Online

11. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 11. 11. v 08:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Moravskoslezský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 11. 11. 10:49

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kinda SUS 10 10 Křížky apokalypsy Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Antoš 0 2 Maxim Hrabčík 10:49 Detail
1. Eliška Slípková 2 0 Šimon Horenský 10:49 Detail
1. Vojtěch Gregořica 2 0 Šimon Rousek 10:49 Detail
1. Matěj Kotrba 2 0 Míša Baník 10:49 Detail
1. Jakub Vícha 0 2 Stanislav Müller 10:49 Detail
2. Vojtěch Gregořica 2 0 Šimon Rousek 10:52 Detail
2. Matěj Kotrba 0 2 Míša Baník 10:52 Detail
2. Daniel Antoš 2 0 Maxim Hrabčík 10:55 Detail
2. Jakub Vícha 0 2 Stanislav Müller 10:55 Detail
2. Eliška Slípková 0 2 Šimon Horenský 10:56 Detail
Fofíkovci 14 6 Nevím Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 2 0 Štěpán Peroutík 10:49 Detail
1. Martin Fof 2 0 Eliška Kudělková 10:49 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Alica Krausová 10:49 Detail
1. Jakub Hronek 0 2 Tomáš Palacký 10:49 Detail
1. Marek Chwistek 2 0 Tomáš Chalas 10:49 Detail
2. Marek Chwistek 2 0 Tomáš Chalas 10:51 Detail
2. Martin Fof 0 2 Eliška Kudělková 10:52 Detail
2. Adam Pavelka 2 0 Štěpán Peroutík 10:53 Detail
2. Jakub Hronek 2 0 Tomáš Palacký 10:54 Detail
2. Michal Pavlíček 2 0 Alica Krausová 10:54 Detail
Kolofík 6 14 KYS Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Zlotý 0 2 Josef Németh 10:49 Detail
1. Richard Budinský 0 2 Tomáš Dreiseitl 10:49 Detail
1. Matěj Hendrich 2 0 Tomáš Hronek 10:49 Detail
1. Ondřej Hořínek 2 0 Pavel Tůma 10:49 Detail
1. Viktor Konarský 0 2 Matěj Kvita 10:49 Detail
2. Ondřej Hořínek 0 2 Pavel Tůma 10:51 Detail
2. Richard Budinský 0 2 Tomáš Dreiseitl 10:53 Detail
2. Patrik Zlotý 0 2 Josef Németh 10:54 Detail
2. Matěj Hendrich 2 0 Tomáš Hronek 10:55 Detail
2. Viktor Konarský 0 2 Matěj Kvita 10:56 Detail
PORG Ostrava 2 18 Quarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Justýna Bilanová 0 2 Josef Černý 10:49 Detail
1. Albert Goňo 0 2 Martin Petrík 10:49 Detail
1. Matěj Walek 0 2 Anna Kubátová 10:49 Detail
1. Štěpán Kovalčuk 0 2 Antonín Orság 10:49 Detail
1. Dervan Tryščuk 0 2 Patrik Zouhar 10:49 Detail
2. Matěj Walek 0 2 Anna Kubátová 10:51 Detail
2. Štěpán Kovalčuk 2 0 Antonín Orság 10:52 Detail
2. Dervan Tryščuk 0 2 Patrik Zouhar 10:52 Detail
2. Justýna Bilanová 0 2 Josef Černý 10:53 Detail
2. Albert Goňo 0 2 Martin Petrík 10:57 Detail
Oxid hořečnatý 8 12 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Kalouda 2 0 Tran Anh Quan 10:49 Detail
1. Anna Pacutová 2 0 Park Haeseong 10:49 Detail
1. Ivana Křumalová 0 2 Lukáš Novák 10:49 Detail
1. Ondřej Číž 0 2 Tomáš Mikula 10:49 Detail
1. Barbora Chromíková 2 0 Santina Maya Frenn 10:49 Detail
2. Barbora Chromíková 0 2 Santina Maya Frenn 10:54 Detail
2. Dominik Kalouda 0 2 Tran Anh Quan 10:55 Detail
2. Anna Pacutová 2 0 Park Haeseong 10:56 Detail
2. Ivana Křumalová 0 2 Lukáš Novák 10:59 Detail
2. Ondřej Číž 0 2 Tomáš Mikula 11:01 Detail
Zoufalci 10 10 Micinky GNJ Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Vrba 0 2 Ferdinand Tischlinger 10:49 Detail
1. Ondřej Krobot 2 0 Kateřina Zavadilová 10:49 Detail
1. Viktorie Mazurová 0 2 Zuzana Rubinová 10:49 Detail
1. Štěpán Wysoglad 0 2 Kristián Matúš 10:49 Detail
1. Matyáš Hartman 2 0 Jakub Raitr 10:49 Detail
2. Ondřej Krobot 2 0 Kateřina Zavadilová 10:51 Detail
2. Štěpán Wysoglad 2 0 Kristián Matúš 10:51 Detail
2. Lukáš Vrba 0 2 Ferdinand Tischlinger 10:52 Detail
2. Matyáš Hartman 2 0 Jakub Raitr 10:53 Detail
2. Viktorie Mazurová 0 2 Zuzana Rubinová 10:54 Detail
Kaktuz 10 10 Lopaťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Světlana Charvotová 2 0 Julia Veiserová 10:49 Detail
1. Eva Svrčková 0 2 Natálie Dundrová 10:49 Detail
1. Anatoli Michailidu 0 2 Antonín Laš 10:49 Detail
1. Honza Huy Son Vu 2 0 Jan Blahuta 10:49 Detail
1. Matěj Klus 0 2 Hynek Dvořák 10:49 Detail
2. Matěj Klus 2 0 Hynek Dvořák 10:52 Detail
2. Světlana Charvotová 2 0 Julia Veiserová 10:53 Detail
2. Honza Huy Son Vu 2 0 Jan Blahuta 10:53 Detail
2. Eva Svrčková 0 2 Natálie Dundrová 10:53 Detail
2. Anatoli Michailidu 0 2 Antonín Laš 10:54 Detail
Wigym 10 10 Eramidavo Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Ptáčník 2 0 Vojtěch Dokoupil 10:49 Detail
1. Daniel Kukucz 0 2 Novotný David 10:49 Detail
1. Ondřej Mikenda 0 2 Erich Müller 10:49 Detail
1. Adam Bolek 0 2 Michal Pavlica 10:49 Detail
1. Tomáš Kopeček 2 0 Radim Rozprým 10:49 Detail
2. Tomáš Kopeček 0 2 Radim Rozprým 10:50 Detail
2. Adam Bolek 2 0 Michal Pavlica 10:51 Detail
2. Vojtěch Ptáčník 2 0 Vojtěch Dokoupil 10:51 Detail
2. Ondřej Mikenda 2 0 Erich Müller 10:52 Detail
2. Daniel Kukucz 0 2 Novotný David 10:54 Detail
Džinové v láhvi 10 10 otické křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Gaube 2 0 Veronika Kušová 10:49 Detail
1. Matěj Janovský 2 0 Anna Křížová 10:49 Detail
1. Jana Barchanská 0 2 Klára Staňková 10:49 Detail
1. David Kadrliak 0 2 Tea Večerková 10:49 Detail
1. Ondřej Kubrický 0 2 David Schaffartzik 10:49 Detail
2. Matěj Janovský 0 2 Anna Křížová 10:50 Detail
2. Ondřej Kubrický 2 0 David Schaffartzik 10:50 Detail
2. Jana Barchanská 0 2 Klára Staňková 10:50 Detail
2. David Kadrliak 2 0 Tea Večerková 10:52 Detail
2. Robin Gaube 2 0 Veronika Kušová 10:53 Detail
Kosinka 18 2 Lentilky Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Foukal 2 0 Matěj Mácha 10:49 Detail
1. Tomáš Hanák 2 0 Sabina Baranová 10:49 Detail
1. Ivan Fedoseev 2 0 Martin Dudík 10:49 Detail
1. Matej Matuška 0 2 Dung Trinh Manh 10:49 Detail
1. Petr Šalantai 2 0 Klára Skošníková 10:49 Detail
2. Ivan Fedoseev 2 0 Martin Dudík 10:50 Detail
2. Vojtěch Foukal 2 0 Matěj Mácha 10:50 Detail
2. Tomáš Hanák 2 0 Sabina Baranová 10:52 Detail
2. Petr Šalantai 2 0 Klára Skošníková 10:53 Detail
2. Matej Matuška 2 0 Dung Trinh Manh 10:59 Detail
TSU 14 6 Alfa’s Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Hynková 0 2 Radim Říha 10:49 Detail
1. Simona Hejtmanová 0 2 Jan Suchan 10:49 Detail
1. Stella Bártková 2 0 Jakub Blažek 10:49 Detail
1. Viktorie Hrudníková 2 0 Tereza Havlínová 10:49 Detail
1. Eliška Sigmundová 2 0 Simona Kašová 10:49 Detail
2. Eliška Sigmundová 2 0 Simona Kašová 10:50 Detail
2. Viktorie Hrudníková 2 0 Tereza Havlínová 10:51 Detail
2. Stella Bártková 2 0 Jakub Blažek 10:51 Detail
2. Marie Hynková 2 0 Radim Říha 10:52 Detail
2. Simona Hejtmanová 0 2 Jan Suchan 10:52 Detail
Sigma 14 6 Dřeváci Tovačov Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Prchal 0 2 René Halouzka 10:49 Detail
1. Petr Lapka 2 0 Eliška Indráková 10:49 Detail
1. Pavel Šikula 2 0 Jan Navrátil 10:49 Detail
1. Jakub Myška 2 0 Matouš Berger 10:49 Detail
1. Martin Voženílek 2 0 Filip Rec 10:49 Detail
2. Martin Voženílek 2 0 Filip Rec 10:50 Detail
2. Jakub Myška 0 2 Matouš Berger 10:50 Detail
2. Pavel Šikula 2 0 Jan Navrátil 10:52 Detail
2. Petr Lapka 2 0 Eliška Indráková 10:54 Detail
2. Miroslav Prchal 0 2 René Halouzka 10:54 Detail
Olihně 10 10 "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Zdeněk Hubáček 10:49 Detail
1. Nella Pisařovicová 0 2 Ondřej Grézl 10:49 Detail
1. Ellen Marie Shukes 0 2 Štěpán Krikel 10:49 Detail
1. Samuel Jüttner 0 2 Eliška Příkopová 10:49 Detail
1. Karolína Macíčková 2 0 Martin Urban 10:49 Detail
2. Karolína Macíčková 2 0 Martin Urban 10:50 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Zdeněk Hubáček 10:51 Detail
2. Samuel Jüttner 0 2 Eliška Příkopová 10:52 Detail
2. Nella Pisařovicová 0 2 Ondřej Grézl 10:53 Detail
2. Ellen Marie Shukes 2 0 Štěpán Krikel 10:54 Detail
Sedma B 14 6 7. A Hnojník 2! Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Dočková 2 0 Erik Šrámek 10:49 Detail
1. Tereza Svobodová 0 2 Nikola Labudová 10:49 Detail
1. David Praslička 2 0 Viktorie Vámoš 10:49 Detail
1. Elizabeth Lee 0 2 Vojtěch Lokay 10:49 Detail
1. Andrea Švanigová 2 0 Dominik Klepáč 10:49 Detail
2. Elizabeth Lee 2 0 Vojtěch Lokay 10:50 Detail
2. Andrea Švanigová 0 2 Dominik Klepáč 10:50 Detail
2. Tereza Svobodová 2 0 Nikola Labudová 10:51 Detail
2. Barbora Dočková 2 0 Erik Šrámek 10:57 Detail
2. David Praslička 2 0 Viktorie Vámoš 10:57 Detail
7C Kluci 20 0 Tým "hrušky" 9.B Kozlovice Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Kňura 2 0 František Langer 10:49 Detail
1. Matěj Pyšno 2 0 Martin Ščepka 10:49 Detail
1. Pavel Kudela 2 0 Zita Křenková 10:49 Detail
1. Vojtěch Tvarůžka 2 0 Beáta Strakošová 10:49 Detail
1. Lukáš Kupka 2 0 Daniel Chýlek 10:49 Detail
2. Matěj Pyšno 2 0 Martin Ščepka 10:57 Detail
2. Pavel Kudela 2 0 Zita Křenková 10:57 Detail
2. Vojtěch Tvarůžka 2 0 Beáta Strakošová 10:57 Detail
2. Václav Kňura 2 0 František Langer 10:57 Detail
2. Lukáš Kupka 2 0 Daniel Chýlek 10:57 Detail
Tým "švestky" 9.B Kozlovice 0 20 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxmilián Strakoš 0 2 Natálie Tesárková 10:49 Detail
1. Tadeáš Svobodník 0 2 Lenka Biskupová 10:49 Detail
1. Radek Weissman 0 2 Matouš Struziak 10:49 Detail
1. Jakub Jalůvka 0 2 Anna Fabiánová 10:49 Detail
1. Aneta Vašendová 0 2 Maya Devi Karky 10:49 Detail
2. Aneta Vašendová 0 2 Maya Devi Karky 10:57 Detail
2. Tadeáš Svobodník 0 2 Lenka Biskupová 10:57 Detail
2. Jakub Jalůvka 0 2 Anna Fabiánová 10:57 Detail
2. Maxmilián Strakoš 0 2 Natálie Tesárková 10:57 Detail
2. Radek Weissman 0 2 Matouš Struziak 10:57 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křížky apokalypsy 13 114 41 102
2. Fofíkovci 12 94 42 98
3. Kinda SUS 12 90 43 104
4. Quarta 10 102 42 74
5. PORG Ostrava juniors 10 78 38 70
6. KYS 10 74 43 76
7. Nevím 9 80 47 68
8. Kosinka 8 86 32 36
9. Micinky GNJ 8 84 41 60
10. PORG Ostrava 8 82 41 44
11. Oxid hořečnatý 8 78 38 34
12. Lopaťáci 8 78 34 41
13. Zoufalci 8 74 42 60
14. Kolofík 8 74 35 48
15. Sigma 7 86 28 23
16. Džinové v láhvi 7 78 32 31
17. otické křížky 7 78 31 36
18. Eramidavo 7 74 36 45
19. Wigym 7 72 37 37
20. Kaktuz 7 64 38 50
21. TSU 7 64 36 37
22. Olihně 6 64 31 27
23. Lentilky 5 66 34 19
24. 7C Kluci 5 50 33 14
25. Dřeváci Tovačov 4 58 33 12
26. Sedma B 4 58 24 10
27. "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 4 56 27 19
28. Včeličky 4 50 34 12
29. 7. A Hnojník 2! 4 50 22 6
30. Alfa’s 4 46 32 16
31. Tým "švestky" 9.B Kozlovice 2 24 25 9
32. Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 1 14 28 2

Začátek: 11. 11. 10:27

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Fofíkovci 8 12 Křížky apokalypsy Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 2 0 Maxim Hrabčík 10:27 Detail
1. Martin Fof 0 2 Šimon Horenský 10:27 Detail
1. Michal Pavlíček 0 2 Šimon Rousek 10:27 Detail
1. Jakub Hronek 2 0 Míša Baník 10:27 Detail
1. Marek Chwistek 0 2 Stanislav Müller 10:27 Detail
2. Adam Pavelka 0 2 Maxim Hrabčík 10:31 Detail
2. Martin Fof 0 2 Šimon Horenský 10:31 Detail
2. Marek Chwistek 2 0 Stanislav Müller 10:31 Detail
2. Michal Pavlíček 2 0 Šimon Rousek 10:32 Detail
2. Jakub Hronek 0 2 Míša Baník 10:33 Detail
Oxid hořečnatý 4 16 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Kalouda 0 2 Daniel Antoš 10:27 Detail
1. Anna Pacutová 0 2 Eliška Slípková 10:27 Detail
1. Ivana Křumalová 0 2 Vojtěch Gregořica 10:27 Detail
1. Ondřej Číž 0 2 Matěj Kotrba 10:27 Detail
1. Barbora Chromíková 0 2 Jakub Vícha 10:27 Detail
2. Dominik Kalouda 2 0 Daniel Antoš 10:30 Detail
2. Ivana Křumalová 0 2 Vojtěch Gregořica 10:31 Detail
2. Barbora Chromíková 0 2 Jakub Vícha 10:32 Detail
2. Anna Pacutová 0 2 Eliška Slípková 10:32 Detail
2. Ondřej Číž 2 0 Matěj Kotrba 10:32 Detail
Nevím 12 8 Quarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Peroutík 2 0 Josef Černý 10:27 Detail
1. Eliška Kudělková 0 2 Martin Petrík 10:27 Detail
1. Alica Krausová 2 0 Anna Kubátová 10:27 Detail
1. Tomáš Palacký 2 0 Antonín Orság 10:27 Detail
1. Tomáš Chalas 2 0 Patrik Zouhar 10:27 Detail
2. Tomáš Palacký 0 2 Antonín Orság 10:28 Detail
2. Eliška Kudělková 0 2 Martin Petrík 10:31 Detail
2. Alica Krausová 2 0 Anna Kubátová 10:31 Detail
2. Tomáš Chalas 0 2 Patrik Zouhar 10:33 Detail
2. Štěpán Peroutík 2 0 Josef Černý 10:41 Detail
Zoufalci 10 10 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Vrba 0 2 Tran Anh Quan 10:27 Detail
1. Ondřej Krobot 0 2 Park Haeseong 10:27 Detail
1. Viktorie Mazurová 0 2 Lukáš Novák 10:27 Detail
1. Štěpán Wysoglad 0 2 Tomáš Mikula 10:27 Detail
1. Matyáš Hartman 2 0 Santina Maya Frenn 10:27 Detail
2. Ondřej Krobot 2 0 Park Haeseong 10:31 Detail
2. Matyáš Hartman 2 0 Santina Maya Frenn 10:31 Detail
2. Štěpán Wysoglad 2 0 Tomáš Mikula 10:33 Detail
2. Lukáš Vrba 0 2 Tran Anh Quan 10:39 Detail
2. Viktorie Mazurová 2 0 Lukáš Novák 10:40 Detail
Wigym 4 16 KYS Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Ptáčník 0 2 Josef Németh 10:27 Detail
1. Daniel Kukucz 0 2 Tomáš Dreiseitl 10:27 Detail
1. Ondřej Mikenda 2 0 Tomáš Hronek 10:27 Detail
1. Adam Bolek 0 2 Pavel Tůma 10:27 Detail
1. Tomáš Kopeček 0 2 Matěj Kvita 10:27 Detail
2. Adam Bolek 0 2 Pavel Tůma 10:29 Detail
2. Vojtěch Ptáčník 0 2 Josef Németh 10:30 Detail
2. Daniel Kukucz 0 2 Tomáš Dreiseitl 10:31 Detail
2. Tomáš Kopeček 2 0 Matěj Kvita 10:33 Detail
2. Ondřej Mikenda 0 2 Tomáš Hronek 10:36 Detail
PORG Ostrava 16 4 Eramidavo Zobrazit/Skrýt detail
1. Justýna Bilanová 0 2 Vojtěch Dokoupil 10:27 Detail
1. Albert Goňo 2 0 Novotný David 10:27 Detail
1. Matěj Walek 2 0 Erich Müller 10:27 Detail
1. Štěpán Kovalčuk 2 0 Michal Pavlica 10:27 Detail
1. Dervan Tryščuk 2 0 Radim Rozprým 10:27 Detail
2. Štěpán Kovalčuk 2 0 Michal Pavlica 10:30 Detail
2. Matěj Walek 0 2 Erich Müller 10:30 Detail
2. Justýna Bilanová 2 0 Vojtěch Dokoupil 10:31 Detail
2. Albert Goňo 2 0 Novotný David 10:32 Detail
2. Dervan Tryščuk 2 0 Radim Rozprým 10:34 Detail
Kaktuz 6 14 Kolofík Zobrazit/Skrýt detail
1. Světlana Charvotová 0 2 Patrik Zlotý 10:27 Detail
1. Eva Svrčková 0 2 Richard Budinský 10:27 Detail
1. Anatoli Michailidu 0 2 Matěj Hendrich 10:27 Detail
1. Honza Huy Son Vu 0 2 Ondřej Hořínek 10:27 Detail
1. Matěj Klus 0 2 Viktor Konarský 10:27 Detail
2. Světlana Charvotová 2 0 Patrik Zlotý 10:31 Detail
2. Honza Huy Son Vu 2 0 Ondřej Hořínek 10:31 Detail
2. Anatoli Michailidu 0 2 Matěj Hendrich 10:32 Detail
2. Eva Svrčková 2 0 Richard Budinský 10:32 Detail
2. Matěj Klus 0 2 Viktor Konarský 10:37 Detail
TSU 6 14 Lopaťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Hynková 0 2 Julia Veiserová 10:27 Detail
1. Simona Hejtmanová 0 2 Natálie Dundrová 10:27 Detail
1. Stella Bártková 0 2 Antonín Laš 10:27 Detail
1. Viktorie Hrudníková 2 0 Jan Blahuta 10:27 Detail
1. Eliška Sigmundová 2 0 Hynek Dvořák 10:27 Detail
2. Marie Hynková 0 2 Julia Veiserová 10:30 Detail
2. Simona Hejtmanová 0 2 Natálie Dundrová 10:31 Detail
2. Eliška Sigmundová 0 2 Hynek Dvořák 10:32 Detail
2. Stella Bártková 0 2 Antonín Laš 10:32 Detail
2. Viktorie Hrudníková 2 0 Jan Blahuta 10:32 Detail
Micinky GNJ 14 6 Lentilky Zobrazit/Skrýt detail
1. Ferdinand Tischlinger 0 2 Matěj Mácha 10:27 Detail
1. Kateřina Zavadilová 2 0 Sabina Baranová 10:27 Detail
1. Zuzana Rubinová 2 0 Martin Dudík 10:27 Detail
1. Kristián Matúš 0 2 Dung Trinh Manh 10:27 Detail
1. Jakub Raitr 2 0 Klára Skošníková 10:27 Detail
2. Jakub Raitr 2 0 Klára Skošníková 10:29 Detail
2. Kristián Matúš 2 0 Dung Trinh Manh 10:29 Detail
2. Zuzana Rubinová 2 0 Martin Dudík 10:30 Detail
2. Kateřina Zavadilová 2 0 Sabina Baranová 10:31 Detail
2. Ferdinand Tischlinger 0 2 Matěj Mácha 10:31 Detail
Olihně 10 10 otické křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Veronika Kušová 10:27 Detail
1. Nella Pisařovicová 0 2 Anna Křížová 10:27 Detail
1. Ellen Marie Shukes 0 2 Klára Staňková 10:27 Detail
1. Samuel Jüttner 2 0 Tea Večerková 10:27 Detail
1. Karolína Macíčková 2 0 David Schaffartzik 10:27 Detail
2. Samuel Jüttner 0 2 Tea Večerková 10:29 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Veronika Kušová 10:29 Detail
2. Karolína Macíčková 2 0 David Schaffartzik 10:30 Detail
2. Ellen Marie Shukes 2 0 Klára Staňková 10:32 Detail
2. Nella Pisařovicová 0 2 Anna Křížová 10:35 Detail
Kosinka 18 2 Alfa’s Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Foukal 2 0 Radim Říha 10:28 Detail
1. Tomáš Hanák 0 2 Jan Suchan 10:28 Detail
1. Ivan Fedoseev 2 0 Jakub Blažek 10:28 Detail
1. Matej Matuška 2 0 Tereza Havlínová 10:28 Detail
1. Petr Šalantai 2 0 Simona Kašová 10:28 Detail
2. Petr Šalantai 2 0 Simona Kašová 10:28 Detail
2. Vojtěch Foukal 2 0 Radim Říha 10:31 Detail
2. Tomáš Hanák 2 0 Jan Suchan 10:31 Detail
2. Matej Matuška 2 0 Tereza Havlínová 10:33 Detail
2. Ivan Fedoseev 2 0 Jakub Blažek 10:40 Detail
Džinové v láhvi 18 2 Dřeváci Tovačov Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Gaube 2 0 René Halouzka 10:28 Detail
1. Matěj Janovský 2 0 Eliška Indráková 10:28 Detail
1. Jana Barchanská 2 0 Jan Navrátil 10:28 Detail
1. David Kadrliak 2 0 Matouš Berger 10:28 Detail
1. Ondřej Kubrický 0 2 Filip Rec 10:28 Detail
2. Ondřej Kubrický 2 0 Filip Rec 10:29 Detail
2. Robin Gaube 2 0 René Halouzka 10:30 Detail
2. Jana Barchanská 2 0 Jan Navrátil 10:30 Detail
2. Matěj Janovský 2 0 Eliška Indráková 10:34 Detail
2. David Kadrliak 2 0 Matouš Berger 10:40 Detail
Sigma 20 0 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Prchal 2 0 Natálie Tesárková 10:28 Detail
1. Petr Lapka 2 0 Lenka Biskupová 10:28 Detail
1. Pavel Šikula 2 0 Matouš Struziak 10:28 Detail
1. Jakub Myška 2 0 Anna Fabiánová 10:28 Detail
1. Martin Voženílek 2 0 Maya Devi Karky 10:28 Detail
2. Miroslav Prchal 2 0 Natálie Tesárková 10:28 Detail
2. Martin Voženílek 2 0 Maya Devi Karky 10:29 Detail
2. Jakub Myška 2 0 Anna Fabiánová 10:30 Detail
2. Petr Lapka 2 0 Lenka Biskupová 10:30 Detail
2. Pavel Šikula 2 0 Matouš Struziak 10:38 Detail
7C Kluci 10 10 "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Kňura 0 2 Zdeněk Hubáček 10:28 Detail
1. Matěj Pyšno 2 0 Ondřej Grézl 10:28 Detail
1. Pavel Kudela 2 0 Štěpán Krikel 10:28 Detail
1. Vojtěch Tvarůžka 0 2 Eliška Příkopová 10:28 Detail
1. Lukáš Kupka 0 2 Martin Urban 10:28 Detail
2. Vojtěch Tvarůžka 0 2 Eliška Příkopová 10:28 Detail
2. Lukáš Kupka 2 0 Martin Urban 10:29 Detail
2. Matěj Pyšno 2 0 Ondřej Grézl 10:29 Detail
2. Pavel Kudela 2 0 Štěpán Krikel 10:35 Detail
2. Václav Kňura 0 2 Zdeněk Hubáček 10:35 Detail
Tým "švestky" 9.B Kozlovice 4 16 7. A Hnojník 2! Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxmilián Strakoš 0 2 Erik Šrámek 10:28 Detail
1. Tadeáš Svobodník 0 2 Nikola Labudová 10:28 Detail
1. Radek Weissman 0 2 Viktorie Vámoš 10:28 Detail
1. Jakub Jalůvka 0 2 Vojtěch Lokay 10:28 Detail
1. Aneta Vašendová 0 2 Dominik Klepáč 10:28 Detail
2. Jakub Jalůvka 0 2 Vojtěch Lokay 10:35 Detail
2. Tadeáš Svobodník 0 2 Nikola Labudová 10:35 Detail
2. Maxmilián Strakoš 2 0 Erik Šrámek 10:35 Detail
2. Radek Weissman 2 0 Viktorie Vámoš 10:35 Detail
2. Aneta Vašendová 0 2 Dominik Klepáč 10:35 Detail
Sedma B 20 0 Tým "hrušky" 9.B Kozlovice Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Dočková 2 0 František Langer 10:28 Detail
1. Tereza Svobodová 2 0 Martin Ščepka 10:28 Detail
1. David Praslička 2 0 Zita Křenková 10:28 Detail
1. Elizabeth Lee 2 0 Beáta Strakošová 10:28 Detail
1. Andrea Švanigová 2 0 Daniel Chýlek 10:28 Detail
2. Andrea Švanigová 2 0 Daniel Chýlek 10:35 Detail
2. Barbora Dočková 2 0 František Langer 10:35 Detail
2. David Praslička 2 0 Zita Křenková 10:35 Detail
2. Tereza Svobodová 2 0 Martin Ščepka 10:35 Detail
2. Elizabeth Lee 2 0 Beáta Strakošová 10:35 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křížky apokalypsy 12 104 25 74
2. Kinda SUS 11 80 29 77
3. Fofíkovci 10 80 30 72
4. Nevím 9 74 30 55
5. Quarta 8 84 29 44
6. PORG Ostrava 8 80 26 38
7. Oxid hořečnatý 8 70 25 32
8. Kolofík 8 68 21 37
9. PORG Ostrava juniors 8 66 25 42
10. KYS 8 60 31 52
11. Micinky GNJ 7 74 29 48
12. Lopaťáci 7 68 22 27
13. Zoufalci 7 64 29 45
14. Kosinka 6 68 23 22
15. Džinové v láhvi 6 68 22 20
16. otické křížky 6 68 20 22
17. Eramidavo 6 64 24 34
18. Wigym 6 62 27 28
19. Kaktuz 6 54 28 34
20. Sigma 5 72 21 11
21. Lentilky 5 64 22 17
22. Olihně 5 54 25 18
23. TSU 5 50 27 22
24. Dřeváci Tovačov 4 52 21 10
25. 7. A Hnojník 2! 4 44 17 6
26. Alfa’s 4 40 21 14
27. "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 3 46 18 7
28. 7C Kluci 3 30 25 7
29. Sedma B 2 44 13 2
30. Včeličky 2 30 24 4
31. Tým "švestky" 9.B Kozlovice 2 24 20 9
32. Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 1 14 19 2

Začátek: 11. 11. 10:01

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Nevím 10 10 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Peroutík 2 0 Daniel Antoš 10:01 Detail
1. Eliška Kudělková 0 2 Eliška Slípková 10:01 Detail
1. Alica Krausová 0 2 Vojtěch Gregořica 10:01 Detail
1. Tomáš Palacký 0 2 Matěj Kotrba 10:01 Detail
1. Tomáš Chalas 2 0 Jakub Vícha 10:01 Detail
2. Štěpán Peroutík 2 0 Daniel Antoš 10:03 Detail
2. Tomáš Chalas 0 2 Jakub Vícha 10:03 Detail
2. Alica Krausová 0 2 Vojtěch Gregořica 10:05 Detail
2. Tomáš Palacký 2 0 Matěj Kotrba 10:05 Detail
2. Eliška Kudělková 2 0 Eliška Slípková 10:06 Detail
KYS 0 20 Křížky apokalypsy Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Németh 0 2 Maxim Hrabčík 10:01 Detail
1. Tomáš Dreiseitl 0 2 Šimon Horenský 10:01 Detail
1. Tomáš Hronek 0 2 Šimon Rousek 10:01 Detail
1. Pavel Tůma 0 2 Míša Baník 10:01 Detail
1. Matěj Kvita 0 2 Stanislav Müller 10:01 Detail
2. Pavel Tůma 0 2 Míša Baník 10:08 Detail
2. Tomáš Hronek 0 2 Šimon Rousek 10:08 Detail
2. Josef Németh 0 2 Maxim Hrabčík 10:09 Detail
2. Matěj Kvita 0 2 Stanislav Müller 10:09 Detail
2. Tomáš Dreiseitl 0 2 Šimon Horenský 10:12 Detail
PORG Ostrava 8 12 Fofíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Justýna Bilanová 0 2 Adam Pavelka 10:01 Detail
1. Albert Goňo 0 2 Martin Fof 10:01 Detail
1. Matěj Walek 0 2 Michal Pavlíček 10:01 Detail
1. Štěpán Kovalčuk 2 0 Jakub Hronek 10:01 Detail
1. Dervan Tryščuk 0 2 Marek Chwistek 10:01 Detail
2. Matěj Walek 2 0 Michal Pavlíček 10:04 Detail
2. Justýna Bilanová 2 0 Adam Pavelka 10:04 Detail
2. Albert Goňo 0 2 Martin Fof 10:04 Detail
2. Dervan Tryščuk 0 2 Marek Chwistek 10:09 Detail
2. Štěpán Kovalčuk 2 0 Jakub Hronek 10:15 Detail
Quarta 18 2 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 2 0 Tran Anh Quan 10:01 Detail
1. Martin Petrík 2 0 Park Haeseong 10:01 Detail
1. Anna Kubátová 2 0 Lukáš Novák 10:01 Detail
1. Antonín Orság 0 2 Tomáš Mikula 10:01 Detail
1. Patrik Zouhar 2 0 Santina Maya Frenn 10:01 Detail
2. Martin Petrík 2 0 Park Haeseong 10:04 Detail
2. Patrik Zouhar 2 0 Santina Maya Frenn 10:05 Detail
2. Josef Černý 2 0 Tran Anh Quan 10:06 Detail
2. Anna Kubátová 2 0 Lukáš Novák 10:07 Detail
2. Antonín Orság 2 0 Tomáš Mikula 10:08 Detail
Oxid hořečnatý 16 4 Alfa’s Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Kalouda 2 0 Radim Říha 10:01 Detail
1. Anna Pacutová 2 0 Jan Suchan 10:01 Detail
1. Ivana Křumalová 2 0 Jakub Blažek 10:01 Detail
1. Ondřej Číž 2 0 Tereza Havlínová 10:01 Detail
1. Barbora Chromíková 0 2 Simona Kašová 10:01 Detail
2. Barbora Chromíková 2 0 Simona Kašová 10:02 Detail
2. Ivana Křumalová 2 0 Jakub Blažek 10:02 Detail
2. Anna Pacutová 2 0 Jan Suchan 10:03 Detail
2. Ondřej Číž 2 0 Tereza Havlínová 10:04 Detail
2. Dominik Kalouda 0 2 Radim Říha 10:04 Detail
Micinky GNJ 8 12 Eramidavo Zobrazit/Skrýt detail
1. Ferdinand Tischlinger 0 2 Vojtěch Dokoupil 10:01 Detail
1. Kateřina Zavadilová 0 2 Novotný David 10:01 Detail
1. Zuzana Rubinová 2 0 Erich Müller 10:01 Detail
1. Kristián Matúš 2 0 Michal Pavlica 10:01 Detail
1. Jakub Raitr 0 2 Radim Rozprým 10:01 Detail
2. Zuzana Rubinová 2 0 Erich Müller 10:03 Detail
2. Kristián Matúš 0 2 Michal Pavlica 10:03 Detail
2. Kateřina Zavadilová 0 2 Novotný David 10:04 Detail
2. Ferdinand Tischlinger 2 0 Vojtěch Dokoupil 10:05 Detail
2. Jakub Raitr 0 2 Radim Rozprým 10:10 Detail
Zoufalci 14 6 Kosinka Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Vrba 0 2 Vojtěch Foukal 10:01 Detail
1. Ondřej Krobot 2 0 Tomáš Hanák 10:01 Detail
1. Viktorie Mazurová 2 0 Ivan Fedoseev 10:01 Detail
1. Štěpán Wysoglad 2 0 Matej Matuška 10:01 Detail
1. Matyáš Hartman 2 0 Petr Šalantai 10:01 Detail
2. Štěpán Wysoglad 2 0 Matej Matuška 10:04 Detail
2. Matyáš Hartman 2 0 Petr Šalantai 10:05 Detail
2. Viktorie Mazurová 0 2 Ivan Fedoseev 10:06 Detail
2. Ondřej Krobot 2 0 Tomáš Hanák 10:07 Detail
2. Lukáš Vrba 0 2 Vojtěch Foukal 10:12 Detail
TSU 10 10 otické křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Hynková 0 2 Veronika Kušová 10:01 Detail
1. Simona Hejtmanová 0 2 Anna Křížová 10:01 Detail
1. Stella Bártková 0 2 Klára Staňková 10:01 Detail
1. Viktorie Hrudníková 2 0 Tea Večerková 10:01 Detail
1. Eliška Sigmundová 2 0 David Schaffartzik 10:01 Detail
2. Stella Bártková 0 2 Klára Staňková 10:03 Detail
2. Eliška Sigmundová 0 2 David Schaffartzik 10:03 Detail
2. Marie Hynková 2 0 Veronika Kušová 10:03 Detail
2. Viktorie Hrudníková 2 0 Tea Večerková 10:04 Detail
2. Simona Hejtmanová 2 0 Anna Křížová 10:06 Detail
Wigym 16 4 Dřeváci Tovačov Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Ptáčník 0 2 René Halouzka 10:01 Detail
1. Daniel Kukucz 2 0 Eliška Indráková 10:01 Detail
1. Ondřej Mikenda 2 0 Jan Navrátil 10:01 Detail
1. Adam Bolek 2 0 Matouš Berger 10:01 Detail
1. Tomáš Kopeček 2 0 Filip Rec 10:01 Detail
2. Tomáš Kopeček 2 0 Filip Rec 10:04 Detail
2. Adam Bolek 0 2 Matouš Berger 10:04 Detail
2. Vojtěch Ptáčník 2 0 René Halouzka 10:07 Detail
2. Ondřej Mikenda 2 0 Jan Navrátil 10:09 Detail
2. Daniel Kukucz 2 0 Eliška Indráková 10:09 Detail
Sigma 8 12 Kaktuz Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Prchal 0 2 Světlana Charvotová 10:01 Detail
1. Petr Lapka 2 0 Eva Svrčková 10:01 Detail
1. Pavel Šikula 0 2 Anatoli Michailidu 10:01 Detail
1. Jakub Myška 0 2 Honza Huy Son Vu 10:01 Detail
1. Martin Voženílek 0 2 Matěj Klus 10:01 Detail
2. Jakub Myška 0 2 Honza Huy Son Vu 10:02 Detail
2. Pavel Šikula 2 0 Anatoli Michailidu 10:03 Detail
2. Miroslav Prchal 2 0 Světlana Charvotová 10:03 Detail
2. Martin Voženílek 2 0 Matěj Klus 10:03 Detail
2. Petr Lapka 0 2 Eva Svrčková 10:04 Detail
7C Kluci 0 20 Kolofík Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Kňura 0 2 Patrik Zlotý 10:01 Detail
1. Matěj Pyšno 0 2 Richard Budinský 10:01 Detail
1. Pavel Kudela 0 2 Matěj Hendrich 10:01 Detail
1. Vojtěch Tvarůžka 0 2 Ondřej Hořínek 10:01 Detail
1. Lukáš Kupka 0 2 Viktor Konarský 10:01 Detail
2. Vojtěch Tvarůžka 0 2 Ondřej Hořínek 10:03 Detail
2. Matěj Pyšno 0 2 Richard Budinský 10:04 Detail
2. Pavel Kudela 0 2 Matěj Hendrich 10:06 Detail
2. Lukáš Kupka 0 2 Viktor Konarský 10:08 Detail
2. Václav Kňura 0 2 Patrik Zlotý 10:10 Detail
"ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 8 12 Lopaťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hubáček 2 0 Julia Veiserová 10:01 Detail
1. Ondřej Grézl 2 0 Natálie Dundrová 10:01 Detail
1. Štěpán Krikel 0 2 Antonín Laš 10:01 Detail
1. Eliška Příkopová 2 0 Jan Blahuta 10:01 Detail
1. Martin Urban 0 2 Hynek Dvořák 10:01 Detail
2. Martin Urban 0 2 Hynek Dvořák 10:04 Detail
2. Zdeněk Hubáček 0 2 Julia Veiserová 10:05 Detail
2. Ondřej Grézl 0 2 Natálie Dundrová 10:05 Detail
2. Štěpán Krikel 0 2 Antonín Laš 10:05 Detail
2. Eliška Příkopová 2 0 Jan Blahuta 10:09 Detail
7. A Hnojník 2! 4 16 Lentilky Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Šrámek 0 2 Matěj Mácha 10:01 Detail
1. Nikola Labudová 2 0 Sabina Baranová 10:01 Detail
1. Viktorie Vámoš 0 2 Martin Dudík 10:01 Detail
1. Vojtěch Lokay 0 2 Dung Trinh Manh 10:01 Detail
1. Dominik Klepáč 0 2 Klára Skošníková 10:01 Detail
2. Dominik Klepáč 0 2 Klára Skošníková 10:03 Detail
2. Nikola Labudová 2 0 Sabina Baranová 10:03 Detail
2. Vojtěch Lokay 0 2 Dung Trinh Manh 10:05 Detail
2. Erik Šrámek 0 2 Matěj Mácha 10:09 Detail
2. Viktorie Vámoš 0 2 Martin Dudík 10:09 Detail
Včeličky 4 16 Olihně Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Tesárková 0 2 Jakub Vlček 10:01 Detail
1. Lenka Biskupová 0 2 Nella Pisařovicová 10:01 Detail
1. Matouš Struziak 2 0 Ellen Marie Shukes 10:01 Detail
1. Anna Fabiánová 0 2 Samuel Jüttner 10:01 Detail
1. Maya Devi Karky 0 2 Karolína Macíčková 10:01 Detail
2. Natálie Tesárková 0 2 Jakub Vlček 10:02 Detail
2. Anna Fabiánová 0 2 Samuel Jüttner 10:03 Detail
2. Maya Devi Karky 0 2 Karolína Macíčková 10:03 Detail
2. Matouš Struziak 2 0 Ellen Marie Shukes 10:04 Detail
2. Lenka Biskupová 0 2 Nella Pisařovicová 10:06 Detail
Džinové v láhvi 16 4 Sedma B Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Gaube 2 0 Barbora Dočková 10:01 Detail
1. Matěj Janovský 2 0 Tereza Svobodová 10:01 Detail
1. Jana Barchanská 2 0 David Praslička 10:01 Detail
1. David Kadrliak 2 0 Elizabeth Lee 10:01 Detail
1. Ondřej Kubrický 2 0 Andrea Švanigová 10:01 Detail
2. Jana Barchanská 0 2 David Praslička 10:03 Detail
2. David Kadrliak 2 0 Elizabeth Lee 10:03 Detail
2. Robin Gaube 2 0 Barbora Dočková 10:04 Detail
2. Ondřej Kubrický 2 0 Andrea Švanigová 10:04 Detail
2. Matěj Janovský 0 2 Tereza Svobodová 10:06 Detail
Tým "švestky" 9.B Kozlovice 10 10 Tým "hrušky" 9.B Kozlovice Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxmilián Strakoš 2 0 František Langer 10:01 Detail
1. Tadeáš Svobodník 2 0 Martin Ščepka 10:01 Detail
1. Radek Weissman 2 0 Zita Křenková 10:01 Detail
1. Jakub Jalůvka 2 0 Beáta Strakošová 10:01 Detail
1. Aneta Vašendová 2 0 Daniel Chýlek 10:01 Detail
2. Aneta Vašendová 0 2 Daniel Chýlek 10:09 Detail
2. Tadeáš Svobodník 0 2 Martin Ščepka 10:09 Detail
2. Maxmilián Strakoš 0 2 František Langer 10:09 Detail
2. Jakub Jalůvka 0 2 Beáta Strakošová 10:09 Detail
2. Radek Weissman 0 2 Zita Křenková 10:09 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křížky apokalypsy 10 92 12 42
2. Fofíkovci 10 72 20 64
3. Kinda SUS 9 64 15 43
4. Quarta 8 76 18 40
5. Oxid hořečnatý 8 66 13 28
6. Nevím 7 62 19 33
7. PORG Ostrava juniors 7 56 14 27
8. PORG Ostrava 6 64 17 24
9. Eramidavo 6 60 14 22
10. Wigym 6 58 16 26
11. Zoufalci 6 54 16 29
12. Kolofík 6 54 10 18
13. Kaktuz 6 48 17 28
14. KYS 6 44 21 32
15. Micinky GNJ 5 60 19 29
16. otické křížky 5 58 13 13
17. Lentilky 5 58 11 11
18. Lopaťáci 5 54 13 14
19. TSU 5 44 18 17
20. Džinové v láhvi 4 50 17 8
21. Kosinka 4 50 16 12
22. Dřeváci Tovačov 4 50 12 8
23. Olihně 4 44 17 12
24. Alfa’s 4 38 10 8
25. Sigma 3 52 17 7
26. "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 2 36 13 0
27. Včeličky 2 30 17 0
28. 7. A Hnojník 2! 2 28 14 2
29. 7C Kluci 2 20 17 0
30. Tým "švestky" 9.B Kozlovice 2 20 14 7
31. Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 1 14 11 2
32. Sedma B 0 24 8 0

Začátek: 11. 11. 09:37

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
KYS 6 14 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Németh 2 0 Daniel Antoš 09:37 Detail
1. Tomáš Dreiseitl 2 0 Eliška Slípková 09:37 Detail
1. Tomáš Hronek 0 2 Vojtěch Gregořica 09:37 Detail
1. Pavel Tůma 0 2 Matěj Kotrba 09:37 Detail
1. Matěj Kvita 0 2 Jakub Vícha 09:37 Detail
2. Tomáš Hronek 0 2 Vojtěch Gregořica 09:40 Detail
2. Tomáš Dreiseitl 2 0 Eliška Slípková 09:43 Detail
2. Pavel Tůma 0 2 Matěj Kotrba 09:43 Detail
2. Matěj Kvita 0 2 Jakub Vícha 09:45 Detail
2. Josef Németh 0 2 Daniel Antoš 09:51 Detail
Nevím 4 16 Křížky apokalypsy Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Peroutík 2 0 Maxim Hrabčík 09:37 Detail
1. Eliška Kudělková 0 2 Šimon Horenský 09:37 Detail
1. Alica Krausová 0 2 Šimon Rousek 09:37 Detail
1. Tomáš Palacký 2 0 Míša Baník 09:37 Detail
1. Tomáš Chalas 0 2 Stanislav Müller 09:37 Detail
2. Alica Krausová 0 2 Šimon Rousek 09:40 Detail
2. Štěpán Peroutík 0 2 Maxim Hrabčík 09:41 Detail
2. Tomáš Palacký 0 2 Míša Baník 09:41 Detail
2. Tomáš Chalas 0 2 Stanislav Müller 09:42 Detail
2. Eliška Kudělková 0 2 Šimon Horenský 09:45 Detail
Quarta 6 14 Fofíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 0 2 Adam Pavelka 09:37 Detail
1. Martin Petrík 0 2 Martin Fof 09:37 Detail
1. Anna Kubátová 2 0 Michal Pavlíček 09:37 Detail
1. Antonín Orság 0 2 Jakub Hronek 09:37 Detail
1. Patrik Zouhar 0 2 Marek Chwistek 09:37 Detail
2. Antonín Orság 0 2 Jakub Hronek 09:40 Detail
2. Martin Petrík 0 2 Martin Fof 09:42 Detail
2. Anna Kubátová 0 2 Michal Pavlíček 09:42 Detail
2. Josef Černý 2 0 Adam Pavelka 09:43 Detail
2. Patrik Zouhar 2 0 Marek Chwistek 09:52 Detail
TSU 6 14 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Hynková 0 2 Tran Anh Quan 09:37 Detail
1. Simona Hejtmanová 2 0 Park Haeseong 09:37 Detail
1. Stella Bártková 2 0 Lukáš Novák 09:37 Detail
1. Viktorie Hrudníková 0 2 Tomáš Mikula 09:37 Detail
1. Eliška Sigmundová 2 0 Santina Maya Frenn 09:37 Detail
2. Simona Hejtmanová 0 2 Park Haeseong 09:39 Detail
2. Eliška Sigmundová 0 2 Santina Maya Frenn 09:40 Detail
2. Marie Hynková 0 2 Tran Anh Quan 09:42 Detail
2. Stella Bártková 0 2 Lukáš Novák 09:43 Detail
2. Viktorie Hrudníková 0 2 Tomáš Mikula 09:49 Detail
Oxid hořečnatý 16 4 Dřeváci Tovačov Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Kalouda 0 2 René Halouzka 09:37 Detail
1. Anna Pacutová 2 0 Eliška Indráková 09:37 Detail
1. Ivana Křumalová 2 0 Jan Navrátil 09:37 Detail
1. Ondřej Číž 2 0 Matouš Berger 09:37 Detail
1. Barbora Chromíková 2 0 Filip Rec 09:37 Detail
2. Barbora Chromíková 2 0 Filip Rec 09:39 Detail
2. Ivana Křumalová 0 2 Jan Navrátil 09:42 Detail
2. Ondřej Číž 2 0 Matouš Berger 09:43 Detail
2. Dominik Kalouda 2 0 René Halouzka 09:47 Detail
2. Anna Pacutová 2 0 Eliška Indráková 09:50 Detail
PORG Ostrava 16 4 Kaktuz Zobrazit/Skrýt detail
1. Justýna Bilanová 2 0 Světlana Charvotová 09:37 Detail
1. Albert Goňo 2 0 Eva Svrčková 09:37 Detail
1. Matěj Walek 2 0 Anatoli Michailidu 09:37 Detail
1. Štěpán Kovalčuk 2 0 Honza Huy Son Vu 09:37 Detail
1. Dervan Tryščuk 0 2 Matěj Klus 09:37 Detail
2. Štěpán Kovalčuk 2 0 Honza Huy Son Vu 09:40 Detail
2. Matěj Walek 2 0 Anatoli Michailidu 09:41 Detail
2. Justýna Bilanová 0 2 Světlana Charvotová 09:45 Detail
2. Dervan Tryščuk 2 0 Matěj Klus 09:46 Detail
2. Albert Goňo 2 0 Eva Svrčková 09:48 Detail
Zoufalci 10 10 Kolofík Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Vrba 0 2 Patrik Zlotý 09:37 Detail
1. Ondřej Krobot 0 2 Richard Budinský 09:37 Detail
1. Viktorie Mazurová 2 0 Matěj Hendrich 09:37 Detail
1. Štěpán Wysoglad 2 0 Ondřej Hořínek 09:37 Detail
1. Matyáš Hartman 0 2 Viktor Konarský 09:37 Detail
2. Štěpán Wysoglad 2 0 Ondřej Hořínek 09:39 Detail
2. Ondřej Krobot 2 0 Richard Budinský 09:41 Detail
2. Lukáš Vrba 2 0 Patrik Zlotý 09:42 Detail
2. Viktorie Mazurová 0 2 Matěj Hendrich 09:42 Detail
2. Matyáš Hartman 0 2 Viktor Konarský 09:45 Detail
Micinky GNJ 16 4 Lopaťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Ferdinand Tischlinger 2 0 Julia Veiserová 09:37 Detail
1. Kateřina Zavadilová 2 0 Natálie Dundrová 09:37 Detail
1. Zuzana Rubinová 2 0 Antonín Laš 09:37 Detail
1. Kristián Matúš 2 0 Jan Blahuta 09:37 Detail
1. Jakub Raitr 2 0 Hynek Dvořák 09:37 Detail
2. Kateřina Zavadilová 0 2 Natálie Dundrová 09:41 Detail
2. Zuzana Rubinová 2 0 Antonín Laš 09:42 Detail
2. Jakub Raitr 0 2 Hynek Dvořák 09:43 Detail
2. Kristián Matúš 2 0 Jan Blahuta 09:45 Detail
2. Ferdinand Tischlinger 2 0 Julia Veiserová 09:47 Detail
7C Kluci 2 18 Kosinka Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Kňura 0 2 Vojtěch Foukal 09:37 Detail
1. Matěj Pyšno 0 2 Tomáš Hanák 09:37 Detail
1. Pavel Kudela 0 2 Ivan Fedoseev 09:37 Detail
1. Vojtěch Tvarůžka 2 0 Matej Matuška 09:37 Detail
1. Lukáš Kupka 0 2 Petr Šalantai 09:37 Detail
2. Lukáš Kupka 0 2 Petr Šalantai 09:38 Detail
2. Pavel Kudela 0 2 Ivan Fedoseev 09:39 Detail
2. Matěj Pyšno 0 2 Tomáš Hanák 09:39 Detail
2. Václav Kňura 0 2 Vojtěch Foukal 09:39 Detail
2. Vojtěch Tvarůžka 0 2 Matej Matuška 09:39 Detail
7. A Hnojník 2! 6 14 Alfa’s Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Šrámek 0 2 Radim Říha 09:37 Detail
1. Nikola Labudová 2 0 Jan Suchan 09:37 Detail
1. Viktorie Vámoš 0 2 Jakub Blažek 09:37 Detail
1. Vojtěch Lokay 0 2 Tereza Havlínová 09:37 Detail
1. Dominik Klepáč 2 0 Simona Kašová 09:37 Detail
2. Nikola Labudová 0 2 Jan Suchan 09:39 Detail
2. Dominik Klepáč 0 2 Simona Kašová 09:41 Detail
2. Vojtěch Lokay 2 0 Tereza Havlínová 09:44 Detail
2. Erik Šrámek 0 2 Radim Říha 09:45 Detail
2. Viktorie Vámoš 0 2 Jakub Blažek 09:45 Detail
Včeličky 6 14 otické křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Tesárková 0 2 Veronika Kušová 09:37 Detail
1. Lenka Biskupová 2 0 Anna Křížová 09:37 Detail
1. Matouš Struziak 2 0 Klára Staňková 09:37 Detail
1. Anna Fabiánová 2 0 Tea Večerková 09:37 Detail
1. Maya Devi Karky 0 2 David Schaffartzik 09:37 Detail
2. Natálie Tesárková 0 2 Veronika Kušová 09:39 Detail
2. Lenka Biskupová 0 2 Anna Křížová 09:39 Detail
2. Anna Fabiánová 0 2 Tea Večerková 09:39 Detail
2. Maya Devi Karky 0 2 David Schaffartzik 09:40 Detail
2. Matouš Struziak 0 2 Klára Staňková 09:40 Detail
Wigym 16 4 Olihně Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Ptáčník 2 0 Jakub Vlček 09:37 Detail
1. Daniel Kukucz 2 0 Nella Pisařovicová 09:37 Detail
1. Ondřej Mikenda 2 0 Ellen Marie Shukes 09:37 Detail
1. Adam Bolek 2 0 Samuel Jüttner 09:37 Detail
1. Tomáš Kopeček 2 0 Karolína Macíčková 09:37 Detail
2. Tomáš Kopeček 2 0 Karolína Macíčková 09:39 Detail
2. Adam Bolek 0 2 Samuel Jüttner 09:41 Detail
2. Ondřej Mikenda 2 0 Ellen Marie Shukes 09:42 Detail
2. Vojtěch Ptáčník 0 2 Jakub Vlček 09:42 Detail
2. Daniel Kukucz 2 0 Nella Pisařovicová 09:45 Detail
Džinové v láhvi 6 14 Eramidavo Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Gaube 0 2 Vojtěch Dokoupil 09:37 Detail
1. Matěj Janovský 2 0 Novotný David 09:37 Detail
1. Jana Barchanská 0 2 Erich Müller 09:37 Detail
1. David Kadrliak 0 2 Michal Pavlica 09:37 Detail
1. Ondřej Kubrický 0 2 Radim Rozprým 09:37 Detail
2. Ondřej Kubrický 0 2 Radim Rozprým 09:39 Detail
2. Matěj Janovský 2 0 Novotný David 09:39 Detail
2. Jana Barchanská 0 2 Erich Müller 09:39 Detail
2. Robin Gaube 2 0 Vojtěch Dokoupil 09:43 Detail
2. David Kadrliak 0 2 Michal Pavlica 09:51 Detail
Tým "švestky" 9.B Kozlovice 0 20 Lentilky Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxmilián Strakoš 0 2 Matěj Mácha 09:37 Detail
1. Tadeáš Svobodník 0 2 Sabina Baranová 09:37 Detail
1. Radek Weissman 0 2 Martin Dudík 09:37 Detail
1. Jakub Jalůvka 0 2 Dung Trinh Manh 09:37 Detail
1. Aneta Vašendová 0 2 Klára Skošníková 09:37 Detail
2. Maxmilián Strakoš 0 2 Matěj Mácha 09:45 Detail
2. Aneta Vašendová 0 2 Klára Skošníková 09:45 Detail
2. Jakub Jalůvka 0 2 Dung Trinh Manh 09:45 Detail
2. Radek Weissman 0 2 Martin Dudík 09:45 Detail
2. Tadeáš Svobodník 0 2 Sabina Baranová 09:45 Detail
Sigma 20 0 Tým "hrušky" 9.B Kozlovice Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Prchal 2 0 František Langer 09:37 Detail
1. Petr Lapka 2 0 Martin Ščepka 09:37 Detail
1. Pavel Šikula 2 0 Zita Křenková 09:37 Detail
1. Jakub Myška 2 0 Beáta Strakošová 09:37 Detail
1. Martin Voženílek 2 0 Daniel Chýlek 09:37 Detail
2. Miroslav Prchal 2 0 František Langer 09:45 Detail
2. Petr Lapka 2 0 Martin Ščepka 09:45 Detail
2. Pavel Šikula 2 0 Zita Křenková 09:45 Detail
2. Jakub Myška 2 0 Beáta Strakošová 09:45 Detail
2. Martin Voženílek 2 0 Daniel Chýlek 09:45 Detail
"ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 12 8 Sedma B Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hubáček 2 0 Barbora Dočková 09:37 Detail
1. Ondřej Grézl 2 0 Tereza Svobodová 09:37 Detail
1. Štěpán Krikel 2 0 David Praslička 09:37 Detail
1. Eliška Příkopová 2 0 Elizabeth Lee 09:37 Detail
1. Martin Urban 0 2 Andrea Švanigová 09:37 Detail
2. Zdeněk Hubáček 0 2 Barbora Dočková 09:39 Detail
2. Eliška Příkopová 0 2 Elizabeth Lee 09:39 Detail
2. Štěpán Krikel 2 0 David Praslička 09:39 Detail
2. Ondřej Grézl 2 0 Tereza Svobodová 09:39 Detail
2. Martin Urban 0 2 Andrea Švanigová 09:40 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křížky apokalypsy 8 72 4 24
2. Fofíkovci 8 60 10 36
3. Kinda SUS 8 54 9 36
4. PORG Ostrava juniors 7 54 6 21
5. Quarta 6 58 8 20
6. PORG Ostrava 6 56 8 16
7. Nevím 6 52 6 16
8. Oxid hořečnatý 6 50 7 14
9. KYS 6 44 10 28
10. Micinky GNJ 5 52 11 21
11. Eramidavo 4 48 6 8
12. otické křížky 4 48 6 8
13. Dřeváci Tovačov 4 46 6 6
14. Kosinka 4 44 10 12
15. Wigym 4 42 9 10
16. Zoufalci 4 40 7 13
17. Kaktuz 4 36 10 16
18. TSU 4 34 10 8
19. Kolofík 4 34 7 11
20. Alfa’s 4 34 4 8
21. Sigma 3 44 7 3
22. Lopaťáci 3 42 9 6
23. Lentilky 3 42 7 5
24. Džinové v láhvi 2 34 11 8
25. Olihně 2 28 10 8
26. "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 2 28 8 0
27. Včeličky 2 26 10 0
28. 7. A Hnojník 2! 2 24 8 0
29. 7C Kluci 2 20 10 0
30. Tým "švestky" 9.B Kozlovice 1 10 7 4
31. Sedma B 0 20 4 0
32. Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 0 4 9 0

Začátek: 11. 11. 09:14

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
TSU 2 18 Quarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Hynková 0 2 Josef Černý 09:14 Detail
1. Simona Hejtmanová 2 0 Martin Petrík 09:14 Detail
1. Stella Bártková 0 2 Anna Kubátová 09:14 Detail
1. Viktorie Hrudníková 0 2 Antonín Orság 09:14 Detail
1. Eliška Sigmundová 0 2 Patrik Zouhar 09:14 Detail
2. Simona Hejtmanová 0 2 Martin Petrík 09:15 Detail
2. Stella Bártková 0 2 Anna Kubátová 09:16 Detail
2. Viktorie Hrudníková 0 2 Antonín Orság 09:16 Detail
2. Eliška Sigmundová 0 2 Patrik Zouhar 09:17 Detail
2. Marie Hynková 0 2 Josef Černý 09:17 Detail
Micinky GNJ 8 12 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Ferdinand Tischlinger 0 2 Daniel Antoš 09:14 Detail
1. Kateřina Zavadilová 2 0 Eliška Slípková 09:14 Detail
1. Zuzana Rubinová 2 0 Vojtěch Gregořica 09:14 Detail
1. Kristián Matúš 0 2 Matěj Kotrba 09:14 Detail
1. Jakub Raitr 0 2 Jakub Vícha 09:14 Detail
2. Kateřina Zavadilová 0 2 Eliška Slípková 09:16 Detail
2. Jakub Raitr 2 0 Jakub Vícha 09:17 Detail
2. Zuzana Rubinová 2 0 Vojtěch Gregořica 09:17 Detail
2. Kristián Matúš 0 2 Matěj Kotrba 09:18 Detail
2. Ferdinand Tischlinger 0 2 Daniel Antoš 09:18 Detail
Včeličky 0 20 Křížky apokalypsy Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Tesárková 0 2 Maxim Hrabčík 09:14 Detail
1. Lenka Biskupová 0 2 Šimon Horenský 09:14 Detail
1. Matouš Struziak 0 2 Šimon Rousek 09:14 Detail
1. Anna Fabiánová 0 2 Míša Baník 09:14 Detail
1. Maya Devi Karky 0 2 Stanislav Müller 09:14 Detail
2. Maya Devi Karky 0 2 Stanislav Müller 09:14 Detail
2. Anna Fabiánová 0 2 Míša Baník 09:16 Detail
2. Lenka Biskupová 0 2 Šimon Horenský 09:16 Detail
2. Matouš Struziak 0 2 Šimon Rousek 09:17 Detail
2. Natálie Tesárková 0 2 Maxim Hrabčík 09:18 Detail
Wigym 8 12 Fofíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Ptáčník 0 2 Adam Pavelka 09:14 Detail
1. Daniel Kukucz 0 2 Martin Fof 09:14 Detail
1. Ondřej Mikenda 0 2 Michal Pavlíček 09:14 Detail
1. Adam Bolek 0 2 Jakub Hronek 09:14 Detail
1. Tomáš Kopeček 2 0 Marek Chwistek 09:14 Detail
2. Adam Bolek 2 0 Jakub Hronek 09:16 Detail
2. Vojtěch Ptáčník 2 0 Adam Pavelka 09:16 Detail
2. Daniel Kukucz 0 2 Martin Fof 09:17 Detail
2. Tomáš Kopeček 2 0 Marek Chwistek 09:18 Detail
2. Ondřej Mikenda 0 2 Michal Pavlíček 09:22 Detail
Kosinka 8 12 KYS Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Foukal 2 0 Josef Németh 09:14 Detail
1. Tomáš Hanák 0 2 Tomáš Dreiseitl 09:14 Detail
1. Ivan Fedoseev 2 0 Tomáš Hronek 09:14 Detail
1. Matej Matuška 0 2 Pavel Tůma 09:14 Detail
1. Petr Šalantai 0 2 Matěj Kvita 09:14 Detail
2. Petr Šalantai 0 2 Matěj Kvita 09:16 Detail
2. Matej Matuška 0 2 Pavel Tůma 09:18 Detail
2. Tomáš Hanák 0 2 Tomáš Dreiseitl 09:19 Detail
2. Vojtěch Foukal 2 0 Josef Németh 09:27 Detail
2. Ivan Fedoseev 2 0 Tomáš Hronek 09:27 Detail
Olihně 6 14 Nevím Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 0 2 Štěpán Peroutík 09:14 Detail
1. Nella Pisařovicová 0 2 Eliška Kudělková 09:14 Detail
1. Ellen Marie Shukes 2 0 Alica Krausová 09:14 Detail
1. Samuel Jüttner 0 2 Tomáš Palacký 09:14 Detail
1. Karolína Macíčková 2 0 Tomáš Chalas 09:14 Detail
2. Nella Pisařovicová 0 2 Eliška Kudělková 09:15 Detail
2. Samuel Jüttner 0 2 Tomáš Palacký 09:15 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Štěpán Peroutík 09:16 Detail
2. Ellen Marie Shukes 0 2 Alica Krausová 09:18 Detail
2. Karolína Macíčková 2 0 Tomáš Chalas 09:18 Detail
Oxid hořečnatý 12 8 Lopaťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Kalouda 2 0 Julia Veiserová 09:14 Detail
1. Anna Pacutová 0 2 Natálie Dundrová 09:14 Detail
1. Ivana Křumalová 2 0 Antonín Laš 09:14 Detail
1. Ondřej Číž 2 0 Jan Blahuta 09:14 Detail
1. Barbora Chromíková 0 2 Hynek Dvořák 09:14 Detail
2. Barbora Chromíková 2 0 Hynek Dvořák 09:17 Detail
2. Dominik Kalouda 2 0 Julia Veiserová 09:17 Detail
2. Ivana Křumalová 0 2 Antonín Laš 09:19 Detail
2. Anna Pacutová 0 2 Natálie Dundrová 09:21 Detail
2. Ondřej Číž 2 0 Jan Blahuta 09:21 Detail
Džinové v láhvi 8 12 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Gaube 2 0 Tran Anh Quan 09:14 Detail
1. Matěj Janovský 0 2 Park Haeseong 09:14 Detail
1. Jana Barchanská 0 2 Lukáš Novák 09:14 Detail
1. David Kadrliak 0 2 Tomáš Mikula 09:14 Detail
1. Ondřej Kubrický 0 2 Santina Maya Frenn 09:14 Detail
2. Jana Barchanská 2 0 Lukáš Novák 09:16 Detail
2. Robin Gaube 2 0 Tran Anh Quan 09:17 Detail
2. Ondřej Kubrický 2 0 Santina Maya Frenn 09:17 Detail
2. David Kadrliak 0 2 Tomáš Mikula 09:20 Detail
2. Matěj Janovský 0 2 Park Haeseong 09:20 Detail
Kaktuz 12 8 Eramidavo Zobrazit/Skrýt detail
1. Světlana Charvotová 0 2 Vojtěch Dokoupil 09:14 Detail
1. Eva Svrčková 2 0 Novotný David 09:14 Detail
1. Anatoli Michailidu 0 2 Erich Müller 09:14 Detail
1. Honza Huy Son Vu 2 0 Michal Pavlica 09:14 Detail
1. Matěj Klus 2 0 Radim Rozprým 09:14 Detail
2. Honza Huy Son Vu 2 0 Michal Pavlica 09:15 Detail
2. Matěj Klus 2 0 Radim Rozprým 09:15 Detail
2. Anatoli Michailidu 0 2 Erich Müller 09:18 Detail
2. Eva Svrčková 2 0 Novotný David 09:18 Detail
2. Světlana Charvotová 0 2 Vojtěch Dokoupil 09:19 Detail
PORG Ostrava 12 8 otické křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Justýna Bilanová 2 0 Veronika Kušová 09:14 Detail
1. Albert Goňo 2 0 Anna Křížová 09:14 Detail
1. Matěj Walek 0 2 Klára Staňková 09:14 Detail
1. Štěpán Kovalčuk 2 0 Tea Večerková 09:14 Detail
1. Dervan Tryščuk 2 0 David Schaffartzik 09:14 Detail
2. Justýna Bilanová 0 2 Veronika Kušová 09:16 Detail
2. Dervan Tryščuk 0 2 David Schaffartzik 09:16 Detail
2. Štěpán Kovalčuk 2 0 Tea Večerková 09:16 Detail
2. Albert Goňo 2 0 Anna Křížová 09:17 Detail
2. Matěj Walek 0 2 Klára Staňková 09:18 Detail
Tým "švestky" 9.B Kozlovice 0 20 Dřeváci Tovačov Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxmilián Strakoš 0 2 René Halouzka 09:14 Detail
1. Tadeáš Svobodník 0 2 Eliška Indráková 09:14 Detail
1. Radek Weissman 0 2 Jan Navrátil 09:14 Detail
1. Jakub Jalůvka 0 2 Matouš Berger 09:14 Detail
1. Aneta Vašendová 0 2 Filip Rec 09:14 Detail
2. Tadeáš Svobodník 0 2 Eliška Indráková 09:21 Detail
2. Aneta Vašendová 0 2 Filip Rec 09:21 Detail
2. Maxmilián Strakoš 0 2 René Halouzka 09:21 Detail
2. Radek Weissman 0 2 Jan Navrátil 09:21 Detail
2. Jakub Jalůvka 0 2 Matouš Berger 09:21 Detail
Zoufalci 14 6 Lentilky Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Vrba 0 2 Matěj Mácha 09:14 Detail
1. Ondřej Krobot 2 0 Sabina Baranová 09:14 Detail
1. Viktorie Mazurová 2 0 Martin Dudík 09:14 Detail
1. Štěpán Wysoglad 0 2 Dung Trinh Manh 09:14 Detail
1. Matyáš Hartman 2 0 Klára Skošníková 09:14 Detail
2. Viktorie Mazurová 0 2 Martin Dudík 09:17 Detail
2. Ondřej Krobot 2 0 Sabina Baranová 09:18 Detail
2. Matyáš Hartman 2 0 Klára Skošníková 09:19 Detail
2. Štěpán Wysoglad 2 0 Dung Trinh Manh 09:24 Detail
2. Lukáš Vrba 2 0 Matěj Mácha 09:25 Detail
Sigma 8 12 Kolofík Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Prchal 0 2 Patrik Zlotý 09:14 Detail
1. Petr Lapka 0 2 Richard Budinský 09:14 Detail
1. Pavel Šikula 0 2 Matěj Hendrich 09:14 Detail
1. Jakub Myška 2 0 Ondřej Hořínek 09:14 Detail
1. Martin Voženílek 2 0 Viktor Konarský 09:14 Detail
2. Miroslav Prchal 0 2 Patrik Zlotý 09:16 Detail
2. Petr Lapka 0 2 Richard Budinský 09:17 Detail
2. Pavel Šikula 0 2 Matěj Hendrich 09:18 Detail
2. Jakub Myška 2 0 Ondřej Hořínek 09:19 Detail
2. Martin Voženílek 2 0 Viktor Konarský 09:21 Detail
7C Kluci 14 6 Sedma B Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Kňura 0 2 Barbora Dočková 09:14 Detail
1. Matěj Pyšno 0 2 Tereza Svobodová 09:14 Detail
1. Pavel Kudela 2 0 David Praslička 09:14 Detail
1. Vojtěch Tvarůžka 2 0 Elizabeth Lee 09:14 Detail
1. Lukáš Kupka 2 0 Andrea Švanigová 09:14 Detail
2. Václav Kňura 0 2 Barbora Dočková 09:15 Detail
2. Pavel Kudela 2 0 David Praslička 09:15 Detail
2. Lukáš Kupka 2 0 Andrea Švanigová 09:15 Detail
2. Vojtěch Tvarůžka 2 0 Elizabeth Lee 09:15 Detail
2. Matěj Pyšno 2 0 Tereza Svobodová 09:15 Detail
"ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 8 12 Alfa’s Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hubáček 0 2 Radim Říha 09:14 Detail
1. Ondřej Grézl 0 2 Jan Suchan 09:14 Detail
1. Štěpán Krikel 0 2 Jakub Blažek 09:14 Detail
1. Eliška Příkopová 0 2 Tereza Havlínová 09:14 Detail
1. Martin Urban 2 0 Simona Kašová 09:14 Detail
2. Martin Urban 2 0 Simona Kašová 09:15 Detail
2. Zdeněk Hubáček 0 2 Radim Říha 09:15 Detail
2. Ondřej Grézl 2 0 Jan Suchan 09:16 Detail
2. Štěpán Krikel 0 2 Jakub Blažek 09:16 Detail
2. Eliška Příkopová 2 0 Tereza Havlínová 09:17 Detail
7. A Hnojník 2! 16 4 Tým "hrušky" 9.B Kozlovice Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Šrámek 2 0 František Langer 09:14 Detail
1. Nikola Labudová 2 0 Martin Ščepka 09:14 Detail
1. Viktorie Vámoš 2 0 Zita Křenková 09:14 Detail
1. Vojtěch Lokay 2 0 Beáta Strakošová 09:14 Detail
1. Dominik Klepáč 2 0 Daniel Chýlek 09:14 Detail
2. Dominik Klepáč 2 0 Daniel Chýlek 09:21 Detail
2. Erik Šrámek 0 2 František Langer 09:21 Detail
2. Viktorie Vámoš 0 2 Zita Křenková 09:21 Detail
2. Nikola Labudová 2 0 Martin Ščepka 09:21 Detail
2. Vojtěch Lokay 2 0 Beáta Strakošová 09:21 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křížky apokalypsy 6 56 2 8
2. Quarta 6 52 3 18
3. Nevím 6 48 2 12
4. Fofíkovci 6 46 2 16
5. Kinda SUS 6 40 2 12
6. KYS 6 38 4 20
7. PORG Ostrava juniors 5 40 2 11
8. Dřeváci Tovačov 4 42 1 2
9. PORG Ostrava 4 40 2 4
10. Oxid hořečnatý 4 34 3 6
11. Kaktuz 4 32 2 8
12. TSU 4 28 2 4
13. Lopaťáci 3 38 3 5
14. Micinky GNJ 3 36 5 11
15. Zoufalci 3 30 3 5
16. Kolofík 3 24 1 3
17. Eramidavo 2 34 4 4
18. otické křížky 2 34 4 4
19. Džinové v láhvi 2 28 5 4
20. Kosinka 2 26 6 8
21. Wigym 2 26 6 2
22. Olihně 2 24 6 4
23. Včeličky 2 20 6 0
24. Alfa’s 2 20 2 0
25. 7C Kluci 2 18 5 0
26. 7. A Hnojník 2! 2 18 2 0
27. Sigma 1 24 3 1
28. Lentilky 1 22 2 1
29. Tým "švestky" 9.B Kozlovice 1 10 3 3
30. "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 0 16 4 0
31. Sedma B 0 12 2 0
32. Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 0 4 4 0

Začátek: 11. 11. 08:51

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Kosinka 6 14 Kinda SUS Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Foukal 0 2 Daniel Antoš 08:51 Detail
1. Tomáš Hanák 0 2 Eliška Slípková 08:51 Detail
1. Ivan Fedoseev 0 2 Vojtěch Gregořica 08:51 Detail
1. Matej Matuška 2 0 Matěj Kotrba 08:51 Detail
1. Petr Šalantai 0 2 Jakub Vícha 08:51 Detail
2. Petr Šalantai 0 2 Jakub Vícha 08:53 Detail
2. Vojtěch Foukal 2 0 Daniel Antoš 08:55 Detail
2. Tomáš Hanák 0 2 Eliška Slípková 08:56 Detail
2. Matej Matuška 0 2 Matěj Kotrba 08:59 Detail
2. Ivan Fedoseev 2 0 Vojtěch Gregořica 09:00 Detail
Olihně 2 18 Křížky apokalypsy Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Maxim Hrabčík 08:51 Detail
1. Nella Pisařovicová 0 2 Šimon Horenský 08:51 Detail
1. Ellen Marie Shukes 0 2 Šimon Rousek 08:51 Detail
1. Samuel Jüttner 0 2 Míša Baník 08:51 Detail
1. Karolína Macíčková 0 2 Stanislav Müller 08:51 Detail
2. Ellen Marie Shukes 0 2 Šimon Rousek 08:53 Detail
2. Samuel Jüttner 0 2 Míša Baník 08:55 Detail
2. Nella Pisařovicová 0 2 Šimon Horenský 08:56 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Maxim Hrabčík 08:58 Detail
2. Karolína Macíčková 0 2 Stanislav Müller 08:58 Detail
TSU 12 8 Eramidavo Zobrazit/Skrýt detail
1. Marie Hynková 2 0 Vojtěch Dokoupil 08:51 Detail
1. Simona Hejtmanová 2 0 Novotný David 08:51 Detail
1. Stella Bártková 2 0 Erich Müller 08:51 Detail
1. Viktorie Hrudníková 2 0 Michal Pavlica 08:51 Detail
1. Eliška Sigmundová 0 2 Radim Rozprým 08:51 Detail
2. Stella Bártková 0 2 Erich Müller 08:53 Detail
2. Viktorie Hrudníková 2 0 Michal Pavlica 08:53 Detail
2. Simona Hejtmanová 0 2 Novotný David 08:53 Detail
2. Eliška Sigmundová 2 0 Radim Rozprým 08:55 Detail
2. Marie Hynková 0 2 Vojtěch Dokoupil 09:00 Detail
Oxid hořečnatý 2 18 Fofíkovci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Kalouda 0 2 Adam Pavelka 08:51 Detail
1. Anna Pacutová 0 2 Martin Fof 08:51 Detail
1. Ivana Křumalová 0 2 Michal Pavlíček 08:51 Detail
1. Ondřej Číž 2 0 Jakub Hronek 08:51 Detail
1. Barbora Chromíková 0 2 Marek Chwistek 08:51 Detail
2. Ondřej Číž 0 2 Jakub Hronek 08:54 Detail
2. Anna Pacutová 0 2 Martin Fof 08:55 Detail
2. Barbora Chromíková 0 2 Marek Chwistek 08:57 Detail
2. Dominik Kalouda 0 2 Adam Pavelka 08:57 Detail
2. Ivana Křumalová 0 2 Michal Pavlíček 08:58 Detail
Wigym 4 16 Nevím Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Ptáčník 0 2 Štěpán Peroutík 08:51 Detail
1. Daniel Kukucz 0 2 Eliška Kudělková 08:51 Detail
1. Ondřej Mikenda 0 2 Alica Krausová 08:51 Detail
1. Adam Bolek 0 2 Tomáš Palacký 08:51 Detail
1. Tomáš Kopeček 2 0 Tomáš Chalas 08:51 Detail
2. Tomáš Kopeček 0 2 Tomáš Chalas 08:53 Detail
2. Vojtěch Ptáčník 0 2 Štěpán Peroutík 08:53 Detail
2. Adam Bolek 0 2 Tomáš Palacký 08:55 Detail
2. Daniel Kukucz 0 2 Eliška Kudělková 08:56 Detail
2. Ondřej Mikenda 2 0 Alica Krausová 08:58 Detail
Kaktuz 6 14 KYS Zobrazit/Skrýt detail
1. Světlana Charvotová 0 2 Josef Németh 08:51 Detail
1. Eva Svrčková 2 0 Tomáš Dreiseitl 08:51 Detail
1. Anatoli Michailidu 0 2 Tomáš Hronek 08:51 Detail
1. Honza Huy Son Vu 0 2 Pavel Tůma 08:51 Detail
1. Matěj Klus 2 0 Matěj Kvita 08:51 Detail
2. Honza Huy Son Vu 2 0 Pavel Tůma 08:53 Detail
2. Anatoli Michailidu 0 2 Tomáš Hronek 08:54 Detail
2. Matěj Klus 0 2 Matěj Kvita 08:58 Detail
2. Eva Svrčková 0 2 Tomáš Dreiseitl 09:05 Detail
2. Světlana Charvotová 0 2 Josef Németh 09:05 Detail
Zoufalci 6 14 Quarta Zobrazit/Skrýt detail
1. Lukáš Vrba 0 2 Josef Černý 08:51 Detail
1. Ondřej Krobot 2 0 Martin Petrík 08:51 Detail
1. Viktorie Mazurová 2 0 Anna Kubátová 08:51 Detail
1. Štěpán Wysoglad 0 2 Antonín Orság 08:51 Detail
1. Matyáš Hartman 0 2 Patrik Zouhar 08:51 Detail
2. Štěpán Wysoglad 0 2 Antonín Orság 08:53 Detail
2. Ondřej Krobot 2 0 Martin Petrík 08:55 Detail
2. Viktorie Mazurová 0 2 Anna Kubátová 08:55 Detail
2. Matyáš Hartman 0 2 Patrik Zouhar 08:57 Detail
2. Lukáš Vrba 0 2 Josef Černý 09:02 Detail
Tým "švestky" 9.B Kozlovice 0 20 Lopaťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxmilián Strakoš 0 2 Julia Veiserová 08:51 Detail
1. Tadeáš Svobodník 0 2 Natálie Dundrová 08:51 Detail
1. Radek Weissman 0 2 Antonín Laš 08:51 Detail
1. Jakub Jalůvka 0 2 Jan Blahuta 08:51 Detail
1. Aneta Vašendová 0 2 Hynek Dvořák 08:51 Detail
2. Jakub Jalůvka 0 2 Jan Blahuta 08:59 Detail
2. Tadeáš Svobodník 0 2 Natálie Dundrová 08:59 Detail
2. Radek Weissman 0 2 Antonín Laš 08:59 Detail
2. Maxmilián Strakoš 0 2 Julia Veiserová 08:59 Detail
2. Aneta Vašendová 0 2 Hynek Dvořák 08:59 Detail
Micinky GNJ 18 2 Kolofík Zobrazit/Skrýt detail
1. Ferdinand Tischlinger 2 0 Patrik Zlotý 08:51 Detail
1. Kateřina Zavadilová 2 0 Richard Budinský 08:51 Detail
1. Zuzana Rubinová 2 0 Matěj Hendrich 08:51 Detail
1. Kristián Matúš 0 2 Ondřej Hořínek 08:51 Detail
1. Jakub Raitr 2 0 Viktor Konarský 08:51 Detail
2. Kateřina Zavadilová 2 0 Richard Budinský 08:54 Detail
2. Kristián Matúš 2 0 Ondřej Hořínek 08:55 Detail
2. Zuzana Rubinová 2 0 Matěj Hendrich 08:56 Detail
2. Jakub Raitr 2 0 Viktor Konarský 09:01 Detail
2. Ferdinand Tischlinger 2 0 Patrik Zlotý 09:03 Detail
7C Kluci 2 18 PORG Ostrava juniors Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Kňura 0 2 Tran Anh Quan 08:52 Detail
1. Matěj Pyšno 0 2 Park Haeseong 08:52 Detail
1. Pavel Kudela 0 2 Lukáš Novák 08:52 Detail
1. Vojtěch Tvarůžka 0 2 Tomáš Mikula 08:52 Detail
1. Lukáš Kupka 2 0 Santina Maya Frenn 08:52 Detail
2. Václav Kňura 0 2 Tran Anh Quan 08:53 Detail
2. Vojtěch Tvarůžka 0 2 Tomáš Mikula 08:54 Detail
2. Matěj Pyšno 0 2 Park Haeseong 08:54 Detail
2. Pavel Kudela 0 2 Lukáš Novák 08:55 Detail
2. Lukáš Kupka 0 2 Santina Maya Frenn 08:57 Detail
Džinové v láhvi 16 4 Alfa’s Zobrazit/Skrýt detail
1. Robin Gaube 2 0 Radim Říha 08:52 Detail
1. Matěj Janovský 2 0 Jan Suchan 08:52 Detail
1. Jana Barchanská 2 0 Jakub Blažek 08:52 Detail
1. David Kadrliak 2 0 Tereza Havlínová 08:52 Detail
1. Ondřej Kubrický 2 0 Simona Kašová 08:52 Detail
2. Robin Gaube 2 0 Radim Říha 08:53 Detail
2. David Kadrliak 0 2 Tereza Havlínová 08:54 Detail
2. Matěj Janovský 0 2 Jan Suchan 08:54 Detail
2. Jana Barchanská 2 0 Jakub Blažek 08:55 Detail
2. Ondřej Kubrický 2 0 Simona Kašová 08:56 Detail
Včeličky 20 0 Sedma B Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Tesárková 2 0 Barbora Dočková 08:52 Detail
1. Lenka Biskupová 2 0 Tereza Svobodová 08:52 Detail
1. Matouš Struziak 2 0 David Praslička 08:52 Detail
1. Anna Fabiánová 2 0 Elizabeth Lee 08:52 Detail
1. Maya Devi Karky 2 0 Andrea Švanigová 08:52 Detail
2. Maya Devi Karky 2 0 Andrea Švanigová 08:52 Detail
2. Natálie Tesárková 2 0 Barbora Dočková 08:52 Detail
2. Lenka Biskupová 2 0 Tereza Svobodová 08:53 Detail
2. Anna Fabiánová 2 0 Elizabeth Lee 08:53 Detail
2. Matouš Struziak 2 0 David Praslička 08:55 Detail
PORG Ostrava 20 0 Tým "hrušky" 9.B Kozlovice Zobrazit/Skrýt detail
1. Justýna Bilanová 2 0 František Langer 08:52 Detail
1. Albert Goňo 2 0 Martin Ščepka 08:52 Detail
1. Matěj Walek 2 0 Zita Křenková 08:52 Detail
1. Štěpán Kovalčuk 2 0 Beáta Strakošová 08:52 Detail
1. Dervan Tryščuk 2 0 Daniel Chýlek 08:52 Detail
2. Matěj Walek 2 0 Zita Křenková 08:59 Detail
2. Štěpán Kovalčuk 2 0 Beáta Strakošová 08:59 Detail
2. Justýna Bilanová 2 0 František Langer 08:59 Detail
2. Dervan Tryščuk 2 0 Daniel Chýlek 08:59 Detail
2. Albert Goňo 2 0 Martin Ščepka 08:59 Detail
7. A Hnojník 2! 0 20 otické křížky Zobrazit/Skrýt detail
1. Erik Šrámek 0 2 Veronika Kušová 08:52 Detail
1. Nikola Labudová 0 2 Anna Křížová 08:52 Detail
1. Viktorie Vámoš 0 2 Klára Staňková 08:52 Detail
1. Vojtěch Lokay 0 2 Tea Večerková 08:52 Detail
1. Dominik Klepáč 0 2 David Schaffartzik 08:52 Detail
2. Nikola Labudová 0 2 Anna Křížová 08:52 Detail
2. Dominik Klepáč 0 2 David Schaffartzik 08:53 Detail
2. Vojtěch Lokay 0 2 Tea Večerková 08:56 Detail
2. Viktorie Vámoš 0 2 Klára Staňková 08:59 Detail
2. Erik Šrámek 0 2 Veronika Kušová 08:59 Detail
Sigma 10 10 Lentilky Zobrazit/Skrýt detail
1. Miroslav Prchal 0 2 Matěj Mácha 08:52 Detail
1. Petr Lapka 2 0 Sabina Baranová 08:52 Detail
1. Pavel Šikula 2 0 Martin Dudík 08:52 Detail
1. Jakub Myška 0 2 Dung Trinh Manh 08:52 Detail
1. Martin Voženílek 0 2 Klára Skošníková 08:52 Detail
2. Petr Lapka 2 0 Sabina Baranová 08:53 Detail
2. Martin Voženílek 2 0 Klára Skošníková 08:53 Detail
2. Jakub Myška 0 2 Dung Trinh Manh 08:54 Detail
2. Pavel Šikula 2 0 Martin Dudík 08:56 Detail
2. Miroslav Prchal 0 2 Matěj Mácha 08:58 Detail
"ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 6 14 Dřeváci Tovačov Zobrazit/Skrýt detail
1. Zdeněk Hubáček 2 0 René Halouzka 08:52 Detail
1. Ondřej Grézl 0 2 Eliška Indráková 08:52 Detail
1. Štěpán Krikel 0 2 Jan Navrátil 08:52 Detail
1. Eliška Příkopová 0 2 Matouš Berger 08:52 Detail
1. Martin Urban 2 0 Filip Rec 08:52 Detail
2. Eliška Příkopová 2 0 Matouš Berger 08:53 Detail
2. Štěpán Krikel 0 2 Jan Navrátil 08:53 Detail
2. Martin Urban 0 2 Filip Rec 08:55 Detail
2. Ondřej Grézl 0 2 Eliška Indráková 08:57 Detail
2. Zdeněk Hubáček 0 2 René Halouzka 08:58 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Křížky apokalypsy 4 36 0 4
2. Fofíkovci 4 34 0 8
3. Quarta 4 34 0 6
4. Nevím 4 34 0 4
5. Kinda SUS 4 28 0 6
6. KYS 4 26 0 8
7. TSU 4 26 0 4
8. Lopaťáci 3 30 0 3
9. Micinky GNJ 3 28 0 5
10. PORG Ostrava juniors 3 28 0 3
11. PORG Ostrava 2 28 0 0
12. Eramidavo 2 26 0 0
13. otické křížky 2 26 0 0
14. Oxid hořečnatý 2 22 0 0
15. Dřeváci Tovačov 2 22 0 0
16. Kaktuz 2 20 0 4
17. Včeličky 2 20 0 0
18. Džinové v láhvi 2 20 0 0
19. Kosinka 2 18 0 4
20. Wigym 2 18 0 2
21. Olihně 2 18 0 0
22. Zoufalci 1 16 0 3
23. Sigma 1 16 0 1
24. Lentilky 1 16 0 1
25. Kolofík 1 12 0 1
26. Tým "švestky" 9.B Kozlovice 1 10 0 1
27. Alfa’s 0 8 0 0
28. "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 0 8 0 0
29. Sedma B 0 6 0 0
30. 7C Kluci 0 4 0 0
31. 7. A Hnojník 2! 0 2 0 0
32. Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 0 0 0 0

Začátek: 11. 11. 08:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Nevím 18 2 7C Kluci Zobrazit/Skrýt detail
1. Štěpán Peroutík 0 2 Václav Kňura 08:30 Detail
1. Eliška Kudělková 2 0 Matěj Pyšno 08:30 Detail
1. Alica Krausová 2 0 Pavel Kudela 08:30 Detail
1. Tomáš Palacký 2 0 Vojtěch Tvarůžka 08:30 Detail
1. Tomáš Chalas 2 0 Lukáš Kupka 08:30 Detail
2. Alica Krausová 2 0 Pavel Kudela 08:31 Detail
2. Tomáš Chalas 2 0 Lukáš Kupka 08:31 Detail
2. Eliška Kudělková 2 0 Matěj Pyšno 08:31 Detail
2. Štěpán Peroutík 2 0 Václav Kňura 08:31 Detail
2. Tomáš Palacký 2 0 Vojtěch Tvarůžka 08:31 Detail
Alfa’s 4 16 Olihně Zobrazit/Skrýt detail
1. Radim Říha 2 0 Jakub Vlček 08:30 Detail
1. Jan Suchan 0 2 Nella Pisařovicová 08:30 Detail
1. Jakub Blažek 0 2 Ellen Marie Shukes 08:30 Detail
1. Tereza Havlínová 0 2 Samuel Jüttner 08:30 Detail
1. Simona Kašová 0 2 Karolína Macíčková 08:30 Detail
2. Radim Říha 0 2 Jakub Vlček 08:31 Detail
2. Simona Kašová 0 2 Karolína Macíčková 08:31 Detail
2. Jakub Blažek 0 2 Ellen Marie Shukes 08:31 Detail
2. Jan Suchan 2 0 Nella Pisařovicová 08:32 Detail
2. Tereza Havlínová 0 2 Samuel Jüttner 08:33 Detail
Quarta 20 0 Včeličky Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Černý 2 0 Natálie Tesárková 08:30 Detail
1. Martin Petrík 2 0 Lenka Biskupová 08:30 Detail
1. Anna Kubátová 2 0 Matouš Struziak 08:30 Detail
1. Antonín Orság 2 0 Anna Fabiánová 08:30 Detail
1. Patrik Zouhar 2 0 Maya Devi Karky 08:30 Detail
2. Antonín Orság 2 0 Anna Fabiánová 08:31 Detail
2. Martin Petrík 2 0 Lenka Biskupová 08:32 Detail
2. Josef Černý 2 0 Natálie Tesárková 08:33 Detail
2. Anna Kubátová 2 0 Matouš Struziak 08:33 Detail
2. Patrik Zouhar 2 0 Maya Devi Karky 08:38 Detail
Kinda SUS 14 6 Sigma Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Antoš 2 0 Miroslav Prchal 08:30 Detail
1. Eliška Slípková 2 0 Petr Lapka 08:30 Detail
1. Vojtěch Gregořica 2 0 Pavel Šikula 08:30 Detail
1. Matěj Kotrba 0 2 Jakub Myška 08:30 Detail
1. Jakub Vícha 2 0 Martin Voženílek 08:30 Detail
2. Vojtěch Gregořica 0 2 Pavel Šikula 08:32 Detail
2. Jakub Vícha 0 2 Martin Voženílek 08:33 Detail
2. Eliška Slípková 2 0 Petr Lapka 08:34 Detail
2. Daniel Antoš 2 0 Miroslav Prchal 08:36 Detail
2. Matěj Kotrba 2 0 Jakub Myška 08:37 Detail
Lopaťáci 10 10 Zoufalci Zobrazit/Skrýt detail
1. Julia Veiserová 2 0 Lukáš Vrba 08:30 Detail
1. Natálie Dundrová 0 2 Ondřej Krobot 08:30 Detail
1. Antonín Laš 2 0 Viktorie Mazurová 08:30 Detail
1. Jan Blahuta 0 2 Štěpán Wysoglad 08:30 Detail
1. Hynek Dvořák 2 0 Matyáš Hartman 08:30 Detail
2. Natálie Dundrová 0 2 Ondřej Krobot 08:33 Detail
2. Hynek Dvořák 2 0 Matyáš Hartman 08:34 Detail
2. Antonín Laš 0 2 Viktorie Mazurová 08:34 Detail
2. Jan Blahuta 0 2 Štěpán Wysoglad 08:37 Detail
2. Julia Veiserová 2 0 Lukáš Vrba 08:39 Detail
Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 0 20 Oxid hořečnatý Zobrazit/Skrýt detail
1. František Langer 0 2 Dominik Kalouda 08:30 Detail
1. Martin Ščepka 0 2 Anna Pacutová 08:30 Detail
1. Zita Křenková 0 2 Ivana Křumalová 08:30 Detail
1. Beáta Strakošová 0 2 Ondřej Číž 08:30 Detail
1. Daniel Chýlek 0 2 Barbora Chromíková 08:30 Detail
2. František Langer 0 2 Dominik Kalouda 08:37 Detail
2. Martin Ščepka 0 2 Anna Pacutová 08:37 Detail
2. Zita Křenková 0 2 Ivana Křumalová 08:37 Detail
2. Beáta Strakošová 0 2 Ondřej Číž 08:37 Detail
2. Daniel Chýlek 0 2 Barbora Chromíková 08:37 Detail
Kolofík 10 10 Tým "švestky" 9.B Kozlovice Zobrazit/Skrýt detail
1. Patrik Zlotý 0 2 Maxmilián Strakoš 08:30 Detail
1. Richard Budinský 0 2 Tadeáš Svobodník 08:30 Detail
1. Matěj Hendrich 0 2 Radek Weissman 08:30 Detail
1. Ondřej Hořínek 0 2 Jakub Jalůvka 08:30 Detail
1. Viktor Konarský 0 2 Aneta Vašendová 08:30 Detail
2. Viktor Konarský 2 0 Aneta Vašendová 08:37 Detail
2. Patrik Zlotý 2 0 Maxmilián Strakoš 08:37 Detail
2. Richard Budinský 2 0 Tadeáš Svobodník 08:37 Detail
2. Matěj Hendrich 2 0 Radek Weissman 08:37 Detail
2. Ondřej Hořínek 2 0 Jakub Jalůvka 08:37 Detail
Křížky apokalypsy 18 2 "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) Zobrazit/Skrýt detail
1. Maxim Hrabčík 2 0 Zdeněk Hubáček 08:30 Detail
1. Šimon Horenský 2 0 Ondřej Grézl 08:30 Detail
1. Šimon Rousek 2 0 Štěpán Krikel 08:30 Detail
1. Míša Baník 2 0 Eliška Příkopová 08:30 Detail
1. Stanislav Müller 2 0 Martin Urban 08:30 Detail
2. Stanislav Müller 2 0 Martin Urban 08:30 Detail
2. Šimon Rousek 2 0 Štěpán Krikel 08:31 Detail
2. Maxim Hrabčík 2 0 Zdeněk Hubáček 08:31 Detail
2. Míša Baník 0 2 Eliška Příkopová 08:32 Detail
2. Šimon Horenský 2 0 Ondřej Grézl 08:32 Detail
Sedma B 6 14 TSU Zobrazit/Skrýt detail
1. Barbora Dočková 0 2 Marie Hynková 08:30 Detail
1. Tereza Svobodová 0 2 Simona Hejtmanová 08:30 Detail
1. David Praslička 0 2 Stella Bártková 08:30 Detail
1. Elizabeth Lee 0 2 Viktorie Hrudníková 08:30 Detail
1. Andrea Švanigová 0 2 Eliška Sigmundová 08:30 Detail
2. Tereza Svobodová 0 2 Simona Hejtmanová 08:31 Detail
2. Andrea Švanigová 2 0 Eliška Sigmundová 08:31 Detail
2. David Praslička 2 0 Stella Bártková 08:31 Detail
2. Elizabeth Lee 0 2 Viktorie Hrudníková 08:32 Detail
2. Barbora Dočková 2 0 Marie Hynková 08:33 Detail
Fofíkovci 16 4 Džinové v láhvi Zobrazit/Skrýt detail
1. Adam Pavelka 0 2 Robin Gaube 08:30 Detail
1. Martin Fof 2 0 Matěj Janovský 08:30 Detail
1. Michal Pavlíček 2 0 Jana Barchanská 08:30 Detail
1. Jakub Hronek 2 0 David Kadrliak 08:30 Detail
1. Marek Chwistek 0 2 Ondřej Kubrický 08:30 Detail
2. Martin Fof 2 0 Matěj Janovský 08:32 Detail
2. Marek Chwistek 2 0 Ondřej Kubrický 08:33 Detail
2. Michal Pavlíček 2 0 Jana Barchanská 08:34 Detail
2. Adam Pavelka 2 0 Robin Gaube 08:34 Detail
2. Jakub Hronek 2 0 David Kadrliak 08:40 Detail
Lentilky 6 14 Wigym Zobrazit/Skrýt detail
1. Matěj Mácha 2 0 Vojtěch Ptáčník 08:30 Detail
1. Sabina Baranová 0 2 Daniel Kukucz 08:30 Detail
1. Martin Dudík 0 2 Ondřej Mikenda 08:30 Detail
1. Dung Trinh Manh 0 2 Adam Bolek 08:30 Detail
1. Klára Skošníková 0 2 Tomáš Kopeček 08:30 Detail
2. Klára Skošníková 2 0 Tomáš Kopeček 08:31 Detail
2. Dung Trinh Manh 2 0 Adam Bolek 08:31 Detail
2. Martin Dudík 0 2 Ondřej Mikenda 08:32 Detail
2. Sabina Baranová 0 2 Daniel Kukucz 08:33 Detail
2. Matěj Mácha 0 2 Vojtěch Ptáčník 08:34 Detail
KYS 12 8 PORG Ostrava Zobrazit/Skrýt detail
1. Josef Németh 2 0 Justýna Bilanová 08:30 Detail
1. Tomáš Dreiseitl 2 0 Albert Goňo 08:30 Detail
1. Tomáš Hronek 0 2 Matěj Walek 08:30 Detail
1. Pavel Tůma 0 2 Štěpán Kovalčuk 08:30 Detail
1. Matěj Kvita 0 2 Dervan Tryščuk 08:30 Detail
2. Josef Németh 2 0 Justýna Bilanová 08:32 Detail
2. Pavel Tůma 0 2 Štěpán Kovalčuk 08:33 Detail
2. Matěj Kvita 2 0 Dervan Tryščuk 08:33 Detail
2. Tomáš Dreiseitl 2 0 Albert Goňo 08:34 Detail
2. Tomáš Hronek 2 0 Matěj Walek 08:35 Detail
PORG Ostrava juniors 10 10 Micinky GNJ Zobrazit/Skrýt detail
1. Tran Anh Quan 0 2 Ferdinand Tischlinger 08:30 Detail
1. Park Haeseong 0 2 Kateřina Zavadilová 08:30 Detail
1. Lukáš Novák 0 2 Zuzana Rubinová 08:30 Detail
1. Tomáš Mikula 0 2 Kristián Matúš 08:30 Detail
1. Santina Maya Frenn 2 0 Jakub Raitr 08:30 Detail
2. Santina Maya Frenn 2 0 Jakub Raitr 08:32 Detail
2. Tomáš Mikula 2 0 Kristián Matúš 08:32 Detail
2. Park Haeseong 2 0 Kateřina Zavadilová 08:33 Detail
2. Lukáš Novák 2 0 Zuzana Rubinová 08:33 Detail
2. Tran Anh Quan 0 2 Ferdinand Tischlinger 08:41 Detail
Eramidavo 18 2 7. A Hnojník 2! Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Dokoupil 2 0 Erik Šrámek 08:30 Detail
1. Novotný David 2 0 Nikola Labudová 08:30 Detail
1. Erich Müller 2 0 Viktorie Vámoš 08:30 Detail
1. Michal Pavlica 2 0 Vojtěch Lokay 08:30 Detail
1. Radim Rozprým 0 2 Dominik Klepáč 08:30 Detail
2. Erich Müller 2 0 Viktorie Vámoš 08:32 Detail
2. Novotný David 2 0 Nikola Labudová 08:33 Detail
2. Michal Pavlica 2 0 Vojtěch Lokay 08:34 Detail
2. Radim Rozprým 2 0 Dominik Klepáč 08:37 Detail
2. Vojtěch Dokoupil 2 0 Erik Šrámek 08:38 Detail
Dřeváci Tovačov 8 12 Kosinka Zobrazit/Skrýt detail
1. René Halouzka 0 2 Vojtěch Foukal 08:30 Detail
1. Eliška Indráková 0 2 Tomáš Hanák 08:30 Detail
1. Jan Navrátil 2 0 Ivan Fedoseev 08:30 Detail
1. Matouš Berger 0 2 Matej Matuška 08:30 Detail
1. Filip Rec 0 2 Petr Šalantai 08:30 Detail
2. Matouš Berger 0 2 Matej Matuška 08:31 Detail
2. Filip Rec 2 0 Petr Šalantai 08:31 Detail
2. Eliška Indráková 2 0 Tomáš Hanák 08:38 Detail
2. René Halouzka 0 2 Vojtěch Foukal 08:39 Detail
2. Jan Navrátil 2 0 Ivan Fedoseev 08:41 Detail
otické křížky 6 14 Kaktuz Zobrazit/Skrýt detail
1. Veronika Kušová 0 2 Světlana Charvotová 08:30 Detail
1. Anna Křížová 0 2 Eva Svrčková 08:30 Detail
1. Klára Staňková 2 0 Anatoli Michailidu 08:30 Detail
1. Tea Večerková 0 2 Honza Huy Son Vu 08:30 Detail
1. David Schaffartzik 0 2 Matěj Klus 08:30 Detail
2. David Schaffartzik 2 0 Matěj Klus 08:31 Detail
2. Klára Staňková 0 2 Anatoli Michailidu 08:32 Detail
2. Tea Večerková 2 0 Honza Huy Son Vu 08:34 Detail
2. Veronika Kušová 0 2 Světlana Charvotová 08:35 Detail
2. Anna Křížová 0 2 Eva Svrčková 08:35 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Quarta 2 20 0 0
2. Oxid hořečnatý 2 20 0 0
3. Křížky apokalypsy 2 18 0 0
4. Eramidavo 2 18 0 0
5. Nevím 2 18 0 0
6. Fofíkovci 2 16 0 0
7. Olihně 2 16 0 0
8. Kinda SUS 2 14 0 0
9. TSU 2 14 0 0
10. Wigym 2 14 0 0
11. Kaktuz 2 14 0 0
12. KYS 2 12 0 0
13. Kosinka 2 12 0 0
14. Zoufalci 1 10 0 1
15. Tým "švestky" 9.B Kozlovice 1 10 0 1
16. Micinky GNJ 1 10 0 1
17. Lopaťáci 1 10 0 1
18. Kolofík 1 10 0 1
19. PORG Ostrava juniors 1 10 0 1
20. PORG Ostrava 0 8 0 0
21. Dřeváci Tovačov 0 8 0 0
22. otické křížky 0 6 0 0
23. Sigma 0 6 0 0
24. Sedma B 0 6 0 0
25. Lentilky 0 6 0 0
26. Alfa’s 0 4 0 0
27. Džinové v láhvi 0 4 0 0
28. 7C Kluci 0 2 0 0
29. "ZABYJÁCI" (jsme tvrdí) 0 2 0 0
30. 7. A Hnojník 2! 0 2 0 0
31. Včeličky 0 0 0 0
32. Tým "hrušky" 9.B Kozlovice 0 0 0 0