Online

20. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 20. 11. v 15:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Praha
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 20. 11. 17:27

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
c123 8 12 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Grešl 2 0 Tadeáš Wůdy 17:27 Detail
1. Vojtěch Psohlavec 0 2 Denis Mňouček 17:27 Detail
1. Martin Prokš 0 2 Vašek Novák 17:27 Detail
1. Jakub Sklenář 0 2 Jan Melichar 17:27 Detail
1. Pavel Olyšar 2 0 David Hora 17:27 Detail
2. Martin Grešl 2 0 Tadeáš Wůdy 17:30 Detail
2. Martin Prokš 0 2 Vašek Novák 17:32 Detail
2. Jakub Sklenář 0 2 Jan Melichar 17:33 Detail
2. Vojtěch Psohlavec 0 2 Denis Mňouček 17:34 Detail
2. Pavel Olyšar 2 0 David Hora 17:35 Detail
FÝKUZ 14 6 Mašťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Jan Váňa 17:27 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Matěj Zábranský 17:27 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Matůš Púll 17:27 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Hugo Kleibl 17:27 Detail
1. Klára Stehlíková 0 2 Mark Salame 17:27 Detail
2. Pavel Hráský 0 2 Matůš Púll 17:29 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Jan Váňa 17:32 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Hugo Kleibl 17:32 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Mark Salame 17:33 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Matěj Zábranský 17:35 Detail
Frikadelle 18 2 Přední jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 2 0 Adam Bujdák 17:27 Detail
1. Adam Winkelhöfer 0 2 Jiří Mikeš 17:27 Detail
1. Daniel Milota 2 0 Adam Kleindienst 17:27 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Jaromír Staš 17:27 Detail
1. Tadeáš Klečka 2 0 Ondřej Nikodým 17:27 Detail
2. Daniel Milota 2 0 Adam Kleindienst 17:28 Detail
2. Filip Krejza 2 0 Adam Bujdák 17:29 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Ondřej Nikodým 17:30 Detail
2. Jan Seidl 2 0 Jaromír Staš 17:31 Detail
2. Adam Winkelhöfer 2 0 Jiří Mikeš 17:31 Detail
Český Brod XO club 4 16 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Červený 0 2 Daniela Hušková 17:27 Detail
1. Jiří Kruchina 0 2 Tobiáš Luft 17:27 Detail
1. Adam Podratzký 2 0 Matěj Novotný 17:27 Detail
1. Jonáš Kalus 0 2 Šimon Burda 17:27 Detail
1. Adam Zahradník 0 2 Jakub Tesárek 17:27 Detail
2. Jiří Kruchina 2 0 Tobiáš Luft 17:28 Detail
2. Adam Zahradník 0 2 Jakub Tesárek 17:29 Detail
2. Matěj Červený 0 2 Daniela Hušková 17:29 Detail
2. Adam Podratzký 0 2 Matěj Novotný 17:33 Detail
2. Jonáš Kalus 0 2 Šimon Burda 17:35 Detail
GYMLIT 7 8 12 GYMLIT 6 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dudl 0 2 Jana Bičáková 17:27 Detail
1. Jakub Feix 0 2 Zuzana Holcová 17:27 Detail
1. Tomáš Kužela 2 0 Anna Chlupáčová 17:27 Detail
1. Ngoc Hung Nguyen 2 0 Maxmilián Mečíř 17:27 Detail
1. Luděk Růžička 0 2 Martin Svoboda 17:27 Detail
2. Vojtěch Dudl 2 0 Jana Bičáková 17:28 Detail
2. Tomáš Kužela 0 2 Anna Chlupáčová 17:30 Detail
2. Luděk Růžička 0 2 Martin Svoboda 17:31 Detail
2. Jakub Feix 2 0 Zuzana Holcová 17:34 Detail
2. Ngoc Hung Nguyen 0 2 Maxmilián Mečíř 17:42 Detail
Piškvorkáři 6 14 Berta Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandr Čechrák 0 2 Berta Tycarová 17:27 Detail
1. Černý Marek 0 2 Hana Hiršlová 17:27 Detail
1. Viktorie Sůrová 2 0 Daniela Marková 17:27 Detail
1. Lukáš Šmejkal 0 2 Anna Prokešová 17:27 Detail
1. Pavel Galčík 0 2 Martin Černohorský 17:27 Detail
2. Pavel Galčík 0 2 Martin Černohorský 17:28 Detail
2. Lukáš Šmejkal 2 0 Anna Prokešová 17:30 Detail
2. Černý Marek 0 2 Hana Hiršlová 17:32 Detail
2. Alexandr Čechrák 0 2 Berta Tycarová 17:33 Detail
2. Viktorie Sůrová 2 0 Daniela Marková 17:39 Detail
Banáni 4 16 Zadní jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Edik Abajyan 0 2 Iveta Veličková 17:27 Detail
1. Vít Jaroš 0 2 Denisa Kučerová 17:27 Detail
1. Michael Lukeš 0 2 Eliška Baslíková 17:27 Detail
1. Jan Procházka 2 0 Beata Tlustá 17:27 Detail
1. David Hlivka 0 2 Viktorie Seilerová 17:27 Detail
2. Edik Abajyan 2 0 Iveta Veličková 17:33 Detail
2. Jan Procházka 0 2 Beata Tlustá 17:34 Detail
2. David Hlivka 0 2 Viktorie Seilerová 17:35 Detail
2. Vít Jaroš 0 2 Denisa Kučerová 17:35 Detail
2. Michael Lukeš 0 2 Eliška Baslíková 17:35 Detail
GYMLIT 1 0 20 Ústavka holky ze 4.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Drba 0 2 Agáta Rýdlová 17:27 Detail
1. Karel Kvapil 0 2 Amálie Pancová 17:27 Detail
1. Kryštof Höschl 0 2 Anna Jandová 17:27 Detail
1. Dominik Tandler 0 2 Marie Záškodná 17:27 Detail
1. Adam Slavík 0 2 Lucie Rottová 17:27 Detail
2. Karel Kvapil 0 2 Amálie Pancová 17:35 Detail
2. Adam Slavík 0 2 Lucie Rottová 17:35 Detail
2. Kryštof Höschl 0 2 Anna Jandová 17:35 Detail
2. Dominik Tandler 0 2 Marie Záškodná 17:35 Detail
2. Tomáš Drba 0 2 Agáta Rýdlová 17:35 Detail
GYMLIT 4 16 4 Spadlý hrušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Dvořáková 2 0 Rosalie Attanasio 17:27 Detail
1. Tereza Kubínová 0 2 Emma Polcarová 17:27 Detail
1. Lucie Řehulková 2 0 Miroslava Marková 17:27 Detail
1. Eliška Rydvanová 2 0 Anežka Hanilcová 17:27 Detail
1. Matěj Kubín 2 0 Anna Hniličková 17:27 Detail
2. Tereza Kubínová 2 0 Emma Polcarová 17:29 Detail
2. Ema Dvořáková 0 2 Rosalie Attanasio 17:30 Detail
2. Lucie Řehulková 2 0 Miroslava Marková 17:30 Detail
2. Eliška Rydvanová 2 0 Anežka Hanilcová 17:35 Detail
2. Matěj Kubín 2 0 Anna Hniličková 17:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křižáci 13 102 44 113
2. FÝKUZ 12 110 39 78
3. Frikadelle 10 96 39 70
4. LegenTZD R. 10 88 45 78
5. Mašťáci 9 74 46 73
6. Ústavka holky ze 4.A 8 84 30 31
7. GYMLIT 6 8 78 31 34
8. Berta 8 74 29 32
9. Zadní jezdci 8 54 38 40
10. c123 7 78 40 38
11. Přední jezdci 6 66 33 12
12. Český Brod XO club 6 62 38 28
13. GYMLIT 4 6 62 31 29
14. GYMLIT 7 5 58 36 28
15. Piškvorkáři 4 60 32 8
16. Spadlý hrušky 4 60 25 4
17. Banáni 2 44 32 0
18. GYMLIT 1 0 10 29 0

Začátek: 20. 11. 16:59

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Mašťáci 10 10 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 2 0 Tadeáš Wůdy 16:59 Detail
1. Matěj Zábranský 0 2 Denis Mňouček 16:59 Detail
1. Matůš Púll 0 2 Vašek Novák 16:59 Detail
1. Hugo Kleibl 0 2 Jan Melichar 16:59 Detail
1. Mark Salame 2 0 David Hora 16:59 Detail
2. Matůš Púll 2 0 Vašek Novák 17:01 Detail
2. Mark Salame 2 0 David Hora 17:02 Detail
2. Matěj Zábranský 0 2 Denis Mňouček 17:02 Detail
2. Hugo Kleibl 0 2 Jan Melichar 17:05 Detail
2. Jan Váňa 2 0 Tadeáš Wůdy 17:07 Detail
FÝKUZ 16 4 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Daniela Hušková 16:59 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Tobiáš Luft 16:59 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Matěj Novotný 16:59 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Šimon Burda 16:59 Detail
1. Klára Stehlíková 0 2 Jakub Tesárek 16:59 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Tobiáš Luft 17:04 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Šimon Burda 17:04 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Jakub Tesárek 17:06 Detail
2. Pavel Hráský 2 0 Matěj Novotný 17:10 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Daniela Hušková 17:14 Detail
Frikadelle 18 2 Zadní jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Iveta Veličková 16:59 Detail
1. Adam Winkelhöfer 2 0 Denisa Kučerová 16:59 Detail
1. Daniel Milota 2 0 Eliška Baslíková 16:59 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Beata Tlustá 16:59 Detail
1. Tadeáš Klečka 2 0 Viktorie Seilerová 16:59 Detail
2. Filip Krejza 2 0 Iveta Veličková 17:01 Detail
2. Adam Winkelhöfer 2 0 Denisa Kučerová 17:01 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Viktorie Seilerová 17:01 Detail
2. Daniel Milota 2 0 Eliška Baslíková 17:01 Detail
2. Jan Seidl 2 0 Beata Tlustá 17:02 Detail
c123 10 10 Berta Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Grešl 2 0 Berta Tycarová 16:59 Detail
1. Vojtěch Psohlavec 0 2 Hana Hiršlová 16:59 Detail
1. Martin Prokš 0 2 Daniela Marková 16:59 Detail
1. Jakub Sklenář 0 2 Anna Prokešová 16:59 Detail
1. Pavel Olyšar 2 0 Martin Černohorský 16:59 Detail
2. Jakub Sklenář 2 0 Anna Prokešová 17:02 Detail
2. Pavel Olyšar 2 0 Martin Černohorský 17:02 Detail
2. Vojtěch Psohlavec 0 2 Hana Hiršlová 17:03 Detail
2. Martin Prokš 0 2 Daniela Marková 17:05 Detail
2. Martin Grešl 2 0 Berta Tycarová 17:08 Detail
GYMLIT 7 10 10 Český Brod XO club Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dudl 2 0 Matěj Červený 16:59 Detail
1. Jakub Feix 2 0 Jiří Kruchina 16:59 Detail
1. Tomáš Kužela 0 2 Adam Podratzký 16:59 Detail
1. Ngoc Hung Nguyen 0 2 Jonáš Kalus 16:59 Detail
1. Luděk Růžička 2 0 Adam Zahradník 16:59 Detail
2. Tomáš Kužela 0 2 Adam Podratzký 17:01 Detail
2. Jakub Feix 0 2 Jiří Kruchina 17:02 Detail
2. Luděk Růžička 2 0 Adam Zahradník 17:03 Detail
2. Vojtěch Dudl 0 2 Matěj Červený 17:03 Detail
2. Ngoc Hung Nguyen 2 0 Jonáš Kalus 17:09 Detail
GYMLIT 4 6 14 GYMLIT 6 Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Dvořáková 0 2 Jana Bičáková 16:59 Detail
1. Tereza Kubínová 0 2 Zuzana Holcová 16:59 Detail
1. Lucie Řehulková 0 2 Anna Chlupáčová 16:59 Detail
1. Eliška Rydvanová 0 2 Maxmilián Mečíř 16:59 Detail
1. Matěj Kubín 2 0 Martin Svoboda 16:59 Detail
2. Eliška Rydvanová 2 0 Maxmilián Mečíř 17:01 Detail
2. Ema Dvořáková 0 2 Jana Bičáková 17:01 Detail
2. Lucie Řehulková 0 2 Anna Chlupáčová 17:01 Detail
2. Matěj Kubín 2 0 Martin Svoboda 17:01 Detail
2. Tereza Kubínová 0 2 Zuzana Holcová 17:10 Detail
Piškvorkáři 4 16 Ústavka holky ze 4.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandr Čechrák 2 0 Agáta Rýdlová 16:59 Detail
1. Černý Marek 0 2 Amálie Pancová 16:59 Detail
1. Viktorie Sůrová 0 2 Anna Jandová 16:59 Detail
1. Lukáš Šmejkal 0 2 Marie Záškodná 16:59 Detail
1. Pavel Galčík 0 2 Lucie Rottová 16:59 Detail
2. Lukáš Šmejkal 0 2 Marie Záškodná 17:01 Detail
2. Pavel Galčík 0 2 Lucie Rottová 17:01 Detail
2. Černý Marek 0 2 Amálie Pancová 17:01 Detail
2. Alexandr Čechrák 2 0 Agáta Rýdlová 17:07 Detail
2. Viktorie Sůrová 0 2 Anna Jandová 17:10 Detail
GYMLIT 1 0 20 Přední jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Drba 0 2 Adam Bujdák 16:59 Detail
1. Karel Kvapil 0 2 Jiří Mikeš 16:59 Detail
1. Kryštof Höschl 0 2 Adam Kleindienst 16:59 Detail
1. Dominik Tandler 0 2 Jaromír Staš 16:59 Detail
1. Adam Slavík 0 2 Ondřej Nikodým 16:59 Detail
2. Kryštof Höschl 0 2 Adam Kleindienst 17:07 Detail
2. Tomáš Drba 0 2 Adam Bujdák 17:07 Detail
2. Karel Kvapil 0 2 Jiří Mikeš 17:07 Detail
2. Adam Slavík 0 2 Ondřej Nikodým 17:07 Detail
2. Dominik Tandler 0 2 Jaromír Staš 17:07 Detail
Banáni 6 14 Spadlý hrušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Edik Abajyan 0 2 Rosalie Attanasio 16:59 Detail
1. Vít Jaroš 0 2 Emma Polcarová 16:59 Detail
1. Michael Lukeš 0 2 Miroslava Marková 16:59 Detail
1. Jan Procházka 2 0 Anežka Hanilcová 16:59 Detail
1. David Hlivka 0 2 Anna Hniličková 16:59 Detail
2. Vít Jaroš 0 2 Emma Polcarová 17:07 Detail
2. David Hlivka 2 0 Anna Hniličková 17:07 Detail
2. Michael Lukeš 0 2 Miroslava Marková 17:07 Detail
2. Jan Procházka 2 0 Anežka Hanilcová 17:07 Detail
2. Edik Abajyan 0 2 Rosalie Attanasio 17:08 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křižáci 11 90 31 83
2. FÝKUZ 10 96 26 52
3. Mašťáci 9 68 26 59
4. Frikadelle 8 78 27 50
5. LegenTZD R. 8 72 33 54
6. c123 7 70 24 30
7. GYMLIT 6 6 66 24 20
8. Ústavka holky ze 4.A 6 64 22 29
9. Přední jezdci 6 64 21 12
10. Berta 6 60 24 24
11. Český Brod XO club 6 58 24 24
12. Zadní jezdci 6 38 28 32
13. GYMLIT 7 5 50 22 24
14. Spadlý hrušky 4 56 17 4
15. Piškvorkáři 4 54 20 8
16. GYMLIT 4 4 46 23 19
17. Banáni 2 40 22 0
18. GYMLIT 1 0 10 21 0

Začátek: 20. 11. 16:36

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křižáci 14 6 Frikadelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 0 2 Filip Krejza 16:36 Detail
1. Denis Mňouček 2 0 Adam Winkelhöfer 16:36 Detail
1. Vašek Novák 2 0 Daniel Milota 16:36 Detail
1. Jan Melichar 2 0 Jan Seidl 16:36 Detail
1. David Hora 0 2 Tadeáš Klečka 16:36 Detail
2. Tadeáš Wůdy 2 0 Filip Krejza 16:37 Detail
2. David Hora 0 2 Tadeáš Klečka 16:38 Detail
2. Vašek Novák 2 0 Daniel Milota 16:38 Detail
2. Jan Melichar 2 0 Jan Seidl 16:38 Detail
2. Denis Mňouček 2 0 Adam Winkelhöfer 16:39 Detail
Zadní jezdci 0 20 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Iveta Veličková 0 2 Daniela Hušková 16:36 Detail
1. Denisa Kučerová 0 2 Tobiáš Luft 16:36 Detail
1. Eliška Baslíková 0 2 Matěj Novotný 16:36 Detail
1. Beata Tlustá 0 2 Šimon Burda 16:36 Detail
1. Viktorie Seilerová 0 2 Jakub Tesárek 16:36 Detail
2. Beata Tlustá 0 2 Šimon Burda 16:37 Detail
2. Denisa Kučerová 0 2 Tobiáš Luft 16:40 Detail
2. Iveta Veličková 0 2 Daniela Hušková 16:40 Detail
2. Eliška Baslíková 0 2 Matěj Novotný 16:42 Detail
2. Viktorie Seilerová 0 2 Jakub Tesárek 16:42 Detail
FÝKUZ 20 0 Přední jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Adam Bujdák 16:36 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Jiří Mikeš 16:36 Detail
1. Pavel Hráský 2 0 Adam Kleindienst 16:36 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Jaromír Staš 16:36 Detail
1. Klára Stehlíková 2 0 Ondřej Nikodým 16:36 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Adam Bujdák 16:37 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Ondřej Nikodým 16:38 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Jiří Mikeš 16:39 Detail
2. Pavel Hráský 2 0 Adam Kleindienst 16:46 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Jaromír Staš 16:46 Detail
Mašťáci 14 6 Ústavka holky ze 4.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 2 0 Agáta Rýdlová 16:36 Detail
1. Matěj Zábranský 2 0 Amálie Pancová 16:36 Detail
1. Matůš Púll 0 2 Anna Jandová 16:36 Detail
1. Hugo Kleibl 2 0 Marie Záškodná 16:36 Detail
1. Mark Salame 0 2 Lucie Rottová 16:36 Detail
2. Mark Salame 2 0 Lucie Rottová 16:38 Detail
2. Matěj Zábranský 2 0 Amálie Pancová 16:39 Detail
2. Matůš Púll 2 0 Anna Jandová 16:41 Detail
2. Hugo Kleibl 0 2 Marie Záškodná 16:44 Detail
2. Jan Váňa 2 0 Agáta Rýdlová 16:44 Detail
c123 10 10 Český Brod XO club Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Grešl 2 0 Matěj Červený 16:36 Detail
1. Vojtěch Psohlavec 0 2 Jiří Kruchina 16:36 Detail
1. Martin Prokš 2 0 Adam Podratzký 16:36 Detail
1. Jakub Sklenář 0 2 Jonáš Kalus 16:36 Detail
1. Pavel Olyšar 2 0 Adam Zahradník 16:36 Detail
2. Pavel Olyšar 0 2 Adam Zahradník 16:38 Detail
2. Martin Grešl 0 2 Matěj Červený 16:38 Detail
2. Martin Prokš 0 2 Adam Podratzký 16:38 Detail
2. Jakub Sklenář 2 0 Jonáš Kalus 16:42 Detail
2. Vojtěch Psohlavec 2 0 Jiří Kruchina 16:49 Detail
GYMLIT 7 10 10 GYMLIT 4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dudl 0 2 Ema Dvořáková 16:36 Detail
1. Jakub Feix 0 2 Tereza Kubínová 16:36 Detail
1. Tomáš Kužela 2 0 Lucie Řehulková 16:36 Detail
1. Ngoc Hung Nguyen 2 0 Eliška Rydvanová 16:36 Detail
1. Luděk Růžička 0 2 Matěj Kubín 16:36 Detail
2. Vojtěch Dudl 2 0 Ema Dvořáková 16:38 Detail
2. Jakub Feix 0 2 Tereza Kubínová 16:39 Detail
2. Luděk Růžička 0 2 Matěj Kubín 16:39 Detail
2. Tomáš Kužela 2 0 Lucie Řehulková 16:40 Detail
2. Ngoc Hung Nguyen 2 0 Eliška Rydvanová 16:40 Detail
Spadlý hrušky 8 12 Berta Zobrazit/Skrýt detail
1. Rosalie Attanasio 2 0 Berta Tycarová 16:36 Detail
1. Emma Polcarová 0 2 Hana Hiršlová 16:36 Detail
1. Miroslava Marková 2 0 Daniela Marková 16:36 Detail
1. Anežka Hanilcová 0 2 Anna Prokešová 16:36 Detail
1. Anna Hniličková 0 2 Martin Černohorský 16:36 Detail
2. Emma Polcarová 2 0 Hana Hiršlová 16:38 Detail
2. Anna Hniličková 0 2 Martin Černohorský 16:44 Detail
2. Anežka Hanilcová 0 2 Anna Prokešová 16:44 Detail
2. Rosalie Attanasio 0 2 Berta Tycarová 16:44 Detail
2. Miroslava Marková 2 0 Daniela Marková 16:45 Detail
Banáni 6 14 GYMLIT 6 Zobrazit/Skrýt detail
1. Edik Abajyan 2 0 Jana Bičáková 16:36 Detail
1. Vít Jaroš 0 2 Zuzana Holcová 16:36 Detail
1. Michael Lukeš 0 2 Anna Chlupáčová 16:36 Detail
1. Jan Procházka 2 0 Maxmilián Mečíř 16:36 Detail
1. David Hlivka 0 2 Martin Svoboda 16:36 Detail
2. Edik Abajyan 2 0 Jana Bičáková 16:39 Detail
2. David Hlivka 0 2 Martin Svoboda 16:44 Detail
2. Vít Jaroš 0 2 Zuzana Holcová 16:44 Detail
2. Michael Lukeš 0 2 Anna Chlupáčová 16:44 Detail
2. Jan Procházka 0 2 Maxmilián Mečíř 16:46 Detail
Piškvorkáři 20 0 GYMLIT 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandr Čechrák 2 0 Tomáš Drba 16:36 Detail
1. Černý Marek 2 0 Karel Kvapil 16:36 Detail
1. Viktorie Sůrová 2 0 Kryštof Höschl 16:36 Detail
1. Lukáš Šmejkal 2 0 Dominik Tandler 16:36 Detail
1. Pavel Galčík 2 0 Adam Slavík 16:36 Detail
2. Pavel Galčík 2 0 Adam Slavík 16:44 Detail
2. Černý Marek 2 0 Karel Kvapil 16:44 Detail
2. Lukáš Šmejkal 2 0 Dominik Tandler 16:44 Detail
2. Viktorie Sůrová 2 0 Kryštof Höschl 16:44 Detail
2. Alexandr Čechrák 2 0 Tomáš Drba 16:44 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křižáci 10 80 20 64
2. FÝKUZ 8 80 13 26
3. LegenTZD R. 8 68 20 48
4. Mašťáci 8 58 13 34
5. Frikadelle 6 60 19 32
6. c123 6 60 13 17
7. Zadní jezdci 6 36 16 20
8. Berta 5 50 12 12
9. Český Brod XO club 5 48 16 18
10. GYMLIT 6 4 52 18 12
11. Piškvorkáři 4 50 10 4
12. Ústavka holky ze 4.A 4 48 16 18
13. Přední jezdci 4 44 18 12
14. GYMLIT 4 4 40 13 16
15. GYMLIT 7 4 40 13 13
16. Spadlý hrušky 2 42 13 0
17. Banáni 2 34 13 0
18. GYMLIT 1 0 10 12 0

Začátek: 20. 11. 16:06

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Křižáci 12 8 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 0 2 Daniela Hušková 16:06 Detail
1. Denis Mňouček 2 0 Tobiáš Luft 16:06 Detail
1. Vašek Novák 0 2 Matěj Novotný 16:06 Detail
1. Jan Melichar 2 0 Šimon Burda 16:06 Detail
1. David Hora 0 2 Jakub Tesárek 16:06 Detail
2. Vašek Novák 2 0 Matěj Novotný 16:08 Detail
2. Tadeáš Wůdy 0 2 Daniela Hušková 16:08 Detail
2. David Hora 2 0 Jakub Tesárek 16:10 Detail
2. Jan Melichar 2 0 Šimon Burda 16:10 Detail
2. Denis Mňouček 2 0 Tobiáš Luft 16:14 Detail
c123 6 14 Frikadelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Grešl 0 2 Filip Krejza 16:06 Detail
1. Vojtěch Psohlavec 2 0 Adam Winkelhöfer 16:06 Detail
1. Martin Prokš 0 2 Daniel Milota 16:06 Detail
1. Jakub Sklenář 2 0 Jan Seidl 16:06 Detail
1. Pavel Olyšar 0 2 Tadeáš Klečka 16:06 Detail
2. Martin Prokš 0 2 Daniel Milota 16:09 Detail
2. Martin Grešl 0 2 Filip Krejza 16:09 Detail
2. Jakub Sklenář 0 2 Jan Seidl 16:12 Detail
2. Pavel Olyšar 0 2 Tadeáš Klečka 16:14 Detail
2. Vojtěch Psohlavec 2 0 Adam Winkelhöfer 16:14 Detail
Zadní jezdci 12 8 Ústavka holky ze 4.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Iveta Veličková 2 0 Agáta Rýdlová 16:06 Detail
1. Denisa Kučerová 2 0 Amálie Pancová 16:06 Detail
1. Eliška Baslíková 0 2 Anna Jandová 16:06 Detail
1. Beata Tlustá 2 0 Marie Záškodná 16:06 Detail
1. Viktorie Seilerová 0 2 Lucie Rottová 16:06 Detail
2. Denisa Kučerová 2 0 Amálie Pancová 16:09 Detail
2. Eliška Baslíková 2 0 Anna Jandová 16:12 Detail
2. Beata Tlustá 0 2 Marie Záškodná 16:12 Detail
2. Iveta Veličková 2 0 Agáta Rýdlová 16:14 Detail
2. Viktorie Seilerová 0 2 Lucie Rottová 16:15 Detail
FÝKUZ 20 0 Český Brod XO club Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Matěj Červený 16:06 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Jiří Kruchina 16:06 Detail
1. Pavel Hráský 2 0 Adam Podratzký 16:06 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Jonáš Kalus 16:06 Detail
1. Klára Stehlíková 2 0 Adam Zahradník 16:06 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Matěj Červený 16:10 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Adam Zahradník 16:15 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Jonáš Kalus 16:15 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Jiří Kruchina 16:16 Detail
2. Pavel Hráský 2 0 Adam Podratzký 16:18 Detail
Mašťáci 12 8 GYMLIT 6 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 2 0 Jana Bičáková 16:06 Detail
1. Matěj Zábranský 2 0 Zuzana Holcová 16:06 Detail
1. Matůš Púll 2 0 Anna Chlupáčová 16:06 Detail
1. Hugo Kleibl 0 2 Maxmilián Mečíř 16:06 Detail
1. Mark Salame 0 2 Martin Svoboda 16:06 Detail
2. Jan Váňa 2 0 Jana Bičáková 16:08 Detail
2. Mark Salame 0 2 Martin Svoboda 16:10 Detail
2. Matůš Púll 2 0 Anna Chlupáčová 16:10 Detail
2. Hugo Kleibl 2 0 Maxmilián Mečíř 16:13 Detail
2. Matěj Zábranský 0 2 Zuzana Holcová 16:17 Detail
GYMLIT 7 10 10 Berta Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dudl 2 0 Berta Tycarová 16:06 Detail
1. Jakub Feix 0 2 Hana Hiršlová 16:06 Detail
1. Tomáš Kužela 2 0 Daniela Marková 16:06 Detail
1. Ngoc Hung Nguyen 2 0 Anna Prokešová 16:06 Detail
1. Luděk Růžička 2 0 Martin Černohorský 16:06 Detail
2. Jakub Feix 0 2 Hana Hiršlová 16:08 Detail
2. Luděk Růžička 0 2 Martin Černohorský 16:12 Detail
2. Ngoc Hung Nguyen 2 0 Anna Prokešová 16:13 Detail
2. Vojtěch Dudl 0 2 Berta Tycarová 16:14 Detail
2. Tomáš Kužela 0 2 Daniela Marková 16:15 Detail
Banáni 8 12 Přední jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Edik Abajyan 2 0 Adam Bujdák 16:06 Detail
1. Vít Jaroš 0 2 Jiří Mikeš 16:06 Detail
1. Michael Lukeš 0 2 Adam Kleindienst 16:06 Detail
1. Jan Procházka 2 0 Jaromír Staš 16:06 Detail
1. David Hlivka 0 2 Ondřej Nikodým 16:06 Detail
2. Edik Abajyan 2 0 Adam Bujdák 16:10 Detail
2. Jan Procházka 2 0 Jaromír Staš 16:14 Detail
2. David Hlivka 0 2 Ondřej Nikodým 16:14 Detail
2. Vít Jaroš 0 2 Jiří Mikeš 16:14 Detail
2. Michael Lukeš 0 2 Adam Kleindienst 16:14 Detail
Piškvorkáři 8 12 GYMLIT 4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandr Čechrák 0 2 Ema Dvořáková 16:06 Detail
1. Černý Marek 0 2 Tereza Kubínová 16:06 Detail
1. Viktorie Sůrová 2 0 Lucie Řehulková 16:06 Detail
1. Lukáš Šmejkal 2 0 Eliška Rydvanová 16:06 Detail
1. Pavel Galčík 0 2 Matěj Kubín 16:06 Detail
2. Lukáš Šmejkal 2 0 Eliška Rydvanová 16:07 Detail
2. Černý Marek 0 2 Tereza Kubínová 16:08 Detail
2. Alexandr Čechrák 0 2 Ema Dvořáková 16:09 Detail
2. Viktorie Sůrová 2 0 Lucie Řehulková 16:11 Detail
2. Pavel Galčík 0 2 Matěj Kubín 16:16 Detail
Spadlý hrušky 16 4 GYMLIT 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Rosalie Attanasio 2 0 Tomáš Drba 16:06 Detail
1. Emma Polcarová 2 0 Karel Kvapil 16:06 Detail
1. Miroslava Marková 2 0 Kryštof Höschl 16:06 Detail
1. Anežka Hanilcová 2 0 Dominik Tandler 16:06 Detail
1. Anna Hniličková 2 0 Adam Slavík 16:06 Detail
2. Emma Polcarová 2 0 Karel Kvapil 16:14 Detail
2. Rosalie Attanasio 2 0 Tomáš Drba 16:14 Detail
2. Anna Hniličková 0 2 Adam Slavík 16:14 Detail
2. Anežka Hanilcová 0 2 Dominik Tandler 16:14 Detail
2. Miroslava Marková 2 0 Kryštof Höschl 16:14 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křižáci 8 66 12 42
2. FÝKUZ 6 60 6 12
3. Frikadelle 6 54 9 24
4. LegenTZD R. 6 48 12 30
5. Mašťáci 6 44 7 18
6. Zadní jezdci 6 36 8 20
7. c123 5 50 6 8
8. Přední jezdci 4 44 8 8
9. Ústavka holky ze 4.A 4 42 8 14
10. Český Brod XO club 4 38 9 10
11. Berta 3 38 9 7
12. GYMLIT 4 3 30 8 8
13. GYMLIT 7 3 30 7 7
14. GYMLIT 6 2 38 11 4
15. Spadlý hrušky 2 34 5 0
16. Piškvorkáři 2 30 5 4
17. Banáni 2 28 7 0
18. GYMLIT 1 0 10 7 0

Začátek: 20. 11. 15:46

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
FÝKUZ 6 14 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Tadeáš Wůdy 15:46 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Denis Mňouček 15:46 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Vašek Novák 15:46 Detail
1. Kryštof Urban 0 2 Jan Melichar 15:46 Detail
1. Klára Stehlíková 0 2 David Hora 15:46 Detail
2. Klára Stehlíková 0 2 David Hora 15:48 Detail
2. Jiří Kočí 0 2 Denis Mňouček 15:49 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Tadeáš Wůdy 15:51 Detail
2. Pavel Hráský 0 2 Vašek Novák 15:52 Detail
2. Kryštof Urban 0 2 Jan Melichar 15:53 Detail
Mašťáci 8 12 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 0 2 Daniela Hušková 15:46 Detail
1. Matěj Zábranský 2 0 Tobiáš Luft 15:46 Detail
1. Matůš Púll 0 2 Matěj Novotný 15:46 Detail
1. Hugo Kleibl 2 0 Šimon Burda 15:46 Detail
1. Mark Salame 0 2 Jakub Tesárek 15:46 Detail
2. Mark Salame 0 2 Jakub Tesárek 15:48 Detail
2. Hugo Kleibl 2 0 Šimon Burda 15:49 Detail
2. Jan Váňa 0 2 Daniela Hušková 15:50 Detail
2. Matůš Púll 0 2 Matěj Novotný 15:50 Detail
2. Matěj Zábranský 2 0 Tobiáš Luft 15:50 Detail
c123 14 6 GYMLIT 6 Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Grešl 0 2 Jana Bičáková 15:46 Detail
1. Vojtěch Psohlavec 2 0 Zuzana Holcová 15:46 Detail
1. Martin Prokš 2 0 Anna Chlupáčová 15:46 Detail
1. Jakub Sklenář 0 2 Maxmilián Mečíř 15:46 Detail
1. Pavel Olyšar 2 0 Martin Svoboda 15:46 Detail
2. Pavel Olyšar 2 0 Martin Svoboda 15:47 Detail
2. Martin Prokš 2 0 Anna Chlupáčová 15:48 Detail
2. Jakub Sklenář 0 2 Maxmilián Mečíř 15:48 Detail
2. Vojtěch Psohlavec 2 0 Zuzana Holcová 15:49 Detail
2. Martin Grešl 2 0 Jana Bičáková 15:49 Detail
Frikadelle 16 4 Berta Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 2 0 Berta Tycarová 15:46 Detail
1. Adam Winkelhöfer 2 0 Hana Hiršlová 15:46 Detail
1. Daniel Milota 2 0 Daniela Marková 15:46 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Anna Prokešová 15:46 Detail
1. Tadeáš Klečka 0 2 Martin Černohorský 15:46 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Martin Černohorský 15:47 Detail
2. Jan Seidl 2 0 Anna Prokešová 15:48 Detail
2. Adam Winkelhöfer 0 2 Hana Hiršlová 15:49 Detail
2. Daniel Milota 2 0 Daniela Marková 15:49 Detail
2. Filip Krejza 2 0 Berta Tycarová 15:51 Detail
GYMLIT 7 6 14 Ústavka holky ze 4.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dudl 2 0 Agáta Rýdlová 15:46 Detail
1. Jakub Feix 0 2 Amálie Pancová 15:46 Detail
1. Tomáš Kužela 0 2 Anna Jandová 15:46 Detail
1. Ngoc Hung Nguyen 2 0 Marie Záškodná 15:46 Detail
1. Luděk Růžička 0 2 Lucie Rottová 15:46 Detail
2. Jakub Feix 0 2 Amálie Pancová 15:49 Detail
2. Ngoc Hung Nguyen 0 2 Marie Záškodná 15:49 Detail
2. Luděk Růžička 0 2 Lucie Rottová 15:49 Detail
2. Tomáš Kužela 0 2 Anna Jandová 15:50 Detail
2. Vojtěch Dudl 2 0 Agáta Rýdlová 15:54 Detail
Zadní jezdci 12 8 Přední jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Iveta Veličková 2 0 Adam Bujdák 15:46 Detail
1. Denisa Kučerová 2 0 Jiří Mikeš 15:46 Detail
1. Eliška Baslíková 0 2 Adam Kleindienst 15:46 Detail
1. Beata Tlustá 0 2 Jaromír Staš 15:46 Detail
1. Viktorie Seilerová 2 0 Ondřej Nikodým 15:46 Detail
2. Eliška Baslíková 0 2 Adam Kleindienst 15:47 Detail
2. Denisa Kučerová 2 0 Jiří Mikeš 15:48 Detail
2. Iveta Veličková 2 0 Adam Bujdák 15:49 Detail
2. Beata Tlustá 0 2 Jaromír Staš 15:49 Detail
2. Viktorie Seilerová 2 0 Ondřej Nikodým 15:59 Detail
GYMLIT 4 4 16 Český Brod XO club Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Dvořáková 0 2 Matěj Červený 15:46 Detail
1. Tereza Kubínová 0 2 Jiří Kruchina 15:46 Detail
1. Lucie Řehulková 0 2 Adam Podratzký 15:46 Detail
1. Eliška Rydvanová 2 0 Jonáš Kalus 15:46 Detail
1. Matěj Kubín 0 2 Adam Zahradník 15:46 Detail
2. Ema Dvořáková 0 2 Matěj Červený 15:47 Detail
2. Lucie Řehulková 0 2 Adam Podratzký 15:48 Detail
2. Eliška Rydvanová 0 2 Jonáš Kalus 15:48 Detail
2. Matěj Kubín 0 2 Adam Zahradník 15:49 Detail
2. Tereza Kubínová 2 0 Jiří Kruchina 15:55 Detail
Banáni 14 6 GYMLIT 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Edik Abajyan 2 0 Tomáš Drba 15:46 Detail
1. Vít Jaroš 2 0 Karel Kvapil 15:46 Detail
1. Michael Lukeš 2 0 Kryštof Höschl 15:46 Detail
1. Jan Procházka 2 0 Dominik Tandler 15:46 Detail
1. David Hlivka 2 0 Adam Slavík 15:46 Detail
2. Michael Lukeš 0 2 Kryštof Höschl 15:54 Detail
2. Vít Jaroš 0 2 Karel Kvapil 15:54 Detail
2. David Hlivka 0 2 Adam Slavík 15:54 Detail
2. Jan Procházka 2 0 Dominik Tandler 15:54 Detail
2. Edik Abajyan 2 0 Tomáš Drba 15:54 Detail
Piškvorkáři 16 4 Spadlý hrušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandr Čechrák 2 0 Rosalie Attanasio 15:46 Detail
1. Černý Marek 2 0 Emma Polcarová 15:46 Detail
1. Viktorie Sůrová 2 0 Miroslava Marková 15:46 Detail
1. Lukáš Šmejkal 2 0 Anežka Hanilcová 15:46 Detail
1. Pavel Galčík 2 0 Anna Hniličková 15:46 Detail
2. Alexandr Čechrák 0 2 Rosalie Attanasio 15:47 Detail
2. Černý Marek 0 2 Emma Polcarová 15:48 Detail
2. Viktorie Sůrová 2 0 Miroslava Marková 15:51 Detail
2. Pavel Galčík 2 0 Anna Hniličková 15:54 Detail
2. Lukáš Šmejkal 2 0 Anežka Hanilcová 15:54 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křižáci 6 54 4 20
2. LegenTZD R. 6 40 4 18
3. c123 5 44 2 8
4. Frikadelle 4 40 4 12
5. FÝKUZ 4 40 2 4
6. Český Brod XO club 4 38 2 6
7. Ústavka holky ze 4.A 4 34 2 10
8. Mašťáci 4 32 2 8
9. Zadní jezdci 4 24 2 4
10. Přední jezdci 2 32 4 4
11. GYMLIT 6 2 30 4 4
12. Berta 2 28 4 4
13. Piškvorkáři 2 22 2 0
14. GYMLIT 7 2 20 4 0
15. Banáni 2 20 2 0
16. GYMLIT 4 1 18 4 4
17. Spadlý hrušky 0 18 2 0
18. GYMLIT 1 0 6 4 0

Začátek: 20. 11. 15:22

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Frikadelle 8 12 LegenTZD R. Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Krejza 0 2 Daniela Hušková 15:22 Detail
1. Adam Winkelhöfer 2 0 Tobiáš Luft 15:22 Detail
1. Daniel Milota 0 2 Matěj Novotný 15:22 Detail
1. Jan Seidl 2 0 Šimon Burda 15:22 Detail
1. Tadeáš Klečka 2 0 Jakub Tesárek 15:22 Detail
2. Filip Krejza 0 2 Daniela Hušková 15:24 Detail
2. Tadeáš Klečka 2 0 Jakub Tesárek 15:25 Detail
2. Daniel Milota 0 2 Matěj Novotný 15:27 Detail
2. Jan Seidl 0 2 Šimon Burda 15:28 Detail
2. Adam Winkelhöfer 0 2 Tobiáš Luft 15:31 Detail
FÝKUZ 14 6 GYMLIT 6 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stehlík 2 0 Jana Bičáková 15:22 Detail
1. Jiří Kočí 2 0 Zuzana Holcová 15:22 Detail
1. Pavel Hráský 0 2 Anna Chlupáčová 15:22 Detail
1. Kryštof Urban 2 0 Maxmilián Mečíř 15:22 Detail
1. Klára Stehlíková 0 2 Martin Svoboda 15:22 Detail
2. Kryštof Urban 2 0 Maxmilián Mečíř 15:24 Detail
2. Jiří Kočí 2 0 Zuzana Holcová 15:24 Detail
2. Klára Stehlíková 2 0 Martin Svoboda 15:25 Detail
2. Vojtěch Stehlík 2 0 Jana Bičáková 15:25 Detail
2. Pavel Hráský 0 2 Anna Chlupáčová 15:26 Detail
GYMLIT 7 0 20 Křižáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dudl 0 2 Tadeáš Wůdy 15:22 Detail
1. Jakub Feix 0 2 Denis Mňouček 15:22 Detail
1. Tomáš Kužela 0 2 Vašek Novák 15:22 Detail
1. Ngoc Hung Nguyen 0 2 Jan Melichar 15:22 Detail
1. Luděk Růžička 0 2 David Hora 15:22 Detail
2. Luděk Růžička 0 2 David Hora 15:25 Detail
2. Tomáš Kužela 0 2 Vašek Novák 15:26 Detail
2. Jakub Feix 0 2 Denis Mňouček 15:27 Detail
2. Vojtěch Dudl 0 2 Tadeáš Wůdy 15:27 Detail
2. Ngoc Hung Nguyen 0 2 Jan Melichar 15:28 Detail
Mašťáci 12 8 Berta Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Váňa 2 0 Berta Tycarová 15:22 Detail
1. Matěj Zábranský 0 2 Hana Hiršlová 15:22 Detail
1. Matůš Púll 0 2 Daniela Marková 15:22 Detail
1. Hugo Kleibl 2 0 Anna Prokešová 15:22 Detail
1. Mark Salame 2 0 Martin Černohorský 15:22 Detail
2. Jan Váňa 2 0 Berta Tycarová 15:25 Detail
2. Matěj Zábranský 0 2 Hana Hiršlová 15:26 Detail
2. Mark Salame 0 2 Martin Černohorský 15:27 Detail
2. Hugo Kleibl 2 0 Anna Prokešová 15:29 Detail
2. Matůš Púll 2 0 Daniela Marková 15:32 Detail
c123 20 0 GYMLIT 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Grešl 2 0 Tomáš Drba 15:22 Detail
1. Vojtěch Psohlavec 2 0 Karel Kvapil 15:22 Detail
1. Martin Prokš 2 0 Kryštof Höschl 15:22 Detail
1. Jakub Sklenář 2 0 Dominik Tandler 15:22 Detail
1. Pavel Olyšar 2 0 Adam Slavík 15:22 Detail
2. Martin Prokš 2 0 Kryštof Höschl 15:30 Detail
2. Jakub Sklenář 2 0 Dominik Tandler 15:30 Detail
2. Vojtěch Psohlavec 2 0 Karel Kvapil 15:30 Detail
2. Martin Grešl 2 0 Tomáš Drba 15:30 Detail
2. Pavel Olyšar 2 0 Adam Slavík 15:30 Detail
GYMLIT 4 10 10 Ústavka holky ze 4.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Ema Dvořáková 2 0 Agáta Rýdlová 15:22 Detail
1. Tereza Kubínová 2 0 Amálie Pancová 15:22 Detail
1. Lucie Řehulková 0 2 Anna Jandová 15:22 Detail
1. Eliška Rydvanová 2 0 Marie Záškodná 15:22 Detail
1. Matěj Kubín 0 2 Lucie Rottová 15:22 Detail
2. Matěj Kubín 0 2 Lucie Rottová 15:24 Detail
2. Lucie Řehulková 0 2 Anna Jandová 15:24 Detail
2. Eliška Rydvanová 0 2 Marie Záškodná 15:25 Detail
2. Tereza Kubínová 2 0 Amálie Pancová 15:25 Detail
2. Ema Dvořáková 2 0 Agáta Rýdlová 15:30 Detail
Piškvorkáři 4 16 Přední jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Alexandr Čechrák 0 2 Adam Bujdák 15:22 Detail
1. Černý Marek 0 2 Jiří Mikeš 15:22 Detail
1. Viktorie Sůrová 0 2 Adam Kleindienst 15:22 Detail
1. Lukáš Šmejkal 2 0 Jaromír Staš 15:22 Detail
1. Pavel Galčík 0 2 Ondřej Nikodým 15:22 Detail
2. Lukáš Šmejkal 0 2 Jaromír Staš 15:23 Detail
2. Alexandr Čechrák 0 2 Adam Bujdák 15:24 Detail
2. Černý Marek 0 2 Jiří Mikeš 15:24 Detail
2. Pavel Galčík 0 2 Ondřej Nikodým 15:25 Detail
2. Viktorie Sůrová 2 0 Adam Kleindienst 15:34 Detail
Zadní jezdci 12 8 Spadlý hrušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Iveta Veličková 2 0 Rosalie Attanasio 15:22 Detail
1. Denisa Kučerová 0 2 Emma Polcarová 15:22 Detail
1. Eliška Baslíková 0 2 Miroslava Marková 15:22 Detail
1. Beata Tlustá 2 0 Anežka Hanilcová 15:22 Detail
1. Viktorie Seilerová 2 0 Anna Hniličková 15:22 Detail
2. Iveta Veličková 0 2 Rosalie Attanasio 15:24 Detail
2. Eliška Baslíková 0 2 Miroslava Marková 15:25 Detail
2. Denisa Kučerová 2 0 Emma Polcarová 15:25 Detail
2. Beata Tlustá 2 0 Anežka Hanilcová 15:30 Detail
2. Viktorie Seilerová 2 0 Anna Hniličková 15:30 Detail
Banáni 2 18 Český Brod XO club Zobrazit/Skrýt detail
1. Edik Abajyan 0 2 Matěj Červený 15:22 Detail
1. Vít Jaroš 0 2 Jiří Kruchina 15:22 Detail
1. Michael Lukeš 0 2 Adam Podratzký 15:22 Detail
1. Jan Procházka 0 2 Jonáš Kalus 15:22 Detail
1. David Hlivka 0 2 Adam Zahradník 15:22 Detail
2. Edik Abajyan 0 2 Matěj Červený 15:26 Detail
2. Jan Procházka 2 0 Jonáš Kalus 15:28 Detail
2. Vít Jaroš 0 2 Jiří Kruchina 15:30 Detail
2. David Hlivka 0 2 Adam Zahradník 15:30 Detail
2. Michael Lukeš 0 2 Adam Podratzký 15:34 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křižáci 4 40 0 8
2. FÝKUZ 4 34 0 4
3. LegenTZD R. 4 28 0 6
4. Mašťáci 4 24 0 8
5. c123 3 30 0 2
6. Frikadelle 2 24 0 4
7. GYMLIT 6 2 24 0 0
8. Přední jezdci 2 24 0 0
9. Berta 2 24 0 0
10. Český Brod XO club 2 22 0 0
11. Ústavka holky ze 4.A 2 20 0 4
12. GYMLIT 7 2 14 0 0
13. Zadní jezdci 2 12 0 0
14. GYMLIT 4 1 14 0 2
15. Spadlý hrušky 0 14 0 0
16. Piškvorkáři 0 6 0 0
17. Banáni 0 6 0 0
18. GYMLIT 1 0 0 0 0

Začátek: 20. 11. 15:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Český Brod XO club 4 16 Frikadelle Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Červený 0 2 Filip Krejza 15:00 Detail
1. Jiří Kruchina 0 2 Adam Winkelhöfer 15:00 Detail
1. Adam Podratzký 0 2 Daniel Milota 15:00 Detail
1. Jonáš Kalus 0 2 Jan Seidl 15:00 Detail
1. Adam Zahradník 0 2 Tadeáš Klečka 15:00 Detail
2. Adam Zahradník 0 2 Tadeáš Klečka 15:01 Detail
2. Jiří Kruchina 0 2 Adam Winkelhöfer 15:03 Detail
2. Matěj Červený 2 0 Filip Krejza 15:04 Detail
2. Jonáš Kalus 2 0 Jan Seidl 15:05 Detail
2. Adam Podratzký 0 2 Daniel Milota 15:07 Detail
GYMLIT 1 0 20 FÝKUZ Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Drba 0 2 Vojtěch Stehlík 15:00 Detail
1. Karel Kvapil 0 2 Jiří Kočí 15:00 Detail
1. Kryštof Höschl 0 2 Pavel Hráský 15:00 Detail
1. Dominik Tandler 0 2 Kryštof Urban 15:00 Detail
1. Adam Slavík 0 2 Klára Stehlíková 15:00 Detail
2. Karel Kvapil 0 2 Jiří Kočí 15:07 Detail
2. Tomáš Drba 0 2 Vojtěch Stehlík 15:07 Detail
2. Dominik Tandler 0 2 Kryštof Urban 15:08 Detail
2. Kryštof Höschl 0 2 Pavel Hráský 15:08 Detail
2. Adam Slavík 0 2 Klára Stehlíková 15:08 Detail
LegenTZD R. 16 4 GYMLIT 4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Hušková 2 0 Ema Dvořáková 15:00 Detail
1. Tobiáš Luft 0 2 Tereza Kubínová 15:00 Detail
1. Matěj Novotný 2 0 Lucie Řehulková 15:00 Detail
1. Šimon Burda 2 0 Eliška Rydvanová 15:00 Detail
1. Jakub Tesárek 2 0 Matěj Kubín 15:00 Detail
2. Matěj Novotný 2 0 Lucie Řehulková 15:01 Detail
2. Šimon Burda 2 0 Eliška Rydvanová 15:02 Detail
2. Daniela Hušková 2 0 Ema Dvořáková 15:02 Detail
2. Jakub Tesárek 2 0 Matěj Kubín 15:02 Detail
2. Tobiáš Luft 0 2 Tereza Kubínová 15:07 Detail
GYMLIT 6 18 2 Piškvorkáři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Bičáková 0 2 Alexandr Čechrák 15:00 Detail
1. Zuzana Holcová 2 0 Černý Marek 15:00 Detail
1. Anna Chlupáčová 2 0 Viktorie Sůrová 15:00 Detail
1. Maxmilián Mečíř 2 0 Lukáš Šmejkal 15:00 Detail
1. Martin Svoboda 2 0 Pavel Galčík 15:00 Detail
2. Martin Svoboda 2 0 Pavel Galčík 15:00 Detail
2. Jana Bičáková 2 0 Alexandr Čechrák 15:00 Detail
2. Maxmilián Mečíř 2 0 Lukáš Šmejkal 15:01 Detail
2. Zuzana Holcová 2 0 Černý Marek 15:02 Detail
2. Anna Chlupáčová 2 0 Viktorie Sůrová 15:04 Detail
Spadlý hrušky 6 14 GYMLIT 7 Zobrazit/Skrýt detail
1. Rosalie Attanasio 0 2 Vojtěch Dudl 15:00 Detail
1. Emma Polcarová 0 2 Jakub Feix 15:00 Detail
1. Miroslava Marková 2 0 Tomáš Kužela 15:00 Detail
1. Anežka Hanilcová 0 2 Ngoc Hung Nguyen 15:00 Detail
1. Anna Hniličková 0 2 Luděk Růžička 15:00 Detail
2. Miroslava Marková 2 0 Tomáš Kužela 15:02 Detail
2. Rosalie Attanasio 0 2 Vojtěch Dudl 15:03 Detail
2. Anežka Hanilcová 0 2 Ngoc Hung Nguyen 15:07 Detail
2. Anna Hniličková 0 2 Luděk Růžička 15:07 Detail
2. Emma Polcarová 2 0 Jakub Feix 15:07 Detail
Přední jezdci 8 12 Mašťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Bujdák 0 2 Jan Váňa 15:00 Detail
1. Jiří Mikeš 0 2 Matěj Zábranský 15:00 Detail
1. Adam Kleindienst 0 2 Matůš Púll 15:00 Detail
1. Jaromír Staš 0 2 Hugo Kleibl 15:00 Detail
1. Ondřej Nikodým 2 0 Mark Salame 15:00 Detail
2. Jaromír Staš 2 0 Hugo Kleibl 15:02 Detail
2. Adam Kleindienst 0 2 Matůš Púll 15:02 Detail
2. Jiří Mikeš 2 0 Matěj Zábranský 15:02 Detail
2. Adam Bujdák 2 0 Jan Váňa 15:05 Detail
2. Ondřej Nikodým 0 2 Mark Salame 15:05 Detail
Křižáci 20 0 Zadní jezdci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Wůdy 2 0 Iveta Veličková 15:00 Detail
1. Denis Mňouček 2 0 Denisa Kučerová 15:00 Detail
1. Vašek Novák 2 0 Eliška Baslíková 15:00 Detail
1. Jan Melichar 2 0 Beata Tlustá 15:00 Detail
1. David Hora 2 0 Viktorie Seilerová 15:00 Detail
2. Denis Mňouček 2 0 Denisa Kučerová 15:02 Detail
2. David Hora 2 0 Viktorie Seilerová 15:03 Detail
2. Jan Melichar 2 0 Beata Tlustá 15:04 Detail
2. Tadeáš Wůdy 2 0 Iveta Veličková 15:05 Detail
2. Vašek Novák 2 0 Eliška Baslíková 15:07 Detail
Berta 16 4 Banáni Zobrazit/Skrýt detail
1. Berta Tycarová 2 0 Edik Abajyan 15:00 Detail
1. Hana Hiršlová 2 0 Vít Jaroš 15:00 Detail
1. Daniela Marková 2 0 Michael Lukeš 15:00 Detail
1. Anna Prokešová 0 2 Jan Procházka 15:00 Detail
1. Martin Černohorský 2 0 David Hlivka 15:00 Detail
2. Anna Prokešová 2 0 Jan Procházka 15:07 Detail
2. Daniela Marková 2 0 Michael Lukeš 15:07 Detail
2. Martin Černohorský 2 0 David Hlivka 15:07 Detail
2. Hana Hiršlová 2 0 Vít Jaroš 15:07 Detail
2. Berta Tycarová 0 2 Edik Abajyan 15:07 Detail
Ústavka holky ze 4.A 10 10 c123 Zobrazit/Skrýt detail
1. Agáta Rýdlová 0 2 Martin Grešl 15:00 Detail
1. Amálie Pancová 2 0 Vojtěch Psohlavec 15:00 Detail
1. Anna Jandová 0 2 Martin Prokš 15:00 Detail
1. Marie Záškodná 2 0 Jakub Sklenář 15:00 Detail
1. Lucie Rottová 0 2 Pavel Olyšar 15:00 Detail
2. Amálie Pancová 2 0 Vojtěch Psohlavec 15:03 Detail
2. Marie Záškodná 2 0 Jakub Sklenář 15:04 Detail
2. Anna Jandová 0 2 Martin Prokš 15:04 Detail
2. Agáta Rýdlová 0 2 Martin Grešl 15:07 Detail
2. Lucie Rottová 2 0 Pavel Olyšar 15:08 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. FÝKUZ 2 20 0 0
2. Křižáci 2 20 0 0
3. GYMLIT 6 2 18 0 0
4. Frikadelle 2 16 0 0
5. Berta 2 16 0 0
6. LegenTZD R. 2 16 0 0
7. GYMLIT 7 2 14 0 0
8. Mašťáci 2 12 0 0
9. c123 1 10 0 1
10. Ústavka holky ze 4.A 1 10 0 1
11. Přední jezdci 0 8 0 0
12. Spadlý hrušky 0 6 0 0
13. GYMLIT 4 0 4 0 0
14. Český Brod XO club 0 4 0 0
15. Banáni 0 4 0 0
16. Piškvorkáři 0 2 0 0
17. GYMLIT 1 0 0 0 0
18. Zadní jezdci 0 0 0 0