Online

10. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 10. 11. v 13:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Plzeňský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 10. 11. 15:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Ploty Lišov 16 4 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Drda 2 0 Jakub Dušek 15:00 Detail
1. Jindřich Matoušek 2 0 David Wimmer 15:00 Detail
1. Alexander Marn 2 0 Stanislav Dědič 15:00 Detail
1. Theodor Kutý 2 0 Adam Petroušek 15:00 Detail
1. Hugo Tůma 2 0 Josef Sedláček 15:00 Detail
2. Jindřich Matoušek 2 0 David Wimmer 15:03 Detail
2. Hugo Tůma 2 0 Josef Sedláček 15:04 Detail
2. Theodor Kutý 2 0 Adam Petroušek 15:05 Detail
2. Alexander Marn 0 2 Stanislav Dědič 15:06 Detail
2. Štěpán Drda 0 2 Jakub Dušek 15:11 Detail
Blek 12 8 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Norbert Hauser 2 0 Zdeněk Holeček 15:00 Detail
1. Ondřej Tomášek 2 0 Leoš Keila 15:00 Detail
1. Simon Frusthofer 2 0 Jan Vyšín 15:00 Detail
1. Ondřej Velek 2 0 Jiří Karl 15:00 Detail
1. Tomáš Jirásek 0 2 Adéla Jiříčková 15:00 Detail
2. Ondřej Tomášek 2 0 Leoš Keila 15:03 Detail
2. Tomáš Jirásek 0 2 Adéla Jiříčková 15:03 Detail
2. Ondřej Velek 0 2 Jiří Karl 15:04 Detail
2. Simon Frusthofer 0 2 Jan Vyšín 15:06 Detail
2. Norbert Hauser 2 0 Zdeněk Holeček 15:10 Detail
ULTRAMEGASEXYBORCI 12 8 Alfa Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Všetička 0 2 Antonín Havlík 15:00 Detail
1. Pavel Žalud 2 0 Vojtěch Frdlík 15:00 Detail
1. Jana Truongová 2 0 Ondřej Kupeček 15:00 Detail
1. Tobiáš Roháč 2 0 Vlasta Tesařová 15:00 Detail
1. Jaroslav Šroub 2 0 Ondřej Přibyl 15:00 Detail
2. Tobiáš Roháč 0 2 Vlasta Tesařová 15:04 Detail
2. Jana Truongová 2 0 Ondřej Kupeček 15:05 Detail
2. Martin Všetička 0 2 Antonín Havlík 15:05 Detail
2. Pavel Žalud 2 0 Vojtěch Frdlík 15:06 Detail
2. Jaroslav Šroub 0 2 Ondřej Přibyl 15:07 Detail
Kobry 6 14 Fojtov Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Rosíval 0 2 Roman Harmáček 15:00 Detail
1. Lilien Krejčíková 0 2 Ondřej Havel 15:00 Detail
1. Alex Málek 2 0 David Horský 15:00 Detail
1. Petr Vacek 0 2 Daniel Kolba 15:00 Detail
1. Peter Ištok 0 2 Tomáš Bruber 15:00 Detail
2. Petr Vacek 2 0 Daniel Kolba 15:02 Detail
2. Robin Rosíval 2 0 Roman Harmáček 15:03 Detail
2. Peter Ištok 0 2 Tomáš Bruber 15:03 Detail
2. Alex Málek 0 2 David Horský 15:03 Detail
2. Lilien Krejčíková 0 2 Ondřej Havel 15:05 Detail
Štokříci 6 14 GYMGYMGYMRO+ Zobrazit/Skrýt detail
1. Rozálie Sovová 0 2 Eliška Zemanová 15:00 Detail
1. Markéta Štokrová 2 0 Filip Tran 15:00 Detail
1. Pavel Štokr 0 2 Pavla Hlavsová 15:00 Detail
1. Jiří Rys 0 2 Adam Huňáček 15:00 Detail
1. Matěj Toma 2 0 Bronislav Růžička 15:00 Detail
2. Matěj Toma 0 2 Bronislav Růžička 15:02 Detail
2. Markéta Štokrová 0 2 Filip Tran 15:03 Detail
2. Pavel Štokr 0 2 Pavla Hlavsová 15:04 Detail
2. Rozálie Sovová 0 2 Eliška Zemanová 15:07 Detail
2. Jiří Rys 2 0 Adam Huňáček 15:08 Detail
Borci ze 7.B 8 12 Marťánci sro Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Čanda 0 2 Barbora Stryalová 15:00 Detail
1. Jan Slavík 2 0 Jakub Smola 15:00 Detail
1. Patrik Kolář 0 2 Barbora Valečková 15:00 Detail
1. Jan Vohryzka 2 0 Jakub Balvín 15:00 Detail
1. Michal Švec 0 2 Tomáš Phuong 15:00 Detail
2. Jan Slavík 2 0 Jakub Smola 15:02 Detail
2. Jan Vohryzka 0 2 Jakub Balvín 15:02 Detail
2. Patrik Kolář 2 0 Barbora Valečková 15:04 Detail
2. Tomáš Čanda 0 2 Barbora Stryalová 15:05 Detail
2. Michal Švec 0 2 Tomáš Phuong 15:08 Detail
Miláčci 12 8 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Kocábková 0 2 Adéla Kroupová 15:00 Detail
1. Eliška Novotná 2 0 Kateřina Kučinová 15:00 Detail
1. Jiří Tejček 0 2 Dorota Putnová 15:00 Detail
1. Ondřej Braum 2 0 Vojtěch Velát 15:00 Detail
1. Jan Štochl 2 0 Jakub Štěpán 15:00 Detail
2. Jiří Tejček 0 2 Dorota Putnová 15:02 Detail
2. Eliška Novotná 0 2 Kateřina Kučinová 15:02 Detail
2. Eliška Kocábková 2 0 Adéla Kroupová 15:04 Detail
2. Jan Štochl 2 0 Jakub Štěpán 15:08 Detail
2. Ondřej Braum 2 0 Vojtěch Velát 15:08 Detail
Křížkové 10 10 Králové Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristýna Adamová 0 2 Tomáš Holeček 15:00 Detail
1. Katia Kosíková 0 2 Filip Jarolím 15:00 Detail
1. Adam Kučera 2 0 Jakub Grössl 15:00 Detail
1. Duyen Nguyen Ky 0 2 Wendy Sulanová 15:00 Detail
1. Son Phang Trinh Cao 2 0 Lukáš Kurc 15:00 Detail
2. Duyen Nguyen Ky 2 0 Wendy Sulanová 15:02 Detail
2. Adam Kučera 2 0 Jakub Grössl 15:03 Detail
2. Kristýna Adamová 0 2 Tomáš Holeček 15:03 Detail
2. Son Phang Trinh Cao 2 0 Lukáš Kurc 15:04 Detail
2. Katia Kosíková 0 2 Filip Jarolím 15:04 Detail
Husiti 12 8 SPŠKT Heroes Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 2 0 Adam Šebesta 15:00 Detail
1. Pavel Volf 0 2 Adam Hejduk 15:00 Detail
1. Josef Hynek 2 0 Jan Valík 15:00 Detail
1. Marek Zeleňka 2 0 Jan Pikeš 15:00 Detail
1. Monika Janovská 2 0 Michal Bor 15:00 Detail
2. Richard Kubeš 2 0 Adam Šebesta 15:02 Detail
2. Pavel Volf 0 2 Adam Hejduk 15:04 Detail
2. Marek Zeleňka 0 2 Jan Pikeš 15:04 Detail
2. Monika Janovská 2 0 Michal Bor 15:04 Detail
2. Josef Hynek 0 2 Jan Valík 15:06 Detail
Piškworčata 8 12 SPŠKT Crushers Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Havlina 2 0 Lukáš Denk 15:00 Detail
1. Vojtěch Pojar 2 0 Daniel Dobiáš 15:00 Detail
1. Vojtěch Janoušek 0 2 Matyáš Malát 15:00 Detail
1. Václav Němeček 0 2 Jan Kortán 15:00 Detail
1. Martin Rajtr 0 2 Vítek Kolář 15:00 Detail
2. Vojtěch Janoušek 0 2 Matyáš Malát 15:04 Detail
2. Martin Rajtr 2 0 Vítek Kolář 15:04 Detail
2. Vojtěch Havlina 0 2 Lukáš Denk 15:04 Detail
2. Václav Němeček 0 2 Jan Kortán 15:07 Detail
2. Vojtěch Pojar 2 0 Daniel Dobiáš 15:10 Detail
Husiti 14 6 PLG4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Jordán 0 2 Veronika Pokorná 15:00 Detail
1. Tomáš Kofroň 0 2 Eliška Feřtová 15:00 Detail
1. Ondřej Vendég 2 0 Karolína Kozová 15:00 Detail
1. Jakub Novodvorský 2 0 Šimon Červenka 15:00 Detail
1. Lukáš Chudoba 2 0 Jan Touš 15:00 Detail
2. Matyáš Jordán 2 0 Veronika Pokorná 15:04 Detail
2. Tomáš Kofroň 0 2 Eliška Feřtová 15:05 Detail
2. Lukáš Chudoba 2 0 Jan Touš 15:08 Detail
2. Jakub Novodvorský 2 0 Šimon Červenka 15:08 Detail
2. Ondřej Vendég 2 0 Karolína Kozová 15:09 Detail
Jelita 12 8 ŽŠ Dřiteň 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Hejtmánková 0 2 Simona Horká 15:00 Detail
1. Dominik Zdychynec 0 2 Adéla Hájíčková 15:00 Detail
1. Milan Hoštička 2 0 Eliška Klimešová 15:00 Detail
1. Lukáš Gareis 2 0 Martina Machová 15:00 Detail
1. Karolína Indraková 2 0 Tereza Ježková 15:00 Detail
2. Milan Hoštička 0 2 Eliška Klimešová 15:01 Detail
2. Aneta Hejtmánková 2 0 Simona Horká 15:01 Detail
2. Lukáš Gareis 2 0 Martina Machová 15:02 Detail
2. Dominik Zdychynec 0 2 Adéla Hájíčková 15:02 Detail
2. Karolína Indraková 2 0 Tereza Ježková 15:08 Detail
Masíčko 8 12 rOXOr Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Baloun 0 2 Roman Gajdoš 15:00 Detail
1. David Žáček 2 0 Metoděj Toman 15:00 Detail
1. Štěpán Fojtíček 0 2 Robin Bubeník 15:00 Detail
1. Jiří Flandera 0 2 Lanny Ledecký 15:00 Detail
1. Magdalena Váchalová 2 0 Jakub Vozábal 15:00 Detail
2. Magdalena Váchalová 0 2 Jakub Vozábal 15:02 Detail
2. Štěpán Fojtíček 0 2 Robin Bubeník 15:02 Detail
2. David Žáček 2 0 Metoděj Toman 15:02 Detail
2. Jiří Flandera 0 2 Lanny Ledecký 15:02 Detail
2. Dominik Baloun 2 0 Roman Gajdoš 15:08 Detail
Bruh 2 18 Malé děti Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Zemková 0 2 Jan Šulc 15:00 Detail
1. Jan Bečka 2 0 Ema Tatarková 15:00 Detail
1. Jan Horák 0 2 Matěj Čepelák 15:00 Detail
1. Nikola Boříková 0 2 Petr Kýček 15:00 Detail
1. David Březina 0 2 Patricie Jiříková 15:00 Detail
2. Jan Bečka 0 2 Ema Tatarková 15:08 Detail
2. Kateřina Zemková 0 2 Jan Šulc 15:08 Detail
2. Jan Horák 0 2 Matěj Čepelák 15:08 Detail
2. David Březina 0 2 Patricie Jiříková 15:08 Detail
2. Nikola Boříková 0 2 Petr Kýček 15:09 Detail
Coolis 6 14 ŽŠ Dřiteň Zobrazit/Skrýt detail
1. Gabriela Šaradínová 0 2 Jakub Rychecký 15:00 Detail
1. Filip Maroušek 0 2 Milan Dvořák 15:00 Detail
1. Ema Brezňanová 0 2 David Prokop 15:00 Detail
1. Miroslav Vilkehofer 2 0 Jakub Preffer 15:00 Detail
1. Honza Brabenec 2 0 Jakub Maruška 15:00 Detail
2. Honza Brabenec 2 0 Jakub Maruška 15:01 Detail
2. Miroslav Vilkehofer 0 2 Jakub Preffer 15:02 Detail
2. Ema Brezňanová 0 2 David Prokop 15:03 Detail
2. Gabriela Šaradínová 0 2 Jakub Rychecký 15:04 Detail
2. Filip Maroušek 0 2 Milan Dvořák 15:08 Detail
SPŠKT Bombers 6 14 glitter Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Fremund 0 2 Tereza Zemanová 15:00 Detail
1. Filip Ryneš 2 0 Barbora Kašparová 15:00 Detail
1. Adam Panuška 0 2 Rebeka Krejčířová 15:00 Detail
1. Petr Hladík 0 2 Michala Zemanová 15:00 Detail
1. Dalibor Johánek 0 2 Alice Kubičková 15:00 Detail
2. Filip Ryneš 2 0 Barbora Kašparová 15:07 Detail
2. Adam Panuška 2 0 Rebeka Krejčířová 15:07 Detail
2. Dalibor Johánek 0 2 Alice Kubičková 15:08 Detail
2. Petr Hladík 0 2 Michala Zemanová 15:09 Detail
2. Šimon Fremund 0 2 Tereza Zemanová 15:10 Detail
Křížkokoule 8 12 Rychle a zběsile Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavlína Jarečevská 2 0 Jaroslav Hronek 15:00 Detail
1. Jan Sedrovič 2 0 Jakub Kašik 15:00 Detail
1. Damián Benedik 2 0 Zuzana Kvaltýnová 15:00 Detail
1. Lucie Lehnertová 0 2 Eliška Vondrášková 15:00 Detail
1. Kateřina Rampasová 0 2 Kevin Humpál 15:00 Detail
2. Damián Benedik 0 2 Zuzana Kvaltýnová 15:02 Detail
2. Jan Sedrovič 2 0 Jakub Kašik 15:02 Detail
2. Pavlína Jarečevská 0 2 Jaroslav Hronek 15:03 Detail
2. Kateřina Rampasová 0 2 Kevin Humpál 15:04 Detail
2. Lucie Lehnertová 0 2 Eliška Vondrášková 15:08 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Ploty Lišov 13 120 44 109
2. Mléčný řez 12 96 47 98
3. Blek 12 96 38 84
4. ULTRAMEGASEXYBORCI 11 92 52 97
5. Lerchováci 10 98 42 70
6. GYMGYMGYMRO+ 10 94 39 64
7. Fojtov 10 78 44 76
8. Marťánci sro 9 74 37 57
9. Miláčci 9 70 34 55
10. Alfa 8 90 41 44
11. Husiti 8 82 32 40
12. Křížkové 8 72 38 53
13. Husiti 8 70 33 38
14. Kobry 8 64 37 52
15. Štokříci 7 82 35 33
16. SPŠKT Crushers 7 68 33 42
17. Borci ze 7.B 7 66 40 43
18. Králové 7 66 32 32
19. Jelita 7 60 39 41
20. Piškworčata 6 70 29 22
21. Pišqoti 6 70 24 25
22. Malé děti 6 66 27 23
23. rOXOr 6 62 38 31
24. ŽŠ Dřiteň 6 58 33 26
25. SPŠKT Heroes 5 74 31 22
26. Masíčko 5 66 33 29
27. ŽŠ Dřiteň 2 4 62 30 8
28. Coolis 4 58 25 10
29. glitter 4 52 32 16
30. PLG4 4 44 34 22
31. Bruh 4 42 38 14
32. Rychle a zběsile 3 56 24 10
33. Křížkokoule 2 38 26 8
34. SPŠKT Bombers 2 24 23 6

Začátek: 10. 11. 14:37

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
ULTRAMEGASEXYBORCI 8 12 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Všetička 0 2 Jakub Dušek 14:37 Detail
1. Pavel Žalud 2 0 David Wimmer 14:37 Detail
1. Jana Truongová 2 0 Stanislav Dědič 14:37 Detail
1. Tobiáš Roháč 0 2 Adam Petroušek 14:37 Detail
1. Jaroslav Šroub 2 0 Josef Sedláček 14:37 Detail
2. Pavel Žalud 0 2 David Wimmer 14:39 Detail
2. Jana Truongová 0 2 Stanislav Dědič 14:43 Detail
2. Tobiáš Roháč 0 2 Adam Petroušek 14:45 Detail
2. Martin Všetička 2 0 Jakub Dušek 14:49 Detail
2. Jaroslav Šroub 0 2 Josef Sedláček 14:50 Detail
Kobry 2 18 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Rosíval 0 2 Štěpán Drda 14:37 Detail
1. Lilien Krejčíková 0 2 Jindřich Matoušek 14:37 Detail
1. Alex Málek 0 2 Alexander Marn 14:37 Detail
1. Petr Vacek 0 2 Theodor Kutý 14:37 Detail
1. Peter Ištok 0 2 Hugo Tůma 14:37 Detail
2. Petr Vacek 0 2 Theodor Kutý 14:38 Detail
2. Robin Rosíval 0 2 Štěpán Drda 14:39 Detail
2. Peter Ištok 0 2 Hugo Tůma 14:40 Detail
2. Alex Málek 0 2 Alexander Marn 14:41 Detail
2. Lilien Krejčíková 2 0 Jindřich Matoušek 14:41 Detail
Blek 14 6 Alfa Zobrazit/Skrýt detail
1. Norbert Hauser 2 0 Antonín Havlík 14:37 Detail
1. Ondřej Tomášek 0 2 Vojtěch Frdlík 14:37 Detail
1. Simon Frusthofer 2 0 Ondřej Kupeček 14:37 Detail
1. Ondřej Velek 0 2 Vlasta Tesařová 14:37 Detail
1. Tomáš Jirásek 2 0 Ondřej Přibyl 14:37 Detail
2. Tomáš Jirásek 2 0 Ondřej Přibyl 14:39 Detail
2. Ondřej Velek 2 0 Vlasta Tesařová 14:40 Detail
2. Simon Frusthofer 2 0 Ondřej Kupeček 14:42 Detail
2. Ondřej Tomášek 2 0 Vojtěch Frdlík 14:44 Detail
2. Norbert Hauser 0 2 Antonín Havlík 14:46 Detail
Lerchováci 12 8 Marťánci sro Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Holeček 2 0 Barbora Stryalová 14:37 Detail
1. Leoš Keila 0 2 Jakub Smola 14:37 Detail
1. Jan Vyšín 2 0 Barbora Valečková 14:37 Detail
1. Jiří Karl 2 0 Jakub Balvín 14:37 Detail
1. Adéla Jiříčková 0 2 Tomáš Phuong 14:37 Detail
2. Adéla Jiříčková 0 2 Tomáš Phuong 14:38 Detail
2. Zdeněk Holeček 2 0 Barbora Stryalová 14:38 Detail
2. Leoš Keila 2 0 Jakub Smola 14:39 Detail
2. Jiří Karl 0 2 Jakub Balvín 14:39 Detail
2. Jan Vyšín 2 0 Barbora Valečková 14:40 Detail
Borci ze 7.B 2 18 GYMGYMGYMRO+ Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Čanda 0 2 Eliška Zemanová 14:37 Detail
1. Jan Slavík 0 2 Filip Tran 14:37 Detail
1. Patrik Kolář 0 2 Pavla Hlavsová 14:37 Detail
1. Jan Vohryzka 2 0 Adam Huňáček 14:37 Detail
1. Michal Švec 0 2 Bronislav Růžička 14:37 Detail
2. Patrik Kolář 0 2 Pavla Hlavsová 14:39 Detail
2. Jan Vohryzka 0 2 Adam Huňáček 14:39 Detail
2. Jan Slavík 0 2 Filip Tran 14:39 Detail
2. Tomáš Čanda 0 2 Eliška Zemanová 14:44 Detail
2. Michal Švec 0 2 Bronislav Růžička 14:45 Detail
Jelita 2 18 Fojtov Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Hejtmánková 0 2 Roman Harmáček 14:37 Detail
1. Dominik Zdychynec 0 2 Ondřej Havel 14:37 Detail
1. Milan Hoštička 0 2 David Horský 14:37 Detail
1. Lukáš Gareis 0 2 Daniel Kolba 14:37 Detail
1. Karolína Indraková 0 2 Tomáš Bruber 14:37 Detail
2. Dominik Zdychynec 0 2 Ondřej Havel 14:39 Detail
2. Lukáš Gareis 0 2 Daniel Kolba 14:39 Detail
2. Aneta Hejtmánková 0 2 Roman Harmáček 14:39 Detail
2. Milan Hoštička 0 2 David Horský 14:40 Detail
2. Karolína Indraková 2 0 Tomáš Bruber 14:41 Detail
Miláčci 12 8 SPŠKT Heroes Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Kocábková 2 0 Adam Šebesta 14:37 Detail
1. Eliška Novotná 2 0 Adam Hejduk 14:37 Detail
1. Jiří Tejček 0 2 Jan Valík 14:37 Detail
1. Ondřej Braum 0 2 Jan Pikeš 14:37 Detail
1. Jan Štochl 0 2 Michal Bor 14:37 Detail
2. Jiří Tejček 2 0 Jan Valík 14:38 Detail
2. Ondřej Braum 2 0 Jan Pikeš 14:42 Detail
2. Jan Štochl 2 0 Michal Bor 14:42 Detail
2. Eliška Kocábková 2 0 Adam Šebesta 14:43 Detail
2. Eliška Novotná 0 2 Adam Hejduk 14:45 Detail
Křížkové 14 6 SPŠKT Crushers Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristýna Adamová 0 2 Lukáš Denk 14:37 Detail
1. Katia Kosíková 0 2 Daniel Dobiáš 14:37 Detail
1. Adam Kučera 2 0 Matyáš Malát 14:37 Detail
1. Duyen Nguyen Ky 2 0 Jan Kortán 14:37 Detail
1. Son Phang Trinh Cao 0 2 Vítek Kolář 14:37 Detail
2. Katia Kosíková 2 0 Daniel Dobiáš 14:38 Detail
2. Adam Kučera 2 0 Matyáš Malát 14:38 Detail
2. Duyen Nguyen Ky 2 0 Jan Kortán 14:39 Detail
2. Kristýna Adamová 2 0 Lukáš Denk 14:39 Detail
2. Son Phang Trinh Cao 2 0 Vítek Kolář 14:41 Detail
Štokříci 18 2 ŽŠ Dřiteň Zobrazit/Skrýt detail
1. Rozálie Sovová 2 0 Jakub Rychecký 14:37 Detail
1. Markéta Štokrová 2 0 Milan Dvořák 14:37 Detail
1. Pavel Štokr 2 0 David Prokop 14:37 Detail
1. Jiří Rys 2 0 Jakub Preffer 14:37 Detail
1. Matěj Toma 0 2 Jakub Maruška 14:37 Detail
2. Jiří Rys 2 0 Jakub Preffer 14:38 Detail
2. Rozálie Sovová 2 0 Jakub Rychecký 14:40 Detail
2. Markéta Štokrová 2 0 Milan Dvořák 14:40 Detail
2. Matěj Toma 2 0 Jakub Maruška 14:41 Detail
2. Pavel Štokr 2 0 David Prokop 14:42 Detail
Husiti 12 8 rOXOr Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 2 0 Roman Gajdoš 14:37 Detail
1. Pavel Volf 2 0 Metoděj Toman 14:37 Detail
1. Josef Hynek 2 0 Robin Bubeník 14:37 Detail
1. Marek Zeleňka 2 0 Lanny Ledecký 14:37 Detail
1. Monika Janovská 0 2 Jakub Vozábal 14:37 Detail
2. Marek Zeleňka 0 2 Lanny Ledecký 14:38 Detail
2. Richard Kubeš 0 2 Roman Gajdoš 14:39 Detail
2. Josef Hynek 2 0 Robin Bubeník 14:40 Detail
2. Monika Janovská 2 0 Jakub Vozábal 14:40 Detail
2. Pavel Volf 0 2 Metoděj Toman 14:47 Detail
Piškworčata 16 4 PLG4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Havlina 0 2 Veronika Pokorná 14:37 Detail
1. Vojtěch Pojar 2 0 Eliška Feřtová 14:37 Detail
1. Vojtěch Janoušek 2 0 Karolína Kozová 14:37 Detail
1. Václav Němeček 2 0 Šimon Červenka 14:37 Detail
1. Martin Rajtr 2 0 Jan Touš 14:37 Detail
2. Vojtěch Havlina 2 0 Veronika Pokorná 14:38 Detail
2. Vojtěch Pojar 0 2 Eliška Feřtová 14:38 Detail
2. Martin Rajtr 2 0 Jan Touš 14:45 Detail
2. Vojtěch Janoušek 2 0 Karolína Kozová 14:45 Detail
2. Václav Němeček 2 0 Šimon Červenka 14:45 Detail
Bruh 4 16 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Zemková 0 2 Adéla Kroupová 14:37 Detail
1. Jan Bečka 0 2 Kateřina Kučinová 14:37 Detail
1. Jan Horák 0 2 Dorota Putnová 14:37 Detail
1. Nikola Boříková 0 2 Vojtěch Velát 14:37 Detail
1. David Březina 0 2 Jakub Štěpán 14:37 Detail
2. Kateřina Zemková 0 2 Adéla Kroupová 14:44 Detail
2. David Březina 2 0 Jakub Štěpán 14:45 Detail
2. Jan Horák 0 2 Dorota Putnová 14:45 Detail
2. Jan Bečka 0 2 Kateřina Kučinová 14:45 Detail
2. Nikola Boříková 2 0 Vojtěch Velát 14:45 Detail
Coolis 2 18 Králové Zobrazit/Skrýt detail
1. Gabriela Šaradínová 0 2 Tomáš Holeček 14:37 Detail
1. Filip Maroušek 0 2 Filip Jarolím 14:37 Detail
1. Ema Brezňanová 0 2 Jakub Grössl 14:37 Detail
1. Miroslav Vilkehofer 0 2 Wendy Sulanová 14:37 Detail
1. Honza Brabenec 2 0 Lukáš Kurc 14:37 Detail
2. Gabriela Šaradínová 0 2 Tomáš Holeček 14:38 Detail
2. Honza Brabenec 0 2 Lukáš Kurc 14:39 Detail
2. Miroslav Vilkehofer 0 2 Wendy Sulanová 14:39 Detail
2. Ema Brezňanová 0 2 Jakub Grössl 14:40 Detail
2. Filip Maroušek 0 2 Filip Jarolím 14:45 Detail
Husiti 16 4 Malé děti Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Jordán 2 0 Jan Šulc 14:37 Detail
1. Tomáš Kofroň 2 0 Ema Tatarková 14:37 Detail
1. Ondřej Vendég 2 0 Matěj Čepelák 14:37 Detail
1. Jakub Novodvorský 0 2 Petr Kýček 14:37 Detail
1. Lukáš Chudoba 2 0 Patricie Jiříková 14:37 Detail
2. Jakub Novodvorský 0 2 Petr Kýček 14:38 Detail
2. Ondřej Vendég 2 0 Matěj Čepelák 14:40 Detail
2. Lukáš Chudoba 2 0 Patricie Jiříková 14:40 Detail
2. Tomáš Kofroň 2 0 Ema Tatarková 14:41 Detail
2. Matyáš Jordán 2 0 Jan Šulc 14:41 Detail
Masíčko 16 4 glitter Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Baloun 2 0 Tereza Zemanová 14:37 Detail
1. David Žáček 2 0 Barbora Kašparová 14:37 Detail
1. Štěpán Fojtíček 0 2 Rebeka Krejčířová 14:37 Detail
1. Jiří Flandera 2 0 Michala Zemanová 14:37 Detail
1. Magdalena Váchalová 2 0 Alice Kubičková 14:37 Detail
2. Štěpán Fojtíček 0 2 Rebeka Krejčířová 14:38 Detail
2. David Žáček 2 0 Barbora Kašparová 14:38 Detail
2. Dominik Baloun 2 0 Tereza Zemanová 14:39 Detail
2. Magdalena Váchalová 2 0 Alice Kubičková 14:40 Detail
2. Jiří Flandera 2 0 Michala Zemanová 14:41 Detail
Křížkokoule 8 12 ŽŠ Dřiteň 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavlína Jarečevská 0 2 Simona Horká 14:37 Detail
1. Jan Sedrovič 0 2 Adéla Hájíčková 14:37 Detail
1. Damián Benedik 0 2 Eliška Klimešová 14:37 Detail
1. Lucie Lehnertová 0 2 Martina Machová 14:37 Detail
1. Kateřina Rampasová 2 0 Tereza Ježková 14:37 Detail
2. Damián Benedik 2 0 Eliška Klimešová 14:38 Detail
2. Jan Sedrovič 0 2 Adéla Hájíčková 14:39 Detail
2. Pavlína Jarečevská 2 0 Simona Horká 14:40 Detail
2. Lucie Lehnertová 0 2 Martina Machová 14:45 Detail
2. Kateřina Rampasová 2 0 Tereza Ježková 14:45 Detail
SPŠKT Bombers 12 8 Rychle a zběsile Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Fremund 2 0 Jaroslav Hronek 14:37 Detail
1. Filip Ryneš 2 0 Jakub Kašik 14:37 Detail
1. Adam Panuška 0 2 Zuzana Kvaltýnová 14:37 Detail
1. Petr Hladík 0 2 Eliška Vondrášková 14:37 Detail
1. Dalibor Johánek 0 2 Kevin Humpál 14:37 Detail
2. Petr Hladík 2 0 Eliška Vondrášková 14:39 Detail
2. Šimon Fremund 2 0 Jaroslav Hronek 14:40 Detail
2. Filip Ryneš 2 0 Jakub Kašik 14:41 Detail
2. Adam Panuška 2 0 Zuzana Kvaltýnová 14:42 Detail
2. Dalibor Johánek 0 2 Kevin Humpál 14:45 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mléčný řez 12 92 30 82
2. Ploty Lišov 11 104 30 77
3. Lerchováci 10 90 24 56
4. Blek 10 84 22 52
5. ULTRAMEGASEXYBORCI 9 80 39 71
6. Alfa 8 82 25 38
7. GYMGYMGYMRO+ 8 80 28 46
8. Fojtov 8 64 29 44
9. Kobry 8 58 24 46
10. Štokříci 7 76 23 25
11. Marťánci sro 7 62 27 37
12. Křížkové 7 62 23 36
13. Borci ze 7.B 7 58 25 31
14. Miláčci 7 58 23 37
15. Husiti 6 68 24 24
16. Pišqoti 6 62 18 21
17. Piškworčata 6 62 18 20
18. Husiti 6 58 26 20
19. Králové 6 56 24 24
20. SPŠKT Heroes 5 66 19 18
21. Masíčko 5 58 24 23
22. SPŠKT Crushers 5 56 20 24
23. Jelita 5 48 28 31
24. ŽŠ Dřiteň 2 4 54 18 8
25. Coolis 4 52 15 6
26. rOXOr 4 50 26 14
27. Malé děti 4 48 19 11
28. ŽŠ Dřiteň 4 44 25 14
29. Bruh 4 40 28 14
30. PLG4 4 38 25 22
31. glitter 2 38 23 10
32. Křížkokoule 2 30 20 8
33. SPŠKT Bombers 2 18 19 2
34. Rychle a zběsile 1 44 18 4

Začátek: 10. 11. 14:18

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
ULTRAMEGASEXYBORCI 10 10 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Všetička 0 2 Štěpán Drda 14:18 Detail
1. Pavel Žalud 0 2 Jindřich Matoušek 14:18 Detail
1. Jana Truongová 2 0 Alexander Marn 14:18 Detail
1. Tobiáš Roháč 2 0 Theodor Kutý 14:18 Detail
1. Jaroslav Šroub 2 0 Hugo Tůma 14:18 Detail
2. Pavel Žalud 0 2 Jindřich Matoušek 14:24 Detail
2. Jaroslav Šroub 2 0 Hugo Tůma 14:25 Detail
2. Martin Všetička 2 0 Štěpán Drda 14:26 Detail
2. Jana Truongová 0 2 Alexander Marn 14:26 Detail
2. Tobiáš Roháč 0 2 Theodor Kutý 14:27 Detail
Fojtov 2 18 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Harmáček 2 0 Jakub Dušek 14:18 Detail
1. Ondřej Havel 0 2 David Wimmer 14:18 Detail
1. David Horský 0 2 Stanislav Dědič 14:18 Detail
1. Daniel Kolba 0 2 Adam Petroušek 14:18 Detail
1. Tomáš Bruber 0 2 Josef Sedláček 14:18 Detail
2. David Horský 0 2 Stanislav Dědič 14:20 Detail
2. Daniel Kolba 0 2 Adam Petroušek 14:21 Detail
2. Tomáš Bruber 0 2 Josef Sedláček 14:21 Detail
2. Roman Harmáček 0 2 Jakub Dušek 14:23 Detail
2. Ondřej Havel 0 2 David Wimmer 14:24 Detail
Štokříci 8 12 Kobry Zobrazit/Skrýt detail
1. Rozálie Sovová 2 0 Robin Rosíval 14:18 Detail
1. Markéta Štokrová 2 0 Lilien Krejčíková 14:18 Detail
1. Pavel Štokr 0 2 Alex Málek 14:18 Detail
1. Jiří Rys 0 2 Petr Vacek 14:18 Detail
1. Matěj Toma 2 0 Peter Ištok 14:18 Detail
2. Matěj Toma 0 2 Peter Ištok 14:19 Detail
2. Rozálie Sovová 0 2 Robin Rosíval 14:19 Detail
2. Markéta Štokrová 0 2 Lilien Krejčíková 14:19 Detail
2. Pavel Štokr 0 2 Alex Málek 14:20 Detail
2. Jiří Rys 2 0 Petr Vacek 14:21 Detail
Husiti 2 18 Alfa Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 0 2 Antonín Havlík 14:18 Detail
1. Pavel Volf 0 2 Vojtěch Frdlík 14:18 Detail
1. Josef Hynek 2 0 Ondřej Kupeček 14:18 Detail
1. Marek Zeleňka 0 2 Vlasta Tesařová 14:18 Detail
1. Monika Janovská 0 2 Ondřej Přibyl 14:18 Detail
2. Josef Hynek 0 2 Ondřej Kupeček 14:19 Detail
2. Monika Janovská 0 2 Ondřej Přibyl 14:20 Detail
2. Pavel Volf 0 2 Vojtěch Frdlík 14:20 Detail
2. Marek Zeleňka 0 2 Vlasta Tesařová 14:22 Detail
2. Richard Kubeš 0 2 Antonín Havlík 14:24 Detail
rOXOr 6 14 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Gajdoš 2 0 Norbert Hauser 14:18 Detail
1. Metoděj Toman 0 2 Ondřej Tomášek 14:18 Detail
1. Robin Bubeník 0 2 Simon Frusthofer 14:18 Detail
1. Lanny Ledecký 2 0 Ondřej Velek 14:18 Detail
1. Jakub Vozábal 0 2 Tomáš Jirásek 14:18 Detail
2. Robin Bubeník 0 2 Simon Frusthofer 14:19 Detail
2. Metoděj Toman 0 2 Ondřej Tomášek 14:20 Detail
2. Lanny Ledecký 0 2 Ondřej Velek 14:21 Detail
2. Jakub Vozábal 2 0 Tomáš Jirásek 14:21 Detail
2. Roman Gajdoš 0 2 Norbert Hauser 14:26 Detail
Králové 0 20 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Holeček 0 2 Zdeněk Holeček 14:18 Detail
1. Filip Jarolím 0 2 Leoš Keila 14:18 Detail
1. Jakub Grössl 0 2 Jan Vyšín 14:18 Detail
1. Wendy Sulanová 0 2 Jiří Karl 14:18 Detail
1. Lukáš Kurc 0 2 Adéla Jiříčková 14:18 Detail
2. Filip Jarolím 0 2 Leoš Keila 14:19 Detail
2. Jakub Grössl 0 2 Jan Vyšín 14:20 Detail
2. Lukáš Kurc 0 2 Adéla Jiříčková 14:20 Detail
2. Tomáš Holeček 0 2 Zdeněk Holeček 14:20 Detail
2. Wendy Sulanová 0 2 Jiří Karl 14:21 Detail
Bruh 6 14 Marťánci sro Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Zemková 0 2 Barbora Stryalová 14:18 Detail
1. Jan Bečka 0 2 Jakub Smola 14:18 Detail
1. Jan Horák 0 2 Barbora Valečková 14:18 Detail
1. Nikola Boříková 0 2 Jakub Balvín 14:18 Detail
1. David Březina 2 0 Tomáš Phuong 14:18 Detail
2. Jan Horák 2 0 Barbora Valečková 14:19 Detail
2. Jan Bečka 2 0 Jakub Smola 14:20 Detail
2. David Březina 0 2 Tomáš Phuong 14:20 Detail
2. Kateřina Zemková 0 2 Barbora Stryalová 14:23 Detail
2. Nikola Boříková 0 2 Jakub Balvín 14:28 Detail
Malé děti 4 16 Borci ze 7.B Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Šulc 2 0 Tomáš Čanda 14:18 Detail
1. Ema Tatarková 0 2 Jan Slavík 14:18 Detail
1. Matěj Čepelák 0 2 Patrik Kolář 14:18 Detail
1. Petr Kýček 0 2 Jan Vohryzka 14:18 Detail
1. Patricie Jiříková 0 2 Michal Švec 14:18 Detail
2. Patricie Jiříková 0 2 Michal Švec 14:19 Detail
2. Ema Tatarková 0 2 Jan Slavík 14:19 Detail
2. Matěj Čepelák 2 0 Patrik Kolář 14:19 Detail
2. Jan Šulc 0 2 Tomáš Čanda 14:20 Detail
2. Petr Kýček 0 2 Jan Vohryzka 14:21 Detail
GYMGYMGYMRO+ 20 0 PLG4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zemanová 2 0 Veronika Pokorná 14:18 Detail
1. Filip Tran 2 0 Eliška Feřtová 14:18 Detail
1. Pavla Hlavsová 2 0 Karolína Kozová 14:18 Detail
1. Adam Huňáček 2 0 Šimon Červenka 14:18 Detail
1. Bronislav Růžička 2 0 Jan Touš 14:18 Detail
2. Filip Tran 2 0 Eliška Feřtová 14:20 Detail
2. Pavla Hlavsová 2 0 Karolína Kozová 14:21 Detail
2. Eliška Zemanová 2 0 Veronika Pokorná 14:23 Detail
2. Bronislav Růžička 2 0 Jan Touš 14:26 Detail
2. Adam Huňáček 2 0 Šimon Červenka 14:26 Detail
Jelita 10 10 SPŠKT Crushers Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Hejtmánková 0 2 Lukáš Denk 14:18 Detail
1. Dominik Zdychynec 2 0 Daniel Dobiáš 14:18 Detail
1. Milan Hoštička 0 2 Matyáš Malát 14:18 Detail
1. Lukáš Gareis 0 2 Jan Kortán 14:18 Detail
1. Karolína Indraková 2 0 Vítek Kolář 14:18 Detail
2. Lukáš Gareis 0 2 Jan Kortán 14:19 Detail
2. Aneta Hejtmánková 2 0 Lukáš Denk 14:20 Detail
2. Milan Hoštička 2 0 Matyáš Malát 14:20 Detail
2. Dominik Zdychynec 0 2 Daniel Dobiáš 14:20 Detail
2. Karolína Indraková 2 0 Vítek Kolář 14:21 Detail
Pišqoti 10 10 SPŠKT Heroes Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Kroupová 2 0 Adam Šebesta 14:18 Detail
1. Kateřina Kučinová 2 0 Adam Hejduk 14:18 Detail
1. Dorota Putnová 0 2 Jan Valík 14:18 Detail
1. Vojtěch Velát 0 2 Jan Pikeš 14:18 Detail
1. Jakub Štěpán 0 2 Michal Bor 14:18 Detail
2. Kateřina Kučinová 2 0 Adam Hejduk 14:19 Detail
2. Adéla Kroupová 2 0 Adam Šebesta 14:21 Detail
2. Dorota Putnová 2 0 Jan Valík 14:25 Detail
2. Vojtěch Velát 0 2 Jan Pikeš 14:26 Detail
2. Jakub Štěpán 0 2 Michal Bor 14:26 Detail
Masíčko 4 16 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Baloun 2 0 Eliška Kocábková 14:18 Detail
1. David Žáček 0 2 Eliška Novotná 14:18 Detail
1. Štěpán Fojtíček 0 2 Jiří Tejček 14:18 Detail
1. Jiří Flandera 0 2 Ondřej Braum 14:18 Detail
1. Magdalena Váchalová 0 2 Jan Štochl 14:18 Detail
2. Magdalena Váchalová 0 2 Jan Štochl 14:19 Detail
2. Jiří Flandera 0 2 Ondřej Braum 14:20 Detail
2. David Žáček 2 0 Eliška Novotná 14:21 Detail
2. Dominik Baloun 0 2 Eliška Kocábková 14:23 Detail
2. Štěpán Fojtíček 0 2 Jiří Tejček 14:26 Detail
Křížkové 14 6 ŽŠ Dřiteň 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristýna Adamová 0 2 Simona Horká 14:18 Detail
1. Katia Kosíková 2 0 Adéla Hájíčková 14:18 Detail
1. Adam Kučera 2 0 Eliška Klimešová 14:18 Detail
1. Duyen Nguyen Ky 2 0 Martina Machová 14:18 Detail
1. Son Phang Trinh Cao 2 0 Tereza Ježková 14:18 Detail
2. Duyen Nguyen Ky 2 0 Martina Machová 14:19 Detail
2. Katia Kosíková 0 2 Adéla Hájíčková 14:19 Detail
2. Adam Kučera 2 0 Eliška Klimešová 14:20 Detail
2. Son Phang Trinh Cao 2 0 Tereza Ježková 14:21 Detail
2. Kristýna Adamová 0 2 Simona Horká 14:21 Detail
ŽŠ Dřiteň 14 6 Křížkokoule Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Rychecký 0 2 Pavlína Jarečevská 14:18 Detail
1. Milan Dvořák 2 0 Jan Sedrovič 14:18 Detail
1. David Prokop 2 0 Damián Benedik 14:18 Detail
1. Jakub Preffer 2 0 Lucie Lehnertová 14:18 Detail
1. Jakub Maruška 0 2 Kateřina Rampasová 14:18 Detail
2. Jakub Maruška 0 2 Kateřina Rampasová 14:20 Detail
2. David Prokop 2 0 Damián Benedik 14:20 Detail
2. Jakub Rychecký 2 0 Pavlína Jarečevská 14:26 Detail
2. Jakub Preffer 2 0 Lucie Lehnertová 14:26 Detail
2. Milan Dvořák 2 0 Jan Sedrovič 14:28 Detail
Husiti 16 4 glitter Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Jordán 2 0 Tereza Zemanová 14:18 Detail
1. Tomáš Kofroň 2 0 Barbora Kašparová 14:18 Detail
1. Ondřej Vendég 2 0 Rebeka Krejčířová 14:18 Detail
1. Jakub Novodvorský 2 0 Michala Zemanová 14:18 Detail
1. Lukáš Chudoba 0 2 Alice Kubičková 14:18 Detail
2. Tomáš Kofroň 0 2 Barbora Kašparová 14:19 Detail
2. Jakub Novodvorský 2 0 Michala Zemanová 14:20 Detail
2. Matyáš Jordán 2 0 Tereza Zemanová 14:20 Detail
2. Ondřej Vendég 2 0 Rebeka Krejčířová 14:21 Detail
2. Lukáš Chudoba 2 0 Alice Kubičková 14:21 Detail
Coolis 14 6 Rychle a zběsile Zobrazit/Skrýt detail
1. Gabriela Šaradínová 0 2 Jaroslav Hronek 14:18 Detail
1. Filip Maroušek 0 2 Jakub Kašik 14:18 Detail
1. Ema Brezňanová 2 0 Zuzana Kvaltýnová 14:18 Detail
1. Miroslav Vilkehofer 0 2 Eliška Vondrášková 14:18 Detail
1. Honza Brabenec 2 0 Kevin Humpál 14:18 Detail
2. Ema Brezňanová 2 0 Zuzana Kvaltýnová 14:19 Detail
2. Miroslav Vilkehofer 2 0 Eliška Vondrášková 14:19 Detail
2. Filip Maroušek 2 0 Jakub Kašik 14:19 Detail
2. Honza Brabenec 2 0 Kevin Humpál 14:19 Detail
2. Gabriela Šaradínová 2 0 Jaroslav Hronek 14:20 Detail
Piškworčata 14 6 SPŠKT Bombers Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Havlina 0 2 Šimon Fremund 14:18 Detail
1. Vojtěch Pojar 0 2 Filip Ryneš 14:18 Detail
1. Vojtěch Janoušek 2 0 Adam Panuška 14:18 Detail
1. Václav Němeček 2 0 Petr Hladík 14:18 Detail
1. Martin Rajtr 2 0 Dalibor Johánek 14:18 Detail
2. Vojtěch Havlina 2 0 Šimon Fremund 14:24 Detail
2. Vojtěch Pojar 0 2 Filip Ryneš 14:25 Detail
2. Martin Rajtr 2 0 Dalibor Johánek 14:26 Detail
2. Vojtěch Janoušek 2 0 Adam Panuška 14:26 Detail
2. Václav Němeček 2 0 Petr Hladík 14:26 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mléčný řez 10 80 17 48
2. Ploty Lišov 9 86 18 53
3. ULTRAMEGASEXYBORCI 9 72 22 57
4. Lerchováci 8 78 13 34
5. Alfa 8 76 11 26
6. Blek 8 70 12 32
7. Kobry 8 56 13 34
8. Borci ze 7.B 7 56 13 25
9. Marťánci sro 7 54 14 31
10. GYMGYMGYMRO+ 6 62 21 32
11. Fojtov 6 46 18 26
12. Štokříci 5 58 19 17
13. SPŠKT Heroes 5 58 12 12
14. SPŠKT Crushers 5 50 13 22
15. Křížkové 5 48 16 18
16. Jelita 5 46 20 31
17. Miláčci 5 46 14 19
18. Husiti 4 52 15 12
19. Coolis 4 50 8 2
20. Husiti 4 46 18 8
21. Pišqoti 4 46 11 11
22. Piškworčata 4 46 10 6
23. Malé děti 4 44 11 7
24. ŽŠ Dřiteň 4 42 16 14
25. rOXOr 4 42 16 12
26. Králové 4 38 20 12
27. Bruh 4 36 20 14
28. PLG4 4 34 13 14
29. Masíčko 3 42 16 15
30. ŽŠ Dřiteň 2 2 42 12 0
31. glitter 2 34 12 8
32. Křížkokoule 2 22 16 8
33. Rychle a zběsile 1 36 12 4
34. SPŠKT Bombers 0 6 13 0

Začátek: 10. 11. 13:58

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
ULTRAMEGASEXYBORCI 16 4 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Všetička 2 0 Norbert Hauser 13:58 Detail
1. Pavel Žalud 0 2 Ondřej Tomášek 13:58 Detail
1. Jana Truongová 2 0 Simon Frusthofer 13:58 Detail
1. Tobiáš Roháč 2 0 Ondřej Velek 13:58 Detail
1. Jaroslav Šroub 2 0 Tomáš Jirásek 13:58 Detail
2. Pavel Žalud 2 0 Ondřej Tomášek 14:00 Detail
2. Jaroslav Šroub 2 0 Tomáš Jirásek 14:01 Detail
2. Jana Truongová 2 0 Simon Frusthofer 14:02 Detail
2. Tobiáš Roháč 0 2 Ondřej Velek 14:02 Detail
2. Martin Všetička 2 0 Norbert Hauser 14:11 Detail
Fojtov 2 18 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Harmáček 0 2 Štěpán Drda 13:58 Detail
1. Ondřej Havel 0 2 Jindřich Matoušek 13:58 Detail
1. David Horský 0 2 Alexander Marn 13:58 Detail
1. Daniel Kolba 0 2 Theodor Kutý 13:58 Detail
1. Tomáš Bruber 0 2 Hugo Tůma 13:58 Detail
2. Roman Harmáček 0 2 Štěpán Drda 13:59 Detail
2. Tomáš Bruber 0 2 Hugo Tůma 13:59 Detail
2. Daniel Kolba 0 2 Theodor Kutý 14:00 Detail
2. Ondřej Havel 2 0 Jindřich Matoušek 14:02 Detail
2. David Horský 0 2 Alexander Marn 14:04 Detail
GYMGYMGYMRO+ 8 12 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zemanová 0 2 Jakub Dušek 13:58 Detail
1. Filip Tran 0 2 David Wimmer 13:58 Detail
1. Pavla Hlavsová 2 0 Stanislav Dědič 13:58 Detail
1. Adam Huňáček 0 2 Adam Petroušek 13:58 Detail
1. Bronislav Růžička 2 0 Josef Sedláček 13:58 Detail
2. Bronislav Růžička 0 2 Josef Sedláček 14:00 Detail
2. Adam Huňáček 2 0 Adam Petroušek 14:01 Detail
2. Filip Tran 2 0 David Wimmer 14:04 Detail
2. Eliška Zemanová 0 2 Jakub Dušek 14:07 Detail
2. Pavla Hlavsová 0 2 Stanislav Dědič 14:07 Detail
Jelita 4 16 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Hejtmánková 0 2 Zdeněk Holeček 13:58 Detail
1. Dominik Zdychynec 0 2 Leoš Keila 13:58 Detail
1. Milan Hoštička 0 2 Jan Vyšín 13:58 Detail
1. Lukáš Gareis 0 2 Jiří Karl 13:58 Detail
1. Karolína Indraková 2 0 Adéla Jiříčková 13:58 Detail
2. Lukáš Gareis 0 2 Jiří Karl 14:00 Detail
2. Dominik Zdychynec 2 0 Leoš Keila 14:00 Detail
2. Milan Hoštička 0 2 Jan Vyšín 14:00 Detail
2. Aneta Hejtmánková 0 2 Zdeněk Holeček 14:00 Detail
2. Karolína Indraková 0 2 Adéla Jiříčková 14:02 Detail
Malé děti 6 14 Kobry Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Šulc 2 0 Robin Rosíval 13:58 Detail
1. Ema Tatarková 0 2 Lilien Krejčíková 13:58 Detail
1. Matěj Čepelák 0 2 Alex Málek 13:58 Detail
1. Petr Kýček 0 2 Petr Vacek 13:58 Detail
1. Patricie Jiříková 0 2 Peter Ištok 13:58 Detail
2. Petr Kýček 0 2 Petr Vacek 13:59 Detail
2. Patricie Jiříková 0 2 Peter Ištok 13:59 Detail
2. Ema Tatarková 0 2 Lilien Krejčíková 13:59 Detail
2. Jan Šulc 2 0 Robin Rosíval 14:00 Detail
2. Matěj Čepelák 2 0 Alex Málek 14:01 Detail
Králové 4 16 Alfa Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Holeček 0 2 Antonín Havlík 13:58 Detail
1. Filip Jarolím 0 2 Vojtěch Frdlík 13:58 Detail
1. Jakub Grössl 2 0 Ondřej Kupeček 13:58 Detail
1. Wendy Sulanová 0 2 Vlasta Tesařová 13:58 Detail
1. Lukáš Kurc 0 2 Ondřej Přibyl 13:58 Detail
2. Filip Jarolím 0 2 Vojtěch Frdlík 13:59 Detail
2. Jakub Grössl 0 2 Ondřej Kupeček 13:59 Detail
2. Lukáš Kurc 0 2 Ondřej Přibyl 14:00 Detail
2. Wendy Sulanová 0 2 Vlasta Tesařová 14:00 Detail
2. Tomáš Holeček 2 0 Antonín Havlík 14:04 Detail
Štokříci 10 10 Borci ze 7.B Zobrazit/Skrýt detail
1. Rozálie Sovová 2 0 Tomáš Čanda 13:58 Detail
1. Markéta Štokrová 0 2 Jan Slavík 13:58 Detail
1. Pavel Štokr 2 0 Patrik Kolář 13:58 Detail
1. Jiří Rys 0 2 Jan Vohryzka 13:58 Detail
1. Matěj Toma 2 0 Michal Švec 13:58 Detail
2. Matěj Toma 0 2 Michal Švec 14:00 Detail
2. Jiří Rys 2 0 Jan Vohryzka 14:01 Detail
2. Pavel Štokr 0 2 Patrik Kolář 14:02 Detail
2. Rozálie Sovová 0 2 Tomáš Čanda 14:03 Detail
2. Markéta Štokrová 2 0 Jan Slavík 14:10 Detail
rOXOr 10 10 SPŠKT Crushers Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Gajdoš 0 2 Lukáš Denk 13:58 Detail
1. Metoděj Toman 0 2 Daniel Dobiáš 13:58 Detail
1. Robin Bubeník 2 0 Matyáš Malát 13:58 Detail
1. Lanny Ledecký 2 0 Jan Kortán 13:58 Detail
1. Jakub Vozábal 0 2 Vítek Kolář 13:58 Detail
2. Roman Gajdoš 0 2 Lukáš Denk 13:59 Detail
2. Lanny Ledecký 0 2 Jan Kortán 13:59 Detail
2. Robin Bubeník 2 0 Matyáš Malát 14:00 Detail
2. Metoděj Toman 2 0 Daniel Dobiáš 14:01 Detail
2. Jakub Vozábal 2 0 Vítek Kolář 14:01 Detail
Křížkové 8 12 Marťánci sro Zobrazit/Skrýt detail
1. Kristýna Adamová 2 0 Barbora Stryalová 13:58 Detail
1. Katia Kosíková 2 0 Jakub Smola 13:58 Detail
1. Adam Kučera 0 2 Barbora Valečková 13:58 Detail
1. Duyen Nguyen Ky 0 2 Jakub Balvín 13:58 Detail
1. Son Phang Trinh Cao 0 2 Tomáš Phuong 13:58 Detail
2. Duyen Nguyen Ky 2 0 Jakub Balvín 13:59 Detail
2. Katia Kosíková 2 0 Jakub Smola 13:59 Detail
2. Kristýna Adamová 0 2 Barbora Stryalová 13:59 Detail
2. Adam Kučera 0 2 Barbora Valečková 14:00 Detail
2. Son Phang Trinh Cao 0 2 Tomáš Phuong 14:03 Detail
Masíčko 8 12 PLG4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Baloun 0 2 Veronika Pokorná 13:58 Detail
1. David Žáček 0 2 Eliška Feřtová 13:58 Detail
1. Štěpán Fojtíček 0 2 Karolína Kozová 13:58 Detail
1. Jiří Flandera 2 0 Šimon Červenka 13:58 Detail
1. Magdalena Váchalová 2 0 Jan Touš 13:58 Detail
2. Dominik Baloun 0 2 Veronika Pokorná 13:59 Detail
2. David Žáček 0 2 Eliška Feřtová 14:03 Detail
2. Štěpán Fojtíček 0 2 Karolína Kozová 14:06 Detail
2. Magdalena Váchalová 2 0 Jan Touš 14:06 Detail
2. Jiří Flandera 2 0 Šimon Červenka 14:06 Detail
Husiti 16 4 ŽŠ Dřiteň 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 2 0 Simona Horká 13:58 Detail
1. Pavel Volf 2 0 Adéla Hájíčková 13:58 Detail
1. Josef Hynek 2 0 Eliška Klimešová 13:58 Detail
1. Marek Zeleňka 2 0 Martina Machová 13:58 Detail
1. Monika Janovská 2 0 Tereza Ježková 13:58 Detail
2. Monika Janovská 0 2 Tereza Ježková 13:59 Detail
2. Marek Zeleňka 2 0 Martina Machová 13:59 Detail
2. Josef Hynek 2 0 Eliška Klimešová 13:59 Detail
2. Pavel Volf 0 2 Adéla Hájíčková 14:00 Detail
2. Richard Kubeš 2 0 Simona Horká 14:01 Detail
Bruh 16 4 Křížkokoule Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Zemková 0 2 Pavlína Jarečevská 13:58 Detail
1. Jan Bečka 2 0 Jan Sedrovič 13:58 Detail
1. Jan Horák 2 0 Damián Benedik 13:58 Detail
1. Nikola Boříková 2 0 Lucie Lehnertová 13:58 Detail
1. David Březina 2 0 Kateřina Rampasová 13:58 Detail
2. David Březina 0 2 Kateřina Rampasová 13:58 Detail
2. Jan Horák 2 0 Damián Benedik 13:59 Detail
2. Kateřina Zemková 2 0 Pavlína Jarečevská 13:59 Detail
2. Jan Bečka 2 0 Jan Sedrovič 14:01 Detail
2. Nikola Boříková 2 0 Lucie Lehnertová 14:06 Detail
ŽŠ Dřiteň 6 14 SPŠKT Heroes Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Rychecký 0 2 Adam Šebesta 13:58 Detail
1. Milan Dvořák 0 2 Adam Hejduk 13:58 Detail
1. David Prokop 2 0 Jan Valík 13:58 Detail
1. Jakub Preffer 2 0 Jan Pikeš 13:58 Detail
1. Jakub Maruška 0 2 Michal Bor 13:58 Detail
2. Jakub Preffer 0 2 Jan Pikeš 13:59 Detail
2. Jakub Maruška 2 0 Michal Bor 13:59 Detail
2. David Prokop 0 2 Jan Valík 14:00 Detail
2. Milan Dvořák 0 2 Adam Hejduk 14:01 Detail
2. Jakub Rychecký 0 2 Adam Šebesta 14:06 Detail
Husiti 8 12 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Jordán 0 2 Eliška Kocábková 13:58 Detail
1. Tomáš Kofroň 0 2 Eliška Novotná 13:58 Detail
1. Ondřej Vendég 2 0 Jiří Tejček 13:58 Detail
1. Jakub Novodvorský 2 0 Ondřej Braum 13:58 Detail
1. Lukáš Chudoba 0 2 Jan Štochl 13:58 Detail
2. Ondřej Vendég 2 0 Jiří Tejček 13:59 Detail
2. Jakub Novodvorský 0 2 Ondřej Braum 14:00 Detail
2. Lukáš Chudoba 0 2 Jan Štochl 14:01 Detail
2. Tomáš Kofroň 2 0 Eliška Novotná 14:03 Detail
2. Matyáš Jordán 0 2 Eliška Kocábková 14:05 Detail
Pišqoti 12 8 Rychle a zběsile Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Kroupová 2 0 Jaroslav Hronek 13:58 Detail
1. Kateřina Kučinová 2 0 Jakub Kašik 13:58 Detail
1. Dorota Putnová 2 0 Zuzana Kvaltýnová 13:58 Detail
1. Vojtěch Velát 0 2 Eliška Vondrášková 13:58 Detail
1. Jakub Štěpán 0 2 Kevin Humpál 13:58 Detail
2. Kateřina Kučinová 2 0 Jakub Kašik 13:59 Detail
2. Dorota Putnová 2 0 Zuzana Kvaltýnová 13:59 Detail
2. Vojtěch Velát 0 2 Eliška Vondrášková 14:06 Detail
2. Jakub Štěpán 0 2 Kevin Humpál 14:06 Detail
2. Adéla Kroupová 2 0 Jaroslav Hronek 14:10 Detail
Piškworčata 10 10 glitter Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Havlina 0 2 Tereza Zemanová 13:58 Detail
1. Vojtěch Pojar 2 0 Barbora Kašparová 13:58 Detail
1. Vojtěch Janoušek 0 2 Rebeka Krejčířová 13:58 Detail
1. Václav Němeček 0 2 Michala Zemanová 13:58 Detail
1. Martin Rajtr 2 0 Alice Kubičková 13:58 Detail
2. Vojtěch Pojar 2 0 Barbora Kašparová 13:59 Detail
2. Václav Němeček 0 2 Michala Zemanová 13:59 Detail
2. Martin Rajtr 0 2 Alice Kubičková 14:00 Detail
2. Vojtěch Janoušek 2 0 Rebeka Krejčířová 14:01 Detail
2. Vojtěch Havlina 2 0 Tereza Zemanová 14:03 Detail
Coolis 20 0 SPŠKT Bombers Zobrazit/Skrýt detail
1. Gabriela Šaradínová 2 0 Šimon Fremund 13:58 Detail
1. Filip Maroušek 2 0 Filip Ryneš 13:58 Detail
1. Ema Brezňanová 2 0 Adam Panuška 13:58 Detail
1. Miroslav Vilkehofer 2 0 Petr Hladík 13:58 Detail
1. Honza Brabenec 2 0 Dalibor Johánek 13:58 Detail
2. Gabriela Šaradínová 2 0 Šimon Fremund 14:06 Detail
2. Ema Brezňanová 2 0 Adam Panuška 14:06 Detail
2. Filip Maroušek 2 0 Filip Ryneš 14:06 Detail
2. Miroslav Vilkehofer 2 0 Petr Hladík 14:06 Detail
2. Honza Brabenec 2 0 Dalibor Johánek 14:06 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Ploty Lišov 8 76 9 36
2. ULTRAMEGASEXYBORCI 8 62 10 36
3. Mléčný řez 8 62 9 28
4. Lerchováci 6 58 8 20
5. Alfa 6 58 7 18
6. Blek 6 56 8 20
7. Kobry 6 44 8 20
8. Fojtov 6 44 5 14
9. Štokříci 5 50 9 15
10. Marťánci sro 5 40 7 17
11. Borci ze 7.B 5 40 7 13
12. SPŠKT Heroes 4 48 6 4
13. Husiti 4 44 8 8
14. GYMGYMGYMRO+ 4 42 14 20
15. SPŠKT Crushers 4 40 5 11
16. Malé děti 4 40 4 7
17. Králové 4 38 10 12
18. Jelita 4 36 11 20
19. rOXOr 4 36 7 9
20. PLG4 4 34 7 12
21. Bruh 4 30 10 12
22. Masíčko 3 38 9 11
23. Pišqoti 3 36 5 4
24. Křížkové 3 34 9 10
25. Miláčci 3 30 7 8
26. Husiti 2 36 8 4
27. ŽŠ Dřiteň 2 2 36 8 0
28. Coolis 2 36 6 0
29. Piškworčata 2 32 5 5
30. glitter 2 30 8 6
31. ŽŠ Dřiteň 2 28 10 8
32. Křížkokoule 2 16 10 4
33. Rychle a zběsile 1 30 8 4
34. SPŠKT Bombers 0 0 6 0

Začátek: 10. 11. 13:39

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
ULTRAMEGASEXYBORCI 14 6 GYMGYMGYMRO+ Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Všetička 2 0 Eliška Zemanová 13:39 Detail
1. Pavel Žalud 0 2 Filip Tran 13:39 Detail
1. Jana Truongová 2 0 Pavla Hlavsová 13:39 Detail
1. Tobiáš Roháč 2 0 Adam Huňáček 13:39 Detail
1. Jaroslav Šroub 0 2 Bronislav Růžička 13:39 Detail
2. Pavel Žalud 2 0 Filip Tran 13:42 Detail
2. Martin Všetička 2 0 Eliška Zemanová 13:45 Detail
2. Jana Truongová 0 2 Pavla Hlavsová 13:45 Detail
2. Jaroslav Šroub 2 0 Bronislav Růžička 13:48 Detail
2. Tobiáš Roháč 2 0 Adam Huňáček 13:51 Detail
Štokříci 6 14 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Rozálie Sovová 0 2 Jakub Dušek 13:39 Detail
1. Markéta Štokrová 0 2 David Wimmer 13:39 Detail
1. Pavel Štokr 0 2 Stanislav Dědič 13:39 Detail
1. Jiří Rys 0 2 Adam Petroušek 13:39 Detail
1. Matěj Toma 2 0 Josef Sedláček 13:39 Detail
2. Jiří Rys 0 2 Adam Petroušek 13:40 Detail
2. Matěj Toma 2 0 Josef Sedláček 13:41 Detail
2. Rozálie Sovová 0 2 Jakub Dušek 13:41 Detail
2. Markéta Štokrová 0 2 David Wimmer 13:42 Detail
2. Pavel Štokr 2 0 Stanislav Dědič 13:42 Detail
Jelita 14 6 Kobry Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Hejtmánková 2 0 Robin Rosíval 13:39 Detail
1. Dominik Zdychynec 2 0 Lilien Krejčíková 13:39 Detail
1. Milan Hoštička 2 0 Alex Málek 13:39 Detail
1. Lukáš Gareis 2 0 Petr Vacek 13:39 Detail
1. Karolína Indraková 0 2 Peter Ištok 13:39 Detail
2. Dominik Zdychynec 2 0 Lilien Krejčíková 13:40 Detail
2. Milan Hoštička 0 2 Alex Málek 13:41 Detail
2. Aneta Hejtmánková 2 0 Robin Rosíval 13:42 Detail
2. Karolína Indraková 2 0 Peter Ištok 13:44 Detail
2. Lukáš Gareis 0 2 Petr Vacek 13:45 Detail
Bruh 0 20 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Zemková 0 2 Štěpán Drda 13:39 Detail
1. Jan Bečka 0 2 Jindřich Matoušek 13:39 Detail
1. Jan Horák 0 2 Alexander Marn 13:39 Detail
1. Nikola Boříková 0 2 Theodor Kutý 13:39 Detail
1. David Březina 0 2 Hugo Tůma 13:39 Detail
2. Nikola Boříková 0 2 Theodor Kutý 13:40 Detail
2. Jan Horák 0 2 Alexander Marn 13:42 Detail
2. Kateřina Zemková 0 2 Štěpán Drda 13:43 Detail
2. Jan Bečka 0 2 Jindřich Matoušek 13:44 Detail
2. David Březina 0 2 Hugo Tůma 13:50 Detail
ŽŠ Dřiteň 2 18 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Rychecký 0 2 Norbert Hauser 13:39 Detail
1. Milan Dvořák 0 2 Ondřej Tomášek 13:39 Detail
1. David Prokop 0 2 Simon Frusthofer 13:39 Detail
1. Jakub Preffer 0 2 Ondřej Velek 13:39 Detail
1. Jakub Maruška 0 2 Tomáš Jirásek 13:39 Detail
2. Jakub Rychecký 0 2 Norbert Hauser 13:40 Detail
2. Jakub Preffer 0 2 Ondřej Velek 13:41 Detail
2. David Prokop 2 0 Simon Frusthofer 13:41 Detail
2. Milan Dvořák 0 2 Ondřej Tomášek 13:42 Detail
2. Jakub Maruška 0 2 Tomáš Jirásek 13:42 Detail
Husiti 8 12 Fojtov Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Jordán 2 0 Roman Harmáček 13:39 Detail
1. Tomáš Kofroň 0 2 Ondřej Havel 13:39 Detail
1. Ondřej Vendég 2 0 David Horský 13:39 Detail
1. Jakub Novodvorský 0 2 Daniel Kolba 13:39 Detail
1. Lukáš Chudoba 0 2 Tomáš Bruber 13:39 Detail
2. Lukáš Chudoba 0 2 Tomáš Bruber 13:40 Detail
2. Ondřej Vendég 2 0 David Horský 13:40 Detail
2. Tomáš Kofroň 2 0 Ondřej Havel 13:41 Detail
2. Jakub Novodvorský 0 2 Daniel Kolba 13:41 Detail
2. Matyáš Jordán 0 2 Roman Harmáček 13:43 Detail
Husiti 6 14 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 0 2 Zdeněk Holeček 13:39 Detail
1. Pavel Volf 2 0 Leoš Keila 13:39 Detail
1. Josef Hynek 0 2 Jan Vyšín 13:39 Detail
1. Marek Zeleňka 0 2 Jiří Karl 13:39 Detail
1. Monika Janovská 2 0 Adéla Jiříčková 13:39 Detail
2. Josef Hynek 0 2 Jan Vyšín 13:40 Detail
2. Monika Janovská 0 2 Adéla Jiříčková 13:40 Detail
2. Richard Kubeš 2 0 Zdeněk Holeček 13:40 Detail
2. Pavel Volf 0 2 Leoš Keila 13:41 Detail
2. Marek Zeleňka 0 2 Jiří Karl 13:41 Detail
Králové 12 8 PLG4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Holeček 0 2 Veronika Pokorná 13:39 Detail
1. Filip Jarolím 0 2 Eliška Feřtová 13:39 Detail
1. Jakub Grössl 0 2 Karolína Kozová 13:39 Detail
1. Wendy Sulanová 2 0 Šimon Červenka 13:39 Detail
1. Lukáš Kurc 2 0 Jan Touš 13:39 Detail
2. Jakub Grössl 0 2 Karolína Kozová 13:41 Detail
2. Tomáš Holeček 2 0 Veronika Pokorná 13:41 Detail
2. Filip Jarolím 2 0 Eliška Feřtová 13:46 Detail
2. Lukáš Kurc 2 0 Jan Touš 13:47 Detail
2. Wendy Sulanová 2 0 Šimon Červenka 13:47 Detail
Malé děti 14 6 ŽŠ Dřiteň 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Šulc 2 0 Simona Horká 13:39 Detail
1. Ema Tatarková 0 2 Adéla Hájíčková 13:39 Detail
1. Matěj Čepelák 2 0 Eliška Klimešová 13:39 Detail
1. Petr Kýček 2 0 Martina Machová 13:39 Detail
1. Patricie Jiříková 0 2 Tereza Ježková 13:39 Detail
2. Ema Tatarková 0 2 Adéla Hájíčková 13:40 Detail
2. Patricie Jiříková 2 0 Tereza Ježková 13:40 Detail
2. Petr Kýček 2 0 Martina Machová 13:41 Detail
2. Matěj Čepelák 2 0 Eliška Klimešová 13:41 Detail
2. Jan Šulc 2 0 Simona Horká 13:42 Detail
Alfa 20 0 Křížkokoule Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Havlík 2 0 Pavlína Jarečevská 13:39 Detail
1. Vojtěch Frdlík 2 0 Jan Sedrovič 13:39 Detail
1. Ondřej Kupeček 2 0 Damián Benedik 13:39 Detail
1. Vlasta Tesařová 2 0 Lucie Lehnertová 13:39 Detail
1. Ondřej Přibyl 2 0 Kateřina Rampasová 13:39 Detail
2. Ondřej Přibyl 2 0 Kateřina Rampasová 13:40 Detail
2. Ondřej Kupeček 2 0 Damián Benedik 13:41 Detail
2. Antonín Havlík 2 0 Pavlína Jarečevská 13:41 Detail
2. Vojtěch Frdlík 2 0 Jan Sedrovič 13:42 Detail
2. Vlasta Tesařová 2 0 Lucie Lehnertová 13:47 Detail
Marťánci sro 10 10 Masíčko Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Stryalová 2 0 Dominik Baloun 13:39 Detail
1. Jakub Smola 0 2 David Žáček 13:39 Detail
1. Barbora Valečková 0 2 Štěpán Fojtíček 13:39 Detail
1. Jakub Balvín 2 0 Jiří Flandera 13:39 Detail
1. Tomáš Phuong 0 2 Magdalena Váchalová 13:39 Detail
2. Jakub Smola 0 2 David Žáček 13:40 Detail
2. Jakub Balvín 2 0 Jiří Flandera 13:40 Detail
2. Barbora Stryalová 2 0 Dominik Baloun 13:41 Detail
2. Tomáš Phuong 2 0 Magdalena Váchalová 13:43 Detail
2. Barbora Valečková 0 2 Štěpán Fojtíček 13:46 Detail
Borci ze 7.B 14 6 glitter Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Čanda 2 0 Tereza Zemanová 13:39 Detail
1. Jan Slavík 0 2 Barbora Kašparová 13:39 Detail
1. Patrik Kolář 2 0 Rebeka Krejčířová 13:39 Detail
1. Jan Vohryzka 0 2 Michala Zemanová 13:39 Detail
1. Michal Švec 0 2 Alice Kubičková 13:39 Detail
2. Michal Švec 2 0 Alice Kubičková 13:40 Detail
2. Patrik Kolář 2 0 Rebeka Krejčířová 13:40 Detail
2. Jan Vohryzka 2 0 Michala Zemanová 13:40 Detail
2. Tomáš Čanda 2 0 Tereza Zemanová 13:41 Detail
2. Jan Slavík 2 0 Barbora Kašparová 13:42 Detail
rOXOr 12 8 Rychle a zběsile Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Gajdoš 0 2 Jaroslav Hronek 13:39 Detail
1. Metoděj Toman 0 2 Jakub Kašik 13:39 Detail
1. Robin Bubeník 2 0 Zuzana Kvaltýnová 13:39 Detail
1. Lanny Ledecký 2 0 Eliška Vondrášková 13:39 Detail
1. Jakub Vozábal 0 2 Kevin Humpál 13:39 Detail
2. Lanny Ledecký 2 0 Eliška Vondrášková 13:40 Detail
2. Robin Bubeník 2 0 Zuzana Kvaltýnová 13:40 Detail
2. Metoděj Toman 0 2 Jakub Kašik 13:41 Detail
2. Jakub Vozábal 2 0 Kevin Humpál 13:47 Detail
2. Roman Gajdoš 2 0 Jaroslav Hronek 13:53 Detail
Miláčci 6 14 Křížkové Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Kocábková 2 0 Kristýna Adamová 13:39 Detail
1. Eliška Novotná 0 2 Katia Kosíková 13:39 Detail
1. Jiří Tejček 0 2 Adam Kučera 13:39 Detail
1. Ondřej Braum 0 2 Duyen Nguyen Ky 13:39 Detail
1. Jan Štochl 2 0 Son Phang Trinh Cao 13:39 Detail
2. Eliška Novotná 2 0 Katia Kosíková 13:41 Detail
2. Ondřej Braum 0 2 Duyen Nguyen Ky 13:42 Detail
2. Jan Štochl 0 2 Son Phang Trinh Cao 13:42 Detail
2. Eliška Kocábková 0 2 Kristýna Adamová 13:45 Detail
2. Jiří Tejček 0 2 Adam Kučera 13:45 Detail
Coolis 8 12 SPŠKT Crushers Zobrazit/Skrýt detail
1. Gabriela Šaradínová 0 2 Lukáš Denk 13:39 Detail
1. Filip Maroušek 2 0 Daniel Dobiáš 13:39 Detail
1. Ema Brezňanová 0 2 Matyáš Malát 13:39 Detail
1. Miroslav Vilkehofer 2 0 Jan Kortán 13:39 Detail
1. Honza Brabenec 2 0 Vítek Kolář 13:39 Detail
2. Miroslav Vilkehofer 0 2 Jan Kortán 13:42 Detail
2. Filip Maroušek 0 2 Daniel Dobiáš 13:42 Detail
2. Gabriela Šaradínová 0 2 Lukáš Denk 13:43 Detail
2. Ema Brezňanová 0 2 Matyáš Malát 13:43 Detail
2. Honza Brabenec 2 0 Vítek Kolář 13:44 Detail
Pišqoti 10 10 Piškworčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Kroupová 0 2 Vojtěch Havlina 13:39 Detail
1. Kateřina Kučinová 2 0 Vojtěch Pojar 13:39 Detail
1. Dorota Putnová 2 0 Vojtěch Janoušek 13:39 Detail
1. Vojtěch Velát 0 2 Václav Němeček 13:39 Detail
1. Jakub Štěpán 0 2 Martin Rajtr 13:39 Detail
2. Kateřina Kučinová 2 0 Vojtěch Pojar 13:42 Detail
2. Dorota Putnová 2 0 Vojtěch Janoušek 13:46 Detail
2. Jakub Štěpán 0 2 Martin Rajtr 13:47 Detail
2. Vojtěch Velát 0 2 Václav Němeček 13:47 Detail
2. Adéla Kroupová 2 0 Vojtěch Havlina 13:47 Detail
SPŠKT Bombers 0 20 SPŠKT Heroes Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Fremund 0 2 Adam Šebesta 13:39 Detail
1. Filip Ryneš 0 2 Adam Hejduk 13:39 Detail
1. Adam Panuška 0 2 Jan Valík 13:39 Detail
1. Petr Hladík 0 2 Jan Pikeš 13:39 Detail
1. Dalibor Johánek 0 2 Michal Bor 13:39 Detail
2. Petr Hladík 0 2 Jan Pikeš 13:47 Detail
2. Šimon Fremund 0 2 Adam Šebesta 13:47 Detail
2. Dalibor Johánek 0 2 Michal Bor 13:47 Detail
2. Adam Panuška 0 2 Jan Valík 13:47 Detail
2. Filip Ryneš 0 2 Adam Hejduk 13:47 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Ploty Lišov 6 58 3 18
2. Blek 6 52 2 12
3. Mléčný řez 6 50 3 14
4. ULTRAMEGASEXYBORCI 6 46 4 20
5. Fojtov 6 42 2 10
6. Alfa 4 42 3 10
7. Lerchováci 4 42 2 4
8. Štokříci 4 40 2 6
9. GYMGYMGYMRO+ 4 34 4 14
10. Králové 4 34 2 8
11. Malé děti 4 34 1 6
12. Jelita 4 32 3 12
13. Kobry 4 30 4 10
14. Borci ze 7.B 4 30 2 6
15. Masíčko 3 30 3 5
16. SPŠKT Crushers 3 30 1 1
17. Marťánci sro 3 28 4 11
18. rOXOr 3 26 3 5
19. Křížkové 3 26 3 5
20. SPŠKT Heroes 2 34 2 0
21. ŽŠ Dřiteň 2 2 32 4 0
22. Husiti 2 28 4 2
23. Husiti 2 28 4 2
24. ŽŠ Dřiteň 2 22 6 6
25. PLG4 2 22 4 2
26. Bruh 2 14 6 4
27. Křížkokoule 2 12 4 0
28. Pišqoti 1 24 2 1
29. Rychle a zběsile 1 22 4 4
30. Piškworčata 1 22 2 1
31. glitter 1 20 4 4
32. Miláčci 1 18 3 3
33. Coolis 0 16 3 0
34. SPŠKT Bombers 0 0 2 0

Začátek: 10. 11. 13:19

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Alfa 8 12 GYMGYMGYMRO+ Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Havlík 2 0 Eliška Zemanová 13:19 Detail
1. Vojtěch Frdlík 0 2 Filip Tran 13:19 Detail
1. Ondřej Kupeček 0 2 Pavla Hlavsová 13:19 Detail
1. Vlasta Tesařová 2 0 Adam Huňáček 13:19 Detail
1. Ondřej Přibyl 0 2 Bronislav Růžička 13:19 Detail
2. Vojtěch Frdlík 2 0 Filip Tran 13:22 Detail
2. Ondřej Přibyl 2 0 Bronislav Růžička 13:24 Detail
2. Antonín Havlík 0 2 Eliška Zemanová 13:24 Detail
2. Ondřej Kupeček 0 2 Pavla Hlavsová 13:24 Detail
2. Vlasta Tesařová 0 2 Adam Huňáček 13:26 Detail
Štokříci 18 2 PLG4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Rozálie Sovová 0 2 Veronika Pokorná 13:19 Detail
1. Markéta Štokrová 2 0 Eliška Feřtová 13:19 Detail
1. Pavel Štokr 2 0 Karolína Kozová 13:19 Detail
1. Jiří Rys 2 0 Šimon Červenka 13:19 Detail
1. Matěj Toma 2 0 Jan Touš 13:19 Detail
2. Pavel Štokr 2 0 Karolína Kozová 13:21 Detail
2. Markéta Štokrová 2 0 Eliška Feřtová 13:22 Detail
2. Rozálie Sovová 2 0 Veronika Pokorná 13:24 Detail
2. Matěj Toma 2 0 Jan Touš 13:27 Detail
2. Jiří Rys 2 0 Šimon Červenka 13:27 Detail
Bruh 0 20 Blek Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Zemková 0 2 Norbert Hauser 13:19 Detail
1. Jan Bečka 0 2 Ondřej Tomášek 13:19 Detail
1. Jan Horák 0 2 Simon Frusthofer 13:19 Detail
1. Nikola Boříková 0 2 Ondřej Velek 13:19 Detail
1. David Březina 0 2 Tomáš Jirásek 13:19 Detail
2. Jan Horák 0 2 Simon Frusthofer 13:20 Detail
2. Kateřina Zemková 0 2 Norbert Hauser 13:20 Detail
2. Jan Bečka 0 2 Ondřej Tomášek 13:21 Detail
2. David Březina 0 2 Tomáš Jirásek 13:22 Detail
2. Nikola Boříková 0 2 Ondřej Velek 13:22 Detail
Marťánci sro 4 16 Mléčný řez Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Stryalová 0 2 Jakub Dušek 13:19 Detail
1. Jakub Smola 0 2 David Wimmer 13:19 Detail
1. Barbora Valečková 0 2 Stanislav Dědič 13:19 Detail
1. Jakub Balvín 2 0 Adam Petroušek 13:19 Detail
1. Tomáš Phuong 0 2 Josef Sedláček 13:19 Detail
2. Barbora Stryalová 2 0 Jakub Dušek 13:20 Detail
2. Jakub Smola 0 2 David Wimmer 13:20 Detail
2. Tomáš Phuong 0 2 Josef Sedláček 13:22 Detail
2. Barbora Valečková 0 2 Stanislav Dědič 13:22 Detail
2. Jakub Balvín 0 2 Adam Petroušek 13:29 Detail
ŽŠ Dřiteň 8 12 Fojtov Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Rychecký 0 2 Roman Harmáček 13:19 Detail
1. Milan Dvořák 2 0 Ondřej Havel 13:19 Detail
1. David Prokop 2 0 David Horský 13:19 Detail
1. Jakub Preffer 0 2 Daniel Kolba 13:19 Detail
1. Jakub Maruška 0 2 Tomáš Bruber 13:19 Detail
2. Jakub Maruška 2 0 Tomáš Bruber 13:21 Detail
2. Jakub Preffer 0 2 Daniel Kolba 13:21 Detail
2. Jakub Rychecký 0 2 Roman Harmáček 13:21 Detail
2. David Prokop 2 0 David Horský 13:22 Detail
2. Milan Dvořák 0 2 Ondřej Havel 13:32 Detail
ULTRAMEGASEXYBORCI 20 0 Křížkokoule Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Všetička 2 0 Pavlína Jarečevská 13:19 Detail
1. Pavel Žalud 2 0 Jan Sedrovič 13:19 Detail
1. Jana Truongová 2 0 Damián Benedik 13:19 Detail
1. Tobiáš Roháč 2 0 Lucie Lehnertová 13:19 Detail
1. Jaroslav Šroub 2 0 Kateřina Rampasová 13:19 Detail
2. Jaroslav Šroub 2 0 Kateřina Rampasová 13:21 Detail
2. Martin Všetička 2 0 Pavlína Jarečevská 13:21 Detail
2. Pavel Žalud 2 0 Jan Sedrovič 13:21 Detail
2. Jana Truongová 2 0 Damián Benedik 13:21 Detail
2. Tobiáš Roháč 2 0 Lucie Lehnertová 13:28 Detail
Králové 8 12 Kobry Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Holeček 2 0 Robin Rosíval 13:19 Detail
1. Filip Jarolím 0 2 Lilien Krejčíková 13:19 Detail
1. Jakub Grössl 0 2 Alex Málek 13:19 Detail
1. Wendy Sulanová 0 2 Petr Vacek 13:19 Detail
1. Lukáš Kurc 0 2 Peter Ištok 13:19 Detail
2. Wendy Sulanová 2 0 Petr Vacek 13:20 Detail
2. Lukáš Kurc 2 0 Peter Ištok 13:21 Detail
2. Filip Jarolím 2 0 Lilien Krejčíková 13:21 Detail
2. Tomáš Holeček 0 2 Robin Rosíval 13:22 Detail
2. Jakub Grössl 0 2 Alex Málek 13:24 Detail
Borci ze 7.B 0 20 Ploty Lišov Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Čanda 0 2 Štěpán Drda 13:19 Detail
1. Jan Slavík 0 2 Jindřich Matoušek 13:19 Detail
1. Patrik Kolář 0 2 Alexander Marn 13:19 Detail
1. Jan Vohryzka 0 2 Theodor Kutý 13:19 Detail
1. Michal Švec 0 2 Hugo Tůma 13:19 Detail
2. Michal Švec 0 2 Hugo Tůma 13:21 Detail
2. Patrik Kolář 0 2 Alexander Marn 13:23 Detail
2. Jan Slavík 0 2 Jindřich Matoušek 13:23 Detail
2. Jan Vohryzka 0 2 Theodor Kutý 13:24 Detail
2. Tomáš Čanda 0 2 Štěpán Drda 13:24 Detail
Husiti 16 4 glitter Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Kubeš 0 2 Tereza Zemanová 13:19 Detail
1. Pavel Volf 2 0 Barbora Kašparová 13:19 Detail
1. Josef Hynek 0 2 Rebeka Krejčířová 13:19 Detail
1. Marek Zeleňka 2 0 Michala Zemanová 13:19 Detail
1. Monika Janovská 2 0 Alice Kubičková 13:19 Detail
2. Marek Zeleňka 2 0 Michala Zemanová 13:20 Detail
2. Josef Hynek 2 0 Rebeka Krejčířová 13:20 Detail
2. Monika Janovská 2 0 Alice Kubičková 13:20 Detail
2. Pavel Volf 2 0 Barbora Kašparová 13:21 Detail
2. Richard Kubeš 2 0 Tereza Zemanová 13:22 Detail
Malé děti 10 10 Rychle a zběsile Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Šulc 0 2 Jaroslav Hronek 13:19 Detail
1. Ema Tatarková 0 2 Jakub Kašik 13:19 Detail
1. Matěj Čepelák 2 0 Zuzana Kvaltýnová 13:19 Detail
1. Petr Kýček 2 0 Eliška Vondrášková 13:19 Detail
1. Patricie Jiříková 0 2 Kevin Humpál 13:19 Detail
2. Patricie Jiříková 0 2 Kevin Humpál 13:20 Detail
2. Ema Tatarková 2 0 Jakub Kašik 13:20 Detail
2. Matěj Čepelák 2 0 Zuzana Kvaltýnová 13:21 Detail
2. Petr Kýček 2 0 Eliška Vondrášková 13:21 Detail
2. Jan Šulc 0 2 Jaroslav Hronek 13:23 Detail
Jelita 12 8 SPŠKT Heroes Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Hejtmánková 2 0 Adam Šebesta 13:19 Detail
1. Dominik Zdychynec 2 0 Adam Hejduk 13:19 Detail
1. Milan Hoštička 0 2 Jan Valík 13:19 Detail
1. Lukáš Gareis 2 0 Jan Pikeš 13:19 Detail
1. Karolína Indraková 2 0 Michal Bor 13:19 Detail
2. Lukáš Gareis 0 2 Jan Pikeš 13:21 Detail
2. Karolína Indraková 0 2 Michal Bor 13:22 Detail
2. Milan Hoštička 0 2 Jan Valík 13:22 Detail
2. Aneta Hejtmánková 2 0 Adam Šebesta 13:22 Detail
2. Dominik Zdychynec 2 0 Adam Hejduk 13:27 Detail
SPŠKT Bombers 0 20 ŽŠ Dřiteň 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Šimon Fremund 0 2 Simona Horká 13:19 Detail
1. Filip Ryneš 0 2 Adéla Hájíčková 13:19 Detail
1. Adam Panuška 0 2 Eliška Klimešová 13:19 Detail
1. Petr Hladík 0 2 Martina Machová 13:19 Detail
1. Dalibor Johánek 0 2 Tereza Ježková 13:19 Detail
2. Petr Hladík 0 2 Martina Machová 13:27 Detail
2. Dalibor Johánek 0 2 Tereza Ježková 13:27 Detail
2. Adam Panuška 0 2 Eliška Klimešová 13:27 Detail
2. Filip Ryneš 0 2 Adéla Hájíčková 13:27 Detail
2. Šimon Fremund 0 2 Simona Horká 13:27 Detail
Miláčci 10 10 SPŠKT Crushers Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Kocábková 0 2 Lukáš Denk 13:19 Detail
1. Eliška Novotná 2 0 Daniel Dobiáš 13:19 Detail
1. Jiří Tejček 0 2 Matyáš Malát 13:19 Detail
1. Ondřej Braum 2 0 Jan Kortán 13:19 Detail
1. Jan Štochl 0 2 Vítek Kolář 13:19 Detail
2. Ondřej Braum 2 0 Jan Kortán 13:21 Detail
2. Eliška Kocábková 0 2 Lukáš Denk 13:22 Detail
2. Jan Štochl 2 0 Vítek Kolář 13:22 Detail
2. Jiří Tejček 2 0 Matyáš Malát 13:23 Detail
2. Eliška Novotná 0 2 Daniel Dobiáš 13:27 Detail
Coolis 0 20 Lerchováci Zobrazit/Skrýt detail
1. Gabriela Šaradínová 0 2 Zdeněk Holeček 13:19 Detail
1. Filip Maroušek 0 2 Leoš Keila 13:19 Detail
1. Ema Brezňanová 0 2 Jan Vyšín 13:19 Detail
1. Miroslav Vilkehofer 0 2 Jiří Karl 13:19 Detail
1. Honza Brabenec 0 2 Adéla Jiříčková 13:19 Detail
2. Filip Maroušek 0 2 Leoš Keila 13:20 Detail
2. Ema Brezňanová 0 2 Jan Vyšín 13:21 Detail
2. Gabriela Šaradínová 0 2 Zdeněk Holeček 13:22 Detail
2. Miroslav Vilkehofer 0 2 Jiří Karl 13:27 Detail
2. Honza Brabenec 0 2 Adéla Jiříčková 13:32 Detail
Husiti 16 4 Piškworčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Jordán 0 2 Vojtěch Havlina 13:19 Detail
1. Tomáš Kofroň 0 2 Vojtěch Pojar 13:19 Detail
1. Ondřej Vendég 2 0 Vojtěch Janoušek 13:19 Detail
1. Jakub Novodvorský 2 0 Václav Němeček 13:19 Detail
1. Lukáš Chudoba 2 0 Martin Rajtr 13:19 Detail
2. Lukáš Chudoba 2 0 Martin Rajtr 13:20 Detail
2. Jakub Novodvorský 2 0 Václav Němeček 13:20 Detail
2. Ondřej Vendég 2 0 Vojtěch Janoušek 13:21 Detail
2. Tomáš Kofroň 2 0 Vojtěch Pojar 13:21 Detail
2. Matyáš Jordán 2 0 Vojtěch Havlina 13:22 Detail
rOXOr 10 10 Křížkové Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Gajdoš 2 0 Kristýna Adamová 13:19 Detail
1. Metoděj Toman 2 0 Katia Kosíková 13:19 Detail
1. Robin Bubeník 2 0 Adam Kučera 13:19 Detail
1. Lanny Ledecký 0 2 Duyen Nguyen Ky 13:19 Detail
1. Jakub Vozábal 0 2 Son Phang Trinh Cao 13:19 Detail
2. Lanny Ledecký 0 2 Duyen Nguyen Ky 13:21 Detail
2. Roman Gajdoš 0 2 Kristýna Adamová 13:21 Detail
2. Jakub Vozábal 0 2 Son Phang Trinh Cao 13:22 Detail
2. Metoděj Toman 2 0 Katia Kosíková 13:25 Detail
2. Robin Bubeník 2 0 Adam Kučera 13:25 Detail
Pišqoti 6 14 Masíčko Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Kroupová 2 0 Dominik Baloun 13:19 Detail
1. Kateřina Kučinová 0 2 David Žáček 13:19 Detail
1. Dorota Putnová 0 2 Štěpán Fojtíček 13:19 Detail
1. Vojtěch Velát 0 2 Jiří Flandera 13:19 Detail
1. Jakub Štěpán 0 2 Magdalena Váchalová 13:19 Detail
2. Adéla Kroupová 2 0 Dominik Baloun 13:23 Detail
2. Kateřina Kučinová 2 0 David Žáček 13:24 Detail
2. Jakub Štěpán 0 2 Magdalena Váchalová 13:27 Detail
2. Vojtěch Velát 0 2 Jiří Flandera 13:27 Detail
2. Dorota Putnová 0 2 Štěpán Fojtíček 13:28 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Ploty Lišov 4 38 0 6
2. Mléčný řez 4 36 0 4
3. Blek 4 34 0 8
4. Štokříci 4 34 0 6
5. ULTRAMEGASEXYBORCI 4 32 0 8
6. Fojtov 4 30 0 6
7. GYMGYMGYMRO+ 4 28 0 6
8. Kobry 4 24 0 4
9. Lerchováci 2 28 0 0
10. ŽŠ Dřiteň 2 2 26 0 0
11. Alfa 2 22 0 4
12. Králové 2 22 0 4
13. Husiti 2 22 0 2
14. ŽŠ Dřiteň 2 20 0 2
15. Malé děti 2 20 0 2
16. Husiti 2 20 0 0
17. Masíčko 2 20 0 0
18. Marťánci sro 2 18 0 4
19. Jelita 2 18 0 0
20. Borci ze 7.B 2 16 0 4
21. PLG4 2 14 0 0
22. Bruh 2 14 0 0
23. Křížkokoule 2 12 0 0
24. SPŠKT Crushers 1 18 0 1
25. Rychle a zběsile 1 14 0 2
26. glitter 1 14 0 2
27. rOXOr 1 14 0 1
28. Miláčci 1 12 0 1
29. Křížkové 1 12 0 1
30. Pišqoti 0 14 0 0
31. SPŠKT Heroes 0 14 0 0
32. Piškworčata 0 12 0 0
33. Coolis 0 8 0 0
34. SPŠKT Bombers 0 0 0 0

Začátek: 10. 11. 13:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Rychle a zběsile 4 16 Štokříci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaroslav Hronek 0 2 Rozálie Sovová 13:00 Detail
1. Jakub Kašik 0 2 Markéta Štokrová 13:00 Detail
1. Zuzana Kvaltýnová 0 2 Pavel Štokr 13:00 Detail
1. Eliška Vondrášková 0 2 Jiří Rys 13:00 Detail
1. Kevin Humpál 2 0 Matěj Toma 13:00 Detail
2. Zuzana Kvaltýnová 0 2 Pavel Štokr 13:01 Detail
2. Kevin Humpál 0 2 Matěj Toma 13:01 Detail
2. Eliška Vondrášková 0 2 Jiří Rys 13:01 Detail
2. Jakub Kašik 2 0 Markéta Štokrová 13:02 Detail
2. Jaroslav Hronek 0 2 Rozálie Sovová 13:03 Detail
Blek 14 6 Husiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Norbert Hauser 0 2 Richard Kubeš 13:00 Detail
1. Ondřej Tomášek 2 0 Pavel Volf 13:00 Detail
1. Simon Frusthofer 0 2 Josef Hynek 13:00 Detail
1. Ondřej Velek 2 0 Marek Zeleňka 13:00 Detail
1. Tomáš Jirásek 2 0 Monika Janovská 13:00 Detail
2. Tomáš Jirásek 2 0 Monika Janovská 13:02 Detail
2. Norbert Hauser 2 0 Richard Kubeš 13:02 Detail
2. Ondřej Velek 0 2 Marek Zeleňka 13:02 Detail
2. Simon Frusthofer 2 0 Josef Hynek 13:06 Detail
2. Ondřej Tomášek 2 0 Pavel Volf 13:08 Detail
GYMGYMGYMRO+ 16 4 rOXOr Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zemanová 2 0 Roman Gajdoš 13:00 Detail
1. Filip Tran 0 2 Metoděj Toman 13:00 Detail
1. Pavla Hlavsová 2 0 Robin Bubeník 13:00 Detail
1. Adam Huňáček 2 0 Lanny Ledecký 13:00 Detail
1. Bronislav Růžička 2 0 Jakub Vozábal 13:00 Detail
2. Filip Tran 2 0 Metoděj Toman 13:01 Detail
2. Eliška Zemanová 2 0 Roman Gajdoš 13:01 Detail
2. Bronislav Růžička 2 0 Jakub Vozábal 13:02 Detail
2. Pavla Hlavsová 2 0 Robin Bubeník 13:04 Detail
2. Adam Huňáček 0 2 Lanny Ledecký 13:06 Detail
Marťánci sro 14 6 Jelita Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Stryalová 2 0 Aneta Hejtmánková 13:00 Detail
1. Jakub Smola 2 0 Dominik Zdychynec 13:00 Detail
1. Barbora Valečková 2 0 Milan Hoštička 13:00 Detail
1. Jakub Balvín 2 0 Lukáš Gareis 13:00 Detail
1. Tomáš Phuong 2 0 Karolína Indraková 13:00 Detail
2. Tomáš Phuong 0 2 Karolína Indraková 13:02 Detail
2. Barbora Stryalová 0 2 Aneta Hejtmánková 13:06 Detail
2. Jakub Smola 0 2 Dominik Zdychynec 13:07 Detail
2. Barbora Valečková 2 0 Milan Hoštička 13:07 Detail
2. Jakub Balvín 2 0 Lukáš Gareis 13:08 Detail
PLG4 12 8 Pišqoti Zobrazit/Skrýt detail
1. Veronika Pokorná 2 0 Adéla Kroupová 13:00 Detail
1. Eliška Feřtová 2 0 Kateřina Kučinová 13:00 Detail
1. Karolína Kozová 2 0 Dorota Putnová 13:00 Detail
1. Šimon Červenka 2 0 Vojtěch Velát 13:00 Detail
1. Jan Touš 2 0 Jakub Štěpán 13:00 Detail
2. Eliška Feřtová 0 2 Kateřina Kučinová 13:04 Detail
2. Veronika Pokorná 0 2 Adéla Kroupová 13:07 Detail
2. Karolína Kozová 2 0 Dorota Putnová 13:07 Detail
2. Šimon Červenka 0 2 Vojtěch Velát 13:07 Detail
2. Jan Touš 0 2 Jakub Štěpán 13:07 Detail
SPŠKT Heroes 6 14 Bruh Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Šebesta 0 2 Kateřina Zemková 13:00 Detail
1. Adam Hejduk 0 2 Jan Bečka 13:00 Detail
1. Jan Valík 2 0 Jan Horák 13:00 Detail
1. Jan Pikeš 0 2 Nikola Boříková 13:00 Detail
1. Michal Bor 0 2 David Březina 13:00 Detail
2. Jan Valík 2 0 Jan Horák 13:06 Detail
2. Jan Pikeš 0 2 Nikola Boříková 13:07 Detail
2. Adam Hejduk 0 2 Jan Bečka 13:07 Detail
2. Adam Šebesta 2 0 Kateřina Zemková 13:07 Detail
2. Michal Bor 0 2 David Březina 13:10 Detail
Mléčný řez 20 0 SPŠKT Bombers Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Dušek 2 0 Šimon Fremund 13:00 Detail
1. David Wimmer 2 0 Filip Ryneš 13:00 Detail
1. Stanislav Dědič 2 0 Adam Panuška 13:00 Detail
1. Adam Petroušek 2 0 Petr Hladík 13:00 Detail
1. Josef Sedláček 2 0 Dalibor Johánek 13:00 Detail
2. Josef Sedláček 2 0 Dalibor Johánek 13:07 Detail
2. Jakub Dušek 2 0 Šimon Fremund 13:07 Detail
2. Adam Petroušek 2 0 Petr Hladík 13:07 Detail
2. David Wimmer 2 0 Filip Ryneš 13:07 Detail
2. Stanislav Dědič 2 0 Adam Panuška 13:07 Detail
SPŠKT Crushers 8 12 ŽŠ Dřiteň Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Denk 2 0 Jakub Rychecký 13:00 Detail
1. Daniel Dobiáš 0 2 Milan Dvořák 13:00 Detail
1. Matyáš Malát 0 2 David Prokop 13:00 Detail
1. Jan Kortán 0 2 Jakub Preffer 13:00 Detail
1. Vítek Kolář 2 0 Jakub Maruška 13:00 Detail
2. Jan Kortán 2 0 Jakub Preffer 13:00 Detail
2. Lukáš Denk 2 0 Jakub Rychecký 13:00 Detail
2. Vítek Kolář 0 2 Jakub Maruška 13:03 Detail
2. Matyáš Malát 0 2 David Prokop 13:05 Detail
2. Daniel Dobiáš 0 2 Milan Dvořák 13:07 Detail
ŽŠ Dřiteň 2 6 14 Králové Zobrazit/Skrýt detail
1. Simona Horká 0 2 Tomáš Holeček 13:00 Detail
1. Adéla Hájíčková 2 0 Filip Jarolím 13:00 Detail
1. Eliška Klimešová 2 0 Jakub Grössl 13:00 Detail
1. Martina Machová 0 2 Wendy Sulanová 13:00 Detail
1. Tereza Ježková 0 2 Lukáš Kurc 13:00 Detail
2. Tereza Ježková 0 2 Lukáš Kurc 13:01 Detail
2. Simona Horká 0 2 Tomáš Holeček 13:02 Detail
2. Eliška Klimešová 0 2 Jakub Grössl 13:02 Detail
2. Adéla Hájíčková 2 0 Filip Jarolím 13:04 Detail
2. Martina Machová 0 2 Wendy Sulanová 13:07 Detail
Lerchováci 8 12 ULTRAMEGASEXYBORCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Holeček 0 2 Martin Všetička 13:00 Detail
1. Leoš Keila 2 0 Pavel Žalud 13:00 Detail
1. Jan Vyšín 0 2 Jana Truongová 13:00 Detail
1. Jiří Karl 2 0 Tobiáš Roháč 13:00 Detail
1. Adéla Jiříčková 0 2 Jaroslav Šroub 13:00 Detail
2. Jiří Karl 0 2 Tobiáš Roháč 13:02 Detail
2. Adéla Jiříčková 2 0 Jaroslav Šroub 13:02 Detail
2. Jan Vyšín 2 0 Jana Truongová 13:03 Detail
2. Zdeněk Holeček 0 2 Martin Všetička 13:03 Detail
2. Leoš Keila 0 2 Pavel Žalud 13:04 Detail
Kobry 12 8 Piškworčata Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Rosíval 0 2 Vojtěch Havlina 13:00 Detail
1. Lilien Krejčíková 0 2 Vojtěch Pojar 13:00 Detail
1. Alex Málek 2 0 Vojtěch Janoušek 13:00 Detail
1. Petr Vacek 2 0 Václav Němeček 13:00 Detail
1. Peter Ištok 2 0 Martin Rajtr 13:00 Detail
2. Petr Vacek 2 0 Václav Němeček 13:00 Detail
2. Peter Ištok 2 0 Martin Rajtr 13:00 Detail
2. Robin Rosíval 2 0 Vojtěch Havlina 13:00 Detail
2. Alex Málek 0 2 Vojtěch Janoušek 13:01 Detail
2. Lilien Krejčíková 0 2 Vojtěch Pojar 13:04 Detail
Fojtov 18 2 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Harmáček 2 0 Eliška Kocábková 13:00 Detail
1. Ondřej Havel 2 0 Eliška Novotná 13:00 Detail
1. David Horský 2 0 Jiří Tejček 13:00 Detail
1. Daniel Kolba 2 0 Ondřej Braum 13:00 Detail
1. Tomáš Bruber 0 2 Jan Štochl 13:00 Detail
2. Roman Harmáček 2 0 Eliška Kocábková 13:01 Detail
2. David Horský 2 0 Jiří Tejček 13:02 Detail
2. Daniel Kolba 2 0 Ondřej Braum 13:03 Detail
2. Ondřej Havel 2 0 Eliška Novotná 13:05 Detail
2. Tomáš Bruber 2 0 Jan Štochl 13:07 Detail
Ploty Lišov 18 2 Křížkové Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Drda 2 0 Kristýna Adamová 13:00 Detail
1. Jindřich Matoušek 0 2 Katia Kosíková 13:00 Detail
1. Alexander Marn 2 0 Adam Kučera 13:00 Detail
1. Theodor Kutý 2 0 Duyen Nguyen Ky 13:00 Detail
1. Hugo Tůma 2 0 Son Phang Trinh Cao 13:00 Detail
2. Theodor Kutý 2 0 Duyen Nguyen Ky 13:03 Detail
2. Jindřich Matoušek 2 0 Katia Kosíková 13:04 Detail
2. Štěpán Drda 2 0 Kristýna Adamová 13:07 Detail
2. Hugo Tůma 2 0 Son Phang Trinh Cao 13:07 Detail
2. Alexander Marn 2 0 Adam Kučera 13:08 Detail
Křížkokoule 12 8 Coolis Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavlína Jarečevská 2 0 Gabriela Šaradínová 13:00 Detail
1. Jan Sedrovič 2 0 Filip Maroušek 13:00 Detail
1. Damián Benedik 0 2 Ema Brezňanová 13:00 Detail
1. Lucie Lehnertová 0 2 Miroslav Vilkehofer 13:00 Detail
1. Kateřina Rampasová 2 0 Honza Brabenec 13:00 Detail
2. Kateřina Rampasová 0 2 Honza Brabenec 13:04 Detail
2. Damián Benedik 2 0 Ema Brezňanová 13:05 Detail
2. Lucie Lehnertová 2 0 Miroslav Vilkehofer 13:07 Detail
2. Jan Sedrovič 2 0 Filip Maroušek 13:07 Detail
2. Pavlína Jarečevská 0 2 Gabriela Šaradínová 13:08 Detail
glitter 10 10 Malé děti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Zemanová 0 2 Jan Šulc 13:00 Detail
1. Barbora Kašparová 2 0 Ema Tatarková 13:00 Detail
1. Rebeka Krejčířová 0 2 Matěj Čepelák 13:00 Detail
1. Michala Zemanová 2 0 Petr Kýček 13:00 Detail
1. Alice Kubičková 2 0 Patricie Jiříková 13:00 Detail
2. Alice Kubičková 0 2 Patricie Jiříková 13:02 Detail
2. Michala Zemanová 0 2 Petr Kýček 13:03 Detail
2. Rebeka Krejčířová 0 2 Matěj Čepelák 13:04 Detail
2. Barbora Kašparová 2 0 Ema Tatarková 13:06 Detail
2. Tereza Zemanová 2 0 Jan Šulc 13:07 Detail
Borci ze 7.B 16 4 Husiti Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Čanda 2 0 Matyáš Jordán 13:00 Detail
1. Jan Slavík 2 0 Tomáš Kofroň 13:00 Detail
1. Patrik Kolář 0 2 Ondřej Vendég 13:00 Detail
1. Jan Vohryzka 2 0 Jakub Novodvorský 13:00 Detail
1. Michal Švec 2 0 Lukáš Chudoba 13:00 Detail
2. Jan Vohryzka 0 2 Jakub Novodvorský 13:01 Detail
2. Patrik Kolář 2 0 Ondřej Vendég 13:01 Detail
2. Michal Švec 2 0 Lukáš Chudoba 13:02 Detail
2. Tomáš Čanda 2 0 Matyáš Jordán 13:03 Detail
2. Jan Slavík 2 0 Tomáš Kofroň 13:03 Detail
Alfa 14 6 Masíčko Zobrazit/Skrýt detail
1. Antonín Havlík 2 0 Dominik Baloun 13:00 Detail
1. Vojtěch Frdlík 2 0 David Žáček 13:00 Detail
1. Ondřej Kupeček 2 0 Štěpán Fojtíček 13:00 Detail
1. Vlasta Tesařová 2 0 Jiří Flandera 13:00 Detail
1. Ondřej Přibyl 2 0 Magdalena Váchalová 13:00 Detail
2. Ondřej Přibyl 0 2 Magdalena Váchalová 13:07 Detail
2. Antonín Havlík 0 2 Dominik Baloun 13:07 Detail
2. Ondřej Kupeček 2 0 Štěpán Fojtíček 13:07 Detail
2. Vlasta Tesařová 2 0 Jiří Flandera 13:07 Detail
2. Vojtěch Frdlík 0 2 David Žáček 13:07 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Mléčný řez 2 20 0 0
2. Ploty Lišov 2 18 0 0
3. Fojtov 2 18 0 0
4. GYMGYMGYMRO+ 2 16 0 0
5. Štokříci 2 16 0 0
6. Borci ze 7.B 2 16 0 0
7. Bruh 2 14 0 0
8. Alfa 2 14 0 0
9. Blek 2 14 0 0
10. Marťánci sro 2 14 0 0
11. Králové 2 14 0 0
12. PLG4 2 12 0 0
13. ŽŠ Dřiteň 2 12 0 0
14. ULTRAMEGASEXYBORCI 2 12 0 0
15. Kobry 2 12 0 0
16. Křížkokoule 2 12 0 0
17. glitter 1 10 0 1
18. Malé děti 1 10 0 1
19. Coolis 0 8 0 0
20. Pišqoti 0 8 0 0
21. SPŠKT Crushers 0 8 0 0
22. Lerchováci 0 8 0 0
23. Piškworčata 0 8 0 0
24. Husiti 0 6 0 0
25. Jelita 0 6 0 0
26. ŽŠ Dřiteň 2 0 6 0 0
27. SPŠKT Heroes 0 6 0 0
28. Masíčko 0 6 0 0
29. Rychle a zběsile 0 4 0 0
30. Husiti 0 4 0 0
31. rOXOr 0 4 0 0
32. Miláčci 0 2 0 0
33. Křížkové 0 2 0 0
34. SPŠKT Bombers 0 0 0 0