Online

21. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 21. 11. v 14:00
  • Postupujících: 6
  • Kraj: Pardubický
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 21. 11. 16:13

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Gymnázium Polička - Kvarta 4 16 3+2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Šafář 2 0 Kateřina Mimrová 16:13 Detail
1. Vít Mitáš 0 2 Emilie Řezáčová 16:13 Detail
1. Jan Marek 0 2 Lucie Morávková 16:13 Detail
1. Atila Beneš 0 2 Jakub Pirkl 16:13 Detail
1. Kryštof Klepárník 2 0 Jakub Kulhánek 16:13 Detail
2. Atila Beneš 0 2 Jakub Pirkl 16:14 Detail
2. Vít Mitáš 0 2 Emilie Řezáčová 16:15 Detail
2. Jan Marek 0 2 Lucie Morávková 16:15 Detail
2. Kryštof Klepárník 0 2 Jakub Kulhánek 16:16 Detail
2. Samuel Šafář 0 2 Kateřina Mimrová 16:20 Detail
SPVM 4 16 XO Tým Filouškova koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Mašek 0 2  Filip Záleský "C" 16:13 Detail
1. Samuel Štohanzl 0 2 Jan Sýkora „A“ 16:13 Detail
1. Filip Němec 0 2 Dominik Horák „A“ 16:13 Detail
1. Petr Pelikán 0 2 Matěj Krása 16:13 Detail
1. Vojtěch Kadlec 2 0 Samuel Jan Svoboda 16:13 Detail
2. Samuel Štohanzl 0 2 Jan Sýkora „A“ 16:15 Detail
2. Filip Němec 2 0 Dominik Horák „A“ 16:16 Detail
2. Vojtěch Kadlec 0 2 Samuel Jan Svoboda 16:18 Detail
2. Jakub Mašek 0 2  Filip Záleský "C" 16:19 Detail
2. Petr Pelikán 0 2 Matěj Krása 16:19 Detail
K. I. H. P. 4 16 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 0 2 Anna Langerová 16:13 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Jiří Krahula 16:13 Detail
1. Filip Zbořil 2 0 Jan Kamlar 16:13 Detail
1. Matyáš Zmydloch 0 2 Pavel Diviš 16:13 Detail
1. Vilém Sedláček 0 2 Tomáš Tichý 16:13 Detail
2. Matyáš Zmydloch 2 0 Pavel Diviš 16:14 Detail
2. Vilém Sedláček 0 2 Tomáš Tichý 16:17 Detail
2. Ondřej Mikišek 0 2 Jiří Krahula 16:18 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Anna Langerová 16:19 Detail
2. Filip Zbořil 0 2 Jan Kamlar 16:20 Detail
LAMA ALPAKA 8 12 Hlinecký šprti Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Nedomová 2 0 Pavel Oliver Dufek 16:13 Detail
1. Pavla Šimová 0 2 Petr Lelek 16:13 Detail
1. Lukáš Uher 2 0 Vojtěch Machovec 16:13 Detail
1. Alena Kubíčková 2 0 Adam Lédl 16:13 Detail
1. Bára Přichystalová 0 2 Nela Dufková 16:13 Detail
2. Bára Přichystalová 0 2 Nela Dufková 16:14 Detail
2. Lukáš Uher 0 2 Vojtěch Machovec 16:16 Detail
2. Alena Kubíčková 0 2 Adam Lédl 16:17 Detail
2. Markéta Nedomová 2 0 Pavel Oliver Dufek 16:18 Detail
2. Pavla Šimová 0 2 Petr Lelek 16:24 Detail
Nižší Dogy 6 14 Pišqworkáři - Gočárovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Matulová Jindřiška 2 0 Jiří Arnošt 16:13 Detail
1. Nela Pokorná 0 2 Jakub Jón 16:13 Detail
1. Matěj Hojný 2 0 Jan Bažant 16:13 Detail
1. Magdaléna Čtvrtečková 0 2 Matěj Komora 16:13 Detail
1. Kateřina Volfová 0 2 Michael Kolakoský 16:13 Detail
2. Magdaléna Čtvrtečková 0 2 Matěj Komora 16:14 Detail
2. Matulová Jindřiška 0 2 Jiří Arnošt 16:15 Detail
2. Matěj Hojný 2 0 Jan Bažant 16:15 Detail
2. Nela Pokorná 0 2 Jakub Jón 16:21 Detail
2. Kateřina Volfová 0 2 Michael Kolakoský 16:21 Detail
pymprdlata 4 16 Pěňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Fišar 0 2 Erik Rais 16:13 Detail
1. Štěpán Tomášek 0 2 Martina Brandejská 16:13 Detail
1. Samuel Lalák 2 0 Vojtěch Zakopal 16:13 Detail
1. Jiří Čičátko 0 2 Lukáš Efler 16:13 Detail
1. David Tesař 0 2 David Ardelt 16:13 Detail
2. Štěpán Tomášek 0 2 Martina Brandejská 16:15 Detail
2. Jiří Čičátko 0 2 Lukáš Efler 16:17 Detail
2. David Tesař 0 2 David Ardelt 16:17 Detail
2. Samuel Lalák 0 2 Vojtěch Zakopal 16:17 Detail
2. Ondřej Fišar 2 0 Erik Rais 16:17 Detail
Pardubické Křížky 14 6 Tousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Novotný 0 2 Jakub Panuška 16:13 Detail
1. David Haisman 2 0 Michal Sýkora 16:13 Detail
1. Jiří Richtr 2 0 Matěj Pár 16:13 Detail
1. Lukáš Nastoupil 2 0 Izabela Luxová 16:13 Detail
1. Radim Leština 0 2 Timi Bičík 16:13 Detail
2. Radim Leština 2 0 Timi Bičík 16:14 Detail
2. Jiří Richtr 2 0 Matěj Pár 16:15 Detail
2. Jan Novotný 2 0 Jakub Panuška 16:16 Detail
2. Lukáš Nastoupil 0 2 Izabela Luxová 16:18 Detail
2. David Haisman 2 0 Michal Sýkora 16:21 Detail
gymplačky 20 0 Teelaci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Vepřeková 2 0 Josef Čapek 16:13 Detail
1. Kristýna Žebroková 2 0 Tereza Palánová 16:13 Detail
1. Ema Berková 2 0 Milan Nechvátal 16:13 Detail
1. Dorota Haušková 2 0 Bára Dvořáková 16:13 Detail
1. Sabina Žandová 2 0 Jolana Dočkalová 16:13 Detail
2. Sabina Žandová 2 0 Jolana Dočkalová 16:21 Detail
2. Kristýna Žebroková 2 0 Tereza Palánová 16:21 Detail
2. Martina Vepřeková 2 0 Josef Čapek 16:21 Detail
2. Ema Berková 2 0 Milan Nechvátal 16:21 Detail
2. Dorota Haušková 2 0 Bára Dvořáková 16:22 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. 3+2 13 98 40 109
2. XO Tým Filouškova koťátka 12 114 39 78
3. SPVM 9 86 45 73
4. S křížkem po funuse 9 84 43 67
5. K. I. H. P. 8 82 38 44
6. Gymnázium Polička - Kvarta 8 72 36 40
7. Hlinecký šprti 8 66 37 42
8. LAMA ALPAKA 7 84 45 51
9. Pěňáci 7 76 33 27
10. Pardubické Křížky 7 74 29 17
11. Pišqworkáři - Gočárovka 7 72 37 27
12. gymplačky 7 72 30 21
13. Nižší Dogy 5 58 27 5
14. pymprdlata 5 52 26 5
15. Tousťáci 0 26 35 0
16. Teelaci 0 4 33 0

Začátek: 21. 11. 15:49

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
3+2 12 8 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 0 2 Jakub Mašek 15:49 Detail
1. Emilie Řezáčová 2 0 Samuel Štohanzl 15:49 Detail
1. Lucie Morávková 0 2 Filip Němec 15:49 Detail
1. Jakub Pirkl 0 2 Petr Pelikán 15:49 Detail
1. Jakub Kulhánek 2 0 Vojtěch Kadlec 15:49 Detail
2. Emilie Řezáčová 0 2 Samuel Štohanzl 15:50 Detail
2. Lucie Morávková 2 0 Filip Němec 15:50 Detail
2. Jakub Kulhánek 2 0 Vojtěch Kadlec 15:53 Detail
2. Jakub Pirkl 2 0 Petr Pelikán 15:55 Detail
2. Kateřina Mimrová 2 0 Jakub Mašek 15:57 Detail
LAMA ALPAKA 6 14 XO Tým Filouškova koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Nedomová 2 0  Filip Záleský "C" 15:49 Detail
1. Pavla Šimová 0 2 Jan Sýkora „A“ 15:49 Detail
1. Lukáš Uher 0 2 Dominik Horák „A“ 15:49 Detail
1. Alena Kubíčková 0 2 Matěj Krása 15:49 Detail
1. Bára Přichystalová 0 2 Samuel Jan Svoboda 15:49 Detail
2. Markéta Nedomová 0 2  Filip Záleský "C" 15:52 Detail
2. Pavla Šimová 0 2 Jan Sýkora „A“ 15:52 Detail
2. Lukáš Uher 2 0 Dominik Horák „A“ 15:52 Detail
2. Alena Kubíčková 2 0 Matěj Krása 15:52 Detail
2. Bára Přichystalová 0 2 Samuel Jan Svoboda 15:57 Detail
K. I. H. P. 18 2 Hlinecký šprti Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 2 0 Pavel Oliver Dufek 15:49 Detail
1. Ondřej Mikišek 2 0 Petr Lelek 15:49 Detail
1. Filip Zbořil 2 0 Vojtěch Machovec 15:49 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Adam Lédl 15:49 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Nela Dufková 15:49 Detail
2. Ondřej Mikišek 2 0 Petr Lelek 15:50 Detail
2. Matyáš Zmydloch 2 0 Adam Lédl 15:52 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Pavel Oliver Dufek 15:53 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Vojtěch Machovec 15:53 Detail
2. Vilém Sedláček 2 0 Nela Dufková 15:53 Detail
Gymnázium Polička - Kvarta 12 8 Pěňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Šafář 2 0 Erik Rais 15:49 Detail
1. Vít Mitáš 0 2 Martina Brandejská 15:49 Detail
1. Jan Marek 0 2 Vojtěch Zakopal 15:49 Detail
1. Atila Beneš 2 0 Lukáš Efler 15:49 Detail
1. Kryštof Klepárník 0 2 David Ardelt 15:49 Detail
2. Vít Mitáš 2 0 Martina Brandejská 15:51 Detail
2. Kryštof Klepárník 2 0 David Ardelt 15:53 Detail
2. Atila Beneš 0 2 Lukáš Efler 15:54 Detail
2. Samuel Šafář 2 0 Erik Rais 15:54 Detail
2. Jan Marek 2 0 Vojtěch Zakopal 15:55 Detail
Pardubické Křížky 6 14 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Novotný 0 2 Anna Langerová 15:49 Detail
1. David Haisman 0 2 Jiří Krahula 15:49 Detail
1. Jiří Richtr 2 0 Jan Kamlar 15:49 Detail
1. Lukáš Nastoupil 2 0 Pavel Diviš 15:49 Detail
1. Radim Leština 0 2 Tomáš Tichý 15:49 Detail
2. Radim Leština 0 2 Tomáš Tichý 15:51 Detail
2. Jiří Richtr 0 2 Jan Kamlar 15:53 Detail
2. Lukáš Nastoupil 2 0 Pavel Diviš 15:54 Detail
2. David Haisman 0 2 Jiří Krahula 15:54 Detail
2. Jan Novotný 0 2 Anna Langerová 15:58 Detail
gymplačky 10 10 Pišqworkáři - Gočárovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Vepřeková 2 0 Jiří Arnošt 15:49 Detail
1. Kristýna Žebroková 2 0 Jakub Jón 15:49 Detail
1. Ema Berková 0 2 Jan Bažant 15:49 Detail
1. Dorota Haušková 0 2 Matěj Komora 15:49 Detail
1. Sabina Žandová 2 0 Michael Kolakoský 15:49 Detail
2. Sabina Žandová 0 2 Michael Kolakoský 15:51 Detail
2. Martina Vepřeková 2 0 Jiří Arnošt 15:51 Detail
2. Ema Berková 2 0 Jan Bažant 15:53 Detail
2. Kristýna Žebroková 0 2 Jakub Jón 15:53 Detail
2. Dorota Haušková 0 2 Matěj Komora 15:55 Detail
Nižší Dogy 16 4 Teelaci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matulová Jindřiška 2 0 Josef Čapek 15:49 Detail
1. Nela Pokorná 2 0 Tereza Palánová 15:49 Detail
1. Matěj Hojný 2 0 Milan Nechvátal 15:49 Detail
1. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Bára Dvořáková 15:49 Detail
1. Kateřina Volfová 2 0 Jolana Dočkalová 15:49 Detail
2. Matulová Jindřiška 2 0 Josef Čapek 15:57 Detail
2. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Bára Dvořáková 15:57 Detail
2. Kateřina Volfová 0 2 Jolana Dočkalová 15:57 Detail
2. Matěj Hojný 2 0 Milan Nechvátal 15:57 Detail
2. Nela Pokorná 0 2 Tereza Palánová 15:57 Detail
pymprdlata 14 6 Tousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Fišar 0 2 Jakub Panuška 15:49 Detail
1. Štěpán Tomášek 2 0 Michal Sýkora 15:49 Detail
1. Samuel Lalák 2 0 Matěj Pár 15:49 Detail
1. Jiří Čičátko 0 2 Izabela Luxová 15:49 Detail
1. David Tesař 0 2 Timi Bičík 15:49 Detail
2. Jiří Čičátko 2 0 Izabela Luxová 15:50 Detail
2. Ondřej Fišar 2 0 Jakub Panuška 15:51 Detail
2. David Tesař 2 0 Timi Bičík 15:54 Detail
2. Štěpán Tomášek 2 0 Michal Sýkora 15:57 Detail
2. Samuel Lalák 2 0 Matěj Pár 15:57 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. 3+2 11 82 28 79
2. XO Tým Filouškova koťátka 10 98 24 48
3. SPVM 9 82 30 65
4. K. I. H. P. 8 78 23 32
5. Gymnázium Polička - Kvarta 8 68 23 32
6. LAMA ALPAKA 7 76 35 51
7. S křížkem po funuse 7 68 29 41
8. Hlinecký šprti 6 54 26 20
9. Pardubické Křížky 5 60 25 15
10. Pěňáci 5 60 24 15
11. Pišqworkáři - Gočárovka 5 58 26 15
12. gymplačky 5 52 22 15
13. Nižší Dogy 5 52 17 5
14. pymprdlata 5 48 15 5
15. Tousťáci 0 20 24 0
16. Teelaci 0 4 20 0

Začátek: 21. 11. 15:28

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
3+2 12 8 LAMA ALPAKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 0 2 Markéta Nedomová 15:28 Detail
1. Emilie Řezáčová 0 2 Pavla Šimová 15:28 Detail
1. Lucie Morávková 2 0 Lukáš Uher 15:28 Detail
1. Jakub Pirkl 2 0 Alena Kubíčková 15:28 Detail
1. Jakub Kulhánek 2 0 Bára Přichystalová 15:28 Detail
2. Emilie Řezáčová 0 2 Pavla Šimová 15:30 Detail
2. Jakub Pirkl 0 2 Alena Kubíčková 15:30 Detail
2. Jakub Kulhánek 2 0 Bára Přichystalová 15:31 Detail
2. Lucie Morávková 2 0 Lukáš Uher 15:31 Detail
2. Kateřina Mimrová 2 0 Markéta Nedomová 15:32 Detail
SPVM 14 6 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Mašek 2 0 Anna Langerová 15:28 Detail
1. Samuel Štohanzl 2 0 Jiří Krahula 15:28 Detail
1. Filip Němec 0 2 Jan Kamlar 15:28 Detail
1. Petr Pelikán 2 0 Pavel Diviš 15:28 Detail
1. Vojtěch Kadlec 2 0 Tomáš Tichý 15:28 Detail
2. Petr Pelikán 0 2 Pavel Diviš 15:31 Detail
2. Filip Němec 2 0 Jan Kamlar 15:34 Detail
2. Vojtěch Kadlec 2 0 Tomáš Tichý 15:35 Detail
2. Jakub Mašek 2 0 Anna Langerová 15:36 Detail
2. Samuel Štohanzl 0 2 Jiří Krahula 15:40 Detail
XO Tým Filouškova koťátka 18 2 Pišqworkáři - Gočárovka Zobrazit/Skrýt detail
1.  Filip Záleský "C" 2 0 Jiří Arnošt 15:28 Detail
1. Jan Sýkora „A“ 2 0 Jakub Jón 15:28 Detail
1. Dominik Horák „A“ 2 0 Jan Bažant 15:28 Detail
1. Matěj Krása 2 0 Matěj Komora 15:28 Detail
1. Samuel Jan Svoboda 2 0 Michael Kolakoský 15:28 Detail
2. Jan Sýkora „A“ 2 0 Jakub Jón 15:29 Detail
2. Dominik Horák „A“ 2 0 Jan Bažant 15:30 Detail
2. Matěj Krása 0 2 Matěj Komora 15:31 Detail
2. Samuel Jan Svoboda 2 0 Michael Kolakoský 15:32 Detail
2.  Filip Záleský "C" 2 0 Jiří Arnošt 15:35 Detail
Hlinecký šprti 6 14 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Oliver Dufek 0 2 Samuel Šafář 15:28 Detail
1. Petr Lelek 0 2 Vít Mitáš 15:28 Detail
1. Vojtěch Machovec 2 0 Jan Marek 15:28 Detail
1. Adam Lédl 2 0 Atila Beneš 15:28 Detail
1. Nela Dufková 0 2 Kryštof Klepárník 15:28 Detail
2. Nela Dufková 0 2 Kryštof Klepárník 15:29 Detail
2. Petr Lelek 0 2 Vít Mitáš 15:30 Detail
2. Vojtěch Machovec 2 0 Jan Marek 15:31 Detail
2. Adam Lédl 0 2 Atila Beneš 15:31 Detail
2. Pavel Oliver Dufek 0 2 Samuel Šafář 15:31 Detail
gymplačky 10 10 Pardubické Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Vepřeková 0 2 Jan Novotný 15:28 Detail
1. Kristýna Žebroková 2 0 David Haisman 15:28 Detail
1. Ema Berková 2 0 Jiří Richtr 15:28 Detail
1. Dorota Haušková 2 0 Lukáš Nastoupil 15:28 Detail
1. Sabina Žandová 0 2 Radim Leština 15:28 Detail
2. Ema Berková 2 0 Jiří Richtr 15:29 Detail
2. Sabina Žandová 0 2 Radim Leština 15:30 Detail
2. Martina Vepřeková 0 2 Jan Novotný 15:31 Detail
2. Kristýna Žebroková 0 2 David Haisman 15:31 Detail
2. Dorota Haušková 2 0 Lukáš Nastoupil 15:32 Detail
K. I. H. P. 20 0 Tousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 2 0 Jakub Panuška 15:28 Detail
1. Ondřej Mikišek 2 0 Michal Sýkora 15:28 Detail
1. Filip Zbořil 2 0 Matěj Pár 15:28 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Izabela Luxová 15:28 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Timi Bičík 15:28 Detail
2. Ondřej Mikišek 2 0 Michal Sýkora 15:29 Detail
2. Matyáš Zmydloch 2 0 Izabela Luxová 15:30 Detail
2. Sebastián Brodský 2 0 Jakub Panuška 15:30 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Matěj Pár 15:31 Detail
2. Vilém Sedláček 2 0 Timi Bičík 15:36 Detail
Teelaci 0 20 Pěňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čapek 0 2 Erik Rais 15:28 Detail
1. Tereza Palánová 0 2 Martina Brandejská 15:28 Detail
1. Milan Nechvátal 0 2 Vojtěch Zakopal 15:28 Detail
1. Bára Dvořáková 0 2 Lukáš Efler 15:28 Detail
1. Jolana Dočkalová 0 2 David Ardelt 15:28 Detail
2. Tereza Palánová 0 2 Martina Brandejská 15:36 Detail
2. Jolana Dočkalová 0 2 David Ardelt 15:36 Detail
2. Josef Čapek 0 2 Erik Rais 15:36 Detail
2. Milan Nechvátal 0 2 Vojtěch Zakopal 15:36 Detail
2. Bára Dvořáková 0 2 Lukáš Efler 15:37 Detail
Nižší Dogy 10 10 pymprdlata Zobrazit/Skrýt detail
1. Matulová Jindřiška 2 0 Ondřej Fišar 15:28 Detail
1. Nela Pokorná 0 2 Štěpán Tomášek 15:28 Detail
1. Matěj Hojný 2 0 Samuel Lalák 15:28 Detail
1. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Jiří Čičátko 15:28 Detail
1. Kateřina Volfová 0 2 David Tesař 15:28 Detail
2. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Jiří Čičátko 15:29 Detail
2. Matěj Hojný 2 0 Samuel Lalák 15:30 Detail
2. Matulová Jindřiška 0 2 Ondřej Fišar 15:31 Detail
2. Nela Pokorná 0 2 Štěpán Tomášek 15:36 Detail
2. Kateřina Volfová 0 2 David Tesař 15:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. SPVM 9 74 18 53
2. 3+2 9 70 17 53
3. XO Tým Filouškova koťátka 8 84 13 26
4. LAMA ALPAKA 7 70 21 39
5. K. I. H. P. 6 60 17 20
6. Gymnázium Polička - Kvarta 6 56 16 18
7. Hlinecký šprti 6 52 15 18
8. S křížkem po funuse 5 54 21 23
9. Pardubické Křížky 5 54 13 10
10. Pěňáci 5 52 13 10
11. Pišqworkáři - Gočárovka 4 48 17 6
12. gymplačky 4 42 15 10
13. Nižší Dogy 3 36 13 3
14. pymprdlata 3 34 12 3
15. Tousťáci 0 14 16 0
16. Teelaci 0 0 14 0

Začátek: 21. 11. 15:07

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
SPVM 10 10 LAMA ALPAKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Mašek 2 0 Markéta Nedomová 15:07 Detail
1. Samuel Štohanzl 0 2 Pavla Šimová 15:07 Detail
1. Filip Němec 0 2 Lukáš Uher 15:07 Detail
1. Petr Pelikán 2 0 Alena Kubíčková 15:07 Detail
1. Vojtěch Kadlec 2 0 Bára Přichystalová 15:07 Detail
2. Jakub Mašek 0 2 Markéta Nedomová 15:09 Detail
2. Vojtěch Kadlec 2 0 Bára Přichystalová 15:10 Detail
2. Samuel Štohanzl 0 2 Pavla Šimová 15:11 Detail
2. Filip Němec 2 0 Lukáš Uher 15:11 Detail
2. Petr Pelikán 0 2 Alena Kubíčková 15:16 Detail
3+2 20 0 Pardubické Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 2 0 Jan Novotný 15:07 Detail
1. Emilie Řezáčová 2 0 David Haisman 15:07 Detail
1. Lucie Morávková 2 0 Jiří Richtr 15:07 Detail
1. Jakub Pirkl 2 0 Lukáš Nastoupil 15:07 Detail
1. Jakub Kulhánek 2 0 Radim Leština 15:07 Detail
2. Jakub Pirkl 2 0 Lukáš Nastoupil 15:08 Detail
2. Lucie Morávková 2 0 Jiří Richtr 15:09 Detail
2. Jakub Kulhánek 2 0 Radim Leština 15:09 Detail
2. Emilie Řezáčová 2 0 David Haisman 15:11 Detail
2. Kateřina Mimrová 2 0 Jan Novotný 15:11 Detail
XO Tým Filouškova koťátka 18 2 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1.  Filip Záleský "C" 2 0 Anna Langerová 15:07 Detail
1. Jan Sýkora „A“ 2 0 Jiří Krahula 15:07 Detail
1. Dominik Horák „A“ 2 0 Jan Kamlar 15:07 Detail
1. Matěj Krása 2 0 Pavel Diviš 15:07 Detail
1. Samuel Jan Svoboda 0 2 Tomáš Tichý 15:07 Detail
2. Dominik Horák „A“ 2 0 Jan Kamlar 15:09 Detail
2. Matěj Krása 2 0 Pavel Diviš 15:09 Detail
2.  Filip Záleský "C" 2 0 Anna Langerová 15:10 Detail
2. Jan Sýkora „A“ 2 0 Jiří Krahula 15:10 Detail
2. Samuel Jan Svoboda 2 0 Tomáš Tichý 15:14 Detail
Hlinecký šprti 16 4 Pišqworkáři - Gočárovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Oliver Dufek 2 0 Jiří Arnošt 15:07 Detail
1. Petr Lelek 2 0 Jakub Jón 15:07 Detail
1. Vojtěch Machovec 2 0 Jan Bažant 15:07 Detail
1. Adam Lédl 0 2 Matěj Komora 15:07 Detail
1. Nela Dufková 2 0 Michael Kolakoský 15:07 Detail
2. Petr Lelek 2 0 Jakub Jón 15:09 Detail
2. Adam Lédl 2 0 Matěj Komora 15:09 Detail
2. Pavel Oliver Dufek 2 0 Jiří Arnošt 15:13 Detail
2. Nela Dufková 0 2 Michael Kolakoský 15:14 Detail
2. Vojtěch Machovec 2 0 Jan Bažant 15:15 Detail
K. I. H. P. 20 0 Pěňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 2 0 Erik Rais 15:07 Detail
1. Ondřej Mikišek 2 0 Martina Brandejská 15:07 Detail
1. Filip Zbořil 2 0 Vojtěch Zakopal 15:07 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Lukáš Efler 15:07 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 David Ardelt 15:07 Detail
2. Ondřej Mikišek 2 0 Martina Brandejská 15:08 Detail
2. Vilém Sedláček 2 0 David Ardelt 15:09 Detail
2. Matyáš Zmydloch 2 0 Lukáš Efler 15:09 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Vojtěch Zakopal 15:09 Detail
2. Sebastián Brodský 2 0 Erik Rais 15:10 Detail
Nižší Dogy 6 14 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Matulová Jindřiška 0 2 Samuel Šafář 15:07 Detail
1. Nela Pokorná 0 2 Vít Mitáš 15:07 Detail
1. Matěj Hojný 0 2 Jan Marek 15:07 Detail
1. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Atila Beneš 15:07 Detail
1. Kateřina Volfová 0 2 Kryštof Klepárník 15:07 Detail
2. Matulová Jindřiška 0 2 Samuel Šafář 15:08 Detail
2. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Atila Beneš 15:10 Detail
2. Matěj Hojný 2 0 Jan Marek 15:10 Detail
2. Nela Pokorná 0 2 Vít Mitáš 15:15 Detail
2. Kateřina Volfová 0 2 Kryštof Klepárník 15:15 Detail
gymplačky 18 2 Tousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Vepřeková 0 2 Jakub Panuška 15:07 Detail
1. Kristýna Žebroková 2 0 Michal Sýkora 15:07 Detail
1. Ema Berková 2 0 Matěj Pár 15:07 Detail
1. Dorota Haušková 2 0 Izabela Luxová 15:07 Detail
1. Sabina Žandová 2 0 Timi Bičík 15:07 Detail
2. Dorota Haušková 2 0 Izabela Luxová 15:10 Detail
2. Ema Berková 2 0 Matěj Pár 15:10 Detail
2. Martina Vepřeková 2 0 Jakub Panuška 15:11 Detail
2. Kristýna Žebroková 2 0 Michal Sýkora 15:15 Detail
2. Sabina Žandová 2 0 Timi Bičík 15:15 Detail
Teelaci 0 20 pymprdlata Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čapek 0 2 Ondřej Fišar 15:07 Detail
1. Tereza Palánová 0 2 Štěpán Tomášek 15:07 Detail
1. Milan Nechvátal 0 2 Samuel Lalák 15:07 Detail
1. Bára Dvořáková 0 2 Jiří Čičátko 15:07 Detail
1. Jolana Dočkalová 0 2 David Tesař 15:07 Detail
2. Jolana Dočkalová 0 2 David Tesař 15:15 Detail
2. Tereza Palánová 0 2 Štěpán Tomášek 15:15 Detail
2. Milan Nechvátal 0 2 Samuel Lalák 15:15 Detail
2. Josef Čapek 0 2 Ondřej Fišar 15:15 Detail
2. Bára Dvořáková 0 2 Jiří Čičátko 15:15 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. LAMA ALPAKA 7 62 8 27
2. SPVM 7 60 10 35
3. 3+2 7 58 9 33
4. XO Tým Filouškova koťátka 6 66 8 16
5. Hlinecký šprti 6 46 7 14
6. S křížkem po funuse 5 48 9 17
7. Pišqworkáři - Gočárovka 4 46 8 4
8. Pardubické Křížky 4 44 6 4
9. Gymnázium Polička - Kvarta 4 42 9 4
10. K. I. H. P. 4 40 11 14
11. gymplačky 3 32 8 3
12. Pěňáci 3 32 7 7
13. Nižší Dogy 2 26 7 0
14. pymprdlata 2 24 8 0
15. Tousťáci 0 14 7 0
16. Teelaci 0 0 8 0

Začátek: 21. 11. 14:42

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
3+2 12 8 XO Tým Filouškova koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 0 2  Filip Záleský "C" 14:42 Detail
1. Emilie Řezáčová 2 0 Jan Sýkora „A“ 14:42 Detail
1. Lucie Morávková 2 0 Dominik Horák „A“ 14:42 Detail
1. Jakub Pirkl 2 0 Matěj Krása 14:42 Detail
1. Jakub Kulhánek 0 2 Samuel Jan Svoboda 14:42 Detail
2. Emilie Řezáčová 2 0 Jan Sýkora „A“ 14:45 Detail
2. Jakub Pirkl 0 2 Matěj Krása 14:47 Detail
2. Jakub Kulhánek 0 2 Samuel Jan Svoboda 14:49 Detail
2. Lucie Morávková 2 0 Dominik Horák „A“ 14:49 Detail
2. Kateřina Mimrová 2 0  Filip Záleský "C" 14:57 Detail
Gymnázium Polička - Kvarta 2 18 LAMA ALPAKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Šafář 0 2 Markéta Nedomová 14:42 Detail
1. Vít Mitáš 0 2 Pavla Šimová 14:42 Detail
1. Jan Marek 0 2 Lukáš Uher 14:42 Detail
1. Atila Beneš 0 2 Alena Kubíčková 14:42 Detail
1. Kryštof Klepárník 0 2 Bára Přichystalová 14:42 Detail
2. Samuel Šafář 0 2 Markéta Nedomová 14:44 Detail
2. Kryštof Klepárník 2 0 Bára Přichystalová 14:45 Detail
2. Atila Beneš 0 2 Alena Kubíčková 14:46 Detail
2. Vít Mitáš 0 2 Pavla Šimová 14:48 Detail
2. Jan Marek 0 2 Lukáš Uher 14:48 Detail
K. I. H. P. 0 20 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 0 2 Jakub Mašek 14:42 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Samuel Štohanzl 14:42 Detail
1. Filip Zbořil 0 2 Filip Němec 14:42 Detail
1. Matyáš Zmydloch 0 2 Petr Pelikán 14:42 Detail
1. Vilém Sedláček 0 2 Vojtěch Kadlec 14:42 Detail
2. Ondřej Mikišek 0 2 Samuel Štohanzl 14:44 Detail
2. Matyáš Zmydloch 0 2 Petr Pelikán 14:47 Detail
2. Filip Zbořil 0 2 Filip Němec 14:48 Detail
2. Vilém Sedláček 0 2 Vojtěch Kadlec 14:48 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Jakub Mašek 14:57 Detail
Hlinecký šprti 12 8 Pěňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Oliver Dufek 0 2 Erik Rais 14:42 Detail
1. Petr Lelek 2 0 Martina Brandejská 14:42 Detail
1. Vojtěch Machovec 2 0 Vojtěch Zakopal 14:42 Detail
1. Adam Lédl 0 2 Lukáš Efler 14:42 Detail
1. Nela Dufková 2 0 David Ardelt 14:42 Detail
2. Pavel Oliver Dufek 0 2 Erik Rais 14:43 Detail
2. Petr Lelek 2 0 Martina Brandejská 14:44 Detail
2. Adam Lédl 0 2 Lukáš Efler 14:44 Detail
2. Vojtěch Machovec 2 0 Vojtěch Zakopal 14:44 Detail
2. Nela Dufková 2 0 David Ardelt 14:45 Detail
gymplačky 4 16 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Vepřeková 0 2 Anna Langerová 14:42 Detail
1. Kristýna Žebroková 0 2 Jiří Krahula 14:42 Detail
1. Ema Berková 2 0 Jan Kamlar 14:42 Detail
1. Dorota Haušková 2 0 Pavel Diviš 14:42 Detail
1. Sabina Žandová 0 2 Tomáš Tichý 14:42 Detail
2. Kristýna Žebroková 0 2 Jiří Krahula 14:44 Detail
2. Sabina Žandová 0 2 Tomáš Tichý 14:44 Detail
2. Dorota Haušková 0 2 Pavel Diviš 14:44 Detail
2. Martina Vepřeková 0 2 Anna Langerová 14:46 Detail
2. Ema Berková 0 2 Jan Kamlar 14:48 Detail
pymprdlata 2 18 Pišqworkáři - Gočárovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Fišar 0 2 Jiří Arnošt 14:42 Detail
1. Štěpán Tomášek 0 2 Jakub Jón 14:42 Detail
1. Samuel Lalák 0 2 Jan Bažant 14:42 Detail
1. Jiří Čičátko 0 2 Matěj Komora 14:42 Detail
1. David Tesař 2 0 Michael Kolakoský 14:42 Detail
2. David Tesař 0 2 Michael Kolakoský 14:43 Detail
2. Štěpán Tomášek 0 2 Jakub Jón 14:43 Detail
2. Samuel Lalák 0 2 Jan Bažant 14:43 Detail
2. Jiří Čičátko 0 2 Matěj Komora 14:44 Detail
2. Ondřej Fišar 0 2 Jiří Arnošt 14:44 Detail
Teelaci 0 20 Pardubické Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čapek 0 2 Jan Novotný 14:42 Detail
1. Tereza Palánová 0 2 David Haisman 14:42 Detail
1. Milan Nechvátal 0 2 Jiří Richtr 14:42 Detail
1. Bára Dvořáková 0 2 Lukáš Nastoupil 14:42 Detail
1. Jolana Dočkalová 0 2 Radim Leština 14:42 Detail
2. Josef Čapek 0 2 Jan Novotný 14:50 Detail
2. Jolana Dočkalová 0 2 Radim Leština 14:50 Detail
2. Milan Nechvátal 0 2 Jiří Richtr 14:50 Detail
2. Bára Dvořáková 0 2 Lukáš Nastoupil 14:50 Detail
2. Tereza Palánová 0 2 David Haisman 14:50 Detail
Nižší Dogy 14 6 Tousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matulová Jindřiška 2 0 Jakub Panuška 14:42 Detail
1. Nela Pokorná 0 2 Michal Sýkora 14:42 Detail
1. Matěj Hojný 0 2 Matěj Pár 14:42 Detail
1. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Izabela Luxová 14:42 Detail
1. Kateřina Volfová 0 2 Timi Bičík 14:42 Detail
2. Magdaléna Čtvrtečková 2 0 Izabela Luxová 14:44 Detail
2. Matulová Jindřiška 2 0 Jakub Panuška 14:45 Detail
2. Matěj Hojný 2 0 Matěj Pár 14:49 Detail
2. Kateřina Volfová 2 0 Timi Bičík 14:50 Detail
2. Nela Pokorná 2 0 Michal Sýkora 14:50 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. LAMA ALPAKA 6 52 2 8
2. SPVM 6 50 2 16
3. S křížkem po funuse 5 46 2 11
4. 3+2 5 38 4 21
5. XO Tým Filouškova koťátka 4 48 1 2
6. Pardubické Křížky 4 44 0 0
7. Pišqworkáři - Gočárovka 4 42 0 0
8. Hlinecký šprti 4 30 3 6
9. Pěňáci 3 32 2 5
10. Gymnázium Polička - Kvarta 2 28 6 0
11. K. I. H. P. 2 20 6 8
12. Nižší Dogy 2 20 3 0
13. gymplačky 1 14 4 3
14. Tousťáci 0 12 2 0
15. pymprdlata 0 4 4 0
16. Teelaci 0 0 4 0

Začátek: 21. 11. 14:21

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
K. I. H. P. 6 14 LAMA ALPAKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Sebastián Brodský 0 2 Markéta Nedomová 14:21 Detail
1. Ondřej Mikišek 0 2 Pavla Šimová 14:21 Detail
1. Filip Zbořil 0 2 Lukáš Uher 14:21 Detail
1. Matyáš Zmydloch 2 0 Alena Kubíčková 14:21 Detail
1. Vilém Sedláček 2 0 Bára Přichystalová 14:21 Detail
2. Vilém Sedláček 0 2 Bára Přichystalová 14:23 Detail
2. Matyáš Zmydloch 0 2 Alena Kubíčková 14:24 Detail
2. Ondřej Mikišek 0 2 Pavla Šimová 14:24 Detail
2. Filip Zbořil 2 0 Lukáš Uher 14:24 Detail
2. Sebastián Brodský 0 2 Markéta Nedomová 14:26 Detail
3+2 10 10 S křížkem po funuse Zobrazit/Skrýt detail
1. Kateřina Mimrová 2 0 Anna Langerová 14:21 Detail
1. Emilie Řezáčová 0 2 Jiří Krahula 14:21 Detail
1. Lucie Morávková 0 2 Jan Kamlar 14:21 Detail
1. Jakub Pirkl 2 0 Pavel Diviš 14:21 Detail
1. Jakub Kulhánek 0 2 Tomáš Tichý 14:21 Detail
2. Jakub Kulhánek 2 0 Tomáš Tichý 14:22 Detail
2. Jakub Pirkl 2 0 Pavel Diviš 14:23 Detail
2. Lucie Morávková 0 2 Jan Kamlar 14:24 Detail
2. Emilie Řezáčová 0 2 Jiří Krahula 14:29 Detail
2. Kateřina Mimrová 2 0 Anna Langerová 14:30 Detail
Gymnázium Polička - Kvarta 8 12 SPVM Zobrazit/Skrýt detail
1. Samuel Šafář 2 0 Jakub Mašek 14:21 Detail
1. Vít Mitáš 0 2 Samuel Štohanzl 14:21 Detail
1. Jan Marek 0 2 Filip Němec 14:21 Detail
1. Atila Beneš 0 2 Petr Pelikán 14:21 Detail
1. Kryštof Klepárník 0 2 Vojtěch Kadlec 14:21 Detail
2. Vít Mitáš 0 2 Samuel Štohanzl 14:23 Detail
2. Atila Beneš 0 2 Petr Pelikán 14:24 Detail
2. Samuel Šafář 2 0 Jakub Mašek 14:25 Detail
2. Kryštof Klepárník 2 0 Vojtěch Kadlec 14:25 Detail
2. Jan Marek 2 0 Filip Němec 14:26 Detail
gymplačky 0 20 XO Tým Filouškova koťátka Zobrazit/Skrýt detail
1. Martina Vepřeková 0 2  Filip Záleský "C" 14:21 Detail
1. Kristýna Žebroková 0 2 Jan Sýkora „A“ 14:21 Detail
1. Ema Berková 0 2 Dominik Horák „A“ 14:21 Detail
1. Dorota Haušková 0 2 Matěj Krása 14:21 Detail
1. Sabina Žandová 0 2 Samuel Jan Svoboda 14:21 Detail
2. Ema Berková 0 2 Dominik Horák „A“ 14:23 Detail
2. Martina Vepřeková 0 2  Filip Záleský "C" 14:23 Detail
2. Kristýna Žebroková 0 2 Jan Sýkora „A“ 14:24 Detail
2. Sabina Žandová 0 2 Samuel Jan Svoboda 14:26 Detail
2. Dorota Haušková 0 2 Matěj Krása 14:28 Detail
Nižší Dogy 6 14 Pěňáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matulová Jindřiška 2 0 Erik Rais 14:21 Detail
1. Nela Pokorná 0 2 Martina Brandejská 14:21 Detail
1. Matěj Hojný 2 0 Vojtěch Zakopal 14:21 Detail
1. Magdaléna Čtvrtečková 0 2 Lukáš Efler 14:21 Detail
1. Kateřina Volfová 0 2 David Ardelt 14:21 Detail
2. Matěj Hojný 0 2 Vojtěch Zakopal 14:23 Detail
2. Matulová Jindřiška 2 0 Erik Rais 14:24 Detail
2. Magdaléna Čtvrtečková 0 2 Lukáš Efler 14:28 Detail
2. Nela Pokorná 0 2 Martina Brandejská 14:29 Detail
2. Kateřina Volfová 0 2 David Ardelt 14:29 Detail
Hlinecký šprti 16 4 Tousťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Oliver Dufek 0 2 Jakub Panuška 14:21 Detail
1. Petr Lelek 2 0 Michal Sýkora 14:21 Detail
1. Vojtěch Machovec 2 0 Matěj Pár 14:21 Detail
1. Adam Lédl 2 0 Izabela Luxová 14:21 Detail
1. Nela Dufková 2 0 Timi Bičík 14:21 Detail
2. Adam Lédl 0 2 Izabela Luxová 14:23 Detail
2. Vojtěch Machovec 2 0 Matěj Pár 14:23 Detail
2. Pavel Oliver Dufek 2 0 Jakub Panuška 14:24 Detail
2. Petr Lelek 2 0 Michal Sýkora 14:29 Detail
2. Nela Dufková 2 0 Timi Bičík 14:29 Detail
Teelaci 0 20 Pišqworkáři - Gočárovka Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Čapek 0 2 Jiří Arnošt 14:21 Detail
1. Tereza Palánová 0 2 Jakub Jón 14:21 Detail
1. Milan Nechvátal 0 2 Jan Bažant 14:21 Detail
1. Bára Dvořáková 0 2 Matěj Komora 14:21 Detail
1. Jolana Dočkalová 0 2 Michael Kolakoský 14:21 Detail
2. Josef Čapek 0 2 Jiří Arnošt 14:29 Detail
2. Milan Nechvátal 0 2 Jan Bažant 14:29 Detail
2. Bára Dvořáková 0 2 Matěj Komora 14:29 Detail
2. Tereza Palánová 0 2 Jakub Jón 14:29 Detail
2. Jolana Dočkalová 0 2 Michael Kolakoský 14:30 Detail
pymprdlata 2 18 Pardubické Křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Fišar 0 2 Jan Novotný 14:21 Detail
1. Štěpán Tomášek 2 0 David Haisman 14:21 Detail
1. Samuel Lalák 0 2 Jiří Richtr 14:21 Detail
1. Jiří Čičátko 0 2 Lukáš Nastoupil 14:21 Detail
1. David Tesař 0 2 Radim Leština 14:21 Detail
2. David Tesař 0 2 Radim Leština 14:23 Detail
2. Samuel Lalák 0 2 Jiří Richtr 14:23 Detail
2. Štěpán Tomášek 0 2 David Haisman 14:23 Detail
2. Ondřej Fišar 0 2 Jan Novotný 14:25 Detail
2. Jiří Čičátko 0 2 Lukáš Nastoupil 14:30 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XO Tým Filouškova koťátka 4 40 0 2
2. LAMA ALPAKA 4 34 0 4
3. SPVM 4 30 0 8
4. S křížkem po funuse 3 30 0 3
5. 3+2 3 26 0 7
6. Pěňáci 3 24 0 1
7. Gymnázium Polička - Kvarta 2 26 0 0
8. Pišqworkáři - Gočárovka 2 24 0 0
9. Pardubické Křížky 2 24 0 0
10. K. I. H. P. 2 20 0 4
11. Hlinecký šprti 2 18 0 0
12. gymplačky 1 10 0 3
13. Nižší Dogy 0 6 0 0
14. Tousťáci 0 6 0 0
15. pymprdlata 0 2 0 0
16. Teelaci 0 0 0 0

Začátek: 21. 11. 14:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
S křížkem po funuse 20 0 Nižší Dogy Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Langerová 2 0 Matulová Jindřiška 14:00 Detail
1. Jiří Krahula 2 0 Nela Pokorná 14:00 Detail
1. Jan Kamlar 2 0 Matěj Hojný 14:00 Detail
1. Pavel Diviš 2 0 Magdaléna Čtvrtečková 14:00 Detail
1. Tomáš Tichý 2 0 Kateřina Volfová 14:00 Detail
2. Pavel Diviš 2 0 Magdaléna Čtvrtečková 14:01 Detail
2. Anna Langerová 2 0 Matulová Jindřiška 14:02 Detail
2. Jan Kamlar 2 0 Matěj Hojný 14:04 Detail
2. Jiří Krahula 2 0 Nela Pokorná 14:07 Detail
2. Tomáš Tichý 2 0 Kateřina Volfová 14:07 Detail
Tousťáci 2 18 Gymnázium Polička - Kvarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Panuška 0 2 Samuel Šafář 14:00 Detail
1. Michal Sýkora 0 2 Vít Mitáš 14:00 Detail
1. Matěj Pár 0 2 Jan Marek 14:00 Detail
1. Izabela Luxová 2 0 Atila Beneš 14:00 Detail
1. Timi Bičík 0 2 Kryštof Klepárník 14:00 Detail
2. Izabela Luxová 0 2 Atila Beneš 14:02 Detail
2. Matěj Pár 0 2 Jan Marek 14:03 Detail
2. Jakub Panuška 0 2 Samuel Šafář 14:05 Detail
2. Michal Sýkora 0 2 Vít Mitáš 14:07 Detail
2. Timi Bičík 0 2 Kryštof Klepárník 14:07 Detail
XO Tým Filouškova koťátka 20 0 Teelaci Zobrazit/Skrýt detail
1.  Filip Záleský "C" 2 0 Josef Čapek 14:00 Detail
1. Jan Sýkora „A“ 2 0 Tereza Palánová 14:00 Detail
1. Dominik Horák „A“ 2 0 Milan Nechvátal 14:00 Detail
1. Matěj Krása 2 0 Bára Dvořáková 14:00 Detail
1. Samuel Jan Svoboda 2 0 Jolana Dočkalová 14:00 Detail
2. Samuel Jan Svoboda 2 0 Jolana Dočkalová 14:06 Detail
2. Matěj Krása 2 0 Bára Dvořáková 14:07 Detail
2. Dominik Horák „A“ 2 0 Milan Nechvátal 14:07 Detail
2. Jan Sýkora „A“ 2 0 Tereza Palánová 14:07 Detail
2.  Filip Záleský "C" 2 0 Josef Čapek 14:07 Detail
LAMA ALPAKA 20 0 pymprdlata Zobrazit/Skrýt detail
1. Markéta Nedomová 2 0 Ondřej Fišar 14:00 Detail
1. Pavla Šimová 2 0 Štěpán Tomášek 14:00 Detail
1. Lukáš Uher 2 0 Samuel Lalák 14:00 Detail
1. Alena Kubíčková 2 0 Jiří Čičátko 14:00 Detail
1. Bára Přichystalová 2 0 David Tesař 14:00 Detail
2. Alena Kubíčková 2 0 Jiří Čičátko 14:01 Detail
2. Pavla Šimová 2 0 Štěpán Tomášek 14:01 Detail
2. Lukáš Uher 2 0 Samuel Lalák 14:01 Detail
2. Markéta Nedomová 2 0 Ondřej Fišar 14:03 Detail
2. Bára Přichystalová 2 0 David Tesař 14:07 Detail
Pišqworkáři - Gočárovka 4 16 3+2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Arnošt 0 2 Kateřina Mimrová 14:00 Detail
1. Jakub Jón 2 0 Emilie Řezáčová 14:00 Detail
1. Jan Bažant 0 2 Lucie Morávková 14:00 Detail
1. Matěj Komora 0 2 Jakub Pirkl 14:00 Detail
1. Michael Kolakoský 0 2 Jakub Kulhánek 14:00 Detail
2. Jakub Jón 0 2 Emilie Řezáčová 14:01 Detail
2. Michael Kolakoský 0 2 Jakub Kulhánek 14:01 Detail
2. Jiří Arnošt 0 2 Kateřina Mimrová 14:02 Detail
2. Matěj Komora 2 0 Jakub Pirkl 14:02 Detail
2. Jan Bažant 0 2 Lucie Morávková 14:02 Detail
SPVM 18 2 Hlinecký šprti Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Mašek 2 0 Pavel Oliver Dufek 14:00 Detail
1. Samuel Štohanzl 2 0 Petr Lelek 14:00 Detail
1. Filip Němec 2 0 Vojtěch Machovec 14:00 Detail
1. Petr Pelikán 2 0 Adam Lédl 14:00 Detail
1. Vojtěch Kadlec 0 2 Nela Dufková 14:00 Detail
2. Petr Pelikán 2 0 Adam Lédl 14:02 Detail
2. Vojtěch Kadlec 2 0 Nela Dufková 14:02 Detail
2. Jakub Mašek 2 0 Pavel Oliver Dufek 14:02 Detail
2. Filip Němec 2 0 Vojtěch Machovec 14:02 Detail
2. Samuel Štohanzl 2 0 Petr Lelek 14:06 Detail
Pardubické Křížky 6 14 K. I. H. P. Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Novotný 2 0 Sebastián Brodský 14:00 Detail
1. David Haisman 0 2 Ondřej Mikišek 14:00 Detail
1. Jiří Richtr 2 0 Filip Zbořil 14:00 Detail
1. Lukáš Nastoupil 0 2 Matyáš Zmydloch 14:00 Detail
1. Radim Leština 0 2 Vilém Sedláček 14:00 Detail
2. Radim Leština 2 0 Vilém Sedláček 14:02 Detail
2. Jan Novotný 0 2 Sebastián Brodský 14:02 Detail
2. David Haisman 0 2 Ondřej Mikišek 14:06 Detail
2. Lukáš Nastoupil 0 2 Matyáš Zmydloch 14:07 Detail
2. Jiří Richtr 0 2 Filip Zbořil 14:10 Detail
Pěňáci 10 10 gymplačky Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Rais 0 2 Martina Vepřeková 14:00 Detail
1. Martina Brandejská 2 0 Kristýna Žebroková 14:00 Detail
1. Vojtěch Zakopal 0 2 Ema Berková 14:00 Detail
1. Lukáš Efler 2 0 Dorota Haušková 14:00 Detail
1. David Ardelt 2 0 Sabina Žandová 14:00 Detail
2. David Ardelt 0 2 Sabina Žandová 14:01 Detail
2. Vojtěch Zakopal 0 2 Ema Berková 14:02 Detail
2. Martina Brandejská 0 2 Kristýna Žebroková 14:02 Detail
2. Erik Rais 2 0 Martina Vepřeková 14:05 Detail
2. Lukáš Efler 2 0 Dorota Haušková 14:05 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. LAMA ALPAKA 2 20 0 0
2. S křížkem po funuse 2 20 0 0
3. XO Tým Filouškova koťátka 2 20 0 0
4. SPVM 2 18 0 0
5. Gymnázium Polička - Kvarta 2 18 0 0
6. 3+2 2 16 0 0
7. K. I. H. P. 2 14 0 0
8. Pěňáci 1 10 0 1
9. gymplačky 1 10 0 1
10. Pardubické Křížky 0 6 0 0
11. Pišqworkáři - Gočárovka 0 4 0 0
12. Tousťáci 0 2 0 0
13. Hlinecký šprti 0 2 0 0
14. Nižší Dogy 0 0 0 0
15. Teelaci 0 0 0 0
16. pymprdlata 0 0 0 0