Online

18. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 18. 11. v 08:30
  • Postupujících: 6
  • Kraj: Pardubický
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 18. 11. 11:04

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Hálkováci- Křížáci 4 16 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Bartoš 0 2 Jan Chadim 11:04 Detail
1. Anička Vu 0 2 Adam Peňáz 11:04 Detail
1. Tereza Rusová 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 11:04 Detail
1. David Jírů 2 0 Denis Lipták 11:04 Detail
1. Markéta Koubková 0 2 Jakub Holán 11:04 Detail
2. Markéta Koubková 0 2 Jakub Holán 11:06 Detail
2. Tereza Rusová 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 11:07 Detail
2. Jiří Bartoš 0 2 Jan Chadim 11:08 Detail
2. David Jírů 2 0 Denis Lipták 11:10 Detail
2. Anička Vu 0 2 Adam Peňáz 11:10 Detail
Kjóto 6 14 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 0 2 Jáchym Krampera 11:04 Detail
1. Ondřej Šimek 0 2 Erik Žejdlík 11:04 Detail
1. Štěpán Víša 0 2 František Vojta 11:04 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Šimon Nováček 11:04 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Kateřina Svobodová 11:04 Detail
2. Daniel Zeman 0 2 Jáchym Krampera 11:07 Detail
2. Lucie Zemanová 2 0 Kateřina Svobodová 11:08 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Šimon Nováček 11:11 Detail
2. Štěpán Víša 0 2 František Vojta 11:11 Detail
2. Ondřej Šimek 0 2 Erik Žejdlík 11:19 Detail
Matematika Jindra Petáková 16 4 Vamva team Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Radiměřský 2 0 Richard Křepelka 11:04 Detail
1. Šimon Rousek 0 2 Ondřej Štelc 11:04 Detail
1. Dominik Jána 2 0 David Langr 11:04 Detail
1. Eliška Peňázová 0 2 Matěj Buksa 11:04 Detail
1. Matyáš Júza 2 0 Kateřina Kubínová 11:04 Detail
2. Patrik Radiměřský 2 0 Richard Křepelka 11:05 Detail
2. Matyáš Júza 2 0 Kateřina Kubínová 11:05 Detail
2. Dominik Jána 2 0 David Langr 11:06 Detail
2. Eliška Peňázová 2 0 Matěj Buksa 11:08 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Ondřej Štelc 11:08 Detail
Úprkovy křížky 12 8 Delťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Potoček 2 0 Viktor Skořepa 11:04 Detail
1. Josef Příkazský 0 2 Filip Černý 11:04 Detail
1. Jakub Hajný 0 2 David Siegel 11:04 Detail
1. Martin Bis 2 0 Martin Petera 11:04 Detail
1. Ondřej Lindr 0 2 David Pavlík 11:04 Detail
2. Martin Bis 2 0 Martin Petera 11:06 Detail
2. Ondřej Lindr 2 0 David Pavlík 11:06 Detail
2. Josef Příkazský 2 0 Filip Černý 11:07 Detail
2. Adam Potoček 0 2 Viktor Skořepa 11:08 Detail
2. Jakub Hajný 2 0 David Siegel 11:09 Detail
GéJednaBé 16 4 Miňonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 2 0 Anna Němcová 11:04 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Michael František Schreiber 11:04 Detail
1. Ester Kachlíková 2 0 Josef Benda 11:04 Detail
1. Jan Brožek 0 2 Roman Musil 11:04 Detail
1. Matěj Kaňka 2 0 Matyáš Polášek 11:04 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Roman Musil 11:06 Detail
2. Ester Kachlíková 2 0 Josef Benda 11:06 Detail
2. Matěj Kaňka 0 2 Matyáš Polášek 11:06 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 2 0 Anna Němcová 11:07 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 Michael František Schreiber 11:10 Detail
Erteple 10 10 PaStonBr Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Šikl 0 2 Adam Nechvátal 11:04 Detail
1. Věroslava Zelená 2 0 Elena Nechvátalová 11:04 Detail
1. Radim Sobotka 2 0 Daniela Štanclová 11:04 Detail
1. Daniel Vejsada 0 2 Pavel Hošek 11:04 Detail
1. Robin Velner 0 2 Martin Zvěřina 11:04 Detail
2. Radim Sobotka 2 0 Daniela Štanclová 11:06 Detail
2. Věroslava Zelená 0 2 Elena Nechvátalová 11:06 Detail
2. Libor Šikl 2 0 Adam Nechvátal 11:07 Detail
2. Daniel Vejsada 0 2 Pavel Hošek 11:09 Detail
2. Robin Velner 2 0 Martin Zvěřina 11:10 Detail
5O 14 6 ŠQWARKY Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Sádovský 2 0 Martin Mládek 11:04 Detail
1. Iva Klímová 0 2 Martin Šesták 11:04 Detail
1. Anežka Vopařilová 0 2 Michal Švec 11:04 Detail
1. Anna Prokešová 0 2 Jindřich Kinc 11:04 Detail
1. Pavel Jána 2 0 Josef Švanda 11:04 Detail
2. Iva Klímová 2 0 Martin Šesták 11:05 Detail
2. Matěj Sádovský 2 0 Martin Mládek 11:05 Detail
2. Anežka Vopařilová 2 0 Michal Švec 11:06 Detail
2. Pavel Jána 2 0 Josef Švanda 11:07 Detail
2. Anna Prokešová 2 0 Jindřich Kinc 11:09 Detail
Pirátky z Bigy 14 6 ELKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Smolíková 2 0 Jakub Novotný 11:04 Detail
1. Andrea Schrollerová 2 0 David Ficenec 11:04 Detail
1. Anežka Řetická 0 2 Maxim Regent 11:04 Detail
1. Eliška Nováková 2 0 Záviš Benjamín Eger 11:04 Detail
1. Kateřina Veselá 0 2 Pražák Jakub 11:04 Detail
2. Kateřina Veselá 0 2 Pražák Jakub 11:05 Detail
2. Jana Smolíková 2 0 Jakub Novotný 11:06 Detail
2. Andrea Schrollerová 2 0 David Ficenec 11:06 Detail
2. Anežka Řetická 2 0 Maxim Regent 11:07 Detail
2. Eliška Nováková 2 0 Záviš Benjamín Eger 11:09 Detail
Sparťani 2 18 Nešlo nic Zobrazit/Skrýt detail
1. Hana Koláčková 2 0 Marie Konečná 11:04 Detail
1. Tomáš Mutl 0 2 Dominik Tichý 11:04 Detail
1. Natálie Ďásková 0 2 Jiří Vlček 11:04 Detail
1. Šimon Sobotka 0 2 Michal Konečný 11:04 Detail
1. Lukáš Sobotka 0 2 Pavel Bárta 11:04 Detail
2. Lukáš Sobotka 0 2 Pavel Bárta 11:05 Detail
2. Tomáš Mutl 0 2 Dominik Tichý 11:07 Detail
2. Šimon Sobotka 0 2 Michal Konečný 11:08 Detail
2. Hana Koláčková 0 2 Marie Konečná 11:09 Detail
2. Natálie Ďásková 0 2 Jiří Vlček 11:09 Detail
4.A 14 6 Mezihvězdný prach Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Vrbenský 2 0 Petr Kudláček 11:04 Detail
1. Amálie Čepelková 0 2 Helena Machová 11:04 Detail
1. Aneta Silberová Silberová 2 0 Jan Kasal 11:04 Detail
1. Hana Špuláková 0 2 Adam Váša 11:04 Detail
1. Jan Reschel 2 0 Martin Žváček 11:04 Detail
2. Roman Vrbenský 2 0 Petr Kudláček 11:06 Detail
2. Aneta Silberová Silberová 2 0 Jan Kasal 11:06 Detail
2. Hana Špuláková 0 2 Adam Váša 11:08 Detail
2. Amálie Čepelková 2 0 Helena Machová 11:08 Detail
2. Jan Reschel 2 0 Martin Žváček 11:11 Detail
Piškvoráci 8 12 VALORANT Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Brož 2 0 Robert Tinz 11:04 Detail
1. Jakub Půlpán 0 2 Tomáš Trunec 11:04 Detail
1. Kristýna Kulhavá 2 0 Václav Kachlík 11:04 Detail
1. Adéla Uždilová 2 0 Barbora Sitařová 11:04 Detail
1. Roman Žďárský 2 0 Natálie Škurková 11:04 Detail
2. Matyáš Brož 0 2 Robert Tinz 11:05 Detail
2. Kristýna Kulhavá 0 2 Václav Kachlík 11:06 Detail
2. Jakub Půlpán 0 2 Tomáš Trunec 11:06 Detail
2. Adéla Uždilová 0 2 Barbora Sitařová 11:06 Detail
2. Roman Žďárský 0 2 Natálie Škurková 11:09 Detail
3.B 4 16 XOřízečciOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamin Brožík 0 2 Helena Ninshausová 11:04 Detail
1. Matěj Tuhý 0 2 Magdaléna Vysoká 11:04 Detail
1. Markéta Čapková 0 2 Michaela Vašková 11:04 Detail
1. Viktor Jirků 0 2 Sára Fulíková 11:04 Detail
1. Matouš Reschel 2 0 Zuzana Baňouchová 11:04 Detail
2. Matěj Tuhý 0 2 Magdaléna Vysoká 11:05 Detail
2. Benjamin Brožík 0 2 Helena Ninshausová 11:05 Detail
2. Matouš Reschel 0 2 Zuzana Baňouchová 11:06 Detail
2. Markéta Čapková 2 0 Michaela Vašková 11:06 Detail
2. Viktor Jirků 0 2 Sára Fulíková 11:08 Detail
Pavlovo družstvo udatných 14 6 Kaldovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Prchal 2 0 Tereza Plesová 11:04 Detail
1. Lukáš Záruba 2 0 Jan Kalenský 11:04 Detail
1. Vilém Plášil 0 2 Michaela Smejkalová 11:04 Detail
1. Vojtěch Hrabánek 2 0 Dominika Boráková 11:04 Detail
1. Jakub Čekal 2 0 Martina Brzoňová 11:04 Detail
2. Jakub Čekal 2 0 Martina Brzoňová 11:05 Detail
2. Lukáš Záruba 0 2 Jan Kalenský 11:05 Detail
2. Vilém Plášil 0 2 Michaela Smejkalová 11:08 Detail
2. Vojtěch Hrabánek 2 0 Dominika Boráková 11:09 Detail
2. Pavel Prchal 2 0 Tereza Plesová 11:12 Detail
CESŤÁCI 12 8 Ďábelská kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Thomas Michael Machler 2 0 Sam Mooren 11:04 Detail
1. Vanessa Benešová 0 2 Vojta Choutka 11:04 Detail
1. Kateřina Benešová 2 0 David Dvořák 11:04 Detail
1. Eliška Seifertová 2 0 David Pečenka 11:04 Detail
1. Natálie Filipová 0 2 Renata Adamcová 11:04 Detail
2. Natálie Filipová 0 2 Renata Adamcová 11:05 Detail
2. Thomas Michael Machler 2 0 Sam Mooren 11:05 Detail
2. Kateřina Benešová 2 0 David Dvořák 11:06 Detail
2. Eliška Seifertová 0 2 David Pečenka 11:06 Detail
2. Vanessa Benešová 2 0 Vojta Choutka 11:07 Detail
Kubík Jordan FP 12 8 Bez názvu Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Říha 2 0 Ondřej Kašík 11:04 Detail
1. Šimon Hosa 2 0 Daniel Skryja 11:04 Detail
1. Viktorie Drahošová 0 2 Matyáš Zamazal 11:04 Detail
1. Lucie Karenová 0 2 Rostislav Rozehnal 11:04 Detail
1. Oliver Jelínek 0 2 Štěpán Dvořák 11:04 Detail
2. Šimon Hosa 2 0 Daniel Skryja 11:05 Detail
2. Viktorie Drahošová 2 0 Matyáš Zamazal 11:07 Detail
2. Lucie Karenová 2 0 Rostislav Rozehnal 11:09 Detail
2. Jan Říha 2 0 Ondřej Kašík 11:10 Detail
2. Oliver Jelínek 0 2 Štěpán Dvořák 11:11 Detail
4 : 1 4 16 Smraďoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Radim Kos 0 2 Lukáš Svoboda 11:04 Detail
1. Karolína Chadimová 0 2 Richard Miřejovský 11:04 Detail
1. Vojtěch Jelínek 0 2 Šimon Doležal 11:04 Detail
1. Jakub Jůda 0 2 Jakub Pokorný 11:04 Detail
1. Jan Štolfa 2 0 Nikola Greššová 11:04 Detail
2. Jakub Jůda 0 2 Jakub Pokorný 11:06 Detail
2. Vojtěch Jelínek 2 0 Šimon Doležal 11:06 Detail
2. Radim Kos 0 2 Lukáš Svoboda 11:08 Detail
2. Karolína Chadimová 0 2 Richard Miřejovský 11:09 Detail
2. Jan Štolfa 0 2 Nikola Greššová 11:10 Detail
Gymla 14 6 UMĚLCI, s. r. o. Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zpěváková 2 0 Veronika Lněničková 11:04 Detail
1. Alice Adamcová 2 0 Natálie Draganová 11:04 Detail
1. Vojtěch Srp 0 2 Lucie Mašková 11:04 Detail
1. Vladimír Říha 2 0 Valentýna Svobodová 11:04 Detail
1. Jakub Patočka 2 0 Kateřina Poláková 11:04 Detail
2. Alice Adamcová 0 2 Natálie Draganová 11:06 Detail
2. Vojtěch Srp 2 0 Lucie Mašková 11:06 Detail
2. Vladimír Říha 2 0 Valentýna Svobodová 11:07 Detail
2. Eliška Zpěváková 0 2 Veronika Lněničková 11:09 Detail
2. Jakub Patočka 2 0 Kateřina Poláková 11:12 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 14 104 47 122
2. Matematika Jindra Petáková 11 102 41 81
3. SQUIDS 11 92 51 97
4. GéJednaBé 10 90 34 65
5. Kjóto 10 88 40 58
6. Úprkovy křížky 10 80 36 66
7. Hálkováci- Křížáci 10 70 38 64
8. 5O 9 80 33 52
9. Pirátky z Bigy 9 78 33 54
10. Erteple 8 82 33 52
11. Delťáci 8 78 44 58
12. 4.A 8 78 34 46
13. Nešlo nic 8 78 33 38
14. Vamva team 8 70 42 50
15. XOřízečciOX 7 76 35 40
16. PaStonBr 7 66 43 58
17. Miňonky 7 64 39 43
18. VALORANT 7 58 40 41
19. Pavlovo družstvo udatných 6 70 23 18
20. Kubík Jordan FP 6 66 27 26
21. CESŤÁCI 6 66 27 16
22. Mezihvězdný prach 6 64 45 46
23. ELKA 6 60 36 24
24. ŠQWARKY 6 58 41 35
25. Sparťani 6 52 36 30
26. 3.B 5 66 36 29
27. Gymla 5 64 26 17
28. Piškvoráci 5 60 30 19
29. Kaldovci 5 48 29 19
30. Smraďoši 4 64 26 6
31. Ďábelská kolečka 4 50 34 22
32. Bez názvu 3 62 29 17
33. 4 : 1 3 48 31 5
34. UMĚLCI, s. r. o. 0 48 29 0

Začátek: 18. 11. 10:34

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
SQUIDS 4 16 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Krampera 0 2 Jan Chadim 10:34 Detail
1. Erik Žejdlík 0 2 Adam Peňáz 10:34 Detail
1. František Vojta 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 10:34 Detail
1. Šimon Nováček 2 0 Denis Lipták 10:34 Detail
1. Kateřina Svobodová 0 2 Jakub Holán 10:34 Detail
2. František Vojta 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 10:37 Detail
2. Kateřina Svobodová 0 2 Jakub Holán 10:38 Detail
2. Šimon Nováček 2 0 Denis Lipták 10:38 Detail
2. Jáchym Krampera 0 2 Jan Chadim 10:39 Detail
2. Erik Žejdlík 0 2 Adam Peňáz 10:44 Detail
Kjóto 14 6 Vamva team Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 0 2 Richard Křepelka 10:34 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Ondřej Štelc 10:34 Detail
1. Štěpán Víša 2 0 David Langr 10:34 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Matěj Buksa 10:34 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Kateřina Kubínová 10:34 Detail
2. Lucie Zemanová 2 0 Kateřina Kubínová 10:35 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Matěj Buksa 10:37 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Ondřej Štelc 10:38 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Richard Křepelka 10:40 Detail
2. Štěpán Víša 0 2 David Langr 10:43 Detail
Hálkováci- Křížáci 14 6 5O Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Bartoš 2 0 Matěj Sádovský 10:34 Detail
1. Anička Vu 2 0 Iva Klímová 10:34 Detail
1. Tereza Rusová 2 0 Anežka Vopařilová 10:34 Detail
1. David Jírů 2 0 Anna Prokešová 10:34 Detail
1. Markéta Koubková 2 0 Pavel Jána 10:34 Detail
2. Jiří Bartoš 2 0 Matěj Sádovský 10:35 Detail
2. Markéta Koubková 0 2 Pavel Jána 10:35 Detail
2. Anička Vu 2 0 Iva Klímová 10:37 Detail
2. Tereza Rusová 0 2 Anežka Vopařilová 10:37 Detail
2. David Jírů 0 2 Anna Prokešová 10:39 Detail
Matematika Jindra Petáková 16 4 Nešlo nic Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Radiměřský 2 0 Marie Konečná 10:34 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Dominik Tichý 10:34 Detail
1. Dominik Jána 2 0 Jiří Vlček 10:34 Detail
1. Eliška Peňázová 0 2 Michal Konečný 10:34 Detail
1. Matyáš Júza 2 0 Pavel Bárta 10:34 Detail
2. Eliška Peňázová 0 2 Michal Konečný 10:35 Detail
2. Patrik Radiměřský 2 0 Marie Konečná 10:36 Detail
2. Matyáš Júza 2 0 Pavel Bárta 10:38 Detail
2. Dominik Jána 2 0 Jiří Vlček 10:39 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Dominik Tichý 10:42 Detail
Úprkovy křížky 12 8 Mezihvězdný prach Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Potoček 2 0 Petr Kudláček 10:34 Detail
1. Josef Příkazský 2 0 Helena Machová 10:34 Detail
1. Jakub Hajný 2 0 Jan Kasal 10:34 Detail
1. Martin Bis 0 2 Adam Váša 10:34 Detail
1. Ondřej Lindr 2 0 Martin Žváček 10:34 Detail
2. Adam Potoček 2 0 Petr Kudláček 10:35 Detail
2. Jakub Hajný 0 2 Jan Kasal 10:36 Detail
2. Martin Bis 0 2 Adam Váša 10:36 Detail
2. Josef Příkazský 2 0 Helena Machová 10:37 Detail
2. Ondřej Lindr 0 2 Martin Žváček 10:38 Detail
GéJednaBé 14 6 ELKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 2 0 Jakub Novotný 10:34 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 David Ficenec 10:34 Detail
1. Ester Kachlíková 2 0 Maxim Regent 10:34 Detail
1. Jan Brožek 2 0 Záviš Benjamín Eger 10:34 Detail
1. Matěj Kaňka 0 2 Pražák Jakub 10:34 Detail
2. Ester Kachlíková 0 2 Maxim Regent 10:35 Detail
2. Matěj Kaňka 0 2 Pražák Jakub 10:36 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 2 0 Jakub Novotný 10:36 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 David Ficenec 10:38 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Záviš Benjamín Eger 10:39 Detail
4.A 4 16 Delťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Vrbenský 0 2 Viktor Skořepa 10:34 Detail
1. Amálie Čepelková 0 2 Filip Černý 10:34 Detail
1. Aneta Silberová Silberová 2 0 David Siegel 10:34 Detail
1. Hana Špuláková 0 2 Martin Petera 10:34 Detail
1. Jan Reschel 0 2 David Pavlík 10:34 Detail
2. Roman Vrbenský 2 0 Viktor Skořepa 10:35 Detail
2. Hana Špuláková 0 2 Martin Petera 10:36 Detail
2. Jan Reschel 0 2 David Pavlík 10:36 Detail
2. Aneta Silberová Silberová 0 2 David Siegel 10:37 Detail
2. Amálie Čepelková 0 2 Filip Černý 10:37 Detail
3.B 8 12 Miňonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamin Brožík 2 0 Anna Němcová 10:34 Detail
1. Matěj Tuhý 0 2 Michael František Schreiber 10:34 Detail
1. Markéta Čapková 0 2 Josef Benda 10:34 Detail
1. Viktor Jirků 0 2 Roman Musil 10:34 Detail
1. Matouš Reschel 0 2 Matyáš Polášek 10:34 Detail
2. Matouš Reschel 2 0 Matyáš Polášek 10:35 Detail
2. Benjamin Brožík 2 0 Anna Němcová 10:36 Detail
2. Viktor Jirků 2 0 Roman Musil 10:36 Detail
2. Markéta Čapková 0 2 Josef Benda 10:36 Detail
2. Matěj Tuhý 0 2 Michael František Schreiber 10:37 Detail
Erteple 14 6 VALORANT Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Šikl 2 0 Robert Tinz 10:34 Detail
1. Věroslava Zelená 2 0 Tomáš Trunec 10:34 Detail
1. Radim Sobotka 2 0 Václav Kachlík 10:34 Detail
1. Daniel Vejsada 2 0 Barbora Sitařová 10:34 Detail
1. Robin Velner 2 0 Natálie Škurková 10:34 Detail
2. Robin Velner 2 0 Natálie Škurková 10:36 Detail
2. Věroslava Zelená 0 2 Tomáš Trunec 10:37 Detail
2. Libor Šikl 2 0 Robert Tinz 10:37 Detail
2. Radim Sobotka 0 2 Václav Kachlík 10:38 Detail
2. Daniel Vejsada 0 2 Barbora Sitařová 10:41 Detail
Pirátky z Bigy 12 8 XOřízečciOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Smolíková 2 0 Helena Ninshausová 10:34 Detail
1. Andrea Schrollerová 2 0 Magdaléna Vysoká 10:34 Detail
1. Anežka Řetická 2 0 Michaela Vašková 10:34 Detail
1. Eliška Nováková 2 0 Sára Fulíková 10:34 Detail
1. Kateřina Veselá 0 2 Zuzana Baňouchová 10:34 Detail
2. Andrea Schrollerová 2 0 Magdaléna Vysoká 10:35 Detail
2. Anežka Řetická 0 2 Michaela Vašková 10:35 Detail
2. Kateřina Veselá 0 2 Zuzana Baňouchová 10:36 Detail
2. Jana Smolíková 0 2 Helena Ninshausová 10:36 Detail
2. Eliška Nováková 2 0 Sára Fulíková 10:37 Detail
Kubík Jordan FP 8 12 PaStonBr Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Říha 0 2 Adam Nechvátal 10:34 Detail
1. Šimon Hosa 0 2 Elena Nechvátalová 10:34 Detail
1. Viktorie Drahošová 0 2 Daniela Štanclová 10:34 Detail
1. Lucie Karenová 0 2 Pavel Hošek 10:34 Detail
1. Oliver Jelínek 0 2 Martin Zvěřina 10:34 Detail
2. Lucie Karenová 0 2 Pavel Hošek 10:35 Detail
2. Oliver Jelínek 2 0 Martin Zvěřina 10:35 Detail
2. Viktorie Drahošová 2 0 Daniela Štanclová 10:36 Detail
2. Šimon Hosa 2 0 Elena Nechvátalová 10:36 Detail
2. Jan Říha 2 0 Adam Nechvátal 10:36 Detail
Sparťani 14 6 Ďábelská kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Hana Koláčková 0 2 Sam Mooren 10:34 Detail
1. Tomáš Mutl 2 0 Vojta Choutka 10:34 Detail
1. Natálie Ďásková 2 0 David Dvořák 10:34 Detail
1. Šimon Sobotka 0 2 David Pečenka 10:34 Detail
1. Lukáš Sobotka 2 0 Renata Adamcová 10:34 Detail
2. Natálie Ďásková 2 0 David Dvořák 10:36 Detail
2. Tomáš Mutl 2 0 Vojta Choutka 10:37 Detail
2. Lukáš Sobotka 2 0 Renata Adamcová 10:39 Detail
2. Hana Koláčková 0 2 Sam Mooren 10:43 Detail
2. Šimon Sobotka 2 0 David Pečenka 10:48 Detail
Gymla 8 12 ŠQWARKY Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zpěváková 2 0 Martin Mládek 10:34 Detail
1. Alice Adamcová 0 2 Martin Šesták 10:34 Detail
1. Vojtěch Srp 2 0 Michal Švec 10:34 Detail
1. Vladimír Říha 2 0 Jindřich Kinc 10:34 Detail
1. Jakub Patočka 2 0 Josef Švanda 10:34 Detail
2. Alice Adamcová 0 2 Martin Šesták 10:36 Detail
2. Jakub Patočka 0 2 Josef Švanda 10:39 Detail
2. Vojtěch Srp 0 2 Michal Švec 10:41 Detail
2. Vladimír Říha 0 2 Jindřich Kinc 10:41 Detail
2. Eliška Zpěváková 0 2 Martin Mládek 10:44 Detail
4 : 1 8 12 Kaldovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Radim Kos 2 0 Tereza Plesová 10:34 Detail
1. Karolína Chadimová 0 2 Jan Kalenský 10:34 Detail
1. Vojtěch Jelínek 0 2 Michaela Smejkalová 10:34 Detail
1. Jakub Jůda 0 2 Dominika Boráková 10:34 Detail
1. Jan Štolfa 2 0 Martina Brzoňová 10:34 Detail
2. Karolína Chadimová 0 2 Jan Kalenský 10:36 Detail
2. Radim Kos 0 2 Tereza Plesová 10:36 Detail
2. Jan Štolfa 2 0 Martina Brzoňová 10:36 Detail
2. Jakub Jůda 2 0 Dominika Boráková 10:36 Detail
2. Vojtěch Jelínek 0 2 Michaela Smejkalová 10:37 Detail
Piškvoráci 12 8 Bez názvu Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Brož 0 2 Ondřej Kašík 10:34 Detail
1. Jakub Půlpán 2 0 Daniel Skryja 10:34 Detail
1. Kristýna Kulhavá 0 2 Matyáš Zamazal 10:34 Detail
1. Adéla Uždilová 2 0 Rostislav Rozehnal 10:34 Detail
1. Roman Žďárský 0 2 Štěpán Dvořák 10:34 Detail
2. Matyáš Brož 2 0 Ondřej Kašík 10:35 Detail
2. Jakub Půlpán 2 0 Daniel Skryja 10:36 Detail
2. Kristýna Kulhavá 2 0 Matyáš Zamazal 10:37 Detail
2. Roman Žďárský 0 2 Štěpán Dvořák 10:38 Detail
2. Adéla Uždilová 2 0 Rostislav Rozehnal 10:39 Detail
Pavlovo družstvo udatných 14 6 Smraďoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Prchal 0 2 Lukáš Svoboda 10:34 Detail
1. Lukáš Záruba 2 0 Richard Miřejovský 10:34 Detail
1. Vilém Plášil 2 0 Šimon Doležal 10:34 Detail
1. Vojtěch Hrabánek 2 0 Jakub Pokorný 10:34 Detail
1. Jakub Čekal 0 2 Nikola Greššová 10:34 Detail
2. Lukáš Záruba 0 2 Richard Miřejovský 10:35 Detail
2. Jakub Čekal 2 0 Nikola Greššová 10:37 Detail
2. Pavel Prchal 2 0 Lukáš Svoboda 10:39 Detail
2. Vilém Plášil 2 0 Šimon Doležal 10:39 Detail
2. Vojtěch Hrabánek 2 0 Jakub Pokorný 10:42 Detail
CESŤÁCI 12 8 UMĚLCI, s. r. o. Zobrazit/Skrýt detail
1. Thomas Michael Machler 2 0 Veronika Lněničková 10:34 Detail
1. Vanessa Benešová 0 2 Natálie Draganová 10:34 Detail
1. Kateřina Benešová 0 2 Lucie Mašková 10:34 Detail
1. Eliška Seifertová 2 0 Valentýna Svobodová 10:34 Detail
1. Natálie Filipová 2 0 Kateřina Poláková 10:34 Detail
2. Thomas Michael Machler 0 2 Veronika Lněničková 10:35 Detail
2. Vanessa Benešová 2 0 Natálie Draganová 10:36 Detail
2. Kateřina Benešová 2 0 Lucie Mašková 10:37 Detail
2. Natálie Filipová 0 2 Kateřina Poláková 10:37 Detail
2. Eliška Seifertová 2 0 Valentýna Svobodová 10:41 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 12 88 32 90
2. Kjóto 10 82 27 54
3. Hálkováci- Křížáci 10 66 25 60
4. Matematika Jindra Petáková 9 86 27 55
5. SQUIDS 9 78 35 67
6. GéJednaBé 8 74 26 50
7. Delťáci 8 70 27 48
8. Úprkovy křížky 8 68 25 47
9. Vamva team 8 66 28 44
10. Erteple 7 72 22 39
11. 5O 7 66 25 34
12. Pirátky z Bigy 7 64 22 36
13. Miňonky 7 60 24 33
14. 4.A 6 64 23 28
15. Nešlo nic 6 60 25 22
16. Mezihvězdný prach 6 58 31 34
17. PaStonBr 6 56 29 38
18. ELKA 6 54 22 20
19. ŠQWARKY 6 52 24 27
20. Sparťani 6 50 23 26
21. 3.B 5 62 24 23
22. XOřízečciOX 5 60 24 21
23. Piškvoráci 5 52 22 15
24. VALORANT 5 46 29 25
25. Kaldovci 5 42 19 17
26. Pavlovo družstvo udatných 4 56 12 4
27. Kubík Jordan FP 4 54 20 12
28. CESŤÁCI 4 54 19 4
29. Ďábelská kolečka 4 42 23 14
30. Bez názvu 3 54 21 13
31. Gymla 3 50 19 13
32. 4 : 1 3 44 25 5
33. Smraďoši 2 48 17 0
34. UMĚLCI, s. r. o. 0 42 17 0

Začátek: 18. 11. 10:10

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Matematika Jindra Petáková 4 16 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Radiměřský 0 2 Jan Chadim 10:10 Detail
1. Šimon Rousek 0 2 Adam Peňáz 10:10 Detail
1. Dominik Jána 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 10:10 Detail
1. Eliška Peňázová 2 0 Denis Lipták 10:10 Detail
1. Matyáš Júza 0 2 Jakub Holán 10:10 Detail
2. Šimon Rousek 0 2 Adam Peňáz 10:13 Detail
2. Dominik Jána 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 10:13 Detail
2. Patrik Radiměřský 2 0 Jan Chadim 10:14 Detail
2. Eliška Peňázová 0 2 Denis Lipták 10:15 Detail
2. Matyáš Júza 0 2 Jakub Holán 10:15 Detail
GéJednaBé 8 12 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 0 2 Jáchym Krampera 10:10 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Erik Žejdlík 10:10 Detail
1. Ester Kachlíková 2 0 František Vojta 10:10 Detail
1. Jan Brožek 0 2 Šimon Nováček 10:10 Detail
1. Matěj Kaňka 0 2 Kateřina Svobodová 10:10 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 0 2 Jáchym Krampera 10:14 Detail
2. Matěj Kaňka 0 2 Kateřina Svobodová 10:15 Detail
2. Jan Brožek 0 2 Šimon Nováček 10:16 Detail
2. Ester Kachlíková 2 0 František Vojta 10:19 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 Erik Žejdlík 10:24 Detail
Hálkováci- Křížáci 12 8 Mezihvězdný prach Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Bartoš 2 0 Petr Kudláček 10:10 Detail
1. Anička Vu 0 2 Helena Machová 10:10 Detail
1. Tereza Rusová 2 0 Jan Kasal 10:10 Detail
1. David Jírů 0 2 Adam Váša 10:10 Detail
1. Markéta Koubková 2 0 Martin Žváček 10:10 Detail
2. Jiří Bartoš 2 0 Petr Kudláček 10:11 Detail
2. Tereza Rusová 0 2 Jan Kasal 10:11 Detail
2. David Jírů 2 0 Adam Váša 10:12 Detail
2. Markéta Koubková 0 2 Martin Žváček 10:13 Detail
2. Anička Vu 2 0 Helena Machová 10:13 Detail
Kjóto 18 2 VALORANT Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 0 2 Robert Tinz 10:10 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Tomáš Trunec 10:10 Detail
1. Štěpán Víša 2 0 Václav Kachlík 10:10 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Barbora Sitařová 10:10 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Natálie Škurková 10:10 Detail
2. MIchal Málek 2 0 Barbora Sitařová 10:12 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 Václav Kachlík 10:13 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Tomáš Trunec 10:13 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Robert Tinz 10:14 Detail
2. Lucie Zemanová 2 0 Natálie Škurková 10:15 Detail
5O 10 10 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Sádovský 2 0 Adam Potoček 10:10 Detail
1. Iva Klímová 0 2 Josef Příkazský 10:10 Detail
1. Anežka Vopařilová 0 2 Jakub Hajný 10:10 Detail
1. Anna Prokešová 0 2 Martin Bis 10:10 Detail
1. Pavel Jána 2 0 Ondřej Lindr 10:10 Detail
2. Anežka Vopařilová 2 0 Jakub Hajný 10:12 Detail
2. Pavel Jána 2 0 Ondřej Lindr 10:12 Detail
2. Iva Klímová 0 2 Josef Příkazský 10:14 Detail
2. Matěj Sádovský 0 2 Adam Potoček 10:15 Detail
2. Anna Prokešová 2 0 Martin Bis 10:16 Detail
Vamva team 16 4 Ďábelská kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Křepelka 2 0 Sam Mooren 10:10 Detail
1. Ondřej Štelc 2 0 Vojta Choutka 10:10 Detail
1. David Langr 0 2 David Dvořák 10:10 Detail
1. Matěj Buksa 2 0 David Pečenka 10:10 Detail
1. Kateřina Kubínová 0 2 Renata Adamcová 10:10 Detail
2. Richard Křepelka 2 0 Sam Mooren 10:11 Detail
2. David Langr 2 0 David Dvořák 10:12 Detail
2. Kateřina Kubínová 2 0 Renata Adamcová 10:12 Detail
2. Ondřej Štelc 2 0 Vojta Choutka 10:12 Detail
2. Matěj Buksa 2 0 David Pečenka 10:13 Detail
4.A 16 4 PaStonBr Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Vrbenský 2 0 Adam Nechvátal 10:10 Detail
1. Amálie Čepelková 2 0 Elena Nechvátalová 10:10 Detail
1. Aneta Silberová Silberová 2 0 Daniela Štanclová 10:10 Detail
1. Hana Špuláková 0 2 Pavel Hošek 10:10 Detail
1. Jan Reschel 0 2 Martin Zvěřina 10:10 Detail
2. Hana Špuláková 2 0 Pavel Hošek 10:11 Detail
2. Roman Vrbenský 2 0 Adam Nechvátal 10:11 Detail
2. Aneta Silberová Silberová 2 0 Daniela Štanclová 10:12 Detail
2. Jan Reschel 2 0 Martin Zvěřina 10:13 Detail
2. Amálie Čepelková 2 0 Elena Nechvátalová 10:14 Detail
Pirátky z Bigy 10 10 Miňonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Smolíková 2 0 Anna Němcová 10:10 Detail
1. Andrea Schrollerová 0 2 Michael František Schreiber 10:10 Detail
1. Anežka Řetická 2 0 Josef Benda 10:10 Detail
1. Eliška Nováková 0 2 Roman Musil 10:10 Detail
1. Kateřina Veselá 2 0 Matyáš Polášek 10:10 Detail
2. Anežka Řetická 2 0 Josef Benda 10:12 Detail
2. Eliška Nováková 0 2 Roman Musil 10:12 Detail
2. Andrea Schrollerová 0 2 Michael František Schreiber 10:12 Detail
2. Jana Smolíková 2 0 Anna Němcová 10:12 Detail
2. Kateřina Veselá 0 2 Matyáš Polášek 10:21 Detail
Nešlo nic 16 4 ŠQWARKY Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Konečná 2 0 Martin Mládek 10:10 Detail
1. Dominik Tichý 2 0 Martin Šesták 10:10 Detail
1. Jiří Vlček 2 0 Michal Švec 10:10 Detail
1. Michal Konečný 2 0 Jindřich Kinc 10:10 Detail
1. Pavel Bárta 2 0 Josef Švanda 10:10 Detail
2. Dominik Tichý 0 2 Martin Šesták 10:12 Detail
2. Marie Konečná 2 0 Martin Mládek 10:12 Detail
2. Pavel Bárta 2 0 Josef Švanda 10:13 Detail
2. Jiří Vlček 2 0 Michal Švec 10:14 Detail
2. Michal Konečný 0 2 Jindřich Kinc 10:23 Detail
4 : 1 8 12 ELKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Radim Kos 0 2 Jakub Novotný 10:10 Detail
1. Karolína Chadimová 0 2 David Ficenec 10:10 Detail
1. Vojtěch Jelínek 0 2 Maxim Regent 10:10 Detail
1. Jakub Jůda 2 0 Záviš Benjamín Eger 10:10 Detail
1. Jan Štolfa 0 2 Pražák Jakub 10:10 Detail
2. Jakub Jůda 2 0 Záviš Benjamín Eger 10:11 Detail
2. Jan Štolfa 2 0 Pražák Jakub 10:12 Detail
2. Vojtěch Jelínek 0 2 Maxim Regent 10:12 Detail
2. Radim Kos 2 0 Jakub Novotný 10:12 Detail
2. Karolína Chadimová 0 2 David Ficenec 10:13 Detail
Piškvoráci 6 14 Delťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Brož 0 2 Viktor Skořepa 10:10 Detail
1. Jakub Půlpán 2 0 Filip Černý 10:10 Detail
1. Kristýna Kulhavá 0 2 David Siegel 10:10 Detail
1. Adéla Uždilová 2 0 Martin Petera 10:10 Detail
1. Roman Žďárský 0 2 David Pavlík 10:10 Detail
2. Roman Žďárský 2 0 David Pavlík 10:12 Detail
2. Kristýna Kulhavá 0 2 David Siegel 10:13 Detail
2. Adéla Uždilová 0 2 Martin Petera 10:13 Detail
2. Jakub Půlpán 0 2 Filip Černý 10:14 Detail
2. Matyáš Brož 0 2 Viktor Skořepa 10:15 Detail
Erteple 18 2 Sparťani Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Šikl 2 0 Hana Koláčková 10:10 Detail
1. Věroslava Zelená 2 0 Tomáš Mutl 10:10 Detail
1. Radim Sobotka 0 2 Natálie Ďásková 10:10 Detail
1. Daniel Vejsada 2 0 Šimon Sobotka 10:10 Detail
1. Robin Velner 2 0 Lukáš Sobotka 10:10 Detail
2. Robin Velner 2 0 Lukáš Sobotka 10:12 Detail
2. Daniel Vejsada 2 0 Šimon Sobotka 10:13 Detail
2. Věroslava Zelená 2 0 Tomáš Mutl 10:14 Detail
2. Radim Sobotka 2 0 Natálie Ďásková 10:16 Detail
2. Libor Šikl 2 0 Hana Koláčková 10:22 Detail
Gymla 4 16 3.B Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zpěváková 2 0 Benjamin Brožík 10:10 Detail
1. Alice Adamcová 0 2 Matěj Tuhý 10:10 Detail
1. Vojtěch Srp 0 2 Markéta Čapková 10:10 Detail
1. Vladimír Říha 2 0 Viktor Jirků 10:10 Detail
1. Jakub Patočka 0 2 Matouš Reschel 10:10 Detail
2. Eliška Zpěváková 0 2 Benjamin Brožík 10:12 Detail
2. Vojtěch Srp 0 2 Markéta Čapková 10:13 Detail
2. Jakub Patočka 0 2 Matouš Reschel 10:13 Detail
2. Vladimír Říha 0 2 Viktor Jirků 10:14 Detail
2. Alice Adamcová 0 2 Matěj Tuhý 10:15 Detail
CESŤÁCI 6 14 XOřízečciOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Thomas Michael Machler 0 2 Helena Ninshausová 10:10 Detail
1. Vanessa Benešová 0 2 Magdaléna Vysoká 10:10 Detail
1. Kateřina Benešová 2 0 Michaela Vašková 10:10 Detail
1. Eliška Seifertová 0 2 Sára Fulíková 10:10 Detail
1. Natálie Filipová 0 2 Zuzana Baňouchová 10:10 Detail
2. Vanessa Benešová 0 2 Magdaléna Vysoká 10:11 Detail
2. Kateřina Benešová 2 0 Michaela Vašková 10:12 Detail
2. Thomas Michael Machler 0 2 Helena Ninshausová 10:12 Detail
2. Natálie Filipová 2 0 Zuzana Baňouchová 10:13 Detail
2. Eliška Seifertová 0 2 Sára Fulíková 10:14 Detail
Kubík Jordan FP 12 8 Pavlovo družstvo udatných Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Říha 2 0 Pavel Prchal 10:10 Detail
1. Šimon Hosa 2 0 Lukáš Záruba 10:10 Detail
1. Viktorie Drahošová 2 0 Vilém Plášil 10:10 Detail
1. Lucie Karenová 0 2 Vojtěch Hrabánek 10:10 Detail
1. Oliver Jelínek 2 0 Jakub Čekal 10:10 Detail
2. Oliver Jelínek 0 2 Jakub Čekal 10:12 Detail
2. Šimon Hosa 0 2 Lukáš Záruba 10:14 Detail
2. Lucie Karenová 2 0 Vojtěch Hrabánek 10:15 Detail
2. Viktorie Drahošová 0 2 Vilém Plášil 10:17 Detail
2. Jan Říha 2 0 Pavel Prchal 10:22 Detail
Bez názvu 10 10 Kaldovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kašík 0 2 Tereza Plesová 10:10 Detail
1. Daniel Skryja 0 2 Jan Kalenský 10:10 Detail
1. Matyáš Zamazal 0 2 Michaela Smejkalová 10:10 Detail
1. Rostislav Rozehnal 2 0 Dominika Boráková 10:10 Detail
1. Štěpán Dvořák 2 0 Martina Brzoňová 10:10 Detail
2. Štěpán Dvořák 2 0 Martina Brzoňová 10:13 Detail
2. Ondřej Kašík 2 0 Tereza Plesová 10:13 Detail
2. Rostislav Rozehnal 2 0 Dominika Boráková 10:13 Detail
2. Matyáš Zamazal 0 2 Michaela Smejkalová 10:14 Detail
2. Daniel Skryja 0 2 Jan Kalenský 10:18 Detail
UMĚLCI, s. r. o. 6 14 Smraďoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Veronika Lněničková 2 0 Lukáš Svoboda 10:10 Detail
1. Natálie Draganová 2 0 Richard Miřejovský 10:10 Detail
1. Lucie Mašková 2 0 Šimon Doležal 10:10 Detail
1. Valentýna Svobodová 0 2 Jakub Pokorný 10:10 Detail
1. Kateřina Poláková 0 2 Nikola Greššová 10:10 Detail
2. Natálie Draganová 0 2 Richard Miřejovský 10:11 Detail
2. Lucie Mašková 0 2 Šimon Doležal 10:12 Detail
2. Veronika Lněničková 0 2 Lukáš Svoboda 10:12 Detail
2. Valentýna Svobodová 0 2 Jakub Pokorný 10:18 Detail
2. Kateřina Poláková 0 2 Nikola Greššová 10:18 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 10 72 21 64
2. SQUIDS 9 74 19 53
3. Kjóto 8 68 17 34
4. Vamva team 8 60 14 36
5. Hálkováci- Křížáci 8 52 17 42
6. Matematika Jindra Petáková 7 70 19 35
7. 5O 7 60 15 28
8. GéJednaBé 6 60 14 26
9. 4.A 6 60 13 20
10. Úprkovy křížky 6 56 15 25
11. Nešlo nic 6 56 15 18
12. Delťáci 6 54 17 28
13. Mezihvězdný prach 6 50 21 34
14. ELKA 6 48 11 16
15. Erteple 5 58 16 25
16. 3.B 5 54 15 19
17. XOřízečciOX 5 52 14 15
18. Pirátky z Bigy 5 52 13 22
19. Miňonky 5 48 16 17
20. VALORANT 5 40 18 23
21. Kubík Jordan FP 4 46 11 8
22. PaStonBr 4 44 18 22
23. ŠQWARKY 4 40 17 17
24. Ďábelská kolečka 4 36 15 14
25. Sparťani 4 36 15 10
26. Bez názvu 3 46 12 7
27. Gymla 3 42 12 7
28. Piškvoráci 3 40 13 7
29. 4 : 1 3 36 20 5
30. Kaldovci 3 30 12 9
31. CESŤÁCI 2 42 14 4
32. Pavlovo družstvo udatných 2 42 10 0
33. Smraďoši 2 42 9 0
34. UMĚLCI, s. r. o. 0 34 11 0

Začátek: 18. 11. 09:46

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kjóto 6 14 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 0 2 Jan Chadim 09:46 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Adam Peňáz 09:46 Detail
1. Štěpán Víša 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 09:46 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Denis Lipták 09:46 Detail
1. Lucie Zemanová 0 2 Jakub Holán 09:46 Detail
2. Daniel Zeman 0 2 Jan Chadim 09:48 Detail
2. Lucie Zemanová 0 2 Jakub Holán 09:48 Detail
2. Štěpán Víša 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 09:49 Detail
2. Ondřej Šimek 0 2 Adam Peňáz 09:51 Detail
2. MIchal Málek 2 0 Denis Lipták 09:55 Detail
Hálkováci- Křížáci 0 20 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Bartoš 0 2 Jáchym Krampera 09:46 Detail
1. Anička Vu 0 2 Erik Žejdlík 09:46 Detail
1. Tereza Rusová 0 2 František Vojta 09:46 Detail
1. David Jírů 0 2 Šimon Nováček 09:46 Detail
1. Markéta Koubková 0 2 Kateřina Svobodová 09:46 Detail
2. Tereza Rusová 0 2 František Vojta 09:48 Detail
2. Markéta Koubková 0 2 Kateřina Svobodová 09:48 Detail
2. Anička Vu 0 2 Erik Žejdlík 09:49 Detail
2. David Jírů 0 2 Šimon Nováček 09:49 Detail
2. Jiří Bartoš 0 2 Jáchym Krampera 09:54 Detail
Matematika Jindra Petáková 18 2 Miňonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Radiměřský 2 0 Anna Němcová 09:46 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Michael František Schreiber 09:46 Detail
1. Dominik Jána 2 0 Josef Benda 09:46 Detail
1. Eliška Peňázová 2 0 Roman Musil 09:46 Detail
1. Matyáš Júza 0 2 Matyáš Polášek 09:46 Detail
2. Patrik Radiměřský 2 0 Anna Němcová 09:47 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Michael František Schreiber 09:47 Detail
2. Eliška Peňázová 2 0 Roman Musil 09:48 Detail
2. Dominik Jána 2 0 Josef Benda 09:49 Detail
2. Matyáš Júza 2 0 Matyáš Polášek 09:55 Detail
Vamva team 14 6 PaStonBr Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Křepelka 0 2 Adam Nechvátal 09:46 Detail
1. Ondřej Štelc 2 0 Elena Nechvátalová 09:46 Detail
1. David Langr 2 0 Daniela Štanclová 09:46 Detail
1. Matěj Buksa 2 0 Pavel Hošek 09:46 Detail
1. Kateřina Kubínová 2 0 Martin Zvěřina 09:46 Detail
2. Matěj Buksa 0 2 Pavel Hošek 09:49 Detail
2. Kateřina Kubínová 0 2 Martin Zvěřina 09:49 Detail
2. Richard Křepelka 2 0 Adam Nechvátal 09:50 Detail
2. David Langr 2 0 Daniela Štanclová 09:51 Detail
2. Ondřej Štelc 2 0 Elena Nechvátalová 09:56 Detail
Nešlo nic 8 12 Mezihvězdný prach Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Konečná 0 2 Petr Kudláček 09:46 Detail
1. Dominik Tichý 2 0 Helena Machová 09:46 Detail
1. Jiří Vlček 2 0 Jan Kasal 09:46 Detail
1. Michal Konečný 0 2 Adam Váša 09:46 Detail
1. Pavel Bárta 0 2 Martin Žváček 09:46 Detail
2. Dominik Tichý 2 0 Helena Machová 09:47 Detail
2. Michal Konečný 0 2 Adam Váša 09:48 Detail
2. Jiří Vlček 2 0 Jan Kasal 09:49 Detail
2. Pavel Bárta 0 2 Martin Žváček 09:49 Detail
2. Marie Konečná 0 2 Petr Kudláček 09:50 Detail
5O 16 4 Sparťani Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Sádovský 2 0 Hana Koláčková 09:46 Detail
1. Iva Klímová 0 2 Tomáš Mutl 09:46 Detail
1. Anežka Vopařilová 2 0 Natálie Ďásková 09:46 Detail
1. Anna Prokešová 2 0 Šimon Sobotka 09:46 Detail
1. Pavel Jána 2 0 Lukáš Sobotka 09:46 Detail
2. Iva Klímová 0 2 Tomáš Mutl 09:47 Detail
2. Pavel Jána 2 0 Lukáš Sobotka 09:48 Detail
2. Anna Prokešová 2 0 Šimon Sobotka 09:48 Detail
2. Anežka Vopařilová 2 0 Natálie Ďásková 09:48 Detail
2. Matěj Sádovský 2 0 Hana Koláčková 09:50 Detail
GéJednaBé 12 8 Delťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 0 2 Viktor Skořepa 09:46 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Filip Černý 09:46 Detail
1. Ester Kachlíková 0 2 David Siegel 09:46 Detail
1. Jan Brožek 2 0 Martin Petera 09:46 Detail
1. Matěj Kaňka 0 2 David Pavlík 09:46 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Martin Petera 09:48 Detail
2. Ester Kachlíková 2 0 David Siegel 09:48 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 2 0 Viktor Skořepa 09:48 Detail
2. Matěj Kaňka 0 2 David Pavlík 09:48 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 Filip Černý 09:54 Detail
4.A 8 12 VALORANT Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Vrbenský 2 0 Robert Tinz 09:46 Detail
1. Amálie Čepelková 0 2 Tomáš Trunec 09:46 Detail
1. Aneta Silberová Silberová 0 2 Václav Kachlík 09:46 Detail
1. Hana Špuláková 0 2 Barbora Sitařová 09:46 Detail
1. Jan Reschel 2 0 Natálie Škurková 09:46 Detail
2. Aneta Silberová Silberová 2 0 Václav Kachlík 09:48 Detail
2. Jan Reschel 2 0 Natálie Škurková 09:48 Detail
2. Amálie Čepelková 0 2 Tomáš Trunec 09:48 Detail
2. Roman Vrbenský 0 2 Robert Tinz 09:49 Detail
2. Hana Špuláková 0 2 Barbora Sitařová 09:51 Detail
Piškvoráci 6 14 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Brož 0 2 Adam Potoček 09:46 Detail
1. Jakub Půlpán 2 0 Josef Příkazský 09:46 Detail
1. Kristýna Kulhavá 0 2 Jakub Hajný 09:46 Detail
1. Adéla Uždilová 2 0 Martin Bis 09:46 Detail
1. Roman Žďárský 0 2 Ondřej Lindr 09:46 Detail
2. Matyáš Brož 0 2 Adam Potoček 09:47 Detail
2. Kristýna Kulhavá 0 2 Jakub Hajný 09:47 Detail
2. Jakub Půlpán 2 0 Josef Příkazský 09:47 Detail
2. Adéla Uždilová 0 2 Martin Bis 09:48 Detail
2. Roman Žďárský 0 2 Ondřej Lindr 09:48 Detail
Pirátky z Bigy 10 10 ŠQWARKY Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Smolíková 2 0 Martin Mládek 09:46 Detail
1. Andrea Schrollerová 2 0 Martin Šesták 09:46 Detail
1. Anežka Řetická 0 2 Michal Švec 09:46 Detail
1. Eliška Nováková 0 2 Jindřich Kinc 09:46 Detail
1. Kateřina Veselá 2 0 Josef Švanda 09:46 Detail
2. Eliška Nováková 0 2 Jindřich Kinc 09:47 Detail
2. Andrea Schrollerová 2 0 Martin Šesták 09:47 Detail
2. Kateřina Veselá 2 0 Josef Švanda 09:48 Detail
2. Jana Smolíková 0 2 Martin Mládek 09:49 Detail
2. Anežka Řetická 0 2 Michal Švec 09:51 Detail
4 : 1 10 10 3.B Zobrazit/Skrýt detail
1. Radim Kos 0 2 Benjamin Brožík 09:46 Detail
1. Karolína Chadimová 2 0 Matěj Tuhý 09:46 Detail
1. Vojtěch Jelínek 0 2 Markéta Čapková 09:46 Detail
1. Jakub Jůda 0 2 Viktor Jirků 09:46 Detail
1. Jan Štolfa 2 0 Matouš Reschel 09:46 Detail
2. Jakub Jůda 2 0 Viktor Jirků 09:47 Detail
2. Vojtěch Jelínek 0 2 Markéta Čapková 09:47 Detail
2. Jan Štolfa 0 2 Matouš Reschel 09:48 Detail
2. Karolína Chadimová 2 0 Matěj Tuhý 09:49 Detail
2. Radim Kos 2 0 Benjamin Brožík 09:52 Detail
Kubík Jordan FP 8 12 Ďábelská kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Říha 0 2 Sam Mooren 09:46 Detail
1. Šimon Hosa 0 2 Vojta Choutka 09:46 Detail
1. Viktorie Drahošová 0 2 David Dvořák 09:46 Detail
1. Lucie Karenová 0 2 David Pečenka 09:46 Detail
1. Oliver Jelínek 0 2 Renata Adamcová 09:46 Detail
2. Oliver Jelínek 2 0 Renata Adamcová 09:47 Detail
2. Šimon Hosa 2 0 Vojta Choutka 09:48 Detail
2. Viktorie Drahošová 2 0 David Dvořák 09:49 Detail
2. Lucie Karenová 0 2 David Pečenka 09:49 Detail
2. Jan Říha 2 0 Sam Mooren 09:49 Detail
Erteple 10 10 XOřízečciOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Šikl 2 0 Helena Ninshausová 09:46 Detail
1. Věroslava Zelená 0 2 Magdaléna Vysoká 09:46 Detail
1. Radim Sobotka 2 0 Michaela Vašková 09:46 Detail
1. Daniel Vejsada 2 0 Sára Fulíková 09:46 Detail
1. Robin Velner 0 2 Zuzana Baňouchová 09:46 Detail
2. Robin Velner 0 2 Zuzana Baňouchová 09:47 Detail
2. Daniel Vejsada 0 2 Sára Fulíková 09:49 Detail
2. Radim Sobotka 2 0 Michaela Vašková 09:49 Detail
2. Věroslava Zelená 0 2 Magdaléna Vysoká 09:52 Detail
2. Libor Šikl 2 0 Helena Ninshausová 09:54 Detail
Bez názvu 8 12 ELKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kašík 0 2 Jakub Novotný 09:46 Detail
1. Daniel Skryja 0 2 David Ficenec 09:46 Detail
1. Matyáš Zamazal 2 0 Maxim Regent 09:46 Detail
1. Rostislav Rozehnal 0 2 Záviš Benjamín Eger 09:46 Detail
1. Štěpán Dvořák 0 2 Pražák Jakub 09:46 Detail
2. Daniel Skryja 0 2 David Ficenec 09:47 Detail
2. Ondřej Kašík 2 0 Jakub Novotný 09:48 Detail
2. Štěpán Dvořák 2 0 Pražák Jakub 09:48 Detail
2. Matyáš Zamazal 2 0 Maxim Regent 09:51 Detail
2. Rostislav Rozehnal 0 2 Záviš Benjamín Eger 09:51 Detail
Gymla 10 10 Kaldovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zpěváková 0 2 Tereza Plesová 09:46 Detail
1. Alice Adamcová 2 0 Jan Kalenský 09:46 Detail
1. Vojtěch Srp 0 2 Michaela Smejkalová 09:46 Detail
1. Vladimír Říha 2 0 Dominika Boráková 09:46 Detail
1. Jakub Patočka 0 2 Martina Brzoňová 09:46 Detail
2. Vladimír Říha 0 2 Dominika Boráková 09:49 Detail
2. Vojtěch Srp 2 0 Michaela Smejkalová 09:49 Detail
2. Jakub Patočka 0 2 Martina Brzoňová 09:49 Detail
2. Eliška Zpěváková 2 0 Tereza Plesová 09:50 Detail
2. Alice Adamcová 2 0 Jan Kalenský 09:52 Detail
CESŤÁCI 16 4 Smraďoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Thomas Michael Machler 2 0 Lukáš Svoboda 09:46 Detail
1. Vanessa Benešová 2 0 Richard Miřejovský 09:46 Detail
1. Kateřina Benešová 2 0 Šimon Doležal 09:46 Detail
1. Eliška Seifertová 0 2 Jakub Pokorný 09:46 Detail
1. Natálie Filipová 2 0 Nikola Greššová 09:46 Detail
2. Natálie Filipová 0 2 Nikola Greššová 09:48 Detail
2. Eliška Seifertová 2 0 Jakub Pokorný 09:48 Detail
2. Kateřina Benešová 2 0 Šimon Doležal 09:49 Detail
2. Thomas Michael Machler 2 0 Lukáš Svoboda 09:49 Detail
2. Vanessa Benešová 2 0 Richard Miřejovský 09:50 Detail
UMĚLCI, s. r. o. 8 12 Pavlovo družstvo udatných Zobrazit/Skrýt detail
1. Veronika Lněničková 2 0 Pavel Prchal 09:46 Detail
1. Natálie Draganová 2 0 Lukáš Záruba 09:46 Detail
1. Lucie Mašková 2 0 Vilém Plášil 09:46 Detail
1. Valentýna Svobodová 0 2 Vojtěch Hrabánek 09:46 Detail
1. Kateřina Poláková 0 2 Jakub Čekal 09:46 Detail
2. Natálie Draganová 2 0 Lukáš Záruba 09:48 Detail
2. Veronika Lněničková 0 2 Pavel Prchal 09:49 Detail
2. Lucie Mašková 0 2 Vilém Plášil 09:50 Detail
2. Valentýna Svobodová 0 2 Vojtěch Hrabánek 09:54 Detail
2. Kateřina Poláková 0 2 Jakub Čekal 09:54 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. XOXO 8 56 10 38
2. Matematika Jindra Petáková 7 66 9 29
3. SQUIDS 7 62 11 35
4. GéJednaBé 6 52 8 20
5. Kjóto 6 50 10 20
6. 5O 6 50 7 14
7. Vamva team 6 44 8 22
8. Mezihvězdný prach 6 42 10 24
9. Hálkováci- Křížáci 6 40 8 22
10. Úprkovy křížky 5 46 8 18
11. VALORANT 5 38 8 16
12. 4.A 4 44 9 12
13. Pirátky z Bigy 4 42 8 17
14. PaStonBr 4 40 11 19
15. Delťáci 4 40 10 14
16. Nešlo nic 4 40 7 6
17. Miňonky 4 38 8 8
18. ŠQWARKY 4 36 9 14
19. ELKA 4 36 5 8
20. Sparťani 4 34 9 10
21. Ďábelská kolečka 4 32 7 10
22. Erteple 3 40 7 11
23. 3.B 3 38 9 9
24. XOřízečciOX 3 38 7 9
25. Gymla 3 38 5 6
26. Piškvoráci 3 34 6 2
27. 4 : 1 3 28 10 3
28. Bez názvu 2 36 8 4
29. CESŤÁCI 2 36 8 0
30. Kubík Jordan FP 2 34 8 0
31. Pavlovo družstvo udatných 2 34 5 0
32. Kaldovci 2 20 9 6
33. UMĚLCI, s. r. o. 0 28 7 0
34. Smraďoši 0 28 5 0

Začátek: 18. 11. 09:18

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kjóto 16 4 Mezihvězdný prach Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 2 0 Petr Kudláček 09:18 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Helena Machová 09:18 Detail
1. Štěpán Víša 2 0 Jan Kasal 09:18 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Adam Váša 09:18 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 Martin Žváček 09:18 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 Jan Kasal 09:21 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Helena Machová 09:21 Detail
2. Daniel Zeman 0 2 Petr Kudláček 09:23 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Adam Váša 09:27 Detail
2. Lucie Zemanová 2 0 Martin Žváček 09:30 Detail
Hálkováci- Křížáci 16 4 Sparťani Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Bartoš 2 0 Hana Koláčková 09:18 Detail
1. Anička Vu 2 0 Tomáš Mutl 09:18 Detail
1. Tereza Rusová 2 0 Natálie Ďásková 09:18 Detail
1. David Jírů 0 2 Šimon Sobotka 09:18 Detail
1. Markéta Koubková 0 2 Lukáš Sobotka 09:18 Detail
2. Anička Vu 2 0 Tomáš Mutl 09:19 Detail
2. Jiří Bartoš 2 0 Hana Koláčková 09:20 Detail
2. Markéta Koubková 2 0 Lukáš Sobotka 09:21 Detail
2. Tereza Rusová 2 0 Natálie Ďásková 09:21 Detail
2. David Jírů 2 0 Šimon Sobotka 09:22 Detail
Vamva team 6 14 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Křepelka 0 2 Jan Chadim 09:18 Detail
1. Ondřej Štelc 0 2 Adam Peňáz 09:18 Detail
1. David Langr 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 09:18 Detail
1. Matěj Buksa 0 2 Denis Lipták 09:18 Detail
1. Kateřina Kubínová 0 2 Jakub Holán 09:18 Detail
2. Kateřina Kubínová 0 2 Jakub Holán 09:20 Detail
2. Matěj Buksa 0 2 Denis Lipták 09:22 Detail
2. Ondřej Štelc 2 0 Adam Peňáz 09:24 Detail
2. Richard Křepelka 2 0 Jan Chadim 09:27 Detail
2. David Langr 2 0 Nguyen Thinh Huy Hoang 09:28 Detail
Matematika Jindra Petáková 18 2 VALORANT Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Radiměřský 2 0 Robert Tinz 09:18 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Tomáš Trunec 09:18 Detail
1. Dominik Jána 2 0 Václav Kachlík 09:18 Detail
1. Eliška Peňázová 2 0 Barbora Sitařová 09:18 Detail
1. Matyáš Júza 2 0 Natálie Škurková 09:18 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Tomáš Trunec 09:20 Detail
2. Patrik Radiměřský 2 0 Robert Tinz 09:21 Detail
2. Eliška Peňázová 0 2 Barbora Sitařová 09:21 Detail
2. Matyáš Júza 2 0 Natálie Škurková 09:24 Detail
2. Dominik Jána 2 0 Václav Kachlík 09:25 Detail
Úprkovy křížky 6 14 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Potoček 0 2 Jáchym Krampera 09:18 Detail
1. Josef Příkazský 0 2 Erik Žejdlík 09:18 Detail
1. Jakub Hajný 0 2 František Vojta 09:18 Detail
1. Martin Bis 0 2 Šimon Nováček 09:18 Detail
1. Ondřej Lindr 0 2 Kateřina Svobodová 09:18 Detail
2. Josef Příkazský 2 0 Erik Žejdlík 09:20 Detail
2. Adam Potoček 0 2 Jáchym Krampera 09:21 Detail
2. Martin Bis 2 0 Šimon Nováček 09:21 Detail
2. Ondřej Lindr 0 2 Kateřina Svobodová 09:22 Detail
2. Jakub Hajný 2 0 František Vojta 09:22 Detail
Pirátky z Bigy 6 14 PaStonBr Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Smolíková 0 2 Adam Nechvátal 09:18 Detail
1. Andrea Schrollerová 0 2 Elena Nechvátalová 09:18 Detail
1. Anežka Řetická 0 2 Daniela Štanclová 09:18 Detail
1. Eliška Nováková 0 2 Pavel Hošek 09:18 Detail
1. Kateřina Veselá 0 2 Martin Zvěřina 09:18 Detail
2. Eliška Nováková 0 2 Pavel Hošek 09:19 Detail
2. Kateřina Veselá 0 2 Martin Zvěřina 09:20 Detail
2. Jana Smolíková 2 0 Adam Nechvátal 09:21 Detail
2. Andrea Schrollerová 2 0 Elena Nechvátalová 09:21 Detail
2. Anežka Řetická 2 0 Daniela Štanclová 09:22 Detail
Kubík Jordan FP 8 12 Miňonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Říha 0 2 Anna Němcová 09:18 Detail
1. Šimon Hosa 2 0 Michael František Schreiber 09:18 Detail
1. Viktorie Drahošová 0 2 Josef Benda 09:18 Detail
1. Lucie Karenová 0 2 Roman Musil 09:18 Detail
1. Oliver Jelínek 0 2 Matyáš Polášek 09:18 Detail
2. Oliver Jelínek 0 2 Matyáš Polášek 09:20 Detail
2. Jan Říha 2 0 Anna Němcová 09:21 Detail
2. Viktorie Drahošová 2 0 Josef Benda 09:23 Detail
2. Šimon Hosa 0 2 Michael František Schreiber 09:23 Detail
2. Lucie Karenová 2 0 Roman Musil 09:26 Detail
Nešlo nic 12 8 XOřízečciOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Konečná 0 2 Helena Ninshausová 09:18 Detail
1. Dominik Tichý 0 2 Magdaléna Vysoká 09:18 Detail
1. Jiří Vlček 2 0 Michaela Vašková 09:18 Detail
1. Michal Konečný 2 0 Sára Fulíková 09:18 Detail
1. Pavel Bárta 2 0 Zuzana Baňouchová 09:18 Detail
2. Dominik Tichý 2 0 Magdaléna Vysoká 09:20 Detail
2. Jiří Vlček 2 0 Michaela Vašková 09:21 Detail
2. Marie Konečná 0 2 Helena Ninshausová 09:22 Detail
2. Michal Konečný 2 0 Sára Fulíková 09:22 Detail
2. Pavel Bárta 0 2 Zuzana Baňouchová 09:23 Detail
4.A 16 4 Ďábelská kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Vrbenský 2 0 Sam Mooren 09:18 Detail
1. Amálie Čepelková 0 2 Vojta Choutka 09:18 Detail
1. Aneta Silberová Silberová 2 0 David Dvořák 09:18 Detail
1. Hana Špuláková 2 0 David Pečenka 09:18 Detail
1. Jan Reschel 2 0 Renata Adamcová 09:18 Detail
2. Roman Vrbenský 2 0 Sam Mooren 09:19 Detail
2. Amálie Čepelková 0 2 Vojta Choutka 09:20 Detail
2. Hana Špuláková 2 0 David Pečenka 09:20 Detail
2. Jan Reschel 2 0 Renata Adamcová 09:21 Detail
2. Aneta Silberová Silberová 2 0 David Dvořák 09:22 Detail
Erteple 8 12 Delťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Šikl 0 2 Viktor Skořepa 09:18 Detail
1. Věroslava Zelená 0 2 Filip Černý 09:18 Detail
1. Radim Sobotka 2 0 David Siegel 09:18 Detail
1. Daniel Vejsada 0 2 Martin Petera 09:18 Detail
1. Robin Velner 2 0 David Pavlík 09:18 Detail
2. Daniel Vejsada 0 2 Martin Petera 09:19 Detail
2. Libor Šikl 2 0 Viktor Skořepa 09:20 Detail
2. Robin Velner 0 2 David Pavlík 09:20 Detail
2. Radim Sobotka 0 2 David Siegel 09:21 Detail
2. Věroslava Zelená 2 0 Filip Černý 09:22 Detail
5O 14 6 3.B Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Sádovský 2 0 Benjamin Brožík 09:18 Detail
1. Iva Klímová 2 0 Matěj Tuhý 09:18 Detail
1. Anežka Vopařilová 0 2 Markéta Čapková 09:18 Detail
1. Anna Prokešová 2 0 Viktor Jirků 09:18 Detail
1. Pavel Jána 0 2 Matouš Reschel 09:18 Detail
2. Matěj Sádovský 2 0 Benjamin Brožík 09:19 Detail
2. Iva Klímová 2 0 Matěj Tuhý 09:19 Detail
2. Anežka Vopařilová 2 0 Markéta Čapková 09:19 Detail
2. Pavel Jána 2 0 Matouš Reschel 09:20 Detail
2. Anna Prokešová 0 2 Viktor Jirků 09:27 Detail
GéJednaBé 20 0 Kaldovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 2 0 Tereza Plesová 09:18 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Jan Kalenský 09:18 Detail
1. Ester Kachlíková 2 0 Michaela Smejkalová 09:18 Detail
1. Jan Brožek 2 0 Dominika Boráková 09:18 Detail
1. Matěj Kaňka 2 0 Martina Brzoňová 09:18 Detail
2. Ester Kachlíková 2 0 Michaela Smejkalová 09:19 Detail
2. Matěj Kaňka 2 0 Martina Brzoňová 09:20 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 Jan Kalenský 09:20 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Dominika Boráková 09:20 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 2 0 Tereza Plesová 09:22 Detail
Bez názvu 8 12 ŠQWARKY Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kašík 0 2 Martin Mládek 09:18 Detail
1. Daniel Skryja 0 2 Martin Šesták 09:18 Detail
1. Matyáš Zamazal 0 2 Michal Švec 09:18 Detail
1. Rostislav Rozehnal 0 2 Jindřich Kinc 09:18 Detail
1. Štěpán Dvořák 2 0 Josef Švanda 09:18 Detail
2. Matyáš Zamazal 0 2 Michal Švec 09:22 Detail
2. Rostislav Rozehnal 0 2 Jindřich Kinc 09:23 Detail
2. Štěpán Dvořák 2 0 Josef Švanda 09:23 Detail
2. Daniel Skryja 2 0 Martin Šesták 09:25 Detail
2. Ondřej Kašík 2 0 Martin Mládek 09:25 Detail
Piškvoráci 12 8 Smraďoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Brož 2 0 Lukáš Svoboda 09:18 Detail
1. Jakub Půlpán 2 0 Richard Miřejovský 09:18 Detail
1. Kristýna Kulhavá 2 0 Šimon Doležal 09:18 Detail
1. Adéla Uždilová 2 0 Jakub Pokorný 09:18 Detail
1. Roman Žďárský 0 2 Nikola Greššová 09:18 Detail
2. Roman Žďárský 0 2 Nikola Greššová 09:20 Detail
2. Adéla Uždilová 2 0 Jakub Pokorný 09:20 Detail
2. Kristýna Kulhavá 0 2 Šimon Doležal 09:20 Detail
2. Matyáš Brož 0 2 Lukáš Svoboda 09:20 Detail
2. Jakub Půlpán 2 0 Richard Miřejovský 09:21 Detail
4 : 1 12 8 UMĚLCI, s. r. o. Zobrazit/Skrýt detail
1. Radim Kos 0 2 Veronika Lněničková 09:18 Detail
1. Karolína Chadimová 2 0 Natálie Draganová 09:18 Detail
1. Vojtěch Jelínek 0 2 Lucie Mašková 09:18 Detail
1. Jakub Jůda 2 0 Valentýna Svobodová 09:18 Detail
1. Jan Štolfa 2 0 Kateřina Poláková 09:18 Detail
2. Vojtěch Jelínek 0 2 Lucie Mašková 09:20 Detail
2. Radim Kos 0 2 Veronika Lněničková 09:22 Detail
2. Jakub Jůda 2 0 Valentýna Svobodová 09:26 Detail
2. Jan Štolfa 2 0 Kateřina Poláková 09:26 Detail
2. Karolína Chadimová 2 0 Natálie Draganová 09:32 Detail
Gymla 12 8 Pavlovo družstvo udatných Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zpěváková 2 0 Pavel Prchal 09:18 Detail
1. Alice Adamcová 0 2 Lukáš Záruba 09:18 Detail
1. Vojtěch Srp 2 0 Vilém Plášil 09:18 Detail
1. Vladimír Říha 0 2 Vojtěch Hrabánek 09:18 Detail
1. Jakub Patočka 2 0 Jakub Čekal 09:18 Detail
2. Alice Adamcová 0 2 Lukáš Záruba 09:20 Detail
2. Eliška Zpěváková 2 0 Pavel Prchal 09:22 Detail
2. Jakub Patočka 2 0 Jakub Čekal 09:23 Detail
2. Vojtěch Srp 2 0 Vilém Plášil 09:24 Detail
2. Vladimír Říha 0 2 Vojtěch Hrabánek 09:28 Detail
CESŤÁCI 8 12 ELKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Thomas Michael Machler 0 2 Jakub Novotný 09:18 Detail
1. Vanessa Benešová 2 0 David Ficenec 09:18 Detail
1. Kateřina Benešová 0 2 Maxim Regent 09:18 Detail
1. Eliška Seifertová 0 2 Záviš Benjamín Eger 09:18 Detail
1. Natálie Filipová 0 2 Pražák Jakub 09:18 Detail
2. Thomas Michael Machler 2 0 Jakub Novotný 09:19 Detail
2. Natálie Filipová 0 2 Pražák Jakub 09:20 Detail
2. Kateřina Benešová 2 0 Maxim Regent 09:21 Detail
2. Vanessa Benešová 0 2 David Ficenec 09:24 Detail
2. Eliška Seifertová 2 0 Záviš Benjamín Eger 09:29 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Kjóto 6 44 4 16
2. XOXO 6 42 4 20
3. Hálkováci- Křížáci 6 40 2 16
4. Matematika Jindra Petáková 5 48 3 13
5. SQUIDS 5 42 3 15
6. GéJednaBé 4 40 3 9
7. Miňonky 4 36 2 4
8. 4.A 4 36 2 4
9. PaStonBr 4 34 3 13
10. 5O 4 34 2 4
11. Delťáci 4 32 4 12
12. Nešlo nic 4 32 2 4
13. Vamva team 4 30 4 12
14. Mezihvězdný prach 4 30 4 12
15. Sparťani 4 30 3 6
16. Úprkovy křížky 3 32 4 10
17. Pirátky z Bigy 3 32 3 7
18. Piškvoráci 3 28 1 1
19. ŠQWARKY 3 26 3 8
20. VALORANT 3 26 3 7
21. Erteple 2 30 2 4
22. XOřízečciOX 2 28 4 4
23. 3.B 2 28 4 4
24. Bez názvu 2 28 3 0
25. Gymla 2 28 2 0
26. Kubík Jordan FP 2 26 4 0
27. ELKA 2 24 2 0
28. Ďábelská kolečka 2 20 3 4
29. 4 : 1 2 18 5 0
30. Kaldovci 1 10 4 3
31. Smraďoši 0 24 3 0
32. Pavlovo družstvo udatných 0 22 2 0
33. CESŤÁCI 0 20 4 0
34. UMĚLCI, s. r. o. 0 20 4 0

Začátek: 18. 11. 08:53

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kjóto 12 8 Delťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Zeman 0 2 Viktor Skořepa 08:53 Detail
1. Ondřej Šimek 2 0 Filip Černý 08:53 Detail
1. Štěpán Víša 0 2 David Siegel 08:53 Detail
1. MIchal Málek 2 0 Martin Petera 08:53 Detail
1. Lucie Zemanová 2 0 David Pavlík 08:53 Detail
2. MIchal Málek 0 2 Martin Petera 08:55 Detail
2. Daniel Zeman 2 0 Viktor Skořepa 08:56 Detail
2. Štěpán Víša 2 0 David Siegel 08:57 Detail
2. Lucie Zemanová 0 2 David Pavlík 08:57 Detail
2. Ondřej Šimek 2 0 Filip Černý 08:58 Detail
Hálkováci- Křížáci 12 8 3.B Zobrazit/Skrýt detail
1. Jiří Bartoš 2 0 Benjamin Brožík 08:53 Detail
1. Anička Vu 2 0 Matěj Tuhý 08:53 Detail
1. Tereza Rusová 2 0 Markéta Čapková 08:53 Detail
1. David Jírů 0 2 Viktor Jirků 08:53 Detail
1. Markéta Koubková 2 0 Matouš Reschel 08:53 Detail
2. Markéta Koubková 0 2 Matouš Reschel 08:54 Detail
2. Jiří Bartoš 2 0 Benjamin Brožík 08:55 Detail
2. Anička Vu 2 0 Matěj Tuhý 08:55 Detail
2. David Jírů 0 2 Viktor Jirků 08:56 Detail
2. Tereza Rusová 0 2 Markéta Čapková 08:56 Detail
Vamva team 12 8 XOřízečciOX Zobrazit/Skrýt detail
1. Richard Křepelka 0 2 Helena Ninshausová 08:53 Detail
1. Ondřej Štelc 2 0 Magdaléna Vysoká 08:53 Detail
1. David Langr 2 0 Michaela Vašková 08:53 Detail
1. Matěj Buksa 0 2 Sára Fulíková 08:53 Detail
1. Kateřina Kubínová 0 2 Zuzana Baňouchová 08:53 Detail
2. Kateřina Kubínová 2 0 Zuzana Baňouchová 08:55 Detail
2. Richard Křepelka 0 2 Helena Ninshausová 08:55 Detail
2. Ondřej Štelc 2 0 Magdaléna Vysoká 08:56 Detail
2. Matěj Buksa 2 0 Sára Fulíková 08:58 Detail
2. David Langr 2 0 Michaela Vašková 08:59 Detail
Pirátky z Bigy 10 10 VALORANT Zobrazit/Skrýt detail
1. Jana Smolíková 0 2 Robert Tinz 08:53 Detail
1. Andrea Schrollerová 0 2 Tomáš Trunec 08:53 Detail
1. Anežka Řetická 2 0 Václav Kachlík 08:53 Detail
1. Eliška Nováková 0 2 Barbora Sitařová 08:53 Detail
1. Kateřina Veselá 2 0 Natálie Škurková 08:53 Detail
2. Andrea Schrollerová 0 2 Tomáš Trunec 08:55 Detail
2. Anežka Řetická 2 0 Václav Kachlík 08:55 Detail
2. Kateřina Veselá 2 0 Natálie Škurková 08:56 Detail
2. Eliška Nováková 0 2 Barbora Sitařová 08:56 Detail
2. Jana Smolíková 2 0 Robert Tinz 09:02 Detail
Kubík Jordan FP 6 14 Mezihvězdný prach Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Říha 2 0 Petr Kudláček 08:53 Detail
1. Šimon Hosa 0 2 Helena Machová 08:53 Detail
1. Viktorie Drahošová 0 2 Jan Kasal 08:53 Detail
1. Lucie Karenová 0 2 Adam Váša 08:53 Detail
1. Oliver Jelínek 0 2 Martin Žváček 08:53 Detail
2. Oliver Jelínek 0 2 Martin Žváček 08:55 Detail
2. Viktorie Drahošová 2 0 Jan Kasal 08:55 Detail
2. Šimon Hosa 0 2 Helena Machová 08:57 Detail
2. Lucie Karenová 2 0 Adam Váša 08:57 Detail
2. Jan Říha 0 2 Petr Kudláček 09:07 Detail
4.A 8 12 XOXO Zobrazit/Skrýt detail
1. Roman Vrbenský 0 2 Jan Chadim 08:53 Detail
1. Amálie Čepelková 0 2 Adam Peňáz 08:53 Detail
1. Aneta Silberová Silberová 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 08:53 Detail
1. Hana Špuláková 2 0 Denis Lipták 08:53 Detail
1. Jan Reschel 2 0 Jakub Holán 08:53 Detail
2. Jan Reschel 0 2 Jakub Holán 08:55 Detail
2. Aneta Silberová Silberová 0 2 Nguyen Thinh Huy Hoang 08:55 Detail
2. Hana Špuláková 2 0 Denis Lipták 08:56 Detail
2. Roman Vrbenský 0 2 Jan Chadim 08:57 Detail
2. Amálie Čepelková 2 0 Adam Peňáz 08:58 Detail
Piškvoráci 6 14 Sparťani Zobrazit/Skrýt detail
1. Matyáš Brož 0 2 Hana Koláčková 08:53 Detail
1. Jakub Půlpán 0 2 Tomáš Mutl 08:53 Detail
1. Kristýna Kulhavá 0 2 Natálie Ďásková 08:53 Detail
1. Adéla Uždilová 2 0 Šimon Sobotka 08:53 Detail
1. Roman Žďárský 0 2 Lukáš Sobotka 08:53 Detail
2. Adéla Uždilová 2 0 Šimon Sobotka 08:54 Detail
2. Roman Žďárský 0 2 Lukáš Sobotka 08:55 Detail
2. Jakub Půlpán 2 0 Tomáš Mutl 08:55 Detail
2. Matyáš Brož 0 2 Hana Koláčková 08:56 Detail
2. Kristýna Kulhavá 0 2 Natálie Ďásková 08:57 Detail
GéJednaBé 10 10 PaStonBr Zobrazit/Skrýt detail
1. Quan Le Hoang Anh 0 2 Adam Nechvátal 08:53 Detail
1. Boleslav Peřina 2 0 Elena Nechvátalová 08:53 Detail
1. Ester Kachlíková 0 2 Daniela Štanclová 08:53 Detail
1. Jan Brožek 0 2 Pavel Hošek 08:53 Detail
1. Matěj Kaňka 0 2 Martin Zvěřina 08:53 Detail
2. Quan Le Hoang Anh 2 0 Adam Nechvátal 08:55 Detail
2. Jan Brožek 2 0 Pavel Hošek 08:55 Detail
2. Matěj Kaňka 2 0 Martin Zvěřina 08:56 Detail
2. Boleslav Peřina 2 0 Elena Nechvátalová 08:56 Detail
2. Ester Kachlíková 0 2 Daniela Štanclová 09:01 Detail
Úprkovy křížky 16 4 ŠQWARKY Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Potoček 2 0 Martin Mládek 08:53 Detail
1. Josef Příkazský 2 0 Martin Šesták 08:53 Detail
1. Jakub Hajný 2 0 Michal Švec 08:53 Detail
1. Martin Bis 2 0 Jindřich Kinc 08:53 Detail
1. Ondřej Lindr 0 2 Josef Švanda 08:53 Detail
2. Martin Bis 2 0 Jindřich Kinc 08:55 Detail
2. Adam Potoček 2 0 Martin Mládek 08:55 Detail
2. Josef Příkazský 2 0 Martin Šesták 08:55 Detail
2. Jakub Hajný 2 0 Michal Švec 08:55 Detail
2. Ondřej Lindr 0 2 Josef Švanda 09:00 Detail
Matematika Jindra Petáková 20 0 Kaldovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Radiměřský 2 0 Tereza Plesová 08:53 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Jan Kalenský 08:53 Detail
1. Dominik Jána 2 0 Michaela Smejkalová 08:53 Detail
1. Eliška Peňázová 2 0 Dominika Boráková 08:53 Detail
1. Matyáš Júza 2 0 Martina Brzoňová 08:53 Detail
2. Eliška Peňázová 2 0 Dominika Boráková 08:54 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Jan Kalenský 08:55 Detail
2. Patrik Radiměřský 2 0 Tereza Plesová 08:56 Detail
2. Dominik Jána 2 0 Michaela Smejkalová 08:56 Detail
2. Matyáš Júza 2 0 Martina Brzoňová 08:58 Detail
4 : 1 2 18 SQUIDS Zobrazit/Skrýt detail
1. Radim Kos 0 2 Jáchym Krampera 08:53 Detail
1. Karolína Chadimová 0 2 Erik Žejdlík 08:53 Detail
1. Vojtěch Jelínek 0 2 František Vojta 08:53 Detail
1. Jakub Jůda 0 2 Šimon Nováček 08:53 Detail
1. Jan Štolfa 0 2 Kateřina Svobodová 08:53 Detail
2. Vojtěch Jelínek 0 2 František Vojta 08:55 Detail
2. Karolína Chadimová 0 2 Erik Žejdlík 08:56 Detail
2. Jakub Jůda 0 2 Šimon Nováček 08:56 Detail
2. Jan Štolfa 2 0 Kateřina Svobodová 08:58 Detail
2. Radim Kos 0 2 Jáchym Krampera 09:01 Detail
5O 12 8 Smraďoši Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Sádovský 2 0 Lukáš Svoboda 08:53 Detail
1. Iva Klímová 2 0 Richard Miřejovský 08:53 Detail
1. Anežka Vopařilová 0 2 Šimon Doležal 08:53 Detail
1. Anna Prokešová 2 0 Jakub Pokorný 08:53 Detail
1. Pavel Jána 2 0 Nikola Greššová 08:53 Detail
2. Anežka Vopařilová 2 0 Šimon Doležal 08:55 Detail
2. Iva Klímová 0 2 Richard Miřejovský 08:56 Detail
2. Matěj Sádovský 2 0 Lukáš Svoboda 08:56 Detail
2. Pavel Jána 0 2 Nikola Greššová 08:57 Detail
2. Anna Prokešová 0 2 Jakub Pokorný 08:57 Detail
CESŤÁCI 4 16 Miňonky Zobrazit/Skrýt detail
1. Thomas Michael Machler 2 0 Anna Němcová 08:53 Detail
1. Vanessa Benešová 0 2 Michael František Schreiber 08:53 Detail
1. Kateřina Benešová 0 2 Josef Benda 08:53 Detail
1. Eliška Seifertová 0 2 Roman Musil 08:53 Detail
1. Natálie Filipová 0 2 Matyáš Polášek 08:53 Detail
2. Vanessa Benešová 0 2 Michael František Schreiber 08:55 Detail
2. Thomas Michael Machler 0 2 Anna Němcová 08:55 Detail
2. Eliška Seifertová 0 2 Roman Musil 08:55 Detail
2. Natálie Filipová 2 0 Matyáš Polášek 08:57 Detail
2. Kateřina Benešová 0 2 Josef Benda 09:01 Detail
Nešlo nic 12 8 UMĚLCI, s. r. o. Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Konečná 2 0 Veronika Lněničková 08:53 Detail
1. Dominik Tichý 2 0 Natálie Draganová 08:53 Detail
1. Jiří Vlček 2 0 Lucie Mašková 08:53 Detail
1. Michal Konečný 0 2 Valentýna Svobodová 08:53 Detail
1. Pavel Bárta 2 0 Kateřina Poláková 08:53 Detail
2. Dominik Tichý 0 2 Natálie Draganová 08:57 Detail
2. Jiří Vlček 0 2 Lucie Mašková 08:58 Detail
2. Marie Konečná 0 2 Veronika Lněničková 08:59 Detail
2. Pavel Bárta 2 0 Kateřina Poláková 09:01 Detail
2. Michal Konečný 2 0 Valentýna Svobodová 09:02 Detail
Gymla 8 12 Ďábelská kolečka Zobrazit/Skrýt detail
1. Eliška Zpěváková 2 0 Sam Mooren 08:53 Detail
1. Alice Adamcová 2 0 Vojta Choutka 08:53 Detail
1. Vojtěch Srp 2 0 David Dvořák 08:53 Detail
1. Vladimír Říha 0 2 David Pečenka 08:53 Detail
1. Jakub Patočka 0 2 Renata Adamcová 08:53 Detail
2. Vladimír Říha 2 0 David Pečenka 08:56 Detail
2. Vojtěch Srp 0 2 David Dvořák 08:56 Detail
2. Alice Adamcová 0 2 Vojta Choutka 08:57 Detail
2. Eliška Zpěváková 0 2 Sam Mooren 08:58 Detail
2. Jakub Patočka 0 2 Renata Adamcová 08:59 Detail
Bez názvu 14 6 Pavlovo družstvo udatných Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Kašík 2 0 Pavel Prchal 08:53 Detail
1. Daniel Skryja 0 2 Lukáš Záruba 08:53 Detail
1. Matyáš Zamazal 2 0 Vilém Plášil 08:53 Detail
1. Rostislav Rozehnal 0 2 Vojtěch Hrabánek 08:53 Detail
1. Štěpán Dvořák 2 0 Jakub Čekal 08:53 Detail
2. Rostislav Rozehnal 2 0 Vojtěch Hrabánek 08:55 Detail
2. Matyáš Zamazal 2 0 Vilém Plášil 08:55 Detail
2. Ondřej Kašík 2 0 Pavel Prchal 08:56 Detail
2. Daniel Skryja 0 2 Lukáš Záruba 08:57 Detail
2. Štěpán Dvořák 2 0 Jakub Čekal 08:57 Detail
Erteple 16 4 ELKA Zobrazit/Skrýt detail
1. Libor Šikl 2 0 Jakub Novotný 08:53 Detail
1. Věroslava Zelená 2 0 David Ficenec 08:53 Detail
1. Radim Sobotka 2 0 Maxim Regent 08:53 Detail
1. Daniel Vejsada 0 2 Záviš Benjamín Eger 08:53 Detail
1. Robin Velner 2 0 Pražák Jakub 08:53 Detail
2. Daniel Vejsada 2 0 Záviš Benjamín Eger 08:55 Detail
2. Robin Velner 2 0 Pražák Jakub 08:55 Detail
2. Věroslava Zelená 2 0 David Ficenec 08:56 Detail
2. Libor Šikl 2 0 Jakub Novotný 08:57 Detail
2. Radim Sobotka 0 2 Maxim Regent 08:59 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Kjóto 4 28 0 4
2. XOXO 4 28 0 4
3. Mezihvězdný prach 4 26 0 8
4. Sparťani 4 26 0 2
5. Vamva team 4 24 0 8
6. Hálkováci- Křížáci 4 24 0 4
7. Matematika Jindra Petáková 3 30 0 5
8. SQUIDS 3 28 0 3
9. Pirátky z Bigy 3 26 0 7
10. Úprkovy křížky 3 26 0 4
11. VALORANT 3 24 0 7
12. Miňonky 2 24 0 0
13. 3.B 2 22 0 4
14. Erteple 2 22 0 0
15. PaStonBr 2 20 0 5
16. Delťáci 2 20 0 4
17. GéJednaBé 2 20 0 3
18. Nešlo nic 2 20 0 0
19. 5O 2 20 0 0
20. XOřízečciOX 2 20 0 0
21. 4.A 2 20 0 0
22. Bez názvu 2 20 0 0
23. Kubík Jordan FP 2 18 0 0
24. Ďábelská kolečka 2 16 0 0
25. Piškvoráci 1 16 0 1
26. ŠQWARKY 1 14 0 2
27. Kaldovci 1 10 0 1
28. Smraďoši 0 16 0 0
29. Gymla 0 16 0 0
30. Pavlovo družstvo udatných 0 14 0 0
31. CESŤÁCI 0 12 0 0
32. UMĚLCI, s. r. o. 0 12 0 0
33. ELKA 0 12 0 0
34. 4 : 1 0 6 0 0

Začátek: 18. 11. 08:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
UMĚLCI, s. r. o. 4 16 Kjóto Zobrazit/Skrýt detail
1. Veronika Lněničková 0 2 Daniel Zeman 08:30 Detail
1. Natálie Draganová 0 2 Ondřej Šimek 08:30 Detail
1. Lucie Mašková 0 2 Štěpán Víša 08:30 Detail
1. Valentýna Svobodová 2 0 MIchal Málek 08:30 Detail
1. Kateřina Poláková 0 2 Lucie Zemanová 08:30 Detail
2. Natálie Draganová 0 2 Ondřej Šimek 08:31 Detail
2. Valentýna Svobodová 0 2 MIchal Málek 08:31 Detail
2. Kateřina Poláková 0 2 Lucie Zemanová 08:33 Detail
2. Lucie Mašková 0 2 Štěpán Víša 08:34 Detail
2. Veronika Lněničková 2 0 Daniel Zeman 08:34 Detail
PaStonBr 10 10 Úprkovy křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Nechvátal 0 2 Adam Potoček 08:30 Detail
1. Elena Nechvátalová 0 2 Josef Příkazský 08:30 Detail
1. Daniela Štanclová 0 2 Jakub Hajný 08:30 Detail
1. Pavel Hošek 0 2 Martin Bis 08:30 Detail
1. Martin Zvěřina 2 0 Ondřej Lindr 08:30 Detail
2. Adam Nechvátal 0 2 Adam Potoček 08:31 Detail
2. Pavel Hošek 2 0 Martin Bis 08:31 Detail
2. Elena Nechvátalová 2 0 Josef Příkazský 08:31 Detail
2. Daniela Štanclová 2 0 Jakub Hajný 08:31 Detail
2. Martin Zvěřina 2 0 Ondřej Lindr 08:33 Detail
ELKA 8 12 Hálkováci- Křížáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Novotný 0 2 Jiří Bartoš 08:30 Detail
1. David Ficenec 2 0 Anička Vu 08:30 Detail
1. Maxim Regent 0 2 Tereza Rusová 08:30 Detail
1. Záviš Benjamín Eger 2 0 David Jírů 08:30 Detail
1. Pražák Jakub 2 0 Markéta Koubková 08:30 Detail
2. Záviš Benjamín Eger 2 0 David Jírů 08:31 Detail
2. Maxim Regent 0 2 Tereza Rusová 08:32 Detail
2. David Ficenec 0 2 Anička Vu 08:33 Detail
2. Pražák Jakub 0 2 Markéta Koubková 08:33 Detail
2. Jakub Novotný 0 2 Jiří Bartoš 08:34 Detail
Smraďoši 8 12 Kubík Jordan FP Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Svoboda 0 2 Jan Říha 08:30 Detail
1. Richard Miřejovský 2 0 Šimon Hosa 08:30 Detail
1. Šimon Doležal 2 0 Viktorie Drahošová 08:30 Detail
1. Jakub Pokorný 0 2 Lucie Karenová 08:30 Detail
1. Nikola Greššová 0 2 Oliver Jelínek 08:30 Detail
2. Šimon Doležal 0 2 Viktorie Drahošová 08:31 Detail
2. Nikola Greššová 0 2 Oliver Jelínek 08:31 Detail
2. Richard Miřejovský 0 2 Šimon Hosa 08:32 Detail
2. Lukáš Svoboda 2 0 Jan Říha 08:32 Detail
2. Jakub Pokorný 2 0 Lucie Karenová 08:33 Detail
XOXO 16 4 4 : 1 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Chadim 2 0 Radim Kos 08:30 Detail
1. Adam Peňáz 2 0 Karolína Chadimová 08:30 Detail
1. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Vojtěch Jelínek 08:30 Detail
1. Denis Lipták 0 2 Jakub Jůda 08:30 Detail
1. Jakub Holán 0 2 Jan Štolfa 08:30 Detail
2. Denis Lipták 2 0 Jakub Jůda 08:32 Detail
2. Jan Chadim 2 0 Radim Kos 08:34 Detail
2. Nguyen Thinh Huy Hoang 2 0 Vojtěch Jelínek 08:34 Detail
2. Jakub Holán 2 0 Jan Štolfa 08:36 Detail
2. Adam Peňáz 2 0 Karolína Chadimová 08:37 Detail
Miňonky 8 12 Vamva team Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Němcová 0 2 Richard Křepelka 08:30 Detail
1. Michael František Schreiber 2 0 Ondřej Štelc 08:30 Detail
1. Josef Benda 0 2 David Langr 08:30 Detail
1. Roman Musil 0 2 Matěj Buksa 08:30 Detail
1. Matyáš Polášek 2 0 Kateřina Kubínová 08:30 Detail
2. Roman Musil 2 0 Matěj Buksa 08:32 Detail
2. Anna Němcová 0 2 Richard Křepelka 08:32 Detail
2. Matyáš Polášek 0 2 Kateřina Kubínová 08:32 Detail
2. Josef Benda 2 0 David Langr 08:33 Detail
2. Michael František Schreiber 0 2 Ondřej Štelc 08:34 Detail
Delťáci 12 8 Nešlo nic Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktor Skořepa 0 2 Marie Konečná 08:30 Detail
1. Filip Černý 2 0 Dominik Tichý 08:30 Detail
1. David Siegel 2 0 Jiří Vlček 08:30 Detail
1. Martin Petera 2 0 Michal Konečný 08:30 Detail
1. David Pavlík 0 2 Pavel Bárta 08:30 Detail
2. Filip Černý 0 2 Dominik Tichý 08:32 Detail
2. Viktor Skořepa 0 2 Marie Konečná 08:33 Detail
2. David Siegel 2 0 Jiří Vlček 08:34 Detail
2. David Pavlík 2 0 Pavel Bárta 08:38 Detail
2. Martin Petera 2 0 Michal Konečný 08:39 Detail
Ďábelská kolečka 4 16 Pirátky z Bigy Zobrazit/Skrýt detail
1. Sam Mooren 0 2 Jana Smolíková 08:30 Detail
1. Vojta Choutka 0 2 Andrea Schrollerová 08:30 Detail
1. David Dvořák 0 2 Anežka Řetická 08:30 Detail
1. David Pečenka 0 2 Eliška Nováková 08:30 Detail
1. Renata Adamcová 2 0 Kateřina Veselá 08:30 Detail
2. David Dvořák 2 0 Anežka Řetická 08:31 Detail
2. Vojta Choutka 0 2 Andrea Schrollerová 08:31 Detail
2. David Pečenka 0 2 Eliška Nováková 08:32 Detail
2. Sam Mooren 0 2 Jana Smolíková 08:37 Detail
2. Renata Adamcová 0 2 Kateřina Veselá 08:41 Detail
Kaldovci 10 10 Piškvoráci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Plesová 0 2 Matyáš Brož 08:30 Detail
1. Jan Kalenský 2 0 Jakub Půlpán 08:30 Detail
1. Michaela Smejkalová 2 0 Kristýna Kulhavá 08:30 Detail
1. Dominika Boráková 2 0 Adéla Uždilová 08:30 Detail
1. Martina Brzoňová 2 0 Roman Žďárský 08:30 Detail
2. Dominika Boráková 2 0 Adéla Uždilová 08:37 Detail
2. Jan Kalenský 0 2 Jakub Půlpán 08:37 Detail
2. Tereza Plesová 0 2 Matyáš Brož 08:37 Detail
2. Michaela Smejkalová 0 2 Kristýna Kulhavá 08:38 Detail
2. Martina Brzoňová 0 2 Roman Žďárský 08:38 Detail
Pavlovo družstvo udatných 8 12 4.A Zobrazit/Skrýt detail
1. Pavel Prchal 0 2 Roman Vrbenský 08:30 Detail
1. Lukáš Záruba 2 0 Amálie Čepelková 08:30 Detail
1. Vilém Plášil 0 2 Aneta Silberová Silberová 08:30 Detail
1. Vojtěch Hrabánek 2 0 Hana Špuláková 08:30 Detail
1. Jakub Čekal 0 2 Jan Reschel 08:30 Detail
2. Vilém Plášil 0 2 Aneta Silberová Silberová 08:31 Detail
2. Lukáš Záruba 2 0 Amálie Čepelková 08:31 Detail
2. Pavel Prchal 0 2 Roman Vrbenský 08:32 Detail
2. Vojtěch Hrabánek 2 0 Hana Špuláková 08:34 Detail
2. Jakub Čekal 0 2 Jan Reschel 08:37 Detail
3.B 14 6 Erteple Zobrazit/Skrýt detail
1. Benjamin Brožík 2 0 Libor Šikl 08:30 Detail
1. Matěj Tuhý 2 0 Věroslava Zelená 08:30 Detail
1. Markéta Čapková 0 2 Radim Sobotka 08:30 Detail
1. Viktor Jirků 0 2 Daniel Vejsada 08:30 Detail
1. Matouš Reschel 2 0 Robin Velner 08:30 Detail
2. Viktor Jirků 2 0 Daniel Vejsada 08:31 Detail
2. Markéta Čapková 0 2 Radim Sobotka 08:32 Detail
2. Matouš Reschel 2 0 Robin Velner 08:34 Detail
2. Matěj Tuhý 2 0 Věroslava Zelená 08:35 Detail
2. Benjamin Brožík 2 0 Libor Šikl 08:38 Detail
ŠQWARKY 10 10 GéJednaBé Zobrazit/Skrýt detail
1. Martin Mládek 0 2 Quan Le Hoang Anh 08:30 Detail
1. Martin Šesták 0 2 Boleslav Peřina 08:30 Detail
1. Michal Švec 2 0 Ester Kachlíková 08:30 Detail
1. Jindřich Kinc 0 2 Jan Brožek 08:30 Detail
1. Josef Švanda 2 0 Matěj Kaňka 08:30 Detail
2. Jindřich Kinc 2 0 Jan Brožek 08:32 Detail
2. Martin Mládek 0 2 Quan Le Hoang Anh 08:32 Detail
2. Martin Šesták 0 2 Boleslav Peřina 08:33 Detail
2. Josef Švanda 2 0 Matěj Kaňka 08:35 Detail
2. Michal Švec 2 0 Ester Kachlíková 08:36 Detail
Mezihvězdný prach 12 8 5O Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kudláček 2 0 Matěj Sádovský 08:30 Detail
1. Helena Machová 0 2 Iva Klímová 08:30 Detail
1. Jan Kasal 2 0 Anežka Vopařilová 08:30 Detail
1. Adam Váša 2 0 Anna Prokešová 08:30 Detail
1. Martin Žváček 0 2 Pavel Jána 08:30 Detail
2. Jan Kasal 2 0 Anežka Vopařilová 08:31 Detail
2. Petr Kudláček 2 0 Matěj Sádovský 08:31 Detail
2. Adam Váša 2 0 Anna Prokešová 08:32 Detail
2. Helena Machová 0 2 Iva Klímová 08:34 Detail
2. Martin Žváček 0 2 Pavel Jána 08:37 Detail
XOřízečciOX 12 8 Gymla Zobrazit/Skrýt detail
1. Helena Ninshausová 2 0 Eliška Zpěváková 08:30 Detail
1. Magdaléna Vysoká 0 2 Alice Adamcová 08:30 Detail
1. Michaela Vašková 2 0 Vojtěch Srp 08:30 Detail
1. Sára Fulíková 2 0 Vladimír Říha 08:30 Detail
1. Zuzana Baňouchová 2 0 Jakub Patočka 08:30 Detail
2. Helena Ninshausová 2 0 Eliška Zpěváková 08:31 Detail
2. Magdaléna Vysoká 0 2 Alice Adamcová 08:32 Detail
2. Zuzana Baňouchová 0 2 Jakub Patočka 08:32 Detail
2. Michaela Vašková 0 2 Vojtěch Srp 08:35 Detail
2. Sára Fulíková 2 0 Vladimír Říha 08:42 Detail
SQUIDS 10 10 Matematika Jindra Petáková Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Krampera 2 0 Patrik Radiměřský 08:30 Detail
1. Erik Žejdlík 0 2 Šimon Rousek 08:30 Detail
1. František Vojta 0 2 Dominik Jána 08:30 Detail
1. Šimon Nováček 2 0 Eliška Peňázová 08:30 Detail
1. Kateřina Svobodová 2 0 Matyáš Júza 08:30 Detail
2. František Vojta 0 2 Dominik Jána 08:32 Detail
2. Erik Žejdlík 0 2 Šimon Rousek 08:34 Detail
2. Šimon Nováček 2 0 Eliška Peňázová 08:34 Detail
2. Jáchym Krampera 0 2 Patrik Radiměřský 08:35 Detail
2. Kateřina Svobodová 2 0 Matyáš Júza 08:37 Detail
VALORANT 14 6 Bez názvu Zobrazit/Skrýt detail
1. Robert Tinz 0 2 Ondřej Kašík 08:30 Detail
1. Tomáš Trunec 2 0 Daniel Skryja 08:30 Detail
1. Václav Kachlík 0 2 Matyáš Zamazal 08:30 Detail
1. Barbora Sitařová 2 0 Rostislav Rozehnal 08:30 Detail
1. Natálie Škurková 2 0 Štěpán Dvořák 08:30 Detail
2. Robert Tinz 2 0 Ondřej Kašík 08:32 Detail
2. Barbora Sitařová 2 0 Rostislav Rozehnal 08:32 Detail
2. Václav Kachlík 0 2 Matyáš Zamazal 08:32 Detail
2. Natálie Škurková 2 0 Štěpán Dvořák 08:34 Detail
2. Tomáš Trunec 2 0 Daniel Skryja 08:35 Detail
Sparťani 12 8 CESŤÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Hana Koláčková 2 0 Thomas Michael Machler 08:30 Detail
1. Tomáš Mutl 0 2 Vanessa Benešová 08:30 Detail
1. Natálie Ďásková 2 0 Kateřina Benešová 08:30 Detail
1. Šimon Sobotka 2 0 Eliška Seifertová 08:30 Detail
1. Lukáš Sobotka 0 2 Natálie Filipová 08:30 Detail
2. Tomáš Mutl 0 2 Vanessa Benešová 08:33 Detail
2. Hana Koláčková 2 0 Thomas Michael Machler 08:34 Detail
2. Lukáš Sobotka 2 0 Natálie Filipová 08:34 Detail
2. Šimon Sobotka 2 0 Eliška Seifertová 08:36 Detail
2. Natálie Ďásková 0 2 Kateřina Benešová 08:39 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Kjóto 2 16 0 0
2. XOXO 2 16 0 0
3. Pirátky z Bigy 2 16 0 0
4. VALORANT 2 14 0 0
5. 3.B 2 14 0 0
6. Hálkováci- Křížáci 2 12 0 0
7. XOřízečciOX 2 12 0 0
8. Kubík Jordan FP 2 12 0 0
9. Vamva team 2 12 0 0
10. Delťáci 2 12 0 0
11. 4.A 2 12 0 0
12. Mezihvězdný prach 2 12 0 0
13. Sparťani 2 12 0 0
14. PaStonBr 1 10 0 1
15. Piškvoráci 1 10 0 1
16. ŠQWARKY 1 10 0 1
17. Matematika Jindra Petáková 1 10 0 1
18. Úprkovy křížky 1 10 0 1
19. Kaldovci 1 10 0 1
20. GéJednaBé 1 10 0 1
21. SQUIDS 1 10 0 1
22. Smraďoši 0 8 0 0
23. Miňonky 0 8 0 0
24. Nešlo nic 0 8 0 0
25. Pavlovo družstvo udatných 0 8 0 0
26. 5O 0 8 0 0
27. CESŤÁCI 0 8 0 0
28. ELKA 0 8 0 0
29. Gymla 0 8 0 0
30. Erteple 0 6 0 0
31. Bez názvu 0 6 0 0
32. 4 : 1 0 4 0 0
33. Ďábelská kolečka 0 4 0 0
34. UMĚLCI, s. r. o. 0 4 0 0