Online

13. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 13. 11. v 10:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Slovenská republika
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 13. 11. 12:18

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Alfasamci 2 18 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Prídavok 0 2 Andrej Belan 12:18 Detail
1. Ján Namešpetra 0 2 Juraj Marcinka 12:18 Detail
1. Martin Ondáš 0 2 Matej Baník 12:18 Detail
1. Martin Mihalčin 0 2 Martin Lazar 12:18 Detail
1. Lukáš Kacvinský 0 2 Mikuláš Kvasnica 12:18 Detail
2. Adam Prídavok 0 2 Andrej Belan 12:21 Detail
2. Martin Mihalčin 0 2 Martin Lazar 12:21 Detail
2. Lukáš Kacvinský 0 2 Mikuláš Kvasnica 12:21 Detail
2. Martin Ondáš 2 0 Matej Baník 12:22 Detail
2. Ján Namešpetra 0 2 Juraj Marcinka 12:26 Detail
Bifľoši 14 6 WAN Party Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 2 0 Andrej Kalík 12:18 Detail
1. Veronika Jakabová 0 2 Matej Marcinčin 12:18 Detail
1. Denis Kandráč 0 2 Peter Tóth 12:18 Detail
1. Ján Stupák 2 0 Matúš Tököly 12:18 Detail
1. Ondrej Králik 0 2 Samuel Vanko 12:18 Detail
2. Ján Stupák 2 0 Matúš Tököly 12:19 Detail
2. Veronika Jakabová 2 0 Matej Marcinčin 12:20 Detail
2. Ondrej Králik 2 0 Samuel Vanko 12:24 Detail
2. Oliver Seman 2 0 Andrej Kalík 12:25 Detail
2. Denis Kandráč 2 0 Peter Tóth 12:27 Detail
Modré gorilly 16 4 Víťazi Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 2 0 Mathias Balog 12:18 Detail
1. Dávid Valach 2 0 Manuel Marzán Rodriguez 12:18 Detail
1. Ondrej Valas 2 0 Peter Venglarčík 12:18 Detail
1. Juraj Javorský 2 0 Sára Valentová 12:18 Detail
1. Sebastián Zumrik 2 0 Dominik Ferianc 12:18 Detail
2. Juraj Javorský 2 0 Sára Valentová 12:20 Detail
2. Sebastián Zumrik 0 2 Dominik Ferianc 12:20 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Manuel Marzán Rodriguez 12:22 Detail
2. Ondrej Valas 2 0 Peter Venglarčík 12:23 Detail
2. Daniel Klešč 0 2 Mathias Balog 12:26 Detail
Zdravoťáci 0 20 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Majerčák 0 2 Natália Hatalová 12:18 Detail
1. Lucia Filipová 0 2 Katherine Anna Kuzma 12:18 Detail
1. Ivana Kunová 0 2 Matej Grega 12:18 Detail
1. Gabriela Garančovská 0 2 Peter Marhefka 12:18 Detail
1. Viktória Kubíková 0 2 Peter Zelený 12:18 Detail
2. Gabriela Garančovská 0 2 Peter Marhefka 12:24 Detail
2. Ivana Kunová 0 2 Matej Grega 12:25 Detail
2. Viktória Kubíková 0 2 Peter Zelený 12:25 Detail
2. Miroslav Majerčák 0 2 Natália Hatalová 12:25 Detail
2. Lucia Filipová 0 2 Katherine Anna Kuzma 12:25 Detail
GBAS on top 18 2 AUSTRIAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Málik 2 0 Filip Krpelan 12:18 Detail
1. Kristián Humeník 2 0 Dominik Kobza 12:18 Detail
1. Michal Pecha 2 0 Tomáš Janák 12:18 Detail
1. Juraj Patierik 2 0 Michal Harmata 12:18 Detail
1. Matúš Jurčák 2 0 Ján Janek 12:18 Detail
2. Kristián Humeník 2 0 Dominik Kobza 12:25 Detail
2. Juraj Patierik 2 0 Michal Harmata 12:25 Detail
2. Jakub Málik 2 0 Filip Krpelan 12:25 Detail
2. Michal Pecha 0 2 Tomáš Janák 12:25 Detail
2. Matúš Jurčák 2 0 Ján Janek 12:25 Detail
Spolupráca 4 16 4.V DSATV Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobias Michálek 0 2 Dárius Jurišin 12:18 Detail
1. Šimon Janiga 2 0 Lukáš Seman 12:18 Detail
1. Tomáš Výboh 0 2 Marko Ižo 12:18 Detail
1. Michal Badinka 0 2 Ján Turták 12:18 Detail
1. Šimon Rapčan 0 2 Richard Rudik 12:18 Detail
2. Michal Badinka 0 2 Ján Turták 12:20 Detail
2. Tobias Michálek 0 2 Dárius Jurišin 12:24 Detail
2. Šimon Janiga 2 0 Lukáš Seman 12:25 Detail
2. Šimon Rapčan 0 2 Richard Rudik 12:26 Detail
2. Tomáš Výboh 0 2 Marko Ižo 12:26 Detail
PiškoMaťko 18 2 Juniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Beblavý 2 0 Patrik Hujsa 12:18 Detail
1. Marek Barančík 2 0 Marek Raši 12:18 Detail
1. Filip Bielik 2 0 Adrian Lunter 12:18 Detail
1. Adam Adamuščín 0 2 Matej Výbošťok 12:18 Detail
1. Matej Harmata 2 0 Angelo Terlizzi 12:18 Detail
2. Filip Bielik 2 0 Adrian Lunter 12:19 Detail
2. Marek Barančík 2 0 Marek Raši 12:20 Detail
2. Adam Adamuščín 2 0 Matej Výbošťok 12:25 Detail
2. Matej Harmata 2 0 Angelo Terlizzi 12:25 Detail
2. Ján Beblavý 2 0 Patrik Hujsa 12:25 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gympaba OXOX 14 130 40 114
2. Bifľoši 12 104 39 78
3. PÍ škoty 9 80 42 55
4. GBAS on top 9 68 40 47
5. Modré gorilly 8 80 31 30
6. 4.V DSATV 7 70 26 21
7. Alfasamci 7 68 43 47
8. WAN Party 7 66 41 43
9. Víťazi 7 56 35 33
10. PiškoMaťko 6 82 32 20
11. Spolupráca 5 60 27 9
12. Juniori 5 52 34 23
13. Zdravoťáci 2 54 32 0
14. AUSTRIAN 0 10 35 0

Začátek: 13. 11. 11:51

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GBAS on top 0 20 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Málik 0 2 Andrej Belan 11:51 Detail
1. Kristián Humeník 0 2 Juraj Marcinka 11:51 Detail
1. Michal Pecha 0 2 Matej Baník 11:51 Detail
1. Juraj Patierik 0 2 Martin Lazar 11:51 Detail
1. Matúš Jurčák 0 2 Mikuláš Kvasnica 11:51 Detail
2. Juraj Patierik 0 2 Martin Lazar 11:53 Detail
2. Kristián Humeník 0 2 Juraj Marcinka 11:54 Detail
2. Jakub Málik 0 2 Andrej Belan 11:54 Detail
2. Matúš Jurčák 0 2 Mikuláš Kvasnica 11:55 Detail
2. Michal Pecha 0 2 Matej Baník 11:59 Detail
Bifľoši 14 6 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 0 2 Natália Hatalová 11:51 Detail
1. Veronika Jakabová 0 2 Katherine Anna Kuzma 11:51 Detail
1. Denis Kandráč 2 0 Matej Grega 11:51 Detail
1. Ján Stupák 0 2 Peter Marhefka 11:51 Detail
1. Ondrej Králik 2 0 Peter Zelený 11:51 Detail
2. Veronika Jakabová 2 0 Katherine Anna Kuzma 11:53 Detail
2. Denis Kandráč 2 0 Matej Grega 11:56 Detail
2. Ondrej Králik 2 0 Peter Zelený 11:56 Detail
2. Ján Stupák 2 0 Peter Marhefka 11:57 Detail
2. Oliver Seman 2 0 Natália Hatalová 11:57 Detail
Alfasamci 10 10 WAN Party Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Prídavok 0 2 Andrej Kalík 11:51 Detail
1. Ján Namešpetra 2 0 Matej Marcinčin 11:51 Detail
1. Martin Ondáš 0 2 Peter Tóth 11:51 Detail
1. Martin Mihalčin 2 0 Matúš Tököly 11:51 Detail
1. Lukáš Kacvinský 2 0 Samuel Vanko 11:51 Detail
2. Adam Prídavok 0 2 Andrej Kalík 11:53 Detail
2. Lukáš Kacvinský 0 2 Samuel Vanko 11:53 Detail
2. Martin Ondáš 0 2 Peter Tóth 11:53 Detail
2. Ján Namešpetra 2 0 Matej Marcinčin 11:56 Detail
2. Martin Mihalčin 2 0 Matúš Tököly 11:58 Detail
PiškoMaťko 6 14 Víťazi Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Beblavý 0 2 Mathias Balog 11:51 Detail
1. Marek Barančík 2 0 Manuel Marzán Rodriguez 11:51 Detail
1. Filip Bielik 0 2 Peter Venglarčík 11:51 Detail
1. Adam Adamuščín 0 2 Sára Valentová 11:51 Detail
1. Matej Harmata 2 0 Dominik Ferianc 11:51 Detail
2. Matej Harmata 0 2 Dominik Ferianc 11:52 Detail
2. Ján Beblavý 0 2 Mathias Balog 11:52 Detail
2. Marek Barančík 0 2 Manuel Marzán Rodriguez 11:54 Detail
2. Filip Bielik 0 2 Peter Venglarčík 11:54 Detail
2. Adam Adamuščín 2 0 Sára Valentová 12:00 Detail
Spolupráca 10 10 Juniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobias Michálek 2 0 Patrik Hujsa 11:51 Detail
1. Šimon Janiga 2 0 Marek Raši 11:51 Detail
1. Tomáš Výboh 0 2 Adrian Lunter 11:51 Detail
1. Michal Badinka 0 2 Matej Výbošťok 11:51 Detail
1. Šimon Rapčan 0 2 Angelo Terlizzi 11:51 Detail
2. Michal Badinka 0 2 Matej Výbošťok 11:52 Detail
2. Šimon Janiga 2 0 Marek Raši 11:54 Detail
2. Tomáš Výboh 0 2 Adrian Lunter 11:59 Detail
2. Šimon Rapčan 2 0 Angelo Terlizzi 11:59 Detail
2. Tobias Michálek 2 0 Patrik Hujsa 11:59 Detail
Modré gorilly 20 0 AUSTRIAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 2 0 Filip Krpelan 11:51 Detail
1. Dávid Valach 2 0 Dominik Kobza 11:51 Detail
1. Ondrej Valas 2 0 Tomáš Janák 11:51 Detail
1. Juraj Javorský 2 0 Michal Harmata 11:51 Detail
1. Sebastián Zumrik 2 0 Ján Janek 11:51 Detail
2. Sebastián Zumrik 2 0 Ján Janek 11:59 Detail
2. Ondrej Valas 2 0 Tomáš Janák 11:59 Detail
2. Juraj Javorský 2 0 Michal Harmata 11:59 Detail
2. Daniel Klešč 2 0 Filip Krpelan 11:59 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Dominik Kobza 11:59 Detail
Zdravoťáci 6 14 4.V DSATV Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Majerčák 0 2 Dárius Jurišin 11:51 Detail
1. Lucia Filipová 2 0 Lukáš Seman 11:51 Detail
1. Ivana Kunová 2 0 Marko Ižo 11:51 Detail
1. Gabriela Garančovská 0 2 Ján Turták 11:51 Detail
1. Viktória Kubíková 0 2 Richard Rudik 11:51 Detail
2. Gabriela Garančovská 2 0 Ján Turták 11:53 Detail
2. Ivana Kunová 0 2 Marko Ižo 11:55 Detail
2. Lucia Filipová 0 2 Lukáš Seman 11:59 Detail
2. Miroslav Majerčák 0 2 Dárius Jurišin 11:59 Detail
2. Viktória Kubíková 0 2 Richard Rudik 12:05 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gympaba OXOX 12 112 27 84
2. Bifľoši 10 90 28 56
3. Alfasamci 7 66 25 39
4. PÍ škoty 7 60 31 49
5. WAN Party 7 60 24 35
6. Víťazi 7 52 21 27
7. GBAS on top 7 50 28 37
8. Modré gorilly 6 64 20 12
9. Spolupráca 5 56 18 9
10. 4.V DSATV 5 54 21 11
11. Juniori 5 50 24 19
12. PiškoMaťko 4 64 25 10
13. Zdravoťáci 2 54 21 0
14. AUSTRIAN 0 8 20 0

Začátek: 13. 11. 11:29

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Modré gorilly 4 16 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 0 2 Andrej Belan 11:29 Detail
1. Dávid Valach 2 0 Juraj Marcinka 11:29 Detail
1. Ondrej Valas 0 2 Matej Baník 11:29 Detail
1. Juraj Javorský 0 2 Martin Lazar 11:29 Detail
1. Sebastián Zumrik 0 2 Mikuláš Kvasnica 11:29 Detail
2. Ondrej Valas 0 2 Matej Baník 11:31 Detail
2. Daniel Klešč 0 2 Andrej Belan 11:31 Detail
2. Sebastián Zumrik 0 2 Mikuláš Kvasnica 11:31 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Juraj Marcinka 11:33 Detail
2. Juraj Javorský 0 2 Martin Lazar 11:33 Detail
Bifľoši 16 4 GBAS on top Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 2 0 Jakub Málik 11:29 Detail
1. Veronika Jakabová 0 2 Kristián Humeník 11:29 Detail
1. Denis Kandráč 2 0 Michal Pecha 11:29 Detail
1. Ján Stupák 2 0 Juraj Patierik 11:29 Detail
1. Ondrej Králik 2 0 Matúš Jurčák 11:29 Detail
2. Ján Stupák 2 0 Juraj Patierik 11:30 Detail
2. Veronika Jakabová 0 2 Kristián Humeník 11:33 Detail
2. Ondrej Králik 2 0 Matúš Jurčák 11:33 Detail
2. Oliver Seman 2 0 Jakub Málik 11:34 Detail
2. Denis Kandráč 2 0 Michal Pecha 11:37 Detail
PÍ škoty 18 2 Víťazi Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Hatalová 2 0 Mathias Balog 11:29 Detail
1. Katherine Anna Kuzma 2 0 Manuel Marzán Rodriguez 11:29 Detail
1. Matej Grega 2 0 Peter Venglarčík 11:29 Detail
1. Peter Marhefka 2 0 Sára Valentová 11:29 Detail
1. Peter Zelený 2 0 Dominik Ferianc 11:29 Detail
2. Peter Zelený 2 0 Dominik Ferianc 11:30 Detail
2. Katherine Anna Kuzma 0 2 Manuel Marzán Rodriguez 11:31 Detail
2. Natália Hatalová 2 0 Mathias Balog 11:33 Detail
2. Matej Grega 2 0 Peter Venglarčík 11:33 Detail
2. Peter Marhefka 2 0 Sára Valentová 11:37 Detail
Juniori 4 16 WAN Party Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Hujsa 0 2 Andrej Kalík 11:29 Detail
1. Marek Raši 0 2 Matej Marcinčin 11:29 Detail
1. Adrian Lunter 2 0 Peter Tóth 11:29 Detail
1. Matej Výbošťok 2 0 Matúš Tököly 11:29 Detail
1. Angelo Terlizzi 0 2 Samuel Vanko 11:29 Detail
2. Matej Výbošťok 0 2 Matúš Tököly 11:30 Detail
2. Adrian Lunter 0 2 Peter Tóth 11:32 Detail
2. Marek Raši 0 2 Matej Marcinčin 11:32 Detail
2. Angelo Terlizzi 0 2 Samuel Vanko 11:37 Detail
2. Patrik Hujsa 0 2 Andrej Kalík 11:37 Detail
4.V DSATV 4 16 Alfasamci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Jurišin 0 2 Adam Prídavok 11:29 Detail
1. Lukáš Seman 0 2 Ján Namešpetra 11:29 Detail
1. Marko Ižo 0 2 Martin Ondáš 11:29 Detail
1. Ján Turták 0 2 Martin Mihalčin 11:29 Detail
1. Richard Rudik 0 2 Lukáš Kacvinský 11:29 Detail
2. Marko Ižo 0 2 Martin Ondáš 11:32 Detail
2. Dárius Jurišin 2 0 Adam Prídavok 11:33 Detail
2. Richard Rudik 2 0 Lukáš Kacvinský 11:33 Detail
2. Lukáš Seman 0 2 Ján Namešpetra 11:37 Detail
2. Ján Turták 0 2 Martin Mihalčin 11:37 Detail
Spolupráca 12 8 Zdravoťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobias Michálek 2 0 Miroslav Majerčák 11:29 Detail
1. Šimon Janiga 2 0 Lucia Filipová 11:29 Detail
1. Tomáš Výboh 0 2 Ivana Kunová 11:29 Detail
1. Michal Badinka 2 0 Gabriela Garančovská 11:29 Detail
1. Šimon Rapčan 0 2 Viktória Kubíková 11:29 Detail
2. Šimon Janiga 2 0 Lucia Filipová 11:31 Detail
2. Michal Badinka 0 2 Gabriela Garančovská 11:31 Detail
2. Tomáš Výboh 0 2 Ivana Kunová 11:37 Detail
2. Šimon Rapčan 2 0 Viktória Kubíková 11:37 Detail
2. Tobias Michálek 2 0 Miroslav Majerčák 11:37 Detail
PiškoMaťko 20 0 AUSTRIAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Beblavý 2 0 Filip Krpelan 11:29 Detail
1. Marek Barančík 2 0 Dominik Kobza 11:29 Detail
1. Filip Bielik 2 0 Tomáš Janák 11:29 Detail
1. Adam Adamuščín 2 0 Michal Harmata 11:29 Detail
1. Matej Harmata 2 0 Ján Janek 11:29 Detail
2. Marek Barančík 2 0 Dominik Kobza 11:37 Detail
2. Filip Bielik 2 0 Tomáš Janák 11:37 Detail
2. Adam Adamuščín 2 0 Michal Harmata 11:37 Detail
2. Ján Beblavý 2 0 Filip Krpelan 11:37 Detail
2. Matej Harmata 2 0 Ján Janek 11:37 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gympaba OXOX 10 92 17 58
2. Bifľoši 8 76 18 36
3. PÍ škoty 7 54 19 41
4. GBAS on top 7 50 15 31
5. Alfasamci 6 56 15 22
6. WAN Party 6 50 15 22
7. Víťazi 5 38 14 15
8. PiškoMaťko 4 58 14 8
9. Spolupráca 4 46 11 4
10. Modré gorilly 4 44 17 12
11. Juniori 4 40 16 10
12. 4.V DSATV 3 40 15 5
13. Zdravoťáci 2 48 12 0
14. AUSTRIAN 0 8 11 0

Začátek: 13. 11. 11:06

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
PÍ škoty 0 20 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Hatalová 0 2 Andrej Belan 11:06 Detail
1. Katherine Anna Kuzma 0 2 Juraj Marcinka 11:06 Detail
1. Matej Grega 0 2 Matej Baník 11:06 Detail
1. Peter Marhefka 0 2 Martin Lazar 11:06 Detail
1. Peter Zelený 0 2 Mikuláš Kvasnica 11:06 Detail
2. Matej Grega 0 2 Matej Baník 11:08 Detail
2. Peter Zelený 0 2 Mikuláš Kvasnica 11:08 Detail
2. Katherine Anna Kuzma 0 2 Juraj Marcinka 11:09 Detail
2. Peter Marhefka 0 2 Martin Lazar 11:14 Detail
2. Natália Hatalová 0 2 Andrej Belan 11:15 Detail
Juniori 8 12 GBAS on top Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Hujsa 0 2 Jakub Málik 11:06 Detail
1. Marek Raši 0 2 Kristián Humeník 11:06 Detail
1. Adrian Lunter 2 0 Michal Pecha 11:06 Detail
1. Matej Výbošťok 2 0 Juraj Patierik 11:06 Detail
1. Angelo Terlizzi 0 2 Matúš Jurčák 11:06 Detail
2. Matej Výbošťok 2 0 Juraj Patierik 11:08 Detail
2. Marek Raši 0 2 Kristián Humeník 11:08 Detail
2. Angelo Terlizzi 0 2 Matúš Jurčák 11:14 Detail
2. Patrik Hujsa 0 2 Jakub Málik 11:14 Detail
2. Adrian Lunter 2 0 Michal Pecha 11:14 Detail
Bifľoši 18 2 Alfasamci Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 2 0 Adam Prídavok 11:06 Detail
1. Veronika Jakabová 2 0 Ján Namešpetra 11:06 Detail
1. Denis Kandráč 2 0 Martin Ondáš 11:06 Detail
1. Ján Stupák 2 0 Martin Mihalčin 11:06 Detail
1. Ondrej Králik 2 0 Lukáš Kacvinský 11:06 Detail
2. Denis Kandráč 2 0 Martin Ondáš 11:08 Detail
2. Veronika Jakabová 0 2 Ján Namešpetra 11:08 Detail
2. Oliver Seman 2 0 Adam Prídavok 11:10 Detail
2. Ondrej Králik 2 0 Lukáš Kacvinský 11:11 Detail
2. Ján Stupák 2 0 Martin Mihalčin 11:12 Detail
4.V DSATV 10 10 Víťazi Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Jurišin 2 0 Mathias Balog 11:06 Detail
1. Lukáš Seman 0 2 Manuel Marzán Rodriguez 11:06 Detail
1. Marko Ižo 0 2 Peter Venglarčík 11:06 Detail
1. Ján Turták 2 0 Sára Valentová 11:06 Detail
1. Richard Rudik 2 0 Dominik Ferianc 11:06 Detail
2. Richard Rudik 0 2 Dominik Ferianc 11:07 Detail
2. Dárius Jurišin 0 2 Mathias Balog 11:08 Detail
2. Marko Ižo 2 0 Peter Venglarčík 11:10 Detail
2. Ján Turták 2 0 Sára Valentová 11:14 Detail
2. Lukáš Seman 0 2 Manuel Marzán Rodriguez 11:14 Detail
Modré gorilly 14 6 Zdravoťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 2 0 Miroslav Majerčák 11:06 Detail
1. Dávid Valach 2 0 Lucia Filipová 11:06 Detail
1. Ondrej Valas 0 2 Ivana Kunová 11:06 Detail
1. Juraj Javorský 2 0 Gabriela Garančovská 11:06 Detail
1. Sebastián Zumrik 2 0 Viktória Kubíková 11:06 Detail
2. Ondrej Valas 0 2 Ivana Kunová 11:08 Detail
2. Juraj Javorský 0 2 Gabriela Garančovská 11:11 Detail
2. Dávid Valach 2 0 Lucia Filipová 11:11 Detail
2. Daniel Klešč 2 0 Miroslav Majerčák 11:14 Detail
2. Sebastián Zumrik 2 0 Viktória Kubíková 11:14 Detail
PiškoMaťko 8 12 WAN Party Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Beblavý 0 2 Andrej Kalík 11:06 Detail
1. Marek Barančík 2 0 Matej Marcinčin 11:06 Detail
1. Filip Bielik 0 2 Peter Tóth 11:06 Detail
1. Adam Adamuščín 2 0 Matúš Tököly 11:06 Detail
1. Matej Harmata 0 2 Samuel Vanko 11:06 Detail
2. Ján Beblavý 0 2 Andrej Kalík 11:07 Detail
2. Adam Adamuščín 2 0 Matúš Tököly 11:08 Detail
2. Matej Harmata 0 2 Samuel Vanko 11:09 Detail
2. Marek Barančík 2 0 Matej Marcinčin 11:11 Detail
2. Filip Bielik 0 2 Peter Tóth 11:13 Detail
Spolupráca 16 4 AUSTRIAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobias Michálek 2 0 Filip Krpelan 11:06 Detail
1. Šimon Janiga 2 0 Dominik Kobza 11:06 Detail
1. Tomáš Výboh 2 0 Tomáš Janák 11:06 Detail
1. Michal Badinka 2 0 Michal Harmata 11:06 Detail
1. Šimon Rapčan 2 0 Ján Janek 11:06 Detail
2. Michal Badinka 2 0 Michal Harmata 11:14 Detail
2. Šimon Janiga 2 0 Dominik Kobza 11:14 Detail
2. Šimon Rapčan 0 2 Ján Janek 11:14 Detail
2. Tobias Michálek 2 0 Filip Krpelan 11:14 Detail
2. Tomáš Výboh 0 2 Tomáš Janák 11:14 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gympaba OXOX 8 76 9 38
2. GBAS on top 7 46 8 25
3. Bifľoši 6 60 9 18
4. PÍ škoty 5 36 11 23
5. Víťazi 5 36 5 11
6. Alfasamci 4 40 9 12
7. Modré gorilly 4 40 6 8
8. Juniori 4 36 10 10
9. WAN Party 4 34 8 10
10. 4.V DSATV 3 36 8 5
11. Zdravoťáci 2 40 8 0
12. PiškoMaťko 2 38 8 4
13. Spolupráca 2 34 6 0
14. AUSTRIAN 0 8 5 0

Začátek: 13. 11. 10:45

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gympaba OXOX 20 0 Juniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Andrej Belan 2 0 Patrik Hujsa 10:45 Detail
1. Juraj Marcinka 2 0 Marek Raši 10:45 Detail
1. Matej Baník 2 0 Adrian Lunter 10:45 Detail
1. Martin Lazar 2 0 Matej Výbošťok 10:45 Detail
1. Mikuláš Kvasnica 2 0 Angelo Terlizzi 10:45 Detail
2. Juraj Marcinka 2 0 Marek Raši 10:48 Detail
2. Martin Lazar 2 0 Matej Výbošťok 10:51 Detail
2. Matej Baník 2 0 Adrian Lunter 10:51 Detail
2. Mikuláš Kvasnica 2 0 Angelo Terlizzi 10:53 Detail
2. Andrej Belan 2 0 Patrik Hujsa 10:53 Detail
PÍ škoty 12 8 Alfasamci Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Hatalová 2 0 Adam Prídavok 10:45 Detail
1. Katherine Anna Kuzma 2 0 Ján Namešpetra 10:45 Detail
1. Matej Grega 0 2 Martin Ondáš 10:45 Detail
1. Peter Marhefka 2 0 Martin Mihalčin 10:45 Detail
1. Peter Zelený 2 0 Lukáš Kacvinský 10:45 Detail
2. Matej Grega 2 0 Martin Ondáš 10:46 Detail
2. Peter Zelený 0 2 Lukáš Kacvinský 10:47 Detail
2. Peter Marhefka 0 2 Martin Mihalčin 10:48 Detail
2. Katherine Anna Kuzma 2 0 Ján Namešpetra 10:49 Detail
2. Natália Hatalová 0 2 Adam Prídavok 10:51 Detail
Modré gorilly 8 12 GBAS on top Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 2 0 Jakub Málik 10:45 Detail
1. Dávid Valach 0 2 Kristián Humeník 10:45 Detail
1. Ondrej Valas 2 0 Michal Pecha 10:45 Detail
1. Juraj Javorský 0 2 Juraj Patierik 10:45 Detail
1. Sebastián Zumrik 0 2 Matúš Jurčák 10:45 Detail
2. Juraj Javorský 0 2 Juraj Patierik 10:47 Detail
2. Sebastián Zumrik 2 0 Matúš Jurčák 10:47 Detail
2. Dávid Valach 0 2 Kristián Humeník 10:48 Detail
2. Daniel Klešč 0 2 Jakub Málik 10:50 Detail
2. Ondrej Valas 2 0 Michal Pecha 10:53 Detail
Zdravoťáci 8 12 Víťazi Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Majerčák 0 2 Mathias Balog 10:45 Detail
1. Lucia Filipová 2 0 Manuel Marzán Rodriguez 10:45 Detail
1. Ivana Kunová 2 0 Peter Venglarčík 10:45 Detail
1. Gabriela Garančovská 2 0 Sára Valentová 10:45 Detail
1. Viktória Kubíková 0 2 Dominik Ferianc 10:45 Detail
2. Gabriela Garančovská 2 0 Sára Valentová 10:46 Detail
2. Lucia Filipová 0 2 Manuel Marzán Rodriguez 10:46 Detail
2. Ivana Kunová 0 2 Peter Venglarčík 10:47 Detail
2. Viktória Kubíková 0 2 Dominik Ferianc 10:52 Detail
2. Miroslav Majerčák 0 2 Mathias Balog 10:52 Detail
Bifľoši 20 0 AUSTRIAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 2 0 Filip Krpelan 10:45 Detail
1. Veronika Jakabová 2 0 Dominik Kobza 10:45 Detail
1. Denis Kandráč 2 0 Tomáš Janák 10:45 Detail
1. Ján Stupák 2 0 Michal Harmata 10:45 Detail
1. Ondrej Králik 2 0 Ján Janek 10:45 Detail
2. Ondrej Králik 2 0 Ján Janek 10:52 Detail
2. Ján Stupák 2 0 Michal Harmata 10:52 Detail
2. Denis Kandráč 2 0 Tomáš Janák 10:53 Detail
2. Veronika Jakabová 2 0 Dominik Kobza 10:53 Detail
2. Oliver Seman 2 0 Filip Krpelan 10:53 Detail
4.V DSATV 4 16 WAN Party Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Jurišin 0 2 Andrej Kalík 10:45 Detail
1. Lukáš Seman 0 2 Matej Marcinčin 10:45 Detail
1. Marko Ižo 0 2 Peter Tóth 10:45 Detail
1. Ján Turták 2 0 Matúš Tököly 10:45 Detail
1. Richard Rudik 0 2 Samuel Vanko 10:45 Detail
2. Ján Turták 0 2 Matúš Tököly 10:46 Detail
2. Dárius Jurišin 2 0 Andrej Kalík 10:47 Detail
2. Marko Ižo 0 2 Peter Tóth 10:47 Detail
2. Lukáš Seman 0 2 Matej Marcinčin 10:53 Detail
2. Richard Rudik 0 2 Samuel Vanko 10:53 Detail
Spolupráca 6 14 PiškoMaťko Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobias Michálek 2 0 Ján Beblavý 10:45 Detail
1. Šimon Janiga 0 2 Marek Barančík 10:45 Detail
1. Tomáš Výboh 0 2 Filip Bielik 10:45 Detail
1. Michal Badinka 0 2 Adam Adamuščín 10:45 Detail
1. Šimon Rapčan 0 2 Matej Harmata 10:45 Detail
2. Michal Badinka 2 0 Adam Adamuščín 10:46 Detail
2. Tobias Michálek 2 0 Ján Beblavý 10:47 Detail
2. Šimon Janiga 0 2 Marek Barančík 10:51 Detail
2. Tomáš Výboh 0 2 Filip Bielik 10:52 Detail
2. Šimon Rapčan 0 2 Matej Harmata 10:53 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gympaba OXOX 6 56 4 20
2. PÍ škoty 5 36 4 17
3. GBAS on top 5 34 2 13
4. Bifľoši 4 42 4 8
5. Alfasamci 4 38 2 4
6. Juniori 4 28 2 8
7. Víťazi 4 26 2 4
8. Zdravoťáci 2 34 4 0
9. PiškoMaťko 2 30 2 0
10. Modré gorilly 2 26 4 4
11. 4.V DSATV 2 26 2 0
12. WAN Party 2 22 5 4
13. Spolupráca 0 18 4 0
14. AUSTRIAN 0 4 2 0

Začátek: 13. 11. 10:24

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Modré gorilly 6 14 Alfasamci Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Klešč 0 2 Adam Prídavok 10:24 Detail
1. Dávid Valach 0 2 Ján Namešpetra 10:24 Detail
1. Ondrej Valas 0 2 Martin Ondáš 10:24 Detail
1. Juraj Javorský 2 0 Martin Mihalčin 10:24 Detail
1. Sebastián Zumrik 2 0 Lukáš Kacvinský 10:24 Detail
2. Daniel Klešč 0 2 Adam Prídavok 10:25 Detail
2. Sebastián Zumrik 0 2 Lukáš Kacvinský 10:27 Detail
2. Ondrej Valas 0 2 Martin Ondáš 10:27 Detail
2. Juraj Javorský 2 0 Martin Mihalčin 10:27 Detail
2. Dávid Valach 0 2 Ján Namešpetra 10:32 Detail
Zdravoťáci 6 14 Juniori Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Majerčák 0 2 Patrik Hujsa 10:24 Detail
1. Lucia Filipová 0 2 Marek Raši 10:24 Detail
1. Ivana Kunová 0 2 Adrian Lunter 10:24 Detail
1. Gabriela Garančovská 0 2 Matej Výbošťok 10:24 Detail
1. Viktória Kubíková 0 2 Angelo Terlizzi 10:24 Detail
2. Ivana Kunová 2 0 Adrian Lunter 10:26 Detail
2. Gabriela Garančovská 0 2 Matej Výbošťok 10:28 Detail
2. Lucia Filipová 0 2 Marek Raši 10:32 Detail
2. Miroslav Majerčák 2 0 Patrik Hujsa 10:32 Detail
2. Viktória Kubíková 2 0 Angelo Terlizzi 10:32 Detail
Bifľoši 4 16 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Oliver Seman 0 2 Andrej Belan 10:24 Detail
1. Veronika Jakabová 0 2 Juraj Marcinka 10:24 Detail
1. Denis Kandráč 0 2 Matej Baník 10:24 Detail
1. Ján Stupák 0 2 Martin Lazar 10:24 Detail
1. Ondrej Králik 2 0 Mikuláš Kvasnica 10:24 Detail
2. Veronika Jakabová 0 2 Juraj Marcinka 10:26 Detail
2. Denis Kandráč 2 0 Matej Baník 10:27 Detail
2. Ján Stupák 0 2 Martin Lazar 10:27 Detail
2. Ondrej Králik 0 2 Mikuláš Kvasnica 10:29 Detail
2. Oliver Seman 0 2 Andrej Belan 10:32 Detail
PÍ škoty 14 6 WAN Party Zobrazit/Skrýt detail
1. Natália Hatalová 2 0 Andrej Kalík 10:24 Detail
1. Katherine Anna Kuzma 2 0 Matej Marcinčin 10:24 Detail
1. Matej Grega 0 2 Peter Tóth 10:24 Detail
1. Peter Marhefka 2 0 Matúš Tököly 10:24 Detail
1. Peter Zelený 2 0 Samuel Vanko 10:24 Detail
2. Peter Marhefka 2 0 Matúš Tököly 10:26 Detail
2. Matej Grega 2 0 Peter Tóth 10:27 Detail
2. Katherine Anna Kuzma 0 2 Matej Marcinčin 10:27 Detail
2. Natália Hatalová 2 0 Andrej Kalík 10:31 Detail
2. Peter Zelený 0 2 Samuel Vanko 10:34 Detail
PiškoMaťko 8 12 GBAS on top Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Beblavý 0 2 Jakub Málik 10:24 Detail
1. Marek Barančík 0 2 Kristián Humeník 10:24 Detail
1. Filip Bielik 2 0 Michal Pecha 10:24 Detail
1. Adam Adamuščín 2 0 Juraj Patierik 10:24 Detail
1. Matej Harmata 0 2 Matúš Jurčák 10:24 Detail
2. Matej Harmata 0 2 Matúš Jurčák 10:26 Detail
2. Marek Barančík 0 2 Kristián Humeník 10:27 Detail
2. Adam Adamuščín 0 2 Juraj Patierik 10:29 Detail
2. Ján Beblavý 2 0 Jakub Málik 10:32 Detail
2. Filip Bielik 2 0 Michal Pecha 10:32 Detail
4.V DSATV 16 4 AUSTRIAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Dárius Jurišin 2 0 Filip Krpelan 10:24 Detail
1. Lukáš Seman 0 2 Dominik Kobza 10:24 Detail
1. Marko Ižo 2 0 Tomáš Janák 10:24 Detail
1. Ján Turták 2 0 Michal Harmata 10:24 Detail
1. Richard Rudik 0 2 Ján Janek 10:24 Detail
2. Lukáš Seman 2 0 Dominik Kobza 10:32 Detail
2. Richard Rudik 2 0 Ján Janek 10:32 Detail
2. Dárius Jurišin 2 0 Filip Krpelan 10:32 Detail
2. Ján Turták 2 0 Michal Harmata 10:32 Detail
2. Marko Ižo 2 0 Tomáš Janák 10:32 Detail
Spolupráca 8 12 Víťazi Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobias Michálek 0 2 Mathias Balog 10:24 Detail
1. Šimon Janiga 2 0 Manuel Marzán Rodriguez 10:24 Detail
1. Tomáš Výboh 0 2 Peter Venglarčík 10:24 Detail
1. Michal Badinka 2 0 Sára Valentová 10:24 Detail
1. Šimon Rapčan 0 2 Dominik Ferianc 10:24 Detail
2. Tobias Michálek 2 0 Mathias Balog 10:25 Detail
2. Šimon Janiga 2 0 Manuel Marzán Rodriguez 10:27 Detail
2. Michal Badinka 0 2 Sára Valentová 10:30 Detail
2. Tomáš Výboh 0 2 Peter Venglarčík 10:32 Detail
2. Šimon Rapčan 0 2 Dominik Ferianc 10:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gympaba OXOX 4 36 0 4
2. Alfasamci 4 30 0 4
3. Juniori 4 28 0 8
4. PÍ škoty 3 24 0 3
5. GBAS on top 3 22 0 3
6. Zdravoťáci 2 26 0 0
7. Bifľoši 2 22 0 4
8. 4.V DSATV 2 22 0 0
9. Modré gorilly 2 18 0 0
10. Víťazi 2 14 0 0
11. PiškoMaťko 0 16 0 0
12. Spolupráca 0 12 0 0
13. WAN Party 0 6 0 0
14. AUSTRIAN 0 4 0 0

Začátek: 13. 11. 10:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
PiškoMaťko 8 12 Modré gorilly Zobrazit/Skrýt detail
1. Ján Beblavý 0 2 Daniel Klešč 10:00 Detail
1. Marek Barančík 2 0 Dávid Valach 10:00 Detail
1. Filip Bielik 0 2 Ondrej Valas 10:00 Detail
1. Adam Adamuščín 0 2 Juraj Javorský 10:00 Detail
1. Matej Harmata 2 0 Sebastián Zumrik 10:00 Detail
2. Marek Barančík 0 2 Dávid Valach 10:02 Detail
2. Matej Harmata 0 2 Sebastián Zumrik 10:02 Detail
2. Adam Adamuščín 2 0 Juraj Javorský 10:03 Detail
2. Filip Bielik 2 0 Ondrej Valas 10:04 Detail
2. Ján Beblavý 0 2 Daniel Klešč 10:04 Detail
WAN Party 0 20 Gympaba OXOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Andrej Kalík 0 2 Andrej Belan 10:00 Detail
1. Matej Marcinčin 0 2 Juraj Marcinka 10:00 Detail
1. Peter Tóth 0 2 Matej Baník 10:00 Detail
1. Matúš Tököly 0 2 Martin Lazar 10:00 Detail
1. Samuel Vanko 0 2 Mikuláš Kvasnica 10:00 Detail
2. Peter Tóth 0 2 Matej Baník 10:02 Detail
2. Matej Marcinčin 0 2 Juraj Marcinka 10:03 Detail
2. Matúš Tököly 0 2 Martin Lazar 10:03 Detail
2. Andrej Kalík 0 2 Andrej Belan 10:06 Detail
2. Samuel Vanko 0 2 Mikuláš Kvasnica 10:06 Detail
GBAS on top 10 10 PÍ škoty Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Málik 0 2 Natália Hatalová 10:00 Detail
1. Kristián Humeník 2 0 Katherine Anna Kuzma 10:00 Detail
1. Michal Pecha 0 2 Matej Grega 10:00 Detail
1. Juraj Patierik 0 2 Peter Marhefka 10:00 Detail
1. Matúš Jurčák 2 0 Peter Zelený 10:00 Detail
2. Juraj Patierik 0 2 Peter Marhefka 10:01 Detail
2. Matúš Jurčák 2 0 Peter Zelený 10:01 Detail
2. Jakub Málik 2 0 Natália Hatalová 10:02 Detail
2. Kristián Humeník 2 0 Katherine Anna Kuzma 10:07 Detail
2. Michal Pecha 0 2 Matej Grega 10:07 Detail
Juniori 14 6 4.V DSATV Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Hujsa 0 2 Dárius Jurišin 10:00 Detail
1. Marek Raši 2 0 Lukáš Seman 10:00 Detail
1. Adrian Lunter 2 0 Marko Ižo 10:00 Detail
1. Matej Výbošťok 2 0 Ján Turták 10:00 Detail
1. Angelo Terlizzi 0 2 Richard Rudik 10:00 Detail
2. Matej Výbošťok 2 0 Ján Turták 10:01 Detail
2. Marek Raši 2 0 Lukáš Seman 10:01 Detail
2. Patrik Hujsa 0 2 Dárius Jurišin 10:07 Detail
2. Angelo Terlizzi 2 0 Richard Rudik 10:07 Detail
2. Adrian Lunter 2 0 Marko Ižo 10:09 Detail
Víťazi 2 18 Bifľoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Mathias Balog 0 2 Oliver Seman 10:00 Detail
1. Manuel Marzán Rodriguez 0 2 Veronika Jakabová 10:00 Detail
1. Peter Venglarčík 2 0 Denis Kandráč 10:00 Detail
1. Sára Valentová 0 2 Ján Stupák 10:00 Detail
1. Dominik Ferianc 0 2 Ondrej Králik 10:00 Detail
2. Manuel Marzán Rodriguez 0 2 Veronika Jakabová 10:01 Detail
2. Sára Valentová 0 2 Ján Stupák 10:02 Detail
2. Peter Venglarčík 0 2 Denis Kandráč 10:03 Detail
2. Mathias Balog 0 2 Oliver Seman 10:07 Detail
2. Dominik Ferianc 0 2 Ondrej Králik 10:07 Detail
Alfasamci 16 4 Spolupráca Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Prídavok 2 0 Tobias Michálek 10:00 Detail
1. Ján Namešpetra 2 0 Šimon Janiga 10:00 Detail
1. Martin Ondáš 2 0 Tomáš Výboh 10:00 Detail
1. Martin Mihalčin 0 2 Michal Badinka 10:00 Detail
1. Lukáš Kacvinský 2 0 Šimon Rapčan 10:00 Detail
2. Ján Namešpetra 2 0 Šimon Janiga 10:03 Detail
2. Martin Mihalčin 0 2 Michal Badinka 10:03 Detail
2. Martin Ondáš 2 0 Tomáš Výboh 10:07 Detail
2. Lukáš Kacvinský 2 0 Šimon Rapčan 10:07 Detail
2. Adam Prídavok 2 0 Tobias Michálek 10:07 Detail
AUSTRIAN 0 20 Zdravoťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krpelan 0 2 Miroslav Majerčák 10:00 Detail
1. Dominik Kobza 0 2 Lucia Filipová 10:00 Detail
1. Tomáš Janák 0 2 Ivana Kunová 10:00 Detail
1. Michal Harmata 0 2 Gabriela Garančovská 10:00 Detail
1. Ján Janek 0 2 Viktória Kubíková 10:00 Detail
2. Filip Krpelan 0 2 Miroslav Majerčák 10:07 Detail
2. Dominik Kobza 0 2 Lucia Filipová 10:07 Detail
2. Tomáš Janák 0 2 Ivana Kunová 10:07 Detail
2. Michal Harmata 0 2 Gabriela Garančovská 10:07 Detail
2. Ján Janek 0 2 Viktória Kubíková 10:07 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Zdravoťáci 2 20 0 0
2. Gympaba OXOX 2 20 0 0
3. Bifľoši 2 18 0 0
4. Alfasamci 2 16 0 0
5. Juniori 2 14 0 0
6. Modré gorilly 2 12 0 0
7. PÍ škoty 1 10 0 1
8. GBAS on top 1 10 0 1
9. PiškoMaťko 0 8 0 0
10. 4.V DSATV 0 6 0 0
11. Spolupráca 0 4 0 0
12. Víťazi 0 2 0 0
13. WAN Party 0 0 0 0
14. AUSTRIAN 0 0 0 0