Online

12. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 12. 11. v 17:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Plzeňský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 12. 11. 19:57

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
(a+b)2 se nerovná a2 + b2 0 20 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Kolingerová 0 2 Petr Hladík 19:57 Detail
1. Tereza Plšková 0 2 Samuel Kokoška 19:57 Detail
1. Ema Remešová 0 2 František Viták 19:57 Detail
1. Stanislava Radová 0 2 Miroslav Silovský 19:57 Detail
1. Petr Novák 0 2 Zdeněk Fikrle 19:57 Detail
2. Klára Kolingerová 0 2 Petr Hladík 19:59 Detail
2. Stanislava Radová 0 2 Miroslav Silovský 20:00 Detail
2. Ema Remešová 0 2 František Viták 20:00 Detail
2. Tereza Plšková 0 2 Samuel Kokoška 20:01 Detail
2. Petr Novák 0 2 Zdeněk Fikrle 20:05 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 8 12 Berušky Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 2 0 Sára Kaprová 19:57 Detail
1. Tomáš Kotek 2 0 Anna Hulmáková 19:57 Detail
1. Jaromír Janáček 2 0 Matěj Mladý 19:57 Detail
1. Jan Přibyl 0 2 Ondřej Kaucký 19:57 Detail
1. Jan Hoang 0 2 Jan Hostek 19:57 Detail
2. Jan Přibyl 0 2 Ondřej Kaucký 19:58 Detail
2. André Schwarz 0 2 Sára Kaprová 20:00 Detail
2. Jan Hoang 0 2 Jan Hostek 20:01 Detail
2. Jaromír Janáček 0 2 Matěj Mladý 20:05 Detail
2. Tomáš Kotek 2 0 Anna Hulmáková 20:08 Detail
Jak za mlada 18 2 GOS Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Benedikt 0 2 Richard Polanka 19:57 Detail
1. Viktorie Macáková 2 0 Filip Kozjura 19:57 Detail
1. Elisabeth Bastiánová 2 0 Teodor Káles 19:57 Detail
1. Štěpán Šimek 2 0 Jakub Krahulec 19:57 Detail
1. Karel Král 2 0 Adam Rataj 19:57 Detail
2. Štěpán Šimek 2 0 Jakub Krahulec 20:00 Detail
2. Viktorie Macáková 2 0 Filip Kozjura 20:05 Detail
2. Elisabeth Bastiánová 2 0 Teodor Káles 20:05 Detail
2. Karel Král 2 0 Adam Rataj 20:05 Detail
2. Václav Benedikt 2 0 Richard Polanka 20:05 Detail
Útočné helikoptéry 14 6 Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 2 0 Antonín Ouška 19:57 Detail
1. Tereza Chromcová 2 0 Josef Chytil 19:57 Detail
1. Mert Türkcan 2 0 Šimon Kashoun 19:57 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Vít Přibyl 19:57 Detail
1. Ian Moura de Andreade 2 0 Vilém Navrátil 19:57 Detail
2. Ian Moura de Andreade 2 0 Vilém Navrátil 19:59 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Šimon Kashoun 19:59 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Vít Přibyl 20:01 Detail
2. Tereza Žáková 2 0 Antonín Ouška 20:02 Detail
2. Tereza Chromcová 2 0 Josef Chytil 20:06 Detail
Cože? 4 16 Hranatá kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Novák 0 2 David Václavík 19:57 Detail
1. Matěj Kadlec 0 2 Marek Sulzer 19:57 Detail
1. Matěj Herman 0 2 Dominik Pannach 19:57 Detail
1. Adam Špinar 0 2 Jan Vojče 19:57 Detail
1. Petr Herman 0 2 Jakub Vojtěch 19:57 Detail
2. Matěj Herman 0 2 Dominik Pannach 19:59 Detail
2. Petr Novák 2 0 David Václavík 19:59 Detail
2. Petr Herman 0 2 Jakub Vojtěch 19:59 Detail
2. Matěj Kadlec 2 0 Marek Sulzer 20:01 Detail
2. Adam Špinar 0 2 Jan Vojče 20:05 Detail
ŠROŤÁCI 10 10 Patrioti Zobrazit/Skrýt detail
1. František Lebl 2 0 David Šlemenda 19:57 Detail
1. Antonín Petřík 0 2 Alexandr Herzig 19:57 Detail
1. Daniel Maška 0 2 Adam Tomynec 19:57 Detail
1. Quido Nežádal 2 0 Štěpán Konopa 19:57 Detail
1. Jan Martin 2 0 Jakub Homola 19:57 Detail
2. Jan Martin 0 2 Jakub Homola 20:00 Detail
2. Antonín Petřík 0 2 Alexandr Herzig 20:04 Detail
2. Daniel Maška 2 0 Adam Tomynec 20:05 Detail
2. František Lebl 0 2 David Šlemenda 20:05 Detail
2. Quido Nežádal 2 0 Štěpán Konopa 20:06 Detail
AMONGUS 20 0 Šmoulové HT Zobrazit/Skrýt detail
1. Otakar Štěrba 2 0 Vladimír Bouda 19:57 Detail
1. Adam Martin 2 0 Saskie Borovanská 19:57 Detail
1. Jan Szalay 2 0 Vanesa Prantlová 19:57 Detail
1. Dominik Novotný 2 0 Rudolf Fuchs 19:57 Detail
1. Patrik Dinh 2 0 Denis Kasl 19:57 Detail
2. Dominik Novotný 2 0 Rudolf Fuchs 20:05 Detail
2. Adam Martin 2 0 Saskie Borovanská 20:05 Detail
2. Jan Szalay 2 0 Vanesa Prantlová 20:05 Detail
2. Otakar Štěrba 2 0 Vladimír Bouda 20:05 Detail
2. Patrik Dinh 2 0 Denis Kasl 20:05 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 Golden team Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Dorota Hašková 19:57 Detail
1. Karel Eben 0 2 Nikola Spurná 19:57 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Sebastian Cao Hai 19:57 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Markéta Brušáková 19:57 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Jan Tomačka 19:57 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Dorota Hašková 20:05 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Markéta Brušáková 20:05 Detail
2. Karel Eben 0 2 Nikola Spurná 20:05 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Sebastian Cao Hai 20:05 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Jan Tomačka 20:05 Detail
7.A Kostelka 0 20 Domažlický Éčko Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliska Moulisová 0 2 Eliška Brázdová 19:57 Detail
1. Olena Zahyka 0 2 Petra Soukupová 19:57 Detail
1. Simona Katonová 0 2 Tereza Poláčková 19:57 Detail
1. Marek Mrázek 0 2 Martin Lašek 19:57 Detail
1. Patrik Andrle 0 2 Jakub Lejsek 19:57 Detail
2. Marek Mrázek 0 2 Martin Lašek 20:05 Detail
2. Simona Katonová 0 2 Tereza Poláčková 20:05 Detail
2. Patrik Andrle 0 2 Jakub Lejsek 20:05 Detail
2. Eliska Moulisová 0 2 Eliška Brázdová 20:05 Detail
2. Olena Zahyka 0 2 Petra Soukupová 20:05 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 14 132 43 118
2. Berušky 12 92 41 94
3. Studenti ISSTE Sokolov 10 96 40 64
4. Jak za mlada 10 78 43 74
5. Útočné helikoptéry 9 76 35 55
6. AMONGUS 8 92 30 32
7. Hranatá kolečka 8 76 40 44
8. GOS 8 66 39 42
9. Golden team 7 84 33 32
10. Patrioti 7 74 36 39
11. Křížáci 6 74 37 24
12. (a+b)2 se nerovná a2 + b2 6 70 36 18
13. Domažlický Éčko 6 66 30 18
14. Cože? 4 60 33 10
15. ŠROŤÁCI 4 42 30 14
16. 7.A Kostelka 3 32 22 8
17. Šmoulové HT 2 28 24 5
18. Sociálně Cementní Gambleři 2 22 30 5

Začátek: 12. 11. 19:31

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Útočné helikoptéry 2 18 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 Petr Hladík 19:31 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Samuel Kokoška 19:31 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 František Viták 19:31 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Miroslav Silovský 19:31 Detail
1. Ian Moura de Andreade 0 2 Zdeněk Fikrle 19:31 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 Petr Hladík 19:32 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Samuel Kokoška 19:33 Detail
2. Ian Moura de Andreade 2 0 Zdeněk Fikrle 19:34 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Miroslav Silovský 19:35 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 František Viták 19:36 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 14 6 GOS Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 2 0 Richard Polanka 19:31 Detail
1. Tomáš Kotek 2 0 Filip Kozjura 19:31 Detail
1. Jaromír Janáček 0 2 Teodor Káles 19:31 Detail
1. Jan Přibyl 2 0 Jakub Krahulec 19:31 Detail
1. Jan Hoang 2 0 Adam Rataj 19:31 Detail
2. Jan Přibyl 0 2 Jakub Krahulec 19:33 Detail
2. André Schwarz 2 0 Richard Polanka 19:33 Detail
2. Jan Hoang 0 2 Adam Rataj 19:33 Detail
2. Tomáš Kotek 2 0 Filip Kozjura 19:36 Detail
2. Jaromír Janáček 2 0 Teodor Káles 19:37 Detail
Berušky 16 4 Hranatá kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 2 0 David Václavík 19:31 Detail
1. Anna Hulmáková 2 0 Marek Sulzer 19:31 Detail
1. Matěj Mladý 2 0 Dominik Pannach 19:31 Detail
1. Ondřej Kaucký 2 0 Jan Vojče 19:31 Detail
1. Jan Hostek 0 2 Jakub Vojtěch 19:31 Detail
2. Ondřej Kaucký 2 0 Jan Vojče 19:33 Detail
2. Matěj Mladý 2 0 Dominik Pannach 19:34 Detail
2. Anna Hulmáková 2 0 Marek Sulzer 19:34 Detail
2. Sára Kaprová 0 2 David Václavík 19:36 Detail
2. Jan Hostek 2 0 Jakub Vojtěch 19:37 Detail
Jak za mlada 12 8 Golden team Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Benedikt 0 2 Dorota Hašková 19:31 Detail
1. Viktorie Macáková 0 2 Nikola Spurná 19:31 Detail
1. Elisabeth Bastiánová 2 0 Sebastian Cao Hai 19:31 Detail
1. Štěpán Šimek 2 0 Markéta Brušáková 19:31 Detail
1. Karel Král 2 0 Jan Tomačka 19:31 Detail
2. Václav Benedikt 2 0 Dorota Hašková 19:33 Detail
2. Elisabeth Bastiánová 0 2 Sebastian Cao Hai 19:33 Detail
2. Štěpán Šimek 2 0 Markéta Brušáková 19:34 Detail
2. Karel Král 2 0 Jan Tomačka 19:36 Detail
2. Viktorie Macáková 0 2 Nikola Spurná 19:40 Detail
AMONGUS 10 10 Patrioti Zobrazit/Skrýt detail
1. Otakar Štěrba 2 0 David Šlemenda 19:31 Detail
1. Adam Martin 0 2 Alexandr Herzig 19:31 Detail
1. Jan Szalay 0 2 Adam Tomynec 19:31 Detail
1. Dominik Novotný 2 0 Štěpán Konopa 19:31 Detail
1. Patrik Dinh 0 2 Jakub Homola 19:31 Detail
2. Otakar Štěrba 2 0 David Šlemenda 19:32 Detail
2. Patrik Dinh 0 2 Jakub Homola 19:34 Detail
2. Jan Szalay 2 0 Adam Tomynec 19:34 Detail
2. Dominik Novotný 2 0 Štěpán Konopa 19:36 Detail
2. Adam Martin 0 2 Alexandr Herzig 19:40 Detail
Cože? 8 12 Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Novák 0 2 Antonín Ouška 19:31 Detail
1. Matěj Kadlec 0 2 Josef Chytil 19:31 Detail
1. Matěj Herman 2 0 Šimon Kashoun 19:31 Detail
1. Adam Špinar 0 2 Vít Přibyl 19:31 Detail
1. Petr Herman 2 0 Vilém Navrátil 19:31 Detail
2. Matěj Herman 0 2 Šimon Kashoun 19:33 Detail
2. Petr Novák 2 0 Antonín Ouška 19:33 Detail
2. Matěj Kadlec 0 2 Josef Chytil 19:33 Detail
2. Petr Herman 2 0 Vilém Navrátil 19:36 Detail
2. Adam Špinar 0 2 Vít Přibyl 19:39 Detail
ŠROŤÁCI 8 12 (a+b)2 se nerovná a2 + b2 Zobrazit/Skrýt detail
1. František Lebl 0 2 Klára Kolingerová 19:31 Detail
1. Antonín Petřík 0 2 Tereza Plšková 19:31 Detail
1. Daniel Maška 2 0 Ema Remešová 19:31 Detail
1. Quido Nežádal 0 2 Stanislava Radová 19:31 Detail
1. Jan Martin 2 0 Petr Novák 19:31 Detail
2. Daniel Maška 2 0 Ema Remešová 19:33 Detail
2. Jan Martin 2 0 Petr Novák 19:39 Detail
2. Quido Nežádal 0 2 Stanislava Radová 19:39 Detail
2. František Lebl 0 2 Klára Kolingerová 19:39 Detail
2. Antonín Petřík 0 2 Tereza Plšková 19:42 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 Domažlický Éčko Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Eliška Brázdová 19:31 Detail
1. Karel Eben 0 2 Petra Soukupová 19:31 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Tereza Poláčková 19:31 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Martin Lašek 19:31 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Jakub Lejsek 19:31 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Eliška Brázdová 19:39 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Jakub Lejsek 19:39 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Martin Lašek 19:39 Detail
2. Karel Eben 0 2 Petra Soukupová 19:39 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Tereza Poláčková 19:39 Detail
7.A Kostelka 10 10 Šmoulové HT Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliska Moulisová 0 2 Vladimír Bouda 19:31 Detail
1. Olena Zahyka 0 2 Saskie Borovanská 19:31 Detail
1. Simona Katonová 0 2 Vanesa Prantlová 19:31 Detail
1. Marek Mrázek 0 2 Rudolf Fuchs 19:31 Detail
1. Patrik Andrle 0 2 Denis Kasl 19:31 Detail
2. Patrik Andrle 2 0 Denis Kasl 19:39 Detail
2. Eliska Moulisová 2 0 Vladimír Bouda 19:39 Detail
2. Marek Mrázek 2 0 Rudolf Fuchs 19:39 Detail
2. Olena Zahyka 2 0 Saskie Borovanská 19:39 Detail
2. Simona Katonová 2 0 Vanesa Prantlová 19:39 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 12 112 33 92
2. Studenti ISSTE Sokolov 10 88 24 56
3. Berušky 10 80 26 64
4. GOS 8 64 28 40
5. Jak za mlada 8 60 27 42
6. Útočné helikoptéry 7 62 24 38
7. AMONGUS 6 72 21 23
8. (a+b)2 se nerovná a2 + b2 6 70 21 16
9. Křížáci 6 68 26 20
10. Patrioti 6 64 26 27
11. Hranatá kolečka 6 60 30 28
12. Golden team 5 64 22 22
13. Cože? 4 56 21 10
14. Domažlický Éčko 4 46 22 10
15. ŠROŤÁCI 3 32 19 7
16. 7.A Kostelka 3 32 15 7
17. Šmoulové HT 2 28 16 5
18. Sociálně Cementní Gambleři 2 22 19 5

Začátek: 12. 11. 19:03

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Berušky 0 20 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 0 2 Petr Hladík 19:03 Detail
1. Anna Hulmáková 0 2 Samuel Kokoška 19:03 Detail
1. Matěj Mladý 0 2 František Viták 19:03 Detail
1. Ondřej Kaucký 0 2 Miroslav Silovský 19:03 Detail
1. Jan Hostek 0 2 Zdeněk Fikrle 19:03 Detail
2. Ondřej Kaucký 0 2 Miroslav Silovský 19:04 Detail
2. Anna Hulmáková 0 2 Samuel Kokoška 19:06 Detail
2. Jan Hostek 0 2 Zdeněk Fikrle 19:07 Detail
2. Sára Kaprová 0 2 Petr Hladík 19:08 Detail
2. Matěj Mladý 0 2 František Viták 19:12 Detail
GOS 12 8 Patrioti Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Polanka 2 0 David Šlemenda 19:03 Detail
1. Filip Kozjura 2 0 Alexandr Herzig 19:03 Detail
1. Teodor Káles 2 0 Adam Tomynec 19:03 Detail
1. Jakub Krahulec 0 2 Štěpán Konopa 19:03 Detail
1. Adam Rataj 0 2 Jakub Homola 19:03 Detail
2. Richard Polanka 0 2 David Šlemenda 19:04 Detail
2. Adam Rataj 2 0 Jakub Homola 19:05 Detail
2. Jakub Krahulec 0 2 Štěpán Konopa 19:07 Detail
2. Filip Kozjura 2 0 Alexandr Herzig 19:11 Detail
2. Teodor Káles 2 0 Adam Tomynec 19:12 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 16 4 Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 0 2 Antonín Ouška 19:03 Detail
1. Tomáš Kotek 2 0 Josef Chytil 19:03 Detail
1. Jaromír Janáček 2 0 Šimon Kashoun 19:03 Detail
1. Jan Přibyl 0 2 Vít Přibyl 19:03 Detail
1. Jan Hoang 2 0 Vilém Navrátil 19:03 Detail
2. Jan Přibyl 2 0 Vít Přibyl 19:04 Detail
2. Jaromír Janáček 2 0 Šimon Kashoun 19:04 Detail
2. Tomáš Kotek 2 0 Josef Chytil 19:05 Detail
2. André Schwarz 2 0 Antonín Ouška 19:06 Detail
2. Jan Hoang 2 0 Vilém Navrátil 19:06 Detail
Útočné helikoptéry 12 8 (a+b)2 se nerovná a2 + b2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 2 0 Klára Kolingerová 19:03 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Tereza Plšková 19:03 Detail
1. Mert Türkcan 2 0 Ema Remešová 19:03 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Stanislava Radová 19:03 Detail
1. Ian Moura de Andreade 2 0 Petr Novák 19:03 Detail
2. Mert Türkcan 2 0 Ema Remešová 19:05 Detail
2. Sebastian Šebo 0 2 Stanislava Radová 19:06 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 Klára Kolingerová 19:09 Detail
2. Ian Moura de Andreade 2 0 Petr Novák 19:11 Detail
2. Tereza Chromcová 2 0 Tereza Plšková 19:13 Detail
Golden team 14 6 Cože? Zobrazit/Skrýt detail
1. Dorota Hašková 0 2 Petr Novák 19:03 Detail
1. Nikola Spurná 2 0 Matěj Kadlec 19:03 Detail
1. Sebastian Cao Hai 2 0 Matěj Herman 19:03 Detail
1. Markéta Brušáková 2 0 Adam Špinar 19:03 Detail
1. Jan Tomačka 2 0 Petr Herman 19:03 Detail
2. Jan Tomačka 2 0 Petr Herman 19:05 Detail
2. Sebastian Cao Hai 0 2 Matěj Herman 19:05 Detail
2. Nikola Spurná 2 0 Matěj Kadlec 19:06 Detail
2. Dorota Hašková 0 2 Petr Novák 19:06 Detail
2. Markéta Brušáková 2 0 Adam Špinar 19:11 Detail
Domažlický Éčko 2 18 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Brázdová 0 2 Václav Benedikt 19:03 Detail
1. Petra Soukupová 0 2 Viktorie Macáková 19:03 Detail
1. Tereza Poláčková 0 2 Elisabeth Bastiánová 19:03 Detail
1. Martin Lašek 0 2 Štěpán Šimek 19:03 Detail
1. Jakub Lejsek 0 2 Karel Král 19:03 Detail
2. Jakub Lejsek 0 2 Karel Král 19:04 Detail
2. Martin Lašek 0 2 Štěpán Šimek 19:05 Detail
2. Eliška Brázdová 0 2 Václav Benedikt 19:05 Detail
2. Petra Soukupová 0 2 Viktorie Macáková 19:06 Detail
2. Tereza Poláčková 2 0 Elisabeth Bastiánová 19:07 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 Hranatá kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 David Václavík 19:03 Detail
1. Karel Eben 0 2 Marek Sulzer 19:03 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Dominik Pannach 19:03 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Jan Vojče 19:03 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Jakub Vojtěch 19:03 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Dominik Pannach 19:11 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 David Václavík 19:11 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Jan Vojče 19:11 Detail
2. Karel Eben 0 2 Marek Sulzer 19:11 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Jakub Vojtěch 19:11 Detail
7.A Kostelka 0 20 AMONGUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliska Moulisová 0 2 Otakar Štěrba 19:03 Detail
1. Olena Zahyka 0 2 Adam Martin 19:03 Detail
1. Simona Katonová 0 2 Jan Szalay 19:03 Detail
1. Marek Mrázek 0 2 Dominik Novotný 19:03 Detail
1. Patrik Andrle 0 2 Patrik Dinh 19:03 Detail
2. Marek Mrázek 0 2 Dominik Novotný 19:11 Detail
2. Olena Zahyka 0 2 Adam Martin 19:11 Detail
2. Patrik Andrle 0 2 Patrik Dinh 19:11 Detail
2. Eliska Moulisová 0 2 Otakar Štěrba 19:11 Detail
2. Simona Katonová 0 2 Jan Szalay 19:11 Detail
Šmoulové HT 6 14 ŠROŤÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Vladimír Bouda 0 2 František Lebl 19:03 Detail
1. Saskie Borovanská 0 2 Antonín Petřík 19:03 Detail
1. Vanesa Prantlová 0 2 Daniel Maška 19:03 Detail
1. Rudolf Fuchs 0 2 Quido Nežádal 19:03 Detail
1. Denis Kasl 0 2 Jan Martin 19:03 Detail
2. Saskie Borovanská 0 2 Antonín Petřík 19:11 Detail
2. Rudolf Fuchs 2 0 Quido Nežádal 19:11 Detail
2. Denis Kasl 2 0 Jan Martin 19:11 Detail
2. Vanesa Prantlová 0 2 Daniel Maška 19:11 Detail
2. Vladimír Bouda 2 0 František Lebl 19:11 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 10 94 22 66
2. Studenti ISSTE Sokolov 8 74 14 32
3. Berušky 8 64 15 38
4. GOS 8 58 13 30
5. Útočné helikoptéry 7 60 14 31
6. Hranatá kolečka 6 56 18 28
7. Jak za mlada 6 48 19 26
8. AMONGUS 5 62 14 15
9. Golden team 5 56 14 17
10. Patrioti 5 54 20 19
11. (a+b)2 se nerovná a2 + b2 4 58 17 8
12. Křížáci 4 56 18 6
13. Cože? 4 48 14 6
14. ŠROŤÁCI 3 24 9 4
15. Domažlický Éčko 2 26 15 6
16. Sociálně Cementní Gambleři 2 22 12 3
17. 7.A Kostelka 2 22 11 5
18. Šmoulové HT 1 18 11 2

Začátek: 12. 11. 18:40

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GOS 0 20 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Polanka 0 2 Petr Hladík 18:40 Detail
1. Filip Kozjura 0 2 Samuel Kokoška 18:40 Detail
1. Teodor Káles 0 2 František Viták 18:40 Detail
1. Jakub Krahulec 0 2 Miroslav Silovský 18:40 Detail
1. Adam Rataj 0 2 Zdeněk Fikrle 18:40 Detail
2. Adam Rataj 0 2 Zdeněk Fikrle 18:41 Detail
2. Teodor Káles 0 2 František Viták 18:42 Detail
2. Jakub Krahulec 0 2 Miroslav Silovský 18:42 Detail
2. Richard Polanka 0 2 Petr Hladík 18:43 Detail
2. Filip Kozjura 0 2 Samuel Kokoška 18:44 Detail
Berušky 18 2 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 2 0 Václav Benedikt 18:40 Detail
1. Anna Hulmáková 2 0 Viktorie Macáková 18:40 Detail
1. Matěj Mladý 2 0 Elisabeth Bastiánová 18:40 Detail
1. Ondřej Kaucký 2 0 Štěpán Šimek 18:40 Detail
1. Jan Hostek 0 2 Karel Král 18:40 Detail
2. Jan Hostek 2 0 Karel Král 18:43 Detail
2. Matěj Mladý 2 0 Elisabeth Bastiánová 18:43 Detail
2. Sára Kaprová 2 0 Václav Benedikt 18:47 Detail
2. Anna Hulmáková 2 0 Viktorie Macáková 18:47 Detail
2. Ondřej Kaucký 2 0 Štěpán Šimek 18:50 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 16 4 Hranatá kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 2 0 David Václavík 18:40 Detail
1. Tomáš Kotek 2 0 Marek Sulzer 18:40 Detail
1. Jaromír Janáček 2 0 Dominik Pannach 18:40 Detail
1. Jan Přibyl 2 0 Jan Vojče 18:40 Detail
1. Jan Hoang 2 0 Jakub Vojtěch 18:40 Detail
2. Jan Přibyl 2 0 Jan Vojče 18:42 Detail
2. Jaromír Janáček 2 0 Dominik Pannach 18:43 Detail
2. André Schwarz 2 0 David Václavík 18:43 Detail
2. Jan Hoang 0 2 Jakub Vojtěch 18:44 Detail
2. Tomáš Kotek 0 2 Marek Sulzer 18:45 Detail
Golden team 8 12 Patrioti Zobrazit/Skrýt detail
1. Dorota Hašková 2 0 David Šlemenda 18:40 Detail
1. Nikola Spurná 0 2 Alexandr Herzig 18:40 Detail
1. Sebastian Cao Hai 0 2 Adam Tomynec 18:40 Detail
1. Markéta Brušáková 2 0 Štěpán Konopa 18:40 Detail
1. Jan Tomačka 0 2 Jakub Homola 18:40 Detail
2. Dorota Hašková 2 0 David Šlemenda 18:41 Detail
2. Sebastian Cao Hai 0 2 Adam Tomynec 18:43 Detail
2. Markéta Brušáková 2 0 Štěpán Konopa 18:43 Detail
2. Jan Tomačka 0 2 Jakub Homola 18:45 Detail
2. Nikola Spurná 0 2 Alexandr Herzig 18:49 Detail
Útočné helikoptéry 16 4 AMONGUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 2 0 Otakar Štěrba 18:40 Detail
1. Tereza Chromcová 2 0 Adam Martin 18:40 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Jan Szalay 18:40 Detail
1. Sebastian Šebo 2 0 Dominik Novotný 18:40 Detail
1. Ian Moura de Andreade 2 0 Patrik Dinh 18:40 Detail
2. Mert Türkcan 0 2 Jan Szalay 18:41 Detail
2. Ian Moura de Andreade 2 0 Patrik Dinh 18:41 Detail
2. Tereza Chromcová 2 0 Adam Martin 18:41 Detail
2. Tereza Žáková 2 0 Otakar Štěrba 18:43 Detail
2. Sebastian Šebo 2 0 Dominik Novotný 18:47 Detail
Domažlický Éčko 0 20 Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Brázdová 0 2 Antonín Ouška 18:40 Detail
1. Petra Soukupová 0 2 Josef Chytil 18:40 Detail
1. Tereza Poláčková 0 2 Šimon Kashoun 18:40 Detail
1. Martin Lašek 0 2 Vít Přibyl 18:40 Detail
1. Jakub Lejsek 0 2 Vilém Navrátil 18:40 Detail
2. Eliška Brázdová 0 2 Antonín Ouška 18:41 Detail
2. Petra Soukupová 0 2 Josef Chytil 18:42 Detail
2. Tereza Poláčková 0 2 Šimon Kashoun 18:42 Detail
2. Martin Lašek 0 2 Vít Přibyl 18:44 Detail
2. Jakub Lejsek 0 2 Vilém Navrátil 18:46 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 2 18 (a+b)2 se nerovná a2 + b2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Klára Kolingerová 18:40 Detail
1. Karel Eben 0 2 Tereza Plšková 18:40 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Ema Remešová 18:40 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Stanislava Radová 18:40 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Petr Novák 18:40 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Stanislava Radová 18:48 Detail
2. Karel Eben 0 2 Tereza Plšková 18:48 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Klára Kolingerová 18:48 Detail
2. Marek Voděnka 2 0 Petr Novák 18:48 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Ema Remešová 18:48 Detail
Šmoulové HT 2 18 Cože? Zobrazit/Skrýt detail
1. Vladimír Bouda 0 2 Petr Novák 18:40 Detail
1. Saskie Borovanská 0 2 Matěj Kadlec 18:40 Detail
1. Vanesa Prantlová 0 2 Matěj Herman 18:40 Detail
1. Rudolf Fuchs 0 2 Adam Špinar 18:40 Detail
1. Denis Kasl 0 2 Petr Herman 18:40 Detail
2. Vladimír Bouda 0 2 Petr Novák 18:48 Detail
2. Saskie Borovanská 0 2 Matěj Kadlec 18:48 Detail
2. Vanesa Prantlová 0 2 Matěj Herman 18:48 Detail
2. Rudolf Fuchs 2 0 Adam Špinar 18:48 Detail
2. Denis Kasl 0 2 Petr Herman 18:48 Detail
7.A Kostelka 10 10 ŠROŤÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliska Moulisová 0 2 František Lebl 18:40 Detail
1. Olena Zahyka 0 2 Antonín Petřík 18:40 Detail
1. Simona Katonová 0 2 Daniel Maška 18:40 Detail
1. Marek Mrázek 0 2 Quido Nežádal 18:40 Detail
1. Patrik Andrle 0 2 Jan Martin 18:40 Detail
2. Patrik Andrle 2 0 Jan Martin 18:48 Detail
2. Marek Mrázek 2 0 Quido Nežádal 18:48 Detail
2. Simona Katonová 2 0 Daniel Maška 18:48 Detail
2. Eliska Moulisová 2 0 František Lebl 18:48 Detail
2. Olena Zahyka 2 0 Antonín Petřík 18:48 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 8 74 10 34
2. Berušky 8 64 8 34
3. Studenti ISSTE Sokolov 6 58 8 20
4. GOS 6 46 8 20
5. Útočné helikoptéry 5 48 8 19
6. Patrioti 5 46 8 13
7. Křížáci 4 52 8 6
8. (a+b)2 se nerovná a2 + b2 4 50 8 8
9. Cože? 4 42 7 6
10. Hranatá kolečka 4 36 9 16
11. Jak za mlada 4 30 12 14
12. Golden team 3 42 7 7
13. AMONGUS 3 42 7 5
14. Domažlický Éčko 2 24 7 2
15. 7.A Kostelka 2 22 6 3
16. Sociálně Cementní Gambleři 2 22 6 3
17. Šmoulové HT 1 12 8 2
18. ŠROŤÁCI 1 10 5 2

Začátek: 12. 11. 18:15

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Jak za mlada 4 16 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Benedikt 0 2 Petr Hladík 18:15 Detail
1. Viktorie Macáková 0 2 Samuel Kokoška 18:15 Detail
1. Elisabeth Bastiánová 0 2 František Viták 18:15 Detail
1. Štěpán Šimek 0 2 Miroslav Silovský 18:15 Detail
1. Karel Král 2 0 Zdeněk Fikrle 18:15 Detail
2. Václav Benedikt 0 2 Petr Hladík 18:17 Detail
2. Elisabeth Bastiánová 2 0 František Viták 18:18 Detail
2. Viktorie Macáková 0 2 Samuel Kokoška 18:18 Detail
2. Karel Král 0 2 Zdeněk Fikrle 18:19 Detail
2. Štěpán Šimek 0 2 Miroslav Silovský 18:21 Detail
GOS 12 8 (a+b)2 se nerovná a2 + b2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Polanka 0 2 Klára Kolingerová 18:15 Detail
1. Filip Kozjura 2 0 Tereza Plšková 18:15 Detail
1. Teodor Káles 0 2 Ema Remešová 18:15 Detail
1. Jakub Krahulec 2 0 Stanislava Radová 18:15 Detail
1. Adam Rataj 0 2 Petr Novák 18:15 Detail
2. Adam Rataj 2 0 Petr Novák 18:17 Detail
2. Teodor Káles 2 0 Ema Remešová 18:17 Detail
2. Jakub Krahulec 2 0 Stanislava Radová 18:18 Detail
2. Filip Kozjura 2 0 Tereza Plšková 18:18 Detail
2. Richard Polanka 0 2 Klára Kolingerová 18:23 Detail
Berušky 14 6 Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 0 2 Antonín Ouška 18:15 Detail
1. Anna Hulmáková 2 0 Josef Chytil 18:15 Detail
1. Matěj Mladý 2 0 Šimon Kashoun 18:15 Detail
1. Ondřej Kaucký 2 0 Vít Přibyl 18:15 Detail
1. Jan Hostek 2 0 Vilém Navrátil 18:15 Detail
2. Jan Hostek 2 0 Vilém Navrátil 18:17 Detail
2. Ondřej Kaucký 0 2 Vít Přibyl 18:17 Detail
2. Sára Kaprová 2 0 Antonín Ouška 18:18 Detail
2. Anna Hulmáková 2 0 Josef Chytil 18:18 Detail
2. Matěj Mladý 0 2 Šimon Kashoun 18:20 Detail
Útočné helikoptéry 8 12 Hranatá kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 0 2 David Václavík 18:15 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Marek Sulzer 18:15 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Dominik Pannach 18:15 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Jan Vojče 18:15 Detail
1. Ian Moura de Andreade 2 0 Jakub Vojtěch 18:15 Detail
2. Sebastian Šebo 2 0 Jan Vojče 18:18 Detail
2. Ian Moura de Andreade 2 0 Jakub Vojtěch 18:18 Detail
2. Tereza Žáková 0 2 David Václavík 18:18 Detail
2. Mert Türkcan 2 0 Dominik Pannach 18:22 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Marek Sulzer 18:25 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 20 0 Cože? Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 2 0 Petr Novák 18:15 Detail
1. Tomáš Kotek 2 0 Matěj Kadlec 18:15 Detail
1. Jaromír Janáček 2 0 Matěj Herman 18:15 Detail
1. Jan Přibyl 2 0 Adam Špinar 18:15 Detail
1. Jan Hoang 2 0 Petr Herman 18:15 Detail
2. Tomáš Kotek 2 0 Matěj Kadlec 18:18 Detail
2. André Schwarz 2 0 Petr Novák 18:18 Detail
2. Jaromír Janáček 2 0 Matěj Herman 18:18 Detail
2. Jan Hoang 2 0 Petr Herman 18:19 Detail
2. Jan Přibyl 2 0 Adam Špinar 18:23 Detail
Golden team 16 4 Domažlický Éčko Zobrazit/Skrýt detail
1. Dorota Hašková 2 0 Eliška Brázdová 18:15 Detail
1. Nikola Spurná 2 0 Petra Soukupová 18:15 Detail
1. Sebastian Cao Hai 0 2 Tereza Poláčková 18:15 Detail
1. Markéta Brušáková 2 0 Martin Lašek 18:15 Detail
1. Jan Tomačka 2 0 Jakub Lejsek 18:15 Detail
2. Dorota Hašková 2 0 Eliška Brázdová 18:17 Detail
2. Nikola Spurná 2 0 Petra Soukupová 18:17 Detail
2. Markéta Brušáková 2 0 Martin Lašek 18:18 Detail
2. Jan Tomačka 2 0 Jakub Lejsek 18:18 Detail
2. Sebastian Cao Hai 0 2 Tereza Poláčková 18:19 Detail
Šmoulové HT 0 20 Patrioti Zobrazit/Skrýt detail
1. Vladimír Bouda 0 2 David Šlemenda 18:15 Detail
1. Saskie Borovanská 0 2 Alexandr Herzig 18:15 Detail
1. Vanesa Prantlová 0 2 Adam Tomynec 18:15 Detail
1. Rudolf Fuchs 0 2 Štěpán Konopa 18:15 Detail
1. Denis Kasl 0 2 Jakub Homola 18:15 Detail
2. Vladimír Bouda 0 2 David Šlemenda 18:23 Detail
2. Rudolf Fuchs 0 2 Štěpán Konopa 18:23 Detail
2. Vanesa Prantlová 0 2 Adam Tomynec 18:23 Detail
2. Denis Kasl 0 2 Jakub Homola 18:24 Detail
2. Saskie Borovanská 0 2 Alexandr Herzig 18:27 Detail
ŠROŤÁCI 0 20 AMONGUS Zobrazit/Skrýt detail
1. František Lebl 0 2 Otakar Štěrba 18:15 Detail
1. Antonín Petřík 0 2 Adam Martin 18:15 Detail
1. Daniel Maška 0 2 Jan Szalay 18:15 Detail
1. Quido Nežádal 0 2 Dominik Novotný 18:15 Detail
1. Jan Martin 0 2 Patrik Dinh 18:15 Detail
2. Antonín Petřík 0 2 Adam Martin 18:23 Detail
2. František Lebl 0 2 Otakar Štěrba 18:23 Detail
2. Jan Martin 0 2 Patrik Dinh 18:23 Detail
2. Daniel Maška 0 2 Jan Szalay 18:23 Detail
2. Quido Nežádal 0 2 Dominik Novotný 18:23 Detail
7.A Kostelka 10 10 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliska Moulisová 2 0 Nikolas Flamel 18:15 Detail
1. Olena Zahyka 2 0 Karel Eben 18:15 Detail
1. Simona Katonová 2 0 Simon Hubelník 18:15 Detail
1. Marek Mrázek 2 0 Čeněk Ziegler 18:15 Detail
1. Patrik Andrle 2 0 Marek Voděnka 18:15 Detail
2. Eliska Moulisová 0 2 Nikolas Flamel 18:23 Detail
2. Patrik Andrle 0 2 Marek Voděnka 18:23 Detail
2. Simona Katonová 0 2 Simon Hubelník 18:23 Detail
2. Marek Mrázek 0 2 Čeněk Ziegler 18:23 Detail
2. Olena Zahyka 0 2 Karel Eben 18:23 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 6 54 4 16
2. Berušky 6 46 2 14
3. GOS 6 46 2 12
4. Studenti ISSTE Sokolov 4 42 2 8
5. Hranatá kolečka 4 32 3 12
6. Jak za mlada 4 28 4 14
7. AMONGUS 3 38 3 3
8. Golden team 3 34 3 7
9. Patrioti 3 34 3 5
10. Útočné helikoptéry 3 32 3 7
11. Křížáci 2 32 6 2
12. (a+b)2 se nerovná a2 + b2 2 32 6 2
13. Cože? 2 24 3 2
14. Domažlický Éčko 2 24 3 0
15. Sociálně Cementní Gambleři 2 20 1 2
16. 7.A Kostelka 1 12 2 2
17. Šmoulové HT 1 10 2 2
18. ŠROŤÁCI 0 0 3 0

Začátek: 12. 11. 17:54

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GOS 14 6 Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Polanka 0 2 Antonín Ouška 17:54 Detail
1. Filip Kozjura 2 0 Josef Chytil 17:54 Detail
1. Teodor Káles 0 2 Šimon Kashoun 17:54 Detail
1. Jakub Krahulec 2 0 Vít Přibyl 17:54 Detail
1. Adam Rataj 2 0 Vilém Navrátil 17:54 Detail
2. Richard Polanka 0 2 Antonín Ouška 17:56 Detail
2. Teodor Káles 2 0 Šimon Kashoun 17:56 Detail
2. Jakub Krahulec 2 0 Vít Přibyl 17:57 Detail
2. Adam Rataj 2 0 Vilém Navrátil 17:57 Detail
2. Filip Kozjura 2 0 Josef Chytil 17:58 Detail
Studenti ISSTE Sokolov 2 18 Krotitelé Melounů Zobrazit/Skrýt detail
1. André Schwarz 0 2 Petr Hladík 17:54 Detail
1. Tomáš Kotek 0 2 Samuel Kokoška 17:54 Detail
1. Jaromír Janáček 0 2 František Viták 17:54 Detail
1. Jan Přibyl 0 2 Miroslav Silovský 17:54 Detail
1. Jan Hoang 0 2 Zdeněk Fikrle 17:54 Detail
2. André Schwarz 0 2 Petr Hladík 17:56 Detail
2. Tomáš Kotek 0 2 Samuel Kokoška 17:56 Detail
2. Jan Hoang 0 2 Zdeněk Fikrle 17:56 Detail
2. Jan Přibyl 0 2 Miroslav Silovský 17:57 Detail
2. Jaromír Janáček 2 0 František Viták 17:57 Detail
Berušky 16 4 (a+b)2 se nerovná a2 + b2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Sára Kaprová 2 0 Klára Kolingerová 17:54 Detail
1. Anna Hulmáková 2 0 Tereza Plšková 17:54 Detail
1. Matěj Mladý 2 0 Ema Remešová 17:54 Detail
1. Ondřej Kaucký 2 0 Stanislava Radová 17:54 Detail
1. Jan Hostek 0 2 Petr Novák 17:54 Detail
2. Ondřej Kaucký 2 0 Stanislava Radová 17:57 Detail
2. Anna Hulmáková 2 0 Tereza Plšková 17:57 Detail
2. Matěj Mladý 2 0 Ema Remešová 17:57 Detail
2. Jan Hostek 0 2 Petr Novák 17:57 Detail
2. Sára Kaprová 2 0 Klára Kolingerová 17:58 Detail
Jak za mlada 12 8 Hranatá kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Benedikt 2 0 David Václavík 17:54 Detail
1. Viktorie Macáková 2 0 Marek Sulzer 17:54 Detail
1. Elisabeth Bastiánová 0 2 Dominik Pannach 17:54 Detail
1. Štěpán Šimek 2 0 Jan Vojče 17:54 Detail
1. Karel Král 2 0 Jakub Vojtěch 17:54 Detail
2. Viktorie Macáková 0 2 Marek Sulzer 17:55 Detail
2. Štěpán Šimek 2 0 Jan Vojče 17:55 Detail
2. Elisabeth Bastiánová 2 0 Dominik Pannach 17:56 Detail
2. Václav Benedikt 0 2 David Václavík 17:57 Detail
2. Karel Král 0 2 Jakub Vojtěch 17:57 Detail
Útočné helikoptéry 10 10 Patrioti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Žáková 2 0 David Šlemenda 17:54 Detail
1. Tereza Chromcová 0 2 Alexandr Herzig 17:54 Detail
1. Mert Türkcan 0 2 Adam Tomynec 17:54 Detail
1. Sebastian Šebo 0 2 Štěpán Konopa 17:54 Detail
1. Ian Moura de Andreade 2 0 Jakub Homola 17:54 Detail
2. Tereza Žáková 2 0 David Šlemenda 17:55 Detail
2. Mert Türkcan 2 0 Adam Tomynec 17:57 Detail
2. Tereza Chromcová 0 2 Alexandr Herzig 18:00 Detail
2. Sebastian Šebo 2 0 Štěpán Konopa 18:00 Detail
2. Ian Moura de Andreade 0 2 Jakub Homola 18:02 Detail
ŠROŤÁCI 0 20 Domažlický Éčko Zobrazit/Skrýt detail
1. František Lebl 0 2 Eliška Brázdová 17:54 Detail
1. Antonín Petřík 0 2 Petra Soukupová 17:54 Detail
1. Daniel Maška 0 2 Tereza Poláčková 17:54 Detail
1. Quido Nežádal 0 2 Martin Lašek 17:54 Detail
1. Jan Martin 0 2 Jakub Lejsek 17:54 Detail
2. Antonín Petřík 0 2 Petra Soukupová 18:02 Detail
2. Daniel Maška 0 2 Tereza Poláčková 18:02 Detail
2. Jan Martin 0 2 Jakub Lejsek 18:02 Detail
2. Quido Nežádal 0 2 Martin Lašek 18:02 Detail
2. František Lebl 0 2 Eliška Brázdová 18:02 Detail
Golden team 10 10 AMONGUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Dorota Hašková 2 0 Otakar Štěrba 17:54 Detail
1. Nikola Spurná 0 2 Adam Martin 17:54 Detail
1. Sebastian Cao Hai 2 0 Jan Szalay 17:54 Detail
1. Markéta Brušáková 2 0 Dominik Novotný 17:54 Detail
1. Jan Tomačka 0 2 Patrik Dinh 17:54 Detail
2. Markéta Brušáková 2 0 Dominik Novotný 17:56 Detail
2. Jan Tomačka 2 0 Patrik Dinh 17:56 Detail
2. Sebastian Cao Hai 0 2 Jan Szalay 17:56 Detail
2. Dorota Hašková 0 2 Otakar Štěrba 17:58 Detail
2. Nikola Spurná 0 2 Adam Martin 17:59 Detail
7.A Kostelka 2 18 Cože? Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliska Moulisová 0 2 Petr Novák 17:54 Detail
1. Olena Zahyka 0 2 Matěj Kadlec 17:54 Detail
1. Simona Katonová 0 2 Matěj Herman 17:54 Detail
1. Marek Mrázek 2 0 Adam Špinar 17:54 Detail
1. Patrik Andrle 0 2 Petr Herman 17:54 Detail
2. Marek Mrázek 0 2 Adam Špinar 18:02 Detail
2. Patrik Andrle 0 2 Petr Herman 18:02 Detail
2. Simona Katonová 0 2 Matěj Herman 18:02 Detail
2. Olena Zahyka 0 2 Matěj Kadlec 18:02 Detail
2. Eliska Moulisová 0 2 Petr Novák 18:02 Detail
Šmoulové HT 10 10 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Vladimír Bouda 2 0 Nikolas Flamel 17:54 Detail
1. Saskie Borovanská 2 0 Karel Eben 17:54 Detail
1. Vanesa Prantlová 2 0 Simon Hubelník 17:54 Detail
1. Rudolf Fuchs 2 0 Čeněk Ziegler 17:54 Detail
1. Denis Kasl 2 0 Marek Voděnka 17:54 Detail
2. Vanesa Prantlová 0 2 Simon Hubelník 18:02 Detail
2. Denis Kasl 0 2 Marek Voděnka 18:02 Detail
2. Vladimír Bouda 0 2 Nikolas Flamel 18:02 Detail
2. Rudolf Fuchs 0 2 Čeněk Ziegler 18:02 Detail
2. Saskie Borovanská 0 2 Karel Eben 18:02 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Krotitelé Melounů 4 38 0 4
2. GOS 4 34 0 6
3. Berušky 4 32 0 6
4. Jak za mlada 4 24 0 6
5. Útočné helikoptéry 3 24 0 5
6. Křížáci 2 26 0 2
7. (a+b)2 se nerovná a2 + b2 2 24 0 0
8. Cože? 2 24 0 0
9. Studenti ISSTE Sokolov 2 22 0 4
10. Hranatá kolečka 2 20 0 2
11. Domažlický Éčko 2 20 0 0
12. Golden team 1 18 0 1
13. AMONGUS 1 18 0 1
14. Patrioti 1 14 0 3
15. Šmoulové HT 1 10 0 1
16. Sociálně Cementní Gambleři 1 10 0 1
17. 7.A Kostelka 0 2 0 0
18. ŠROŤÁCI 0 0 0 0

Začátek: 12. 11. 17:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Krotitelé Melounů 20 0 ŠROŤÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Hladík 2 0 František Lebl 17:30 Detail
1. Samuel Kokoška 2 0 Antonín Petřík 17:30 Detail
1. František Viták 2 0 Daniel Maška 17:30 Detail
1. Miroslav Silovský 2 0 Quido Nežádal 17:30 Detail
1. Zdeněk Fikrle 2 0 Jan Martin 17:30 Detail
2. František Viták 2 0 Daniel Maška 17:33 Detail
2. Samuel Kokoška 2 0 Antonín Petřík 17:37 Detail
2. Zdeněk Fikrle 2 0 Jan Martin 17:37 Detail
2. Miroslav Silovský 2 0 Quido Nežádal 17:37 Detail
2. Petr Hladík 2 0 František Lebl 17:37 Detail
Patrioti 4 16 Berušky Zobrazit/Skrýt detail
1. David Šlemenda 0 2 Sára Kaprová 17:30 Detail
1. Alexandr Herzig 0 2 Anna Hulmáková 17:30 Detail
1. Adam Tomynec 2 0 Matěj Mladý 17:30 Detail
1. Štěpán Konopa 0 2 Ondřej Kaucký 17:30 Detail
1. Jakub Homola 0 2 Jan Hostek 17:30 Detail
2. Adam Tomynec 2 0 Matěj Mladý 17:30 Detail
2. David Šlemenda 0 2 Sára Kaprová 17:31 Detail
2. Jakub Homola 0 2 Jan Hostek 17:32 Detail
2. Štěpán Konopa 0 2 Ondřej Kaucký 17:34 Detail
2. Alexandr Herzig 0 2 Anna Hulmáková 17:36 Detail
Hranatá kolečka 12 8 Golden team Zobrazit/Skrýt detail
1. David Václavík 2 0 Dorota Hašková 17:30 Detail
1. Marek Sulzer 2 0 Nikola Spurná 17:30 Detail
1. Dominik Pannach 0 2 Sebastian Cao Hai 17:30 Detail
1. Jan Vojče 0 2 Markéta Brušáková 17:30 Detail
1. Jakub Vojtěch 2 0 Jan Tomačka 17:30 Detail
2. Jan Vojče 2 0 Markéta Brušáková 17:30 Detail
2. Marek Sulzer 2 0 Nikola Spurná 17:31 Detail
2. Dominik Pannach 2 0 Sebastian Cao Hai 17:34 Detail
2. Jakub Vojtěch 0 2 Jan Tomačka 17:35 Detail
2. David Václavík 0 2 Dorota Hašková 17:36 Detail
Křížáci 20 0 Šmoulové HT Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Ouška 2 0 Vladimír Bouda 17:30 Detail
1. Josef Chytil 2 0 Saskie Borovanská 17:30 Detail
1. Šimon Kashoun 2 0 Vanesa Prantlová 17:30 Detail
1. Vít Přibyl 2 0 Rudolf Fuchs 17:30 Detail
1. Vilém Navrátil 2 0 Denis Kasl 17:30 Detail
2. Josef Chytil 2 0 Saskie Borovanská 17:37 Detail
2. Vilém Navrátil 2 0 Denis Kasl 17:37 Detail
2. Vít Přibyl 2 0 Rudolf Fuchs 17:37 Detail
2. Antonín Ouška 2 0 Vladimír Bouda 17:37 Detail
2. Šimon Kashoun 2 0 Vanesa Prantlová 17:37 Detail
Domažlický Éčko 0 20 Studenti ISSTE Sokolov Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Brázdová 0 2 André Schwarz 17:30 Detail
1. Petra Soukupová 0 2 Tomáš Kotek 17:30 Detail
1. Tereza Poláčková 0 2 Jaromír Janáček 17:30 Detail
1. Martin Lašek 0 2 Jan Přibyl 17:30 Detail
1. Jakub Lejsek 0 2 Jan Hoang 17:30 Detail
2. Tereza Poláčková 0 2 Jaromír Janáček 17:32 Detail
2. Eliška Brázdová 0 2 André Schwarz 17:32 Detail
2. Petra Soukupová 0 2 Tomáš Kotek 17:32 Detail
2. Jakub Lejsek 0 2 Jan Hoang 17:37 Detail
2. Martin Lašek 0 2 Jan Přibyl 17:37 Detail
(a+b)2 se nerovná a2 + b2 20 0 7.A Kostelka Zobrazit/Skrýt detail
1. Klára Kolingerová 2 0 Eliska Moulisová 17:30 Detail
1. Tereza Plšková 2 0 Olena Zahyka 17:30 Detail
1. Ema Remešová 2 0 Simona Katonová 17:30 Detail
1. Stanislava Radová 2 0 Marek Mrázek 17:30 Detail
1. Petr Novák 2 0 Patrik Andrle 17:30 Detail
2. Petr Novák 2 0 Patrik Andrle 17:37 Detail
2. Klára Kolingerová 2 0 Eliska Moulisová 17:37 Detail
2. Stanislava Radová 2 0 Marek Mrázek 17:37 Detail
2. Tereza Plšková 2 0 Olena Zahyka 17:37 Detail
2. Ema Remešová 2 0 Simona Katonová 17:37 Detail
AMONGUS 8 12 Jak za mlada Zobrazit/Skrýt detail
1. Otakar Štěrba 0 2 Václav Benedikt 17:30 Detail
1. Adam Martin 2 0 Viktorie Macáková 17:30 Detail
1. Jan Szalay 2 0 Elisabeth Bastiánová 17:30 Detail
1. Dominik Novotný 2 0 Štěpán Šimek 17:30 Detail
1. Patrik Dinh 0 2 Karel Král 17:30 Detail
2. Jan Szalay 0 2 Elisabeth Bastiánová 17:32 Detail
2. Adam Martin 0 2 Viktorie Macáková 17:32 Detail
2. Patrik Dinh 0 2 Karel Král 17:32 Detail
2. Otakar Štěrba 2 0 Václav Benedikt 17:32 Detail
2. Dominik Novotný 0 2 Štěpán Šimek 17:33 Detail
Cože? 6 14 Útočné helikoptéry Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Novák 0 2 Tereza Žáková 17:30 Detail
1. Matěj Kadlec 0 2 Tereza Chromcová 17:30 Detail
1. Matěj Herman 2 0 Mert Türkcan 17:30 Detail
1. Adam Špinar 0 2 Sebastian Šebo 17:30 Detail
1. Petr Herman 0 2 Ian Moura de Andreade 17:30 Detail
2. Matěj Kadlec 0 2 Tereza Chromcová 17:30 Detail
2. Petr Herman 0 2 Ian Moura de Andreade 17:31 Detail
2. Matěj Herman 2 0 Mert Türkcan 17:31 Detail
2. Petr Novák 2 0 Tereza Žáková 17:31 Detail
2. Adam Špinar 0 2 Sebastian Šebo 17:37 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 0 20 GOS Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Richard Polanka 17:30 Detail
1. Karel Eben 0 2 Filip Kozjura 17:30 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Teodor Káles 17:30 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Jakub Krahulec 17:30 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Adam Rataj 17:30 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Adam Rataj 17:37 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Richard Polanka 17:37 Detail
2. Karel Eben 0 2 Filip Kozjura 17:37 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Jakub Krahulec 17:37 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Teodor Káles 17:41 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křížáci 2 20 0 0
2. Studenti ISSTE Sokolov 2 20 0 0
3. (a+b)2 se nerovná a2 + b2 2 20 0 0
4. GOS 2 20 0 0
5. Krotitelé Melounů 2 20 0 0
6. Berušky 2 16 0 0
7. Útočné helikoptéry 2 14 0 0
8. Jak za mlada 2 12 0 0
9. Hranatá kolečka 2 12 0 0
10. Golden team 0 8 0 0
11. AMONGUS 0 8 0 0
12. Cože? 0 6 0 0
13. Patrioti 0 4 0 0
14. ŠROŤÁCI 0 0 0 0
15. Šmoulové HT 0 0 0 0
16. Domažlický Éčko 0 0 0 0
17. 7.A Kostelka 0 0 0 0
18. Sociálně Cementní Gambleři 0 0 0 0