Online

20. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 20. 11. v 10:00
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Moravskoslezský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 20. 11. 12:28

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
DALGONA 12 8 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 2 0 Ondřej Bubeník 12:28 Detail
1. Hana Brožková 0 2 Matyáš Vojtášek 12:28 Detail
1. Vit Říha 0 2 Jiří Filipčík 12:28 Detail
1. Karolína Jarolímová 2 0 Šimon Krátký 12:28 Detail
1. Klaudie Glaicová 2 0 Matouš krátký 12:28 Detail
2. Huyen Cao Minh 2 0 Ondřej Bubeník 12:29 Detail
2. Karolína Jarolímová 0 2 Šimon Krátký 12:30 Detail
2. Vit Říha 2 0 Jiří Filipčík 12:31 Detail
2. Klaudie Glaicová 2 0 Matouš krátký 12:34 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Matyáš Vojtášek 12:37 Detail
Klepeťáci 18 2 GFŽ Tercie d Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Veronika Marcolová 12:28 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Eliška Bártová 12:28 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Barbora Hanusková 12:28 Detail
1. Matěj Foldyna 0 2 Hana Bártová 12:28 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Kateřina Reková 12:28 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Kateřina Reková 12:29 Detail
2. Jakub Škopík 2 0 Eliška Bártová 12:29 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Veronika Marcolová 12:29 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Hana Bártová 12:36 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Barbora Hanusková 12:39 Detail
Stavebka 2 12 8 ZŠ Vrchní Deváťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 2 0 Natálie Vítková 12:28 Detail
1. Veronika Boháčová 0 2 Emma Schölzigová 12:28 Detail
1. Jakub Hahn 0 2 Jonáš Hájek 12:28 Detail
1. Klára Fabiánová 2 0 Ondřej Kuděla 12:28 Detail
1. Adam Faika 2 0 Jan Dušek 12:28 Detail
2. Veronika Boháčová 2 0 Emma Schölzigová 12:30 Detail
2. Klára Fabiánová 2 0 Ondřej Kuděla 12:30 Detail
2. Adam Faika 0 2 Jan Dušek 12:30 Detail
2. Petr Laco 2 0 Natálie Vítková 12:32 Detail
2. Jakub Hahn 0 2 Jonáš Hájek 12:36 Detail
Hrdinové 12 8 STAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Reis 0 2 Jan Koňařík 12:28 Detail
1. Jan Halfar 0 2 Barbora Maroszová 12:28 Detail
1. Vojtěch Růžička 2 0 Radim Kubiš 12:28 Detail
1. Jakub Hučko 2 0 Martin Chrobák 12:28 Detail
1. Jakub Mikulok 2 0 Jakub Kožušník 12:28 Detail
2. Jan Halfar 2 0 Barbora Maroszová 12:31 Detail
2. Vojtěch Růžička 0 2 Radim Kubiš 12:33 Detail
2. Jakub Mikulok 0 2 Jakub Kožušník 12:36 Detail
2. Jakub Hučko 2 0 Martin Chrobák 12:36 Detail
2. Daniel Reis 2 0 Jan Koňařík 12:40 Detail
Malý Avengers 8 12 Pět v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Zapletalová 0 2 Dominik Otisk 12:28 Detail
1. Aleš Klimša 0 2 Jan Maniur 12:28 Detail
1. Jakub Chalachan 2 0 Martin Kováč 12:28 Detail
1. Artur Kostka 2 0 Lukáš Wojnar 12:28 Detail
1. Anna Zapletalová 2 0 Michal Sobas 12:28 Detail
2. Alena Zapletalová 0 2 Dominik Otisk 12:32 Detail
2. Jakub Chalachan 0 2 Martin Kováč 12:34 Detail
2. Aleš Klimša 2 0 Jan Maniur 12:34 Detail
2. Anna Zapletalová 0 2 Michal Sobas 12:36 Detail
2. Artur Kostka 0 2 Lukáš Wojnar 12:37 Detail
GymplOvy 16 4 ZŠ Vrchní Osmáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 2 0 Šustková Zuzana 12:28 Detail
1. Daniela Indráková 2 0 Jiří Bednář 12:28 Detail
1. Helena Krzyžánková 2 0 Adam Svěrák 12:28 Detail
1. David Běhálek 2 0 Jindřich Gvoždík 12:28 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Klaudie Lukešová 12:28 Detail
2. David Běhálek 2 0 Jindřich Gvoždík 12:29 Detail
2. Tereza Kidoňová 2 0 Šustková Zuzana 12:30 Detail
2. Patrik Rajca 2 0 Klaudie Lukešová 12:33 Detail
2. Daniela Indráková 2 0 Jiří Bednář 12:36 Detail
2. Helena Krzyžánková 0 2 Adam Svěrák 12:36 Detail
ZŠ Vrchní Sedmáci 16 4 Sošáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Galvas 2 0 Viktorie Spáčilová 12:28 Detail
1. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Terezie Třísková 12:28 Detail
1. Václav Humplík 2 0 David Štolfa 12:28 Detail
1. Jaroslav Šeda 2 0 Theresia Elisabeth Vymazalova 12:28 Detail
1. Šimon Vavrla 2 0 Alexandr René Richter 12:28 Detail
2. Václav Galvas 0 2 Viktorie Spáčilová 12:36 Detail
2. Kryštof KryštofHoláň 2 0 Terezie Třísková 12:36 Detail
2. Jaroslav Šeda 2 0 Theresia Elisabeth Vymazalova 12:36 Detail
2. Šimon Vavrla 2 0 Alexandr René Richter 12:36 Detail
2. Václav Humplík 2 0 David Štolfa 12:36 Detail
TIC TAC TOE 4 16 PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Vinklerová 0 2 Tereza Nemeskürthy 12:28 Detail
1. Adéla Zbořilová 0 2 Jakub Chmiel 12:28 Detail
1. Jiří Mikulka 0 2 Daniel Chmiel 12:28 Detail
1. Tomáš Hrdlička 0 2 Matěj Majer 12:28 Detail
1. Jan Khýr 0 2 Nela Zajoncová 12:28 Detail
2. Jan Khýr 0 2 Nela Zajoncová 12:36 Detail
2. Daniela Vinklerová 2 0 Tereza Nemeskürthy 12:36 Detail
2. Tomáš Hrdlička 2 0 Matěj Majer 12:36 Detail
2. Adéla Zbořilová 0 2 Jakub Chmiel 12:36 Detail
2. Jiří Mikulka 0 2 Daniel Chmiel 12:36 Detail
žraloci 14 6 Dreamsquad Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Sojková 2 0 Tobiáš Pavliš 12:28 Detail
1. Bára Koláčková 2 0 Jakub Peterka 12:28 Detail
1. Diana Srncová 2 0 Michael Pazdera 12:28 Detail
1. David Suchánek 2 0 Michal Raška 12:28 Detail
1. Eva Pawlusová 2 0 Dominik Zedek 12:28 Detail
2. Diana Srncová 2 0 Michael Pazdera 12:36 Detail
2. David Suchánek 0 2 Michal Raška 12:36 Detail
2. Bára Koláčková 2 0 Jakub Peterka 12:36 Detail
2. Anna Sojková 0 2 Tobiáš Pavliš 12:36 Detail
2. Eva Pawlusová 0 2 Dominik Zedek 12:36 Detail
Emko 12 8 Stavebka 4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Lukáš 0 2 Aneta Reichelová 12:28 Detail
1. Jan Vondruška 0 2 Zuzana Šturcová 12:28 Detail
1. Roman Tichý 2 0 Vojtěch Kostřiba 12:28 Detail
1. Karel Valenta 0 2 Gabriela Beinhauerová 12:28 Detail
1. Jiří Černík 0 2 David Panáček 12:28 Detail
2. Jan Lukáš 2 0 Aneta Reichelová 12:36 Detail
2. Jiří Černík 2 0 David Panáček 12:36 Detail
2. Jan Vondruška 2 0 Zuzana Šturcová 12:36 Detail
2. Karel Valenta 2 0 Gabriela Beinhauerová 12:36 Detail
2. Roman Tichý 2 0 Vojtěch Kostřiba 12:37 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 2 18 LAJDÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 0 2 Nela Prchalová 12:28 Detail
1. Karel Eben 0 2 Lucie Lasáková 12:28 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Amálie Trojková 12:28 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Vojtěch Dedek 12:28 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Matěj Polomský 12:28 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Nela Prchalová 12:36 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Vojtěch Dedek 12:36 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Matěj Polomský 12:36 Detail
2. Karel Eben 2 0 Lucie Lasáková 12:36 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Amálie Trojková 12:36 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Klepeťáci 13 124 43 111
2. DALGONA 12 88 41 88
3. Pokročilý 11 100 46 93
4. Stavebka 2 10 82 42 72
5. GymplOvy 8 90 34 36
6. ZŠ Vrchní Deváťáci 8 86 41 46
7. Hrdinové 8 80 41 60
8. Pět v řadě 8 80 30 42
9. ZŠ Vrchní Sedmáci 8 78 32 39
10. GFŽ Tercie d 8 70 41 58
11. PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 7 70 30 31
12. STAR 7 64 39 46
13. žraloci 7 60 26 26
14. Malý Avengers 6 84 32 24
15. LAJDÁCI 6 58 32 28
16. Emko 6 50 29 23
17. ZŠ Vrchní Osmáci 5 52 38 27
18. Sošáci 4 52 36 20
19. Stavebka 4 3 46 25 9
20. TIC TAC TOE 3 46 21 9
21. Sociálně Cementní Gambleři 3 44 24 9
22. Dreamsquad 3 36 29 9

Začátek: 20. 11. 12:03

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Stavebka 2 6 14 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 0 2 Ondřej Bubeník 12:03 Detail
1. Veronika Boháčová 0 2 Matyáš Vojtášek 12:03 Detail
1. Jakub Hahn 0 2 Jiří Filipčík 12:03 Detail
1. Klára Fabiánová 2 0 Šimon Krátký 12:03 Detail
1. Adam Faika 0 2 Matouš krátký 12:03 Detail
2. Klára Fabiánová 2 0 Šimon Krátký 12:06 Detail
2. Veronika Boháčová 0 2 Matyáš Vojtášek 12:09 Detail
2. Petr Laco 0 2 Ondřej Bubeník 12:10 Detail
2. Jakub Hahn 0 2 Jiří Filipčík 12:10 Detail
2. Adam Faika 2 0 Matouš krátký 12:11 Detail
Klepeťáci 18 2 STAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Jan Koňařík 12:03 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Barbora Maroszová 12:03 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Radim Kubiš 12:03 Detail
1. Matěj Foldyna 2 0 Martin Chrobák 12:03 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Jakub Kožušník 12:03 Detail
2. Jakub Lang 0 2 Radim Kubiš 12:04 Detail
2. Jakub Škopík 2 0 Barbora Maroszová 12:05 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Jan Koňařík 12:09 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Martin Chrobák 12:10 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Jakub Kožušník 12:10 Detail
Malý Avengers 6 14 DALGONA Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Zapletalová 0 2 Huyen Cao Minh 12:03 Detail
1. Aleš Klimša 2 0 Hana Brožková 12:03 Detail
1. Jakub Chalachan 0 2 Vit Říha 12:03 Detail
1. Artur Kostka 2 0 Karolína Jarolímová 12:03 Detail
1. Anna Zapletalová 0 2 Klaudie Glaicová 12:03 Detail
2. Alena Zapletalová 0 2 Huyen Cao Minh 12:04 Detail
2. Jakub Chalachan 2 0 Vit Říha 12:04 Detail
2. Aleš Klimša 0 2 Hana Brožková 12:04 Detail
2. Artur Kostka 0 2 Karolína Jarolímová 12:06 Detail
2. Anna Zapletalová 0 2 Klaudie Glaicová 12:10 Detail
Hrdinové 8 12 GFŽ Tercie d Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Reis 2 0 Veronika Marcolová 12:03 Detail
1. Jan Halfar 2 0 Eliška Bártová 12:03 Detail
1. Vojtěch Růžička 0 2 Barbora Hanusková 12:03 Detail
1. Jakub Hučko 0 2 Hana Bártová 12:03 Detail
1. Jakub Mikulok 0 2 Kateřina Reková 12:03 Detail
2. Daniel Reis 0 2 Veronika Marcolová 12:04 Detail
2. Jan Halfar 0 2 Eliška Bártová 12:06 Detail
2. Jakub Mikulok 0 2 Kateřina Reková 12:10 Detail
2. Vojtěch Růžička 2 0 Barbora Hanusková 12:11 Detail
2. Jakub Hučko 2 0 Hana Bártová 12:16 Detail
ZŠ Vrchní Deváťáci 14 6 PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Vítková 2 0 Tereza Nemeskürthy 12:03 Detail
1. Emma Schölzigová 2 0 Jakub Chmiel 12:03 Detail
1. Jonáš Hájek 0 2 Daniel Chmiel 12:03 Detail
1. Ondřej Kuděla 2 0 Matěj Majer 12:03 Detail
1. Jan Dušek 2 0 Nela Zajoncová 12:03 Detail
2. Jan Dušek 2 0 Nela Zajoncová 12:06 Detail
2. Jonáš Hájek 0 2 Daniel Chmiel 12:08 Detail
2. Emma Schölzigová 0 2 Jakub Chmiel 12:09 Detail
2. Ondřej Kuděla 2 0 Matěj Majer 12:10 Detail
2. Natálie Vítková 2 0 Tereza Nemeskürthy 12:10 Detail
ZŠ Vrchní Sedmáci 14 6 ZŠ Vrchní Osmáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Galvas 2 0 Šustková Zuzana 12:03 Detail
1. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Jiří Bednář 12:03 Detail
1. Václav Humplík 2 0 Adam Svěrák 12:03 Detail
1. Jaroslav Šeda 0 2 Jindřich Gvoždík 12:03 Detail
1. Šimon Vavrla 2 0 Klaudie Lukešová 12:03 Detail
2. Šimon Vavrla 0 2 Klaudie Lukešová 12:04 Detail
2. Václav Galvas 2 0 Šustková Zuzana 12:07 Detail
2. Jaroslav Šeda 2 0 Jindřich Gvoždík 12:09 Detail
2. Kryštof KryštofHoláň 2 0 Jiří Bednář 12:10 Detail
2. Václav Humplík 2 0 Adam Svěrák 12:11 Detail
Emko 2 18 Pět v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Lukáš 0 2 Dominik Otisk 12:03 Detail
1. Jan Vondruška 0 2 Jan Maniur 12:03 Detail
1. Roman Tichý 2 0 Martin Kováč 12:03 Detail
1. Karel Valenta 0 2 Lukáš Wojnar 12:03 Detail
1. Jiří Černík 0 2 Michal Sobas 12:03 Detail
2. Roman Tichý 0 2 Martin Kováč 12:04 Detail
2. Jan Lukáš 0 2 Dominik Otisk 12:10 Detail
2. Karel Valenta 0 2 Lukáš Wojnar 12:10 Detail
2. Jan Vondruška 0 2 Jan Maniur 12:10 Detail
2. Jiří Černík 0 2 Michal Sobas 12:10 Detail
GymplOvy 20 0 LAJDÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 2 0 Nela Prchalová 12:03 Detail
1. Daniela Indráková 2 0 Lucie Lasáková 12:03 Detail
1. Helena Krzyžánková 2 0 Amálie Trojková 12:03 Detail
1. David Běhálek 2 0 Vojtěch Dedek 12:03 Detail
1. Patrik Rajca 2 0 Matěj Polomský 12:03 Detail
2. Helena Krzyžánková 2 0 Amálie Trojková 12:03 Detail
2. David Běhálek 2 0 Vojtěch Dedek 12:04 Detail
2. Patrik Rajca 2 0 Matěj Polomský 12:05 Detail
2. Tereza Kidoňová 2 0 Nela Prchalová 12:05 Detail
2. Daniela Indráková 2 0 Lucie Lasáková 12:11 Detail
žraloci 12 8 Sošáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Sojková 0 2 Viktorie Spáčilová 12:03 Detail
1. Bára Koláčková 2 0 Terezie Třísková 12:03 Detail
1. Diana Srncová 2 0 David Štolfa 12:03 Detail
1. David Suchánek 0 2 Theresia Elisabeth Vymazalova 12:03 Detail
1. Eva Pawlusová 0 2 Alexandr René Richter 12:03 Detail
2. David Suchánek 2 0 Theresia Elisabeth Vymazalova 12:10 Detail
2. Eva Pawlusová 2 0 Alexandr René Richter 12:10 Detail
2. Anna Sojková 0 2 Viktorie Spáčilová 12:10 Detail
2. Bára Koláčková 2 0 Terezie Třísková 12:10 Detail
2. Diana Srncová 2 0 David Štolfa 12:10 Detail
TIC TAC TOE 10 10 Dreamsquad Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Vinklerová 2 0 Tobiáš Pavliš 12:03 Detail
1. Adéla Zbořilová 2 0 Jakub Peterka 12:03 Detail
1. Jiří Mikulka 2 0 Michael Pazdera 12:03 Detail
1. Tomáš Hrdlička 2 0 Michal Raška 12:03 Detail
1. Jan Khýr 2 0 Dominik Zedek 12:03 Detail
2. Daniela Vinklerová 0 2 Tobiáš Pavliš 12:10 Detail
2. Jiří Mikulka 0 2 Michael Pazdera 12:10 Detail
2. Tomáš Hrdlička 0 2 Michal Raška 12:10 Detail
2. Jan Khýr 0 2 Dominik Zedek 12:10 Detail
2. Adéla Zbořilová 0 2 Jakub Peterka 12:10 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 10 10 Stavebka 4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 2 0 Aneta Reichelová 12:03 Detail
1. Karel Eben 2 0 Zuzana Šturcová 12:03 Detail
1. Simon Hubelník 2 0 Vojtěch Kostřiba 12:03 Detail
1. Čeněk Ziegler 2 0 Gabriela Beinhauerová 12:03 Detail
1. Marek Voděnka 2 0 David Panáček 12:03 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Vojtěch Kostřiba 12:10 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Gabriela Beinhauerová 12:10 Detail
2. Karel Eben 0 2 Zuzana Šturcová 12:10 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 David Panáček 12:10 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Aneta Reichelová 12:10 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Klepeťáci 11 106 30 79
2. Pokročilý 11 92 28 75
3. DALGONA 10 76 26 58
4. ZŠ Vrchní Deváťáci 8 78 28 42
5. Stavebka 2 8 70 32 52
6. GFŽ Tercie d 8 68 26 46
7. STAR 7 56 25 36
8. Malý Avengers 6 76 22 20
9. GymplOvy 6 74 26 22
10. Hrdinové 6 68 28 34
11. Pět v řadě 6 68 18 24
12. ZŠ Vrchní Sedmáci 6 62 24 29
13. PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 5 54 24 21
14. ZŠ Vrchní Osmáci 5 48 24 21
15. žraloci 5 46 19 18
16. Sošáci 4 48 20 16
17. LAJDÁCI 4 40 23 18
18. Emko 4 38 22 15
19. Sociálně Cementní Gambleři 3 42 16 9
20. TIC TAC TOE 3 42 14 9
21. Stavebka 4 3 38 17 9
22. Dreamsquad 3 30 18 9

Začátek: 20. 11. 11:39

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Klepeťáci 10 10 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 0 2 Ondřej Bubeník 11:39 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Matyáš Vojtášek 11:39 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Jiří Filipčík 11:39 Detail
1. Matěj Foldyna 0 2 Šimon Krátký 11:39 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Matouš krátký 11:39 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Jiří Filipčík 11:41 Detail
2. Matěj Foldyna 0 2 Šimon Krátký 11:41 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Matouš krátký 11:42 Detail
2. Petr Kaufmann 0 2 Ondřej Bubeník 11:46 Detail
2. Jakub Škopík 0 2 Matyáš Vojtášek 11:46 Detail
ZŠ Vrchní Deváťáci 6 14 DALGONA Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Vítková 0 2 Huyen Cao Minh 11:39 Detail
1. Emma Schölzigová 2 0 Hana Brožková 11:39 Detail
1. Jonáš Hájek 0 2 Vit Říha 11:39 Detail
1. Ondřej Kuděla 0 2 Karolína Jarolímová 11:39 Detail
1. Jan Dušek 2 0 Klaudie Glaicová 11:39 Detail
2. Ondřej Kuděla 2 0 Karolína Jarolímová 11:40 Detail
2. Jonáš Hájek 0 2 Vit Říha 11:41 Detail
2. Emma Schölzigová 0 2 Hana Brožková 11:43 Detail
2. Natálie Vítková 0 2 Huyen Cao Minh 11:43 Detail
2. Jan Dušek 0 2 Klaudie Glaicová 11:44 Detail
Stavebka 2 18 2 ZŠ Vrchní Osmáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 2 0 Šustková Zuzana 11:39 Detail
1. Veronika Boháčová 2 0 Jiří Bednář 11:39 Detail
1. Jakub Hahn 2 0 Adam Svěrák 11:39 Detail
1. Klára Fabiánová 2 0 Jindřich Gvoždík 11:39 Detail
1. Adam Faika 2 0 Klaudie Lukešová 11:39 Detail
2. Petr Laco 2 0 Šustková Zuzana 11:40 Detail
2. Klára Fabiánová 2 0 Jindřich Gvoždík 11:41 Detail
2. Adam Faika 2 0 Klaudie Lukešová 11:41 Detail
2. Jakub Hahn 0 2 Adam Svěrák 11:47 Detail
2. Veronika Boháčová 2 0 Jiří Bednář 11:47 Detail
PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 6 14 STAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Nemeskürthy 0 2 Jan Koňařík 11:39 Detail
1. Jakub Chmiel 0 2 Barbora Maroszová 11:39 Detail
1. Daniel Chmiel 0 2 Radim Kubiš 11:39 Detail
1. Matěj Majer 0 2 Martin Chrobák 11:39 Detail
1. Nela Zajoncová 2 0 Jakub Kožušník 11:39 Detail
2. Jakub Chmiel 0 2 Barbora Maroszová 11:41 Detail
2. Daniel Chmiel 0 2 Radim Kubiš 11:45 Detail
2. Tereza Nemeskürthy 0 2 Jan Koňařík 11:47 Detail
2. Matěj Majer 2 0 Martin Chrobák 11:47 Detail
2. Nela Zajoncová 2 0 Jakub Kožušník 11:47 Detail
GymplOvy 6 14 GFŽ Tercie d Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 2 0 Veronika Marcolová 11:39 Detail
1. Daniela Indráková 0 2 Eliška Bártová 11:39 Detail
1. Helena Krzyžánková 0 2 Barbora Hanusková 11:39 Detail
1. David Běhálek 0 2 Hana Bártová 11:39 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Kateřina Reková 11:39 Detail
2. Helena Krzyžánková 2 0 Barbora Hanusková 11:41 Detail
2. Patrik Rajca 0 2 Kateřina Reková 11:41 Detail
2. Tereza Kidoňová 2 0 Veronika Marcolová 11:41 Detail
2. David Běhálek 0 2 Hana Bártová 11:43 Detail
2. Daniela Indráková 0 2 Eliška Bártová 11:43 Detail
Malý Avengers 14 6 LAJDÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Zapletalová 0 2 Nela Prchalová 11:39 Detail
1. Aleš Klimša 2 0 Lucie Lasáková 11:39 Detail
1. Jakub Chalachan 0 2 Amálie Trojková 11:39 Detail
1. Artur Kostka 2 0 Vojtěch Dedek 11:39 Detail
1. Anna Zapletalová 2 0 Matěj Polomský 11:39 Detail
2. Alena Zapletalová 2 0 Nela Prchalová 11:40 Detail
2. Anna Zapletalová 0 2 Matěj Polomský 11:40 Detail
2. Jakub Chalachan 2 0 Amálie Trojková 11:42 Detail
2. Artur Kostka 2 0 Vojtěch Dedek 11:42 Detail
2. Aleš Klimša 2 0 Lucie Lasáková 11:47 Detail
žraloci 4 16 Hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Sojková 0 2 Daniel Reis 11:39 Detail
1. Bára Koláčková 0 2 Jan Halfar 11:39 Detail
1. Diana Srncová 2 0 Vojtěch Růžička 11:39 Detail
1. David Suchánek 0 2 Jakub Hučko 11:39 Detail
1. Eva Pawlusová 0 2 Jakub Mikulok 11:39 Detail
2. Diana Srncová 0 2 Vojtěch Růžička 11:40 Detail
2. Bára Koláčková 0 2 Jan Halfar 11:41 Detail
2. Anna Sojková 0 2 Daniel Reis 11:47 Detail
2. Eva Pawlusová 2 0 Jakub Mikulok 11:47 Detail
2. David Suchánek 0 2 Jakub Hučko 11:47 Detail
Emko 10 10 Sošáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Lukáš 0 2 Viktorie Spáčilová 11:39 Detail
1. Jan Vondruška 0 2 Terezie Třísková 11:39 Detail
1. Roman Tichý 2 0 David Štolfa 11:39 Detail
1. Karel Valenta 0 2 Theresia Elisabeth Vymazalova 11:39 Detail
1. Jiří Černík 0 2 Alexandr René Richter 11:39 Detail
2. Jiří Černík 2 0 Alexandr René Richter 11:47 Detail
2. Karel Valenta 2 0 Theresia Elisabeth Vymazalova 11:47 Detail
2. Jan Lukáš 0 2 Viktorie Spáčilová 11:47 Detail
2. Jan Vondruška 2 0 Terezie Třísková 11:47 Detail
2. Roman Tichý 2 0 David Štolfa 11:47 Detail
ZŠ Vrchní Sedmáci 10 10 Pět v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Galvas 0 2 Dominik Otisk 11:39 Detail
1. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Jan Maniur 11:39 Detail
1. Václav Humplík 2 0 Martin Kováč 11:39 Detail
1. Jaroslav Šeda 2 0 Lukáš Wojnar 11:39 Detail
1. Šimon Vavrla 2 0 Michal Sobas 11:39 Detail
2. Václav Galvas 0 2 Dominik Otisk 11:40 Detail
2. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Jan Maniur 11:47 Detail
2. Václav Humplík 2 0 Martin Kováč 11:48 Detail
2. Jaroslav Šeda 2 0 Lukáš Wojnar 11:48 Detail
2. Šimon Vavrla 0 2 Michal Sobas 11:48 Detail
TIC TAC TOE 10 10 Stavebka 4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Vinklerová 2 0 Aneta Reichelová 11:39 Detail
1. Adéla Zbořilová 2 0 Zuzana Šturcová 11:39 Detail
1. Jiří Mikulka 2 0 Vojtěch Kostřiba 11:39 Detail
1. Tomáš Hrdlička 2 0 Gabriela Beinhauerová 11:39 Detail
1. Jan Khýr 2 0 David Panáček 11:39 Detail
2. Jiří Mikulka 0 2 Vojtěch Kostřiba 11:47 Detail
2. Jan Khýr 0 2 David Panáček 11:47 Detail
2. Tomáš Hrdlička 0 2 Gabriela Beinhauerová 11:47 Detail
2. Daniela Vinklerová 0 2 Aneta Reichelová 11:47 Detail
2. Adéla Zbořilová 0 2 Zuzana Šturcová 11:47 Detail
Dreamsquad 10 10 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobiáš Pavliš 0 2 Nikolas Flamel 11:39 Detail
1. Jakub Peterka 0 2 Karel Eben 11:39 Detail
1. Michael Pazdera 0 2 Simon Hubelník 11:39 Detail
1. Michal Raška 0 2 Čeněk Ziegler 11:39 Detail
1. Dominik Zedek 0 2 Marek Voděnka 11:39 Detail
2. Tobiáš Pavliš 2 0 Nikolas Flamel 11:47 Detail
2. Michael Pazdera 2 0 Simon Hubelník 11:47 Detail
2. Jakub Peterka 2 0 Karel Eben 11:47 Detail
2. Dominik Zedek 2 0 Marek Voděnka 11:47 Detail
2. Michal Raška 2 0 Čeněk Ziegler 11:47 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Klepeťáci 9 88 20 55
2. Pokročilý 9 78 14 45
3. Stavebka 2 8 64 19 48
4. DALGONA 8 62 16 36
5. STAR 7 54 15 34
6. Malý Avengers 6 70 12 16
7. ZŠ Vrchní Deváťáci 6 64 19 26
8. Hrdinové 6 60 16 22
9. GFŽ Tercie d 6 56 17 30
10. PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 5 48 15 21
11. ZŠ Vrchní Osmáci 5 42 14 15
12. GymplOvy 4 54 18 12
13. Pět v řadě 4 50 12 12
14. ZŠ Vrchní Sedmáci 4 48 17 15
15. LAJDÁCI 4 40 15 12
16. Sošáci 4 40 12 12
17. Emko 4 36 14 11
18. žraloci 3 34 15 8
19. TIC TAC TOE 2 32 10 4
20. Sociálně Cementní Gambleři 2 32 10 4
21. Stavebka 4 2 28 11 4
22. Dreamsquad 2 20 10 4

Začátek: 20. 11. 11:12

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
ZŠ Vrchní Deváťáci 6 14 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Vítková 0 2 Ondřej Bubeník 11:12 Detail
1. Emma Schölzigová 0 2 Matyáš Vojtášek 11:12 Detail
1. Jonáš Hájek 2 0 Jiří Filipčík 11:12 Detail
1. Ondřej Kuděla 0 2 Šimon Krátký 11:12 Detail
1. Jan Dušek 2 0 Matouš krátký 11:12 Detail
2. Jonáš Hájek 2 0 Jiří Filipčík 11:13 Detail
2. Ondřej Kuděla 0 2 Šimon Krátký 11:14 Detail
2. Natálie Vítková 0 2 Ondřej Bubeník 11:14 Detail
2. Jan Dušek 0 2 Matouš krátký 11:17 Detail
2. Emma Schölzigová 0 2 Matyáš Vojtášek 11:18 Detail
Klepeťáci 20 0 LAJDÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Nela Prchalová 11:12 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Lucie Lasáková 11:12 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Amálie Trojková 11:12 Detail
1. Matěj Foldyna 2 0 Vojtěch Dedek 11:12 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Matěj Polomský 11:12 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Matěj Polomský 11:13 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Amálie Trojková 11:14 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Vojtěch Dedek 11:14 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Nela Prchalová 11:15 Detail
2. Jakub Škopík 2 0 Lucie Lasáková 11:20 Detail
Stavebka 2 16 4 GFŽ Tercie d Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Laco 2 0 Veronika Marcolová 11:12 Detail
1. Veronika Boháčová 2 0 Eliška Bártová 11:12 Detail
1. Jakub Hahn 0 2 Barbora Hanusková 11:12 Detail
1. Klára Fabiánová 2 0 Hana Bártová 11:12 Detail
1. Adam Faika 2 0 Kateřina Reková 11:12 Detail
2. Petr Laco 2 0 Veronika Marcolová 11:14 Detail
2. Veronika Boháčová 2 0 Eliška Bártová 11:18 Detail
2. Klára Fabiánová 2 0 Hana Bártová 11:19 Detail
2. Jakub Hahn 0 2 Barbora Hanusková 11:20 Detail
2. Adam Faika 2 0 Kateřina Reková 11:23 Detail
GymplOvy 8 12 DALGONA Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 0 2 Huyen Cao Minh 11:12 Detail
1. Daniela Indráková 0 2 Hana Brožková 11:12 Detail
1. Helena Krzyžánková 2 0 Vit Říha 11:12 Detail
1. David Běhálek 2 0 Karolína Jarolímová 11:12 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Klaudie Glaicová 11:12 Detail
2. Helena Krzyžánková 2 0 Vit Říha 11:13 Detail
2. David Běhálek 2 0 Karolína Jarolímová 11:13 Detail
2. Tereza Kidoňová 0 2 Huyen Cao Minh 11:14 Detail
2. Patrik Rajca 0 2 Klaudie Glaicová 11:14 Detail
2. Daniela Indráková 0 2 Hana Brožková 11:15 Detail
PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 14 6 Sošáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Nemeskürthy 0 2 Viktorie Spáčilová 11:12 Detail
1. Jakub Chmiel 2 0 Terezie Třísková 11:12 Detail
1. Daniel Chmiel 2 0 David Štolfa 11:12 Detail
1. Matěj Majer 0 2 Theresia Elisabeth Vymazalova 11:12 Detail
1. Nela Zajoncová 2 0 Alexandr René Richter 11:12 Detail
2. Tereza Nemeskürthy 0 2 Viktorie Spáčilová 11:20 Detail
2. Matěj Majer 2 0 Theresia Elisabeth Vymazalova 11:20 Detail
2. Jakub Chmiel 2 0 Terezie Třísková 11:20 Detail
2. Nela Zajoncová 2 0 Alexandr René Richter 11:20 Detail
2. Daniel Chmiel 2 0 David Štolfa 11:20 Detail
Emko 4 16 STAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Lukáš 0 2 Jan Koňařík 11:12 Detail
1. Jan Vondruška 0 2 Barbora Maroszová 11:12 Detail
1. Roman Tichý 0 2 Radim Kubiš 11:12 Detail
1. Karel Valenta 2 0 Martin Chrobák 11:12 Detail
1. Jiří Černík 2 0 Jakub Kožušník 11:12 Detail
2. Roman Tichý 0 2 Radim Kubiš 11:16 Detail
2. Jiří Černík 0 2 Jakub Kožušník 11:20 Detail
2. Karel Valenta 0 2 Martin Chrobák 11:20 Detail
2. Jan Vondruška 0 2 Barbora Maroszová 11:20 Detail
2. Jan Lukáš 0 2 Jan Koňařík 11:20 Detail
žraloci 8 12 ZŠ Vrchní Osmáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Anna Sojková 0 2 Šustková Zuzana 11:12 Detail
1. Bára Koláčková 2 0 Jiří Bednář 11:12 Detail
1. Diana Srncová 2 0 Adam Svěrák 11:12 Detail
1. David Suchánek 0 2 Jindřich Gvoždík 11:12 Detail
1. Eva Pawlusová 0 2 Klaudie Lukešová 11:12 Detail
2. Bára Koláčková 2 0 Jiří Bednář 11:20 Detail
2. Diana Srncová 2 0 Adam Svěrák 11:20 Detail
2. David Suchánek 0 2 Jindřich Gvoždík 11:20 Detail
2. Eva Pawlusová 0 2 Klaudie Lukešová 11:20 Detail
2. Anna Sojková 0 2 Šustková Zuzana 11:20 Detail
ZŠ Vrchní Sedmáci 8 12 Hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Galvas 0 2 Daniel Reis 11:12 Detail
1. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Jan Halfar 11:12 Detail
1. Václav Humplík 0 2 Vojtěch Růžička 11:12 Detail
1. Jaroslav Šeda 0 2 Jakub Hučko 11:12 Detail
1. Šimon Vavrla 2 0 Jakub Mikulok 11:12 Detail
2. Šimon Vavrla 2 0 Jakub Mikulok 11:13 Detail
2. Václav Humplík 2 0 Vojtěch Růžička 11:14 Detail
2. Václav Galvas 0 2 Daniel Reis 11:16 Detail
2. Jaroslav Šeda 2 0 Jakub Hučko 11:18 Detail
2. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Jan Halfar 11:20 Detail
Malý Avengers 20 0 Stavebka 4 Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Zapletalová 2 0 Aneta Reichelová 11:12 Detail
1. Aleš Klimša 2 0 Zuzana Šturcová 11:12 Detail
1. Jakub Chalachan 2 0 Vojtěch Kostřiba 11:12 Detail
1. Artur Kostka 2 0 Gabriela Beinhauerová 11:12 Detail
1. Anna Zapletalová 2 0 David Panáček 11:12 Detail
2. Jakub Chalachan 2 0 Vojtěch Kostřiba 11:20 Detail
2. Anna Zapletalová 2 0 David Panáček 11:20 Detail
2. Aleš Klimša 2 0 Zuzana Šturcová 11:20 Detail
2. Alena Zapletalová 2 0 Aneta Reichelová 11:20 Detail
2. Artur Kostka 2 0 Gabriela Beinhauerová 11:20 Detail
Dreamsquad 0 20 Pět v řadě Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobiáš Pavliš 0 2 Dominik Otisk 11:12 Detail
1. Jakub Peterka 0 2 Jan Maniur 11:12 Detail
1. Michael Pazdera 0 2 Martin Kováč 11:12 Detail
1. Michal Raška 0 2 Lukáš Wojnar 11:12 Detail
1. Dominik Zedek 0 2 Michal Sobas 11:12 Detail
2. Tobiáš Pavliš 0 2 Dominik Otisk 11:20 Detail
2. Jakub Peterka 0 2 Jan Maniur 11:26 Detail
2. Michael Pazdera 0 2 Martin Kováč 11:26 Detail
2. Michal Raška 0 2 Lukáš Wojnar 11:26 Detail
2. Dominik Zedek 0 2 Michal Sobas 11:27 Detail
TIC TAC TOE 10 10 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Vinklerová 0 2 Nikolas Flamel 11:12 Detail
1. Adéla Zbořilová 0 2 Karel Eben 11:12 Detail
1. Jiří Mikulka 0 2 Simon Hubelník 11:12 Detail
1. Tomáš Hrdlička 0 2 Čeněk Ziegler 11:12 Detail
1. Jan Khýr 0 2 Marek Voděnka 11:12 Detail
2. Adéla Zbořilová 2 0 Karel Eben 11:20 Detail
2. Daniela Vinklerová 2 0 Nikolas Flamel 11:20 Detail
2. Jiří Mikulka 2 0 Simon Hubelník 11:20 Detail
2. Tomáš Hrdlička 2 0 Čeněk Ziegler 11:20 Detail
2. Jan Khýr 2 0 Marek Voděnka 11:20 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Klepeťáci 8 78 10 38
2. Pokročilý 8 68 7 32
3. ZŠ Vrchní Deváťáci 6 58 9 20
4. DALGONA 6 48 8 18
5. Stavebka 2 6 46 9 26
6. PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 5 42 8 19
7. ZŠ Vrchní Osmáci 5 40 8 13
8. STAR 5 40 7 17
9. Malý Avengers 4 56 5 4
10. GymplOvy 4 48 9 8
11. Hrdinové 4 44 9 12
12. GFŽ Tercie d 4 42 11 18
13. LAJDÁCI 4 34 8 8
14. Pět v řadě 3 40 7 5
15. ZŠ Vrchní Sedmáci 3 38 9 7
16. žraloci 3 30 8 5
17. Sošáci 3 30 7 5
18. Emko 3 26 8 5
19. TIC TAC TOE 1 22 7 1
20. Sociálně Cementní Gambleři 1 22 6 1
21. Stavebka 4 1 18 7 1
22. Dreamsquad 1 10 7 1

Začátek: 20. 11. 10:48

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Klepeťáci 20 0 Stavebka 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Petr Laco 10:48 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Veronika Boháčová 10:48 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Jakub Hahn 10:48 Detail
1. Matěj Foldyna 2 0 Klára Fabiánová 10:48 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Adam Faika 10:48 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Adam Faika 10:50 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 Klára Fabiánová 10:51 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Petr Laco 10:51 Detail
2. Jakub Škopík 2 0 Veronika Boháčová 10:54 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Jakub Hahn 10:55 Detail
GymplOvy 2 18 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 0 2 Ondřej Bubeník 10:48 Detail
1. Daniela Indráková 0 2 Matyáš Vojtášek 10:48 Detail
1. Helena Krzyžánková 0 2 Jiří Filipčík 10:48 Detail
1. David Běhálek 0 2 Šimon Krátký 10:48 Detail
1. Patrik Rajca 0 2 Matouš krátký 10:48 Detail
2. Helena Krzyžánková 2 0 Jiří Filipčík 10:50 Detail
2. David Běhálek 0 2 Šimon Krátký 10:50 Detail
2. Daniela Indráková 0 2 Matyáš Vojtášek 10:52 Detail
2. Patrik Rajca 0 2 Matouš krátký 10:52 Detail
2. Tereza Kidoňová 0 2 Ondřej Bubeník 10:54 Detail
ZŠ Vrchní Deváťáci 20 0 ZŠ Vrchní Osmáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Vítková 2 0 Šustková Zuzana 10:48 Detail
1. Emma Schölzigová 2 0 Jiří Bednář 10:48 Detail
1. Jonáš Hájek 2 0 Adam Svěrák 10:48 Detail
1. Ondřej Kuděla 2 0 Jindřich Gvoždík 10:48 Detail
1. Jan Dušek 2 0 Klaudie Lukešová 10:48 Detail
2. Jan Dušek 2 0 Klaudie Lukešová 10:49 Detail
2. Ondřej Kuděla 2 0 Jindřich Gvoždík 10:51 Detail
2. Emma Schölzigová 2 0 Jiří Bednář 10:52 Detail
2. Natálie Vítková 2 0 Šustková Zuzana 10:52 Detail
2. Jonáš Hájek 2 0 Adam Svěrák 10:55 Detail
PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 2 18 GFŽ Tercie d Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Nemeskürthy 0 2 Veronika Marcolová 10:48 Detail
1. Jakub Chmiel 0 2 Eliška Bártová 10:48 Detail
1. Daniel Chmiel 0 2 Barbora Hanusková 10:48 Detail
1. Matěj Majer 0 2 Hana Bártová 10:48 Detail
1. Nela Zajoncová 2 0 Kateřina Reková 10:48 Detail
2. Daniel Chmiel 0 2 Barbora Hanusková 10:49 Detail
2. Jakub Chmiel 0 2 Eliška Bártová 10:51 Detail
2. Nela Zajoncová 0 2 Kateřina Reková 10:51 Detail
2. Tereza Nemeskürthy 0 2 Veronika Marcolová 10:55 Detail
2. Matěj Majer 0 2 Hana Bártová 10:55 Detail
Hrdinové 6 14 DALGONA Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Reis 0 2 Huyen Cao Minh 10:48 Detail
1. Jan Halfar 2 0 Hana Brožková 10:48 Detail
1. Vojtěch Růžička 0 2 Vit Říha 10:48 Detail
1. Jakub Hučko 2 0 Karolína Jarolímová 10:48 Detail
1. Jakub Mikulok 0 2 Klaudie Glaicová 10:48 Detail
2. Jan Halfar 0 2 Hana Brožková 10:52 Detail
2. Jakub Mikulok 0 2 Klaudie Glaicová 10:53 Detail
2. Jakub Hučko 2 0 Karolína Jarolímová 10:56 Detail
2. Vojtěch Růžička 0 2 Vit Říha 10:57 Detail
2. Daniel Reis 0 2 Huyen Cao Minh 10:59 Detail
ZŠ Vrchní Sedmáci 10 10 STAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Galvas 0 2 Jan Koňařík 10:48 Detail
1. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Barbora Maroszová 10:48 Detail
1. Václav Humplík 2 0 Radim Kubiš 10:48 Detail
1. Jaroslav Šeda 2 0 Martin Chrobák 10:48 Detail
1. Šimon Vavrla 2 0 Jakub Kožušník 10:48 Detail
2. Václav Galvas 0 2 Jan Koňařík 10:51 Detail
2. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Barbora Maroszová 10:55 Detail
2. Šimon Vavrla 2 0 Jakub Kožušník 10:56 Detail
2. Jaroslav Šeda 2 0 Martin Chrobák 10:56 Detail
2. Václav Humplík 0 2 Radim Kubiš 11:00 Detail
Emko 10 10 žraloci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Lukáš 0 2 Anna Sojková 10:48 Detail
1. Jan Vondruška 0 2 Bára Koláčková 10:48 Detail
1. Roman Tichý 2 0 Diana Srncová 10:48 Detail
1. Karel Valenta 0 2 David Suchánek 10:48 Detail
1. Jiří Černík 0 2 Eva Pawlusová 10:48 Detail
2. Roman Tichý 2 0 Diana Srncová 10:50 Detail
2. Jan Vondruška 0 2 Bára Koláčková 10:55 Detail
2. Jan Lukáš 2 0 Anna Sojková 10:55 Detail
2. Jiří Černík 2 0 Eva Pawlusová 10:55 Detail
2. Karel Valenta 2 0 David Suchánek 10:55 Detail
Pět v řadě 8 12 LAJDÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Otisk 0 2 Nela Prchalová 10:48 Detail
1. Jan Maniur 2 0 Lucie Lasáková 10:48 Detail
1. Martin Kováč 2 0 Amálie Trojková 10:48 Detail
1. Lukáš Wojnar 0 2 Vojtěch Dedek 10:48 Detail
1. Michal Sobas 0 2 Matěj Polomský 10:48 Detail
2. Dominik Otisk 0 2 Nela Prchalová 10:50 Detail
2. Jan Maniur 2 0 Lucie Lasáková 10:55 Detail
2. Martin Kováč 2 0 Amálie Trojková 10:57 Detail
2. Lukáš Wojnar 0 2 Vojtěch Dedek 10:57 Detail
2. Michal Sobas 0 2 Matěj Polomský 10:59 Detail
TIC TAC TOE 8 12 Sošáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Vinklerová 0 2 Viktorie Spáčilová 10:48 Detail
1. Adéla Zbořilová 2 0 Terezie Třísková 10:48 Detail
1. Jiří Mikulka 2 0 David Štolfa 10:48 Detail
1. Tomáš Hrdlička 2 0 Theresia Elisabeth Vymazalova 10:48 Detail
1. Jan Khýr 2 0 Alexandr René Richter 10:48 Detail
2. Jiří Mikulka 0 2 David Štolfa 10:55 Detail
2. Jan Khýr 0 2 Alexandr René Richter 10:55 Detail
2. Tomáš Hrdlička 0 2 Theresia Elisabeth Vymazalova 10:55 Detail
2. Adéla Zbořilová 0 2 Terezie Třísková 10:55 Detail
2. Daniela Vinklerová 0 2 Viktorie Spáčilová 10:56 Detail
Stavebka 4 10 10 Dreamsquad Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Reichelová 2 0 Tobiáš Pavliš 10:48 Detail
1. Zuzana Šturcová 2 0 Jakub Peterka 10:48 Detail
1. Vojtěch Kostřiba 2 0 Michael Pazdera 10:48 Detail
1. Gabriela Beinhauerová 2 0 Michal Raška 10:48 Detail
1. David Panáček 2 0 Dominik Zedek 10:48 Detail
2. David Panáček 0 2 Dominik Zedek 10:55 Detail
2. Aneta Reichelová 0 2 Tobiáš Pavliš 10:55 Detail
2. Vojtěch Kostřiba 0 2 Michael Pazdera 10:55 Detail
2. Zuzana Šturcová 0 2 Jakub Peterka 10:55 Detail
2. Gabriela Beinhauerová 0 2 Michal Raška 10:55 Detail
Malý Avengers 20 0 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Zapletalová 2 0 Nikolas Flamel 10:48 Detail
1. Aleš Klimša 2 0 Karel Eben 10:48 Detail
1. Jakub Chalachan 2 0 Simon Hubelník 10:48 Detail
1. Artur Kostka 2 0 Čeněk Ziegler 10:48 Detail
1. Anna Zapletalová 2 0 Marek Voděnka 10:48 Detail
2. Anna Zapletalová 2 0 Marek Voděnka 10:55 Detail
2. Artur Kostka 2 0 Čeněk Ziegler 10:55 Detail
2. Jakub Chalachan 2 0 Simon Hubelník 10:56 Detail
2. Aleš Klimša 2 0 Karel Eben 10:56 Detail
2. Alena Zapletalová 2 0 Nikolas Flamel 10:56 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Klepeťáci 6 58 4 22
2. Pokročilý 6 54 3 20
3. ZŠ Vrchní Deváťáci 6 52 3 16
4. GymplOvy 4 40 3 8
5. GFŽ Tercie d 4 38 3 10
6. DALGONA 4 36 2 6
7. LAJDÁCI 4 34 1 2
8. Stavebka 2 4 30 3 10
9. ZŠ Vrchní Sedmáci 3 30 3 3
10. PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 3 28 4 11
11. ZŠ Vrchní Osmáci 3 28 3 3
12. STAR 3 24 3 7
13. Sošáci 3 24 1 1
14. žraloci 3 22 3 5
15. Emko 3 22 3 3
16. Malý Avengers 2 36 3 0
17. Hrdinové 2 32 4 2
18. Pět v řadě 1 20 3 3
19. Stavebka 4 1 18 3 1
20. Dreamsquad 1 10 4 1
21. TIC TAC TOE 0 12 3 0
22. Sociálně Cementní Gambleři 0 12 3 0

Začátek: 20. 11. 10:27

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Klepeťáci 20 0 žraloci Zobrazit/Skrýt detail
1. Petr Kaufmann 2 0 Anna Sojková 10:27 Detail
1. Jakub Škopík 2 0 Bára Koláčková 10:27 Detail
1. Jakub Lang 2 0 Diana Srncová 10:27 Detail
1. Matěj Foldyna 2 0 David Suchánek 10:27 Detail
1. Petr Volčík 2 0 Eva Pawlusová 10:27 Detail
2. Jakub Škopík 2 0 Bára Koláčková 10:29 Detail
2. Jakub Lang 2 0 Diana Srncová 10:29 Detail
2. Matěj Foldyna 2 0 David Suchánek 10:35 Detail
2. Petr Volčík 2 0 Eva Pawlusová 10:35 Detail
2. Petr Kaufmann 2 0 Anna Sojková 10:35 Detail
ZŠ Vrchní Sedmáci 4 16 Pokročilý Zobrazit/Skrýt detail
1. Václav Galvas 0 2 Ondřej Bubeník 10:27 Detail
1. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Matyáš Vojtášek 10:27 Detail
1. Václav Humplík 2 0 Jiří Filipčík 10:27 Detail
1. Jaroslav Šeda 2 0 Šimon Krátký 10:27 Detail
1. Šimon Vavrla 0 2 Matouš krátký 10:27 Detail
2. Václav Humplík 0 2 Jiří Filipčík 10:28 Detail
2. Jaroslav Šeda 0 2 Šimon Krátký 10:29 Detail
2. Šimon Vavrla 0 2 Matouš krátký 10:33 Detail
2. Kryštof KryštofHoláň 0 2 Matyáš Vojtášek 10:35 Detail
2. Václav Galvas 0 2 Ondřej Bubeník 10:35 Detail
PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 10 10 ZŠ Vrchní Osmáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Nemeskürthy 0 2 Šustková Zuzana 10:27 Detail
1. Jakub Chmiel 2 0 Jiří Bednář 10:27 Detail
1. Daniel Chmiel 2 0 Adam Svěrák 10:27 Detail
1. Matěj Majer 0 2 Jindřich Gvoždík 10:27 Detail
1. Nela Zajoncová 0 2 Klaudie Lukešová 10:27 Detail
2. Jakub Chmiel 2 0 Jiří Bednář 10:29 Detail
2. Nela Zajoncová 2 0 Klaudie Lukešová 10:29 Detail
2. Daniel Chmiel 2 0 Adam Svěrák 10:35 Detail
2. Matěj Majer 0 2 Jindřich Gvoždík 10:35 Detail
2. Tereza Nemeskürthy 0 2 Šustková Zuzana 10:35 Detail
ZŠ Vrchní Deváťáci 12 8 GFŽ Tercie d Zobrazit/Skrýt detail
1. Natálie Vítková 2 0 Veronika Marcolová 10:27 Detail
1. Emma Schölzigová 0 2 Eliška Bártová 10:27 Detail
1. Jonáš Hájek 2 0 Barbora Hanusková 10:27 Detail
1. Ondřej Kuděla 2 0 Hana Bártová 10:27 Detail
1. Jan Dušek 0 2 Kateřina Reková 10:27 Detail
2. Natálie Vítková 2 0 Veronika Marcolová 10:28 Detail
2. Jan Dušek 0 2 Kateřina Reková 10:29 Detail
2. Jonáš Hájek 2 0 Barbora Hanusková 10:30 Detail
2. Emma Schölzigová 2 0 Eliška Bártová 10:31 Detail
2. Ondřej Kuděla 0 2 Hana Bártová 10:32 Detail
Hrdinové 8 12 Stavebka 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Reis 2 0 Petr Laco 10:27 Detail
1. Jan Halfar 2 0 Veronika Boháčová 10:27 Detail
1. Vojtěch Růžička 2 0 Jakub Hahn 10:27 Detail
1. Jakub Hučko 0 2 Klára Fabiánová 10:27 Detail
1. Jakub Mikulok 0 2 Adam Faika 10:27 Detail
2. Jakub Mikulok 0 2 Adam Faika 10:28 Detail
2. Daniel Reis 0 2 Petr Laco 10:30 Detail
2. Jan Halfar 0 2 Veronika Boháčová 10:30 Detail
2. Jakub Hučko 0 2 Klára Fabiánová 10:34 Detail
2. Vojtěch Růžička 2 0 Jakub Hahn 10:35 Detail
GymplOvy 20 0 Dreamsquad Zobrazit/Skrýt detail
1. Tereza Kidoňová 2 0 Tobiáš Pavliš 10:27 Detail
1. Daniela Indráková 2 0 Jakub Peterka 10:27 Detail
1. Helena Krzyžánková 2 0 Michael Pazdera 10:27 Detail
1. David Běhálek 2 0 Michal Raška 10:27 Detail
1. Patrik Rajca 2 0 Dominik Zedek 10:27 Detail
2. David Běhálek 2 0 Michal Raška 10:35 Detail
2. Daniela Indráková 2 0 Jakub Peterka 10:35 Detail
2. Tereza Kidoňová 2 0 Tobiáš Pavliš 10:35 Detail
2. Helena Krzyžánková 2 0 Michael Pazdera 10:35 Detail
2. Patrik Rajca 2 0 Dominik Zedek 10:35 Detail
TIC TAC TOE 2 18 LAJDÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Vinklerová 0 2 Nela Prchalová 10:27 Detail
1. Adéla Zbořilová 2 0 Lucie Lasáková 10:27 Detail
1. Jiří Mikulka 0 2 Amálie Trojková 10:27 Detail
1. Tomáš Hrdlička 0 2 Vojtěch Dedek 10:27 Detail
1. Jan Khýr 0 2 Matěj Polomský 10:27 Detail
2. Adéla Zbořilová 0 2 Lucie Lasáková 10:35 Detail
2. Daniela Vinklerová 0 2 Nela Prchalová 10:35 Detail
2. Jan Khýr 0 2 Matěj Polomský 10:35 Detail
2. Jiří Mikulka 0 2 Amálie Trojková 10:35 Detail
2. Tomáš Hrdlička 0 2 Vojtěch Dedek 10:35 Detail
Malý Avengers 8 12 STAR Zobrazit/Skrýt detail
1. Alena Zapletalová 0 2 Jan Koňařík 10:27 Detail
1. Aleš Klimša 0 2 Barbora Maroszová 10:27 Detail
1. Jakub Chalachan 0 2 Radim Kubiš 10:27 Detail
1. Artur Kostka 2 0 Martin Chrobák 10:27 Detail
1. Anna Zapletalová 2 0 Jakub Kožušník 10:27 Detail
2. Alena Zapletalová 0 2 Jan Koňařík 10:28 Detail
2. Aleš Klimša 0 2 Barbora Maroszová 10:29 Detail
2. Artur Kostka 2 0 Martin Chrobák 10:35 Detail
2. Anna Zapletalová 2 0 Jakub Kožušník 10:35 Detail
2. Jakub Chalachan 0 2 Radim Kubiš 10:35 Detail
Pět v řadě 10 10 Sošáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Otisk 0 2 Viktorie Spáčilová 10:27 Detail
1. Jan Maniur 0 2 Terezie Třísková 10:27 Detail
1. Martin Kováč 0 2 David Štolfa 10:27 Detail
1. Lukáš Wojnar 0 2 Theresia Elisabeth Vymazalova 10:27 Detail
1. Michal Sobas 0 2 Alexandr René Richter 10:27 Detail
2. Dominik Otisk 2 0 Viktorie Spáčilová 10:33 Detail
2. Martin Kováč 2 0 David Štolfa 10:35 Detail
2. Lukáš Wojnar 2 0 Theresia Elisabeth Vymazalova 10:35 Detail
2. Michal Sobas 2 0 Alexandr René Richter 10:35 Detail
2. Jan Maniur 2 0 Terezie Třísková 10:35 Detail
Stavebka 4 0 20 DALGONA Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Reichelová 0 2 Huyen Cao Minh 10:27 Detail
1. Zuzana Šturcová 0 2 Hana Brožková 10:27 Detail
1. Vojtěch Kostřiba 0 2 Vit Říha 10:27 Detail
1. Gabriela Beinhauerová 0 2 Karolína Jarolímová 10:27 Detail
1. David Panáček 0 2 Klaudie Glaicová 10:27 Detail
2. David Panáček 0 2 Klaudie Glaicová 10:35 Detail
2. Gabriela Beinhauerová 0 2 Karolína Jarolímová 10:35 Detail
2. Vojtěch Kostřiba 0 2 Vit Říha 10:35 Detail
2. Zuzana Šturcová 0 2 Hana Brožková 10:35 Detail
2. Aneta Reichelová 0 2 Huyen Cao Minh 10:35 Detail
Emko 12 8 Sociálně Cementní Gambleři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Lukáš 0 2 Nikolas Flamel 10:27 Detail
1. Jan Vondruška 0 2 Karel Eben 10:27 Detail
1. Roman Tichý 2 0 Simon Hubelník 10:27 Detail
1. Karel Valenta 0 2 Čeněk Ziegler 10:27 Detail
1. Jiří Černík 0 2 Marek Voděnka 10:27 Detail
2. Jan Vondruška 2 0 Karel Eben 10:35 Detail
2. Jan Lukáš 2 0 Nikolas Flamel 10:35 Detail
2. Jiří Černík 2 0 Marek Voděnka 10:35 Detail
2. Karel Valenta 2 0 Čeněk Ziegler 10:35 Detail
2. Roman Tichý 2 0 Simon Hubelník 10:35 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Klepeťáci 4 38 0 8
2. GymplOvy 4 38 0 2
3. Pokročilý 4 36 0 8
4. ZŠ Vrchní Deváťáci 4 32 0 4
5. Stavebka 2 4 30 0 8
6. ZŠ Vrchní Osmáci 3 28 0 3
7. PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 3 26 0 7
8. Hrdinové 2 26 0 2
9. DALGONA 2 22 0 0
10. LAJDÁCI 2 22 0 0
11. GFŽ Tercie d 2 20 0 0
12. ZŠ Vrchní Sedmáci 2 20 0 0
13. STAR 2 14 0 0
14. žraloci 2 12 0 0
15. Emko 2 12 0 0
16. Sošáci 1 12 0 1
17. Pět v řadě 1 12 0 1
18. Malý Avengers 0 16 0 0
19. Sociálně Cementní Gambleři 0 12 0 0
20. Stavebka 4 0 8 0 0
21. TIC TAC TOE 0 4 0 0
22. Dreamsquad 0 0 0 0

Začátek: 20. 11. 10:00

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
ZŠ Vrchní Osmáci 18 2 TIC TAC TOE Zobrazit/Skrýt detail
1. Šustková Zuzana 2 0 Daniela Vinklerová 10:00 Detail
1. Jiří Bednář 2 0 Adéla Zbořilová 10:00 Detail
1. Adam Svěrák 0 2 Jiří Mikulka 10:00 Detail
1. Jindřich Gvoždík 2 0 Tomáš Hrdlička 10:00 Detail
1. Klaudie Lukešová 2 0 Jan Khýr 10:00 Detail
2. Adam Svěrák 2 0 Jiří Mikulka 10:07 Detail
2. Šustková Zuzana 2 0 Daniela Vinklerová 10:07 Detail
2. Jindřich Gvoždík 2 0 Tomáš Hrdlička 10:07 Detail
2. Klaudie Lukešová 2 0 Jan Khýr 10:07 Detail
2. Jiří Bednář 2 0 Adéla Zbořilová 10:08 Detail
Dreamsquad 0 20 ZŠ Vrchní Deváťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tobiáš Pavliš 0 2 Natálie Vítková 10:00 Detail
1. Jakub Peterka 0 2 Emma Schölzigová 10:00 Detail
1. Michael Pazdera 0 2 Jonáš Hájek 10:00 Detail
1. Michal Raška 0 2 Ondřej Kuděla 10:00 Detail
1. Dominik Zedek 0 2 Jan Dušek 10:00 Detail
2. Dominik Zedek 0 2 Jan Dušek 10:07 Detail
2. Jakub Peterka 0 2 Emma Schölzigová 10:07 Detail
2. Michael Pazdera 0 2 Jonáš Hájek 10:07 Detail
2. Michal Raška 0 2 Ondřej Kuděla 10:07 Detail
2. Tobiáš Pavliš 0 2 Natálie Vítková 10:07 Detail
DALGONA 2 18 Klepeťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Huyen Cao Minh 0 2 Petr Kaufmann 10:00 Detail
1. Hana Brožková 0 2 Jakub Škopík 10:00 Detail
1. Vit Říha 0 2 Jakub Lang 10:00 Detail
1. Karolína Jarolímová 0 2 Matěj Foldyna 10:00 Detail
1. Klaudie Glaicová 0 2 Petr Volčík 10:00 Detail
2. Hana Brožková 0 2 Jakub Škopík 10:02 Detail
2. Karolína Jarolímová 0 2 Matěj Foldyna 10:02 Detail
2. Huyen Cao Minh 0 2 Petr Kaufmann 10:06 Detail
2. Vit Říha 2 0 Jakub Lang 10:07 Detail
2. Klaudie Glaicová 0 2 Petr Volčík 10:09 Detail
Pokročilý 20 0 Emko Zobrazit/Skrýt detail
1. Ondřej Bubeník 2 0 Jan Lukáš 10:00 Detail
1. Matyáš Vojtášek 2 0 Jan Vondruška 10:00 Detail
1. Jiří Filipčík 2 0 Roman Tichý 10:00 Detail
1. Šimon Krátký 2 0 Karel Valenta 10:00 Detail
1. Matouš krátký 2 0 Jiří Černík 10:00 Detail
2. Šimon Krátký 2 0 Karel Valenta 10:04 Detail
2. Jiří Filipčík 2 0 Roman Tichý 10:07 Detail
2. Matouš krátký 2 0 Jiří Černík 10:07 Detail
2. Matyáš Vojtášek 2 0 Jan Vondruška 10:07 Detail
2. Ondřej Bubeník 2 0 Jan Lukáš 10:07 Detail
LAJDÁCI 4 16 PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Prchalová 2 0 Tereza Nemeskürthy 10:00 Detail
1. Lucie Lasáková 0 2 Jakub Chmiel 10:00 Detail
1. Amálie Trojková 0 2 Daniel Chmiel 10:00 Detail
1. Vojtěch Dedek 0 2 Matěj Majer 10:00 Detail
1. Matěj Polomský 0 2 Nela Zajoncová 10:00 Detail
2. Amálie Trojková 0 2 Daniel Chmiel 10:00 Detail
2. Matěj Polomský 0 2 Nela Zajoncová 10:00 Detail
2. Nela Prchalová 2 0 Tereza Nemeskürthy 10:02 Detail
2. Vojtěch Dedek 0 2 Matěj Majer 10:04 Detail
2. Lucie Lasáková 0 2 Jakub Chmiel 10:07 Detail
GFŽ Tercie d 12 8 Malý Avengers Zobrazit/Skrýt detail
1. Veronika Marcolová 2 0 Alena Zapletalová 10:00 Detail
1. Eliška Bártová 2 0 Aleš Klimša 10:00 Detail
1. Barbora Hanusková 2 0 Jakub Chalachan 10:00 Detail
1. Hana Bártová 0 2 Artur Kostka 10:00 Detail
1. Kateřina Reková 2 0 Anna Zapletalová 10:00 Detail
2. Veronika Marcolová 0 2 Alena Zapletalová 10:00 Detail
2. Kateřina Reková 0 2 Anna Zapletalová 10:01 Detail
2. Eliška Bártová 2 0 Aleš Klimša 10:01 Detail
2. Barbora Hanusková 2 0 Jakub Chalachan 10:02 Detail
2. Hana Bártová 0 2 Artur Kostka 10:07 Detail
Pět v řadě 2 18 Hrdinové Zobrazit/Skrýt detail
1. Dominik Otisk 2 0 Daniel Reis 10:00 Detail
1. Jan Maniur 0 2 Jan Halfar 10:00 Detail
1. Martin Kováč 0 2 Vojtěch Růžička 10:00 Detail
1. Lukáš Wojnar 0 2 Jakub Hučko 10:00 Detail
1. Michal Sobas 0 2 Jakub Mikulok 10:00 Detail
2. Dominik Otisk 0 2 Daniel Reis 10:01 Detail
2. Jan Maniur 0 2 Jan Halfar 10:07 Detail
2. Martin Kováč 0 2 Vojtěch Růžička 10:09 Detail
2. Lukáš Wojnar 0 2 Jakub Hučko 10:13 Detail
2. Michal Sobas 0 2 Jakub Mikulok 10:14 Detail
STAR 2 18 Stavebka 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Jan Koňařík 0 2 Petr Laco 10:00 Detail
1. Barbora Maroszová 0 2 Veronika Boháčová 10:00 Detail
1. Radim Kubiš 0 2 Jakub Hahn 10:00 Detail
1. Martin Chrobák 0 2 Klára Fabiánová 10:00 Detail
1. Jakub Kožušník 0 2 Adam Faika 10:00 Detail
2. Martin Chrobák 0 2 Klára Fabiánová 10:07 Detail
2. Radim Kubiš 0 2 Jakub Hahn 10:07 Detail
2. Barbora Maroszová 0 2 Veronika Boháčová 10:08 Detail
2. Jakub Kožušník 0 2 Adam Faika 10:08 Detail
2. Jan Koňařík 2 0 Petr Laco 10:08 Detail
Stavebka 4 8 12 žraloci Zobrazit/Skrýt detail
1. Aneta Reichelová 0 2 Anna Sojková 10:00 Detail
1. Zuzana Šturcová 0 2 Bára Koláčková 10:00 Detail
1. Vojtěch Kostřiba 0 2 Diana Srncová 10:00 Detail
1. Gabriela Beinhauerová 0 2 David Suchánek 10:00 Detail
1. David Panáček 0 2 Eva Pawlusová 10:00 Detail
2. Vojtěch Kostřiba 0 2 Diana Srncová 10:07 Detail
2. Gabriela Beinhauerová 2 0 David Suchánek 10:07 Detail
2. David Panáček 2 0 Eva Pawlusová 10:07 Detail
2. Aneta Reichelová 2 0 Anna Sojková 10:07 Detail
2. Zuzana Šturcová 2 0 Bára Koláčková 10:07 Detail
Sošáci 2 18 GymplOvy Zobrazit/Skrýt detail
1. Viktorie Spáčilová 0 2 Tereza Kidoňová 10:00 Detail
1. Terezie Třísková 0 2 Daniela Indráková 10:00 Detail
1. David Štolfa 0 2 Helena Krzyžánková 10:00 Detail
1. Theresia Elisabeth Vymazalova 0 2 David Běhálek 10:00 Detail
1. Alexandr René Richter 0 2 Patrik Rajca 10:00 Detail
2. Viktorie Spáčilová 2 0 Tereza Kidoňová 10:01 Detail
2. Alexandr René Richter 0 2 Patrik Rajca 10:07 Detail
2. Theresia Elisabeth Vymazalova 0 2 David Běhálek 10:07 Detail
2. David Štolfa 0 2 Helena Krzyžánková 10:08 Detail
2. Terezie Třísková 0 2 Daniela Indráková 10:08 Detail
Sociálně Cementní Gambleři 4 16 ZŠ Vrchní Sedmáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Flamel 2 0 Václav Galvas 10:00 Detail
1. Karel Eben 2 0 Kryštof KryštofHoláň 10:00 Detail
1. Simon Hubelník 0 2 Václav Humplík 10:00 Detail
1. Čeněk Ziegler 0 2 Jaroslav Šeda 10:00 Detail
1. Marek Voděnka 0 2 Šimon Vavrla 10:00 Detail
2. Nikolas Flamel 0 2 Václav Galvas 10:07 Detail
2. Karel Eben 0 2 Kryštof KryštofHoláň 10:07 Detail
2. Marek Voděnka 0 2 Šimon Vavrla 10:07 Detail
2. Simon Hubelník 0 2 Václav Humplík 10:07 Detail
2. Čeněk Ziegler 0 2 Jaroslav Šeda 10:08 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Pokročilý 2 20 0 0
2. ZŠ Vrchní Deváťáci 2 20 0 0
3. Klepeťáci 2 18 0 0
4. Hrdinové 2 18 0 0
5. ZŠ Vrchní Osmáci 2 18 0 0
6. Stavebka 2 2 18 0 0
7. GymplOvy 2 18 0 0
8. PIŠKVORKOVI ŠESŤÁCI 2 16 0 0
9. ZŠ Vrchní Sedmáci 2 16 0 0
10. GFŽ Tercie d 2 12 0 0
11. žraloci 2 12 0 0
12. Malý Avengers 0 8 0 0
13. Stavebka 4 0 8 0 0
14. LAJDÁCI 0 4 0 0
15. Sociálně Cementní Gambleři 0 4 0 0
16. TIC TAC TOE 0 2 0 0
17. STAR 0 2 0 0
18. Sošáci 0 2 0 0
19. DALGONA 0 2 0 0
20. Pět v řadě 0 2 0 0
21. Dreamsquad 0 0 0 0
22. Emko 0 0 0 0