Online

22. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 22. 11. v 08:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Slovenská republika
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 22. 11. 10:59

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Unterwassermani 16 4 TB2 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Stanislav Krajňák 10:59 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Marcel Hric 10:59 Detail
1. Timea Hoangová 2 0 Samuel Tomič 10:59 Detail
1. Tomáš Hamrák 0 2 Mark Oros 10:59 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Filip Deák 10:59 Detail
2. Tomáš Hamrák 2 0 Mark Oros 11:03 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Filip Deák 11:04 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Stanislav Krajňák 11:07 Detail
2. Timea Hoangová 2 0 Samuel Tomič 11:09 Detail
2. Šimon Hrušovský 0 2 Marcel Hric 11:09 Detail
204 6 14 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Kridlová 0 2 Tibor Pelegrin 10:59 Detail
1. Emma Maceková 0 2 Rastislav Pintér 10:59 Detail
1. Lucia Panáčková 0 2 Boleslav Hrabinský 10:59 Detail
1. Tamara Budayová 0 2 Lukáš Medvec 10:59 Detail
1. Soňa Maňáková 2 0 Damián Kaszycki 10:59 Detail
2. Lucia Panáčková 0 2 Boleslav Hrabinský 11:00 Detail
2. Tamara Budayová 2 0 Lukáš Medvec 11:00 Detail
2. Emma Maceková 0 2 Rastislav Pintér 11:01 Detail
2. Soňa Maňáková 2 0 Damián Kaszycki 11:01 Detail
2. Ema Kridlová 0 2 Tibor Pelegrin 11:02 Detail
LEGENDE 6 14 KHUMROBA Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Mihálik 0 2 Benjamín Deák 10:59 Detail
1. Marko Miňo 2 0 Miroslav Pavlíček 10:59 Detail
1. Ľubomír Marcinčák 0 2 Dávid Főző 10:59 Detail
1. Oliver Franko 0 2 Erik Komendát 10:59 Detail
1. Oliver Kocák 0 2 Matúš Štefanik 10:59 Detail
2. Marko Miňo 0 2 Miroslav Pavlíček 11:00 Detail
2. Samuel Mihálik 2 0 Benjamín Deák 11:01 Detail
2. Oliver Franko 2 0 Erik Komendát 11:02 Detail
2. Ľubomír Marcinčák 0 2 Dávid Főző 11:04 Detail
2. Oliver Kocák 0 2 Matúš Štefanik 11:10 Detail
SÚPER 10 10 TB3 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Peter Lalík 2 0 Marek Horňák 10:59 Detail
1. Peter Stahl 0 2 Michal Vranay 10:59 Detail
1. Daniel Dupej 0 2 Samuel Dzurčanin 10:59 Detail
1. Andrej Velič 2 0 Fabián Kmec 10:59 Detail
1. Viliam Pavlík 0 2 Oliver Rohúň 10:59 Detail
2. Viliam Pavlík 2 0 Oliver Rohúň 11:00 Detail
2. Andrej Velič 0 2 Fabián Kmec 11:03 Detail
2. Daniel Dupej 2 0 Samuel Dzurčanin 11:03 Detail
2. Peter Stahl 0 2 Michal Vranay 11:05 Detail
2. Peter Lalík 2 0 Marek Horňák 11:05 Detail
Kôrky-Piškôrky 8 12 Jardova Grupa Zobrazit/Skrýt detail
1. Karolína Vráblová 2 0 Jaroslav Gašperák 10:59 Detail
1. Emma Hutňanová 2 0 Vladimír Kopyčár 10:59 Detail
1. Soňa Hutňanová 0 2 Nikolaj Lorenc 10:59 Detail
1. Barbora Kubová 2 0 Denis Šopor 10:59 Detail
1. Kvetoslava Ondrejková 0 2 Mathias Tekel 10:59 Detail
2. Kvetoslava Ondrejková 0 2 Mathias Tekel 11:00 Detail
2. Barbora Kubová 0 2 Denis Šopor 11:01 Detail
2. Karolína Vráblová 0 2 Jaroslav Gašperák 11:02 Detail
2. Soňa Hutňanová 0 2 Nikolaj Lorenc 11:03 Detail
2. Emma Hutňanová 2 0 Vladimír Kopyčár 11:07 Detail
Čerešienky 8 12 Ždiarska super päťka Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Rendoš 2 0 Branislav Rak 10:59 Detail
1. Daniel Varga 2 0 Ema Kriššáková 10:59 Detail
1. Alex Bosák 2 0 Silvia Vasičáková 10:59 Detail
1. Kristína Fristiková 0 2 Aneta Burgerová 10:59 Detail
1. Jakub Polák 0 2 Nikola Zoričáková 10:59 Detail
2. Šimon Rendoš 0 2 Branislav Rak 11:01 Detail
2. Kristína Fristiková 2 0 Aneta Burgerová 11:02 Detail
2. Alex Bosák 0 2 Silvia Vasičáková 11:02 Detail
2. Daniel Varga 0 2 Ema Kriššáková 11:02 Detail
2. Jakub Polák 0 2 Nikola Zoričáková 11:06 Detail
Gympel Púchov 8 12 KUNG-FU BANDITI Zobrazit/Skrýt detail
1. Boris Janík 0 2 Adrian Girman 10:59 Detail
1. Samuel Tarabus 2 0 Sára Takáčová 10:59 Detail
1. Mário Hanták 0 2 Simona Segedyová 10:59 Detail
1. Marián Harnádek 2 0 Lukáš Tóth 10:59 Detail
1. Samuel Jancík 0 2 Bianka Kučáková 10:59 Detail
2. Boris Janík 0 2 Adrian Girman 11:01 Detail
2. Samuel Tarabus 2 0 Sára Takáčová 11:02 Detail
2. Mário Hanták 2 0 Simona Segedyová 11:02 Detail
2. Samuel Jancík 0 2 Bianka Kučáková 11:04 Detail
2. Marián Harnádek 0 2 Lukáš Tóth 11:13 Detail
Rubicon 20 0 ARASA Zobrazit/Skrýt detail
1. Volodymyr Kutnych 2 0 Alica Korínková 10:59 Detail
1. Jakub Hrabovský 2 0 Sára Hloušková 10:59 Detail
1. Jakub Amrich 2 0 Alan Kormoš 10:59 Detail
1. Rastislav Doša 2 0 Anna Štofániková 10:59 Detail
1. Samuel Matej 2 0 Antónia Tutokyová 10:59 Detail
2. Jakub Amrich 2 0 Alan Kormoš 11:01 Detail
2. Samuel Matej 2 0 Antónia Tutokyová 11:02 Detail
2. Jakub Hrabovský 2 0 Sára Hloušková 11:03 Detail
2. Volodymyr Kutnych 2 0 Alica Korínková 11:04 Detail
2. Rastislav Doša 2 0 Anna Štofániková 11:06 Detail
PARA BELLUM 12 8 Trnky Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Džurbala 2 0 Boris Válik 10:59 Detail
1. Peter Fedorko 2 0 Roland Szucz 10:59 Detail
1. Adam Mihálik 2 0 Kristián Grman 10:59 Detail
1. Yaroslav Zinchenko 0 2 Oliver Vinca 10:59 Detail
1. Timotej Marcinov 2 0 Dominik Men 10:59 Detail
2. Timotej Marcinov 2 0 Dominik Men 11:01 Detail
2. Peter Fedorko 2 0 Roland Szucz 11:01 Detail
2. Adam Mihálik 0 2 Kristián Grman 11:01 Detail
2. Marián Džurbala 0 2 Boris Válik 11:05 Detail
2. Yaroslav Zinchenko 0 2 Oliver Vinca 11:06 Detail
Kings of piškvorky 2 18 Zlatý Klas Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Zanko 0 2 Lukáš Harciník 10:59 Detail
1. Alexander Zigo 0 2 Alan Michálek 10:59 Detail
1. Aleš Žierik 2 0 Luboš Šeroň 10:59 Detail
1. Miroslav Šadlák 0 2 Peter Zvak 10:59 Detail
1. Adam Urdák 0 2 Lukáš Stacho 10:59 Detail
2. Alexander Zigo 0 2 Alan Michálek 11:00 Detail
2. Aleš Žierik 0 2 Luboš Šeroň 11:00 Detail
2. Miroslav Šadlák 0 2 Peter Zvak 11:01 Detail
2. Mário Zanko 0 2 Lukáš Harciník 11:01 Detail
2. Adam Urdák 0 2 Lukáš Stacho 11:02 Detail
Slniečkári 8 12 BOLTM Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Kalaš 2 0 Barbora Masláková 10:59 Detail
1. Alex Hradil 0 2 Mário Mikolajčík 10:59 Detail
1. Martin Šurýn 2 0 Ľuboš Sroka 10:59 Detail
1. Jakub Bačík 0 2 Tomáš Kucharík 10:59 Detail
1. Jakub Brezničan 2 0 Ondrej Poleta 10:59 Detail
2. Jakub Brezničan 2 0 Ondrej Poleta 11:00 Detail
2. Alex Hradil 0 2 Mário Mikolajčík 11:00 Detail
2. Ján Kalaš 0 2 Barbora Masláková 11:00 Detail
2. Martin Šurýn 0 2 Ľuboš Sroka 11:01 Detail
2. Jakub Bačík 0 2 Tomáš Kucharík 11:01 Detail
Amatéri5 20 0 Špekulanti Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Michalková 2 0 Natália Omastová 10:59 Detail
1. Karolína Kozová 2 0 Erika Lesňáková 10:59 Detail
1. Norbert Vass 2 0 Dominika Vojtkovská 10:59 Detail
1. Martina Miklóšová 2 0 Martina Zakuciová 10:59 Detail
1. Gabriel Adámy 2 0 Sofia Plačková 10:59 Detail
2. Norbert Vass 2 0 Dominika Vojtkovská 11:00 Detail
2. Karolína Kozová 2 0 Erika Lesňáková 11:00 Detail
2. Viktória Michalková 2 0 Natália Omastová 11:00 Detail
2. Martina Miklóšová 2 0 Martina Zakuciová 11:00 Detail
2. Gabriel Adámy 2 0 Sofia Plačková 11:01 Detail
Miera 10 10 Grizzly Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Sagálová 2 0 Daniel Patrick Giertl 10:59 Detail
1. Natália Brídová 0 2 Matej Kasáš 10:59 Detail
1. Terézia Brišová 2 0 Peter Žák 10:59 Detail
1. Nina Eva Harkabusová 0 2 Peter Váha 10:59 Detail
1. Patrícia Kaduchová 0 2 Patrik Mráz 10:59 Detail
2. Patrícia Kaduchová 2 0 Patrik Mráz 10:59 Detail
2. Natália Brídová 2 0 Matej Kasáš 11:00 Detail
2. Viktória Sagálová 0 2 Daniel Patrick Giertl 11:01 Detail
2. Nina Eva Harkabusová 0 2 Peter Váha 11:02 Detail
2. Terézia Brišová 2 0 Peter Žák 11:09 Detail
EGT 8 12 Mercury Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Turisová 2 0 Lea Sladeková 10:59 Detail
1. Emma Kyzúrová 2 0 Kriško Filip 10:59 Detail
1. Viktória Čipková 0 2 Konshin Pavel 10:59 Detail
1. Daniela Ďurejová 0 2 Packa Šimon 10:59 Detail
1. Laura Megyeriová 2 0 Leonid Teplyts 10:59 Detail
2. Viktória Čipková 0 2 Konshin Pavel 11:00 Detail
2. Daniela Ďurejová 2 0 Packa Šimon 11:01 Detail
2. Emma Kyzúrová 0 2 Kriško Filip 11:01 Detail
2. Laura Megyeriová 0 2 Leonid Teplyts 11:03 Detail
2. Michaela Turisová 0 2 Lea Sladeková 11:04 Detail
Pelle 6 14 Päťky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Žilinčík 0 2 Andrea Bobuľová 10:59 Detail
1. Peter Tomana 2 0 Anabela Grigerová 10:59 Detail
1. Marek Tomana 2 0 Lucia Kapičáková 10:59 Detail
1. Samuel Majtán 2 0 Bianca Mochťáková 10:59 Detail
1. Sebastian Karel Kremeň 0 2 Viktória Ďuricová 10:59 Detail
2. Peter Tomana 0 2 Anabela Grigerová 11:01 Detail
2. Samuel Majtán 0 2 Bianca Mochťáková 11:05 Detail
2. Sebastian Karel Kremeň 0 2 Viktória Ďuricová 11:06 Detail
2. Matúš Žilinčík 0 2 Andrea Bobuľová 11:08 Detail
2. Marek Tomana 0 2 Lucia Kapičáková 11:13 Detail
Murovianky 0 20 piškWARáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdenko Čolák 0 2 Alexandra Slováková 10:59 Detail
1. Štefan Pribula 0 2 Alexander Dorka 10:59 Detail
1. Sebastian Schwartz 0 2 Radka Jamrišková 10:59 Detail
1. Radoslav Palko 0 2 Vanesa Onofruková 10:59 Detail
1. Denis Schäfer 0 2 Lea Jágerská 10:59 Detail
2. Radoslav Palko 0 2 Vanesa Onofruková 11:07 Detail
2. Štefan Pribula 0 2 Alexander Dorka 11:07 Detail
2. Sebastian Schwartz 0 2 Radka Jamrišková 11:07 Detail
2. Zdenko Čolák 0 2 Alexandra Slováková 11:07 Detail
2. Denis Schäfer 0 2 Lea Jágerská 11:07 Detail
Kobra 5 20 0 13. MP Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Pálková 2 0 Lenka Zacharová 10:59 Detail
1. Bianka Golianová 2 0 Ružena Miklóšová 10:59 Detail
1. Filip Holinda 2 0 Liliana Hajdamárová 10:59 Detail
1. Sara Kirthová 2 0 Kristína Sklenková 10:59 Detail
1. Natalia Remiarová 2 0 Marek Holinda 10:59 Detail
2. Sara Kirthová 2 0 Kristína Sklenková 11:00 Detail
2. Natália Pálková 2 0 Lenka Zacharová 11:02 Detail
2. Bianka Golianová 2 0 Ružena Miklóšová 11:02 Detail
2. Filip Holinda 2 0 Liliana Hajdamárová 11:03 Detail
2. Natalia Remiarová 2 0 Marek Holinda 11:06 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Unterwassermani 14 118 45 126
2. TB TEAM 12 110 46 108
3. KHUMROBA 10 98 40 72
4. Jardova Grupa 10 86 36 60
5. TB2 TEAM 10 80 43 72
6. SÚPER 9 80 44 63
7. LEGENDE 9 80 40 59
8. TB3 TEAM 9 80 38 50
9. Ždiarska super päťka 9 74 38 62
10. Amatéri5 8 88 29 40
11. Kôrky-Piškôrky 8 76 40 52
12. 204 8 76 34 52
13. PARA BELLUM 8 70 35 45
14. Rubicon 8 68 40 56
15. KUNG-FU BANDITI 8 66 29 43
16. Zlatý Klas 7 72 28 30
17. Miera 7 70 28 35
18. BOLTM 7 60 38 48
19. Slniečkári 6 76 34 30
20. Gympel Púchov 6 72 37 30
21. Päťky 6 70 35 38
22. Trnky 6 68 39 38
23. piškWARáci 6 68 32 22
24. Mercury 6 68 29 23
25. Čerešienky 6 64 42 32
26. Kings of piškvorky 6 62 34 32
27. ARASA 6 52 38 38
28. Grizzly 5 56 36 33
29. Kobra 5 4 70 30 4
30. EGT 4 66 29 19
31. Špekulanti 4 46 31 4
32. Pelle 4 40 24 4
33. 13. MP 2 44 25 0
34. Murovianky 0 6 24 0

Začátek: 22. 11. 10:38

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Unterwassermani 12 8 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Tibor Pelegrin 10:38 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Rastislav Pintér 10:38 Detail
1. Timea Hoangová 0 2 Boleslav Hrabinský 10:38 Detail
1. Tomáš Hamrák 0 2 Lukáš Medvec 10:38 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Damián Kaszycki 10:38 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Rastislav Pintér 10:41 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Damián Kaszycki 10:42 Detail
2. Tomáš Hamrák 0 2 Lukáš Medvec 10:45 Detail
2. Timea Hoangová 0 2 Boleslav Hrabinský 10:47 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Tibor Pelegrin 10:47 Detail
TB2 TEAM 12 8 KHUMROBA Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 0 2 Benjamín Deák 10:38 Detail
1. Marcel Hric 2 0 Miroslav Pavlíček 10:38 Detail
1. Samuel Tomič 0 2 Dávid Főző 10:38 Detail
1. Mark Oros 2 0 Erik Komendát 10:38 Detail
1. Filip Deák 2 0 Matúš Štefanik 10:38 Detail
2. Samuel Tomič 2 0 Dávid Főző 10:39 Detail
2. Marcel Hric 2 0 Miroslav Pavlíček 10:39 Detail
2. Stanislav Krajňák 2 0 Benjamín Deák 10:43 Detail
2. Filip Deák 0 2 Matúš Štefanik 10:45 Detail
2. Mark Oros 0 2 Erik Komendát 10:47 Detail
Kôrky-Piškôrky 10 10 TB3 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Karolína Vráblová 2 0 Marek Horňák 10:38 Detail
1. Emma Hutňanová 2 0 Michal Vranay 10:38 Detail
1. Soňa Hutňanová 0 2 Samuel Dzurčanin 10:38 Detail
1. Barbora Kubová 0 2 Fabián Kmec 10:38 Detail
1. Kvetoslava Ondrejková 0 2 Oliver Rohúň 10:38 Detail
2. Kvetoslava Ondrejková 0 2 Oliver Rohúň 10:40 Detail
2. Karolína Vráblová 2 0 Marek Horňák 10:41 Detail
2. Barbora Kubová 0 2 Fabián Kmec 10:41 Detail
2. Soňa Hutňanová 2 0 Samuel Dzurčanin 10:41 Detail
2. Emma Hutňanová 2 0 Michal Vranay 10:41 Detail
LEGENDE 12 8 Ždiarska super päťka Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Mihálik 2 0 Branislav Rak 10:38 Detail
1. Marko Miňo 2 0 Ema Kriššáková 10:38 Detail
1. Ľubomír Marcinčák 2 0 Silvia Vasičáková 10:38 Detail
1. Oliver Franko 0 2 Aneta Burgerová 10:38 Detail
1. Oliver Kocák 0 2 Nikola Zoričáková 10:38 Detail
2. Oliver Franko 2 0 Aneta Burgerová 10:39 Detail
2. Ľubomír Marcinčák 2 0 Silvia Vasičáková 10:40 Detail
2. Marko Miňo 0 2 Ema Kriššáková 10:40 Detail
2. Oliver Kocák 0 2 Nikola Zoričáková 10:45 Detail
2. Samuel Mihálik 2 0 Branislav Rak 10:47 Detail
204 12 8 Trnky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Kridlová 2 0 Boris Válik 10:38 Detail
1. Emma Maceková 2 0 Roland Szucz 10:38 Detail
1. Lucia Panáčková 2 0 Kristián Grman 10:38 Detail
1. Tamara Budayová 0 2 Oliver Vinca 10:38 Detail
1. Soňa Maňáková 2 0 Dominik Men 10:38 Detail
2. Tamara Budayová 0 2 Oliver Vinca 10:39 Detail
2. Soňa Maňáková 2 0 Dominik Men 10:39 Detail
2. Lucia Panáčková 0 2 Kristián Grman 10:40 Detail
2. Ema Kridlová 0 2 Boris Válik 10:47 Detail
2. Emma Maceková 2 0 Roland Szucz 10:47 Detail
Rubicon 4 16 SÚPER Zobrazit/Skrýt detail
1. Volodymyr Kutnych 0 2 Peter Lalík 10:38 Detail
1. Jakub Hrabovský 0 2 Peter Stahl 10:38 Detail
1. Jakub Amrich 0 2 Daniel Dupej 10:38 Detail
1. Rastislav Doša 0 2 Andrej Velič 10:38 Detail
1. Samuel Matej 2 0 Viliam Pavlík 10:38 Detail
2. Samuel Matej 2 0 Viliam Pavlík 10:41 Detail
2. Volodymyr Kutnych 0 2 Peter Lalík 10:41 Detail
2. Rastislav Doša 0 2 Andrej Velič 10:42 Detail
2. Jakub Amrich 0 2 Daniel Dupej 10:42 Detail
2. Jakub Hrabovský 0 2 Peter Stahl 10:47 Detail
Čerešienky 2 18 Jardova Grupa Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Rendoš 0 2 Jaroslav Gašperák 10:38 Detail
1. Daniel Varga 0 2 Vladimír Kopyčár 10:38 Detail
1. Alex Bosák 2 0 Nikolaj Lorenc 10:38 Detail
1. Kristína Fristiková 0 2 Denis Šopor 10:38 Detail
1. Jakub Polák 0 2 Mathias Tekel 10:38 Detail
2. Kristína Fristiková 0 2 Denis Šopor 10:39 Detail
2. Alex Bosák 0 2 Nikolaj Lorenc 10:39 Detail
2. Jakub Polák 0 2 Mathias Tekel 10:41 Detail
2. Šimon Rendoš 0 2 Jaroslav Gašperák 10:44 Detail
2. Daniel Varga 0 2 Vladimír Kopyčár 10:44 Detail
PARA BELLUM 10 10 ARASA Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Džurbala 2 0 Alica Korínková 10:38 Detail
1. Peter Fedorko 2 0 Sára Hloušková 10:38 Detail
1. Adam Mihálik 2 0 Alan Kormoš 10:38 Detail
1. Yaroslav Zinchenko 0 2 Anna Štofániková 10:38 Detail
1. Timotej Marcinov 0 2 Antónia Tutokyová 10:38 Detail
2. Adam Mihálik 0 2 Alan Kormoš 10:40 Detail
2. Yaroslav Zinchenko 2 0 Anna Štofániková 10:41 Detail
2. Timotej Marcinov 2 0 Antónia Tutokyová 10:42 Detail
2. Peter Fedorko 0 2 Sára Hloušková 10:43 Detail
2. Marián Džurbala 0 2 Alica Korínková 10:49 Detail
Gympel Púchov 14 6 BOLTM Zobrazit/Skrýt detail
1. Boris Janík 2 0 Barbora Masláková 10:38 Detail
1. Samuel Tarabus 2 0 Mário Mikolajčík 10:38 Detail
1. Mário Hanták 2 0 Ľuboš Sroka 10:38 Detail
1. Marián Harnádek 2 0 Tomáš Kucharík 10:38 Detail
1. Samuel Jancík 0 2 Ondrej Poleta 10:38 Detail
2. Boris Janík 2 0 Barbora Masláková 10:40 Detail
2. Samuel Jancík 0 2 Ondrej Poleta 10:41 Detail
2. Mário Hanták 2 0 Ľuboš Sroka 10:41 Detail
2. Samuel Tarabus 0 2 Mário Mikolajčík 10:43 Detail
2. Marián Harnádek 2 0 Tomáš Kucharík 10:46 Detail
Miera 16 4 Špekulanti Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Sagálová 2 0 Natália Omastová 10:38 Detail
1. Natália Brídová 2 0 Erika Lesňáková 10:38 Detail
1. Terézia Brišová 2 0 Dominika Vojtkovská 10:38 Detail
1. Nina Eva Harkabusová 2 0 Martina Zakuciová 10:38 Detail
1. Patrícia Kaduchová 0 2 Sofia Plačková 10:38 Detail
2. Natália Brídová 0 2 Erika Lesňáková 10:39 Detail
2. Patrícia Kaduchová 2 0 Sofia Plačková 10:39 Detail
2. Viktória Sagálová 2 0 Natália Omastová 10:40 Detail
2. Terézia Brišová 2 0 Dominika Vojtkovská 10:42 Detail
2. Nina Eva Harkabusová 2 0 Martina Zakuciová 10:42 Detail
Kings of piškvorky 12 8 Päťky Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Zanko 0 2 Andrea Bobuľová 10:38 Detail
1. Alexander Zigo 2 0 Anabela Grigerová 10:38 Detail
1. Aleš Žierik 2 0 Lucia Kapičáková 10:38 Detail
1. Miroslav Šadlák 2 0 Bianca Mochťáková 10:38 Detail
1. Adam Urdák 0 2 Viktória Ďuricová 10:38 Detail
2. Alexander Zigo 2 0 Anabela Grigerová 10:39 Detail
2. Aleš Žierik 2 0 Lucia Kapičáková 10:39 Detail
2. Mário Zanko 0 2 Andrea Bobuľová 10:40 Detail
2. Adam Urdák 2 0 Viktória Ďuricová 10:41 Detail
2. Miroslav Šadlák 0 2 Bianca Mochťáková 10:42 Detail
Slniečkári 18 2 Grizzly Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Kalaš 2 0 Daniel Patrick Giertl 10:38 Detail
1. Alex Hradil 0 2 Matej Kasáš 10:38 Detail
1. Martin Šurýn 2 0 Peter Žák 10:38 Detail
1. Jakub Bačík 2 0 Peter Váha 10:38 Detail
1. Jakub Brezničan 2 0 Patrik Mráz 10:38 Detail
2. Alex Hradil 2 0 Matej Kasáš 10:39 Detail
2. Jakub Bačík 2 0 Peter Váha 10:39 Detail
2. Martin Šurýn 2 0 Peter Žák 10:40 Detail
2. Ján Kalaš 2 0 Daniel Patrick Giertl 10:40 Detail
2. Jakub Brezničan 2 0 Patrik Mráz 10:41 Detail
EGT 8 12 KUNG-FU BANDITI Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Turisová 2 0 Adrian Girman 10:38 Detail
1. Emma Kyzúrová 0 2 Sára Takáčová 10:38 Detail
1. Viktória Čipková 0 2 Simona Segedyová 10:38 Detail
1. Daniela Ďurejová 0 2 Lukáš Tóth 10:38 Detail
1. Laura Megyeriová 2 0 Bianka Kučáková 10:38 Detail
2. Emma Kyzúrová 0 2 Sára Takáčová 10:40 Detail
2. Viktória Čipková 2 0 Simona Segedyová 10:41 Detail
2. Laura Megyeriová 2 0 Bianka Kučáková 10:44 Detail
2. Michaela Turisová 0 2 Adrian Girman 10:44 Detail
2. Daniela Ďurejová 0 2 Lukáš Tóth 10:46 Detail
Amatéri5 16 4 piškWARáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Michalková 2 0 Alexandra Slováková 10:38 Detail
1. Karolína Kozová 2 0 Alexander Dorka 10:38 Detail
1. Norbert Vass 0 2 Radka Jamrišková 10:38 Detail
1. Martina Miklóšová 2 0 Vanesa Onofruková 10:38 Detail
1. Gabriel Adámy 2 0 Lea Jágerská 10:38 Detail
2. Norbert Vass 0 2 Radka Jamrišková 10:39 Detail
2. Martina Miklóšová 2 0 Vanesa Onofruková 10:39 Detail
2. Viktória Michalková 2 0 Alexandra Slováková 10:40 Detail
2. Karolína Kozová 2 0 Alexander Dorka 10:41 Detail
2. Gabriel Adámy 2 0 Lea Jágerská 10:46 Detail
Kobra 5 8 12 Zlatý Klas Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Pálková 2 0 Lukáš Harciník 10:38 Detail
1. Bianka Golianová 0 2 Alan Michálek 10:38 Detail
1. Filip Holinda 0 2 Luboš Šeroň 10:38 Detail
1. Sara Kirthová 2 0 Peter Zvak 10:38 Detail
1. Natalia Remiarová 2 0 Lukáš Stacho 10:38 Detail
2. Filip Holinda 2 0 Luboš Šeroň 10:40 Detail
2. Bianka Golianová 0 2 Alan Michálek 10:41 Detail
2. Sara Kirthová 0 2 Peter Zvak 10:41 Detail
2. Natália Pálková 0 2 Lukáš Harciník 10:43 Detail
2. Natalia Remiarová 0 2 Lukáš Stacho 10:45 Detail
Pelle 12 8 13. MP Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Žilinčík 0 2 Lenka Zacharová 10:38 Detail
1. Peter Tomana 2 0 Ružena Miklóšová 10:38 Detail
1. Marek Tomana 2 0 Liliana Hajdamárová 10:38 Detail
1. Samuel Majtán 2 0 Kristína Sklenková 10:38 Detail
1. Sebastian Karel Kremeň 0 2 Marek Holinda 10:38 Detail
2. Samuel Majtán 2 0 Kristína Sklenková 10:39 Detail
2. Matúš Žilinčík 2 0 Lenka Zacharová 10:40 Detail
2. Peter Tomana 2 0 Ružena Miklóšová 10:40 Detail
2. Marek Tomana 0 2 Liliana Hajdamárová 10:44 Detail
2. Sebastian Karel Kremeň 0 2 Marek Holinda 10:46 Detail
Murovianky 0 20 Mercury Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdenko Čolák 0 2 Lea Sladeková 10:38 Detail
1. Štefan Pribula 0 2 Kriško Filip 10:38 Detail
1. Sebastian Schwartz 0 2 Konshin Pavel 10:38 Detail
1. Radoslav Palko 0 2 Packa Šimon 10:38 Detail
1. Denis Schäfer 0 2 Leonid Teplyts 10:38 Detail
2. Štefan Pribula 0 2 Kriško Filip 10:46 Detail
2. Zdenko Čolák 0 2 Lea Sladeková 10:46 Detail
2. Denis Schäfer 0 2 Leonid Teplyts 10:46 Detail
2. Sebastian Schwartz 0 2 Konshin Pavel 10:46 Detail
2. Radoslav Palko 0 2 Packa Šimon 10:46 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Unterwassermani 12 102 29 90
2. TB TEAM 10 96 35 82
3. TB2 TEAM 10 76 27 62
4. LEGENDE 9 74 25 46
5. KHUMROBA 8 84 27 42
6. Jardova Grupa 8 74 24 40
7. TB3 TEAM 8 70 29 41
8. SÚPER 8 70 27 42
9. 204 8 70 20 40
10. Kôrky-Piškôrky 8 68 27 47
11. Ždiarska super päťka 7 62 29 44
12. Amatéri5 6 68 21 28
13. Slniečkári 6 68 20 24
14. Gympel Púchov 6 64 24 22
15. Trnky 6 60 28 32
16. Kings of piškvorky 6 60 19 24
17. Miera 6 60 19 22
18. PARA BELLUM 6 58 25 31
19. Čerešienky 6 56 28 28
20. KUNG-FU BANDITI 6 54 20 28
21. ARASA 6 52 22 30
22. Rubicon 6 48 29 36
23. Zlatý Klas 5 54 16 12
24. BOLTM 5 48 26 30
25. EGT 4 58 20 16
26. Päťky 4 56 26 28
27. Mercury 4 56 21 11
28. piškWARáci 4 48 24 18
29. Grizzly 4 46 25 20
30. Špekulanti 4 46 20 4
31. Pelle 4 34 18 4
32. Kobra 5 2 50 25 0
33. 13. MP 2 44 19 0
34. Murovianky 0 6 14 0

Začátek: 22. 11. 10:14

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KHUMROBA 4 16 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Deák 0 2 Tibor Pelegrin 10:14 Detail
1. Miroslav Pavlíček 0 2 Rastislav Pintér 10:14 Detail
1. Dávid Főző 0 2 Boleslav Hrabinský 10:14 Detail
1. Erik Komendát 0 2 Lukáš Medvec 10:14 Detail
1. Matúš Štefanik 0 2 Damián Kaszycki 10:14 Detail
2. Erik Komendát 2 0 Lukáš Medvec 10:17 Detail
2. Matúš Štefanik 0 2 Damián Kaszycki 10:17 Detail
2. Dávid Főző 0 2 Boleslav Hrabinský 10:18 Detail
2. Miroslav Pavlíček 0 2 Rastislav Pintér 10:20 Detail
2. Benjamín Deák 2 0 Tibor Pelegrin 10:27 Detail
Unterwassermani 18 2 SÚPER Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Peter Lalík 10:14 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Peter Stahl 10:14 Detail
1. Timea Hoangová 2 0 Daniel Dupej 10:14 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Andrej Velič 10:14 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Viliam Pavlík 10:14 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Peter Stahl 10:17 Detail
2. Lukáš Hrušovský 0 2 Peter Lalík 10:17 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Viliam Pavlík 10:17 Detail
2. Tomáš Hamrák 2 0 Andrej Velič 10:19 Detail
2. Timea Hoangová 2 0 Daniel Dupej 10:28 Detail
Kôrky-Piškôrky 10 10 Ždiarska super päťka Zobrazit/Skrýt detail
1. Karolína Vráblová 0 2 Branislav Rak 10:14 Detail
1. Emma Hutňanová 2 0 Ema Kriššáková 10:14 Detail
1. Soňa Hutňanová 2 0 Silvia Vasičáková 10:14 Detail
1. Barbora Kubová 0 2 Aneta Burgerová 10:14 Detail
1. Kvetoslava Ondrejková 2 0 Nikola Zoričáková 10:14 Detail
2. Kvetoslava Ondrejková 2 0 Nikola Zoričáková 10:15 Detail
2. Emma Hutňanová 2 0 Ema Kriššáková 10:15 Detail
2. Barbora Kubová 0 2 Aneta Burgerová 10:15 Detail
2. Soňa Hutňanová 0 2 Silvia Vasičáková 10:17 Detail
2. Karolína Vráblová 0 2 Branislav Rak 10:17 Detail
TB2 TEAM 18 2 BOLTM Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 2 0 Barbora Masláková 10:14 Detail
1. Marcel Hric 2 0 Mário Mikolajčík 10:14 Detail
1. Samuel Tomič 2 0 Ľuboš Sroka 10:14 Detail
1. Mark Oros 2 0 Tomáš Kucharík 10:14 Detail
1. Filip Deák 2 0 Ondrej Poleta 10:14 Detail
2. Marcel Hric 2 0 Mário Mikolajčík 10:16 Detail
2. Samuel Tomič 2 0 Ľuboš Sroka 10:17 Detail
2. Stanislav Krajňák 0 2 Barbora Masláková 10:17 Detail
2. Filip Deák 2 0 Ondrej Poleta 10:19 Detail
2. Mark Oros 2 0 Tomáš Kucharík 10:23 Detail
Čerešienky 6 14 TB3 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Rendoš 0 2 Marek Horňák 10:14 Detail
1. Daniel Varga 0 2 Michal Vranay 10:14 Detail
1. Alex Bosák 2 0 Samuel Dzurčanin 10:14 Detail
1. Kristína Fristiková 0 2 Fabián Kmec 10:14 Detail
1. Jakub Polák 0 2 Oliver Rohúň 10:14 Detail
2. Alex Bosák 2 0 Samuel Dzurčanin 10:15 Detail
2. Daniel Varga 2 0 Michal Vranay 10:17 Detail
2. Jakub Polák 0 2 Oliver Rohúň 10:17 Detail
2. Kristína Fristiková 0 2 Fabián Kmec 10:17 Detail
2. Šimon Rendoš 0 2 Marek Horňák 10:17 Detail
PARA BELLUM 8 12 Jardova Grupa Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Džurbala 0 2 Jaroslav Gašperák 10:14 Detail
1. Peter Fedorko 0 2 Vladimír Kopyčár 10:14 Detail
1. Adam Mihálik 0 2 Nikolaj Lorenc 10:14 Detail
1. Yaroslav Zinchenko 2 0 Denis Šopor 10:14 Detail
1. Timotej Marcinov 0 2 Mathias Tekel 10:14 Detail
2. Marián Džurbala 2 0 Jaroslav Gašperák 10:16 Detail
2. Yaroslav Zinchenko 2 0 Denis Šopor 10:17 Detail
2. Peter Fedorko 2 0 Vladimír Kopyčár 10:19 Detail
2. Adam Mihálik 0 2 Nikolaj Lorenc 10:19 Detail
2. Timotej Marcinov 0 2 Mathias Tekel 10:19 Detail
LEGENDE 12 8 Päťky Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Mihálik 0 2 Andrea Bobuľová 10:14 Detail
1. Marko Miňo 2 0 Anabela Grigerová 10:14 Detail
1. Ľubomír Marcinčák 2 0 Lucia Kapičáková 10:14 Detail
1. Oliver Franko 0 2 Bianca Mochťáková 10:14 Detail
1. Oliver Kocák 2 0 Viktória Ďuricová 10:14 Detail
2. Ľubomír Marcinčák 0 2 Lucia Kapičáková 10:15 Detail
2. Oliver Kocák 2 0 Viktória Ďuricová 10:16 Detail
2. Marko Miňo 0 2 Anabela Grigerová 10:16 Detail
2. Samuel Mihálik 2 0 Andrea Bobuľová 10:20 Detail
2. Oliver Franko 2 0 Bianca Mochťáková 10:21 Detail
204 12 8 piškWARáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Kridlová 2 0 Alexandra Slováková 10:14 Detail
1. Emma Maceková 0 2 Alexander Dorka 10:14 Detail
1. Lucia Panáčková 2 0 Radka Jamrišková 10:14 Detail
1. Tamara Budayová 0 2 Vanesa Onofruková 10:14 Detail
1. Soňa Maňáková 2 0 Lea Jágerská 10:14 Detail
2. Tamara Budayová 2 0 Vanesa Onofruková 10:16 Detail
2. Lucia Panáčková 0 2 Radka Jamrišková 10:16 Detail
2. Ema Kridlová 0 2 Alexandra Slováková 10:17 Detail
2. Soňa Maňáková 2 0 Lea Jágerská 10:18 Detail
2. Emma Maceková 2 0 Alexander Dorka 10:18 Detail
Slniečkári 8 12 Rubicon Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Kalaš 2 0 Volodymyr Kutnych 10:14 Detail
1. Alex Hradil 0 2 Jakub Hrabovský 10:14 Detail
1. Martin Šurýn 2 0 Jakub Amrich 10:14 Detail
1. Jakub Bačík 0 2 Rastislav Doša 10:14 Detail
1. Jakub Brezničan 0 2 Samuel Matej 10:14 Detail
2. Jakub Bačík 0 2 Rastislav Doša 10:15 Detail
2. Jakub Brezničan 2 0 Samuel Matej 10:16 Detail
2. Ján Kalaš 2 0 Volodymyr Kutnych 10:16 Detail
2. Martin Šurýn 0 2 Jakub Amrich 10:17 Detail
2. Alex Hradil 0 2 Jakub Hrabovský 10:17 Detail
Amatéri5 8 12 Trnky Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Michalková 0 2 Boris Válik 10:14 Detail
1. Karolína Kozová 2 0 Roland Szucz 10:14 Detail
1. Norbert Vass 0 2 Kristián Grman 10:14 Detail
1. Martina Miklóšová 0 2 Oliver Vinca 10:14 Detail
1. Gabriel Adámy 0 2 Dominik Men 10:14 Detail
2. Martina Miklóšová 0 2 Oliver Vinca 10:16 Detail
2. Karolína Kozová 2 0 Roland Szucz 10:17 Detail
2. Gabriel Adámy 2 0 Dominik Men 10:17 Detail
2. Norbert Vass 0 2 Kristián Grman 10:19 Detail
2. Viktória Michalková 2 0 Boris Válik 10:24 Detail
ARASA 14 6 KUNG-FU BANDITI Zobrazit/Skrýt detail
1. Alica Korínková 2 0 Adrian Girman 10:14 Detail
1. Sára Hloušková 0 2 Sára Takáčová 10:14 Detail
1. Alan Kormoš 2 0 Simona Segedyová 10:14 Detail
1. Anna Štofániková 0 2 Lukáš Tóth 10:14 Detail
1. Antónia Tutokyová 2 0 Bianka Kučáková 10:14 Detail
2. Sára Hloušková 0 2 Sára Takáčová 10:15 Detail
2. Anna Štofániková 2 0 Lukáš Tóth 10:15 Detail
2. Alan Kormoš 2 0 Simona Segedyová 10:16 Detail
2. Antónia Tutokyová 2 0 Bianka Kučáková 10:16 Detail
2. Alica Korínková 2 0 Adrian Girman 10:19 Detail
EGT 10 10 Grizzly Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Turisová 0 2 Daniel Patrick Giertl 10:14 Detail
1. Emma Kyzúrová 0 2 Matej Kasáš 10:14 Detail
1. Viktória Čipková 0 2 Peter Žák 10:14 Detail
1. Daniela Ďurejová 2 0 Peter Váha 10:14 Detail
1. Laura Megyeriová 0 2 Patrik Mráz 10:14 Detail
2. Laura Megyeriová 0 2 Patrik Mráz 10:16 Detail
2. Viktória Čipková 2 0 Peter Žák 10:16 Detail
2. Michaela Turisová 2 0 Daniel Patrick Giertl 10:17 Detail
2. Daniela Ďurejová 2 0 Peter Váha 10:19 Detail
2. Emma Kyzúrová 2 0 Matej Kasáš 10:21 Detail
Gympel Púchov 20 0 Pelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Boris Janík 2 0 Matúš Žilinčík 10:14 Detail
1. Samuel Tarabus 2 0 Peter Tomana 10:14 Detail
1. Mário Hanták 2 0 Marek Tomana 10:14 Detail
1. Marián Harnádek 2 0 Samuel Majtán 10:14 Detail
1. Samuel Jancík 2 0 Sebastian Karel Kremeň 10:14 Detail
2. Samuel Tarabus 2 0 Peter Tomana 10:18 Detail
2. Samuel Jancík 2 0 Sebastian Karel Kremeň 10:22 Detail
2. Marián Harnádek 2 0 Samuel Majtán 10:22 Detail
2. Mário Hanták 2 0 Marek Tomana 10:22 Detail
2. Boris Janík 2 0 Matúš Žilinčík 10:22 Detail
Kings of piškvorky 14 6 Mercury Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Zanko 2 0 Lea Sladeková 10:14 Detail
1. Alexander Zigo 2 0 Kriško Filip 10:14 Detail
1. Aleš Žierik 2 0 Konshin Pavel 10:14 Detail
1. Miroslav Šadlák 0 2 Packa Šimon 10:14 Detail
1. Adam Urdák 0 2 Leonid Teplyts 10:14 Detail
2. Adam Urdák 2 0 Leonid Teplyts 10:15 Detail
2. Mário Zanko 2 0 Lea Sladeková 10:16 Detail
2. Alexander Zigo 2 0 Kriško Filip 10:16 Detail
2. Miroslav Šadlák 2 0 Packa Šimon 10:17 Detail
2. Aleš Žierik 0 2 Konshin Pavel 10:19 Detail
Miera 12 8 Kobra 5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Sagálová 2 0 Natália Pálková 10:14 Detail
1. Natália Brídová 2 0 Bianka Golianová 10:14 Detail
1. Terézia Brišová 0 2 Filip Holinda 10:14 Detail
1. Nina Eva Harkabusová 2 0 Sara Kirthová 10:14 Detail
1. Patrícia Kaduchová 2 0 Natalia Remiarová 10:14 Detail
2. Viktória Sagálová 0 2 Natália Pálková 10:17 Detail
2. Patrícia Kaduchová 0 2 Natalia Remiarová 10:17 Detail
2. Nina Eva Harkabusová 0 2 Sara Kirthová 10:17 Detail
2. Natália Brídová 2 0 Bianka Golianová 10:18 Detail
2. Terézia Brišová 2 0 Filip Holinda 10:20 Detail
Zlatý Klas 16 4 13. MP Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Harciník 2 0 Lenka Zacharová 10:14 Detail
1. Alan Michálek 2 0 Ružena Miklóšová 10:14 Detail
1. Luboš Šeroň 2 0 Liliana Hajdamárová 10:14 Detail
1. Peter Zvak 2 0 Kristína Sklenková 10:14 Detail
1. Lukáš Stacho 0 2 Marek Holinda 10:14 Detail
2. Peter Zvak 2 0 Kristína Sklenková 10:15 Detail
2. Luboš Šeroň 0 2 Liliana Hajdamárová 10:15 Detail
2. Lukáš Harciník 2 0 Lenka Zacharová 10:16 Detail
2. Alan Michálek 2 0 Ružena Miklóšová 10:17 Detail
2. Lukáš Stacho 2 0 Marek Holinda 10:18 Detail
Murovianky 0 20 Špekulanti Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdenko Čolák 0 2 Natália Omastová 10:14 Detail
1. Štefan Pribula 0 2 Erika Lesňáková 10:14 Detail
1. Sebastian Schwartz 0 2 Dominika Vojtkovská 10:14 Detail
1. Radoslav Palko 0 2 Martina Zakuciová 10:14 Detail
1. Denis Schäfer 0 2 Sofia Plačková 10:14 Detail
2. Štefan Pribula 0 2 Erika Lesňáková 10:22 Detail
2. Sebastian Schwartz 0 2 Dominika Vojtkovská 10:22 Detail
2. Zdenko Čolák 0 2 Natália Omastová 10:22 Detail
2. Denis Schäfer 0 2 Sofia Plačková 10:22 Detail
2. Radoslav Palko 0 2 Martina Zakuciová 10:22 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Unterwassermani 10 90 17 56
2. TB TEAM 10 88 21 68
3. KHUMROBA 8 76 16 40
4. TB2 TEAM 8 64 18 44
5. LEGENDE 7 62 17 31
6. TB3 TEAM 7 60 17 27
7. Kôrky-Piškôrky 7 58 17 35
8. Ždiarska super päťka 7 54 17 35
9. 204 6 58 14 24
10. Jardova Grupa 6 56 15 22
11. SÚPER 6 54 18 22
12. Čerešienky 6 54 17 24
13. Trnky 6 52 15 24
14. Rubicon 6 44 17 28
15. PARA BELLUM 5 48 15 21
16. BOLTM 5 42 17 21
17. ARASA 5 42 12 20
18. Amatéri5 4 52 16 14
19. Slniečkári 4 50 15 12
20. Gympel Púchov 4 50 15 8
21. EGT 4 50 13 12
22. Päťky 4 48 18 20
23. Kings of piškvorky 4 48 11 8
24. Grizzly 4 44 15 14
25. piškWARáci 4 44 15 13
26. Miera 4 44 13 10
27. KUNG-FU BANDITI 4 42 13 14
28. Špekulanti 4 42 11 4
29. Zlatý Klas 3 42 10 6
30. Kobra 5 2 42 14 0
31. 13. MP 2 36 13 0
32. Mercury 2 36 12 7
33. Pelle 2 22 12 0
34. Murovianky 0 6 8 0

Začátek: 22. 11. 09:47

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Unterwassermani 18 2 Ždiarska super päťka Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Branislav Rak 09:47 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Ema Kriššáková 09:47 Detail
1. Timea Hoangová 0 2 Silvia Vasičáková 09:47 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Aneta Burgerová 09:47 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Nikola Zoričáková 09:47 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Branislav Rak 09:49 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Nikola Zoričáková 09:50 Detail
2. Timea Hoangová 2 0 Silvia Vasičáková 09:51 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Ema Kriššáková 09:51 Detail
2. Tomáš Hamrák 2 0 Aneta Burgerová 09:52 Detail
TB2 TEAM 0 20 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 0 2 Tibor Pelegrin 09:47 Detail
1. Marcel Hric 0 2 Rastislav Pintér 09:47 Detail
1. Samuel Tomič 0 2 Boleslav Hrabinský 09:47 Detail
1. Mark Oros 0 2 Lukáš Medvec 09:47 Detail
1. Filip Deák 0 2 Damián Kaszycki 09:47 Detail
2. Stanislav Krajňák 0 2 Tibor Pelegrin 09:50 Detail
2. Marcel Hric 0 2 Rastislav Pintér 09:53 Detail
2. Samuel Tomič 0 2 Boleslav Hrabinský 09:53 Detail
2. Filip Deák 0 2 Damián Kaszycki 09:53 Detail
2. Mark Oros 0 2 Lukáš Medvec 09:56 Detail
KHUMROBA 18 2 Rubicon Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Deák 2 0 Volodymyr Kutnych 09:47 Detail
1. Miroslav Pavlíček 2 0 Jakub Hrabovský 09:47 Detail
1. Dávid Főző 2 0 Jakub Amrich 09:47 Detail
1. Erik Komendát 0 2 Rastislav Doša 09:47 Detail
1. Matúš Štefanik 2 0 Samuel Matej 09:47 Detail
2. Miroslav Pavlíček 2 0 Jakub Hrabovský 09:50 Detail
2. Matúš Štefanik 2 0 Samuel Matej 09:50 Detail
2. Erik Komendát 2 0 Rastislav Doša 09:50 Detail
2. Dávid Főző 2 0 Jakub Amrich 09:51 Detail
2. Benjamín Deák 2 0 Volodymyr Kutnych 09:51 Detail
PARA BELLUM 10 10 BOLTM Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Džurbala 0 2 Barbora Masláková 09:47 Detail
1. Peter Fedorko 2 0 Mário Mikolajčík 09:47 Detail
1. Adam Mihálik 2 0 Ľuboš Sroka 09:47 Detail
1. Yaroslav Zinchenko 0 2 Tomáš Kucharík 09:47 Detail
1. Timotej Marcinov 2 0 Ondrej Poleta 09:47 Detail
2. Peter Fedorko 2 0 Mário Mikolajčík 09:49 Detail
2. Adam Mihálik 0 2 Ľuboš Sroka 09:49 Detail
2. Yaroslav Zinchenko 0 2 Tomáš Kucharík 09:50 Detail
2. Timotej Marcinov 2 0 Ondrej Poleta 09:51 Detail
2. Marián Džurbala 0 2 Barbora Masláková 09:52 Detail
LEGENDE 10 10 TB3 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Mihálik 2 0 Marek Horňák 09:47 Detail
1. Marko Miňo 2 0 Michal Vranay 09:47 Detail
1. Ľubomír Marcinčák 2 0 Samuel Dzurčanin 09:47 Detail
1. Oliver Franko 2 0 Fabián Kmec 09:47 Detail
1. Oliver Kocák 0 2 Oliver Rohúň 09:47 Detail
2. Marko Miňo 0 2 Michal Vranay 09:50 Detail
2. Oliver Kocák 0 2 Oliver Rohúň 09:51 Detail
2. Oliver Franko 2 0 Fabián Kmec 09:52 Detail
2. Ľubomír Marcinčák 0 2 Samuel Dzurčanin 09:53 Detail
2. Samuel Mihálik 0 2 Marek Horňák 09:55 Detail
Čerešienky 12 8 Päťky Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Rendoš 0 2 Andrea Bobuľová 09:47 Detail
1. Daniel Varga 2 0 Anabela Grigerová 09:47 Detail
1. Alex Bosák 2 0 Lucia Kapičáková 09:47 Detail
1. Kristína Fristiková 2 0 Bianca Mochťáková 09:47 Detail
1. Jakub Polák 2 0 Viktória Ďuricová 09:47 Detail
2. Kristína Fristiková 0 2 Bianca Mochťáková 09:48 Detail
2. Alex Bosák 0 2 Lucia Kapičáková 09:48 Detail
2. Šimon Rendoš 0 2 Andrea Bobuľová 09:49 Detail
2. Jakub Polák 2 0 Viktória Ďuricová 09:50 Detail
2. Daniel Varga 2 0 Anabela Grigerová 09:52 Detail
Amatéri5 6 14 SÚPER Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Michalková 0 2 Peter Lalík 09:47 Detail
1. Karolína Kozová 2 0 Peter Stahl 09:47 Detail
1. Norbert Vass 0 2 Daniel Dupej 09:47 Detail
1. Martina Miklóšová 0 2 Andrej Velič 09:47 Detail
1. Gabriel Adámy 0 2 Viliam Pavlík 09:47 Detail
2. Norbert Vass 0 2 Daniel Dupej 09:50 Detail
2. Martina Miklóšová 2 0 Andrej Velič 09:50 Detail
2. Karolína Kozová 0 2 Peter Stahl 09:51 Detail
2. Gabriel Adámy 2 0 Viliam Pavlík 09:55 Detail
2. Viktória Michalková 0 2 Peter Lalík 09:55 Detail
Kôrky-Piškôrky 14 6 Grizzly Zobrazit/Skrýt detail
1. Karolína Vráblová 2 0 Daniel Patrick Giertl 09:47 Detail
1. Emma Hutňanová 0 2 Matej Kasáš 09:47 Detail
1. Soňa Hutňanová 2 0 Peter Žák 09:47 Detail
1. Barbora Kubová 2 0 Peter Váha 09:47 Detail
1. Kvetoslava Ondrejková 2 0 Patrik Mráz 09:47 Detail
2. Kvetoslava Ondrejková 0 2 Patrik Mráz 09:48 Detail
2. Barbora Kubová 2 0 Peter Váha 09:49 Detail
2. Karolína Vráblová 2 0 Daniel Patrick Giertl 09:50 Detail
2. Soňa Hutňanová 2 0 Peter Žák 09:52 Detail
2. Emma Hutňanová 0 2 Matej Kasáš 10:00 Detail
ARASA 10 10 piškWARáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Alica Korínková 2 0 Alexandra Slováková 09:47 Detail
1. Sára Hloušková 2 0 Alexander Dorka 09:47 Detail
1. Alan Kormoš 0 2 Radka Jamrišková 09:47 Detail
1. Anna Štofániková 2 0 Vanesa Onofruková 09:47 Detail
1. Antónia Tutokyová 0 2 Lea Jágerská 09:47 Detail
2. Alica Korínková 0 2 Alexandra Slováková 09:49 Detail
2. Alan Kormoš 2 0 Radka Jamrišková 09:50 Detail
2. Anna Štofániková 2 0 Vanesa Onofruková 09:50 Detail
2. Sára Hloušková 0 2 Alexander Dorka 09:51 Detail
2. Antónia Tutokyová 0 2 Lea Jágerská 09:52 Detail
Gympel Púchov 4 16 Jardova Grupa Zobrazit/Skrýt detail
1. Boris Janík 0 2 Jaroslav Gašperák 09:47 Detail
1. Samuel Tarabus 0 2 Vladimír Kopyčár 09:47 Detail
1. Mário Hanták 2 0 Nikolaj Lorenc 09:47 Detail
1. Marián Harnádek 0 2 Denis Šopor 09:47 Detail
1. Samuel Jancík 0 2 Mathias Tekel 09:47 Detail
2. Boris Janík 2 0 Jaroslav Gašperák 09:48 Detail
2. Mário Hanták 0 2 Nikolaj Lorenc 09:48 Detail
2. Marián Harnádek 0 2 Denis Šopor 09:50 Detail
2. Samuel Tarabus 0 2 Vladimír Kopyčár 09:51 Detail
2. Samuel Jancík 0 2 Mathias Tekel 09:54 Detail
204 14 6 Kobra 5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Kridlová 0 2 Natália Pálková 09:47 Detail
1. Emma Maceková 2 0 Bianka Golianová 09:47 Detail
1. Lucia Panáčková 2 0 Filip Holinda 09:47 Detail
1. Tamara Budayová 2 0 Sara Kirthová 09:47 Detail
1. Soňa Maňáková 2 0 Natalia Remiarová 09:47 Detail
2. Tamara Budayová 0 2 Sara Kirthová 09:49 Detail
2. Ema Kridlová 0 2 Natália Pálková 09:49 Detail
2. Emma Maceková 2 0 Bianka Golianová 09:49 Detail
2. Lucia Panáčková 2 0 Filip Holinda 09:51 Detail
2. Soňa Maňáková 2 0 Natalia Remiarová 09:54 Detail
Slniečkári 18 2 Špekulanti Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Kalaš 2 0 Natália Omastová 09:47 Detail
1. Alex Hradil 2 0 Erika Lesňáková 09:47 Detail
1. Martin Šurýn 2 0 Dominika Vojtkovská 09:47 Detail
1. Jakub Bačík 2 0 Martina Zakuciová 09:47 Detail
1. Jakub Brezničan 2 0 Sofia Plačková 09:47 Detail
2. Ján Kalaš 2 0 Natália Omastová 09:48 Detail
2. Martin Šurýn 2 0 Dominika Vojtkovská 09:48 Detail
2. Alex Hradil 2 0 Erika Lesňáková 09:49 Detail
2. Jakub Bačík 0 2 Martina Zakuciová 09:50 Detail
2. Jakub Brezničan 2 0 Sofia Plačková 09:51 Detail
Miera 6 14 Trnky Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Sagálová 2 0 Boris Válik 09:47 Detail
1. Natália Brídová 0 2 Roland Szucz 09:47 Detail
1. Terézia Brišová 0 2 Kristián Grman 09:47 Detail
1. Nina Eva Harkabusová 0 2 Oliver Vinca 09:47 Detail
1. Patrícia Kaduchová 0 2 Dominik Men 09:47 Detail
2. Nina Eva Harkabusová 0 2 Oliver Vinca 09:49 Detail
2. Terézia Brišová 0 2 Kristián Grman 09:49 Detail
2. Patrícia Kaduchová 0 2 Dominik Men 09:49 Detail
2. Viktória Sagálová 2 0 Boris Válik 09:49 Detail
2. Natália Brídová 2 0 Roland Szucz 09:53 Detail
Kings of piškvorky 4 16 KUNG-FU BANDITI Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Zanko 0 2 Adrian Girman 09:47 Detail
1. Alexander Zigo 0 2 Sára Takáčová 09:47 Detail
1. Aleš Žierik 0 2 Simona Segedyová 09:47 Detail
1. Miroslav Šadlák 0 2 Lukáš Tóth 09:47 Detail
1. Adam Urdák 2 0 Bianka Kučáková 09:47 Detail
2. Adam Urdák 0 2 Bianka Kučáková 09:47 Detail
2. Alexander Zigo 0 2 Sára Takáčová 09:49 Detail
2. Miroslav Šadlák 0 2 Lukáš Tóth 09:50 Detail
2. Mário Zanko 0 2 Adrian Girman 09:51 Detail
2. Aleš Žierik 2 0 Simona Segedyová 09:54 Detail
EGT 18 2 Pelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Turisová 0 2 Matúš Žilinčík 09:47 Detail
1. Emma Kyzúrová 2 0 Peter Tomana 09:47 Detail
1. Viktória Čipková 2 0 Marek Tomana 09:47 Detail
1. Daniela Ďurejová 2 0 Samuel Majtán 09:47 Detail
1. Laura Megyeriová 2 0 Sebastian Karel Kremeň 09:47 Detail
2. Emma Kyzúrová 2 0 Peter Tomana 09:49 Detail
2. Michaela Turisová 2 0 Matúš Žilinčík 09:53 Detail
2. Daniela Ďurejová 2 0 Samuel Majtán 09:55 Detail
2. Viktória Čipková 2 0 Marek Tomana 09:55 Detail
2. Laura Megyeriová 2 0 Sebastian Karel Kremeň 09:55 Detail
Zlatý Klas 10 10 Mercury Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Harciník 2 0 Lea Sladeková 09:47 Detail
1. Alan Michálek 2 0 Kriško Filip 09:47 Detail
1. Luboš Šeroň 0 2 Konshin Pavel 09:47 Detail
1. Peter Zvak 0 2 Packa Šimon 09:47 Detail
1. Lukáš Stacho 0 2 Leonid Teplyts 09:47 Detail
2. Luboš Šeroň 0 2 Konshin Pavel 09:48 Detail
2. Peter Zvak 2 0 Packa Šimon 09:49 Detail
2. Alan Michálek 2 0 Kriško Filip 09:49 Detail
2. Lukáš Harciník 2 0 Lea Sladeková 09:51 Detail
2. Lukáš Stacho 0 2 Leonid Teplyts 09:52 Detail
Murovianky 0 20 13. MP Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdenko Čolák 0 2 Lenka Zacharová 09:47 Detail
1. Štefan Pribula 0 2 Ružena Miklóšová 09:47 Detail
1. Sebastian Schwartz 0 2 Liliana Hajdamárová 09:47 Detail
1. Radoslav Palko 0 2 Kristína Sklenková 09:47 Detail
1. Denis Schäfer 0 2 Marek Holinda 09:47 Detail
2. Radoslav Palko 0 2 Kristína Sklenková 09:55 Detail
2. Sebastian Schwartz 0 2 Liliana Hajdamárová 09:55 Detail
2. Zdenko Čolák 0 2 Lenka Zacharová 09:55 Detail
2. Štefan Pribula 0 2 Ružena Miklóšová 09:55 Detail
2. Denis Schäfer 0 2 Marek Holinda 09:55 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. TB TEAM 8 72 11 44
2. Unterwassermani 8 72 9 38
3. KHUMROBA 8 72 8 32
4. SÚPER 6 52 6 14
5. Čerešienky 6 48 8 20
6. Kôrky-Piškôrky 6 48 7 18
7. TB2 TEAM 6 46 12 30
8. Ždiarska super päťka 6 44 6 16
9. LEGENDE 5 50 9 17
10. TB3 TEAM 5 46 7 9
11. BOLTM 5 40 9 17
12. PARA BELLUM 5 40 9 17
13. 204 4 46 8 12
14. Amatéri5 4 44 8 10
15. Jardova Grupa 4 44 6 8
16. Slniečkári 4 42 7 8
17. Päťky 4 40 8 12
18. Trnky 4 40 8 10
19. piškWARáci 4 36 6 10
20. KUNG-FU BANDITI 4 36 5 9
21. Rubicon 4 32 10 16
22. EGT 3 40 7 8
23. Grizzly 3 34 10 6
24. ARASA 3 28 8 10
25. Kings of piškvorky 2 34 9 4
26. Kobra 5 2 34 6 0
27. Miera 2 32 8 2
28. 13. MP 2 32 6 0
29. Gympel Púchov 2 30 9 4
30. Mercury 2 30 8 5
31. Špekulanti 2 22 9 4
32. Pelle 2 22 5 0
33. Zlatý Klas 1 26 5 2
34. Murovianky 0 6 4 0

Začátek: 22. 11. 09:22

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KHUMROBA 14 6 BOLTM Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Deák 2 0 Barbora Masláková 09:22 Detail
1. Miroslav Pavlíček 0 2 Mário Mikolajčík 09:22 Detail
1. Dávid Főző 2 0 Ľuboš Sroka 09:22 Detail
1. Erik Komendát 0 2 Tomáš Kucharík 09:22 Detail
1. Matúš Štefanik 2 0 Ondrej Poleta 09:22 Detail
2. Erik Komendát 2 0 Tomáš Kucharík 09:24 Detail
2. Matúš Štefanik 2 0 Ondrej Poleta 09:26 Detail
2. Benjamín Deák 2 0 Barbora Masláková 09:27 Detail
2. Miroslav Pavlíček 0 2 Mário Mikolajčík 09:29 Detail
2. Dávid Főző 2 0 Ľuboš Sroka 09:35 Detail
Unterwassermani 18 2 TB3 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 2 0 Marek Horňák 09:22 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Michal Vranay 09:22 Detail
1. Timea Hoangová 2 0 Samuel Dzurčanin 09:22 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Fabián Kmec 09:22 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Oliver Rohúň 09:22 Detail
2. Timea Hoangová 2 0 Samuel Dzurčanin 09:24 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Oliver Rohúň 09:27 Detail
2. Lukáš Hrušovský 2 0 Marek Horňák 09:27 Detail
2. Tomáš Hamrák 0 2 Fabián Kmec 09:29 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Michal Vranay 09:34 Detail
SÚPER 4 16 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Peter Lalík 0 2 Tibor Pelegrin 09:22 Detail
1. Peter Stahl 2 0 Rastislav Pintér 09:22 Detail
1. Daniel Dupej 0 2 Boleslav Hrabinský 09:22 Detail
1. Andrej Velič 0 2 Lukáš Medvec 09:22 Detail
1. Viliam Pavlík 0 2 Damián Kaszycki 09:22 Detail
2. Viliam Pavlík 0 2 Damián Kaszycki 09:24 Detail
2. Peter Stahl 2 0 Rastislav Pintér 09:24 Detail
2. Daniel Dupej 0 2 Boleslav Hrabinský 09:25 Detail
2. Peter Lalík 0 2 Tibor Pelegrin 09:25 Detail
2. Andrej Velič 0 2 Lukáš Medvec 09:28 Detail
TB2 TEAM 14 6 Čerešienky Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 2 0 Šimon Rendoš 09:22 Detail
1. Marcel Hric 2 0 Daniel Varga 09:22 Detail
1. Samuel Tomič 2 0 Alex Bosák 09:22 Detail
1. Mark Oros 2 0 Kristína Fristiková 09:22 Detail
1. Filip Deák 0 2 Jakub Polák 09:22 Detail
2. Stanislav Krajňák 2 0 Šimon Rendoš 09:24 Detail
2. Filip Deák 0 2 Jakub Polák 09:25 Detail
2. Samuel Tomič 2 0 Alex Bosák 09:26 Detail
2. Mark Oros 2 0 Kristína Fristiková 09:27 Detail
2. Marcel Hric 0 2 Daniel Varga 09:28 Detail
Gympel Púchov 8 12 Ždiarska super päťka Zobrazit/Skrýt detail
1. Boris Janík 0 2 Branislav Rak 09:22 Detail
1. Samuel Tarabus 2 0 Ema Kriššáková 09:22 Detail
1. Mário Hanták 2 0 Silvia Vasičáková 09:22 Detail
1. Marián Harnádek 0 2 Aneta Burgerová 09:22 Detail
1. Samuel Jancík 0 2 Nikola Zoričáková 09:22 Detail
2. Samuel Tarabus 2 0 Ema Kriššáková 09:24 Detail
2. Boris Janík 0 2 Branislav Rak 09:26 Detail
2. Samuel Jancík 0 2 Nikola Zoričáková 09:27 Detail
2. Marián Harnádek 0 2 Aneta Burgerová 09:32 Detail
2. Mário Hanták 2 0 Silvia Vasičáková 09:33 Detail
Amatéri5 16 4 ARASA Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Michalková 2 0 Alica Korínková 09:22 Detail
1. Karolína Kozová 2 0 Sára Hloušková 09:22 Detail
1. Norbert Vass 2 0 Alan Kormoš 09:22 Detail
1. Martina Miklóšová 2 0 Anna Štofániková 09:22 Detail
1. Gabriel Adámy 2 0 Antónia Tutokyová 09:22 Detail
2. Martina Miklóšová 2 0 Anna Štofániková 09:25 Detail
2. Karolína Kozová 2 0 Sára Hloušková 09:27 Detail
2. Norbert Vass 2 0 Alan Kormoš 09:27 Detail
2. Gabriel Adámy 0 2 Antónia Tutokyová 09:27 Detail
2. Viktória Michalková 0 2 Alica Korínková 09:28 Detail
204 8 12 Päťky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Kridlová 2 0 Andrea Bobuľová 09:22 Detail
1. Emma Maceková 0 2 Anabela Grigerová 09:22 Detail
1. Lucia Panáčková 0 2 Lucia Kapičáková 09:22 Detail
1. Tamara Budayová 2 0 Bianca Mochťáková 09:22 Detail
1. Soňa Maňáková 2 0 Viktória Ďuricová 09:22 Detail
2. Emma Maceková 2 0 Anabela Grigerová 09:24 Detail
2. Tamara Budayová 0 2 Bianca Mochťáková 09:24 Detail
2. Lucia Panáčková 0 2 Lucia Kapičáková 09:24 Detail
2. Soňa Maňáková 0 2 Viktória Ďuricová 09:24 Detail
2. Ema Kridlová 0 2 Andrea Bobuľová 09:26 Detail
Rubicon 12 8 Jardova Grupa Zobrazit/Skrýt detail
1. Volodymyr Kutnych 2 0 Jaroslav Gašperák 09:22 Detail
1. Jakub Hrabovský 2 0 Vladimír Kopyčár 09:22 Detail
1. Jakub Amrich 0 2 Nikolaj Lorenc 09:22 Detail
1. Rastislav Doša 2 0 Denis Šopor 09:22 Detail
1. Samuel Matej 2 0 Mathias Tekel 09:22 Detail
2. Jakub Amrich 0 2 Nikolaj Lorenc 09:23 Detail
2. Rastislav Doša 2 0 Denis Šopor 09:24 Detail
2. Samuel Matej 0 2 Mathias Tekel 09:24 Detail
2. Jakub Hrabovský 2 0 Vladimír Kopyčár 09:25 Detail
2. Volodymyr Kutnych 0 2 Jaroslav Gašperák 09:25 Detail
Kings of piškvorky 2 18 Kôrky-Piškôrky Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Zanko 0 2 Karolína Vráblová 09:22 Detail
1. Alexander Zigo 0 2 Emma Hutňanová 09:22 Detail
1. Aleš Žierik 0 2 Soňa Hutňanová 09:22 Detail
1. Miroslav Šadlák 0 2 Barbora Kubová 09:22 Detail
1. Adam Urdák 0 2 Kvetoslava Ondrejková 09:22 Detail
2. Adam Urdák 0 2 Kvetoslava Ondrejková 09:23 Detail
2. Alexander Zigo 2 0 Emma Hutňanová 09:24 Detail
2. Miroslav Šadlák 0 2 Barbora Kubová 09:26 Detail
2. Mário Zanko 0 2 Karolína Vráblová 09:27 Detail
2. Aleš Žierik 0 2 Soňa Hutňanová 09:27 Detail
PARA BELLUM 14 6 Slniečkári Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Džurbala 2 0 Ján Kalaš 09:22 Detail
1. Peter Fedorko 0 2 Alex Hradil 09:22 Detail
1. Adam Mihálik 0 2 Martin Šurýn 09:22 Detail
1. Yaroslav Zinchenko 2 0 Jakub Bačík 09:22 Detail
1. Timotej Marcinov 0 2 Jakub Brezničan 09:22 Detail
2. Adam Mihálik 2 0 Martin Šurýn 09:24 Detail
2. Peter Fedorko 2 0 Alex Hradil 09:25 Detail
2. Yaroslav Zinchenko 2 0 Jakub Bačík 09:25 Detail
2. Timotej Marcinov 2 0 Jakub Brezničan 09:28 Detail
2. Marián Džurbala 2 0 Ján Kalaš 09:28 Detail
LEGENDE 20 0 Kobra 5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Mihálik 2 0 Natália Pálková 09:22 Detail
1. Marko Miňo 2 0 Bianka Golianová 09:22 Detail
1. Ľubomír Marcinčák 2 0 Filip Holinda 09:22 Detail
1. Oliver Franko 2 0 Sara Kirthová 09:22 Detail
1. Oliver Kocák 2 0 Natalia Remiarová 09:22 Detail
2. Marko Miňo 2 0 Bianka Golianová 09:24 Detail
2. Ľubomír Marcinčák 2 0 Filip Holinda 09:24 Detail
2. Oliver Franko 2 0 Sara Kirthová 09:26 Detail
2. Samuel Mihálik 2 0 Natália Pálková 09:27 Detail
2. Oliver Kocák 2 0 Natalia Remiarová 09:27 Detail
Grizzly 10 10 KUNG-FU BANDITI Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Patrick Giertl 0 2 Adrian Girman 09:22 Detail
1. Matej Kasáš 0 2 Sára Takáčová 09:22 Detail
1. Peter Žák 2 0 Simona Segedyová 09:22 Detail
1. Peter Váha 0 2 Lukáš Tóth 09:22 Detail
1. Patrik Mráz 2 0 Bianka Kučáková 09:22 Detail
2. Peter Žák 2 0 Simona Segedyová 09:24 Detail
2. Daniel Patrick Giertl 2 0 Adrian Girman 09:26 Detail
2. Patrik Mráz 2 0 Bianka Kučáková 09:28 Detail
2. Matej Kasáš 0 2 Sára Takáčová 09:32 Detail
2. Peter Váha 0 2 Lukáš Tóth 09:37 Detail
Mercury 4 16 piškWARáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lea Sladeková 2 0 Alexandra Slováková 09:22 Detail
1. Kriško Filip 0 2 Alexander Dorka 09:22 Detail
1. Konshin Pavel 0 2 Radka Jamrišková 09:22 Detail
1. Packa Šimon 0 2 Vanesa Onofruková 09:22 Detail
1. Leonid Teplyts 0 2 Lea Jágerská 09:22 Detail
2. Kriško Filip 0 2 Alexander Dorka 09:24 Detail
2. Konshin Pavel 2 0 Radka Jamrišková 09:24 Detail
2. Lea Sladeková 0 2 Alexandra Slováková 09:27 Detail
2. Leonid Teplyts 0 2 Lea Jágerská 09:29 Detail
2. Packa Šimon 0 2 Vanesa Onofruková 09:32 Detail
EGT 6 14 Trnky Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Turisová 0 2 Boris Válik 09:22 Detail
1. Emma Kyzúrová 2 0 Roland Szucz 09:22 Detail
1. Viktória Čipková 0 2 Kristián Grman 09:22 Detail
1. Daniela Ďurejová 0 2 Oliver Vinca 09:22 Detail
1. Laura Megyeriová 2 0 Dominik Men 09:22 Detail
2. Viktória Čipková 0 2 Kristián Grman 09:24 Detail
2. Daniela Ďurejová 0 2 Oliver Vinca 09:24 Detail
2. Emma Kyzúrová 2 0 Roland Szucz 09:25 Detail
2. Laura Megyeriová 0 2 Dominik Men 09:31 Detail
2. Michaela Turisová 0 2 Boris Válik 09:34 Detail
13. MP 6 14 Špekulanti Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Zacharová 2 0 Natália Omastová 09:22 Detail
1. Ružena Miklóšová 0 2 Erika Lesňáková 09:22 Detail
1. Liliana Hajdamárová 0 2 Dominika Vojtkovská 09:22 Detail
1. Kristína Sklenková 0 2 Martina Zakuciová 09:22 Detail
1. Marek Holinda 2 0 Sofia Plačková 09:22 Detail
2. Liliana Hajdamárová 2 0 Dominika Vojtkovská 09:24 Detail
2. Lenka Zacharová 0 2 Natália Omastová 09:24 Detail
2. Kristína Sklenková 0 2 Martina Zakuciová 09:24 Detail
2. Ružena Miklóšová 0 2 Erika Lesňáková 09:26 Detail
2. Marek Holinda 0 2 Sofia Plačková 09:26 Detail
Miera 14 6 Zlatý Klas Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Sagálová 2 0 Lukáš Harciník 09:22 Detail
1. Natália Brídová 0 2 Alan Michálek 09:22 Detail
1. Terézia Brišová 2 0 Luboš Šeroň 09:22 Detail
1. Nina Eva Harkabusová 2 0 Peter Zvak 09:22 Detail
1. Patrícia Kaduchová 2 0 Lukáš Stacho 09:22 Detail
2. Viktória Sagálová 2 0 Lukáš Harciník 09:24 Detail
2. Natália Brídová 0 2 Alan Michálek 09:25 Detail
2. Terézia Brišová 2 0 Luboš Šeroň 09:25 Detail
2. Nina Eva Harkabusová 0 2 Peter Zvak 09:28 Detail
2. Patrícia Kaduchová 2 0 Lukáš Stacho 09:29 Detail
Murovianky 6 14 Pelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdenko Čolák 0 2 Matúš Žilinčík 09:22 Detail
1. Štefan Pribula 0 2 Peter Tomana 09:22 Detail
1. Sebastian Schwartz 2 0 Marek Tomana 09:22 Detail
1. Radoslav Palko 2 0 Samuel Majtán 09:22 Detail
1. Denis Schäfer 2 0 Sebastian Karel Kremeň 09:22 Detail
2. Denis Schäfer 0 2 Sebastian Karel Kremeň 09:30 Detail
2. Radoslav Palko 0 2 Samuel Majtán 09:30 Detail
2. Sebastian Schwartz 0 2 Marek Tomana 09:30 Detail
2. Štefan Pribula 0 2 Peter Tomana 09:30 Detail
2. Zdenko Čolák 0 2 Matúš Žilinčík 09:31 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. KHUMROBA 6 54 3 18
2. Unterwassermani 6 54 2 16
3. TB TEAM 6 52 4 24
4. TB2 TEAM 6 46 4 22
5. Ždiarska super päťka 6 42 2 16
6. LEGENDE 4 40 2 8
7. Amatéri5 4 38 2 8
8. SÚPER 4 38 2 4
9. TB3 TEAM 4 36 2 4
10. Čerešienky 4 36 2 4
11. Kôrky-Piškôrky 4 34 2 8
12. Päťky 4 32 2 8
13. BOLTM 4 30 4 12
14. Rubicon 4 30 4 12
15. PARA BELLUM 4 30 2 8
16. Grizzly 3 28 2 2
17. piškWARáci 3 26 1 3
18. 204 2 32 4 4
19. Kings of piškvorky 2 30 4 4
20. Kobra 5 2 28 2 0
21. Jardova Grupa 2 28 2 0
22. Gympel Púchov 2 26 4 4
23. Trnky 2 26 4 2
24. Miera 2 26 4 0
25. Slniečkári 2 24 4 2
26. Špekulanti 2 20 4 0
27. KUNG-FU BANDITI 2 20 3 4
28. Pelle 2 20 2 0
29. ARASA 2 18 4 2
30. EGT 1 22 2 3
31. Mercury 1 20 2 2
32. Zlatý Klas 0 16 3 0
33. 13. MP 0 12 2 0
34. Murovianky 0 6 2 0

Začátek: 22. 11. 08:58

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gympel Púchov 6 14 TB3 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Boris Janík 0 2 Marek Horňák 08:58 Detail
1. Samuel Tarabus 0 2 Michal Vranay 08:58 Detail
1. Mário Hanták 2 0 Samuel Dzurčanin 08:58 Detail
1. Marián Harnádek 0 2 Fabián Kmec 08:58 Detail
1. Samuel Jancík 0 2 Oliver Rohúň 08:58 Detail
2. Samuel Jancík 0 2 Oliver Rohúň 09:01 Detail
2. Marián Harnádek 0 2 Fabián Kmec 09:01 Detail
2. Mário Hanták 2 0 Samuel Dzurčanin 09:03 Detail
2. Samuel Tarabus 2 0 Michal Vranay 09:04 Detail
2. Boris Janík 0 2 Marek Horňák 09:06 Detail
KHUMROBA 20 0 ARASA Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamín Deák 2 0 Alica Korínková 08:58 Detail
1. Miroslav Pavlíček 2 0 Sára Hloušková 08:58 Detail
1. Dávid Főző 2 0 Alan Kormoš 08:58 Detail
1. Erik Komendát 2 0 Anna Štofániková 08:58 Detail
1. Matúš Štefanik 2 0 Antónia Tutokyová 08:58 Detail
2. Miroslav Pavlíček 2 0 Sára Hloušková 08:59 Detail
2. Erik Komendát 2 0 Anna Štofániková 09:00 Detail
2. Dávid Főző 2 0 Alan Kormoš 09:00 Detail
2. Benjamín Deák 2 0 Alica Korínková 09:01 Detail
2. Matúš Štefanik 2 0 Antónia Tutokyová 09:04 Detail
204 6 14 Čerešienky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Kridlová 2 0 Šimon Rendoš 08:58 Detail
1. Emma Maceková 2 0 Daniel Varga 08:58 Detail
1. Lucia Panáčková 0 2 Alex Bosák 08:58 Detail
1. Tamara Budayová 0 2 Kristína Fristiková 08:58 Detail
1. Soňa Maňáková 0 2 Jakub Polák 08:58 Detail
2. Soňa Maňáková 0 2 Jakub Polák 08:59 Detail
2. Lucia Panáčková 0 2 Alex Bosák 08:59 Detail
2. Emma Maceková 2 0 Daniel Varga 09:00 Detail
2. Tamara Budayová 0 2 Kristína Fristiková 09:00 Detail
2. Ema Kridlová 0 2 Šimon Rendoš 09:02 Detail
Kings of piškvorky 8 12 BOLTM Zobrazit/Skrýt detail
1. Mário Zanko 2 0 Barbora Masláková 08:58 Detail
1. Alexander Zigo 0 2 Mário Mikolajčík 08:58 Detail
1. Aleš Žierik 0 2 Ľuboš Sroka 08:58 Detail
1. Miroslav Šadlák 2 0 Tomáš Kucharík 08:58 Detail
1. Adam Urdák 0 2 Ondrej Poleta 08:58 Detail
2. Mário Zanko 2 0 Barbora Masláková 08:59 Detail
2. Adam Urdák 0 2 Ondrej Poleta 09:00 Detail
2. Alexander Zigo 0 2 Mário Mikolajčík 09:00 Detail
2. Aleš Žierik 2 0 Ľuboš Sroka 09:02 Detail
2. Miroslav Šadlák 0 2 Tomáš Kucharík 09:02 Detail
Rubicon 6 14 Ždiarska super päťka Zobrazit/Skrýt detail
1. Volodymyr Kutnych 2 0 Branislav Rak 08:58 Detail
1. Jakub Hrabovský 0 2 Ema Kriššáková 08:58 Detail
1. Jakub Amrich 0 2 Silvia Vasičáková 08:58 Detail
1. Rastislav Doša 0 2 Aneta Burgerová 08:58 Detail
1. Samuel Matej 2 0 Nikola Zoričáková 08:58 Detail
2. Jakub Hrabovský 0 2 Ema Kriššáková 08:59 Detail
2. Samuel Matej 0 2 Nikola Zoričáková 08:59 Detail
2. Jakub Amrich 0 2 Silvia Vasičáková 09:00 Detail
2. Volodymyr Kutnych 0 2 Branislav Rak 09:01 Detail
2. Rastislav Doša 2 0 Aneta Burgerová 09:01 Detail
Unterwassermani 16 4 Slniečkári Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Hrušovský 0 2 Ján Kalaš 08:58 Detail
1. Šimon Hrušovský 2 0 Alex Hradil 08:58 Detail
1. Timea Hoangová 2 0 Martin Šurýn 08:58 Detail
1. Tomáš Hamrák 2 0 Jakub Bačík 08:58 Detail
1. Maroš Schewczuk 2 0 Jakub Brezničan 08:58 Detail
2. Timea Hoangová 2 0 Martin Šurýn 08:59 Detail
2. Tomáš Hamrák 2 0 Jakub Bačík 09:00 Detail
2. Šimon Hrušovský 2 0 Alex Hradil 09:02 Detail
2. Maroš Schewczuk 2 0 Jakub Brezničan 09:04 Detail
2. Lukáš Hrušovský 0 2 Ján Kalaš 09:09 Detail
PARA BELLUM 0 20 TB TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Marián Džurbala 0 2 Tibor Pelegrin 08:58 Detail
1. Peter Fedorko 0 2 Rastislav Pintér 08:58 Detail
1. Adam Mihálik 0 2 Boleslav Hrabinský 08:58 Detail
1. Yaroslav Zinchenko 0 2 Lukáš Medvec 08:58 Detail
1. Timotej Marcinov 0 2 Damián Kaszycki 08:58 Detail
2. Yaroslav Zinchenko 0 2 Lukáš Medvec 09:00 Detail
2. Timotej Marcinov 0 2 Damián Kaszycki 09:00 Detail
2. Adam Mihálik 0 2 Boleslav Hrabinský 09:00 Detail
2. Marián Džurbala 0 2 Tibor Pelegrin 09:01 Detail
2. Peter Fedorko 0 2 Rastislav Pintér 09:01 Detail
TB2 TEAM 16 4 Kôrky-Piškôrky Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Krajňák 2 0 Karolína Vráblová 08:58 Detail
1. Marcel Hric 2 0 Emma Hutňanová 08:58 Detail
1. Samuel Tomič 2 0 Soňa Hutňanová 08:58 Detail
1. Mark Oros 2 0 Barbora Kubová 08:58 Detail
1. Filip Deák 2 0 Kvetoslava Ondrejková 08:58 Detail
2. Samuel Tomič 2 0 Soňa Hutňanová 09:03 Detail
2. Filip Deák 0 2 Kvetoslava Ondrejková 09:03 Detail
2. Mark Oros 0 2 Barbora Kubová 09:06 Detail
2. Marcel Hric 2 0 Emma Hutňanová 09:07 Detail
2. Stanislav Krajňák 2 0 Karolína Vráblová 09:11 Detail
SÚPER 18 2 Špekulanti Zobrazit/Skrýt detail
1. Peter Lalík 2 0 Natália Omastová 08:58 Detail
1. Peter Stahl 2 0 Erika Lesňáková 08:58 Detail
1. Daniel Dupej 0 2 Dominika Vojtkovská 08:58 Detail
1. Andrej Velič 2 0 Martina Zakuciová 08:58 Detail
1. Viliam Pavlík 2 0 Sofia Plačková 08:58 Detail
2. Peter Stahl 2 0 Erika Lesňáková 09:00 Detail
2. Daniel Dupej 2 0 Dominika Vojtkovská 09:00 Detail
2. Viliam Pavlík 2 0 Sofia Plačková 09:00 Detail
2. Peter Lalík 2 0 Natália Omastová 09:01 Detail
2. Andrej Velič 2 0 Martina Zakuciová 09:05 Detail
LEGENDE 16 4 Trnky Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Mihálik 2 0 Boris Válik 08:58 Detail
1. Marko Miňo 2 0 Roland Szucz 08:58 Detail
1. Ľubomír Marcinčák 2 0 Kristián Grman 08:58 Detail
1. Oliver Franko 0 2 Oliver Vinca 08:58 Detail
1. Oliver Kocák 2 0 Dominik Men 08:58 Detail
2. Ľubomír Marcinčák 2 0 Kristián Grman 08:59 Detail
2. Marko Miňo 2 0 Roland Szucz 08:59 Detail
2. Oliver Franko 0 2 Oliver Vinca 09:00 Detail
2. Oliver Kocák 2 0 Dominik Men 09:02 Detail
2. Samuel Mihálik 2 0 Boris Válik 09:03 Detail
Grizzly 14 6 Zlatý Klas Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Patrick Giertl 2 0 Lukáš Harciník 08:58 Detail
1. Matej Kasáš 2 0 Alan Michálek 08:58 Detail
1. Peter Žák 2 0 Luboš Šeroň 08:58 Detail
1. Peter Váha 0 2 Peter Zvak 08:58 Detail
1. Patrik Mráz 2 0 Lukáš Stacho 08:58 Detail
2. Peter Žák 2 0 Luboš Šeroň 09:00 Detail
2. Matej Kasáš 0 2 Alan Michálek 09:00 Detail
2. Patrik Mráz 2 0 Lukáš Stacho 09:02 Detail
2. Daniel Patrick Giertl 2 0 Lukáš Harciník 09:03 Detail
2. Peter Váha 0 2 Peter Zvak 09:04 Detail
Murovianky 0 20 Kobra 5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdenko Čolák 0 2 Natália Pálková 08:58 Detail
1. Štefan Pribula 0 2 Bianka Golianová 08:58 Detail
1. Sebastian Schwartz 0 2 Filip Holinda 08:58 Detail
1. Radoslav Palko 0 2 Sara Kirthová 08:58 Detail
1. Denis Schäfer 0 2 Natalia Remiarová 08:58 Detail
2. Zdenko Čolák 0 2 Natália Pálková 09:06 Detail
2. Sebastian Schwartz 0 2 Filip Holinda 09:06 Detail
2. Radoslav Palko 0 2 Sara Kirthová 09:06 Detail
2. Denis Schäfer 0 2 Natalia Remiarová 09:06 Detail
2. Štefan Pribula 0 2 Bianka Golianová 09:06 Detail
EGT 10 10 piškWARáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Turisová 0 2 Alexandra Slováková 08:58 Detail
1. Emma Kyzúrová 2 0 Alexander Dorka 08:58 Detail
1. Viktória Čipková 0 2 Radka Jamrišková 08:58 Detail
1. Daniela Ďurejová 0 2 Vanesa Onofruková 08:58 Detail
1. Laura Megyeriová 2 0 Lea Jágerská 08:58 Detail
2. Viktória Čipková 0 2 Radka Jamrišková 09:00 Detail
2. Emma Kyzúrová 0 2 Alexander Dorka 09:00 Detail
2. Laura Megyeriová 2 0 Lea Jágerská 09:01 Detail
2. Daniela Ďurejová 2 0 Vanesa Onofruková 09:07 Detail
2. Michaela Turisová 2 0 Alexandra Slováková 09:08 Detail
13. MP 2 18 Jardova Grupa Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Zacharová 0 2 Jaroslav Gašperák 08:58 Detail
1. Ružena Miklóšová 0 2 Vladimír Kopyčár 08:58 Detail
1. Liliana Hajdamárová 0 2 Nikolaj Lorenc 08:58 Detail
1. Kristína Sklenková 0 2 Denis Šopor 08:58 Detail
1. Marek Holinda 0 2 Mathias Tekel 08:58 Detail
2. Kristína Sklenková 0 2 Denis Šopor 08:59 Detail
2. Lenka Zacharová 0 2 Jaroslav Gašperák 09:00 Detail
2. Ružena Miklóšová 2 0 Vladimír Kopyčár 09:00 Detail
2. Liliana Hajdamárová 0 2 Nikolaj Lorenc 09:01 Detail
2. Marek Holinda 0 2 Mathias Tekel 09:01 Detail
Amatéri5 14 6 Pelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Michalková 2 0 Matúš Žilinčík 08:58 Detail
1. Karolína Kozová 2 0 Peter Tomana 08:58 Detail
1. Norbert Vass 2 0 Marek Tomana 08:58 Detail
1. Martina Miklóšová 0 2 Samuel Majtán 08:58 Detail
1. Gabriel Adámy 2 0 Sebastian Karel Kremeň 08:58 Detail
2. Norbert Vass 0 2 Marek Tomana 08:59 Detail
2. Karolína Kozová 2 0 Peter Tomana 08:59 Detail
2. Viktória Michalková 2 0 Matúš Žilinčík 08:59 Detail
2. Gabriel Adámy 0 2 Sebastian Karel Kremeň 09:00 Detail
2. Martina Miklóšová 2 0 Samuel Majtán 09:00 Detail
Miera 8 12 Päťky Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktória Sagálová 0 2 Andrea Bobuľová 08:58 Detail
1. Natália Brídová 0 2 Anabela Grigerová 08:58 Detail
1. Terézia Brišová 0 2 Lucia Kapičáková 08:58 Detail
1. Nina Eva Harkabusová 2 0 Bianca Mochťáková 08:58 Detail
1. Patrícia Kaduchová 2 0 Viktória Ďuricová 08:58 Detail
2. Patrícia Kaduchová 0 2 Viktória Ďuricová 08:59 Detail
2. Viktória Sagálová 0 2 Andrea Bobuľová 09:00 Detail
2. Nina Eva Harkabusová 2 0 Bianca Mochťáková 09:01 Detail
2. Natália Brídová 2 0 Anabela Grigerová 09:01 Detail
2. Terézia Brišová 0 2 Lucia Kapičáková 09:06 Detail
Mercury 10 10 KUNG-FU BANDITI Zobrazit/Skrýt detail
1. Lea Sladeková 2 0 Adrian Girman 08:58 Detail
1. Kriško Filip 2 0 Sára Takáčová 08:58 Detail
1. Konshin Pavel 2 0 Simona Segedyová 08:58 Detail
1. Packa Šimon 0 2 Lukáš Tóth 08:58 Detail
1. Leonid Teplyts 2 0 Bianka Kučáková 08:58 Detail
2. Konshin Pavel 0 2 Simona Segedyová 09:00 Detail
2. Kriško Filip 0 2 Sára Takáčová 09:00 Detail
2. Leonid Teplyts 0 2 Bianka Kučáková 09:01 Detail
2. Packa Šimon 0 2 Lukáš Tóth 09:02 Detail
2. Lea Sladeková 2 0 Adrian Girman 09:07 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. KHUMROBA 4 40 0 6
2. TB TEAM 4 36 0 8
3. Unterwassermani 4 36 0 6
4. TB3 TEAM 4 34 0 4
5. SÚPER 4 34 0 0
6. TB2 TEAM 4 32 0 8
7. Čerešienky 4 30 0 4
8. Ždiarska super päťka 4 30 0 4
9. BOLTM 4 24 0 8
10. Kings of piškvorky 2 28 0 0
11. Kobra 5 2 28 0 0
12. 204 2 24 0 4
13. Amatéri5 2 22 0 0
14. Jardova Grupa 2 20 0 0
15. Päťky 2 20 0 0
16. LEGENDE 2 20 0 0
17. Gympel Púchov 2 18 0 4
18. Rubicon 2 18 0 4
19. Slniečkári 2 18 0 2
20. Grizzly 2 18 0 0
21. PARA BELLUM 2 16 0 0
22. Kôrky-Piškôrky 2 16 0 0
23. ARASA 2 14 0 2
24. EGT 1 16 0 1
25. Mercury 1 16 0 1
26. KUNG-FU BANDITI 1 10 0 1
27. piškWARáci 1 10 0 1
28. Trnky 0 12 0 0
29. Miera 0 12 0 0
30. Zlatý Klas 0 10 0 0
31. Špekulanti 0 6 0 0
32. 13. MP 0 6 0 0
33. Pelle 0 6 0 0
34. Murovianky 0 0 0 0

Začátek: 22. 11. 08:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kobra 5 8 12 Gympel Púchov Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Pálková 2 0 Boris Janík 08:30 Detail
1. Bianka Golianová 2 0 Samuel Tarabus 08:30 Detail
1. Filip Holinda 0 2 Mário Hanták 08:30 Detail
1. Sara Kirthová 2 0 Marián Harnádek 08:30 Detail
1. Natalia Remiarová 0 2 Samuel Jancík 08:30 Detail
2. Natália Pálková 2 0 Boris Janík 08:33 Detail
2. Bianka Golianová 0 2 Samuel Tarabus 08:33 Detail
2. Sara Kirthová 0 2 Marián Harnádek 08:34 Detail
2. Natalia Remiarová 0 2 Samuel Jancík 08:35 Detail
2. Filip Holinda 0 2 Mário Hanták 08:36 Detail
ARASA 14 6 EGT Zobrazit/Skrýt detail
1. Alica Korínková 0 2 Michaela Turisová 08:30 Detail
1. Sára Hloušková 2 0 Emma Kyzúrová 08:30 Detail
1. Alan Kormoš 0 2 Viktória Čipková 08:30 Detail
1. Anna Štofániková 0 2 Daniela Ďurejová 08:30 Detail
1. Antónia Tutokyová 2 0 Laura Megyeriová 08:30 Detail
2. Alan Kormoš 2 0 Viktória Čipková 08:36 Detail
2. Sára Hloušková 2 0 Emma Kyzúrová 08:37 Detail
2. Antónia Tutokyová 2 0 Laura Megyeriová 08:38 Detail
2. Alica Korínková 2 0 Michaela Turisová 08:43 Detail
2. Anna Štofániková 2 0 Daniela Ďurejová 08:44 Detail
Jardova Grupa 2 18 204 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Gašperák 2 0 Ema Kridlová 08:30 Detail
1. Vladimír Kopyčár 0 2 Emma Maceková 08:30 Detail
1. Nikolaj Lorenc 0 2 Lucia Panáčková 08:30 Detail
1. Denis Šopor 0 2 Tamara Budayová 08:30 Detail
1. Mathias Tekel 0 2 Soňa Maňáková 08:30 Detail
2. Jaroslav Gašperák 0 2 Ema Kridlová 08:32 Detail
2. Vladimír Kopyčár 0 2 Emma Maceková 08:33 Detail
2. Nikolaj Lorenc 0 2 Lucia Panáčková 08:37 Detail
2. Denis Šopor 0 2 Tamara Budayová 08:37 Detail
2. Mathias Tekel 0 2 Soňa Maňáková 08:38 Detail
BOLTM 12 8 Amatéri5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Masláková 2 0 Viktória Michalková 08:30 Detail
1. Mário Mikolajčík 0 2 Karolína Kozová 08:30 Detail
1. Ľuboš Sroka 2 0 Norbert Vass 08:30 Detail
1. Tomáš Kucharík 0 2 Martina Miklóšová 08:30 Detail
1. Ondrej Poleta 2 0 Gabriel Adámy 08:30 Detail
2. Ondrej Poleta 2 0 Gabriel Adámy 08:30 Detail
2. Tomáš Kucharík 0 2 Martina Miklóšová 08:31 Detail
2. Barbora Masláková 2 0 Viktória Michalková 08:32 Detail
2. Mário Mikolajčík 2 0 Karolína Kozová 08:33 Detail
2. Ľuboš Sroka 0 2 Norbert Vass 08:33 Detail
Päťky 8 12 Rubicon Zobrazit/Skrýt detail
1. Andrea Bobuľová 2 0 Volodymyr Kutnych 08:30 Detail
1. Anabela Grigerová 0 2 Jakub Hrabovský 08:30 Detail
1. Lucia Kapičáková 2 0 Jakub Amrich 08:30 Detail
1. Bianca Mochťáková 0 2 Rastislav Doša 08:30 Detail
1. Viktória Ďuricová 0 2 Samuel Matej 08:30 Detail
2. Anabela Grigerová 0 2 Jakub Hrabovský 08:30 Detail
2. Viktória Ďuricová 0 2 Samuel Matej 08:31 Detail
2. Bianca Mochťáková 0 2 Rastislav Doša 08:31 Detail
2. Andrea Bobuľová 2 0 Volodymyr Kutnych 08:31 Detail
2. Lucia Kapičáková 2 0 Jakub Amrich 08:32 Detail
Špekulanti 4 16 PARA BELLUM Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Omastová 0 2 Marián Džurbala 08:30 Detail
1. Erika Lesňáková 0 2 Peter Fedorko 08:30 Detail
1. Dominika Vojtkovská 0 2 Adam Mihálik 08:30 Detail
1. Martina Zakuciová 0 2 Yaroslav Zinchenko 08:30 Detail
1. Sofia Plačková 0 2 Timotej Marcinov 08:30 Detail
2. Erika Lesňáková 0 2 Peter Fedorko 08:31 Detail
2. Dominika Vojtkovská 2 0 Adam Mihálik 08:32 Detail
2. Sofia Plačková 0 2 Timotej Marcinov 08:33 Detail
2. Martina Zakuciová 0 2 Yaroslav Zinchenko 08:35 Detail
2. Natália Omastová 2 0 Marián Džurbala 08:37 Detail
KUNG-FU BANDITI 0 20 Unterwassermani Zobrazit/Skrýt detail
1. Adrian Girman 0 2 Lukáš Hrušovský 08:30 Detail
1. Sára Takáčová 0 2 Šimon Hrušovský 08:30 Detail
1. Simona Segedyová 0 2 Timea Hoangová 08:30 Detail
1. Lukáš Tóth 0 2 Tomáš Hamrák 08:30 Detail
1. Bianka Kučáková 0 2 Maroš Schewczuk 08:30 Detail
2. Sára Takáčová 0 2 Šimon Hrušovský 08:32 Detail
2. Bianka Kučáková 0 2 Maroš Schewczuk 08:34 Detail
2. Simona Segedyová 0 2 Timea Hoangová 08:35 Detail
2. Adrian Girman 0 2 Lukáš Hrušovský 08:38 Detail
2. Lukáš Tóth 0 2 Tomáš Hamrák 08:39 Detail
TB TEAM 16 4 LEGENDE Zobrazit/Skrýt detail
1. Tibor Pelegrin 2 0 Samuel Mihálik 08:30 Detail
1. Rastislav Pintér 2 0 Marko Miňo 08:30 Detail
1. Boleslav Hrabinský 2 0 Ľubomír Marcinčák 08:30 Detail
1. Lukáš Medvec 0 2 Oliver Franko 08:30 Detail
1. Damián Kaszycki 2 0 Oliver Kocák 08:30 Detail
2. Rastislav Pintér 2 0 Marko Miňo 08:31 Detail
2. Damián Kaszycki 2 0 Oliver Kocák 08:35 Detail
2. Boleslav Hrabinský 0 2 Ľubomír Marcinčák 08:35 Detail
2. Tibor Pelegrin 2 0 Samuel Mihálik 08:36 Detail
2. Lukáš Medvec 2 0 Oliver Franko 08:38 Detail
Grizzly 4 16 TB2 TEAM Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Patrick Giertl 0 2 Stanislav Krajňák 08:30 Detail
1. Matej Kasáš 2 0 Marcel Hric 08:30 Detail
1. Peter Žák 0 2 Samuel Tomič 08:30 Detail
1. Peter Váha 0 2 Mark Oros 08:30 Detail
1. Patrik Mráz 0 2 Filip Deák 08:30 Detail
2. Daniel Patrick Giertl 0 2 Stanislav Krajňák 08:32 Detail
2. Peter Váha 0 2 Mark Oros 08:32 Detail
2. Patrik Mráz 0 2 Filip Deák 08:33 Detail
2. Peter Žák 0 2 Samuel Tomič 08:33 Detail
2. Matej Kasáš 2 0 Marcel Hric 08:35 Detail
TB3 TEAM 20 0 Murovianky Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Horňák 2 0 Zdenko Čolák 08:30 Detail
1. Michal Vranay 2 0 Štefan Pribula 08:30 Detail
1. Samuel Dzurčanin 2 0 Sebastian Schwartz 08:30 Detail
1. Fabián Kmec 2 0 Radoslav Palko 08:30 Detail
1. Oliver Rohúň 2 0 Denis Schäfer 08:30 Detail
2. Michal Vranay 2 0 Štefan Pribula 08:37 Detail
2. Fabián Kmec 2 0 Radoslav Palko 08:37 Detail
2. Samuel Dzurčanin 2 0 Sebastian Schwartz 08:37 Detail
2. Oliver Rohúň 2 0 Denis Schäfer 08:37 Detail
2. Marek Horňák 2 0 Zdenko Čolák 08:38 Detail
piškWARáci 0 20 KHUMROBA Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandra Slováková 0 2 Benjamín Deák 08:30 Detail
1. Alexander Dorka 0 2 Miroslav Pavlíček 08:30 Detail
1. Radka Jamrišková 0 2 Dávid Főző 08:30 Detail
1. Vanesa Onofruková 0 2 Erik Komendát 08:30 Detail
1. Lea Jágerská 0 2 Matúš Štefanik 08:30 Detail
2. Alexander Dorka 0 2 Miroslav Pavlíček 08:37 Detail
2. Vanesa Onofruková 0 2 Erik Komendát 08:37 Detail
2. Lea Jágerská 0 2 Matúš Štefanik 08:37 Detail
2. Radka Jamrišková 0 2 Dávid Főző 08:37 Detail
2. Alexandra Slováková 0 2 Benjamín Deák 08:37 Detail
Trnky 8 12 Kôrky-Piškôrky Zobrazit/Skrýt detail
1. Boris Válik 2 0 Karolína Vráblová 08:30 Detail
1. Roland Szucz 0 2 Emma Hutňanová 08:30 Detail
1. Kristián Grman 2 0 Soňa Hutňanová 08:30 Detail
1. Oliver Vinca 2 0 Barbora Kubová 08:30 Detail
1. Dominik Men 0 2 Kvetoslava Ondrejková 08:30 Detail
2. Roland Szucz 0 2 Emma Hutňanová 08:31 Detail
2. Boris Válik 0 2 Karolína Vráblová 08:32 Detail
2. Kristián Grman 0 2 Soňa Hutňanová 08:32 Detail
2. Dominik Men 0 2 Kvetoslava Ondrejková 08:32 Detail
2. Oliver Vinca 2 0 Barbora Kubová 08:32 Detail
13. MP 4 16 Čerešienky Zobrazit/Skrýt detail
1. Lenka Zacharová 2 0 Šimon Rendoš 08:30 Detail
1. Ružena Miklóšová 0 2 Daniel Varga 08:30 Detail
1. Liliana Hajdamárová 0 2 Alex Bosák 08:30 Detail
1. Kristína Sklenková 2 0 Kristína Fristiková 08:30 Detail
1. Marek Holinda 0 2 Jakub Polák 08:30 Detail
2. Liliana Hajdamárová 0 2 Alex Bosák 08:30 Detail
2. Ružena Miklóšová 0 2 Daniel Varga 08:31 Detail
2. Lenka Zacharová 0 2 Šimon Rendoš 08:32 Detail
2. Kristína Sklenková 0 2 Kristína Fristiková 08:36 Detail
2. Marek Holinda 0 2 Jakub Polák 08:38 Detail
Ždiarska super päťka 16 4 Miera Zobrazit/Skrýt detail
1. Branislav Rak 0 2 Viktória Sagálová 08:30 Detail
1. Ema Kriššáková 2 0 Natália Brídová 08:30 Detail
1. Silvia Vasičáková 2 0 Terézia Brišová 08:30 Detail
1. Aneta Burgerová 0 2 Nina Eva Harkabusová 08:30 Detail
1. Nikola Zoričáková 2 0 Patrícia Kaduchová 08:30 Detail
2. Ema Kriššáková 2 0 Natália Brídová 08:31 Detail
2. Branislav Rak 2 0 Viktória Sagálová 08:32 Detail
2. Aneta Burgerová 2 0 Nina Eva Harkabusová 08:33 Detail
2. Nikola Zoričáková 2 0 Patrícia Kaduchová 08:35 Detail
2. Silvia Vasičáková 2 0 Terézia Brišová 08:37 Detail
Pelle 0 20 Kings of piškvorky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matúš Žilinčík 0 2 Mário Zanko 08:30 Detail
1. Peter Tomana 0 2 Alexander Zigo 08:30 Detail
1. Marek Tomana 0 2 Aleš Žierik 08:30 Detail
1. Samuel Majtán 0 2 Miroslav Šadlák 08:30 Detail
1. Sebastian Karel Kremeň 0 2 Adam Urdák 08:30 Detail
2. Peter Tomana 0 2 Alexander Zigo 08:37 Detail
2. Matúš Žilinčík 0 2 Mário Zanko 08:38 Detail
2. Sebastian Karel Kremeň 0 2 Adam Urdák 08:38 Detail
2. Samuel Majtán 0 2 Miroslav Šadlák 08:38 Detail
2. Marek Tomana 0 2 Aleš Žierik 08:38 Detail
Zlatý Klas 4 16 SÚPER Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Harciník 0 2 Peter Lalík 08:30 Detail
1. Alan Michálek 2 0 Peter Stahl 08:30 Detail
1. Luboš Šeroň 0 2 Daniel Dupej 08:30 Detail
1. Peter Zvak 0 2 Andrej Velič 08:30 Detail
1. Lukáš Stacho 0 2 Viliam Pavlík 08:30 Detail
2. Lukáš Harciník 0 2 Peter Lalík 08:31 Detail
2. Luboš Šeroň 0 2 Daniel Dupej 08:31 Detail
2. Lukáš Stacho 0 2 Viliam Pavlík 08:33 Detail
2. Peter Zvak 0 2 Andrej Velič 08:37 Detail
2. Alan Michálek 2 0 Peter Stahl 08:38 Detail
Mercury 6 14 Slniečkári Zobrazit/Skrýt detail
1. Lea Sladeková 0 2 Ján Kalaš 08:30 Detail
1. Kriško Filip 0 2 Alex Hradil 08:30 Detail
1. Konshin Pavel 0 2 Martin Šurýn 08:30 Detail
1. Packa Šimon 0 2 Jakub Bačík 08:30 Detail
1. Leonid Teplyts 0 2 Jakub Brezničan 08:30 Detail
2. Packa Šimon 0 2 Jakub Bačík 08:37 Detail
2. Konshin Pavel 0 2 Martin Šurýn 08:37 Detail
2. Kriško Filip 2 0 Alex Hradil 08:37 Detail
2. Leonid Teplyts 2 0 Jakub Brezničan 08:37 Detail
2. Lea Sladeková 2 0 Ján Kalaš 08:38 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Unterwassermani 2 20 0 0
2. TB3 TEAM 2 20 0 0
3. KHUMROBA 2 20 0 0
4. Kings of piškvorky 2 20 0 0
5. 204 2 18 0 0
6. TB TEAM 2 16 0 0
7. TB2 TEAM 2 16 0 0
8. Čerešienky 2 16 0 0
9. Ždiarska super päťka 2 16 0 0
10. PARA BELLUM 2 16 0 0
11. SÚPER 2 16 0 0
12. ARASA 2 14 0 0
13. Slniečkári 2 14 0 0
14. Gympel Púchov 2 12 0 0
15. BOLTM 2 12 0 0
16. Rubicon 2 12 0 0
17. Kôrky-Piškôrky 2 12 0 0
18. Trnky 0 8 0 0
19. Kobra 5 0 8 0 0
20. Amatéri5 0 8 0 0
21. Päťky 0 8 0 0
22. EGT 0 6 0 0
23. Mercury 0 6 0 0
24. Špekulanti 0 4 0 0
25. Zlatý Klas 0 4 0 0
26. LEGENDE 0 4 0 0
27. Grizzly 0 4 0 0
28. 13. MP 0 4 0 0
29. Miera 0 4 0 0
30. Jardova Grupa 0 2 0 0
31. KUNG-FU BANDITI 0 0 0 0
32. Murovianky 0 0 0 0
33. piškWARáci 0 0 0 0
34. Pelle 0 0 0 0