Online

17. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 17. 11. v 13:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Slovenská republika
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 17. 11. 15:16

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GMK 10 10 Prepáčte Zobrazit/Skrýt detail
1. Eva Candelaria Fumero Diaz 2 0 Samuel Barilla 15:16 Detail
1. Jakub Mičko 0 2 Filip Farkašovský 15:16 Detail
1. Viktória Spišáková 2 0 Pavol Farkašovský 15:16 Detail
1. Filip Bohlke 2 0 Matej Lauko 15:16 Detail
1. Dávid Hutka 0 2 Marianna Livorová 15:16 Detail
2. Viktória Spišáková 2 0 Pavol Farkašovský 15:18 Detail
2. Filip Bohlke 2 0 Matej Lauko 15:18 Detail
2. Eva Candelaria Fumero Diaz 0 2 Samuel Barilla 15:19 Detail
2. Jakub Mičko 0 2 Filip Farkašovský 15:19 Detail
2. Dávid Hutka 0 2 Marianna Livorová 15:23 Detail
Guličky a krížik 16 4 URŠUĽKI Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 2 0 Jakub Keruľ 15:16 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Patrik Poljaček 15:16 Detail
1. Marína Oravcová 2 0 Stanislava Vančová 15:16 Detail
1. Michaela Pešková 2 0 Rebeka Vlčková 15:16 Detail
1. Dominik Voštinár 0 2 Nikola Gabrišová 15:16 Detail
2. Barbora Steinhüblová 2 0 Jakub Keruľ 15:18 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Patrik Poljaček 15:18 Detail
2. Dominik Voštinár 0 2 Nikola Gabrišová 15:20 Detail
2. Marína Oravcová 2 0 Stanislava Vančová 15:21 Detail
2. Michaela Pešková 2 0 Rebeka Vlčková 15:24 Detail
GÉEMKA2.A 14 6 BrumÝci Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Čellár 2 0 Alan Švec 15:16 Detail
1. Richard Laboš 2 0 Barbora Kazdová 15:16 Detail
1. Samuel Vredík 0 2 Dominik Honíšek 15:16 Detail
1. Jaroslav Švonavec 2 0 Ema Kubincová 15:16 Detail
1. Michal Grendel 2 0 Michala Rusnáková 15:16 Detail
2. Michal Grendel 2 0 Michala Rusnáková 15:18 Detail
2. Samuel Čellár 0 2 Alan Švec 15:19 Detail
2. Samuel Vredík 0 2 Dominik Honíšek 15:22 Detail
2. Jaroslav Švonavec 2 0 Ema Kubincová 15:22 Detail
2. Richard Laboš 2 0 Barbora Kazdová 15:24 Detail
PRÍMANIA 0 20 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Hamráková 0 2 Lukáš Kurray 15:16 Detail
1. Karolína Kocúrová 0 2 Timotej Fides 15:16 Detail
1. Ľubica Vašková 0 2 Petra Vinarčíková 15:16 Detail
1. Kiara Repková 0 2 Karolína Kernerová 15:16 Detail
1. Karin Chromčová 0 2 Dominika Durišová 15:16 Detail
2. Ľubica Vašková 0 2 Petra Vinarčíková 15:17 Detail
2. Kiara Repková 0 2 Karolína Kernerová 15:22 Detail
2. Karin Chromčová 0 2 Dominika Durišová 15:24 Detail
2. Karolína Kocúrová 0 2 Timotej Fides 15:24 Detail
2. Nela Hamráková 0 2 Lukáš Kurray 15:24 Detail
Becko 0 20 Najlepší Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jakab 0 2 Dominik Murin 15:16 Detail
1. Lukáš Lichvar 0 2 Lukáš Strapec 15:16 Detail
1. Daniel Rusnák 0 2 Vivien Kubacká 15:16 Detail
1. Samuel Bujňák 0 2 Michal V. Bobok 15:16 Detail
1. David Kilian 0 2 Boris Chlebana 15:16 Detail
2. Martin Jakab 0 2 Dominik Murin 15:24 Detail
2. Samuel Bujňák 0 2 Michal V. Bobok 15:24 Detail
2. Daniel Rusnák 0 2 Vivien Kubacká 15:24 Detail
2. Lukáš Lichvar 0 2 Lukáš Strapec 15:24 Detail
2. David Kilian 0 2 Boris Chlebana 15:24 Detail
Makyťáci 6 14 Snajperi Zobrazit/Skrýt detail
1. Juraj Kulich 0 2 Roman Majtán 15:16 Detail
1. Dominika Jagelková 2 0 Štefan Janoško 15:16 Detail
1. Natália Jagnešáková 2 0 Peter Malina 15:16 Detail
1. Tibor Kinier 0 2 Alex Luhový 15:16 Detail
1. Patrik Žofaj 0 2 Tomáš Juríček 15:16 Detail
2. Natália Jagnešáková 2 0 Peter Malina 15:19 Detail
2. Juraj Kulich 0 2 Roman Majtán 15:19 Detail
2. Dominika Jagelková 0 2 Štefan Janoško 15:22 Detail
2. Patrik Žofaj 0 2 Tomáš Juríček 15:24 Detail
2. Tibor Kinier 0 2 Alex Luhový 15:24 Detail
Kysuckí Strojári 18 2 Seniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Helt 2 0 Patrik Dzurjo 15:16 Detail
1. Erik Lisko 2 0 Matej Hegeduš 15:16 Detail
1. Adrián Strapáč 2 0 Michal Malček 15:16 Detail
1. Tomáš Stráňanek 2 0 Miroslav Gonda 15:16 Detail
1. Ján Románik 0 2 Tomáš Kubík 15:16 Detail
2. Ján Románik 2 0 Tomáš Kubík 15:24 Detail
2. Adrián Strapáč 2 0 Michal Malček 15:24 Detail
2. Tomáš Stráňanek 2 0 Miroslav Gonda 15:24 Detail
2. Lukáš Helt 2 0 Patrik Dzurjo 15:24 Detail
2. Erik Lisko 2 0 Matej Hegeduš 15:24 Detail
Lancuškare 4 16 Droždare Zobrazit/Skrýt detail
1. Damián Blaško 0 2 Adam Mišenko 15:16 Detail
1. Matúš Falat 0 2 Filip Nemergut 15:16 Detail
1. Mário Hovanec 2 0 Slavomír Jašš 15:16 Detail
1. Peter Tkáč 2 0 Michal Vantuch 15:16 Detail
1. Tadeáš Kall 0 2 Branislav Čarnecký 15:16 Detail
2. Mário Hovanec 0 2 Slavomír Jašš 15:24 Detail
2. Peter Tkáč 0 2 Michal Vantuch 15:24 Detail
2. Tadeáš Kall 0 2 Branislav Čarnecký 15:24 Detail
2. Damián Blaško 0 2 Adam Mišenko 15:24 Detail
2. Matúš Falat 0 2 Filip Nemergut 15:24 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Guličky a krížik 12 98 44 102
2. GÉEMKA2.A 12 98 44 98
3. Prepáčte 11 88 43 85
4. BNVVPP 9 96 39 49
5. Najlepší 9 92 38 53
6. GMK 9 88 42 53
7. Snajperi 8 80 38 38
8. URŠUĽKI 7 76 33 29
9. BrumÝci 7 72 39 35
10. Kysuckí Strojári 7 70 27 21
11. Makyťáci 6 72 35 18
12. Droždare 5 60 29 15
13. PRÍMANIA 4 48 33 8
14. Lancuškare 2 30 24 4
15. Becko 2 26 31 4
16. Seniori 2 26 28 4

Začátek: 17. 11. 14:55

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GÉEMKA2.A 16 4 GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Čellár 2 0 Eva Candelaria Fumero Diaz 14:55 Detail
1. Richard Laboš 2 0 Jakub Mičko 14:55 Detail
1. Samuel Vredík 0 2 Viktória Spišáková 14:55 Detail
1. Jaroslav Švonavec 2 0 Filip Bohlke 14:55 Detail
1. Michal Grendel 0 2 Dávid Hutka 14:55 Detail
2. Samuel Čellár 2 0 Eva Candelaria Fumero Diaz 14:57 Detail
2. Richard Laboš 2 0 Jakub Mičko 14:58 Detail
2. Jaroslav Švonavec 2 0 Filip Bohlke 14:59 Detail
2. Michal Grendel 2 0 Dávid Hutka 15:00 Detail
2. Samuel Vredík 2 0 Viktória Spišáková 15:01 Detail
Guličky a krížik 14 6 Snajperi Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 2 0 Roman Majtán 14:55 Detail
1. Stella Steinhüblová 0 2 Štefan Janoško 14:55 Detail
1. Marína Oravcová 2 0 Peter Malina 14:55 Detail
1. Michaela Pešková 2 0 Alex Luhový 14:55 Detail
1. Dominik Voštinár 2 0 Tomáš Juríček 14:55 Detail
2. Marína Oravcová 2 0 Peter Malina 14:58 Detail
2. Michaela Pešková 0 2 Alex Luhový 14:58 Detail
2. Barbora Steinhüblová 2 0 Roman Majtán 14:58 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Štefan Janoško 14:59 Detail
2. Dominik Voštinár 0 2 Tomáš Juríček 15:02 Detail
Makyťáci 8 12 Prepáčte Zobrazit/Skrýt detail
1. Juraj Kulich 2 0 Samuel Barilla 14:55 Detail
1. Dominika Jagelková 2 0 Filip Farkašovský 14:55 Detail
1. Natália Jagnešáková 2 0 Pavol Farkašovský 14:55 Detail
1. Tibor Kinier 2 0 Matej Lauko 14:55 Detail
1. Patrik Žofaj 0 2 Marianna Livorová 14:55 Detail
2. Tibor Kinier 0 2 Matej Lauko 14:58 Detail
2. Juraj Kulich 0 2 Samuel Barilla 15:01 Detail
2. Patrik Žofaj 0 2 Marianna Livorová 15:03 Detail
2. Natália Jagnešáková 0 2 Pavol Farkašovský 15:03 Detail
2. Dominika Jagelková 0 2 Filip Farkašovský 15:07 Detail
Najlepší 10 10 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 0 2 Lukáš Kurray 14:55 Detail
1. Lukáš Strapec 2 0 Timotej Fides 14:55 Detail
1. Vivien Kubacká 0 2 Petra Vinarčíková 14:55 Detail
1. Michal V. Bobok 2 0 Karolína Kernerová 14:55 Detail
1. Boris Chlebana 2 0 Dominika Durišová 14:55 Detail
2. Vivien Kubacká 0 2 Petra Vinarčíková 14:56 Detail
2. Boris Chlebana 2 0 Dominika Durišová 14:57 Detail
2. Michal V. Bobok 2 0 Karolína Kernerová 14:57 Detail
2. Dominik Murin 0 2 Lukáš Kurray 14:59 Detail
2. Lukáš Strapec 0 2 Timotej Fides 15:00 Detail
PRÍMANIA 6 14 URŠUĽKI Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Hamráková 0 2 Jakub Keruľ 14:55 Detail
1. Karolína Kocúrová 0 2 Patrik Poljaček 14:55 Detail
1. Ľubica Vašková 0 2 Stanislava Vančová 14:55 Detail
1. Kiara Repková 0 2 Rebeka Vlčková 14:55 Detail
1. Karin Chromčová 0 2 Nikola Gabrišová 14:55 Detail
2. Ľubica Vašková 2 0 Stanislava Vančová 14:58 Detail
2. Karin Chromčová 2 0 Nikola Gabrišová 15:03 Detail
2. Karolína Kocúrová 0 2 Patrik Poljaček 15:03 Detail
2. Kiara Repková 0 2 Rebeka Vlčková 15:03 Detail
2. Nela Hamráková 2 0 Jakub Keruľ 15:03 Detail
Becko 0 20 BrumÝci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jakab 0 2 Alan Švec 14:55 Detail
1. Lukáš Lichvar 0 2 Barbora Kazdová 14:55 Detail
1. Daniel Rusnák 0 2 Dominik Honíšek 14:55 Detail
1. Samuel Bujňák 0 2 Ema Kubincová 14:55 Detail
1. David Kilian 0 2 Michala Rusnáková 14:55 Detail
2. David Kilian 0 2 Michala Rusnáková 15:03 Detail
2. Martin Jakab 0 2 Alan Švec 15:03 Detail
2. Daniel Rusnák 0 2 Dominik Honíšek 15:03 Detail
2. Lukáš Lichvar 0 2 Barbora Kazdová 15:03 Detail
2. Samuel Bujňák 0 2 Ema Kubincová 15:03 Detail
Kysuckí Strojári 10 10 Droždare Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Helt 0 2 Adam Mišenko 14:55 Detail
1. Erik Lisko 2 0 Filip Nemergut 14:55 Detail
1. Adrián Strapáč 2 0 Slavomír Jašš 14:55 Detail
1. Tomáš Stráňanek 2 0 Michal Vantuch 14:55 Detail
1. Ján Románik 0 2 Branislav Čarnecký 14:55 Detail
2. Erik Lisko 0 2 Filip Nemergut 14:57 Detail
2. Lukáš Helt 0 2 Adam Mišenko 14:59 Detail
2. Tomáš Stráňanek 2 0 Michal Vantuch 15:03 Detail
2. Adrián Strapáč 2 0 Slavomír Jašš 15:03 Detail
2. Ján Románik 0 2 Branislav Čarnecký 15:03 Detail
Lancuškare 10 10 Seniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Damián Blaško 0 2 Patrik Dzurjo 14:55 Detail
1. Matúš Falat 0 2 Matej Hegeduš 14:55 Detail
1. Mário Hovanec 0 2 Michal Malček 14:55 Detail
1. Peter Tkáč 0 2 Miroslav Gonda 14:55 Detail
1. Tadeáš Kall 0 2 Tomáš Kubík 14:55 Detail
2. Peter Tkáč 2 0 Miroslav Gonda 15:03 Detail
2. Matúš Falat 2 0 Matej Hegeduš 15:03 Detail
2. Damián Blaško 2 0 Patrik Dzurjo 15:03 Detail
2. Tadeáš Kall 2 0 Tomáš Kubík 15:03 Detail
2. Mário Hovanec 2 0 Michal Malček 15:03 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. GÉEMKA2.A 10 84 31 68
2. Guličky a krížik 10 82 31 74
3. Prepáčte 10 78 30 68
4. GMK 8 78 25 34
5. BNVVPP 7 76 29 35
6. Najlepší 7 72 28 43
7. URŠUĽKI 7 72 20 25
8. BrumÝci 7 66 22 27
9. Snajperi 6 66 29 26
10. Makyťáci 6 66 22 14
11. Kysuckí Strojári 5 52 21 15
12. PRÍMANIA 4 48 20 8
13. Droždare 3 44 25 9
14. Becko 2 26 18 4
15. Lancuškare 2 26 17 4
16. Seniori 2 24 19 4

Začátek: 17. 11. 14:28

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Guličky a krížik 8 12 Prepáčte Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 0 2 Samuel Barilla 14:28 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Filip Farkašovský 14:28 Detail
1. Marína Oravcová 0 2 Pavol Farkašovský 14:28 Detail
1. Michaela Pešková 2 0 Matej Lauko 14:28 Detail
1. Dominik Voštinár 0 2 Marianna Livorová 14:28 Detail
2. Dominik Voštinár 2 0 Marianna Livorová 14:30 Detail
2. Michaela Pešková 2 0 Matej Lauko 14:30 Detail
2. Stella Steinhüblová 0 2 Filip Farkašovský 14:32 Detail
2. Marína Oravcová 0 2 Pavol Farkašovský 14:37 Detail
2. Barbora Steinhüblová 0 2 Samuel Barilla 14:38 Detail
BNVVPP 6 14 GÉEMKA2.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Kurray 0 2 Samuel Čellár 14:28 Detail
1. Timotej Fides 2 0 Richard Laboš 14:28 Detail
1. Petra Vinarčíková 2 0 Samuel Vredík 14:28 Detail
1. Karolína Kernerová 0 2 Jaroslav Švonavec 14:28 Detail
1. Dominika Durišová 0 2 Michal Grendel 14:28 Detail
2. Dominika Durišová 0 2 Michal Grendel 14:30 Detail
2. Karolína Kernerová 0 2 Jaroslav Švonavec 14:31 Detail
2. Petra Vinarčíková 0 2 Samuel Vredík 14:32 Detail
2. Lukáš Kurray 0 2 Samuel Čellár 14:32 Detail
2. Timotej Fides 2 0 Richard Laboš 14:33 Detail
Najlepší 6 14 GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 2 0 Eva Candelaria Fumero Diaz 14:28 Detail
1. Lukáš Strapec 0 2 Jakub Mičko 14:28 Detail
1. Vivien Kubacká 0 2 Viktória Spišáková 14:28 Detail
1. Michal V. Bobok 0 2 Filip Bohlke 14:28 Detail
1. Boris Chlebana 0 2 Dávid Hutka 14:28 Detail
2. Michal V. Bobok 0 2 Filip Bohlke 14:29 Detail
2. Dominik Murin 2 0 Eva Candelaria Fumero Diaz 14:30 Detail
2. Vivien Kubacká 0 2 Viktória Spišáková 14:31 Detail
2. Lukáš Strapec 2 0 Jakub Mičko 14:31 Detail
2. Boris Chlebana 0 2 Dávid Hutka 14:31 Detail
Snajperi 12 8 URŠUĽKI Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Majtán 2 0 Jakub Keruľ 14:28 Detail
1. Štefan Janoško 0 2 Patrik Poljaček 14:28 Detail
1. Peter Malina 2 0 Stanislava Vančová 14:28 Detail
1. Alex Luhový 0 2 Rebeka Vlčková 14:28 Detail
1. Tomáš Juríček 2 0 Nikola Gabrišová 14:28 Detail
2. Roman Majtán 2 0 Jakub Keruľ 14:29 Detail
2. Tomáš Juríček 0 2 Nikola Gabrišová 14:30 Detail
2. Peter Malina 0 2 Stanislava Vančová 14:30 Detail
2. Alex Luhový 2 0 Rebeka Vlčková 14:31 Detail
2. Štefan Janoško 2 0 Patrik Poljaček 14:33 Detail
BrumÝci 12 8 Kysuckí Strojári Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Švec 0 2 Lukáš Helt 14:28 Detail
1. Barbora Kazdová 2 0 Erik Lisko 14:28 Detail
1. Dominik Honíšek 0 2 Adrián Strapáč 14:28 Detail
1. Ema Kubincová 0 2 Tomáš Stráňanek 14:28 Detail
1. Michala Rusnáková 2 0 Ján Románik 14:28 Detail
2. Barbora Kazdová 2 0 Erik Lisko 14:29 Detail
2. Dominik Honíšek 2 0 Adrián Strapáč 14:29 Detail
2. Alan Švec 0 2 Lukáš Helt 14:30 Detail
2. Ema Kubincová 2 0 Tomáš Stráňanek 14:30 Detail
2. Michala Rusnáková 2 0 Ján Románik 14:36 Detail
Droždare 6 14 Makyťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Mišenko 0 2 Juraj Kulich 14:28 Detail
1. Filip Nemergut 0 2 Dominika Jagelková 14:28 Detail
1. Slavomír Jašš 0 2 Natália Jagnešáková 14:28 Detail
1. Michal Vantuch 0 2 Tibor Kinier 14:28 Detail
1. Branislav Čarnecký 2 0 Patrik Žofaj 14:28 Detail
2. Adam Mišenko 0 2 Juraj Kulich 14:31 Detail
2. Filip Nemergut 2 0 Dominika Jagelková 14:32 Detail
2. Branislav Čarnecký 2 0 Patrik Žofaj 14:36 Detail
2. Slavomír Jašš 0 2 Natália Jagnešáková 14:36 Detail
2. Michal Vantuch 0 2 Tibor Kinier 14:42 Detail
Lancuškare 4 16 PRÍMANIA Zobrazit/Skrýt detail
1. Damián Blaško 0 2 Nela Hamráková 14:28 Detail
1. Matúš Falat 2 0 Karolína Kocúrová 14:28 Detail
1. Mário Hovanec 0 2 Ľubica Vašková 14:28 Detail
1. Peter Tkáč 0 2 Kiara Repková 14:28 Detail
1. Tadeáš Kall 2 0 Karin Chromčová 14:28 Detail
2. Matúš Falat 0 2 Karolína Kocúrová 14:36 Detail
2. Tadeáš Kall 0 2 Karin Chromčová 14:36 Detail
2. Peter Tkáč 0 2 Kiara Repková 14:36 Detail
2. Damián Blaško 0 2 Nela Hamráková 14:36 Detail
2. Mário Hovanec 0 2 Ľubica Vašková 14:36 Detail
Seniori 10 10 Becko Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Dzurjo 2 0 Martin Jakab 14:28 Detail
1. Matej Hegeduš 2 0 Lukáš Lichvar 14:28 Detail
1. Michal Malček 2 0 Daniel Rusnák 14:28 Detail
1. Miroslav Gonda 2 0 Samuel Bujňák 14:28 Detail
1. Tomáš Kubík 2 0 David Kilian 14:28 Detail
2. Michal Malček 0 2 Daniel Rusnák 14:36 Detail
2. Patrik Dzurjo 0 2 Martin Jakab 14:36 Detail
2. Matej Hegeduš 0 2 Lukáš Lichvar 14:36 Detail
2. Tomáš Kubík 0 2 David Kilian 14:36 Detail
2. Miroslav Gonda 0 2 Samuel Bujňák 14:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. GMK 8 74 14 30
2. Guličky a krížik 8 68 22 56
3. GÉEMKA2.A 8 68 20 44
4. Prepáčte 8 66 19 46
5. BNVVPP 6 66 17 20
6. Najlepší 6 62 19 30
7. Snajperi 6 60 17 22
8. Makyťáci 6 58 9 8
9. URŠUĽKI 5 58 13 11
10. BrumÝci 5 46 15 17
11. Kysuckí Strojári 4 42 15 10
12. PRÍMANIA 4 42 11 4
13. Droždare 2 34 16 4
14. Becko 2 26 9 2
15. Lancuškare 1 16 13 2
16. Seniori 1 14 16 2

Začátek: 17. 11. 14:07

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Guličky a krížik 12 8 GÉEMKA2.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 2 0 Samuel Čellár 14:07 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Richard Laboš 14:07 Detail
1. Marína Oravcová 2 0 Samuel Vredík 14:07 Detail
1. Michaela Pešková 0 2 Jaroslav Švonavec 14:07 Detail
1. Dominik Voštinár 0 2 Michal Grendel 14:07 Detail
2. Michaela Pešková 2 0 Jaroslav Švonavec 14:08 Detail
2. Dominik Voštinár 0 2 Michal Grendel 14:09 Detail
2. Barbora Steinhüblová 0 2 Samuel Čellár 14:09 Detail
2. Marína Oravcová 2 0 Samuel Vredík 14:10 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Richard Laboš 14:12 Detail
BNVVPP 20 0 Kysuckí Strojári Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Kurray 2 0 Lukáš Helt 14:07 Detail
1. Timotej Fides 2 0 Erik Lisko 14:07 Detail
1. Petra Vinarčíková 2 0 Adrián Strapáč 14:07 Detail
1. Karolína Kernerová 2 0 Tomáš Stráňanek 14:07 Detail
1. Dominika Durišová 2 0 Ján Románik 14:07 Detail
2. Petra Vinarčíková 2 0 Adrián Strapáč 14:08 Detail
2. Karolína Kernerová 2 0 Tomáš Stráňanek 14:09 Detail
2. Dominika Durišová 2 0 Ján Románik 14:10 Detail
2. Timotej Fides 2 0 Erik Lisko 14:10 Detail
2. Lukáš Kurray 2 0 Lukáš Helt 14:13 Detail
Najlepší 16 4 Makyťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 0 2 Juraj Kulich 14:07 Detail
1. Lukáš Strapec 2 0 Dominika Jagelková 14:07 Detail
1. Vivien Kubacká 2 0 Natália Jagnešáková 14:07 Detail
1. Michal V. Bobok 2 0 Tibor Kinier 14:07 Detail
1. Boris Chlebana 2 0 Patrik Žofaj 14:07 Detail
2. Vivien Kubacká 2 0 Natália Jagnešáková 14:08 Detail
2. Boris Chlebana 2 0 Patrik Žofaj 14:08 Detail
2. Lukáš Strapec 0 2 Dominika Jagelková 14:09 Detail
2. Michal V. Bobok 2 0 Tibor Kinier 14:09 Detail
2. Dominik Murin 2 0 Juraj Kulich 14:10 Detail
Snajperi 8 12 GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Majtán 2 0 Eva Candelaria Fumero Diaz 14:07 Detail
1. Štefan Janoško 0 2 Jakub Mičko 14:07 Detail
1. Peter Malina 0 2 Viktória Spišáková 14:07 Detail
1. Alex Luhový 2 0 Filip Bohlke 14:07 Detail
1. Tomáš Juríček 2 0 Dávid Hutka 14:07 Detail
2. Štefan Janoško 0 2 Jakub Mičko 14:08 Detail
2. Peter Malina 0 2 Viktória Spišáková 14:08 Detail
2. Tomáš Juríček 0 2 Dávid Hutka 14:09 Detail
2. Roman Majtán 2 0 Eva Candelaria Fumero Diaz 14:09 Detail
2. Alex Luhový 0 2 Filip Bohlke 14:10 Detail
BrumÝci 6 14 Prepáčte Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Švec 0 2 Samuel Barilla 14:07 Detail
1. Barbora Kazdová 0 2 Filip Farkašovský 14:07 Detail
1. Dominik Honíšek 0 2 Pavol Farkašovský 14:07 Detail
1. Ema Kubincová 0 2 Matej Lauko 14:07 Detail
1. Michala Rusnáková 0 2 Marianna Livorová 14:07 Detail
2. Alan Švec 2 0 Samuel Barilla 14:09 Detail
2. Dominik Honíšek 0 2 Pavol Farkašovský 14:09 Detail
2. Ema Kubincová 2 0 Matej Lauko 14:09 Detail
2. Michala Rusnáková 0 2 Marianna Livorová 14:09 Detail
2. Barbora Kazdová 2 0 Filip Farkašovský 14:14 Detail
Droždare 6 14 URŠUĽKI Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Mišenko 2 0 Jakub Keruľ 14:07 Detail
1. Filip Nemergut 0 2 Patrik Poljaček 14:07 Detail
1. Slavomír Jašš 0 2 Stanislava Vančová 14:07 Detail
1. Michal Vantuch 0 2 Rebeka Vlčková 14:07 Detail
1. Branislav Čarnecký 0 2 Nikola Gabrišová 14:07 Detail
2. Filip Nemergut 2 0 Patrik Poljaček 14:09 Detail
2. Adam Mišenko 2 0 Jakub Keruľ 14:10 Detail
2. Branislav Čarnecký 0 2 Nikola Gabrišová 14:15 Detail
2. Michal Vantuch 0 2 Rebeka Vlčková 14:15 Detail
2. Slavomír Jašš 0 2 Stanislava Vančová 14:16 Detail
Lancuškare 10 10 Becko Zobrazit/Skrýt detail
1. Damián Blaško 0 2 Martin Jakab 14:07 Detail
1. Matúš Falat 0 2 Lukáš Lichvar 14:07 Detail
1. Mário Hovanec 0 2 Daniel Rusnák 14:07 Detail
1. Peter Tkáč 0 2 Samuel Bujňák 14:07 Detail
1. Tadeáš Kall 0 2 David Kilian 14:07 Detail
2. Matúš Falat 2 0 Lukáš Lichvar 14:15 Detail
2. Peter Tkáč 2 0 Samuel Bujňák 14:15 Detail
2. Tadeáš Kall 2 0 David Kilian 14:15 Detail
2. Damián Blaško 2 0 Martin Jakab 14:15 Detail
2. Mário Hovanec 2 0 Daniel Rusnák 14:15 Detail
Seniori 4 16 PRÍMANIA Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Dzurjo 0 2 Nela Hamráková 14:07 Detail
1. Matej Hegeduš 2 0 Karolína Kocúrová 14:07 Detail
1. Michal Malček 0 2 Ľubica Vašková 14:07 Detail
1. Miroslav Gonda 0 2 Kiara Repková 14:07 Detail
1. Tomáš Kubík 2 0 Karin Chromčová 14:07 Detail
2. Tomáš Kubík 0 2 Karin Chromčová 14:15 Detail
2. Matej Hegeduš 0 2 Karolína Kocúrová 14:15 Detail
2. Patrik Dzurjo 0 2 Nela Hamráková 14:15 Detail
2. Miroslav Gonda 0 2 Kiara Repková 14:15 Detail
2. Michal Malček 0 2 Ľubica Vašková 14:15 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Guličky a krížik 8 60 12 44
2. BNVVPP 6 60 7 14
3. GMK 6 60 5 10
4. Najlepší 6 56 9 26
5. GÉEMKA2.A 6 54 10 24
6. Prepáčte 6 54 9 22
7. URŠUĽKI 5 50 5 9
8. Snajperi 4 48 8 6
9. Makyťáci 4 44 7 2
10. Kysuckí Strojári 4 34 8 6
11. BrumÝci 3 34 11 9
12. Droždare 2 28 8 2
13. PRÍMANIA 2 26 8 0
14. Becko 1 16 6 1
15. Lancuškare 1 12 8 1
16. Seniori 0 4 10 0

Začátek: 17. 11. 13:44

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Guličky a krížik 16 4 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 2 0 Lukáš Kurray 13:44 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Timotej Fides 13:44 Detail
1. Marína Oravcová 0 2 Petra Vinarčíková 13:44 Detail
1. Michaela Pešková 2 0 Karolína Kernerová 13:44 Detail
1. Dominik Voštinár 2 0 Dominika Durišová 13:44 Detail
2. Michaela Pešková 2 0 Karolína Kernerová 13:46 Detail
2. Barbora Steinhüblová 2 0 Lukáš Kurray 13:47 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Timotej Fides 13:48 Detail
2. Marína Oravcová 0 2 Petra Vinarčíková 13:48 Detail
2. Dominik Voštinár 2 0 Dominika Durišová 13:50 Detail
GÉEMKA2.A 12 8 Prepáčte Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Čellár 2 0 Samuel Barilla 13:44 Detail
1. Richard Laboš 2 0 Filip Farkašovský 13:44 Detail
1. Samuel Vredík 0 2 Pavol Farkašovský 13:44 Detail
1. Jaroslav Švonavec 2 0 Matej Lauko 13:44 Detail
1. Michal Grendel 2 0 Marianna Livorová 13:44 Detail
2. Samuel Vredík 2 0 Pavol Farkašovský 13:45 Detail
2. Samuel Čellár 0 2 Samuel Barilla 13:47 Detail
2. Michal Grendel 0 2 Marianna Livorová 13:47 Detail
2. Richard Laboš 0 2 Filip Farkašovský 13:49 Detail
2. Jaroslav Švonavec 2 0 Matej Lauko 13:57 Detail
Najlepší 14 6 URŠUĽKI Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 2 0 Jakub Keruľ 13:44 Detail
1. Lukáš Strapec 0 2 Patrik Poljaček 13:44 Detail
1. Vivien Kubacká 2 0 Stanislava Vančová 13:44 Detail
1. Michal V. Bobok 0 2 Rebeka Vlčková 13:44 Detail
1. Boris Chlebana 2 0 Nikola Gabrišová 13:44 Detail
2. Boris Chlebana 0 2 Nikola Gabrišová 13:45 Detail
2. Lukáš Strapec 2 0 Patrik Poljaček 13:46 Detail
2. Michal V. Bobok 2 0 Rebeka Vlčková 13:47 Detail
2. Dominik Murin 2 0 Jakub Keruľ 13:47 Detail
2. Vivien Kubacká 2 0 Stanislava Vančová 13:47 Detail
BrumÝci 14 6 Droždare Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Švec 2 0 Adam Mišenko 13:44 Detail
1. Barbora Kazdová 2 0 Filip Nemergut 13:44 Detail
1. Dominik Honíšek 2 0 Slavomír Jašš 13:44 Detail
1. Ema Kubincová 2 0 Michal Vantuch 13:44 Detail
1. Michala Rusnáková 0 2 Branislav Čarnecký 13:44 Detail
2. Barbora Kazdová 0 2 Filip Nemergut 13:45 Detail
2. Alan Švec 2 0 Adam Mišenko 13:46 Detail
2. Michala Rusnáková 0 2 Branislav Čarnecký 13:47 Detail
2. Ema Kubincová 2 0 Michal Vantuch 13:52 Detail
2. Dominik Honíšek 2 0 Slavomír Jašš 13:52 Detail
Lancuškare 2 18 Kysuckí Strojári Zobrazit/Skrýt detail
1. Damián Blaško 0 2 Lukáš Helt 13:44 Detail
1. Matúš Falat 0 2 Erik Lisko 13:44 Detail
1. Mário Hovanec 0 2 Adrián Strapáč 13:44 Detail
1. Peter Tkáč 0 2 Tomáš Stráňanek 13:44 Detail
1. Tadeáš Kall 0 2 Ján Románik 13:44 Detail
2. Mário Hovanec 0 2 Adrián Strapáč 13:52 Detail
2. Damián Blaško 0 2 Lukáš Helt 13:52 Detail
2. Peter Tkáč 0 2 Tomáš Stráňanek 13:52 Detail
2. Matúš Falat 0 2 Erik Lisko 13:52 Detail
2. Tadeáš Kall 2 0 Ján Románik 13:52 Detail
Seniori 0 20 Makyťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Dzurjo 0 2 Juraj Kulich 13:44 Detail
1. Matej Hegeduš 0 2 Dominika Jagelková 13:44 Detail
1. Michal Malček 0 2 Natália Jagnešáková 13:44 Detail
1. Miroslav Gonda 0 2 Tibor Kinier 13:44 Detail
1. Tomáš Kubík 0 2 Patrik Žofaj 13:44 Detail
2. Tomáš Kubík 0 2 Patrik Žofaj 13:52 Detail
2. Patrik Dzurjo 0 2 Juraj Kulich 13:52 Detail
2. Matej Hegeduš 0 2 Dominika Jagelková 13:52 Detail
2. Michal Malček 0 2 Natália Jagnešáková 13:52 Detail
2. Miroslav Gonda 0 2 Tibor Kinier 13:53 Detail
Becko 0 20 GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jakab 0 2 Eva Candelaria Fumero Diaz 13:44 Detail
1. Lukáš Lichvar 0 2 Jakub Mičko 13:44 Detail
1. Daniel Rusnák 0 2 Viktória Spišáková 13:44 Detail
1. Samuel Bujňák 0 2 Filip Bohlke 13:44 Detail
1. David Kilian 0 2 Dávid Hutka 13:44 Detail
2. David Kilian 0 2 Dávid Hutka 13:52 Detail
2. Lukáš Lichvar 0 2 Jakub Mičko 13:52 Detail
2. Martin Jakab 0 2 Eva Candelaria Fumero Diaz 13:52 Detail
2. Samuel Bujňák 0 2 Filip Bohlke 13:52 Detail
2. Daniel Rusnák 0 2 Viktória Spišáková 13:52 Detail
PRÍMANIA 4 16 Snajperi Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Hamráková 0 2 Roman Majtán 13:44 Detail
1. Karolína Kocúrová 0 2 Štefan Janoško 13:44 Detail
1. Ľubica Vašková 0 2 Peter Malina 13:44 Detail
1. Kiara Repková 2 0 Alex Luhový 13:44 Detail
1. Karin Chromčová 0 2 Tomáš Juríček 13:44 Detail
2. Kiara Repková 2 0 Alex Luhový 13:46 Detail
2. Nela Hamráková 0 2 Roman Majtán 13:46 Detail
2. Ľubica Vašková 0 2 Peter Malina 13:47 Detail
2. Karin Chromčová 0 2 Tomáš Juríček 13:52 Detail
2. Karolína Kocúrová 0 2 Štefan Janoško 13:53 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Guličky a krížik 6 48 4 24
2. GÉEMKA2.A 6 46 4 20
3. GMK 4 48 0 0
4. Najlepší 4 40 4 14
5. Prepáčte 4 40 4 8
6. BNVVPP 4 40 3 6
7. Makyťáci 4 40 0 0
8. Snajperi 4 40 0 0
9. Kysuckí Strojári 4 34 0 0
10. URŠUĽKI 3 36 3 3
11. BrumÝci 3 28 3 7
12. Droždare 2 22 3 0
13. PRÍMANIA 0 10 4 0
14. Becko 0 6 4 0
15. Lancuškare 0 2 4 0
16. Seniori 0 0 4 0

Začátek: 17. 11. 13:23

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GÉEMKA2.A 18 2 Droždare Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Čellár 2 0 Adam Mišenko 13:23 Detail
1. Richard Laboš 2 0 Filip Nemergut 13:23 Detail
1. Samuel Vredík 2 0 Slavomír Jašš 13:23 Detail
1. Jaroslav Švonavec 2 0 Michal Vantuch 13:23 Detail
1. Michal Grendel 2 0 Branislav Čarnecký 13:23 Detail
2. Samuel Čellár 2 0 Adam Mišenko 13:25 Detail
2. Michal Grendel 2 0 Branislav Čarnecký 13:26 Detail
2. Jaroslav Švonavec 2 0 Michal Vantuch 13:31 Detail
2. Samuel Vredík 2 0 Slavomír Jašš 13:31 Detail
2. Richard Laboš 0 2 Filip Nemergut 13:31 Detail
Guličky a krížik 20 0 Makyťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Steinhüblová 2 0 Juraj Kulich 13:23 Detail
1. Stella Steinhüblová 2 0 Dominika Jagelková 13:23 Detail
1. Marína Oravcová 2 0 Natália Jagnešáková 13:23 Detail
1. Michaela Pešková 2 0 Tibor Kinier 13:23 Detail
1. Dominik Voštinár 2 0 Patrik Žofaj 13:23 Detail
2. Dominik Voštinár 2 0 Patrik Žofaj 13:24 Detail
2. Stella Steinhüblová 2 0 Dominika Jagelková 13:24 Detail
2. Marína Oravcová 2 0 Natália Jagnešáková 13:25 Detail
2. Barbora Steinhüblová 2 0 Juraj Kulich 13:28 Detail
2. Michaela Pešková 2 0 Tibor Kinier 13:32 Detail
Najlepší 8 12 Prepáčte Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Murin 0 2 Samuel Barilla 13:23 Detail
1. Lukáš Strapec 0 2 Filip Farkašovský 13:23 Detail
1. Vivien Kubacká 2 0 Pavol Farkašovský 13:23 Detail
1. Michal V. Bobok 0 2 Matej Lauko 13:23 Detail
1. Boris Chlebana 2 0 Marianna Livorová 13:23 Detail
2. Dominik Murin 2 0 Samuel Barilla 13:24 Detail
2. Vivien Kubacká 0 2 Pavol Farkašovský 13:25 Detail
2. Boris Chlebana 0 2 Marianna Livorová 13:25 Detail
2. Michal V. Bobok 0 2 Matej Lauko 13:26 Detail
2. Lukáš Strapec 2 0 Filip Farkašovský 13:26 Detail
BrumÝci 4 16 BNVVPP Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Švec 0 2 Lukáš Kurray 13:23 Detail
1. Barbora Kazdová 0 2 Timotej Fides 13:23 Detail
1. Dominik Honíšek 0 2 Petra Vinarčíková 13:23 Detail
1. Ema Kubincová 2 0 Karolína Kernerová 13:23 Detail
1. Michala Rusnáková 0 2 Dominika Durišová 13:23 Detail
2. Dominik Honíšek 0 2 Petra Vinarčíková 13:24 Detail
2. Alan Švec 0 2 Lukáš Kurray 13:25 Detail
2. Barbora Kazdová 0 2 Timotej Fides 13:25 Detail
2. Michala Rusnáková 2 0 Dominika Durišová 13:26 Detail
2. Ema Kubincová 0 2 Karolína Kernerová 13:28 Detail
Lancuškare 0 20 URŠUĽKI Zobrazit/Skrýt detail
1. Damián Blaško 0 2 Jakub Keruľ 13:23 Detail
1. Matúš Falat 0 2 Patrik Poljaček 13:23 Detail
1. Mário Hovanec 0 2 Stanislava Vančová 13:23 Detail
1. Peter Tkáč 0 2 Rebeka Vlčková 13:23 Detail
1. Tadeáš Kall 0 2 Nikola Gabrišová 13:23 Detail
2. Peter Tkáč 0 2 Rebeka Vlčková 13:31 Detail
2. Matúš Falat 0 2 Patrik Poljaček 13:31 Detail
2. Tadeáš Kall 0 2 Nikola Gabrišová 13:31 Detail
2. Damián Blaško 0 2 Jakub Keruľ 13:31 Detail
2. Mário Hovanec 0 2 Stanislava Vančová 13:31 Detail
Seniori 0 20 GMK Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Dzurjo 0 2 Eva Candelaria Fumero Diaz 13:23 Detail
1. Matej Hegeduš 0 2 Jakub Mičko 13:23 Detail
1. Michal Malček 0 2 Viktória Spišáková 13:23 Detail
1. Miroslav Gonda 0 2 Filip Bohlke 13:23 Detail
1. Tomáš Kubík 0 2 Dávid Hutka 13:23 Detail
2. Tomáš Kubík 0 2 Dávid Hutka 13:31 Detail
2. Matej Hegeduš 0 2 Jakub Mičko 13:31 Detail
2. Patrik Dzurjo 0 2 Eva Candelaria Fumero Diaz 13:31 Detail
2. Michal Malček 0 2 Viktória Spišáková 13:31 Detail
2. Miroslav Gonda 0 2 Filip Bohlke 13:32 Detail
PRÍMANIA 6 14 Kysuckí Strojári Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Hamráková 0 2 Lukáš Helt 13:23 Detail
1. Karolína Kocúrová 0 2 Erik Lisko 13:23 Detail
1. Ľubica Vašková 0 2 Adrián Strapáč 13:23 Detail
1. Kiara Repková 0 2 Tomáš Stráňanek 13:23 Detail
1. Karin Chromčová 2 0 Ján Románik 13:23 Detail
2. Nela Hamráková 0 2 Lukáš Helt 13:25 Detail
2. Ľubica Vašková 0 2 Adrián Strapáč 13:25 Detail
2. Karolína Kocúrová 2 0 Erik Lisko 13:27 Detail
2. Kiara Repková 2 0 Tomáš Stráňanek 13:30 Detail
2. Karin Chromčová 0 2 Ján Románik 13:31 Detail
Becko 0 20 Snajperi Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Jakab 0 2 Roman Majtán 13:23 Detail
1. Lukáš Lichvar 0 2 Štefan Janoško 13:23 Detail
1. Daniel Rusnák 0 2 Peter Malina 13:23 Detail
1. Samuel Bujňák 0 2 Alex Luhový 13:23 Detail
1. David Kilian 0 2 Tomáš Juríček 13:23 Detail
2. David Kilian 0 2 Tomáš Juríček 13:31 Detail
2. Samuel Bujňák 0 2 Alex Luhový 13:31 Detail
2. Daniel Rusnák 0 2 Peter Malina 13:31 Detail
2. Martin Jakab 0 2 Roman Majtán 13:31 Detail
2. Lukáš Lichvar 0 2 Štefan Janoško 13:31 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. BNVVPP 4 36 0 2
2. GÉEMKA2.A 4 34 0 8
3. Guličky a krížik 4 32 0 8
4. Prepáčte 4 32 0 4
5. URŠUĽKI 3 30 0 1
6. GMK 2 28 0 0
7. Najlepší 2 26 0 4
8. Snajperi 2 24 0 0
9. Makyťáci 2 20 0 0
10. Droždare 2 16 0 0
11. Kysuckí Strojári 2 16 0 0
12. BrumÝci 1 14 0 3
13. Becko 0 6 0 0
14. PRÍMANIA 0 6 0 0
15. Lancuškare 0 0 0 0
16. Seniori 0 0 0 0

Začátek: 17. 11. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Makyťáci 20 0 Lancuškare Zobrazit/Skrýt detail
1. Juraj Kulich 2 0 Damián Blaško 13:00 Detail
1. Dominika Jagelková 2 0 Matúš Falat 13:00 Detail
1. Natália Jagnešáková 2 0 Mário Hovanec 13:00 Detail
1. Tibor Kinier 2 0 Peter Tkáč 13:00 Detail
1. Patrik Žofaj 2 0 Tadeáš Kall 13:00 Detail
2. Natália Jagnešáková 2 0 Mário Hovanec 13:07 Detail
2. Juraj Kulich 2 0 Damián Blaško 13:08 Detail
2. Patrik Žofaj 2 0 Tadeáš Kall 13:08 Detail
2. Dominika Jagelková 2 0 Matúš Falat 13:08 Detail
2. Tibor Kinier 2 0 Peter Tkáč 13:09 Detail
Droždare 14 6 Becko Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Mišenko 2 0 Martin Jakab 13:00 Detail
1. Filip Nemergut 2 0 Lukáš Lichvar 13:00 Detail
1. Slavomír Jašš 2 0 Daniel Rusnák 13:00 Detail
1. Michal Vantuch 2 0 Samuel Bujňák 13:00 Detail
1. Branislav Čarnecký 2 0 David Kilian 13:00 Detail
2. Branislav Čarnecký 2 0 David Kilian 13:07 Detail
2. Filip Nemergut 0 2 Lukáš Lichvar 13:07 Detail
2. Adam Mišenko 2 0 Martin Jakab 13:07 Detail
2. Michal Vantuch 0 2 Samuel Bujňák 13:07 Detail
2. Slavomír Jašš 0 2 Daniel Rusnák 13:07 Detail
GMK 8 12 Guličky a krížik Zobrazit/Skrýt detail
1. Eva Candelaria Fumero Diaz 0 2 Barbora Steinhüblová 13:00 Detail
1. Jakub Mičko 0 2 Stella Steinhüblová 13:00 Detail
1. Viktória Spišáková 0 2 Marína Oravcová 13:00 Detail
1. Filip Bohlke 2 0 Michaela Pešková 13:00 Detail
1. Dávid Hutka 0 2 Dominik Voštinár 13:00 Detail
2. Viktória Spišáková 2 0 Marína Oravcová 13:04 Detail
2. Jakub Mičko 2 0 Stella Steinhüblová 13:05 Detail
2. Filip Bohlke 2 0 Michaela Pešková 13:06 Detail
2. Eva Candelaria Fumero Diaz 0 2 Barbora Steinhüblová 13:10 Detail
2. Dávid Hutka 0 2 Dominik Voštinár 13:11 Detail
Prepáčte 20 0 PRÍMANIA Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Barilla 2 0 Nela Hamráková 13:00 Detail
1. Filip Farkašovský 2 0 Karolína Kocúrová 13:00 Detail
1. Pavol Farkašovský 2 0 Ľubica Vašková 13:00 Detail
1. Matej Lauko 2 0 Kiara Repková 13:00 Detail
1. Marianna Livorová 2 0 Karin Chromčová 13:00 Detail
2. Samuel Barilla 2 0 Nela Hamráková 13:01 Detail
2. Matej Lauko 2 0 Kiara Repková 13:01 Detail
2. Pavol Farkašovský 2 0 Ľubica Vašková 13:04 Detail
2. Filip Farkašovský 2 0 Karolína Kocúrová 13:07 Detail
2. Marianna Livorová 2 0 Karin Chromčová 13:07 Detail
BNVVPP 20 0 Seniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Kurray 2 0 Patrik Dzurjo 13:00 Detail
1. Timotej Fides 2 0 Matej Hegeduš 13:00 Detail
1. Petra Vinarčíková 2 0 Michal Malček 13:00 Detail
1. Karolína Kernerová 2 0 Miroslav Gonda 13:00 Detail
1. Dominika Durišová 2 0 Tomáš Kubík 13:00 Detail
2. Timotej Fides 2 0 Matej Hegeduš 13:07 Detail
2. Karolína Kernerová 2 0 Miroslav Gonda 13:07 Detail
2. Lukáš Kurray 2 0 Patrik Dzurjo 13:07 Detail
2. Petra Vinarčíková 2 0 Michal Malček 13:07 Detail
2. Dominika Durišová 2 0 Tomáš Kubík 13:07 Detail
Kysuckí Strojári 2 18 Najlepší Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Helt 0 2 Dominik Murin 13:00 Detail
1. Erik Lisko 0 2 Lukáš Strapec 13:00 Detail
1. Adrián Strapáč 0 2 Vivien Kubacká 13:00 Detail
1. Tomáš Stráňanek 0 2 Michal V. Bobok 13:00 Detail
1. Ján Románik 2 0 Boris Chlebana 13:00 Detail
2. Lukáš Helt 0 2 Dominik Murin 13:01 Detail
2. Ján Románik 0 2 Boris Chlebana 13:01 Detail
2. Tomáš Stráňanek 0 2 Michal V. Bobok 13:02 Detail
2. Adrián Strapáč 0 2 Vivien Kubacká 13:04 Detail
2. Erik Lisko 0 2 Lukáš Strapec 13:07 Detail
Snajperi 4 16 GÉEMKA2.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Majtán 2 0 Samuel Čellár 13:00 Detail
1. Štefan Janoško 0 2 Richard Laboš 13:00 Detail
1. Peter Malina 0 2 Samuel Vredík 13:00 Detail
1. Alex Luhový 0 2 Jaroslav Švonavec 13:00 Detail
1. Tomáš Juríček 0 2 Michal Grendel 13:00 Detail
2. Roman Majtán 0 2 Samuel Čellár 13:02 Detail
2. Peter Malina 2 0 Samuel Vredík 13:04 Detail
2. Tomáš Juríček 0 2 Michal Grendel 13:05 Detail
2. Štefan Janoško 0 2 Richard Laboš 13:05 Detail
2. Alex Luhový 0 2 Jaroslav Švonavec 13:08 Detail
URŠUĽKI 10 10 BrumÝci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Keruľ 0 2 Alan Švec 13:00 Detail
1. Patrik Poljaček 2 0 Barbora Kazdová 13:00 Detail
1. Stanislava Vančová 0 2 Dominik Honíšek 13:00 Detail
1. Rebeka Vlčková 0 2 Ema Kubincová 13:00 Detail
1. Nikola Gabrišová 2 0 Michala Rusnáková 13:00 Detail
2. Nikola Gabrišová 2 0 Michala Rusnáková 13:01 Detail
2. Stanislava Vančová 2 0 Dominik Honíšek 13:01 Detail
2. Jakub Keruľ 0 2 Alan Švec 13:02 Detail
2. Rebeka Vlčková 0 2 Ema Kubincová 13:02 Detail
2. Patrik Poljaček 2 0 Barbora Kazdová 13:08 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Prepáčte 2 20 0 0
2. Makyťáci 2 20 0 0
3. BNVVPP 2 20 0 0
4. Najlepší 2 18 0 0
5. GÉEMKA2.A 2 16 0 0
6. Droždare 2 14 0 0
7. Guličky a krížik 2 12 0 0
8. URŠUĽKI 1 10 0 1
9. BrumÝci 1 10 0 1
10. GMK 0 8 0 0
11. Becko 0 6 0 0
12. Snajperi 0 4 0 0
13. Kysuckí Strojári 0 2 0 0
14. Lancuškare 0 0 0 0
15. Seniori 0 0 0 0
16. PRÍMANIA 0 0 0 0