Online

15. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 15. 11. v 17:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Praha
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 15. 11. 20:28

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 8 12 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Jitka Fišerová 2 0 Václav Akrman 20:28 Detail
1. Vojtěch Mészáros 2 0 Václav Tichý 20:28 Detail
1. Jakub Baník 0 2 Jan Tregler 20:28 Detail
1. Jan Brambůrek 2 0 Vítek Špachta 20:28 Detail
1. Tobiáš Netušil 0 2 Kryštof Basch 20:28 Detail
2. Tobiáš Netušil 0 2 Kryštof Basch 20:30 Detail
2. Jitka Fišerová 0 2 Václav Akrman 20:30 Detail
2. Jakub Baník 0 2 Jan Tregler 20:34 Detail
2. Vojtěch Mészáros 2 0 Václav Tichý 20:41 Detail
2. Jan Brambůrek 0 2 Vítek Špachta 20:42 Detail
Bobo 8 12 PLUSKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Mucha 2 0 Lukáš Jelen 20:28 Detail
1. David Konvalina 0 2 Marie Varyšová 20:28 Detail
1. Klára Blaškovanová 0 2 Matěj Melč 20:28 Detail
1. Šimon Janda 0 2 Adéla Pekárnová 20:28 Detail
1. Matěj Bugan 2 0 Karolína Bulvová 20:28 Detail
2. Klára Blaškovanová 0 2 Matěj Melč 20:29 Detail
2. Šimon Janda 0 2 Adéla Pekárnová 20:30 Detail
2. David Konvalina 2 0 Marie Varyšová 20:32 Detail
2. Matěj Bugan 0 2 Karolína Bulvová 20:41 Detail
2. Tomáš Mucha 2 0 Lukáš Jelen 20:43 Detail
LOBIN 8 12 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Brabec 0 2 Miroslav Slovák 20:28 Detail
1. Adam Bořek Borkovec 2 0 Pavel Komora 20:28 Detail
1. Ondřej Hejgl 0 2 Jonáš Matůš 20:28 Detail
1. Martin Folwarczny 2 0 Tomáš Zedník 20:28 Detail
1. Lukáš Moravec 0 2 Matěj Zatloukal 20:28 Detail
2. Lukáš Moravec 0 2 Matěj Zatloukal 20:29 Detail
2. Ondřej Hejgl 2 0 Jonáš Matůš 20:31 Detail
2. Adam Bořek Borkovec 0 2 Pavel Komora 20:33 Detail
2. Martin Folwarczny 2 0 Tomáš Zedník 20:34 Detail
2. Šimon Brabec 0 2 Miroslav Slovák 20:36 Detail
Ještěři z temných světů 16 4 Hradišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 2 0 Dominik *Krutský 20:28 Detail
1. Martin Vagner 2 0 *Matěj *Lukáš 20:28 Detail
1. Martin Vojta 2 0 *Jakub *Šváb 20:28 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 0 2 *Hana *Zděnková 20:28 Detail
1. Michal Staněk 0 2 *Veronika *Vítková 20:28 Detail
2. Michal Staněk 2 0 *Veronika *Vítková 20:30 Detail
2. Petr Karlík 2 0 Dominik *Krutský 20:31 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 2 0 *Hana *Zděnková 20:31 Detail
2. Martin Vojta 2 0 *Jakub *Šváb 20:31 Detail
2. Martin Vagner 2 0 *Matěj *Lukáš 20:31 Detail
Blondýny 6 14 Tým Nový PORG Zobrazit/Skrýt detail
1. Terezie Mužíková 2 0 Aneta Dvořáková 20:28 Detail
1. Tereza Kudibalová 2 0 Adéla Folwarczná 20:28 Detail
1. Anna Kalistová 0 2 Šimon Chlouba 20:28 Detail
1. Vanda Blumentritová 0 2 Mojmír Zálešák 20:28 Detail
1. Markéta Nováková 0 2 Viktorie Janebová 20:28 Detail
2. Vanda Blumentritová 2 0 Mojmír Zálešák 20:29 Detail
2. Tereza Kudibalová 0 2 Adéla Folwarczná 20:29 Detail
2. Terezie Mužíková 0 2 Aneta Dvořáková 20:30 Detail
2. Anna Kalistová 0 2 Šimon Chlouba 20:30 Detail
2. Markéta Nováková 0 2 Viktorie Janebová 20:35 Detail
ÁČKA 12 8 Pepíček Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Procházková 0 2 Vítek Adam 20:28 Detail
1. Adéla Feherová 2 0 Jan Šimon 20:28 Detail
1. Matěj Švarc 2 0 Patrik Ryšavý 20:28 Detail
1. Jindřich Amler 2 0 Matouš Srb 20:28 Detail
1. Fritz Popelka 0 2 Kryštof Chudomel 20:28 Detail
2. Adéla Feherová 2 0 Jan Šimon 20:29 Detail
2. Matěj Švarc 2 0 Patrik Ryšavý 20:29 Detail
2. Jindřich Amler 0 2 Matouš Srb 20:30 Detail
2. Markéta Procházková 0 2 Vítek Adam 20:31 Detail
2. Fritz Popelka 2 0 Kryštof Chudomel 20:33 Detail
Kdo maže, ten stejně nejede 10 10 Adam´s team Zobrazit/Skrýt detail
1. Minh Duc Pham 2 0 Adam Krupka 20:28 Detail
1. Adam Kratochvíl 0 2 Amálie Jeřábková 20:28 Detail
1. Tomáš Červenka 0 2 Kateřina Mikotová 20:28 Detail
1. David Košata 2 0 Jakub Michálek 20:28 Detail
1. Jakub Škaloud 2 0 Natálie Gabrielová 20:28 Detail
2. Jakub Škaloud 0 2 Natálie Gabrielová 20:31 Detail
2. Adam Kratochvíl 2 0 Amálie Jeřábková 20:31 Detail
2. Minh Duc Pham 0 2 Adam Krupka 20:32 Detail
2. David Košata 0 2 Jakub Michálek 20:32 Detail
2. Tomáš Červenka 2 0 Kateřina Mikotová 20:33 Detail
5 Nejvlivnější tým ČR 16 4 Svitlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Rostislav Janovský 2 0 Emma Stejskalová 20:28 Detail
1. David Jirásko 2 0 Natálie Cardová 20:28 Detail
1. Jáchym Kulhánek 2 0 Kateřina Millerová 20:28 Detail
1. Tomáš Jirmann 0 2 Anna Marie Dědková 20:28 Detail
1. Adam Christl 0 2 Adéla Mošovská 20:28 Detail
2. Rostislav Janovský 2 0 Emma Stejskalová 20:30 Detail
2. Jáchym Kulhánek 2 0 Kateřina Millerová 20:30 Detail
2. David Jirásko 2 0 Natálie Cardová 20:30 Detail
2. Tomáš Jirmann 2 0 Anna Marie Dědková 20:30 Detail
2. Adam Christl 2 0 Adéla Mošovská 20:36 Detail
Gomoku beginners 4 16 KUKURAJ Zobrazit/Skrýt detail
1. Svatomíra Dlouhá 0 2 Anh Thu Ngo 20:28 Detail
1. Jan Urválek 0 2 Jakub Kořínek 20:28 Detail
1. Lucie Vondráčková 0 2 Jakub Budil 20:28 Detail
1. Jan Martinovský 0 2 Jonáš Kollert 20:28 Detail
1. Melánie Boušková 2 0 Richard Čižmár 20:28 Detail
2. Svatomíra Dlouhá 0 2 Anh Thu Ngo 20:30 Detail
2. Jan Urválek 2 0 Jakub Kořínek 20:30 Detail
2. Melánie Boušková 0 2 Richard Čižmár 20:32 Detail
2. Jan Martinovský 0 2 Jonáš Kollert 20:36 Detail
2. Lucie Vondráčková 0 2 Jakub Budil 20:36 Detail
Logicmani 4 16 Bludišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Rebeca Buřilová 0 2 Adéla Patáková 20:28 Detail
1. Veronika Rusynová 2 0 Tobiáš Budín 20:28 Detail
1. Matyáš Hejnic 0 2 Adam Holub 20:28 Detail
1. Šarlota Pancová 0 2 Kristýna Letlová 20:28 Detail
1. Tereza Hájková 0 2 Vojtěch Šalena 20:28 Detail
2. Rebeca Buřilová 0 2 Adéla Patáková 20:29 Detail
2. Veronika Rusynová 0 2 Tobiáš Budín 20:30 Detail
2. Šarlota Pancová 0 2 Kristýna Letlová 20:31 Detail
2. Matyáš Hejnic 2 0 Adam Holub 20:31 Detail
2. Tereza Hájková 0 2 Vojtěch Šalena 20:36 Detail
Gomoku Players 2 18 Rakušan na hrad Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Parez 0 2 Vojtěch Stieess 20:28 Detail
1. Matěj Šimek 0 2 Štěpán Hošek 20:28 Detail
1. Natálie Malá 0 2 Julie vosmíková 20:28 Detail
1. Ondřej Bodnár 0 2 Ester Maunová 20:28 Detail
1. Vojtěch Bernát 0 2 Magdalena Táborská 20:28 Detail
2. Natálie Malá 2 0 Julie vosmíková 20:34 Detail
2. Matěj Šimek 0 2 Štěpán Hošek 20:36 Detail
2. Jan Parez 0 2 Vojtěch Stieess 20:36 Detail
2. Vojtěch Bernát 0 2 Magdalena Táborská 20:36 Detail
2. Ondřej Bodnár 0 2 Ester Maunová 20:36 Detail
GVH B 4 16 Gomoku knights Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čerpl 2 0 Kateřina Hadáčková 20:28 Detail
1. Štěpán Vávra 0 2 Martin Štufka 20:28 Detail
1. Beáta Sojková 0 2 Kateřina Pánková 20:28 Detail
1. Martin Jindra 0 2 Jakub Krajský 20:28 Detail
1. Samuel Pastucha 0 2 Anežka Lišková 20:28 Detail
2. Beáta Sojková 0 2 Kateřina Pánková 20:34 Detail
2. Samuel Pastucha 0 2 Anežka Lišková 20:34 Detail
2. Štěpán Vávra 0 2 Martin Štufka 20:36 Detail
2. Martin Jindra 0 2 Jakub Krajský 20:36 Detail
2. Josef Čerpl 2 0 Kateřina Hadáčková 20:37 Detail
VTF-MF 0 20 Jamka Team Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Sěďa 0 2 Kryštof Morávek 20:28 Detail
1. Vítek Sobíšek 0 2 Alex Janich 20:28 Detail
1. Marie Vandasová 0 2 Marcus Čonka 20:28 Detail
1. Ferda Vandas 0 2 Jolana Káninská 20:28 Detail
1. Theo Bigoni 0 2 Andrea Charousková 20:28 Detail
2. Ferda Vandas 0 2 Jolana Káninská 20:36 Detail
2. Marie Vandasová 0 2 Marcus Čonka 20:36 Detail
2. Vítek Sobíšek 0 2 Alex Janich 20:36 Detail
2. Filip Sěďa 0 2 Kryštof Morávek 20:36 Detail
2. Theo Bigoni 0 2 Andrea Charousková 20:36 Detail
Piškolus 20 0 OA DUŠNÍ 1.D - 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Mikuláš Tržil 2 0 Barbora Rusová 20:28 Detail
1. Michal Ulík 2 0 Tomáš Satoranský 20:28 Detail
1. Karolína Nováková 2 0 Jakub Štýbr 20:28 Detail
1. Ondra Zajac 2 0 Ondřej Nenička 20:28 Detail
1. Jan Zelenka 2 0 Irena Hrdinova 20:28 Detail
2. Jan Zelenka 2 0 Irena Hrdinova 20:36 Detail
2. Karolína Nováková 2 0 Jakub Štýbr 20:36 Detail
2. Mikuláš Tržil 2 0 Barbora Rusová 20:36 Detail
2. Michal Ulík 2 0 Tomáš Satoranský 20:36 Detail
2. Ondra Zajac 2 0 Ondřej Nenička 20:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Štola D 14 104 44 122
2. Připosránci 10 98 32 60
3. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 10 92 37 65
4. PLUSKA 10 82 43 82
5. Ještěři z temných světů 10 76 36 58
6. Tým Nový PORG 9 94 38 57
7. Bobo 9 78 37 63
8. ÁČKA 9 76 35 48
9. LOBIN 8 84 43 54
10. Blondýny 8 78 40 54
11. Kdo maže, ten stejně nejede 8 78 34 55
12. Hradišťáci 8 76 42 52
13. 5 Nejvlivnější tým ČR 8 76 35 44
14. Rakušan na hrad 7 76 35 34
15. Adam´s team 7 74 34 44
16. KUKURAJ 7 74 32 36
17. Bludišťáci 7 68 31 29
18. Gomoku knights 6 80 21 12
19. Jamka Team 6 78 31 18
20. Pepíček 6 72 44 46
21. Svitlušky 6 68 40 40
22. Gomoku beginners 5 52 30 21
23. Piškolus 4 62 35 12
24. GVH B 4 46 36 22
25. Logicmani 4 38 34 20
26. Gomoku Players 4 34 28 4
27. VTF-MF 1 28 30 1
28. OA DUŠNÍ 1.D - 1 1 18 27 1

Začátek: 15. 11. 20:03

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Blondýny 2 18 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Terezie Mužíková 0 2 Václav Akrman 20:03 Detail
1. Tereza Kudibalová 0 2 Václav Tichý 20:03 Detail
1. Anna Kalistová 0 2 Jan Tregler 20:03 Detail
1. Vanda Blumentritová 0 2 Vítek Špachta 20:03 Detail
1. Markéta Nováková 0 2 Kryštof Basch 20:03 Detail
2. Terezie Mužíková 0 2 Václav Akrman 20:05 Detail
2. Markéta Nováková 0 2 Kryštof Basch 20:07 Detail
2. Anna Kalistová 0 2 Jan Tregler 20:07 Detail
2. Tereza Kudibalová 0 2 Václav Tichý 20:08 Detail
2. Vanda Blumentritová 2 0 Vítek Špachta 20:09 Detail
LOBIN 8 12 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Brabec 2 0 Jitka Fišerová 20:03 Detail
1. Adam Bořek Borkovec 2 0 Vojtěch Mészáros 20:03 Detail
1. Ondřej Hejgl 0 2 Jakub Baník 20:03 Detail
1. Martin Folwarczny 2 0 Jan Brambůrek 20:03 Detail
1. Lukáš Moravec 0 2 Tobiáš Netušil 20:03 Detail
2. Ondřej Hejgl 0 2 Jakub Baník 20:07 Detail
2. Adam Bořek Borkovec 0 2 Vojtěch Mészáros 20:08 Detail
2. Martin Folwarczny 0 2 Jan Brambůrek 20:10 Detail
2. Lukáš Moravec 0 2 Tobiáš Netušil 20:11 Detail
2. Šimon Brabec 2 0 Jitka Fišerová 20:12 Detail
Bobo 14 6 Hradišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Mucha 2 0 Dominik *Krutský 20:03 Detail
1. David Konvalina 2 0 *Matěj *Lukáš 20:03 Detail
1. Klára Blaškovanová 2 0 *Jakub *Šváb 20:03 Detail
1. Šimon Janda 0 2 *Hana *Zděnková 20:03 Detail
1. Matěj Bugan 0 2 *Veronika *Vítková 20:03 Detail
2. Matěj Bugan 2 0 *Veronika *Vítková 20:05 Detail
2. Tomáš Mucha 2 0 Dominik *Krutský 20:06 Detail
2. Klára Blaškovanová 0 2 *Jakub *Šváb 20:06 Detail
2. Šimon Janda 2 0 *Hana *Zděnková 20:10 Detail
2. David Konvalina 2 0 *Matěj *Lukáš 20:13 Detail
Ještěři z temných světů 14 6 Tým Nový PORG Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 2 0 Aneta Dvořáková 20:03 Detail
1. Martin Vagner 2 0 Adéla Folwarczná 20:03 Detail
1. Martin Vojta 2 0 Šimon Chlouba 20:03 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 2 0 Mojmír Zálešák 20:03 Detail
1. Michal Staněk 0 2 Viktorie Janebová 20:03 Detail
2. Michal Staněk 2 0 Viktorie Janebová 20:06 Detail
2. Martin Vagner 2 0 Adéla Folwarczná 20:06 Detail
2. Petr Karlík 2 0 Aneta Dvořáková 20:06 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Mojmír Zálešák 20:07 Detail
2. Martin Vojta 0 2 Šimon Chlouba 20:08 Detail
PLUSKA 14 6 Pepíček Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 2 0 Vítek Adam 20:03 Detail
1. Marie Varyšová 0 2 Jan Šimon 20:03 Detail
1. Matěj Melč 2 0 Patrik Ryšavý 20:03 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Matouš Srb 20:03 Detail
1. Karolína Bulvová 2 0 Kryštof Chudomel 20:03 Detail
2. Matěj Melč 0 2 Patrik Ryšavý 20:05 Detail
2. Karolína Bulvová 0 2 Kryštof Chudomel 20:06 Detail
2. Marie Varyšová 2 0 Jan Šimon 20:06 Detail
2. Lukáš Jelen 2 0 Vítek Adam 20:08 Detail
2. Adéla Pekárnová 2 0 Matouš Srb 20:12 Detail
Gomoku beginners 0 20 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Svatomíra Dlouhá 0 2 Miroslav Slovák 20:03 Detail
1. Jan Urválek 0 2 Pavel Komora 20:03 Detail
1. Lucie Vondráčková 0 2 Jonáš Matůš 20:03 Detail
1. Jan Martinovský 0 2 Tomáš Zedník 20:03 Detail
1. Melánie Boušková 0 2 Matěj Zatloukal 20:03 Detail
2. Svatomíra Dlouhá 0 2 Miroslav Slovák 20:06 Detail
2. Melánie Boušková 0 2 Matěj Zatloukal 20:07 Detail
2. Jan Urválek 0 2 Pavel Komora 20:08 Detail
2. Lucie Vondráčková 0 2 Jonáš Matůš 20:11 Detail
2. Jan Martinovský 0 2 Tomáš Zedník 20:11 Detail
ÁČKA 12 8 KUKURAJ Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Procházková 2 0 Anh Thu Ngo 20:03 Detail
1. Adéla Feherová 0 2 Jakub Kořínek 20:03 Detail
1. Matěj Švarc 2 0 Jakub Budil 20:03 Detail
1. Jindřich Amler 0 2 Jonáš Kollert 20:03 Detail
1. Fritz Popelka 2 0 Richard Čižmár 20:03 Detail
2. Jindřich Amler 2 0 Jonáš Kollert 20:05 Detail
2. Fritz Popelka 2 0 Richard Čižmár 20:06 Detail
2. Adéla Feherová 2 0 Jakub Kořínek 20:06 Detail
2. Matěj Švarc 0 2 Jakub Budil 20:06 Detail
2. Markéta Procházková 0 2 Anh Thu Ngo 20:06 Detail
Kdo maže, ten stejně nejede 16 4 Rakušan na hrad Zobrazit/Skrýt detail
1. Minh Duc Pham 2 0 Vojtěch Stieess 20:03 Detail
1. Adam Kratochvíl 2 0 Štěpán Hošek 20:03 Detail
1. Tomáš Červenka 2 0 Julie vosmíková 20:03 Detail
1. David Košata 2 0 Ester Maunová 20:03 Detail
1. Jakub Škaloud 0 2 Magdalena Táborská 20:03 Detail
2. Minh Duc Pham 2 0 Vojtěch Stieess 20:05 Detail
2. Adam Kratochvíl 0 2 Štěpán Hošek 20:05 Detail
2. Jakub Škaloud 2 0 Magdalena Táborská 20:06 Detail
2. Tomáš Červenka 2 0 Julie vosmíková 20:10 Detail
2. David Košata 2 0 Ester Maunová 20:10 Detail
Logicmani 4 16 Adam´s team Zobrazit/Skrýt detail
1. Rebeca Buřilová 0 2 Adam Krupka 20:03 Detail
1. Veronika Rusynová 0 2 Amálie Jeřábková 20:03 Detail
1. Matyáš Hejnic 0 2 Kateřina Mikotová 20:03 Detail
1. Šarlota Pancová 2 0 Jakub Michálek 20:03 Detail
1. Tereza Hájková 0 2 Natálie Gabrielová 20:03 Detail
2. Rebeca Buřilová 0 2 Adam Krupka 20:05 Detail
2. Matyáš Hejnic 2 0 Kateřina Mikotová 20:06 Detail
2. Tereza Hájková 0 2 Natálie Gabrielová 20:11 Detail
2. Veronika Rusynová 0 2 Amálie Jeřábková 20:12 Detail
2. Šarlota Pancová 0 2 Jakub Michálek 20:16 Detail
GVH B 4 16 Svitlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čerpl 0 2 Emma Stejskalová 20:03 Detail
1. Štěpán Vávra 2 0 Natálie Cardová 20:03 Detail
1. Beáta Sojková 0 2 Kateřina Millerová 20:03 Detail
1. Martin Jindra 0 2 Anna Marie Dědková 20:03 Detail
1. Samuel Pastucha 0 2 Adéla Mošovská 20:03 Detail
2. Samuel Pastucha 0 2 Adéla Mošovská 20:05 Detail
2. Beáta Sojková 0 2 Kateřina Millerová 20:05 Detail
2. Martin Jindra 0 2 Anna Marie Dědková 20:07 Detail
2. Josef Čerpl 2 0 Emma Stejskalová 20:07 Detail
2. Štěpán Vávra 0 2 Natálie Cardová 20:07 Detail
5 Nejvlivnější tým ČR 16 4 Jamka Team Zobrazit/Skrýt detail
1. Rostislav Janovský 2 0 Kryštof Morávek 20:03 Detail
1. David Jirásko 2 0 Alex Janich 20:03 Detail
1. Jáchym Kulhánek 2 0 Marcus Čonka 20:03 Detail
1. Tomáš Jirmann 2 0 Jolana Káninská 20:03 Detail
1. Adam Christl 2 0 Andrea Charousková 20:03 Detail
2. Tomáš Jirmann 2 0 Jolana Káninská 20:04 Detail
2. David Jirásko 0 2 Alex Janich 20:06 Detail
2. Adam Christl 0 2 Andrea Charousková 20:07 Detail
2. Rostislav Janovský 2 0 Kryštof Morávek 20:07 Detail
2. Jáchym Kulhánek 2 0 Marcus Čonka 20:12 Detail
Piškolus 8 12 Bludišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Mikuláš Tržil 0 2 Adéla Patáková 20:03 Detail
1. Michal Ulík 2 0 Tobiáš Budín 20:03 Detail
1. Karolína Nováková 2 0 Adam Holub 20:03 Detail
1. Ondra Zajac 2 0 Kristýna Letlová 20:03 Detail
1. Jan Zelenka 0 2 Vojtěch Šalena 20:03 Detail
2. Ondra Zajac 0 2 Kristýna Letlová 20:04 Detail
2. Michal Ulík 0 2 Tobiáš Budín 20:05 Detail
2. Karolína Nováková 2 0 Adam Holub 20:06 Detail
2. Jan Zelenka 0 2 Vojtěch Šalena 20:06 Detail
2. Mikuláš Tržil 0 2 Adéla Patáková 20:07 Detail
Gomoku Players 12 8 OA DUŠNÍ 1.D - 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Parez 0 2 Barbora Rusová 20:03 Detail
1. Matěj Šimek 0 2 Tomáš Satoranský 20:03 Detail
1. Natálie Malá 2 0 Jakub Štýbr 20:03 Detail
1. Ondřej Bodnár 0 2 Ondřej Nenička 20:03 Detail
1. Vojtěch Bernát 0 2 Irena Hrdinova 20:03 Detail
2. Matěj Šimek 2 0 Tomáš Satoranský 20:11 Detail
2. Jan Parez 2 0 Barbora Rusová 20:11 Detail
2. Ondřej Bodnár 2 0 Ondřej Nenička 20:11 Detail
2. Vojtěch Bernát 2 0 Irena Hrdinova 20:11 Detail
2. Natálie Malá 2 0 Jakub Štýbr 20:11 Detail
VTF-MF 0 20 Gomoku knights Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Sěďa 0 2 Kateřina Hadáčková 20:03 Detail
1. Vítek Sobíšek 0 2 Martin Štufka 20:03 Detail
1. Marie Vandasová 0 2 Kateřina Pánková 20:03 Detail
1. Ferda Vandas 0 2 Jakub Krajský 20:03 Detail
1. Theo Bigoni 0 2 Anežka Lišková 20:03 Detail
2. Vítek Sobíšek 0 2 Martin Štufka 20:11 Detail
2. Filip Sěďa 0 2 Kateřina Hadáčková 20:11 Detail
2. Marie Vandasová 0 2 Kateřina Pánková 20:12 Detail
2. Theo Bigoni 0 2 Anežka Lišková 20:12 Detail
2. Ferda Vandas 0 2 Jakub Krajský 20:12 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Štola D 12 92 30 86
2. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 10 84 25 60
3. Bobo 9 70 25 57
4. Připosránci 8 86 22 40
5. LOBIN 8 76 31 50
6. Hradišťáci 8 72 29 44
7. Blondýny 8 72 27 42
8. PLUSKA 8 70 29 52
9. Ještěři z temných světů 8 60 22 30
10. Tým Nový PORG 7 80 24 35
11. Kdo maže, ten stejně nejede 7 68 25 40
12. ÁČKA 7 64 24 30
13. Pepíček 6 64 29 40
14. Svitlušky 6 64 27 34
15. Adam´s team 6 64 21 28
16. 5 Nejvlivnější tým ČR 6 60 26 24
17. Rakušan na hrad 5 58 26 22
18. KUKURAJ 5 58 21 16
19. Bludišťáci 5 52 25 17
20. Gomoku beginners 5 48 17 15
21. Gomoku knights 4 64 15 4
22. Jamka Team 4 58 23 12
23. GVH B 4 42 27 20
24. Logicmani 4 34 22 16
25. Gomoku Players 4 32 17 4
26. Piškolus 2 42 24 10
27. VTF-MF 1 28 20 1
28. OA DUŠNÍ 1.D - 1 1 18 17 1

Začátek: 15. 11. 19:37

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
LOBIN 8 12 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Brabec 2 0 Václav Akrman 19:37 Detail
1. Adam Bořek Borkovec 0 2 Václav Tichý 19:37 Detail
1. Ondřej Hejgl 0 2 Jan Tregler 19:37 Detail
1. Martin Folwarczny 0 2 Vítek Špachta 19:37 Detail
1. Lukáš Moravec 2 0 Kryštof Basch 19:37 Detail
2. Lukáš Moravec 2 0 Kryštof Basch 19:38 Detail
2. Ondřej Hejgl 0 2 Jan Tregler 19:39 Detail
2. Adam Bořek Borkovec 0 2 Václav Tichý 19:43 Detail
2. Šimon Brabec 2 0 Václav Akrman 19:43 Detail
2. Martin Folwarczny 0 2 Vítek Špachta 19:45 Detail
Ještěři z temných světů 2 18 Blondýny Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 0 2 Terezie Mužíková 19:37 Detail
1. Martin Vagner 0 2 Tereza Kudibalová 19:37 Detail
1. Martin Vojta 0 2 Anna Kalistová 19:37 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Vanda Blumentritová 19:37 Detail
1. Michal Staněk 0 2 Markéta Nováková 19:37 Detail
2. Martin Vagner 0 2 Tereza Kudibalová 19:38 Detail
2. Petr Karlík 0 2 Terezie Mužíková 19:39 Detail
2. Michal Staněk 0 2 Markéta Nováková 19:40 Detail
2. Martin Vojta 0 2 Anna Kalistová 19:41 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 2 0 Vanda Blumentritová 19:41 Detail
Bobo 12 8 Pepíček Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Mucha 2 0 Vítek Adam 19:37 Detail
1. David Konvalina 2 0 Jan Šimon 19:37 Detail
1. Klára Blaškovanová 2 0 Patrik Ryšavý 19:37 Detail
1. Šimon Janda 0 2 Matouš Srb 19:37 Detail
1. Matěj Bugan 0 2 Kryštof Chudomel 19:37 Detail
2. Tomáš Mucha 2 0 Vítek Adam 19:38 Detail
2. Šimon Janda 0 2 Matouš Srb 19:40 Detail
2. Klára Blaškovanová 2 0 Patrik Ryšavý 19:40 Detail
2. Matěj Bugan 2 0 Kryštof Chudomel 19:42 Detail
2. David Konvalina 0 2 Jan Šimon 19:44 Detail
Kdo maže, ten stejně nejede 8 12 Hradišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Minh Duc Pham 0 2 Dominik *Krutský 19:37 Detail
1. Adam Kratochvíl 0 2 *Matěj *Lukáš 19:37 Detail
1. Tomáš Červenka 0 2 *Jakub *Šváb 19:37 Detail
1. David Košata 0 2 *Hana *Zděnková 19:37 Detail
1. Jakub Škaloud 2 0 *Veronika *Vítková 19:37 Detail
2. David Košata 2 0 *Hana *Zděnková 19:38 Detail
2. Minh Duc Pham 2 0 Dominik *Krutský 19:39 Detail
2. Adam Kratochvíl 0 2 *Matěj *Lukáš 19:39 Detail
2. Jakub Škaloud 2 0 *Veronika *Vítková 19:43 Detail
2. Tomáš Červenka 0 2 *Jakub *Šváb 19:43 Detail
Logicmani 0 20 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Rebeca Buřilová 0 2 Jitka Fišerová 19:37 Detail
1. Veronika Rusynová 0 2 Vojtěch Mészáros 19:37 Detail
1. Matyáš Hejnic 0 2 Jakub Baník 19:37 Detail
1. Šarlota Pancová 0 2 Jan Brambůrek 19:37 Detail
1. Tereza Hájková 0 2 Tobiáš Netušil 19:37 Detail
2. Matyáš Hejnic 0 2 Jakub Baník 19:38 Detail
2. Veronika Rusynová 0 2 Vojtěch Mészáros 19:38 Detail
2. Rebeca Buřilová 0 2 Jitka Fišerová 19:39 Detail
2. Šarlota Pancová 0 2 Jan Brambůrek 19:40 Detail
2. Tereza Hájková 0 2 Tobiáš Netušil 19:44 Detail
GVH B 2 18 Tým Nový PORG Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čerpl 0 2 Aneta Dvořáková 19:37 Detail
1. Štěpán Vávra 0 2 Adéla Folwarczná 19:37 Detail
1. Beáta Sojková 0 2 Šimon Chlouba 19:37 Detail
1. Martin Jindra 0 2 Mojmír Zálešák 19:37 Detail
1. Samuel Pastucha 0 2 Viktorie Janebová 19:37 Detail
2. Beáta Sojková 0 2 Šimon Chlouba 19:38 Detail
2. Samuel Pastucha 0 2 Viktorie Janebová 19:38 Detail
2. Štěpán Vávra 2 0 Adéla Folwarczná 19:39 Detail
2. Martin Jindra 0 2 Mojmír Zálešák 19:40 Detail
2. Josef Čerpl 0 2 Aneta Dvořáková 19:43 Detail
PLUSKA 18 2 Bludišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 0 2 Adéla Patáková 19:37 Detail
1. Marie Varyšová 2 0 Tobiáš Budín 19:37 Detail
1. Matěj Melč 2 0 Adam Holub 19:37 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Kristýna Letlová 19:37 Detail
1. Karolína Bulvová 2 0 Vojtěch Šalena 19:37 Detail
2. Adéla Pekárnová 2 0 Kristýna Letlová 19:37 Detail
2. Matěj Melč 2 0 Adam Holub 19:38 Detail
2. Karolína Bulvová 2 0 Vojtěch Šalena 19:38 Detail
2. Marie Varyšová 2 0 Tobiáš Budín 19:38 Detail
2. Lukáš Jelen 2 0 Adéla Patáková 19:40 Detail
ÁČKA 10 10 Svitlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Procházková 0 2 Emma Stejskalová 19:37 Detail
1. Adéla Feherová 2 0 Natálie Cardová 19:37 Detail
1. Matěj Švarc 2 0 Kateřina Millerová 19:37 Detail
1. Jindřich Amler 0 2 Anna Marie Dědková 19:37 Detail
1. Fritz Popelka 2 0 Adéla Mošovská 19:37 Detail
2. Adéla Feherová 2 0 Natálie Cardová 19:38 Detail
2. Matěj Švarc 0 2 Kateřina Millerová 19:38 Detail
2. Jindřich Amler 0 2 Anna Marie Dědková 19:39 Detail
2. Fritz Popelka 2 0 Adéla Mošovská 19:42 Detail
2. Markéta Procházková 0 2 Emma Stejskalová 19:45 Detail
Rakušan na hrad 10 10 Jamka Team Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stieess 2 0 Kryštof Morávek 19:37 Detail
1. Štěpán Hošek 2 0 Alex Janich 19:37 Detail
1. Julie vosmíková 0 2 Marcus Čonka 19:37 Detail
1. Ester Maunová 0 2 Jolana Káninská 19:37 Detail
1. Magdalena Táborská 0 2 Andrea Charousková 19:37 Detail
2. Julie vosmíková 2 0 Marcus Čonka 19:39 Detail
2. Ester Maunová 0 2 Jolana Káninská 19:39 Detail
2. Štěpán Hošek 2 0 Alex Janich 19:41 Detail
2. Magdalena Táborská 2 0 Andrea Charousková 19:45 Detail
2. Vojtěch Stieess 0 2 Kryštof Morávek 19:47 Detail
Připosránci 20 0 Gomoku Players Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Slovák 2 0 Jan Parez 19:37 Detail
1. Pavel Komora 2 0 Matěj Šimek 19:37 Detail
1. Jonáš Matůš 2 0 Natálie Malá 19:37 Detail
1. Tomáš Zedník 2 0 Ondřej Bodnár 19:37 Detail
1. Matěj Zatloukal 2 0 Vojtěch Bernát 19:37 Detail
2. Jonáš Matůš 2 0 Natálie Malá 19:42 Detail
2. Miroslav Slovák 2 0 Jan Parez 19:44 Detail
2. Matěj Zatloukal 2 0 Vojtěch Bernát 19:44 Detail
2. Tomáš Zedník 2 0 Ondřej Bodnár 19:44 Detail
2. Pavel Komora 2 0 Matěj Šimek 19:44 Detail
5 Nejvlivnější tým ČR 8 12 Adam´s team Zobrazit/Skrýt detail
1. Rostislav Janovský 0 2 Adam Krupka 19:37 Detail
1. David Jirásko 0 2 Amálie Jeřábková 19:37 Detail
1. Jáchym Kulhánek 2 0 Kateřina Mikotová 19:37 Detail
1. Tomáš Jirmann 0 2 Jakub Michálek 19:37 Detail
1. Adam Christl 0 2 Natálie Gabrielová 19:37 Detail
2. Adam Christl 2 0 Natálie Gabrielová 19:38 Detail
2. David Jirásko 0 2 Amálie Jeřábková 19:40 Detail
2. Jáchym Kulhánek 2 0 Kateřina Mikotová 19:40 Detail
2. Rostislav Janovský 2 0 Adam Krupka 19:41 Detail
2. Tomáš Jirmann 0 2 Jakub Michálek 19:41 Detail
KUKURAJ 18 2 Piškolus Zobrazit/Skrýt detail
1. Anh Thu Ngo 2 0 Mikuláš Tržil 19:37 Detail
1. Jakub Kořínek 2 0 Michal Ulík 19:37 Detail
1. Jakub Budil 2 0 Karolína Nováková 19:37 Detail
1. Jonáš Kollert 2 0 Ondra Zajac 19:37 Detail
1. Richard Čižmár 2 0 Jan Zelenka 19:37 Detail
2. Anh Thu Ngo 2 0 Mikuláš Tržil 19:37 Detail
2. Jonáš Kollert 2 0 Ondra Zajac 19:38 Detail
2. Jakub Budil 2 0 Karolína Nováková 19:39 Detail
2. Jakub Kořínek 0 2 Michal Ulík 19:41 Detail
2. Richard Čižmár 2 0 Jan Zelenka 19:44 Detail
Gomoku beginners 16 4 VTF-MF Zobrazit/Skrýt detail
1. Svatomíra Dlouhá 2 0 Filip Sěďa 19:37 Detail
1. Jan Urválek 2 0 Vítek Sobíšek 19:37 Detail
1. Lucie Vondráčková 2 0 Marie Vandasová 19:37 Detail
1. Jan Martinovský 2 0 Ferda Vandas 19:37 Detail
1. Melánie Boušková 2 0 Theo Bigoni 19:37 Detail
2. Melánie Boušková 2 0 Theo Bigoni 19:44 Detail
2. Lucie Vondráčková 0 2 Marie Vandasová 19:44 Detail
2. Svatomíra Dlouhá 2 0 Filip Sěďa 19:44 Detail
2. Jan Martinovský 0 2 Ferda Vandas 19:44 Detail
2. Jan Urválek 2 0 Vítek Sobíšek 19:44 Detail
OA DUŠNÍ 1.D - 1 0 20 Gomoku knights Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Rusová 0 2 Kateřina Hadáčková 19:37 Detail
1. Tomáš Satoranský 0 2 Martin Štufka 19:37 Detail
1. Jakub Štýbr 0 2 Kateřina Pánková 19:37 Detail
1. Ondřej Nenička 0 2 Jakub Krajský 19:37 Detail
1. Irena Hrdinova 0 2 Anežka Lišková 19:37 Detail
2. Ondřej Nenička 0 2 Jakub Krajský 19:44 Detail
2. Jakub Štýbr 0 2 Kateřina Pánková 19:44 Detail
2. Tomáš Satoranský 0 2 Martin Štufka 19:44 Detail
2. Barbora Rusová 0 2 Kateřina Hadáčková 19:44 Detail
2. Irena Hrdinova 0 2 Anežka Lišková 19:44 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Štola D 10 74 17 58
2. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 8 72 13 36
3. Blondýny 8 70 13 30
4. LOBIN 8 68 21 50
5. Hradišťáci 8 66 15 32
6. Tým Nový PORG 7 74 14 27
7. Bobo 7 56 15 37
8. Připosránci 6 66 15 22
9. Pepíček 6 58 16 32
10. PLUSKA 6 56 21 32
11. Ještěři z temných světů 6 46 13 12
12. Rakušan na hrad 5 54 18 20
13. Kdo maže, ten stejně nejede 5 52 18 24
14. ÁČKA 5 52 14 14
15. KUKURAJ 5 50 10 12
16. Gomoku beginners 5 48 7 9
17. Jamka Team 4 54 15 12
18. Svitlušky 4 48 17 22
19. Adam´s team 4 48 13 12
20. 5 Nejvlivnější tým ČR 4 44 18 16
21. GVH B 4 38 19 16
22. Logicmani 4 30 12 8
23. Bludišťáci 3 40 17 9
24. Gomoku knights 2 44 13 2
25. Piškolus 2 34 16 10
26. Gomoku Players 2 20 13 2
27. VTF-MF 1 28 12 1
28. OA DUŠNÍ 1.D - 1 1 10 11 1

Začátek: 15. 11. 19:09

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Ještěři z temných světů 4 16 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 2 0 Václav Akrman 19:09 Detail
1. Martin Vagner 0 2 Václav Tichý 19:09 Detail
1. Martin Vojta 0 2 Jan Tregler 19:09 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Vítek Špachta 19:09 Detail
1. Michal Staněk 0 2 Kryštof Basch 19:09 Detail
2. Michal Staněk 0 2 Kryštof Basch 19:10 Detail
2. Petr Karlík 2 0 Václav Akrman 19:11 Detail
2. Martin Vojta 0 2 Jan Tregler 19:12 Detail
2. Martin Vagner 0 2 Václav Tichý 19:13 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Vítek Špachta 19:21 Detail
LOBIN 12 8 Blondýny Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Brabec 0 2 Terezie Mužíková 19:09 Detail
1. Adam Bořek Borkovec 0 2 Tereza Kudibalová 19:09 Detail
1. Ondřej Hejgl 2 0 Anna Kalistová 19:09 Detail
1. Martin Folwarczny 0 2 Vanda Blumentritová 19:09 Detail
1. Lukáš Moravec 2 0 Markéta Nováková 19:09 Detail
2. Martin Folwarczny 0 2 Vanda Blumentritová 19:11 Detail
2. Ondřej Hejgl 2 0 Anna Kalistová 19:11 Detail
2. Lukáš Moravec 2 0 Markéta Nováková 19:12 Detail
2. Adam Bořek Borkovec 2 0 Tereza Kudibalová 19:13 Detail
2. Šimon Brabec 2 0 Terezie Mužíková 19:19 Detail
GVH B 4 16 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čerpl 0 2 Jitka Fišerová 19:09 Detail
1. Štěpán Vávra 0 2 Vojtěch Mészáros 19:09 Detail
1. Beáta Sojková 2 0 Jakub Baník 19:09 Detail
1. Martin Jindra 0 2 Jan Brambůrek 19:09 Detail
1. Samuel Pastucha 0 2 Tobiáš Netušil 19:09 Detail
2. Beáta Sojková 2 0 Jakub Baník 19:11 Detail
2. Martin Jindra 0 2 Jan Brambůrek 19:11 Detail
2. Štěpán Vávra 0 2 Vojtěch Mészáros 19:16 Detail
2. Samuel Pastucha 0 2 Tobiáš Netušil 19:16 Detail
2. Josef Čerpl 0 2 Jitka Fišerová 19:17 Detail
PLUSKA 8 12 Hradišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 2 0 Dominik *Krutský 19:09 Detail
1. Marie Varyšová 0 2 *Matěj *Lukáš 19:09 Detail
1. Matěj Melč 0 2 *Jakub *Šváb 19:09 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 *Hana *Zděnková 19:09 Detail
1. Karolína Bulvová 0 2 *Veronika *Vítková 19:09 Detail
2. Lukáš Jelen 0 2 Dominik *Krutský 19:11 Detail
2. Adéla Pekárnová 0 2 *Hana *Zděnková 19:12 Detail
2. Marie Varyšová 2 0 *Matěj *Lukáš 19:12 Detail
2. Karolína Bulvová 2 0 *Veronika *Vítková 19:13 Detail
2. Matěj Melč 0 2 *Jakub *Šváb 19:16 Detail
Připosránci 6 14 Pepíček Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Slovák 2 0 Vítek Adam 19:09 Detail
1. Pavel Komora 0 2 Jan Šimon 19:09 Detail
1. Jonáš Matůš 0 2 Patrik Ryšavý 19:09 Detail
1. Tomáš Zedník 0 2 Matouš Srb 19:09 Detail
1. Matěj Zatloukal 0 2 Kryštof Chudomel 19:09 Detail
2. Miroslav Slovák 2 0 Vítek Adam 19:11 Detail
2. Matěj Zatloukal 2 0 Kryštof Chudomel 19:11 Detail
2. Tomáš Zedník 0 2 Matouš Srb 19:11 Detail
2. Jonáš Matůš 0 2 Patrik Ryšavý 19:12 Detail
2. Pavel Komora 0 2 Jan Šimon 19:12 Detail
Rakušan na hrad 10 10 Tým Nový PORG Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stieess 0 2 Aneta Dvořáková 19:09 Detail
1. Štěpán Hošek 2 0 Adéla Folwarczná 19:09 Detail
1. Julie vosmíková 2 0 Šimon Chlouba 19:09 Detail
1. Ester Maunová 2 0 Mojmír Zálešák 19:09 Detail
1. Magdalena Táborská 0 2 Viktorie Janebová 19:09 Detail
2. Štěpán Hošek 2 0 Adéla Folwarczná 19:12 Detail
2. Vojtěch Stieess 2 0 Aneta Dvořáková 19:13 Detail
2. Magdalena Táborská 0 2 Viktorie Janebová 19:13 Detail
2. Julie vosmíková 0 2 Šimon Chlouba 19:18 Detail
2. Ester Maunová 0 2 Mojmír Zálešák 19:20 Detail
Kdo maže, ten stejně nejede 16 4 Svitlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Minh Duc Pham 2 0 Emma Stejskalová 19:09 Detail
1. Adam Kratochvíl 2 0 Natálie Cardová 19:09 Detail
1. Tomáš Červenka 2 0 Kateřina Millerová 19:09 Detail
1. David Košata 0 2 Anna Marie Dědková 19:09 Detail
1. Jakub Škaloud 2 0 Adéla Mošovská 19:09 Detail
2. Jakub Škaloud 2 0 Adéla Mošovská 19:12 Detail
2. Adam Kratochvíl 2 0 Natálie Cardová 19:12 Detail
2. Tomáš Červenka 0 2 Kateřina Millerová 19:12 Detail
2. David Košata 2 0 Anna Marie Dědková 19:13 Detail
2. Minh Duc Pham 2 0 Emma Stejskalová 19:18 Detail
Bobo 14 6 Jamka Team Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Mucha 2 0 Kryštof Morávek 19:09 Detail
1. David Konvalina 0 2 Alex Janich 19:09 Detail
1. Klára Blaškovanová 2 0 Marcus Čonka 19:09 Detail
1. Šimon Janda 2 0 Jolana Káninská 19:09 Detail
1. Matěj Bugan 2 0 Andrea Charousková 19:09 Detail
2. David Konvalina 0 2 Alex Janich 19:11 Detail
2. Tomáš Mucha 2 0 Kryštof Morávek 19:11 Detail
2. Klára Blaškovanová 2 0 Marcus Čonka 19:13 Detail
2. Matěj Bugan 0 2 Andrea Charousková 19:14 Detail
2. Šimon Janda 2 0 Jolana Káninská 19:15 Detail
Gomoku beginners 10 10 Bludišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Svatomíra Dlouhá 0 2 Adéla Patáková 19:09 Detail
1. Jan Urválek 2 0 Tobiáš Budín 19:09 Detail
1. Lucie Vondráčková 0 2 Adam Holub 19:09 Detail
1. Jan Martinovský 0 2 Kristýna Letlová 19:09 Detail
1. Melánie Boušková 2 0 Vojtěch Šalena 19:09 Detail
2. Svatomíra Dlouhá 2 0 Adéla Patáková 19:10 Detail
2. Jan Urválek 2 0 Tobiáš Budín 19:11 Detail
2. Melánie Boušková 2 0 Vojtěch Šalena 19:12 Detail
2. Lucie Vondráčková 0 2 Adam Holub 19:17 Detail
2. Jan Martinovský 0 2 Kristýna Letlová 19:17 Detail
Logicmani 14 6 Gomoku Players Zobrazit/Skrýt detail
1. Rebeca Buřilová 2 0 Jan Parez 19:09 Detail
1. Veronika Rusynová 2 0 Matěj Šimek 19:09 Detail
1. Matyáš Hejnic 0 2 Natálie Malá 19:09 Detail
1. Šarlota Pancová 2 0 Ondřej Bodnár 19:09 Detail
1. Tereza Hájková 2 0 Vojtěch Bernát 19:09 Detail
2. Matyáš Hejnic 0 2 Natálie Malá 19:10 Detail
2. Tereza Hájková 0 2 Vojtěch Bernát 19:17 Detail
2. Rebeca Buřilová 2 0 Jan Parez 19:17 Detail
2. Šarlota Pancová 2 0 Ondřej Bodnár 19:17 Detail
2. Veronika Rusynová 2 0 Matěj Šimek 19:17 Detail
5 Nejvlivnější tým ČR 16 4 Piškolus Zobrazit/Skrýt detail
1. Rostislav Janovský 2 0 Mikuláš Tržil 19:09 Detail
1. David Jirásko 0 2 Michal Ulík 19:09 Detail
1. Jáchym Kulhánek 0 2 Karolína Nováková 19:09 Detail
1. Tomáš Jirmann 2 0 Ondra Zajac 19:09 Detail
1. Adam Christl 2 0 Jan Zelenka 19:09 Detail
2. Tomáš Jirmann 2 0 Ondra Zajac 19:10 Detail
2. Rostislav Janovský 2 0 Mikuláš Tržil 19:10 Detail
2. David Jirásko 2 0 Michal Ulík 19:10 Detail
2. Jáchym Kulhánek 2 0 Karolína Nováková 19:15 Detail
2. Adam Christl 2 0 Jan Zelenka 19:17 Detail
ÁČKA 14 6 Adam´s team Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Procházková 0 2 Adam Krupka 19:09 Detail
1. Adéla Feherová 2 0 Amálie Jeřábková 19:09 Detail
1. Matěj Švarc 2 0 Kateřina Mikotová 19:09 Detail
1. Jindřich Amler 2 0 Jakub Michálek 19:09 Detail
1. Fritz Popelka 0 2 Natálie Gabrielová 19:09 Detail
2. Fritz Popelka 2 0 Natálie Gabrielová 19:12 Detail
2. Markéta Procházková 0 2 Adam Krupka 19:13 Detail
2. Adéla Feherová 2 0 Amálie Jeřábková 19:15 Detail
2. Jindřich Amler 2 0 Jakub Michálek 19:17 Detail
2. Matěj Švarc 2 0 Kateřina Mikotová 19:18 Detail
KUKURAJ 12 8 Gomoku knights Zobrazit/Skrýt detail
1. Anh Thu Ngo 0 2 Kateřina Hadáčková 19:09 Detail
1. Jakub Kořínek 0 2 Martin Štufka 19:09 Detail
1. Jakub Budil 2 0 Kateřina Pánková 19:09 Detail
1. Jonáš Kollert 2 0 Jakub Krajský 19:09 Detail
1. Richard Čižmár 2 0 Anežka Lišková 19:09 Detail
2. Jakub Kořínek 0 2 Martin Štufka 19:13 Detail
2. Jakub Budil 2 0 Kateřina Pánková 19:17 Detail
2. Richard Čižmár 2 0 Anežka Lišková 19:17 Detail
2. Jonáš Kollert 2 0 Jakub Krajský 19:17 Detail
2. Anh Thu Ngo 0 2 Kateřina Hadáčková 19:18 Detail
OA DUŠNÍ 1.D - 1 10 10 VTF-MF Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Rusová 2 0 Filip Sěďa 19:09 Detail
1. Tomáš Satoranský 2 0 Vítek Sobíšek 19:09 Detail
1. Jakub Štýbr 2 0 Marie Vandasová 19:09 Detail
1. Ondřej Nenička 2 0 Ferda Vandas 19:09 Detail
1. Irena Hrdinova 2 0 Theo Bigoni 19:09 Detail
2. Barbora Rusová 0 2 Filip Sěďa 19:17 Detail
2. Ondřej Nenička 0 2 Ferda Vandas 19:17 Detail
2. Irena Hrdinova 0 2 Theo Bigoni 19:17 Detail
2. Tomáš Satoranský 0 2 Vítek Sobíšek 19:17 Detail
2. Jakub Štýbr 0 2 Marie Vandasová 19:17 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Štola D 8 62 8 34
2. LOBIN 8 60 10 40
3. Hradišťáci 6 54 6 14
4. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 6 52 9 26
5. Blondýny 6 52 6 16
6. Pepíček 6 50 8 24
7. Ještěři z temných světů 6 44 5 12
8. Tým Nový PORG 5 56 8 16
9. Kdo maže, ten stejně nejede 5 44 9 18
10. Bobo 5 44 7 19
11. Připosránci 4 46 8 16
12. Rakušan na hrad 4 44 10 12
13. ÁČKA 4 42 6 6
14. PLUSKA 4 38 11 18
15. 5 Nejvlivnější tým ČR 4 36 12 16
16. GVH B 4 36 10 12
17. Logicmani 4 30 6 4
18. Jamka Team 3 44 8 5
19. Svitlušky 3 38 10 11
20. Bludišťáci 3 38 9 7
21. KUKURAJ 3 32 6 3
22. Gomoku beginners 3 32 5 3
23. Adam´s team 2 36 8 0
24. Piškolus 2 32 10 6
25. Gomoku Players 2 20 7 2
26. VTF-MF 1 24 6 1
27. OA DUŠNÍ 1.D - 1 1 10 7 1
28. Gomoku knights 0 24 6 0

Začátek: 15. 11. 18:45

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
PLUSKA 4 16 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 0 2 Václav Akrman 18:45 Detail
1. Marie Varyšová 0 2 Václav Tichý 18:45 Detail
1. Matěj Melč 0 2 Jan Tregler 18:45 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Vítek Špachta 18:45 Detail
1. Karolína Bulvová 0 2 Kryštof Basch 18:45 Detail
2. Karolína Bulvová 0 2 Kryštof Basch 18:48 Detail
2. Matěj Melč 2 0 Jan Tregler 18:48 Detail
2. Lukáš Jelen 0 2 Václav Akrman 18:49 Detail
2. Adéla Pekárnová 0 2 Vítek Špachta 18:49 Detail
2. Marie Varyšová 0 2 Václav Tichý 18:51 Detail
LOBIN 18 2 GVH B Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Brabec 2 0 Josef Čerpl 18:45 Detail
1. Adam Bořek Borkovec 2 0 Štěpán Vávra 18:45 Detail
1. Ondřej Hejgl 0 2 Beáta Sojková 18:45 Detail
1. Martin Folwarczny 2 0 Martin Jindra 18:45 Detail
1. Lukáš Moravec 2 0 Samuel Pastucha 18:45 Detail
2. Lukáš Moravec 2 0 Samuel Pastucha 18:47 Detail
2. Martin Folwarczny 2 0 Martin Jindra 18:47 Detail
2. Ondřej Hejgl 2 0 Beáta Sojková 18:49 Detail
2. Adam Bořek Borkovec 2 0 Štěpán Vávra 18:49 Detail
2. Šimon Brabec 2 0 Josef Čerpl 18:50 Detail
Ještěři z temných světů 12 8 Piškolus Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 2 0 Mikuláš Tržil 18:46 Detail
1. Martin Vagner 0 2 Michal Ulík 18:46 Detail
1. Martin Vojta 2 0 Karolína Nováková 18:46 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Ondra Zajac 18:46 Detail
1. Michal Staněk 2 0 Jan Zelenka 18:46 Detail
2. Martin Vagner 0 2 Michal Ulík 18:48 Detail
2. Martin Vojta 2 0 Karolína Nováková 18:48 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 0 2 Ondra Zajac 18:48 Detail
2. Petr Karlík 2 0 Mikuláš Tržil 18:50 Detail
2. Michal Staněk 2 0 Jan Zelenka 18:53 Detail
Blondýny 16 4 Bludišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Terezie Mužíková 2 0 Adéla Patáková 18:46 Detail
1. Tereza Kudibalová 2 0 Tobiáš Budín 18:46 Detail
1. Anna Kalistová 2 0 Adam Holub 18:46 Detail
1. Vanda Blumentritová 2 0 Kristýna Letlová 18:46 Detail
1. Markéta Nováková 0 2 Vojtěch Šalena 18:46 Detail
2. Vanda Blumentritová 0 2 Kristýna Letlová 18:46 Detail
2. Anna Kalistová 2 0 Adam Holub 18:46 Detail
2. Tereza Kudibalová 2 0 Tobiáš Budín 18:47 Detail
2. Terezie Mužíková 2 0 Adéla Patáková 18:50 Detail
2. Markéta Nováková 2 0 Vojtěch Šalena 18:51 Detail
Kdo maže, ten stejně nejede 6 14 Pepíček Zobrazit/Skrýt detail
1. Minh Duc Pham 0 2 Vítek Adam 18:46 Detail
1. Adam Kratochvíl 2 0 Jan Šimon 18:46 Detail
1. Tomáš Červenka 0 2 Patrik Ryšavý 18:46 Detail
1. David Košata 0 2 Matouš Srb 18:46 Detail
1. Jakub Škaloud 0 2 Kryštof Chudomel 18:46 Detail
2. Adam Kratochvíl 0 2 Jan Šimon 18:47 Detail
2. Jakub Škaloud 0 2 Kryštof Chudomel 18:48 Detail
2. David Košata 0 2 Matouš Srb 18:48 Detail
2. Tomáš Červenka 2 0 Patrik Ryšavý 18:50 Detail
2. Minh Duc Pham 2 0 Vítek Adam 18:52 Detail
Logicmani 0 20 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Rebeca Buřilová 0 2 Miroslav Slovák 18:46 Detail
1. Veronika Rusynová 0 2 Pavel Komora 18:46 Detail
1. Matyáš Hejnic 0 2 Jonáš Matůš 18:46 Detail
1. Šarlota Pancová 0 2 Tomáš Zedník 18:46 Detail
1. Tereza Hájková 0 2 Matěj Zatloukal 18:46 Detail
2. Matyáš Hejnic 0 2 Jonáš Matůš 18:47 Detail
2. Rebeca Buřilová 0 2 Miroslav Slovák 18:47 Detail
2. Veronika Rusynová 0 2 Pavel Komora 18:48 Detail
2. Šarlota Pancová 0 2 Tomáš Zedník 18:50 Detail
2. Tereza Hájková 0 2 Matěj Zatloukal 18:53 Detail
5 Nejvlivnější tým ČR 4 16 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Rostislav Janovský 0 2 Jitka Fišerová 18:46 Detail
1. David Jirásko 0 2 Vojtěch Mészáros 18:46 Detail
1. Jáchym Kulhánek 2 0 Jakub Baník 18:46 Detail
1. Tomáš Jirmann 2 0 Jan Brambůrek 18:46 Detail
1. Adam Christl 0 2 Tobiáš Netušil 18:46 Detail
2. Jáchym Kulhánek 0 2 Jakub Baník 18:47 Detail
2. David Jirásko 0 2 Vojtěch Mészáros 18:47 Detail
2. Tomáš Jirmann 0 2 Jan Brambůrek 18:48 Detail
2. Rostislav Janovský 0 2 Jitka Fišerová 18:51 Detail
2. Adam Christl 0 2 Tobiáš Netušil 18:59 Detail
Gomoku Players 0 20 Tým Nový PORG Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Parez 0 2 Aneta Dvořáková 18:46 Detail
1. Matěj Šimek 0 2 Adéla Folwarczná 18:46 Detail
1. Natálie Malá 0 2 Šimon Chlouba 18:46 Detail
1. Ondřej Bodnár 0 2 Mojmír Zálešák 18:46 Detail
1. Vojtěch Bernát 0 2 Viktorie Janebová 18:46 Detail
2. Natálie Malá 0 2 Šimon Chlouba 18:50 Detail
2. Ondřej Bodnár 0 2 Mojmír Zálešák 18:53 Detail
2. Jan Parez 0 2 Aneta Dvořáková 18:53 Detail
2. Matěj Šimek 0 2 Adéla Folwarczná 18:53 Detail
2. Vojtěch Bernát 0 2 Viktorie Janebová 18:53 Detail
Bobo 10 10 Rakušan na hrad Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Mucha 2 0 Vojtěch Stieess 18:46 Detail
1. David Konvalina 0 2 Štěpán Hošek 18:46 Detail
1. Klára Blaškovanová 0 2 Julie vosmíková 18:46 Detail
1. Šimon Janda 2 0 Ester Maunová 18:46 Detail
1. Matěj Bugan 2 0 Magdalena Táborská 18:46 Detail
2. Klára Blaškovanová 2 0 Julie vosmíková 18:49 Detail
2. David Konvalina 0 2 Štěpán Hošek 18:50 Detail
2. Šimon Janda 0 2 Ester Maunová 18:50 Detail
2. Matěj Bugan 0 2 Magdalena Táborská 18:53 Detail
2. Tomáš Mucha 2 0 Vojtěch Stieess 18:53 Detail
Adam´s team 4 16 Hradišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Krupka 0 2 Dominik *Krutský 18:46 Detail
1. Amálie Jeřábková 0 2 *Matěj *Lukáš 18:46 Detail
1. Kateřina Mikotová 0 2 *Jakub *Šváb 18:46 Detail
1. Jakub Michálek 2 0 *Hana *Zděnková 18:46 Detail
1. Natálie Gabrielová 0 2 *Veronika *Vítková 18:46 Detail
2. Jakub Michálek 0 2 *Hana *Zděnková 18:48 Detail
2. Kateřina Mikotová 0 2 *Jakub *Šváb 18:48 Detail
2. Natálie Gabrielová 0 2 *Veronika *Vítková 18:48 Detail
2. Adam Krupka 0 2 Dominik *Krutský 18:50 Detail
2. Amálie Jeřábková 2 0 *Matěj *Lukáš 18:52 Detail
KUKURAJ 4 16 Svitlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Anh Thu Ngo 0 2 Emma Stejskalová 18:46 Detail
1. Jakub Kořínek 0 2 Natálie Cardová 18:46 Detail
1. Jakub Budil 0 2 Kateřina Millerová 18:46 Detail
1. Jonáš Kollert 2 0 Anna Marie Dědková 18:46 Detail
1. Richard Čižmár 0 2 Adéla Mošovská 18:46 Detail
2. Jakub Kořínek 0 2 Natálie Cardová 18:48 Detail
2. Anh Thu Ngo 0 2 Emma Stejskalová 18:48 Detail
2. Jonáš Kollert 0 2 Anna Marie Dědková 18:49 Detail
2. Jakub Budil 2 0 Kateřina Millerová 18:49 Detail
2. Richard Čižmár 0 2 Adéla Mošovská 18:53 Detail
OA DUŠNÍ 1.D - 1 0 20 Jamka Team Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Rusová 0 2 Kryštof Morávek 18:46 Detail
1. Tomáš Satoranský 0 2 Alex Janich 18:46 Detail
1. Jakub Štýbr 0 2 Marcus Čonka 18:46 Detail
1. Ondřej Nenička 0 2 Jolana Káninská 18:46 Detail
1. Irena Hrdinova 0 2 Andrea Charousková 18:46 Detail
2. Tomáš Satoranský 0 2 Alex Janich 18:53 Detail
2. Barbora Rusová 0 2 Kryštof Morávek 18:53 Detail
2. Ondřej Nenička 0 2 Jolana Káninská 18:53 Detail
2. Jakub Štýbr 0 2 Marcus Čonka 18:53 Detail
2. Irena Hrdinova 0 2 Andrea Charousková 18:53 Detail
ÁČKA 20 0 VTF-MF Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Procházková 2 0 Filip Sěďa 18:46 Detail
1. Adéla Feherová 2 0 Vítek Sobíšek 18:46 Detail
1. Matěj Švarc 2 0 Marie Vandasová 18:46 Detail
1. Jindřich Amler 2 0 Ferda Vandas 18:46 Detail
1. Fritz Popelka 2 0 Theo Bigoni 18:46 Detail
2. Fritz Popelka 2 0 Theo Bigoni 18:53 Detail
2. Markéta Procházková 2 0 Filip Sěďa 18:53 Detail
2. Adéla Feherová 2 0 Vítek Sobíšek 18:53 Detail
2. Jindřich Amler 2 0 Ferda Vandas 18:53 Detail
2. Matěj Švarc 2 0 Marie Vandasová 18:53 Detail
Gomoku beginners 12 8 Gomoku knights Zobrazit/Skrýt detail
1. Svatomíra Dlouhá 2 0 Kateřina Hadáčková 18:46 Detail
1. Jan Urválek 0 2 Martin Štufka 18:46 Detail
1. Lucie Vondráčková 0 2 Kateřina Pánková 18:46 Detail
1. Jan Martinovský 0 2 Jakub Krajský 18:46 Detail
1. Melánie Boušková 2 0 Anežka Lišková 18:46 Detail
2. Jan Urválek 0 2 Martin Štufka 18:47 Detail
2. Jan Martinovský 2 0 Jakub Krajský 18:53 Detail
2. Lucie Vondráčková 2 0 Kateřina Pánková 18:53 Detail
2. Svatomíra Dlouhá 2 0 Kateřina Hadáčková 18:53 Detail
2. Melánie Boušková 2 0 Anežka Lišková 18:53 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. LOBIN 6 48 4 22
2. Štola D 6 46 2 14
3. Blondýny 6 44 2 14
4. Ještěři z temných světů 6 40 2 8
5. Tým Nový PORG 4 46 2 8
6. Hradišťáci 4 42 2 4
7. Připosránci 4 40 2 8
8. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 4 36 3 10
9. Pepíček 4 36 2 10
10. GVH B 4 32 2 8
11. PLUSKA 4 30 4 16
12. Jamka Team 3 38 1 1
13. Svitlušky 3 34 3 5
14. Rakušan na hrad 3 34 3 3
15. Bobo 3 30 3 10
16. Kdo maže, ten stejně nejede 3 28 4 10
17. Adam´s team 2 30 4 0
18. Bludišťáci 2 28 6 4
19. Piškolus 2 28 6 4
20. ÁČKA 2 28 4 0
21. Gomoku beginners 2 22 2 0
22. 5 Nejvlivnější tým ČR 2 20 4 8
23. Logicmani 2 16 4 0
24. Gomoku Players 2 14 2 0
25. KUKURAJ 1 20 3 3
26. Gomoku knights 0 16 2 0
27. VTF-MF 0 14 2 0
28. OA DUŠNÍ 1.D - 1 0 0 3 0

Začátek: 15. 11. 18:21

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Ještěři z temných světů 14 6 Bludišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Karlík 2 0 Adéla Patáková 18:21 Detail
1. Martin Vagner 2 0 Tobiáš Budín 18:21 Detail
1. Martin Vojta 2 0 Adam Holub 18:21 Detail
1. Daniel Radovan Ondrák 2 0 Kristýna Letlová 18:21 Detail
1. Michal Staněk 2 0 Vojtěch Šalena 18:21 Detail
2. Daniel Radovan Ondrák 2 0 Kristýna Letlová 18:22 Detail
2. Martin Vojta 0 2 Adam Holub 18:22 Detail
2. Martin Vagner 0 2 Tobiáš Budín 18:24 Detail
2. Michal Staněk 2 0 Vojtěch Šalena 18:24 Detail
2. Petr Karlík 0 2 Adéla Patáková 18:26 Detail
Logicmani 2 18 GVH B Zobrazit/Skrýt detail
1. Rebeca Buřilová 0 2 Josef Čerpl 18:21 Detail
1. Veronika Rusynová 0 2 Štěpán Vávra 18:21 Detail
1. Matyáš Hejnic 0 2 Beáta Sojková 18:21 Detail
1. Šarlota Pancová 0 2 Martin Jindra 18:21 Detail
1. Tereza Hájková 0 2 Samuel Pastucha 18:21 Detail
2. Rebeca Buřilová 2 0 Josef Čerpl 18:22 Detail
2. Matyáš Hejnic 0 2 Beáta Sojková 18:22 Detail
2. Šarlota Pancová 0 2 Martin Jindra 18:24 Detail
2. Veronika Rusynová 0 2 Štěpán Vávra 18:28 Detail
2. Tereza Hájková 0 2 Samuel Pastucha 18:29 Detail
Blondýny 16 4 Piškolus Zobrazit/Skrýt detail
1. Terezie Mužíková 2 0 Mikuláš Tržil 18:21 Detail
1. Tereza Kudibalová 0 2 Michal Ulík 18:21 Detail
1. Anna Kalistová 2 0 Karolína Nováková 18:21 Detail
1. Vanda Blumentritová 2 0 Ondra Zajac 18:21 Detail
1. Markéta Nováková 2 0 Jan Zelenka 18:21 Detail
2. Anna Kalistová 2 0 Karolína Nováková 18:22 Detail
2. Terezie Mužíková 2 0 Mikuláš Tržil 18:23 Detail
2. Vanda Blumentritová 0 2 Ondra Zajac 18:23 Detail
2. Tereza Kudibalová 2 0 Michal Ulík 18:24 Detail
2. Markéta Nováková 2 0 Jan Zelenka 18:28 Detail
5 Nejvlivnější tým ČR 4 16 Štola D Zobrazit/Skrýt detail
1. Rostislav Janovský 0 2 Václav Akrman 18:21 Detail
1. David Jirásko 0 2 Václav Tichý 18:21 Detail
1. Jáchym Kulhánek 0 2 Jan Tregler 18:21 Detail
1. Tomáš Jirmann 0 2 Vítek Špachta 18:21 Detail
1. Adam Christl 0 2 Kryštof Basch 18:21 Detail
2. Adam Christl 2 0 Kryštof Basch 18:22 Detail
2. Jáchym Kulhánek 2 0 Jan Tregler 18:22 Detail
2. Rostislav Janovský 0 2 Václav Akrman 18:23 Detail
2. David Jirásko 0 2 Václav Tichý 18:24 Detail
2. Tomáš Jirmann 0 2 Vítek Špachta 18:25 Detail
LOBIN 16 4 Rakušan na hrad Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Brabec 2 0 Vojtěch Stieess 18:21 Detail
1. Adam Bořek Borkovec 0 2 Štěpán Hošek 18:21 Detail
1. Ondřej Hejgl 2 0 Julie vosmíková 18:21 Detail
1. Martin Folwarczny 2 0 Ester Maunová 18:21 Detail
1. Lukáš Moravec 2 0 Magdalena Táborská 18:21 Detail
2. Ondřej Hejgl 2 0 Julie vosmíková 18:22 Detail
2. Martin Folwarczny 2 0 Ester Maunová 18:22 Detail
2. Lukáš Moravec 2 0 Magdalena Táborská 18:23 Detail
2. Šimon Brabec 2 0 Vojtěch Stieess 18:24 Detail
2. Adam Bořek Borkovec 0 2 Štěpán Hošek 18:29 Detail
PLUSKA 12 8 Tým Nový PORG Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Jelen 0 2 Aneta Dvořáková 18:21 Detail
1. Marie Varyšová 2 0 Adéla Folwarczná 18:21 Detail
1. Matěj Melč 0 2 Šimon Chlouba 18:21 Detail
1. Adéla Pekárnová 2 0 Mojmír Zálešák 18:21 Detail
1. Karolína Bulvová 2 0 Viktorie Janebová 18:21 Detail
2. Adéla Pekárnová 2 0 Mojmír Zálešák 18:23 Detail
2. Lukáš Jelen 2 0 Aneta Dvořáková 18:24 Detail
2. Marie Varyšová 0 2 Adéla Folwarczná 18:24 Detail
2. Matěj Melč 2 0 Šimon Chlouba 18:24 Detail
2. Karolína Bulvová 0 2 Viktorie Janebová 18:25 Detail
Kdo maže, ten stejně nejede 10 10 KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK Zobrazit/Skrýt detail
1. Minh Duc Pham 2 0 Jitka Fišerová 18:21 Detail
1. Adam Kratochvíl 0 2 Vojtěch Mészáros 18:21 Detail
1. Tomáš Červenka 0 2 Jakub Baník 18:21 Detail
1. David Košata 0 2 Jan Brambůrek 18:21 Detail
1. Jakub Škaloud 2 0 Tobiáš Netušil 18:21 Detail
2. Minh Duc Pham 2 0 Jitka Fišerová 18:22 Detail
2. Tomáš Červenka 0 2 Jakub Baník 18:25 Detail
2. Adam Kratochvíl 0 2 Vojtěch Mészáros 18:26 Detail
2. David Košata 2 0 Jan Brambůrek 18:28 Detail
2. Jakub Škaloud 2 0 Tobiáš Netušil 18:28 Detail
Bobo 10 10 Svitlušky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Mucha 0 2 Emma Stejskalová 18:21 Detail
1. David Konvalina 2 0 Natálie Cardová 18:21 Detail
1. Klára Blaškovanová 0 2 Kateřina Millerová 18:21 Detail
1. Šimon Janda 0 2 Anna Marie Dědková 18:21 Detail
1. Matěj Bugan 2 0 Adéla Mošovská 18:21 Detail
2. Klára Blaškovanová 0 2 Kateřina Millerová 18:22 Detail
2. Matěj Bugan 0 2 Adéla Mošovská 18:23 Detail
2. Šimon Janda 2 0 Anna Marie Dědková 18:23 Detail
2. David Konvalina 2 0 Natálie Cardová 18:25 Detail
2. Tomáš Mucha 2 0 Emma Stejskalová 18:30 Detail
OA DUŠNÍ 1.D - 1 0 20 Hradišťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Rusová 0 2 Dominik *Krutský 18:21 Detail
1. Tomáš Satoranský 0 2 *Matěj *Lukáš 18:21 Detail
1. Jakub Štýbr 0 2 *Jakub *Šváb 18:21 Detail
1. Ondřej Nenička 0 2 *Hana *Zděnková 18:21 Detail
1. Irena Hrdinova 0 2 *Veronika *Vítková 18:21 Detail
2. Irena Hrdinova 0 2 *Veronika *Vítková 18:29 Detail
2. Ondřej Nenička 0 2 *Hana *Zděnková 18:29 Detail
2. Jakub Štýbr 0 2 *Jakub *Šváb 18:29 Detail
2. Barbora Rusová 0 2 Dominik *Krutský 18:29 Detail
2. Tomáš Satoranský 0 2 *Matěj *Lukáš 18:32 Detail
ÁČKA 6 14 Připosránci Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Procházková 0 2 Miroslav Slovák 18:21 Detail
1. Adéla Feherová 0 2 Pavel Komora 18:21 Detail
1. Matěj Švarc 2 0 Jonáš Matůš 18:21 Detail
1. Jindřich Amler 0 2 Tomáš Zedník 18:21 Detail
1. Fritz Popelka 0 2 Matěj Zatloukal 18:21 Detail
2. Markéta Procházková 0 2 Miroslav Slovák 18:22 Detail
2. Fritz Popelka 0 2 Matěj Zatloukal 18:24 Detail
2. Matěj Švarc 2 0 Jonáš Matůš 18:24 Detail
2. Jindřich Amler 0 2 Tomáš Zedník 18:25 Detail
2. Adéla Feherová 2 0 Pavel Komora 18:27 Detail
Gomoku beginners 6 14 Pepíček Zobrazit/Skrýt detail
1. Svatomíra Dlouhá 2 0 Vítek Adam 18:21 Detail
1. Jan Urválek 2 0 Jan Šimon 18:21 Detail
1. Lucie Vondráčková 0 2 Patrik Ryšavý 18:21 Detail
1. Jan Martinovský 0 2 Matouš Srb 18:21 Detail
1. Melánie Boušková 2 0 Kryštof Chudomel 18:21 Detail
2. Melánie Boušková 0 2 Kryštof Chudomel 18:22 Detail
2. Svatomíra Dlouhá 0 2 Vítek Adam 18:22 Detail
2. Jan Urválek 0 2 Jan Šimon 18:23 Detail
2. Jan Martinovský 0 2 Matouš Srb 18:29 Detail
2. Lucie Vondráčková 0 2 Patrik Ryšavý 18:29 Detail
KUKURAJ 10 10 Jamka Team Zobrazit/Skrýt detail
1. Anh Thu Ngo 2 0 Kryštof Morávek 18:21 Detail
1. Jakub Kořínek 0 2 Alex Janich 18:21 Detail
1. Jakub Budil 0 2 Marcus Čonka 18:21 Detail
1. Jonáš Kollert 2 0 Jolana Káninská 18:21 Detail
1. Richard Čižmár 0 2 Andrea Charousková 18:21 Detail
2. Anh Thu Ngo 0 2 Kryštof Morávek 18:22 Detail
2. Richard Čižmár 0 2 Andrea Charousková 18:23 Detail
2. Jonáš Kollert 2 0 Jolana Káninská 18:23 Detail
2. Jakub Kořínek 2 0 Alex Janich 18:24 Detail
2. Jakub Budil 2 0 Marcus Čonka 18:26 Detail
Gomoku Players 12 8 VTF-MF Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Parez 0 2 Filip Sěďa 18:21 Detail
1. Matěj Šimek 0 2 Vítek Sobíšek 18:21 Detail
1. Natálie Malá 2 0 Marie Vandasová 18:21 Detail
1. Ondřej Bodnár 0 2 Ferda Vandas 18:21 Detail
1. Vojtěch Bernát 0 2 Theo Bigoni 18:21 Detail
2. Jan Parez 2 0 Filip Sěďa 18:28 Detail
2. Ondřej Bodnár 2 0 Ferda Vandas 18:28 Detail
2. Vojtěch Bernát 2 0 Theo Bigoni 18:28 Detail
2. Matěj Šimek 2 0 Vítek Sobíšek 18:28 Detail
2. Natálie Malá 2 0 Marie Vandasová 18:29 Detail
Adam´s team 18 2 Gomoku knights Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Krupka 2 0 Kateřina Hadáčková 18:21 Detail
1. Amálie Jeřábková 0 2 Martin Štufka 18:21 Detail
1. Kateřina Mikotová 2 0 Kateřina Pánková 18:21 Detail
1. Jakub Michálek 2 0 Jakub Krajský 18:21 Detail
1. Natálie Gabrielová 2 0 Anežka Lišková 18:21 Detail
2. Jakub Michálek 2 0 Jakub Krajský 18:29 Detail
2. Adam Krupka 2 0 Kateřina Hadáčková 18:29 Detail
2. Natálie Gabrielová 2 0 Anežka Lišková 18:29 Detail
2. Kateřina Mikotová 2 0 Kateřina Pánková 18:29 Detail
2. Amálie Jeřábková 2 0 Martin Štufka 18:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. LOBIN 4 30 0 8
2. GVH B 4 30 0 8
3. Štola D 4 30 0 6
4. Blondýny 4 28 0 6
5. Ještěři z temných světů 4 28 0 4
6. PLUSKA 4 26 0 8
7. Kdo maže, ten stejně nejede 3 22 0 4
8. Hradišťáci 2 26 0 0
9. Tým Nový PORG 2 26 0 0
10. Adam´s team 2 26 0 0
11. Bludišťáci 2 24 0 4
12. Rakušan na hrad 2 24 0 0
13. Pepíček 2 22 0 0
14. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 2 20 0 5
15. Bobo 2 20 0 3
16. Piškolus 2 20 0 0
17. Připosránci 2 20 0 0
18. 5 Nejvlivnější tým ČR 2 16 0 4
19. Logicmani 2 16 0 0
20. Gomoku Players 2 14 0 0
21. Svitlušky 1 18 0 2
22. Jamka Team 1 18 0 1
23. KUKURAJ 1 16 0 1
24. VTF-MF 0 14 0 0
25. Gomoku beginners 0 10 0 0
26. ÁČKA 0 8 0 0
27. Gomoku knights 0 8 0 0
28. OA DUŠNÍ 1.D - 1 0 0 0 0

Začátek: 15. 11. 17:55

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Bludišťáci 18 2 Gomoku Players Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Patáková 2 0 Jan Parez 17:55 Detail
1. Tobiáš Budín 2 0 Matěj Šimek 17:55 Detail
1. Adam Holub 0 2 Natálie Malá 17:55 Detail
1. Kristýna Letlová 2 0 Ondřej Bodnár 17:55 Detail
1. Vojtěch Šalena 2 0 Vojtěch Bernát 17:55 Detail
2. Adam Holub 2 0 Natálie Malá 17:58 Detail
2. Adéla Patáková 2 0 Jan Parez 18:02 Detail
2. Vojtěch Šalena 2 0 Vojtěch Bernát 18:02 Detail
2. Kristýna Letlová 2 0 Ondřej Bodnár 18:02 Detail
2. Tobiáš Budín 2 0 Matěj Šimek 18:02 Detail
Gomoku knights 6 14 Logicmani Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Hadáčková 0 2 Rebeca Buřilová 17:55 Detail
1. Martin Štufka 2 0 Veronika Rusynová 17:55 Detail
1. Kateřina Pánková 0 2 Matyáš Hejnic 17:55 Detail
1. Jakub Krajský 0 2 Šarlota Pancová 17:55 Detail
1. Anežka Lišková 2 0 Tereza Hájková 17:55 Detail
2. Martin Štufka 2 0 Veronika Rusynová 17:57 Detail
2. Anežka Lišková 0 2 Tereza Hájková 18:02 Detail
2. Kateřina Hadáčková 0 2 Rebeca Buřilová 18:02 Detail
2. Kateřina Pánková 0 2 Matyáš Hejnic 18:02 Detail
2. Jakub Krajský 0 2 Šarlota Pancová 18:03 Detail
Piškolus 16 4 Gomoku beginners Zobrazit/Skrýt detail
1. Mikuláš Tržil 2 0 Svatomíra Dlouhá 17:55 Detail
1. Michal Ulík 2 0 Jan Urválek 17:55 Detail
1. Karolína Nováková 2 0 Lucie Vondráčková 17:55 Detail
1. Ondra Zajac 2 0 Jan Martinovský 17:55 Detail
1. Jan Zelenka 0 2 Melánie Boušková 17:55 Detail
2. Michal Ulík 2 0 Jan Urválek 17:56 Detail
2. Mikuláš Tržil 2 0 Svatomíra Dlouhá 17:56 Detail
2. Jan Zelenka 0 2 Melánie Boušková 18:02 Detail
2. Karolína Nováková 2 0 Lucie Vondráčková 18:02 Detail
2. Ondra Zajac 2 0 Jan Martinovský 18:02 Detail
Rakušan na hrad 20 0 OA DUŠNÍ 1.D - 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Stieess 2 0 Barbora Rusová 17:55 Detail
1. Štěpán Hošek 2 0 Tomáš Satoranský 17:55 Detail
1. Julie vosmíková 2 0 Jakub Štýbr 17:55 Detail
1. Ester Maunová 2 0 Ondřej Nenička 17:55 Detail
1. Magdalena Táborská 2 0 Irena Hrdinova 17:55 Detail
2. Štěpán Hošek 2 0 Tomáš Satoranský 18:02 Detail
2. Magdalena Táborská 2 0 Irena Hrdinova 18:02 Detail
2. Vojtěch Stieess 2 0 Barbora Rusová 18:02 Detail
2. Julie vosmíková 2 0 Jakub Štýbr 18:03 Detail
2. Ester Maunová 2 0 Ondřej Nenička 18:03 Detail
Štola D 14 6 KUKURAJ Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Akrman 2 0 Anh Thu Ngo 17:55 Detail
1. Václav Tichý 2 0 Jakub Kořínek 17:55 Detail
1. Jan Tregler 2 0 Jakub Budil 17:55 Detail
1. Vítek Špachta 2 0 Jonáš Kollert 17:55 Detail
1. Kryštof Basch 0 2 Richard Čižmár 17:55 Detail
2. Kryštof Basch 0 2 Richard Čižmár 17:56 Detail
2. Vítek Špachta 2 0 Jonáš Kollert 17:58 Detail
2. Václav Akrman 0 2 Anh Thu Ngo 17:58 Detail
2. Václav Tichý 2 0 Jakub Kořínek 17:59 Detail
2. Jan Tregler 2 0 Jakub Budil 18:07 Detail
Hradišťáci 6 14 LOBIN Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik *Krutský 0 2 Šimon Brabec 17:55 Detail
1. *Matěj *Lukáš 0 2 Adam Bořek Borkovec 17:55 Detail
1. *Jakub *Šváb 2 0 Ondřej Hejgl 17:55 Detail
1. *Hana *Zděnková 0 2 Martin Folwarczny 17:55 Detail
1. *Veronika *Vítková 0 2 Lukáš Moravec 17:55 Detail
2. *Veronika *Vítková 0 2 Lukáš Moravec 17:55 Detail
2. *Jakub *Šváb 2 0 Ondřej Hejgl 17:56 Detail
2. *Matěj *Lukáš 2 0 Adam Bořek Borkovec 17:56 Detail
2. Dominik *Krutský 0 2 Šimon Brabec 17:57 Detail
2. *Hana *Zděnková 0 2 Martin Folwarczny 18:00 Detail
KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 10 10 Bobo Zobrazit/Skrýt detail
1. Jitka Fišerová 2 0 Tomáš Mucha 17:55 Detail
1. Vojtěch Mészáros 2 0 David Konvalina 17:55 Detail
1. Jakub Baník 2 0 Klára Blaškovanová 17:55 Detail
1. Jan Brambůrek 2 0 Šimon Janda 17:55 Detail
1. Tobiáš Netušil 0 2 Matěj Bugan 17:55 Detail
2. Jakub Baník 0 2 Klára Blaškovanová 17:57 Detail
2. Jitka Fišerová 0 2 Tomáš Mucha 17:58 Detail
2. Vojtěch Mészáros 0 2 David Konvalina 17:59 Detail
2. Jan Brambůrek 2 0 Šimon Janda 18:00 Detail
2. Tobiáš Netušil 0 2 Matěj Bugan 18:02 Detail
Připosránci 6 14 PLUSKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Slovák 0 2 Lukáš Jelen 17:55 Detail
1. Pavel Komora 2 0 Marie Varyšová 17:55 Detail
1. Jonáš Matůš 0 2 Matěj Melč 17:55 Detail
1. Tomáš Zedník 0 2 Adéla Pekárnová 17:55 Detail
1. Matěj Zatloukal 0 2 Karolína Bulvová 17:55 Detail
2. Pavel Komora 2 0 Marie Varyšová 17:56 Detail
2. Tomáš Zedník 0 2 Adéla Pekárnová 17:57 Detail
2. Jonáš Matůš 0 2 Matěj Melč 17:58 Detail
2. Matěj Zatloukal 0 2 Karolína Bulvová 17:59 Detail
2. Miroslav Slovák 2 0 Lukáš Jelen 18:00 Detail
Svitlušky 8 12 Blondýny Zobrazit/Skrýt detail
1. Emma Stejskalová 2 0 Terezie Mužíková 17:55 Detail
1. Natálie Cardová 0 2 Tereza Kudibalová 17:55 Detail
1. Kateřina Millerová 0 2 Anna Kalistová 17:55 Detail
1. Anna Marie Dědková 2 0 Vanda Blumentritová 17:55 Detail
1. Adéla Mošovská 2 0 Markéta Nováková 17:55 Detail
2. Kateřina Millerová 2 0 Anna Kalistová 17:56 Detail
2. Anna Marie Dědková 0 2 Vanda Blumentritová 17:57 Detail
2. Natálie Cardová 0 2 Tereza Kudibalová 17:58 Detail
2. Adéla Mošovská 0 2 Markéta Nováková 17:59 Detail
2. Emma Stejskalová 0 2 Terezie Mužíková 18:06 Detail
Tým Nový PORG 18 2 ÁČKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Dvořáková 2 0 Markéta Procházková 17:55 Detail
1. Adéla Folwarczná 2 0 Adéla Feherová 17:55 Detail
1. Šimon Chlouba 2 0 Matěj Švarc 17:55 Detail
1. Mojmír Zálešák 2 0 Jindřich Amler 17:55 Detail
1. Viktorie Janebová 2 0 Fritz Popelka 17:55 Detail
2. Adéla Folwarczná 2 0 Adéla Feherová 17:56 Detail
2. Viktorie Janebová 2 0 Fritz Popelka 18:00 Detail
2. Šimon Chlouba 2 0 Matěj Švarc 18:01 Detail
2. Aneta Dvořáková 2 0 Markéta Procházková 18:02 Detail
2. Mojmír Zálešák 0 2 Jindřich Amler 18:04 Detail
Pepíček 8 12 5 Nejvlivnější tým ČR Zobrazit/Skrýt detail
1. Vítek Adam 2 0 Rostislav Janovský 17:55 Detail
1. Jan Šimon 0 2 David Jirásko 17:55 Detail
1. Patrik Ryšavý 0 2 Jáchym Kulhánek 17:55 Detail
1. Matouš Srb 0 2 Tomáš Jirmann 17:55 Detail
1. Kryštof Chudomel 2 0 Adam Christl 17:55 Detail
2. Kryštof Chudomel 2 0 Adam Christl 17:56 Detail
2. Vítek Adam 0 2 Rostislav Janovský 17:57 Detail
2. Patrik Ryšavý 2 0 Jáchym Kulhánek 17:58 Detail
2. Jan Šimon 0 2 David Jirásko 17:59 Detail
2. Matouš Srb 0 2 Tomáš Jirmann 18:06 Detail
VTF-MF 6 14 Ještěři z temných světů Zobrazit/Skrýt detail
1. Filip Sěďa 0 2 Petr Karlík 17:55 Detail
1. Vítek Sobíšek 0 2 Martin Vagner 17:55 Detail
1. Marie Vandasová 2 0 Martin Vojta 17:55 Detail
1. Ferda Vandas 2 0 Daniel Radovan Ondrák 17:55 Detail
1. Theo Bigoni 0 2 Michal Staněk 17:55 Detail
2. Filip Sěďa 0 2 Petr Karlík 17:56 Detail
2. Theo Bigoni 0 2 Michal Staněk 17:57 Detail
2. Ferda Vandas 0 2 Daniel Radovan Ondrák 17:57 Detail
2. Vítek Sobíšek 2 0 Martin Vagner 17:58 Detail
2. Marie Vandasová 0 2 Martin Vojta 17:58 Detail
Jamka Team 8 12 Kdo maže, ten stejně nejede Zobrazit/Skrýt detail
1. Kryštof Morávek 2 0 Minh Duc Pham 17:55 Detail
1. Alex Janich 0 2 Adam Kratochvíl 17:55 Detail
1. Marcus Čonka 0 2 Tomáš Červenka 17:55 Detail
1. Jolana Káninská 0 2 David Košata 17:55 Detail
1. Andrea Charousková 0 2 Jakub Škaloud 17:55 Detail
2. Marcus Čonka 2 0 Tomáš Červenka 17:56 Detail
2. Kryštof Morávek 0 2 Minh Duc Pham 17:58 Detail
2. Andrea Charousková 2 0 Jakub Škaloud 18:01 Detail
2. Alex Janich 2 0 Adam Kratochvíl 18:02 Detail
2. Jolana Káninská 0 2 David Košata 18:08 Detail
Adam´s team 8 12 GVH B Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Krupka 0 2 Josef Čerpl 17:55 Detail
1. Amálie Jeřábková 0 2 Štěpán Vávra 17:55 Detail
1. Kateřina Mikotová 0 2 Beáta Sojková 17:55 Detail
1. Jakub Michálek 0 2 Martin Jindra 17:55 Detail
1. Natálie Gabrielová 2 0 Samuel Pastucha 17:55 Detail
2. Natálie Gabrielová 2 0 Samuel Pastucha 17:56 Detail
2. Kateřina Mikotová 2 0 Beáta Sojková 17:58 Detail
2. Jakub Michálek 0 2 Martin Jindra 17:58 Detail
2. Amálie Jeřábková 2 0 Štěpán Vávra 18:00 Detail
2. Adam Krupka 0 2 Josef Čerpl 18:02 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Rakušan na hrad 2 20 0 0
2. Bludišťáci 2 18 0 0
3. Tým Nový PORG 2 18 0 0
4. Piškolus 2 16 0 0
5. Logicmani 2 14 0 0
6. Štola D 2 14 0 0
7. LOBIN 2 14 0 0
8. PLUSKA 2 14 0 0
9. Ještěři z temných světů 2 14 0 0
10. GVH B 2 12 0 0
11. Blondýny 2 12 0 0
12. 5 Nejvlivnější tým ČR 2 12 0 0
13. Kdo maže, ten stejně nejede 2 12 0 0
14. KŘÍŽKUJTE VOLNÝ BLOK 1 10 0 1
15. Bobo 1 10 0 1
16. Svitlušky 0 8 0 0
17. Pepíček 0 8 0 0
18. Jamka Team 0 8 0 0
19. Adam´s team 0 8 0 0
20. Gomoku knights 0 6 0 0
21. KUKURAJ 0 6 0 0
22. Hradišťáci 0 6 0 0
23. Připosránci 0 6 0 0
24. VTF-MF 0 6 0 0
25. Gomoku beginners 0 4 0 0
26. ÁČKA 0 2 0 0
27. Gomoku Players 0 2 0 0
28. OA DUŠNÍ 1.D - 1 0 0 0 0