrbovská 0 2 Martina Mikušová 18:30 Detail
KúlTím sk 20 0 Gympaba XOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zrebný 2 0 Filip Bulla 18:18 Detail
1. Nathanael Serra 2 0 Jozef Demjan 18:18 Detail
1. Alexandra Bučová 2 0 Daniel Koppel 18:18 Detail
1. Sára Šamajová 2 0 Lukáš Slovák 18:18 Detail
1. Miriam Holášová 2 0 Jakub Urbanovič 18:18 Detail
2. Alexandra Bučová 2 0 Daniel Koppel 18:26 Detail
2. Sára Šamajová 2 0 Lukáš Slovák 18:26 Detail
2. Miriam Holášová 2 0 Jakub Urbanovič 18:26 Detail
2. Nathanael Serra 2 0 Jozef Demjan 18:26 Detail
2. Daniel Zrebný 2 0 Filip Bulla 18:26 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 4 16 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Zuzana Bartošová 18:18 Detail
1. Karel Eben 2 0 Andrea Ivaničová 18:18 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Bibiana Dobrocká 18:18 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Mirka Kováčová 18:18 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 Kevin Spodniak 18:18 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Kevin Spodniak 18:26 Detail
2. Karel Eben 0 2 Andrea Ivaničová 18:26 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Zuzana Bartošová 18:26 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Bibiana Dobrocká 18:26 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Mirka Kováčová 18:26 Detail
Gambiti 2 18 Horalka Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Tancoš 0 2 Dominik Žirko 18:18 Detail
1. Šimon Fedič 0 2 Adam Lacuška 18:18 Detail
1. Erik Oboril 0 2 Peter Vladimír Lupták 18:18 Detail
1. Laura Farkašová 0 2 Krisztián Mészáros 18:18 Detail
1. Richard Pajunk 0 2 Šimon Pazič 18:18 Detail
2. Erik Oboril 0 2 Peter Vladimír Lupták 18:26 Detail
2. Laura Farkašová 0 2 Krisztián Mészáros 18:26 Detail
2. Šimon Fedič 0 2 Adam Lacuška 18:26 Detail
2. Adam Tancoš 0 2 Dominik Žirko 18:26 Detail
2. Richard Pajunk 2 0 Šimon Pazič 18:26 Detail
Juniori 16 4 Gonyarmy Zobrazit/Skrýt detail
1. Katarína Hvizdošová 2 0 Martin Pavuk 18:18 Detail
1. Karolína Kozáková 2 0 Samuel Šfefanko 18:18 Detail
1. Jakub Szentkereszty 2 0 Martin Bačo 18:18 Detail
1. Emanuel Kollár 2 0 Sebastian Migaľ 18:18 Detail
1. Samuel Skalský 2 0 Nikolas Volesko 18:18 Detail
2. Katarína Hvizdošová 2 0 Martin Pavuk 18:26 Detail
2. Karolína Kozáková 2 0 Samuel Šfefanko 18:26 Detail
2. Emanuel Kollár 0 2 Sebastian Migaľ 18:26 Detail
2. Jakub Szentkereszty 2 0 Martin Bačo 18:26 Detail
2. Samuel Skalský 0 2 Nikolas Volesko 18:26 Detail
Šmouulinky 18 2 FISHY Zobrazit/Skrýt detail
1. Laura Kochelková 2 0 Michal Méhes 18:18 Detail
1. Táňa Brachnobá 2 0 Andrej Koprda 18:18 Detail
1. Zoe Vojdová 2 0 Dávid Faragó 18:18 Detail
1. Eva Töröková 2 0 Timotej Ivan Tóth 18:18 Detail
1. Anna Zemiarová 2 0 Lucia Méhesová 18:18 Detail
2. Anna Zemiarová 2 0 Lucia Méhesová 18:19 Detail
2. Laura Kochelková 0 2 Michal Méhes 18:19 Detail
2. Táňa Brachnobá 2 0 Andrej Koprda 18:26 Detail
2. Eva Töröková 2 0 Timotej Ivan Tóth 18:26 Detail
2. Zoe Vojdová 2 0 Dávid Faragó 18:26 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Eta boľ 6 48 4 20
2. Mimo a Riadne 6 48 3 16
3. BETA 6 44 2 14
4. Inkognito 6 42 4 20
5. Škrabo9 5 40 2 11
6. o ou 4 46 2 8
7. MATELA 4 40 3 10
8. JRD Podunajské Biskupice 4 40 2 4
9. Riadne a mimo 4 40 2 4
10. TB4 TEAM 4 34 4 12
11. Svetlušky 4 34 3 8
12. Bánováci 4 30 2 4
13. Škrabo8 3 34 4 8
14. KúlTím sk 3 34 2 5
15. lopejskí draci 3 32 5 9
16. 1gympel 3 30 4 6
17. Včeličky 3 28 3 5
18. Horalka 2 34 4 0
19. Športovci 2 30 4 0
20. My Hero Academia 2 28 5 8
21. Pyšyšvorky 2 26 4 6
22. Škola pre deti 2 26 4 0
23. Šmouulinky 2 24 3 0
24. Frzne 2 20 3 0
25. Juniori 2 18 4 0
26. Gympaba XOX 1 16 3 1
27. Sociálně Cementní Gambleři 1 14 3 1
28. Gambiti 0 8 2 0
29. Gonyarmy 0 8 2 0
30. FISHY 0 4 4 0

Začátek: 24. 11. 17:55

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Škrabo9 18 2 My Hero Academia Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristína Kucbelová 0 2 Michaela Sekeraková 17:55 Detail
1. Paulína Pukáčová 2 0 Nikola Nemčíková 17:55 Detail
1. Bronislava Lášticová 2 0 Nikola Švecová 17:55 Detail
1. Sebastián Dobija 2 0 Peter Šichula 17:55 Detail
1. Tomáš Púček 2 0 Lívia Malicherová 17:55 Detail
2. Kristína Kucbelová 2 0 Michaela Sekeraková 17:56 Detail
2. Tomáš Púček 2 0 Lívia Malicherová 17:56 Detail
2. Paulína Pukáčová 2 0 Nikola Nemčíková 17:56 Detail
2. Sebastián Dobija 2 0 Peter Šichula 17:57 Detail
2. Bronislava Lášticová 2 0 Nikola Švecová 17:58 Detail
JRD Podunajské Biskupice 8 12 Inkognito Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Vinc 2 0 Richard Kellner 17:55 Detail
1. Silvia Vrbovská 0 2 Branislav Ječim 17:55 Detail
1. Matúš Ďurian 0 2 Alexandra Sscholczová 17:55 Detail
1. Martin Kotrč 2 0 Martin Bendík 17:55 Detail
1. Andrej Zlúky 2 0 Martin Švec 17:55 Detail
2. Martin Kotrč 0 2 Martin Bendík 17:56 Detail
2. Matej Vinc 2 0 Richard Kellner 17:57 Detail
2. Silvia Vrbovská 0 2 Branislav Ječim 17:57 Detail
2. Matúš Ďurian 0 2 Alexandra Sscholczová 17:58 Detail
2. Andrej Zlúky 0 2 Martin Švec 17:58 Detail
TB4 TEAM 8 12 Eta boľ Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Nalevanko 2 0 Barbora Piatková 17:55 Detail
1. Filip Leško 2 0 Hana Štrkolcová 17:55 Detail
1. Ondrej Lopatník 0 2 Dario Mikuš 17:55 Detail
1. Jakub Antolík 2 0 Paulína Šebeková 17:55 Detail
1. Daniel Benco 0 2 Adam Berkeš 17:55 Detail
2. Ondrej Lopatník 0 2 Dario Mikuš 17:57 Detail
2. Dominik Nalevanko 0 2 Barbora Piatková 17:57 Detail
2. Jakub Antolík 2 0 Paulína Šebeková 17:57 Detail
2. Daniel Benco 0 2 Adam Berkeš 17:57 Detail
2. Filip Leško 0 2 Hana Štrkolcová 18:03 Detail
MATELA 18 2 Pyšyšvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Barica 2 0 Martina Kotrčová 17:55 Detail
1. Natália Nagyová 2 0 Martina Mikušová 17:55 Detail
1. Ester Prostredná 2 0 Andrej Kuzma 17:55 Detail
1. Matej Horvát 2 0 Oto Motyčka 17:55 Detail
1. Marek Mihalko 2 0 Samuel Chorvát 17:55 Detail
2. Ester Prostredná 2 0 Andrej Kuzma 17:56 Detail
2. Marek Mihalko 2 0 Samuel Chorvát 17:57 Detail
2. Matej Horvát 2 0 Oto Motyčka 17:58 Detail
2. Natália Nagyová 0 2 Martina Mikušová 17:58 Detail
2. Tomáš Barica 2 0 Martina Kotrčová 17:59 Detail
BETA 16 4 Športovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Sabína Obrtancová 0 2 Oliver Svorad 17:55 Detail
1. Marek Pobiják 2 0 Erik Mikuláš 17:55 Detail
1. Anna Mária Remeková 0 2 Michal Frečka 17:55 Detail
1. Daniela Burgerová 2 0 Alex Rybárik 17:55 Detail
1. Katarína Valkovičová 2 0 Samuel Garaj 17:55 Detail
2. Katarína Valkovičová 2 0 Samuel Garaj 17:55 Detail
2. Anna Mária Remeková 2 0 Michal Frečka 17:57 Detail
2. Marek Pobiják 2 0 Erik Mikuláš 17:57 Detail
2. Daniela Burgerová 2 0 Alex Rybárik 17:58 Detail
2. Sabína Obrtancová 2 0 Oliver Svorad 18:03 Detail
Mimo a Riadne 20 0 1gympel Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Molčan 2 0 Emma Hurajtová 17:55 Detail
1. Vanessa Viršíková 2 0 Ester Leila Langrová 17:55 Detail
1. Matúš Farkaš 2 0 Kristián Košár 17:55 Detail
1. Jakub Skaloš 2 0 Stanislav Korytko 17:55 Detail
1. Timotej Košecký 2 0 Ondrej Pilát 17:55 Detail
2. Matúš Molčan 2 0 Emma Hurajtová 17:56 Detail
2. Matúš Farkaš 2 0 Kristián Košár 17:57 Detail
2. Vanessa Viršíková 2 0 Ester Leila Langrová 17:57 Detail
2. Jakub Skaloš 2 0 Stanislav Korytko 17:58 Detail
2. Timotej Košecký 2 0 Ondrej Pilát 17:58 Detail
Svetlušky 10 10 Škrabo8 Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Varšo 0 2 Matej Pobeha 17:55 Detail
1. Lucian Dančo 2 0 Dávid Ďaďo 17:55 Detail
1. Matej Čeman 2 0 Dominika Rosinkská 17:55 Detail
1. Martin Čeman 2 0 Anna Blažeňáková 17:55 Detail
1. Marian Méri 2 0 Tomáš Berbille 17:55 Detail
2. Marian Méri 0 2 Tomáš Berbille 17:56 Detail
2. Matej Čeman 0 2 Dominika Rosinkská 17:56 Detail
2. Michal Varšo 2 0 Matej Pobeha 17:57 Detail
2. Lucian Dančo 0 2 Dávid Ďaďo 17:59 Detail
2. Martin Čeman 0 2 Anna Blažeňáková 18:00 Detail
Riadne a mimo 12 8 Horalka Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristián Holík 2 0 Dominik Žirko 17:55 Detail
1. Bruno Zvonár 2 0 Adam Lacuška 17:55 Detail
1. Adam Donoval 2 0 Peter Vladimír Lupták 17:55 Detail
1. Max Horanský 0 2 Krisztián Mészáros 17:55 Detail
1. Samuel Holík 2 0 Šimon Pazič 17:55 Detail
2. Adam Donoval 0 2 Peter Vladimír Lupták 17:57 Detail
2. Bruno Zvonár 2 0 Adam Lacuška 17:59 Detail
2. Max Horanský 0 2 Krisztián Mészáros 18:01 Detail
2. Samuel Holík 2 0 Šimon Pazič 18:02 Detail
2. Kristián Holík 0 2 Dominik Žirko 18:04 Detail
Frzne 16 4 Gonyarmy Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jano 2 0 Martin Pavuk 17:55 Detail
1. Šimon Lukáč 2 0 Samuel Šfefanko 17:55 Detail
1. Jakub Konečný 0 2 Martin Bačo 17:55 Detail
1. Patrik Olexa 2 0 Sebastian Migaľ 17:55 Detail
1. Martin Šrenkel 0 2 Nikolas Volesko 17:55 Detail
2. Jakub Konečný 2 0 Martin Bačo 18:02 Detail
2. Martin Šrenkel 2 0 Nikolas Volesko 18:02 Detail
2. Šimon Lukáč 2 0 Samuel Šfefanko 18:02 Detail
2. Martin Jano 2 0 Martin Pavuk 18:03 Detail
2. Patrik Olexa 2 0 Sebastian Migaľ 18:03 Detail
Juniori 2 18 o ou Zobrazit/Skrýt detail
1. Katarína Hvizdošová 0 2 Ema Matrtajová 17:55 Detail
1. Karolína Kozáková 0 2 Stela Černáková 17:55 Detail
1. Jakub Szentkereszty 2 0 Tabita Mikušová 17:55 Detail
1. Emanuel Kollár 0 2 Lucia Bieliková 17:55 Detail
1. Samuel Skalský 0 2 Naďa Bellová 17:55 Detail
2. Emanuel Kollár 0 2 Lucia Bieliková 17:56 Detail
2. Jakub Szentkereszty 0 2 Tabita Mikušová 17:56 Detail
2. Karolína Kozáková 0 2 Stela Černáková 18:00 Detail
2. Samuel Skalský 0 2 Naďa Bellová 18:02 Detail
2. Katarína Hvizdošová 0 2 Ema Matrtajová 18:10 Detail
KúlTím sk 10 10 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zrebný 0 2 Zuzana Bartošová 17:55 Detail
1. Nathanael Serra 2 0 Andrea Ivaničová 17:55 Detail
1. Alexandra Bučová 2 0 Bibiana Dobrocká 17:55 Detail
1. Sára Šamajová 0 2 Mirka Kováčová 17:55 Detail
1. Miriam Holášová 2 0 Kevin Spodniak 17:55 Detail
2. Alexandra Bučová 2 0 Bibiana Dobrocká 17:56 Detail
2. Sára Šamajová 0 2 Mirka Kováčová 17:57 Detail
2. Miriam Holášová 0 2 Kevin Spodniak 17:59 Detail
2. Nathanael Serra 2 0 Andrea Ivaničová 18:02 Detail
2. Daniel Zrebný 0 2 Zuzana Bartošová 18:03 Detail
Bánováci 18 2 FISHY Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofia Kyselová 0 2 Michal Méhes 17:55 Detail
1. Tomáš Garbár 2 0 Andrej Koprda 17:55 Detail
1. Michal Haščík 2 0 Dávid Faragó 17:55 Detail
1. Simona Brončeková 2 0 Timotej Ivan Tóth 17:55 Detail
1. Natália Ďubeková 2 0 Lucia Méhesová 17:55 Detail
2. Natália Ďubeková 2 0 Lucia Méhesová 17:56 Detail
2. Sofia Kyselová 2 0 Michal Méhes 17:57 Detail
2. Simona Brončeková 2 0 Timotej Ivan Tóth 18:02 Detail
2. Tomáš Garbár 2 0 Andrej Koprda 18:03 Detail
2. Michal Haščík 2 0 Dávid Faragó 18:03 Detail
Šmouulinky 4 16 lopejskí draci Zobrazit/Skrýt detail
1. Laura Kochelková 2 0 Jakub Hazucha 17:55 Detail
1. Táňa Brachnobá 0 2 Michal Katona 17:55 Detail
1. Zoe Vojdová 0 2 Marek Ambróz 17:55 Detail
1. Eva Töröková 0 2 Jakub Butora 17:55 Detail
1. Anna Zemiarová 0 2 Maroš Longauer 17:55 Detail
2. Táňa Brachnobá 0 2 Michal Katona 17:55 Detail
2. Eva Töröková 0 2 Jakub Butora 17:56 Detail
2. Anna Zemiarová 0 2 Maroš Longauer 17:58 Detail
2. Zoe Vojdová 0 2 Marek Ambróz 17:58 Detail
2. Laura Kochelková 2 0 Jakub Hazucha 18:02 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Gympaba XOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Filip Bulla 17:55 Detail
1. Karel Eben 0 2 Jozef Demjan 17:55 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Daniel Koppel 17:55 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Lukáš Slovák 17:55 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Jakub Urbanovič 17:55 Detail
2. Marek Voděnka 2 0 Jakub Urbanovič 18:02 Detail
2. Nikolas Flamel 2 0 Filip Bulla 18:02 Detail
2. Simon Hubelník 2 0 Daniel Koppel 18:02 Detail
2. Karel Eben 2 0 Jozef Demjan 18:02 Detail
2. Čeněk Ziegler 2 0 Lukáš Slovák 18:02 Detail
Gambiti 6 14 Škola pre deti Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Tancoš 0 2 Patrícia Molčanová 17:55 Detail
1. Šimon Fedič 2 0 Philip Ivan Levrinc 17:55 Detail
1. Erik Oboril 2 0 Ava Lovecká 17:55 Detail
1. Laura Farkašová 0 2 Hana Siebertová 17:55 Detail
1. Richard Pajunk 2 0 Ondrej Baláž 17:55 Detail
2. Richard Pajunk 0 2 Ondrej Baláž 18:02 Detail
2. Šimon Fedič 0 2 Philip Ivan Levrinc 18:02 Detail
2. Erik Oboril 0 2 Ava Lovecká 18:02 Detail
2. Adam Tancoš 0 2 Patrícia Molčanová 18:02 Detail
2. Laura Farkašová 0 2 Hana Siebertová 18:03 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. MATELA 4 36 0 6
2. Mimo a Riadne 4 34 0 8
3. BETA 4 32 0 8
4. Eta boľ 4 32 0 4
5. Riadne a mimo 4 32 0 0
6. Inkognito 4 30 0 4
7. Škrabo9 4 30 0 4
8. Škrabo8 3 26 0 7
9. Svetlušky 3 24 0 5
10. JRD Podunajské Biskupice 2 28 0 0
11. o ou 2 26 0 0
12. Športovci 2 24 0 0
13. My Hero Academia 2 22 0 4
14. lopejskí draci 2 22 0 0
15. TB4 TEAM 2 20 0 4
16. 1gympel 2 20 0 2
17. Frzne 2 20 0 0
18. Pyšyšvorky 2 18 0 2
19. Bánováci 2 18 0 0
20. Škola pre deti 2 18 0 0
21. Gympaba XOX 1 16 0 1
22. KúlTím sk 1 14 0 1
23. Včeličky 1 12 0 1
24. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 0 1
25. Horalka 0 16 0 0
26. Gambiti 0 6 0 0
27. Šmouulinky 0 6 0 0
28. Gonyarmy 0 4 0 0
29. Juniori 0 2 0 0
30. FISHY 0 2 0 0

Začátek: 24. 11. 17:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
My Hero Academia 20 0 Bánováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Sekeraková 2 0 Sofia Kyselová 17:30 Detail
1. Nikola Nemčíková 2 0 Tomáš Garbár 17:30 Detail
1. Nikola Švecová 2 0 Michal Haščík 17:30 Detail
1. Peter Šichula 2 0 Simona Brončeková 17:30 Detail
1. Lívia Malicherová 2 0 Natália Ďubeková 17:30 Detail
2. Nikola Nemčíková 2 0 Tomáš Garbár 17:31 Detail
2. Lívia Malicherová 2 0 Natália Ďubeková 17:31 Detail
2. Michaela Sekeraková 2 0 Sofia Kyselová 17:32 Detail
2. Peter Šichula 2 0 Simona Brončeková 17:32 Detail
2. Nikola Švecová 2 0 Michal Haščík 17:36 Detail
Škrabo8 16 4 Frzne Zobrazit/Skrýt detail
1. Matej Pobeha 2 0 Martin Jano 17:30 Detail
1. Dávid Ďaďo 0 2 Šimon Lukáč 17:30 Detail
1. Dominika Rosinkská 2 0 Jakub Konečný 17:30 Detail
1. Anna Blažeňáková 2 0 Patrik Olexa 17:30 Detail
1. Tomáš Berbille 2 0 Martin Šrenkel 17:30 Detail
2. Anna Blažeňáková 2 0 Patrik Olexa 17:31 Detail
2. Dominika Rosinkská 2 0 Jakub Konečný 17:31 Detail
2. Dávid Ďaďo 0 2 Šimon Lukáč 17:32 Detail
2. Matej Pobeha 2 0 Martin Jano 17:37 Detail
2. Tomáš Berbille 2 0 Martin Šrenkel 17:37 Detail
Horalka 8 12 Škrabo9 Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Žirko 0 2 Kristína Kucbelová 17:30 Detail
1. Adam Lacuška 0 2 Paulína Pukáčová 17:30 Detail
1. Peter Vladimír Lupták 2 0 Bronislava Lášticová 17:30 Detail
1. Krisztián Mészáros 2 0 Sebastián Dobija 17:30 Detail
1. Šimon Pazič 0 2 Tomáš Púček 17:30 Detail
2. Peter Vladimír Lupták 2 0 Bronislava Lášticová 17:31 Detail
2. Adam Lacuška 0 2 Paulína Pukáčová 17:31 Detail
2. Krisztián Mészáros 0 2 Sebastián Dobija 17:33 Detail
2. Dominik Žirko 2 0 Kristína Kucbelová 17:34 Detail
2. Šimon Pazič 0 2 Tomáš Púček 17:37 Detail
Eta boľ 20 0 Juniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Piatková 2 0 Katarína Hvizdošová 17:30 Detail
1. Hana Štrkolcová 2 0 Karolína Kozáková 17:30 Detail
1. Dario Mikuš 2 0 Jakub Szentkereszty 17:30 Detail
1. Paulína Šebeková 2 0 Emanuel Kollár 17:30 Detail
1. Adam Berkeš 2 0 Samuel Skalský 17:30 Detail
2. Dario Mikuš 2 0 Jakub Szentkereszty 17:32 Detail
2. Barbora Piatková 2 0 Katarína Hvizdošová 17:33 Detail
2. Adam Berkeš 2 0 Samuel Skalský 17:33 Detail
2. Hana Štrkolcová 2 0 Karolína Kozáková 17:37 Detail
2. Paulína Šebeková 2 0 Emanuel Kollár 17:37 Detail
Inkognito 18 2 Šmouulinky Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kellner 2 0 Laura Kochelková 17:30 Detail
1. Branislav Ječim 2 0 Táňa Brachnobá 17:30 Detail
1. Alexandra Sscholczová 2 0 Zoe Vojdová 17:30 Detail
1. Martin Bendík 2 0 Eva Töröková 17:30 Detail
1. Martin Švec 2 0 Anna Zemiarová 17:30 Detail
2. Richard Kellner 0 2 Laura Kochelková 17:32 Detail
2. Martin Bendík 2 0 Eva Töröková 17:32 Detail
2. Martin Švec 2 0 Anna Zemiarová 17:33 Detail
2. Alexandra Sscholczová 2 0 Zoe Vojdová 17:34 Detail
2. Branislav Ječim 2 0 Táňa Brachnobá 17:35 Detail
Pyšyšvorky 16 4 KúlTím sk Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Kotrčová 2 0 Daniel Zrebný 17:30 Detail
1. Martina Mikušová 2 0 Nathanael Serra 17:30 Detail
1. Andrej Kuzma 2 0 Alexandra Bučová 17:30 Detail
1. Oto Motyčka 2 0 Sára Šamajová 17:30 Detail
1. Samuel Chorvát 2 0 Miriam Holášová 17:30 Detail
2. Oto Motyčka 2 0 Sára Šamajová 17:30 Detail
2. Martina Mikušová 2 0 Nathanael Serra 17:32 Detail
2. Samuel Chorvát 0 2 Miriam Holášová 17:33 Detail
2. Andrej Kuzma 0 2 Alexandra Bučová 17:33 Detail
2. Martina Kotrčová 2 0 Daniel Zrebný 17:38 Detail
FISHY 0 20 JRD Podunajské Biskupice Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Méhes 0 2 Matej Vinc 17:30 Detail
1. Andrej Koprda 0 2 Silvia Vrbovská 17:30 Detail
1. Dávid Faragó 0 2 Matúš Ďurian 17:30 Detail
1. Timotej Ivan Tóth 0 2 Martin Kotrč 17:30 Detail
1. Lucia Méhesová 0 2 Andrej Zlúky 17:30 Detail
2. Michal Méhes 0 2 Matej Vinc 17:31 Detail
2. Lucia Méhesová 0 2 Andrej Zlúky 17:31 Detail
2. Andrej Koprda 0 2 Silvia Vrbovská 17:37 Detail
2. Timotej Ivan Tóth 0 2 Martin Kotrč 17:37 Detail
2. Dávid Faragó 0 2 Matúš Ďurian 17:37 Detail
o ou 8 12 TB4 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Matrtajová 2 0 Dominik Nalevanko 17:30 Detail
1. Stela Černáková 0 2 Filip Leško 17:30 Detail
1. Tabita Mikušová 0 2 Ondrej Lopatník 17:30 Detail
1. Lucia Bieliková 0 2 Jakub Antolík 17:30 Detail
1. Naďa Bellová 2 0 Daniel Benco 17:30 Detail
2. Stela Černáková 0 2 Filip Leško 17:31 Detail
2. Lucia Bieliková 0 2 Jakub Antolík 17:34 Detail
2. Ema Matrtajová 2 0 Dominik Nalevanko 17:35 Detail
2. Naďa Bellová 0 2 Daniel Benco 17:36 Detail
2. Tabita Mikušová 2 0 Ondrej Lopatník 17:36 Detail
lopejskí draci 6 14 Mimo a Riadne Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Hazucha 0 2 Matúš Molčan 17:30 Detail
1. Michal Katona 0 2 Vanessa Viršíková 17:30 Detail
1. Marek Ambróz 0 2 Matúš Farkaš 17:30 Detail
1. Jakub Butora 2 0 Jakub Skaloš 17:30 Detail
1. Maroš Longauer 0 2 Timotej Košecký 17:30 Detail
2. Marek Ambróz 0 2 Matúš Farkaš 17:32 Detail
2. Maroš Longauer 2 0 Timotej Košecký 17:33 Detail
2. Michal Katona 2 0 Vanessa Viršíková 17:34 Detail
2. Jakub Hazucha 0 2 Matúš Molčan 17:37 Detail
2. Jakub Butora 0 2 Jakub Skaloš 17:44 Detail
Včeličky 2 18 MATELA Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Bartošová 0 2 Tomáš Barica 17:30 Detail
1. Andrea Ivaničová 0 2 Natália Nagyová 17:30 Detail
1. Bibiana Dobrocká 0 2 Ester Prostredná 17:30 Detail
1. Mirka Kováčová 0 2 Matej Horvát 17:30 Detail
1. Kevin Spodniak 0 2 Marek Mihalko 17:30 Detail
2. Kevin Spodniak 2 0 Marek Mihalko 17:33 Detail
2. Mirka Kováčová 0 2 Matej Horvát 17:33 Detail
2. Zuzana Bartošová 0 2 Tomáš Barica 17:34 Detail
2. Bibiana Dobrocká 0 2 Ester Prostredná 17:37 Detail
2. Andrea Ivaničová 0 2 Natália Nagyová 17:42 Detail
Gympaba XOX 6 14 Svetlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Bulla 2 0 Michal Varšo 17:30 Detail
1. Jozef Demjan 2 0 Lucian Dančo 17:30 Detail
1. Daniel Koppel 0 2 Matej Čeman 17:30 Detail
1. Lukáš Slovák 0 2 Martin Čeman 17:30 Detail
1. Jakub Urbanovič 0 2 Marian Méri 17:30 Detail
2. Jakub Urbanovič 0 2 Marian Méri 17:30 Detail
2. Daniel Koppel 0 2 Matej Čeman 17:31 Detail
2. Lukáš Slovák 0 2 Martin Čeman 17:32 Detail
2. Filip Bulla 0 2 Michal Varšo 17:33 Detail
2. Jozef Demjan 2 0 Lucian Dančo 17:37 Detail
Športovci 20 0 Gambiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Svorad 2 0 Adam Tancoš 17:30 Detail
1. Erik Mikuláš 2 0 Šimon Fedič 17:30 Detail
1. Michal Frečka 2 0 Erik Oboril 17:30 Detail
1. Alex Rybárik 2 0 Laura Farkašová 17:30 Detail
1. Samuel Garaj 2 0 Richard Pajunk 17:30 Detail
2. Erik Mikuláš 2 0 Šimon Fedič 17:37 Detail
2. Oliver Svorad 2 0 Adam Tancoš 17:37 Detail
2. Alex Rybárik 2 0 Laura Farkašová 17:37 Detail
2. Michal Frečka 2 0 Erik Oboril 17:37 Detail
2. Samuel Garaj 2 0 Richard Pajunk 17:37 Detail
Gonyarmy 0 20 Riadne a mimo Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Pavuk 0 2 Kristián Holík 17:30 Detail
1. Samuel Šfefanko 0 2 Bruno Zvonár 17:30 Detail
1. Martin Bačo 0 2 Adam Donoval 17:30 Detail
1. Sebastian Migaľ 0 2 Max Horanský 17:30 Detail
1. Nikolas Volesko 0 2 Samuel Holík 17:30 Detail
2. Martin Pavuk 0 2 Kristián Holík 17:37 Detail
2. Martin Bačo 0 2 Adam Donoval 17:37 Detail
2. Nikolas Volesko 0 2 Samuel Holík 17:37 Detail
2. Sebastian Migaľ 0 2 Max Horanský 17:38 Detail
2. Samuel Šfefanko 0 2 Bruno Zvonár 17:39 Detail
Škola pre deti 4 16 BETA Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrícia Molčanová 2 0 Sabína Obrtancová 17:30 Detail
1. Philip Ivan Levrinc 0 2 Marek Pobiják 17:30 Detail
1. Ava Lovecká 0 2 Anna Mária Remeková 17:30 Detail
1. Hana Siebertová 0 2 Daniela Burgerová 17:30 Detail
1. Ondrej Baláž 0 2 Katarína Valkovičová 17:30 Detail
2. Patrícia Molčanová 2 0 Sabína Obrtancová 17:31 Detail
2. Hana Siebertová 0 2 Daniela Burgerová 17:35 Detail
2. Ava Lovecká 0 2 Anna Mária Remeková 17:37 Detail
2. Philip Ivan Levrinc 0 2 Marek Pobiják 17:37 Detail
2. Ondrej Baláž 0 2 Katarína Valkovičová 17:37 Detail
1gympel 20 0 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Emma Hurajtová 2 0 Nikolas Flamel 17:30 Detail
1. Ester Leila Langrová 2 0 Karel Eben 17:30 Detail
1. Kristián Košár 2 0 Simon Hubelník 17:30 Detail
1. Stanislav Korytko 2 0 Čeněk Ziegler 17:30 Detail
1. Ondrej Pilát 2 0 Marek Voděnka 17:30 Detail
2. Emma Hurajtová 2 0 Nikolas Flamel 17:37 Detail
2. Kristián Košár 2 0 Simon Hubelník 17:37 Detail
2. Ondrej Pilát 2 0 Marek Voděnka 17:37 Detail
2. Ester Leila Langrová 2 0 Karel Eben 17:38 Detail
2. Stanislav Korytko 2 0 Čeněk Ziegler 17:38 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. My Hero Academia 2 20 0 0
2. 1gympel 2 20 0 0
3. Eta boľ 2 20 0 0
4. JRD Podunajské Biskupice 2 20 0 0
5. Športovci 2 20 0 0
6. Riadne a mimo 2 20 0 0
7. Inkognito 2 18 0 0
8. MATELA 2 18 0 0
9. BETA 2 16 0 0
10. Škrabo8 2 16 0 0
11. Pyšyšvorky 2 16 0 0
12. Mimo a Riadne 2 14 0 0
13. Svetlušky 2 14 0 0
14. TB4 TEAM 2 12 0 0
15. Škrabo9 2 12 0 0
16. Horalka 0 8 0 0
17. o ou 0 8 0 0
18. lopejskí draci 0 6 0 0
19. Gympaba XOX 0 6 0 0
20. Frzne 0 4 0 0
21. KúlTím sk 0 4 0 0
22. Škola pre deti 0 4 0 0
23. Šmouulinky 0 2 0 0
24. Včeličky 0 2 0 0
25. Juniori 0 0 0 0
26. FISHY 0 0 0 0
27. Gambiti 0 0 0 0
28. Gonyarmy 0 0 0 0
29. Bánováci 0 0 0 0
30. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 0 0