Online

24. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 24. 11. v 13:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Praha
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 24. 11. 15:37

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Citróni 10 10 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Tesař 2 0 Filip Toman 15:37 Detail
1. Vojtěch Veverka 0 2 Jakub Salinger 15:37 Detail
1. Benjamin Robisch 0 2 Albert Bakoč 15:37 Detail
1. Marek Hříbal 2 0 Ondřej Tulach 15:37 Detail
1. Anna Vorlíčková 2 0 Kateřina Přibylová 15:37 Detail
2. Vojtěch Veverka 0 2 Jakub Salinger 15:39 Detail
2. Benjamin Robisch 0 2 Albert Bakoč 15:40 Detail
2. Robin Tesař 2 0 Filip Toman 15:42 Detail
2. Anna Vorlíčková 0 2 Kateřina Přibylová 15:42 Detail
2. Marek Hříbal 2 0 Ondřej Tulach 15:43 Detail
GEKOM 1 8 12 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Cholenský 2 0 Vojtěch Tvrdík 15:37 Detail
1. Tobiáš Kello 0 2 Vojtěch Kadeřábek 15:37 Detail
1. Matthew David Muzikář 0 2 Vít Strmiska 15:37 Detail
1. Daniel Skoumal 2 0 Václav Muroň 15:37 Detail
1. Jan Mikuda 0 2 Vojtěch Procházka 15:37 Detail
2. Matthew David Muzikář 0 2 Vít Strmiska 15:39 Detail
2. Jan Mikuda 0 2 Vojtěch Procházka 15:43 Detail
2. Martin Cholenský 2 0 Vojtěch Tvrdík 15:43 Detail
2. Daniel Skoumal 0 2 Václav Muroň 15:46 Detail
2. Tobiáš Kello 2 0 Vojtěch Kadeřábek 15:47 Detail
Kriminálka Hrdlořezy 10 10 Bezpeckoví Melouni Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Holub 2 0 Matěj Pauer 15:37 Detail
1. Eva Fatrdlová 0 2 Matěj Hrdonka 15:37 Detail
1. Denisa Kašparová 2 0 Václav Mařík 15:37 Detail
1. Václav Urbánek 2 0 Tomáš Kraus 15:37 Detail
1. Jiří Reindl 0 2 Aleš Nun 15:37 Detail
2. Eva Fatrdlová 0 2 Matěj Hrdonka 15:39 Detail
2. Jiří Reindl 0 2 Aleš Nun 15:39 Detail
2. Denisa Kašparová 0 2 Václav Mařík 15:40 Detail
2. Václav Urbánek 2 0 Tomáš Kraus 15:45 Detail
2. Vojtěch Holub 2 0 Matěj Pauer 15:50 Detail
Národní hrdinové 18 2 Pišišqwoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Aksel Vartazaryan 2 0 Šimon Vonášek 15:37 Detail
1. Jan Krupa 2 0 Václav Kurka 15:37 Detail
1. Maximilián Vavřinec Sichrovský 0 2 Kryštof Kloubek 15:37 Detail
1. Alexandr El Tohami 2 0 Ludmila Spurná 15:37 Detail
1. Matěj Pleticha 2 0 Adam Lelkes 15:37 Detail
2. Aksel Vartazaryan 2 0 Šimon Vonášek 15:39 Detail
2. Jan Krupa 2 0 Václav Kurka 15:39 Detail
2. Maximilián Vavřinec Sichrovský 2 0 Kryštof Kloubek 15:39 Detail
2. Alexandr El Tohami 2 0 Ludmila Spurná 15:40 Detail
2. Matěj Pleticha 2 0 Adam Lelkes 15:44 Detail
Tlupa Sigma Samců 14 6 Štola C Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 0 2 Ondřej Sedláček 15:37 Detail
1. Ondřej Hák 2 0 Filip Roček 15:37 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 2 0 Karolína Musilová 15:37 Detail
1. Vít Juřík 2 0 Markéta Kašlíková 15:37 Detail
1. Tobiáš Svačina 0 2 Alžběta Kotrlá 15:37 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 2 0 Karolína Musilová 15:39 Detail
2. Ondřej Hák 2 0 Filip Roček 15:40 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Alžběta Kotrlá 15:40 Detail
2. Vít Juřík 0 2 Markéta Kašlíková 15:40 Detail
2. Marek Chvojka 2 0 Ondřej Sedláček 15:44 Detail
Pežot 18 2 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. František Steidl 2 0 Patrik Janka 15:37 Detail
1. Klára Voršilková 0 2 Jakub Holub 15:37 Detail
1. Kateřina Gaborová 2 0 Jiří Novák 15:37 Detail
1. Sofiya Hrapenyuk 2 0 Jan Pisinger 15:37 Detail
1. Šimon Jelínek 2 0 Dan Přeučil 15:37 Detail
2. Kateřina Gaborová 2 0 Jiří Novák 15:39 Detail
2. František Steidl 2 0 Patrik Janka 15:40 Detail
2. Klára Voršilková 2 0 Jakub Holub 15:40 Detail
2. Sofiya Hrapenyuk 2 0 Jan Pisinger 15:42 Detail
2. Šimon Jelínek 2 0 Dan Přeučil 15:43 Detail
Janus 8 12 GEKOM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Diessner 0 2 Michael Morávek 15:37 Detail
1. Pavel Kovář 0 2 Václav Vítek 15:37 Detail
1. Jan Rakušan 0 2 Vojtěch Svitavský 15:37 Detail
1. Martin Zeman 0 2 Šimon Ludvík 15:37 Detail
1. Benedikt Kuparowitz 2 0 Kryštof Nosek 15:37 Detail
2. Martin Zeman 0 2 Šimon Ludvík 15:39 Detail
2. Benedikt Kuparowitz 2 0 Kryštof Nosek 15:40 Detail
2. Tomáš Diessner 2 0 Michael Morávek 15:40 Detail
2. Pavel Kovář 0 2 Václav Vítek 15:42 Detail
2. Jan Rakušan 2 0 Vojtěch Svitavský 15:46 Detail
GEKOM 3 10 10 Celozrní chlebíci Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kubát 2 0 Katka Sochorová 15:38 Detail
1. Matouš Kraus 0 2 Andrea Jeránková 15:38 Detail
1. Michael Kello 0 2 Klára Libiková 15:38 Detail
1. Stella Lišková 0 2 Matěj Mazuch 15:38 Detail
1. Adam Olmer 2 0 Adriana Váterová 15:38 Detail
2. Matouš Kraus 0 2 Andrea Jeránková 15:39 Detail
2. Adam Olmer 2 0 Adriana Váterová 15:39 Detail
2. Michael Kello 2 0 Klára Libiková 15:40 Detail
2. Stella Lišková 0 2 Matěj Mazuch 15:41 Detail
2. František Kubát 2 0 Katka Sochorová 15:42 Detail
Silonky 8 12 Šousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Čech 0 2 Matyáš Machain 15:38 Detail
1. Johana Peroutová 2 0 Marek Matoušek 15:38 Detail
1. Adéla Brázdová 0 2 Tomáš Frydrich 15:38 Detail
1. Anežka Šulová 0 2 Filip Vogeltanz 15:38 Detail
1. Ondřej Sladký 2 0 Viktor Chaloupka 15:38 Detail
2. Johana Peroutová 2 0 Marek Matoušek 15:38 Detail
2. Jan Čech 0 2 Matyáš Machain 15:39 Detail
2. Adéla Brázdová 2 0 Tomáš Frydrich 15:41 Detail
2. Anežka Šulová 0 2 Filip Vogeltanz 15:42 Detail
2. Ondřej Sladký 0 2 Viktor Chaloupka 15:46 Detail
Kbelyhood 8 12 Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Houštecký 0 2 Hynek Hemola 15:38 Detail
1. Adéla Chabrová 0 2 Markéta Kolářová 15:38 Detail
1. Michal Robek 0 2 Elen Kykalová 15:38 Detail
1. Adam Vaněček 2 0 Valentýna Kykalová 15:38 Detail
1. Michaela Setnická 0 2 Kateřina Kašparová 15:38 Detail
2. Adam Houštecký 0 2 Hynek Hemola 15:41 Detail
2. Adam Vaněček 2 0 Valentýna Kykalová 15:41 Detail
2. Adéla Chabrová 2 0 Markéta Kolářová 15:41 Detail
2. Michal Robek 0 2 Elen Kykalová 15:42 Detail
2. Michaela Setnická 2 0 Kateřina Kašparová 15:43 Detail
Elita 14 6 Koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Eva Trubková 0 2 Adéla Čiháková 15:38 Detail
1. Adriana Hrouzková 2 0 Anna Weinrauchová 15:38 Detail
1. Simona Tichá 2 0 Petr Pavlík 15:38 Detail
1. Václav Helmich 2 0 Štěpán Pflanzer 15:38 Detail
1. Viktorie Nováková 0 2 Anna Zikmundová 15:38 Detail
2. Viktorie Nováková 2 0 Anna Zikmundová 15:39 Detail
2. Simona Tichá 2 0 Petr Pavlík 15:40 Detail
2. Václav Helmich 2 0 Štěpán Pflanzer 15:41 Detail
2. Adriana Hrouzková 2 0 Anna Weinrauchová 15:42 Detail
2. Eva Trubková 0 2 Adéla Čiháková 15:43 Detail
Legendy 8 12 DŽC2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Jareš 0 2 Jonáš Sikora 15:38 Detail
1. Ruslan Sedláček 0 2 Petr Souček 15:38 Detail
1. Miloslav Jelinek 2 0 David Kosík 15:38 Detail
1. Jakub Lev 0 2 Albert Krob 15:38 Detail
1. Tomáš Vrátil 0 2 Jan Velička 15:38 Detail
2. Tomáš Vrátil 2 0 Jan Velička 15:40 Detail
2. Matěj Jareš 0 2 Jonáš Sikora 15:40 Detail
2. Miloslav Jelinek 2 0 David Kosík 15:41 Detail
2. Jakub Lev 0 2 Albert Krob 15:43 Detail
2. Ruslan Sedláček 2 0 Petr Souček 15:44 Detail
8.B Vorlina 8 12 Maséři Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Jíša 2 0 Josef Hozman 15:38 Detail
1. Matěj Krejča 0 2 Nela Endlicherová 15:38 Detail
1. Richard Vesecký 0 2 Lydie Packunová 15:38 Detail
1. Zdeněk Šťastný 2 0 Anna Trnková 15:38 Detail
1. Natálie Lancová 0 2 Jana Arnoštová 15:38 Detail
2. Petr Jíša 0 2 Josef Hozman 15:39 Detail
2. Richard Vesecký 2 0 Lydie Packunová 15:39 Detail
2. Zdeněk Šťastný 2 0 Anna Trnková 15:41 Detail
2. Natálie Lancová 0 2 Jana Arnoštová 15:45 Detail
2. Matěj Krejča 0 2 Nela Endlicherová 15:45 Detail
Vypečenej bůček 4 16 Cácory Zobrazit/Skrýt detail
1. Meda Strejčková 0 2 Karolína Kramulová 15:38 Detail
1. Ondřej Blaho 0 2 Dimitrij Živkovski 15:38 Detail
1. Elen Svobodová 0 2 Stella Mlčochová 15:38 Detail
1. Jan Cablk 2 0 Nikol Knotová 15:38 Detail
1. Elen Rosenfeldova 0 2 Vanda Dordevičová 15:38 Detail
2. Ondřej Blaho 0 2 Dimitrij Živkovski 15:39 Detail
2. Meda Strejčková 0 2 Karolína Kramulová 15:39 Detail
2. Elen Rosenfeldova 0 2 Vanda Dordevičová 15:40 Detail
2. Elen Svobodová 0 2 Stella Mlčochová 15:41 Detail
2. Jan Cablk 2 0 Nikol Knotová 15:41 Detail
Balažíkovci 20 0 Houbičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Kučera 2 0 Eliška Matysová 15:38 Detail
1. Alois Hamala 2 0 Samuel Padevět 15:38 Detail
1. Patrik Dohnal 2 0 Nikol Svobodová 15:38 Detail
1. Tomáš Syrovátka 2 0 David Bačík 15:38 Detail
1. Tomáš Zmrhal 2 0 Kateřina Frýbová 15:38 Detail
2. Patrik Dohnal 2 0 Nikol Svobodová 15:39 Detail
2. Alois Hamala 2 0 Samuel Padevět 15:45 Detail
2. Tomáš Zmrhal 2 0 Kateřina Frýbová 15:45 Detail
2. Tomáš Syrovátka 2 0 David Bačík 15:45 Detail
2. Vojtěch Kučera 2 0 Eliška Matysová 15:45 Detail
Kádinka s.r.o. 20 0 Tým pro Jáchyma Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Paták 2 0 Dominik Hybš 15:38 Detail
1. Matouš David 2 0 Adam Sláma 15:38 Detail
1. Nella Prokšová 2 0 Oliver Kašek 15:38 Detail
1. Adam Sejrek 2 0 Filip Čepl 15:38 Detail
1. Rostislav Tomáš 2 0 Jáchym Holý 15:38 Detail
2. Rostislav Tomáš 2 0 Jáchym Holý 15:45 Detail
2. Matouš David 2 0 Adam Sláma 15:45 Detail
2. Adam Sejrek 2 0 Filip Čepl 15:45 Detail
2. Štěpán Paták 2 0 Dominik Hybš 15:45 Detail
2. Nella Prokšová 2 0 Oliver Kašek 15:45 Detail
Piškvotéři 2 18 Šiškin Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Fantík 0 2 Michal Vladyka 15:38 Detail
1. Matouš Kašpar 0 2 Denisa Pecháčková 15:38 Detail
1. Sára Markovičová 0 2 Marie Holomková 15:38 Detail
1. Benedikt Marek 0 2 Jan Hutzel 15:38 Detail
1. Maxmilián Bursík 2 0 Jan Mudřík 15:38 Detail
2. Maxmilián Bursík 0 2 Jan Mudřík 15:45 Detail
2. Matouš Kašpar 0 2 Denisa Pecháčková 15:45 Detail
2. Sára Markovičová 0 2 Marie Holomková 15:45 Detail
2. Benedikt Marek 0 2 Jan Hutzel 15:45 Detail
2. Petr Fantík 0 2 Michal Vladyka 15:50 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Kolečko 12 88 47 108
2. Mensa B 11 88 44 93
3. GEKOM 1 10 100 45 80
4. Národní hrdinové 10 92 41 80
5. Tlupa Sigma Samců 10 90 41 72
6. Bezpeckoví Melouni 10 84 40 67
7. Citróni 10 78 38 65
8. Pežot 9 96 41 67
9. GEKOM 2 9 92 43 67
10. Kriminálka Hrdlořezy 9 90 47 74
11. Šousťáci 8 74 29 34
12. Pišišqwoři 8 72 39 50
13. Celozrní chlebíci 8 72 31 40
14. Štola C 8 70 44 60
15. Křížky 8 52 35 40
16. Janus 7 82 43 53
17. GEKOM 3 7 74 37 42
18. DŽC2 7 72 29 25
19. Elita 7 70 35 34
20. Maséři 7 62 36 42
21. Piškoti 7 62 30 33
22. Balažíkovci 6 86 35 26
23. Silonky 6 72 28 15
24. Koťátka 6 70 28 25
25. Cácory 6 58 28 18
26. Kbelyhood 5 72 33 20
27. Šiškin 5 62 28 11
28. Kádinka s.r.o. 5 60 35 21
29. Legendy 5 60 33 28
30. 8.B Vorlina 4 66 36 18
31. Vypečenej bůček 4 56 31 16
32. Houbičky 2 24 32 2
33. Piškvotéři 1 18 26 1
34. Tým pro Jáchyma 1 16 25 1

Začátek: 24. 11. 15:15

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GEKOM 1 14 6 Bezpeckoví Melouni Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Cholenský 2 0 Matěj Pauer 15:15 Detail
1. Tobiáš Kello 2 0 Matěj Hrdonka 15:15 Detail
1. Matthew David Muzikář 2 0 Václav Mařík 15:15 Detail
1. Daniel Skoumal 2 0 Tomáš Kraus 15:15 Detail
1. Jan Mikuda 0 2 Aleš Nun 15:15 Detail
2. Daniel Skoumal 2 0 Tomáš Kraus 15:16 Detail
2. Martin Cholenský 2 0 Matěj Pauer 15:17 Detail
2. Matthew David Muzikář 0 2 Václav Mařík 15:17 Detail
2. Jan Mikuda 0 2 Aleš Nun 15:17 Detail
2. Tobiáš Kello 2 0 Matěj Hrdonka 15:23 Detail
Tlupa Sigma Samců 4 16 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 0 2 Filip Toman 15:15 Detail
1. Ondřej Hák 0 2 Jakub Salinger 15:15 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 0 2 Albert Bakoč 15:15 Detail
1. Vít Juřík 0 2 Ondřej Tulach 15:15 Detail
1. Tobiáš Svačina 0 2 Kateřina Přibylová 15:15 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Kateřina Přibylová 15:16 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 0 2 Albert Bakoč 15:19 Detail
2. Vít Juřík 0 2 Ondřej Tulach 15:19 Detail
2. Ondřej Hák 0 2 Jakub Salinger 15:21 Detail
2. Marek Chvojka 2 0 Filip Toman 15:24 Detail
Kriminálka Hrdlořezy 8 12 Citróni Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Holub 0 2 Robin Tesař 15:15 Detail
1. Eva Fatrdlová 2 0 Vojtěch Veverka 15:15 Detail
1. Denisa Kašparová 2 0 Benjamin Robisch 15:15 Detail
1. Václav Urbánek 0 2 Marek Hříbal 15:15 Detail
1. Jiří Reindl 2 0 Anna Vorlíčková 15:15 Detail
2. Jiří Reindl 0 2 Anna Vorlíčková 15:17 Detail
2. Denisa Kašparová 2 0 Benjamin Robisch 15:19 Detail
2. Václav Urbánek 0 2 Marek Hříbal 15:19 Detail
2. Eva Fatrdlová 0 2 Vojtěch Veverka 15:19 Detail
2. Vojtěch Holub 0 2 Robin Tesař 15:20 Detail
Pežot 8 12 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. František Steidl 2 0 Vojtěch Tvrdík 15:15 Detail
1. Klára Voršilková 0 2 Vojtěch Kadeřábek 15:15 Detail
1. Kateřina Gaborová 0 2 Vít Strmiska 15:15 Detail
1. Sofiya Hrapenyuk 0 2 Václav Muroň 15:15 Detail
1. Šimon Jelínek 0 2 Vojtěch Procházka 15:15 Detail
2. František Steidl 2 0 Vojtěch Tvrdík 15:17 Detail
2. Klára Voršilková 0 2 Vojtěch Kadeřábek 15:17 Detail
2. Sofiya Hrapenyuk 0 2 Václav Muroň 15:18 Detail
2. Kateřina Gaborová 2 0 Vít Strmiska 15:18 Detail
2. Šimon Jelínek 2 0 Vojtěch Procházka 15:19 Detail
Janus 8 12 Pišišqwoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Diessner 0 2 Šimon Vonášek 15:15 Detail
1. Pavel Kovář 0 2 Václav Kurka 15:15 Detail
1. Jan Rakušan 2 0 Kryštof Kloubek 15:15 Detail
1. Martin Zeman 2 0 Ludmila Spurná 15:15 Detail
1. Benedikt Kuparowitz 0 2 Adam Lelkes 15:15 Detail
2. Jan Rakušan 2 0 Kryštof Kloubek 15:16 Detail
2. Benedikt Kuparowitz 0 2 Adam Lelkes 15:18 Detail
2. Martin Zeman 0 2 Ludmila Spurná 15:18 Detail
2. Tomáš Diessner 0 2 Šimon Vonášek 15:19 Detail
2. Pavel Kovář 2 0 Václav Kurka 15:19 Detail
GEKOM 3 6 14 Štola C Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kubát 0 2 Ondřej Sedláček 15:15 Detail
1. Matouš Kraus 0 2 Filip Roček 15:15 Detail
1. Michael Kello 2 0 Karolína Musilová 15:15 Detail
1. Stella Lišková 2 0 Markéta Kašlíková 15:15 Detail
1. Adam Olmer 0 2 Alžběta Kotrlá 15:15 Detail
2. František Kubát 0 2 Ondřej Sedláček 15:16 Detail
2. Stella Lišková 0 2 Markéta Kašlíková 15:17 Detail
2. Matouš Kraus 2 0 Filip Roček 15:17 Detail
2. Michael Kello 0 2 Karolína Musilová 15:18 Detail
2. Adam Olmer 0 2 Alžběta Kotrlá 15:18 Detail
Národní hrdinové 16 4 Šousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Aksel Vartazaryan 2 0 Matyáš Machain 15:15 Detail
1. Jan Krupa 2 0 Marek Matoušek 15:15 Detail
1. Maximilián Vavřinec Sichrovský 2 0 Tomáš Frydrich 15:15 Detail
1. Alexandr El Tohami 2 0 Filip Vogeltanz 15:15 Detail
1. Matěj Pleticha 2 0 Viktor Chaloupka 15:15 Detail
2. Aksel Vartazaryan 0 2 Matyáš Machain 15:15 Detail
2. Jan Krupa 2 0 Marek Matoušek 15:16 Detail
2. Maximilián Vavřinec Sichrovský 2 0 Tomáš Frydrich 15:16 Detail
2. Alexandr El Tohami 2 0 Filip Vogeltanz 15:19 Detail
2. Matěj Pleticha 0 2 Viktor Chaloupka 15:20 Detail
Silonky 10 10 Koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Čech 0 2 Adéla Čiháková 15:15 Detail
1. Johana Peroutová 0 2 Anna Weinrauchová 15:15 Detail
1. Adéla Brázdová 0 2 Petr Pavlík 15:15 Detail
1. Anežka Šulová 0 2 Štěpán Pflanzer 15:15 Detail
1. Ondřej Sladký 2 0 Anna Zikmundová 15:15 Detail
2. Johana Peroutová 2 0 Anna Weinrauchová 15:16 Detail
2. Adéla Brázdová 0 2 Petr Pavlík 15:16 Detail
2. Jan Čech 2 0 Adéla Čiháková 15:17 Detail
2. Anežka Šulová 2 0 Štěpán Pflanzer 15:17 Detail
2. Ondřej Sladký 2 0 Anna Zikmundová 15:19 Detail
Elita 0 20 GEKOM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Eva Trubková 0 2 Michael Morávek 15:15 Detail
1. Adriana Hrouzková 0 2 Václav Vítek 15:15 Detail
1. Simona Tichá 0 2 Vojtěch Svitavský 15:15 Detail
1. Václav Helmich 0 2 Šimon Ludvík 15:15 Detail
1. Viktorie Nováková 0 2 Kryštof Nosek 15:15 Detail
2. Adriana Hrouzková 0 2 Václav Vítek 15:16 Detail
2. Simona Tichá 0 2 Vojtěch Svitavský 15:16 Detail
2. Václav Helmich 0 2 Šimon Ludvík 15:19 Detail
2. Viktorie Nováková 0 2 Kryštof Nosek 15:20 Detail
2. Eva Trubková 0 2 Michael Morávek 15:22 Detail
Celozrní chlebíci 12 8 DŽC2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Katka Sochorová 2 0 Jonáš Sikora 15:15 Detail
1. Andrea Jeránková 0 2 Petr Souček 15:15 Detail
1. Klára Libiková 2 0 David Kosík 15:15 Detail
1. Matěj Mazuch 0 2 Albert Krob 15:15 Detail
1. Adriana Váterová 2 0 Jan Velička 15:15 Detail
2. Klára Libiková 0 2 David Kosík 15:15 Detail
2. Adriana Váterová 0 2 Jan Velička 15:16 Detail
2. Andrea Jeránková 2 0 Petr Souček 15:17 Detail
2. Katka Sochorová 2 0 Jonáš Sikora 15:17 Detail
2. Matěj Mazuch 2 0 Albert Krob 15:17 Detail
Vypečenej bůček 8 12 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Meda Strejčková 0 2 Patrik Janka 15:15 Detail
1. Ondřej Blaho 0 2 Jakub Holub 15:15 Detail
1. Elen Svobodová 2 0 Jiří Novák 15:15 Detail
1. Jan Cablk 0 2 Jan Pisinger 15:15 Detail
1. Elen Rosenfeldova 0 2 Dan Přeučil 15:15 Detail
2. Elen Svobodová 2 0 Jiří Novák 15:16 Detail
2. Elen Rosenfeldova 2 0 Dan Přeučil 15:17 Detail
2. Meda Strejčková 2 0 Patrik Janka 15:18 Detail
2. Ondřej Blaho 0 2 Jakub Holub 15:18 Detail
2. Jan Cablk 0 2 Jan Pisinger 15:22 Detail
Balažíkovci 8 12 Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Kučera 0 2 Hynek Hemola 15:15 Detail
1. Alois Hamala 0 2 Markéta Kolářová 15:15 Detail
1. Patrik Dohnal 0 2 Elen Kykalová 15:15 Detail
1. Tomáš Syrovátka 2 0 Valentýna Kykalová 15:15 Detail
1. Tomáš Zmrhal 0 2 Kateřina Kašparová 15:15 Detail
2. Vojtěch Kučera 2 0 Hynek Hemola 15:16 Detail
2. Alois Hamala 2 0 Markéta Kolářová 15:17 Detail
2. Tomáš Syrovátka 2 0 Valentýna Kykalová 15:18 Detail
2. Tomáš Zmrhal 0 2 Kateřina Kašparová 15:18 Detail
2. Patrik Dohnal 0 2 Elen Kykalová 15:19 Detail
Kbelyhood 16 4 Cácory Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Houštecký 2 0 Karolína Kramulová 15:15 Detail
1. Adéla Chabrová 2 0 Dimitrij Živkovski 15:15 Detail
1. Michal Robek 2 0 Stella Mlčochová 15:15 Detail
1. Adam Vaněček 2 0 Nikol Knotová 15:15 Detail
1. Michaela Setnická 2 0 Vanda Dordevičová 15:15 Detail
2. Michaela Setnická 2 0 Vanda Dordevičová 15:18 Detail
2. Adéla Chabrová 0 2 Dimitrij Živkovski 15:19 Detail
2. Adam Houštecký 2 0 Karolína Kramulová 15:19 Detail
2. Michal Robek 2 0 Stella Mlčochová 15:20 Detail
2. Adam Vaněček 0 2 Nikol Knotová 15:21 Detail
Kádinka s.r.o. 8 12 Maséři Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Paták 0 2 Josef Hozman 15:15 Detail
1. Matouš David 2 0 Nela Endlicherová 15:15 Detail
1. Nella Prokšová 2 0 Lydie Packunová 15:15 Detail
1. Adam Sejrek 2 0 Anna Trnková 15:15 Detail
1. Rostislav Tomáš 0 2 Jana Arnoštová 15:15 Detail
2. Nella Prokšová 0 2 Lydie Packunová 15:16 Detail
2. Rostislav Tomáš 0 2 Jana Arnoštová 15:18 Detail
2. Štěpán Paták 0 2 Josef Hozman 15:18 Detail
2. Matouš David 0 2 Nela Endlicherová 15:18 Detail
2. Adam Sejrek 2 0 Anna Trnková 15:19 Detail
Legendy 14 6 Šiškin Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Jareš 2 0 Michal Vladyka 15:15 Detail
1. Ruslan Sedláček 0 2 Denisa Pecháčková 15:15 Detail
1. Miloslav Jelinek 2 0 Marie Holomková 15:15 Detail
1. Jakub Lev 0 2 Jan Hutzel 15:15 Detail
1. Tomáš Vrátil 2 0 Jan Mudřík 15:15 Detail
2. Ruslan Sedláček 2 0 Denisa Pecháčková 15:17 Detail
2. Matěj Jareš 2 0 Michal Vladyka 15:17 Detail
2. Jakub Lev 0 2 Jan Hutzel 15:18 Detail
2. Tomáš Vrátil 2 0 Jan Mudřík 15:23 Detail
2. Miloslav Jelinek 2 0 Marie Holomková 15:25 Detail
8.B Vorlina 18 2 Tým pro Jáchyma Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Jíša 2 0 Dominik Hybš 15:15 Detail
1. Matěj Krejča 0 2 Adam Sláma 15:15 Detail
1. Richard Vesecký 2 0 Oliver Kašek 15:15 Detail
1. Zdeněk Šťastný 2 0 Filip Čepl 15:15 Detail
1. Natálie Lancová 2 0 Jáchym Holý 15:15 Detail
2. Matěj Krejča 2 0 Adam Sláma 15:22 Detail
2. Petr Jíša 2 0 Dominik Hybš 15:22 Detail
2. Richard Vesecký 2 0 Oliver Kašek 15:22 Detail
2. Natálie Lancová 2 0 Jáchym Holý 15:23 Detail
2. Zdeněk Šťastný 2 0 Filip Čepl 15:23 Detail
Piškvotéři 6 14 Houbičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Fantík 0 2 Eliška Matysová 15:15 Detail
1. Matouš Kašpar 0 2 Samuel Padevět 15:15 Detail
1. Sára Markovičová 0 2 Nikol Svobodová 15:15 Detail
1. Benedikt Marek 0 2 David Bačík 15:15 Detail
1. Maxmilián Bursík 0 2 Kateřina Frýbová 15:15 Detail
2. Benedikt Marek 2 0 David Bačík 15:22 Detail
2. Petr Fantík 0 2 Eliška Matysová 15:22 Detail
2. Sára Markovičová 0 2 Nikol Svobodová 15:22 Detail
2. Maxmilián Bursík 2 0 Kateřina Frýbová 15:22 Detail
2. Matouš Kašpar 2 0 Samuel Padevět 15:22 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Kolečko 11 78 33 91
2. GEKOM 1 10 92 29 66
3. Mensa B 9 76 29 61
4. Bezpeckoví Melouni 9 74 29 53
5. Citróni 9 68 21 41
6. Kriminálka Hrdlořezy 8 80 32 52
7. Tlupa Sigma Samců 8 76 30 54
8. Národní hrdinové 8 74 27 48
9. Pišišqwoři 8 70 25 42
10. Štola C 8 64 29 46
11. GEKOM 2 7 80 29 41
12. Pežot 7 78 28 41
13. Janus 7 74 29 41
14. Celozrní chlebíci 7 62 18 25
15. Piškoti 7 60 18 31
16. GEKOM 3 6 64 23 22
17. Silonky 6 64 20 15
18. Koťátka 6 64 19 25
19. Šousťáci 6 62 19 18
20. Křížky 6 40 24 26
21. Kbelyhood 5 64 23 16
22. DŽC2 5 60 19 13
23. Elita 5 56 26 20
24. Legendy 5 52 23 23
25. Maséři 5 50 26 25
26. Balažíkovci 4 66 29 22
27. 8.B Vorlina 4 58 21 14
28. Vypečenej bůček 4 52 20 14
29. Cácory 4 42 24 10
30. Šiškin 3 44 22 7
31. Kádinka s.r.o. 3 40 26 19
32. Houbičky 2 24 23 2
33. Tým pro Jáchyma 1 16 18 1
34. Piškvotéři 1 16 16 1

Začátek: 24. 11. 14:51

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kolečko 10 10 Bezpeckoví Melouni Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Toman 2 0 Matěj Pauer 14:51 Detail
1. Jakub Salinger 2 0 Matěj Hrdonka 14:51 Detail
1. Albert Bakoč 0 2 Václav Mařík 14:51 Detail
1. Ondřej Tulach 0 2 Tomáš Kraus 14:51 Detail
1. Kateřina Přibylová 0 2 Aleš Nun 14:51 Detail
2. Kateřina Přibylová 0 2 Aleš Nun 14:53 Detail
2. Ondřej Tulach 0 2 Tomáš Kraus 14:55 Detail
2. Albert Bakoč 2 0 Václav Mařík 14:55 Detail
2. Filip Toman 2 0 Matěj Pauer 14:57 Detail
2. Jakub Salinger 2 0 Matěj Hrdonka 15:02 Detail
Kriminálka Hrdlořezy 14 6 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Holub 2 0 Vojtěch Tvrdík 14:51 Detail
1. Eva Fatrdlová 2 0 Vojtěch Kadeřábek 14:51 Detail
1. Denisa Kašparová 0 2 Vít Strmiska 14:51 Detail
1. Václav Urbánek 2 0 Václav Muroň 14:51 Detail
1. Jiří Reindl 2 0 Vojtěch Procházka 14:51 Detail
2. Jiří Reindl 0 2 Vojtěch Procházka 14:53 Detail
2. Eva Fatrdlová 2 0 Vojtěch Kadeřábek 14:55 Detail
2. Denisa Kašparová 2 0 Vít Strmiska 14:55 Detail
2. Václav Urbánek 0 2 Václav Muroň 15:01 Detail
2. Vojtěch Holub 2 0 Vojtěch Tvrdík 15:04 Detail
Pišišqwoři 4 16 Tlupa Sigma Samců Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Vonášek 0 2 Marek Chvojka 14:51 Detail
1. Václav Kurka 0 2 Ondřej Hák 14:51 Detail
1. Kryštof Kloubek 0 2 Kostiantyn Iagupov 14:51 Detail
1. Ludmila Spurná 2 0 Vít Juřík 14:51 Detail
1. Adam Lelkes 0 2 Tobiáš Svačina 14:51 Detail
2. Kryštof Kloubek 0 2 Kostiantyn Iagupov 14:53 Detail
2. Ludmila Spurná 0 2 Vít Juřík 14:54 Detail
2. Adam Lelkes 0 2 Tobiáš Svačina 14:54 Detail
2. Šimon Vonášek 2 0 Marek Chvojka 14:55 Detail
2. Václav Kurka 0 2 Ondřej Hák 14:57 Detail
GEKOM 1 14 6 Štola C Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Cholenský 2 0 Ondřej Sedláček 14:51 Detail
1. Tobiáš Kello 0 2 Filip Roček 14:51 Detail
1. Matthew David Muzikář 2 0 Karolína Musilová 14:51 Detail
1. Daniel Skoumal 2 0 Markéta Kašlíková 14:51 Detail
1. Jan Mikuda 2 0 Alžběta Kotrlá 14:51 Detail
2. Tobiáš Kello 0 2 Filip Roček 14:52 Detail
2. Jan Mikuda 0 2 Alžběta Kotrlá 14:53 Detail
2. Martin Cholenský 2 0 Ondřej Sedláček 14:53 Detail
2. Daniel Skoumal 2 0 Markéta Kašlíková 14:55 Detail
2. Matthew David Muzikář 2 0 Karolína Musilová 14:59 Detail
Pežot 20 0 Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. František Steidl 2 0 Hynek Hemola 14:51 Detail
1. Klára Voršilková 2 0 Markéta Kolářová 14:51 Detail
1. Kateřina Gaborová 2 0 Elen Kykalová 14:51 Detail
1. Sofiya Hrapenyuk 2 0 Valentýna Kykalová 14:51 Detail
1. Šimon Jelínek 2 0 Kateřina Kašparová 14:51 Detail
2. Klára Voršilková 2 0 Markéta Kolářová 14:53 Detail
2. František Steidl 2 0 Hynek Hemola 14:54 Detail
2. Šimon Jelínek 2 0 Kateřina Kašparová 14:54 Detail
2. Sofiya Hrapenyuk 2 0 Valentýna Kykalová 14:58 Detail
2. Kateřina Gaborová 2 0 Elen Kykalová 14:59 Detail
GEKOM 2 8 12 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Michael Morávek 0 2 Aksel Vartazaryan 14:51 Detail
1. Václav Vítek 0 2 Jan Krupa 14:51 Detail
1. Vojtěch Svitavský 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 14:51 Detail
1. Šimon Ludvík 2 0 Alexandr El Tohami 14:51 Detail
1. Kryštof Nosek 2 0 Matěj Pleticha 14:51 Detail
2. Michael Morávek 0 2 Aksel Vartazaryan 14:53 Detail
2. Kryštof Nosek 2 0 Matěj Pleticha 14:53 Detail
2. Vojtěch Svitavský 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 14:54 Detail
2. Václav Vítek 0 2 Jan Krupa 14:55 Detail
2. Šimon Ludvík 0 2 Alexandr El Tohami 15:00 Detail
Citróni 14 6 Balažíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Tesař 2 0 Vojtěch Kučera 14:51 Detail
1. Vojtěch Veverka 0 2 Alois Hamala 14:51 Detail
1. Benjamin Robisch 0 2 Patrik Dohnal 14:51 Detail
1. Marek Hříbal 2 0 Tomáš Syrovátka 14:51 Detail
1. Anna Vorlíčková 2 0 Tomáš Zmrhal 14:51 Detail
2. Benjamin Robisch 2 0 Patrik Dohnal 14:53 Detail
2. Marek Hříbal 2 0 Tomáš Syrovátka 14:53 Detail
2. Robin Tesař 2 0 Vojtěch Kučera 14:53 Detail
2. Anna Vorlíčková 2 0 Tomáš Zmrhal 14:54 Detail
2. Vojtěch Veverka 0 2 Alois Hamala 14:54 Detail
Janus 16 4 Cácory Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Diessner 2 0 Karolína Kramulová 14:51 Detail
1. Pavel Kovář 2 0 Dimitrij Živkovski 14:51 Detail
1. Jan Rakušan 0 2 Stella Mlčochová 14:51 Detail
1. Martin Zeman 2 0 Nikol Knotová 14:51 Detail
1. Benedikt Kuparowitz 2 0 Vanda Dordevičová 14:51 Detail
2. Tomáš Diessner 0 2 Karolína Kramulová 14:52 Detail
2. Martin Zeman 2 0 Nikol Knotová 14:54 Detail
2. Jan Rakušan 2 0 Stella Mlčochová 14:54 Detail
2. Pavel Kovář 2 0 Dimitrij Živkovski 14:56 Detail
2. Benedikt Kuparowitz 2 0 Vanda Dordevičová 14:58 Detail
GEKOM 3 14 6 Maséři Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kubát 2 0 Josef Hozman 14:51 Detail
1. Matouš Kraus 0 2 Nela Endlicherová 14:51 Detail
1. Michael Kello 2 0 Lydie Packunová 14:51 Detail
1. Stella Lišková 2 0 Anna Trnková 14:51 Detail
1. Adam Olmer 2 0 Jana Arnoštová 14:51 Detail
2. František Kubát 2 0 Josef Hozman 14:53 Detail
2. Stella Lišková 0 2 Anna Trnková 14:54 Detail
2. Matouš Kraus 2 0 Nela Endlicherová 14:55 Detail
2. Adam Olmer 0 2 Jana Arnoštová 14:56 Detail
2. Michael Kello 2 0 Lydie Packunová 14:57 Detail
Šousťáci 14 6 Šiškin Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Machain 2 0 Michal Vladyka 14:51 Detail
1. Marek Matoušek 2 0 Denisa Pecháčková 14:51 Detail
1. Tomáš Frydrich 0 2 Marie Holomková 14:51 Detail
1. Filip Vogeltanz 0 2 Jan Hutzel 14:51 Detail
1. Viktor Chaloupka 2 0 Jan Mudřík 14:51 Detail
2. Marek Matoušek 2 0 Denisa Pecháčková 14:52 Detail
2. Matyáš Machain 2 0 Michal Vladyka 14:52 Detail
2. Filip Vogeltanz 2 0 Jan Hutzel 14:53 Detail
2. Tomáš Frydrich 0 2 Marie Holomková 14:53 Detail
2. Viktor Chaloupka 2 0 Jan Mudřík 14:59 Detail
Kbelyhood 8 12 Koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Houštecký 2 0 Adéla Čiháková 14:51 Detail
1. Adéla Chabrová 0 2 Anna Weinrauchová 14:51 Detail
1. Michal Robek 0 2 Petr Pavlík 14:51 Detail
1. Adam Vaněček 2 0 Štěpán Pflanzer 14:51 Detail
1. Michaela Setnická 0 2 Anna Zikmundová 14:51 Detail
2. Adam Vaněček 0 2 Štěpán Pflanzer 14:54 Detail
2. Michaela Setnická 2 0 Anna Zikmundová 14:55 Detail
2. Michal Robek 0 2 Petr Pavlík 14:55 Detail
2. Adéla Chabrová 0 2 Anna Weinrauchová 14:55 Detail
2. Adam Houštecký 2 0 Adéla Čiháková 14:55 Detail
Kádinka s.r.o. 8 12 Celozrní chlebíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Paták 2 0 Katka Sochorová 14:51 Detail
1. Matouš David 2 0 Andrea Jeránková 14:51 Detail
1. Nella Prokšová 0 2 Klára Libiková 14:51 Detail
1. Adam Sejrek 0 2 Matěj Mazuch 14:51 Detail
1. Rostislav Tomáš 0 2 Adriana Váterová 14:51 Detail
2. Nella Prokšová 0 2 Klára Libiková 14:52 Detail
2. Štěpán Paták 2 0 Katka Sochorová 14:54 Detail
2. Adam Sejrek 0 2 Matěj Mazuch 14:55 Detail
2. Rostislav Tomáš 0 2 Adriana Váterová 14:55 Detail
2. Matouš David 2 0 Andrea Jeránková 14:56 Detail
Legendy 2 18 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Jareš 0 2 Patrik Janka 14:51 Detail
1. Ruslan Sedláček 0 2 Jakub Holub 14:51 Detail
1. Miloslav Jelinek 0 2 Jiří Novák 14:51 Detail
1. Jakub Lev 0 2 Jan Pisinger 14:51 Detail
1. Tomáš Vrátil 0 2 Dan Přeučil 14:51 Detail
2. Jakub Lev 0 2 Jan Pisinger 14:53 Detail
2. Tomáš Vrátil 0 2 Dan Přeučil 14:53 Detail
2. Matěj Jareš 0 2 Patrik Janka 14:53 Detail
2. Ruslan Sedláček 0 2 Jakub Holub 14:53 Detail
2. Miloslav Jelinek 2 0 Jiří Novák 14:55 Detail
8.B Vorlina 8 12 DŽC2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Jíša 2 0 Jonáš Sikora 14:51 Detail
1. Matěj Krejča 0 2 Petr Souček 14:51 Detail
1. Richard Vesecký 2 0 David Kosík 14:51 Detail
1. Zdeněk Šťastný 0 2 Albert Krob 14:51 Detail
1. Natálie Lancová 0 2 Jan Velička 14:51 Detail
2. Petr Jíša 2 0 Jonáš Sikora 14:52 Detail
2. Matěj Krejča 0 2 Petr Souček 14:52 Detail
2. Zdeněk Šťastný 0 2 Albert Krob 14:53 Detail
2. Natálie Lancová 0 2 Jan Velička 14:53 Detail
2. Richard Vesecký 2 0 David Kosík 14:54 Detail
Tým pro Jáchyma 0 20 Silonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Hybš 0 2 Jan Čech 14:51 Detail
1. Adam Sláma 0 2 Johana Peroutová 14:51 Detail
1. Oliver Kašek 0 2 Adéla Brázdová 14:51 Detail
1. Filip Čepl 0 2 Anežka Šulová 14:51 Detail
1. Jáchym Holý 0 2 Ondřej Sladký 14:51 Detail
2. Adam Sláma 0 2 Johana Peroutová 14:59 Detail
2. Jáchym Holý 0 2 Ondřej Sladký 14:59 Detail
2. Dominik Hybš 0 2 Jan Čech 14:59 Detail
2. Filip Čepl 0 2 Anežka Šulová 14:59 Detail
2. Oliver Kašek 0 2 Adéla Brázdová 14:59 Detail
Piškvotéři 0 20 Elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Fantík 0 2 Eva Trubková 14:51 Detail
1. Matouš Kašpar 0 2 Adriana Hrouzková 14:51 Detail
1. Sára Markovičová 0 2 Simona Tichá 14:51 Detail
1. Benedikt Marek 0 2 Václav Helmich 14:51 Detail
1. Maxmilián Bursík 0 2 Viktorie Nováková 14:51 Detail
2. Benedikt Marek 0 2 Václav Helmich 14:59 Detail
2. Matouš Kašpar 0 2 Adriana Hrouzková 14:59 Detail
2. Maxmilián Bursík 0 2 Viktorie Nováková 14:59 Detail
2. Sára Markovičová 0 2 Simona Tichá 14:59 Detail
2. Petr Fantík 0 2 Eva Trubková 15:00 Detail
Houbičky 4 16 Vypečenej bůček Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Matysová 0 2 Meda Strejčková 14:51 Detail
1. Samuel Padevět 0 2 Ondřej Blaho 14:51 Detail
1. Nikol Svobodová 0 2 Elen Svobodová 14:51 Detail
1. David Bačík 0 2 Jan Cablk 14:51 Detail
1. Kateřina Frýbová 0 2 Elen Rosenfeldova 14:51 Detail
2. Nikol Svobodová 0 2 Elen Svobodová 14:52 Detail
2. Eliška Matysová 2 0 Meda Strejčková 14:54 Detail
2. Samuel Padevět 0 2 Ondřej Blaho 14:59 Detail
2. Kateřina Frýbová 0 2 Elen Rosenfeldova 14:59 Detail
2. David Bačík 2 0 Jan Cablk 14:59 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Bezpeckoví Melouni 9 68 15 39
2. Kolečko 9 62 23 67
3. GEKOM 1 8 78 16 40
4. Kriminálka Hrdlořezy 8 72 18 42
5. Tlupa Sigma Samců 8 72 17 44
6. Pežot 7 70 16 35
7. Janus 7 66 16 31
8. Mensa B 7 64 20 39
9. Citróni 7 56 12 23
10. Pišišqwoři 6 58 17 26
11. Národní hrdinové 6 58 15 24
12. GEKOM 3 6 58 13 18
13. Šousťáci 6 58 9 14
14. Štola C 6 50 19 30
15. GEKOM 2 5 60 20 27
16. Elita 5 56 15 16
17. Silonky 5 54 10 7
18. Koťátka 5 54 9 9
19. DŽC2 5 52 8 9
20. Celozrní chlebíci 5 50 11 9
21. Piškoti 5 48 10 15
22. Balažíkovci 4 58 17 18
23. Vypečenej bůček 4 44 12 8
24. Cácory 4 38 15 6
25. Křížky 4 28 16 10
26. Kbelyhood 3 48 15 7
27. Maséři 3 38 19 17
28. Šiškin 3 38 17 7
29. Legendy 3 38 14 14
30. Kádinka s.r.o. 3 32 15 15
31. 8.B Vorlina 2 40 15 12
32. Tým pro Jáchyma 1 14 11 1
33. Piškvotéři 1 10 14 1
34. Houbičky 0 10 16 0

Začátek: 24. 11. 14:24

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kolečko 14 6 Štola C Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Toman 2 0 Ondřej Sedláček 14:24 Detail
1. Jakub Salinger 0 2 Filip Roček 14:24 Detail
1. Albert Bakoč 2 0 Karolína Musilová 14:24 Detail
1. Ondřej Tulach 0 2 Markéta Kašlíková 14:24 Detail
1. Kateřina Přibylová 0 2 Alžběta Kotrlá 14:24 Detail
2. Ondřej Tulach 2 0 Markéta Kašlíková 14:26 Detail
2. Kateřina Přibylová 2 0 Alžběta Kotrlá 14:26 Detail
2. Jakub Salinger 2 0 Filip Roček 14:28 Detail
2. Albert Bakoč 2 0 Karolína Musilová 14:29 Detail
2. Filip Toman 2 0 Ondřej Sedláček 14:29 Detail
Pežot 8 12 Bezpeckoví Melouni Zobrazit/Skrýt detail
1. František Steidl 0 2 Matěj Pauer 14:24 Detail
1. Klára Voršilková 0 2 Matěj Hrdonka 14:24 Detail
1. Kateřina Gaborová 0 2 Václav Mařík 14:24 Detail
1. Sofiya Hrapenyuk 0 2 Tomáš Kraus 14:24 Detail
1. Šimon Jelínek 0 2 Aleš Nun 14:24 Detail
2. František Steidl 2 0 Matěj Pauer 14:25 Detail
2. Klára Voršilková 2 0 Matěj Hrdonka 14:27 Detail
2. Sofiya Hrapenyuk 0 2 Tomáš Kraus 14:27 Detail
2. Kateřina Gaborová 2 0 Václav Mařík 14:29 Detail
2. Šimon Jelínek 2 0 Aleš Nun 14:29 Detail
GEKOM 2 2 18 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Michael Morávek 0 2 Vojtěch Tvrdík 14:24 Detail
1. Václav Vítek 0 2 Vojtěch Kadeřábek 14:24 Detail
1. Vojtěch Svitavský 2 0 Vít Strmiska 14:24 Detail
1. Šimon Ludvík 0 2 Václav Muroň 14:24 Detail
1. Kryštof Nosek 0 2 Vojtěch Procházka 14:24 Detail
2. Michael Morávek 0 2 Vojtěch Tvrdík 14:25 Detail
2. Kryštof Nosek 0 2 Vojtěch Procházka 14:26 Detail
2. Vojtěch Svitavský 0 2 Vít Strmiska 14:27 Detail
2. Šimon Ludvík 0 2 Václav Muroň 14:27 Detail
2. Václav Vítek 0 2 Vojtěch Kadeřábek 14:33 Detail
Kriminálka Hrdlořezy 14 6 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Holub 2 0 Aksel Vartazaryan 14:24 Detail
1. Eva Fatrdlová 0 2 Jan Krupa 14:24 Detail
1. Denisa Kašparová 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 14:24 Detail
1. Václav Urbánek 2 0 Alexandr El Tohami 14:24 Detail
1. Jiří Reindl 2 0 Matěj Pleticha 14:24 Detail
2. Eva Fatrdlová 2 0 Jan Krupa 14:25 Detail
2. Denisa Kašparová 2 0 Maximilián Vavřinec Sichrovský 14:27 Detail
2. Jiří Reindl 2 0 Matěj Pleticha 14:29 Detail
2. Václav Urbánek 2 0 Alexandr El Tohami 14:30 Detail
2. Vojtěch Holub 0 2 Aksel Vartazaryan 14:34 Detail
Pišišqwoři 12 8 Balažíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Vonášek 2 0 Vojtěch Kučera 14:24 Detail
1. Václav Kurka 2 0 Alois Hamala 14:24 Detail
1. Kryštof Kloubek 0 2 Patrik Dohnal 14:24 Detail
1. Ludmila Spurná 2 0 Tomáš Syrovátka 14:24 Detail
1. Adam Lelkes 2 0 Tomáš Zmrhal 14:24 Detail
2. Ludmila Spurná 2 0 Tomáš Syrovátka 14:25 Detail
2. Adam Lelkes 0 2 Tomáš Zmrhal 14:25 Detail
2. Václav Kurka 0 2 Alois Hamala 14:25 Detail
2. Šimon Vonášek 2 0 Vojtěch Kučera 14:25 Detail
2. Kryštof Kloubek 0 2 Patrik Dohnal 14:26 Detail
GEKOM 1 20 0 Cácory Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Cholenský 2 0 Karolína Kramulová 14:24 Detail
1. Tobiáš Kello 2 0 Dimitrij Živkovski 14:24 Detail
1. Matthew David Muzikář 2 0 Stella Mlčochová 14:24 Detail
1. Daniel Skoumal 2 0 Nikol Knotová 14:24 Detail
1. Jan Mikuda 2 0 Vanda Dordevičová 14:24 Detail
2. Tobiáš Kello 2 0 Dimitrij Živkovski 14:25 Detail
2. Jan Mikuda 2 0 Vanda Dordevičová 14:25 Detail
2. Matthew David Muzikář 2 0 Stella Mlčochová 14:26 Detail
2. Martin Cholenský 2 0 Karolína Kramulová 14:27 Detail
2. Daniel Skoumal 2 0 Nikol Knotová 14:31 Detail
GEKOM 3 4 16 Tlupa Sigma Samců Zobrazit/Skrýt detail
1. František Kubát 0 2 Marek Chvojka 14:24 Detail
1. Matouš Kraus 0 2 Ondřej Hák 14:24 Detail
1. Michael Kello 2 0 Kostiantyn Iagupov 14:24 Detail
1. Stella Lišková 2 0 Vít Juřík 14:24 Detail
1. Adam Olmer 0 2 Tobiáš Svačina 14:24 Detail
2. Stella Lišková 0 2 Vít Juřík 14:26 Detail
2. František Kubát 0 2 Marek Chvojka 14:26 Detail
2. Michael Kello 0 2 Kostiantyn Iagupov 14:29 Detail
2. Matouš Kraus 0 2 Ondřej Hák 14:29 Detail
2. Adam Olmer 0 2 Tobiáš Svačina 14:31 Detail
Janus 18 2 Maséři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Diessner 2 0 Josef Hozman 14:24 Detail
1. Pavel Kovář 2 0 Nela Endlicherová 14:24 Detail
1. Jan Rakušan 2 0 Lydie Packunová 14:24 Detail
1. Martin Zeman 2 0 Anna Trnková 14:24 Detail
1. Benedikt Kuparowitz 2 0 Jana Arnoštová 14:24 Detail
2. Jan Rakušan 2 0 Lydie Packunová 14:25 Detail
2. Martin Zeman 2 0 Anna Trnková 14:29 Detail
2. Benedikt Kuparowitz 0 2 Jana Arnoštová 14:31 Detail
2. Pavel Kovář 2 0 Nela Endlicherová 14:32 Detail
2. Tomáš Diessner 2 0 Josef Hozman 14:34 Detail
Citróni 14 6 Elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Tesař 2 0 Eva Trubková 14:24 Detail
1. Vojtěch Veverka 0 2 Adriana Hrouzková 14:24 Detail
1. Benjamin Robisch 0 2 Simona Tichá 14:24 Detail
1. Marek Hříbal 2 0 Václav Helmich 14:24 Detail
1. Anna Vorlíčková 2 0 Viktorie Nováková 14:24 Detail
2. Anna Vorlíčková 2 0 Viktorie Nováková 14:26 Detail
2. Benjamin Robisch 0 2 Simona Tichá 14:26 Detail
2. Marek Hříbal 2 0 Václav Helmich 14:26 Detail
2. Robin Tesař 2 0 Eva Trubková 14:27 Detail
2. Vojtěch Veverka 2 0 Adriana Hrouzková 14:28 Detail
Kbelyhood 10 10 Silonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Houštecký 2 0 Jan Čech 14:24 Detail
1. Adéla Chabrová 2 0 Johana Peroutová 14:24 Detail
1. Michal Robek 2 0 Adéla Brázdová 14:24 Detail
1. Adam Vaněček 0 2 Anežka Šulová 14:24 Detail
1. Michaela Setnická 0 2 Ondřej Sladký 14:24 Detail
2. Michal Robek 2 0 Adéla Brázdová 14:27 Detail
2. Adam Vaněček 0 2 Anežka Šulová 14:28 Detail
2. Adéla Chabrová 0 2 Johana Peroutová 14:29 Detail
2. Adam Houštecký 2 0 Jan Čech 14:29 Detail
2. Michaela Setnická 0 2 Ondřej Sladký 14:30 Detail
8.B Vorlina 6 14 Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Jíša 0 2 Hynek Hemola 14:24 Detail
1. Matěj Krejča 0 2 Markéta Kolářová 14:24 Detail
1. Richard Vesecký 2 0 Elen Kykalová 14:24 Detail
1. Zdeněk Šťastný 0 2 Valentýna Kykalová 14:24 Detail
1. Natálie Lancová 0 2 Kateřina Kašparová 14:24 Detail
2. Petr Jíša 2 0 Hynek Hemola 14:25 Detail
2. Matěj Krejča 0 2 Markéta Kolářová 14:25 Detail
2. Zdeněk Šťastný 0 2 Valentýna Kykalová 14:26 Detail
2. Natálie Lancová 2 0 Kateřina Kašparová 14:27 Detail
2. Richard Vesecký 0 2 Elen Kykalová 14:29 Detail
Kádinka s.r.o. 10 10 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Paták 2 0 Patrik Janka 14:24 Detail
1. Matouš David 0 2 Jakub Holub 14:24 Detail
1. Nella Prokšová 0 2 Jiří Novák 14:24 Detail
1. Adam Sejrek 2 0 Jan Pisinger 14:24 Detail
1. Rostislav Tomáš 0 2 Dan Přeučil 14:24 Detail
2. Rostislav Tomáš 0 2 Dan Přeučil 14:26 Detail
2. Štěpán Paták 2 0 Patrik Janka 14:27 Detail
2. Nella Prokšová 2 0 Jiří Novák 14:27 Detail
2. Adam Sejrek 2 0 Jan Pisinger 14:28 Detail
2. Matouš David 0 2 Jakub Holub 14:29 Detail
Šousťáci 12 8 Vypečenej bůček Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Machain 2 0 Meda Strejčková 14:24 Detail
1. Marek Matoušek 2 0 Ondřej Blaho 14:24 Detail
1. Tomáš Frydrich 0 2 Elen Svobodová 14:24 Detail
1. Filip Vogeltanz 2 0 Jan Cablk 14:24 Detail
1. Viktor Chaloupka 0 2 Elen Rosenfeldova 14:24 Detail
2. Marek Matoušek 2 0 Ondřej Blaho 14:26 Detail
2. Tomáš Frydrich 2 0 Elen Svobodová 14:26 Detail
2. Matyáš Machain 0 2 Meda Strejčková 14:26 Detail
2. Viktor Chaloupka 2 0 Elen Rosenfeldova 14:31 Detail
2. Filip Vogeltanz 0 2 Jan Cablk 14:35 Detail
Legendy 10 10 Koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Jareš 0 2 Adéla Čiháková 14:24 Detail
1. Ruslan Sedláček 0 2 Anna Weinrauchová 14:24 Detail
1. Miloslav Jelinek 2 0 Petr Pavlík 14:24 Detail
1. Jakub Lev 2 0 Štěpán Pflanzer 14:24 Detail
1. Tomáš Vrátil 0 2 Anna Zikmundová 14:24 Detail
2. Tomáš Vrátil 0 2 Anna Zikmundová 14:26 Detail
2. Matěj Jareš 2 0 Adéla Čiháková 14:26 Detail
2. Miloslav Jelinek 2 0 Petr Pavlík 14:27 Detail
2. Ruslan Sedláček 0 2 Anna Weinrauchová 14:27 Detail
2. Jakub Lev 2 0 Štěpán Pflanzer 14:28 Detail
Tým pro Jáchyma 2 18 Šiškin Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Hybš 0 2 Michal Vladyka 14:24 Detail
1. Adam Sláma 0 2 Denisa Pecháčková 14:24 Detail
1. Oliver Kašek 0 2 Marie Holomková 14:24 Detail
1. Filip Čepl 0 2 Jan Hutzel 14:24 Detail
1. Jáchym Holý 2 0 Jan Mudřík 14:24 Detail
2. Jáchym Holý 0 2 Jan Mudřík 14:32 Detail
2. Dominik Hybš 0 2 Michal Vladyka 14:32 Detail
2. Oliver Kašek 0 2 Marie Holomková 14:32 Detail
2. Adam Sláma 0 2 Denisa Pecháčková 14:32 Detail
2. Filip Čepl 0 2 Jan Hutzel 14:32 Detail
Piškvotéři 0 20 DŽC2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Fantík 0 2 Jonáš Sikora 14:24 Detail
1. Matouš Kašpar 0 2 Petr Souček 14:24 Detail
1. Sára Markovičová 0 2 David Kosík 14:24 Detail
1. Benedikt Marek 0 2 Albert Krob 14:24 Detail
1. Maxmilián Bursík 0 2 Jan Velička 14:24 Detail
2. Benedikt Marek 0 2 Albert Krob 14:32 Detail
2. Matouš Kašpar 0 2 Petr Souček 14:32 Detail
2. Sára Markovičová 0 2 David Kosík 14:32 Detail
2. Petr Fantík 0 2 Jonáš Sikora 14:32 Detail
2. Maxmilián Bursík 0 2 Jan Velička 14:32 Detail
Houbičky 6 14 Celozrní chlebíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Matysová 0 2 Katka Sochorová 14:24 Detail
1. Samuel Padevět 0 2 Andrea Jeránková 14:24 Detail
1. Nikol Svobodová 2 0 Klára Libiková 14:24 Detail
1. David Bačík 0 2 Matěj Mazuch 14:24 Detail
1. Kateřina Frýbová 0 2 Adriana Váterová 14:24 Detail
2. Nikol Svobodová 2 0 Klára Libiková 14:26 Detail
2. David Bačík 0 2 Matěj Mazuch 14:32 Detail
2. Kateřina Frýbová 0 2 Adriana Váterová 14:32 Detail
2. Samuel Padevět 0 2 Andrea Jeránková 14:32 Detail
2. Eliška Matysová 2 0 Katka Sochorová 14:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Bezpeckoví Melouni 8 58 7 26
2. Kolečko 8 52 12 46
3. Mensa B 7 58 10 33
4. GEKOM 1 6 64 8 24
5. Kriminálka Hrdlořezy 6 58 7 20
6. Tlupa Sigma Samců 6 56 7 20
7. Pišišqwoři 6 54 8 22
8. Štola C 6 44 8 22
9. GEKOM 2 5 52 10 21
10. Janus 5 50 10 19
11. Pežot 5 50 9 19
12. Citróni 5 42 6 11
13. Balažíkovci 4 52 9 10
14. Národní hrdinové 4 46 10 14
15. GEKOM 3 4 44 8 12
16. Šousťáci 4 44 4 4
17. Cácory 4 34 8 6
18. Křížky 4 28 7 10
19. Koťátka 3 42 6 3
20. Kbelyhood 3 40 6 5
21. DŽC2 3 40 6 5
22. Celozrní chlebíci 3 38 6 3
23. Elita 3 36 8 8
24. Legendy 3 36 6 8
25. Silonky 3 34 9 5
26. Maséři 3 32 9 11
27. Šiškin 3 32 7 5
28. Piškoti 3 30 7 9
29. Kádinka s.r.o. 3 24 7 9
30. 8.B Vorlina 2 32 8 8
31. Vypečenej bůček 2 28 7 6
32. Tým pro Jáchyma 1 14 6 1
33. Piškvotéři 1 10 6 1
34. Houbičky 0 6 7 0

Začátek: 24. 11. 13:53

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pežot 10 10 GEKOM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. František Steidl 2 0 Michael Morávek 13:53 Detail
1. Klára Voršilková 2 0 Václav Vítek 13:53 Detail
1. Kateřina Gaborová 0 2 Vojtěch Svitavský 13:53 Detail
1. Sofiya Hrapenyuk 0 2 Šimon Ludvík 13:53 Detail
1. Šimon Jelínek 2 0 Kryštof Nosek 13:53 Detail
2. Sofiya Hrapenyuk 2 0 Šimon Ludvík 13:55 Detail
2. Klára Voršilková 2 0 Václav Vítek 13:55 Detail
2. Šimon Jelínek 0 2 Kryštof Nosek 13:56 Detail
2. Kateřina Gaborová 0 2 Vojtěch Svitavský 13:57 Detail
2. František Steidl 0 2 Michael Morávek 13:57 Detail
Pišišqwoři 8 12 Bezpeckoví Melouni Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Vonášek 2 0 Matěj Pauer 13:53 Detail
1. Václav Kurka 2 0 Matěj Hrdonka 13:53 Detail
1. Kryštof Kloubek 2 0 Václav Mařík 13:53 Detail
1. Ludmila Spurná 2 0 Tomáš Kraus 13:53 Detail
1. Adam Lelkes 0 2 Aleš Nun 13:53 Detail
2. Adam Lelkes 0 2 Aleš Nun 13:55 Detail
2. Kryštof Kloubek 0 2 Václav Mařík 13:55 Detail
2. Šimon Vonášek 0 2 Matěj Pauer 13:55 Detail
2. Václav Kurka 0 2 Matěj Hrdonka 13:58 Detail
2. Ludmila Spurná 0 2 Tomáš Kraus 14:02 Detail
Balažíkovci 8 12 Štola C Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Kučera 0 2 Ondřej Sedláček 13:53 Detail
1. Alois Hamala 0 2 Filip Roček 13:53 Detail
1. Patrik Dohnal 2 0 Karolína Musilová 13:53 Detail
1. Tomáš Syrovátka 0 2 Markéta Kašlíková 13:53 Detail
1. Tomáš Zmrhal 0 2 Alžběta Kotrlá 13:53 Detail
2. Patrik Dohnal 2 0 Karolína Musilová 13:55 Detail
2. Alois Hamala 2 0 Filip Roček 13:56 Detail
2. Tomáš Syrovátka 0 2 Markéta Kašlíková 13:58 Detail
2. Tomáš Zmrhal 0 2 Alžběta Kotrlá 13:59 Detail
2. Vojtěch Kučera 2 0 Ondřej Sedláček 14:05 Detail
Janus 8 12 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Diessner 2 0 Filip Toman 13:53 Detail
1. Pavel Kovář 0 2 Jakub Salinger 13:53 Detail
1. Jan Rakušan 0 2 Albert Bakoč 13:53 Detail
1. Martin Zeman 0 2 Ondřej Tulach 13:53 Detail
1. Benedikt Kuparowitz 0 2 Kateřina Přibylová 13:53 Detail
2. Benedikt Kuparowitz 2 0 Kateřina Přibylová 13:56 Detail
2. Tomáš Diessner 0 2 Filip Toman 13:56 Detail
2. Martin Zeman 0 2 Ondřej Tulach 13:57 Detail
2. Pavel Kovář 2 0 Jakub Salinger 14:01 Detail
2. Jan Rakušan 2 0 Albert Bakoč 14:05 Detail
Kbelyhood 2 18 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Houštecký 0 2 Vojtěch Tvrdík 13:53 Detail
1. Adéla Chabrová 0 2 Vojtěch Kadeřábek 13:53 Detail
1. Michal Robek 0 2 Vít Strmiska 13:53 Detail
1. Adam Vaněček 0 2 Václav Muroň 13:53 Detail
1. Michaela Setnická 0 2 Vojtěch Procházka 13:53 Detail
2. Michal Robek 0 2 Vít Strmiska 13:56 Detail
2. Adam Houštecký 0 2 Vojtěch Tvrdík 13:57 Detail
2. Adam Vaněček 0 2 Václav Muroň 13:58 Detail
2. Adéla Chabrová 2 0 Vojtěch Kadeřábek 14:00 Detail
2. Michaela Setnická 0 2 Vojtěch Procházka 14:04 Detail
Národní hrdinové 20 0 Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Aksel Vartazaryan 2 0 Hynek Hemola 13:53 Detail
1. Jan Krupa 2 0 Markéta Kolářová 13:53 Detail
1. Maximilián Vavřinec Sichrovský 2 0 Elen Kykalová 13:53 Detail
1. Alexandr El Tohami 2 0 Valentýna Kykalová 13:53 Detail
1. Matěj Pleticha 2 0 Kateřina Kašparová 13:53 Detail
2. Jan Krupa 2 0 Markéta Kolářová 13:54 Detail
2. Maximilián Vavřinec Sichrovský 2 0 Elen Kykalová 13:57 Detail
2. Alexandr El Tohami 2 0 Valentýna Kykalová 13:58 Detail
2. Aksel Vartazaryan 2 0 Hynek Hemola 13:59 Detail
2. Matěj Pleticha 2 0 Kateřina Kašparová 14:01 Detail
Kádinka s.r.o. 2 18 GEKOM 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Paták 0 2 František Kubát 13:53 Detail
1. Matouš David 0 2 Matouš Kraus 13:53 Detail
1. Nella Prokšová 0 2 Michael Kello 13:53 Detail
1. Adam Sejrek 0 2 Stella Lišková 13:53 Detail
1. Rostislav Tomáš 0 2 Adam Olmer 13:53 Detail
2. Nella Prokšová 0 2 Michael Kello 13:55 Detail
2. Štěpán Paták 0 2 František Kubát 13:56 Detail
2. Adam Sejrek 2 0 Stella Lišková 13:56 Detail
2. Rostislav Tomáš 0 2 Adam Olmer 14:00 Detail
2. Matouš David 0 2 Matouš Kraus 14:04 Detail
Citróni 10 10 Maséři Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Tesař 2 0 Josef Hozman 13:53 Detail
1. Vojtěch Veverka 2 0 Nela Endlicherová 13:53 Detail
1. Benjamin Robisch 0 2 Lydie Packunová 13:53 Detail
1. Marek Hříbal 2 0 Anna Trnková 13:53 Detail
1. Anna Vorlíčková 0 2 Jana Arnoštová 13:53 Detail
2. Vojtěch Veverka 2 0 Nela Endlicherová 13:55 Detail
2. Anna Vorlíčková 0 2 Jana Arnoštová 13:56 Detail
2. Benjamin Robisch 0 2 Lydie Packunová 13:57 Detail
2. Marek Hříbal 2 0 Anna Trnková 13:57 Detail
2. Robin Tesař 0 2 Josef Hozman 13:57 Detail
Kriminálka Hrdlořezy 20 0 Silonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Holub 2 0 Jan Čech 13:53 Detail
1. Eva Fatrdlová 2 0 Johana Peroutová 13:53 Detail
1. Denisa Kašparová 2 0 Adéla Brázdová 13:53 Detail
1. Václav Urbánek 2 0 Anežka Šulová 13:53 Detail
1. Jiří Reindl 2 0 Ondřej Sladký 13:53 Detail
2. Denisa Kašparová 2 0 Adéla Brázdová 13:55 Detail
2. Jiří Reindl 2 0 Ondřej Sladký 13:55 Detail
2. Vojtěch Holub 2 0 Jan Čech 13:55 Detail
2. Eva Fatrdlová 2 0 Johana Peroutová 13:55 Detail
2. Václav Urbánek 2 0 Anežka Šulová 14:00 Detail
8.B Vorlina 8 12 Cácory Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Jíša 2 0 Karolína Kramulová 13:53 Detail
1. Matěj Krejča 0 2 Dimitrij Živkovski 13:53 Detail
1. Richard Vesecký 0 2 Stella Mlčochová 13:53 Detail
1. Zdeněk Šťastný 0 2 Nikol Knotová 13:53 Detail
1. Natálie Lancová 2 0 Vanda Dordevičová 13:53 Detail
2. Richard Vesecký 0 2 Stella Mlčochová 13:55 Detail
2. Zdeněk Šťastný 2 0 Nikol Knotová 13:55 Detail
2. Petr Jíša 0 2 Karolína Kramulová 13:55 Detail
2. Matěj Krejča 0 2 Dimitrij Živkovski 13:56 Detail
2. Natálie Lancová 2 0 Vanda Dordevičová 14:00 Detail
Tlupa Sigma Samců 16 4 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 2 0 Patrik Janka 13:53 Detail
1. Ondřej Hák 2 0 Jakub Holub 13:53 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 0 2 Jiří Novák 13:53 Detail
1. Vít Juřík 2 0 Jan Pisinger 13:53 Detail
1. Tobiáš Svačina 2 0 Dan Přeučil 13:53 Detail
2. Vít Juřík 2 0 Jan Pisinger 13:55 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 2 0 Jiří Novák 13:56 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Dan Přeučil 13:56 Detail
2. Marek Chvojka 2 0 Patrik Janka 13:58 Detail
2. Ondřej Hák 0 2 Jakub Holub 13:58 Detail
GEKOM 1 16 4 Šousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Cholenský 2 0 Matyáš Machain 13:53 Detail
1. Tobiáš Kello 2 0 Marek Matoušek 13:53 Detail
1. Matthew David Muzikář 2 0 Tomáš Frydrich 13:53 Detail
1. Daniel Skoumal 2 0 Filip Vogeltanz 13:53 Detail
1. Jan Mikuda 2 0 Viktor Chaloupka 13:53 Detail
2. Tobiáš Kello 0 2 Marek Matoušek 13:56 Detail
2. Matthew David Muzikář 2 0 Tomáš Frydrich 13:56 Detail
2. Jan Mikuda 0 2 Viktor Chaloupka 13:58 Detail
2. Martin Cholenský 2 0 Matyáš Machain 13:58 Detail
2. Daniel Skoumal 2 0 Filip Vogeltanz 13:59 Detail
Legendy 10 10 Vypečenej bůček Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Jareš 0 2 Meda Strejčková 13:53 Detail
1. Ruslan Sedláček 2 0 Ondřej Blaho 13:53 Detail
1. Miloslav Jelinek 0 2 Elen Svobodová 13:53 Detail
1. Jakub Lev 2 0 Jan Cablk 13:53 Detail
1. Tomáš Vrátil 2 0 Elen Rosenfeldova 13:53 Detail
2. Tomáš Vrátil 0 2 Elen Rosenfeldova 13:56 Detail
2. Miloslav Jelinek 0 2 Elen Svobodová 13:56 Detail
2. Jakub Lev 2 0 Jan Cablk 13:57 Detail
2. Matěj Jareš 0 2 Meda Strejčková 13:57 Detail
2. Ruslan Sedláček 2 0 Ondřej Blaho 14:02 Detail
Elita 12 8 Celozrní chlebíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Eva Trubková 0 2 Katka Sochorová 13:53 Detail
1. Adriana Hrouzková 2 0 Andrea Jeránková 13:53 Detail
1. Simona Tichá 2 0 Klára Libiková 13:53 Detail
1. Václav Helmich 2 0 Matěj Mazuch 13:53 Detail
1. Viktorie Nováková 0 2 Adriana Váterová 13:53 Detail
2. Simona Tichá 2 0 Klára Libiková 13:54 Detail
2. Viktorie Nováková 0 2 Adriana Váterová 13:55 Detail
2. Eva Trubková 0 2 Katka Sochorová 13:55 Detail
2. Adriana Hrouzková 2 0 Andrea Jeránková 13:56 Detail
2. Václav Helmich 2 0 Matěj Mazuch 13:57 Detail
DŽC2 10 10 Šiškin Zobrazit/Skrýt detail
1. Jonáš Sikora 0 2 Michal Vladyka 13:53 Detail
1. Petr Souček 0 2 Denisa Pecháčková 13:53 Detail
1. David Kosík 2 0 Marie Holomková 13:53 Detail
1. Albert Krob 2 0 Jan Hutzel 13:53 Detail
1. Jan Velička 2 0 Jan Mudřík 13:53 Detail
2. Petr Souček 2 0 Denisa Pecháčková 13:55 Detail
2. Jonáš Sikora 0 2 Michal Vladyka 13:57 Detail
2. Albert Krob 0 2 Jan Hutzel 14:01 Detail
2. Jan Velička 2 0 Jan Mudřík 14:01 Detail
2. David Kosík 0 2 Marie Holomková 14:02 Detail
Piškvotéři 10 10 Tým pro Jáchyma Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Fantík 0 2 Dominik Hybš 13:53 Detail
1. Matouš Kašpar 0 2 Adam Sláma 13:53 Detail
1. Sára Markovičová 0 2 Oliver Kašek 13:53 Detail
1. Benedikt Marek 0 2 Filip Čepl 13:53 Detail
1. Maxmilián Bursík 0 2 Jáchym Holý 13:53 Detail
2. Matouš Kašpar 2 0 Adam Sláma 14:01 Detail
2. Petr Fantík 2 0 Dominik Hybš 14:01 Detail
2. Sára Markovičová 2 0 Oliver Kašek 14:01 Detail
2. Maxmilián Bursík 2 0 Jáchym Holý 14:01 Detail
2. Benedikt Marek 2 0 Filip Čepl 14:01 Detail
Houbičky 0 20 Koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Matysová 0 2 Adéla Čiháková 13:53 Detail
1. Samuel Padevět 0 2 Anna Weinrauchová 13:53 Detail
1. Nikol Svobodová 0 2 Petr Pavlík 13:53 Detail
1. David Bačík 0 2 Štěpán Pflanzer 13:53 Detail
1. Kateřina Frýbová 0 2 Anna Zikmundová 13:53 Detail
2. Eliška Matysová 0 2 Adéla Čiháková 14:01 Detail
2. David Bačík 0 2 Štěpán Pflanzer 14:01 Detail
2. Nikol Svobodová 0 2 Petr Pavlík 14:01 Detail
2. Kateřina Frýbová 0 2 Anna Zikmundová 14:01 Detail
2. Samuel Padevět 0 2 Anna Weinrauchová 14:01 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Bezpeckoví Melouni 6 46 2 12
2. Štola C 6 38 4 22
3. Kolečko 6 38 4 22
4. GEKOM 2 5 50 3 15
5. Pežot 5 42 4 15
6. Mensa B 5 40 3 15
7. GEKOM 1 4 44 2 8
8. Balažíkovci 4 44 2 8
9. Kriminálka Hrdlořezy 4 44 2 6
10. Pišišqwoři 4 42 4 12
11. Národní hrdinové 4 40 3 10
12. Tlupa Sigma Samců 4 40 2 8
13. GEKOM 3 4 40 2 6
14. Cácory 4 34 2 6
15. Janus 3 32 5 7
16. Maséři 3 30 3 5
17. Elita 3 30 2 4
18. Citróni 3 28 3 5
19. Koťátka 2 32 2 0
20. Šousťáci 2 32 2 0
21. Kbelyhood 2 30 2 2
22. 8.B Vorlina 2 26 4 4
23. Legendy 2 26 2 3
24. Silonky 2 24 4 2
25. Piškoti 2 20 4 4
26. Vypečenej bůček 2 20 3 5
27. Křížky 2 14 4 4
28. Kádinka s.r.o. 2 14 4 4
29. Celozrní chlebíci 1 24 3 2
30. DŽC2 1 20 3 1
31. Šiškin 1 14 4 1
32. Tým pro Jáchyma 1 12 2 1
33. Piškvotéři 1 10 2 1
34. Houbičky 0 0 2 0

Začátek: 24. 11. 13:24

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pežot 16 4 GEKOM 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. František Steidl 2 0 František Kubát 13:24 Detail
1. Klára Voršilková 2 0 Matouš Kraus 13:24 Detail
1. Kateřina Gaborová 0 2 Michael Kello 13:24 Detail
1. Sofiya Hrapenyuk 2 0 Stella Lišková 13:24 Detail
1. Šimon Jelínek 2 0 Adam Olmer 13:24 Detail
2. Sofiya Hrapenyuk 2 0 Stella Lišková 13:26 Detail
2. František Steidl 2 0 František Kubát 13:27 Detail
2. Klára Voršilková 0 2 Matouš Kraus 13:28 Detail
2. Kateřina Gaborová 2 0 Michael Kello 13:31 Detail
2. Šimon Jelínek 2 0 Adam Olmer 13:36 Detail
Pišišqwoři 16 4 Silonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Vonášek 2 0 Jan Čech 13:24 Detail
1. Václav Kurka 2 0 Johana Peroutová 13:24 Detail
1. Kryštof Kloubek 2 0 Adéla Brázdová 13:24 Detail
1. Ludmila Spurná 2 0 Anežka Šulová 13:24 Detail
1. Adam Lelkes 2 0 Ondřej Sladký 13:24 Detail
2. Václav Kurka 2 0 Johana Peroutová 13:25 Detail
2. Ludmila Spurná 2 0 Anežka Šulová 13:25 Detail
2. Kryštof Kloubek 2 0 Adéla Brázdová 13:26 Detail
2. Adam Lelkes 0 2 Ondřej Sladký 13:26 Detail
2. Šimon Vonášek 0 2 Jan Čech 13:27 Detail
Národní hrdinové 6 14 Štola C Zobrazit/Skrýt detail
1. Aksel Vartazaryan 0 2 Ondřej Sedláček 13:24 Detail
1. Jan Krupa 2 0 Filip Roček 13:24 Detail
1. Maximilián Vavřinec Sichrovský 0 2 Karolína Musilová 13:24 Detail
1. Alexandr El Tohami 0 2 Markéta Kašlíková 13:24 Detail
1. Matěj Pleticha 2 0 Alžběta Kotrlá 13:24 Detail
2. Alexandr El Tohami 0 2 Markéta Kašlíková 13:25 Detail
2. Maximilián Vavřinec Sichrovský 0 2 Karolína Musilová 13:25 Detail
2. Aksel Vartazaryan 0 2 Ondřej Sedláček 13:27 Detail
2. Jan Krupa 2 0 Filip Roček 13:28 Detail
2. Matěj Pleticha 0 2 Alžběta Kotrlá 13:31 Detail
8.B Vorlina 6 14 Bezpeckoví Melouni Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Jíša 2 0 Matěj Pauer 13:24 Detail
1. Matěj Krejča 0 2 Matěj Hrdonka 13:24 Detail
1. Richard Vesecký 0 2 Václav Mařík 13:24 Detail
1. Zdeněk Šťastný 0 2 Tomáš Kraus 13:24 Detail
1. Natálie Lancová 0 2 Aleš Nun 13:24 Detail
2. Natálie Lancová 0 2 Aleš Nun 13:26 Detail
2. Matěj Krejča 0 2 Matěj Hrdonka 13:26 Detail
2. Petr Jíša 2 0 Matěj Pauer 13:26 Detail
2. Zdeněk Šťastný 2 0 Tomáš Kraus 13:27 Detail
2. Richard Vesecký 0 2 Václav Mařík 13:27 Detail
Balažíkovci 16 4 Piškoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Kučera 2 0 Patrik Janka 13:24 Detail
1. Alois Hamala 2 0 Jakub Holub 13:24 Detail
1. Patrik Dohnal 2 0 Jiří Novák 13:24 Detail
1. Tomáš Syrovátka 2 0 Jan Pisinger 13:24 Detail
1. Tomáš Zmrhal 0 2 Dan Přeučil 13:24 Detail
2. Tomáš Zmrhal 0 2 Dan Přeučil 13:25 Detail
2. Alois Hamala 2 0 Jakub Holub 13:26 Detail
2. Tomáš Syrovátka 2 0 Jan Pisinger 13:26 Detail
2. Patrik Dohnal 2 0 Jiří Novák 13:27 Detail
2. Vojtěch Kučera 2 0 Patrik Janka 13:27 Detail
GEKOM 1 8 12 Kolečko Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Cholenský 2 0 Filip Toman 13:24 Detail
1. Tobiáš Kello 0 2 Jakub Salinger 13:24 Detail
1. Matthew David Muzikář 0 2 Albert Bakoč 13:24 Detail
1. Daniel Skoumal 0 2 Ondřej Tulach 13:24 Detail
1. Jan Mikuda 0 2 Kateřina Přibylová 13:24 Detail
2. Tobiáš Kello 0 2 Jakub Salinger 13:25 Detail
2. Matthew David Muzikář 2 0 Albert Bakoč 13:25 Detail
2. Jan Mikuda 0 2 Kateřina Přibylová 13:26 Detail
2. Martin Cholenský 2 0 Filip Toman 13:27 Detail
2. Daniel Skoumal 2 0 Ondřej Tulach 13:29 Detail
Citróni 0 20 GEKOM 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Tesař 0 2 Michael Morávek 13:24 Detail
1. Vojtěch Veverka 0 2 Václav Vítek 13:24 Detail
1. Benjamin Robisch 0 2 Vojtěch Svitavský 13:24 Detail
1. Marek Hříbal 0 2 Šimon Ludvík 13:24 Detail
1. Anna Vorlíčková 0 2 Kryštof Nosek 13:24 Detail
2. Benjamin Robisch 0 2 Vojtěch Svitavský 13:25 Detail
2. Vojtěch Veverka 0 2 Václav Vítek 13:26 Detail
2. Robin Tesař 0 2 Michael Morávek 13:27 Detail
2. Anna Vorlíčková 0 2 Kryštof Nosek 13:29 Detail
2. Marek Hříbal 0 2 Šimon Ludvík 13:29 Detail
Tlupa Sigma Samců 8 12 Mensa B Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Chvojka 2 0 Vojtěch Tvrdík 13:24 Detail
1. Ondřej Hák 0 2 Vojtěch Kadeřábek 13:24 Detail
1. Kostiantyn Iagupov 2 0 Vít Strmiska 13:24 Detail
1. Vít Juřík 0 2 Václav Muroň 13:24 Detail
1. Tobiáš Svačina 0 2 Vojtěch Procházka 13:24 Detail
2. Ondřej Hák 0 2 Vojtěch Kadeřábek 13:27 Detail
2. Kostiantyn Iagupov 2 0 Vít Strmiska 13:30 Detail
2. Vít Juřík 0 2 Václav Muroň 13:31 Detail
2. Marek Chvojka 0 2 Vojtěch Tvrdík 13:33 Detail
2. Tobiáš Svačina 2 0 Vojtěch Procházka 13:34 Detail
Janus 14 6 Celozrní chlebíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Diessner 2 0 Katka Sochorová 13:24 Detail
1. Pavel Kovář 2 0 Andrea Jeránková 13:24 Detail
1. Jan Rakušan 2 0 Klára Libiková 13:24 Detail
1. Martin Zeman 0 2 Matěj Mazuch 13:24 Detail
1. Benedikt Kuparowitz 2 0 Adriana Váterová 13:24 Detail
2. Jan Rakušan 0 2 Klára Libiková 13:25 Detail
2. Tomáš Diessner 0 2 Katka Sochorová 13:26 Detail
2. Martin Zeman 2 0 Matěj Mazuch 13:27 Detail
2. Benedikt Kuparowitz 2 0 Adriana Váterová 13:27 Detail
2. Pavel Kovář 2 0 Andrea Jeránková 13:31 Detail
Legendy 6 14 Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Jareš 0 2 Hynek Hemola 13:24 Detail
1. Ruslan Sedláček 0 2 Markéta Kolářová 13:24 Detail
1. Miloslav Jelinek 2 0 Elen Kykalová 13:24 Detail
1. Jakub Lev 2 0 Valentýna Kykalová 13:24 Detail
1. Tomáš Vrátil 2 0 Kateřina Kašparová 13:24 Detail
2. Ruslan Sedláček 0 2 Markéta Kolářová 13:25 Detail
2. Miloslav Jelinek 0 2 Elen Kykalová 13:26 Detail
2. Jakub Lev 0 2 Valentýna Kykalová 13:27 Detail
2. Matěj Jareš 0 2 Hynek Hemola 13:27 Detail
2. Tomáš Vrátil 0 2 Kateřina Kašparová 13:32 Detail
Kbelyhood 20 0 Tým pro Jáchyma Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Houštecký 2 0 Dominik Hybš 13:24 Detail
1. Adéla Chabrová 2 0 Adam Sláma 13:24 Detail
1. Michal Robek 2 0 Oliver Kašek 13:24 Detail
1. Adam Vaněček 2 0 Filip Čepl 13:24 Detail
1. Michaela Setnická 2 0 Jáchym Holý 13:24 Detail
2. Adéla Chabrová 2 0 Adam Sláma 13:33 Detail
2. Michal Robek 2 0 Oliver Kašek 13:34 Detail
2. Adam Houštecký 2 0 Dominik Hybš 13:34 Detail
2. Adam Vaněček 2 0 Filip Čepl 13:34 Detail
2. Michaela Setnická 2 0 Jáchym Holý 13:34 Detail
Kádinka s.r.o. 12 8 Koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Paták 2 0 Adéla Čiháková 13:24 Detail
1. Matouš David 2 0 Anna Weinrauchová 13:24 Detail
1. Nella Prokšová 0 2 Petr Pavlík 13:24 Detail
1. Adam Sejrek 0 2 Štěpán Pflanzer 13:24 Detail
1. Rostislav Tomáš 2 0 Anna Zikmundová 13:24 Detail
2. Matouš David 0 2 Anna Weinrauchová 13:26 Detail
2. Rostislav Tomáš 2 0 Anna Zikmundová 13:26 Detail
2. Nella Prokšová 2 0 Petr Pavlík 13:26 Detail
2. Štěpán Paták 2 0 Adéla Čiháková 13:27 Detail
2. Adam Sejrek 0 2 Štěpán Pflanzer 13:28 Detail
Kriminálka Hrdlořezy 18 2 Šiškin Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Holub 2 0 Michal Vladyka 13:24 Detail
1. Eva Fatrdlová 2 0 Denisa Pecháčková 13:24 Detail
1. Denisa Kašparová 0 2 Marie Holomková 13:24 Detail
1. Václav Urbánek 2 0 Jan Hutzel 13:24 Detail
1. Jiří Reindl 2 0 Jan Mudřík 13:24 Detail
2. Eva Fatrdlová 2 0 Denisa Pecháčková 13:25 Detail
2. Vojtěch Holub 2 0 Michal Vladyka 13:25 Detail
2. Denisa Kašparová 2 0 Marie Holomková 13:26 Detail
2. Jiří Reindl 2 0 Jan Mudřík 13:26 Detail
2. Václav Urbánek 2 0 Jan Hutzel 13:31 Detail
DŽC2 6 14 Maséři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jonáš Sikora 0 2 Josef Hozman 13:24 Detail
1. Petr Souček 0 2 Nela Endlicherová 13:24 Detail
1. David Kosík 0 2 Lydie Packunová 13:24 Detail
1. Albert Krob 2 0 Anna Trnková 13:24 Detail
1. Jan Velička 0 2 Jana Arnoštová 13:24 Detail
2. Albert Krob 2 0 Anna Trnková 13:25 Detail
2. David Kosík 0 2 Lydie Packunová 13:25 Detail
2. Jonáš Sikora 0 2 Josef Hozman 13:26 Detail
2. Petr Souček 0 2 Nela Endlicherová 13:28 Detail
2. Jan Velička 2 0 Jana Arnoštová 13:31 Detail
Piškvotéři 0 20 Cácory Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Fantík 0 2 Karolína Kramulová 13:24 Detail
1. Matouš Kašpar 0 2 Dimitrij Živkovski 13:24 Detail
1. Sára Markovičová 0 2 Stella Mlčochová 13:24 Detail
1. Benedikt Marek 0 2 Nikol Knotová 13:24 Detail
1. Maxmilián Bursík 0 2 Vanda Dordevičová 13:24 Detail
2. Petr Fantík 0 2 Karolína Kramulová 13:31 Detail
2. Benedikt Marek 0 2 Nikol Knotová 13:31 Detail
2. Maxmilián Bursík 0 2 Vanda Dordevičová 13:31 Detail
2. Matouš Kašpar 0 2 Dimitrij Živkovski 13:31 Detail
2. Sára Markovičová 0 2 Stella Mlčochová 13:32 Detail
Elita 10 10 Vypečenej bůček Zobrazit/Skrýt detail
1. Eva Trubková 2 0 Meda Strejčková 13:24 Detail
1. Adriana Hrouzková 2 0 Ondřej Blaho 13:24 Detail
1. Simona Tichá 0 2 Elen Svobodová 13:24 Detail
1. Václav Helmich 0 2 Jan Cablk 13:24 Detail
1. Viktorie Nováková 0 2 Elen Rosenfeldova 13:24 Detail
2. Simona Tichá 2 0 Elen Svobodová 13:25 Detail
2. Eva Trubková 2 0 Meda Strejčková 13:27 Detail
2. Adriana Hrouzková 2 0 Ondřej Blaho 13:28 Detail
2. Václav Helmich 0 2 Jan Cablk 13:31 Detail
2. Viktorie Nováková 0 2 Elen Rosenfeldova 13:31 Detail
Houbičky 0 20 Šousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Matysová 0 2 Matyáš Machain 13:24 Detail
1. Samuel Padevět 0 2 Marek Matoušek 13:24 Detail
1. Nikol Svobodová 0 2 Tomáš Frydrich 13:24 Detail
1. David Bačík 0 2 Filip Vogeltanz 13:24 Detail
1. Kateřina Frýbová 0 2 Viktor Chaloupka 13:24 Detail
2. Eliška Matysová 0 2 Matyáš Machain 13:26 Detail
2. Kateřina Frýbová 0 2 Viktor Chaloupka 13:28 Detail
2. David Bačík 0 2 Filip Vogeltanz 13:31 Detail
2. Samuel Padevět 0 2 Marek Matoušek 13:31 Detail
2. Nikol Svobodová 0 2 Tomáš Frydrich 13:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. GEKOM 2 4 40 0 8
2. Balažíkovci 4 36 0 6
3. Pišišqwoři 4 34 0 8
4. Bezpeckoví Melouni 4 34 0 4
5. Pežot 4 32 0 4
6. Kolečko 4 26 0 8
7. Štola C 4 26 0 6
8. Janus 3 24 0 5
9. Mensa B 3 22 0 7
10. GEKOM 1 2 28 0 4
11. Kbelyhood 2 28 0 0
12. Šousťáci 2 28 0 0
13. Kriminálka Hrdlořezy 2 24 0 0
14. Silonky 2 24 0 0
15. Tlupa Sigma Samců 2 24 0 0
16. GEKOM 3 2 22 0 0
17. Cácory 2 22 0 0
18. Národní hrdinové 2 20 0 4
19. Maséři 2 20 0 0
20. 8.B Vorlina 2 18 0 4
21. Citróni 2 18 0 0
22. Piškoti 2 16 0 4
23. Křížky 2 14 0 2
24. Kádinka s.r.o. 2 12 0 0
25. Elita 1 18 0 1
26. Legendy 1 16 0 1
27. Celozrní chlebíci 1 16 0 1
28. Vypečenej bůček 1 10 0 1
29. Koťátka 0 12 0 0
30. DŽC2 0 10 0 0
31. Šiškin 0 4 0 0
32. Tým pro Jáchyma 0 2 0 0
33. Piškvotéři 0 0 0 0
34. Houbičky 0 0 0 0

Začátek: 24. 11. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Piškoti 12 8 Kbelyhood Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Janka 0 2 Adam Houštecký 13:00 Detail
1. Jakub Holub 2 0 Adéla Chabrová 13:00 Detail
1. Jiří Novák 2 0 Michal Robek 13:00 Detail
1. Jan Pisinger 0 2 Adam Vaněček 13:00 Detail
1. Dan Přeučil 2 0 Michaela Setnická 13:00 Detail
2. Jakub Holub 2 0 Adéla Chabrová 13:03 Detail
2. Jiří Novák 0 2 Michal Robek 13:03 Detail
2. Dan Přeučil 2 0 Michaela Setnická 13:03 Detail
2. Jan Pisinger 0 2 Adam Vaněček 13:04 Detail
2. Patrik Janka 2 0 Adam Houštecký 13:05 Detail
Křížky 0 20 GEKOM 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Hynek Hemola 0 2 Martin Cholenský 13:00 Detail
1. Markéta Kolářová 0 2 Tobiáš Kello 13:00 Detail
1. Elen Kykalová 0 2 Matthew David Muzikář 13:00 Detail
1. Valentýna Kykalová 0 2 Daniel Skoumal 13:00 Detail
1. Kateřina Kašparová 0 2 Jan Mikuda 13:00 Detail
2. Elen Kykalová 0 2 Matthew David Muzikář 13:03 Detail
2. Markéta Kolářová 0 2 Tobiáš Kello 13:03 Detail
2. Valentýna Kykalová 0 2 Daniel Skoumal 13:04 Detail
2. Hynek Hemola 0 2 Martin Cholenský 13:06 Detail
2. Kateřina Kašparová 0 2 Jan Mikuda 13:07 Detail
GEKOM 2 20 0 Kádinka s.r.o. Zobrazit/Skrýt detail
1. Michael Morávek 2 0 Štěpán Paták 13:00 Detail
1. Václav Vítek 2 0 Matouš David 13:00 Detail
1. Vojtěch Svitavský 2 0 Nella Prokšová 13:00 Detail
1. Šimon Ludvík 2 0 Adam Sejrek 13:00 Detail
1. Kryštof Nosek 2 0 Rostislav Tomáš 13:00 Detail
2. Michael Morávek 2 0 Štěpán Paták 13:04 Detail
2. Kryštof Nosek 2 0 Rostislav Tomáš 13:04 Detail
2. Vojtěch Svitavský 2 0 Nella Prokšová 13:05 Detail
2. Václav Vítek 2 0 Matouš David 13:11 Detail
2. Šimon Ludvík 2 0 Adam Sejrek 13:11 Detail
Šiškin 2 18 GEKOM 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Michal Vladyka 0 2 František Kubát 13:00 Detail
1. Denisa Pecháčková 0 2 Matouš Kraus 13:00 Detail
1. Marie Holomková 0 2 Michael Kello 13:00 Detail
1. Jan Hutzel 2 0 Stella Lišková 13:00 Detail
1. Jan Mudřík 0 2 Adam Olmer 13:00 Detail
2. Denisa Pecháčková 0 2 Matouš Kraus 13:02 Detail
2. Jan Mudřík 0 2 Adam Olmer 13:04 Detail
2. Marie Holomková 0 2 Michael Kello 13:04 Detail
2. Jan Hutzel 0 2 Stella Lišková 13:04 Detail
2. Michal Vladyka 0 2 František Kubát 13:04 Detail
DŽC2 4 16 Pežot Zobrazit/Skrýt detail
1. Jonáš Sikora 0 2 František Steidl 13:00 Detail
1. Petr Souček 0 2 Klára Voršilková 13:00 Detail
1. David Kosík 0 2 Kateřina Gaborová 13:00 Detail
1. Albert Krob 2 0 Sofiya Hrapenyuk 13:00 Detail
1. Jan Velička 2 0 Šimon Jelínek 13:00 Detail
2. Jan Velička 0 2 Šimon Jelínek 13:04 Detail
2. Petr Souček 0 2 Klára Voršilková 13:04 Detail
2. David Kosík 0 2 Kateřina Gaborová 13:06 Detail
2. Albert Krob 0 2 Sofiya Hrapenyuk 13:07 Detail
2. Jonáš Sikora 0 2 František Steidl 13:07 Detail
Maséři 6 14 Národní hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Hozman 0 2 Aksel Vartazaryan 13:00 Detail
1. Nela Endlicherová 2 0 Jan Krupa 13:00 Detail
1. Lydie Packunová 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 13:00 Detail
1. Anna Trnková 0 2 Alexandr El Tohami 13:00 Detail
1. Jana Arnoštová 0 2 Matěj Pleticha 13:00 Detail
2. Lydie Packunová 0 2 Maximilián Vavřinec Sichrovský 13:02 Detail
2. Josef Hozman 2 0 Aksel Vartazaryan 13:02 Detail
2. Jana Arnoštová 0 2 Matěj Pleticha 13:07 Detail
2. Nela Endlicherová 0 2 Jan Krupa 13:07 Detail
2. Anna Trnková 2 0 Alexandr El Tohami 13:09 Detail
Silonky 20 0 Piškvotéři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Čech 2 0 Petr Fantík 13:00 Detail
1. Johana Peroutová 2 0 Matouš Kašpar 13:00 Detail
1. Adéla Brázdová 2 0 Sára Markovičová 13:00 Detail
1. Anežka Šulová 2 0 Benedikt Marek 13:00 Detail
1. Ondřej Sladký 2 0 Maxmilián Bursík 13:00 Detail
2. Jan Čech 2 0 Petr Fantík 13:07 Detail
2. Adéla Brázdová 2 0 Sára Markovičová 13:07 Detail
2. Johana Peroutová 2 0 Matouš Kašpar 13:07 Detail
2. Ondřej Sladký 2 0 Maxmilián Bursík 13:07 Detail
2. Anežka Šulová 2 0 Benedikt Marek 13:07 Detail
Vypečenej bůček 0 20 Balažíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Meda Strejčková 0 2 Vojtěch Kučera 13:00 Detail
1. Ondřej Blaho 0 2 Alois Hamala 13:00 Detail
1. Elen Svobodová 0 2 Patrik Dohnal 13:00 Detail
1. Jan Cablk 0 2 Tomáš Syrovátka 13:00 Detail
1. Elen Rosenfeldova 0 2 Tomáš Zmrhal 13:00 Detail
2. Elen Svobodová 0 2 Patrik Dohnal 13:07 Detail
2. Ondřej Blaho 0 2 Alois Hamala 13:07 Detail
2. Meda Strejčková 0 2 Vojtěch Kučera 13:07 Detail
2. Elen Rosenfeldova 0 2 Tomáš Zmrhal 13:07 Detail
2. Jan Cablk 0 2 Tomáš Syrovátka 13:07 Detail
Bezpeckoví Melouni 20 0 Houbičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Pauer 2 0 Eliška Matysová 13:00 Detail
1. Matěj Hrdonka 2 0 Samuel Padevět 13:00 Detail
1. Václav Mařík 2 0 Nikol Svobodová 13:00 Detail
1. Tomáš Kraus 2 0 David Bačík 13:00 Detail
1. Aleš Nun 2 0 Kateřina Frýbová 13:00 Detail
2. Matěj Pauer 2 0 Eliška Matysová 13:07 Detail
2. Tomáš Kraus 2 0 David Bačík 13:07 Detail
2. Václav Mařík 2 0 Nikol Svobodová 13:07 Detail
2. Aleš Nun 2 0 Kateřina Frýbová 13:07 Detail
2. Matěj Hrdonka 2 0 Samuel Padevět 13:08 Detail
Tým pro Jáchyma 2 18 Citróni Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Hybš 0 2 Robin Tesař 13:00 Detail
1. Adam Sláma 0 2 Vojtěch Veverka 13:00 Detail
1. Oliver Kašek 2 0 Benjamin Robisch 13:00 Detail
1. Filip Čepl 0 2 Marek Hříbal 13:00 Detail
1. Jáchym Holý 0 2 Anna Vorlíčková 13:00 Detail
2. Oliver Kašek 0 2 Benjamin Robisch 13:07 Detail
2. Dominik Hybš 0 2 Robin Tesař 13:07 Detail
2. Filip Čepl 0 2 Marek Hříbal 13:07 Detail
2. Jáchym Holý 0 2 Anna Vorlíčková 13:07 Detail
2. Adam Sláma 0 2 Vojtěch Veverka 13:07 Detail
Kolečko 14 6 Kriminálka Hrdlořezy Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Toman 0 2 Vojtěch Holub 13:00 Detail
1. Jakub Salinger 2 0 Eva Fatrdlová 13:00 Detail
1. Albert Bakoč 2 0 Denisa Kašparová 13:00 Detail
1. Ondřej Tulach 2 0 Václav Urbánek 13:00 Detail
1. Kateřina Přibylová 0 2 Jiří Reindl 13:00 Detail
2. Jakub Salinger 0 2 Eva Fatrdlová 13:01 Detail
2. Albert Bakoč 2 0 Denisa Kašparová 13:02 Detail
2. Kateřina Přibylová 2 0 Jiří Reindl 13:02 Detail
2. Filip Toman 2 0 Vojtěch Holub 13:04 Detail
2. Ondřej Tulach 2 0 Václav Urbánek 13:04 Detail
Mensa B 10 10 Janus Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Tvrdík 0 2 Tomáš Diessner 13:00 Detail
1. Vojtěch Kadeřábek 2 0 Pavel Kovář 13:00 Detail
1. Vít Strmiska 0 2 Jan Rakušan 13:00 Detail
1. Václav Muroň 2 0 Martin Zeman 13:00 Detail
1. Vojtěch Procházka 2 0 Benedikt Kuparowitz 13:00 Detail
2. Vojtěch Tvrdík 0 2 Tomáš Diessner 13:05 Detail
2. Václav Muroň 2 0 Martin Zeman 13:05 Detail
2. Vít Strmiska 0 2 Jan Rakušan 13:06 Detail
2. Vojtěch Procházka 2 0 Benedikt Kuparowitz 13:08 Detail
2. Vojtěch Kadeřábek 0 2 Pavel Kovář 13:11 Detail
Cácory 2 18 Pišišqwoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Karolína Kramulová 0 2 Šimon Vonášek 13:00 Detail
1. Dimitrij Živkovski 0 2 Václav Kurka 13:00 Detail
1. Stella Mlčochová 0 2 Kryštof Kloubek 13:00 Detail
1. Nikol Knotová 0 2 Ludmila Spurná 13:00 Detail
1. Vanda Dordevičová 0 2 Adam Lelkes 13:00 Detail
2. Nikol Knotová 0 2 Ludmila Spurná 13:01 Detail
2. Karolína Kramulová 2 0 Šimon Vonášek 13:01 Detail
2. Vanda Dordevičová 0 2 Adam Lelkes 13:02 Detail
2. Stella Mlčochová 0 2 Kryštof Kloubek 13:04 Detail
2. Dimitrij Živkovski 0 2 Václav Kurka 13:07 Detail
Štola C 12 8 Elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Sedláček 2 0 Eva Trubková 13:00 Detail
1. Filip Roček 0 2 Adriana Hrouzková 13:00 Detail
1. Karolína Musilová 2 0 Simona Tichá 13:00 Detail
1. Markéta Kašlíková 0 2 Václav Helmich 13:00 Detail
1. Alžběta Kotrlá 2 0 Viktorie Nováková 13:00 Detail
2. Markéta Kašlíková 2 0 Václav Helmich 13:02 Detail
2. Alžběta Kotrlá 0 2 Viktorie Nováková 13:02 Detail
2. Karolína Musilová 0 2 Simona Tichá 13:03 Detail
2. Filip Roček 2 0 Adriana Hrouzková 13:04 Detail
2. Ondřej Sedláček 2 0 Eva Trubková 13:04 Detail
Šousťáci 8 12 8.B Vorlina Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Machain 2 0 Petr Jíša 13:00 Detail
1. Marek Matoušek 0 2 Matěj Krejča 13:00 Detail
1. Tomáš Frydrich 2 0 Richard Vesecký 13:00 Detail
1. Filip Vogeltanz 0 2 Zdeněk Šťastný 13:00 Detail
1. Viktor Chaloupka 2 0 Natálie Lancová 13:00 Detail
2. Viktor Chaloupka 2 0 Natálie Lancová 13:02 Detail
2. Marek Matoušek 0 2 Matěj Krejča 13:02 Detail
2. Matyáš Machain 0 2 Petr Jíša 13:03 Detail
2. Tomáš Frydrich 0 2 Richard Vesecký 13:03 Detail
2. Filip Vogeltanz 0 2 Zdeněk Šťastný 13:05 Detail
Koťátka 4 16 Tlupa Sigma Samců Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Čiháková 2 0 Marek Chvojka 13:00 Detail
1. Anna Weinrauchová 0 2 Ondřej Hák 13:00 Detail
1. Petr Pavlík 0 2 Kostiantyn Iagupov 13:00 Detail
1. Štěpán Pflanzer 0 2 Vít Juřík 13:00 Detail
1. Anna Zikmundová 0 2 Tobiáš Svačina 13:00 Detail
2. Anna Zikmundová 2 0 Tobiáš Svačina 13:01 Detail
2. Anna Weinrauchová 0 2 Ondřej Hák 13:02 Detail
2. Petr Pavlík 0 2 Kostiantyn Iagupov 13:02 Detail
2. Štěpán Pflanzer 0 2 Vít Juřík 13:03 Detail
2. Adéla Čiháková 0 2 Marek Chvojka 13:05 Detail
Celozrní chlebíci 10 10 Legendy Zobrazit/Skrýt detail
1. Katka Sochorová 2 0 Matěj Jareš 13:00 Detail
1. Andrea Jeránková 2 0 Ruslan Sedláček 13:00 Detail
1. Klára Libiková 0 2 Miloslav Jelinek 13:00 Detail
1. Matěj Mazuch 2 0 Jakub Lev 13:00 Detail
1. Adriana Váterová 2 0 Tomáš Vrátil 13:00 Detail
2. Andrea Jeránková 0 2 Ruslan Sedláček 13:01 Detail
2. Klára Libiková 0 2 Miloslav Jelinek 13:02 Detail
2. Adriana Váterová 2 0 Tomáš Vrátil 13:02 Detail
2. Matěj Mazuch 0 2 Jakub Lev 13:02 Detail
2. Katka Sochorová 0 2 Matěj Jareš 13:03 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. GEKOM 1 2 20 0 0
2. GEKOM 2 2 20 0 0
3. Silonky 2 20 0 0
4. Balažíkovci 2 20 0 0
5. Bezpeckoví Melouni 2 20 0 0
6. Pišišqwoři 2 18 0 0
7. GEKOM 3 2 18 0 0
8. Citróni 2 18 0 0
9. Pežot 2 16 0 0
10. Tlupa Sigma Samců 2 16 0 0
11. Národní hrdinové 2 14 0 0
12. Kolečko 2 14 0 0
13. Štola C 2 12 0 0
14. 8.B Vorlina 2 12 0 0
15. Piškoti 2 12 0 0
16. Mensa B 1 10 0 1
17. Legendy 1 10 0 1
18. Janus 1 10 0 1
19. Celozrní chlebíci 1 10 0 1
20. Kbelyhood 0 8 0 0
21. Elita 0 8 0 0
22. Šousťáci 0 8 0 0
23. Maséři 0 6 0 0
24. Kriminálka Hrdlořezy 0 6 0 0
25. Koťátka 0 4 0 0
26. DŽC2 0 4 0 0
27. Šiškin 0 2 0 0
28. Tým pro Jáchyma 0 2 0 0
29. Cácory 0 2 0 0
30. Křížky 0 0 0 0
31. Kádinka s.r.o. 0 0 0 0
32. Piškvotéři 0 0 0 0
33. Vypečenej bůček 0 0 0 0
34. Houbičky 0 0 0 0