Online

19. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 19. 11. v 17:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Praha
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 19. 11. 19:56

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Mensa A 20 0 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Šimon Petrák 19:56 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Lukáš Kohoutek 19:56 Detail
1. Adam Celecký 2 0 Tomáš Tichý 19:56 Detail
1. Kryštof Pravda 2 0 Karel Hojný 19:56 Detail
1. Ema Šmerdová 2 0 Tomáš Stukbauer 19:56 Detail
2. Petr Mach 2 0 Šimon Petrák 19:58 Detail
2. Kryštof Pravda 2 0 Karel Hojný 19:58 Detail
2. Adam Celecký 2 0 Tomáš Tichý 19:59 Detail
2. Zbyněk Vávra 2 0 Lukáš Kohoutek 19:59 Detail
2. Ema Šmerdová 2 0 Tomáš Stukbauer 19:59 Detail
GYMLIT 2 6 14 KEKW Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Pavlík 0 2 Libor Krejčíř 19:56 Detail
1. Radek Hilas 0 2 Jáchym Mraček 19:56 Detail
1. Miroslav Hejsek 2 0 Ondřej Ulrich 19:56 Detail
1. David Vajda 0 2 Lukáš Baňař 19:56 Detail
1. Štěpán Hosa 2 0 Kristián Mraček 19:56 Detail
2. Miroslav Hejsek 0 2 Ondřej Ulrich 20:04 Detail
2. Tomáš Pavlík 0 2 Libor Krejčíř 20:04 Detail
2. Radek Hilas 0 2 Jáchym Mraček 20:05 Detail
2. David Vajda 0 2 Lukáš Baňař 20:06 Detail
2. Štěpán Hosa 2 0 Kristián Mraček 20:08 Detail
Mensa C 12 8 Českolipští Lenochodi UwU Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Ondřej Koníček 19:56 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Daniel Tsolov 19:56 Detail
1. Tomáš Hilšer 0 2 Vít Houška 19:56 Detail
1. Martin Truksa 0 2 Vojtěch Koníček 19:56 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Antonín Sadil 19:56 Detail
2. Adam Dedek 2 0 Daniel Tsolov 19:59 Detail
2. Martin Dedek 0 2 Ondřej Koníček 20:01 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Antonín Sadil 20:01 Detail
2. Martin Truksa 2 0 Vojtěch Koníček 20:04 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Vít Houška 20:06 Detail
TUKAN 4 16 Black hole Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Koutecký 0 2 Kateřina Voldřichová 19:56 Detail
1. Tereza Rožánková 0 2 Kryštof Novotný 19:56 Detail
1. Antonie Fejfarová 0 2 Martin Bartůněk 19:56 Detail
1. Martin Vácha 2 0 Miroslav Mlynka 19:56 Detail
1. Matyáš Vlk 0 2 Matyáš Kovalda 19:56 Detail
2. Martin Vácha 2 0 Miroslav Mlynka 19:57 Detail
2. Antonie Fejfarová 0 2 Martin Bartůněk 19:57 Detail
2. Tereza Rožánková 0 2 Kryštof Novotný 19:58 Detail
2. Jaroslav Koutecký 0 2 Kateřina Voldřichová 19:58 Detail
2. Matyáš Vlk 0 2 Matyáš Kovalda 20:02 Detail
Sedmička Pchery 6 14 Benákovi pagmani Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Smrkovský 0 2 Jan Josef 19:56 Detail
1. David Janda 0 2 Karolína Plešková 19:56 Detail
1. Vladimír Nerad 0 2 Richard Palzer 19:56 Detail
1. Pavel Zamykal 2 0 Vojtěch Jersák 19:56 Detail
1. František Chlumecký 0 2 Hedvika Střasáková 19:56 Detail
2. Vladimír Nerad 2 0 Richard Palzer 19:58 Detail
2. Pavel Zamykal 2 0 Vojtěch Jersák 19:58 Detail
2. František Chlumecký 0 2 Hedvika Střasáková 19:58 Detail
2. David Janda 0 2 Karolína Plešková 20:00 Detail
2. Jan Smrkovský 0 2 Jan Josef 20:04 Detail
NÁZEV TÝMU 14 6 M.A.R.E.K. Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Kořínek 2 0 Anna Herdová 19:56 Detail
1. Martin Štoček 0 2 Adriana Látalová 19:56 Detail
1. Jana Šullová 0 2 Natálie Špičková 19:56 Detail
1. Kornel Brosch 0 2 Michael Švatoš 19:56 Detail
1. Šimon Havrda 2 0 Štěpán Němec 19:56 Detail
2. Jana Šullová 2 0 Natálie Špičková 19:57 Detail
2. Adam Kořínek 2 0 Anna Herdová 19:58 Detail
2. Martin Štoček 2 0 Adriana Látalová 19:58 Detail
2. Kornel Brosch 2 0 Michael Švatoš 19:58 Detail
2. Šimon Havrda 2 0 Štěpán Němec 20:04 Detail
Osmíci 2 6 14 Opice 1235 Zobrazit/Skrýt detail
1. Karel Frýba 0 2 David Podnecký 19:56 Detail
1. Bára Šípalová 0 2 Dominik Suchan 19:56 Detail
1. Mikuláš Bajer 0 2 Vít Novák 19:56 Detail
1. Karel Vošický 0 2 Tomáš Tomáš 19:56 Detail
1. Václav Hora 2 0 Vojtěch Franc 19:56 Detail
2. Václav Hora 2 0 Vojtěch Franc 19:58 Detail
2. Bára Šípalová 2 0 Dominik Suchan 19:59 Detail
2. Mikuláš Bajer 0 2 Vít Novák 20:00 Detail
2. Karel Vošický 0 2 Tomáš Tomáš 20:04 Detail
2. Karel Frýba 0 2 David Podnecký 20:04 Detail
GYMLIT 3 12 8 Štola E Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Flohr 0 2 Nikita Ustinovov 19:56 Detail
1. Patricia S. Paulis 2 0 Viktorie Blahová 19:56 Detail
1. Amélie Maixnerová 2 0 Barbora Čurdová 19:56 Detail
1. Monika Synková 2 0 Matěj Prokopič 19:56 Detail
1. Berenika Šramová 0 2 Ondřej Volf 19:56 Detail
2. Matěj Flohr 0 2 Nikita Ustinovov 20:02 Detail
2. Monika Synková 2 0 Matěj Prokopič 20:04 Detail
2. Amélie Maixnerová 2 0 Barbora Čurdová 20:04 Detail
2. Patricia S. Paulis 2 0 Viktorie Blahová 20:04 Detail
2. Berenika Šramová 0 2 Ondřej Volf 20:05 Detail
#Blob\ 12 8 Wizards Zobrazit/Skrýt detail
1. Vašek Arnold 2 0 Filip Král 19:56 Detail
1. Anežka Michajluková 2 0 Ondřej Švejda 19:56 Detail
1. Marie Křečková 2 0 Jan Špička 19:56 Detail
1. Tomáš Weglarz 2 0 Ondřej König 19:56 Detail
1. Tobiáš Nováček 2 0 Matěj Vosátka 19:56 Detail
2. Anežka Michajluková 0 2 Ondřej Švejda 20:04 Detail
2. Tobiáš Nováček 2 0 Matěj Vosátka 20:04 Detail
2. Vašek Arnold 0 2 Filip Král 20:04 Detail
2. Marie Křečková 0 2 Jan Špička 20:04 Detail
2. Tomáš Weglarz 0 2 Ondřej König 20:04 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mensa A 13 106 41 101
2. KEKW 12 94 41 94
3. Mensa C 10 100 41 62
4. Black hole 9 90 39 69
5. Medvídci 9 74 41 63
6. Českolipští Lenochodi UwU 8 82 45 50
7. Benákovi pagmani 8 72 35 40
8. NÁZEV TÝMU 7 80 27 25
9. GYMLIT 3 7 74 34 39
10. Opice 1235 7 68 30 31
11. GYMLIT 2 7 60 38 35
12. Sedmička Pchery 6 60 33 24
13. TUKAN 6 52 40 40
14. M.A.R.E.K. 5 60 29 15
15. Osmíci 2 5 54 29 19
16. Štola E 3 56 25 9
17. Wizards 2 44 32 6
18. #Blob\ 2 34 27 4

Začátek: 19. 11. 19:35

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Mensa A 16 4 Českolipští Lenochodi UwU Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Ondřej Koníček 19:35 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Daniel Tsolov 19:35 Detail
1. Adam Celecký 2 0 Vít Houška 19:35 Detail
1. Kryštof Pravda 2 0 Vojtěch Koníček 19:35 Detail
1. Ema Šmerdová 2 0 Antonín Sadil 19:35 Detail
2. Petr Mach 0 2 Ondřej Koníček 19:37 Detail
2. Zbyněk Vávra 2 0 Daniel Tsolov 19:38 Detail
2. Ema Šmerdová 0 2 Antonín Sadil 19:38 Detail
2. Kryštof Pravda 2 0 Vojtěch Koníček 19:38 Detail
2. Adam Celecký 2 0 Vít Houška 19:38 Detail
Sedmička Pchery 0 20 KEKW Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Smrkovský 0 2 Libor Krejčíř 19:35 Detail
1. David Janda 0 2 Jáchym Mraček 19:35 Detail
1. Vladimír Nerad 0 2 Ondřej Ulrich 19:35 Detail
1. Pavel Zamykal 0 2 Lukáš Baňař 19:35 Detail
1. František Chlumecký 0 2 Kristián Mraček 19:35 Detail
2. Vladimír Nerad 0 2 Ondřej Ulrich 19:39 Detail
2. František Chlumecký 0 2 Kristián Mraček 19:39 Detail
2. Pavel Zamykal 0 2 Lukáš Baňař 19:42 Detail
2. David Janda 0 2 Jáchym Mraček 19:43 Detail
2. Jan Smrkovský 0 2 Libor Krejčíř 19:43 Detail
TUKAN 6 14 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Koutecký 0 2 Šimon Petrák 19:35 Detail
1. Tereza Rožánková 0 2 Lukáš Kohoutek 19:35 Detail
1. Antonie Fejfarová 0 2 Tomáš Tichý 19:35 Detail
1. Martin Vácha 2 0 Karel Hojný 19:35 Detail
1. Matyáš Vlk 0 2 Tomáš Stukbauer 19:35 Detail
2. Jaroslav Koutecký 0 2 Šimon Petrák 19:37 Detail
2. Matyáš Vlk 2 0 Tomáš Stukbauer 19:37 Detail
2. Martin Vácha 2 0 Karel Hojný 19:37 Detail
2. Tereza Rožánková 0 2 Lukáš Kohoutek 19:38 Detail
2. Antonie Fejfarová 0 2 Tomáš Tichý 19:40 Detail
Mensa C 16 4 Benákovi pagmani Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Jan Josef 19:35 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Karolína Plešková 19:35 Detail
1. Tomáš Hilšer 2 0 Richard Palzer 19:35 Detail
1. Martin Truksa 2 0 Vojtěch Jersák 19:35 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Hedvika Střasáková 19:35 Detail
2. Martin Dedek 2 0 Jan Josef 19:37 Detail
2. Adam Dedek 0 2 Karolína Plešková 19:37 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Richard Palzer 19:38 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Hedvika Střasáková 19:39 Detail
2. Martin Truksa 2 0 Vojtěch Jersák 19:43 Detail
GYMLIT 2 12 8 Opice 1235 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Pavlík 0 2 David Podnecký 19:35 Detail
1. Radek Hilas 2 0 Dominik Suchan 19:35 Detail
1. Miroslav Hejsek 0 2 Vít Novák 19:35 Detail
1. David Vajda 2 0 Tomáš Tomáš 19:35 Detail
1. Štěpán Hosa 2 0 Vojtěch Franc 19:35 Detail
2. Štěpán Hosa 2 0 Vojtěch Franc 19:36 Detail
2. Miroslav Hejsek 0 2 Vít Novák 19:37 Detail
2. Tomáš Pavlík 2 0 David Podnecký 19:38 Detail
2. Radek Hilas 2 0 Dominik Suchan 19:40 Detail
2. David Vajda 0 2 Tomáš Tomáš 19:47 Detail
GYMLIT 3 4 16 Black hole Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Flohr 2 0 Kateřina Voldřichová 19:35 Detail
1. Patricia S. Paulis 0 2 Kryštof Novotný 19:35 Detail
1. Amélie Maixnerová 0 2 Martin Bartůněk 19:35 Detail
1. Monika Synková 2 0 Miroslav Mlynka 19:35 Detail
1. Berenika Šramová 0 2 Matyáš Kovalda 19:35 Detail
2. Berenika Šramová 0 2 Matyáš Kovalda 19:38 Detail
2. Patricia S. Paulis 0 2 Kryštof Novotný 19:38 Detail
2. Matěj Flohr 0 2 Kateřina Voldřichová 19:39 Detail
2. Amélie Maixnerová 0 2 Martin Bartůněk 19:43 Detail
2. Monika Synková 0 2 Miroslav Mlynka 19:47 Detail
Osmíci 2 10 10 M.A.R.E.K. Zobrazit/Skrýt detail
1. Karel Frýba 0 2 Anna Herdová 19:35 Detail
1. Bára Šípalová 0 2 Adriana Látalová 19:35 Detail
1. Mikuláš Bajer 2 0 Natálie Špičková 19:35 Detail
1. Karel Vošický 0 2 Michael Švatoš 19:35 Detail
1. Václav Hora 2 0 Štěpán Němec 19:35 Detail
2. Bára Šípalová 2 0 Adriana Látalová 19:37 Detail
2. Mikuláš Bajer 2 0 Natálie Špičková 19:38 Detail
2. Václav Hora 2 0 Štěpán Němec 19:43 Detail
2. Karel Frýba 0 2 Anna Herdová 19:43 Detail
2. Karel Vošický 0 2 Michael Švatoš 19:43 Detail
NÁZEV TÝMU 20 0 Wizards Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Kořínek 2 0 Filip Král 19:35 Detail
1. Martin Štoček 2 0 Ondřej Švejda 19:35 Detail
1. Jana Šullová 2 0 Jan Špička 19:35 Detail
1. Kornel Brosch 2 0 Ondřej König 19:35 Detail
1. Šimon Havrda 2 0 Matěj Vosátka 19:35 Detail
2. Kornel Brosch 2 0 Ondřej König 19:43 Detail
2. Adam Kořínek 2 0 Filip Král 19:43 Detail
2. Martin Štoček 2 0 Ondřej Švejda 19:43 Detail
2. Jana Šullová 2 0 Jan Špička 19:43 Detail
2. Šimon Havrda 2 0 Matěj Vosátka 19:43 Detail
#Blob\ 6 14 Štola E Zobrazit/Skrýt detail
1. Vašek Arnold 0 2 Nikita Ustinovov 19:35 Detail
1. Anežka Michajluková 0 2 Viktorie Blahová 19:35 Detail
1. Marie Křečková 0 2 Barbora Čurdová 19:35 Detail
1. Tomáš Weglarz 0 2 Matěj Prokopič 19:35 Detail
1. Tobiáš Nováček 0 2 Ondřej Volf 19:35 Detail
2. Tobiáš Nováček 0 2 Ondřej Volf 19:38 Detail
2. Anežka Michajluková 2 0 Viktorie Blahová 19:43 Detail
2. Tomáš Weglarz 2 0 Matěj Prokopič 19:43 Detail
2. Marie Křečková 2 0 Barbora Čurdová 19:43 Detail
2. Vašek Arnold 0 2 Nikita Ustinovov 19:43 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mensa A 11 86 28 73
2. KEKW 10 80 31 72
3. Medvídci 9 74 24 53
4. Mensa C 8 88 29 38
5. Českolipští Lenochodi UwU 8 74 29 42
6. Black hole 7 74 30 47
7. GYMLIT 2 7 54 22 29
8. Benákovi pagmani 6 58 25 20
9. Sedmička Pchery 6 54 23 16
10. TUKAN 6 48 27 32
11. NÁZEV TÝMU 5 66 20 15
12. GYMLIT 3 5 62 25 31
13. Opice 1235 5 54 23 19
14. M.A.R.E.K. 5 54 19 11
15. Osmíci 2 5 48 18 13
16. Štola E 3 48 17 5
17. Wizards 2 36 25 6
18. #Blob\ 0 22 22 0

Začátek: 19. 11. 19:10

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KEKW 6 14 Mensa A Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 Petr Mach 19:10 Detail
1. Jáchym Mraček 0 2 Zbyněk Vávra 19:10 Detail
1. Ondřej Ulrich 0 2 Adam Celecký 19:10 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Kryštof Pravda 19:10 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 Ema Šmerdová 19:10 Detail
2. Kristián Mraček 0 2 Ema Šmerdová 19:12 Detail
2. Lukáš Baňař 0 2 Kryštof Pravda 19:14 Detail
2. Libor Krejčíř 2 0 Petr Mach 19:18 Detail
2. Ondřej Ulrich 0 2 Adam Celecký 19:21 Detail
2. Jáchym Mraček 0 2 Zbyněk Vávra 19:23 Detail
Black hole 8 12 Českolipští Lenochodi UwU Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 2 0 Ondřej Koníček 19:10 Detail
1. Kryštof Novotný 0 2 Daniel Tsolov 19:10 Detail
1. Martin Bartůněk 0 2 Vít Houška 19:10 Detail
1. Miroslav Mlynka 0 2 Vojtěch Koníček 19:10 Detail
1. Matyáš Kovalda 2 0 Antonín Sadil 19:10 Detail
2. Kryštof Novotný 2 0 Daniel Tsolov 19:11 Detail
2. Kateřina Voldřichová 2 0 Ondřej Koníček 19:14 Detail
2. Matyáš Kovalda 0 2 Antonín Sadil 19:19 Detail
2. Martin Bartůněk 0 2 Vít Houška 19:23 Detail
2. Miroslav Mlynka 0 2 Vojtěch Koníček 19:24 Detail
GYMLIT 3 10 10 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Flohr 2 0 Šimon Petrák 19:10 Detail
1. Patricia S. Paulis 0 2 Lukáš Kohoutek 19:10 Detail
1. Amélie Maixnerová 0 2 Tomáš Tichý 19:10 Detail
1. Monika Synková 0 2 Karel Hojný 19:10 Detail
1. Berenika Šramová 2 0 Tomáš Stukbauer 19:10 Detail
2. Matěj Flohr 2 0 Šimon Petrák 19:12 Detail
2. Berenika Šramová 2 0 Tomáš Stukbauer 19:13 Detail
2. Amélie Maixnerová 0 2 Tomáš Tichý 19:14 Detail
2. Patricia S. Paulis 0 2 Lukáš Kohoutek 19:18 Detail
2. Monika Synková 2 0 Karel Hojný 19:19 Detail
Mensa C 20 0 TUKAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Jaroslav Koutecký 19:10 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Tereza Rožánková 19:10 Detail
1. Tomáš Hilšer 2 0 Antonie Fejfarová 19:10 Detail
1. Martin Truksa 2 0 Martin Vácha 19:10 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Matyáš Vlk 19:10 Detail
2. Adam Dedek 2 0 Tereza Rožánková 19:12 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Matyáš Vlk 19:17 Detail
2. Martin Dedek 2 0 Jaroslav Koutecký 19:18 Detail
2. Martin Truksa 2 0 Martin Vácha 19:19 Detail
2. Tomáš Hilšer 2 0 Antonie Fejfarová 19:24 Detail
Sedmička Pchery 12 8 Opice 1235 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Smrkovský 0 2 David Podnecký 19:10 Detail
1. David Janda 2 0 Dominik Suchan 19:10 Detail
1. Vladimír Nerad 2 0 Vít Novák 19:10 Detail
1. Pavel Zamykal 2 0 Tomáš Tomáš 19:10 Detail
1. František Chlumecký 2 0 Vojtěch Franc 19:10 Detail
2. František Chlumecký 2 0 Vojtěch Franc 19:11 Detail
2. Vladimír Nerad 0 2 Vít Novák 19:14 Detail
2. David Janda 2 0 Dominik Suchan 19:15 Detail
2. Pavel Zamykal 0 2 Tomáš Tomáš 19:15 Detail
2. Jan Smrkovský 0 2 David Podnecký 19:18 Detail
NÁZEV TÝMU 8 12 Benákovi pagmani Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Kořínek 0 2 Jan Josef 19:10 Detail
1. Martin Štoček 2 0 Karolína Plešková 19:10 Detail
1. Jana Šullová 0 2 Richard Palzer 19:10 Detail
1. Kornel Brosch 2 0 Vojtěch Jersák 19:10 Detail
1. Šimon Havrda 0 2 Hedvika Střasáková 19:10 Detail
2. Šimon Havrda 2 0 Hedvika Střasáková 19:12 Detail
2. Kornel Brosch 2 0 Vojtěch Jersák 19:13 Detail
2. Jana Šullová 0 2 Richard Palzer 19:13 Detail
2. Martin Štoček 0 2 Karolína Plešková 19:13 Detail
2. Adam Kořínek 0 2 Jan Josef 19:16 Detail
Wizards 6 14 GYMLIT 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Král 0 2 Tomáš Pavlík 19:10 Detail
1. Ondřej Švejda 0 2 Radek Hilas 19:10 Detail
1. Jan Špička 0 2 Miroslav Hejsek 19:10 Detail
1. Ondřej König 0 2 David Vajda 19:10 Detail
1. Matěj Vosátka 0 2 Štěpán Hosa 19:10 Detail
2. Matěj Vosátka 0 2 Štěpán Hosa 19:12 Detail
2. Ondřej Švejda 2 0 Radek Hilas 19:14 Detail
2. Jan Špička 0 2 Miroslav Hejsek 19:18 Detail
2. Ondřej König 2 0 David Vajda 19:19 Detail
2. Filip Král 2 0 Tomáš Pavlík 19:24 Detail
Osmíci 2 10 10 Štola E Zobrazit/Skrýt detail
1. Karel Frýba 0 2 Nikita Ustinovov 19:10 Detail
1. Bára Šípalová 2 0 Viktorie Blahová 19:10 Detail
1. Mikuláš Bajer 2 0 Barbora Čurdová 19:10 Detail
1. Karel Vošický 2 0 Matěj Prokopič 19:10 Detail
1. Václav Hora 0 2 Ondřej Volf 19:10 Detail
2. Václav Hora 0 2 Ondřej Volf 19:14 Detail
2. Bára Šípalová 2 0 Viktorie Blahová 19:18 Detail
2. Karel Vošický 0 2 Matěj Prokopič 19:18 Detail
2. Mikuláš Bajer 2 0 Barbora Čurdová 19:18 Detail
2. Karel Frýba 0 2 Nikita Ustinovov 19:18 Detail
M.A.R.E.K. 16 4 #Blob\ Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Herdová 2 0 Vašek Arnold 19:10 Detail
1. Adriana Látalová 2 0 Anežka Michajluková 19:10 Detail
1. Natálie Špičková 2 0 Marie Křečková 19:10 Detail
1. Michael Švatoš 2 0 Tomáš Weglarz 19:10 Detail
1. Štěpán Němec 0 2 Tobiáš Nováček 19:10 Detail
2. Anna Herdová 2 0 Vašek Arnold 19:18 Detail
2. Adriana Látalová 2 0 Anežka Michajluková 19:18 Detail
2. Michael Švatoš 2 0 Tomáš Weglarz 19:18 Detail
2. Natálie Špičková 2 0 Marie Křečková 19:18 Detail
2. Štěpán Němec 0 2 Tobiáš Nováček 19:18 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mensa A 9 70 15 45
2. Českolipští Lenochodi UwU 8 70 17 38
3. KEKW 8 60 21 52
4. Medvídci 7 60 16 33
5. Mensa C 6 72 19 22
6. Benákovi pagmani 6 54 12 14
7. Sedmička Pchery 6 54 12 12
8. TUKAN 6 42 17 28
9. Black hole 5 58 21 31
10. GYMLIT 3 5 58 16 25
11. Opice 1235 5 46 15 17
12. GYMLIT 2 5 42 14 17
13. M.A.R.E.K. 4 44 11 2
14. Osmíci 2 4 38 9 4
15. NÁZEV TÝMU 3 46 16 6
16. Wizards 2 36 18 2
17. Štola E 1 34 11 4
18. #Blob\ 0 16 16 0

Začátek: 19. 11. 18:45

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KEKW 12 8 Českolipští Lenochodi UwU Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 0 2 Ondřej Koníček 18:45 Detail
1. Jáchym Mraček 2 0 Daniel Tsolov 18:45 Detail
1. Ondřej Ulrich 0 2 Vít Houška 18:45 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Vojtěch Koníček 18:45 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 Antonín Sadil 18:45 Detail
2. Jáchym Mraček 2 0 Daniel Tsolov 18:49 Detail
2. Kristián Mraček 0 2 Antonín Sadil 18:50 Detail
2. Lukáš Baňař 2 0 Vojtěch Koníček 18:51 Detail
2. Libor Krejčíř 2 0 Ondřej Koníček 18:52 Detail
2. Ondřej Ulrich 2 0 Vít Houška 18:53 Detail
Mensa C 6 14 Mensa A Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 0 2 Petr Mach 18:45 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Zbyněk Vávra 18:45 Detail
1. Tomáš Hilšer 0 2 Adam Celecký 18:45 Detail
1. Martin Truksa 0 2 Kryštof Pravda 18:45 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Ema Šmerdová 18:45 Detail
2. Tomáš Hilšer 0 2 Adam Celecký 18:48 Detail
2. Martin Dedek 0 2 Petr Mach 18:51 Detail
2. Martin Truksa 0 2 Kryštof Pravda 18:52 Detail
2. Adam Dedek 0 2 Zbyněk Vávra 18:54 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Ema Šmerdová 18:59 Detail
Black hole 8 12 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 0 2 Šimon Petrák 18:45 Detail
1. Kryštof Novotný 2 0 Lukáš Kohoutek 18:45 Detail
1. Martin Bartůněk 0 2 Tomáš Tichý 18:45 Detail
1. Miroslav Mlynka 0 2 Karel Hojný 18:45 Detail
1. Matyáš Kovalda 0 2 Tomáš Stukbauer 18:45 Detail
2. Kryštof Novotný 2 0 Lukáš Kohoutek 18:47 Detail
2. Kateřina Voldřichová 2 0 Šimon Petrák 18:47 Detail
2. Miroslav Mlynka 2 0 Karel Hojný 18:50 Detail
2. Martin Bartůněk 0 2 Tomáš Tichý 18:52 Detail
2. Matyáš Kovalda 0 2 Tomáš Stukbauer 18:59 Detail
Sedmička Pchery 6 14 TUKAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Smrkovský 2 0 Jaroslav Koutecký 18:45 Detail
1. David Janda 0 2 Tereza Rožánková 18:45 Detail
1. Vladimír Nerad 0 2 Antonie Fejfarová 18:45 Detail
1. Pavel Zamykal 0 2 Martin Vácha 18:45 Detail
1. František Chlumecký 2 0 Matyáš Vlk 18:45 Detail
2. Jan Smrkovský 0 2 Jaroslav Koutecký 18:46 Detail
2. Pavel Zamykal 0 2 Martin Vácha 18:46 Detail
2. Vladimír Nerad 0 2 Antonie Fejfarová 18:49 Detail
2. František Chlumecký 2 0 Matyáš Vlk 18:52 Detail
2. David Janda 0 2 Tereza Rožánková 18:53 Detail
Wizards 8 12 Opice 1235 Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Král 0 2 David Podnecký 18:45 Detail
1. Ondřej Švejda 0 2 Dominik Suchan 18:45 Detail
1. Jan Špička 0 2 Vít Novák 18:45 Detail
1. Ondřej König 2 0 Tomáš Tomáš 18:45 Detail
1. Matěj Vosátka 2 0 Vojtěch Franc 18:45 Detail
2. Ondřej König 2 0 Tomáš Tomáš 18:47 Detail
2. Matěj Vosátka 0 2 Vojtěch Franc 18:47 Detail
2. Ondřej Švejda 0 2 Dominik Suchan 18:49 Detail
2. Filip Král 2 0 David Podnecký 18:50 Detail
2. Jan Špička 0 2 Vít Novák 18:53 Detail
GYMLIT 3 10 10 GYMLIT 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Flohr 0 2 Tomáš Pavlík 18:45 Detail
1. Patricia S. Paulis 0 2 Radek Hilas 18:45 Detail
1. Amélie Maixnerová 0 2 Miroslav Hejsek 18:45 Detail
1. Monika Synková 2 0 David Vajda 18:45 Detail
1. Berenika Šramová 2 0 Štěpán Hosa 18:45 Detail
2. Matěj Flohr 2 0 Tomáš Pavlík 18:47 Detail
2. Monika Synková 0 2 David Vajda 18:48 Detail
2. Amélie Maixnerová 2 0 Miroslav Hejsek 18:48 Detail
2. Patricia S. Paulis 2 0 Radek Hilas 18:49 Detail
2. Berenika Šramová 0 2 Štěpán Hosa 18:55 Detail
M.A.R.E.K. 2 18 Benákovi pagmani Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Herdová 0 2 Jan Josef 18:45 Detail
1. Adriana Látalová 0 2 Karolína Plešková 18:45 Detail
1. Natálie Špičková 0 2 Richard Palzer 18:45 Detail
1. Michael Švatoš 0 2 Vojtěch Jersák 18:45 Detail
1. Štěpán Němec 0 2 Hedvika Střasáková 18:45 Detail
2. Anna Herdová 0 2 Jan Josef 18:46 Detail
2. Adriana Látalová 0 2 Karolína Plešková 18:46 Detail
2. Michael Švatoš 2 0 Vojtěch Jersák 18:47 Detail
2. Natálie Špičková 0 2 Richard Palzer 18:51 Detail
2. Štěpán Němec 0 2 Hedvika Střasáková 18:52 Detail
NÁZEV TÝMU 14 6 Štola E Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Kořínek 0 2 Nikita Ustinovov 18:45 Detail
1. Martin Štoček 2 0 Viktorie Blahová 18:45 Detail
1. Jana Šullová 2 0 Barbora Čurdová 18:45 Detail
1. Kornel Brosch 2 0 Matěj Prokopič 18:45 Detail
1. Šimon Havrda 0 2 Ondřej Volf 18:45 Detail
2. Šimon Havrda 2 0 Ondřej Volf 18:48 Detail
2. Adam Kořínek 0 2 Nikita Ustinovov 18:51 Detail
2. Kornel Brosch 2 0 Matěj Prokopič 18:52 Detail
2. Martin Štoček 2 0 Viktorie Blahová 18:53 Detail
2. Jana Šullová 2 0 Barbora Čurdová 18:53 Detail
Osmíci 2 12 8 #Blob\ Zobrazit/Skrýt detail
1. Karel Frýba 0 2 Vašek Arnold 18:45 Detail
1. Bára Šípalová 2 0 Anežka Michajluková 18:45 Detail
1. Mikuláš Bajer 2 0 Marie Křečková 18:45 Detail
1. Karel Vošický 0 2 Tomáš Weglarz 18:45 Detail
1. Václav Hora 0 2 Tobiáš Nováček 18:45 Detail
2. Václav Hora 0 2 Tobiáš Nováček 18:49 Detail
2. Karel Vošický 2 0 Tomáš Weglarz 18:52 Detail
2. Karel Frýba 2 0 Vašek Arnold 18:52 Detail
2. Bára Šípalová 2 0 Anežka Michajluková 18:52 Detail
2. Mikuláš Bajer 2 0 Marie Křečková 18:53 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. KEKW 8 54 11 42
2. Mensa A 7 56 7 23
3. Českolipští Lenochodi UwU 6 58 10 24
4. Medvídci 6 50 9 24
5. TUKAN 6 42 8 22
6. Black hole 5 50 10 21
7. Opice 1235 5 38 6 12
8. Mensa C 4 52 10 6
9. GYMLIT 3 4 48 8 14
10. Benákovi pagmani 4 42 7 4
11. Sedmička Pchery 4 42 6 0
12. NÁZEV TÝMU 3 38 9 3
13. GYMLIT 2 3 28 8 8
14. Osmíci 2 3 28 7 3
15. Wizards 2 30 11 0
16. M.A.R.E.K. 2 28 7 0
17. Štola E 0 24 5 0
18. #Blob\ 0 12 8 0

Začátek: 19. 11. 18:15

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KEKW 12 8 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 Šimon Petrák 18:15 Detail
1. Jáchym Mraček 2 0 Lukáš Kohoutek 18:15 Detail
1. Ondřej Ulrich 0 2 Tomáš Tichý 18:15 Detail
1. Lukáš Baňař 0 2 Karel Hojný 18:15 Detail
1. Kristián Mraček 0 2 Tomáš Stukbauer 18:15 Detail
2. Lukáš Baňař 2 0 Karel Hojný 18:18 Detail
2. Libor Krejčíř 2 0 Šimon Petrák 18:19 Detail
2. Ondřej Ulrich 0 2 Tomáš Tichý 18:20 Detail
2. Jáchym Mraček 2 0 Lukáš Kohoutek 18:25 Detail
2. Kristián Mraček 2 0 Tomáš Stukbauer 18:27 Detail
Českolipští Lenochodi UwU 16 4 TUKAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Koníček 0 2 Jaroslav Koutecký 18:15 Detail
1. Daniel Tsolov 2 0 Tereza Rožánková 18:15 Detail
1. Vít Houška 2 0 Antonie Fejfarová 18:15 Detail
1. Vojtěch Koníček 2 0 Martin Vácha 18:15 Detail
1. Antonín Sadil 2 0 Matyáš Vlk 18:15 Detail
2. Vít Houška 2 0 Antonie Fejfarová 18:18 Detail
2. Daniel Tsolov 2 0 Tereza Rožánková 18:19 Detail
2. Antonín Sadil 2 0 Matyáš Vlk 18:21 Detail
2. Ondřej Koníček 0 2 Jaroslav Koutecký 18:22 Detail
2. Vojtěch Koníček 2 0 Martin Vácha 18:28 Detail
Wizards 2 18 Mensa A Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Král 0 2 Petr Mach 18:15 Detail
1. Ondřej Švejda 0 2 Zbyněk Vávra 18:15 Detail
1. Jan Špička 0 2 Adam Celecký 18:15 Detail
1. Ondřej König 2 0 Kryštof Pravda 18:15 Detail
1. Matěj Vosátka 0 2 Ema Šmerdová 18:15 Detail
2. Ondřej Švejda 0 2 Zbyněk Vávra 18:16 Detail
2. Filip Král 0 2 Petr Mach 18:17 Detail
2. Ondřej König 0 2 Kryštof Pravda 18:18 Detail
2. Matěj Vosátka 0 2 Ema Šmerdová 18:21 Detail
2. Jan Špička 0 2 Adam Celecký 18:23 Detail
Black hole 16 4 Benákovi pagmani Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 2 0 Jan Josef 18:15 Detail
1. Kryštof Novotný 0 2 Karolína Plešková 18:15 Detail
1. Martin Bartůněk 2 0 Richard Palzer 18:15 Detail
1. Miroslav Mlynka 2 0 Vojtěch Jersák 18:15 Detail
1. Matyáš Kovalda 2 0 Hedvika Střasáková 18:15 Detail
2. Matyáš Kovalda 2 0 Hedvika Střasáková 18:18 Detail
2. Kateřina Voldřichová 2 0 Jan Josef 18:18 Detail
2. Miroslav Mlynka 2 0 Vojtěch Jersák 18:18 Detail
2. Kryštof Novotný 0 2 Karolína Plešková 18:21 Detail
2. Martin Bartůněk 2 0 Richard Palzer 18:23 Detail
GYMLIT 3 10 10 Opice 1235 Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Flohr 0 2 David Podnecký 18:15 Detail
1. Patricia S. Paulis 0 2 Dominik Suchan 18:15 Detail
1. Amélie Maixnerová 2 0 Vít Novák 18:15 Detail
1. Monika Synková 2 0 Tomáš Tomáš 18:15 Detail
1. Berenika Šramová 0 2 Vojtěch Franc 18:15 Detail
2. Matěj Flohr 0 2 David Podnecký 18:17 Detail
2. Patricia S. Paulis 0 2 Dominik Suchan 18:18 Detail
2. Monika Synková 2 0 Tomáš Tomáš 18:18 Detail
2. Amélie Maixnerová 2 0 Vít Novák 18:20 Detail
2. Berenika Šramová 2 0 Vojtěch Franc 18:28 Detail
Mensa C 18 2 GYMLIT 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Tomáš Pavlík 18:15 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Radek Hilas 18:15 Detail
1. Tomáš Hilšer 2 0 Miroslav Hejsek 18:15 Detail
1. Martin Truksa 2 0 David Vajda 18:15 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Štěpán Hosa 18:15 Detail
2. Tomáš Hilšer 2 0 Miroslav Hejsek 18:17 Detail
2. Martin Dedek 2 0 Tomáš Pavlík 18:18 Detail
2. Adam Dedek 0 2 Radek Hilas 18:19 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Štěpán Hosa 18:25 Detail
2. Martin Truksa 2 0 David Vajda 18:29 Detail
Sedmička Pchery 18 2 #Blob\ Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Smrkovský 2 0 Vašek Arnold 18:15 Detail
1. David Janda 2 0 Anežka Michajluková 18:15 Detail
1. Vladimír Nerad 2 0 Marie Křečková 18:15 Detail
1. Pavel Zamykal 2 0 Tomáš Weglarz 18:15 Detail
1. František Chlumecký 0 2 Tobiáš Nováček 18:15 Detail
2. František Chlumecký 2 0 Tobiáš Nováček 18:18 Detail
2. Vladimír Nerad 2 0 Marie Křečková 18:23 Detail
2. Jan Smrkovský 2 0 Vašek Arnold 18:23 Detail
2. David Janda 2 0 Anežka Michajluková 18:23 Detail
2. Pavel Zamykal 2 0 Tomáš Weglarz 18:23 Detail
NÁZEV TÝMU 10 10 Osmíci 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Kořínek 2 0 Karel Frýba 18:15 Detail
1. Martin Štoček 2 0 Bára Šípalová 18:15 Detail
1. Jana Šullová 0 2 Mikuláš Bajer 18:15 Detail
1. Kornel Brosch 2 0 Karel Vošický 18:15 Detail
1. Šimon Havrda 0 2 Václav Hora 18:15 Detail
2. Šimon Havrda 0 2 Václav Hora 18:17 Detail
2. Martin Štoček 0 2 Bára Šípalová 18:17 Detail
2. Jana Šullová 0 2 Mikuláš Bajer 18:18 Detail
2. Kornel Brosch 2 0 Karel Vošický 18:23 Detail
2. Adam Kořínek 2 0 Karel Frýba 18:23 Detail
M.A.R.E.K. 12 8 Štola E Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Herdová 0 2 Nikita Ustinovov 18:15 Detail
1. Adriana Látalová 2 0 Viktorie Blahová 18:15 Detail
1. Natálie Špičková 2 0 Barbora Čurdová 18:15 Detail
1. Michael Švatoš 2 0 Matěj Prokopič 18:15 Detail
1. Štěpán Němec 0 2 Ondřej Volf 18:15 Detail
2. Anna Herdová 0 2 Nikita Ustinovov 18:19 Detail
2. Michael Švatoš 2 0 Matěj Prokopič 18:23 Detail
2. Natálie Špičková 2 0 Barbora Čurdová 18:23 Detail
2. Adriana Látalová 2 0 Viktorie Blahová 18:23 Detail
2. Štěpán Němec 0 2 Ondřej Volf 18:24 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Českolipští Lenochodi UwU 6 50 2 16
2. KEKW 6 42 4 22
3. Black hole 5 42 2 13
4. Mensa A 5 42 2 11
5. Mensa C 4 46 2 4
6. Medvídci 4 38 4 10
7. Sedmička Pchery 4 36 0 0
8. TUKAN 4 28 3 8
9. GYMLIT 3 3 38 3 5
10. Opice 1235 3 26 3 7
11. M.A.R.E.K. 2 26 2 0
12. Benákovi pagmani 2 24 5 0
13. Wizards 2 22 5 0
14. GYMLIT 2 2 18 4 4
15. NÁZEV TÝMU 1 24 4 1
16. Osmíci 2 1 16 3 1
17. Štola E 0 18 2 0
18. #Blob\ 0 4 4 0

Začátek: 19. 11. 17:54

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Českolipští Lenochodi UwU 18 2 Benákovi pagmani Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Koníček 2 0 Jan Josef 17:54 Detail
1. Daniel Tsolov 2 0 Karolína Plešková 17:54 Detail
1. Vít Houška 2 0 Richard Palzer 17:54 Detail
1. Vojtěch Koníček 2 0 Vojtěch Jersák 17:54 Detail
1. Antonín Sadil 0 2 Hedvika Střasáková 17:54 Detail
2. Antonín Sadil 2 0 Hedvika Střasáková 17:56 Detail
2. Vojtěch Koníček 2 0 Vojtěch Jersák 17:57 Detail
2. Ondřej Koníček 2 0 Jan Josef 17:58 Detail
2. Daniel Tsolov 2 0 Karolína Plešková 18:00 Detail
2. Vít Houška 2 0 Richard Palzer 18:02 Detail
KEKW 18 2 Opice 1235 Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 David Podnecký 17:54 Detail
1. Jáchym Mraček 2 0 Dominik Suchan 17:54 Detail
1. Ondřej Ulrich 2 0 Vít Novák 17:54 Detail
1. Lukáš Baňař 2 0 Tomáš Tomáš 17:54 Detail
1. Kristián Mraček 2 0 Vojtěch Franc 17:54 Detail
2. Libor Krejčíř 2 0 David Podnecký 17:56 Detail
2. Kristián Mraček 0 2 Vojtěch Franc 17:57 Detail
2. Lukáš Baňař 2 0 Tomáš Tomáš 17:57 Detail
2. Jáchym Mraček 2 0 Dominik Suchan 18:02 Detail
2. Ondřej Ulrich 2 0 Vít Novák 18:03 Detail
Black hole 10 10 Mensa A Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Voldřichová 2 0 Petr Mach 17:54 Detail
1. Kryštof Novotný 0 2 Zbyněk Vávra 17:54 Detail
1. Martin Bartůněk 2 0 Adam Celecký 17:54 Detail
1. Miroslav Mlynka 0 2 Kryštof Pravda 17:54 Detail
1. Matyáš Kovalda 2 0 Ema Šmerdová 17:54 Detail
2. Martin Bartůněk 2 0 Adam Celecký 17:56 Detail
2. Kryštof Novotný 2 0 Zbyněk Vávra 17:59 Detail
2. Miroslav Mlynka 0 2 Kryštof Pravda 17:59 Detail
2. Matyáš Kovalda 0 2 Ema Šmerdová 18:01 Detail
2. Kateřina Voldřichová 0 2 Petr Mach 18:02 Detail
Sedmička Pchery 4 16 Medvídci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Smrkovský 0 2 Šimon Petrák 17:54 Detail
1. David Janda 2 0 Lukáš Kohoutek 17:54 Detail
1. Vladimír Nerad 0 2 Tomáš Tichý 17:54 Detail
1. Pavel Zamykal 0 2 Karel Hojný 17:54 Detail
1. František Chlumecký 0 2 Tomáš Stukbauer 17:54 Detail
2. Jan Smrkovský 0 2 Šimon Petrák 17:55 Detail
2. Pavel Zamykal 0 2 Karel Hojný 17:56 Detail
2. David Janda 2 0 Lukáš Kohoutek 17:57 Detail
2. Vladimír Nerad 0 2 Tomáš Tichý 18:00 Detail
2. František Chlumecký 0 2 Tomáš Stukbauer 18:00 Detail
NÁZEV TÝMU 8 12 TUKAN Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Kořínek 0 2 Jaroslav Koutecký 17:54 Detail
1. Martin Štoček 0 2 Tereza Rožánková 17:54 Detail
1. Jana Šullová 2 0 Antonie Fejfarová 17:54 Detail
1. Kornel Brosch 0 2 Martin Vácha 17:54 Detail
1. Šimon Havrda 2 0 Matyáš Vlk 17:54 Detail
2. Kornel Brosch 2 0 Martin Vácha 17:56 Detail
2. Adam Kořínek 0 2 Jaroslav Koutecký 17:58 Detail
2. Martin Štoček 0 2 Tereza Rožánková 17:59 Detail
2. Jana Šullová 0 2 Antonie Fejfarová 18:00 Detail
2. Šimon Havrda 2 0 Matyáš Vlk 18:02 Detail
Wizards 16 4 Štola E Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Král 2 0 Nikita Ustinovov 17:54 Detail
1. Ondřej Švejda 2 0 Viktorie Blahová 17:54 Detail
1. Jan Špička 0 2 Barbora Čurdová 17:54 Detail
1. Ondřej König 2 0 Matěj Prokopič 17:54 Detail
1. Matěj Vosátka 2 0 Ondřej Volf 17:54 Detail
2. Filip Král 0 2 Nikita Ustinovov 18:01 Detail
2. Matěj Vosátka 2 0 Ondřej Volf 18:01 Detail
2. Jan Špička 2 0 Barbora Čurdová 18:02 Detail
2. Ondřej König 2 0 Matěj Prokopič 18:02 Detail
2. Ondřej Švejda 2 0 Viktorie Blahová 18:02 Detail
Mensa C 20 0 #Blob\ Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Dedek 2 0 Vašek Arnold 17:54 Detail
1. Adam Dedek 2 0 Anežka Michajluková 17:54 Detail
1. Tomáš Hilšer 2 0 Marie Křečková 17:54 Detail
1. Martin Truksa 2 0 Tomáš Weglarz 17:54 Detail
1. Filip Prokop 2 0 Tobiáš Nováček 17:54 Detail
2. Filip Prokop 2 0 Tobiáš Nováček 17:58 Detail
2. Martin Truksa 2 0 Tomáš Weglarz 18:00 Detail
2. Tomáš Hilšer 2 0 Marie Křečková 18:02 Detail
2. Adam Dedek 2 0 Anežka Michajluková 18:02 Detail
2. Martin Dedek 2 0 Vašek Arnold 18:02 Detail
M.A.R.E.K. 8 12 GYMLIT 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Herdová 0 2 Tomáš Pavlík 17:54 Detail
1. Adriana Látalová 2 0 Radek Hilas 17:54 Detail
1. Natálie Špičková 0 2 Miroslav Hejsek 17:54 Detail
1. Michael Švatoš 2 0 David Vajda 17:54 Detail
1. Štěpán Němec 0 2 Štěpán Hosa 17:54 Detail
2. Adriana Látalová 2 0 Radek Hilas 17:56 Detail
2. Natálie Špičková 0 2 Miroslav Hejsek 17:56 Detail
2. Anna Herdová 0 2 Tomáš Pavlík 17:58 Detail
2. Michael Švatoš 2 0 David Vajda 17:58 Detail
2. Štěpán Němec 0 2 Štěpán Hosa 18:02 Detail
GYMLIT 3 20 0 Osmíci 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Flohr 2 0 Karel Frýba 17:55 Detail
1. Patricia S. Paulis 2 0 Bára Šípalová 17:55 Detail
1. Amélie Maixnerová 2 0 Mikuláš Bajer 17:55 Detail
1. Monika Synková 2 0 Karel Vošický 17:55 Detail
1. Berenika Šramová 2 0 Václav Hora 17:55 Detail
2. Berenika Šramová 2 0 Václav Hora 17:57 Detail
2. Amélie Maixnerová 2 0 Mikuláš Bajer 18:00 Detail
2. Patricia S. Paulis 2 0 Bára Šípalová 18:02 Detail
2. Matěj Flohr 2 0 Karel Frýba 18:02 Detail
2. Monika Synková 2 0 Karel Vošický 18:02 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Českolipští Lenochodi UwU 4 34 0 8
2. KEKW 4 30 0 8
3. Medvídci 4 30 0 4
4. TUKAN 4 24 0 4
5. Black hole 3 26 0 7
6. Mensa A 3 24 0 3
7. Mensa C 2 28 0 0
8. GYMLIT 3 2 28 0 0
9. Benákovi pagmani 2 20 0 0
10. Wizards 2 20 0 0
11. Sedmička Pchery 2 18 0 0
12. Opice 1235 2 16 0 0
13. GYMLIT 2 2 16 0 0
14. NÁZEV TÝMU 0 14 0 0
15. M.A.R.E.K. 0 14 0 0
16. Štola E 0 10 0 0
17. Osmíci 2 0 6 0 0
18. #Blob\ 0 2 0 0

Začátek: 19. 11. 17:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Benákovi pagmani 18 2 #Blob\ Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Josef 2 0 Vašek Arnold 17:30 Detail
1. Karolína Plešková 2 0 Anežka Michajluková 17:30 Detail
1. Richard Palzer 2 0 Marie Křečková 17:30 Detail
1. Vojtěch Jersák 0 2 Tomáš Weglarz 17:30 Detail
1. Hedvika Střasáková 2 0 Tobiáš Nováček 17:30 Detail
2. Vojtěch Jersák 2 0 Tomáš Weglarz 17:31 Detail
2. Richard Palzer 2 0 Marie Křečková 17:32 Detail
2. Hedvika Střasáková 2 0 Tobiáš Nováček 17:32 Detail
2. Jan Josef 2 0 Vašek Arnold 17:33 Detail
2. Karolína Plešková 2 0 Anežka Michajluková 17:37 Detail
Medvídci 14 6 NÁZEV TÝMU Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Petrák 2 0 Adam Kořínek 17:30 Detail
1. Lukáš Kohoutek 0 2 Martin Štoček 17:30 Detail
1. Tomáš Tichý 2 0 Jana Šullová 17:30 Detail
1. Karel Hojný 2 0 Kornel Brosch 17:30 Detail
1. Tomáš Stukbauer 2 0 Šimon Havrda 17:30 Detail
2. Tomáš Stukbauer 2 0 Šimon Havrda 17:32 Detail
2. Tomáš Tichý 0 2 Jana Šullová 17:32 Detail
2. Karel Hojný 0 2 Kornel Brosch 17:33 Detail
2. Lukáš Kohoutek 2 0 Martin Štoček 17:33 Detail
2. Šimon Petrák 2 0 Adam Kořínek 17:37 Detail
Opice 1235 14 6 M.A.R.E.K. Zobrazit/Skrýt detail
1. David Podnecký 2 0 Anna Herdová 17:30 Detail
1. Dominik Suchan 0 2 Adriana Látalová 17:30 Detail
1. Vít Novák 2 0 Natálie Špičková 17:30 Detail
1. Tomáš Tomáš 0 2 Michael Švatoš 17:30 Detail
1. Vojtěch Franc 2 0 Štěpán Němec 17:30 Detail
2. David Podnecký 2 0 Anna Herdová 17:31 Detail
2. Dominik Suchan 0 2 Adriana Látalová 17:31 Detail
2. Tomáš Tomáš 2 0 Michael Švatoš 17:31 Detail
2. Vít Novák 2 0 Natálie Špičková 17:31 Detail
2. Vojtěch Franc 2 0 Štěpán Němec 17:37 Detail
Českolipští Lenochodi UwU 16 4 Wizards Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Koníček 0 2 Filip Král 17:30 Detail
1. Daniel Tsolov 2 0 Ondřej Švejda 17:30 Detail
1. Vít Houška 2 0 Jan Špička 17:30 Detail
1. Vojtěch Koníček 0 2 Ondřej König 17:30 Detail
1. Antonín Sadil 2 0 Matěj Vosátka 17:30 Detail
2. Daniel Tsolov 2 0 Ondřej Švejda 17:31 Detail
2. Ondřej Koníček 2 0 Filip Král 17:31 Detail
2. Antonín Sadil 2 0 Matěj Vosátka 17:33 Detail
2. Vojtěch Koníček 2 0 Ondřej König 17:34 Detail
2. Vít Houška 2 0 Jan Špička 17:37 Detail
Mensa A 14 6 Osmíci 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Mach 2 0 Karel Frýba 17:30 Detail
1. Zbyněk Vávra 2 0 Bára Šípalová 17:30 Detail
1. Adam Celecký 0 2 Mikuláš Bajer 17:30 Detail
1. Kryštof Pravda 2 0 Karel Vošický 17:30 Detail
1. Ema Šmerdová 0 2 Václav Hora 17:30 Detail
2. Zbyněk Vávra 2 0 Bára Šípalová 17:31 Detail
2. Ema Šmerdová 0 2 Václav Hora 17:34 Detail
2. Adam Celecký 2 0 Mikuláš Bajer 17:35 Detail
2. Petr Mach 2 0 Karel Frýba 17:37 Detail
2. Kryštof Pravda 2 0 Karel Vošický 17:37 Detail
KEKW 12 8 Mensa C Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Krejčíř 2 0 Martin Dedek 17:30 Detail
1. Jáchym Mraček 0 2 Adam Dedek 17:30 Detail
1. Ondřej Ulrich 2 0 Tomáš Hilšer 17:30 Detail
1. Lukáš Baňař 2 0 Martin Truksa 17:30 Detail
1. Kristián Mraček 0 2 Filip Prokop 17:30 Detail
2. Lukáš Baňař 2 0 Martin Truksa 17:35 Detail
2. Ondřej Ulrich 0 2 Tomáš Hilšer 17:36 Detail
2. Jáchym Mraček 0 2 Adam Dedek 17:38 Detail
2. Kristián Mraček 2 0 Filip Prokop 17:39 Detail
2. Libor Krejčíř 2 0 Martin Dedek 17:42 Detail
GYMLIT 2 4 16 Black hole Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Pavlík 0 2 Kateřina Voldřichová 17:30 Detail
1. Radek Hilas 0 2 Kryštof Novotný 17:30 Detail
1. Miroslav Hejsek 0 2 Martin Bartůněk 17:30 Detail
1. David Vajda 0 2 Miroslav Mlynka 17:30 Detail
1. Štěpán Hosa 0 2 Matyáš Kovalda 17:30 Detail
2. Radek Hilas 2 0 Kryštof Novotný 17:32 Detail
2. Tomáš Pavlík 0 2 Kateřina Voldřichová 17:32 Detail
2. Štěpán Hosa 0 2 Matyáš Kovalda 17:33 Detail
2. David Vajda 2 0 Miroslav Mlynka 17:33 Detail
2. Miroslav Hejsek 0 2 Martin Bartůněk 17:33 Detail
TUKAN 12 8 GYMLIT 3 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Koutecký 2 0 Matěj Flohr 17:30 Detail
1. Tereza Rožánková 2 0 Patricia S. Paulis 17:30 Detail
1. Antonie Fejfarová 2 0 Amélie Maixnerová 17:30 Detail
1. Martin Vácha 0 2 Monika Synková 17:30 Detail
1. Matyáš Vlk 0 2 Berenika Šramová 17:30 Detail
2. Tereza Rožánková 2 0 Patricia S. Paulis 17:31 Detail
2. Antonie Fejfarová 0 2 Amélie Maixnerová 17:32 Detail
2. Matyáš Vlk 0 2 Berenika Šramová 17:33 Detail
2. Martin Vácha 2 0 Monika Synková 17:34 Detail
2. Jaroslav Koutecký 2 0 Matěj Flohr 17:34 Detail
Štola E 6 14 Sedmička Pchery Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikita Ustinovov 2 0 Jan Smrkovský 17:30 Detail
1. Viktorie Blahová 0 2 David Janda 17:30 Detail
1. Barbora Čurdová 0 2 Vladimír Nerad 17:30 Detail
1. Matěj Prokopič 0 2 Pavel Zamykal 17:30 Detail
1. Ondřej Volf 2 0 František Chlumecký 17:30 Detail
2. Nikita Ustinovov 0 2 Jan Smrkovský 17:31 Detail
2. Ondřej Volf 2 0 František Chlumecký 17:32 Detail
2. Barbora Čurdová 0 2 Vladimír Nerad 17:37 Detail
2. Viktorie Blahová 0 2 David Janda 17:37 Detail
2. Matěj Prokopič 0 2 Pavel Zamykal 17:37 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Benákovi pagmani 2 18 0 0
2. Českolipští Lenochodi UwU 2 16 0 0
3. Black hole 2 16 0 0
4. Opice 1235 2 14 0 0
5. Mensa A 2 14 0 0
6. Medvídci 2 14 0 0
7. Sedmička Pchery 2 14 0 0
8. KEKW 2 12 0 0
9. TUKAN 2 12 0 0
10. Mensa C 0 8 0 0
11. GYMLIT 3 0 8 0 0
12. NÁZEV TÝMU 0 6 0 0
13. Štola E 0 6 0 0
14. M.A.R.E.K. 0 6 0 0
15. Osmíci 2 0 6 0 0
16. Wizards 0 4 0 0
17. GYMLIT 2 0 4 0 0
18. #Blob\ 0 2 0 0