Online

14. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 14. 11. v 15:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Plzeňský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 14. 11. 18:04

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Olivový PišKoti 12 8 GymPTáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 2 0 Josef Pavlič 18:04 Detail
1. Jan Prokeš 0 2 Jakub Vojík 18:04 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 2 0 Jana Škulinová 18:04 Detail
1. Šimon Doležal 0 2 Tomáš Jelínek 18:04 Detail
1. František Ouška 2 0 František Vozábal 18:04 Detail
2. František Ouška 2 0 František Vozábal 18:08 Detail
2. Jan Prokeš 2 0 Jakub Vojík 18:09 Detail
2. Šimon Doležal 0 2 Tomáš Jelínek 18:09 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 2 0 Jana Škulinová 18:09 Detail
2. Adam Fojt 0 2 Josef Pavlič 18:12 Detail
QUADRIFOGLIO 2 18 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vrba 0 2 Jan Stuchlík 18:04 Detail
1. Matouš Slavotínek 0 2 Jan Marek 18:04 Detail
1. Radovan Sup 0 2 Filip Janovský 18:04 Detail
1. Martin Ruhsam 2 0 Tomáš Polánek 18:04 Detail
1. Tomáš Nosál 0 2 Jan Veselý 18:04 Detail
2. Radovan Sup 0 2 Filip Janovský 18:07 Detail
2. Matouš Slavotínek 0 2 Jan Marek 18:07 Detail
2. Tomáš Nosál 0 2 Jan Veselý 18:09 Detail
2. Martin Ruhsam 0 2 Tomáš Polánek 18:12 Detail
2. Tomáš Vrba 0 2 Jan Stuchlík 18:13 Detail
Gomokutilové 14 6 Poslední křížková výprava Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Tomáš Johaník 18:04 Detail
1. Marek Vácal 0 2 Matěj Habada 18:04 Detail
1. Jan Naxera 2 0 Jan Brůna 18:04 Detail
1. Daniel Vočadlo 2 0 Šimon Mach 18:04 Detail
1. Martin Kocourek 2 0 David Kovář 18:04 Detail
2. Alan Karlíček 2 0 Tomáš Johaník 18:06 Detail
2. Martin Kocourek 2 0 David Kovář 18:07 Detail
2. Daniel Vočadlo 0 2 Šimon Mach 18:08 Detail
2. Jan Naxera 2 0 Jan Brůna 18:08 Detail
2. Marek Vácal 0 2 Matěj Habada 18:09 Detail
Libadotaji 12 8 gympl vary Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 2 0 Jan Dvořák 18:04 Detail
1. Barbora Suchanová 2 0 Marek Owcarzy 18:04 Detail
1. Dominik Padyšák 0 2 Ondřej Hudeček 18:04 Detail
1. Libuše Hamadejová 2 0 Lubor Kollár 18:04 Detail
1. Jiří Sýkora 2 0 Miroslav Liška 18:04 Detail
2. Dominik Padyšák 0 2 Ondřej Hudeček 18:06 Detail
2. Libuše Hamadejová 0 2 Lubor Kollár 18:06 Detail
2. Jiří Sýkora 2 0 Miroslav Liška 18:07 Detail
2. Barbora Suchanová 0 2 Marek Owcarzy 18:08 Detail
2. Tadeáš Janeček 2 0 Jan Dvořák 18:11 Detail
Průmyslováci 8 12 Hráči Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Horák 2 0 Patrik Beránek 18:04 Detail
1. Josef Terč 2 0 Josef Postel 18:04 Detail
1. Tomáš Spáčil 0 2 Petr Bílek 18:04 Detail
1. Filip Šlajs 0 2 Tak Khang Tran 18:04 Detail
1. Vladislav Pohanka 0 2 Václav Rada 18:04 Detail
2. Tomáš Spáčil 2 0 Petr Bílek 18:06 Detail
2. Filip Šlajs 0 2 Tak Khang Tran 18:07 Detail
2. Vladislav Pohanka 0 2 Václav Rada 18:07 Detail
2. Josef Terč 0 2 Josef Postel 18:08 Detail
2. Jáchym Horák 2 0 Patrik Beránek 18:11 Detail
Husiti 4 16 Loupáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 0 2 Janek Hlavatý 18:04 Detail
1. Julie Eva Grobárová 0 2 Alexander Mateides 18:04 Detail
1. Josef Hynek 0 2 Šimon Jukl 18:04 Detail
1. Marek Zeleňka 2 0 Matouš Nečil 18:04 Detail
1. Monika Janovská 0 2 Hana Váňová 18:04 Detail
2. Monika Janovská 0 2 Hana Váňová 18:05 Detail
2. Marek Zeleňka 0 2 Matouš Nečil 18:06 Detail
2. Josef Hynek 0 2 Šimon Jukl 18:07 Detail
2. Julie Eva Grobárová 0 2 Alexander Mateides 18:09 Detail
2. Richard Kubeš 2 0 Janek Hlavatý 18:11 Detail
Strážci Galaxie 6 14 Sportovka Academy Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Kalašová 2 0 Jan Treml 18:04 Detail
1. Žaneta Fryšová 0 2 Jakub Kule 18:04 Detail
1. Eliška Janoušková 0 2 Jakub Marek 18:04 Detail
1. Marek Tomčany 0 2 Adam Preis 18:04 Detail
1. Marek Meindlschmid 0 2 Martin Straka 18:04 Detail
2. Žaneta Fryšová 0 2 Jakub Kule 18:05 Detail
2. Marek Meindlschmid 0 2 Martin Straka 18:07 Detail
2. Martina Kalašová 0 2 Jan Treml 18:07 Detail
2. Eliška Janoušková 2 0 Jakub Marek 18:08 Detail
2. Marek Tomčany 2 0 Adam Preis 18:09 Detail
CLOWFEIST 6 14 The Fellowship of the Five Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vocilka 0 2 Jana Halámková 18:04 Detail
1. František Dedich 0 2 Martin Coubal 18:04 Detail
1. Jan Rambousek 2 0 Patrik Kadlec 18:04 Detail
1. Ondřej David 0 2 Tereza Cirklová 18:04 Detail
1. Tomáš Vlček 0 2 Lucie Appeltauerová 18:04 Detail
2. František Dedich 0 2 Martin Coubal 18:06 Detail
2. Jan Rambousek 0 2 Patrik Kadlec 18:07 Detail
2. Tomáš Vlček 0 2 Lucie Appeltauerová 18:10 Detail
2. Tomáš Vocilka 2 0 Jana Halámková 18:12 Detail
2. Ondřej David 2 0 Tereza Cirklová 18:15 Detail
D1 12 8 9.A Kostelka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Soušek 0 2 Anna Moulisová 18:04 Detail
1. Jacob Zeman 2 0 Daniel Jonáš 18:04 Detail
1. Filip Holý 2 0 Petr Packan 18:04 Detail
1. Tadeáš Kajtman 2 0 Aleš Krofta 18:04 Detail
1. Jáchym Kajtman 0 2 Jan Šmucr 18:04 Detail
2. Filip Holý 2 0 Petr Packan 18:06 Detail
2. Tadeáš Kajtman 2 0 Aleš Krofta 18:06 Detail
2. Jáchym Kajtman 2 0 Jan Šmucr 18:10 Detail
2. Jacob Zeman 0 2 Daniel Jonáš 18:12 Detail
2. Jan Soušek 0 2 Anna Moulisová 18:14 Detail
Husiti I. 12 8 Pišmaster Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Reichl 2 0 Matěj Lacina 18:04 Detail
1. Petra Jungwirthová 2 0 Martin Šebesta 18:04 Detail
1. Justyna Vlková 2 0 Vojtěch Matějka 18:04 Detail
1. Julie Grobárová 2 0 Eliška Tichá 18:04 Detail
1. Jana Kuchtová 2 0 Vojtěch Razima 18:04 Detail
2. Jana Kuchtová 0 2 Vojtěch Razima 18:12 Detail
2. Petra Jungwirthová 0 2 Martin Šebesta 18:12 Detail
2. Marek Reichl 0 2 Matěj Lacina 18:12 Detail
2. Justyna Vlková 2 0 Vojtěch Matějka 18:12 Detail
2. Julie Grobárová 0 2 Eliška Tichá 18:12 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Pí na druhou Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 2 0 Tereza Nosilová 18:04 Detail
1. Karel Eben 2 0 Jakub Nývlt 18:04 Detail
1. Simon Hubelník 2 0 Lukáš Tesař 18:04 Detail
1. Čeněk Ziegler 2 0 Tomáš Kolman 18:04 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 Kristýna Kyselová 18:04 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Kristýna Kyselová 18:12 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Tereza Nosilová 18:12 Detail
2. Karel Eben 0 2 Jakub Nývlt 18:12 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Tomáš Kolman 18:12 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Lukáš Tesař 18:12 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pišqoti 13 106 43 111
2. Olivový PišKoti 13 94 42 109
3. Gomokutilové 10 102 46 74
4. Libadotaji 10 86 34 58
5. GymPTáci 9 86 42 61
6. Hráči 9 74 37 51
7. Loupáci 8 86 36 46
8. Poslední křížková výprava 8 80 43 52
9. QUADRIFOGLIO 8 76 31 42
10. Sportovka Academy 7 74 38 48
11. Husiti 6 74 33 25
12. Průmyslováci 6 72 40 32
13. The Fellowship of the Five 6 72 32 18
14. gympl vary 6 70 35 28
15. Strážci Galaxie 6 66 33 40
16. D1 6 58 29 31
17. Husiti I. 6 48 24 16
18. CLOWFEIST 5 62 30 22
19. 9.A Kostelka 4 60 30 8
20. Pí na druhou 4 40 27 14
21. Pišmaster 2 28 25 6
22. Sociálně Cementní Gambleři 2 26 26 6

Začátek: 14. 11. 17:38

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Olivový PišKoti 10 10 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 0 2 Jan Stuchlík 17:38 Detail
1. Jan Prokeš 2 0 Jan Marek 17:38 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 0 2 Filip Janovský 17:38 Detail
1. Šimon Doležal 0 2 Tomáš Polánek 17:38 Detail
1. František Ouška 0 2 Jan Veselý 17:38 Detail
2. Jan Prokeš 2 0 Jan Marek 17:43 Detail
2. Adam Fojt 2 0 Jan Stuchlík 17:43 Detail
2. František Ouška 2 0 Jan Veselý 17:43 Detail
2. Šimon Doležal 2 0 Tomáš Polánek 17:48 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 0 2 Filip Janovský 17:49 Detail
GymPTáci 14 6 Libadotaji Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 0 2 Tadeáš Janeček 17:38 Detail
1. Jakub Vojík 2 0 Barbora Suchanová 17:38 Detail
1. Jana Škulinová 0 2 Dominik Padyšák 17:38 Detail
1. Tomáš Jelínek 2 0 Libuše Hamadejová 17:38 Detail
1. František Vozábal 2 0 Jiří Sýkora 17:38 Detail
2. Jana Škulinová 2 0 Dominik Padyšák 17:39 Detail
2. Tomáš Jelínek 2 0 Libuše Hamadejová 17:42 Detail
2. Josef Pavlič 2 0 Tadeáš Janeček 17:42 Detail
2. Jakub Vojík 2 0 Barbora Suchanová 17:43 Detail
2. František Vozábal 0 2 Jiří Sýkora 17:47 Detail
Gomokutilové 18 2 Hráči Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Patrik Beránek 17:38 Detail
1. Marek Vácal 0 2 Josef Postel 17:38 Detail
1. Jan Naxera 2 0 Petr Bílek 17:38 Detail
1. Daniel Vočadlo 2 0 Tak Khang Tran 17:38 Detail
1. Martin Kocourek 2 0 Václav Rada 17:38 Detail
2. Martin Kocourek 2 0 Václav Rada 17:39 Detail
2. Jan Naxera 2 0 Petr Bílek 17:40 Detail
2. Marek Vácal 2 0 Josef Postel 17:41 Detail
2. Daniel Vočadlo 2 0 Tak Khang Tran 17:45 Detail
2. Alan Karlíček 2 0 Patrik Beránek 17:46 Detail
Poslední křížková výprava 12 8 Loupáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Johaník 2 0 Janek Hlavatý 17:38 Detail
1. Matěj Habada 2 0 Alexander Mateides 17:38 Detail
1. Jan Brůna 0 2 Šimon Jukl 17:38 Detail
1. Šimon Mach 0 2 Matouš Nečil 17:38 Detail
1. David Kovář 2 0 Hana Váňová 17:38 Detail
2. David Kovář 0 2 Hana Váňová 17:39 Detail
2. Matěj Habada 2 0 Alexander Mateides 17:40 Detail
2. Jan Brůna 0 2 Šimon Jukl 17:40 Detail
2. Šimon Mach 2 0 Matouš Nečil 17:41 Detail
2. Tomáš Johaník 2 0 Janek Hlavatý 17:41 Detail
QUADRIFOGLIO 14 6 Sportovka Academy Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vrba 2 0 Jan Treml 17:38 Detail
1. Matouš Slavotínek 2 0 Jakub Kule 17:38 Detail
1. Radovan Sup 2 0 Jakub Marek 17:38 Detail
1. Martin Ruhsam 2 0 Adam Preis 17:38 Detail
1. Tomáš Nosál 2 0 Martin Straka 17:38 Detail
2. Martin Ruhsam 2 0 Adam Preis 17:40 Detail
2. Tomáš Nosál 2 0 Martin Straka 17:40 Detail
2. Radovan Sup 0 2 Jakub Marek 17:41 Detail
2. Tomáš Vrba 0 2 Jan Treml 17:43 Detail
2. Matouš Slavotínek 0 2 Jakub Kule 17:48 Detail
Husiti 10 10 gympl vary Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 2 0 Jan Dvořák 17:38 Detail
1. Julie Eva Grobárová 2 0 Marek Owcarzy 17:38 Detail
1. Josef Hynek 2 0 Ondřej Hudeček 17:38 Detail
1. Marek Zeleňka 2 0 Lubor Kollár 17:38 Detail
1. Monika Janovská 2 0 Miroslav Liška 17:38 Detail
2. Josef Hynek 0 2 Ondřej Hudeček 17:40 Detail
2. Marek Zeleňka 0 2 Lubor Kollár 17:40 Detail
2. Richard Kubeš 0 2 Jan Dvořák 17:42 Detail
2. Monika Janovská 0 2 Miroslav Liška 17:43 Detail
2. Julie Eva Grobárová 0 2 Marek Owcarzy 17:49 Detail
D1 4 16 Průmyslováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Soušek 0 2 Jáchym Horák 17:38 Detail
1. Jacob Zeman 0 2 Josef Terč 17:38 Detail
1. Filip Holý 2 0 Tomáš Spáčil 17:38 Detail
1. Tadeáš Kajtman 0 2 Filip Šlajs 17:38 Detail
1. Jáchym Kajtman 0 2 Vladislav Pohanka 17:38 Detail
2. Filip Holý 0 2 Tomáš Spáčil 17:39 Detail
2. Tadeáš Kajtman 0 2 Filip Šlajs 17:40 Detail
2. Jacob Zeman 2 0 Josef Terč 17:40 Detail
2. Jáchym Kajtman 0 2 Vladislav Pohanka 17:40 Detail
2. Jan Soušek 0 2 Jáchym Horák 17:42 Detail
Strážci Galaxie 14 6 The Fellowship of the Five Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Kalašová 2 0 Jana Halámková 17:38 Detail
1. Žaneta Fryšová 0 2 Martin Coubal 17:38 Detail
1. Eliška Janoušková 0 2 Patrik Kadlec 17:38 Detail
1. Marek Tomčany 2 0 Tereza Cirklová 17:38 Detail
1. Marek Meindlschmid 2 0 Lucie Appeltauerová 17:38 Detail
2. Marek Meindlschmid 2 0 Lucie Appeltauerová 17:39 Detail
2. Eliška Janoušková 0 2 Patrik Kadlec 17:40 Detail
2. Martina Kalašová 2 0 Jana Halámková 17:42 Detail
2. Marek Tomčany 2 0 Tereza Cirklová 17:46 Detail
2. Žaneta Fryšová 2 0 Martin Coubal 17:48 Detail
CLOWFEIST 20 0 Pišmaster Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vocilka 2 0 Matěj Lacina 17:38 Detail
1. František Dedich 2 0 Martin Šebesta 17:38 Detail
1. Jan Rambousek 2 0 Vojtěch Matějka 17:38 Detail
1. Ondřej David 2 0 Eliška Tichá 17:38 Detail
1. Tomáš Vlček 2 0 Vojtěch Razima 17:38 Detail
2. Jan Rambousek 2 0 Vojtěch Matějka 17:46 Detail
2. Tomáš Vocilka 2 0 Matěj Lacina 17:46 Detail
2. Ondřej David 2 0 Eliška Tichá 17:46 Detail
2. František Dedich 2 0 Martin Šebesta 17:46 Detail
2. Tomáš Vlček 2 0 Vojtěch Razima 17:46 Detail
Husiti I. 14 6 Pí na druhou Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Reichl 2 0 Tereza Nosilová 17:38 Detail
1. Petra Jungwirthová 0 2 Jakub Nývlt 17:38 Detail
1. Justyna Vlková 2 0 Lukáš Tesař 17:38 Detail
1. Julie Grobárová 0 2 Tomáš Kolman 17:38 Detail
1. Jana Kuchtová 0 2 Kristýna Kyselová 17:38 Detail
2. Julie Grobárová 2 0 Tomáš Kolman 17:46 Detail
2. Jana Kuchtová 2 0 Kristýna Kyselová 17:46 Detail
2. Petra Jungwirthová 2 0 Jakub Nývlt 17:46 Detail
2. Justyna Vlková 2 0 Lukáš Tesař 17:46 Detail
2. Marek Reichl 2 0 Tereza Nosilová 17:48 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 9.A Kostelka Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Anna Moulisová 17:38 Detail
1. Karel Eben 0 2 Daniel Jonáš 17:38 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Petr Packan 17:38 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Aleš Krofta 17:38 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Jan Šmucr 17:38 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Jan Šmucr 17:46 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Petr Packan 17:46 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Aleš Krofta 17:46 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Anna Moulisová 17:46 Detail
2. Karel Eben 0 2 Daniel Jonáš 17:46 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pišqoti 11 88 31 81
2. Olivový PišKoti 11 82 29 77
3. GymPTáci 9 78 25 55
4. Gomokutilové 8 88 30 44
5. Poslední křížková výprava 8 74 29 48
6. Libadotaji 8 74 23 38
7. QUADRIFOGLIO 8 74 21 36
8. Hráči 7 62 23 27
9. Loupáci 6 70 28 34
10. Husiti 6 70 23 23
11. Průmyslováci 6 64 27 26
12. gympl vary 6 62 24 24
13. Strážci Galaxie 6 60 24 32
14. Sportovka Academy 5 60 29 30
15. CLOWFEIST 5 56 17 16
16. The Fellowship of the Five 4 58 23 6
17. 9.A Kostelka 4 52 22 6
18. D1 4 46 23 19
19. Husiti I. 4 36 17 8
20. Pí na druhou 3 30 23 12
21. Pišmaster 2 20 16 4
22. Sociálně Cementní Gambleři 1 16 18 2

Začátek: 14. 11. 17:13

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gomokutilové 8 12 Olivový PišKoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Adam Fojt 17:13 Detail
1. Marek Vácal 0 2 Jan Prokeš 17:13 Detail
1. Jan Naxera 2 0 Aleš Manuel Papáček 17:13 Detail
1. Daniel Vočadlo 0 2 Šimon Doležal 17:13 Detail
1. Martin Kocourek 0 2 František Ouška 17:13 Detail
2. Daniel Vočadlo 0 2 Šimon Doležal 17:15 Detail
2. Alan Karlíček 2 0 Adam Fojt 17:16 Detail
2. Martin Kocourek 2 0 František Ouška 17:16 Detail
2. Jan Naxera 0 2 Aleš Manuel Papáček 17:17 Detail
2. Marek Vácal 0 2 Jan Prokeš 17:21 Detail
Poslední křížková výprava 8 12 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Johaník 0 2 Jan Stuchlík 17:13 Detail
1. Matěj Habada 2 0 Jan Marek 17:13 Detail
1. Jan Brůna 0 2 Filip Janovský 17:13 Detail
1. Šimon Mach 0 2 Tomáš Polánek 17:13 Detail
1. David Kovář 0 2 Jan Veselý 17:13 Detail
2. Tomáš Johaník 2 0 Jan Stuchlík 17:15 Detail
2. Matěj Habada 2 0 Jan Marek 17:17 Detail
2. Šimon Mach 2 0 Tomáš Polánek 17:17 Detail
2. Jan Brůna 0 2 Filip Janovský 17:17 Detail
2. David Kovář 0 2 Jan Veselý 17:18 Detail
The Fellowship of the Five 4 16 Libadotaji Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Halámková 0 2 Tadeáš Janeček 17:13 Detail
1. Martin Coubal 0 2 Barbora Suchanová 17:13 Detail
1. Patrik Kadlec 2 0 Dominik Padyšák 17:13 Detail
1. Tereza Cirklová 0 2 Libuše Hamadejová 17:13 Detail
1. Lucie Appeltauerová 0 2 Jiří Sýkora 17:13 Detail
2. Tereza Cirklová 0 2 Libuše Hamadejová 17:15 Detail
2. Jana Halámková 0 2 Tadeáš Janeček 17:16 Detail
2. Martin Coubal 2 0 Barbora Suchanová 17:18 Detail
2. Lucie Appeltauerová 0 2 Jiří Sýkora 17:19 Detail
2. Patrik Kadlec 0 2 Dominik Padyšák 17:20 Detail
Sportovka Academy 10 10 Hráči Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Treml 0 2 Patrik Beránek 17:13 Detail
1. Jakub Kule 0 2 Josef Postel 17:13 Detail
1. Jakub Marek 2 0 Petr Bílek 17:13 Detail
1. Adam Preis 2 0 Tak Khang Tran 17:13 Detail
1. Martin Straka 0 2 Václav Rada 17:13 Detail
2. Martin Straka 2 0 Václav Rada 17:14 Detail
2. Adam Preis 0 2 Tak Khang Tran 17:15 Detail
2. Jakub Kule 0 2 Josef Postel 17:15 Detail
2. Jan Treml 2 0 Patrik Beránek 17:16 Detail
2. Jakub Marek 2 0 Petr Bílek 17:17 Detail
Průmyslováci 4 16 GymPTáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Horák 0 2 Josef Pavlič 17:13 Detail
1. Josef Terč 2 0 Jakub Vojík 17:13 Detail
1. Tomáš Spáčil 2 0 Jana Škulinová 17:13 Detail
1. Filip Šlajs 0 2 Tomáš Jelínek 17:13 Detail
1. Vladislav Pohanka 0 2 František Vozábal 17:13 Detail
2. Filip Šlajs 0 2 Tomáš Jelínek 17:15 Detail
2. Jáchym Horák 0 2 Josef Pavlič 17:16 Detail
2. Vladislav Pohanka 0 2 František Vozábal 17:18 Detail
2. Josef Terč 0 2 Jakub Vojík 17:26 Detail
2. Tomáš Spáčil 0 2 Jana Škulinová 17:27 Detail
QUADRIFOGLIO 14 6 Husiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vrba 0 2 Richard Kubeš 17:13 Detail
1. Matouš Slavotínek 2 0 Julie Eva Grobárová 17:13 Detail
1. Radovan Sup 0 2 Josef Hynek 17:13 Detail
1. Martin Ruhsam 0 2 Marek Zeleňka 17:13 Detail
1. Tomáš Nosál 2 0 Monika Janovská 17:13 Detail
2. Radovan Sup 2 0 Josef Hynek 17:14 Detail
2. Martin Ruhsam 2 0 Marek Zeleňka 17:16 Detail
2. Tomáš Vrba 2 0 Richard Kubeš 17:17 Detail
2. Tomáš Nosál 2 0 Monika Janovská 17:18 Detail
2. Matouš Slavotínek 2 0 Julie Eva Grobárová 17:20 Detail
gympl vary 12 8 Strážci Galaxie Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Dvořák 2 0 Martina Kalašová 17:13 Detail
1. Marek Owcarzy 0 2 Žaneta Fryšová 17:13 Detail
1. Ondřej Hudeček 0 2 Eliška Janoušková 17:13 Detail
1. Lubor Kollár 2 0 Marek Tomčany 17:13 Detail
1. Miroslav Liška 0 2 Marek Meindlschmid 17:13 Detail
2. Lubor Kollár 2 0 Marek Tomčany 17:14 Detail
2. Miroslav Liška 0 2 Marek Meindlschmid 17:15 Detail
2. Ondřej Hudeček 2 0 Eliška Janoušková 17:17 Detail
2. Marek Owcarzy 2 0 Žaneta Fryšová 17:22 Detail
2. Jan Dvořák 2 0 Martina Kalašová 17:23 Detail
9.A Kostelka 2 18 Loupáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Moulisová 0 2 Janek Hlavatý 17:13 Detail
1. Daniel Jonáš 0 2 Alexander Mateides 17:13 Detail
1. Petr Packan 0 2 Šimon Jukl 17:13 Detail
1. Aleš Krofta 0 2 Matouš Nečil 17:13 Detail
1. Jan Šmucr 0 2 Hana Váňová 17:13 Detail
2. Daniel Jonáš 2 0 Alexander Mateides 17:14 Detail
2. Jan Šmucr 0 2 Hana Váňová 17:14 Detail
2. Aleš Krofta 0 2 Matouš Nečil 17:14 Detail
2. Petr Packan 0 2 Šimon Jukl 17:15 Detail
2. Anna Moulisová 0 2 Janek Hlavatý 17:20 Detail
CLOWFEIST 10 10 D1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vocilka 2 0 Jan Soušek 17:13 Detail
1. František Dedich 0 2 Jacob Zeman 17:13 Detail
1. Jan Rambousek 0 2 Filip Holý 17:13 Detail
1. Ondřej David 0 2 Tadeáš Kajtman 17:13 Detail
1. Tomáš Vlček 2 0 Jáchym Kajtman 17:13 Detail
2. Tomáš Vocilka 2 0 Jan Soušek 17:16 Detail
2. Jan Rambousek 2 0 Filip Holý 17:17 Detail
2. František Dedich 0 2 Jacob Zeman 17:17 Detail
2. Tomáš Vlček 2 0 Jáchym Kajtman 17:18 Detail
2. Ondřej David 0 2 Tadeáš Kajtman 17:19 Detail
Pišmaster 10 10 Pí na druhou Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Lacina 2 0 Tereza Nosilová 17:13 Detail
1. Martin Šebesta 2 0 Jakub Nývlt 17:13 Detail
1. Vojtěch Matějka 2 0 Lukáš Tesař 17:13 Detail
1. Eliška Tichá 2 0 Tomáš Kolman 17:13 Detail
1. Vojtěch Razima 2 0 Kristýna Kyselová 17:13 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Jakub Nývlt 17:20 Detail
2. Vojtěch Razima 0 2 Kristýna Kyselová 17:20 Detail
2. Eliška Tichá 0 2 Tomáš Kolman 17:20 Detail
2. Matěj Lacina 0 2 Tereza Nosilová 17:20 Detail
2. Vojtěch Matějka 0 2 Lukáš Tesař 17:20 Detail
Husiti I. 14 6 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Reichl 2 0 Nikolas Flamel 17:13 Detail
1. Petra Jungwirthová 0 2 Karel Eben 17:13 Detail
1. Justyna Vlková 2 0 Simon Hubelník 17:13 Detail
1. Julie Grobárová 0 2 Čeněk Ziegler 17:13 Detail
1. Jana Kuchtová 0 2 Marek Voděnka 17:13 Detail
2. Jana Kuchtová 2 0 Marek Voděnka 17:20 Detail
2. Petra Jungwirthová 2 0 Karel Eben 17:20 Detail
2. Julie Grobárová 2 0 Čeněk Ziegler 17:20 Detail
2. Justyna Vlková 2 0 Simon Hubelník 17:21 Detail
2. Marek Reichl 2 0 Nikolas Flamel 17:22 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pišqoti 10 78 18 54
2. Olivový PišKoti 10 72 16 54
3. Libadotaji 8 68 13 30
4. GymPTáci 7 64 14 29
5. Hráči 7 60 15 27
6. Gomokutilové 6 70 22 30
7. Poslední křížková výprava 6 62 20 28
8. Loupáci 6 62 16 22
9. QUADRIFOGLIO 6 60 12 20
10. Husiti 5 60 13 13
11. Sportovka Academy 5 54 19 23
12. gympl vary 5 52 14 14
13. The Fellowship of the Five 4 52 15 6
14. Průmyslováci 4 48 19 14
15. Strážci Galaxie 4 46 15 20
16. D1 4 42 12 12
17. CLOWFEIST 3 36 13 8
18. Pí na druhou 3 24 13 8
19. 9.A Kostelka 2 32 17 4
20. Husiti I. 2 22 12 2
21. Pišmaster 2 20 9 4
22. Sociálně Cementní Gambleři 1 16 11 2

Začátek: 14. 11. 16:47

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gomokutilové 8 12 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Jan Stuchlík 16:47 Detail
1. Marek Vácal 0 2 Jan Marek 16:47 Detail
1. Jan Naxera 2 0 Filip Janovský 16:47 Detail
1. Daniel Vočadlo 0 2 Tomáš Polánek 16:47 Detail
1. Martin Kocourek 0 2 Jan Veselý 16:47 Detail
2. Alan Karlíček 2 0 Jan Stuchlík 16:50 Detail
2. Daniel Vočadlo 2 0 Tomáš Polánek 16:52 Detail
2. Jan Naxera 0 2 Filip Janovský 16:53 Detail
2. Martin Kocourek 0 2 Jan Veselý 16:56 Detail
2. Marek Vácal 0 2 Jan Marek 16:59 Detail
Průmyslováci 4 16 Olivový PišKoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Horák 0 2 Adam Fojt 16:47 Detail
1. Josef Terč 2 0 Jan Prokeš 16:47 Detail
1. Tomáš Spáčil 0 2 Aleš Manuel Papáček 16:47 Detail
1. Filip Šlajs 0 2 Šimon Doležal 16:47 Detail
1. Vladislav Pohanka 0 2 František Ouška 16:47 Detail
2. Josef Terč 2 0 Jan Prokeš 16:49 Detail
2. Vladislav Pohanka 0 2 František Ouška 16:50 Detail
2. Filip Šlajs 0 2 Šimon Doležal 16:54 Detail
2. Jáchym Horák 0 2 Adam Fojt 16:56 Detail
2. Tomáš Spáčil 0 2 Aleš Manuel Papáček 16:57 Detail
Sportovka Academy 4 16 Libadotaji Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Treml 0 2 Tadeáš Janeček 16:47 Detail
1. Jakub Kule 0 2 Barbora Suchanová 16:47 Detail
1. Jakub Marek 0 2 Dominik Padyšák 16:47 Detail
1. Adam Preis 0 2 Libuše Hamadejová 16:47 Detail
1. Martin Straka 2 0 Jiří Sýkora 16:47 Detail
2. Adam Preis 0 2 Libuše Hamadejová 16:49 Detail
2. Jan Treml 0 2 Tadeáš Janeček 16:49 Detail
2. Jakub Marek 2 0 Dominik Padyšák 16:50 Detail
2. Jakub Kule 0 2 Barbora Suchanová 16:54 Detail
2. Martin Straka 0 2 Jiří Sýkora 16:57 Detail
Poslední křížková výprava 18 2 Strážci Galaxie Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Johaník 2 0 Martina Kalašová 16:47 Detail
1. Matěj Habada 2 0 Žaneta Fryšová 16:47 Detail
1. Jan Brůna 2 0 Eliška Janoušková 16:47 Detail
1. Šimon Mach 2 0 Marek Tomčany 16:47 Detail
1. David Kovář 0 2 Marek Meindlschmid 16:47 Detail
2. David Kovář 2 0 Marek Meindlschmid 16:49 Detail
2. Šimon Mach 2 0 Marek Tomčany 16:49 Detail
2. Matěj Habada 2 0 Žaneta Fryšová 16:50 Detail
2. Jan Brůna 2 0 Eliška Janoušková 16:51 Detail
2. Tomáš Johaník 2 0 Martina Kalašová 16:52 Detail
The Fellowship of the Five 8 12 Hráči Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Halámková 0 2 Patrik Beránek 16:47 Detail
1. Martin Coubal 0 2 Josef Postel 16:47 Detail
1. Patrik Kadlec 2 0 Petr Bílek 16:47 Detail
1. Tereza Cirklová 0 2 Tak Khang Tran 16:47 Detail
1. Lucie Appeltauerová 2 0 Václav Rada 16:47 Detail
2. Patrik Kadlec 0 2 Petr Bílek 16:49 Detail
2. Lucie Appeltauerová 2 0 Václav Rada 16:49 Detail
2. Jana Halámková 0 2 Patrik Beránek 16:50 Detail
2. Tereza Cirklová 0 2 Tak Khang Tran 16:51 Detail
2. Martin Coubal 2 0 Josef Postel 16:52 Detail
gympl vary 4 16 GymPTáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Dvořák 0 2 Josef Pavlič 16:47 Detail
1. Marek Owcarzy 2 0 Jakub Vojík 16:47 Detail
1. Ondřej Hudeček 0 2 Jana Škulinová 16:47 Detail
1. Lubor Kollár 2 0 Tomáš Jelínek 16:47 Detail
1. Miroslav Liška 0 2 František Vozábal 16:47 Detail
2. Lubor Kollár 0 2 Tomáš Jelínek 16:49 Detail
2. Miroslav Liška 0 2 František Vozábal 16:49 Detail
2. Ondřej Hudeček 0 2 Jana Škulinová 16:50 Detail
2. Marek Owcarzy 0 2 Jakub Vojík 16:50 Detail
2. Jan Dvořák 0 2 Josef Pavlič 16:53 Detail
9.A Kostelka 2 18 Husiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Moulisová 0 2 Richard Kubeš 16:47 Detail
1. Daniel Jonáš 0 2 Julie Eva Grobárová 16:47 Detail
1. Petr Packan 2 0 Josef Hynek 16:47 Detail
1. Aleš Krofta 0 2 Marek Zeleňka 16:47 Detail
1. Jan Šmucr 0 2 Monika Janovská 16:47 Detail
2. Aleš Krofta 0 2 Marek Zeleňka 16:49 Detail
2. Jan Šmucr 0 2 Monika Janovská 16:50 Detail
2. Anna Moulisová 0 2 Richard Kubeš 16:53 Detail
2. Petr Packan 0 2 Josef Hynek 16:54 Detail
2. Daniel Jonáš 0 2 Julie Eva Grobárová 16:55 Detail
CLOWFEIST 2 18 Loupáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vocilka 0 2 Janek Hlavatý 16:47 Detail
1. František Dedich 0 2 Alexander Mateides 16:47 Detail
1. Jan Rambousek 0 2 Šimon Jukl 16:47 Detail
1. Ondřej David 0 2 Matouš Nečil 16:47 Detail
1. Tomáš Vlček 2 0 Hana Váňová 16:47 Detail
2. Ondřej David 0 2 Matouš Nečil 16:48 Detail
2. František Dedich 0 2 Alexander Mateides 16:50 Detail
2. Jan Rambousek 0 2 Šimon Jukl 16:50 Detail
2. Tomáš Vlček 0 2 Hana Váňová 16:53 Detail
2. Tomáš Vocilka 0 2 Janek Hlavatý 17:00 Detail
QUADRIFOGLIO 20 0 Pí na druhou Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vrba 2 0 Tereza Nosilová 16:47 Detail
1. Matouš Slavotínek 2 0 Jakub Nývlt 16:47 Detail
1. Radovan Sup 2 0 Lukáš Tesař 16:47 Detail
1. Martin Ruhsam 2 0 Tomáš Kolman 16:47 Detail
1. Tomáš Nosál 2 0 Kristýna Kyselová 16:47 Detail
2. Radovan Sup 2 0 Lukáš Tesař 16:55 Detail
2. Matouš Slavotínek 2 0 Jakub Nývlt 16:55 Detail
2. Tomáš Nosál 2 0 Kristýna Kyselová 16:55 Detail
2. Tomáš Vrba 2 0 Tereza Nosilová 16:55 Detail
2. Martin Ruhsam 2 0 Tomáš Kolman 16:55 Detail
Husiti I. 4 16 D1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Reichl 0 2 Jan Soušek 16:47 Detail
1. Petra Jungwirthová 0 2 Jacob Zeman 16:47 Detail
1. Justyna Vlková 2 0 Filip Holý 16:47 Detail
1. Julie Grobárová 0 2 Tadeáš Kajtman 16:47 Detail
1. Jana Kuchtová 0 2 Jáchym Kajtman 16:47 Detail
2. Justyna Vlková 2 0 Filip Holý 16:52 Detail
2. Julie Grobárová 0 2 Tadeáš Kajtman 16:55 Detail
2. Petra Jungwirthová 0 2 Jacob Zeman 16:55 Detail
2. Marek Reichl 0 2 Jan Soušek 16:56 Detail
2. Jana Kuchtová 0 2 Jáchym Kajtman 16:56 Detail
Pišmaster 10 10 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Lacina 0 2 Nikolas Flamel 16:47 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Karel Eben 16:47 Detail
1. Vojtěch Matějka 0 2 Simon Hubelník 16:47 Detail
1. Eliška Tichá 0 2 Čeněk Ziegler 16:47 Detail
1. Vojtěch Razima 0 2 Marek Voděnka 16:47 Detail
2. Matěj Lacina 2 0 Nikolas Flamel 16:55 Detail
2. Vojtěch Razima 2 0 Marek Voděnka 16:55 Detail
2. Vojtěch Matějka 2 0 Simon Hubelník 16:55 Detail
2. Martin Šebesta 2 0 Karel Eben 16:55 Detail
2. Eliška Tichá 2 0 Čeněk Ziegler 16:55 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pišqoti 8 66 9 30
2. Olivový PišKoti 8 60 10 38
3. Gomokutilové 6 62 10 24
4. Poslední křížková výprava 6 54 9 24
5. Libadotaji 6 52 8 20
6. Hráči 6 50 8 18
7. Husiti 5 54 6 10
8. GymPTáci 5 48 7 14
9. The Fellowship of the Five 4 48 7 4
10. QUADRIFOGLIO 4 46 6 8
11. Průmyslováci 4 44 10 12
12. Loupáci 4 44 10 12
13. Sportovka Academy 4 44 10 10
14. Strážci Galaxie 4 38 8 14
15. gympl vary 3 40 8 5
16. D1 3 32 7 3
17. 9.A Kostelka 2 30 9 2
18. CLOWFEIST 2 26 6 0
19. Pí na druhou 2 14 8 4
20. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 7 1
21. Pišmaster 1 10 6 1
22. Husiti I. 0 8 7 0

Začátek: 14. 11. 16:24

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Poslední křížková výprava 8 12 Olivový PišKoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Johaník 0 2 Adam Fojt 16:24 Detail
1. Matěj Habada 0 2 Jan Prokeš 16:24 Detail
1. Jan Brůna 0 2 Aleš Manuel Papáček 16:24 Detail
1. Šimon Mach 2 0 Šimon Doležal 16:24 Detail
1. David Kovář 0 2 František Ouška 16:24 Detail
2. Matěj Habada 0 2 Jan Prokeš 16:25 Detail
2. Šimon Mach 2 0 Šimon Doležal 16:28 Detail
2. Jan Brůna 2 0 Aleš Manuel Papáček 16:28 Detail
2. Tomáš Johaník 2 0 Adam Fojt 16:29 Detail
2. David Kovář 0 2 František Ouška 16:30 Detail
Gomokutilové 14 6 Libadotaji Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Tadeáš Janeček 16:24 Detail
1. Marek Vácal 2 0 Barbora Suchanová 16:24 Detail
1. Jan Naxera 0 2 Dominik Padyšák 16:24 Detail
1. Daniel Vočadlo 2 0 Libuše Hamadejová 16:24 Detail
1. Martin Kocourek 2 0 Jiří Sýkora 16:24 Detail
2. Marek Vácal 0 2 Barbora Suchanová 16:28 Detail
2. Alan Karlíček 2 0 Tadeáš Janeček 16:29 Detail
2. Jan Naxera 2 0 Dominik Padyšák 16:30 Detail
2. Daniel Vočadlo 2 0 Libuše Hamadejová 16:30 Detail
2. Martin Kocourek 0 2 Jiří Sýkora 16:32 Detail
Pišqoti 18 2 GymPTáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Stuchlík 2 0 Josef Pavlič 16:24 Detail
1. Jan Marek 2 0 Jakub Vojík 16:24 Detail
1. Filip Janovský 2 0 Jana Škulinová 16:24 Detail
1. Tomáš Polánek 2 0 Tomáš Jelínek 16:24 Detail
1. Jan Veselý 0 2 František Vozábal 16:24 Detail
2. Tomáš Polánek 2 0 Tomáš Jelínek 16:28 Detail
2. Jan Marek 2 0 Jakub Vojík 16:28 Detail
2. Jan Veselý 2 0 František Vozábal 16:30 Detail
2. Filip Janovský 2 0 Jana Škulinová 16:31 Detail
2. Jan Stuchlík 2 0 Josef Pavlič 16:32 Detail
Sportovka Academy 10 10 Husiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Treml 2 0 Richard Kubeš 16:24 Detail
1. Jakub Kule 0 2 Julie Eva Grobárová 16:24 Detail
1. Jakub Marek 2 0 Josef Hynek 16:24 Detail
1. Adam Preis 0 2 Marek Zeleňka 16:24 Detail
1. Martin Straka 2 0 Monika Janovská 16:24 Detail
2. Jan Treml 2 0 Richard Kubeš 16:26 Detail
2. Adam Preis 0 2 Marek Zeleňka 16:27 Detail
2. Martin Straka 0 2 Monika Janovská 16:27 Detail
2. Jakub Marek 2 0 Josef Hynek 16:28 Detail
2. Jakub Kule 0 2 Julie Eva Grobárová 16:33 Detail
Průmyslováci 18 2 Pí na druhou Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Horák 2 0 Tereza Nosilová 16:24 Detail
1. Josef Terč 2 0 Jakub Nývlt 16:24 Detail
1. Tomáš Spáčil 2 0 Lukáš Tesař 16:24 Detail
1. Filip Šlajs 2 0 Tomáš Kolman 16:24 Detail
1. Vladislav Pohanka 0 2 Kristýna Kyselová 16:24 Detail
2. Tomáš Spáčil 2 0 Lukáš Tesař 16:26 Detail
2. Josef Terč 2 0 Jakub Nývlt 16:26 Detail
2. Filip Šlajs 2 0 Tomáš Kolman 16:27 Detail
2. Jáchym Horák 2 0 Tereza Nosilová 16:27 Detail
2. Vladislav Pohanka 2 0 Kristýna Kyselová 16:29 Detail
Hráči 14 6 Loupáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Beránek 2 0 Janek Hlavatý 16:24 Detail
1. Josef Postel 2 0 Alexander Mateides 16:24 Detail
1. Petr Bílek 2 0 Šimon Jukl 16:24 Detail
1. Tak Khang Tran 2 0 Matouš Nečil 16:24 Detail
1. Václav Rada 2 0 Hana Váňová 16:24 Detail
2. Josef Postel 2 0 Alexander Mateides 16:26 Detail
2. Petr Bílek 0 2 Šimon Jukl 16:26 Detail
2. Václav Rada 0 2 Hana Váňová 16:27 Detail
2. Tak Khang Tran 2 0 Matouš Nečil 16:28 Detail
2. Patrik Beránek 0 2 Janek Hlavatý 16:29 Detail
D1 2 18 Strážci Galaxie Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Soušek 0 2 Martina Kalašová 16:24 Detail
1. Jacob Zeman 0 2 Žaneta Fryšová 16:24 Detail
1. Filip Holý 0 2 Eliška Janoušková 16:24 Detail
1. Tadeáš Kajtman 0 2 Marek Tomčany 16:24 Detail
1. Jáchym Kajtman 0 2 Marek Meindlschmid 16:24 Detail
2. Filip Holý 0 2 Eliška Janoušková 16:27 Detail
2. Jacob Zeman 0 2 Žaneta Fryšová 16:28 Detail
2. Jáchym Kajtman 0 2 Marek Meindlschmid 16:28 Detail
2. Tadeáš Kajtman 2 0 Marek Tomčany 16:31 Detail
2. Jan Soušek 0 2 Martina Kalašová 16:31 Detail
Pišmaster 0 20 The Fellowship of the Five Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Lacina 0 2 Jana Halámková 16:24 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Martin Coubal 16:24 Detail
1. Vojtěch Matějka 0 2 Patrik Kadlec 16:24 Detail
1. Eliška Tichá 0 2 Tereza Cirklová 16:24 Detail
1. Vojtěch Razima 0 2 Lucie Appeltauerová 16:24 Detail
2. Eliška Tichá 0 2 Tereza Cirklová 16:32 Detail
2. Matěj Lacina 0 2 Jana Halámková 16:32 Detail
2. Vojtěch Razima 0 2 Lucie Appeltauerová 16:32 Detail
2. Vojtěch Matějka 0 2 Patrik Kadlec 16:32 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Martin Coubal 16:32 Detail
QUADRIFOGLIO 14 6 9.A Kostelka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vrba 0 2 Anna Moulisová 16:24 Detail
1. Matouš Slavotínek 2 0 Daniel Jonáš 16:24 Detail
1. Radovan Sup 2 0 Petr Packan 16:24 Detail
1. Martin Ruhsam 0 2 Aleš Krofta 16:24 Detail
1. Tomáš Nosál 0 2 Jan Šmucr 16:24 Detail
2. Martin Ruhsam 2 0 Aleš Krofta 16:25 Detail
2. Tomáš Vrba 2 0 Anna Moulisová 16:26 Detail
2. Radovan Sup 2 0 Petr Packan 16:26 Detail
2. Matouš Slavotínek 2 0 Daniel Jonáš 16:29 Detail
2. Tomáš Nosál 2 0 Jan Šmucr 16:29 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 gympl vary Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Jan Dvořák 16:24 Detail
1. Karel Eben 0 2 Marek Owcarzy 16:24 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Ondřej Hudeček 16:24 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Lubor Kollár 16:24 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Miroslav Liška 16:24 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Lubor Kollár 16:32 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Miroslav Liška 16:32 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Ondřej Hudeček 16:32 Detail
2. Karel Eben 0 2 Marek Owcarzy 16:32 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Jan Dvořák 16:33 Detail
CLOWFEIST 16 4 Husiti I. Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vocilka 2 0 Marek Reichl 16:24 Detail
1. František Dedich 2 0 Petra Jungwirthová 16:24 Detail
1. Jan Rambousek 0 2 Justyna Vlková 16:24 Detail
1. Ondřej David 2 0 Julie Grobárová 16:24 Detail
1. Tomáš Vlček 2 0 Jana Kuchtová 16:24 Detail
2. Jan Rambousek 0 2 Justyna Vlková 16:26 Detail
2. František Dedich 2 0 Petra Jungwirthová 16:32 Detail
2. Ondřej David 2 0 Julie Grobárová 16:32 Detail
2. Tomáš Vocilka 2 0 Marek Reichl 16:32 Detail
2. Tomáš Vlček 2 0 Jana Kuchtová 16:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokutilové 6 54 4 20
2. Pišqoti 6 54 2 10
3. Olivový PišKoti 6 44 4 18
4. Průmyslováci 4 40 4 12
5. Sportovka Academy 4 40 3 6
6. The Fellowship of the Five 4 40 0 0
7. Hráči 4 38 2 4
8. Libadotaji 4 36 4 12
9. Poslední křížková výprava 4 36 3 12
10. Strážci Galaxie 4 36 2 6
11. Husiti 3 36 4 4
12. gympl vary 3 36 1 1
13. GymPTáci 3 32 4 8
14. 9.A Kostelka 2 28 2 0
15. Loupáci 2 26 4 4
16. QUADRIFOGLIO 2 26 2 4
17. CLOWFEIST 2 24 2 0
18. Pí na druhou 2 14 4 4
19. D1 1 16 4 3
20. Husiti I. 0 4 4 0
21. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 4 0
22. Pišmaster 0 0 3 0

Začátek: 14. 11. 15:57

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Průmyslováci 8 12 Libadotaji Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Horák 0 2 Tadeáš Janeček 15:57 Detail
1. Josef Terč 2 0 Barbora Suchanová 15:57 Detail
1. Tomáš Spáčil 2 0 Dominik Padyšák 15:57 Detail
1. Filip Šlajs 0 2 Libuše Hamadejová 15:57 Detail
1. Vladislav Pohanka 0 2 Jiří Sýkora 15:57 Detail
2. Tomáš Spáčil 2 0 Dominik Padyšák 15:59 Detail
2. Josef Terč 0 2 Barbora Suchanová 15:59 Detail
2. Filip Šlajs 2 0 Libuše Hamadejová 15:59 Detail
2. Vladislav Pohanka 0 2 Jiří Sýkora 16:00 Detail
2. Jáchym Horák 0 2 Tadeáš Janeček 16:10 Detail
Poslední křížková výprava 14 6 Husiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Johaník 2 0 Richard Kubeš 15:57 Detail
1. Matěj Habada 2 0 Julie Eva Grobárová 15:57 Detail
1. Jan Brůna 0 2 Josef Hynek 15:57 Detail
1. Šimon Mach 2 0 Marek Zeleňka 15:57 Detail
1. David Kovář 0 2 Monika Janovská 15:57 Detail
2. Šimon Mach 0 2 Marek Zeleňka 15:59 Detail
2. Jan Brůna 2 0 Josef Hynek 16:00 Detail
2. Tomáš Johaník 2 0 Richard Kubeš 16:00 Detail
2. David Kovář 2 0 Monika Janovská 16:03 Detail
2. Matěj Habada 2 0 Julie Eva Grobárová 16:04 Detail
Hráči 4 16 Olivový PišKoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Beránek 0 2 Adam Fojt 15:57 Detail
1. Josef Postel 0 2 Jan Prokeš 15:57 Detail
1. Petr Bílek 0 2 Aleš Manuel Papáček 15:57 Detail
1. Tak Khang Tran 0 2 Šimon Doležal 15:57 Detail
1. Václav Rada 0 2 František Ouška 15:57 Detail
2. Patrik Beránek 0 2 Adam Fojt 15:58 Detail
2. Václav Rada 0 2 František Ouška 16:00 Detail
2. Petr Bílek 0 2 Aleš Manuel Papáček 16:00 Detail
2. Josef Postel 2 0 Jan Prokeš 16:02 Detail
2. Tak Khang Tran 2 0 Šimon Doležal 16:05 Detail
Gomokutilové 20 0 Pí na druhou Zobrazit/Skrýt detail
1. Alan Karlíček 2 0 Tereza Nosilová 15:57 Detail
1. Marek Vácal 2 0 Jakub Nývlt 15:57 Detail
1. Jan Naxera 2 0 Lukáš Tesař 15:57 Detail
1. Daniel Vočadlo 2 0 Tomáš Kolman 15:57 Detail
1. Martin Kocourek 2 0 Kristýna Kyselová 15:57 Detail
2. Alan Karlíček 2 0 Tereza Nosilová 15:59 Detail
2. Jan Naxera 2 0 Lukáš Tesař 16:00 Detail
2. Martin Kocourek 2 0 Kristýna Kyselová 16:00 Detail
2. Marek Vácal 2 0 Jakub Nývlt 16:00 Detail
2. Daniel Vočadlo 2 0 Tomáš Kolman 16:02 Detail
Pišqoti 16 4 Loupáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Stuchlík 2 0 Janek Hlavatý 15:57 Detail
1. Jan Marek 2 0 Alexander Mateides 15:57 Detail
1. Filip Janovský 2 0 Šimon Jukl 15:57 Detail
1. Tomáš Polánek 0 2 Matouš Nečil 15:57 Detail
1. Jan Veselý 2 0 Hana Váňová 15:57 Detail
2. Tomáš Polánek 2 0 Matouš Nečil 15:59 Detail
2. Jan Marek 2 0 Alexander Mateides 16:01 Detail
2. Jan Veselý 2 0 Hana Váňová 16:03 Detail
2. Filip Janovský 0 2 Šimon Jukl 16:04 Detail
2. Jan Stuchlík 2 0 Janek Hlavatý 16:07 Detail
CLOWFEIST 0 20 GymPTáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vocilka 0 2 Josef Pavlič 15:57 Detail
1. František Dedich 0 2 Jakub Vojík 15:57 Detail
1. Jan Rambousek 0 2 Jana Škulinová 15:57 Detail
1. Ondřej David 0 2 Tomáš Jelínek 15:57 Detail
1. Tomáš Vlček 0 2 František Vozábal 15:57 Detail
2. Ondřej David 0 2 Tomáš Jelínek 15:58 Detail
2. Jan Rambousek 0 2 Jana Škulinová 15:59 Detail
2. Tomáš Vocilka 0 2 Josef Pavlič 15:59 Detail
2. František Dedich 0 2 Jakub Vojík 15:59 Detail
2. Tomáš Vlček 0 2 František Vozábal 16:00 Detail
Sportovka Academy 20 0 Husiti I. Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Treml 2 0 Marek Reichl 15:57 Detail
1. Jakub Kule 2 0 Petra Jungwirthová 15:57 Detail
1. Jakub Marek 2 0 Justyna Vlková 15:57 Detail
1. Adam Preis 2 0 Julie Grobárová 15:57 Detail
1. Martin Straka 2 0 Jana Kuchtová 15:57 Detail
2. Jan Treml 2 0 Marek Reichl 16:00 Detail
2. Jakub Marek 2 0 Justyna Vlková 16:03 Detail
2. Jakub Kule 2 0 Petra Jungwirthová 16:05 Detail
2. Adam Preis 2 0 Julie Grobárová 16:05 Detail
2. Martin Straka 2 0 Jana Kuchtová 16:06 Detail
QUADRIFOGLIO 8 12 Strážci Galaxie Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Vrba 0 2 Martina Kalašová 15:57 Detail
1. Matouš Slavotínek 0 2 Žaneta Fryšová 15:57 Detail
1. Radovan Sup 0 2 Eliška Janoušková 15:57 Detail
1. Martin Ruhsam 2 0 Marek Tomčany 15:57 Detail
1. Tomáš Nosál 0 2 Marek Meindlschmid 15:57 Detail
2. Tomáš Nosál 0 2 Marek Meindlschmid 15:59 Detail
2. Radovan Sup 2 0 Eliška Janoušková 16:00 Detail
2. Matouš Slavotínek 2 0 Žaneta Fryšová 16:02 Detail
2. Martin Ruhsam 2 0 Marek Tomčany 16:04 Detail
2. Tomáš Vrba 0 2 Martina Kalašová 16:09 Detail
Pišmaster 0 20 9.A Kostelka Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Lacina 0 2 Anna Moulisová 15:57 Detail
1. Martin Šebesta 0 2 Daniel Jonáš 15:57 Detail
1. Vojtěch Matějka 0 2 Petr Packan 15:57 Detail
1. Eliška Tichá 0 2 Aleš Krofta 15:57 Detail
1. Vojtěch Razima 0 2 Jan Šmucr 15:57 Detail
2. Martin Šebesta 0 2 Daniel Jonáš 16:05 Detail
2. Matěj Lacina 0 2 Anna Moulisová 16:05 Detail
2. Vojtěch Razima 0 2 Jan Šmucr 16:05 Detail
2. Eliška Tichá 0 2 Aleš Krofta 16:05 Detail
2. Vojtěch Matějka 0 2 Petr Packan 16:05 Detail
D1 10 10 gympl vary Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Soušek 0 2 Jan Dvořák 15:57 Detail
1. Jacob Zeman 2 0 Marek Owcarzy 15:57 Detail
1. Filip Holý 2 0 Ondřej Hudeček 15:57 Detail
1. Tadeáš Kajtman 0 2 Lubor Kollár 15:57 Detail
1. Jáchym Kajtman 2 0 Miroslav Liška 15:57 Detail
2. Tadeáš Kajtman 2 0 Lubor Kollár 15:59 Detail
2. Jan Soušek 0 2 Jan Dvořák 15:59 Detail
2. Jáchym Kajtman 2 0 Miroslav Liška 16:00 Detail
2. Filip Holý 0 2 Ondřej Hudeček 16:01 Detail
2. Jacob Zeman 0 2 Marek Owcarzy 16:01 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 The Fellowship of the Five Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Jana Halámková 15:57 Detail
1. Karel Eben 0 2 Martin Coubal 15:57 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Patrik Kadlec 15:57 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Tereza Cirklová 15:57 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Lucie Appeltauerová 15:57 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Lucie Appeltauerová 16:05 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Patrik Kadlec 16:05 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Tereza Cirklová 16:05 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Jana Halámková 16:05 Detail
2. Karel Eben 0 2 Martin Coubal 16:05 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Gomokutilové 4 40 0 8
2. Pišqoti 4 36 0 4
3. Olivový PišKoti 4 32 0 6
4. Libadotaji 4 30 0 8
5. Poslední křížková výprava 4 28 0 6
6. GymPTáci 3 30 0 3
7. Sportovka Academy 3 30 0 3
8. Husiti 2 26 0 0
9. Hráči 2 24 0 0
10. Průmyslováci 2 22 0 4
11. 9.A Kostelka 2 22 0 0
12. Loupáci 2 20 0 0
13. The Fellowship of the Five 2 20 0 0
14. Strážci Galaxie 2 18 0 0
15. Pí na druhou 2 12 0 0
16. gympl vary 1 16 0 1
17. D1 1 14 0 1
18. QUADRIFOGLIO 0 12 0 0
19. CLOWFEIST 0 8 0 0
20. Husiti I. 0 0 0 0
21. Pišmaster 0 0 0 0
22. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 0 0

Začátek: 14. 11. 15:31

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GymPTáci 10 10 Sportovka Academy Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Pavlič 0 2 Jan Treml 15:31 Detail
1. Jakub Vojík 0 2 Jakub Kule 15:31 Detail
1. Jana Škulinová 2 0 Jakub Marek 15:31 Detail
1. Tomáš Jelínek 2 0 Adam Preis 15:31 Detail
1. František Vozábal 2 0 Martin Straka 15:31 Detail
2. Jana Škulinová 2 0 Jakub Marek 15:32 Detail
2. Tomáš Jelínek 0 2 Adam Preis 15:33 Detail
2. Jakub Vojík 0 2 Jakub Kule 15:35 Detail
2. Josef Pavlič 2 0 Jan Treml 15:35 Detail
2. František Vozábal 0 2 Martin Straka 15:35 Detail
Strážci Galaxie 6 14 Průmyslováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Kalašová 0 2 Jáchym Horák 15:31 Detail
1. Žaneta Fryšová 0 2 Josef Terč 15:31 Detail
1. Eliška Janoušková 0 2 Tomáš Spáčil 15:31 Detail
1. Marek Tomčany 0 2 Filip Šlajs 15:31 Detail
1. Marek Meindlschmid 0 2 Vladislav Pohanka 15:31 Detail
2. Marek Meindlschmid 2 0 Vladislav Pohanka 15:32 Detail
2. Marek Tomčany 0 2 Filip Šlajs 15:33 Detail
2. Žaneta Fryšová 2 0 Josef Terč 15:33 Detail
2. Eliška Janoušková 0 2 Tomáš Spáčil 15:36 Detail
2. Martina Kalašová 2 0 Jáchym Horák 15:41 Detail
Husiti 20 0 Pišmaster Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 2 0 Matěj Lacina 15:31 Detail
1. Julie Eva Grobárová 2 0 Martin Šebesta 15:31 Detail
1. Josef Hynek 2 0 Vojtěch Matějka 15:31 Detail
1. Marek Zeleňka 2 0 Eliška Tichá 15:31 Detail
1. Monika Janovská 2 0 Vojtěch Razima 15:31 Detail
2. Julie Eva Grobárová 2 0 Martin Šebesta 15:38 Detail
2. Josef Hynek 2 0 Vojtěch Matějka 15:38 Detail
2. Marek Zeleňka 2 0 Eliška Tichá 15:38 Detail
2. Richard Kubeš 2 0 Matěj Lacina 15:38 Detail
2. Monika Janovská 2 0 Vojtěch Razima 15:38 Detail
Pí na druhou 12 8 CLOWFEIST Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Nosilová 0 2 Tomáš Vocilka 15:31 Detail
1. Jakub Nývlt 0 2 František Dedich 15:31 Detail
1. Lukáš Tesař 2 0 Jan Rambousek 15:31 Detail
1. Tomáš Kolman 0 2 Ondřej David 15:31 Detail
1. Kristýna Kyselová 2 0 Tomáš Vlček 15:31 Detail
2. Tereza Nosilová 2 0 Tomáš Vocilka 15:32 Detail
2. Kristýna Kyselová 2 0 Tomáš Vlček 15:32 Detail
2. Lukáš Tesař 0 2 Jan Rambousek 15:32 Detail
2. Jakub Nývlt 2 0 František Dedich 15:33 Detail
2. Tomáš Kolman 2 0 Ondřej David 15:35 Detail
Olivový PišKoti 16 4 D1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Fojt 2 0 Jan Soušek 15:31 Detail
1. Jan Prokeš 2 0 Jacob Zeman 15:31 Detail
1. Aleš Manuel Papáček 2 0 Filip Holý 15:31 Detail
1. Šimon Doležal 2 0 Tadeáš Kajtman 15:31 Detail
1. František Ouška 0 2 Jáchym Kajtman 15:31 Detail
2. Jan Prokeš 0 2 Jacob Zeman 15:32 Detail
2. Šimon Doležal 2 0 Tadeáš Kajtman 15:32 Detail
2. Adam Fojt 2 0 Jan Soušek 15:32 Detail
2. František Ouška 2 0 Jáchym Kajtman 15:33 Detail
2. Aleš Manuel Papáček 2 0 Filip Holý 15:38 Detail
The Fellowship of the Five 0 20 Gomokutilové Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Halámková 0 2 Alan Karlíček 15:31 Detail
1. Martin Coubal 0 2 Marek Vácal 15:31 Detail
1. Patrik Kadlec 0 2 Jan Naxera 15:31 Detail
1. Tereza Cirklová 0 2 Daniel Vočadlo 15:31 Detail
1. Lucie Appeltauerová 0 2 Martin Kocourek 15:31 Detail
2. Patrik Kadlec 0 2 Jan Naxera 15:32 Detail
2. Tereza Cirklová 0 2 Daniel Vočadlo 15:33 Detail
2. Martin Coubal 0 2 Marek Vácal 15:34 Detail
2. Jana Halámková 0 2 Alan Karlíček 15:34 Detail
2. Lucie Appeltauerová 0 2 Martin Kocourek 15:36 Detail
Loupáci 16 4 QUADRIFOGLIO Zobrazit/Skrýt detail
1. Janek Hlavatý 0 2 Tomáš Vrba 15:31 Detail
1. Alexander Mateides 2 0 Matouš Slavotínek 15:31 Detail
1. Šimon Jukl 2 0 Radovan Sup 15:31 Detail
1. Matouš Nečil 2 0 Martin Ruhsam 15:31 Detail
1. Hana Váňová 2 0 Tomáš Nosál 15:31 Detail
2. Hana Váňová 2 0 Tomáš Nosál 15:32 Detail
2. Matouš Nečil 2 0 Martin Ruhsam 15:32 Detail
2. Šimon Jukl 2 0 Radovan Sup 15:33 Detail
2. Janek Hlavatý 2 0 Tomáš Vrba 15:33 Detail
2. Alexander Mateides 0 2 Matouš Slavotínek 15:38 Detail
Pišqoti 20 0 Husiti I. Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Stuchlík 2 0 Marek Reichl 15:31 Detail
1. Jan Marek 2 0 Petra Jungwirthová 15:31 Detail
1. Filip Janovský 2 0 Justyna Vlková 15:31 Detail
1. Tomáš Polánek 2 0 Julie Grobárová 15:31 Detail
1. Jan Veselý 2 0 Jana Kuchtová 15:31 Detail
2. Jan Stuchlík 2 0 Marek Reichl 15:32 Detail
2. Filip Janovský 2 0 Justyna Vlková 15:33 Detail
2. Tomáš Polánek 2 0 Julie Grobárová 15:38 Detail
2. Jan Marek 2 0 Petra Jungwirthová 15:39 Detail
2. Jan Veselý 2 0 Jana Kuchtová 15:39 Detail
Libadotaji 18 2 9.A Kostelka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tadeáš Janeček 2 0 Anna Moulisová 15:31 Detail
1. Barbora Suchanová 2 0 Daniel Jonáš 15:31 Detail
1. Dominik Padyšák 2 0 Petr Packan 15:31 Detail
1. Libuše Hamadejová 2 0 Aleš Krofta 15:31 Detail
1. Jiří Sýkora 2 0 Jan Šmucr 15:31 Detail
2. Barbora Suchanová 2 0 Daniel Jonáš 15:32 Detail
2. Jiří Sýkora 2 0 Jan Šmucr 15:33 Detail
2. Dominik Padyšák 2 0 Petr Packan 15:33 Detail
2. Tadeáš Janeček 2 0 Anna Moulisová 15:33 Detail
2. Libuše Hamadejová 0 2 Aleš Krofta 15:34 Detail
gympl vary 6 14 Poslední křížková výprava Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Dvořák 2 0 Tomáš Johaník 15:31 Detail
1. Marek Owcarzy 2 0 Matěj Habada 15:31 Detail
1. Ondřej Hudeček 0 2 Jan Brůna 15:31 Detail
1. Lubor Kollár 0 2 Šimon Mach 15:31 Detail
1. Miroslav Liška 2 0 David Kovář 15:31 Detail
2. Miroslav Liška 0 2 David Kovář 15:34 Detail
2. Lubor Kollár 0 2 Šimon Mach 15:34 Detail
2. Jan Dvořák 0 2 Tomáš Johaník 15:37 Detail
2. Ondřej Hudeček 0 2 Jan Brůna 15:38 Detail
2. Marek Owcarzy 0 2 Matěj Habada 15:40 Detail
Hráči 20 0 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Beránek 2 0 Nikolas Flamel 15:31 Detail
1. Josef Postel 2 0 Karel Eben 15:31 Detail
1. Petr Bílek 2 0 Simon Hubelník 15:31 Detail
1. Tak Khang Tran 2 0 Čeněk Ziegler 15:31 Detail
1. Václav Rada 2 0 Marek Voděnka 15:31 Detail
2. Tak Khang Tran 2 0 Čeněk Ziegler 15:38 Detail
2. Václav Rada 2 0 Marek Voděnka 15:38 Detail
2. Josef Postel 2 0 Karel Eben 15:38 Detail
2. Patrik Beránek 2 0 Nikolas Flamel 15:38 Detail
2. Petr Bílek 2 0 Simon Hubelník 15:38 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Husiti 2 20 0 0
2. Gomokutilové 2 20 0 0
3. Hráči 2 20 0 0
4. Pišqoti 2 20 0 0
5. Libadotaji 2 18 0 0
6. Olivový PišKoti 2 16 0 0
7. Loupáci 2 16 0 0
8. Průmyslováci 2 14 0 0
9. Poslední křížková výprava 2 14 0 0
10. Pí na druhou 2 12 0 0
11. GymPTáci 1 10 0 1
12. Sportovka Academy 1 10 0 1
13. CLOWFEIST 0 8 0 0
14. Strážci Galaxie 0 6 0 0
15. gympl vary 0 6 0 0
16. D1 0 4 0 0
17. QUADRIFOGLIO 0 4 0 0
18. 9.A Kostelka 0 2 0 0
19. Husiti I. 0 0 0 0
20. Pišmaster 0 0 0 0
21. The Fellowship of the Five 0 0 0 0
22. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 0 0