Online

16. 11. 2021 (1. Online Úroveň)

  • Kdy: 16. 11. v 17:30
  • Postupujících: 5
  • Kraj: Moravskoslezský
  • Organizátor: Radek Hegenbart

Vysvětlivky

Body vycházejí z počtu poražených týmů. 2 body jsou za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Skóre je součet bodů za jednotlivé duely členů týmu. I tady jsou 2 body za výhru, 1 bod za remízu a 0 bodů za prohru.
Buchholz
je pomocné bodování. Počítá se jako součet bodů všech soupeřů kromě nejlepšího a nejhoršího.
Sonneborn je druhé pomocné hodnocení. A za výhru s protihráčem se připočtou celé body protihráče, za remízu pouze půlka

Začátek: 16. 11. 19:40

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
SOSPO 6 14 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Jakub Vlček 19:40 Detail
1. Michael Fink 2 0 Oliver Hyvnar 19:40 Detail
1. Nikola Botková 0 2 Jiří Matýsek 19:40 Detail
1. Tereza Kašpárková 0 2 Pavel Kerekeš 19:40 Detail
1. David Vaverka 0 2 Tomáš Dořičák 19:40 Detail
2. Nikola Botková 0 2 Jiří Matýsek 19:41 Detail
2. Tereza Kašpárková 0 2 Pavel Kerekeš 19:41 Detail
2. David Vaverka 0 2 Tomáš Dořičák 19:42 Detail
2. Michael Fink 2 0 Oliver Hyvnar 19:42 Detail
2. Marek Moudrý 0 2 Jakub Vlček 19:48 Detail
Pepa Faker Božek 14 6 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 2 0 Laura Fajmonová 19:40 Detail
1. Martin Černý 0 2 Ondřej Drössler 19:40 Detail
1. Petr Lipus 2 0 Gabriela Římanová 19:40 Detail
1. Adam Opiol 0 2 Karolína Popková 19:40 Detail
1. Petr Buják 2 0 Andrea Stašková 19:40 Detail
2. Petr Buják 0 2 Andrea Stašková 19:41 Detail
2. Martin Černý 2 0 Ondřej Drössler 19:41 Detail
2. Adam Opiol 2 0 Karolína Popková 19:42 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Gabriela Římanová 19:43 Detail
2. Arian Mustafa 2 0 Laura Fajmonová 19:45 Detail
Šrámka jede bomby 10 10 Albrechťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Švrčinová 0 2 Vojtěch Chodura 19:40 Detail
1. Jan Gryc 2 0 Vendula Hamplová 19:40 Detail
1. Lukáš Staněk 0 2 Valerie Bogoczová 19:40 Detail
1. Petra Kelnerová 0 2 Bartoloměj Šidelko 19:40 Detail
1. Adam Němec 2 0 Přemysl Valiček 19:40 Detail
2. Lukáš Staněk 2 0 Valerie Bogoczová 19:41 Detail
2. Jan Gryc 2 0 Vendula Hamplová 19:43 Detail
2. Adam Němec 2 0 Přemysl Valiček 19:43 Detail
2. Zuzana Švrčinová 0 2 Vojtěch Chodura 19:45 Detail
2. Petra Kelnerová 0 2 Bartoloměj Šidelko 19:45 Detail
GJB a SPgŠ 2 8 12 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Radka Saranová 2 0 Michał Małysz 19:40 Detail
1. Alena Lorková 2 0 Sebastian Przeczek 19:40 Detail
1. Terezie Černá 0 2 Jakub Galuszka 19:40 Detail
1. Natálie Machalová 0 2 Samuel Skotnica 19:40 Detail
1. Tereza Brančíková 0 2 Jan Skotnica 19:40 Detail
2. Terezie Černá 2 0 Jakub Galuszka 19:41 Detail
2. Natálie Machalová 0 2 Samuel Skotnica 19:42 Detail
2. Tereza Brančíková 0 2 Jan Skotnica 19:42 Detail
2. Alena Lorková 0 2 Sebastian Przeczek 19:42 Detail
2. Radka Saranová 2 0 Michał Małysz 19:43 Detail
PIŠKVORÁCI 6 14 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Wantulok 0 2 Nela Gronichová 19:40 Detail
1. Dominik Kavulok 0 2 Julie Buchtová 19:40 Detail
1. Denisa Gavelčíková 2 0 Adriana Kameníčková 19:40 Detail
1. Ondřej Sliž 2 0 Anežka Doleželová 19:40 Detail
1. Rostislav Sikora 0 2 Ludmila Sládková 19:40 Detail
2. Marek Wantulok 0 2 Nela Gronichová 19:41 Detail
2. Denisa Gavelčíková 2 0 Adriana Kameníčková 19:41 Detail
2. Rostislav Sikora 0 2 Ludmila Sládková 19:42 Detail
2. Ondřej Sliž 0 2 Anežka Doleželová 19:43 Detail
2. Dominik Kavulok 0 2 Julie Buchtová 19:46 Detail
Barbie 10 10 Motýlci z Trivisu Zobrazit/Skrýt detail
1. Adriana Orlíková 0 2 Daniela Danešová 19:40 Detail
1. Beáta Lyčková 0 2 Sára Kaprálová 19:40 Detail
1. Beata Chrástková 2 0 Ladislav Peterka 19:40 Detail
1. Lucie Krystková 2 0 Lenka Složilová 19:40 Detail
1. Tereza Machalová 2 0 Šimon Přecechtěl 19:40 Detail
2. Tereza Machalová 2 0 Šimon Přecechtěl 19:41 Detail
2. Adriana Orlíková 0 2 Daniela Danešová 19:42 Detail
2. Beata Chrástková 2 0 Ladislav Peterka 19:42 Detail
2. Beáta Lyčková 0 2 Sára Kaprálová 19:43 Detail
2. Lucie Krystková 0 2 Lenka Složilová 19:44 Detail
GFŽ Kvarta d 0 20 GFŽ Oktáva Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Gabzdylová 0 2 Stanislav Was 19:40 Detail
1. Nicol Pleslová 0 2 David Bartal 19:40 Detail
1. Tereza Slezáková 0 2 Richard Lukosz 19:40 Detail
1. Michaela Stašková 0 2 Richard Sobalík 19:40 Detail
1. Barbora Wzientková 0 2 Miroslav Was 19:40 Detail
2. Adéla Gabzdylová 0 2 Stanislav Was 19:42 Detail
2. Barbora Wzientková 0 2 Miroslav Was 19:42 Detail
2. Michaela Stašková 0 2 Richard Sobalík 19:43 Detail
2. Nicol Pleslová 0 2 David Bartal 19:44 Detail
2. Tereza Slezáková 0 2 Richard Lukosz 19:44 Detail
Zájemci 4 16 8.A.Č.n.H. Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Liss 0 2 Nikolas Peter 19:40 Detail
1. Robin Samek 0 2 Šimon Pokorský 19:40 Detail
1. Viktorie Žáčková 0 2 Dominik Štercl 19:40 Detail
1. Daniel Zápalka 0 2 Alexandr Matoušek 19:40 Detail
1. Matěj Bortlík 2 0 Ondřej Prokop 19:40 Detail
2. Daniel Zápalka 0 2 Alexandr Matoušek 19:40 Detail
2. Viktorie Žáčková 0 2 Dominik Štercl 19:41 Detail
2. Daniel Liss 0 2 Nikolas Peter 19:41 Detail
2. Robin Samek 0 2 Šimon Pokorský 19:42 Detail
2. Matěj Bortlík 2 0 Ondřej Prokop 19:45 Detail
7.B Č.nH. 8 12 Hnojničáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Pika 2 0 Stella Stuchlíková 19:40 Detail
1. Jakub Touš 0 2 Karolína Labudová 19:40 Detail
1. Matyáš Ptáčník 2 0 Barbora Pončová 19:40 Detail
1. Matyáš Spurný 0 2 Hana Kantorová 19:40 Detail
1. David Raška 2 0 Karolína Jelínková 19:40 Detail
2. Matyáš Ptáčník 2 0 Barbora Pončová 19:41 Detail
2. David Raška 0 2 Karolína Jelínková 19:42 Detail
2. Vojtěch Pika 0 2 Stella Stuchlíková 19:42 Detail
2. Jakub Touš 0 2 Karolína Labudová 19:47 Detail
2. Matyáš Spurný 0 2 Hana Kantorová 19:48 Detail
Lopaty 10 10 Tvoje máma Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaromír Fidler 0 2 Max Mroček 19:40 Detail
1. Martin Svoboda 2 0 Jiří Václav Fojtík 19:40 Detail
1. Robert Stavěl 2 0 Václav Mrovec 19:40 Detail
1. Tomáš Vaněk 0 2 Cyril Svobodník 19:40 Detail
1. Jiří Isakidis 0 2 Václav Kolovrat 19:40 Detail
2. Tomáš Vaněk 2 0 Cyril Svobodník 19:41 Detail
2. Martin Svoboda 0 2 Jiří Václav Fojtík 19:42 Detail
2. Robert Stavěl 2 0 Václav Mrovec 19:45 Detail
2. Jiří Isakidis 0 2 Václav Kolovrat 19:47 Detail
2. Jaromír Fidler 2 0 Max Mroček 19:47 Detail
7.A. ČnH 8 12 opičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofie Böserlová 0 2 Michaela Stankušová 19:40 Detail
1. Karolína Kočíbová 0 2 Michaela Kijonková 19:40 Detail
1. Justýna Hermanová 2 0 Karolína Jaśkowiecová 19:40 Detail
1. Štěpán Kočíb 2 0 Kristýna Hlaváčková 19:40 Detail
1. Alexandr Kaprál 0 2 Kateřina Julinová 19:40 Detail
2. Sofie Böserlová 2 0 Michaela Stankušová 19:41 Detail
2. Karolína Kočíbová 0 2 Michaela Kijonková 19:41 Detail
2. Štěpán Kočíb 0 2 Kristýna Hlaváčková 19:41 Detail
2. Alexandr Kaprál 0 2 Kateřina Julinová 19:43 Detail
2. Justýna Hermanová 2 0 Karolína Jaśkowiecová 19:48 Detail
Fajní bobři 8 12 Pišqworkáči Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 2 0 Danielius Šindler 19:40 Detail
1. Petr Maslák 0 2 Klára Weissmannová 19:40 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Zlámal Matyáš 19:40 Detail
1. Ludvík Křístek 0 2 Šenk Radim 19:40 Detail
1. Eliška Bejdáková 0 2 Jan Krystek 19:40 Detail
2. Petr Maslák 2 0 Klára Weissmannová 19:42 Detail
2. Ludvík Křístek 2 0 Šenk Radim 19:42 Detail
2. Jakub Malysz 2 0 Danielius Šindler 19:44 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Zlámal Matyáš 19:48 Detail
2. Eliška Bejdáková 0 2 Jan Krystek 19:48 Detail
špunti 8 12 GFŽ Tercie k Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikola Kurniková 0 2 Tomáš Langer 19:40 Detail
1. Vendula Konečná 0 2 Ondřej Lisztwan 19:40 Detail
1. Tereza Kusáková 0 2 Aristotelis Atanasopulos 19:40 Detail
1. Anna Marcaliková 2 0 Lukáš Plaček 19:40 Detail
1. Veronika Steinocherová 0 2 Richard Kaňok 19:40 Detail
2. Tereza Kusáková 0 2 Aristotelis Atanasopulos 19:41 Detail
2. Vendula Konečná 0 2 Ondřej Lisztwan 19:42 Detail
2. Veronika Steinocherová 2 0 Richard Kaňok 19:47 Detail
2. Nikola Kurniková 2 0 Tomáš Langer 19:47 Detail
2. Anna Marcaliková 2 0 Lukáš Plaček 19:48 Detail
lenochodi 8 12 Green Boys Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Crla 2 0 Jáchym Šosty 19:40 Detail
1. Nikola Pilchová 0 2 Daniel Štreit 19:40 Detail
1. Eva Betáková 2 0 Martin Vrečka 19:40 Detail
1. Klára Skibová 0 2 Dominik Valtr 19:40 Detail
1. Dorota Semanová 2 0 Daniel Boguš 19:40 Detail
2. Tomáš Crla 0 2 Jáchym Šosty 19:47 Detail
2. Eva Betáková 2 0 Martin Vrečka 19:47 Detail
2. Dorota Semanová 0 2 Daniel Boguš 19:47 Detail
2. Klára Skibová 0 2 Dominik Valtr 19:47 Detail
2. Nikola Pilchová 0 2 Daniel Štreit 19:48 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Zapadlíci 14 120 45 126
2. Pepa Faker Božek 12 90 46 102
3. SOSPO 11 96 41 83
4. TEAM Z 10 88 38 64
5. Křížci 10 86 36 54
6. GFŽ Oktáva 9 86 40 55
7. Albrechťáci 9 86 36 47
8. Šrámka jede bomby 9 82 35 65
9. GJB a SPgŠ 2 8 92 42 58
10. 8.A.Č.n.H. 8 86 27 34
11. Miláčci 8 74 45 48
12. Motýlci z Trivisu 8 72 30 40
13. Hnojničáci 8 64 30 38
14. opičky 7 74 24 22
15. Pišqworkáči 7 62 34 29
16. Barbie 6 66 37 37
17. Tvoje máma 6 58 29 19
18. Zájemci 6 52 40 44
19. PIŠKVORÁCI 5 64 35 25
20. 7.B Č.nH. 5 62 32 23
21. Lopaty 5 58 35 34
22. GFŽ Kvarta d 5 52 40 35
23. Green Boys 5 52 24 12
24. GFŽ Tercie k 4 52 25 12
25. 7.A. ČnH 4 46 31 14
26. špunti 3 54 31 7
27. Fajní bobři 3 50 32 7
28. lenochodi 1 36 25 4

Začátek: 16. 11. 19:18

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pepa Faker Božek 4 16 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 0 2 Jakub Vlček 19:18 Detail
1. Martin Černý 2 0 Oliver Hyvnar 19:18 Detail
1. Petr Lipus 0 2 Jiří Matýsek 19:18 Detail
1. Adam Opiol 0 2 Pavel Kerekeš 19:18 Detail
1. Petr Buják 0 2 Tomáš Dořičák 19:18 Detail
2. Adam Opiol 0 2 Pavel Kerekeš 19:20 Detail
2. Petr Lipus 0 2 Jiří Matýsek 19:20 Detail
2. Martin Černý 2 0 Oliver Hyvnar 19:21 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Jakub Vlček 19:24 Detail
2. Petr Buják 0 2 Tomáš Dořičák 19:24 Detail
SOSPO 12 8 Albrechťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 0 2 Vojtěch Chodura 19:18 Detail
1. Michael Fink 2 0 Vendula Hamplová 19:18 Detail
1. Nikola Botková 2 0 Valerie Bogoczová 19:18 Detail
1. Tereza Kašpárková 2 0 Bartoloměj Šidelko 19:18 Detail
1. David Vaverka 2 0 Přemysl Valiček 19:18 Detail
2. Michael Fink 2 0 Vendula Hamplová 19:20 Detail
2. Nikola Botková 2 0 Valerie Bogoczová 19:22 Detail
2. David Vaverka 0 2 Přemysl Valiček 19:22 Detail
2. Marek Moudrý 0 2 Vojtěch Chodura 19:23 Detail
2. Tereza Kašpárková 0 2 Bartoloměj Šidelko 19:24 Detail
Šrámka jede bomby 12 8 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Švrčinová 2 0 Michał Małysz 19:18 Detail
1. Jan Gryc 0 2 Sebastian Przeczek 19:18 Detail
1. Lukáš Staněk 2 0 Jakub Galuszka 19:18 Detail
1. Petra Kelnerová 2 0 Samuel Skotnica 19:18 Detail
1. Adam Němec 2 0 Jan Skotnica 19:18 Detail
2. Jan Gryc 0 2 Sebastian Przeczek 19:20 Detail
2. Zuzana Švrčinová 2 0 Michał Małysz 19:21 Detail
2. Lukáš Staněk 0 2 Jakub Galuszka 19:21 Detail
2. Petra Kelnerová 0 2 Samuel Skotnica 19:21 Detail
2. Adam Němec 2 0 Jan Skotnica 19:24 Detail
Zájemci 0 20 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Liss 0 2 Nela Gronichová 19:18 Detail
1. Robin Samek 0 2 Julie Buchtová 19:18 Detail
1. Viktorie Žáčková 0 2 Adriana Kameníčková 19:18 Detail
1. Daniel Zápalka 0 2 Anežka Doleželová 19:18 Detail
1. Matěj Bortlík 0 2 Ludmila Sládková 19:18 Detail
2. Viktorie Žáčková 0 2 Adriana Kameníčková 19:19 Detail
2. Daniel Zápalka 0 2 Anežka Doleželová 19:20 Detail
2. Matěj Bortlík 0 2 Ludmila Sládková 19:20 Detail
2. Daniel Liss 0 2 Nela Gronichová 19:21 Detail
2. Robin Samek 0 2 Julie Buchtová 19:21 Detail
GJB a SPgŠ 2 16 4 Hnojničáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Radka Saranová 2 0 Stella Stuchlíková 19:18 Detail
1. Alena Lorková 2 0 Karolína Labudová 19:18 Detail
1. Terezie Černá 2 0 Barbora Pončová 19:18 Detail
1. Natálie Machalová 2 0 Hana Kantorová 19:18 Detail
1. Tereza Brančíková 2 0 Karolína Jelínková 19:18 Detail
2. Terezie Černá 2 0 Barbora Pončová 19:19 Detail
2. Radka Saranová 2 0 Stella Stuchlíková 19:20 Detail
2. Tereza Brančíková 2 0 Karolína Jelínková 19:20 Detail
2. Alena Lorková 0 2 Karolína Labudová 19:25 Detail
2. Natálie Machalová 0 2 Hana Kantorová 19:30 Detail
Barbie 8 12 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adriana Orlíková 0 2 Laura Fajmonová 19:18 Detail
1. Beáta Lyčková 2 0 Ondřej Drössler 19:18 Detail
1. Beata Chrástková 0 2 Gabriela Římanová 19:18 Detail
1. Lucie Krystková 2 0 Karolína Popková 19:18 Detail
1. Tereza Machalová 2 0 Andrea Stašková 19:18 Detail
2. Beata Chrástková 0 2 Gabriela Římanová 19:19 Detail
2. Tereza Machalová 0 2 Andrea Stašková 19:21 Detail
2. Lucie Krystková 2 0 Karolína Popková 19:21 Detail
2. Beáta Lyčková 0 2 Ondřej Drössler 19:22 Detail
2. Adriana Orlíková 0 2 Laura Fajmonová 19:22 Detail
GFŽ Kvarta d 6 14 Motýlci z Trivisu Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Gabzdylová 0 2 Daniela Danešová 19:18 Detail
1. Nicol Pleslová 0 2 Sára Kaprálová 19:18 Detail
1. Tereza Slezáková 2 0 Ladislav Peterka 19:18 Detail
1. Michaela Stašková 0 2 Lenka Složilová 19:18 Detail
1. Barbora Wzientková 0 2 Šimon Přecechtěl 19:18 Detail
2. Tereza Slezáková 2 0 Ladislav Peterka 19:20 Detail
2. Michaela Stašková 0 2 Lenka Složilová 19:20 Detail
2. Barbora Wzientková 0 2 Šimon Přecechtěl 19:20 Detail
2. Nicol Pleslová 2 0 Sára Kaprálová 19:23 Detail
2. Adéla Gabzdylová 0 2 Daniela Danešová 19:25 Detail
Lopaty 4 16 GFŽ Oktáva Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaromír Fidler 0 2 Stanislav Was 19:18 Detail
1. Martin Svoboda 0 2 David Bartal 19:18 Detail
1. Robert Stavěl 0 2 Richard Lukosz 19:18 Detail
1. Tomáš Vaněk 0 2 Richard Sobalík 19:18 Detail
1. Jiří Isakidis 0 2 Miroslav Was 19:18 Detail
2. Martin Svoboda 0 2 David Bartal 19:21 Detail
2. Robert Stavěl 2 0 Richard Lukosz 19:22 Detail
2. Tomáš Vaněk 2 0 Richard Sobalík 19:23 Detail
2. Jaromír Fidler 0 2 Stanislav Was 19:26 Detail
2. Jiří Isakidis 0 2 Miroslav Was 19:26 Detail
7.B Č.nH. 10 10 Pišqworkáči Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Pika 2 0 Danielius Šindler 19:18 Detail
1. Jakub Touš 0 2 Klára Weissmannová 19:18 Detail
1. Matyáš Ptáčník 2 0 Zlámal Matyáš 19:18 Detail
1. Matyáš Spurný 0 2 Šenk Radim 19:18 Detail
1. David Raška 2 0 Jan Krystek 19:18 Detail
2. Matyáš Spurný 0 2 Šenk Radim 19:21 Detail
2. Vojtěch Pika 0 2 Danielius Šindler 19:22 Detail
2. David Raška 2 0 Jan Krystek 19:23 Detail
2. Matyáš Ptáčník 2 0 Zlámal Matyáš 19:23 Detail
2. Jakub Touš 0 2 Klára Weissmannová 19:26 Detail
7.A. ČnH 2 18 8.A.Č.n.H. Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofie Böserlová 0 2 Nikolas Peter 19:18 Detail
1. Karolína Kočíbová 0 2 Šimon Pokorský 19:18 Detail
1. Justýna Hermanová 0 2 Dominik Štercl 19:18 Detail
1. Štěpán Kočíb 0 2 Alexandr Matoušek 19:18 Detail
1. Alexandr Kaprál 2 0 Ondřej Prokop 19:18 Detail
2. Štěpán Kočíb 0 2 Alexandr Matoušek 19:20 Detail
2. Justýna Hermanová 0 2 Dominik Štercl 19:20 Detail
2. Sofie Böserlová 0 2 Nikolas Peter 19:20 Detail
2. Alexandr Kaprál 0 2 Ondřej Prokop 19:21 Detail
2. Karolína Kočíbová 0 2 Šimon Pokorský 19:21 Detail
Fajní bobři 6 14 opičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 2 0 Michaela Stankušová 19:18 Detail
1. Petr Maslák 2 0 Michaela Kijonková 19:18 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Karolína Jaśkowiecová 19:18 Detail
1. Ludvík Křístek 0 2 Kristýna Hlaváčková 19:18 Detail
1. Eliška Bejdáková 0 2 Kateřina Julinová 19:18 Detail
2. Petr Maslák 0 2 Michaela Kijonková 19:19 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Kristýna Hlaváčková 19:20 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Michaela Stankušová 19:20 Detail
2. Samuel Škulec 2 0 Karolína Jaśkowiecová 19:26 Detail
2. Eliška Bejdáková 0 2 Kateřina Julinová 19:31 Detail
špunti 6 14 Tvoje máma Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikola Kurniková 0 2 Max Mroček 19:18 Detail
1. Vendula Konečná 0 2 Jiří Václav Fojtík 19:18 Detail
1. Tereza Kusáková 0 2 Václav Mrovec 19:18 Detail
1. Anna Marcaliková 2 0 Cyril Svobodník 19:18 Detail
1. Veronika Steinocherová 0 2 Václav Kolovrat 19:18 Detail
2. Vendula Konečná 0 2 Jiří Václav Fojtík 19:20 Detail
2. Tereza Kusáková 2 0 Václav Mrovec 19:20 Detail
2. Nikola Kurniková 0 2 Max Mroček 19:26 Detail
2. Veronika Steinocherová 0 2 Václav Kolovrat 19:26 Detail
2. Anna Marcaliková 2 0 Cyril Svobodník 19:26 Detail
PIŠKVORÁCI 18 2 Green Boys Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Wantulok 2 0 Jáchym Šosty 19:18 Detail
1. Dominik Kavulok 2 0 Daniel Štreit 19:18 Detail
1. Denisa Gavelčíková 2 0 Martin Vrečka 19:18 Detail
1. Ondřej Sliž 0 2 Dominik Valtr 19:18 Detail
1. Rostislav Sikora 2 0 Daniel Boguš 19:18 Detail
2. Dominik Kavulok 2 0 Daniel Štreit 19:19 Detail
2. Denisa Gavelčíková 2 0 Martin Vrečka 19:20 Detail
2. Ondřej Sliž 2 0 Dominik Valtr 19:21 Detail
2. Rostislav Sikora 2 0 Daniel Boguš 19:26 Detail
2. Marek Wantulok 2 0 Jáchym Šosty 19:26 Detail
lenochodi 10 10 GFŽ Tercie k Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Crla 2 0 Tomáš Langer 19:18 Detail
1. Nikola Pilchová 0 2 Ondřej Lisztwan 19:18 Detail
1. Eva Betáková 2 0 Aristotelis Atanasopulos 19:18 Detail
1. Klára Skibová 2 0 Lukáš Plaček 19:18 Detail
1. Dorota Semanová 2 0 Richard Kaňok 19:18 Detail
2. Eva Betáková 2 0 Aristotelis Atanasopulos 19:21 Detail
2. Klára Skibová 0 2 Lukáš Plaček 19:26 Detail
2. Tomáš Crla 0 2 Tomáš Langer 19:26 Detail
2. Dorota Semanová 0 2 Richard Kaňok 19:26 Detail
2. Nikola Pilchová 0 2 Ondřej Lisztwan 19:26 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Zapadlíci 12 106 28 86
2. SOSPO 11 90 25 65
3. Pepa Faker Božek 10 76 31 70
4. GJB a SPgŠ 2 8 84 27 48
5. TEAM Z 8 76 27 44
6. Albrechťáci 8 76 24 34
7. Křížci 8 72 29 44
8. Šrámka jede bomby 8 72 22 42
9. Miláčci 8 68 29 44
10. GFŽ Oktáva 7 66 32 41
11. Motýlci z Trivisu 7 62 24 30
12. 8.A.Č.n.H. 6 70 20 18
13. Hnojničáci 6 52 24 26
14. Zájemci 6 48 25 34
15. opičky 5 62 19 13
16. PIŠKVORÁCI 5 58 21 20
17. Barbie 5 56 23 23
18. 7.B Č.nH. 5 54 22 17
19. GFŽ Kvarta d 5 52 24 26
20. Pišqworkáči 5 50 29 23
21. Tvoje máma 5 48 22 14
22. Lopaty 4 48 25 26
23. 7.A. ČnH 4 38 19 10
24. špunti 3 46 20 5
25. Fajní bobři 3 42 20 5
26. Green Boys 3 40 19 8
27. GFŽ Tercie k 2 40 18 4
28. lenochodi 1 28 16 2

Začátek: 16. 11. 18:56

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pepa Faker Božek 14 6 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 2 0 Nela Gronichová 18:56 Detail
1. Martin Černý 0 2 Julie Buchtová 18:56 Detail
1. Petr Lipus 2 0 Adriana Kameníčková 18:56 Detail
1. Adam Opiol 2 0 Anežka Doleželová 18:56 Detail
1. Petr Buják 0 2 Ludmila Sládková 18:56 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Adriana Kameníčková 18:59 Detail
2. Martin Černý 2 0 Julie Buchtová 19:03 Detail
2. Petr Buják 2 0 Ludmila Sládková 19:04 Detail
2. Adam Opiol 2 0 Anežka Doleželová 19:05 Detail
2. Arian Mustafa 0 2 Nela Gronichová 19:07 Detail
Zapadlíci 20 0 GFŽ Oktáva Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Stanislav Was 18:56 Detail
1. Oliver Hyvnar 2 0 David Bartal 18:56 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Richard Lukosz 18:56 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Richard Sobalík 18:56 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Miroslav Was 18:56 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Stanislav Was 18:59 Detail
2. Pavel Kerekeš 2 0 Richard Sobalík 19:00 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 David Bartal 19:03 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Miroslav Was 19:04 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Richard Lukosz 19:04 Detail
SOSPO 18 2 Pišqworkáči Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Danielius Šindler 18:56 Detail
1. Michael Fink 2 0 Klára Weissmannová 18:56 Detail
1. Nikola Botková 2 0 Zlámal Matyáš 18:56 Detail
1. Tereza Kašpárková 2 0 Šenk Radim 18:56 Detail
1. David Vaverka 0 2 Jan Krystek 18:56 Detail
2. Nikola Botková 2 0 Zlámal Matyáš 18:58 Detail
2. Tereza Kašpárková 2 0 Šenk Radim 18:58 Detail
2. Marek Moudrý 2 0 Danielius Šindler 18:58 Detail
2. David Vaverka 2 0 Jan Krystek 18:59 Detail
2. Michael Fink 2 0 Klára Weissmannová 19:00 Detail
GJB a SPgŠ 2 8 12 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Radka Saranová 0 2 Laura Fajmonová 18:56 Detail
1. Alena Lorková 2 0 Ondřej Drössler 18:56 Detail
1. Terezie Černá 0 2 Gabriela Římanová 18:56 Detail
1. Natálie Machalová 2 0 Karolína Popková 18:56 Detail
1. Tereza Brančíková 0 2 Andrea Stašková 18:56 Detail
2. Natálie Machalová 0 2 Karolína Popková 18:58 Detail
2. Tereza Brančíková 0 2 Andrea Stašková 18:58 Detail
2. Terezie Černá 0 2 Gabriela Římanová 18:58 Detail
2. Radka Saranová 2 0 Laura Fajmonová 19:03 Detail
2. Alena Lorková 2 0 Ondřej Drössler 19:04 Detail
Albrechťáci 12 8 7.B Č.nH. Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chodura 2 0 Vojtěch Pika 18:56 Detail
1. Vendula Hamplová 2 0 Jakub Touš 18:56 Detail
1. Valerie Bogoczová 2 0 Matyáš Ptáčník 18:56 Detail
1. Bartoloměj Šidelko 2 0 Matyáš Spurný 18:56 Detail
1. Přemysl Valiček 0 2 David Raška 18:56 Detail
2. Přemysl Valiček 0 2 David Raška 18:57 Detail
2. Vojtěch Chodura 0 2 Vojtěch Pika 18:59 Detail
2. Bartoloměj Šidelko 2 0 Matyáš Spurný 19:00 Detail
2. Valerie Bogoczová 0 2 Matyáš Ptáčník 19:01 Detail
2. Vendula Hamplová 2 0 Jakub Touš 19:04 Detail
TEAM Z 12 8 8.A.Č.n.H. Zobrazit/Skrýt detail
1. Michał Małysz 2 0 Nikolas Peter 18:56 Detail
1. Sebastian Przeczek 2 0 Šimon Pokorský 18:56 Detail
1. Jakub Galuszka 0 2 Dominik Štercl 18:56 Detail
1. Samuel Skotnica 2 0 Alexandr Matoušek 18:56 Detail
1. Jan Skotnica 2 0 Ondřej Prokop 18:56 Detail
2. Michał Małysz 0 2 Nikolas Peter 18:58 Detail
2. Jakub Galuszka 2 0 Dominik Štercl 18:59 Detail
2. Samuel Skotnica 2 0 Alexandr Matoušek 18:59 Detail
2. Jan Skotnica 0 2 Ondřej Prokop 18:59 Detail
2. Sebastian Przeczek 0 2 Šimon Pokorský 19:01 Detail
Barbie 6 14 Hnojničáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adriana Orlíková 0 2 Stella Stuchlíková 18:56 Detail
1. Beáta Lyčková 0 2 Karolína Labudová 18:56 Detail
1. Beata Chrástková 0 2 Barbora Pončová 18:56 Detail
1. Lucie Krystková 2 0 Hana Kantorová 18:56 Detail
1. Tereza Machalová 0 2 Karolína Jelínková 18:56 Detail
2. Adriana Orlíková 0 2 Stella Stuchlíková 18:59 Detail
2. Beáta Lyčková 0 2 Karolína Labudová 19:01 Detail
2. Lucie Krystková 2 0 Hana Kantorová 19:02 Detail
2. Beata Chrástková 2 0 Barbora Pončová 19:03 Detail
2. Tereza Machalová 0 2 Karolína Jelínková 19:04 Detail
Zájemci 10 10 Motýlci z Trivisu Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Liss 2 0 Daniela Danešová 18:56 Detail
1. Robin Samek 0 2 Sára Kaprálová 18:56 Detail
1. Viktorie Žáčková 0 2 Ladislav Peterka 18:56 Detail
1. Daniel Zápalka 0 2 Lenka Složilová 18:56 Detail
1. Matěj Bortlík 2 0 Šimon Přecechtěl 18:56 Detail
2. Viktorie Žáčková 2 0 Ladislav Peterka 18:58 Detail
2. Robin Samek 0 2 Sára Kaprálová 18:58 Detail
2. Daniel Zápalka 0 2 Lenka Složilová 18:58 Detail
2. Daniel Liss 2 0 Daniela Danešová 18:58 Detail
2. Matěj Bortlík 2 0 Šimon Přecechtěl 19:00 Detail
Šrámka jede bomby 18 2 Tvoje máma Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Švrčinová 2 0 Max Mroček 18:56 Detail
1. Jan Gryc 2 0 Jiří Václav Fojtík 18:56 Detail
1. Lukáš Staněk 0 2 Václav Mrovec 18:56 Detail
1. Petra Kelnerová 2 0 Cyril Svobodník 18:56 Detail
1. Adam Němec 2 0 Václav Kolovrat 18:56 Detail
2. Zuzana Švrčinová 2 0 Max Mroček 18:57 Detail
2. Lukáš Staněk 2 0 Václav Mrovec 18:59 Detail
2. Jan Gryc 2 0 Jiří Václav Fojtík 18:59 Detail
2. Petra Kelnerová 2 0 Cyril Svobodník 19:00 Detail
2. Adam Němec 2 0 Václav Kolovrat 19:06 Detail
GFŽ Kvarta d 12 8 opičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Gabzdylová 2 0 Michaela Stankušová 18:56 Detail
1. Nicol Pleslová 0 2 Michaela Kijonková 18:56 Detail
1. Tereza Slezáková 2 0 Karolína Jaśkowiecová 18:56 Detail
1. Michaela Stašková 0 2 Kristýna Hlaváčková 18:56 Detail
1. Barbora Wzientková 0 2 Kateřina Julinová 18:56 Detail
2. Michaela Stašková 2 0 Kristýna Hlaváčková 18:57 Detail
2. Nicol Pleslová 2 0 Michaela Kijonková 18:57 Detail
2. Barbora Wzientková 0 2 Kateřina Julinová 18:57 Detail
2. Adéla Gabzdylová 2 0 Michaela Stankušová 18:58 Detail
2. Tereza Slezáková 2 0 Karolína Jaśkowiecová 19:04 Detail
PIŠKVORÁCI 10 10 Lopaty Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Wantulok 2 0 Jaromír Fidler 18:56 Detail
1. Dominik Kavulok 0 2 Martin Svoboda 18:56 Detail
1. Denisa Gavelčíková 0 2 Robert Stavěl 18:56 Detail
1. Ondřej Sliž 0 2 Tomáš Vaněk 18:56 Detail
1. Rostislav Sikora 2 0 Jiří Isakidis 18:56 Detail
2. Dominik Kavulok 0 2 Martin Svoboda 18:57 Detail
2. Denisa Gavelčíková 0 2 Robert Stavěl 18:58 Detail
2. Ondřej Sliž 2 0 Tomáš Vaněk 18:58 Detail
2. Marek Wantulok 2 0 Jaromír Fidler 19:04 Detail
2. Rostislav Sikora 2 0 Jiří Isakidis 19:04 Detail
špunti 10 10 Green Boys Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikola Kurniková 0 2 Jáchym Šosty 18:56 Detail
1. Vendula Konečná 0 2 Daniel Štreit 18:56 Detail
1. Tereza Kusáková 0 2 Martin Vrečka 18:56 Detail
1. Anna Marcaliková 2 0 Dominik Valtr 18:56 Detail
1. Veronika Steinocherová 0 2 Daniel Boguš 18:56 Detail
2. Anna Marcaliková 2 0 Dominik Valtr 18:57 Detail
2. Vendula Konečná 0 2 Daniel Štreit 18:58 Detail
2. Tereza Kusáková 2 0 Martin Vrečka 19:00 Detail
2. Nikola Kurniková 2 0 Jáchym Šosty 19:04 Detail
2. Veronika Steinocherová 2 0 Daniel Boguš 19:04 Detail
GFŽ Tercie k 8 12 7.A. ČnH Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Langer 0 2 Sofie Böserlová 18:56 Detail
1. Ondřej Lisztwan 2 0 Karolína Kočíbová 18:56 Detail
1. Aristotelis Atanasopulos 2 0 Justýna Hermanová 18:56 Detail
1. Lukáš Plaček 0 2 Štěpán Kočíb 18:56 Detail
1. Richard Kaňok 0 2 Alexandr Kaprál 18:56 Detail
2. Aristotelis Atanasopulos 2 0 Justýna Hermanová 18:57 Detail
2. Ondřej Lisztwan 2 0 Karolína Kočíbová 18:57 Detail
2. Richard Kaňok 0 2 Alexandr Kaprál 19:04 Detail
2. Tomáš Langer 0 2 Sofie Böserlová 19:04 Detail
2. Lukáš Plaček 0 2 Štěpán Kočíb 19:04 Detail
Fajní bobři 16 4 lenochodi Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 2 0 Tomáš Crla 18:56 Detail
1. Petr Maslák 2 0 Nikola Pilchová 18:56 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Eva Betáková 18:56 Detail
1. Ludvík Křístek 2 0 Klára Skibová 18:56 Detail
1. Eliška Bejdáková 2 0 Dorota Semanová 18:56 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Eva Betáková 19:04 Detail
2. Eliška Bejdáková 2 0 Dorota Semanová 19:04 Detail
2. Jakub Malysz 2 0 Tomáš Crla 19:04 Detail
2. Petr Maslák 2 0 Nikola Pilchová 19:04 Detail
2. Ludvík Křístek 2 0 Klára Skibová 19:04 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Zapadlíci 10 90 15 48
2. Pepa Faker Božek 10 72 19 62
3. SOSPO 9 78 14 41
4. TEAM Z 8 68 13 32
5. Albrechťáci 8 68 12 30
6. GJB a SPgŠ 2 6 68 15 26
7. Šrámka jede bomby 6 60 10 18
8. Miláčci 6 56 20 24
9. Křížci 6 52 21 28
10. Hnojničáci 6 48 16 26
11. Zájemci 6 48 13 26
12. GFŽ Oktáva 5 50 25 31
13. Motýlci z Trivisu 5 48 15 14
14. Barbie 5 48 12 17
15. GFŽ Kvarta d 5 46 14 18
16. 8.A.Č.n.H. 4 52 14 8
17. Lopaty 4 44 16 20
18. 7.B Č.nH. 4 44 13 10
19. Pišqworkáči 4 40 21 14
20. 7.A. ČnH 4 36 11 8
21. opičky 3 48 16 5
22. PIŠKVORÁCI 3 40 13 12
23. špunti 3 40 13 3
24. Green Boys 3 38 12 7
25. Fajní bobři 3 36 15 3
26. Tvoje máma 3 34 17 6
27. GFŽ Tercie k 1 30 12 3
28. lenochodi 0 18 9 0

Začátek: 16. 11. 18:36

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Zapadlíci 16 4 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 0 2 Nela Gronichová 18:36 Detail
1. Oliver Hyvnar 2 0 Julie Buchtová 18:36 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Adriana Kameníčková 18:36 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Anežka Doleželová 18:36 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Ludmila Sládková 18:36 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Adriana Kameníčková 18:37 Detail
2. Pavel Kerekeš 2 0 Anežka Doleželová 18:39 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Ludmila Sládková 18:40 Detail
2. Jakub Vlček 0 2 Nela Gronichová 18:42 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Julie Buchtová 18:43 Detail
Pepa Faker Božek 14 6 GFŽ Oktáva Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 2 0 Stanislav Was 18:36 Detail
1. Martin Černý 2 0 David Bartal 18:36 Detail
1. Petr Lipus 0 2 Richard Lukosz 18:36 Detail
1. Adam Opiol 2 0 Richard Sobalík 18:36 Detail
1. Petr Buják 2 0 Miroslav Was 18:36 Detail
2. Petr Buják 0 2 Miroslav Was 18:38 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Richard Lukosz 18:39 Detail
2. Arian Mustafa 2 0 Stanislav Was 18:41 Detail
2. Adam Opiol 2 0 Richard Sobalík 18:42 Detail
2. Martin Černý 0 2 David Bartal 18:47 Detail
SOSPO 18 2 Hnojničáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Stella Stuchlíková 18:36 Detail
1. Michael Fink 2 0 Karolína Labudová 18:36 Detail
1. Nikola Botková 2 0 Barbora Pončová 18:36 Detail
1. Tereza Kašpárková 2 0 Hana Kantorová 18:36 Detail
1. David Vaverka 0 2 Karolína Jelínková 18:36 Detail
2. David Vaverka 2 0 Karolína Jelínková 18:37 Detail
2. Nikola Botková 2 0 Barbora Pončová 18:38 Detail
2. Marek Moudrý 2 0 Stella Stuchlíková 18:39 Detail
2. Tereza Kašpárková 2 0 Hana Kantorová 18:39 Detail
2. Michael Fink 2 0 Karolína Labudová 18:40 Detail
Albrechťáci 16 4 Pišqworkáči Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chodura 2 0 Danielius Šindler 18:36 Detail
1. Vendula Hamplová 2 0 Klára Weissmannová 18:36 Detail
1. Valerie Bogoczová 2 0 Zlámal Matyáš 18:36 Detail
1. Bartoloměj Šidelko 2 0 Šenk Radim 18:36 Detail
1. Přemysl Valiček 2 0 Jan Krystek 18:36 Detail
2. Vojtěch Chodura 2 0 Danielius Šindler 18:37 Detail
2. Valerie Bogoczová 0 2 Zlámal Matyáš 18:37 Detail
2. Přemysl Valiček 0 2 Jan Krystek 18:38 Detail
2. Bartoloměj Šidelko 2 0 Šenk Radim 18:39 Detail
2. Vendula Hamplová 2 0 Klára Weissmannová 18:43 Detail
GJB a SPgŠ 2 16 4 8.A.Č.n.H. Zobrazit/Skrýt detail
1. Radka Saranová 2 0 Nikolas Peter 18:36 Detail
1. Alena Lorková 2 0 Šimon Pokorský 18:36 Detail
1. Terezie Černá 2 0 Dominik Štercl 18:36 Detail
1. Natálie Machalová 2 0 Alexandr Matoušek 18:36 Detail
1. Tereza Brančíková 2 0 Ondřej Prokop 18:36 Detail
2. Tereza Brančíková 0 2 Ondřej Prokop 18:38 Detail
2. Alena Lorková 0 2 Šimon Pokorský 18:38 Detail
2. Terezie Černá 2 0 Dominik Štercl 18:38 Detail
2. Radka Saranová 2 0 Nikolas Peter 18:38 Detail
2. Natálie Machalová 2 0 Alexandr Matoušek 18:40 Detail
TEAM Z 12 8 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Michał Małysz 2 0 Laura Fajmonová 18:36 Detail
1. Sebastian Przeczek 2 0 Ondřej Drössler 18:36 Detail
1. Jakub Galuszka 0 2 Gabriela Římanová 18:36 Detail
1. Samuel Skotnica 2 0 Karolína Popková 18:36 Detail
1. Jan Skotnica 0 2 Andrea Stašková 18:36 Detail
2. Michał Małysz 2 0 Laura Fajmonová 18:37 Detail
2. Samuel Skotnica 2 0 Karolína Popková 18:38 Detail
2. Sebastian Przeczek 2 0 Ondřej Drössler 18:41 Detail
2. Jan Skotnica 0 2 Andrea Stašková 18:44 Detail
2. Jakub Galuszka 0 2 Gabriela Římanová 18:46 Detail
Barbie 14 6 Tvoje máma Zobrazit/Skrýt detail
1. Adriana Orlíková 2 0 Max Mroček 18:36 Detail
1. Beáta Lyčková 0 2 Jiří Václav Fojtík 18:36 Detail
1. Beata Chrástková 0 2 Václav Mrovec 18:36 Detail
1. Lucie Krystková 2 0 Cyril Svobodník 18:36 Detail
1. Tereza Machalová 2 0 Václav Kolovrat 18:36 Detail
2. Tereza Machalová 2 0 Václav Kolovrat 18:39 Detail
2. Lucie Krystková 0 2 Cyril Svobodník 18:40 Detail
2. Adriana Orlíková 2 0 Max Mroček 18:44 Detail
2. Beáta Lyčková 2 0 Jiří Václav Fojtík 18:44 Detail
2. Beata Chrástková 2 0 Václav Mrovec 18:45 Detail
Zájemci 14 6 opičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Liss 2 0 Michaela Stankušová 18:36 Detail
1. Robin Samek 0 2 Michaela Kijonková 18:36 Detail
1. Viktorie Žáčková 2 0 Karolína Jaśkowiecová 18:36 Detail
1. Daniel Zápalka 2 0 Kristýna Hlaváčková 18:36 Detail
1. Matěj Bortlík 0 2 Kateřina Julinová 18:36 Detail
2. Daniel Zápalka 0 2 Kristýna Hlaváčková 18:37 Detail
2. Robin Samek 2 0 Michaela Kijonková 18:39 Detail
2. Daniel Liss 2 0 Michaela Stankušová 18:39 Detail
2. Matěj Bortlík 2 0 Kateřina Julinová 18:40 Detail
2. Viktorie Žáčková 2 0 Karolína Jaśkowiecová 18:44 Detail
PIŠKVORÁCI 8 12 Motýlci z Trivisu Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Wantulok 2 0 Daniela Danešová 18:36 Detail
1. Dominik Kavulok 2 0 Sára Kaprálová 18:36 Detail
1. Denisa Gavelčíková 2 0 Ladislav Peterka 18:36 Detail
1. Ondřej Sliž 0 2 Lenka Složilová 18:36 Detail
1. Rostislav Sikora 0 2 Šimon Přecechtěl 18:36 Detail
2. Dominik Kavulok 0 2 Sára Kaprálová 18:37 Detail
2. Denisa Gavelčíková 2 0 Ladislav Peterka 18:37 Detail
2. Ondřej Sliž 0 2 Lenka Složilová 18:38 Detail
2. Marek Wantulok 0 2 Daniela Danešová 18:40 Detail
2. Rostislav Sikora 0 2 Šimon Přecechtěl 18:42 Detail
Šrámka jede bomby 16 4 Green Boys Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Švrčinová 2 0 Jáchym Šosty 18:36 Detail
1. Jan Gryc 2 0 Daniel Štreit 18:36 Detail
1. Lukáš Staněk 0 2 Martin Vrečka 18:36 Detail
1. Petra Kelnerová 2 0 Dominik Valtr 18:36 Detail
1. Adam Němec 2 0 Daniel Boguš 18:36 Detail
2. Petra Kelnerová 2 0 Dominik Valtr 18:37 Detail
2. Jan Gryc 0 2 Daniel Štreit 18:37 Detail
2. Lukáš Staněk 2 0 Martin Vrečka 18:37 Detail
2. Adam Němec 2 0 Daniel Boguš 18:40 Detail
2. Zuzana Švrčinová 2 0 Jáchym Šosty 18:43 Detail
GFŽ Kvarta d 10 10 Lopaty Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Gabzdylová 2 0 Jaromír Fidler 18:36 Detail
1. Nicol Pleslová 0 2 Martin Svoboda 18:36 Detail
1. Tereza Slezáková 0 2 Robert Stavěl 18:36 Detail
1. Michaela Stašková 0 2 Tomáš Vaněk 18:36 Detail
1. Barbora Wzientková 2 0 Jiří Isakidis 18:36 Detail
2. Michaela Stašková 0 2 Tomáš Vaněk 18:37 Detail
2. Nicol Pleslová 2 0 Martin Svoboda 18:37 Detail
2. Tereza Slezáková 0 2 Robert Stavěl 18:37 Detail
2. Barbora Wzientková 2 0 Jiří Isakidis 18:44 Detail
2. Adéla Gabzdylová 2 0 Jaromír Fidler 18:44 Detail
GFŽ Tercie k 4 16 7.B Č.nH. Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Langer 0 2 Vojtěch Pika 18:36 Detail
1. Ondřej Lisztwan 2 0 Jakub Touš 18:36 Detail
1. Aristotelis Atanasopulos 0 2 Matyáš Ptáčník 18:36 Detail
1. Lukáš Plaček 0 2 Matyáš Spurný 18:36 Detail
1. Richard Kaňok 0 2 David Raška 18:36 Detail
2. Aristotelis Atanasopulos 0 2 Matyáš Ptáčník 18:38 Detail
2. Lukáš Plaček 0 2 Matyáš Spurný 18:43 Detail
2. Richard Kaňok 0 2 David Raška 18:43 Detail
2. Tomáš Langer 0 2 Vojtěch Pika 18:43 Detail
2. Ondřej Lisztwan 2 0 Jakub Touš 18:44 Detail
Fajní bobři 6 14 7.A. ČnH Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 0 2 Sofie Böserlová 18:36 Detail
1. Petr Maslák 0 2 Karolína Kočíbová 18:36 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Justýna Hermanová 18:36 Detail
1. Ludvík Křístek 0 2 Štěpán Kočíb 18:36 Detail
1. Eliška Bejdáková 2 0 Alexandr Kaprál 18:36 Detail
2. Petr Maslák 2 0 Karolína Kočíbová 18:38 Detail
2. Eliška Bejdáková 2 0 Alexandr Kaprál 18:38 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Štěpán Kočíb 18:39 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Sofie Böserlová 18:40 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Justýna Hermanová 18:44 Detail
špunti 14 6 lenochodi Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikola Kurniková 2 0 Tomáš Crla 18:36 Detail
1. Vendula Konečná 2 0 Nikola Pilchová 18:36 Detail
1. Tereza Kusáková 0 2 Eva Betáková 18:36 Detail
1. Anna Marcaliková 2 0 Klára Skibová 18:36 Detail
1. Veronika Steinocherová 2 0 Dorota Semanová 18:36 Detail
2. Tereza Kusáková 2 0 Eva Betáková 18:41 Detail
2. Vendula Konečná 2 0 Nikola Pilchová 18:43 Detail
2. Anna Marcaliková 2 0 Klára Skibová 18:43 Detail
2. Veronika Steinocherová 0 2 Dorota Semanová 18:43 Detail
2. Nikola Kurniková 0 2 Tomáš Crla 18:43 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Zapadlíci 8 70 8 34
2. Pepa Faker Božek 8 58 11 40
3. SOSPO 7 60 8 25
4. GJB a SPgŠ 2 6 60 8 24
5. Albrechťáci 6 56 6 14
6. TEAM Z 6 56 6 14
7. Křížci 6 46 9 22
8. GFŽ Oktáva 5 50 12 27
9. Barbie 5 42 6 15
10. Zájemci 5 38 7 17
11. Miláčci 4 44 10 8
12. 8.A.Č.n.H. 4 44 5 6
13. Šrámka jede bomby 4 42 6 10
14. Pišqworkáči 4 38 8 8
15. Motýlci z Trivisu 4 38 8 6
16. 7.B Č.nH. 4 36 4 6
17. Hnojničáci 4 34 8 10
18. opičky 3 40 9 5
19. Lopaty 3 34 9 11
20. GFŽ Kvarta d 3 34 8 11
21. Tvoje máma 3 32 10 5
22. PIŠKVORÁCI 2 30 8 8
23. špunti 2 30 8 0
24. Green Boys 2 28 5 2
25. 7.A. ČnH 2 24 8 2
26. GFŽ Tercie k 1 22 8 2
27. Fajní bobři 1 20 8 2
28. lenochodi 0 14 6 0

Začátek: 16. 11. 18:14

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Pepa Faker Božek 14 6 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 2 0 Michał Małysz 18:14 Detail
1. Martin Černý 2 0 Sebastian Przeczek 18:14 Detail
1. Petr Lipus 2 0 Jakub Galuszka 18:14 Detail
1. Adam Opiol 0 2 Samuel Skotnica 18:14 Detail
1. Petr Buják 0 2 Jan Skotnica 18:14 Detail
2. Petr Buják 0 2 Jan Skotnica 18:16 Detail
2. Adam Opiol 2 0 Samuel Skotnica 18:16 Detail
2. Martin Černý 2 0 Sebastian Przeczek 18:21 Detail
2. Petr Lipus 2 0 Jakub Galuszka 18:22 Detail
2. Arian Mustafa 2 0 Michał Małysz 18:22 Detail
GJB a SPgŠ 2 8 12 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Radka Saranová 0 2 Nela Gronichová 18:14 Detail
1. Alena Lorková 2 0 Julie Buchtová 18:14 Detail
1. Terezie Černá 2 0 Adriana Kameníčková 18:14 Detail
1. Natálie Machalová 0 2 Anežka Doleželová 18:14 Detail
1. Tereza Brančíková 0 2 Ludmila Sládková 18:14 Detail
2. Tereza Brančíková 2 0 Ludmila Sládková 18:17 Detail
2. Terezie Černá 0 2 Adriana Kameníčková 18:17 Detail
2. Alena Lorková 2 0 Julie Buchtová 18:17 Detail
2. Natálie Machalová 0 2 Anežka Doleželová 18:18 Detail
2. Radka Saranová 0 2 Nela Gronichová 18:18 Detail
Zapadlíci 20 0 Tvoje máma Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Max Mroček 18:14 Detail
1. Oliver Hyvnar 2 0 Jiří Václav Fojtík 18:14 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Václav Mrovec 18:14 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Cyril Svobodník 18:14 Detail
1. Tomáš Dořičák 2 0 Václav Kolovrat 18:14 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Jiří Václav Fojtík 18:17 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Václav Kolovrat 18:17 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Václav Mrovec 18:18 Detail
2. Pavel Kerekeš 2 0 Cyril Svobodník 18:20 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Max Mroček 18:22 Detail
Zájemci 2 18 GFŽ Oktáva Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Liss 0 2 Stanislav Was 18:14 Detail
1. Robin Samek 0 2 David Bartal 18:14 Detail
1. Viktorie Žáčková 0 2 Richard Lukosz 18:14 Detail
1. Daniel Zápalka 0 2 Richard Sobalík 18:14 Detail
1. Matěj Bortlík 0 2 Miroslav Was 18:14 Detail
2. Daniel Zápalka 2 0 Richard Sobalík 18:15 Detail
2. Viktorie Žáčková 0 2 Richard Lukosz 18:17 Detail
2. Robin Samek 0 2 David Bartal 18:20 Detail
2. Matěj Bortlík 0 2 Miroslav Was 18:20 Detail
2. Daniel Liss 0 2 Stanislav Was 18:23 Detail
SOSPO 16 4 Motýlci z Trivisu Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Daniela Danešová 18:14 Detail
1. Michael Fink 0 2 Sára Kaprálová 18:14 Detail
1. Nikola Botková 2 0 Ladislav Peterka 18:14 Detail
1. Tereza Kašpárková 0 2 Lenka Složilová 18:14 Detail
1. David Vaverka 2 0 Šimon Přecechtěl 18:14 Detail
2. David Vaverka 2 0 Šimon Přecechtěl 18:16 Detail
2. Marek Moudrý 2 0 Daniela Danešová 18:19 Detail
2. Nikola Botková 2 0 Ladislav Peterka 18:19 Detail
2. Michael Fink 2 0 Sára Kaprálová 18:19 Detail
2. Tereza Kašpárková 2 0 Lenka Složilová 18:20 Detail
Šrámka jede bomby 6 14 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Švrčinová 0 2 Laura Fajmonová 18:15 Detail
1. Jan Gryc 0 2 Ondřej Drössler 18:15 Detail
1. Lukáš Staněk 0 2 Gabriela Římanová 18:15 Detail
1. Petra Kelnerová 2 0 Karolína Popková 18:15 Detail
1. Adam Němec 0 2 Andrea Stašková 18:15 Detail
2. Zuzana Švrčinová 2 0 Laura Fajmonová 18:16 Detail
2. Petra Kelnerová 0 2 Karolína Popková 18:18 Detail
2. Jan Gryc 2 0 Ondřej Drössler 18:18 Detail
2. Adam Němec 0 2 Andrea Stašková 18:18 Detail
2. Lukáš Staněk 0 2 Gabriela Římanová 18:20 Detail
GFŽ Kvarta d 8 12 Hnojničáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Gabzdylová 0 2 Stella Stuchlíková 18:15 Detail
1. Nicol Pleslová 0 2 Karolína Labudová 18:15 Detail
1. Tereza Slezáková 2 0 Barbora Pončová 18:15 Detail
1. Michaela Stašková 0 2 Hana Kantorová 18:15 Detail
1. Barbora Wzientková 2 0 Karolína Jelínková 18:15 Detail
2. Michaela Stašková 0 2 Hana Kantorová 18:16 Detail
2. Tereza Slezáková 0 2 Barbora Pončová 18:16 Detail
2. Barbora Wzientková 2 0 Karolína Jelínková 18:18 Detail
2. Adéla Gabzdylová 2 0 Stella Stuchlíková 18:18 Detail
2. Nicol Pleslová 0 2 Karolína Labudová 18:24 Detail
PIŠKVORÁCI 6 14 Pišqworkáči Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Wantulok 0 2 Danielius Šindler 18:15 Detail
1. Dominik Kavulok 0 2 Klára Weissmannová 18:15 Detail
1. Denisa Gavelčíková 2 0 Zlámal Matyáš 18:15 Detail
1. Ondřej Sliž 0 2 Šenk Radim 18:15 Detail
1. Rostislav Sikora 0 2 Jan Krystek 18:15 Detail
2. Denisa Gavelčíková 2 0 Zlámal Matyáš 18:16 Detail
2. Rostislav Sikora 0 2 Jan Krystek 18:16 Detail
2. Ondřej Sliž 2 0 Šenk Radim 18:17 Detail
2. Marek Wantulok 0 2 Danielius Šindler 18:18 Detail
2. Dominik Kavulok 0 2 Klára Weissmannová 18:20 Detail
Fajní bobři 4 16 Albrechťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 0 2 Vojtěch Chodura 18:15 Detail
1. Petr Maslák 0 2 Vendula Hamplová 18:15 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Valerie Bogoczová 18:15 Detail
1. Ludvík Křístek 0 2 Bartoloměj Šidelko 18:15 Detail
1. Eliška Bejdáková 0 2 Přemysl Valiček 18:15 Detail
2. Eliška Bejdáková 2 0 Přemysl Valiček 18:16 Detail
2. Petr Maslák 2 0 Vendula Hamplová 18:16 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Vojtěch Chodura 18:18 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Bartoloměj Šidelko 18:18 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Valerie Bogoczová 18:23 Detail
Barbie 14 6 Lopaty Zobrazit/Skrýt detail
1. Adriana Orlíková 2 0 Jaromír Fidler 18:15 Detail
1. Beáta Lyčková 0 2 Martin Svoboda 18:15 Detail
1. Beata Chrástková 2 0 Robert Stavěl 18:15 Detail
1. Lucie Krystková 0 2 Tomáš Vaněk 18:15 Detail
1. Tereza Machalová 2 0 Jiří Isakidis 18:15 Detail
2. Beata Chrástková 2 0 Robert Stavěl 18:17 Detail
2. Lucie Krystková 2 0 Tomáš Vaněk 18:17 Detail
2. Beáta Lyčková 0 2 Martin Svoboda 18:20 Detail
2. Adriana Orlíková 2 0 Jaromír Fidler 18:22 Detail
2. Tereza Machalová 2 0 Jiří Isakidis 18:22 Detail
špunti 2 18 8.A.Č.n.H. Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikola Kurniková 0 2 Nikolas Peter 18:15 Detail
1. Vendula Konečná 0 2 Šimon Pokorský 18:15 Detail
1. Tereza Kusáková 0 2 Dominik Štercl 18:15 Detail
1. Anna Marcaliková 0 2 Alexandr Matoušek 18:15 Detail
1. Veronika Steinocherová 0 2 Ondřej Prokop 18:15 Detail
2. Tereza Kusáková 0 2 Dominik Štercl 18:16 Detail
2. Anna Marcaliková 2 0 Alexandr Matoušek 18:19 Detail
2. Vendula Konečná 0 2 Šimon Pokorský 18:20 Detail
2. Nikola Kurniková 0 2 Nikolas Peter 18:22 Detail
2. Veronika Steinocherová 0 2 Ondřej Prokop 18:22 Detail
GFŽ Tercie k 10 10 Green Boys Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Langer 0 2 Jáchym Šosty 18:15 Detail
1. Ondřej Lisztwan 2 0 Daniel Štreit 18:15 Detail
1. Aristotelis Atanasopulos 2 0 Martin Vrečka 18:15 Detail
1. Lukáš Plaček 0 2 Dominik Valtr 18:15 Detail
1. Richard Kaňok 0 2 Daniel Boguš 18:15 Detail
2. Aristotelis Atanasopulos 2 0 Martin Vrečka 18:16 Detail
2. Ondřej Lisztwan 2 0 Daniel Štreit 18:16 Detail
2. Richard Kaňok 0 2 Daniel Boguš 18:22 Detail
2. Lukáš Plaček 0 2 Dominik Valtr 18:22 Detail
2. Tomáš Langer 2 0 Jáchym Šosty 18:22 Detail
lenochodi 4 16 opičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Crla 0 2 Michaela Stankušová 18:15 Detail
1. Nikola Pilchová 0 2 Michaela Kijonková 18:15 Detail
1. Eva Betáková 2 0 Karolína Jaśkowiecová 18:15 Detail
1. Klára Skibová 0 2 Kristýna Hlaváčková 18:15 Detail
1. Dorota Semanová 0 2 Kateřina Julinová 18:15 Detail
2. Eva Betáková 2 0 Karolína Jaśkowiecová 18:22 Detail
2. Nikola Pilchová 0 2 Michaela Kijonková 18:22 Detail
2. Klára Skibová 0 2 Kristýna Hlaváčková 18:22 Detail
2. Dorota Semanová 0 2 Kateřina Julinová 18:22 Detail
2. Tomáš Crla 0 2 Michaela Stankušová 18:23 Detail
7.A. ČnH 6 14 7.B Č.nH. Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofie Böserlová 0 2 Vojtěch Pika 18:15 Detail
1. Karolína Kočíbová 2 0 Jakub Touš 18:15 Detail
1. Justýna Hermanová 0 2 Matyáš Ptáčník 18:15 Detail
1. Štěpán Kočíb 0 2 Matyáš Spurný 18:15 Detail
1. Alexandr Kaprál 0 2 David Raška 18:15 Detail
2. Sofie Böserlová 0 2 Vojtěch Pika 18:16 Detail
2. Alexandr Kaprál 0 2 David Raška 18:16 Detail
2. Justýna Hermanová 0 2 Matyáš Ptáčník 18:16 Detail
2. Štěpán Kočíb 2 0 Matyáš Spurný 18:17 Detail
2. Karolína Kočíbová 2 0 Jakub Touš 18:22 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. Zapadlíci 6 54 4 22
2. Pepa Faker Božek 6 44 4 20
3. Křížci 6 42 2 12
4. GFŽ Oktáva 5 44 3 17
5. SOSPO 5 42 2 13
6. GJB a SPgŠ 2 4 44 2 8
7. TEAM Z 4 44 2 6
8. Albrechťáci 4 40 1 2
9. 8.A.Č.n.H. 4 40 1 2
10. Miláčci 4 36 2 4
11. Pišqworkáči 4 34 2 4
12. Hnojničáci 4 32 2 4
13. opičky 3 34 2 3
14. Barbie 3 28 3 7
15. Tvoje máma 3 26 3 3
16. Zájemci 3 24 4 11
17. Motýlci z Trivisu 2 26 4 2
18. Šrámka jede bomby 2 26 3 6
19. GFŽ Kvarta d 2 24 4 8
20. Lopaty 2 24 3 4
21. Green Boys 2 24 1 2
22. PIŠKVORÁCI 2 22 4 4
23. 7.B Č.nH. 2 20 2 0
24. GFŽ Tercie k 1 18 2 2
25. Fajní bobři 1 14 4 2
26. špunti 0 16 4 0
27. 7.A. ČnH 0 10 4 0
28. lenochodi 0 8 3 0

Začátek: 16. 11. 17:52

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
GJB a SPgŠ 2 16 4 Motýlci z Trivisu Zobrazit/Skrýt detail
1. Radka Saranová 2 0 Daniela Danešová 17:52 Detail
1. Alena Lorková 2 0 Sára Kaprálová 17:52 Detail
1. Terezie Černá 2 0 Ladislav Peterka 17:52 Detail
1. Natálie Machalová 0 2 Lenka Složilová 17:52 Detail
1. Tereza Brančíková 2 0 Šimon Přecechtěl 17:52 Detail
2. Natálie Machalová 2 0 Lenka Složilová 17:54 Detail
2. Alena Lorková 2 0 Sára Kaprálová 17:54 Detail
2. Radka Saranová 0 2 Daniela Danešová 17:54 Detail
2. Terezie Černá 2 0 Ladislav Peterka 17:55 Detail
2. Tereza Brančíková 2 0 Šimon Přecechtěl 18:00 Detail
Pepa Faker Božek 14 6 Lopaty Zobrazit/Skrýt detail
1. Arian Mustafa 2 0 Jaromír Fidler 17:52 Detail
1. Martin Černý 2 0 Martin Svoboda 17:52 Detail
1. Petr Lipus 2 0 Robert Stavěl 17:52 Detail
1. Adam Opiol 0 2 Tomáš Vaněk 17:52 Detail
1. Petr Buják 2 0 Jiří Isakidis 17:52 Detail
2. Adam Opiol 0 2 Tomáš Vaněk 17:55 Detail
2. Petr Lipus 0 2 Robert Stavěl 17:57 Detail
2. Martin Černý 2 0 Martin Svoboda 17:57 Detail
2. Petr Buják 2 0 Jiří Isakidis 18:00 Detail
2. Arian Mustafa 2 0 Jaromír Fidler 18:00 Detail
GFŽ Kvarta d 4 16 Křížci Zobrazit/Skrýt detail
1. Adéla Gabzdylová 0 2 Nela Gronichová 17:52 Detail
1. Nicol Pleslová 2 0 Julie Buchtová 17:52 Detail
1. Tereza Slezáková 0 2 Adriana Kameníčková 17:52 Detail
1. Michaela Stašková 0 2 Anežka Doleželová 17:52 Detail
1. Barbora Wzientková 0 2 Ludmila Sládková 17:52 Detail
2. Adéla Gabzdylová 0 2 Nela Gronichová 17:53 Detail
2. Michaela Stašková 0 2 Anežka Doleželová 17:53 Detail
2. Barbora Wzientková 0 2 Ludmila Sládková 17:54 Detail
2. Tereza Slezáková 0 2 Adriana Kameníčková 17:55 Detail
2. Nicol Pleslová 2 0 Julie Buchtová 17:56 Detail
Zájemci 10 10 Tvoje máma Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniel Liss 2 0 Max Mroček 17:52 Detail
1. Robin Samek 0 2 Jiří Václav Fojtík 17:52 Detail
1. Viktorie Žáčková 2 0 Václav Mrovec 17:52 Detail
1. Daniel Zápalka 2 0 Cyril Svobodník 17:52 Detail
1. Matěj Bortlík 2 0 Václav Kolovrat 17:52 Detail
2. Matěj Bortlík 0 2 Václav Kolovrat 17:53 Detail
2. Daniel Zápalka 0 2 Cyril Svobodník 17:54 Detail
2. Viktorie Žáčková 0 2 Václav Mrovec 17:54 Detail
2. Robin Samek 0 2 Jiří Václav Fojtík 17:54 Detail
2. Daniel Liss 2 0 Max Mroček 17:57 Detail
Zapadlíci 16 4 Pišqworkáči Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Vlček 2 0 Danielius Šindler 17:52 Detail
1. Oliver Hyvnar 0 2 Klára Weissmannová 17:52 Detail
1. Jiří Matýsek 2 0 Zlámal Matyáš 17:52 Detail
1. Pavel Kerekeš 2 0 Šenk Radim 17:52 Detail
1. Tomáš Dořičák 0 2 Jan Krystek 17:52 Detail
2. Pavel Kerekeš 2 0 Šenk Radim 17:54 Detail
2. Jiří Matýsek 2 0 Zlámal Matyáš 17:55 Detail
2. Tomáš Dořičák 2 0 Jan Krystek 17:55 Detail
2. Jakub Vlček 2 0 Danielius Šindler 17:59 Detail
2. Oliver Hyvnar 2 0 Klára Weissmannová 18:01 Detail
Fajní bobři 0 20 TEAM Z Zobrazit/Skrýt detail
1. Jakub Malysz 0 2 Michał Małysz 17:52 Detail
1. Petr Maslák 0 2 Sebastian Przeczek 17:52 Detail
1. Samuel Škulec 0 2 Jakub Galuszka 17:52 Detail
1. Ludvík Křístek 0 2 Samuel Skotnica 17:52 Detail
1. Eliška Bejdáková 0 2 Jan Skotnica 17:52 Detail
2. Ludvík Křístek 0 2 Samuel Skotnica 17:54 Detail
2. Jakub Malysz 0 2 Michał Małysz 17:55 Detail
2. Petr Maslák 0 2 Sebastian Przeczek 17:55 Detail
2. Eliška Bejdáková 0 2 Jan Skotnica 17:56 Detail
2. Samuel Škulec 0 2 Jakub Galuszka 18:00 Detail
Barbie 4 16 GFŽ Oktáva Zobrazit/Skrýt detail
1. Adriana Orlíková 2 0 Stanislav Was 17:52 Detail
1. Beáta Lyčková 0 2 David Bartal 17:52 Detail
1. Beata Chrástková 2 0 Richard Lukosz 17:52 Detail
1. Lucie Krystková 0 2 Richard Sobalík 17:52 Detail
1. Tereza Machalová 0 2 Miroslav Was 17:52 Detail
2. Beáta Lyčková 0 2 David Bartal 17:53 Detail
2. Lucie Krystková 0 2 Richard Sobalík 17:54 Detail
2. Tereza Machalová 0 2 Miroslav Was 17:54 Detail
2. Adriana Orlíková 0 2 Stanislav Was 17:54 Detail
2. Beata Chrástková 0 2 Richard Lukosz 17:58 Detail
SOSPO 16 4 Green Boys Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Moudrý 2 0 Jáchym Šosty 17:52 Detail
1. Michael Fink 2 0 Daniel Štreit 17:52 Detail
1. Nikola Botková 2 0 Martin Vrečka 17:52 Detail
1. Tereza Kašpárková 2 0 Dominik Valtr 17:52 Detail
1. David Vaverka 0 2 Daniel Boguš 17:52 Detail
2. Michael Fink 2 0 Daniel Štreit 17:54 Detail
2. Tereza Kašpárková 0 2 Dominik Valtr 17:54 Detail
2. David Vaverka 2 0 Daniel Boguš 17:55 Detail
2. Nikola Botková 2 0 Martin Vrečka 17:56 Detail
2. Marek Moudrý 2 0 Jáchym Šosty 18:00 Detail
Šrámka jede bomby 12 8 opičky Zobrazit/Skrýt detail
1. Zuzana Švrčinová 2 0 Michaela Stankušová 17:52 Detail
1. Jan Gryc 0 2 Michaela Kijonková 17:52 Detail
1. Lukáš Staněk 2 0 Karolína Jaśkowiecová 17:52 Detail
1. Petra Kelnerová 0 2 Kristýna Hlaváčková 17:52 Detail
1. Adam Němec 0 2 Kateřina Julinová 17:52 Detail
2. Lukáš Staněk 2 0 Karolína Jaśkowiecová 17:54 Detail
2. Zuzana Švrčinová 2 0 Michaela Stankušová 17:55 Detail
2. Jan Gryc 2 0 Michaela Kijonková 17:56 Detail
2. Adam Němec 2 0 Kateřina Julinová 17:56 Detail
2. Petra Kelnerová 0 2 Kristýna Hlaváčková 17:58 Detail
špunti 8 12 Hnojničáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikola Kurniková 0 2 Stella Stuchlíková 17:52 Detail
1. Vendula Konečná 0 2 Karolína Labudová 17:52 Detail
1. Tereza Kusáková 2 0 Barbora Pončová 17:52 Detail
1. Anna Marcaliková 2 0 Hana Kantorová 17:52 Detail
1. Veronika Steinocherová 0 2 Karolína Jelínková 17:52 Detail
2. Tereza Kusáková 2 0 Barbora Pončová 17:53 Detail
2. Anna Marcaliková 2 0 Hana Kantorová 17:53 Detail
2. Vendula Konečná 0 2 Karolína Labudová 17:55 Detail
2. Nikola Kurniková 0 2 Stella Stuchlíková 18:00 Detail
2. Veronika Steinocherová 0 2 Karolína Jelínková 18:01 Detail
lenochodi 0 20 Miláčci Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Crla 0 2 Laura Fajmonová 17:52 Detail
1. Nikola Pilchová 0 2 Ondřej Drössler 17:52 Detail
1. Eva Betáková 0 2 Gabriela Římanová 17:52 Detail
1. Klára Skibová 0 2 Karolína Popková 17:52 Detail
1. Dorota Semanová 0 2 Andrea Stašková 17:52 Detail
2. Eva Betáková 0 2 Gabriela Římanová 17:57 Detail
2. Tomáš Crla 0 2 Laura Fajmonová 18:00 Detail
2. Klára Skibová 0 2 Karolína Popková 18:00 Detail
2. Dorota Semanová 0 2 Andrea Stašková 18:00 Detail
2. Nikola Pilchová 0 2 Ondřej Drössler 18:00 Detail
PIŠKVORÁCI 14 6 7.B Č.nH. Zobrazit/Skrýt detail
1. Marek Wantulok 2 0 Vojtěch Pika 17:52 Detail
1. Dominik Kavulok 2 0 Jakub Touš 17:52 Detail
1. Denisa Gavelčíková 0 2 Matyáš Ptáčník 17:52 Detail
1. Ondřej Sliž 2 0 Matyáš Spurný 17:52 Detail
1. Rostislav Sikora 0 2 David Raška 17:52 Detail
2. Rostislav Sikora 0 2 David Raška 17:53 Detail
2. Ondřej Sliž 2 0 Matyáš Spurný 17:54 Detail
2. Marek Wantulok 2 0 Vojtěch Pika 17:55 Detail
2. Denisa Gavelčíková 2 0 Matyáš Ptáčník 17:59 Detail
2. Dominik Kavulok 2 0 Jakub Touš 18:00 Detail
GFŽ Tercie k 6 14 8.A.Č.n.H. Zobrazit/Skrýt detail
1. Tomáš Langer 0 2 Nikolas Peter 17:52 Detail
1. Ondřej Lisztwan 2 0 Šimon Pokorský 17:52 Detail
1. Aristotelis Atanasopulos 2 0 Dominik Štercl 17:52 Detail
1. Lukáš Plaček 0 2 Alexandr Matoušek 17:52 Detail
1. Richard Kaňok 0 2 Ondřej Prokop 17:52 Detail
2. Aristotelis Atanasopulos 0 2 Dominik Štercl 17:54 Detail
2. Tomáš Langer 0 2 Nikolas Peter 17:54 Detail
2. Ondřej Lisztwan 2 0 Šimon Pokorský 17:56 Detail
2. Richard Kaňok 0 2 Ondřej Prokop 18:00 Detail
2. Lukáš Plaček 0 2 Alexandr Matoušek 18:02 Detail
7.A. ČnH 0 20 Albrechťáci Zobrazit/Skrýt detail
1. Sofie Böserlová 0 2 Vojtěch Chodura 17:52 Detail
1. Karolína Kočíbová 0 2 Vendula Hamplová 17:52 Detail
1. Justýna Hermanová 0 2 Valerie Bogoczová 17:52 Detail
1. Štěpán Kočíb 0 2 Bartoloměj Šidelko 17:52 Detail
1. Alexandr Kaprál 0 2 Přemysl Valiček 17:52 Detail
2. Karolína Kočíbová 0 2 Vendula Hamplová 17:53 Detail
2. Sofie Böserlová 0 2 Vojtěch Chodura 17:54 Detail
2. Justýna Hermanová 0 2 Valerie Bogoczová 17:54 Detail
2. Štěpán Kočíb 0 2 Bartoloměj Šidelko 17:55 Detail
2. Alexandr Kaprál 0 2 Přemysl Valiček 18:00 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. TEAM Z 4 38 0 6
2. GJB a SPgŠ 2 4 36 0 4
3. Zapadlíci 4 34 0 8
4. Pepa Faker Božek 4 30 0 8
5. Křížci 4 30 0 4
6. GFŽ Oktáva 3 26 0 5
7. SOSPO 3 26 0 5
8. Tvoje máma 3 26 0 3
9. Zájemci 3 22 0 7
10. Albrechťáci 2 24 0 0
11. Motýlci z Trivisu 2 22 0 0
12. Miláčci 2 22 0 0
13. 8.A.Č.n.H. 2 22 0 0
14. Šrámka jede bomby 2 20 0 2
15. Hnojničáci 2 20 0 0
16. Pišqworkáči 2 20 0 0
17. Lopaty 2 18 0 4
18. GFŽ Kvarta d 2 16 0 4
19. PIŠKVORÁCI 2 16 0 0
20. opičky 1 18 0 1
21. Barbie 1 14 0 1
22. Green Boys 1 14 0 1
23. Fajní bobři 1 10 0 1
24. špunti 0 14 0 0
25. GFŽ Tercie k 0 8 0 0
26. 7.B Č.nH. 0 6 0 0
27. lenochodi 0 4 0 0
28. 7.A. ČnH 0 4 0 0

Začátek: 16. 11. 17:30

Nasazení

Tým Skóre Skóre Tým
Motýlci z Trivisu 18 2 GFŽ Tercie k Zobrazit/Skrýt detail
1. Daniela Danešová 2 0 Tomáš Langer 17:30 Detail
1. Sára Kaprálová 0 2 Ondřej Lisztwan 17:30 Detail
1. Ladislav Peterka 2 0 Aristotelis Atanasopulos 17:30 Detail
1. Lenka Složilová 2 0 Lukáš Plaček 17:30 Detail
1. Šimon Přecechtěl 2 0 Richard Kaňok 17:30 Detail
2. Sára Kaprálová 2 0 Ondřej Lisztwan 17:31 Detail
2. Ladislav Peterka 2 0 Aristotelis Atanasopulos 17:31 Detail
2. Daniela Danešová 2 0 Tomáš Langer 17:35 Detail
2. Lenka Složilová 2 0 Lukáš Plaček 17:37 Detail
2. Šimon Přecechtěl 2 0 Richard Kaňok 17:38 Detail
Albrechťáci 4 16 Pepa Faker Božek Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Chodura 0 2 Arian Mustafa 17:30 Detail
1. Vendula Hamplová 2 0 Martin Černý 17:30 Detail
1. Valerie Bogoczová 0 2 Petr Lipus 17:30 Detail
1. Bartoloměj Šidelko 0 2 Adam Opiol 17:30 Detail
1. Přemysl Valiček 0 2 Petr Buják 17:30 Detail
2. Vojtěch Chodura 0 2 Arian Mustafa 17:34 Detail
2. Bartoloměj Šidelko 0 2 Adam Opiol 17:34 Detail
2. Přemysl Valiček 0 2 Petr Buják 17:34 Detail
2. Valerie Bogoczová 0 2 Petr Lipus 17:34 Detail
2. Vendula Hamplová 2 0 Martin Černý 17:40 Detail
Křížci 14 6 špunti Zobrazit/Skrýt detail
1. Nela Gronichová 2 0 Nikola Kurniková 17:30 Detail
1. Julie Buchtová 0 2 Vendula Konečná 17:30 Detail
1. Adriana Kameníčková 0 2 Tereza Kusáková 17:30 Detail
1. Anežka Doleželová 2 0 Anna Marcaliková 17:30 Detail
1. Ludmila Sládková 2 0 Veronika Steinocherová 17:30 Detail
2. Julie Buchtová 2 0 Vendula Konečná 17:32 Detail
2. Adriana Kameníčková 2 0 Tereza Kusáková 17:32 Detail
2. Ludmila Sládková 2 0 Veronika Steinocherová 17:33 Detail
2. Anežka Doleželová 0 2 Anna Marcaliková 17:33 Detail
2. Nela Gronichová 2 0 Nikola Kurniková 17:37 Detail
Lopaty 12 8 Šrámka jede bomby Zobrazit/Skrýt detail
1. Jaromír Fidler 0 2 Zuzana Švrčinová 17:30 Detail
1. Martin Svoboda 2 0 Jan Gryc 17:30 Detail
1. Robert Stavěl 2 0 Lukáš Staněk 17:30 Detail
1. Tomáš Vaněk 2 0 Petra Kelnerová 17:30 Detail
1. Jiří Isakidis 0 2 Adam Němec 17:30 Detail
2. Tomáš Vaněk 2 0 Petra Kelnerová 17:33 Detail
2. Robert Stavěl 2 0 Lukáš Staněk 17:35 Detail
2. Martin Svoboda 2 0 Jan Gryc 17:35 Detail
2. Jaromír Fidler 0 2 Zuzana Švrčinová 17:37 Detail
2. Jiří Isakidis 0 2 Adam Němec 17:40 Detail
Hnojničáci 8 12 Zájemci Zobrazit/Skrýt detail
1. Stella Stuchlíková 0 2 Daniel Liss 17:30 Detail
1. Karolína Labudová 0 2 Robin Samek 17:30 Detail
1. Barbora Pončová 0 2 Viktorie Žáčková 17:30 Detail
1. Hana Kantorová 0 2 Daniel Zápalka 17:30 Detail
1. Karolína Jelínková 2 0 Matěj Bortlík 17:30 Detail
2. Karolína Labudová 2 0 Robin Samek 17:32 Detail
2. Hana Kantorová 0 2 Daniel Zápalka 17:34 Detail
2. Karolína Jelínková 2 0 Matěj Bortlík 17:34 Detail
2. Stella Stuchlíková 0 2 Daniel Liss 17:35 Detail
2. Barbora Pončová 2 0 Viktorie Žáčková 17:37 Detail
Green Boys 10 10 Fajní bobři Zobrazit/Skrýt detail
1. Jáchym Šosty 0 2 Jakub Malysz 17:30 Detail
1. Daniel Štreit 2 0 Petr Maslák 17:30 Detail
1. Martin Vrečka 2 0 Samuel Škulec 17:30 Detail
1. Dominik Valtr 2 0 Ludvík Křístek 17:30 Detail
1. Daniel Boguš 0 2 Eliška Bejdáková 17:30 Detail
2. Dominik Valtr 2 0 Ludvík Křístek 17:31 Detail
2. Daniel Štreit 0 2 Petr Maslák 17:31 Detail
2. Daniel Boguš 0 2 Eliška Bejdáková 17:33 Detail
2. Martin Vrečka 2 0 Samuel Škulec 17:37 Detail
2. Jáchym Šosty 0 2 Jakub Malysz 17:37 Detail
Tvoje máma 16 4 lenochodi Zobrazit/Skrýt detail
1. Max Mroček 2 0 Tomáš Crla 17:30 Detail
1. Jiří Václav Fojtík 2 0 Nikola Pilchová 17:30 Detail
1. Václav Mrovec 0 2 Eva Betáková 17:30 Detail
1. Cyril Svobodník 2 0 Klára Skibová 17:30 Detail
1. Václav Kolovrat 2 0 Dorota Semanová 17:30 Detail
2. Václav Mrovec 0 2 Eva Betáková 17:33 Detail
2. Václav Kolovrat 2 0 Dorota Semanová 17:37 Detail
2. Jiří Václav Fojtík 2 0 Nikola Pilchová 17:37 Detail
2. Cyril Svobodník 2 0 Klára Skibová 17:37 Detail
2. Max Mroček 2 0 Tomáš Crla 17:38 Detail
opičky 10 10 Barbie Zobrazit/Skrýt detail
1. Michaela Stankušová 0 2 Adriana Orlíková 17:30 Detail
1. Michaela Kijonková 2 0 Beáta Lyčková 17:30 Detail
1. Karolína Jaśkowiecová 0 2 Beata Chrástková 17:30 Detail
1. Kristýna Hlaváčková 2 0 Lucie Krystková 17:30 Detail
1. Kateřina Julinová 0 2 Tereza Machalová 17:30 Detail
2. Michaela Kijonková 2 0 Beáta Lyčková 17:31 Detail
2. Kristýna Hlaváčková 2 0 Lucie Krystková 17:31 Detail
2. Kateřina Julinová 2 0 Tereza Machalová 17:31 Detail
2. Michaela Stankušová 0 2 Adriana Orlíková 17:31 Detail
2. Karolína Jaśkowiecová 0 2 Beata Chrástková 17:33 Detail
Pišqworkáči 16 4 7.A. ČnH Zobrazit/Skrýt detail
1. Danielius Šindler 0 2 Sofie Böserlová 17:30 Detail
1. Klára Weissmannová 0 2 Karolína Kočíbová 17:30 Detail
1. Zlámal Matyáš 2 0 Justýna Hermanová 17:30 Detail
1. Šenk Radim 2 0 Štěpán Kočíb 17:30 Detail
1. Jan Krystek 2 0 Alexandr Kaprál 17:30 Detail
2. Danielius Šindler 2 0 Sofie Böserlová 17:31 Detail
2. Klára Weissmannová 2 0 Karolína Kočíbová 17:32 Detail
2. Jan Krystek 2 0 Alexandr Kaprál 17:33 Detail
2. Zlámal Matyáš 2 0 Justýna Hermanová 17:37 Detail
2. Šenk Radim 2 0 Štěpán Kočíb 17:38 Detail
7.B Č.nH. 0 20 GJB a SPgŠ 2 Zobrazit/Skrýt detail
1. Vojtěch Pika 0 2 Radka Saranová 17:30 Detail
1. Jakub Touš 0 2 Alena Lorková 17:30 Detail
1. Matyáš Ptáčník 0 2 Terezie Černá 17:30 Detail
1. Matyáš Spurný 0 2 Natálie Machalová 17:30 Detail
1. David Raška 0 2 Tereza Brančíková 17:30 Detail
2. Matyáš Spurný 0 2 Natálie Machalová 17:31 Detail
2. David Raška 0 2 Tereza Brančíková 17:32 Detail
2. Matyáš Ptáčník 0 2 Terezie Černá 17:34 Detail
2. Vojtěch Pika 0 2 Radka Saranová 17:36 Detail
2. Jakub Touš 0 2 Alena Lorková 17:37 Detail
Miláčci 2 18 Zapadlíci Zobrazit/Skrýt detail
1. Laura Fajmonová 0 2 Jakub Vlček 17:30 Detail
1. Ondřej Drössler 2 0 Oliver Hyvnar 17:30 Detail
1. Gabriela Římanová 0 2 Jiří Matýsek 17:30 Detail
1. Karolína Popková 0 2 Pavel Kerekeš 17:30 Detail
1. Andrea Stašková 0 2 Tomáš Dořičák 17:30 Detail
2. Gabriela Římanová 0 2 Jiří Matýsek 17:31 Detail
2. Karolína Popková 0 2 Pavel Kerekeš 17:31 Detail
2. Laura Fajmonová 0 2 Jakub Vlček 17:32 Detail
2. Andrea Stašková 0 2 Tomáš Dořičák 17:32 Detail
2. Ondřej Drössler 0 2 Oliver Hyvnar 17:33 Detail
8.A.Č.n.H. 8 12 GFŽ Kvarta d Zobrazit/Skrýt detail
1. Nikolas Peter 2 0 Adéla Gabzdylová 17:30 Detail
1. Šimon Pokorský 2 0 Nicol Pleslová 17:30 Detail
1. Dominik Štercl 0 2 Tereza Slezáková 17:30 Detail
1. Alexandr Matoušek 0 2 Michaela Stašková 17:30 Detail
1. Ondřej Prokop 2 0 Barbora Wzientková 17:30 Detail
2. Ondřej Prokop 0 2 Barbora Wzientková 17:31 Detail
2. Nikolas Peter 2 0 Adéla Gabzdylová 17:31 Detail
2. Dominik Štercl 0 2 Tereza Slezáková 17:37 Detail
2. Alexandr Matoušek 0 2 Michaela Stašková 17:37 Detail
2. Šimon Pokorský 0 2 Nicol Pleslová 17:40 Detail
GFŽ Oktáva 10 10 SOSPO Zobrazit/Skrýt detail
1. Stanislav Was 0 2 Marek Moudrý 17:30 Detail
1. David Bartal 0 2 Michael Fink 17:30 Detail
1. Richard Lukosz 0 2 Nikola Botková 17:30 Detail
1. Richard Sobalík 2 0 Tereza Kašpárková 17:30 Detail
1. Miroslav Was 0 2 David Vaverka 17:30 Detail
2. Richard Sobalík 2 0 Tereza Kašpárková 17:32 Detail
2. Stanislav Was 0 2 Marek Moudrý 17:32 Detail
2. David Bartal 2 0 Michael Fink 17:35 Detail
2. Miroslav Was 2 0 David Vaverka 17:36 Detail
2. Richard Lukosz 2 0 Nikola Botková 17:41 Detail
TEAM Z 18 2 PIŠKVORÁCI Zobrazit/Skrýt detail
1. Michał Małysz 2 0 Marek Wantulok 17:30 Detail
1. Sebastian Przeczek 0 2 Dominik Kavulok 17:30 Detail
1. Jakub Galuszka 2 0 Denisa Gavelčíková 17:30 Detail
1. Samuel Skotnica 2 0 Ondřej Sliž 17:30 Detail
1. Jan Skotnica 2 0 Rostislav Sikora 17:30 Detail
2. Michał Małysz 2 0 Marek Wantulok 17:31 Detail
2. Samuel Skotnica 2 0 Ondřej Sliž 17:31 Detail
2. Jakub Galuszka 2 0 Denisa Gavelčíková 17:31 Detail
2. Jan Skotnica 2 0 Rostislav Sikora 17:31 Detail
2. Sebastian Przeczek 2 0 Dominik Kavulok 17:32 Detail

Pořadí po kole

Jméno Body Skóre Buchholz Sonneborn
1. GJB a SPgŠ 2 2 20 0 0
2. Motýlci z Trivisu 2 18 0 0
3. Zapadlíci 2 18 0 0
4. TEAM Z 2 18 0 0
5. Pepa Faker Božek 2 16 0 0
6. Tvoje máma 2 16 0 0
7. Pišqworkáči 2 16 0 0
8. Křížci 2 14 0 0
9. GFŽ Kvarta d 2 12 0 0
10. Lopaty 2 12 0 0
11. Zájemci 2 12 0 0
12. Fajní bobři 1 10 0 1
13. Barbie 1 10 0 1
14. GFŽ Oktáva 1 10 0 1
15. Green Boys 1 10 0 1
16. opičky 1 10 0 1
17. SOSPO 1 10 0 1
18. Šrámka jede bomby 0 8 0 0
19. Hnojničáci 0 8 0 0
20. 8.A.Č.n.H. 0 8 0 0
21. špunti 0 6 0 0
22. Albrechťáci 0 4 0 0
23. lenochodi 0 4 0 0
24. 7.A. ČnH 0 4 0 0
25. Miláčci 0 2 0 0
26. PIŠKVORÁCI 0 2 0 0
27. GFŽ Tercie k 0 2 0 0
28. 7.B Č.nH. 0 0 0 0