Online

22. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 22. 11. v 13:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Praha
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 22. 11. 15:47

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Štola B 6 14 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Pasler 0 2 Adam Gryč 15:47 Detail
1. Vojtěch Melichar 0 2 Jiří Nepraš 15:47 Detail
1. Simon Olsen 0 2 Jiří Dusbaba 15:47 Detail
1. Tadeáš Janda 0 2 Adam Koiš 15:47 Detail
1. Michal Procházka 0 2 Martin Šebesta 15:47 Detail
2. Šimon Pasler 0 2 Adam Gryč 15:49 Detail
2. Tadeáš Janda 0 2 Adam Koiš 15:50 Detail
2. Vojtěch Melichar 2 0 Jiří Nepraš 15:51 Detail
2. Simon Olsen 2 0 Jiří Dusbaba 15:51 Detail
2. Michal Procházka 2 0 Martin Šebesta 15:57 Detail
PT Zoufalci 18 2 Pat a Mat Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Lída Kačenková 15:47 Detail
1. Jan Ptáček 2 0 Mirna Lazukić 15:47 Detail
1. Tadeáš Horn 0 2 Michael Liu 15:47 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Tatiana Stejskalová 15:47 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Pavla Nováčková 15:47 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Michael Liu 15:49 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Pavla Nováčková 15:50 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Lída Kačenková 15:53 Detail
2. Jan Ptáček 2 0 Mirna Lazukić 15:53 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Tatiana Stejskalová 16:01 Detail
HCOONa Matata 10 10 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Jeřábková 2 0 Jiří Hrubant 15:47 Detail
1. Markéta Ďurišová 2 0 Jan Krejsa 15:47 Detail
1. Zuzana Krejzarová 0 2 David Bálek 15:47 Detail
1. Matěj Zdvořilý 0 2 Vojtěch Kozel 15:47 Detail
1. Klára Jedličková 2 0 Sabina Müllerová 15:47 Detail
2. Matěj Zdvořilý 0 2 Vojtěch Kozel 15:49 Detail
2. Klára Jedličková 0 2 Sabina Müllerová 15:49 Detail
2. Markéta Ďurišová 2 0 Jan Krejsa 15:51 Detail
2. Anna Jeřábková 2 0 Jiří Hrubant 15:52 Detail
2. Zuzana Krejzarová 0 2 David Bálek 15:57 Detail
Štola A 14 6 A jéje! Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Neubauerová 2 0 Nela Havlíčková 15:47 Detail
1. Alina Kuramšina 2 0 Veronika Krausová 15:47 Detail
1. Filip Mík 2 0 Ngoc Linh Tran 15:47 Detail
1. Matouš Vodenka 0 2 Thao My Duong 15:47 Detail
1. Anna Matějčková 2 0 Quang Vu Tran 15:47 Detail
2. Anna Neubauerová 2 0 Nela Havlíčková 15:49 Detail
2. Alina Kuramšina 0 2 Veronika Krausová 15:51 Detail
2. Filip Mík 2 0 Ngoc Linh Tran 15:51 Detail
2. Matouš Vodenka 0 2 Thao My Duong 15:53 Detail
2. Anna Matějčková 2 0 Quang Vu Tran 15:53 Detail
Bejčci 0 20 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Nešuta 0 2 Petr Dosedla 15:47 Detail
1. Jakub Smetana 0 2 Matouš Šafránek 15:47 Detail
1. Karel Mlch 0 2 Mikuláš Králíček 15:47 Detail
1. Filip Saidl 0 2 Šimon Rada 15:47 Detail
1. Jáchym Bečka 0 2 Barbora Brnadová 15:47 Detail
2. Jakub Smetana 0 2 Matouš Šafránek 15:49 Detail
2. Jáchym Bečka 0 2 Barbora Brnadová 15:51 Detail
2. Filip Saidl 0 2 Šimon Rada 15:52 Detail
2. Karel Mlch 0 2 Mikuláš Králíček 15:55 Detail
2. Martin Nešuta 0 2 Petr Dosedla 16:00 Detail
Kobylky 8 12 Prímabé Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Spudilová 2 0 Karolina Stočesová 15:47 Detail
1. Vendula Ferfecká 0 2 Vilém Šubrta 15:47 Detail
1. Eliška Kirchnerová 0 2 Ján Dunaj Jurčo 15:47 Detail
1. Klára Špačková 0 2 David Novák 15:47 Detail
1. Dominika Dušková 0 2 Terezie Bechyňáková 15:47 Detail
2. Klára Špačková 2 0 David Novák 15:49 Detail
2. Dominika Dušková 2 0 Terezie Bechyňáková 15:49 Detail
2. Vendula Ferfecká 0 2 Vilém Šubrta 15:50 Detail
2. Kateřina Spudilová 2 0 Karolina Stočesová 15:50 Detail
2. Eliška Kirchnerová 0 2 Ján Dunaj Jurčo 15:54 Detail
Konstanta 4 16 Piškvoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Zvěřina 0 2 Denis Šoun 15:47 Detail
1. Jan Vokněr 2 0 Filip Müller 15:47 Detail
1. Adam Šintal 0 2 Marek Pavlica 15:47 Detail
1. Ondřej Dušek 0 2 Julie Vondráčková 15:47 Detail
1. Jindřich Urban 2 0 Matěj Vondráček 15:47 Detail
2. Jindřich Urban 0 2 Matěj Vondráček 15:49 Detail
2. Ondřej Dušek 0 2 Julie Vondráčková 15:50 Detail
2. Jan Vokněr 0 2 Filip Müller 15:53 Detail
2. Adam Šintal 0 2 Marek Pavlica 15:54 Detail
2. Matyáš Zvěřina 0 2 Denis Šoun 15:55 Detail
Jílovská elita 12 8 Elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Máslová 2 0 Kateřina Petráňková 15:47 Detail
1. Tomáš Pirkl 2 0 Kateřina Čechová 15:47 Detail
1. Lucie Sirotková 2 0 Marie Voldřichová 15:47 Detail
1. Julie Reissigová 0 2 Jakub Šprungl 15:47 Detail
1. Petr Stach 0 2 Martin Kubeš 15:47 Detail
2. Julie Reissigová 0 2 Jakub Šprungl 15:51 Detail
2. Petr Stach 0 2 Martin Kubeš 15:51 Detail
2. Markéta Máslová 2 0 Kateřina Petráňková 15:55 Detail
2. Lucie Sirotková 2 0 Marie Voldřichová 15:55 Detail
2. Tomáš Pirkl 2 0 Kateřina Čechová 15:55 Detail
PDT - piškvorkový dream team 10 10 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Kupcová 0 2 Richard Neubauer 15:47 Detail
1. Nikola Novotná 2 0 Tomáš Ludvík 15:47 Detail
1. Petr Švorc 0 2 Johana Vršková 15:47 Detail
1. Filip Veselý 2 0 Martin Kupčík 15:47 Detail
1. Tomáš Maček 2 0 Magdalena Antonová 15:47 Detail
2. Tomáš Maček 2 0 Magdalena Antonová 15:48 Detail
2. Petr Švorc 2 0 Johana Vršková 15:48 Detail
2. Aneta Kupcová 0 2 Richard Neubauer 15:50 Detail
2. Filip Veselý 0 2 Martin Kupčík 15:51 Detail
2. Nikola Novotná 0 2 Tomáš Ludvík 15:51 Detail
Štola C 0 20 GGGama tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 0 2 Adam Štyler 15:47 Detail
1. Petr Valeš 0 2 Johanka Vejnarová 15:47 Detail
1. Anna Steinerová 0 2 Aneta Marie Svobodová 15:47 Detail
1. Julie Kučerová 0 2 Kateřina Vomelová 15:47 Detail
1. Lucie Kubová 0 2 Václav Železný 15:47 Detail
2. Petr Valeš 0 2 Johanka Vejnarová 15:50 Detail
2. Matouš Janda 0 2 Adam Štyler 15:50 Detail
2. Julie Kučerová 0 2 Kateřina Vomelová 15:50 Detail
2. Anna Steinerová 0 2 Aneta Marie Svobodová 15:51 Detail
2. Lucie Kubová 0 2 Václav Železný 15:56 Detail
Piškoti ze 7. B 6 14 SPŠD Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojta Kokeš 2 0 Tadeáš Křikava 15:47 Detail
1. Lukáš Hobza 0 2 Karel Ďopan 15:47 Detail
1. Kristýna Doubková 0 2 Jakub Tůma 15:47 Detail
1. Marek Hotařík 0 2 Vojtěch Kobližka 15:47 Detail
1. Nikola Šimková 0 2 Patrik Dome 15:47 Detail
2. Marek Hotařík 0 2 Vojtěch Kobližka 15:48 Detail
2. Lukáš Hobza 0 2 Karel Ďopan 15:49 Detail
2. Nikola Šimková 2 0 Patrik Dome 15:49 Detail
2. Kristýna Doubková 2 0 Jakub Tůma 15:49 Detail
2. Vojta Kokeš 0 2 Tadeáš Křikava 15:50 Detail
XO5 8 12 YNTELIGENTI Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Nováková 0 2 Lukáš Fadrhons 15:47 Detail
1. Markéta Šebelová 0 2 Anežka Lecjaksová 15:47 Detail
1. Nora Habová 0 2 Eliška Jeřábková 15:47 Detail
1. Agáta Martínková 2 0 Tomáš Sedmihradský 15:47 Detail
1. Kateřina Vašicová 0 2 Quang Minh Nguyen 15:47 Detail
2. Kateřina Vašicová 0 2 Quang Minh Nguyen 15:49 Detail
2. Nora Habová 2 0 Eliška Jeřábková 15:49 Detail
2. Klára Nováková 2 0 Lukáš Fadrhons 15:49 Detail
2. Markéta Šebelová 2 0 Anežka Lecjaksová 15:50 Detail
2. Agáta Martínková 0 2 Tomáš Sedmihradský 15:52 Detail
Křížek a čtyři kolečka 4 16 GVH A Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Křížek 0 2 Ondřej Žerníček 15:47 Detail
1. Ivan Rezanka 0 2 Adam El-Dunia 15:47 Detail
1. Viktor Miller 2 0 Vojtěch Veverka 15:47 Detail
1. Felix Kokinda 0 2 Tibor Čuvala 15:47 Detail
1. Jan Sedlák 0 2 Eliška Bendová 15:47 Detail
2. Ivan Rezanka 0 2 Adam El-Dunia 15:48 Detail
2. Jan Sedlák 0 2 Eliška Bendová 15:49 Detail
2. Tomáš Křížek 0 2 Ondřej Žerníček 15:50 Detail
2. Felix Kokinda 0 2 Tibor Čuvala 15:51 Detail
2. Viktor Miller 2 0 Vojtěch Veverka 15:51 Detail
Pětilístek 2 18 HONEY Zobrazit/Skrýt detail
1. Aleš Polidor 0 2 Eliška Pilchová 15:47 Detail
1. Adam Špinka 0 2 Marie Kuchařová 15:47 Detail
1. Bedřich Pivoňka 0 2 Monika Mrňavá 15:47 Detail
1. Adam Dlouhý 0 2 Anna Mundlová 15:47 Detail
1. Linh Nhi Nguyen 0 2 Aneta Schönová 15:47 Detail
2. Linh Nhi Nguyen 0 2 Aneta Schönová 15:49 Detail
2. Bedřich Pivoňka 0 2 Monika Mrňavá 15:50 Detail
2. Adam Špinka 0 2 Marie Kuchařová 15:50 Detail
2. Adam Dlouhý 2 0 Anna Mundlová 15:50 Detail
2. Aleš Polidor 0 2 Eliška Pilchová 15:54 Detail
Osmíci 1 0 20 GYMLIT 5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Matějka 0 2 Alžběta Hejná 15:47 Detail
1. Alena Rejhonová 0 2 Lenka Cvejnová 15:47 Detail
1. Daniel Jaroš 0 2 Matěj Timo Čáp 15:47 Detail
1. Daniela Benešová 0 2 Adam Duchek 15:47 Detail
1. Anna Oliveriusová 0 2 Martin Těšitel 15:47 Detail
2. Daniel Jaroš 0 2 Matěj Timo Čáp 15:55 Detail
2. Alena Rejhonová 0 2 Lenka Cvejnová 15:55 Detail
2. Daniela Benešová 0 2 Adam Duchek 15:55 Detail
2. Jakub Matějka 0 2 Alžběta Hejná 15:55 Detail
2. Anna Oliveriusová 0 2 Martin Těšitel 15:55 Detail
Lubná A 0 20 BUKVICE Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Švarc 0 2 Tomáš Dařena 15:47 Detail
1. Vítek Prchal 0 2 Jakub Petr 15:47 Detail
1. Jaroslav Kamenský 0 2 Denisa Habartová 15:47 Detail
1. Matyáš Faigl 0 2 Tereza Mládková 15:47 Detail
1. Tomáš Diepold 0 2 David Brabec 15:47 Detail
2. Matyáš Faigl 0 2 Tereza Mládková 15:55 Detail
2. Tomáš Diepold 0 2 David Brabec 15:55 Detail
2. Vítek Prchal 0 2 Jakub Petr 15:55 Detail
2. Vojtěch Švarc 0 2 Tomáš Dařena 15:55 Detail
2. Jaroslav Kamenský 0 2 Denisa Habartová 15:55 Detail
Umělci 14 6 Lubná B Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Dvořáková 0 2 Vladimír Kasl 15:47 Detail
1. Lukáš Kubovič 2 0 Miroslav Kratochvíl 15:47 Detail
1. Eliška Pelcová 2 0 Natálie Kounková 15:47 Detail
1. Roman Makový 0 2 Tereza Kabeláková 15:47 Detail
1. Štěpán Bratičák 0 2 Michal Diepold 15:47 Detail
2. Štěpán Bratičák 2 0 Michal Diepold 15:55 Detail
2. Lucie Dvořáková 2 0 Vladimír Kasl 15:55 Detail
2. Roman Makový 2 0 Tereza Kabeláková 15:55 Detail
2. Eliška Pelcová 2 0 Natálie Kounková 15:56 Detail
2. Lukáš Kubovič 2 0 Miroslav Kratochvíl 15:57 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 13 106 45 118
2. PT Zoufalci 12 114 46 106
3. Štola A 10 94 39 69
4. Štola A 10 88 40 65
5. Bráník Clique 10 86 40 75
6. HCOONa Matata 10 84 42 77
7. Štola B 9 86 40 56
8. Piškvoři 9 86 33 49
9. Prímabé 9 74 38 60
10. Pat a Mat 9 64 50 82
11. GGGama tým 8 82 32 46
12. Kobylky 8 80 40 60
13. SPŠD 8 80 28 36
14. A jéje! 8 76 40 40
15. Jílovská elita 8 68 28 36
16. Bejčci 8 64 38 46
17. GVH A 7 74 33 38
18. YNTELIGENTI 7 74 33 37
19. Elita 7 72 42 47
20. Konstanta 7 70 41 47
21. PDT - piškvorkový dream team 7 68 35 37
22. Štola D 7 64 35 29
23. Štola C 6 72 38 30
24. HONEY 6 72 29 10
25. GYMLIT 5 6 66 35 24
26. BUKVICE 5 70 26 7
27. Piškoti ze 7. B 5 60 35 22
28. XO5 4 50 38 24
29. Křížek a čtyři kolečka 4 50 30 8
30. Umělci 4 48 26 4
31. Pětilístek 3 48 30 9
32. Lubná B 2 44 25 0
33. Lubná A 2 42 30 0
34. Osmíci 1 0 4 23 0

Začátek: 22. 11. 15:20

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pat a Mat 0 20 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Lída Kačenková 0 2 Adam Gryč 15:20 Detail
1. Mirna Lazukić 0 2 Jiří Nepraš 15:20 Detail
1. Michael Liu 0 2 Jiří Dusbaba 15:20 Detail
1. Tatiana Stejskalová 0 2 Adam Koiš 15:20 Detail
1. Pavla Nováčková 0 2 Martin Šebesta 15:20 Detail
2. Lída Kačenková 0 2 Adam Gryč 15:22 Detail
2. Michael Liu 0 2 Jiří Dusbaba 15:22 Detail
2. Mirna Lazukić 0 2 Jiří Nepraš 15:22 Detail
2. Tatiana Stejskalová 0 2 Adam Koiš 15:24 Detail
2. Pavla Nováčková 0 2 Martin Šebesta 15:27 Detail
PT Zoufalci 16 4 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Petr Dosedla 15:20 Detail
1. Jan Ptáček 2 0 Matouš Šafránek 15:20 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Mikuláš Králíček 15:20 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Šimon Rada 15:20 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Barbora Brnadová 15:20 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 0 2 Petr Dosedla 15:22 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Mikuláš Králíček 15:23 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Barbora Brnadová 15:29 Detail
2. Michal Šetka 0 2 Šimon Rada 15:34 Detail
2. Jan Ptáček 2 0 Matouš Šafránek 15:35 Detail
HCOONa Matata 14 6 A jéje! Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Jeřábková 2 0 Nela Havlíčková 15:20 Detail
1. Markéta Ďurišová 2 0 Veronika Krausová 15:20 Detail
1. Zuzana Krejzarová 2 0 Ngoc Linh Tran 15:20 Detail
1. Matěj Zdvořilý 0 2 Thao My Duong 15:20 Detail
1. Klára Jedličková 2 0 Quang Vu Tran 15:20 Detail
2. Klára Jedličková 2 0 Quang Vu Tran 15:22 Detail
2. Markéta Ďurišová 2 0 Veronika Krausová 15:23 Detail
2. Anna Jeřábková 2 0 Nela Havlíčková 15:23 Detail
2. Zuzana Krejzarová 0 2 Ngoc Linh Tran 15:24 Detail
2. Matěj Zdvořilý 0 2 Thao My Duong 15:26 Detail
Bráník Clique 14 6 Elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Hrubant 2 0 Kateřina Petráňková 15:20 Detail
1. Jan Krejsa 2 0 Kateřina Čechová 15:20 Detail
1. David Bálek 2 0 Marie Voldřichová 15:20 Detail
1. Vojtěch Kozel 0 2 Jakub Šprungl 15:20 Detail
1. Sabina Müllerová 0 2 Martin Kubeš 15:20 Detail
2. Sabina Müllerová 0 2 Martin Kubeš 15:21 Detail
2. Jan Krejsa 2 0 Kateřina Čechová 15:22 Detail
2. Vojtěch Kozel 2 0 Jakub Šprungl 15:23 Detail
2. Jiří Hrubant 2 0 Kateřina Petráňková 15:23 Detail
2. David Bálek 2 0 Marie Voldřichová 15:28 Detail
Štola B 12 8 Prímabé Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Pasler 0 2 Karolina Stočesová 15:20 Detail
1. Vojtěch Melichar 2 0 Vilém Šubrta 15:20 Detail
1. Simon Olsen 0 2 Ján Dunaj Jurčo 15:20 Detail
1. Tadeáš Janda 2 0 David Novák 15:20 Detail
1. Michal Procházka 2 0 Terezie Bechyňáková 15:20 Detail
2. Vojtěch Melichar 0 2 Vilém Šubrta 15:22 Detail
2. Michal Procházka 2 0 Terezie Bechyňáková 15:23 Detail
2. Simon Olsen 2 0 Ján Dunaj Jurčo 15:24 Detail
2. Tadeáš Janda 0 2 David Novák 15:25 Detail
2. Šimon Pasler 2 0 Karolina Stočesová 15:34 Detail
Kobylky 12 8 Piškvoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Spudilová 2 0 Denis Šoun 15:20 Detail
1. Vendula Ferfecká 2 0 Filip Müller 15:20 Detail
1. Eliška Kirchnerová 0 2 Marek Pavlica 15:20 Detail
1. Klára Špačková 2 0 Julie Vondráčková 15:20 Detail
1. Dominika Dušková 0 2 Matěj Vondráček 15:20 Detail
2. Dominika Dušková 0 2 Matěj Vondráček 15:22 Detail
2. Eliška Kirchnerová 0 2 Marek Pavlica 15:22 Detail
2. Vendula Ferfecká 2 0 Filip Müller 15:25 Detail
2. Kateřina Spudilová 2 0 Denis Šoun 15:30 Detail
2. Klára Špačková 2 0 Julie Vondráčková 15:31 Detail
Štola A 16 4 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Neubauerová 2 0 Richard Neubauer 15:20 Detail
1. Alina Kuramšina 0 2 Tomáš Ludvík 15:20 Detail
1. Filip Mík 2 0 Johana Vršková 15:20 Detail
1. Matouš Vodenka 2 0 Martin Kupčík 15:20 Detail
1. Anna Matějčková 2 0 Magdalena Antonová 15:20 Detail
2. Filip Mík 2 0 Johana Vršková 15:22 Detail
2. Alina Kuramšina 2 0 Tomáš Ludvík 15:23 Detail
2. Anna Matějčková 2 0 Magdalena Antonová 15:24 Detail
2. Anna Neubauerová 0 2 Richard Neubauer 15:24 Detail
2. Matouš Vodenka 2 0 Martin Kupčík 15:25 Detail
Bejčci 12 8 GVH A Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Nešuta 2 0 Ondřej Žerníček 15:20 Detail
1. Jakub Smetana 0 2 Adam El-Dunia 15:20 Detail
1. Karel Mlch 2 0 Vojtěch Veverka 15:20 Detail
1. Filip Saidl 2 0 Tibor Čuvala 15:20 Detail
1. Jáchym Bečka 2 0 Eliška Bendová 15:20 Detail
2. Jakub Smetana 2 0 Adam El-Dunia 15:21 Detail
2. Karel Mlch 2 0 Vojtěch Veverka 15:21 Detail
2. Martin Nešuta 0 2 Ondřej Žerníček 15:22 Detail
2. Jáchym Bečka 0 2 Eliška Bendová 15:23 Detail
2. Filip Saidl 0 2 Tibor Čuvala 15:26 Detail
Konstanta 14 6 YNTELIGENTI Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Zvěřina 2 0 Lukáš Fadrhons 15:20 Detail
1. Jan Vokněr 0 2 Anežka Lecjaksová 15:20 Detail
1. Adam Šintal 0 2 Eliška Jeřábková 15:20 Detail
1. Ondřej Dušek 0 2 Tomáš Sedmihradský 15:20 Detail
1. Jindřich Urban 2 0 Quang Minh Nguyen 15:20 Detail
2. Jindřich Urban 2 0 Quang Minh Nguyen 15:22 Detail
2. Matyáš Zvěřina 2 0 Lukáš Fadrhons 15:24 Detail
2. Adam Šintal 2 0 Eliška Jeřábková 15:24 Detail
2. Ondřej Dušek 2 0 Tomáš Sedmihradský 15:24 Detail
2. Jan Vokněr 2 0 Anežka Lecjaksová 15:26 Detail
Piškoti ze 7. B 10 10 GGGama tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojta Kokeš 0 2 Adam Štyler 15:20 Detail
1. Lukáš Hobza 2 0 Johanka Vejnarová 15:20 Detail
1. Kristýna Doubková 0 2 Aneta Marie Svobodová 15:20 Detail
1. Marek Hotařík 0 2 Kateřina Vomelová 15:20 Detail
1. Nikola Šimková 2 0 Václav Železný 15:20 Detail
2. Kristýna Doubková 0 2 Aneta Marie Svobodová 15:21 Detail
2. Lukáš Hobza 0 2 Johanka Vejnarová 15:22 Detail
2. Marek Hotařík 2 0 Kateřina Vomelová 15:22 Detail
2. Nikola Šimková 2 0 Václav Železný 15:22 Detail
2. Vojta Kokeš 2 0 Adam Štyler 15:25 Detail
XO5 4 16 SPŠD Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Nováková 2 0 Tadeáš Křikava 15:20 Detail
1. Markéta Šebelová 0 2 Karel Ďopan 15:20 Detail
1. Nora Habová 0 2 Jakub Tůma 15:20 Detail
1. Agáta Martínková 0 2 Vojtěch Kobližka 15:20 Detail
1. Kateřina Vašicová 0 2 Patrik Dome 15:20 Detail
2. Kateřina Vašicová 0 2 Patrik Dome 15:21 Detail
2. Klára Nováková 2 0 Tadeáš Křikava 15:21 Detail
2. Agáta Martínková 0 2 Vojtěch Kobližka 15:22 Detail
2. Markéta Šebelová 0 2 Karel Ďopan 15:22 Detail
2. Nora Habová 0 2 Jakub Tůma 15:23 Detail
PDT - piškvorkový dream team 16 4 GYMLIT 5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Kupcová 2 0 Alžběta Hejná 15:20 Detail
1. Nikola Novotná 2 0 Lenka Cvejnová 15:20 Detail
1. Petr Švorc 2 0 Matěj Timo Čáp 15:20 Detail
1. Filip Veselý 2 0 Adam Duchek 15:20 Detail
1. Tomáš Maček 0 2 Martin Těšitel 15:20 Detail
2. Nikola Novotná 2 0 Lenka Cvejnová 15:22 Detail
2. Petr Švorc 2 0 Matěj Timo Čáp 15:22 Detail
2. Tomáš Maček 2 0 Martin Těšitel 15:22 Detail
2. Filip Veselý 2 0 Adam Duchek 15:23 Detail
2. Aneta Kupcová 0 2 Alžběta Hejná 15:25 Detail
Křížek a čtyři kolečka 6 14 Jílovská elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Křížek 0 2 Markéta Máslová 15:20 Detail
1. Ivan Rezanka 0 2 Tomáš Pirkl 15:20 Detail
1. Viktor Miller 2 0 Lucie Sirotková 15:20 Detail
1. Felix Kokinda 0 2 Julie Reissigová 15:20 Detail
1. Jan Sedlák 0 2 Petr Stach 15:20 Detail
2. Jan Sedlák 0 2 Petr Stach 15:21 Detail
2. Viktor Miller 2 0 Lucie Sirotková 15:21 Detail
2. Felix Kokinda 0 2 Julie Reissigová 15:22 Detail
2. Ivan Rezanka 0 2 Tomáš Pirkl 15:23 Detail
2. Tomáš Křížek 2 0 Markéta Máslová 15:31 Detail
Štola C 16 4 BUKVICE Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 2 0 Tomáš Dařena 15:20 Detail
1. Petr Valeš 2 0 Jakub Petr 15:20 Detail
1. Anna Steinerová 2 0 Denisa Habartová 15:20 Detail
1. Julie Kučerová 2 0 Tereza Mládková 15:20 Detail
1. Lucie Kubová 2 0 David Brabec 15:20 Detail
2. Lucie Kubová 2 0 David Brabec 15:21 Detail
2. Julie Kučerová 2 0 Tereza Mládková 15:21 Detail
2. Anna Steinerová 2 0 Denisa Habartová 15:21 Detail
2. Matouš Janda 0 2 Tomáš Dařena 15:22 Detail
2. Petr Valeš 0 2 Jakub Petr 15:26 Detail
Lubná A 6 14 HONEY Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Švarc 0 2 Eliška Pilchová 15:20 Detail
1. Vítek Prchal 2 0 Marie Kuchařová 15:20 Detail
1. Jaroslav Kamenský 0 2 Monika Mrňavá 15:20 Detail
1. Matyáš Faigl 0 2 Anna Mundlová 15:20 Detail
1. Tomáš Diepold 2 0 Aneta Schönová 15:20 Detail
2. Jaroslav Kamenský 0 2 Monika Mrňavá 15:21 Detail
2. Vítek Prchal 0 2 Marie Kuchařová 15:21 Detail
2. Tomáš Diepold 0 2 Aneta Schönová 15:22 Detail
2. Vojtěch Švarc 2 0 Eliška Pilchová 15:22 Detail
2. Matyáš Faigl 0 2 Anna Mundlová 15:27 Detail
Pětilístek 16 4 Lubná B Zobrazit/Skrýt detail
1. Aleš Polidor 2 0 Vladimír Kasl 15:20 Detail
1. Adam Špinka 0 2 Miroslav Kratochvíl 15:20 Detail
1. Bedřich Pivoňka 0 2 Natálie Kounková 15:20 Detail
1. Adam Dlouhý 2 0 Tereza Kabeláková 15:20 Detail
1. Linh Nhi Nguyen 2 0 Michal Diepold 15:20 Detail
2. Linh Nhi Nguyen 2 0 Michal Diepold 15:21 Detail
2. Aleš Polidor 2 0 Vladimír Kasl 15:22 Detail
2. Adam Špinka 2 0 Miroslav Kratochvíl 15:22 Detail
2. Bedřich Pivoňka 2 0 Natálie Kounková 15:22 Detail
2. Adam Dlouhý 2 0 Tereza Kabeláková 15:22 Detail
Umělci 16 4 Osmíci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Dvořáková 2 0 Jakub Matějka 15:20 Detail
1. Lukáš Kubovič 2 0 Alena Rejhonová 15:20 Detail
1. Eliška Pelcová 2 0 Daniel Jaroš 15:20 Detail
1. Roman Makový 2 0 Daniela Benešová 15:20 Detail
1. Štěpán Bratičák 2 0 Anna Oliveriusová 15:20 Detail
2. Eliška Pelcová 2 0 Daniel Jaroš 15:27 Detail
2. Štěpán Bratičák 0 2 Anna Oliveriusová 15:27 Detail
2. Roman Makový 0 2 Daniela Benešová 15:27 Detail
2. Lukáš Kubovič 2 0 Alena Rejhonová 15:27 Detail
2. Lucie Dvořáková 2 0 Jakub Matějka 15:27 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 11 92 33 89
2. PT Zoufalci 10 96 32 76
3. Štola B 9 80 25 46
4. Bráník Clique 9 76 26 55
5. HCOONa Matata 9 74 32 67
6. Pat a Mat 9 62 34 71
7. Štola A 8 74 27 47
8. Štola A 8 74 27 41
9. Kobylky 8 72 26 46
10. A jéje! 8 70 25 32
11. Bejčci 8 64 20 34
12. Piškvoři 7 70 24 29
13. Konstanta 7 66 24 37
14. Elita 7 64 29 41
15. Prímabé 7 62 27 38
16. Štola C 6 72 24 22
17. SPŠD 6 66 18 18
18. GGGama tým 6 62 24 26
19. PDT - piškvorkový dream team 6 58 22 18
20. Jílovská elita 6 56 21 22
21. Štola D 6 54 22 18
22. YNTELIGENTI 5 62 27 27
23. GVH A 5 58 26 28
24. Piškoti ze 7. B 5 54 20 16
25. HONEY 4 54 24 4
26. GYMLIT 5 4 46 26 20
27. Křížek a čtyři kolečka 4 46 19 8
28. XO5 4 42 26 16
29. BUKVICE 3 50 21 3
30. Pětilístek 3 46 19 7
31. Lubná A 2 42 20 0
32. Lubná B 2 38 21 0
33. Umělci 2 34 21 0
34. Osmíci 1 0 4 11 0

Začátek: 22. 11. 14:48

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pat a Mat 12 8 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Lída Kačenková 0 2 Jiří Hrubant 14:48 Detail
1. Mirna Lazukić 2 0 Jan Krejsa 14:48 Detail
1. Michael Liu 2 0 David Bálek 14:48 Detail
1. Tatiana Stejskalová 2 0 Vojtěch Kozel 14:48 Detail
1. Pavla Nováčková 0 2 Sabina Müllerová 14:48 Detail
2. Tatiana Stejskalová 2 0 Vojtěch Kozel 14:50 Detail
2. Pavla Nováčková 0 2 Sabina Müllerová 14:50 Detail
2. Michael Liu 2 0 David Bálek 14:53 Detail
2. Lída Kačenková 2 0 Jiří Hrubant 14:57 Detail
2. Mirna Lazukić 0 2 Jan Krejsa 15:01 Detail
PT Zoufalci 16 4 HCOONa Matata Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Anna Jeřábková 14:48 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Markéta Ďurišová 14:48 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Zuzana Krejzarová 14:48 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Matěj Zdvořilý 14:48 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Klára Jedličková 14:48 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Anna Jeřábková 14:52 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Matěj Zdvořilý 14:53 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Klára Jedličková 14:54 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Markéta Ďurišová 14:54 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Zuzana Krejzarová 14:54 Detail
Konstanta 2 18 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Zvěřina 0 2 Adam Gryč 14:48 Detail
1. Jan Vokněr 0 2 Jiří Nepraš 14:48 Detail
1. Adam Šintal 0 2 Jiří Dusbaba 14:48 Detail
1. Ondřej Dušek 0 2 Adam Koiš 14:48 Detail
1. Jindřich Urban 2 0 Martin Šebesta 14:48 Detail
2. Adam Šintal 0 2 Jiří Dusbaba 14:51 Detail
2. Ondřej Dušek 0 2 Adam Koiš 14:51 Detail
2. Jan Vokněr 0 2 Jiří Nepraš 14:51 Detail
2. Matyáš Zvěřina 0 2 Adam Gryč 14:52 Detail
2. Jindřich Urban 0 2 Martin Šebesta 14:56 Detail
Piškvoři 12 8 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Šoun 2 0 Richard Neubauer 14:48 Detail
1. Filip Müller 2 0 Tomáš Ludvík 14:48 Detail
1. Marek Pavlica 0 2 Johana Vršková 14:48 Detail
1. Julie Vondráčková 2 0 Martin Kupčík 14:48 Detail
1. Matěj Vondráček 0 2 Magdalena Antonová 14:48 Detail
2. Marek Pavlica 2 0 Johana Vršková 14:50 Detail
2. Julie Vondráčková 0 2 Martin Kupčík 14:51 Detail
2. Matěj Vondráček 0 2 Magdalena Antonová 14:51 Detail
2. Denis Šoun 2 0 Richard Neubauer 14:58 Detail
2. Filip Müller 2 0 Tomáš Ludvík 15:03 Detail
XO5 4 16 A jéje! Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Nováková 2 0 Nela Havlíčková 14:48 Detail
1. Markéta Šebelová 0 2 Veronika Krausová 14:48 Detail
1. Nora Habová 0 2 Ngoc Linh Tran 14:48 Detail
1. Agáta Martínková 2 0 Thao My Duong 14:48 Detail
1. Kateřina Vašicová 0 2 Quang Vu Tran 14:48 Detail
2. Markéta Šebelová 0 2 Veronika Krausová 14:49 Detail
2. Nora Habová 0 2 Ngoc Linh Tran 14:50 Detail
2. Kateřina Vašicová 0 2 Quang Vu Tran 14:50 Detail
2. Klára Nováková 0 2 Nela Havlíčková 14:51 Detail
2. Agáta Martínková 0 2 Thao My Duong 14:52 Detail
GYMLIT 5 6 14 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Hejná 0 2 Petr Dosedla 14:48 Detail
1. Lenka Cvejnová 2 0 Matouš Šafránek 14:48 Detail
1. Matěj Timo Čáp 0 2 Mikuláš Králíček 14:48 Detail
1. Adam Duchek 0 2 Šimon Rada 14:48 Detail
1. Martin Těšitel 0 2 Barbora Brnadová 14:48 Detail
2. Matěj Timo Čáp 0 2 Mikuláš Králíček 14:49 Detail
2. Lenka Cvejnová 0 2 Matouš Šafránek 14:49 Detail
2. Adam Duchek 0 2 Šimon Rada 14:52 Detail
2. Martin Těšitel 2 0 Barbora Brnadová 14:54 Detail
2. Alžběta Hejná 2 0 Petr Dosedla 14:59 Detail
Křížek a čtyři kolečka 4 16 Elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Křížek 0 2 Kateřina Petráňková 14:48 Detail
1. Ivan Rezanka 0 2 Kateřina Čechová 14:48 Detail
1. Viktor Miller 2 0 Marie Voldřichová 14:48 Detail
1. Felix Kokinda 0 2 Jakub Šprungl 14:48 Detail
1. Jan Sedlák 0 2 Martin Kubeš 14:48 Detail
2. Jan Sedlák 0 2 Martin Kubeš 14:50 Detail
2. Tomáš Křížek 2 0 Kateřina Petráňková 14:51 Detail
2. Felix Kokinda 0 2 Jakub Šprungl 14:53 Detail
2. Ivan Rezanka 0 2 Kateřina Čechová 14:53 Detail
2. Viktor Miller 0 2 Marie Voldřichová 14:53 Detail
SPŠD 6 14 Prímabé Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Křikava 2 0 Karolina Stočesová 14:48 Detail
1. Karel Ďopan 2 0 Vilém Šubrta 14:48 Detail
1. Jakub Tůma 0 2 Ján Dunaj Jurčo 14:48 Detail
1. Vojtěch Kobližka 0 2 David Novák 14:48 Detail
1. Patrik Dome 0 2 Terezie Bechyňáková 14:48 Detail
2. Patrik Dome 2 0 Terezie Bechyňáková 14:49 Detail
2. Karel Ďopan 0 2 Vilém Šubrta 14:50 Detail
2. Jakub Tůma 0 2 Ján Dunaj Jurčo 14:51 Detail
2. Vojtěch Kobližka 0 2 David Novák 14:51 Detail
2. Tadeáš Křikava 0 2 Karolina Stočesová 14:55 Detail
Bejčci 12 8 GGGama tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Nešuta 2 0 Adam Štyler 14:48 Detail
1. Jakub Smetana 2 0 Johanka Vejnarová 14:48 Detail
1. Karel Mlch 0 2 Aneta Marie Svobodová 14:48 Detail
1. Filip Saidl 0 2 Kateřina Vomelová 14:48 Detail
1. Jáchym Bečka 2 0 Václav Železný 14:48 Detail
2. Jáchym Bečka 2 0 Václav Železný 14:50 Detail
2. Martin Nešuta 2 0 Adam Štyler 14:50 Detail
2. Jakub Smetana 0 2 Johanka Vejnarová 14:51 Detail
2. Filip Saidl 0 2 Kateřina Vomelová 14:52 Detail
2. Karel Mlch 2 0 Aneta Marie Svobodová 14:56 Detail
Štola C 8 12 Štola B Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 2 0 Šimon Pasler 14:48 Detail
1. Petr Valeš 0 2 Vojtěch Melichar 14:48 Detail
1. Anna Steinerová 2 0 Simon Olsen 14:48 Detail
1. Julie Kučerová 0 2 Tadeáš Janda 14:48 Detail
1. Lucie Kubová 2 0 Michal Procházka 14:48 Detail
2. Julie Kučerová 0 2 Tadeáš Janda 14:50 Detail
2. Matouš Janda 0 2 Šimon Pasler 14:51 Detail
2. Petr Valeš 0 2 Vojtěch Melichar 14:51 Detail
2. Anna Steinerová 2 0 Simon Olsen 14:53 Detail
2. Lucie Kubová 0 2 Michal Procházka 15:03 Detail
YNTELIGENTI 10 10 GVH A Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Fadrhons 2 0 Ondřej Žerníček 14:48 Detail
1. Anežka Lecjaksová 0 2 Adam El-Dunia 14:48 Detail
1. Eliška Jeřábková 2 0 Vojtěch Veverka 14:48 Detail
1. Tomáš Sedmihradský 0 2 Tibor Čuvala 14:48 Detail
1. Quang Minh Nguyen 0 2 Eliška Bendová 14:48 Detail
2. Lukáš Fadrhons 0 2 Ondřej Žerníček 14:51 Detail
2. Eliška Jeřábková 2 0 Vojtěch Veverka 14:52 Detail
2. Tomáš Sedmihradský 2 0 Tibor Čuvala 14:52 Detail
2. Anežka Lecjaksová 0 2 Adam El-Dunia 14:53 Detail
2. Quang Minh Nguyen 2 0 Eliška Bendová 14:55 Detail
Štola A 18 2 Lubná B Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Neubauerová 2 0 Vladimír Kasl 14:48 Detail
1. Alina Kuramšina 2 0 Miroslav Kratochvíl 14:48 Detail
1. Filip Mík 2 0 Natálie Kounková 14:48 Detail
1. Matouš Vodenka 2 0 Tereza Kabeláková 14:48 Detail
1. Anna Matějčková 2 0 Michal Diepold 14:48 Detail
2. Filip Mík 2 0 Natálie Kounková 14:50 Detail
2. Alina Kuramšina 2 0 Miroslav Kratochvíl 14:51 Detail
2. Matouš Vodenka 0 2 Tereza Kabeláková 14:51 Detail
2. Anna Matějčková 2 0 Michal Diepold 14:51 Detail
2. Anna Neubauerová 2 0 Vladimír Kasl 14:59 Detail
Kobylky 14 6 HONEY Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Spudilová 2 0 Eliška Pilchová 14:48 Detail
1. Vendula Ferfecká 0 2 Marie Kuchařová 14:48 Detail
1. Eliška Kirchnerová 0 2 Monika Mrňavá 14:48 Detail
1. Klára Špačková 2 0 Anna Mundlová 14:48 Detail
1. Dominika Dušková 2 0 Aneta Schönová 14:48 Detail
2. Dominika Dušková 2 0 Aneta Schönová 14:50 Detail
2. Kateřina Spudilová 2 0 Eliška Pilchová 14:50 Detail
2. Klára Špačková 2 0 Anna Mundlová 14:50 Detail
2. Eliška Kirchnerová 0 2 Monika Mrňavá 14:52 Detail
2. Vendula Ferfecká 2 0 Marie Kuchařová 14:52 Detail
Lubná A 6 14 Jílovská elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Švarc 0 2 Markéta Máslová 14:48 Detail
1. Vítek Prchal 0 2 Tomáš Pirkl 14:48 Detail
1. Jaroslav Kamenský 2 0 Lucie Sirotková 14:48 Detail
1. Matyáš Faigl 0 2 Julie Reissigová 14:48 Detail
1. Tomáš Diepold 0 2 Petr Stach 14:48 Detail
2. Matyáš Faigl 0 2 Julie Reissigová 14:49 Detail
2. Vítek Prchal 2 0 Tomáš Pirkl 14:49 Detail
2. Jaroslav Kamenský 2 0 Lucie Sirotková 14:50 Detail
2. Vojtěch Švarc 0 2 Markéta Máslová 14:50 Detail
2. Tomáš Diepold 0 2 Petr Stach 14:53 Detail
Piškoti ze 7. B 14 6 Pětilístek Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojta Kokeš 0 2 Aleš Polidor 14:48 Detail
1. Lukáš Hobza 2 0 Adam Špinka 14:48 Detail
1. Kristýna Doubková 2 0 Bedřich Pivoňka 14:48 Detail
1. Marek Hotařík 2 0 Adam Dlouhý 14:48 Detail
1. Nikola Šimková 2 0 Linh Nhi Nguyen 14:48 Detail
2. Marek Hotařík 2 0 Adam Dlouhý 14:51 Detail
2. Vojta Kokeš 2 0 Aleš Polidor 14:51 Detail
2. Nikola Šimková 0 2 Linh Nhi Nguyen 14:51 Detail
2. Lukáš Hobza 0 2 Adam Špinka 14:52 Detail
2. Kristýna Doubková 2 0 Bedřich Pivoňka 14:55 Detail
PDT - piškvorkový dream team 16 4 Umělci Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Kupcová 2 0 Lucie Dvořáková 14:48 Detail
1. Nikola Novotná 2 0 Lukáš Kubovič 14:48 Detail
1. Petr Švorc 2 0 Eliška Pelcová 14:48 Detail
1. Filip Veselý 2 0 Roman Makový 14:48 Detail
1. Tomáš Maček 2 0 Štěpán Bratičák 14:48 Detail
2. Aneta Kupcová 2 0 Lucie Dvořáková 14:49 Detail
2. Petr Švorc 2 0 Eliška Pelcová 14:50 Detail
2. Nikola Novotná 0 2 Lukáš Kubovič 14:50 Detail
2. Filip Veselý 0 2 Roman Makový 14:50 Detail
2. Tomáš Maček 2 0 Štěpán Bratičák 14:56 Detail
BUKVICE 20 0 Osmíci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Dařena 2 0 Jakub Matějka 14:48 Detail
1. Jakub Petr 2 0 Alena Rejhonová 14:48 Detail
1. Denisa Habartová 2 0 Daniel Jaroš 14:48 Detail
1. Tereza Mládková 2 0 Daniela Benešová 14:48 Detail
1. David Brabec 2 0 Anna Oliveriusová 14:48 Detail
2. Tomáš Dařena 2 0 Jakub Matějka 14:56 Detail
2. David Brabec 2 0 Anna Oliveriusová 14:56 Detail
2. Jakub Petr 2 0 Alena Rejhonová 14:56 Detail
2. Denisa Habartová 2 0 Daniel Jaroš 14:56 Detail
2. Tereza Mládková 2 0 Daniela Benešová 14:56 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. <­error_404> 9 72 18 53
2. Pat a Mat 9 62 21 57
3. PT Zoufalci 8 80 22 56
4. Štola A 8 70 15 39
5. A jéje! 8 64 13 26
6. Štola B 7 68 14 26
7. Bráník Clique 7 62 19 37
8. Piškvoři 7 62 14 21
9. HCOONa Matata 7 60 21 43
10. Elita 7 58 18 37
11. Prímabé 7 54 12 28
12. Kobylky 6 60 15 20
13. Štola A 6 58 17 23
14. Bejčci 6 52 12 18
15. Štola D 6 50 13 14
16. YNTELIGENTI 5 56 18 19
17. Konstanta 5 52 18 26
18. GGGama tým 5 52 14 15
19. GVH A 5 50 14 22
20. Štola C 4 56 19 16
21. SPŠD 4 50 14 6
22. Piškoti ze 7. B 4 44 10 2
23. GYMLIT 5 4 42 17 16
24. PDT - piškvorkový dream team 4 42 16 6
25. Jílovská elita 4 42 14 12
26. Křížek a čtyři kolečka 4 40 13 8
27. XO5 4 38 16 8
28. BUKVICE 3 46 9 1
29. HONEY 2 40 17 0
30. Lubná A 2 36 14 0
31. Lubná B 2 34 14 0
32. Pětilístek 1 30 15 3
33. Umělci 0 18 12 0
34. Osmíci 1 0 0 7 0

Začátek: 22. 11. 14:20

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pat a Mat 10 10 HCOONa Matata Zobrazit/Skrýt detail
1. Lída Kačenková 2 0 Anna Jeřábková 14:20 Detail
1. Mirna Lazukić 0 2 Markéta Ďurišová 14:20 Detail
1. Michael Liu 2 0 Zuzana Krejzarová 14:20 Detail
1. Tatiana Stejskalová 2 0 Matěj Zdvořilý 14:20 Detail
1. Pavla Nováčková 0 2 Klára Jedličková 14:20 Detail
2. Tatiana Stejskalová 2 0 Matěj Zdvořilý 14:23 Detail
2. Pavla Nováčková 0 2 Klára Jedličková 14:23 Detail
2. Mirna Lazukić 0 2 Markéta Ďurišová 14:24 Detail
2. Lída Kačenková 0 2 Anna Jeřábková 14:25 Detail
2. Michael Liu 2 0 Zuzana Krejzarová 14:33 Detail
PT Zoufalci 8 12 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 0 2 Adam Gryč 14:20 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Jiří Nepraš 14:20 Detail
1. Tadeáš Horn 0 2 Jiří Dusbaba 14:20 Detail
1. Michal Šetka 0 2 Adam Koiš 14:20 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Martin Šebesta 14:20 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Adam Gryč 14:23 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Jiří Dusbaba 14:25 Detail
2. Michal Šetka 0 2 Adam Koiš 14:27 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Martin Šebesta 14:27 Detail
2. Jan Ptáček 0 2 Jiří Nepraš 14:28 Detail
YNTELIGENTI 8 12 Bráník Clique Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Fadrhons 0 2 Jiří Hrubant 14:20 Detail
1. Anežka Lecjaksová 0 2 Jan Krejsa 14:20 Detail
1. Eliška Jeřábková 2 0 David Bálek 14:20 Detail
1. Tomáš Sedmihradský 2 0 Vojtěch Kozel 14:20 Detail
1. Quang Minh Nguyen 2 0 Sabina Müllerová 14:20 Detail
2. Quang Minh Nguyen 0 2 Sabina Müllerová 14:24 Detail
2. Eliška Jeřábková 0 2 David Bálek 14:25 Detail
2. Anežka Lecjaksová 2 0 Jan Krejsa 14:26 Detail
2. Lukáš Fadrhons 0 2 Jiří Hrubant 14:26 Detail
2. Tomáš Sedmihradský 0 2 Vojtěch Kozel 14:27 Detail
SPŠD 6 14 A jéje! Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Křikava 0 2 Nela Havlíčková 14:20 Detail
1. Karel Ďopan 0 2 Veronika Krausová 14:20 Detail
1. Jakub Tůma 0 2 Ngoc Linh Tran 14:20 Detail
1. Vojtěch Kobližka 2 0 Thao My Duong 14:20 Detail
1. Patrik Dome 0 2 Quang Vu Tran 14:20 Detail
2. Jakub Tůma 2 0 Ngoc Linh Tran 14:21 Detail
2. Tadeáš Křikava 2 0 Nela Havlíčková 14:22 Detail
2. Karel Ďopan 0 2 Veronika Krausová 14:22 Detail
2. Patrik Dome 0 2 Quang Vu Tran 14:22 Detail
2. Vojtěch Kobližka 0 2 Thao My Duong 14:24 Detail
Konstanta 10 10 GGGama tým Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Zvěřina 2 0 Adam Štyler 14:20 Detail
1. Jan Vokněr 0 2 Johanka Vejnarová 14:20 Detail
1. Adam Šintal 2 0 Aneta Marie Svobodová 14:20 Detail
1. Ondřej Dušek 0 2 Kateřina Vomelová 14:20 Detail
1. Jindřich Urban 2 0 Václav Železný 14:20 Detail
2. Jindřich Urban 0 2 Václav Železný 14:22 Detail
2. Ondřej Dušek 0 2 Kateřina Vomelová 14:23 Detail
2. Jan Vokněr 2 0 Johanka Vejnarová 14:23 Detail
2. Adam Šintal 0 2 Aneta Marie Svobodová 14:24 Detail
2. Matyáš Zvěřina 2 0 Adam Štyler 14:24 Detail
Kobylky 4 16 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Spudilová 0 2 Petr Dosedla 14:20 Detail
1. Vendula Ferfecká 0 2 Matouš Šafránek 14:20 Detail
1. Eliška Kirchnerová 0 2 Mikuláš Králíček 14:20 Detail
1. Klára Špačková 0 2 Šimon Rada 14:20 Detail
1. Dominika Dušková 0 2 Barbora Brnadová 14:20 Detail
2. Dominika Dušková 0 2 Barbora Brnadová 14:24 Detail
2. Vendula Ferfecká 2 0 Matouš Šafránek 14:25 Detail
2. Kateřina Spudilová 2 0 Petr Dosedla 14:26 Detail
2. Eliška Kirchnerová 0 2 Mikuláš Králíček 14:26 Detail
2. Klára Špačková 0 2 Šimon Rada 14:30 Detail
GYMLIT 5 8 12 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Hejná 0 2 Richard Neubauer 14:20 Detail
1. Lenka Cvejnová 0 2 Tomáš Ludvík 14:20 Detail
1. Matěj Timo Čáp 0 2 Johana Vršková 14:20 Detail
1. Adam Duchek 2 0 Martin Kupčík 14:20 Detail
1. Martin Těšitel 0 2 Magdalena Antonová 14:20 Detail
2. Lenka Cvejnová 0 2 Tomáš Ludvík 14:21 Detail
2. Martin Těšitel 2 0 Magdalena Antonová 14:21 Detail
2. Matěj Timo Čáp 2 0 Johana Vršková 14:23 Detail
2. Adam Duchek 0 2 Martin Kupčík 14:23 Detail
2. Alžběta Hejná 2 0 Richard Neubauer 14:26 Detail
Piškvoři 10 10 Elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Šoun 2 0 Kateřina Petráňková 14:20 Detail
1. Filip Müller 2 0 Kateřina Čechová 14:20 Detail
1. Marek Pavlica 2 0 Marie Voldřichová 14:20 Detail
1. Julie Vondráčková 0 2 Jakub Šprungl 14:20 Detail
1. Matěj Vondráček 0 2 Martin Kubeš 14:20 Detail
2. Julie Vondráčková 0 2 Jakub Šprungl 14:21 Detail
2. Matěj Vondráček 0 2 Martin Kubeš 14:23 Detail
2. Filip Müller 2 0 Kateřina Čechová 14:25 Detail
2. Denis Šoun 2 0 Kateřina Petráňková 14:26 Detail
2. Marek Pavlica 0 2 Marie Voldřichová 14:31 Detail
Štola A 10 10 Štola B Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Neubauerová 2 0 Šimon Pasler 14:20 Detail
1. Alina Kuramšina 0 2 Vojtěch Melichar 14:20 Detail
1. Filip Mík 0 2 Simon Olsen 14:20 Detail
1. Matouš Vodenka 0 2 Tadeáš Janda 14:20 Detail
1. Anna Matějčková 2 0 Michal Procházka 14:20 Detail
2. Filip Mík 2 0 Simon Olsen 14:23 Detail
2. Anna Neubauerová 0 2 Šimon Pasler 14:25 Detail
2. Alina Kuramšina 0 2 Vojtěch Melichar 14:25 Detail
2. Anna Matějčková 2 0 Michal Procházka 14:29 Detail
2. Matouš Vodenka 2 0 Tadeáš Janda 14:29 Detail
Štola C 10 10 GVH A Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 2 0 Ondřej Žerníček 14:20 Detail
1. Petr Valeš 2 0 Adam El-Dunia 14:20 Detail
1. Anna Steinerová 2 0 Vojtěch Veverka 14:20 Detail
1. Julie Kučerová 0 2 Tibor Čuvala 14:20 Detail
1. Lucie Kubová 0 2 Eliška Bendová 14:20 Detail
2. Anna Steinerová 2 0 Vojtěch Veverka 14:21 Detail
2. Matouš Janda 0 2 Ondřej Žerníček 14:22 Detail
2. Julie Kučerová 0 2 Tibor Čuvala 14:23 Detail
2. Petr Valeš 2 0 Adam El-Dunia 14:24 Detail
2. Lucie Kubová 0 2 Eliška Bendová 14:32 Detail
PDT - piškvorkový dream team 8 12 Prímabé Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Kupcová 0 2 Karolina Stočesová 14:20 Detail
1. Nikola Novotná 0 2 Vilém Šubrta 14:20 Detail
1. Petr Švorc 2 0 Ján Dunaj Jurčo 14:20 Detail
1. Filip Veselý 0 2 David Novák 14:20 Detail
1. Tomáš Maček 2 0 Terezie Bechyňáková 14:20 Detail
2. Aneta Kupcová 0 2 Karolina Stočesová 14:21 Detail
2. Filip Veselý 0 2 David Novák 14:22 Detail
2. Nikola Novotná 0 2 Vilém Šubrta 14:22 Detail
2. Tomáš Maček 2 0 Terezie Bechyňáková 14:22 Detail
2. Petr Švorc 2 0 Ján Dunaj Jurčo 14:22 Detail
XO5 14 6 Jílovská elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Nováková 2 0 Markéta Máslová 14:20 Detail
1. Markéta Šebelová 0 2 Tomáš Pirkl 14:20 Detail
1. Nora Habová 2 0 Lucie Sirotková 14:20 Detail
1. Agáta Martínková 2 0 Julie Reissigová 14:20 Detail
1. Kateřina Vašicová 0 2 Petr Stach 14:20 Detail
2. Markéta Šebelová 2 0 Tomáš Pirkl 14:21 Detail
2. Agáta Martínková 2 0 Julie Reissigová 14:22 Detail
2. Kateřina Vašicová 0 2 Petr Stach 14:23 Detail
2. Nora Habová 2 0 Lucie Sirotková 14:24 Detail
2. Klára Nováková 2 0 Markéta Máslová 14:26 Detail
Bejčci 20 0 HONEY Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Nešuta 2 0 Eliška Pilchová 14:20 Detail
1. Jakub Smetana 2 0 Marie Kuchařová 14:20 Detail
1. Karel Mlch 2 0 Monika Mrňavá 14:20 Detail
1. Filip Saidl 2 0 Anna Mundlová 14:20 Detail
1. Jáchym Bečka 2 0 Aneta Schönová 14:20 Detail
2. Jakub Smetana 2 0 Marie Kuchařová 14:22 Detail
2. Jáchym Bečka 2 0 Aneta Schönová 14:23 Detail
2. Karel Mlch 2 0 Monika Mrňavá 14:24 Detail
2. Filip Saidl 2 0 Anna Mundlová 14:25 Detail
2. Martin Nešuta 2 0 Eliška Pilchová 14:29 Detail
Křížek a čtyři kolečka 14 6 Lubná B Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Křížek 2 0 Vladimír Kasl 14:20 Detail
1. Ivan Rezanka 0 2 Miroslav Kratochvíl 14:20 Detail
1. Viktor Miller 0 2 Natálie Kounková 14:20 Detail
1. Felix Kokinda 2 0 Tereza Kabeláková 14:20 Detail
1. Jan Sedlák 2 0 Michal Diepold 14:20 Detail
2. Felix Kokinda 2 0 Tereza Kabeláková 14:21 Detail
2. Ivan Rezanka 2 0 Miroslav Kratochvíl 14:22 Detail
2. Jan Sedlák 0 2 Michal Diepold 14:23 Detail
2. Viktor Miller 2 0 Natálie Kounková 14:24 Detail
2. Tomáš Křížek 2 0 Vladimír Kasl 14:29 Detail
Piškoti ze 7. B 16 4 Umělci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojta Kokeš 0 2 Lucie Dvořáková 14:20 Detail
1. Lukáš Hobza 2 0 Lukáš Kubovič 14:20 Detail
1. Kristýna Doubková 2 0 Eliška Pelcová 14:20 Detail
1. Marek Hotařík 2 0 Roman Makový 14:20 Detail
1. Nikola Šimková 2 0 Štěpán Bratičák 14:20 Detail
2. Kristýna Doubková 2 0 Eliška Pelcová 14:22 Detail
2. Marek Hotařík 2 0 Roman Makový 14:23 Detail
2. Lukáš Hobza 2 0 Lukáš Kubovič 14:23 Detail
2. Vojta Kokeš 0 2 Lucie Dvořáková 14:24 Detail
2. Nikola Šimková 2 0 Štěpán Bratičák 14:27 Detail
BUKVICE 10 10 Pětilístek Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Dařena 0 2 Aleš Polidor 14:20 Detail
1. Jakub Petr 2 0 Adam Špinka 14:20 Detail
1. Denisa Habartová 2 0 Bedřich Pivoňka 14:20 Detail
1. Tereza Mládková 2 0 Adam Dlouhý 14:20 Detail
1. David Brabec 0 2 Linh Nhi Nguyen 14:20 Detail
2. Denisa Habartová 2 0 Bedřich Pivoňka 14:22 Detail
2. Tereza Mládková 0 2 Adam Dlouhý 14:22 Detail
2. Jakub Petr 2 0 Adam Špinka 14:22 Detail
2. David Brabec 0 2 Linh Nhi Nguyen 14:26 Detail
2. Tomáš Dařena 0 2 Aleš Polidor 14:29 Detail
Lubná A 20 0 Osmíci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Švarc 2 0 Jakub Matějka 14:20 Detail
1. Vítek Prchal 2 0 Alena Rejhonová 14:20 Detail
1. Jaroslav Kamenský 2 0 Daniel Jaroš 14:20 Detail
1. Matyáš Faigl 2 0 Daniela Benešová 14:20 Detail
1. Tomáš Diepold 2 0 Anna Oliveriusová 14:20 Detail
2. Matyáš Faigl 2 0 Daniela Benešová 14:28 Detail
2. Vítek Prchal 2 0 Alena Rejhonová 14:28 Detail
2. Jaroslav Kamenský 2 0 Daniel Jaroš 14:28 Detail
2. Tomáš Diepold 2 0 Anna Oliveriusová 14:28 Detail
2. Vojtěch Švarc 2 0 Jakub Matějka 14:28 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. HCOONa Matata 7 56 9 33
2. <­error_404> 7 54 10 31
3. Bráník Clique 7 54 8 27
4. Pat a Mat 7 50 10 31
5. PT Zoufalci 6 64 12 34
6. Štola A 6 56 8 25
7. A jéje! 6 48 9 18
8. Štola D 6 42 6 14
9. Štola B 5 56 8 16
10. Konstanta 5 50 9 23
11. Piškvoři 5 50 6 7
12. GGGama tým 5 44 7 11
13. Elita 5 42 9 21
14. Prímabé 5 40 8 16
15. Štola C 4 48 9 13
16. YNTELIGENTI 4 46 9 10
17. Kobylky 4 46 7 8
18. SPŠD 4 44 5 2
19. Štola A 4 40 11 15
20. GVH A 4 40 9 13
21. Bejčci 4 40 6 8
22. GYMLIT 5 4 36 9 16
23. Křížek a čtyři kolečka 4 36 6 8
24. XO5 4 34 7 4
25. HONEY 2 34 8 0
26. Lubná B 2 32 8 0
27. Lubná A 2 30 9 0
28. Piškoti ze 7. B 2 30 6 0
29. Jílovská elita 2 28 8 4
30. PDT - piškvorkový dream team 2 26 9 2
31. BUKVICE 1 26 6 1
32. Pětilístek 1 24 9 1
33. Umělci 0 14 8 0
34. Osmíci 1 0 0 4 0

Začátek: 22. 11. 13:53

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pat a Mat 12 8 Štola B Zobrazit/Skrýt detail
1. Lída Kačenková 0 2 Šimon Pasler 13:53 Detail
1. Mirna Lazukić 2 0 Vojtěch Melichar 13:53 Detail
1. Michael Liu 0 2 Simon Olsen 13:53 Detail
1. Tatiana Stejskalová 2 0 Tadeáš Janda 13:53 Detail
1. Pavla Nováčková 2 0 Michal Procházka 13:53 Detail
2. Michael Liu 2 0 Simon Olsen 13:55 Detail
2. Mirna Lazukić 0 2 Vojtěch Melichar 13:56 Detail
2. Tatiana Stejskalová 2 0 Tadeáš Janda 13:57 Detail
2. Pavla Nováčková 2 0 Michal Procházka 13:59 Detail
2. Lída Kačenková 0 2 Šimon Pasler 14:02 Detail
PT Zoufalci 20 0 A jéje! Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Nela Havlíčková 13:53 Detail
1. Jan Ptáček 2 0 Veronika Krausová 13:53 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Ngoc Linh Tran 13:53 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Thao My Duong 13:53 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Quang Vu Tran 13:53 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Thao My Duong 13:55 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Quang Vu Tran 13:55 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Nela Havlíčková 13:56 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Ngoc Linh Tran 13:57 Detail
2. Jan Ptáček 2 0 Veronika Krausová 13:58 Detail
Elita 6 14 HCOONa Matata Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Petráňková 0 2 Anna Jeřábková 13:53 Detail
1. Kateřina Čechová 0 2 Markéta Ďurišová 13:53 Detail
1. Marie Voldřichová 0 2 Zuzana Krejzarová 13:53 Detail
1. Jakub Šprungl 2 0 Matěj Zdvořilý 13:53 Detail
1. Martin Kubeš 0 2 Klára Jedličková 13:53 Detail
2. Marie Voldřichová 0 2 Zuzana Krejzarová 13:56 Detail
2. Kateřina Čechová 0 2 Markéta Ďurišová 13:57 Detail
2. Martin Kubeš 0 2 Klára Jedličková 13:59 Detail
2. Kateřina Petráňková 2 0 Anna Jeřábková 14:01 Detail
2. Jakub Šprungl 2 0 Matěj Zdvořilý 14:02 Detail
Štola A 6 14 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Neubauerová 0 2 Adam Gryč 13:53 Detail
1. Alina Kuramšina 2 0 Jiří Nepraš 13:53 Detail
1. Filip Mík 0 2 Jiří Dusbaba 13:53 Detail
1. Matouš Vodenka 0 2 Adam Koiš 13:53 Detail
1. Anna Matějčková 2 0 Martin Šebesta 13:53 Detail
2. Matouš Vodenka 0 2 Adam Koiš 13:58 Detail
2. Filip Mík 0 2 Jiří Dusbaba 13:58 Detail
2. Anna Matějčková 2 0 Martin Šebesta 14:00 Detail
2. Alina Kuramšina 0 2 Jiří Nepraš 14:01 Detail
2. Anna Neubauerová 0 2 Adam Gryč 14:03 Detail
Konstanta 10 10 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Zvěřina 2 0 Petr Dosedla 13:53 Detail
1. Jan Vokněr 0 2 Matouš Šafránek 13:53 Detail
1. Adam Šintal 2 0 Mikuláš Králíček 13:53 Detail
1. Ondřej Dušek 2 0 Šimon Rada 13:53 Detail
1. Jindřich Urban 0 2 Barbora Brnadová 13:53 Detail
2. Jindřich Urban 2 0 Barbora Brnadová 13:56 Detail
2. Adam Šintal 0 2 Mikuláš Králíček 13:56 Detail
2. Matyáš Zvěřina 2 0 Petr Dosedla 13:57 Detail
2. Jan Vokněr 0 2 Matouš Šafránek 14:00 Detail
2. Ondřej Dušek 0 2 Šimon Rada 14:01 Detail
Bráník Clique 14 6 GVH A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Hrubant 2 0 Ondřej Žerníček 13:53 Detail
1. Jan Krejsa 2 0 Adam El-Dunia 13:53 Detail
1. David Bálek 2 0 Vojtěch Veverka 13:53 Detail
1. Vojtěch Kozel 0 2 Tibor Čuvala 13:53 Detail
1. Sabina Müllerová 0 2 Eliška Bendová 13:53 Detail
2. David Bálek 2 0 Vojtěch Veverka 13:55 Detail
2. Sabina Müllerová 2 0 Eliška Bendová 13:55 Detail
2. Vojtěch Kozel 0 2 Tibor Čuvala 13:56 Detail
2. Jan Krejsa 2 0 Adam El-Dunia 13:56 Detail
2. Jiří Hrubant 2 0 Ondřej Žerníček 14:01 Detail
Bejčci 6 14 YNTELIGENTI Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Nešuta 2 0 Lukáš Fadrhons 13:53 Detail
1. Jakub Smetana 2 0 Anežka Lecjaksová 13:53 Detail
1. Karel Mlch 0 2 Eliška Jeřábková 13:53 Detail
1. Filip Saidl 0 2 Tomáš Sedmihradský 13:53 Detail
1. Jáchym Bečka 0 2 Quang Minh Nguyen 13:53 Detail
2. Karel Mlch 0 2 Eliška Jeřábková 13:56 Detail
2. Martin Nešuta 0 2 Lukáš Fadrhons 13:57 Detail
2. Filip Saidl 0 2 Tomáš Sedmihradský 13:58 Detail
2. Jakub Smetana 2 0 Anežka Lecjaksová 13:58 Detail
2. Jáchym Bečka 0 2 Quang Minh Nguyen 13:59 Detail
GYMLIT 5 12 8 Křížek a čtyři kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Hejná 2 0 Tomáš Křížek 13:53 Detail
1. Lenka Cvejnová 0 2 Ivan Rezanka 13:53 Detail
1. Matěj Timo Čáp 0 2 Viktor Miller 13:53 Detail
1. Adam Duchek 2 0 Felix Kokinda 13:53 Detail
1. Martin Těšitel 2 0 Jan Sedlák 13:53 Detail
2. Martin Těšitel 2 0 Jan Sedlák 13:54 Detail
2. Adam Duchek 2 0 Felix Kokinda 13:54 Detail
2. Matěj Timo Čáp 0 2 Viktor Miller 13:56 Detail
2. Lenka Cvejnová 0 2 Ivan Rezanka 13:56 Detail
2. Alžběta Hejná 2 0 Tomáš Křížek 14:00 Detail
GGGama tým 12 8 HONEY Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Štyler 2 0 Eliška Pilchová 13:53 Detail
1. Johanka Vejnarová 2 0 Marie Kuchařová 13:53 Detail
1. Aneta Marie Svobodová 0 2 Monika Mrňavá 13:53 Detail
1. Kateřina Vomelová 2 0 Anna Mundlová 13:53 Detail
1. Václav Železný 2 0 Aneta Schönová 13:53 Detail
2. Kateřina Vomelová 2 0 Anna Mundlová 13:54 Detail
2. Aneta Marie Svobodová 0 2 Monika Mrňavá 13:55 Detail
2. Johanka Vejnarová 2 0 Marie Kuchařová 13:56 Detail
2. Václav Železný 0 2 Aneta Schönová 13:56 Detail
2. Adam Štyler 0 2 Eliška Pilchová 13:56 Detail
Štola C 10 10 Prímabé Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 0 2 Karolina Stočesová 13:53 Detail
1. Petr Valeš 0 2 Vilém Šubrta 13:53 Detail
1. Anna Steinerová 0 2 Ján Dunaj Jurčo 13:53 Detail
1. Julie Kučerová 0 2 David Novák 13:53 Detail
1. Lucie Kubová 2 0 Terezie Bechyňáková 13:53 Detail
2. Petr Valeš 2 0 Vilém Šubrta 13:55 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Karolina Stočesová 13:55 Detail
2. Anna Steinerová 2 0 Ján Dunaj Jurčo 13:55 Detail
2. Julie Kučerová 0 2 David Novák 13:56 Detail
2. Lucie Kubová 2 0 Terezie Bechyňáková 13:57 Detail
Kobylky 18 2 PDT - piškvorkový dream team Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Spudilová 2 0 Aneta Kupcová 13:53 Detail
1. Vendula Ferfecká 2 0 Nikola Novotná 13:53 Detail
1. Eliška Kirchnerová 2 0 Petr Švorc 13:53 Detail
1. Klára Špačková 2 0 Filip Veselý 13:53 Detail
1. Dominika Dušková 2 0 Tomáš Maček 13:53 Detail
2. Klára Špačková 0 2 Filip Veselý 13:54 Detail
2. Eliška Kirchnerová 2 0 Petr Švorc 13:55 Detail
2. Kateřina Spudilová 2 0 Aneta Kupcová 13:55 Detail
2. Vendula Ferfecká 2 0 Nikola Novotná 13:57 Detail
2. Dominika Dušková 2 0 Tomáš Maček 13:59 Detail
BUKVICE 6 14 SPŠD Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Dařena 2 0 Tadeáš Křikava 13:53 Detail
1. Jakub Petr 2 0 Karel Ďopan 13:53 Detail
1. Denisa Habartová 0 2 Jakub Tůma 13:53 Detail
1. Tereza Mládková 0 2 Vojtěch Kobližka 13:53 Detail
1. David Brabec 0 2 Patrik Dome 13:53 Detail
2. Tereza Mládková 0 2 Vojtěch Kobližka 13:54 Detail
2. Denisa Habartová 0 2 Jakub Tůma 13:55 Detail
2. David Brabec 0 2 Patrik Dome 13:56 Detail
2. Jakub Petr 0 2 Karel Ďopan 13:57 Detail
2. Tomáš Dařena 2 0 Tadeáš Křikava 14:05 Detail
Lubná A 4 16 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Švarc 2 0 Richard Neubauer 13:53 Detail
1. Vítek Prchal 0 2 Tomáš Ludvík 13:53 Detail
1. Jaroslav Kamenský 0 2 Johana Vršková 13:53 Detail
1. Matyáš Faigl 0 2 Martin Kupčík 13:53 Detail
1. Tomáš Diepold 2 0 Magdalena Antonová 13:53 Detail
2. Matyáš Faigl 0 2 Martin Kupčík 13:55 Detail
2. Jaroslav Kamenský 0 2 Johana Vršková 13:55 Detail
2. Vojtěch Švarc 0 2 Richard Neubauer 13:55 Detail
2. Tomáš Diepold 0 2 Magdalena Antonová 13:56 Detail
2. Vítek Prchal 0 2 Tomáš Ludvík 13:57 Detail
Pětilístek 2 18 Piškvoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Aleš Polidor 0 2 Denis Šoun 13:53 Detail
1. Adam Špinka 0 2 Filip Müller 13:53 Detail
1. Bedřich Pivoňka 0 2 Marek Pavlica 13:53 Detail
1. Adam Dlouhý 0 2 Julie Vondráčková 13:53 Detail
1. Linh Nhi Nguyen 0 2 Matěj Vondráček 13:53 Detail
2. Linh Nhi Nguyen 2 0 Matěj Vondráček 13:56 Detail
2. Aleš Polidor 0 2 Denis Šoun 13:57 Detail
2. Adam Dlouhý 0 2 Julie Vondráčková 13:58 Detail
2. Bedřich Pivoňka 0 2 Marek Pavlica 13:58 Detail
2. Adam Špinka 0 2 Filip Müller 13:59 Detail
Umělci 8 12 XO5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Dvořáková 2 0 Klára Nováková 13:53 Detail
1. Lukáš Kubovič 0 2 Markéta Šebelová 13:53 Detail
1. Eliška Pelcová 2 0 Nora Habová 13:53 Detail
1. Roman Makový 0 2 Agáta Martínková 13:53 Detail
1. Štěpán Bratičák 0 2 Kateřina Vašicová 13:53 Detail
2. Lukáš Kubovič 2 0 Markéta Šebelová 13:55 Detail
2. Eliška Pelcová 2 0 Nora Habová 13:56 Detail
2. Roman Makový 0 2 Agáta Martínková 13:56 Detail
2. Lucie Dvořáková 0 2 Klára Nováková 13:57 Detail
2. Štěpán Bratičák 0 2 Kateřina Vašicová 14:01 Detail
Piškoti ze 7. B 6 14 Jílovská elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojta Kokeš 2 0 Markéta Máslová 13:53 Detail
1. Lukáš Hobza 0 2 Tomáš Pirkl 13:53 Detail
1. Kristýna Doubková 0 2 Lucie Sirotková 13:53 Detail
1. Marek Hotařík 0 2 Julie Reissigová 13:53 Detail
1. Nikola Šimková 0 2 Petr Stach 13:53 Detail
2. Nikola Šimková 0 2 Petr Stach 13:54 Detail
2. Vojta Kokeš 2 0 Markéta Máslová 13:55 Detail
2. Lukáš Hobza 0 2 Tomáš Pirkl 13:55 Detail
2. Kristýna Doubková 0 2 Lucie Sirotková 13:55 Detail
2. Marek Hotařík 2 0 Julie Reissigová 13:55 Detail
Osmíci 1 0 20 Lubná B Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Matějka 0 2 Vladimír Kasl 13:53 Detail
1. Alena Rejhonová 0 2 Miroslav Kratochvíl 13:53 Detail
1. Daniel Jaroš 0 2 Natálie Kounková 13:53 Detail
1. Daniela Benešová 0 2 Tereza Kabeláková 13:53 Detail
1. Anna Oliveriusová 0 2 Michal Diepold 13:53 Detail
2. Alena Rejhonová 0 2 Miroslav Kratochvíl 14:01 Detail
2. Daniel Jaroš 0 2 Natálie Kounková 14:01 Detail
2. Jakub Matějka 0 2 Vladimír Kasl 14:01 Detail
2. Daniela Benešová 0 2 Tereza Kabeláková 14:01 Detail
2. Anna Oliveriusová 0 2 Michal Diepold 14:01 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. PT Zoufalci 6 56 4 24
2. HCOONa Matata 6 46 3 18
3. Pat a Mat 6 40 3 18
4. <­error_404> 5 42 3 15
5. Bráník Clique 5 42 3 11
6. Štola B 4 46 4 8
7. Kobylky 4 42 2 8
8. Konstanta 4 40 3 11
9. Štola A 4 40 3 11
10. Piškvoři 4 40 0 0
11. YNTELIGENTI 4 38 2 4
12. SPŠD 4 38 0 0
13. A jéje! 4 34 4 8
14. GGGama tým 4 34 2 4
15. Elita 4 32 4 16
16. Štola D 4 30 0 0
17. GYMLIT 5 4 28 4 12
18. Štola C 3 38 3 7
19. Štola A 3 30 4 8
20. GVH A 3 30 4 4
21. Prímabé 3 28 3 7
22. HONEY 2 34 3 0
23. Lubná B 2 26 2 0
24. Jílovská elita 2 22 4 0
25. Křížek a čtyři kolečka 2 22 4 0
26. Bejčci 2 20 4 4
27. XO5 2 20 3 0
28. PDT - piškvorkový dream team 2 18 4 0
29. BUKVICE 0 16 4 0
30. Pětilístek 0 14 4 0
31. Piškoti ze 7. B 0 14 3 0
32. Lubná A 0 10 4 0
33. Umělci 0 10 4 0
34. Osmíci 1 0 0 2 0

Začátek: 22. 11. 13:25

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Elita 12 8 YNTELIGENTI Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Petráňková 0 2 Lukáš Fadrhons 13:25 Detail
1. Kateřina Čechová 2 0 Anežka Lecjaksová 13:25 Detail
1. Marie Voldřichová 2 0 Eliška Jeřábková 13:25 Detail
1. Jakub Šprungl 2 0 Tomáš Sedmihradský 13:25 Detail
1. Martin Kubeš 0 2 Quang Minh Nguyen 13:25 Detail
2. Kateřina Čechová 2 0 Anežka Lecjaksová 13:26 Detail
2. Martin Kubeš 2 0 Quang Minh Nguyen 13:29 Detail
2. Marie Voldřichová 0 2 Eliška Jeřábková 13:30 Detail
2. Jakub Šprungl 2 0 Tomáš Sedmihradský 13:31 Detail
2. Kateřina Petráňková 0 2 Lukáš Fadrhons 13:32 Detail
Pat a Mat 14 6 Prímabé Zobrazit/Skrýt detail
1. Lída Kačenková 2 0 Karolina Stočesová 13:25 Detail
1. Mirna Lazukić 2 0 Vilém Šubrta 13:25 Detail
1. Michael Liu 0 2 Ján Dunaj Jurčo 13:25 Detail
1. Tatiana Stejskalová 0 2 David Novák 13:25 Detail
1. Pavla Nováčková 2 0 Terezie Bechyňáková 13:25 Detail
2. Pavla Nováčková 2 0 Terezie Bechyňáková 13:26 Detail
2. Mirna Lazukić 2 0 Vilém Šubrta 13:27 Detail
2. Michael Liu 2 0 Ján Dunaj Jurčo 13:27 Detail
2. Lída Kačenková 0 2 Karolina Stočesová 13:32 Detail
2. Tatiana Stejskalová 2 0 David Novák 13:38 Detail
Bráník Clique 10 10 <­error_404> Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Hrubant 0 2 Adam Gryč 13:25 Detail
1. Jan Krejsa 2 0 Jiří Nepraš 13:25 Detail
1. David Bálek 0 2 Jiří Dusbaba 13:25 Detail
1. Vojtěch Kozel 0 2 Adam Koiš 13:25 Detail
1. Sabina Müllerová 2 0 Martin Šebesta 13:25 Detail
2. Sabina Müllerová 2 0 Martin Šebesta 13:26 Detail
2. Vojtěch Kozel 2 0 Adam Koiš 13:27 Detail
2. David Bálek 2 0 Jiří Dusbaba 13:27 Detail
2. Jan Krejsa 0 2 Jiří Nepraš 13:29 Detail
2. Jiří Hrubant 0 2 Adam Gryč 13:29 Detail
GGGama tým 6 14 A jéje! Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Štyler 0 2 Nela Havlíčková 13:25 Detail
1. Johanka Vejnarová 0 2 Veronika Krausová 13:25 Detail
1. Aneta Marie Svobodová 0 2 Ngoc Linh Tran 13:25 Detail
1. Kateřina Vomelová 0 2 Thao My Duong 13:25 Detail
1. Václav Železný 0 2 Quang Vu Tran 13:25 Detail
2. Václav Železný 2 0 Quang Vu Tran 13:26 Detail
2. Johanka Vejnarová 2 0 Veronika Krausová 13:26 Detail
2. Adam Štyler 0 2 Nela Havlíčková 13:27 Detail
2. Aneta Marie Svobodová 2 0 Ngoc Linh Tran 13:28 Detail
2. Kateřina Vomelová 0 2 Thao My Duong 13:31 Detail
Štola A 10 10 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Neubauerová 2 0 Petr Dosedla 13:25 Detail
1. Alina Kuramšina 0 2 Matouš Šafránek 13:25 Detail
1. Filip Mík 0 2 Mikuláš Králíček 13:25 Detail
1. Matouš Vodenka 2 0 Šimon Rada 13:25 Detail
1. Anna Matějčková 2 0 Barbora Brnadová 13:25 Detail
2. Anna Matějčková 0 2 Barbora Brnadová 13:35 Detail
2. Matouš Vodenka 2 0 Šimon Rada 13:36 Detail
2. Anna Neubauerová 0 2 Petr Dosedla 13:37 Detail
2. Alina Kuramšina 0 2 Matouš Šafránek 13:39 Detail
2. Filip Mík 2 0 Mikuláš Králíček 13:40 Detail
GYMLIT 5 2 18 Štola B Zobrazit/Skrýt detail
1. Alžběta Hejná 2 0 Šimon Pasler 13:25 Detail
1. Lenka Cvejnová 0 2 Vojtěch Melichar 13:25 Detail
1. Matěj Timo Čáp 0 2 Simon Olsen 13:25 Detail
1. Adam Duchek 0 2 Tadeáš Janda 13:25 Detail
1. Martin Těšitel 0 2 Michal Procházka 13:25 Detail
2. Lenka Cvejnová 0 2 Vojtěch Melichar 13:26 Detail
2. Matěj Timo Čáp 0 2 Simon Olsen 13:27 Detail
2. Adam Duchek 0 2 Tadeáš Janda 13:29 Detail
2. Alžběta Hejná 0 2 Šimon Pasler 13:30 Detail
2. Martin Těšitel 0 2 Michal Procházka 13:32 Detail
Štola C 8 12 HCOONa Matata Zobrazit/Skrýt detail
1. Matouš Janda 0 2 Anna Jeřábková 13:25 Detail
1. Petr Valeš 0 2 Markéta Ďurišová 13:25 Detail
1. Anna Steinerová 0 2 Zuzana Krejzarová 13:25 Detail
1. Julie Kučerová 0 2 Matěj Zdvořilý 13:25 Detail
1. Lucie Kubová 2 0 Klára Jedličková 13:25 Detail
2. Anna Steinerová 0 2 Zuzana Krejzarová 13:28 Detail
2. Julie Kučerová 2 0 Matěj Zdvořilý 13:28 Detail
2. Petr Valeš 0 2 Markéta Ďurišová 13:30 Detail
2. Matouš Janda 2 0 Anna Jeřábková 13:31 Detail
2. Lucie Kubová 2 0 Klára Jedličková 13:32 Detail
PT Zoufalci 18 2 Piškvoři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Tkadlec 2 0 Denis Šoun 13:25 Detail
1. Jan Ptáček 0 2 Filip Müller 13:25 Detail
1. Tadeáš Horn 2 0 Marek Pavlica 13:25 Detail
1. Michal Šetka 2 0 Julie Vondráčková 13:25 Detail
1. Martin Mlejnecký 2 0 Matěj Vondráček 13:25 Detail
2. Michal Šetka 2 0 Julie Vondráčková 13:27 Detail
2. Tadeáš Horn 2 0 Marek Pavlica 13:28 Detail
2. Martin Mlejnecký 2 0 Matěj Vondráček 13:28 Detail
2. Jan Ptáček 2 0 Filip Müller 13:31 Detail
2. Tadeáš Tkadlec 2 0 Denis Šoun 13:31 Detail
Konstanta 20 0 XO5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Zvěřina 2 0 Klára Nováková 13:25 Detail
1. Jan Vokněr 2 0 Markéta Šebelová 13:25 Detail
1. Adam Šintal 2 0 Nora Habová 13:25 Detail
1. Ondřej Dušek 2 0 Agáta Martínková 13:25 Detail
1. Jindřich Urban 2 0 Kateřina Vašicová 13:25 Detail
2. Jan Vokněr 2 0 Markéta Šebelová 13:26 Detail
2. Jindřich Urban 2 0 Kateřina Vašicová 13:27 Detail
2. Adam Šintal 2 0 Nora Habová 13:27 Detail
2. Ondřej Dušek 2 0 Agáta Martínková 13:27 Detail
2. Matyáš Zvěřina 2 0 Klára Nováková 13:30 Detail
Piškoti ze 7. B 6 14 GVH A Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojta Kokeš 0 2 Ondřej Žerníček 13:25 Detail
1. Lukáš Hobza 2 0 Adam El-Dunia 13:25 Detail
1. Kristýna Doubková 0 2 Vojtěch Veverka 13:25 Detail
1. Marek Hotařík 0 2 Tibor Čuvala 13:25 Detail
1. Nikola Šimková 0 2 Eliška Bendová 13:25 Detail
2. Lukáš Hobza 0 2 Adam El-Dunia 13:26 Detail
2. Kristýna Doubková 2 0 Vojtěch Veverka 13:26 Detail
2. Vojta Kokeš 2 0 Ondřej Žerníček 13:27 Detail
2. Nikola Šimková 0 2 Eliška Bendová 13:28 Detail
2. Marek Hotařík 0 2 Tibor Čuvala 13:29 Detail
BUKVICE 6 14 PDT - piškvorkový dream team Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Dařena 0 2 Aneta Kupcová 13:25 Detail
1. Jakub Petr 2 0 Nikola Novotná 13:25 Detail
1. Denisa Habartová 0 2 Petr Švorc 13:25 Detail
1. Tereza Mládková 0 2 Filip Veselý 13:25 Detail
1. David Brabec 0 2 Tomáš Maček 13:25 Detail
2. Denisa Habartová 0 2 Petr Švorc 13:26 Detail
2. Tomáš Dařena 0 2 Aneta Kupcová 13:27 Detail
2. Tereza Mládková 0 2 Filip Veselý 13:29 Detail
2. Jakub Petr 2 0 Nikola Novotná 13:30 Detail
2. David Brabec 2 0 Tomáš Maček 13:32 Detail
Osmíci 1 0 20 HONEY Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Matějka 0 2 Eliška Pilchová 13:25 Detail
1. Alena Rejhonová 0 2 Marie Kuchařová 13:25 Detail
1. Daniel Jaroš 0 2 Monika Mrňavá 13:25 Detail
1. Daniela Benešová 0 2 Anna Mundlová 13:25 Detail
1. Anna Oliveriusová 0 2 Aneta Schönová 13:25 Detail
2. Alena Rejhonová 0 2 Marie Kuchařová 13:32 Detail
2. Daniela Benešová 0 2 Anna Mundlová 13:32 Detail
2. Anna Oliveriusová 0 2 Aneta Schönová 13:32 Detail
2. Daniel Jaroš 0 2 Monika Mrňavá 13:32 Detail
2. Jakub Matějka 0 2 Eliška Pilchová 13:32 Detail
Lubná A 6 14 Křížek a čtyři kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Švarc 0 2 Tomáš Křížek 13:25 Detail
1. Vítek Prchal 2 0 Ivan Rezanka 13:25 Detail
1. Jaroslav Kamenský 0 2 Viktor Miller 13:25 Detail
1. Matyáš Faigl 0 2 Felix Kokinda 13:25 Detail
1. Tomáš Diepold 2 0 Jan Sedlák 13:25 Detail
2. Matyáš Faigl 0 2 Felix Kokinda 13:27 Detail
2. Vítek Prchal 0 2 Ivan Rezanka 13:28 Detail
2. Vojtěch Švarc 0 2 Tomáš Křížek 13:29 Detail
2. Jaroslav Kamenský 0 2 Viktor Miller 13:29 Detail
2. Tomáš Diepold 2 0 Jan Sedlák 13:32 Detail
Bejčci 14 6 Lubná B Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Nešuta 2 0 Vladimír Kasl 13:25 Detail
1. Jakub Smetana 2 0 Miroslav Kratochvíl 13:25 Detail
1. Karel Mlch 2 0 Natálie Kounková 13:25 Detail
1. Filip Saidl 0 2 Tereza Kabeláková 13:25 Detail
1. Jáchym Bečka 2 0 Michal Diepold 13:25 Detail
2. Filip Saidl 0 2 Tereza Kabeláková 13:26 Detail
2. Jakub Smetana 2 0 Miroslav Kratochvíl 13:26 Detail
2. Karel Mlch 0 2 Natálie Kounková 13:28 Detail
2. Jáchym Bečka 2 0 Michal Diepold 13:29 Detail
2. Martin Nešuta 2 0 Vladimír Kasl 13:30 Detail
Umělci 2 18 SPŠD Zobrazit/Skrýt detail
1. Lucie Dvořáková 2 0 Tadeáš Křikava 13:25 Detail
1. Lukáš Kubovič 0 2 Karel Ďopan 13:25 Detail
1. Eliška Pelcová 0 2 Jakub Tůma 13:25 Detail
1. Roman Makový 0 2 Vojtěch Kobližka 13:25 Detail
1. Štěpán Bratičák 0 2 Patrik Dome 13:25 Detail
2. Lukáš Kubovič 0 2 Karel Ďopan 13:28 Detail
2. Roman Makový 0 2 Vojtěch Kobližka 13:30 Detail
2. Lucie Dvořáková 0 2 Tadeáš Křikava 13:30 Detail
2. Štěpán Bratičák 0 2 Patrik Dome 13:32 Detail
2. Eliška Pelcová 0 2 Jakub Tůma 13:33 Detail
Pětilístek 8 12 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Aleš Polidor 2 0 Richard Neubauer 13:25 Detail
1. Adam Špinka 0 2 Tomáš Ludvík 13:25 Detail
1. Bedřich Pivoňka 0 2 Johana Vršková 13:25 Detail
1. Adam Dlouhý 0 2 Martin Kupčík 13:25 Detail
1. Linh Nhi Nguyen 2 0 Magdalena Antonová 13:25 Detail
2. Adam Špinka 2 0 Tomáš Ludvík 13:27 Detail
2. Bedřich Pivoňka 2 0 Johana Vršková 13:27 Detail
2. Linh Nhi Nguyen 0 2 Magdalena Antonová 13:27 Detail
2. Aleš Polidor 0 2 Richard Neubauer 13:27 Detail
2. Adam Dlouhý 0 2 Martin Kupčík 13:39 Detail
Kobylky 18 2 Jílovská elita Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Spudilová 2 0 Markéta Máslová 13:25 Detail
1. Vendula Ferfecká 2 0 Tomáš Pirkl 13:25 Detail
1. Eliška Kirchnerová 2 0 Lucie Sirotková 13:25 Detail
1. Klára Špačková 2 0 Julie Reissigová 13:25 Detail
1. Dominika Dušková 0 2 Petr Stach 13:25 Detail
2. Kateřina Spudilová 2 0 Markéta Máslová 13:26 Detail
2. Eliška Kirchnerová 2 0 Lucie Sirotková 13:26 Detail
2. Vendula Ferfecká 2 0 Tomáš Pirkl 13:27 Detail
2. Dominika Dušková 2 0 Petr Stach 13:27 Detail
2. Klára Špačková 2 0 Julie Reissigová 13:28 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Štola B 4 38 0 4
2. PT Zoufalci 4 36 0 8
3. A jéje! 4 34 0 4
4. HCOONa Matata 4 32 0 8
5. Pat a Mat 4 28 0 4
6. Elita 4 26 0 8
7. Štola A 3 30 0 7
8. Konstanta 3 30 0 3
9. <­error_404> 3 28 0 7
10. Bráník Clique 3 28 0 3
11. Štola A 3 24 0 7
12. GVH A 3 24 0 3
13. Štola C 2 28 0 0
14. HONEY 2 26 0 0
15. YNTELIGENTI 2 24 0 0
16. SPŠD 2 24 0 0
17. Kobylky 2 24 0 0
18. GGGama tým 2 22 0 0
19. Piškvoři 2 22 0 0
20. Prímabé 2 18 0 0
21. GYMLIT 5 2 16 0 4
22. PDT - piškvorkový dream team 2 16 0 0
23. Křížek a čtyři kolečka 2 14 0 0
24. Bejčci 2 14 0 0
25. Štola D 2 14 0 0
26. Pětilístek 0 12 0 0
27. BUKVICE 0 10 0 0
28. XO5 0 8 0 0
29. Piškoti ze 7. B 0 8 0 0
30. Jílovská elita 0 8 0 0
31. Lubná A 0 6 0 0
32. Lubná B 0 6 0 0
33. Umělci 0 2 0 0
34. Osmíci 1 0 0 0 0

Začátek: 22. 11. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Prímabé 12 8 XO5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Karolina Stočesová 0 2 Klára Nováková 13:00 Detail
1. Vilém Šubrta 0 2 Markéta Šebelová 13:00 Detail
1. Ján Dunaj Jurčo 2 0 Nora Habová 13:00 Detail
1. David Novák 0 2 Agáta Martínková 13:00 Detail
1. Terezie Bechyňáková 0 2 Kateřina Vašicová 13:00 Detail
2. David Novák 2 0 Agáta Martínková 13:06 Detail
2. Ján Dunaj Jurčo 2 0 Nora Habová 13:06 Detail
2. Karolina Stočesová 2 0 Klára Nováková 13:07 Detail
2. Vilém Šubrta 2 0 Markéta Šebelová 13:07 Detail
2. Terezie Bechyňáková 2 0 Kateřina Vašicová 13:08 Detail
YNTELIGENTI 16 4 Pětilístek Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Fadrhons 0 2 Aleš Polidor 13:00 Detail
1. Anežka Lecjaksová 2 0 Adam Špinka 13:00 Detail
1. Eliška Jeřábková 0 2 Bedřich Pivoňka 13:00 Detail
1. Tomáš Sedmihradský 2 0 Adam Dlouhý 13:00 Detail
1. Quang Minh Nguyen 2 0 Linh Nhi Nguyen 13:00 Detail
2. Tomáš Sedmihradský 2 0 Adam Dlouhý 13:02 Detail
2. Eliška Jeřábková 2 0 Bedřich Pivoňka 13:02 Detail
2. Quang Minh Nguyen 2 0 Linh Nhi Nguyen 13:03 Detail
2. Anežka Lecjaksová 2 0 Adam Špinka 13:04 Detail
2. Lukáš Fadrhons 2 0 Aleš Polidor 13:07 Detail
Jílovská elita 6 14 Pat a Mat Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Máslová 0 2 Lída Kačenková 13:00 Detail
1. Tomáš Pirkl 2 0 Mirna Lazukić 13:00 Detail
1. Lucie Sirotková 0 2 Michael Liu 13:00 Detail
1. Julie Reissigová 0 2 Tatiana Stejskalová 13:00 Detail
1. Petr Stach 2 0 Pavla Nováčková 13:00 Detail
2. Lucie Sirotková 0 2 Michael Liu 13:01 Detail
2. Julie Reissigová 0 2 Tatiana Stejskalová 13:01 Detail
2. Petr Stach 2 0 Pavla Nováčková 13:03 Detail
2. Tomáš Pirkl 0 2 Mirna Lazukić 13:04 Detail
2. Markéta Máslová 0 2 Lída Kačenková 13:08 Detail
<­error_404> 18 2 PDT - piškvorkový dream team Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Gryč 2 0 Aneta Kupcová 13:00 Detail
1. Jiří Nepraš 0 2 Nikola Novotná 13:00 Detail
1. Jiří Dusbaba 2 0 Petr Švorc 13:00 Detail
1. Adam Koiš 2 0 Filip Veselý 13:00 Detail
1. Martin Šebesta 2 0 Tomáš Maček 13:00 Detail
2. Jiří Dusbaba 2 0 Petr Švorc 13:01 Detail
2. Martin Šebesta 2 0 Tomáš Maček 13:01 Detail
2. Jiří Nepraš 2 0 Nikola Novotná 13:02 Detail
2. Adam Koiš 2 0 Filip Veselý 13:03 Detail
2. Adam Gryč 2 0 Aneta Kupcová 13:05 Detail
Bráník Clique 18 2 Piškoti ze 7. B Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Hrubant 2 0 Vojta Kokeš 13:00 Detail
1. Jan Krejsa 2 0 Lukáš Hobza 13:00 Detail
1. David Bálek 2 0 Kristýna Doubková 13:00 Detail
1. Vojtěch Kozel 2 0 Marek Hotařík 13:00 Detail
1. Sabina Müllerová 2 0 Nikola Šimková 13:00 Detail
2. Jiří Hrubant 0 2 Vojta Kokeš 13:01 Detail
2. David Bálek 2 0 Kristýna Doubková 13:01 Detail
2. Vojtěch Kozel 2 0 Marek Hotařík 13:01 Detail
2. Sabina Müllerová 2 0 Nikola Šimková 13:02 Detail
2. Jan Krejsa 2 0 Lukáš Hobza 13:02 Detail
A jéje! 20 0 Osmíci 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Havlíčková 2 0 Jakub Matějka 13:00 Detail
1. Veronika Krausová 2 0 Alena Rejhonová 13:00 Detail
1. Ngoc Linh Tran 2 0 Daniel Jaroš 13:00 Detail
1. Thao My Duong 2 0 Daniela Benešová 13:00 Detail
1. Quang Vu Tran 2 0 Anna Oliveriusová 13:00 Detail
2. Ngoc Linh Tran 2 0 Daniel Jaroš 13:07 Detail
2. Thao My Duong 2 0 Daniela Benešová 13:07 Detail
2. Veronika Krausová 2 0 Alena Rejhonová 13:07 Detail
2. Quang Vu Tran 2 0 Anna Oliveriusová 13:07 Detail
2. Nela Havlíčková 2 0 Jakub Matějka 13:07 Detail
GVH A 10 10 Konstanta Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Žerníček 2 0 Matyáš Zvěřina 13:00 Detail
1. Adam El-Dunia 2 0 Jan Vokněr 13:00 Detail
1. Vojtěch Veverka 0 2 Adam Šintal 13:00 Detail
1. Tibor Čuvala 2 0 Ondřej Dušek 13:00 Detail
1. Eliška Bendová 2 0 Jindřich Urban 13:00 Detail
2. Vojtěch Veverka 0 2 Adam Šintal 13:01 Detail
2. Eliška Bendová 0 2 Jindřich Urban 13:01 Detail
2. Tibor Čuvala 2 0 Ondřej Dušek 13:02 Detail
2. Adam El-Dunia 0 2 Jan Vokněr 13:02 Detail
2. Ondřej Žerníček 0 2 Matyáš Zvěřina 13:05 Detail
Štola A 20 0 Křížek a čtyři kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Dosedla 2 0 Tomáš Křížek 13:00 Detail
1. Matouš Šafránek 2 0 Ivan Rezanka 13:00 Detail
1. Mikuláš Králíček 2 0 Viktor Miller 13:00 Detail
1. Šimon Rada 2 0 Felix Kokinda 13:00 Detail
1. Barbora Brnadová 2 0 Jan Sedlák 13:00 Detail
2. Matouš Šafránek 2 0 Ivan Rezanka 13:02 Detail
2. Šimon Rada 2 0 Felix Kokinda 13:05 Detail
2. Barbora Brnadová 2 0 Jan Sedlák 13:07 Detail
2. Mikuláš Králíček 2 0 Viktor Miller 13:11 Detail
2. Petr Dosedla 2 0 Tomáš Křížek 13:13 Detail
SPŠD 6 14 GYMLIT 5 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Křikava 0 2 Alžběta Hejná 13:00 Detail
1. Karel Ďopan 2 0 Lenka Cvejnová 13:00 Detail
1. Jakub Tůma 0 2 Matěj Timo Čáp 13:00 Detail
1. Vojtěch Kobližka 2 0 Adam Duchek 13:00 Detail
1. Patrik Dome 0 2 Martin Těšitel 13:00 Detail
2. Karel Ďopan 0 2 Lenka Cvejnová 13:02 Detail
2. Jakub Tůma 2 0 Matěj Timo Čáp 13:03 Detail
2. Patrik Dome 0 2 Martin Těšitel 13:06 Detail
2. Vojtěch Kobližka 0 2 Adam Duchek 13:06 Detail
2. Tadeáš Křikava 0 2 Alžběta Hejná 13:06 Detail
HCOONa Matata 20 0 Bejčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Jeřábková 2 0 Martin Nešuta 13:00 Detail
1. Markéta Ďurišová 2 0 Jakub Smetana 13:00 Detail
1. Zuzana Krejzarová 2 0 Karel Mlch 13:00 Detail
1. Matěj Zdvořilý 2 0 Filip Saidl 13:00 Detail
1. Klára Jedličková 2 0 Jáchym Bečka 13:00 Detail
2. Zuzana Krejzarová 2 0 Karel Mlch 13:04 Detail
2. Matěj Zdvořilý 2 0 Filip Saidl 13:05 Detail
2. Markéta Ďurišová 2 0 Jakub Smetana 13:08 Detail
2. Klára Jedličková 2 0 Jáchym Bečka 13:10 Detail
2. Anna Jeřábková 2 0 Martin Nešuta 13:12 Detail
GGGama tým 16 4 BUKVICE Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Štyler 0 2 Tomáš Dařena 13:00 Detail
1. Johanka Vejnarová 2 0 Jakub Petr 13:00 Detail
1. Aneta Marie Svobodová 2 0 Denisa Habartová 13:00 Detail
1. Kateřina Vomelová 2 0 Tereza Mládková 13:00 Detail
1. Václav Železný 2 0 David Brabec 13:00 Detail
2. Václav Železný 0 2 David Brabec 13:01 Detail
2. Aneta Marie Svobodová 2 0 Denisa Habartová 13:01 Detail
2. Kateřina Vomelová 2 0 Tereza Mládková 13:01 Detail
2. Johanka Vejnarová 2 0 Jakub Petr 13:02 Detail
2. Adam Štyler 2 0 Tomáš Dařena 13:03 Detail
HONEY 6 14 Štola A Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Pilchová 2 0 Anna Neubauerová 13:00 Detail
1. Marie Kuchařová 0 2 Alina Kuramšina 13:00 Detail
1. Monika Mrňavá 0 2 Filip Mík 13:00 Detail
1. Anna Mundlová 0 2 Matouš Vodenka 13:00 Detail
1. Aneta Schönová 0 2 Anna Matějčková 13:00 Detail
2. Aneta Schönová 0 2 Anna Matějčková 13:02 Detail
2. Marie Kuchařová 0 2 Alina Kuramšina 13:04 Detail
2. Eliška Pilchová 0 2 Anna Neubauerová 13:06 Detail
2. Monika Mrňavá 2 0 Filip Mík 13:07 Detail
2. Anna Mundlová 2 0 Matouš Vodenka 13:07 Detail
Štola B 20 0 Lubná A Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Pasler 2 0 Vojtěch Švarc 13:00 Detail
1. Vojtěch Melichar 2 0 Vítek Prchal 13:00 Detail
1. Simon Olsen 2 0 Jaroslav Kamenský 13:00 Detail
1. Tadeáš Janda 2 0 Matyáš Faigl 13:00 Detail
1. Michal Procházka 2 0 Tomáš Diepold 13:00 Detail
2. Tadeáš Janda 2 0 Matyáš Faigl 13:01 Detail
2. Michal Procházka 2 0 Tomáš Diepold 13:02 Detail
2. Šimon Pasler 2 0 Vojtěch Švarc 13:03 Detail
2. Simon Olsen 2 0 Jaroslav Kamenský 13:04 Detail
2. Vojtěch Melichar 2 0 Vítek Prchal 13:06 Detail
Lubná B 0 20 Štola C Zobrazit/Skrýt detail
1. Vladimír Kasl 0 2 Matouš Janda 13:00 Detail
1. Miroslav Kratochvíl 0 2 Petr Valeš 13:00 Detail
1. Natálie Kounková 0 2 Anna Steinerová 13:00 Detail
1. Tereza Kabeláková 0 2 Julie Kučerová 13:00 Detail
1. Michal Diepold 0 2 Lucie Kubová 13:00 Detail
2. Tereza Kabeláková 0 2 Julie Kučerová 13:01 Detail
2. Natálie Kounková 0 2 Anna Steinerová 13:02 Detail
2. Miroslav Kratochvíl 0 2 Petr Valeš 13:03 Detail
2. Vladimír Kasl 0 2 Matouš Janda 13:06 Detail
2. Michal Diepold 0 2 Lucie Kubová 13:07 Detail
Štola D 2 18 PT Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Neubauer 0 2 Tadeáš Tkadlec 13:00 Detail
1. Tomáš Ludvík 0 2 Jan Ptáček 13:00 Detail
1. Johana Vršková 0 2 Tadeáš Horn 13:00 Detail
1. Martin Kupčík 0 2 Michal Šetka 13:00 Detail
1. Magdalena Antonová 0 2 Martin Mlejnecký 13:00 Detail
2. Magdalena Antonová 0 2 Martin Mlejnecký 13:01 Detail
2. Tomáš Ludvík 0 2 Jan Ptáček 13:02 Detail
2. Johana Vršková 2 0 Tadeáš Horn 13:02 Detail
2. Richard Neubauer 0 2 Tadeáš Tkadlec 13:03 Detail
2. Martin Kupčík 0 2 Michal Šetka 13:05 Detail
Elita 14 6 Kobylky Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Petráňková 0 2 Kateřina Spudilová 13:00 Detail
1. Kateřina Čechová 0 2 Vendula Ferfecká 13:00 Detail
1. Marie Voldřichová 2 0 Eliška Kirchnerová 13:00 Detail
1. Jakub Šprungl 2 0 Klára Špačková 13:00 Detail
1. Martin Kubeš 2 0 Dominika Dušková 13:00 Detail
2. Jakub Šprungl 2 0 Klára Špačková 13:01 Detail
2. Kateřina Petráňková 0 2 Kateřina Spudilová 13:01 Detail
2. Martin Kubeš 2 0 Dominika Dušková 13:02 Detail
2. Marie Voldřichová 2 0 Eliška Kirchnerová 13:03 Detail
2. Kateřina Čechová 2 0 Vendula Ferfecká 13:04 Detail
Piškvoři 20 0 Umělci Zobrazit/Skrýt detail
1. Denis Šoun 2 0 Lucie Dvořáková 13:00 Detail
1. Filip Müller 2 0 Lukáš Kubovič 13:00 Detail
1. Marek Pavlica 2 0 Eliška Pelcová 13:00 Detail
1. Julie Vondráčková 2 0 Roman Makový 13:00 Detail
1. Matěj Vondráček 2 0 Štěpán Bratičák 13:00 Detail
2. Julie Vondráčková 2 0 Roman Makový 13:06 Detail
2. Filip Müller 2 0 Lukáš Kubovič 13:07 Detail
2. Denis Šoun 2 0 Lucie Dvořáková 13:07 Detail
2. Matěj Vondráček 2 0 Štěpán Bratičák 13:07 Detail
2. Marek Pavlica 2 0 Eliška Pelcová 13:07 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. A jéje! 2 20 0 0
2. Štola A 2 20 0 0
3. HCOONa Matata 2 20 0 0
4. Štola B 2 20 0 0
5. Štola C 2 20 0 0
6. Piškvoři 2 20 0 0
7. <­error_404> 2 18 0 0
8. PT Zoufalci 2 18 0 0
9. Bráník Clique 2 18 0 0
10. YNTELIGENTI 2 16 0 0
11. GGGama tým 2 16 0 0
12. Pat a Mat 2 14 0 0
13. GYMLIT 5 2 14 0 0
14. Elita 2 14 0 0
15. Štola A 2 14 0 0
16. Prímabé 2 12 0 0
17. Konstanta 1 10 0 1
18. GVH A 1 10 0 1
19. XO5 0 8 0 0
20. HONEY 0 6 0 0
21. Jílovská elita 0 6 0 0
22. SPŠD 0 6 0 0
23. Kobylky 0 6 0 0
24. BUKVICE 0 4 0 0
25. Pětilístek 0 4 0 0
26. Piškoti ze 7. B 0 2 0 0
27. PDT - piškvorkový dream team 0 2 0 0
28. Štola D 0 2 0 0
29. Lubná A 0 0 0 0
30. Lubná B 0 0 0 0
31. Umělci 0 0 0 0
32. Osmíci 1 0 0 0 0
33. Křížek a čtyři kolečka 0 0 0 0
34. Bejčci 0 0 0 0